world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Dr. William Brayden Silverston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Dr. William Brayden Silverston Dr. William Brayden Silverston EmptySzomb. Ápr. 04, 2015 10:32 pm




Dr. William Brayden Silverston
BECENEVEK
Mr. Silverston
KOR
Száznyolcvanhárom
SZÜLETÉSI DÁTUM
1832. október 21.
SZÜLETÉSI HELY
Skócia
FOGLALKOZÁS
Egyetemi tanár, régiségkereskedő
CSALÁDI ÁLLAPOT
Özvegy
FAJ
Boszorkány
PLAY BY
Robert Carlyle
Hosszú életet tudhatok magam mögött, szóval ne várd, hogy elmeséljem az egészet. Száztizenhárom éve taposom már eme bolygó földjét, és amióta csak eszemet tudom mágia vesz körül. Mindig is más voltam, mint a többi gyermek, míg ők játszottak, én addig tanultam, vagy anyám grimoire-jait olvasgattam. Akkor még nem sejtettem, hogy bennem is hasonló erők lakoznak. Korán rájöttem, hogy a mágia öröklődik, hiszen én voltam a gyerek, akivel folyton kötekedtek. Persze egy napon megijedtek, mikor egyikük ruhája lángba borult. Onnantól féltek tőlem, és pedig azt hittem, hogy onnantól könnyű dolgom lesz, ha megmutatkozik az erőm. Természetesen ez nem így volt, s anyám folyton alábecsült, melytől talán egy ideig képtelen voltam varázsolni. Leblokkoltam, hogy nem tudtam megfelelni a nőnek, aki a világra hozott. De végül a sok gyakorlás, az erőlködés visszahozta, s megtaláltam a belső erőmet. Ahogy nőttem, anyám is félni kezdett tőlem, holott ő sem volt mindig szent, fiatalon ő maga is gyakorolta a fekete mágiát, de ő túlságosan félt a szellemektől, hogy igazán kiteljesedhessen. Egy gyáva nő volt, ahogy apám is gyáva volt, holott gyerekként anyámat hittem a legerősebb embernek. Mindemellett hiú volt, és ez által egy idő után azt hitték, hogy ő a feleségem és nem az anyám. Sokáig hagytam, hogy irányítson engem, hogy letereljen a valódi útról, amit járnom kell, azt kell mondanom, nagy hatással volt rám, míg egy napon összemérve az erőnket szakítottam el magam tőle. Nem, nem öltem meg az anyám, ki tenne olyat? sokkal nagyobb büntetés volt neki az, hogy magára hagytam, hogy egyedül szenvedjen nélkülem. Én pedig a saját utamat járva ismertem meg a nőt Angliában, aki a maga sajátos bájával ragadott meg engem. Azt hiszem szerelem volt első látásra, és tudtam, hogy ő is így érez. Nem volt olyan, mint én, s mégis elfogadott úgy, ahogy vagyok. A mágiámmal, a furcsa dolgaimmal, és a szenvedélyemmel, hogy átkozott tárgyakat szerezzek be. Fegyvereket, és minden olyan tárgyat, ami esetleg hordoz magában egy kevés varázslatot. Ekkor kezdtem megkedvelni az okkultizmust. Akkoriban - a második világháború előtt - a menyasszonyom benne volt egy társaságban, ami az okkult tudományok képviselője volt. Így kerültem közel a mai napig tanított tárgyamhoz, az okkultizmushoz. Beléptem ebbe a társaságba, és emellett kezdtem el tanulni, és továbbképezni magam, hogy megálljam a helyem. Akkor úgy éreztem, hogy letelepedhetek, és családot alapíthatok, annak ellenére, hogy a lelkemben ekkor már gyökeret vert a sötétség, de a szerelem elhomályosította azt. Elvettem Melissát, teherbe esett tőlem, és dolgozni kezdtem. Egy régiségboltot nyitottunk ketten, és azt hittem ennél jobb nem is lehet az életem, de mint általában szokott,a sors közbeszólt. A szülés közben komplikációk léptek fel, és Melissa szíve nem bírta a procedúrát. Meghalt, én pedig semmit sem tehettem, hogy megmentsem. Kevés volt a mágiám hozzá, és mivel ő nem természetfeletti, még esélyt sem láthattam arra, hogy valaha is láthatom. Aztán elém hozták a fiamat, én pedig rá sem bírtam nézni. Így eldobtam magamtól, mert képtelen lettem volna felnevelni egy gyermeket, aki elvette tőlem életem szerelmét. Meggyűlöltem őt, és egészen Kanadáig menekültem előle. Megtörtem és onnantól nem volt visszaút. Azóta éjjelem és nappalom nem szólt másról, csak arról, hogy megszabaduljak az engem irányítani próbáló szellemektől. Akkor kezdtem el vámpírokon kitölteni a dühömet, és akkor fejlesztettem ki a varázserőm. Valamikor az egyik ilyen vadászatomon sérültem meg a mágia által, mivel arra nem számoltam, hogy némely vámpír mellett boszorkány segítség is van. Ez volt 1972-ben. Sok ellenséget gyűjtöttem ez idő alatt, és nem egy vámpír vagy rokon akarta a fejemet tálcán, így ismét költöznöm kellett. New Orleans-ban kötöttem ki, és itt jártam egyetemre, majd itt végeztem el a pszichológia diplomám, ezen kívül az okkultizmusból is lediplomáztam. Ez után tanárként kezdtem itt dolgozni, és kutattam fel a városi legendákat, a természetfelettit, és rá kellett jönnöm, hogy olyan városba csöppentem, ahol semmi sem normális. Tökéletesen beleillettem a képbe, és azóta itt élek, azóta lett a külsőm idősebb, és itt adtam ki a könyvemet a városi legendákról. Végül sikeresen elértem, hogy a negyedben tiszteljenek, és a diákjaim sem élnek vissza ezzel. Sajátos módszerekkel tanítok, és sajátos módszerrel veszem el azt, amit kell. Boltot nyitottam, hogy a helyi boszorkányok is fellelhessék, amit nem tudnak beszerezni. Időközben igazgatóhelyettes lettem, és külön fakultációt tartok azoknak a diákoknak, akiket még érdekel az okkultizmus, és szeretik egy hívő embertől hallani. Már nem érdekelnek a következmények, és már nem kötnek a szellemek magukhoz, s talán kijelenthetem, hogy olyan erőt birtoklok, amit több fajbeli irigyli tőlem. Nem én vagyok a legerősebb, de egy nap talán...  
Külsőmet illetően az emberek egy negyvenöt, ötven közötti férfit láthatnak, holott ennék többet megéltem már. Testemet fiatalíthatnám harminc körülire, de azzal elveszne a tekintélyem, amit ezidáig megszerezhettem. Nekem teljesen tökéletes így. Magasságomat illetően nem vagyok egy égimeszelő, de alacsony sem, olyan száznyolcvan centi lehetek. De nem kell magasnak lenni ahhoz, hogy kivívjam az emberek tiszteletét és figyelmét. Megjelenésem mindig elegáns, többnyire öltönyben látni engem, de mivel én vagyok az new orleans-i egyetem igazgató helyettese, ez elvárt viselet tőlem. Hajam félhosszú, világosbarna, melybe ősz hajszálak vegyültek, s arcomat néha ősz borosta fedi. De eme makulátlan külső annál kevésbé tisztább lelket takar. Megszállottja lettem a varázslatnak, s elszakadtam az irányításmániás szellemeinktől, akik meggátoltak abban, hogy naggyá lehessek. Mindemellett szigorú vagyok, és magasak az elvárásaim az óráimon, s nem bírom elviselni, ha beszélgetnek a diákok. Saját lelkemet - vagy ami megmaradt belőle -, egy képzeletbeli fallal zártam el a külvilág elől, nem szívesen nyílok meg senki előtt. Diákjaim ezért talán az egyetem rémeként emlegetnek, némelyikük pedig csak egy félnótásként, aki hisz a természetfelettiben. Ők csak röhögnek, de én része vagyok ennek a világnak. Mindig is büszkén vállaltam fel önmagam, a szüleim már kevésbé. Mindig is idősebb voltam a kormomnál, és nem volt jellemző rám a szertelenség. Sokszor vagyok gúnyos, illetve fölényes, ami sajnos természetemből adódik. Különös ismertetőjelem, hogy néha sétabotot használok, hiszen a mágiának ára van, ahogy a térdem is néha piszkos módon fáj.
USER NEVE
KOR
MULTI(K)


A hozzászólást Dr. William B. Silverston összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 02, 2015 5:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Dr. William Brayden Silverston Dr. William Brayden Silverston EmptyVas. Ápr. 05, 2015 3:53 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Üdvözletem Tanár úr!
Ejha, ha nekem ilyen tanárom lett volna annak idején, biztosan figyeltem volna az órákra is. Na, de majd a kis buzgó Dorothy megteszi helyettem is. Razz
Nagyon sajnálom, ami Melissaval történt és remélem idővel újra egyesülni fog fiával. Karakterlapja tökéletes és precíz volt, mint mindig. Ezt nem győzöm hangsúlyozni. Alig várom már, hogy a játéktéren olvashassam Önt.
Kérem, végezze el a szükséges avatarfoglalást utána irány reagolni! nááá


Vissza az elejére Go down

Dr. William Brayden Silverston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Silverston professzor irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The spellcasters-