world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 12:42 am




Damon & Ric



Hűvös szél borzongatóan játszadozott az éjszaka leplében burkolózva, ahogy a nyikorgó faágak közé suhant, lépteim mögött csak elhalóan kalandozott, ahogy lassan, határozottan és kimérten közelítettem meg legjobb barátom otthonát, először kimerészkedve az emberek közé, azóta, hogy hivatalosan is visszatértem az élők sorába. Kellett egy kevés idő, hogy elteljen míg újra megmutathattam magam a nagyérdeműnek, ugyanis előző életemhez képest, valami igen drasztikus változás állt be, amit nem lehetett csak úgy két perc alatt legyőzni, sőt napok és hetek kellett hozzá, míg újonnan született vámpíri létemhez, a vérszomjhoz és az ezzel együtt járó erőhöz, kiélezett érzékekhez és módfelett erős érzelmekhez hozzászoktam. Most azonban, hogy többé kevésbé már képes vagyok uralkodni ezek összegyúrt enyvelegén, itt az ideje, hogy hírt adjak magamról és ki máshoz is mehetnék először, mint Damon Salvatore-hoz, akinek valószínűleg egyáltalán nincs tudomása arról, hogy szerény személyem életben van, de bevallom őszintén egy kicsit ennek most örülök is. Elsősorban azért, mert így nem járt a nyakamra nulla huszonnégyben non stop, hogy ellenőrizgesse nem tettem-e még kárt magamban vagy épp másokban, ami félreértés ne essék, jól esett volna a lelkemnek, de biztos, hogy egy idő után el kezdett volna idegesíteni és ez egyikőnknek sem tett volna jót, hiszen valljuk be, gond akad anélkül is, hogy mi is el kezdjünk veszekedni, teljesen feleslegesen, hülye és idióta dolgokon. Másfelől pedig elmaradt volna a meglepetés, amit most így tökéletesen megkaphatok én is és ő is, kíváncsian várom milyen arcot fog vágni, amikor szembetalálkozunk, bár azt hiszem elsősorban nem fog hinni a víztükör színben pompázó íriszeinek. Magam részéről szólva én már nagyon vártam a találkozást, igaz ezt azt hiszem túl sűrűn nem hangoztatnám, de hiányzott ő nekem nagyon is, ahogy azt is tudom, hogy én is hiányoztam neki, bár attól tartok fennhőkölt beszédeket erről ő sem tartana, főleg nem nyilvánosság előtt. Az ajtó elé lépve, játékosan emelem meg a kezeimet, majd az ajtón az ujjaimmal kezdek kopogtatni, végül azokat ökölbe szorítva kicsit erőteljesebben dörömbölni, de ahogyan azt előzetesen vártam, válasz nem érkezik, sem hang, sem cselekvés formájában, így tovább várakozom, hatalmasokat sóhajtozva. Most így belegondolva hatalmas nagy szívatásnak gondolom, hogy nem léphetem át csak úgy ennek a háznak a küszöbét, mint korábban, hiszen nem vagyok behívva és ha most időtlen időkig kell várnom Damon-re az több, mint illúzióromboló és hogy is mondjam nem igazán szórakoztató. A csend egyre inkább rám telepszik, ahogy testtengelyem körül fordulva indulok el hátrafelé, miközben tekintetem a tiszta képet mutató égi palettára szegezem, melyen a növekvő Hold és az apró csillagok ragyogó tánca köszönt reám nevetve. Régebben foglalkoztatott a csillagászat, az egyetemen rengeteg könyvet ki is olvastam a témában, bár azt hiszem ha az azt időt, amit abba fektetettem esetleg pszichológiával és lélektannal töltöm, akkor máris sokkal előrébb lennék, valamint, ha a felsőoktatásban létezett volna valami olyan tantárgy, ami Damon Salvatore-ra specializálódik, tuti biztos, hogy arra áldoztam volna a legtöbbet, tekintve, hogy a későbbiekben igen nagy hasznát veszem. De mint ilyen tantárgy nem létezik és mint akkoriban nem is voltam gondolatolvasó vagy médium, aki előrelátja a jövőt, így maradjunk annyiban, hogy talán a történelemmel annyira nem nyúltam vészesen mellé.
- Komolyan haver, ne csináld ezt velem. - fújom ki a tüdőmben szorult levegőt, ahogy irányt változtatva indulok a tornác felé, mert ha várakoznom kell, akkor az mégis csak barátságosabb, otthonosabb és kényelmesebb lehet számomra, mint a bejárati ajtó előtt ücsörögni. Bár így is, meg úgy is jó nagy bolondot csinálok magamból, szóval nem is igazán értem, hogy akkor miért erőlködök ennyit. Elérve a célomhoz huppanok le és ücsörögve várakozom tovább, ebben a pillanatban pedig úgy érzem, jól esne számomra egy pohár vagy netalán több pohár wiskey is. Bevallom ennél kicsit nagyon üdvrivalgásra számítottam a visszatérésemet tekintve. Mosolyra húzom a számat, ahogy a magam előtt heverő lábaimat figyelem és az elmémben végig futtatom a régi szép idők emlékét. Isten hozott, Alaric!
♫ Music: The Fray - Be Still » Note: It's good to see you, too, Damon. » Words: 628




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Dec. 30, 2013 11:19 am

Elena & Damon


Words: 319
Notes: Köszönöm <3
Music: Skinny Love


Ki hitte volna, hogy ismét hagyok egy kis teret a gyenge emberi felemnek, akiben annyi érzelem van ez iránt a lány iránt, hogy felemészt, és szinte fizikai fájdalom eltitkolni. Mégis sikerült, s még önnön magamat is becsapva estem neki órákkal ezelőtt. Hogy miért? Védekezőmechanizmus. Nem akartam többé hiú ábrándokat kergetni arról, hogy mi majd egy pár leszünk, és nem csal meg ismét Stefannal,most mégis vakon bízom szavaiban, hiszen annyira más. Igaznak hangzanak és a tettei, az érintései a szó, amivel elmondja mit érez irántam. Nem tagadom, elaltattam a gyanakvásomat, és teljesen átadtam magam ennek az örömnek, amit az okoz, hogy a karjaimban tarthatom őt. Hogy ölelhetem és csókolhatom, és a tudat, hogy Stefan nincs itt, csak megerősít abban, hogy nem lehet semmi baj. Hogy a szeretlek az nekem szól és nem egy álomképnek és ez tesz engem most gyengévé. De képes lenne elfogadni, hogy nem változtatok az életstílusomon, így megér még egy próbát ez a kapcsolat. Megér még egy esélyt, hogy igenis tudunk egymással élni... Vagy csak az egész pusztán egy delejes álom, amiből izzadtan riadok, s feleszmélek, hogy ismét a képzeletem játszott csak velem.
De gondolataimat a telefon szakítja félbe, így amit mondani akartam benn maradt. Jeremy. Az a kölyök mintha megérezte volna. Így már nem is fogom Elenával megosztani a tervemet, de jobban átgondolva nem is probléma, hiszen minél kevesebben tudnak róla annál jobb. De még kész tervem sincs igazán, minden olyan kusza, és még várnom kell, hogyan is alakul Silas-szal a társalgás. Csak utána tudom, mit is tegyek, csak utána tervezgethetek, mert addig felesleges. Lehet, hogy meg tudunk egyezni, bár a bizalmatlanságom nagyobb, mint az Ősi boszorkány kora... Bár Klaus-ban sem bíztam és nem is fogok soha, miért pont Silas-szal lenne ez másképp?
- Egyszerűbb lenne, ha ideköltöznél... Mint egyedül legyél, aggódom érted... - Ráncolom össze a szemöldökömet, majd viszonozom a kapott röpke csókot, s amint hallom bezárulni a bejárati ajtót felkapom a ruhámat,és elhagyom a házat...

Játék befejezve!

Köszönöm, imádtam!
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Dec. 29, 2013 3:06 pm



something came up..
DAMON+ELENA

Le sem lehetett mosni azt az élettel teli mosolyt az arcomról. Teljes szívemből szerettem Damont, repdestem az örömtől, melyet ő okozott nekem. Virultam, egy teljesen más lánnyá váltam mellette. A mellkasára hajtottam fejemet, és pulzusának hangja csodálatos zene volt füleimnek. Megnyugtatott. Simogattam, és azt kívántam, bárcsak ne érjen véget sose ez a pillanat.
- Szeretlek. - csókoltam meg mellkasát, majd hasra feküdtem. A hajam a szemembe lógott, és megráztam a fejemet, de ennek következtében csak még jobban eltakarta a tökéletes kilátásomat. Végül is kezemmel elsöpörtem, és egy zavarodott vigyorra görbültek az ajkaim. Annyi sok minden történt. Pár órával ezelőtt csak azért jöttem, hogy valamibe beleavatkozzak, nem volt semmilyen mocskos kis hátsószándékom vele kapcsolatban. Sőt egy időben még a félelem is átjárta testemet, most pedig a szerelem melengette szívemet.
Telefonom szokásos dallama elkezdett csengeni, ha egy új üzenetet kapok. - Bocsi. - forgattam meg a szememet, pedig eléggé kíváncsi voltam arra, hogy mit fog mondani. Egy kicsit aggasztott a tudat, fogalmam sincs, hogyan tudná ezt a eszméletlenül jó pillanatot megrontani. A kezembe kaptam a mobilomat, és feloldottam a zárat. Jeremy, nagyban ott díszelgett a neve a képernyőn. - Az öcsém az. - motyogtam, de inkább magamnak. "Találkoznunk kell. Sürgősen." ~ a szívem összeszorult, és elkapott a rettegés. - Nem tudom mi a baja. - mutattam szerelmemnek a mobilt. - Sajnálom, de mennem kell. - kapkodtam össze a holmijaimat, majd gyorsan magamra rángattam az ép ruháimat. Megigazítottam a felsőmet, és a mobilomat a zsebembe helyeztem. - Majd megbeszéljük nál.. - halkultam el, és igazán most fogtam fel, hogy lángra lobbantottam a saját házamat, és gyakorlatilag hajléktalan voltam. Még pár héttel ezelőtt Rebekah-nál laktam, de ő most New Orleans-ban tengeti az idejét, hacsak meg nem unta. - Majd jövök. Ide. - a padló felé böktem az ujjammal, majd lehajoltam hozzá egy csókra. - Sajnálom. - nem tudtam tőle elégszer bocsánatot kérni. Sietve mentem ki az ajtón, és miután beindítottam az autómat elhajtottam.

RÉSZEMRŐL LEZÁRVA!

319 hello bocsi a zárásért
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Dec. 20, 2013 8:02 pm

Elena & Damon

Words: 399
Notes: Pocsékpocsékpocsék <3
Music: Skinny Love

16+/18+
Elena csodálatos lány volt, mikor megismertem, tele álmokkal, és valami rejtett tűzzel, ami megfogott. Ez a lány változott a szemem előtt érett nővé, tele szenvedéllyel. Szerettem, mikor ember volt, s őrülten szeretem most is, hogy vámpírrá vált. Sosem akartam, hogy bevegye a gyógyírt, tudom önzőség tőlem, de én nem akartam visszaváltoztatni, én azt akartam, hogy fogadja el azt, amivé vált, fogadja el ezt az új élethelyzetet, s most látom csak, mennyire megbékélt azzal aki... Sőt ráadásul még vissza is él vele. Ahogy a szemeibe pillantok, ahogy rám néz, szinte ez már így önmagában elég ahhoz, hogy elvegye az eszem, mégis próbálom viszonozni azt, amit kapok. Érzem a csókjait, az érintését, s kezem újra és újra felfedezi Elena testét, elidőzve egy-egy testrészen, s arcomra kiül egyfajta érzés, mely boldogságot sugall. Hiszen az vagyok, Elena végre döntött, habár egy halvány kétely itt mocorog, de igyekszem elnyomni, igyekszem élvezni a perceket, s nem görcsölni semmin.
Átadom magam az érzéseimnek, s számomra új érzések szabadulnak fel. Rég nem engedtem ennyire utat azoknak az érzéseknek, amiknek most igen, és nem akarok mást, csakhogy a pillanat ne érjen véget. Hogy itt ragadjunk a szoba szenvedélytől fullasztott légterében, miközben érzem, hogy a vágyaim robbanásszerűen akarnak kitörni belőlem, én pedig nem vagyok ura a józan eszemnek. Csípőm egyre gyorsabban mozog, ahogy a vérét szívom, szinte feltölt energiával, elbódít, és érzem, hogy nem bírom sokáig. - Én pedig a tiéd... - Suttogom elfúló hangon, s mondatom egy nyögésbe torkollik. Nyögései csak egyre jobban löknek a gyönyör felé, s tekintetem elidőzik Elena arcán, és a látvány magáért beszél. Sóhajaim szaporábbak, ahogy nyögéseim is, és érzem, hogy minden érzés, minden lökés egy robbanásszerű mámorhoz vezet. Testem megfeszül, és remegés szalad végig a gerincemen, s légvételem szaporább, mint valaha. Éreztem a mámort, éreztem a gyönyör beteljesülését, s remélem Elena is érezhette. Percekig csak lihegek, míg végre légvételem egyenletessé válik. - Szeretlek! - Suttogom lenyugodva, majd még szorosabban magamhoz húzom őt, s egy szokatlan mosollyal nézem az arcot, mely már régen az elmémbe égett. Szeretem, és nem akarom elcseszni ezt az esélyt, vagy a pillanatot, de ezt fogom tenni, mint mindig. - Nem fogsz örülni, de... de el fogom rontani ezt a csodálatos pillanatot.. - Szólalok meg halkan, miközben ölelésem annyira szűnik csak meg, míg magamra húzom a takarót. Cseppet sem szeretném, ha valaki ránk nyitna, miközben meztelenül fekszünk egymás karjaiban. A mondatomat nem folytatom, várok, s elkalandozva csókolom meg a homlokát.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Dec. 18, 2013 4:20 pm



my guilty pleasure
DAMON+ELENA

+18
Tekintetemben szinte tapinthatóan égett az a vágy, melyet e férfi iránt éreztem. A türelmetlenségemen nem bírtam uralkodni, és ezáltal olyan szavak hagyták el az ajkaimat, melyeken még most is csodálkoztam. Teljesen megváltoztam Damon mellett. Jóval magabiztosabb lettem, és.. és.. megtanultam szeretni önmagamat. Mert mégis hogyan várjam el tőle, hogy szeressen, ha én utálattal nézem minden egyes nap magam a tükörben?
Régebben ilyen tettekre sosem lettem volna képes. Mondhatni kivirágzottam, egy érett nővé cseperedtem az idők során. Nehéz utat kellett bejárnom, de sikerült. Sajnos a makacsságom még mindig az eredeti, szerintem azt sose fogom kinőni.
Látszólag kezdett minden helyre jönni körülöttem. A szerelmi életem nem hevert már romokban, ráadásul Damon hajlandó segíteni a halott barátnőmnek, hogy visszatérhessen az élők közé. Ha tényleg sikerül majd Bonnie-t visszahozni, akkor tényleg nem lesz mi miatt aggódnom.
De addig is.. - Drágám, te még nem láttál engem féltékenynek. - pimaszul feleltem a kérdésére, s szememmel végigkövettem nadrágja levételének mozdulatait. Mikor lábfejemet érintette meg egy kéjes sóhaj szakadt ki torkomból. Komolyan minden egyes érintésétől már felrobbanok. A hideg végigszántott testemen, és a kezemen lévő szőr égnek meredt. - Mindjárt megtapasztalod milyen vagyok idegesen, ha nem teszel magadévá. - súgtam kapkodva a levegő után, miután levette az utolsó alsóneműt mely elválasztott a megtestesített tökéletességtől. Fölém ágaskodott, lábaimat a nyakába helyezte, meg se kottyant nekem, hisz nem rég ott álltam a hajrálányok első sorában és hajlékonyabbnál hajlékonyabb mutatványokkal kápráztattuk el a nézőket.
És megtörtént. Összeszorított fogak mögül fújtam ki a levegőt, mikor megéreztem őt magamban. Kiszolgáltatottan feküdtem alatta, és minden egyes lökésénél egyre mélyebbnek érződött. Szaporán vettem a levegőt, miközben kezeim folyamatosan izmos felkarján, vagy éppenséggel hátán vándoroltak. Egyik percről a másikra arca inkább egy fenevadra kezdett el hasonlítani, s önszántamból félrebiccentettem a fejem. - A tulajdonod vagyok. - közöltem vele, miközben lábaimat csípője köré fontam őt, és felvettem az ő ritmusát. Lehunytam szemeimet, és egy aprócska nyögés tört fel belőlem, mikor áthasította bőrömet. Gyorsan mozgott, egy pillanatra sem állt le, nem féltett engem, hisz minek? Vámpír vagyok, többé már nem vagyok törékeny.
Hamar abbahagyta, amit nem is bántam, elég kellemetlen érzés, ahogy folyamatosan áramol ki belőled az energia. Vértől csillogó ajkaira vándorolt a tekintetem, és mielőtt gondolkodásba estem volna, rátapadtam. Mohón csókoltam, és megéreztem a saját véremnek ízét. A vértől egyből megváltozott az arcom csak úgy, mint Damon-nak, és gyengéden - már amennyire lehet - ráharaptam nyelvére. Erősen szívtam a gyorsan áramló vérét, majd abbahagytam. Éreztem, hogy nem kell már sok. Pár lökés múlva elengedtem magam a nevét kiáltva, és szabad utat hagytam a rajtam eluralkodó gyönyörnek.

420 hello bocsi a késésért
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyCsüt. Dec. 12, 2013 9:01 am

Elena & Damon

Words: 546
Notes: I love you so much! <3
Music: Skinny Love
16+/18+
Egy pillanat alatt elillan a szép pillanat, melyet azt akartam, hogy örökké tartson. Nem akarok Mirandáról beszélni, mert nem ide illő téma lenne a lány, akinek a vérét vettem, hogy ne öljem meg a fél várost. Azért a felét, mert a másik fele vámpír, de ezt most hagyjuk. Kicsit lehangoló egy olyan lényről beszélni, aki iránt semmit sem érzek. Fájt, mikor hallanom kellett, ahogy megcsal. De ez most mind elszállt, mikor kimondta, hogy szeret. Én is szeretem, s bármennyire próbálom tagadni, képtelen vagyok rá, mert Elena számomra túl fontossá vált. Sok próbálkozásom volt, hogy elcsábítsam, és bevallom már feladtam, ez az este úgy indult, hogy vagy megutáltatom magam, és elhagyom a várost... vagy... És a második út volt a járhatóbb, s most itt van mellettem félmeztelenül, egy szál csipkebugyiban, olyan izgató, annyira el tudja venni az eszem... Mégis... Szavai, s viselkedése apró és elégedett mosolyt csalnak arcomra...
- Csak nem féltékeny vagy? Elena a tiéd vagyok, és ezen semmi sem változtat! Mindig is így éreztem... - Szavaim suttogássá válnak, és az a kilenc betűs varázsszó szinte már felér... Nem, ez a szó boldoggá tesz, mintha rég erre vágytam volna, hogy őszintén hallhassam végre, hogy senki ne állhasson közénk többé. Egy részem viszont még mindig retteg, hogy elveszítheti álmai nőjét, s félek olyat teszek, amivel örökre ellenem fordul. Tettem borzalmas dolgokat, túl szörnyű dolgokat, s most mégis itt van a karjaimban, engem csókol, melytől a vágyaim szinte már a tetőfokára hágnak. Nyögése számomra mennyei zene, s ahogy ismét a határozott végzet asszonya szerepben lép fel, szinte alig tudok megállj-t parancsolni magamnak, legszívesebben húznám, feszíteném az Elenában felfokozott vágyak húrját, de tudom, hogy az elfojtott vágyódás nem hagyja, s minden ellenünk dolgozik... Ajkait mohón falom, mintha ez tartana életben.
- Nos, Miss Gilbert, reméltem, megtapasztalhatom milyen, mikor teljesen beindul - Mosolyodom el, miközben kínzónak tűnő lassúsággal veszem le a nadrágot, majd ugyanilyen kínzó lassúsággal érintem a lábfejét először a kezemmel, majd az ajkammal. A kezem mutatja az utat ajkaimnak, miközben elérek a bugyiig, s gyors mozdulattal veszem le róla, érezni akarom őt. Rólam is lekerül az alsó, s közben cseles mozdulattal kapom a nyakamba Elena lábait, majd közel hajolok hozzá, hogy követelő csókot adjak ajkaira, miközben férfiasságom gyenge pontján érinti őt, hogy végül belé hatolva halk nyögés hagyja el ajkaimat. A vágyaimon nem tudok, és nem is akarok uralkodni jelen helyzetben, csak élvezni akarom a helyzetet, ami pillanatok alat ellenségesből valami sokkal kellemesebbe alakult. Így kell lennie... Csak boldoggá akarom tenni. Hirtelen vágyni kezdtem a vérére, vágyni arra, hogy szemfogai felhasítsák a bőröm. Arcomon erek hálózata rajzolódik ki, jelezve mire vágyom, jelezve hogy ezzel szeretném megpecsételni a kapcsolatunkat... Jelezve mennyire szeretem őt... - Csak te és én... - Szalad ki eme négy szó ajkaim közül, miután démoni tekintetemben a vágy lángja egyre hatalmasabbra csak, s csípőm egyre gyorsabb ütemet vesz fel, s nyakamból a lábát a derekam köré fonom, hogy közel hajolva szemfogaimat a nyakába mélyeszthessem, s megérzem a vérét. Vágyom rá, akarom őt, alig pár pillanat az egész, majd ismét a tekintetét kutatom. Ajkaim véresen csillannak a félhomályban, s így akarom az ajkait, s így csókolom, nyelvemen még érezheti a vér ízét...
Eme pillanatban minden megszűnik létezni, csak ez a kanapé van, és a pattogó tűz és mi... Semmi több... Nem is kell több, s végre azt érzem, boldog vagyok!
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Dec. 11, 2013 4:05 pm



my guilty pleasure
DAMON+ELENA

+16/18
Sikerült ismét egy olyan témába beletrafálnom, melyet jobb lett volna elhanyagolnom. Elég nehéz a belsőmet megváltoztatni, hisz évek óta ilyen vagyok. Mindenről tudnom kell, türelmetlen, és makacs vagyok. Valószínűleg ezek mind velem született tulajdonságok, gondolom az ilyesmiket nem szokott az ember örökölni. Habár.. mondjuk kitől is? Olyan bonyolult a családfám.. Tizenhét évig abban a hitben éltem, hogy aki az apám, az gyakorlatilag a nagybátyám, s akit addig a nagybátyámnak véltem, az az én vérszerinti apám. Követni lehet engem? Néha még én is belezavarodok.. Egész életemben utáltam John Gilbertet, az apukámat. Nem különbözünk annyira, ha jobban megvizsgáljuk a tulajdonságainkat. De elég a családfám elemzésével. Fontosabb egyedekkel kell foglalkoznunk. Nem.. Most nem Damon-re gondolok, hanem.. Miranda-ra.
El kell űznünk minden negatív tényezőt a kapcsolatunkból. Jó, így is lesznek problémáink, de nincs szükségünk a veszekedésre. Tényleg szeretném, ha ez működne.. Szerencsére, fogalmam sincs, hogy hol van Stefan, talán így jobb is. Hogy nincs a közelünkbe, hisz így tiszta lappal kezdhetjük előre. Akárcsak úgy, mint két idegen. Na jó.. azért ennyire nem.
Damon hirtelen leszállt rólam, és őszintén szólva kicsit kényelmetlenül éreztem magam így felső nélkül. Előrevontam a hajamat, s próbáltam kicsit takargatni magamat. Bár, azért egy őrültnek se akartam magamat tüntetni, ki minden áron meg akarja őrizni testének szépségét.
- Egyszer úgyis rá került volna a sor. - motyogtam, miközben én is felültem, de úgy, hogy ne nézzek rá. Fogalmam sincs, hogy miért kerültem a tekintetét. Talán, mert szégyenlős voltam? Vagy egyszerűen nem akartam, hogy lássa mennyire féltékeny voltam? Hisz az voltam. Le sem tagadhatnám. Nem akartam, hogy más hozzá jusson, ehhez a.. csodához. Szerettem Damon Salvatore-t, túlságosan is. Azt hittem, hogy elillant ez az érzés, holott sosem. Egyszerűen megbújt, és most szabadjára engedtem.
- Jó. Rendben. - kezdtem el játszadozni egy kis hajtinccsel, majd beletemettem az arcomat. Hová tűnt a kezdeti magabiztosságom? Azt a lányt akarom vissza, nem óhajtok többé gyerekként viselkedni! Hangosan kifújtam a levegőt, majd hátrahajtottam fejemet, mikor ujja elkezdte felfedezni a bőrömet. Villámcsapásszerűen csapott belém az iránta érzett vágyódás, mely sosem múlt el.
Akartam őt. Túlságosan is. Érezni akartam minden egyes porcikáját, fel akartam fedezni a testét, s nem akartam elengedni őt. Sose.
Félőn pislantottam szemeibe, mikor arcomat a birtokába vette. Egy apró mosoly jelent meg az arcom szélén, és válaszként csak végigsimítottam arcán. - Ezt inkább felejtsük el. - s akár csengőszóra ajkai az enyémre tapadtak, s mohón kezdték el falni. Habozás nélkül dugtam a nyelvemet a szájába, és egy őrült táncot kezdtek el egymással járni. Ismét az ölébe ültem, és leggyengébb pontomnál éreztem erekcióját. A szájába nyögtem, és beleremegtem a rajtam elrakodó vágy miatt. Engem már csak egy apró bugyi takart - még szerencse, hogy egy csipkéset vettem fel ma -, míg rajta ott volt a farmer, s az alsónemű. Na most lesz aztán küzdés..
- Én is szeretlek. - súgtam, miután elszakadtam tőle. - De elég mára a beszédből. - egy széles vigyorral feleztem felé, hogy én már nem akartam többé várni. Komolyan még egy szűz lányt sem váratnak meg ily sokáig!
- Ha.. - lihegtem a fülébe, s egy kellemes bizsergést járta át az ágyékomat. -.. nem szabadulsz meg a ruhádtól pár másodpercen belül... esküszöm, hogy darabokra fogom tépni. - haraptam bele a fülcimpájába, s leszálltam róla. Hátrafeküdtem a kanapén, széttárva lábaimat. - Nos Damon Salvatore? - kacagtam, és elsöpörtem a hajamat az arcomból. - Ne várakoztasson sokáig. - kacéran az alsó ajkamba haraptam, miközben felkönyököltem, hogy csodálkozni tudjak az elém terülő látványban.

568 - bocsi a késésért
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Dec. 07, 2013 11:18 am

Elena & Damon

Words: 706
Notes: Sorry, kicsit elszaladt velem a ló, a kövi reag jobb lesz <3
Music: From the Sky

16+
Az életben sokszor hittem, majd feladtam, s most megint feladtam, de még úgy voltam vele, hogy vagy kölcsönösek az érzéseim, vagy van viszonzás, vagy egy életre meggyűlöl. hinnem kellett ebben, mikor azokon az estéken Mirandával fetrengtem egy ágyban, mikor a vérét ittam, hogy ne kelljen kimondanom a feltett kérdésére a választ, hogy éppen kire is gondolok. néha kín volt a vele együtt töltött idő, s néha még meg is tudott mosolyogtatni a maga ártatlan naivságával, de nekem ez kevés volt. Én Elenát szerettem, mindig is őt fogom, és nem mehettem el az utolsó esélyem mellett csak úgy, ahogy a többi mellett is. nem engedhettem ki a kezeim közül, mikor a falnak préseltem a hátát, mikor szenvedélyes, már-már kínzó csókkal vallottam be, hogy igen gyenge férfi lévén még mindig őt szeretem, s amíg itt élek a közelében, ez nem is lesz másképp.
Meglepett. Először, mikor visszacsókolt, ahogy keze érintette arcom, majd a vallomása. Szeret. És én képes vagyok bolond módon megbocsájtani, mert egy esélyem van, és nem akarom elszalasztani. Stefan nincs itt, nem csábíthatja el tőlem többé, nem engedhetem meg még egyszer azt a botorságot, hogy esélyt adjak Elena félrelépésének. Engem választott, engem szeret, s ahogy érint, csókol, ahogy incselkedik, hallom a szívverését. Érzem, hogy teste felhevült, akárcsak az enyém. Szemet gyönyörködtető látvány, ahogy végignézek meztelen felsőtestén, majd kezeimmel lágyan érintem mellét, felfedezőn, mintha most tenném először, érezni akarom, miközben ajkait csókolom és mellein kezeim is lágy masszírozó, ugyanakkor izgató mozdulatokba kezdenek. - Csak ma? Azt hittem mindig... - Mosolyogtam bele két csókba, miközben leheletem is enyhén cirógatja hasát, ahogy a szavak kicsusszannak kéjesen ajkaim közül. Valami euforikus érzés szabadul el mellkasomban, s árad szét egész testemen, miközben érinthetem és csókolhatom teste minden egyes szegletét, mintha csak erre vágytam volna, még az a marcangoló érzés is elillant a gyomromból, mely hetek óta kínzott, mintha örökké éhes lennék, de most nem. Most másra sem vágyom, csakhogy megállíthassam az időt, és mi itt ragadhassunk. kissé nyálas ez tőlem, és ha kívülről látnám, biztos tennék valami epés megjegyzést, de most én élem át, és eme gondolatra egy vágyakozó nyögés szabadul fel ajkamból, miközben csókot lehelek Elena legérzékenyebb testrészére a fehérneműn keresztül, de még várok, még nem akarom levenni, még húzni akarom a percet.
Kezem gyorsan siklik végig Elena testén, hogy magamhoz húzva megcsókolhassam, de a mozdulat megáll, amint meghalok egy kérdést. Mintha villám csapna belém, száll el belőlem valami, s tompán érzem ismét az éhséget, de próbálok nem figyelni rá. Kibontakozva ölelő karjaiból huppanok a kanapéra kisebb távolságra mellé, de nem szólalok meg a hirtelen ért sokktól.
- Elena most komolyan róla akarsz beszélgetni? - Vonom fel a szemöldökömet egy hatalmas sóhaj kíséretében. - Miranda arra kellett, hogy ne öljek több embert... Soha semmit nem éreztem iránta, csak a vére iránt. Csináltam már ilyet nem egyszer... Az emberi szervezet csodája, hogy ha életben hagyod, újratermeli a vért... Csalódott voltam... - Nyílok meg őszintén, ami Elenának vagy jó, vagy nem, de ő hozta szóba, akkor hallgasson is végig. De nem lehetek ilyen rideg vele, így felé fordulva húzom vissza magamhoz a majdnem meztelen lányt.
- De egy pillanatra se forduljon meg a kis buksidban, hogy továbbra is megtartom. Majd holnap felhívom, hogy beszéljek vele, elfeledtetem magam vele, és minden szépen megy a maga kerékvágásban tovább... - Magyarázok, miközben egy pillanatra sem engedem el, s kezem lassan cirógatni kezdi karját, melyre ismét fellobban bennem a vágy, s legszívesebben ismét mohón csókolnám az ajkát, s érinteném, miközben hagyjuk, hogy vágyaink elérhessenek valahová, ami egy hatalmas jóleső érzelmi robbanásba torkollik. Egy hirtelen ötlettől vezérelve fordítom magam felé, hogy a szemébe nézhessek, hogy két kezem közé vehessem arcát, hogy jégkék tekintetem belefúrhassam az ő meleg barna szemeibe.
- Vagy tán ennyire idióta baromnak nézel, aki hagyná kicsúszni a kezei közül élete nagy szerelmét egy ilyen ostobaság miatt? - Kérdésem végére elmosolyodom, bár egy kis kétely is felmerült. Talán ennyire nem bízik bennem. Meddig kell bizonygatnom, hogy hozzá hű leszek, és szeretni fogom, habár a viselkedésem nem fog átcsapni holmi nyálas Rómeóba, még ennek ellenére is be tudom bizonyítani, hogy képes vagyok szeretni. - Elena, szeretlek! Soha nem tennék olyat, amivel elveszthetnélek. Önszántamból soha! - Suttogok ismét, és arcom ismét csak vészesen közelít az arcához, hogy megcsókolhassam újra, miközben egyik arcát érintő kezem remélhetőleg a vágyait felébresztve siklik végig hátán...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Dec. 06, 2013 9:51 pm



my guilty pleasure
DAMON+ELENA

+ 16
Ez már nem csupán a vágyakról szól, hanem az érzelmekről. Nem úgy mászunk a másikra, mint holmi kiéhezett vadállatok, hanem megadjuk annak módját. Már rég megkaparinthatott volna, ehelyett szerelmes csókokkal lepett el, melyek még jobban fokozták a bennem örvényként tomboló érzelmeket. Szívem rohamosan pumpálta ereimbe a vért, s másodpercek alatt olyan érzés fogott el, mintha egy szaunába lennénk bezárva.
Hajamba túrtam, s az egyik oldalamra söpörtem, hogy tisztán tekintetébe tudjak nézni. - Én? Szégyenlős? - halkan felkuncogtam, majd megráztam nemlegesen a fejem. - Szerinted, ha az lennék... - hajoltam le a mellkasához, és apró csókokat nyomtam kellemes illatot árasztó bőrére. Közben egyik kezemmel hátranyúltam, és egy könnyed mozdulattal ki is kapcsoltam a melltartómat. Ugyanezt a tapasztalatot már nem tudtam bemutatni mikor mások övéről van szó.
A melltartó pántját a mutató-, és a hüvelykujjam közé fogtam, s kedvesem orra előtt meglóbáltam. -.. ezt csinálnám? - fejeztem be az elkezdett mondatomat, majd elengedtem, és egy halk puffanással jelezte földre érkezését.
A kanapéra kerültem, és kéjtől égő pillantásommal fürkésztem az övét. - Ma tele vagy meglepetésekkel. - nyögtem, majd lehunytam a szemeimet, hogy még jobban tudjam élvezni röpke csókjait szerteszét a testemen. Az egyik díszpárnát fogtam meg, s abba markolásztam. Minden egyes csókjával csak még jobban feszítette azt a bizonyos húrt, egészen addig, míg egyszer nem leszek képes uralkodni magamon. Csak reménykedni tudtam benne, hogy Amara tényleg nem hall semmit. Talán, sőt biztos még jobban kívánná a halált.. De mégis miken agyalok? Itt vagyok a világ legvonzóbb pasijával, ki komoly érzelmeket táplál irántam, mindjárt beteljesíti boldogságunkat, erre a halandó, öngyilkos hajlamú Amara-ra gondolok, aki az első a vérvonalamban, s akitől a többi hasonmás származik. Normális vagyok?!
Nem volt nehéz elterelni a gondolataimat, mert amint megéreztem Damon selymes ujjait a combomon, önnön nem tudtam már másra gondolni, csak Ő rá. Le akartam fagyasztani ezt az állapotot, ezt a pillanatot, hogy ne kelljen foglalkoznunk a minket körülölelő problémák sokaságával. Az lenne a tökéletes aranyélet. Bár, már az is egy csodának minősült, hogy hajlamos volt megbocsátani, s eltemetni magában a múltat. Még, ha csak látszólag is..
Apropó múlt..
Kibontakoztam szenvedélyes csókunkból, és a vállánál fogva toltam el őt, hogy legyen köztünk úgy egy fél méter távolság.
- Mi lesz Miranda-val? Nem akarom tönkretenni az estét, csak aggaszt.. - húztam el a számat. Sajnos ezen nem lehetett változtatni, minden nőbe alapból bele volt programozva a féltékenység. Ha tetszik, ha nem. Csak ezt a hirtelen történő megnyilvánulásomat túlzottan ragaszkodónak vélheti, mintha meg akarnám fojtani, holott ez nem így van. Én azt egyáltalán nem szeretném, ha rajtam kívül mással megosztaná az ágyát.
Gondolom nem oly nagy kérés ez.. Vagy?

429 blue jeans vonaton:3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Dec. 01, 2013 12:15 pm

Elena & Damon

Words: 450
Notes: De csak utánad <3
Music: The Power of Love

16+
Nem tudom  mi üthetett belém, hiszen nem így terveztem, nem ezt akartam, de a felszín alatt, a mély igaz valóm erre vágyott. Csókokra, s érintésekre tőle, hogy csak engem akarjon, hogy csak engem... Szeressen. Minden olyan gyorsan történt, a vágyaim és az érzéseim olyan erővel taszítottak a mélybe, majd rántottak ki onnan, hogy hirtelen kapcsolni sem tudtam, csak cselekedtem. Ösztönből. Vágytam az ajkaira, vágytam a viszonzott érzésre, de feladtam. Mert teljesen elhittem, hogy Stefan mellett esélyem sem lenne. Ahogy most belenézek azokba az íriszekbe, ugyanazt látom, amit érzek, vágyat és szerelmet, de egy részem mégis retteg, mi van ha ez megint játék? Elhihetem én ezt, vagy megint csak a képzeletem játszadozik velem? Mi lesz, ha felébredvén csak a plafon köszön vissza rám? Mi van, ha csak játszik velem? Annyi kérdés, mely egy pillanatra kiül arcomra, s végtagjaim ismét ledermednek. Szavai mosolyt csalnak az arcomra, mely ismét csak meglep, ismét csak megrémít, mégis élvezem eme együttlétet, mert döntöttem. Ki kell élveznem amíg tart, ki kell élveznem minden percét, mert ha csak azon rágódom, hogy mi van ha ez csak egy álom, akkor megint elcseszem, megint esélyt hagyok, hogy vége legyen, s talán ez az utolsó lehetőségem. Talán nincs több, és most meg akarom mutatni, hogy igen is képes vagyok együtt lenni valakivel, teljesen...
Élvezettel hagyom, hogy fordítson a helyzeten, hogy hagyjam, ahogy a hátam erősebben csapódik a falnak, sóhaj szakadt fel torkomon, kéjes sóhaj, mellyel tudtára adtam, hogy mennyire vágyom rá, mennyire akarom őt. - Most örülök igazán, hogy nem vagy olyan törékeny - Suttogom vágyakozva, majd ismét megszakad a csók, ismét szavak, melyeket egyre lassabban fogok fel a fejem felett összecsapó vágyak hullámai közt. - Csak nem szégyenlős vagy? - Kérdezek vissza hamis mosollyal arcomon, miközben hagyom, hogy vezessen a nappaliba, hogy határozottan a kanapéra lökjön. Hallom az ing szakadását, de ez az, ami most a legkevésbé érdekel. Fontosabb volt az, hogy lefejtsem róla a felsőt, hogy megcsodálhassam felső testét, de fölém kerekedik, s érzem, ahogy hosszú haja a bőrömet cirógatja, furcsa de most ez is jobban felkorbácsolja bennem a vágyakat, az ajkai után kapok ajkaimmal, de ehelyett egy kérdést kapok, kinyitom tengerre emlékeztető kék szemeimet, két kezemmel elsöpröm a haját az arcából, hogy közel húzhassam magamhoz.
- Jobban, mint az gondolnád! - Fordítok a helyzeten, s most a kanapén fekszik, s én elégedett mosollyal hajolok fölé, s kezdem el szenvedélyes csókkal kényeztetni előbb az ajkait, majd a nyakát, a mellkasát, a hasát, miközben lefelé haladok a nadrág felé, a gombot szinte észrevétlenül gombolom ki, s fejtem le róla a nadrágot is, úgy is feleslegessé vált ruhadarab lett. Kezeimmel cseppet sem szégyenlősen simítom végig a combjait, a hasát, majd két kezem közé fogom ismét arcát, hogy hosszú, követelő csókot adhassak neki...


Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Dec. 01, 2013 9:31 am



i will love you till the end of time
DAMON+ELENA

Szenvedély, lopott pillantások, mámor.
Damon és köztem mindig is volt valami megmagyarázhatatlan kapocs. Már az első találkozásunknál vonzónak találtam őt, pedig akkor még Stefan-nal voltam. Habár.. gyakorlatilag az a második találkozásunk volt, tekintve, hogy az elsőt elfeledtette velem, de vámpírrá válásom után minden kitisztázódott előttem. Sokáig próbáltam eltussolni ezt az újfajta érzelmet, mondván, hogy nem akarok egy ugyanolyan játszó nőszeméllyé válni, mint elődöm, Katherine Pierce. Mégse tudtam ellenállni a rossz fiús álcának. Bármennyire is próbáljuk tagadni, mi bennünk, lányokban meg van ez az ösztönös program, mely mágnesként vonz minket a fekete bőrdzsekis, rejtélyes külsejű, motoros férfiakhoz. Azt hittem más vagyok, mint a többiek, de tévedtem. Úgy véltem, hogy Damon, a nagy nőcsábász nagyot fog koppanni, hisz én nem leszek egy újabb trófea, én leszek az a lány, akit soha az égvilágon nem fog megkaparintani. És most itt vagyok. Az ölelésében, nyelve kellemesen simogatja a sajátomat, és minden egyes érintésétől felperzselődtem. Égette a bőrömet, többet akartam, ki akartam magamnak sajátítani őt. Gyorsan a falhoz csapódott a hátam, mire egy kéjes nyögés tört fel torkomból. - Akkor hát mire vársz? - tettem fel a kérdést rekedten. Egyszerűen nem bírtam betelni azokkal a telt ajkakkal. Fogva tartott engem, s hívogatott. Kezeim felcsúsztak, arcát a tenyereim birtokába vettem, és egy pillanat alatt fordítottam az álláson. - Már nem az a törékeny lány vagyok. - figyelmeztettem őt, és buja pillantással meredtem az ő szemeibe. Hirtelen tudatosult bennem, hogy nem csak egyedül vagyunk ebben a hatalmas házban. Halkan kuncogtam, majd a nappali ajtaja felé kezdtem el Damon-t húzni. - Szerencse, hogy Amara ember, különben.. - haraptam el a mondatom végét, és igyekeztem nem megbotlani a küszöbben. Örültem. Végre lelkemet nem a keserűség öntötte el, hanem az öröm. És ezt a levakarhatatlan széles vigyorom ki is mutatta.
Egy könnyed mozdulattal lelöktem Damon-t a kanapéra, amint odaértünk hozzá. Ölébe másztam, és mielőtt édes ajkaink összeforrnának letéptem róla a szokásos fekete ingét. Úgyis vagy száz sorakozhat fel a szekrényében, ezt az egyet nem fogja sajnálni. A maradványait gyorsan lefejtettem róla, majd arrébb hajítottam. - És most mennyire akarsz? - kérdeztem a lehető legközelebb ajkaihoz hajolva.

346 blue jeans tökéletes vagy<3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 7:12 pm

Elena & Damon

Words: 322
Notes: Bocsi, ha romlott a színvonal... -.-
Music: The Power of Love


Azóta vágyom Elena őszinte érzelmeire irántam, mióta megláttam, mióta jobban megismertem, de az öcsém mellett én eltörpülök, s szinte már az örökös rosszfiú szerepet magamra öltve, de ez vagyok én. Ez leszek mindig, még ha egy kicsit háttérbe is tudom szorítani, akkor is ott lesz. Mindig, és ez egy esetleges beteljesült szerelemmel nem fog megváltozni, nem akarom feladni azt, aki vagyok.
A másodpercek kínzó lassúsággal telnek, míg néma csendbe burkolózva rettegek, hogy megint feleslegesen adtam ki magam, hogy megint felesleges köröket futottam le. Félek, hogy nem kellek, hogy nem képes megbirkózni azzal, aki vagyok, akivé tett ez a százötven év vámpírlét. Érzem, hogy a légkör kellemesebb, de az érzelmek árjától fuldoklom, ha Elena nem mond semmit, én fogok dönteni, de akkor rosszul fogok dönteni, ahogy mindig is tettem.
- Elfelejtek mindent, de nem kérek bocsánatot azért, aki vagyok. Veled akarok lenn, de kérlek ne akarj megváltani... - Suttogom a homlokának döntve a sajátomat, mert tényleg így érzem. Nem akarom, hogy azt érezzem, nem vagyok elég jó neki, és szavaim is ezt sugallják, érezheti a mögöttes tartalmat, ha annyira ismer, amennyire mindig is mondja. Mikor kimondtam neki azt, amit érzek, nem várt reakció fogad, érzem a kezét az enyémben, összekulcsolom kezeinket, bár kicsit fáziskésében szenvedek, s a szavai csak visszhangoznak a fülemben, s hirtelen nem tudom, mit reagáljak rá, mintha ledermedtem volna, mintha Medúza tekintetébe nézve dermedtem kővé, ahogy azt a bizonyos szót elismétlem magamban, és a következő pillanatban csókjával ad új életet, s én gondolkodás nélkül csókolok vissza mohón, szinte követelve a csókot.
Elfelejtek mindent, Silas-t, Bonnie visszahozását, mindent, csak ennek a csóknak adom önnön magam, beleadom minden érzelmemet, amit iránta érzek, vad szenvedéllyel túrok a hajába, s tolom neki a falnak, miközben szabad kezem a derekára fonódva keres utat a felsője alá, hogy hátának bőrét érinthessék ujjaim. - Akarlak, jobban, mint valaha - suttogok pár szót ajkának csukott szemmel, de válaszra sem várva teszem magamévá ajkaimmal ajkait, hogy nyelvemmel vad táncra hívjam az övéit.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 6:41 pm



never let me go
DAMON+ELENA

Döntenem kellett, most már egyszer s mindenkorra. És innen nincs hátrálás, nem léphetek félre, ha nehézségek akadnak. Már viszonylag felnőttem, s tiszta fejjel jobban áttudtam gondolni, értékelni a dolgokat. Damon tekintetébe elvesztem, és egy apró mosolyra görbültek az ajkaim. Már annyi mindenen mentünk át. Ezt is magunk mögött tudjuk hagyni, és ha a nagybetűs Sors úgy akarja, akkor sikerülni is fog.
Kérdése után elnéztem, s eltemetkeztem szégyenemben. Képes lennék rá? Csak vele lenni, s rá se nézni Stefan-ra? Muszáj eltemetnem a múltamat, el kell őt engednem, ha újra boldog szeretnék lenni. Itt az idő egy új Elena Gilbert-et kialakítani..
Válaszul tenyeremet Damon-éba csúsztattam, és összekulcsoltam ujjainkat. - Igen. - a remény szikrája ott csillogott íriszeimben, és a boldogság körbejárta egész testemet. - Ígérem, ha adsz még egy esélyt, sose kell bennem majd csalódnod. - egyik percről a másikra a hangulat teljesen mássá vált. Egyáltalán nem állt szándékomban vissza nyerni őt, mikor kocsimmal leparkoltam a Salvatore birtok elé alig pár órával. De jó ez az érzés, ami a hatalmába kerített. Rég éreztem így magam. Ily felszabadultnak.
Mikor kimondta azt a bűvös kilenc betűs szót, könnyek gyülekeztek szemeimbe. Egy lépéssel közelítettem felé, és tekintetébe vájtam a sajátomat. Szótlanul hajoltam felé, másodpercről másodpercre egyre kevesebb volt a köztünk lévő távolság. Lágyan megcsókoltam, és direkt én fejeztem be, hogy még legyen elég időm bevallani, a saját érzelmeimet.
- Én is szeretlek, Damon. - simítottam végig arcán. - Csak téged, senki mást. - fontam kezeimet a nyaka köré, és lábujjhegyre állva egy szenvedélyesebb csókot kezdeményeztem.
Igen is megfogom mutatni a világnak, hogy Damon nem egy kegyetlen vérszívó, ki előszeretettel használja ki az embereket. A többiek könnyen minősítik őt, hisz nem látják azt az oldalát, amit én is. Képes alkut kötni, magával a megtestesült ördöggel, Silas-szel, hogy visszahozza halott barátnőmet, öcsém kedvéért. Be fogják látni, hogy tévedtek. Nagyon is.

302 never let me go ez most gagyi lett:|
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 5:46 pm

Elena & Damon

Words: 405
Notes: Még mindig imádlaaaaak! nááá
Music: Born to Die


Hazugságok tömkelegében élek én, ahogy mindenki más, de az emberekkel más. Az emberi lét nem ilyen intenzív, nem érzed ennyire a súlyát egy-egy tettnek, nem érzed ennyire intenzíven a szerelmet, a vágyat. Mindent elfelejtettem, s szinte kapkodok a megváltó levegő után, de semmi értelme, ez a feszült légkör fojtogat, s mint egy csapdába esett vad próbálok dönteni, próbálok határozott lenni, de Elena jelenléte rendkívül megnehezíti a dolgomat. Megtörtem. Nem megy tovább hazudoznom. Próbáltam elnyomni, amit érzek iránta, de szeretem, jobban, mint hittem. Szinte fizikai fájdalmat okoz rádöbbennem erre az érzésre. Fáj, és sajnos eme érzelem egy része kiül arcomra, megtörtté varázsolva a férfit, aki oly határozottan utasította el Elenát alig fél órája. Most viszont mint valami összetört gyereknek érzem magam, akinek elvették a kedvenc játékát. Nem vagyok több, mint egy roncs, s ilyenkor érzem úgy, hogy ölni akarok. Mert ismét megmutattam az érzelmeimet, mert ismét hagytam, hogy eluralkodjanak rajtam.
De képtelen vagyok tenni ellene. Ahogy érintem a hátát, az arcát, a bőre perzseli ujjaimat, és tenyeremet, érzem, hogy halott szívem gyorsabban kezd verni, ahogy légvételem szaporább lesz, megfeledkezem magamról. Amint elindul az ajtó felé, mintha összetörne bennem valami ismét. Hagytam, hogy ismét érezzek, hagytam, hogy bízni kezdjek. Utat engedtem a reménynek, s szinte már nevetségesen naiv módon hittem, hogy még egyszer utoljára megpróbálva nem esek pofára, de az ajtó kattanását hallom, majd szépen lassan felém is elér a hideg kinti levegő, arcomat súrolja, és a poharamért nyúlok, hogy lehúzzam a maradék italomat, ami még a pohár alján várt az elfogyasztásra. Már éppen feladóan fordulnék el, hogy ne lássam az ajtón kilépő lányt, indulnék el, hogy összepakolva végleg magam mögött hagyhassak mindent. Mystic Falls a város, mely millió csalódást okozott, de valami mindig maradásra bír. Valami sosem hagy menekülni. A következő pillanatban Elena velem szemben áll, a pohár is kiesik a kezemből a meglepettségtől, s millió darabra törik, ahogy alig pár perce a szívem is tört...
- Képes lennél csak velem lenni? - Válaszolok kérdéssel a kérdésére, de tekintetemben ott a biztató válaszom, melyet nem akarok kimondani, ott egy szó, mely elő akar törni. - Szeretlek, s te ezzel tisztában vagy, de nem akarok bízni, ha nem lel viszonzásra... - Adom meg magam megtörten, s hangom szinte elhal, alig hallható szavaim mégis hasítják a levegőt kettőnk között, s szinte fájt kimondani, de ez az igazság. Tekintetem megtört, s most megint őszinte vagyok, csak ne bánjam meg...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 5:15 pm



i've got a burning desire
DAMON+ELENA

Az érzelmek rohamosan törtek a felszínre. Jelenleg már magamat kérdőjeleztem meg. Miért kellett megcsalnom Damon-t? Ki tudja, lehet, hogy a mai napig is boldogak lennénk egymás mellett, s nem ért volna minket annyi szenvedés. Meg volt mindenem, mégse voltam vele megelégedve. Miért? Csak ezt tudtam magamban hangoztatni.
Nem tagadtam, Damon csókja ismét megdobogtatta a szívemet, pedig azt hittem, hogy már rég túlléptem rajta. Bemeséltem magamnak, hogy nekem nem kell ő, csak a barátja szeretnék lenni. De a barátok nem így cselekednek, s utána nem így éreznek. Nem úgy, ahogyan én..
- Nem tudom. - hazudtam, és lehajtottam a fejemet. Nem voltam a hazugságok mestere, ez meg is látszódott rajtam. Mégis mit tudnék mondani? Bocsi, hogy megcsaltalak, de rájöttem, hogy az egy hiba volt? Röhejes. Nem mondhatok ilyet Damon-nek. Akkor meg mit?
Mikor ismét megérintett, lehunytam a szememet, és hagytam, hogy a vágy áttörje azt a falat, amelyet magam köré építettem. Porrá zúzta. Élveztem. Mintha minden egyes idegemet érintené. Lázba hozott, főleg, ahogy a hátamat cirógatta. Az ajkamra haraptam, visszafojtva egy sóhajt. Nem.. nem győzhet. Muszáj.. ellenállni..
Tenyereimet a falnak préseltem, nem akartam, hogy abba hagyja. Többet akartam, holott teljesen máshogy kellett volna vélekednem. Miért nem tudok dönteni? Már az agyamra ment ez a folyamatos viszály, ami bennem dúlt. - Ne. - tátogtam, mikor hátrébb állt. Most már nem ellenkeztem, hanem nem akartam érezni ezt a távolságot. De ideje leszállnom a földre..
Egy döntés elé állított. Pont ezt akartam a legkevésbé. Bárhogyan is cselekszem, valakinek bántódása fog esni. Éreztem, ahogy a tenyerem elkezdett izzadni. A szívem összeszorult, amint megpillantottam Damon-t magam előtt. Ilyen.. meggyötörtnek, csalódottnak. És miattam. Ha őt választom, ha engedek a kísértésnek tovaszáll ez a csalódottság, de mi lesz velem? Tényleg őt akarom? Csak, és kizárólag őt? Elvégre most már megszakadt a kapocs, Stefan-t se láttam már hónapok óta, így ő sem tudna beleavatkozni a kapcsolatunkba. De most jóval előrébb gondolkodok.. Megérnénk még egy próbát? Lenne értelme, vagy ismét kudarcot vallanánk?
- Sajnálom. - motyogtam, és elvontam tőle a figyelmemet. Nem tudtam végignézni azt a csalódást, mikor tudatosul benne, hogy elhagyom őt végleg. Az ajtó felé indulok, és a kilincs segítségével széttártam az ajtót. Megcsapta a hideg az arcomat, s minden sötétbe volt burkolódva. El voltam veszve.. a sötétségben, de most végre van egy kis fényforrásnyi lehetőség. Egy újabb remény a boldogsághoz. Két ember életét tehetem ma tönkre, de kettőjét is tudom szebbé tenni. - Képes vagy.. - csaptam be hirtelen az ajtót, és vámpírsebességemet kihasználva egy szemvillanás alatt elé kerültem. -.. megbocsátani nekem? A múltat magad mögött hagyni, s egy újabb esélyt adni? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Nem akartam, hogy az érzelmeimmel játszadozzon, jobb mindent letisztázni így az elején. Mert, ha tényleg belevágunk ismét ebbe az egészbe, de képtelen bennem megbízni, akkor nincs értelme ennek az egésznek. Az csak újabb, s újabb fájdalmakkal járna. De ha elfelejti a kis megbotlásomat, akkor talán.. talán..

476 rest of my life túl jókat írsz <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 4:40 pm

Elena & Damon

Words: 395
Notes: Bocsi, de hoznom kell a formám <3! Kezedben a döntés!!!
Music: Born to Die


Az érzelmeim szinte táncot jártak, az idegeim pattanásig feszültek. Nem kellene így cselekednem, nem kellene ezt tennem, mégis ezt teszem, emlékezni akarok, hogy milyen is volt, emlékeznem kell, emlékeztetni magam valamire, ami talán még ott van. Tudnom kell, és ő ezt sosem fogja megérteni, ahogy senki más azt, amit teszek. Ahogy kér, csak ösztönöz, hogy megtegyem, csak ösztönöz, hogy véghezvigyem azt, amit akarok. Mert most ezt akarom, s nem tudom, pontosan, hogy magam akarom kínozni, vagy Elenát, mert ez nem ilyen egyszerű. - Ha nem akarnám, nem tenném... - Suttogom vissza, mielőtt megcsókolnám, mert ezt akarom. Érzeni az ajkakat, talán utoljára, talán többet is akarok, nem tudhatja, ahogy én sem. Ösztönből cselekszem, a pillanatnak élek, és érzem, ahogy visszacsókol, ahogy nyelveink egyre vadabb táncba kezdenek, ahogy belefeledkezik a csókba, magával rántva engem is. Ez az átka ennek a játéknak, amit most játszom, hogy önnön magamat is ránthatom vissza a mélybe, melyből azt hittem, már kijöttem. Pedig nem így van, csak elfojtottam, ahogy majd ezt is el fogom fojtani, mert ezt teszem. Idővel majd elmúlik, a sok rossz cselekedet majd elfeledteti velem ezt is, ahogy Katherine-t is elfelejtettem. Most is meg fog történni, nincs veszteni valóm. Többé már nem. - Ha nem akarod, miért csókolsz vissza? Miért érintesz? Miért kísértjük egymást? Miért nem tudjuk végleg elfelejteni a másikat? - Suttogom a bennem feltolakodó kérdéseket, s nem engedek az ölelésből, még utoljára. Végigsimítom az arcát, miközben másik kezem a derekán pihen, s lassan cirógatni kezdem a hátát. Döntöttem. El fogok menni. De maradandó emlékként mindent felforgatok magam mögött. Minden hidat felégetek. - Kérlek... Legalább egyetlen egyszer ne hazudj! - Érintik ajkaim ismét az övéit, de most csak enyhén érintem, majd a homlokát csókolom, végül döntök, s nagyobb teret hagyok neki, ahogy széttárom a kezeimet, egyik az ajtó felé mutat.
- Tessék. Ha egy rémisztő alak vagyok, akitől félsz, menj... Nem ez lenne az első, hogy megbántasz... - Ejtem ki lassan és halkan a szavakat. Az ő döntése, mit akar, nem fogok utánamenni, nem fogok erőszakosan rámászni, nem teszek semmit, csak hagyom, hogy döntsön. - De vedd búcsúnak, akárhogy is döntesz - Ki kellett mondanom. El akarok menni, de hangom bizonytalanná válik, mint aki már nem olyan biztos magában. Mint aki csak zsarolni akar, de ha csalódott szemeimbe pillant, látja mi is az igazság... Többre vágyom, mégis rá bízom a döntést...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 4:22 pm



i've got a burning desire
DAMON+ELENA

A hideg kirázott kezdve a fejem búbjától, egészen a nagylábujjam hegyéig. Nem szűnt meg ez az érzés, bármennyire is szeretném. A tudatalattim üvöltött velem. Figyelmeztet, azt parancsolta, hogy rögvest távozzak azon az ajtón, mielőtt túl késő lenne. Túl késő? De mire?
Türelmetlenül vártam kérdésemre a válaszát. Ez a baj sajnos velem, hogy ha valamit meg akarok tudni, azt meg is fogom. Makacs vagyok, egy irányíthatatlan lény. Már rég menekülőre kellett volna fognom, de a válasz.. A válasza az, ami arra késztetett, hogy maradjak itt. Mintha gyökerek nőttek volna ki a padlóból, s fogva tartották a lábamat. Képtelen voltam a mozdulásra, ahogyan a beszédre is. Hangosan vettem a levegőt, úgy éreztem, mintha a szobából folyamatosan szívnák ki az oxigént. Egy fajta nyomást éreztem a gyorsan fel, és le emelkedő mellkasomon.
A szívem gyorsan pumpálja az adrenalint. Körmeimet oldalamba vájtam, hátha ez csak egy rossz álom. Csak ébrednék fel.. De sajnos ez nem egy rémálom, ez maga a puszta valóság, melyből nem tudtam kiszabadulni. - Damon.. - súgtam nevét, és hátammal teljesen a falnak simultam. Testét az enyémnek préselte, így még nehezebben kaptam levegőt. Utáltam azt a hatást, amit ő váltott ki belőlem. Még sebezhetőbbé tett engem. - Ne.. kérlek, ne. - kérleltem őt, és egy árva könnycsepp elhagyta szememet, és egy csíkon benedvesítette arcomat. Szüntelenül remegtem, vajon az áldozataim is így érezték magukat a közelembe? Ilyen tehetetlenül? - Damon te sem akarod ezt. - ráztam a fejemet, és próbáltam hátrébb nyomni a fejemet, de a falat nem tudtam betörni. Csak remélni tudtam, hogy mindez egy őrült játék, és semmit se fog tenni. Maximum kacagva elfordulni tőlem. Az is jó lenne, legalább lenne időm a menekülésre.
Menekülés..
Mégis mióta kell ilyeneken törnöm a fejemet Damon közelében? Ez nem a helyén való. Ugyanúgy játszadozott az érzelmeimmel, mikor én vele, mikor nem önmagam voltam. Kihasznált engem, mintha egy átkozott macska-egér játéknak lennénk a részesei. Természetesen, én mint az egér szerepében, s Damon, mint a vérengző macska, aki mindig is nyerni fog..
S megtettem azt, amit nem szabadott volna. Egy kósza pillanatra lepillantottam az ajkára, és viharosan belém nyilalltak a régi érzelmek, mikor együtt voltunk. Persze, voltak veszekedéseink, de rendkívül boldogak voltunk együtt. Szerettük egymást, s mindennek én vetettem véget..
Mozdulatlanul maradtam, s hagytam őt. Ajkai az enyémnek préselődtek, és nem löktem el magamtól, holott az lett volna a helyes cselekedet. Egy jókora pofont kellett volna még neki lekevernem, de helyette hagytam, és legnagyobb szégyenemre visszacsókoltam, együtt sodródtam az árral. Kezeimmel dús hajába túrtam, és pár pillanatra megfeledkeztem a félelemről, és a megcsalásról.
De észhez tértem. Megszakítottam a csókunkat, és még mindig lehunyva voltak a szemeim. - Nem.. Damon.. - figyeltem ismét az ajkait, és nagy nehezen elvándorolt tekintetem. - Megbántottalak, játszadoztam veled, s tönkre tettelek. Nem akarhatod ezt. Mindketten tudjuk, hogy nem lenne jó vége. Minek erőltetni? - kezeim még mindig a tarkóján pihentek, s gyorsan elhúztam onnan. Ismét szorosan a falnak préseltem gyönge testemet, hogy minél távolabb kerüljek tőle. Most már nem is tőle féltem..hanem magamtól. Nem akartam ismét kísértésbe esni.

496 rest of my life áááá
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 3:36 pm

Elena & Damon

Words: 357
Notes:  Sorry, de feldobtad a magaslabdát, és így csaptam le, de nehogy megbánjam <3!
Music: Born to Die


Játszom vele, ahogy emberként is tettem, játszom vele, mert megtehetem, és játszom vele, mert unatkozom. Bár most, a jelenlegi állapotában már nem tudom igézettel elfeledtetni vele, nem érdekel, sőt, akarom, hogy erre emlékezzen, erre az estére, hogy maradandót mutassak, hogy lássa, hogy ki is igazából a Damon Salvatore, akit ő jónak hisz. Hirtelen változás áll be, mikor érintem az arcát, hirtelen ötlettől vezérelve teszem ezt, az érzelmeim uralják tetteim egy részét, az érintést, a suttogást. De amint megérzem az illatát amint öcsém szóba kerül, mindennek vége, mintha a múlté lenne. Az poharat sűrűn emelem az ajkamhoz, nem akarom, hogy az érzéseim győzzenek, nem akarom... Ugyan kit áltatok? Lehet, hogy mással el tudom hitetni azt, amit mondok, de magammal? Kizárt...
- Nem kell kimondanod, mert nem érdekel, Elena nem tudom elhinni, nem megy... - Mit lát most rajtam? Vívódást, mely mélyebben emészt, mint bárki gondolná, mégsem tart sokáig, ahogy kimondja a szót: "Szerettelek." Ez mindent megmagyaráz, mégsem hagy nyugodni, fáj, és piszok egy érzés. Fáj rettenetesen, mégis remélem, hogy ez az érzés csak hazugság, mégis az idióta érzelmes felem még remél titkon, még pedig tudja, hogy nem kellene, mégis... Szám rándulása elárulna, de mivel most háttal vagyok neki, nem láthatja, ahogy szemem egy pillanatra égni kezd, mert mikor visszafordulok már nyomát sem látja a feltörni akaró könnyeknek, hiszen férfi vagyok az istenért! - Törődés mi? - Gúnyolódom, majd meghallom újabb kérdését, s ahogy közel lépek hozzá, érzem, hogy tart tőlem, ahogy fél attól, hogy mit akarok tenni. Egy pillanatra a levegő is bennakad, majd tekintetem az ajkára siklik, s egy pillanatra elkalandozom, s észrevétlenül csökkentem a távolságot. Észrevétlenül hajolok olyan közel, amennyire csak tudok, érzem, ahogy testem az övéhez ér, érzem, hogy képtelen vagyok ellenkezően cselekedni, s tudom azt is, hogy a végén, ha elutasít, akkor is a javamra tudom fordítani a dolgokat... - Attól, amit azóta akarok, mióta beléptél azon az ajtón... - Suttogom az ajkainak, és a poharam halkan koppan a komódon, de mintha meg sem hallanám érintem óvatosan az ajkát, s ha hagyja, gyengéden csókolom meg őt, miközben arcát két kezem közé fogom, s hüvelykujjam gyengéden simogatja közben...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 3:01 pm



seven devils all around you
DAMON+ELENA

Ittam egy kortyot a poharamból, hogy tompítsa a bennem gyülemlő érzelmeket. Ez az egyik hátulütője annak, hogy vámpír vagyok. Mindent jobban érzékelek, mintha megsokszorozódtak volna. És egy olyan alaknál, mint én, aki ember korában csak szenvedett, nem éppenséggel örömteli ezek az érzelmek.
Lehunytam a szememet, miközben az alkohol lecsordult a torkomon, s mikor ismét kinyitottam Damon szinte centikre volt tőlem. Belém szorult a levegő, és nem tudtam megmoccanni, hisz hátam mögött a fal volt. Bekerített. Tekintetéből semmit se tudtam kiolvasni, olyan fagyosak voltak azok a kék íriszek. Mikor hideg ujja a bőrömhöz ért, megszakítottam a szemkontaktust, és éreztem, hogy a szemeim könnyekkel telnek meg. Egy nagyon is ismerős érzés kerített a hatalmába, a halandó életem második felét ez az érzelem határozta meg. Evvel keltem, evvel feküdtem. A félelem. Ismét feltörtek a régi emlékek, mikor még nem tudtam magamat megvédeni, mikor ott álltam kiszolgáltatottan a természetfeletti lényeknek. Rettegtem Damon-től, és attól, hogy mit tehet velem. Sosem hittem, hogy képes leszek tőle újra félni, de most mégis azt tettem. Gyengének éreztem magam a közelében, és ezt nem is tudtam letagadni.
Nagyot nyeltem, és az előszobát az én heves, egyenetlen szívdobogásom töltötte be. Tisztában voltam vele, hogy mindezt hallja, s látja rajtam a tüneteket.
- Sajnálom, Damon. Nem tudom elégszer elmondani neked, hogy mennyire sajnálom. - csuklott el a hangom, és ismét vissza pillantottam szemeibe, de csak egy ártatlan másodpercre. Nem akartam érintését érezni. Zavarban voltam közelségétől, miért csinálja ezt velem? Ellenkezni se tudtam, mert jóval erősebb volt nálam. A tudatalattim se engedélyezte nekem, hisz pontosan ezt akarta Damon. Vegyem fel vele a harcot. De nem.. Csalódni fog bennem. Katherine, akinek az olcsó másolata vagyok, már rég ellenállt volna neki, de én nem ő vagyok. Én nem az erőmmel harcolok, hanem szavakkal. - Mert.. - nyálaztam be az alsó ajkamat, mely teljesen kiszáradt. Kezemben még mindig ott tartottam a háromnegyednyi alkoholt, és nagy késztetést éreztem arra, hogy legurítsam az egészet a torkomon. Szomjas vagyok, mintha már napok óta nem ittam volna semmit se. - Mert szerettelek. - többre nem voltam képes. Így is alig találtam meg elveszett hangomat. Szerencsére hátat fordított nekem, és gyorsan ki is ittam a poharam tartalmát. Lenyugtatott, egy kicsit a szívverésem is stabilizálódott. El kell innen tűnnöm. Méghozzá gyorsan.
Ismét elkezdett felém közelíteni. Óóó mit tettem, hogy ezt a bánásmódot érdemeltem ki? Az üres poharamat ismét teli öntötte, majd visszaadta, pont úgy, hogy kezeink súrolják egymásét. A rettegés fogott el, és rögvest letettem a poharat a komódra. Remegő kezeimet szorosan a mellkasom alatt összekulcsoltam, mintha csak magamat akarnám megvédeni, s Damon-t kizárni.
- Ez nem megváltás. Pusztán törődés. - feleltem egyszerűen, miközben a cipőm orrát szuggeráltam a tekintetemmel. Felerősödött hallásomnak köszönhetően megállapítottam, hogy ismét csökkentette a köztünk lévő távolságot. Hová tűnt a kezdetleges utálata? Miért nem tartja meg a távolságot, ahogyan eddig is?
- Mi az, amit akarsz? - kaptam fel kíváncsian a fejemet, és oldalra biccentettem. Megpróbáltam hátrálni, de csak egy féllábnyit tudtam, hisz sarkam a falnak ütközött. - Mitől tart vissza?

493 rest of my life áááá
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 2:23 pm

Elena & Damon

Words: 395
Notes:  Én is imádok veleeeed <3!
Music: Born to Die


Úgy érzem a szoba kezd megtelni felesleges érzelmekkel, amikre nincs szükségem, mégsem engedhetem, hogy meglássa azt, amit valójában érzek. Pedig minden itt van a felszín alatt, mégis rideg arcom nem engedi, hogy lássa. Inkább kortyolok egyet a poharamból, inkább nézek ki az ablakon, hogy lássam a lenyugvó tájat, mintsem a szemébe kelljen néznem. Nem akarom látni a tekintetét, mely még mindig hatással van rám, nem akarok érezni, mégis érzek, és ez még mindig szívás. Mégis öcsém említésére elfog valami irdatlan harag, valami mérhetetlen bosszúság, ami nem akar enyhülni. Ismét közel megyek hozzá, szinte testközelbe, érezheti a leheletem, ahogy megszólalok.
- Stefan... Hogy is gondolhattam, hogy valaha engem fogsz választani? Hogy nem láttam, hogy nem vagy más... - Suttogom egészen halkan, miközben ujjammal végigsimítok arcán, ahogy érintem puha bőrét, égeti ujjaimat. - ...hogy nem vagy más, mint az elődöd gyenge másolata? Honnan is gondolhattam, hogy elnyerhetek valamit, amire esélyem sem volt? Mégis hagytad, hogy reméljek... Miért? - Mintha villám csapott volna belém, vagy mintha verbéna égetett volna rántom el a kezem arcáról, miközben keserédes tekintetemmel fogva tartom az övét, a távolságon egy milliméternyit sem nagyítva. Légvételem szaporább lesz, de tekintetem haragossága inkább utal dühre, mint vágyra, ami még mindig itt van, de próbálok ügyet sem vetni rá. Próbálom figyelmen kívül hagyni, s kiiszom az italom tartalmát, majd most én veszem magamhoz az üveget, véget vetve az intim, közeli pillanatnak, és italt töltök. Feszült a légkör, ami kettőnk között van, s eme feszültség csak növekedett, ahogy a távolságot csökkentettem. Poharát kivéve a kezéből töltök neki újra, s szándékosan érintem közben a kezét, talán játszom, talán nem, de élvezem. Kihasználom a benne felgyülemlett bűntudatot azzal, hogy ellene fordítom. Ebben jó vagyok...
- Nincs szükségem emberekre csak akkor, ha táplálkozom belőlük... Elena sosem voltam elég jó, miért akarsz mindenkit megváltani? - Állok meg távolabb tőle, hátat fordítva. Mély levegőt veszek, s sóhajomnak hangot adok Miranda említésére, majd egy önelégült mosollyal közelítek felé. Nem fogok színészkedni, többé nem játszom el, hogy jó vagyok, mikor közel sem vagyok az. - Á! Mirandáról beszélsz... Igen aranyos, szereti felajánlani nekem a vénáját. Visszatart attól, amit igazán akarok... - Kerülök megint közel hozzá, bár most távolabb, s nem érintem az arcát. Csak kutatom a barna szemeket rezzenéstelen arccal, látni akarom azt, amit kiváltok belőle, látnom kell, mert engem ez tölt el elégedettséggel...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 30, 2013 1:57 pm



seven devils all around you
DAMON+ELENA

- Tudom. - bólogattam. - Nem voltam önmagam. - a hideg végigszökdösött gerincem vonalán, mikor ismét lepörögtek előttem a kegyetlenebbnél kegyetlenebb emlékképek. Embereket.. öltem. Ártatlanoktól fosztottam meg az életet. Lehet, hogy otthon várták a családjuk, én pedig egyszerűen meggyilkoltam őket, rezzenéstelen arccal. És mi ebben a legrosszabb? Hogy élveztem. Minden egyes kioltott emberi élet alatt elkapott engem a nevethetnék, fittyet hánytam az illetőre. Csak magammal törődtem, illetve az egyre jobban felgyülemlő éhségemre. De az ember élete során számos hibákat vét. És ezekből lehet tanulni, egy örök életre. Nem érdemlek meg még egy esélyt? Habár szerintem nem az érzelmeim kikapcsolása áll a haragjának a hátterében. - Stefan. - mondtam ki hangosan a gondolatomat. - Miatta haragszol, igaz? Csak nem mered bevallani, mert akkor hagynád, hogy elöntsenek az érzelmek. Ismerlek Damon.. Nem kell letagadni. - húztam el az ajkamat. Erről megint csak én tehetek. Ha nem csaltam volna meg Damon-t, akkor nem kéne ezt az egészet lejátszanunk. Igazából itt az a legszörnyebb, hogy akkor voltam hűtlen hozzá, míg éreztem. Sosem akartam azzá az emberré válni, ami most vagyok. Mi történt velem? Hová tűnt a régi Elena Gilbert, akit mindenki szeretett, s aki még egy légynek sem ártana? Mikor találom meg a régi önmagamat?
Soha.
Meghaltam hónapokkal ezelőtt. A halandó életemmel együtt eltűnt a régi személyiségem is. Egy új Elena Gilbert született meg, amint az első édes, emberi vért megízleltem. Akkor váltam romlottá.
Kérésére öntöttem neki egy újabb pohárral, majd visszaraktam az üveget a helyére. Kifújtam a levegőt, és nem válaszoltam egy ideig. Gondolkoztam. Egy kicsit kezdtem magam kellemetlenül érezni, tapintható volt a feszültség közöttünk. Már nem olyan, mint régebben. A kapcsolatunk sokkal jobb volt, mikor még Stefan-nal voltam együtt. Legalább akkor nem gyűlölt engem. Mint most.
- Én próbálkozom.. - vontam meg a vállamat. - Nem veszed észre, hogy így taszítod el magad mellől az embereket? Damon voltál már ezen az úton, és nem jó. - nem akartam kioktatni, nem is annak szántam. Egyszerűen egy baráton óhajtottam segíteni, csak ő inkább úgy tekint rám, mint egy ellenségre. Még mit tudnék tenni? Hogyan hozhatnám mind ezt jóvá?
- A múltkori lány. - utaltam vissza a barna hajúra. - Aranyosnak tűnt. Mi a neve? - mosolyogtam, de mindennek volt egy hátsó szándéka. Próbáltam megpuhítani rideg szívét, mert tudom, hogy valahol ott van. Segítenem kell rajta..


381 rest of my life imádok veled játszani <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyCsüt. Nov. 28, 2013 9:04 am

Elena & Damon

Words: 341
Notes:  Sorry kicsit béna lett -.-"
Music: Born to Die


Elena sosem lesz közömbös nekem, mégsem mutathatom, hogy ez így lenne. Nem engedhetem, hogy ismét azok az érzelmek törjenek felszínre, nem engedhetem, hogy az érzelmeim által befolyásolható legyek. Azok csak meggátolnak engem attól, hogy azzá válhassak, ami eddig voltam. Néha bánom azt, amit Mirandával teszek, néha pedig... Sokszor eszembe sem jut, hogy ő is van nekem, sokszor iszom másokból és az utolsó percekben állítom le magam, mikor még éppen hogy tud magáról, mikor még igézhető. És büszkén vállalom azt, ami vagyok, sosem szégyelltem a gyilkost önmagamban. Ezzé váltam, ezzé tett az élet és az átváltozás. Ezen senki nem fog tudni változtatni, még Elena sem. Hallom szavait, de nem tartom annyira fontosnak, hogy külön-külön miden egyes szavára válaszoljak, csak csendben lötyögtetem az alkoholt a pohárban. Az ölelésem sem olyan, mint régen, rideg és rövid, nincs vele semmilyen hátsó szándékom.
- Elena ide nem elég az, hogy megbántad. Megsértettél sok embert, aki közel állt hozzád, játszottál velem, ahogy mindenki mással. Én ezen nem tudok egyhamar túllépni, talán az örökkévalóság is kevés lesz rá... - Hangom ridegen cseng, s minden szavamat komolyan gondolom, melyet tekintetem is igazol. Engem nem hat meg a bűnbánó arc, pár bocsánatkérő szó. Többé nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust, hogy bízzak valamiben, amit sosem kaphatok már meg. Nem hagyhatom...
- Elena ne láss bele többet, mint ami vagyok. Vámpír vagyok, ölök, kihasználok embereket, és élvezem. Mert ez vagyok én. Az, hogy segítek Bonnie-val, az öcsédnek köszönd, aki nem hajlandó leszállni rólam... De nem ölhetem meg a vadász átoknak hála... - Jegyzem meg ridegen, miközben kiiszom a maradék italom. Jégkék szemem az ő barna íriszeibe fúrom, s érzelmeim nem látszanak, nem is fognak többé irányába. Egy rövid ideig nézem, ahogy belső önmarcangolása kiül az arcára, majd teletölti a poharát, és megkínál a saját italomból. Mily kedves...
- Úgy érzem kelleni fog... Nem szeretném, ha az emberséged elcseszné a terveimet, szóval, ha lehet ne nagyon avatkozz be... - Jelentem ki, miközben nagyot kortyolok az italomból... Nem értem miért tárgyalok még vele, csak azt, hogy ha továbbra is itt marad, akkor ahhoz innom kell...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Nov. 27, 2013 8:41 pm



seven devils all around you
DAMON+ELENA

Csalódottság, keserűség, fájdalom. Nevezz meg bármilyen negatív érzelmet, mert bennem biztosan ott fog rejleni.
Egyszerűen képtelen voltam megemészteni azt a tényt, hogy Bonnie meghalt. Nem! Üvölteni volt kedvem, de nem találtam meg a saját hangomat. Mérhetetlen düh keringett bennem, és simán mutogathatnék ujjal, de én tehetek erről. Mindenről én tehetek. Innen már nincs visszaút. Ez a valóság. Vagy szembe nézek vele, vagy választom azt a pályát, melyet egyszer már végigjártam, és nem lett szép vég belőle. Elértem, hogy mindenki megharagudjon rám. És jelenleg erre nincs szükségem.
Az már csak hab a tortán, hogy három hónapig tudomást se szereztem róla. Miféle ember vagyok? Mit árulhat el ez rólam, a külvilág felé? Most komolyan ennyi ideig nem tűnt fel nekem, hogy valami nem stimmel a barátnőmmel? Hogy lehetek egy ilyen undorító alak?
- Nem akartam.. Nem.. - hebegtem. Még rengeteg változat van, simán tudnék mentegetőzni, de nincs értelme. Én döntöttem úgy, hogy kikapcsolom az érzelmeimet. Senki sem kényszerített rá. Én voltam az, aki végrehajtotta. Én nem kapcsoltam vissza. Én választottam azt az utat. Nem tehetek mást.. csakis magamat tudtam hibáztatni. - Mindent.. megbántam.. Amit akkor mondtam.. cselekedtem.. - préseltem ki nagy nehezen magamból a szavakat. Gyötört a lelkiismeret-furdalás, és nem szűnt meg. A maró érzés égető űrt hagyott bennem, s semmi mást. Egy semminek éreztem magam. Lábaim össze is csuklottak volna alattam, ha Damon nem teszi hirtelen erős karjait körém. Meglepett közelsége. Nem öleltem vissza, hisz olyan hirtelen érintett, s olyan gyorsan hátrált, hogy időm se lett volna viszonozni. De legbelül rendkívül jól esett. A remény, egy jobb kapcsolatért foszlánya repkedett valahol. Meg kellett ragadnom ezt a pillanatot, mert nem szeretném elveszteni Damon-t. Már így is túl sok embert vesztettem el..
Nagyot nyeltem, és megrökönyödve vettem át a poharat. - Sajnálom. - biccentettem a darabokra tört pohár felé, de nem csak arra értettem. Hanem mindenre, amin keresztül kellett esnie miattam. A megcsalás, a hazudozás, a játszadozás, ráadásul most is a barátnőmet akarja visszahozni.. Nem tudom, hogyan tudnám meghálálni neki.
Mohón kiittam a pohár tartalmát, és egy fintor jelent meg az arcomon. Bourbon.. hogy ebben mégis mi a jó?
- Tudom, hogy jelenleg egyáltalán nem keresed a társaságomat, de ha bármiben kell segíteni, csak szólj. Bonnie mindent feláldozott, és itt az idő, hogy én is végre cselekedjek. - töröltem le az eltévedt könnycseppeket az arcomról.
- Bármennyire is próbálod tagadni, meg felvenni ezt a rossz fiús álcát, nem igaz. Te a jók közé tartozol, Damon. És, aki képtelen ezt belátni.. az elmehet a búsba. - fogtam meg a Bourbont, és teli töltöttem a poharamat. Mindig, amikor a Salvatore panzióba tévedek, valamiért állandóan a Bourbonnál kötünk ki. Ki fogom inni őt a készletéből. - Még egy? - nyújtottam felé az üveget, mikor észre vettem, hogy kiitta a pohara tartalmát.

454 semmi bocsiii
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Nov. 25, 2013 11:43 am

Elena & Damon

Words: 581
Notes:  Sorry kicsit béna lett -.-"
Music: Born to Die


Elena ismét visszatért. Az érzelmei ismét a régiek, ismét visszatérhet Stefanhoz, vagy akihez éppen most akar, nekem teljesen mindegy. Már nem érdekel. Nem akarom, hogy érdekeljen. Mégis egy csepp érzelem mintha nem hagyna magamra sohasem. Végül is évekig hittem, hogy elnyerhetem a szívét, hogy enyém lehet, de tévednem kellett, hiszen még a kikapcsolt érzelmek mellett is Stefan volt az, aki neki kellett. Mindig is Stefan lesz a választása, mindig is ő lesz, ahogy elnézem a helyzetet, az univerzum sosem fogja engedni, hogy én is boldog lehessek valaha. Legalábbis valaki mellett. Jó igen, itt van Miranda, akit kihasználok, de mégis a maga bolondos és szórakozott módján megindított bennem valamit, amit nem tudok megnevezni, csak azt tudom, hogy kezdem egyre jobban megkedvelni, és ez régen rossz. Nem kedvelhetek meg valakit, akit csak a két lábon járó ételhordómnak tekintek.
- Nem akarsz irányítani? Miért hiszed, hogy mindig csak hibát követek el, hm? Miért hiszi mindenki azt, hogy én csak zűrt okozok? - Kérem számon még mindig testközelben, mert igen bosszantó tud lenni, hogy mindenki azt hiszi, hogy hibát követek el. Néha már azon gondolkodom, hogy én magam vagyok a hiba azzal, hogy még mindig itt vagyok, és nem léptem még tovább, pedig azt kellene. Elmenni és hátrahagyni mindent. Nem törődni semmivel. Vér, alkohol, nők és halál hűvös érintése. Látni, ahogy az áldozataim kilehelik utolsó légvételüket, mindennél többet érne számomra. Amíg itt vagyok, viselkednem kell, és azt hiszem egyre nehezebben megy. Szám ideges rándulása is erre utal, s nem rejtem véka alá, hogy unom, hogy meg akarjak felelni másnak.
- Igen meghalt. Még nyár elején. És ha nem magaddal lettél volna elfoglalva egész nyáron, akkor tudhattál volna róla! - Jelentem ki szemét módon egy szóval sem említve, hogy Jeremy végig hazudott. És hogy én is csak alig egy-két hete tudtam meg a hírt. Szándékosan ébresztem fel benne a bűntudatot, szándékosan hallgatok el egy-két információt, de arcom rezzenéstelenül igazolja szavaimat, nem hagyva, hogy kiderüljön a teljes igazság. Sötét, rideg tekintettel nézem Elenát, ahogy összeomlik, és egyik felem elégedett. Talán jobban mint kellene.
Amikor kikapja a poharat a kezemből és a falnak vágja, egy pillanatra arcom meglágyul, szemöldököm összeráncolom, ajkaimat összeszorítom, majd következő szavaira szemöldököm a magasba szalad, ráncokat varázsolva ezzel arcomra.
- Együttérzés? És belőled hol volt az együttérzés, mikor kikapcsolt érzelmekkel játszottad el Katherine olcsó mását? - Nyögöm ki egy halvány megtörtséggel hangomban. Gyűlölöm az érzelmeimet, sosem szerettem, és most is itt vannak, annak ellenére, hogy fantasztikusan el tudom rejteni az álca mögé, amit mindenki elhisz. Így senki nem akar mögé nézni. Senki nem akar megismerni, és nem is akarok közel engedni magamhoz senkit, mert arra mindig ráfázok.
Egy pillanat törtrésze csak, ahogy elnézem ahogy Elena összeomlik, egy pillanat, ami máshogy is lehetne, de magamhoz ölelem, s fogalmam sincs, miért teszem, csak azt, hogy egy pillanatra elfelejtem minden haragom, de hamar visszatér minden ahogy hangja ismét kettéhasítja a csendet. Elengedem, mintha verbénás vízbe nyúltam volna, majd hátat fordítva neki töltök ki két italt, hogy az egyiket a kezébe nyomva parancsoljak rá.
- Igyál! - Szólalok meg, s ezután a saját italomat húzom meg. Arcom megint hűvös, vagy inkább mogorva... - Silas képes visszahozni, s elengedhetetlen, hogy amíg Silas vissza nem hozza, addig Amara ne ölje meg magát, különben vége, és Bonnie besétál a fénybe... - Vonom meg a vállam nemtörődöm stílusban, miután ismét meghúzom a poharam tartalmát. A bourbon nyugtató hatással van idegeimre, még mindig nem tudom kiverni a fejemből Elena illatát, de arcomon a tipikus gúnyos arckifejezés uralkodik, ami mindig is szokott. Ami nem engedi megmutatni, mit is érzek valójában...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 23, 2013 6:06 pm



warrior princess back on track!
DAMON+ELENA

Megnyugtató érzés fogott el, mikor bebizonyosodtam róla, hogy minden rendben van a lánnyal. Bármennyire is kegyetlen érzések szoktak a hatalmukba keríteni, be kellett vallanom, hogy ezek nélkül képtelen vagyok élni.
Biztatóan mosolyogtam Amara felé, s rendkívül örültem, hogy egy "normális" hasonmással kerültem össze, és nem egy velejéig kegyetlen személlyel, mint Katherine Pierce. Bár.. az normálisnak számít, aki meg akar halni? Nem hiszem, de úgy érzem, segítenem kell neki. Ez biztos csak egy átmeneti állapot, amit le kell gyűrnie, csak nincs senkije, akire támaszkodhatna. Mindenkit elvesztett.. A családja már rég nem él, az igaz szerelme pedig valahol kóvályog. Ismerős történet, nemde?
A döbbenet ült ki az arcomra, mikor elém tárult az igazság. - Silas vére a gyógyír. - motyogtam magam elé, de mielőtt kilábaltam volna ebből a sokkos állapotból, két masszív kéz rám tapadt, és ellökött a lánytól. A vérerek gyorsan behálózták az arcomat, míg fogaim átszakították az ínyemet, és vicsorogva tekintettem Damon-re. Annyira utálom, amikor azt hiszi ő szinte bármit megtehet, mert idősebb. Lehet, hogy fiatal vagyok, de bennem is sok erő lakozik!
Nagy meglepettségemre nem követtem le őket a pincébe, hanem várakoztam, ami nem igazán vall rám. Eléggé türelmetlen, illetve kíváncsi típus vagyok, s valljuk be, legtöbbször ez okozta a vesztemet. Karjaimat a mellkasom alatt összefontam, és fel-alá viharoztam a szobába. Nem voltam nyugodt éppenséggel, fogalmam sincs, hogy Damon mit művelt lent a lánnyal. Hallgatóztam. Tudom, nem volt szép dolog tőlem, de ha bármit meghallok, ami nem illene oda, akkor rohanok.
Damon pár perc elteltével ismét megjelent, és egy cinikus mosollyal üdvözöltem őt. - Nem akarlak irányítani, csak nem szeretném, ha hibát követnél el. - védtem meg saját magamat, illetve az igazamat. Egy teljesen más embernek állított be engem, tényleg ennyire idegesítő lennék?
Elkezdett felém közeledni, akárcsak egy éhes vadállat. Egyből védekeztem, szemeimet lesütöttem, és az ajkaimat kezdtem el harapdálni. Ilyenkor mintha nem is őt látnám magam előtt, hanem egy nagyon magas vérnyomású férfit, ki láthatólag elvesztette az agyát. - Azért próbálkozni csak lehet, vagy most te akarod megmondani, hogy mit tegyek, s mit nem? - csaptam vissza, és felemeltem a fejemet. Magabiztosan, kihúzott háttal álltam előtte. Rég nem éreztem magam ennyire határozottnak, céltudatosnak.
És mindezt elsöpörte egyetlen egy mondat. Hátráltam, magam mögé nyúltam, és rátámaszkodtam a mellettem lévő komódra. Kellett valami, ami megtart engem, mert menten el fogok ájulni. A föld körülöttem forgott, a térdeim remegtek a félelem és a keserűség egyvelegétől. - Bonnie meghalt? - csuklott el a hangom, s képtelen voltam fel fogni a csúf igazságot.
- Mikor? - rohamosan folytak lefelé a könnyeim, benedvesítve arcomat. - Erről eddig miért nem szólt senki? - emeltem fel a hangomat. Hirtelen az összes fájdalmamat a dühbe, és az utálatba tömörítettem bele. Testem erre látványosan reagált. Egyre hangosabban kezdtem el venni a levegőt, s kezeimet ökölbe szorítottam.
- Nem, Damon! - ordítottam rá, és hirtelen kikaptam a kezéből a poharat, és a szemközti falnak hajítottam. A szilánkok össze-vissza hullottak, nem is törődtem velük, jelenlegi pillanatomban a rendkívüli gyűlöletemmel voltam elfoglalva. - Nem küldhetsz csak így el, miután közölheted a legjobb barátnőm halálát. Hol maradt az együttérzés? - emeltem égnek a karjaimat, mintha valami megváltásra, valami égi csodára várakoznék.
- Hogyan? - halkultam el. - Hogyan vagy képes visszahozni őt?

529 gold dust bocsi :3
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       Empty

Vissza az elejére Go down

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác, bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-