world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyKedd Dec. 11, 2012 2:49 pm




Klaus & Anne & Renee


A szívem egyre hevesebben kezdett el verni, már-már a torkomban éreztem. Ideges voltam, nem akartam ismét végig menni azon a kínzáson, mint múltkor. Amikor érzed, hogy másodpercről másodpercre egyre fogyatkozik az erőd.. És mi benne a legrosszabb? Hogy nem tudsz ellene semmit se cselekedni, mert ha igen, akkor vagy magadnak, vagy pedig a szeretteidnek ártasz. Illetve nem tudnál semmire se menni, egy ember a három hibrid ellen. „Kicsit” nagyobb fölénnyel bírnak el feletted..
Szaporán vettem a levegőt, most miért ilyen üres az utca? Miért nem járnak ilyenkor az autók oda-vissza? Legalább az emberek látnák a kétségbeesett arcomat, és valahogyan tudnék jelezni, hogy hívjanak segítséget. De akkor biztosan gyorsan cselekedne az egyik hibrid, ha éppenséggel nem Klaus, és akkor egy újabb áldozat lesz Mystic Falls-ban, akinek biztosan van családja. És a nap végén ismét csak engem lehetne okulni a haláláért.
A szőke lány kinyitotta az ajtót, és a már számomra ismerőssé vált szerkezetet kezdte rám csatolni. Utáltam, rémálmaim vannak tőle, és most ismét látnom kell őt. – Kérlek.. – súgtam a lány felé, és könnyekkel telt meg a pillantásom. – Ne tedd ezt velem. – hangom akadozó volt, de nem hatottam rá egyáltalán nem. Még egy cseppnyi együttérzés sem mutatkozott az arcán. Az első könnyek elhagyták az arcomat, melegen folytak le, rá remegő ajkaimra, és megéreztem a saját sós ízesítésű könnycseppemet. A karomra néztem, és elfogott a hányinger. Gyorsan eltekintettem, és próbáltam nem arra gondolni, hogy több vértasaknyi vért fognak lecsapolni belőlem. Miért pont az én véremnek kell ilyen különlegesnek lennie? Hogy csak az enyémmel tudnak újabb és újabb hibrideket kreálni? Mégis mivel ártottam én a világnak, hogy ezt az életet érdemeltem ki? Még meg se születtem, de már Isobel hasában eldőlt, hogy én leszek a következő hasonmás. Egész kis embrióként meg volt már írva a végzetem. Az pedig nem más, mint a szenvedés. Ez jutott nekem, semmi más.
Cserélték, s cserélték a vértasakokat. Már nem győztem megszámolni. Lassan látásom egyre homályosabbá vált, szomjas voltam, vízre volt szükségem, az ajkaim is kiszáradtak. Mint egy haldokló, úgy nézhettem ki a külvilág számára. Klaus cserbenhagyott engem.. Miért nem tud annyi hibriddel megelégedni, amennyi most van neki? Lassan már csak ők fogják képviselni az egész lakosságot. Bárhova teszem be a lábamat, vagy ki egy olyan érzés kap el, mintha figyelnének. És biztos vagyok benne, hogy ezeket mind Klaus drága kis hibridjeinek „köszönhetem”.
Két masszív kéz fonódott körém, és lassan kiemelt a járműből. Nem volt erőm megszólalni, szédelegtem, hányingerem volt, a gombóc miatt, mely a torkomban volt. Lehunytam a szemeimet, és végül is az illető – avagy Klaus – a tornácon lévő padra helyezett engem. Nem mondtam neki semmit, kinyitottam a szemeim, és már a lépcsőkön volt. Ajkaim egy kis résre nyíltak szét, és mélyen beszívtam a levegőt. Figyeltem, őket, ahogy elhaladtak, én pedig csak ott ültem, mint egy szobor. Mozdulatlanul.
VÉGE!
Játéktér szabad.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyKedd Dec. 11, 2012 3:10 am


Elena & Anne & Renee






E
gyre ingerültebben hallgatom Elena folyamatos rimánkodását. Tényleg kell ez a hiszti? Tudja, legalábbis tudhatná, hogy ezzel nem hat meg, nincs menekvése. Egyszerűen szükségem van a vérére, és amilyen könnyen megöltem őt a hibriddé válásom oltárán, olyan könnyen le is csapolom, ahányszor csak szükséges. És persze ehhez életben tartom, ameddig csak lehet. Ez így megy, és amíg él, nem tudja megváltoztatni.
- Ez nem személyes ügy, édesem. Nem ellened irányul. Szükségem van a véredre, te is tudod. És amit megígértem, be is tartottam – Próbálok türelmes lenni, de a végét már kicsit mogorván teszem hozzá. Nagyon utálom, ha a szavahihetőségemet kérdőjelezik meg. Sok rossz dolog elmondható rólam, de ha valamit megígérek, akkor azt be is tartom. Szinte kivétel nélkül.
- Nem ártottam a szeretteidnek. Sőt! Biztosítottam, hogy semmi bajotok ne eshessen. – Vallom be. A nap nagy részében hibridek őrzik a házat, és azzal együtt nem csak a hasonmásomat, hanem a vele élő öccsét is. Megfogadtam, hogy teszek a biztonságukért, és ez így is volt.
- Tényleg ekkora dráma kell egy kis véradáshoz? – kérdezem gúnyosan. - A kórházban naponta adakoznak így, és senki nem hal bele. Vagy azt hitted, a két szép szemedért enyhültem meg, és próbáltam barátságosabb lenni? De ha nem akarod, nem kell nekünk jóban lennünk. A te érdeked lett volna. Viszont egyet jegyezz meg, Elena! A véred az öcséd életbiztosítása. Ha nem adod önként… - hajolok közelebb, hogy közvetlenül a szemeibe mondhassam a vádjaimat - … azzal te magad leszel az, aki nem tartja be az alkunk ráeső részét. Tényleg kockáztatni akarnád ezzel a fiatal Jeremy életét? – Vágok egy egy lesajnáló fintort. Szánalmas, mennyire szereti játszani a kis mártírt, ilyenkor meg teljesen megfeledkezik a szeretteiről.
Amíg Elena fenyegetőzését hallva azon gondolkodom, hogyan tuszkoljam be az autómba, hogy azért mégse sérüljön meg közben, Renee suhan oda hozzánk. Eleve dühös vagyok már, ezért először nem tetszik az új hibridem önkényes magatartása, ahogy átveszi tőlem a hasonmást. De végül mégis elmosolyodom, és elismerő pillantásommal jutalmazom a lányt. Valóban megkönnyítette a dolgomat, és ettől az indulataim is kicsit lecsitulnak.
- Köszönöm, kedveseim! – Anne is intézkedik már, és Elenára felkerül a szerkezet, amivel hamar lecsapolhatjuk a vérét. Ha már ennyit kell harcolnunk érte, talán nem is elégedek meg egyetlen tasakkal, készítem a következőt.
- Renee, drágám, figyelj oda, hogy mikor kell cserélni, és vigyázz Elenára. Három tasak elég lesz. – Annyi vérveszteségtől még nem lehet komolyabb baja. Majd alszik egy nagyot, és rendbe is jön.
- Anne, tiéd a bal oldal, enyém a jobb – mutatok neki előre az utcába. – Nézz szét, és győződj meg róla, hogy senki nem látott vagy hallott minket. – Nem kellenek szemtanuk. Ezért lett volna sokkal könnyebb a házban csinálni ezt, vagy nálunk a villában. Nyilván kényelmesebb is lett volna mindenkinek. De ezzel már valószínűleg túl sokat kérnék. Így viszont muszáj ellenőrizni, hogy senki ne láthasson meg minket, vagy ha mégis, akkor törölni kell az illető emlékeit. Végigsuhanok az általam magamnak kijelölt részen, de nincs senki, aki miatt aggódhatnék, ezért hamar visszaérek. Elenával végzünk is lassan. Leszedem róla a csöveket, majd a karjaimban viszem vissza a tornácra, akár ellenkezik, akár nem. Mivel a házba nem tudok belépni, így a kinti padra ültetem le óvatosan. Egy pillanatra helyet foglalok mellette.
- Tudhatnád már, édes Elena, hogy nem érdemes velem ellenkezned – simítok el egy kósza tincset az arcából. A hangom egész kedves, talán egy cseppet dorgáló. Mostanra teljesen lenyugodtam.
- Sok folyadék és egy nagy alvás – tanácsolom búcsúzásképpen, majd előre hajolok, és egy könnyű, kissé talán atyáskodó csókot lehelek a homlokára.
Lehetőleg ne ölesd meg magad! – Ezzel lesétálok a tornácról a lányaimhoz.
- Indulunk, hölgyeim! – Mutatok a kocsi felé, jelezve, hogy beszállás. Most én foglalom el a vezetőülést, és a külváros felé veszem az irányt velük.




|| Ha lehet, Elena írjon most először itt zárót. A többiek pedig átmehetnek ide. Ott Kira is csatlakozik hozzánk, meg pár NJK farkas (: ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Dec. 07, 2012 9:56 pm


Klaus & Renee & Elena & Anne;


Elenának tényleg kissé nehezen esik le, hogy végül is, miért jöttünk, pedig nem nehéz feladat. Viszont, amint be tudna menni a házba, Klaus már meg is ragadja, s kihúzza a számára biztonságot jelentő helyszínről. Mondtam, hogy minden jól fog menni, mert itt van Klaus. Nem igazán tudom, hogy most mit csináljak, ezért inkább csak állok a hűtőtáskával a kezemben, és nézem, ahogy Klaus a hasonmást ráncigálja. Közben látom, hogy Renee intézkedik. Igazából örülök neki, mert így nekem nincs sok dolgom. Nézem azt, ahogy Klausék mögött megy, figyelve Elena minden lépését, nehogy a lány el tudjon futni. Szerintem amúgy sem lenne esélye.. Itt vagyunk hárman, ő pedig csak egy ember. Emlékszem arra, mikor még én is az voltam, három évvel ezelőtt. Olyan régen volt már, nem is tudom, hogy változhattam ennyit. Nem hiszem, hogy a szüleim örülnének annak, hogy hibrid lettem. De amiről nem tudnak, az nem fáj nekik.. A gondolataim teljesen felemésztenek, Klaus hangja zökkent ki. Illedelmesen megkéri a hasonmást, hogy szálljon be az autóba, de ő nem engedelmeskedik neki. Már azon gondolkodok, ha csinálok valamit ez érdekben, de Renee megelőz. Csak nyugodtan, még új hibrid, hadd tudja belopni magát Klaus szívébe.. Akarom mondani kedvenc hibridjei közé. Renee betuszkolja Elenát a kocsiba. A lányt, aki próbál segítséget hívni, de senki nem hallja meg. Becsatolja rajta az övet, majd önelégülten pillant Klausra. Régen én is ennyire lelkes voltam, de a lelkesedésem mára már rendesen lankadt. Nem tudom miért, talán mert megváltoztam, vagy, mert sok minden történt az óta.
- Ejha! Szép volt! – mosolygok a szőke hibridre, majd odamegyek Elenához és rászerelem a szerkezetet, amivel a vérét csapoljuk le. Olyan gyönyörű, ahogy az éltető vörös folyadék feltölti az üres tasakokat. A színe olyan szép, mint a vörösboré. Az illata semmihez sem fogható, annyira kellemes. Nem tudom, miért éreznek így a vámpírok (és hibridek) a vér iránt. Azért mert ez élteti őket? Azért tetszik annyira, amilyen szépen folyik? Szerintem csak ez az egy magyarázat van rá. Egy biztos a képeimhez néha elég sok inspirációt tud adni, aminek nagyon örülök.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Nov. 28, 2012 1:52 pm


Renee & Anne & Klaus & Elena



Miért mindig nekem kell szenvednem? Mit ártottam az életnek, amiért kiérdemeltem ezt a keserves sorsot? Annyira próbálkoztam, és igazából csak pár hibát vétettem. Nem gyilkoltam – szándékosan – nem loptam, csaltam. Vagyis talán az utolsót ki is lehetne húzni a listából. Avval, hogy John az életét adta, hogy én tovább élhessek konkrétan átjátszottuk a természetet. Nem így kellett volna lennie, pont, mint a szüleim baleseténél. Nekem ott kellett volna meghalnom, velük. Stefan-nak nem ott lett volna a helye, nem engem kellett volna kimentenie. Nekem is a temetőben lenne a helyem. Ha így történtek volna az események, Jenna még mindig élne, és ő vigyázott volna Jeremy-re. Tökéletes életet tudott volna élni, nélkülem, és a problémáim nélkül. Ez így nem helyén való, ami most történik vele. Veszélyeztetve van, és csak idők kérdése, hogy mikor esik neki komolyabb baja, amit nem engedhetek meg. Mert ő az én kisöcsém, és a család számomra mindennél is fontosabb.
Család.. talán Klaus számára a hibridjei jelentik a családot? Mert ők arra vannak kényszerülve, hogy kövessék őt, szót fogadjanak neki? Nem tudom, de nem is vagyok rá kíváncsi. Ez az ő dolga. Szerencsésnek mondhatja magát, mert ott vannak a testvérei. Miért nem hagyja fel ezt az egészet, így is rengeteg hatalommal bír, mindenki tart tőle, miért kell maga mögött egy sereget felépítenie? Támadástól fél, vagy mi? Nem kellene egy második számú családot kiépítenie, hanem az elsővel kéne foglalkoznia, és rendbe hozni a problémáikat. Talán a szeretetre vágyik, amit tőlük megkap. Csak próbálkoznia kéne, meg kéne változni, és máris meg tudja kapni. A természet teremtette az embereket, és nem így nevelte őket. Ilyen.. romlottnak. Ezt a tulajdonságát csakis magának köszönheti.
Gondolataimba teljesen elvesztem, egy érzelmi kavalkád közepén találtam magamat. Nem tudtam mi a helyes út. Hátráljak, csapjam rá az ajtót. Nem.. egyből Jeremy, vagy az egyik szerettem után menne. És akkor én lennék a hibás. Ennyi halállal pedig nem tudok megbirkózni. De ha átadom magamnak esélyes, hogy ezáltal túl sok vért vesz el tőlem, és Jeremy ismét egyedül marad. Mi tévő legyek? Kéne egy jel, amely késztet engem a cselekvésre.
De nem volt már elég időm. Óvatosan körém fonta karját, és kijjebb húzott engem, el a biztonságot nyújtó házamtól.
- Klaus, kérlek ne.. Nem is olyan rég csapoltad le a véremet.. – könyörögtem neki, de teljesen feleslegesen. Ha egyszer valamit a fejébe vesz, onnan már nincs visszaút. Talán ez a sok új hibrid megmagyarázza, hogy miért van állandóan fogyatkozóban a vérem. Mennyit tervez kreálni? Míg lassan már kihalnak a farkasok? Egyáltalán honnan szerez ennyi farkast? Hisz őket meg is kell találni, de ha a gondolataim nem csalnak ezt a piszkos munkát a „szolgálóival” végezi el.
- Az ígéret szép szó. Ostoba voltam, amiért valaha is hittem neked. Te nem tudsz megváltozni. – undorodtam tőle, hányingerem volt. Ha most azonnal nem veszi le rólam a mocskos kezeit, meg fogja bánni. Vagy éppen fordítva, én fogom megbánni. Beindultak az agyamba a fogaskerekek. Valahogyan ki kell innen szabadulnom. Nem hagyhatom, hogy ismét rengeteg vértől megfosszon, hogy utána napokig fájjon a fejem. Valaki.. segítsen!
Próbáltam leállni, de továbbra is vonszolt, és akaratlanul is mentek tovább a lábaim. Anne felé egy szúrós pillantást vetettem. A másik – Renee - a közelünkben volt, készen állva, ha esetleg valamilyen trükkel próbálkoznék.
- Ebben csak reménykedhetsz. De én nem fogok beszállni az autóba. – szakadtam el tőle, és az utóbb említett lány egyből körém fonta erős karjait, és az autó felé kezdett el vonszolni.
- Engedj el! Segítség! Segítség! – kiabáltam, és megpróbáltam magamra vonni a figyelmemet. Talán valaki kitekint az ablakból, és láthatja, hogy éppen egy embert akarnak elrabolni. De a rendőrség se tudna ez ellen semmit se tenni, Klaus-nak akkora nagy hatalma van. Betuszkolt a kocsiba, és még az övemet is becsatolta.
Tekintetem könnybe lábadt, és az út végi közlekedési táblát figyeltem.
- Remélem, tudod, hogy ezt meg fogod bánni. – súgtam magam elé, és biztos voltam benne, hogy Klaus hallja. Ő mindent hall. – Nem fogod ezt megúszni. – szántotta ketté az arcomat egy magányos könny, melyet nyomban lesöpörtem. Nem fogom neki megadni azt az örömöt, hogy láthat engem sírva, meggyötörve.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyKedd Nov. 27, 2012 8:35 pm

Tornác       Tumblr_m4fzeer4yu1rwne40o1_500
Klaus & Elena & Anne


Elmosolyodtam Anne megjegyzésére. Tényleg vicces volt Klaust ilyen idegesen - vagy inkább nem is idegesen, csak nyugtalanul - látni. Eddig ő volt a megtestesült nyugalom, mindig tudta, mit kell tenni, mindig volt egy másik terve, ha az eredeti nem működött.
- Tényleg vicces. - vetettem még egy pillantást Klausra, majd belőlem is kitört a nevetés. Nem voltam benne biztos, mit szól Klaus, hogy az ő társaságában rajta nevetünk, ezért viszonylag hamar el is csendesedtem, majd elgondolkoztam Anne szavain. "Még több hibridet akarok szindróma" - ezek szerint én is csak egy hibrid vagyok a sok közül. De én nem akartam egy hibrid lenni, én a hibrid akartam lenni, bármit is jelentsen ez. Nem akarok a háttérbe szorulni ebben az életemben is.
Kérdőn néztem Klausról Annere, majd az ajtóban megjelenő Elenára. Anne észrevette, hogy elbizonytalanodtam, mert odajött, hogy biztasson. Nagyon szimpatikus nekem Anne, bólintottam egyet, majd rámosolyogtam és lassú, de magabiztos léptekkel indultam Klaus után.
Érdekes volt, hogy Elena jó kedvvel nyitott ajtót, majd még akkor is mosolyogva nézett, mikor meglátta Klaust. Nem volt neki elég nyilvánvaló a helyzet, hogy azért lecsapolni jöttünk őt ide? Mindenesetre, lehet, hogy ő így viseli - gondoltam és egy mosolyféle jelent meg a szám sarkában, de mikor megláttam az arckifejezését, rájöttem, hogy tényleg nem jött rá azonnal, hogy lecsapolni jöttünk.
Amint Klaus kicsit odébb... vonszolta Elenát, megálltam a ház ajtaja mellett, hogy el tudjam kapni, ha véletlenül meglógna vagy megpróbálná. Ahogy távolabb mentek, én is arrébb lépkedtem, majd lesétáltam a verandáról, a fűre. Nem bírtam nézni, ahogy Klaus próbál kedvesen viselkedni a Gilbert lánnyal. Nem igazán megy neki és nem áll jól neki. Felvontam a szemöldököm, majd vámpír gyorsasággal Klaus mellett teremtem, a lányt kirángattam a kezei közül és pár pillanaton már bent is volt a kocsiba, a biztonsági övet is becsatoltam, hogy ezzel megakadályozzam a szökését.
Megfordultam és egy "ehhez-mit-szólsz" pillantással néztem Klausra. Elég fura, hogy először azt sem tudtam, mihez kezdjek, most pedig én tuszkoltam be Elenát a kocsiba. Nem tudtam, ezzel jót tettem-e vagy nem, de reméltem, hogy nem okozok csalódást Klausnak.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Nov. 26, 2012 12:35 pm


Elena & Anne & Renee






S
zerencsére a továbbiakban megkímélnek a lányaim a felesleges köröktől. Csak egymás között vitatják meg halkan, hogy mennyire őrült és türelmetlen is vagyok. Igen, valóban így van, ha fontos tervekről van szó, és azoknak megvalósításáról. Ilyenkor nem ismerek könyörületet. Ezt nem árt, ha ők is időben megtanulják, így a jövőben ezzel nem lesz gond. Remélhetőleg.
Nem kell sokáig ácsorogni az ajtó előtt. Elena kedves hamar, és hozzátenném, meglepő jó kedvvel fogad bennünket.
- Üdv, édes - rajzolódik az én arcomra is barátságos mosoly, és lassan közelebb sétálok. Ahogy azt sejtettem, felmérve a helyzetet, Elena arcára a vidám tekintet helyett hamarosan riadalom ül ki. Ám én gyorsabb vagyok, és mielőtt ijedten visszavonulót fújhatna, és bemenekülne a házba, ahonnan nyilván jó időbe telne előcsalogatni - és említettem már, hogy most épp időszűkében vagyok? - sebesen átszelem a még köztünk maradt távolságot, és egyik karomat a dereka köré fűzöm. Csak finoman, óvatosan vonom magamhoz teljesen közel. Nem akarok minden áron erőszakot alkalmazni, ráadásul a legutóbbi alkalommal valóban egy féle békeajánlatot tettem neki. Szóval lehet ezt nyugodtan is. Hacsak ő nincs más véleményen. Továbbra is hímestojásként vigyázva rá, szelíd erőszakkal terelni kezdem a lépcső felé, egyre biztonságosabb távolságba kerülve a menedéket nyújtó háztól.
- Ne aggódj, kedvesem, nem fogunk sokáig feltartani - mosolygok le rá továbbra is szinte angyali ábrázattal. - Senkinek nem esik bántódása. Megígértem. Emlékszel? - Valószínűleg jobban, mint én. De nem árt feleleveníteni a dolgot. És én tartom a szavam... feltéve ha nem ellenkezik.
- Csak egy kis segítségre lenne szükségünk tőled. Egy kis... adományra - találom meg a legtalálóbb szót, miközben még mindig karommal a dereka körül már le is érünk a verandáról, és csak pár lépés választ el bennünket az autótól.
- Találkoztál már a barátaimmal? - fordulok félig a két lánykám felé, és szabad kezemmel egyikre majd a másikra mutatok. - Renee és Anne... de őt talán már ismered is - önkéntelenül is apró, gonosz mosolyra húzódnak ajkaim. - Hölgyeim! Elena Gilbert személyesen - mutatom be őket egymásnak, csak hogy a formaiságot se hagyjam el. Aztán kinyitom az anyósülés felöli ajtót. Nem szándékozom elvinni innen Elenát, de azért az utcán sem csapolhatom le a vérét, fényes nappal.
- Arra gondoltam... az autóm elég kényelmes... hacsak nem akarsz beinvitálni a házba... Sokkal egyszerűbb lenne - teszem még hozzá, majd várom, hogy Elena magától foglaljon bent helyet. Nem akarhatja, hogy én tuszkoljam be, de ha kell, megteszem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Nov. 21, 2012 10:58 pm


Klaus & Renee & Elena & Anne;


Szóval ma nem csak Elenát fogjuk lecsapolni, hanem még vérfarkasokat is változtat át Klaus hibriddé. Állapítom meg elég egyértelmű célzásából. Csak azt nem értem, hogy miért van szüksége ilyen sok hibridre. Renee kérdésén enyhe mosoly jelenik meg az arcomon, majd hatalmas hangsúllyal válaszolok.
- Nem, ez csak a szokásos „még több hibridet akarok” szindrómája, amely így jön ki. Elég vicces, nem? – kérdezem nevetve. Néha már tényleg vicces, hogy Klaus hogyan tud viselkedni. Most például attól aranyos, hogy ilyen türelmetlen. Na, de mindegy. Megérkeztünk a Gilbert házhoz. Egy egyszerű, kis épület, fehér falakkal és egy kisebb tornáccal. Kiskoromban, mikor amerikai filmeket néztem, ilyen stílusa volt a legtöbb háznak. Már elindulok Klaus után, mikor hátraszól, hogy hozzam még a hűtőtáskát is. Teljesen kiment a fejemből, hogy az is van, különben magamtól is vittem volna. Reneen látom, hogy kissé még félénk vagy izgul, hiszen biztos nem rég lett hibrid. Odamegyek mellé, és felbátorítom egy kicsit.
- Nyugi, ha Klaus itt van, minden sima ügy. Hamar végzünk, majd meglátod – mondom, s a végén kacsintok egyet. Tudom, milyen érzés kezdő hibridnek lenni. Minden olyan más, az illatok, a hangok. Szinte mindig csak az emberek szívdobogása visszhangzik a füledben és alig érzel mást a vérük illatán kívül. Nekem ilyen volt az első három hónapom, ezért voltam sokáig csak a Mikaelson villában, addig míg megtanultam kontrollálni magam, aztán visszatértem a festészethez. Nyugodt, kimért léptekkel haladok Klaus mögött a hűtőtáskával a kezemben, amiben üres vértasakok vannak, melyek csak azt várják, hogy a hasonmás vére kitöltse őket. Amint Elena kilép az ajtón látom tekintetéből, hogy felismer. Nem csodálom, hiszen el akartam vinni Klausnak. Utána nem épp kedvesen bánt velem a főhibrid, pedig nem az én hibám volt. Csak egy képzettebb hibridet kellett volna küldeni. Na, de ez lényegtelen. Nem olyan buta ez a lány, szerintem jelenlétünkből következtetve rá is jött, hogy miért vagyunk itt. Talán okosabb, mint először gondoltam. Most, hogy Klaus itt van, biztos nem tud majd lelépni úgy, mint a múltkor. Nem, most nem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Nov. 16, 2012 5:04 pm


Renee & Anne & Klaus & Elena



Rég éreztem magam ilyen könnyűnek, nyugodtnak, problémamentesnek. Ki kell használnom az efféle pillanatokat, mert az élet nem ad ebből sokat. Sőt.. biztos vagyok benne, hogy pár perc és elmúlik ez a csodálatos érzés. Mintha a tested lebegne, olyan könnyű vagy, akár egy madártollazata. Felemelő érzés.
Egy apró mosolyra görbültek az ajkaim, és kinyitottam szemeimet. Egyenesen a plafonommal találtam magamat szembe. Fehér volt, mint a legtöbb embernek. Csak bámultam, és hallgattam saját lélegzetemet. A Hold fénye egy kis résen át szűrődött be az elhúzott függönyön keresztül. Madarak csicsergését hallottam, mely kellemes érzéssel párosult.
De minden jónak egyszer van egy vége. Ahogyan az én örömömnek is. Nagy nehezen feltápászkodtam az ágyamról, és felemeltem a kezeimet. Nyújtózkodtam, akár egy macska, és közben meghallottam csigolyám reccsenését. Nem azt állítom, hogy öreg vagyok, hanem azt, hogy az idő múlása megvisel. És ez a túlzott stressz sem tesz nekem jót.
A kényelmes otthoni viseletemet lecseréltem egy kicsit sötétebb szűkfarmerra, egy kék felsőre, s egy kardigánra. Úgy tervezem, hogy ma este ki fogok mozdulni otthonról, és nem a szobámban, vagy a TV előtt fogok kuksolni. Nem normális, főleg egy magam korúnak. Bár az életem nem éppen olyan, mint a legtöbb tiniké. Persze nekik is vannak drámáik, sőt rengetegek, de sokan nem bírnának el annyi küszködéssel, melyet én éltem át. Nem azt állítom, hogy más nem tudná végigvészelni, hanem azt, hogy kevesen. Ha van reménye, ami élteti, akkor sikerül neki. De ha már az elején kétségbeesik, és az élet egyik akadályába ütközik, s onnan nem hajlandó tovább menni, akkor komoly probléma van.
Furcsa gondolatmenetemet az ajtó csöngője zavarta meg. Megigazítottam a kardigánt, és nyugodt léptekkel lesétáltam a lépcsőn. Mielőtt ajtót nyitottam volna végig néztem magamon a teli alakos tükörben, és miután megbizonyosodtam róla, hogy nem vettem-e fordítva fel a pólómat, kinyitottam az ajtót. Nagy meglepettségemre Klaus-t véltem felfedezni.
- Helló Klaus. – mosolyogtam, és immár igazi volt. Lehet tényleg úgy kéne hozzáállnom, hogy minden rendbe van. Múltkor egy alkut kötöttünk, afféle béke alkut, s azóta tényleg nem hallottam semmi rosszat felőle. Minden szerettem él, és virul.
- Minek köszönhetem, hogy itt talállak? – kérdeztem, és mellette kinéztem. A vér megfagyott az ereimben. A ház előtt egy kocsi volt parkolva, és körülötte két lány. Az egyiket ismertem.. A nevét nem tudtam, de a szándéka tisztán lobogott a szemeim előtt. El akart vinni engem Klaus-hoz, hogy lecsapoltasson, s több hibrideket tudjon létrehozni. De megmenekültem, élve. És most ők.. Az a másik szőke lány egy hibrid lehetett?
Majd hirtelen összeállt a kép. Klaus eljött értem, a hibridjeivel egyaránt, hogy elvégezzék azt, amit az egyik lány nem volt képes megtenni pár héttel ezelőtt. Nem.. múltkor békében váltunk el Klaus-szal, nem lehetséges.
- Mit akartok? – tettem fel a kérdést, összeszorítva a fogaimat, és a düh szikrázott a szemeimből. Düh és a csalódottság keveréke. Bár miért érzem ezt? Hisz Klaus-ban csakis csalódni lehetett. Ostoba voltam, amiért hittem neki.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Nov. 16, 2012 1:13 am

Tornác       Tumblr_m4fzeer4yu1rwne40o1_500
Klaus & Elena & Anne


Izgultam, hisz most teljesítem először Klaus kérését és nem szeretnék csalódottságot okozni neki. Ő a mesterem, ő mentett meg a várfarkas átoktól, a szegénységtől és a hajléktalanságtól. Fogalmam sincs, mi lenne velem nélküle. Kötelességem hálám jeléül őt szolgálni, segíteni, egészen addig, ameddig szüksége van rám.
A kötelességemet szó szerint értem, mert nem tudok ellenszegülni az akaratának, akkor sem, ha akarnék. Egyenlőre nem zavar különösebben, hisz végtelen szabadidőm van, mert azon kívül, hogy Klaus kéréseit teljesítem, nem igazán csinálok mostanában semmit.
Jobb lenne elhallgatni, mert Klaus eléggé idegesnek néz ki és nem lenne jó ujjat húzni vele rögtön az első feladatomnál. Nem akarom elveszteni a bizalmát, hűséges akarok lenni hozzá.
- Ő mindig ilyen türelmetlen? - kérdeztem Annetől, mert valószínűleg ő már jobban ismeri, mint én, bár fogalmam sincs, mióta van Klaus mellett, hogy segítse.
Ahogy a kocsi megáll a ház előtt Klaus után én is kiszállok, majd ahogy kérte, pár lépéssel mögötte maradok. A Gilbert ház is gyönyörű, ahogy a Mikaelson Villa is. Ahhoz képest, hogy milyen kicsi ez a város, úgy látszik, nem okoz gondot az embereknek a pénz.
Kíváncsi voltam, milyen lehet a Gilbert lány, ha már a természetfeletti dolgokban ekkora szerepet kap. Valószínűleg nem örül neki, de azért be kell ismerni, valamennyire élvezni is lehet azt, hogy a világ legöregebb vámpírjának és a világ első hibridjének csak a te véredre van szüksége. Valamint, nem utolsó sorban ki is lehet használni.
Egy pillanatra eltűnődtem, tényleg idegesítő lenne az állandó kérdezősködésem? Ha az is, szerintem normális, hisz egy hónapja még azt hittem, normális ember vagyok, most meg itt vagyok egy hibriddel, akinek kötelességem bármit megtenni, miközben én magam is a vámpír és vérfarkas faj keveréke vagyok.
Hány farkast akar ma átváltoztatni Klaus? Anne azt mondta, rendesen lecsapolta már Elenát, szóval lehet egy-két tasakkal, de ennyi mégsem elég.
Szegény farkasok... Lehet, hogy nem mindegyikük akar hibrid lenni hogy Klaus alattvalója legyen és örök életet éljen, hiába nem kellene átváltoznia többet.
Klaus immár az ajtó előtt állt és éppen kopogni akart. Már csak egy baj van, fogalmam sincs, mit kellene csinálnom, még sosem csapoltam le senkit.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyKedd Nov. 13, 2012 1:15 pm


Elena & Anne & Renee





M
íg én tűkön ülve várom, hogy induljunk végre, a két drága hölgyem felváltva teszi fel nekem az ostoba kérdéseket. Mindent időben meg fognak tudni, mi értelme értelmetlen kérdésekkel nyaggatniuk engem? Ha Elenához megyünk, igen, nyilván a vérére van szükségem. De ha mégsem emiatt mennénk, azt is időben megtudják, nem igaz? Ezért szeretek jobban férfiakkal dolgozni, nekik nem veleszületett rendellenességük a fecsegés. Előbb elsötétülő tekintettel pillantok oldalra Anne-re a fárasztó kérdésekért jutalmul, de mivel már legalább elindultunk, szemeimet forgatva előre meredek ismét, és az utat pásztázva némi türelmet erőltetek magamra. Talán ha most válaszolgatok nekik, a későbbiekben nem fárasztanak ilyenekkel. De ha a Gilbert háznál, vagy a leendő hibrideim körében jönnek elő ilyenekkel... fogalmazzunk úgy, hogy nem állok jót magamért.
- Igen, drágáim! Elena vérére van szükségem, természetesen. És igen, Renee kedvesem, te is, ahogy mindannyian, az ő vérét ittátok a teljes átalakulás beteljesedéséhez - bólogatok erőltetett kedvességgel, s közben elküldök egy üzenetet, majd tárcsázom a következő csámot.
- Még van valamennyi hasonmásvér-tartalékom, de ha minden jól megy, akkor az ma már nem lesz elég... - árulom ezzel el azt is, hogy a Gilbert ház csak az első megálló, a következőnél új hibridek születnek majd. Már a gondolat is elégedettséggel tölt el, így halvány mosollyal végigpillantok a lányokon, majd hátra dőlök az ülésben.
- Van még esetleg kérdésetek, vagy befejezhetem a telefonálást? - költői kérdés volt, már le is nyomtam a hívásgombot. Nem mindig vagyok ennyire türelmetlen, de a lányok jobb ha mielőbb megtanulják, hogy ilyen komoly helyzetben, mint a mostani is, nem igazán szeretem a felesleges fecsegést.
- Igen... - szólok bele a mobilomba, amint felhangzik az egyik hibridem ismerős hangja a vonal másik végéből. - Legyen rá gondotok, hogy egyikük se hagyja el az épületet, amíg oda nem érünk. Teszünk egy kis kitérőt, addig tartsátok fel őket valahogy! - És piros gomb. Mint végszóra, a kocsink le is parkol a hasonmás háza előtt.
- Maradjatok pár lépéssel mögöttem - adom ki az utasítást a lányaimnak, majd kipattanok az autóból. Nem árt, ha a közelemben vannak nyomatékosításképpen, de azért az sem kell, hogy rögtön elsőre a frászt hozzam a ház lakóira, mármint a minimálisnál jobban. Mert gondolom a puszta megjelenésemet sem tapsvihar fogja kísérni.
- Anne, kivennéd még a csomagtartóból a hűtőtáskát, amit Tyler bepakolt? - szólok vissza a vállam mögött, majd kényelmes léptekkel felsétálok a már jól ismert verandára, és megnyomom a csengőt.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:01 pm



Klaus && Elena

K
icsit elhúzom a szám a szavaira. Elővigyázatos? Mégis mi miatt? Oké, persze nem vagyok hülye, sem naiv. Tudom, hogy nem én vagyok Teréz anya reinkarnációja, vagy ilyesmi. Nyilván több aggodalmat, fej- és szívfájdalmat okoztam már neki, mint bárki más az életében. De nem vagyok ostoba, hogy fényes nappal, az utcán essek neki, főleg ha nincs is rá semmi okom. Mármint... a látszat ellenére - és valljuk be, ez a látszat általában nem is zavar engem - nem vagyok akkora szörnyeteg, mint amilyennek tűnök. Oh persze, könyörtelen vagyok, de semmit nem teszek ok nélkül. Ártok másoknak, de csak ha okot adnak rá, ha a helyzet úgy kívánja. Na igen... a körülöttem lévők nyilván nem tudhatják kiolvasni a tekintetemből, hogy mikor mire készülök, mit várhatnak tőlem: barátságos mosolyt, hátba veregetést, esetleg egy szál virágot, vagy... Nos, jobb ha nem is részletezem a másik verziót, igaz?
De most egyértelművé tettem Elena előtt, hogy békével jöttem, és leszámítva hogy megrengethetetlen vagyok az elhatározásomban, miszerint elviszem a bálra, nem fogok ártani neki.
- Az elővigyázatosság bölcs dolog - bólintok végül beleegyezőn. - Az élet kiszámíthatatlan - jelentem ki némi drámaisággal, s közben ajkaim széle apró mosolyra görbül. Mondhattam volna, hogy én vagyok kiszámíthatatlan, de nem ez, ami ide illik. Nem ez az, ami segít meggyőzni Elenát a terveimről.
Elégedetten nyugtázom, hogy a rózsát elfogadja tőlem. Számomra ez most azt jelenti, hogy hajlandó elásni a csatabárdot... egyelőre, legalábbis. Nekem ez pont elég. Ahogy a rövid és tömör válasza a meghívásomra is. És bár nem mutatom, belül mégis enyhén meglep, hogy ilyen könnyen rábólint, semmi ellenkezés, semmi faggatózás, hogy mégis miért ez az elhatározásom. Nem is gondoltam, hogy ilyen könnyen megy majd. Meggyőzőbb vagyok, mint gondoltam... vagy a lehengerlő sármom megtette a hatását - teszem hozzá magamban némi öniróniával, majd ismét csak egy aprócska mosolyt eresztek.
- A válasz roppant egyszerű, szívem: a bál estéje megegyezik a kövezkező teliholddal, és nincs az a pénz, amiért engedném, hogy a testőri vizsgán leszerepelt Salvatore testvérek kísérgessenek - fejezem be elsötétülő tekintettel.
- Egyébként meg... ideje lenne kicsit közelebbről is megismerni egymást, nem igaz? - fűzöm hozzá pimasz mosollyal. Nyilván nem ért egyet, és legszívesebben elküldene melegebb égtájakra, nem hogy még ismerkedjen velem, de ez most mellékes.
- És nem utolsó szempont az sem, hogy milyen jól mutatunk majd együtt a táncparketten... - visszafojtom a nevetést, és tekintetem az ölében levő rózsára siklik. Az ideiglenes békénk érdekében talán jobb, ha nem feszítem tovább a húrt. Félreteszem a tréfálkozást, és komolyan hallgatom a további kérdéseit.
- Hétre itt leszek érted - válaszolok is azonnal, majd felállok. - Örülök, hogy meg tudtunk egyezni. Hamarosan találkozunk... - billenek át egyik lábamról a másikra most kissé elbizonytalanodva. Van még valami? Még mindig nem hiszem, hogy az efféle elhívások, randik - bár ez aligha nevezhető annak - az én asztalom lenne. De lényegében már túl is vagyok rajta.
- Legyen szép napod, kedves! - biccentek, majd hátra sem nézve elhagyom a tornácukat.


|| Klaus off. thank you, love ♥ ||

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 2:09 pm


Klaus & Elena




Feszült volt a köztünk lévő helyzet. Igazából fogalmazhatnék úgy, hogy ő az utolsó ember, akit látni szeretnék. Mivel nála nem akad olyan ember, akit jobban utálnék. Hisz, csomó ember életét vette el, ezrek életeit tette tönkre. Családokat szakított szét, embereket robbantott egymás ellen. Soha nem vétett semmi jót sem életében. Már avval egy átok volt, hogy a földre született, hisz mint később kiderült, ő egy szerelemgyerek volt. Nem volt törvényes, hiba volt az anyjának – avagy Esthernek – őt megszülnie. Elsősorban nem is kellett volna kapcsolatot létesíteni egy másik férfival, mikor neki ott volt a férje, ki szerette őt, s gyerekük. Egy hibát követett el, és sajnos ez a hiba öröklődött Klaus-ban, mely kihat az egész lényére. Ő maga egy hiba, vagy ahogy előbb fogalmaztam. Egy Átok.
Kellemes esti meleg szellő vetett hátra a hajamat, és a csengőket, mely jelezte mekkora szél van táncra perdítette. A kínos csöndre mesés csengettyű dallam telepedett. Végül megtörte a csendet, és a meglepettség jele ülepedett ki az arcomra. Az egyik részem egyből akart rá felelni, valami gúnyosat, de a másik lecsitította az előzőt, hogy először jól fontoljam meg mondandómat. Elegem van a folyamatos harcokból melyeket vívunk. Egyszerűen csak élni akarom, a normális életemet. Már, ha egyáltalán volt nekem olyanom.
Viszont annak örülök, hogy ma nem azért látogatott meg, hogy erőszakkal vegye el tőlem a véremet, hogy aztán újabb, s újabb hibrideket kreáljon. Ma egy egészen más dologért jött el, melyet próbálok kideríteni. Mint korábban észrevettem, Klaus nem a szavak embere, inkább a tettek vezérlik őt. Nem tudom, hogy milyen volt régebben, de nem is akarom tudni. Talán egyszer neki is volt egy „kedvesebbik” jelleme, de ha jobban belegondolnék, akkor rájönnék, hogy ez egy téveszme. Ő a gonoszság netovábbja. Annyira romlott már a lelke, sőt önmaga, hogy képtelenség elhinni egy olyasvalakiről, mint ő, hogy valaha képes volt, képes, illetve képes lesz-e a szerelemre.
- Sok okot adtál már a félelmemre. Most inkább csak.. – próbáltam keresni a megfelelő szót, mellyel kifejezhetném önmagamat. –, elővigyázatos vagyok. – hangom csengett, majd elfordítottam felőle a tekintetemet. Mikor ismét ajkait szóra nyitotta, megadtam neki azt a tiszteletet – még ha nem is érdemli meg – hogy őrá figyeljek.
- Igen, tisztában vagyok vele. – bólintottam egyetértően, és pillantásomat lesütöttem az ölembe, ahol az ujjaim össze voltak kulcsolva. Muszáj mindig ezt tennie? Mindig felemlegetni, hogy én csak egy egyszerű halandó vagyok, sőt alattvaló, kinek állandóan parancsolhat. Hogy nem tehetek ellene semmit, mert ő a legerősebb? Igen, tisztában vagyok vele. Ő is visszavehetne, hisz ezer alkalom adódott már nekem, hogy ugyanazt az irányt válasszam, mint Katherine. Csak ebben az útban több akadály is akad. Egyrészt, rühellem a vámpírokat, soha nem akarok a természettel szembeszállni, és egy olyasvalamivé váljak, ami nem lehetséges. Másrészt, a szeretteimen, ártatlan embereken fogja levezetni a dühét. Ezt pedig nem hagyhatom. Az embernek néha áldozatokat kell hozni másokért. Nálam nem a néha jellemző, hanem a mindig. Próbálom az Ő érdekeiket előtérbe helyezni, még ha az nem is kedvező számomra. Hogy miért? Mert nekik még van reményük.
A vörös rózsa közénk került, és a lélegzetem is elakadt tőle. Sőt, szerintem még a vér is lefagyott az ereimben. Mi van? Álmodok, vagy csak viccel velem? Mindkettő elég valósnak tűnik, de jelen helyzetben, az amit kimondott az tűnik a legvalószínűtlenebb. Érthetetlenül pislogtam magam elé. Most megfogott, de nagyon. Ha visszautasítom, akkor lehet, hogy még nagyobb bonyodalmat okozok a városnak, és ismét ártatlanok vére fog elhullani. Viszont, ha a másik lehetőséggel élek, és elfogadom ajánlatát, talán egy csapdába sétálhatok. Fogalmam sincs melyik a helyes út, és most teljesen cselekvésképtelennek érzem magamat.
- Rendben, köszönöm. – nyögtem ki pár perc múlva, nagy nehezen megtalálva a hangomat. A rózsát – ügyelve a tüskéire – az ölembe helyeztem, és hagytam, hogy ott pihenjen. Inkább itt, mint a hideg padon. Jobban megvizsgálva, szép szál volt. Klaus-ra emeltem pillantásomat, és egy lágy mosolyt küldtem feléje.
- A meghívást – bár nem annyira tűnt annak, inkább kijelentés. -, pedig elfogadom. – mondtam egy kicsit bizonytalanul. Klaus mellett biztos, hogy nem esik bajom. Miért is bántana engem, a forrását? Nem adtam neki semmilyen okot, hisz elfogadtam, és vele fogok megjelenni a bálon. Lehet, ebből valami jó is ki fog alakulni, bár nem akarom magamat beleélni a dolgokba.
- Egy kérdésem lenne.. Miért pont én? Miért engem választottál? – szuggeráltam kérdő pillantásokkal őt. De nem hagytam neki elég időt, hogy tudjon válasszal illetni engem. Lehet illedelmesség, vagy türelmetlenség az én részemről, de sajnos eléggé kíváncsi természetem van.
- A ruhám már meg van. Mikorra számíthatok rád, mert akkor úgy szervezem a napomat.. – hangom elhalkult a mondatom végére. Bizonyára ő is tudja, hogy a nők mennyit szoktak készülődni, főleg egy bál előtt. Rengeteg dolgom lesz még aznap, így majd be kell tábláznom az időmet.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzomb. Okt. 27, 2012 9:54 pm



Klaus && Elena

E
lenán az idegesség, bizonytalanság jelei mutatkoznak teljesen leplezetlenül. Olyan görcsösen markolássza az ajtófélfát, hogy ha vámpír lenne, már nyilván csak némi faforgács maradna belőle. Őszintén szólva ez részben elszórakoztat. Mindig lenyűgöz, milyen nagy hatással vagyok másokra. Ez valahol elégtétellel tölt el, egy fajta érdem, kiváltság. Nem kell attól tartanom, hogy nem vesznek elég komolyan. Sosem árt, ha tisztában vannak vele, kivel is állnak szemben. A hírem nem mindig kecsegtető, de szinte mindig megelőz, óvatosak velem, tartanak tőlem, egyesek talán tisztelnek is, és ez elég hatásos belépőt jelent minden felé. Olykor azonban... hátrányom is származhat abból, ha így tekintenek rám. Ha valakinek az értelmére és nem az érzelmeire akarok hatni, nem az a legcélratörőbb, ha megszorongathatom. Persze B lehetőségnek az mindig megmarad.
Az egyértelmű riadalmat is figyelembe véve egy kis szabad teret adok Elenának. Helyet foglalok a padon, és türelmesen várom, hogy egy szusszanásnyi idő után maga is csatlakozzon hozzám. Kérdéseire nem válaszolok azonnal. Kell még pár pillanat, amíg szokjuk egymás... pontosabban amíg ő megszokja az én közelségemet annyira, hogy a szavaimra is képes legyen figyelni. Látom, hogy a lehető legtávolabb ült le tőlem. Nem közelítek, egyelőre nem kényszerítem rá magam ennél is jobban. Csak kényelmesen elhelyezkedem a pad másik végén. Így is csak egy karnyújtásnyira van.
- Valóban ennyire félsz tőlem? - Nézek végig a lányon kicsit elhúzva a szám, és talán egy csipetnyi csalódottsággal is az arcomon. - Ugye tudod, hogy ha akarom, átszelem ezt a távolságot, mielőtt egyet pislanthatnál? - nézek a szemébe komoly tekintettel, enyhén félre biccentett fejjel.
- De a szavamat adom, hogy nem akarok ártani neked, semmilyen módon - ismét a kezemre pillantok a rózsával, majd fogom, és leteszem kettőnk közé a padra. - Neked hoztam. Veheted az íratlan békénk pecsétjének - vonok vállat. Rajta áll, hogy elfogadja e. Ez csak egy szál virág, bár most esetünkben többet is jelenthet.
- Hallottam, hogy menni szeretnél a bálra. Úgy döntöttem, én kísérlek el. - Ez nem úgy hangzik, mintha épp meghívnám, hah? Ez a része nehezebben megy nekem. Talán egyszerűbb lett volna csak egy levelet hagyni az ajtóban, vagy smst küldeni. De ez így is elég bonyolult, és tudom, hogy a határozottságom ellenére is számíthatok ellenvetésre. Nem mintha sokra menne vele. Az utolsó szó így is, úgy is az enyém lesz.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Okt. 24, 2012 7:41 pm


Klaus & Elena




Idegesen markoltam az ajtófélfát, tenyerem izzadott, és a görcsbe rándult a hasam. Az utolsó találkozásunk emlékképei leperegtek a szemem előtt. Egyedül csak arra emlékszek, hogy a kórházban fekszek, mindenem sajog, és nem emlékszek semmire. Eléggé kínosan érzi magát az ember, mikor halvány fogalma sincs, hogy hol töltötte az elmúlt pár órát. Vannak, akiknek ez teljesen megszokott, például számos korombelieknek. Egész hétvégén buliznak, rengeteget isznak, nem tudják, hogy mit kevernek össze mivel, és azt se tudják, hogy hogy is hívják. Én soha nem fogyasztottam annyit, hogy ne emlékezzek az eseményekre. Hisz abban mi a móka? Az a jó, ha emlékszel a hülyeségeidre, hogy mit tettél, hogy azt idővel fel tud hozni, és jót nevess magadon. Abban mi a vicces, ha nem emlékszel arra, amit tettél? Egyedül a telefonszámlád, és a kimenő hívásaid mutatják meg, hogy mit tettél.
Megforgattam a szememet gúnyolódása hallatán. Merész, hogy így bánok vele, hisz egy szemrebbenés alatt végezni tudna az összes ismerőseimmel. Sőt olyanokkal is, akiket csak látásból ismerek. Lemészárolná a várost, ha úgy tartja a kedve. Engedelmeskednem kell, mert nincs más választásom.
Állkapcsom megfeszült, mikor válaszolt a kérdésemre. Sakkban tart, és amiért ennyire törődős típus vagyok, emiatt sokszor megiszom a levét. Például, miattuk ugrok bele egy-egy veszélyesebb tervbe. Hogy ők életbe maradjanak. Van pár olyan ember, akikért meg is halnék..
Nem feleltem semmit, hisz nem is tudnék. Egy sima 'rendben' hülyén hangzana. Állandó félelemben, rettegésben kell élnem, amikor a közelébe vagyok. És őszintén szólva ebből már elegem van. Nem akarok többé szenvedni, mert ez az érzés állandóan gyülemlik fel bennem, és mi lesz a végén? Szétfogok robbanni, és olyanon vezetem le a dühömet, akin nem kéne. Vagy egyszerűen el fog pattanni egy ér az agyamban. Fogalmam sincs, hogy mit fog majd a jövő hozni számomra. Mindennap egy áldás, hogy élhetek. A hasonmások életei sosem voltak egyszerűek, ahogyan az enyém sem. Sőt.. maga a Pokol.
Szó nélkül kisétáltam a biztonságot nyújtó házból. Ha Damon itt lenne, biztos a fejemhez csapná, hogy hogyan lehetek ennyire felelőtlen. De nincs más választásom. Vagy a saját életemet áldozom fel, vagy a szeretteimét. És inkább nekem essen bántódása, mint nekik.
- Hallgatlak. – szólaltam meg végre. Lassú léptekkel közelítettem a köztünk lévő távolságot, és a pad legmesszebb pontján helyet foglaltam, kellő helyet hagyva magunk között. – Mond, mégis mi olyan fontos, amiért eljöttél ide? – húztam egy mosolyra az ajkaimat. A mondatom még gúnyosabban hangzott, mint ahogyan elképzeltem. Talán túlságosan is..
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyPént. Okt. 05, 2012 1:25 pm



Klaus && Elena

N
em tudom, vajon én vagyok túl türelmetlen, vagy tényleg régóta ácsorgok már itt válasz nélkül? Talán nincs is itthon senki. Bár azt nehezen hiszem, mert Elena kocsija a felhajtón parkol. Nem vagyok az a típus, aki könnyen hagyná magát lekoptatni. Épp azon kezdek tűnődni, hogy újra csöngessek-e, vagy más módon hozzam a ház lakóinak tudtára, hogy itt vagyok, amikor végre lépteket hallok. A hangokból és neszekből egyértelműen megállapíthatom, hogy Elena közeleg, és hamarosan fel is tárul előttem a Gilbert ház ajtaja. Ez a meglepett arc, a pillanatokra tátva maradt ajkak, őszintén, mindent megérnek. Nem is tudom megállni mosoly nélkül. Elbűvölő, hogy mennyire meg tud döbbenni, akárhányszor meglát a tornácán.
- Neked is hasonlóan szép napot, kedvesem! - üdvözlöm én is magam módján egy csipetnyi gúnnyal a hangomban, mintha meg sem hallanám a goromba kérdését.
- Te is tudod, szívem, hogy akár száz okot is fel tudnék sorolni, akikért nem érdemes rám csapnod az ajtót - jelentem hangsúlyozva a megfelelő szavakat, arcomon továbbra is elragadó mosollyal. Egy levegővételnyi időre lepillantok a kezeimre, melyekben lassan forgatom a szál rózsát, de még nem adom jelét, hogy neki szánom.
- De nem azért jöttem, hogy okokat soroljak, vagy fenyegetőzzek, szóval ne adj rá indokot - ingatom a fejem, majd újra felnézek a lányra.
- Nyilvánvaló, hogy nem fogsz beinvitálni, de sokkal kényelmesebben tudnánk beszélgetni, ha kifáradnál hozzám, és mondjuk helyet foglalnánk azon a padon - bökök oldalra.
- A szavamat adom, hogy semmilyen módon nem akarok, és nem is fogok ártani neked. Csak beszélgetni szeretnék, illetve megosztani veled... egy ötletem - teszem még hozzá apró, ravasz mosollyal, aztán mint aki teljesen biztos magában, és abban, hogy nem marad társaság nélkül, megindulok a pad felé, helyet foglalok, és türelmesen nézek Elenára. Ezzel tulajdonképpen hagytam neki egy kis gondolkodási időt is, nem mintha értelme lenne bármit is megfontolni ezen. Egyrészt már nagyon jól megtanulhatta, hogy ha nem is vagyok a jóság és kegyesség mintaképe, ha a szavamat adom valamire, akkor azt meg is tartom. Másrészt amit akarok, azt mindig elérem. És most nem kértem sokat, de nagy ára lehet, ha nem hajlandó meghallgatni, és ezzel is egészen biztosan tisztában van ő is.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 4:48 pm


Klaus & Elena




Lassú léptekkel közelítettem a közeli patak felé. Sötét volt, alig láttam valamit, egyedül azt, amit a hold fényei beragyogtak. A szatén hálóingemből hallottam, ahogy csorog le a víz, mely a testemre ragadt. A baglyok huhogása szakítja félbe a tücskök énekét. Egyedül én vagyok itt. És senki más. Vagyis remélem..
Már annyira közel kerültem hozzá, hogy ki tudtam venni a csobogás zaját. Fogalmam sincs, hogy hogyan kerültem ide. A legtávolabbi emlékem arról szól, hogy a nedves talajról keltem fel, és kábultan cikázott a tekintetem össze-vissza. Végig szántottam remegő ujjaimat a csuromvizes hajamon, elsöpörve a homlokomra ragadott tincseket, hogy még tisztább, precízebb legyen a látásom. Ajkaim egy kis részre nyíltak szét, és a térdeimre rogytam. Tenyereimet az előttem folyó patakba mártottam. Kellemes érzés fogott el, a tüdőmet megtelítette a hűvös éjszakai levegő. Lehunytam a szememet, és hagytam, hogy ez a mámorító érzés átjárja a testemet. Valami a kezeimhez ütközött, mely következtében tágra nyíltak az íriszeim. Egyenesen egy sötét színű szempárral találtam szembe magamat. A látványtól hátrahőköltem, és egy hangos kiáltás kíséretében a földre estem. Tenyereimet magam elé helyeztem, és bíborszínű nedű vonta be őket. Halk nyöszörgések törtek fel a torkomból, és rázkódtam a félelemtől. Hirtelen, mintha egy halk kacaj hallatszott volna a sűrű fák közül.
- Valaki van ott? - susogtam, alig hallhatóan. Lehunytam a szememet, és úgy maradtam pár másodpercig. Ez csak egy rossz álom." ~ nyugtattam magamat, és próbáltam kiszabadulni ebből a rémálomból. De bármit tettem, bármit gondoltam, semmi sem történt. Ott vagyok, s a nedves talaj még jobban átvizesíti a már így is vizes hálóingemet. Válaszra nem méltatott az "idegen". Nagy nehezen feltápászkodtam a földről, és az utolsó grammnyi erőmet összevéve elkezdtem futni. Szorgosan kapkodtam a lábaimat egymás után. A hajam ismét az arcomra tapadt, eltakarva a látásom nagy részét, de nem törődtem vele. Talán egy gyilkossal vagyok összezárva ebben a végtelennek tűnő labirintusban.
Pár perc után leálltam, és a testemet egy tölgyfához préseltem. Felköhögtem, és szenvedtem azért, hogy normálisan tudjak kapni levegőt. Végül valami, vagy valaki a fához szorított, és befogta a számat.
- Végre, hogy elkaptalak.. hercegnő. – gúnyos hangnemmel súgta a fülembe, és összeszorítottam a szemeimet. Legyen vége.. Legyen..

Riadtan ültem fel az ágyra, és ide-oda forgattam a fejemet. De sehol senki. Az ágyamban ültem, és épp a csengő riasztott fel az álmomból. És ennek roppant örülök, nem akarom tudni, hogy hogyan lett végzett volna a befejezése. Kimásztam az ágyból, és boldogan vettem tudomásul, hogy nem csuromvizes a hálóingem. Gyorsan lekaptam magamról, és helyette felváltotta egy egyszerű póló, és egy farmernadrág. Fésűmmel egyszer végigmentem a hajamon, majd ujjaimat végighúztam az immár selymes hajszálaimon. Gyors léptekkel vágtattam le a lépcsőn, és alig pár másodperc alatt már az ajtó előtt álltam. Anélkül, hogy megnéztem ki vár ott, kinyitottam. Egy meglepett arckifejezéssel üdvözöltem az illetőt, aki nem más volt, mint Klaus. Az alvilág királya. Keskeny ajkaimat egy hosszú csíkba húztam.
- Mit keresel itt? – tértem rá rögtön a lényegre. Jött elvinni engem egy újabb „útra”, hogy leszívja a véremet, hogy hibrideket tudjon kreálni? Ekkor pillantottam meg a kezében rejlő vörös rózsát. Kérdőn felvontam a szemöldökömet. Mégis mit akar tőlem?
- Adj egy jó okot, hogy ne csapjam rád itt helyben az ajtót. – kezem az ajtófélfalán nyugodott, és már készen álltam, hogy egy diadalmas mosoly kiséretében behajítsam. Nem a kedvenc emberem, sőt.. talán a legutálatosabb. Visszataszít, és mindenkinél jobban gyűlölöm. Vagyis nem… Magamnál jobban nem.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Okt. 03, 2012 6:26 pm



Klaus && Elena

I
smét egy feleeejthetetlennek ígérkező bál Mystic Fallsban. Remélem érezted az iróniát. Cseppet sem mozgatta meg a fantáziámat a dolog, elhiheted. A mai fiatalok - utálok így mondatot kezdeni, egyébként - hírből sem tudják, mi is valójában a bál, vagy hogy ez a szó mit takart egykor. Régen volt értelme, hangzása, csengése. A bálak fényesek, csillogóak voltak, színesek. Nem a mai csicsás, giccses értelemben. A bál volt az egyetlen módja annak, hogy összekössük a különféle rétegeket. Nagyszerű lehetőség volt új ismeretségekre szert tenni, üzleti ügyeket megalapozni, bekerülni bizonyos körökbe. Azoknak a bálaknak volt hangulata, akkor még ismerték az illemet. Akkor még számított valamit az udvariasság és a becsület. A mai hangos és igénytelen összejövetelek nem csak hogy értelmetlenek, de egyesen egy béna gyerekzsúrra hasonlítanak, ahol a srácok csak azért jönnek össze, hogy egyenek, igyanak és tánctudás híján lötyögjenek, vagy majmok módjára ugráljanak a táncparkettnek kijelölt helyiség közepén. Az egyetlen dolog, ami egy férfi szem számára vonzó lehet egy ilyen eseményen, az az egyre többet mutató női ruhák, de valójában ez is csak nevetséges a régmúltat felidézve.
Nem, egyértelműen nem mozgatott meg bennem semmit ez az információ. Teljesen hidegen hagyott még azután is, hogy megtudtam, a húgom is a szervezők névsorán szerepel. Bekah talán egy kis színt tud lopni az unalmasnak ígérkező estébe, de ez nem elég ok arra, hogy én is jegyet vegyek. De miután azt kell hallanom, hogy a város minden fiatalja ott lesz - nem, ez sem elég ok - beleértve Elenát is, már más a helyzet. És még mielőtt bárki félreértené, nem a hasonmásom szívét kívánom elrabolni, akkor sem, ha megszólalásig hasonlít egykori kedvesemre. Csak a fülembe jutott, hogy még nem döntötte el, a két Salvatore fiú közül melyik kísérje el, tehát megragadnám az alkalmat, és megmentem attól, hogy választania kelljen két rossz közül. Mindannyian tudjuk, hogy az ilyen eseményeket egy lapon emlegetve Elena Gilbert nevével eredményként valami hatalmas katasztrófát kapunk. Talán nem is volt olyan ünnepség Mystic Falls történetében, amelyen Elena ne keveredett volna valami zűrbe. Tény és való, egyik másiknak köze volt hozzám is, de ez most lényegtelen. A hasonmásom élve kell nekem, egy ilyen bál azonban a féltékenykedő, rivarizáló Salvatore fivérekkel azonban akár halálos is lehet az én lánykámra. Így időben kell cselekednem. Csak akkor nyugodhatok meg, ha biztonságban lesz... mellettem.
Nem sokkal azután, hogy elhatározásra jutottam, egy szál vörös rózsával a kezemben, a legbarátságosabb mosollyal az arcomon lépek fel a Gilbert ház verandájára, és nyomom meg a csengőt. Tudok én nagyon kedves is lenni, ha akarok, a kérdés csak az, hogy ez mire elég. Sokszor előbbre jutok, ha más módon próbálok hatni az emberekre. Elenát valószínűleg meglepi majd a látványom és az ajándékom, hát még a kérésem. De határozott szándékom elvinni a bálra, ha tényleg menni készül, és őszintén remélem, hogy nem kell nyomósabb okokat felsorakoztatnom, amiért érdemes eljönnie velem.





|| outfit: ilyen || comment Úúh, hosszabb lett, mint terveztem, de ne bánts! OO || annex: Ismerkedj a kedves arcommal... amíg lehet ;P ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptySzer. Május 16, 2012 4:54 pm


To; Elena


Damon... most légy okos. Két választásod van, vagy leállítod, és elmész, vagy megvárod a csók végét, elköszönsz, és úgy mész el. Ez még annál is nehezebb kérdés, hogy mennyi jeget rakjak a Whiskey-be.
Most azt hiszem nem engedem el ezt a lehetőséget. Túl sokszor hátráltam már meg ahhoz, hogy most is ezt tegyem. Persze... a bükszeség, meg Stefan, meg egy csomó dolog mond ellent annak, hogy együtt legyek Elena-val, de hogy olyan Damon-osoan fejezzem ki magam: Leszarom. Gondoljon mindenki amit akar, attól még nem fognak megváltozni az érzelmeim iránta.
Hagytam ahogy lángvörös színű ajkai az enyémhez érjenek és megcsókoljon. Végre úgy tarthattam a karjaim között, és úgy csókolhattam, hogy tudtam ő mit akar. Eddig fogalmam se volt, hogy mi van, most végre megtudhattam az igazságot. Vártam egy kicsit amíg véget ért a csók. Sok lánnyal volt dolgom... nem tagadom. Lehet, hogy még lesz egy pár, de akárhogy is legyen, mindig Elena-t fogom szeretni. Sajnos a Salvatore-k az ilyen lányokra buknak, és ráadásul egyszerre.
Kibújtam az öleléséből, pedig nem nagyon akartam. Ha valami volt, ami megnyugtatott, akkor az az ő érintése volt. Attól mindig úgy elgyengülök, pedig a gyengeség nem egy bevett szokásom.
-A szíved engem választott, az enyém meg téged. De mielőtt még nem lesz ami engem válaszon, menj be, és zárd magadra az ajtót. – ki tudja, mi van idekint. Nem éreztem semmit, vagy senkit, de az én megérzéseim sem mindig pontosak. Megtanultam az utóbbi időben, hogy minden sarkon veszély leselkedik rá. Nem szeretném ha miattam esne baja, azért parancsoltam meg, hogy zárkózzon be. Majd teszek én is pár kört a kocsival a szomszédos utáckban. Körülnézek, hátha látok valamit.
Hátat fordítottam, majd pont úgy ahogy jöttem, el is mentem. Lassú léptekkel sétáltam oda az autóhoz, beszáltam, és egy határozott mozdulattal becsaptam az ajtót. Azt még megvártam, amíg bemegy, csak hogy biztos legyek abban, hogy biztonságban van. Mikor megtörtént, elindultam, és még tettem pár kört az utcákon... nem sokáig kell, hogy Elena nélkülözzön, mert úgy érzem, haramosan újra eljövök. Remélhetőleg akkor tovább jutunk, mint egy-két csók.

Befejezve.. Köszönöm a játékot Smile

// bocsi a mennyiség miatt, de amint tudod, nem vagyok a legjobb formámban //
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Május 14, 2012 6:50 pm


To; Damon


Mikor megfordult egyből elengedtem kezét, akaratom ellenére, s a sajátomat az oldalamhoz szegtem. Rideg szempárral találtam magamat szembe, melyekből semmi érzelmet nem tudtam kiolvasni. Kicsit csalódott voltam, de mégis mit vártam? Hogy Damon megnyílik előttem? Ez egyáltalán nem rá vall.. Jogosan volt kiakadva, hisz mindvégig az érzelmeivel játszadoztam. Nála is betelt a pohár. De hogyan válasszak? Amikor ilyen gyorsan választás elé vagyok állítva? Az eszem azt súgja, hogy Stefan-t válasszam. Mert ő mindig is jó lesz számomra, benne soha nem csalódhatok. Megmentette az életemet, visszahozott engem az élők közé, miután azt hittem, hogy mindenkit elvesztettem. Viszont a szívem azt diktálja, hogy Damon-t kéne.. Fura, hogy nem fordítva, de így érzek. Bármikor amikor megpillantom Damon-t a melegség elárasztja a szívemet. Mindig egy mosolyra húzom a számat, amikor megpillantok egy varjút. Közelebb kerültem hozzá e pár hónap alatt, míg Stefan az országot járta, s mindenhol oltotta ki az embereket. Mindig is ott volt mellettem, éjjel-nappal segítet nekem kutatni szerelmemért. Végig kellett néznie ahogy szenvedek az öccse miatt, miközben érzelmeket táplál irántam. Vagyis sejtem. Még soha nem mondta ki, hogy mit érez, de látom rajta. Meg az előbbi tettét sem a puszta véletlen vezérelte. Nem kapott le, gyengéden, óvatosan bánt velem, akárcsak egy porcelánbabával.
Lehunytam a szememet, igaza volt, teljes mértékben. De pont ettől félek, hogy mi lesz velünk, ha bevallom az érzéseimet. Elég nagy váltás lenne, mert soha nem jártam, sőt még randira se mentem egy ilyen sráccal, mint Damon-nel. Talán ezért vonzódok hozzá ennyire. Nem tudom, hogy bevállaljam-e ezt a nagy kockázatot. Stefan szerelme mindig is tiszta lesz, de fogalmam sincs milyen Damon-é. Ezért néha vacillálok a döntésemmel. Most mégis mit mondjak neki? Damon téged választalak? Az tiszta Pokemon lenne.. Egy nagyot nyeltem, szívem a torkomban dobogott. Fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek. Ha mégis bevallom az érzelmeimet számára, akkor azt hogyan mondjam el. De ha inkább a könnyebb utat választom, megbántva evvel őt is, és magamat is, akkor pedig azt nem tudom megfogalmazni. Egy szóval, vagyis hárommal: össze vagyok zavarodva!
Tekintetem ellágyult, miután olyasvalamit hallottam, amit még eddig sose Damon szájából. Alig akartam hinni a saját füleimnek. Én hallok rosszul, vagy Damon tényleg azt mondta, hogy szeret? Mennyire jól esne nekem is kimondani viszont. De nem.. még tisztáznom kell magamban a döntésemet. Ha Damon-t választom, mi lesz Stefan-nel? Biztos megbántanám, de nem mutatná ki. Vagy nem érdekelné, mert annyira el van foglalva a Klaus elleni tervében. Lesütöttem a szememet a földre, és már csak pár perc választott el attól, hogy bevalljam a döntésemet. Néma csendben álltunk egymás előtt, míg a sóhajom meg nem törte..
- Igazából, már rég óta agyalok a döntésemen. És nagyon nehéz.. - suttogom, felpillantva jég kék szemeibe. Van, amikor teljesen más árnyalatot vesz fel. Egy pár percre ismét elvesztettem a fonalat, alig találtam meg a saját hangomat, annyira elbájolt a tekintetével. Ismét erőt vettem magamon.
- Kétféle döntés formálódott meg bennem. Az egyik az eszem, a másik a szívem által. Az eszem azt sugallja, amit mindenki akar; Stefan-t. Viszont a szívem pedig téged.. - haraptam el a mondatom végét, de még nem végeztem. Nehéz ezt jól megfogalmazni a fejemben, hogy semmi kétértelmű mondatot ne hagyjak. Bár, még mindig nem mondtam el a döntésemet, de jó húzni az agyát. Hadd legyen minél kíváncsibb. Bevallom, legbelül emiatt egy kicsit jobban érzem magam. Lehajtottam a fejemet, a cipőm orrát nézve.
- És elegem van abból, hogy másokra hallgatok, szóval most végre a saját szívem fogja vezérelni a döntésemet. - pillantok fel, és jelenleg nem érdekeltek a következmények, vagy a reakciója. Ideje a kezembe venni a sorsomat. Eddig mindig elhallgattam, próbáltam elfojtani az iránta érzett érzelmeimet, mert Caroline utálja, Bonnie ki nem állhatja, Jeremy hallani se akar róla. A többiekről meg ne is beszéljünk. Mindenki szerint Damon egy aljas bűnöző, a rossz fiú. De ha látnák azt, amit én látok egyáltalán nem így gondolkoznának.
Sietve mentem oda hozzá, az oszlophoz, újra ajkaira tapasztottam a sajátomat, és a nyaka köré fontam a kezemet. Ha akarja, nyugodtan szakítsa félbe, toljon el magától, de ez az én döntésem. Kiöntöttem neki a szívemet, hogy hogyan érzek iránta, most már csak rajta múlik ez az egész. Tényleg megéri-e a rizikókat, vagy sem?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Május 14, 2012 3:56 pm

Tornác       Tumblr_lxwqyxMTA41r43ud9

To Elena


Persze, hogy választania kell. Én sem szeretném, ha úgy lenne mint azzal a ribanc Katherine-el. Miatta lettünk Stefan-el olyanok, amik. Most meg ugyan az a helyzet. Nem irígylem Elena-t ebben a helyzetben. Nehéz két ilyen vámpír közt választani. Persze, még szép, hogy én magamat választanám, mert ugye egoista barom vagyok. Ő viszont teljesen más. Bevallom férfiasan, kicsit félek ettől a döntenem kell köztetek dologtól. Szinte biztos vagyok benne, hogy Stefan lesz a befutó, és félek attól, hogy utánna mi fog történni. Ha pedig valami orbitálisan nagy csoda folytán engem választ, akkor sem fogom tudni a továbbiakat. Nem sok reményt fűzök magamhoz, hisz én mindig csak csalódást okoztam neki. Ez sajnos a természetemből adódik. Nem tudok neki mit tenni, pedig próbáltam változni. Hosszú utat jártam be, és elég rögös is volt az az út, és még mindig nem vagyok a célnál. Talán sose leszek, mert útközben mindig eltérítenek, vagy eltévedek. Csak egy okom van végig menni azon a rohadt egyenes úton, az pedig nem más mint Elena.
Két dologban vagyok biztos. Az egyik, hogy kit választ, a másik pedig hogy soha se tud engem kiverni a fejéből. Eltelhet 50 év is, de mindig emlékezni fog ezekre a sötét szempárokra, és erre a hűvös tekintetre. Végig fogja kísérni egész életében, és nem fog tudni tőlem szabadulni. Belém szeretett, ez a helyzet. Lehet, fél bevallani saját magának is, pont min ahogy én. De nem tagadhatja le. Ha tagad, akkor csak minden rosszabb lesz. Nem akarom hogy miattam saját magának is hazudjon. Sok mindent megtett már értem így is, de ezt még én sem szeretném.
Nem akartam megfordulni, mert még talán látna valamit a szememben. Valamit amit nem szokott... érzéseket. Mikor megfogtam a kezem, melegség árasztott el. Ahogy hozzáért a jéghideg kezemhez, pont olyan érzés volt, mintha ott, azon nyomban elégnék. Nem tudtam ellent mondani neki, ezért megfordultam. Addigra sikerült gyors kitisztítani a fejem, szóval újra a rideg Damon-al találta szembe magát. Jobb így. Legalább nem lesz bűntudata, hogy ejtett egy ilyen bunkót, mint én. Meg az én lelki világom is nyugodtabb lesz egy kicsit.
-Ezzel most mi? Összezavartalak? Hát ne haragudj, hogy nem könnyítem meg a dolgod hercegnő. – a szemeim össze vissza cikáztak az ő szeme, és az ajkai között. Nem akartam a szemébe nézni, és valamiért mindig az ajkaira tévedt a tekintetem. Az előbbi csók miatt volt biztos. Nem tudom elfejteni olyan könnyen.
-Akkor mire vársz még? Mond ki, ne húzd az időt. Elegem van már ebből a „hűű most választok köztetek” dologból. Igazán eldönthetnéd, hogy mit akarsz. – kicsit goromba volt, de nem akartam magamban tartani. Így is túl sok minden van már bennem. Ennek már nem lett volna hely. Amit mondtam, így is gondoltam. Hova húzza az időt? Tudom, hogy nem szeretne egyikőnket se elengedi, de ha nem választ, előbb utóbb mindkettőnket elveszít.
- Nem gondoltam, hogy ilyen egyszer elhagyja azt a sokat jártatott számat, de szeretlek. Tudom, hogy a te szíved mindig Stefan-ért fog dobogni. Nem áll szándékomban más véleményre téríteni, meg nincs is hozzá kedvem. Csak azt akartam, hogy tudd. – végre kimondtam. Többet se fogom. Félek, ha még egyszer el kéne mondanom, durábban tenném. Na most aztán jól meglephettem, hisz nem szoktam ilyenekkel dobálózni. Életemben talán másodjára jött ki a számon ilyen szó, hogy szeretlek.
Hirtelen magamhoz akartam húzni, és egy kis ízelítőt adni a repertoáromból, de tudtam, ha hozzám ér, vagy én hozzá, akkor nem fogom tudni megfékezni magam. Inkább csak csendben szenvedek, ahogy szoktam. Hátráltam egy két lépést, mert nagyon közel volt, elég közel ahhoz, hogy újra akcióba lendüljek. Egészen a tornác tartó oszlopáig hátráltam, és akkor is csak azért áltam meg, mert nem bírtam a fától hátrébb menni. Kicsit hülyén néhettem ki, de nem számít. Kész vicc vagyok komolyan. Mi a francért hátrálok? Csak el kéne mennyek, és hagyjam, hogy éljék csodás kis életüket. Ahhoz viszont túl nagy a büszkeségem, és a birtoklási vágyam. Na meg kell valaki aki vigyáz rájuk, mert mind a ketten kicsit hülyék, ha biztonságról van szó. Elena általában hülye döntéseket hoz, öcskös meg hagyja neki, és ráadásul támogatja. Az agyára ment ez a sok vér. Nincs ő ehhez hozzá szokva. Neki a mókus meg a szarvas vér való, mint abban a hülye könyvben Edward-nak.
Amint szinte felkenődtem az oszlopra, megint minden olyan hűvös lett. Nem éreztem magamon Elena kezét, és a szám is kezdett kiszáradni. Elvonási tünetek mi... nem lennék távol a valóságtól. Ő olyan mint a drog. Egyszer megszereted, és nem tudsz róla leszokni. Függőséget okoz. Akárhogy próbálod kiverni a fejedből, leszokni róla, ő mindig vissza jön, úra és újra. Én meg mint a rossz rémálom. Mindig vissza térek hozzá. Nem tudom, mit tehetnék még. Hallanom kell a válaszát, az ő szájából, csak úgy lehet biztos a döntésében. Addig nem megyek el, amíg el nem mondja nekem, ez biztos. Hova jutottunk a beszélgetéstől... ezért nem jöttem olyan sokáig. Adtam neki időt. ami most lejárt. Bumm, most fog robbani a bomba.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyHétf. Május 14, 2012 2:58 pm


To; Damon


Kérdőn felvontam a szemöldökömet, komolyan ezt a játékot akarjuk űzni? Hogy kinek van és kinek nincs igaza? Igézzen meg, nem hordok verbénát, kérdezze meg, hogy tényleg ezt mondta, ha ennyire nem bízik meg bennem.. Erről jut eszembe, a napokban majd elő kell szednem, és mostantól mindenbe bele kell raknom.
- Most nem akarsz nekem hinni? - pillantottam rá furán, de nem tudtam rá haragudni. Amint azokkal a jéghideg kék szemekkel találtam magamat szembe, a szívemet mintha elárasztotta volna a melegség. Kellemes bizsergő érzés haladt végig a gerincoszlopomon. Eltekintettem tőle, s a fülem mögé söpörtem egy hajtincset. Annyira össze vagyok zavarodva az érzéseimmel.. Az egyik részem azt súgja, hogy Damon-t válasszam.. Hisz mennyit változott értem, mennyi mindenen ment keresztül. A szemem láttára lett egy teljesen más vámpír belőle. Akibe beleszerettem.. Viszont rettegek a csalódásoktól. Félek, hogy amint megismer talán nem kellenék neki, hogy nem tudná magát elkötelezni egy hosszútávú kapcsolatra. Ezért nem merek lépni, se válaszolni neki. Evvel nem csak magamat bántom, hanem őt is, Stefan-t is. Lépnem kell.. és minél hamarabb, döntenem kell. Muszáj, az egyiket el kell engednem. Mert nem vagyok Katherine.
Alig bírtam felfogni a válaszát. Rám gondolt? Hát most még jobban olvadozok. Próbáltam minél jobban türtőztetni magamat, hogy ne túl sok érzelmet mutassak. Nem nagyon tudom elképzelni, ahogy Damon ül egy magában, és rám gondol. Vagyis éppenséggel igen.. Annyira fájt, hogy nem mondhatom ki, hogy mit érzek iránta. Önző dolog lenne, h bevallanám, mivel választanom kell. De hogyan amikor alig tudok? Az agyam és a szívem két teljesen más döntést súg nekem. Nem fogok összeállítani egy előny és hátrány listát.. Le kell ülnöm, és agyalnom kell a dolgokon. Bárhogy is döntök, avval az egyiket meg fogom bántani, rosszabb esetben pedig elveszítem.
Hirtelen felpattant a helyéről, a szemei dühben forrtak. Tudtam, hogy ez lesz, de ez volt a helyes döntés. Megbízni Elijah-ban, nem volt más lehetőségünk. Ő is mindig megvédett engem, ha ő nem lenne, én is már rég halott lennék.. Az ő segítségével leltünk arra rá, hogy ha John feláldozza az életét értem, akkor tovább tudok élni. Másodpercek alatt én is szembe álltam vele, és a kezemmel a csuklómat simogattam. Kicsit erősebben fogott meg a kelleténél. Csak ne veszítse el az agyát. Felvontam a szemöldökömet, most egyben megdicsért és meg is sértett? Vagy most mi van?
Kérdőn álltam előtte, egy kis résre nyitottam a számat, de nem bírtam megtalálni a megfelelő szavakat. Egy kis idő után észhez tértem, s újra neki álltam.
- Tudom, hogy hiba volt..– haraptam el a mondatomat, mikor megéreztem jéghideg kezét az arcomon. Pár másodpercre lehunytam a szememet. Érintésétől az egész testemen végig ment egyfajta hidegrázás, mindenhol libabőrt hagyva maga után. Egy lépést tett felém, egyre csökkentve a köztünk lévő távolságot, de nem rántottam el a fejemet, nem csaptam rá a kezére, hanem hagytam.. Nem bírtam semmit se válaszolni a kérdésére. Egész nap mégse ülhetek bent, és nem tilthat el az emberektől. Egy véletlen találkozás miatt futottam össze Elijah-val, nem volt előre megbeszélve. De ha mindkettőnket ugyanaz a terv vezéreli, akkor miért ne fogjunk össze? Több emberrel többre vihetjük, főleg egy Ősi vámpírral az oldalunkon. Egy újabb lépés, mellyel már a mellkasaink összeértek. Szívem egyre hevesebben vert, s nem bírta róla levenni a tekintetemet. Sejtem, hogy mi fog következni, de úgy érzem, mintha le lennék ide ragasztva és nem tudnék elmozdulni. Bár nem is szeretnék.. Mikor arcával közelített lehunytam a szememet, majd rá nem sokkal az ajkai súrolták az enyémet. Először apró csókokat adtunk egymásnak, megízlelve a másik ajkát, végül egy szenvedélyes csókba forrt össze. Kezei birtokba vették az arcomat, míg a sajátom az ő kezén pihent, s egy aprót szorítottam rajta. Nem tartott sokáig, de felejthetetlen volt. Az első csókunkat is mindig felidézem, soha nem telik úgy el egy nap, hogy ne gondoljak rá, és Damon selymes ajkaira. Hátrább lépett, és elfordult tőlem. Mély lélegzeteket vettem, és meg kellett támaszkodjak, mert bármelyik pillanatban a térdeim feladhatják úgy remegek. Egy nagyot nyeltem, és tudtam, hogy most meg kell szólalnom. Pár percig síri csönd volt közöttünk. Lehunytam a szememet, és már most bántam amit mondani fogok.
- Damon, ezt nem tehetjük. Mert választanom kell, és evvel most… - mit nagyon elbizonytalanodtam? Újra kell gondolnom a válaszomat? De nem is választottam még.. Annyira szét vagyok esve. Stefan-nal a pár nappal ezelőtt elcsattanó csókunk érzéki volt, gyengéd, de Damon.. Fűszerezte egy kis izgalommal, és kiszámíthatatlan. Talán ezért is szerettem belé. Inkább hanyagoltam az előző témát, de nagyon nem tudok másra váltani. Vettem egy mély levegőt, és kifújtam. Miért ilyen nehéz az élet? Miért nem lehet könnyebb?
- Az egyikkőtöket el kell engednem, mert ez így nem mehet tovább. – ráztam meg a fejemet. Ez nem csak nekik, hanem nekem is szörnyű. Főleg a választás, mert nem akarom tönkretenni a testvériségüket. Katherine ezt tette, és most végre jóba lettek egymással. Zavart, hogy még mindig háttal állt nekem.
- Damon kérlek, nézz rám. – fogtam meg a kezét, hogy megfordítsam. Ahogy a kezünk egymáshoz ért, olyan volt, mintha egy áramcsapás menne keresztül a testemen.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Május 13, 2012 8:39 pm


To Elena


Nem-e? De éppen, hogy az. Szinte mindenét képes lenne feláldozni, hogy vele legyen. Néha azt gondolom, hogy jobban a saját öcsém, jobban szeret egy lányt, mint engem. Jó, nem kell a duma. Tudom milyen szemét tudok lenni. Ennek viszont részben ő az oka. Mert ha úgy nézzük, miatta és az Elena iránt érzett szerelme miatt vagyok olyan, amilyen. Rossz beismerni, de muszáj.
-Hogy mit mondott? Nem, ilyet biztos nem mondott. Bár, ha jobban meg gondolom, talán mégis. Csak ő lehet ilyen hülye. – még hogy majd én elfeledtetem. Hiába vagyok Damon, Elena-nak egy Stefan kell. Neki olyan valakire van szüksége, aki érzelgős, nyálas, és hősies. Ez biztos nem én vagyok. Sőt, épp az ellenkezője. Vannak érzelmeim nem titkolom, csak valahol mélyen el vannak folytva. Jobb így. Amúgyse bírná sokáig Elena a cinikus, sértő, beképzelt vicceimet/megjegyzéseimet. Másrészről.. én is megtenném érte ugyanezt. Hisz jobban szeretem magamnál, ami nagy szó. Hiába próbálok távolmaradni tőle, és kiűzni a fejemből, olyan mint a tűz, ami belülről éget, és nem marad utánna más, csak fájó sebhely. Hát ezt jelenti ő nekem. Azt is tudom, remélem, gondolom, hogy számára sem vagyok közömbös. Hiába... nem mindig a jófiú a legjobb választás. A jófiú egy idő után unalmas, viszont a rosszfiú mindig tud valami újat, izgalmasat mutatni.
Gondolom azt várta, hogy majd jövök az „ittam, szexeltem pár nővel, majd kiszívtam a vérüket” dumával, de nem így volt. Most az egyszer tényleg nem. Csak ültem a fotelben, el voltam terülve, és néztem ki a fejemből. Épp a nyugodt korszakomat éltem, amikor jött az sms. Nem sokszor volt ilyen, hogy csak úgy ülök egy fotelen, de nem volt kedvem máshoz. Lehangol ez a szerelem téma.
- Épp rád gondoltam. Ha nem küldöd az sms-t, akkor is jöttem volna megnézni, hogy mi van. Ez a munkám, hogy megvédjelek. Kár, hogy senki se fizet érte. – fizet.. a fizetség alatt elég lett volna egy vele töltött órácska, vagy kicsivel több. Hihetetlen, de senki se tud annyira beindítani, mint ő. Lehet a barna haja, meg a dió barna szeme miatt van. Valami magyarázat van, csak eddig még nem jöttem rá, hogy mi az.
Elijah? mi a fene folyik itt már megint. Nem lehet igaz. Nem jövök pár napig, és mindenki szövetkezik mindenkivel, és megint én tudok meg utoljára mindent. Mennyire elegem van már ebből, el sem tudom mondani. Mit gondol, majd a saját testvére ellen fordul? Mennyiszer fog még bedőlni ennek a gyászhuszárnak? Annyi kérdésem van, és annyira ideges lettem.
Hirtelen felindulásból, feláltam. A sötét dzsekimen megcsillant a nap fénye, nekem meg minden olyan volt, mintha egy sötét éjszaka lenne. Valami gond van velem, nem is kicsi. Kezdek belebolondulni ebbe a játékba. Megfogtam Elena kezét, és felhúztam. Nem akarok illetlen lenni, most nem. Az is benne van, hogy nem volt kedvem vele úgy üvöltözni, hogy ő közben a padon ül.
-Mégis mit gondolsz? Te mindenféle jött mentel egyezséget kötsz a tudtom nélkül? Nem lehetsz ennyire hülye és szép egyszerre. – szép? ez most hogy jön ide? Elég lett volna a hülye, de erre persze, hogy megdícsértem. Miért tettem, nem tudom. Csak úgy jöttek magától a szavak.
A jobb kezemet lassan az arcára raktam, és miközben éreztem a puha és selymes bőre érintését, felvontam a szemöldököm, közelebb léptem hozzá, és megpróbáltam nem üvölteni.
-Miért kell megnehezíteni a dolgom? Mondtam, hogy ne csinálj semmi hülyeséget, téged viszont nem lehet magadra hagyni egy napra sem. Komolyan mondom, bébiszittert kellett volna fogadjak, aki egész nap szemmel tart. – kár volt magamat és a kicseszett érzéseimet félteni. Tessék, most itt egy nagyobb probléma. Az a baj Elena-ban, hogy mindenkiben a jót látja, és rettentő elfogult tud lenni. Engem is azért csókolt meg, mert meglátta azt a rohadtul kevés jót bennem. Én pedig ezért szerettem meg. Általában mindenki a rosszat, és a gonosz Damon-t látja, vagy akarja látni, és ez jól is van így. Ő viszont azt is meglátta bennem, amire sok ember képtelen volt, beleértve az öcsémet is.
Valami olyan nagy marhaság jutott az eszembe, amilyet csak én tudtam kitalálni. Kíváncsi voltam, hogy ha most megcsókolom, akkor mit fog tenni. Ez az egy út volt, ahogy kideríthetem, hogy mi is van köztünk. Lassan léptem közelebb, de egészen annyira, hogy egy légy se fért volna el köztünk. Nem akartam gyorsan csinálni, hagytam neki időt, hogy ellökjön magától, ha épp úgy adódik a helyzet. Na jó, nem vártam sokat, mert féltem, hogy tényleg megteszi. Inkább közelebb hajoltam, és megcsókoltam. Amikor ajkaink össze értek, semmi bűntudat nem volt bennem Stefan miatt. Ha olyan hülye, hogy elenged egy ilyen lányt, akkor szenvedjem nyugodtan. Szemét vagyok tudom, de amikor rájöttem, hogy én is lehetnék az, akit Elena választ, akkor a legkevésbé érdekelt Stefan. Különben is, inkább érdekelt Elena szájfényének az íze, és az, hogy végre vedtem a bátorságot ahhoz, hogy ezt megtegyem. Nem volt hosszú csók, de tudtam, ha szeret, és van egy kis remény, ez is elég hosszú lesz.
Megfordultam, nem akartam közvetlenül a szemébe nézni. Nem is tudtam volna, mert akkor muszáj lett volna megint megcsókoljam újra és újra. Inkább vártam a reakcióját. Hirtelen minden egyszerre ment át bennem. Féltem, izgatott voltam, szerelmes de mégse érzelgős, akartam de mégse, meg akartam ölelni, de nem volt hozzá erőm. Nem akartam kiesni a szerepemből, inkább csak száltam a gondolatok egén tovább. Olyan lehettem kb, mint aki be van lőve.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Május 13, 2012 7:22 pm


To; Damon


Megforgattam a szememet, a régi Damon állt előttem, a gúnyos megjegyzéseivel. Megnéznék egy napot, amikor tényleg csak jókat mondhat, semmi cinikus, ironikus hozzászólásai nem lehetnének. Szerintem belepusztulna, számára ez lehetetlen feladat lenne.. Bár, vannak kedves pillanatai, de az tényleg csak pár percig tart.
- Hát nem éppen hősszerelmes. - húztam el a számat, visszagondolva amit mondott pár nappal ezelőtt. Teljesen elment az esze.. Miért nem tudta nyíltan kimondani, hogy már túl lépett rajtam? Idővel biztosan beletörődnék, és sikerülne nekem is elfelejtenem őt.. De a búcsúcsókjával csak még jobban fáj miatta a szívem. Mert tudom, hogy nem lehetünk együtt..
- Azt javasolta, hogy te majd elfeledteted velem őt.. - ráztam meg a fejemet. Még mindig alig tudom ezt elhinni, hogy ilyen jutott az eszébe. Hogy tudna tovább úgy élni, ha látná rajtam, hogy semmit se érzek iránta? Vagy talán azért mondja ezt, mert tudja, vagy sejti, hogy Damon iránt is táplálok érzelmeket.. Ideje választanom, az egyiket el kell engednem, mint anno Matt-et. De olyan nehéz.. Mindkettőjüknek más-más tulajdonságaiba szerettem bele, ami a másikban nincs meg. Stefan, megmentette az életemet, visszahozta nekem a fényt. Mindig is önzetlenül szeretett, s soha nem bántott meg. (Ha azokat az időket nem számítom bele, amikor Klaus igézése alatt állt) De emellett Damon.. Teljesen felemészt, soha nem tudom őt kiszámítani, és ez a rossz fiús imidzse tetszik. Meg az is, hogy csak úgy spontán vezéreli a dolgokat, nem törődik a következményekkel, mint amikor elvitt engem Georgia-ba. Megmentettem az életét, miután ő is kimentett engem a kocsiból. Úgy látszik az autók számomra a veszélyt jelentik. Gondolataimból feleszméltem, és Damon pedig már mellettem ült.
Elmosolyodtam azon, amit mondott. Igaza van.. Ettől csak még jobban fokozódott bennem a bűntudat. Szó szerint játszok az érzelmeivel, mert tisztában vagyok vele, hogy mit érez. Ide-oda rángatom, tényleg mindig segít, amikor hívom, és én így hálálom meg.. Elhúztam a számat, igaza volt. Klaus hibridjei mindenhol ott vannak, és tényleg ameddig itt ki voltam ütve simán elrabolhattak volna, vagy rosszabb..
- Tudom, én se terveztem, csak.. - sóhajtottam, s visszatértek újra az emlékképek. - elbóbiskoltam, s az álom magával ragadott. - vontam meg a vállamat. A nap pont felénk sütött, és élveztem ahogy a sugarai táncra perdülnek az arcomon, felmelegítve a bőrömet. A combomra csaptam, majd kérdőn feltekintettem rá.
- És mi jót csináltál, mielőtt ide hívtalak? - tettem fel számára a kérdést, de már van sejtésem a válaszra. A mondatában vagy benne lesz a whisky, vagy a nők, vagy együtt a whisky és nők. Jól esett végre valakinek a társaságában lenni, és nem csak én voltam meg a különböző sorozatok a TV-ben. De ahogy látom, ő sem tervez egy hamar menni. Majd, ha a nap lenyugszik, akkor behívom. De amíg ilyen szép az idő, addig ki kell használni, úgyis egész nap csak bent ücsörögtem. Vettem egy mély levegőt, és nem csak ezért hívtam ide..
- Megegyeztünk Elijah-val, segít nekünk Klaus ellen. – hunytam le a szememet, és most jön a kioktatás. Hogy egyszer már megbíztunk benne, de átvert minket. Ráadásul ő egy Ős vámpír. Bennük nem lehet bízni, de Elijah teljesen más, mint a testvérei. Egyedül Klaus-t és Rebekah-t ismerem jobban, Kol-t nem. A negyedikről alig tudok valamit, de Elijah nem olyan, mint a többiek. Ő kedves, és tud érezni, mint egy normális ember. De minden éremnek két oldala van, ahogy az alkuknak is.
- Cserébe nem szabad titkolóznom ellene. – fújtam ki a levegőt, és a legrosszabbra készítettem fel magamat. Akkor még nem hittem, hogy Stefan visszatér, és nem haladtunk semmit. Jó, hogy megegyeztem Elijah-val.. Klaus állandóan jön látogatni, lecsapolja a véremet, ki tudja mikor fogja az egészet lecsapolni? Gyorsan kellett cselekednem, és az egyedüli remény Elijah volt..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Május 13, 2012 2:08 pm


To Elena


Vasárnap... valahogy sose szerettem a hétvégéket. Talán mert ilyenkor mindenki olyan kurva boldog volt. Szánalmas ahogy az emberek viselkednek. Nem tudom, hogy mit útálok jobban, azt ha valaki boldog, vagy azt, ha valaki siránkozik. Én a kettő közt vagyok. Boldogtalanul viselem a sorsom, de eszem ágában sincs másnak panaszkodni, hogy nekem milyen szörnyű „életem” van.
Épp a napi, hát nem is tudom mimet... szokásomat végeztem, amikor sms-em jött. Ahogy sejtettem, Elena küldte. Nem vagyok valami népszerű errefelé, és csak 2 ember szokott megkeresni ha baj van. Elena és Stefan. Eszembe se volt, hogy arra gondoljak, hogy Stefan sms-ezik nekem, szóval nem volt nehéz kikövetkeztetni a dolgot. Azt írta, hogy beszélnünk kell, és menjek át. Nem utasíthatom vissza. Bár, furcsa lesz újra látni, mert az utóbbi időben inkább hanyagoltam a társaságát, a múltbeli dolgok miatt. Nem szerettem volna beleélni magam olyasmibe ami nem fog megtörténni. Elena mindig is Stefan-t szerette, és őt is fogja. Én meg inkább teszem azt amit eddig. Kihasználom az embereket, átgázolok mindenkin, és mindenzt csak azért, hogy megvédjem őt. Ezt nem tudja senki, vagy legalábbis csak sejtéseik lehetnek. Nem kötöm mindenki orrára, hogy mit is érzek legbelül. Az nem lenne olyan Damon-os. Inkább féljenek tőlem, és útáljanak, minthogy sajnáljanak. Nem vagyok rászorulva az ilyen: Gyere, beszéljük ki. – dologra. Azt meghagyom másoknak.
Beszáltam a kocsiba, és percek alatt odaértem. Út közben azon gondolkoztam, hogy vajon mi lehet ilyen rohadt fontos. Siettem, mert nem szeredtem volna lemaradni semmiről. Mostanában mindent én tudok meg legutoljára, szóval szerettem volna ezen változtatni. Leparkoltam a ház előtt, és már akkor kiszúrtam Elena-t amikor kiszáltam a kocsiból. Ott ült a tornácon, egy padon. Tulajdonképpen nem is ült, hanem ki volt nyúlva. Ahogy oda sétáltam már világosság vált, hogy elaludt. Hát ennyire várt engem? Szép, mondhatom. Mindennek le lehet hordani, de unalmas az nem vagyok. Na jó, biztos csak fáradt volt. Először nem akartam felkelteni, de aztán úgy voltam vele, essünk túl rajta minél hamarabb, aztán pihenhet. Közelebb hajoltam, és szólítgatni kezdtem, mire kinyitotta a szemét.
Stefan visszatért? Biztos voltam, hogy nem bírja majd sokáig az ő „szerelme” nélkül, mert kizárt, hogy miattam jött vissza.
-Számítottam rá. Majd veszek neki egy üveg whiskey-t vagy valamit amivel üdvözlöm. – tudtam, hogy Stefan nem iszik annyit mint én, de nem is gondoltam komolyan. Inkább valami wellnes hétvégére kéne befizetni, hogy kisímuljanak a ráncai. Mostanában eléggé elhanyagolta magát a nagy vadászatban. Legalábbis én úgy gondolom.
- Miért kell neki mindig a hős szerelmest játszani? Könyörgöm... észhez kell térítsem a nagyfiút. – hát nem hiszem el, hogy már megint önfeláldozó angyalkát játszik. Nagyon érik az a glória a feje fölé. Miért kell neki mindig egyedül akcióznia? Úgy volt, hogy együtt védjük meg Elena-t, nem pedig úgy, hogy ő megöleti magát. Ez bizony öngyilkosság. Egyedül semmire se megy. Itt jövök én a képbe, mint mindig. Ő valami hülyeséget csinál, én meg mint védelmező nagy testvér megmentem. Kezdek belefáradni, de muszáj, mert csak a testvérem. Ráadásul nem engedhetem, hogy Elena elveszítse élete párját, bármennyire is útálom ezt tenni.
- Ne hülyéskedj már. Ha zavarnál, szerinted eljöttem volna? – talán eddig ez volt a leghülyébb kérdése. Ha tudná mennyire nem zavar. Rég láttam, jól esett, hogy áthívott, és tudom, hogy csak azért, mert Stefan-t félti. Akárhogy is, itt vagyok, és ez a lényeg. Az ok már mellékes.
Közelebb mentem hozzá, és leültem mellé a padra. Ha már itt vagyok, nem óhajtok gyorsan elmenni. Amúgy sincs semmi tennivalóm. Stefan előbb utóbb úgyis megkeres, biztos vagyok benne. Mindig így van. Oldalra néztem, és összehúztam a szemem. Mondhatni Elena arcát fürkésztem, de csak a fáradtság látszott rajta.
-Tudod, ha legközelebb aludni akarsz, akkor ne a tornácot válazd pihenőhejnek. Ide még be se kell hívni a vámpírokat, eléggé ki vagy itt szolgáltatva. – Damon, Damon, tudsz te ennél jobbat is, ne gyengülj el. Mondogattam magmamban, és gyors hozzá tettem az előbbihez. – csak azért mert én vigyázok rád, és nincs annyi időm, hogy a tornácot figyeljem egész nap. – pedig éppenséggel lenne. Vámpírként nem sok teendőm van. Nincs munkahelyem, nem járok iskolába, és egy szép lány se vár otthon. A legtöbb időt vadászattal, és ivással töltöm, amihez mostanában a „vigyázz Elena-ra” dolog is hozzá csapódott. Legalább nem unatkoztam, és valamiért biztos vagyok benne, hogy a következő időszakban sem fogok. Nevezzük ezt amolyan : „Damon-i megérzésnek”.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       EmptyVas. Május 13, 2012 12:29 pm


To; Damon


Egy átlagos vasárnapi napot írunk. Egész nap nem mozdultam ki itthonról. Csak takarítottam, és furcsa módon tanultam. Az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam az iskolát, bizonyos okok miatt. De szerencsére hamarosan itt lesz a nyári szünet, és legalább nem lesz lelkiismeret furdalásom amiért nem járok be.
Nehezen tudtam még mindig megemészteni azt a tudatot, hogy Stefan visszatért. Igaz, már 3 nappal ezelőtt történt, de vajon most hol van, mit csinál? Damon tud már róla, hogy visszatért a városba az öccse? A tervéről is? Annyi megválaszolatlan kérdés kering a gondolatomban, néha magam is beleőrülök. Egy hirtelen ötlet vezérelt a következő cselekedetemre. Előhalásztam a táskámból a mobilomat, s gyorsan bepötyögtem a következőt: "Szia, beszélnünk kell. Nem tudsz átjönni?" ~ habozás nélkül elküldtem Damon-nek. Tudnia kell róla, hogy Stefan a városban van. Egyedül nem tudja legyőzni Klaus-t. Ha pedig valami baja esik, azért én leszek a hibás, hogy nem szóltam. Idegesen vártam Damon-t. Fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek ebbe vele. Az utóbbi időben, hogy is mondjam eléggé eltávolodtunk egymástól, legalább egy témát hanyagolunk.. ami a "halálos" ágyán történt. Amíg várakoztam gyorsan elmentem fürödni, átöltöztem, szóval elvégeztem a szokásos dolgokat. A tükör elé álltam, és nem az a boldog lány állt előttem, aki másfél évvel ezelőtt voltam. Szomorú mogyoróbarna szempárral találtam magamat szembe, akinek teljesen tönkrement az élete. Kinek köszönhetően? Saját magának.. Elkaptam a tekintetemet, és lesiettem a lépcsőn. Friss levegőre volt szükségem, így hát kimentem a tornácra és leültem a padra. Lehunytam a szememet pár pillanatra, s elbóbiskoltam.
- Dalcrest Főiskolához mit szólsz? 2 órányira van innen, együtt mehetnénk el, utána pedig összeházasodunk, és egy rakás gyerekünk lesz. - mosolygott rám Matt. Nekem ez egyáltalán nem tetszett. Összevontam a szemöldökömet és nyilvánvalóan látszott rajtam, hogy én ezt egyáltalán nem így gondolom. 16 éves vagyok, fogalmam sincs, hogy jövő héten mit fogok csinálni.
- Matt, nekem ez nem megy tovább. - hadartam el az igazságot. A következő pár percet veszekedéssel töltöttük el, míg végül fel nem adtam, s arrébb sétáltam. "Kellett nekem eljönnöm ide, nem kerültem volna ilyen helyzetbe.." ~ gondoltam. Elővettem a mobilomat a zsebemből, és megkértem a szüleimet, hogy vigyenek haza. Elvileg otthon töltöttem volna, mert családi este van, mivel Jenna nálunk tölti a hétvégéjét, de én ragaszkodtam ehhez a bulihoz.
Míg vártam sétáltam a sötét erdő mellett. A szél erősen megcsapott, hátrafújva a hajamat. Eléggé rémisztő ez a hely, a hideg is kirázott. Viszont a város biztonságos, soha semmi nem szokott itt történni. A következő pár perc teljesen kiment a fejemből, hogy mi is történt, a legközelebbi dolog, amire emlékszek az az, amikor a szüleim értem jöttek. Mielőtt lehajtottunk a Wickery hídról, mind miattam történt. Ha első sorban nem mentem volna el a bulira, még élnének a szüleim..

Egy lágy hang súgta a nevemet. "Elena, Elena.." Kinyitottam a szememet, és Damon sötét kék szemeivel találtam magamat szembe. Körbenéztem riadtan, majd leesett, hogy elaludtam egy pár pillanatra. Végig simítottam a hajamon, szégyenkezve, hogy így vártam Damon-t.
- Szia. - mondtam egy kicsit rekedten. Megköszörültem a torkomat, és nagy nehezen összeszedtem magamat. Kicsit megviseltek az emlékképek, a baleset előttről.
- Azért hívtalak, hogy tudd, hogy Stefan visszatért a városba. - néztem komolyan a szemébe. Bár ezt telefonon, vagy üzenetbe is elmondhattam volna neki, de az igazság az, hogy hiányzott, és látni akartam.
- Klaus ellen tervez valamit, gondoltam szólok, hátha neked elmond valamit. - halkultam el a mondatom végére. Vagy hátha észhez téríti, hogy egyenesen a halálba sétál bele.. Klaus nem hülye, több, mint ezer évet töltött ezen a földön. Sőt mostantól mindenhol ott vannak a kis szolgálói.
- Ugye nem zavarlak? - kérdeztem meg gyorsan, elvégre neki is van élete. Tudom, hogy Stefan azt mondta, hogy mostantól Damon-nek kell rám vigyáznia, de szerintem felesleges. Alaric-tól tanultam annyit, hogy nyerni tudjak pár percet egy vámpírral, hibriddel szembe.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Tornác Tornác       Empty

Vissza az elejére Go down

Tornác

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác
» Tornác, bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Gilbert Ház-