world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác    EmptySzomb. Feb. 21, 2015 10:07 am

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Jace & Hazel





előzmények
Miután rendeztük a számlát, megfogtuk a dolgainkat és kibotorkáltunk a Grillből. Szó nélkül vezetett engem a kocsihoz, ami egy csodaszép Audi volt. Alig bírtam hinni a szememnek, nekem is igézhetne egyet. Csak az orrom alatt mormoltam, hogy szép az autója, de nagyon nem kívántunk a másikkal társalogni. Feszélyezett volt a helyzet, hisz nem adtam neki választ, amikor kellett volna. Az utunk néma csöndben telt, csak akkor szóltam meg, mikor irányítottam, hogy merre kell befordulnia. Csevegni nem csevegtünk. Körmeimmel idegesen játszottam combomon, és fellélegeztem, mikor a lakástömbhöz értünk.
- Itt lennénk. - nyúltam a kilincsért, de Jace már beelőzött engem, és ajtót nyitott. Kedvesen rámosolyogtam, és nagy nehezen felsétáltam a lépcsőkön. Fájt a talpam, már nagyon. Szerintem, holnapra tele leszek hólyagokkal.
A bejáratnál hátat fordítottam az ajtónak és a szemeibe pillantottam. Kevés mesterséges világítás volt ezen a környéken, így a hold és a csillagok csillogása adott nekem fényt. Haját megvilágította hátulról a hold és úgy nézett ki, mint egy glóriával rendelkező angyal. Normálisabb körülmények közt kinevetném, de most nem így tettem.
- Ezek szerint nem áll a hétvégi ebéd? - kérdeztem ajkaimat lebiggyesztve, de nem vártam válaszra. Itt a búcsú. Talán jobb is.. Sőt, jobb. Ez csak egy este volt, és nem is kellett, hogy ez megismétlődjön. Túl sok a köztünk lévő különbség. Könnyeket pillantottam meg az arcán, és már épp készültem letörölni őket ujjbegyemmel, mikor megszólalt. Nem tudtam mire vélni, csak álltam ott kérdőn és letaglózva, mire hirtelen csak úgy a semmiből megcsókolt. Lehunytam a szememet, és hagytam. Elhúzódhattam volna, felpofozhattam volna, nem így tettem, hanem épp ellenkezőleg. Visszacsókoltam. Kezeim felkúsztak tarkójára, és még közelebb vontam őt magamhoz. Tényleg fantasztikusan csókolt. Ajkaink, mintha arra lettek volna megteremtve, hogy a másikat megtaláljuk. Nem akartam abbahagyni, nem akartam, hogy ez a pillanat valaha is véget érjen. De mintha a csókunk által megszűnt minden körülöttünk mozogni, csakis mi voltunk. Még az időt se tudtam érzékelni. Lehet, hogy pár másodperc telt el, de az is lehet, hogy pár perc, de végül is ő szakította meg. Ajkaim fel voltak duzzadva a heves csóktól, és csak úgy kapkodtam a levegőt. Végigsimítottam arcomon, és észrevettem, hogy tele voltam Jace könnycseppjeivel. Hátradőltem az ajtónak és nem tudtam mit szólni. Egyszerűen.. képtelen voltam normálisan gondolkodni ezek után.
- Jace.. - szólaltam meg pár perc szünet után, miután sikerült összekaparnom a földön szanaszét szórt bátorságomat. - Én nem tudom mit akarok. Nekem ez.. ez újdonság. - mutattam kettőnk közt. Sosem volt olyan, hogy egy férfi a lakótelep tornácáig felkísért volna, sosem volt olyan, hogy egy férfi várt az első csókjával. Ez számomra mind új. És félelmetes.
Mikor engem okolt mindenért hirtelen felcsattantam, és dühösen válaszoltam rá. - Én vagyok a hibás? - néztem fel az égre, majd hátamat az ajtónak döntöttem, és hangosan felsóhajtottam. Biztos nem így értette.. Vagyis csak remélni tudtam.
Lehunytam a szememet, és képes lettem volna így állva is elaludni. Nagy nehezen kinyitottam ismét őket, és megragadtam kezét.
- Jace? - mondtam ki nevét félve, és egy nagyot nyeltem, miközben a másik kezemmel a zsebemben matatok keresve a bejárati ajtó kulcsát. Miután megtaláltam, hátat fordítottam neki, de még mindig nem engedtem el kezét, és mialatt próbáltam megtalálni a zárat, addig fészkelődtem, mert eléggé kicsavartam időközben a karomat. Mikor kattant egyet, berúgtam lábammal, és visszafordultam hozzá.
- Van kedved feljönni hozzám? - tettem fel lassan a kérdést, és hagytam neki némi időt, de nem vártam meg válaszát. Elkezdtem hátrafelé lépkedni, és közben a küszöböt figyeltem, ahol képes voltam behúzni őt. Elmosolyodtam, mikor sikerült átlépnie. Felsétáltunk az első emeletre, ahol a 16-as számú ajtó elé léptem. A kulcsom már a kezemben volt, és végül elengedtem a kezét. Megint szenvedtem vele egy sort, és mikor kinyílt az ajtó, beléptem rajta. Csak remélni tudtam, hogy Henry nem volt itthon, mert akkor páros lábbal fogja innen kirugdosni Jace-t. De nem láttam a padlón a cipőjét, sem a fogason a kabátját, szóval megnyugodhattam.
- Na nem jössz? - rúgtam le magamról a kényelmetlen cipőt, a táskámat is bedobtam a sarokba. Végre, szabadság! - Tudod, te vagy az első vámpír, aki ide beteszi a lábát, nem szeretném megbánni döntésemet. - közöltem komolyan, de sikerült félúton elnevetnem magamat. Megráztam a fejemet, és nagy nehezen a kabátomat is leráncigáltam magamról. Beljebb léptem, helyet adva neki, és gyorsan körülnéztem a nappaliban, de szerencsére rend volt. Kivételesen. Nem igazán örültem volna, ha a ruháim össze-vissza lettek volna dobálva.. De volt egy sanda gyanúm, hogy ez neki nagyon is tetszett volna.
folytatás -> nappali



team jazel ♡ x tongues x valamennyi
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác    EmptySzomb. Feb. 21, 2015 2:19 am

Hazel and Jace

I want your hearth, but you don't want mine...

A kötényes megszólalásánál csak nagyokat tudtam nézni... Most komolyan?! Nem... Ez nem lehet... De igen, reccsent is az ujjam. Pontosan értettem a célozgatását és jól esett... Boldog voltam és reményekkel teli, de ma este nem történhet semmi... mindketten ittunk már. Nem sülne ki belőle semmi jó... Meg holnaora ki kéne dolgoznom harminc tételt... Nem épp ez az álmom, de sajnos meg kell tennem, mert nem ajarom megbúkni... Nem tartott sokáig, hogy bekerüljek, de bentartani magam, az már sokkal nagyobb feladat, mint jelen helyzetben kontrorálni a vágyaimat... Szóval inkább csak kérdőn felvonom a szemöldököm és mosolygok rá...
Aztán Jött a vicc és cukkolás... Nem jól tűrte... Arcáról le lehetett olvasni, hogy nagxon nem tetszik neki ez az érzés, de tényleg cdak vicceltem... Amikor elindultam mellőle, azt hittem, hogy itt hagy... Azt hittem elmegy és elfelejt... Azt hittem elveszítem! Nagyon rossz érzés áradt szét a testemben... De szerencsére időben történt a meglepi és életem szerelme nem hagyott el... Amikor visszaölelt és magához húzott légzésem felgyorsult... Olyan dolgokat vált ki belőlem amelyeket nem tudom kezelni és ezt imádom...
De aztán nem kaptam választ és két lehetőség állt fent... Vagy nem szeretne semmit vagy teljesen össze van zavarodva és próbál választ adni, de nem sikerül... Szerintem fél, hogy az alkohol cselekedteti és mikor a kitérő választ hallom, akkor csak még jobban magamhoz húzom! Ezt nem kellett volna, nem kellett volna ez a romantikus pillanat, mindent elrontottam... Mikor kibontakoztunk az ölelésből elindultunk a kocsi felé... Az út csendes volt és gondolkodott... Lopva-lopva rápillantottam, amikor a kocsimhoz mentünk. Kinyitottam neki az audi legújabb modelljepének az ajtaját... Ha meglepődött nem vettem észre, csak is arra tudok gonsolni, hogy a pics*ba elcsesztem mindent... Legszívesebben a hajamat tépném! Minek kellett ezt csinálnod? Miért kellett ezt tenned?! Hogy lehettem ilyen vak...  unalom üző voltam és semmi több... nem tudok rá haragudni, csak is magamra! Nrm kellene vaknak lennem. Ideje lesz lelépni és be kell majd elégednem azzal a képpel... Ami nrkem nagyon kevés. Nekem több kell, de nem merem megpróbálni. Eddig vezetett valahova? Már megint parázok, lehrt csak otthon akarja elmondani, hogy mi van... Miközben mutatja az utat lassan megérkezünk. Még mielőtt kiszállna megelőzőm a vámpírgyorsaságommal. Kinyitottam az ajtót és kezet nyújtottam, hogy segítek neki kiszállni a kocsimból... Aztán egy hangnélkül a bejárathoz kísértrm... Megvoltak a korlátok, hogy meddig mehettem és jó lesz az a kis távolság, ha baj lenne!
- Szóval álmodj szépeket és be ne merj tálni jobb lesz, ha elmegyek... Örülök, hogy megismerhettelek... Vigyázza magadra Hazel... - Itt már elkezdek hátrálni és hangom is elcsuklik... A fenében! Az edig érzett legnagyobb fájdalom, hogy itt hagyom és nem próbálkozom, de mindeketten jól tudjuk, hogy ez lesz neki a legjobb. Nem kell belemennie, mert részeg! Nem várok el semmit. Próbálom kizárni a helyembőly próbálom elfelejteni, de nem megy... Könnycseppek mossák le az arconat... Már szabályosan sírtam... Képes lennék itthagyni bármilyen küzdés, harcolás nélkül? Miért hallgatok az eszemre?! Legszívesebben térdre rogynék és kisírnám az összes könnyet, amit tudok! Félek! Félek, hogy elutasít! Félek, hogy sosem fogok lesz szerelmes belém! Félek, hogy elenged menni egyetlen szó nélkül. A másod perc tizedrésze alatt előtte termettem... Arcait kezemmel összefogtam és a vágy újra megjelent... Persze láthatta, hogy könnyezem, de nem érdekelt...
- Hozd a karót... Átkozz meg... Utálj és vess meg, de ezt meg kell tennem! Nem mehetek el úgy, hogy semit sem tettem. - Ajkaimat ajkaira tapasztaltam... Megcsókoltam! Úgy csókolta, mint még soha eddig senkit.... Még rendes gondolatom sincs! Csak a vágy! Éhezem csókjára és elveszem. Egyre erősebben csókolom, mohó vagyok. Nem tudok betelni... Haja illata mámoríto és arca selymes és puha. Egyszerűen nem lehet befejezni a csókot, de meg kell tennem, mert nem csókolhatom itt egész este! Ez a csók tökéletes volt. Minden porcikám bizsereg és azt kiáltja, hogy még, még, még! De megint ideje az önkontrolnak!
- Nem akarlak elveszíteni... De neked kell meghoznod a döntést, hogy mi legyen... mert nekem ez még nem volt elég... - Légzésem felgyorsult a csók után. Lihegve tudtam beszélni a vágytól és erősen kell magam kontrorálni, hogy ne tegyem meg mégegyszer! Túlságosan is szeretem és ez baj! Ha most elutasít összetörök és biztos, hogy nyoma lesz... A félelem szétterjed a testemben és rettegéssé erősödik! Már megint meggondolatlan voltam...
- Miért kellett ezt csinálnod?! Miért nem hagytad itt, mikor érezted, hogy le kell lépni?! - Teszem fel a kérdéseimet és fejemet elhajtom. Ezek a kérdések nem hozzá szóltak, inkább hangodan gondolkodtam. Már cdak a válasza kell... Azután minden eldöl és rettegek attól a tudattól, hogy elhagy!
✖️ note: Hát itt lenne íme... nááá ✖️ music: A Thousand Years ✖️ words: Valamennyi.

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Tornác Tornác    EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:14 pm

.


A hozzászólást Hazel C. Hollis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 21, 2015 9:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác    Empty

Vissza az elejére Go down

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác, bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Hollis lakás-