world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elizabeth C. Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Elizabeth C. Williams
welcome to my world
Elizabeth C. Williams

► Total posts :
4

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Elizabeth C. Williams Elizabeth C. Williams EmptyVas. Feb. 14, 2016 5:08 pm




Elizabeth Charlotte Williams
BECENEVEK
Liza, Beth, Lottie
KOR
Kettőszázhetvenöt
SZÜLETÉSI DÁTUM
1740.04.07 (1959.12.31)
SZÜLETÉSI HELY
Valahol az Egyesült királyságban
FOGLALKOZÁS
Klub tulajdonos
CSALÁDI ÁLLAPOT
Szabad vagyok, mint a madár
FAJ
Az eretnekek táborát erősítem.
PLAY BY
Sophie Turner
Csillogón vöröslő hajkorona, jegesen kék tekintet, karakteres arcvonások és magas, karcsú testalkat. Ez az öt dolog ami igazán leírja azt, hogyan is nézek ki valójában. A többi már mind csak az aktuális megjelenésem része. De alighanem, ennyivel nem úszom meg. Úgyhogy lássuk részletesen mi is tárul eléd amikor összetalálkozunk. Mint minden vámpír, én is nagyon nagy fizikai erővel rendelkezem, és azt mondják, hogy emberfeletti szépségem van. Mivel arcomra bájos, de mégis karakteres vonások a jellemzőek amelyek egyszerre tesznek gyermekivé és nagyon felnőttessé, így a megjelenésem, olyan mint egy angyalé, mármint ezt szokták mondani az emberek aki ismernek. Bőröm bársonyosan puha tapintású, makulátlan kinézetű, és enyhén porcelánszerű. Egészen magasnak számítok a magam 175 cm-ével, ami mellé még a vékony testalkatom is hozzá társul. Lábaim hosszúak, és formásak, léptei ennek következtében eléggé kecsesek, már-már légiesek. Hajam mindig nagyon hosszú volt, és ez most sincs másként. Körülbelül a hátam közepéig érhet és csillogó természetes  eperszőke, már-már rézvörös árnyalatban pompázik és az esetek többségében szabadjára engedve keretezi az arcom. Szemeim gyönyörű jeges kék színűek, amik igazán figyelemfelkeltőek, enyhén mandulavágásúak és sűrű, sötét, hosszú szempillák ölelik lágyan körül őket. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt és természetes formájúak, ahogyan a kissé teltebb ajkaim is. A stílusom a ruhák terén nem igazán mondható éppen állandónak. Ameglévő ruháim között megtalálható mindenfajta sílus, és ezeket mindig a kedvemnek és az éppen aktuális hangulatomnak megfelelően viselem. Imádom a magas sarkú cipőket és a táskákat. Tudom ez mind tipikusan csajos dolog, de egy dolog, vagyis inkább  kiegészítő "csoportot" ki nem állhatok, és azok az ékszerek. Egyetlen ilyen kis mütyürt vagyok hajlandó magamon elviselni. Az pedig a napfénykarláncom.
Ha néha napján sminkkelem magam, akkor általában a természetes színeket szeretem használni, a szemeimet pedig fekete színnel húzom ki, ami tökéletesen kiemeli őket, de általában egy kis szájfényen kívül nem nagyon szoktam semmit használni, persze vannak kivételes alkalmak is.
Mit is mondhatnék el még magamról. Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok. Imádok az emberekkel foglalkozni, és minden lehetőséget és alkalmat szeretek kihasználni, hogy elérjem a céljaimat. Még akkor is ha ennek elérése érdekében ki kell őket használnom. Sokszor hallottam már azt magamról, hogy intelligens és okos vagyok, akinek ennek tetejében még  jó a humorérzéke is. Pörgő személyiségem van, aki imád bulizni, de emellett komoly és kiegyensúlyozott is tud lenni. Szeretek vásárolni, de azért csak bizonyos kereteken beül. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló ember vagyok, aki elég bátor, hevesen és temperamentumos, ahhoz, hogy szembeszálljak bárkivel aki az útjába áll. Ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek, még azután is ha már bocsánatot kért tőlem. Ez talán a rendkívül makacsságomnak és a végletekig önfejű személyemnek köszönhető. Utálom a pókokat, ugyanis Araknofóbiás vagyok. Ez annyit takar, hogy félek a pókoktól, sőt mi több, egyenesen rettegek tőlük. De például imádom a frissen nyírt fű illatát, a mágia varázslatos világát és a vér fémes, kissé sós ízét. Számtalan olyan barátom van akiket igazán szeretek és rettenetesen közel állnak a szívemhez, mégis sokszor iszonyatosan magányosnak érzem magam.  Nem szoktam hazudni, annyit... de néha így kívánja az élet, főleg amiatt, hogy eretnekként élem a mindennapjaimat.
B
23
-
Hatalmas reccsenés és dörrenés hallatszott az egész épületben amire nyilván mindenki felkapta a fejét, pedig már jócskán az éjszaka közepén járhattunk. Ahogy álmosan és kissé még mindig kábán kinyitottam a szemeimet egy pillanatig csak a sötétséget láttam, de aztán rá kellett döbbennem, hogy én okoztam ezt a zűrzavart. Ott álltam a szoba kellős közepén mezítláb, körülöttem mindenhol szerteszét szóródva üvegszilánkok hevertek. Már megint megtörtént. Öntudatlanul, álmomban használtam az erőmet, csupán egy emlékfoszlányból eredő álom miatt. Egy rossz álom, egy elkeseredett segélykiáltás.A tudatalattim üzenete egy fájdalmasan tátongó, gyulladt sebre a szívemen. Egy sebre amelyet csupán két könyörületet és szeretetet nem érdemlő "szörnyetegnek" köszönhetek. August és Olivia Westfield. Ez a két név úgy kísérti az életem minden pillanatát, mint egy lerázhatatlan bilincs. Gúsba köt és megfoszt minden boldogságtól. Fájdalom, harag, gyűlölet és legfőként megvetés. Ezek az érzelmeket érzem csupán, ha ezekre az emberekre gondolok. Ezekre akiket a szüleimnek kellene neveznem, amire jogosan mondhatom, hogy képtelen vagyok. Hogy miért? Hát azért mert eldobtak maguktól, eltaszítottak attól az élettől amit, megérdemeltem volna. Egy élettől ami minden gyermeket megillet. Hiszen mindenkinek kijár a boldog és önfeledt gyermekkor. Ehelyett én mit kaptam? Fájdalmat, szenvedést és rettegést.
Alig voltam még két éves amikor a vér szerinti családom egyedül hagyott egy kedves idős hölggyel, mondván, hogy majd eljönnek értem nem olyan sokára. El is jöttek csak éppenséggel nem a szüleim, hanem egy másik pár, akik azt mondták, hogy a szüleim azt üzenik, hogy most már velük kell élnem és magukkal vittek, csak úgy mint még egy másik gyerkőcöt. Rúgtam, haraptam, de minden hiába. Magukkal vittek és ahogy elhagytuk a falu határait csak akkor láthattuk a lángokban álló házakat.
Féltünk mind a ketten, Caleb és én is. Hiszen teljesen más környezetbe és más emberek közé kerültünk. Nem tudtuk mi zajlik a közelünkben és azt sem, hogy mi rosszat tehettünk ami miatt eldobtak minket a szüleink. Persze akkor még kicsik voltunk és könnyen befolyásolhatók. Arról pedig halvány elképzelésünk sem volt, hogy mit akarhatnak tőlünk. De nem olyan sokkal később ez is kiderült.
Azt akarták, hogy varázsoljunk. Tegyünk meg nekik mindent amit csak akarnak, és akkor nem ölnek meg minket. Folyamatosan ezzel jöttek, de mi nem tudtuk megtenni, hiszen nem volt meg bennünk a mágia. Vagy legalább is így gondoltuk. Emellett pedig a végtelenségig kiáltunk, és sajnos ez lett Caleb veszte. A szemem láttára ölték meg. Kiszívtak minden csepp vért az ereiből és úgy hajították félre, mint ha csak egy darab kő lenne.
Ez az eset alapjaiban rázta meg a világszemléletemet, aminek köszönhetően ott tartottam ahol. Minden nap úgy ébredtem azután, hogy mindent megteszek amit csak szeretnének. Próbálkozom, tanulok és ha lehetőségem lesz rá elmegyek, megszökök. Igen ám, csak arra nem számítottam, hogy szerelmes leszek. Szerelmes egy olyan férfiba akinek nagyon is sok köze van ahhoz, hogy vámpírok között kötöttem ki. Ugyan is Ő is egy volt közülük. Egy igazi gonosz, vérengző és könyörületlen gyilkos. Én pedig ahelyett, hogy olyan gyorsan ott hagytam volna őket amilyen gyorsan csak lehetséges, belevetettem magam a világuk egyre sötétebb és mocskosabb mélységébe.
Ekkor jártam a kamaszkorom legvégén, és mintegy tizenkilenc évesen váltam eggyé közülük. Vagyis részben váltam olyanná mint ők. Hiszen a vámpírsággal nem csak sokkal erősebb lettem, de még a varázserőmet is megkaptam, csak úgy ahogy az eddig eltörölt emlékeimet.
Halál, szenvedés és rengeteg hazugság. Amiben addig hittem és éltem az mind csak lódítás volt. Aljas, kiszámított és gonosz hazugság. Az volt az első alkalom, hogy varázsoltam és gyilkoltam is. Úgyhogy több szempontból Joshua volt az első az életemben.
Attól az éjszakától vártam a felszabadulást a megmenekülést, de csak rosszabb lett minden. Gyilkoltam és élveztem, hiszen olyantól vettem el az életét aki ártott nekem. Azóta igaz, hogy sokszor vétkeztem ártatlanok ellen is, de mentségemre szóljon, hogy az éhség nagy úr.
Most viszont jó pár gyilkossággal és közel kétszázhatvan évnyi vámpírság után nincs más vágyam csak az, hogy megtalálhassam a vér szerinti szüleimet. Belopakodjak az életükbe, szép lassan belülről kifelé haladva cincáljam darabokra az életüket és őket magukat is. Azt akarom, hogy legalább úgy szenvedjenek, mint én, ha nem egy kicsit még inkább. A vesztüket szeretném és akkor végre nekem is járhatna egy kis boldogság.
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth C. Williams Elizabeth C. Williams EmptyPént. Feb. 19, 2016 1:03 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Ha tudnád, mennyire vártam, hogy elkészülj a lapoddal én is, és a drága szüleid is Very Happy Kicsit féltem, hogy nem tudom értelmesen átadni azt a kevés infót, de te remekül megoldottad, kitöltötted az űrt. Csodálatosan fogalmazol, rengeteget fejlődtél az évek alatt, amióta ismerlek, és az előtörténeteddel nem okoztál csalódást. Igazán olyan tökéletes és elszánt lány vagy, mint a szüleid. A makacsságod talán apádtól örökölhetted? Very Happy Ki tudja. Nem is tartanálak fel, nagyon szépen összerakott történet, és leírás lett, és egyetlen hibát vétettél csak, ez pedig az átváltozásod dátuma. De ez nem ok arra, hogy visszatartsalak, szóval irány foglalózni, majd leigázni a szüleidet, már ha sikerül Very Happy nááá
Vissza az elejére Go down

Elizabeth C. Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elizabeth Heather White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Half-breed creatures-