world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Rose E. Prim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Rose E. Prim Rose E. Prim EmptyHétf. Feb. 22, 2016 2:34 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Drága pici Rose baba Cool
Isten hozott kicsi lány, mondanom sem kell mennyire vártalak már és le a kalappal, mert bizony tökéletesre alkottad elképzelésemet. Igen, ezt a lányt vártam, ártatlan, tiszta, eszes, gyönyörű, lojális, érett, gátlásokkal és vágyakkal teli de mégis szemérmes kis teremtés akit magaménak akarok! A jellemzésnek tökéletesen elkaptad a lényegét és az is nagyon tetszik, hogy egy ilyen szituáción keresztül láthattunk bele a karaktered gondolataiba, érzéseibe. Nagy vesszőparipám a jellemzés ládika, épp ezért imádtam minden szavát.
Ami az ET-t illeti, ott sincs semmi kivetnivaló. Tetszik, hogy aprólékosan és még több részletet fejtettél ki nekünk a karakteredről, arról nem is beszélve, hogy végre engedtél magadnak és tárcsáztál! Nem is tartalak fel tovább; nyomás foglalózni és aztán pedig irány a játéktér.
Találkozzunk Twisted Evil
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Rose E. Prim Rose E. Prim EmptyHétf. Feb. 22, 2016 12:15 am




Rose Evelyn Prim
BECENEVEK
Rose, Rosie
KOR
Húsz
SZÜLETÉSI DÁTUM
'95. 03. 16.
SZÜLETÉSI HELY
New Jersey
FOGLALKOZÁS
irodalom szakos hallgató
CSALÁDI ÁLLAPOT
hajadon
FAJ
ember (később gyógyító)
PLAY BY
Alexis Bledel
Legszívesebben itt helyben elsüllyednék szégyenemben. Nem is tudom, hogy Lil-nek, hogyan jutott eszébe ide hozni engem, hiszen nagyon jól ismer.
Szürke kisegér vagyok, nagyjából annyi hanggal és önbizalommal is megáldva. Jobban szeretek visszahúzódva megbújni egy sarokban, ahol a legjobb, ha nem vesz észre senki. Túl gyakran pirulok el, nagyjából a fejem búbjától a kis lábujjaimig, ami természetesen a porcelán fehérségű bőrömön jól kivehetően meg is látszik.
Ilyenkor szoktam nagyra nyílt – apa szerint bambi – szemeimet lesütni és szeretnék a föld alá süllyedni, de ez még sajnos egyszer sem történt meg.
Nagyon sok gátlásom van és hiába vagyok én is kíváncsi, mint bárki más, sosem volt elég bátorságom vagy merészségem ahhoz, hogy ki is elégítsem őket. Vagyis… a többségüket.
Szeretem a könyveket bújni, nagyon sokat olvasok és olyankor megszűnik számomra a világ, csak én vagyok és a kedvenc íróim. Együtt utazok velük fantáziájuk különleges és érdekes vidékeire, megszeretem és megutálom a szereplőket, képes vagyok könnyeken hullatni az átélt érzelmi hullámvasúton, vagy épp a hasamat fogva önfeledten kacagni – szigorúan a szobám zárt ajtaja mögött, máshol nem jutna eszembe ennyire kitárulkozni bárki előtt is – a történet humorán. Azt hiszem, ha lediplomázok végre, akkor semmi mást nem szeretnék, csak kéziratokat olvasni és véleményezni, csendesen a háttérből figyelni. Ez az egyik álmom…
Átkarolom az egyik kezemmel a másik vállam, ahogy szégyenlősen körülnézek. Már ebbe is belevörösödöm, pedig az arcommal méltán egyező árnyalatban fürdő helyiségben még csak nem is történik olyasmi, ami szendeségemnek ártana, de elég a tudat, hogy mi folyhat a zárt ajtók mögött. Na meg persze a pincérek látványa a rengeteg fekete lakk és bőrruhában, hogy a díszítőelemekként szolgáló láncokról ne is beszéljek…
Nyelek egyet és a pohár martini után nyúlok, de csak aprót kortyolok belőle. Egészen a sarokba húzódok a bőrborítású pamlagon és idegességemben finom ívű ajkaimat harapdálom. Félre söpröm kibontott, barna hullámos tincseimet, amelyek az arcomba hullottak és reszketegen pillantok a csuklómra szíjazott órámra. Régi darab és tényleg úgy tűnik, mintha a pántja inkább szív volna. A sors fintora, hogy ez az egyetlen darab, ami ideillik – részben – belőlem és semmi más. Fél kilenc van még csak.
Ha most a suliban várnék Lil-re, akkor biztosan a könyvtár felé venném az irányt, vagy haza, de mivel megígértem neki, hogy a szülinapján idejövünk, nem mehetek el. Mert megtartom a szavam mindig. Nos igen, a lojalitásommal és a hűségemmel sosem volt gond, nem mintha utóbbit valaha is kipróbálhattam volna egy párkapcsolatban, mert azokat mindig sikerült alaposan elkerülnöm. Nem találkoztam még olyannal, aki igazán tetszett volna, így nem is csoda, azt hiszem.
Kíváncsiságom – amit magamnak sem vallok be – tovább dolgozik bennem, így olykor fel-felpillantok és amikor meglátom, hogy valaki felém közelít, csak újból lesütöm a szememet. Én nem ilyen lány vagyok. Én nem járok ilyen helyekre. Én nem...
USER NEVE
KOR
MULTI(K)
Leteszem a könyvet a kezemből, mert csörög a telefonom, szóval felpattanok és felkapom. Anya az. Nem is jutok szóhoz, mert annyira lefoglalja, hogy mindent elmondjon a liliomokról, amiket nem olyan régen vett és most virágozni kezdtek, én meg lelkesen hallgatom, nem volna szívem azt mondani neki, hogy holnap vizsgám van és tanulnom kellene még. Sosem volt szívem senkinek sem nemet mondani, ha pont rám volt szüksége. Nem tudom miért, valahogy azt hiszem már így születtem. Jó hallgatóság vagyok, mindig is az voltam.
Emlékszem egyszer azért értem haza három órával később a suliból, mert Nancy – az akkori legjobb barátnőm – elkezdett mesélni a nyári szünetéről a játszótéren és én nem akartam közbe vágni és azt mondani, hogy mennem kell, mert anya és apa nagyon fog aggódni, ha nem érek haza időben. Szóval csak ültem ott a hintában és hallgattam. Elmesélte az első csókját, tizenhárom évesek voltunk akkor. És szégyenlősen, de érdeklődve ittam a szavait, olykor elámulva egy-két részleten.
Hazaérve anya sírt, apa ideges volt és mindketten magukhoz öleltek, mert nem tudták, hogy hol lehet az ő angyalkájuk. Nagyon szégyelltem, hogy elkéstem, ezért másnap ágyba vittem nekik a reggelit és írtam egy levelet arról, hogy tényleg nagyon-nagyon sajnálom, amiért megbántottam őket és nem akartam. Anya sírva fakadt a levél olvastán, megölelt és megpuszilt. Apa is homlokon csókolt és kiment a szobából. Akkor nem értettem még, hogy miért, ma már tudom, hogy a könnyeit akarta leplezni. Mert az én szüleim ilyenek, érzelmesen és nagyszerűek.
Anya végre befejezi a virágokról tartott mesélést és elköszönünk egymástól. Kinyomom a készüléket, felveszem a tollat és folyamatos ütemet adva – mint egy metronóm – elkezdek vele dobolni a füzetem lapján. A könyv felé nyúlok, közelebb húzom kinyitott állapotában, majd a tenyerembe helyezem az állam, így könyökölve fel az asztalra, de, ahogy elolvasok két sort, a tekintetem a telefon irányába kalandozik.
Gyakran kapom magam azon, hogy a gondolataim visszavisznek abba a klubba, ahová Lil vitt el. Sosem felejtem el, mennyire zavarban éreztem magam és mennyire szerettem volna eljönni, ahogyan attól tartok azt a férfit sem tudom kiverni a fejemből.
Pedig sosem érdekeltek különösebben a srácok. Volt egy-két barátom, de egyik sem mozgatott meg bennem semmi különöset, nem olyat, amilyeneket a kedvenc karaktereim élnek meg egy jó könyv hasábjain, sosem éreztem azt például, mint Eliza Bennett Mr. Darcy iránt a Büszkeség és balítéletben vagy Natasha Rostova Anatole Kuragin iránt a Háború és békében. És, ha ez az érzés nincs meg, akkor azt hiszem nem is szabad tovább erőltetni a dolgot, szóval előbb utóbb mindegyik srác a múlté lett.
Nancy és Lil barátnőim sem értették sosem, hogy miért csinálom azt, amit, szerintük megfogadtam, hogy megtartom az ártatlanságomat a házasságig. Annyiban igaz ez, hogy tényleg nem bújtam ágyba még senkivel, de azaz én magánügyem, hogy miért és nem is akarom elárulni senkinek. Mégiscsak az én dolgom…
Nem tudom, hogy Ő miért figyelt fel rám, akkor este. Annyira nem illettem a láncok, pálcák és madzagok, kötelek világába, hogy az valami hihetetlen. Izgatottságomat ellepte a zavarom és félek bevallani, hogy valahol mélyen, azért érdekelt a hely, mert attól csak még inkább illetlennek érezném saját magamat.
És mégis, annyira szeretném felhívni azt mondani, amit hallani szeretne… de félek.
Lehengerlő magabiztossága, fülembe suttogott szavai, mágnesként ható vonzereje a bőröm alá kúszott, de akkor miért tartok attól, hogy tárcsázzalak??
Hosszú, vékony ujjaim a telefonom képernyőjére simítanak, kikeresem a számát és egy óra is eltelik, amíg azon gondolkozom, megtegyem-e vagy sem. Tényleg felhívjam? Butaság lenne, nem igaz?
És mielőtt még a válaszokat megadnám magamnak, rányomok a hívógombra és kicsöng a készülék, én pedig csak annyit mondok;
- Találkozzunk... 
Vissza az elejére Go down

Rose E. Prim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Red Rose
» 103. - ROSE HERKIMER SZOBÁJA
» Sercet Rose High School
» Phoenix Rose University and Highschool

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The marked ones-