world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sziklás rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:29 pm



To; Elijah ...,


Nincs semmi, ami egyszerre keltene félelmet, és gerjesztene csodálatot az emberiségben, mint a szenvedés - akár fizikai-, akár lelki téren. Tény, hogy egyszer mindannyiunk élete véget ér, de a többség számára a kérdés nem az, hogy mikor, és hol, hanem, hogy hogyan. Senki, még Klaus sem kivétel, hisz mindannyian rettegünk attól, hogy magányosan fogunk megrohadni, hogy nem tudunk elbúcsúzni, hogy nem hagyunk hátra semmit magunk után, de a legjobban az igazságtól rettegünk: - megérdemeljük a halált, a szenvedést, és a kínt. Az évszázadok során lemészárolt emberek miatt soha-, a másodperc tört részéig sem éreztem bűntudatot, mi több, élvezettel tölt el visszagondolni, hogy milyen ostoba módon próbáltak kiszabadulni a fojtogató kezeim közül, hogy hangosnak tűnő sikolyuk számomra halkabb volt egy lágy nesznél, s nem utolsó sorban, hogy testük milyen nevetségesen vergődött a földön. Hiszem, hogy az emberi faj nem más, mint egy szadista, ugyanakkor briliáns elme marionett bábú gyűjteménye, akiket kedvére kínozhat. Hiszem, hogy a vámpírok nem csupán Esther agyszüleményei: - valaki, vagy valami, mindennél jobban kívánta, hogy e csodás faj létrejöjjön, hogy aztán milliók ezreit tépje szét. Hiszem azt is, hogy abban az esetben, ha Isten valóban létezik, Ő maga a testet öltött szenvedés, s az élet, amit létrehozott, nem más, mint a valósággá vált Pokol. Még a vér sem képes elmosni a felsorolt tények értelmét, melyekben ott rejtőzik a válasz Elijah kérdésére: - valójában, ő sem különb, hisz egyszerűen csak élvezi végig nézni mások-, vagy a saját szenvedését, legalább annyira, mint én.
- Ennyire? - húztam enyhe mosolyra a szám. - Csupán amennyire feltétlenül szükségeltetik, kedvesem. - folytattam, s nevettem el magam végül. A mazochizmus okát időpocsékolás keresni: - ösztönösen tör ki mindenkiből, s kár tagadni, hogy még soha nem fordult meg a fejedben, hogy jó lenne érezni a hideg acélt, ami felmetszi a bőröd, hogy jó lenne érezni a fájdalmat, ami villámcsapásszerűen tör beléd, s a szíved összeszorul, majd hirtelen megáll. Én nap, mint nap ezt érzem: - akárhányszor a tükörbe nézek, egy öreg, meggyötört nőt látok, akinek a tekintete karóért üvölt. Hogy mi okozza mindezt? Talán a magány, talán a Klaus iránt érzett szerelem, és gyűlölet egyvelege, talán az unalom, talán a bűntudat, ami ott rejtőzik valahol a szívemben ..., de bármi is legyen az, több száz sikítozó halott lélek nem tévedhet. Hallom a hangjukat, érzem a reszketésüket, de legszívesebben újra átharapnám a torkukat, s kitépném a szívüket, hogy aztán a vértől tocsogó szervvel együtt felfaljam a lelküket, ami épp annyira mocskos, mint amennyire tisztának tűnik. Tisztában vagyok azzal, hogy egyszer megbűnhődöm minden gonoszságért, amit elkövettem, épp ezért próbálok egyre kegyetlenebb módszerekhez folyamodni, elvégre, ha már úgy is meg kell halnom, legalább méltó ok miatt tépjék ki a szívem. Nos, ezért szeretnék "ennyire" szenvedni. A testem fájdalma egyben a lelkem felszabadulása is: - mára már élvezettel tölt el gyötörni a saját szívem, hisz végre kitisztult előttem minden, s tudom, hogy az, amit Klaus iránt éreztem nem szerelem volt, hanem csupán vágy, és kifogás. Találnom kellett egy megfelelő érvet, amivel magyarázni tudom a kegyetlenséget, és amivel létrehozhatom a szinte áttörhetetlen pajzsot: - mi lenne nyomatékosabb érv, mint a viszonzatlan szerelem? Még önmagamat is képes voltam becsapni, így sikerült a régi-, törékeny énemet mélyen eltemetnem. Annabelle meghalt, és Annaként született újjá.
Annabelle az élete árán is képes volt elindulni, hogy megmentse a szeretett férfit, de akkor és ott valami megváltozott benne: - látta a Vadász szenvedését, és minden egyes lehullott könny közelebb vitte őt az orgazmushoz. Annabelle rájött, hogy a szenvedés nyűgözi le őt a legjobban, de képes volt visszatérni, hátrahagyva a valódi énjét. Hogy mire érkezett vissza? Semmire. Mintha mindent elnyelt volna a föld: - Klaus eltűnt, s az emberek úgy tettek, mintha soha nem is létezett volna. Abban a pillanatban váltam Annává, aki a csalódást kihasználva vált kegyetlen-, és vérszomjas vámpírrá. Tény, hogy Annabelle a Föld legmélyebb bugyraiból is kiásta volna Klaus-t, és ebben a pillanatban lehajtott fejjel csókolt volna kezet az előttem álló férfinak, de Anna csupán elképzelte mindezt, s több, mint hétszáz év kellett ahhoz, hogy kiszabaduljon végre, de ahhoz, hogy szabad maradjon, újra menekülnie kell. Valahová, ahol még a Mikaelson család sem találja meg.
Elijah erős karja visszahúz a jelenbe, s most itt állok, kezeimmel hátát kaparva a testébe menekülök, hogy aztán kiszabaduljak, s lezárjam a múltat. Elképzelhető, hogy a vesztembe rohanok, de jogosan teszem fel a kérdést, miszerint: - mi értelme van a halálnak, ha már úgy is halott vagy? Még milliók életét akarom elvenni, hogy a sajátomat gazdagítsam, s még milliószor akarom érezni a vér édeskés ízét, hisz az enyém alvadt már, és jéghideg, akárcsak Elijah tekintete, ami a ridegség ellenére mégis biztonságot sugall. Ahogy egyre közelebb ér a testünk, a megszokott meleg hév helyett valami egészen más járja át a testem: - egy hűvös fuvallat, ami megdermeszt, s már mozdulni sem bírok. Tekintete szinte beleolvad az enyémbe, lágy érintésére kiráz a hideg, s hangosan zihálva könyörgöm a levegőért. - Újjászületést.- táncolt a levegőben a meggyötört hangom, de Elijah ajkai egy pillanat erejéig ugyan, de megszakítják azt. Beleremegtem, s abban a pillanatban, ahogy ajkai leszakadtak az enyéimről, egy őszinte könnycsepp gördült le az arcomon. Évszázadokon át csupán ennyire vágytam: - egy lágy fizikai kontaktusra, ami visszabillent a valóságba, s előhozza belőlem a nőt. Nem kellett ehhez eget rengető vágy, vagy szenvedély, csupán tiszta szándék, mert akármilyen hihetetlen, Elijah iránt valahol ott legbelül még mindig mély tiszteletet érzek, s bevallom, nagyon szerettem őt, hisz moralitása szinte megegyezik atyáméval, kit oly' régen elveszítettem már. Elijah példát mutat, ugyanakkor elzsibbasztja a testem, és a lelkem. Diadalmasan hátrál meg, én megnyugszom, s szívem heves verése lelassulni készül. Nem túlzás, ha azt mondom, hogy erre vártam, erre számítottam, s szerencsére meg is kaptam: - választ, megváltást, nevezd ahogyan akarod.
Lassú léptekkel közeledem felé: - jobb kezemet lágyan végighúzom a tarkóján, s ujjaim zongorázni kezdenek a nyaki artériáján. A vérének illata hívogat: - a vérszomja küzd az emberi mivoltával, s ez csábítóbb, mint a friss-, és forró vér. Arcomat párhuzamosan torzítja el az érhálózat, s torkom halk reccsenése jelzi, hogy képtelen vagyok tovább ellenállni: - akár egy pióca, úgy tapadok a bőrére. Kétségbeesetten próbálok a húsába marni, hogy kiszívjam a lehető legtisztább ledűt, de ajkaim görcsbe rándulnak. Nem tudok uralkodni magamon, ezért kezeimet ökölbe szorítom, hisz nem látom az arcát. Az engedélyére várok, hogy aztán hálásan megköszönjem, amiért oly' sok év után közel engedett magához. - Részegítő az illatod. - súgom halkan a fülébe, majd fejemet oldalra billentve próbálok újra elkapni egy kósza tekintetet.

- Sajnálom, hogy ilyen sokat késtem a válasszal. Közben ezt hallgattam. -


Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyVas. Júl. 08, 2012 7:39 pm

Sziklás rész     Tumblr_m6r58lIjmE1qipyy2o1_500

Mindig is ez volt a gyengém, ahogy a többi vámpírnak is. Az érzelmeim. De én már rájöttem, hogy nincsen semmilyen kapcsoló, csak a két oldalunk. A démoni részünk, és a megmaradt emberi felünk, mely örökös harcot vív egymással, míg élünk, és ez igen hosszú idő. Főleg egy olyan vámpírnak, mint amilyen én vagyok. Ősi vagyok, szinte elpusztíthatatlan, mégsem lehet nyugtom az ellenségek miatt, pedig az egyetlen lény, aki elpusztíthat az a saját anyám, ráadásul még képes is lenne megtenni, de remélem nem tér vissza soha. Ahogy végig nézek Annán, ugyanazt a nőt látom, legalábbis kívülről... De a kislányos báj eltűnni látszik a szenvedések okozta sebek után maradt hegek között, de még ott pislákol a kislány, aki egykor naivan szeretett, és hitt minden egyes hazug szónak, mert úgy könnyebb volt élni. De akkor még fiatal volt, s nem tudhatta, hogy Niklaus és én vagyunk egyike a legveszedelmesebb vámpírok egyikének. Annak a családnak a tagjai voltunk, akik a vámpír faj lélekszámát megnövelte. Akkor még hitt Niklaus csábító szavainak, melyek nem voltak többek üres fecsegésnél... Lehet, hogy Niklaus szerette egy ideig, de tudom, hogy nagy része csak arra volt jó, hogy megmutassa nekem, hogy kell kihasználni valakit. Hogy kell rongyként használni, majd szó szerint a kutyák elé vetni, miután átváltoztatta, s egyedül hagyta a nehéz megpróbáltatások sorával. De nem mintha én különb lettem volna, hiszen hittem Anna szavának, s hagytam elmenni anélkül, hogy szemmel tartottam volna, csak hagytam hadd menjen egymaga. Egy pillanatra Anna meggyötört hangja csendül fel, fokozva ezzel a bennem tomboló haragot, és igen nehéz megállnom, hogy ne válasszam el szívét a testétől.
- Miért akarsz ennyire szenvedni kedves Annabelle? - Kérdezem végül ridegen, miközben végigmérem a lányt. A lekezelő arroganciám semmivé foszlott, csak a ridegség álcája, melyet fenn hagytam. Senki, még Anna sem láthatja milyen az érző Elijah, nem láthatja a belső harcomat a két oldal közt, arról csak én tudhatok, senki más. Nem engedem, hogy bárki egyetlen foszlányát is meglássa a valódi, emberi felemnek, mert az csalódással jár. Hiszen az érzelmek nem többek, mint ügyesen megfogalmazott szavak mögé rejtett kis hazugságok, és csak fájdalmat képesek okozni, ha kiderül az igazság. Hiszen Camiryn mondata - amiben az örökké és a szeretlek szavak szerepeltek -, sem volt több, mint hazugság, pedig egykor a világot jelentette, nekem, de most be kell lássam, hogy csak üres fecsegés volt. Mégsem szűnök meg szeretni, s a szívem még mindig ver, bár lassabban, mint mikor éltem, de még mindig keringteti a véremet. Hitten szavainak, s még valahol legbelül még hinni szeretnék, de a démoni felem erősebben kezdi átvenni az irányítást, mikor Elenát látom.Hiszen vele is ugyanazt a hibát követem el, ahogy Katerinával is. Hiszen mint ember, egy csodálatos nő volt, önzetlen, és törődő, de amint az élete forgott veszélyben kifordult magából, s az a Katerina akit mutatott eltűnt, ahogy az érzelmeim is iránta. De Elena olyan más, bár ott él bennem a keserű múlt, Katerina átverése - melyet bár nem mutatom -, mégis itt hordozom magamban, mélyen a lelkemben. Ahogy minden egyes sebet, amit életem folyamán szereztem, mégsem mutatom a külvilág felé, ahogy Anna sem. Annabelle. Lassan eszmélek fel, hiszen itt vagyok a nővel szemben, aki lassan távozást színlel, én magamhoz rántom szinte már ösztönösen. Tudattalanul cselekszem, de teste közelsége, tekintete, és egyre gyorsuló légvétele visszaránt a jelenbe, a valóságba, ahol talán egy röpke pillanatra felejthetek. Még ha csak fél percre is, de mélyen a nő szemeibe nézek, s felrémlenek szavai, melyek igen találóak, de amint felelnék, ő újabb szavakkal bombáz, melyek meglepnek, de jól is esnek. Kacérsága szinte már-már vibráló, és majdhogynem zavaró is, de nem foglalkozom nagyon vele. Míg ő a nyakamat fonja körbe karjaival, addig végigsimítok arcán, s selymes nyakát, arrébb söpörve haját, így szabaddá vált kecses nyaka. Tekintetem lassan tér vissza Annáéba, de szavaim előre megfogalmazott, jól irányzott szavak.
- És mit ér meg neked az a pár korty vér, mely az ajkaidat érinthetné? - Ajka közelít, szinte már az enyémhez ér, de nem hagyom, pedig ez lenne a legjobb megoldás. Út a felejtéshez, út a régi Elijah-hoz és kiút ebből a kisvárosból. Egy pillanatra lehunyom a szemem, s mikor újra kinyitom, vörösen izzanak, s az erek ismét behálózzák arcom, de szemfogaim nem feltűnőek. Csábít a vérének illata, a vámpírvér mindig is olyan dolog volt, mely íze keserédesebb bárminél, mégis élvezettel hagyom, hogy erőmet felsőbb szintekre emelje.
- A szerelem mit sem ér fel azokkal a kínokkal, melyben részem volt életem során Annabelle... - Válaszolok végül, hiszen annak, hogy a véremet kóstolhassa igen nagy ára van. Hiszen megigézni nem tudom, mégis az érzelmeim oly erővel rohanhatják le, melyről még nem is álmodhatott. Az érzések özönvize, mely engem ellep, néha nehezebb, mint bármi ezen a földön... De Anna dönt, hiszen a távolságot nem csökkentem, s ajkaim finoman súrolják az ajkait. Ez nem csók, ez csak incselkedés. Ez után növelem a távolságot, hogy a szemeibe nézhessek, hogy láthassam a szemeiben felsejlő érzelmeket...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptySzomb. Júl. 07, 2012 3:50 pm



To; Elijah ...,


Nem tévedtem: - a látottak alapján Elijah még mindig az érzelmek rabja, de amellett, hogy nem tartom előnyösnek "aktiválni" az emberi énünket, örülök annak, hogy a régi Elijah még ott bent van valahol, s a szerelem - valószínűleg ez a legfőbb ok, amiért ennyire dühös lett - okozta fájdalom, vagy boldogság felszínre hozza a jót, amiről pár perce még azt hittem, hogy rég elveszett. Oly' erős hévvel lökött a sziklához, hogy egy pillanat erejéig elállt a lélegzetem. Szavaim talán azt tükrözik-, de eszem ágában sincs alábecsülni egy hozzá hasonló korú vámpír, nem beszélve arról, hogy jelen esetben a Mikaelson famíliába tartozik az illető, nem beszélve arról, hogy vasfű nélkül gyakorlatilag kiszolgáltatott állapotban volnék: - bármikor, bármivel megigézhet, s ki tudja, talán úgy hagyom el a helyszínt, hogy soha többé nem jöhetek vissza, hogy soha többé nem gyilkolhatok, s végső esetben még a múltat is elfelejtem. Néha vágyom arra, hogy valaki elfeledtessen velem minden kínt, amit átéltem, de jobban belegondolva, a létezésem céltalanná válna. A felejtés nem kiút, ahogy a meghátrálás sem, s én épp ezért fogom szembeszállni az egyetlen gyöngémmel. Sok mindent tanultam tőlük, talán túl sokat ..., s így a saját fegyverüket fogom Klaus ellen fordítani. Soha nem felejtem el a szavait, miszerint akkora hadsereget kell gyűjteni, hogy senki ne merjen szembe szállni velünk. Nos, én hétszáz évig vártam, hogy Klaus beteljesítse a végzetét, és alattvalókat toborozzon, s most, hogy mindez sikerült, ellopom a csatlósait, a bizalmasait, a barátait, hogy aztán ellene fordíthassam őket. A férfi, aki mindig lépésekkel előttünk jár, hamarosan mérföldekre fog lemaradni. Elijah szorító kezei lassan elengednek, s mély sóhajommal a gondolataim is elszállnak. Hatalmasnak, és elérhetetlennek tűnik - épp ez teszi őt ennyire lenyűgözővé, és kívánatossá.
- ..., de legalább ínyenc az ok, amiért bűnhődnöm kell majd. - súgtam a levegőbe, majd felnevettem. Nevetés: - évszázadok óta csak arroganciából húzom mosolyra a szám, s csak a könyörgő-, vergődő áldozatok láttán nevetem el magam. Akkoriban vidámabb voltam, habár, fiatal-, virgonc vámpírként ez érthető volt, de Klaus soha nem díjazta a túlzott jókedvemet. Talán azért, mert legbelül tudta, hogy a boldogságom hamarosan a feledésbe merül, s robbanásszerűen fog előtörni a fájdalom, ami felváltja azt. Nem egyszer nevezett irritálónak, de mára már allergiává nőttem ki magam, s hamarosan a szívébe marok úgy, ahogyan ő tette azt velem. Az utóbbi napokban kezdett kitisztulni minden, s önkéntelenül is rájöttem, hogy a "szerelem" szó már nem jelent semmit, s amit Klaus iránt érzek, az hűség és a ragaszkodás egyvelege, viszont akárhányszor próbálok megkönnyebbülten sóhajtani, a szívem remegni kezd, s visszahúz a magány üvöltő börtönébe. Mintha a testem saját-, önálló életet élne. Az agyam hiába próbál parancsolni, a szívem még mindig ostoba, s még önmagamnak sem merem bevallani, hogy bennem is ott lakozik a jóakaratú ember. Viszont, a vérengzés sokat segít, épp ezért alakítottam ki a burkot, ami elfedi a gyöngeségeimet, de mindvégig abban a hitben éltem, hogy ez majd megvéd, és erőssé tesz, de az évek során magába zárt, felemésztett, s elég egy kedves szó, máris fojtogatni kezd.
- Inkább a szerelemre fognám. - böktem a szívére. El sem tudom képzelni, hogy mit élt át az évszázadok során, hisz csak hírből hallottam pár történést, és lássuk be, a vámpírok többsége inkább fecseg, mintsem beszél. Viszont, bármi is történt vele, kétlem, hogy az életbenmaradásért vívott küzdelem miatt vált kegyetlenné. Ez rám sokkal jobban igaz, hisz a korom ellenére én is csak egy vámpírnak számítok, a sok közül - még akkor is, ha Királynőnek tartom magam -, ő pedig egy Ősi, nem árthat neki semmi, és senki, csupán az érzelmek, amelyek a Mikaelson családot a leginkább jellemzik. Ott voltam. Láttam Mikael meggyötört testét, miközben éhesen vergődik. Hallottam a kétségbeesett sírását. Éreztem a hűvös leheletét, és átéltem a fájdalmát. Hogy mi volt a legjobb az egészben? Élveztem. Élveztem nézni, ahogy a híres Vadász éhezik, élveztem hallgatni az üvöltését, ami zene volt füleimnek, élveztem a ridegséget, és a kínt. Még Lord Niklaus sem dicsekedhet ilyesmivel: - Anna Petrova egy közel harminc éve élő vámpír volt, tapasztalatlan, és naiv, mégis sikerült összetörnie a Vadász szívét. A Mikaelson család minden tagja irányítható, épp ezért nem is kívántam soha azt, hogy én is közéjük tartozzak, hogy én is Ősi legyek. Tény, hogy nekük köszönhető a fajunk létrejötte, de túl sok veszíteni valójuk van - főleg, hogy a család ereje még mindig összetartja őket, valószínűleg. Nekem már nincs veszíteni valóm, ezért nem félek, és ezért vagyok arrogáns, de még az arrogancia sem elég ahhoz, hogy Elijah előtt leplezzem a fájdalmam. Kicsit úgy érzem, hogy családra leltem, ennyi év után. Már rég elfelejtettem, hogy mit jelent a család szó, de akárhányszor ránézek, egy-egy kósza tekintetében mindent tükröződni látok. Vártam, hogy megragadjon, és újra biztonságot nyújtson, s reménykedtem abban, hogy visszahúz majd. Ismét nem okozott csalódást: - erősen magához húzott. Megragadtam a karját, karmaimmal teljesen belé menekültem. Arcom zavartan rándult meg, hisz rég nem éreztem a számomra fontos lények közelségét ..., és igen, Elijah közelsége már-már zavaró volt. A szívem lüktetett, kiugrani készült, torkomban gombóc szorított, tüdőm pedig ismét levegőért sikoltott.
- A könyörgés az embereknek való. - sértetten elkaptam a fejem, de még mielőtt újra kitört volna belőlem az "irritáló" nevetés, folytattam a mondanivalómat. - Melletted embernek érzem magam. - nyögtem ki nehézkesen, hisz minden egyes betű igaz volt, viszont, véletlenül sem tűnhetek gyöngének, ezért szelíd kacsintással zártam a mondatom. Csak pár perc erejéig szeretnék a régi Annának tűnni, aki önfeledten nevetett, és még nem értette, hogy mit jelent a csalódás szó. Aki képes volt mosolyt csalni mások arcára, s kinek egy enyhe érintés elég volt ahhoz, hogy boldogan mosolyogjon. Aki önzetlenül szeretett, s akit önzetlenül szerettek. A burok egyre keskenyebb, az alvadt vérrel teli erek szorítanak. Pár másodpercért könyörgöm, se többért, se kevesebbért. Hirtelen fonom Elijah határozott nyaka köré a karjaimat, és ugyanolyan gyorsan húzom magam felé a testét. Hogy mit akartam elérni? Mindent, és semmit. A remény apró szilánkja tükröződött a szememben, fejemet felemeltem, s övét még közelebb húztam magamhoz, mint valaha. Mindegy, hogy ajkain, vagy szavain csüngök. Mindegy, hogy kényeztet, vagy megkínoz. Csak az számít, hogy itt vagyok, és itt van. A magány kezd elhalványulni, a szorító pajzs pedig lassan kitágul. Kezeimet lassan végighúztam a hátán, s közben csöndben mélyedtem tekintetébe.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyPént. Júl. 06, 2012 9:37 pm

Sziklás rész     Tumblr_m6r58lIjmE1qipyy2o1_500


Ez nem én vagyok. Én nem ölök embereket, de mégis megtettem. Nem vagyok önmagam, és érzem, hogy már nem is leszek. És mindennél jobban hiányzik. Hogy az legyek, aki voltam. A vámpír, akit nem csábít a vér szava, aki ellen tud állni, meg tud állni, és igézni, hogy az áldozata éljen. Mindig is erkölcsről beszélek, és most meghazudtolom a saját szavaim. Pedig egykor Annabelle volt az, aki meghallgatott, még ha ki is nevette a mondataim, és most íme, meghazudtolok mindent, amit egykoron mondtam. Most pedig itt állok teljesen megsemmisülve, és csak egy maradt nekem. Ez pedig a méltóságom, és semmi több. Mégis mi marad ezután egy Ősinek, aki keresi a helyét a világban, és csak azért nem találja, mert megváltozott minden. Hiszen az új világ, melyet felfedeztünk, már a múlt, és a világon nem létezik egyetlen olyan rész, amit ne ismernének. Anna szavai igen lassan jutnak el felém, mégis, olyan ideges leszek... A düh újult erővel mardossa lelkem, s rá kell jönnöm, szeretem a lányt. A másodperc tizedrésze alatt kerül Anna az áldozat szerepébe, mikor oly erővel szorítom a falhoz, melyről nem hitte, hogy bármikor megtörténhet.
- Ne merd! De ha mégis, nem csak az én haragommal kell szembenézned! - Ezzel mindent elmondtam. Majd felsőbbrendűen engedem el, s megigazítom az öltönyömet, hogy tökéletesen álljon rajtam. Ha már belül tombolok, mint még senki, akkor legalább kívülről ne láthassa senki sem. Nem mutathatok ki semmilyen érzelmet. Hátrálok Annától pár lépést, és megállok tőle tisztes távolságban. Hallgatom a kérdéseit, és igazat kell neki adjak abban, hogy megváltoztam. Kegyetlen lettem? Nos eddig is az voltam, de akkor nem öltem embert. Nem ment, akkor több volt bennem a lelkiismeret, ami mára már kicsit elkopott. Talán a sok csalódás, vagy az életben maradás tette, de mintha a régi Elijah, akit Anna egykor megismert, eltűnt volna. Tény, hogy anyám gyilkossági kísérletei és a többi esemény igencsak megváltoztatott pár dolgot, de nem hittem volna, hogy ennyi minden megváltozik bennem. A bálon kezdődött, Camirynnel. Több évszázad után ott öltem először meg azt a nőt, és nem szándékosan. Egyszerűen nem tudtam leállni, és azóta csak a lehetőséget keresem, hogy érezhessem, ahogy az áldozataimból elszálljon az élet, ezzel téve engem erősebbé, mint valaha. El is felejtettem milyen érzés valaki életét kioltani, de mintha még élvezném is. Ez már nem az erkölcsös Elijah, aki azt nézi kinek legyen jobb, aki egykor az ártatlanokat védte. Egy olyan lény lettem, aki önző módon a saját érdekeit nézi. Mint a pap, aki vizet prédikál.
- Tudod, kedves Annabelle, az életbenmaradás sok mindenkit megváltoztat... - Jegyzem meg kurtán, szinte már félvállról, mint akit nem érdekel semmi. És kívülről tényleg ez is látszik, de belül nem így van. Én akarom a legjobban, hogy önmagam lehessek, de ha önmagam lennék, sebezhetőbb lennék, amit nem engedhetek meg magamnak. Nem lehetek önmagam, de lehet hogy ezzel magyarázom azt, hogy már nem akarok a régi Elijah lenni. Túl sok idő telt el azóta, hogy megöltem azt a lányt a bálon.
A keze erősen mar mellkasomba, mintha le akarna zuhanni egy mély szakadékba, s csak én lehetek az egyetlen kapaszkodó.Mélyen a szemembe nézve teszi fel a kérdést, melyről tőle számítottam a legkevésbé.Érzem a bánatát, s látom a fájdalmat a szemében, mégis kacér, mint régen, de nem zavar. Felejteni akar, s nem érdekli, ha olyannal ellenséges, aki soha nem árthatott nenki, hiszen én nem tudtam volna neki ártani. Elítéltem Niket is, hogy hagyta, hogy ő legyen a csali, aki majd Mikaelt félrevezeti, hiszen ott voltam én is. Engem nem gyűlölt, csak egy dolog miatt, hogy kiálltam Nik mellett. De kész volt megbocsájtani, ha a kezére adom Niklaust. Mégsem tudtam megtenni. Inkább behúztam fülem farkam, és menekültem. Fejet hajtottam Mikael akarata előtt, hiszen nem tudtam, miért is üldözi valójában fivéremet. Csalódottság csillog szemeimben, mikor elengedi ingem, de nem láthatja, mert éppen, mintha távozni készülne, bár lehet, hogy csak játszik, ahogy szokott, de nem hagyom. Erőteljesen kapom el csuklóját, majd közel húzom magamhoz, hogy szinte testünk összeér. Mélyen a szemeibe pillantok, s meg is igézhetném, de nem teszem. Arcom közelít az övéhez, s mikor már alig pár centi választja el ajkainkat, akkor szólalok csak meg.
- Ha szépen megkérsz esetleg, kárpótolhatlak! - De nem engedem el tekintetét, és a távolságot sem növelem. Csak figyelem, és várom a reakcióját. Ő felejteni akar, s talán én is, de nem tervezek semmi olyat, melyet mind a ketten megbánhatunk....
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyPént. Júl. 06, 2012 7:45 pm




To; Elijah ...,


Annabelle: - senki más nem szólított így rajtuk kívül. Édesapám volt az egyetlen ember, aki megértett, és ahelyett, hogy megpróbált volna kioktatni, inkább csöndben tűrte a szégyent, amit én hoztam a családra. Viszont, az évszázadok során a vérszomj kiölte belőlem mindazt, amit egykor szeretett bennem. Kegyetlen gyilkos vagyok, aki nem ismer határokat. Hogy szégyenlem-e? Talán ..., de az élvezet, amit a vérszívás közben érzek, fölülkerekedik a lelkiismeretfurdaláson is. Mintha szívemet tűvel szúrták volna, úgy hasított belém a fájdalom. Elijah volt az egyetlen vámpír, aki soha nem nevetett ki, amiért nem tudtam kellően irányítani a vérszomjam, és ahelyett, hogy kinevetett volna, inkább mesélt órákon át arról, hogy táplálkozás közben hogyan kell elkerülni a gyilkosságot. Nem hallgattam rá, mi több, még ki is nevettem ..., de mit tudhatott egy olyan fiatal vámpír mindezekről, mint amilyen én voltam akkoriban? Naiv voltam, és önfejű, s talán, ha visszafordíthatnám az időt, hallgatnék Elijah bölcs szavaira. Viszont, a vér, ami az arcát piszkítja be, elmossa a felsorolt tények értelmét. Hogy bánhatnék meg bármit is, ha a jóra tanító mesterem sem képes már ellenállni a vérnek? Bevallom, kellemesen csalódtam benne.
- Úgy hírlik a hasonmás vére édesebb, mint a méz ... - kéjesen haraptam ajkaimba, majd határozottan egyenesedtem ki, hisz Elijah úgy tornyosult fölöttem, mintha felsőbbrendű lény lenne. Fiatalabb vagyok, és szóról szóra tudom a szöveget, hogy az idősebbet tisztelni kell, de Petrovaként jogom van megkérdezni, hogy mi lenne tiszteletreméltóbb, mint a vér, ami létrehozta e csodás fajt. Nevezz beképzeltnek, de itt sokkal többről van szó: - unatkozom. Az unalom kiszívja minden erőmet, s már nem élvezem a gyilkolást, már nem érdekel a hatalom ..., valami mást akarok, valami rettentőt, valami végzetest. Mi lenne végzetesebb annál, ha meghal az a férfi, akinek a vérvonalába tartozol? Semmi, és minden. Hétszáz évem volt rájönni, hogy ez az egyetlen egérút. Viszont, kár lenne elsietni a dolgokat, s amúgy is, én szeretem precízen végezni a munkámat. Elijah mindig oda volt a hasonmásokért - habár, nem tudom, hogy mi olyan lenyűgöző bennük -, ezért az előző-, félbehagyott mondatommal biztosan feldühítem. Egy dühös Mikaelson jobb, mint egy országnyi élő vértasak. Muszáj megszabadulnom tőlük, de egy szóval sem említettem, hogy előtte nem fogom kiélvezni a percet, amit még együtt tölthetünk. - ..., szabad egy harapást, vagy ezúttal is beálltál testőrnek? - folytattam a már megszokott-, arrogáns hangnememben. Abban az esetben, ha Elijah nem csapta volna le a kezemről a lányt, természetesen megalázkodnék neki, és határtalan tisztelettel halmoznám el, hisz ő lenne az élő példa arra, hogy nem minden vámpír velejéig romlott. Viszont, bebizonyosodott, hogy mindenki álarc mögött él, még az is, akiről soha nem hitted volna. Elijah a lojalitás, az őszinteség, és az erkölcs megtestesítője ... volt. Megváltozott? Kétlem, hogy ez lenne rá a megfelelő szó. Inkább regressziónak nevezném ezt a folyamatot, hisz mindannyian tudjuk, hogy ő sem volt mindig szent. Képes volt elküldeni egy pár éves vámpírt Mikael után. Nos, ez a fiatal vámpír most itt áll, és erősebb, mint valaha.
- Megváltoztál. - mondtam ridegen, leplezve az érzelmeimet. Érzelmek: - mindig az utunkban állnak, és bárhol, bármikor képesek tönkretenni még egy olyan idős-, és erős vámpírt is, mint Elijah Mikaelson. Az érzelmeim miatt voltam gyönge, de rájöttem, hogy mindent én irányítok: - képes vagyok elfojtani az érzelmeimet, és bűntudat nélkül gyilkolni. Úgy érzem, felszabadulok, és egy-egy élet elvétele közben kiadom magamból a fájdalmat, amit érzek. Nagyon nehéz volt megtanulni-, és alkalmazni mindezt, de a saját érdekemben tettem. Csak én számítok, s sem a múlt, sem a jövő nem állandó. Csak a jelen van, és minden egyes percét úgy kell kiélvezni, hogy tudod, bármikor szíven szúrhatnak egy átkozott karóval. - Mióta vagy te ily' kegyetlen, kedvesem? - közelebb léptem hozzá, s talán közelségemet már zavarónak találta. Kérdően néztem rá, hisz mitagadás, érdekel, hogy hogyan változott erkölcsös uralkodóból gyilkos fenevaddá. Magam előtt kár titkolni - valójában nem is tudnám -, hogy abban a percben, amikor megpillantottam Elijah arcát, egy másodperc erejéig visszatért a remény, amit már oly' régen elveszítettem, de mindez összehullott, és a remény is újra elhalványult. Soha nem láttam még őt gyilkos szerepben, hisz mindig ő volt az a vámpír, aki a "jó" oldalon áll, ha egyáltalán létezik bármilyen oldal. - Nos, én is megváltoztam. Kóstoltad már a vámpírvért? - húztam fel a szemöldököm, miközben a mellkasába kapaszkodtam. A szíve még mindig ver, akárcsak évszázadokkal ezelőtt. Az én szívem viszont csöndes, talán már rég elhunyt, de a kíváncsiság, ami legfőként jellemez, még mindig nem múlt el, s mondanom sem kell, hogy az éhség lassan felemészt. - Megetted az uzsonnámat. Kárpótolsz? - felnéztem rá, majd gonosz mosolyra húztam a szám. Egy éhes vámpír, ostoba tinédzserek közt ..., kell ennél több magyarázat? Lassan elengedtem Elijah ingét, majd hátat fordítva neki-, lassan elindultam. Viszont, ha nem várnám, hogy megállítson, másodpercek alatt téptem volna le a közelben szórakozó emberek fejét.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 1:14 pm

Sziklás rész     Tumblr_m6kmtd9m601rtmbmvo1_500
Anna & Elijah

Nem tudom, mi lelt. Rég nem találom önmagam, és ez lassan kezd feltűnő lenni úgy érzem. Bár rideg külsőm semmit sem mutat, belül mégis tombolok ismét… Vagy talán még mindig. Eddig sikerült elnyomnom minden emberi érzést, mely létezik, mégis most minden visszatért, és ennek az egésznek nem egy kiváltó oka van. Tisztában vagyok vele, hogy ha egy érzelem visszasurran azon a cseppnyi résen, ami vámpírtulajdonságokat is képes elnyomni, akkor visszatér minden, ránt magával minden érzelmet, lebontva ezzel a falat, mely mögé zártam mindent. S most újra fel kell építenem azt a hatalmas falat, hogy elrejtsem azt az énem, aki egykor az emberi Elijah volt, és ez a legnehezebb feladat. Elrejteni azt, aki valójában vagyok egy olyan álca mögé, amivé akkor váltam, miután anyám vámpírrá változtatott. De vannak olyan tényezők, akiket, vagy amiket nem tudok és nem is akarok kizárni az életemből. Hiszen tisztában vagyok vele, hogy az Elena iránti érzéseim nem lelnek viszonzásra… Vagyis ez nem teljesen igaz. Inkább úgy fogalmaznék, hogy soha nem teljesülhetnek ki, mert annak ellenére, hogy a lány érez irántam valamit, soha nem lesz közöttünk komolyabb kapcsolat a barátságnál, de nem haragszom emiatt. Beletörődtem, s kicsikét úgy érzem, meggyalázom ezzel a Camirynnel együtt töltött idő emlékét. Hiszen érzéseim a nő iránt nem szűntek meg, és soha nem is fognak. Mindig szeretni fogom, hiszen ő az egyetlen lény, aki nem ítélt el soha egyetlen tettemért, nem vágta a fejemhez soha, hogy amit tettem helytelen volt. Elfogadott, és én egész lényemmel éreztem, és érzem őt mind a mai napig. Mintha az első találkozásunkkor összekapcsolódtunk volna egy olyan kötelékkel, melyet más érzelem sem múlhat felül. Ezért érzem, hogy az emlékét gyalázom azzal, ha Elena iránt hasonló – szinte már ugyanolyan - érzéseket táplálok. Nem tehetem ezt, hiszen Camiryn él, s bár a múltkor kifejezte valódi tervét, mégis hiszem, hogy van remény. Pedig a hit és a remény az ostobák eszköze, és megtanultam, hogy egy olyan vámpír, mint én nem reménykedik és nem hisz. Néha felrémlik Klaus mondata, amit már akkor is a fejemhez vágott, mikor Camiryn és én jegyben jártunk. „A szerelem a vámpírok legnagyobb gyengéje. És mi nem lehetünk gyengék. Mi nem érzünk, és nem törődünk.” Egykor elítéltem ezért, de most belátom, hogy igaza volt. Kellett pár évszázad, de rájöttem, hogy Niklaus sok tényt látott helyesebben, mint én. S most, ennyi év után nehéz visszatérnem a rideg oldalamhoz, de ismét rátalálok majd. Ahogy az utat figyelem a volán mögül, hirtelen feleszmélek, hogy eljutottam oda, ahová ma nem is akartam jönni. Most van a Lockwood fiú által szervezett buli, melyen keresni valóm nincs. De ha már itt vagyok, akkor csillapítom éhségemet, hiszen ilyenkor nem tűnik fel, ha valaki eltűnik. Leparkolok egy olyan helyre, ahol kocsim észrevétlen marad, s a sűrű fák között sétálok tovább. Hallom a buli zaját, és a hangos nevetéseket, s felfordul a gyomrom. De érzem a felhevült testeket, és az alkoholmámoros fiatal lányok szívverését is, melyek mind arra várnak, hogy valaki rájuk vesse magát, és persze én örömmel vállalkozom erre a feladatra, bár az az érzésem, hogy a két értelmezés igencsak eltér egymástól. Elfojtott sikoly férkőzik be hallójárataimba, tehát nem csak én vagyok itt, aki kihasználja a tálcán kínálkozó lehetőségeket. A zaj irányába indulok, és egy kérdés üti meg a fülem: „Mi a neved?” Egy vámpír, aki megkérdezi áldozatai nevét? Igen érdekes, hiszen miért is érdekelne minket a név, ha úgyis meghal? Figyelem az egész jelenetet, látom, ahogy a vámpír szorító kezei enyhülnek, majd végleg elernyednek. A lány hiszi, hogy megmenekülhet, s szívverése lassulni készül. De én látom a lehetőséget, s érzem a lány vérét, mely jobban vonz, mint bármi ezen a földön, így gyorsaságomnak köszönhetően kimentem a lányt, aki épphogy megnyugodott, ismét a félelem járja át minden egyes porcikáját. A szemeibe nézek, s látom, sikítani akar, de mutatóujjamat a szájára tapasztva igézem meg.
- Semmi esélyed, meg ne próbálj sikítani – Suttogom halkan, majd lassan engedem el a száját. Teste remegni kezd, és arcára kiül a halálfélelem. Szemeiben egy kérdés csillan fel, de képtelen kimondani azt. Gonosz tekintettel simítom végig az arcát, elsöpörve haját a nyakáról, miközben az erek behálózzák arcom, s szemfogaim ijesztően közelítenek a lány nyaka felé. Gyengéden hasítom át vékony bőrét, majd hagyom, hogy a vére végig folyjék száraz torkomon. Minden egyes cseppjét kiélvezem, egészen addig, amíg a lány teste elernyed, és a vérével együtt elszáll belőle az élet. Majd egy lökést érzek, de a másik lény, mintha megtántorodna. Rá sem nézek, csak a testet figyelem, mely elterül a földön.
- Erről lekéstél… Keress magadnak másik áldozatot! – Hangom most, mint egy ragadozóé, s lassan fordulok a nő felé. A felismerés éles tőrként hasít belém, s csak egy név hagyja el ajkaim.
- Annabelle?! – Emlékszem rá, Niklaus változtatta át már igencsak régen. Akkor nekem ott volt Camiryn, s Niklaus nem akart egyedül lenni. Talán meg is szerette őt, azért tette vámpírrá. Emlékszem milyen fiatal volt, és gyönyörű. Még most is úgy néz ki, mint akkor, csak az kor változott, melyben vagyunk. Mit keres itt? Azt hittem Mikael megölte régen, de úgy látszik a lány okosabb volt. Bár a teljes történetét nem ismerem, mégis kellemes meglepetés itt látnom őt.
- Mit keresel itt? – Célzom meg kérdésemmel, s kiegyenesedem. Teljes magasságommal emelkedem a lány fölé, s arcom ismét ridegséget tükröz.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     EmptyKedd Júl. 03, 2012 6:31 pm



To; Elijah ...,


Beigazolódott az, amit már a kezdetektől tudnom kellett volna: - Klaus elől lehetetlen megmenekülni, s abban az esetben, ha mégis sikerülne, én biztos nem olyan formában élném túl, mint más. Az elmúlt hétszáz év minden egyes pillanata alatt tudtam, hogy a találkozás elkerülhetetlen, s mazochista módon reménykedtem abban, hogy az üdvözlés kegyetlen lesz, de még a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy a Lord kedvesen szól majd hozzám. Hiába kerestem szavai mögöttes tartalmát, hiába hunytam le a szemem, s fordítottam el fejem, nem találtam utalást arra, hogy haragudna rám. Féltem ..., féltem feltenni a kérdést, ebben a pillanatban mégis felteszem magamnak: - miért? Soha nem voltam kíváncsi a válaszra, s szerencsére mindeddig nem is kaptam meg azt, most viszont tisztábban látok, mint valaha. Annak, amit Klaus iránt érzek, semmi köze nincs a szerelemhez, mi több, már rég magától értetődővé vált, s nincs érzelmi része. Csupán ragaszkodom hozzá, és önkéntelenül is vágyom rá. Klaus nem több egy olcsó kifogásnál ..., egy kifogás, ami miatt az emberi énem képtelen előtörni. Oly' rég óta nem éreztem magam gyöngének, hogy már azt is elfelejtettem, hogy mit is jelent valójában a fájdalom: - a vasfű okozta maró érzés olyan, akár egy forró fürdő, a fa nehezebben hatol át a bőrömön, s inkább hasonlít egy akupunktúrás kezelésre, mint egy halálos szúrásra. A tűrőképességemet a végletekig fokoztam, s létrehoztam egy határt, amit csak a szívembe szúrt karó tud átlépni.
Lüktet a fejem, a testem úgy szorít, akár a kényszerzubbony, magamba nézek, s a mély sötétségen kívül nem látok mást. Számomra már nincs remény: - a vér iránti vágy irányít. Nem érdekel, hogy valaki megláthat, csöppet sem tartottam a lebukás gondolatától, emellett, ha bárki megpróbálná felfedni a kilétemet, úgy sem jutna két lépésnél tovább. Alattomos léptekkel közeledtem a lány felé, s annak érdekében, hogy elkerüljem az irritáló sikoltást, és a pánikrohamot -, ami valószínűleg reflexszerűen törne elő a lányból -, az egyik kezemet a szorosan a szájára tapasztottam, a másikkal meg a hátát bökdöstem, és a sziklás rész felé irányítottam. Mondanom sem kell, hogy még csak nem is próbált meg ellenkezni: - a hozzá hasonló ostoba tinédzserek már-már könyörögnek azért, hogy valaki megkínozza őket. A világ mára már velejéig romlott, s az ártatlannak tűnő emberek sem különböznek tőlünk, szörnyektől.
- Mi a neved? - a sziklához löktem. Szemfogaim kivillantak, s alvadt vértől duzzadó ereim lassan behálózták az arcom. Halkan könyörgött, hangja mégis hangosan dübörgött a fejemben. A könyörgés már rég nem elég ..., csak a nevére, és a vérére vagyok kíváncsi.
- Kla... - szavai szorításom hatására széttöredeztek. Gyűlölök mindent, ami rá emlékeztet, ami még jobban kiragadja belőlem az embert, ami elfojtja az érzéseimet ..., gyűlölök mindent, és mindenkit. Lehajtom a fejem, s lassan elveszek a gondolataim tengerében. A létezésemnek nincs értelme, ezért mielőbb új célt kell találnom magamnak. Nincs senkim, mégis bárkit birtokolhatnék, viszont most csak egy személyre számíthatok, aki nem más, mint Stefan Salvatore. Petrovaként hajlamos vagyok arra, hogy egyszerre legyek szerelmes két férfiba, főleg, ha az egyikük egy Salvatore. Minden elhomályosodik, hirtelen felkapom a fejem, de áldozatomnak hűlt helye már ..., pedig tisztán éreztem, ahogy gyönge teste vergődik a kezeim között. Mindig megérzem, ha netán társaságom akadna, ezért tudatosan fordulok meg, s félig nyitott szemmel suhanok a árny felé. Útközben minden kitisztul, látom magam előtt a férfit, kire évszázadokkal ezelőtt bátyként tekintettem, s kinek tanulságos szavain éjszakákon át csüngtem. - Elijah. - mondom ki nevét, s megállás közben majd' elvesztem az egyensúlyomat. Muszáj elszakadnom ettől a sötét világtól, és el kell távolodnom a Mikaelson családtól, mielőtt újra lecsapolják a szívem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Sziklás rész Sziklás rész     EmptySzomb. Jún. 23, 2012 7:11 pm

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sziklás rész Sziklás rész     Empty

Vissza az elejére Go down

Sziklás rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sziklás part
» Külső rész
» Udvari rész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Tóparti Buli-