world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Hayley Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Hayley Marshall
welcome to my world
Hayley Marshall

► Residence :
New Orleans és környéke
► Age :
32
► Total posts :
21

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Hayley Marshall Hayley Marshall EmptyPént. Nov. 20, 2015 9:14 pm




HAYLEY MARSHALL
BECENEVEK
Hay(s), "kisfarkas" (Klaus hívja így)
KOR
Húsz évesen változott át
SZÜLETÉSI DÁTUM
1991. június 6. (átv.: 2012. május 2.)
SZÜLETÉSI HELY
New Orleans
FOGLALKOZÁS
főállású anya és falka megmentő
CSALÁDI ÁLLAPOT
bonyolult
FAJ
hibrid
PLAY BY
Phoebe Tonkin
A legjobb szó rá: "különleges szépség". Hosszú barna haját általában kiengedve hordja, tincsei lágyan omlanak a vállára. A szeme mogyoróbarna, zöldes árnyalattal átitatva. Ajkai vonala képes megbolondítani a férfiakat. Formás alakja csak rátesz erre egy lapáttal. Hayley egy gyönyörű és erős nő. A múltban éretlen volt és túlságosan impulzív, mára azonban rengeteget változott, fejlődött. Az anyaság pedig gyengédebbé és elkötelezettebbé tette őt. A nemrég hibriddé változott lány kitartó, megszerzi, amire vágyik. Kiáll azokért, akiket szeret, képes feláldozni a szerelmet - Elijah -, ha ezáltal megóvhatja a falkáját. Szóval nyugodt szívvel nevezhetjük őt önzetlennek. Hope apja iránt vegyesek az érzései, mondjuk azt, hogy megtűri, mivel ő Hope édesapja. A boszorkányokat viszont rühelli, főleg mivel meg akarták ölni a még meg nem született gyermekét. Nem nevezhető bosszúszomjasnak, de olykor igenis megtorol dolgokat, szóval nem érdemes packázni vele. Főleg most, hogy a vérfarkas gén mellett vámpírrá is vált. Gyengéd szálak fűzik a legidősebb Mikaelson-fiúhoz, ám éppen az önzetlensége miatt nem lehet vele, hiszen hozzá kell mennie Jacksonhoz, hogy megvédje a falkát. Ettől függetlenül az érzései nem múltak el Elijah irányába, csak muszáj mélyre temetnie őket. Kérdés, ez meddig sikerül?
Lady K.
20
(még) nincsenek
El sem hiszem, hogy visszakaptam Hope-ot. Végre a karomban tarthatom a kislányomat. Senki nem bánthatja. Ha egy újjal is hozzáér bárki, vagy ha csak ránéz az illető, lecsapom a fejét. Mégpedig gondolkodás nélkül. Hogy mosolyog a kis drágám. Soha többé nem hagyom, hogy elvegyék őt tőlem. Nem bírnék távol lenni Hope-tól.
- Jól van kicsim, itt vagyok, és többet nem hagylak magadra. De azért köszönjük Rebekah néninek, hogy odafigyelt rád. - Nem bírom, muszáj a karomba vennem. Az anyaság teljesen megváltoztatott. Érzem. Más ember lettem. Egy dolog viszont biztosan a régi maradt. Az, ahogy Elijah iránt érzek. Csak tudnám, hogy akkor miért érzek bűntudatot a tegnap éjszaka miatt. Valószínűleg közrejátszik ebben az is, hogy elköteleztem magam Jacksonnak. De a fenébe is, ne érezzem magam szarul. Elvégre azzal a férfival feküdtem le tegnap, akit szeretek. Érzelmileg hozzá kötődöm, nem pedig Jacksonhoz. Na meg vegyük úgy, hogy ez egy búcsúéjszaka volt. Hogy én mennyire utálom a "búcsú" kifejezést. Taszít. Valamiért számomra a magányt fejezi ki egy kicsit elvont formában. Nem tudom körülírni, mindenesetre nem csípem a búcsúzkodást, ez fix. És bár azt hiszem, most elválnak az útjaim Elijah-tól, ez mit sem változtat azon, hogy gyengéd szálak csakis hozzá fűznek. Ki a fene hív ilyenkor? Egyik kezemben Hope, a másikban a mobilom, akaratlanul is grimaszolva veszem fel.
- Már kezdett jól indulni a napom, mivel közel egy napja nem hallottam felőled. Mondd, mit akarsz Klaus? - Annyira irritál, mivel szinte hallom, ahogy a vonal másik végén azzal a felettébb idegesítő fölényeskedő vigyorával konstatálja a szavaim. Ha most az jön, hogy adjam át neki Hope-ot, letépem a...mindegy, hagyjuk.
- Szóval hozzámész ahhoz az idegesítő farkashoz. - Oké, ez meglepett. Leginkább amiatt, hogy a hangjában szemernyi gúnyt sem éreztem. Talán normálisabb lett? - Ez remek. Ha megvolt az esküvő, költözzetek el, mielőtt letépem a fejét. Hope persze nálam marad. - Visszaszívom. Klaus még mindig a régi. És sikerült megint felidegesítenie. Még hogy a lányom vele marad. Ennek tényleg elment az esze? Mondjuk azt sosem vallanám be neki, hogy ezen a téren megbízom benne. Mármint tudom, hogy szereti Hope-ot. A francba, még magamnak is nehéz beismerni. Ettől eltekintve azonban hülye lennék hagyni, hogy nála legyen. Kezdve azzal az alapos indokkal, hogy bár a lányunk iránti szeretetében nem kételkedem, ám abban, hogy engem engedne-e utána az anyjaként a közelében lenni, erősen. Teljesen ki akarja sajátítani magának a kicsit, ezt pedig csak a holttestemen át teheti meg. Most válaszoljak neki valami velőset vagy csak csapjam rá a telefont? Rettenetesen tele van a fejem most mindennel, szóval az utóbbi mellett döntök. Letettem. Biztos ki fog borulni, de majdcsak kiheveri az egója. Nincs hozzá hangulatom. Mi ez az illat? Hát persze...Elijah reggelit készít. Most mondjuk érzem, ahogy összeszorul a szívem. Szinte fizikailag érzem.
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Hayley Marshall Hayley Marshall EmptyVas. Nov. 22, 2015 12:47 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Kedves Hayley, üdvözöllek itt is az oldalon! : )
Szavakba se tudom önteni, hogy mennyire örülök neked. Már igazán hiányoltunk egy tökéletes Hayleyt, akit meg is kaptunk tőled. Karakterlapod csodás volt, igazán magával ragadja az embert. Nagyon tetszett, ahogy leírtad a karakter küllemét, illetve belsejét és a gyönyörű leírásod után a fantasztikus szerepjáték példád hab volt a tortán. Öröm látni, hogy milyen mély érzelmek fűznek kislányodhoz, és szurkolok, hogy megtaláld a boldogságodat Elijah mellett. Hiszem, hogy ha még nem is most, de idővel sikerül legyőznötök az elétek állított akadályokat. Szóval nem is szeretnélek tovább fenntartani, irány a foglaló utána pedig egyenes út vezet a játéktér felé! Érezd jól magad nálunk! nááá

Vissza az elejére Go down

Hayley Marshall

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hayley szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Half-breed creatures-