world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzomb. Márc. 28, 2015 1:04 pm

Kol + Alex
where the hell have you been?

Bizonytalan voltam döntésemben. Nem hamarkodtam el? Hisz mégis Klaus Mikaelson-ról beszéltünk, egy több ezer éves halhatatlan hibridről. Fogadom, hogy már több ezren próbáltak ellene szövetkezni, ugyanazzal a céllal, mint mi. Bizonyára nem élték túl, és nem is jártak sikerrel, hisz Klaus még mindig élt. Elpusztíthatatlan. Még, ha sikerül is nekünk mi lesz utána? Nem csak Kol és Klaus volt. Ott voltak a többi Ősik is. Mi a garancia arra, hogy ők nem fognak bosszút állni rajtunk? Vagy csak rajtam? Annyi minden volt, amit fontolóba kellett venni. Mégis mit gondoltam? Az érzelmeim irányítottak a döntésemhez, a gyűlölet, amit a legidősebb Mikaelson iránt éreztem. Holott sosem tett semmit se ellenem.. De nem mintha eddig nem kínoztam volna meg ártatlanokat. Habár Klaus egy cseppet sem mondható ártatlannak.
Aki keresztbe tett nekem az egy magamfajta volt. Lincoln.. Egy kis féreg, akinek csak a szája nagy és ha komolyra fordulnak a dolgok, menekülőre fogja. Pontosan ezért tartottam Kol-tól is. - Egy vámpírt kéne felkutatnod. Jelenleg nincsen semmi nálam, de elmehetek a lakására, hátha hátrahagyott valamit és akkor felkereslek. - közöltem vele terveimet. Többről úgysem kellett tudnia, nem rá tartozott. Ez csak Lincoln és az én ügyem volt. Köztünk fog minden lezajlani.
Igaza volt, hallottam is a híreket. Nem csak őt, hanem a többi testvérét is koporsóba zárta. Ha az információim nem csalnak, akkor nem is egyszer. Nem értem, hogy miért nem fognak össze együttesen, akkor talán tényleg sikerülne eltenni őt láb alól.
- Igen, hallottam, de nem hibáztathatsz érte. Ha balul sül el az egész terved, akkor a téged még megszánhat. Maximum visszakerülsz a koporsóba, de én egy halott férfi leszek. Gondolom érthető, hogy miért is tartok egy kicsit. - dugtam bele a kezemet a farmerzsebembe és hátrapillantottam a kocsimra.
- A hét végéig közlöm veled a döntésemet. Nem szeretnék semmit se elhamarkodni, te pedig gondolkozz el, hogy megéri-e. - fogtam az új szövetségesemmel kezet. Ki hitte volna, hogy pont egy Mikaelsonnal fogok titokban együttműködni.. Ironikus az élet azt meg kell hagyni.
- Viszlát. - fordítottam neki hátat, és gyors léptekkel közelítettem a kocsim felé. Még sok dolgom volt hátra, először is meg kellett látogatnom a jó öreg barátom, Lincoln lakását..  

VÉGE!
köszönöm szépen a játékot. Smile

▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzomb. Márc. 21, 2015 8:34 pm



Alexander & Kol

Csak akard, s bármit elérhetsz!

Az elmémben már milliószor lefuttattam, hogy mit, és hogyan kellene csinálnom, de az összkép, és a valóság őszintén szólva teljesen más. Az, hogy mit tervezek meg, és az, hogy ebből mi lesz végrehajtva, nos.. az teljesen ellentétes, hisz vegyük példának azt, hogy elrabolom Hayleyt, de időközben lehet ezzel Elijaht nem tudom megszívatni, mert éppenséggel Klaus közbeszól, és én meg erre mondjuk nem is számítok. Nos akkor már érthető, hogy miért is nem kivitelezhető, ugye? Bár tegyük oda, hogy a bosszú hajt, az elégtétel vágy, és ez a mérhetetlen gyűlölet, amelyet semmi sem csillapít, így alkalomadtán előfordulhat, hogy olyasféle módon cselekszem, amely hirtelen döntésből keletkezik, ezzel pedig veszélybe sodorhatok bárkit, sőt többek közt magamat is, ami nem jó alaphelyzetet hozz ki.. nos tehát, ha komolyan végig gondolom ezt, akkor be kell látnom a dolgok mindenféle kimenetelét, s azt, hogy nem magamhoz mérten hirtelen felindulásból kell cselekednem, hanem jóvalta hatékonyabban.
-S ki ez a valaki? Mert tudod nem vagyok sem gondolatolvasó, sem médium, sőt még a Mindenható sem, hogy mindenkit ismerjek eme világon, míg nem mellesleg ehhez legalább kell az adott illetőtől egy tárgy, avagy esetleg vérre.. mivel tudsz szolgálni? Aztán persze mindenféle kérdezgetés nélkül pontos helyszínt kaphatsz a drága kis leckéztetésedhez, amelyhez előre is sok sikert.-Mondom komolyan beszélve, néhol megspékelve egy kis vicces helyzettel magamhoz mérten, de hát szerintem nem csoda, hogy mindezt ilyen nyíltan megteszem. Valljuk be, ha nem tetszik neki a stílusom, akkor az engem kicsit sem érdekel, hisz el kell tűrnie, legalább is az alku feltételei miatt. Elhiheti nem baráti szimpátiából csinálom meg neki a dolgokat, míg nem mellesleg a hasznára is válhatok eme jelentős pillanatú helyzetben. A további tárgyra térünk végül rá, ahogy ugyanis hallgatom a szavait. Szóval örül annak, hogy Klaus a bosszú főtárgya, nos igen.. nem csalódtam eme vámpírban, de vajon meddig lenne képes elmenni a játszmában? Ilyenkor az embereknek, azaz adott személyeknek le kell mondania a szeretteiről, mert minél több van maga mellett, nos annál sebezhetőbb, így semmiképp sem esne jól, ha mondjuk tegyük fel lenne egy nője, s rajtam verné le, ha Klaus miatt meghalt.. ezekkel is számolni kell. De hirtelen félbe marad a gondolati köröm, ahogy meghallom, amit mond. Szinte önmagamtól adódóan bámulok rá, és lefagyok azon pillanat heve alatt. Érzelmek a tulajdon bátyám felé? Aki bedugott egy tőrrel a mellkasomban annyiszor a koporsóba, aki elárult, s kiakadt minden egyes tettemen, s sohasem foglalkozott velem? Mégis mi gyengíthetne le ebben? Mély levegőt veszek, s végül elnevettem magam. Már tudom mitől tart.. attól, hogy cserben hagyom, s Klaus ellen magára maradva ő bűnhődne mindenért, de nem.. én a szövetségeseimet nem hagyom magára, mint mondjuk a drága Klaus. Én azokat magam mögött tartom, persze tegyük oda az életem fontosabb bárki másnál, de jelen esetben tehettek kivételt, tekintve, hogy bennem, és benne sok a közös vonás.. tehát;
-Érdekes, hogy ezt komolyan felmerted hozni, de nem hibáztatlak érte.-Kezdek bele mondandómba némi eltöprengéssel, ahogy végül elkomolyodom egy pillanat alatt, ami valljuk be csak nyomatékosítja majdan a következő szavaimat.-Gondolom már hallottad a történeteket, ugye? Klaus cserben hagyott mindenkit, de a többi testvérem mégis mellette állt, aztán hogy.. szerette a tőröket, s ezzel engem nem is egyszer leszúrt. Nos ne akard magadon tapasztalni, hogy mit érzek. S a Mikaelson név számomra tudod mit jelent? Megvetést, pokolt, dühöt.. ha tehetném más családot akarnék, de ennek nem tehettek eleget, azaz a múltamon nem változtathatok, de elhihetted nem fogom egyetlen pillanatra sem meggondolni magam. Ahogy akkor lettem még biztosabb a bosszúmban, amikor meghaltam.-Zárom le a szavaimat egyszerűen, és mélyen a szemeibe nézek.-Nem maradsz magadra, de akkor ne verj át.-Teszem a vállára az egyik kezemet, ahogy mellé lépek.

note: Haver ღ ४ music: Uptown Funk ४ words: Nem számolom

✖ By My Star ✖

Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzer. Márc. 18, 2015 12:24 pm

Kol + Alex
where the hell have you been?

Igazából nem egy hatalmas varázslatról volt szó. Csak egy egyszerű helymeghatározás kellene nekem. Simán megcsináltathatnám bármelyik más boszorkánnyal, hisz hemzseg tőlük a Francia Negyed, de mégsem teszem ezt. A fajuk eléggé kiszámíthatatlan, én pedig utálok másoknak tartozni. De nem is ez a fő ok, amiért nem vadászom le az első utamba kerülő boszorkányt, hanem az elővigyázatosság. Óvatosan fontolom meg a dolgaimat, nem ugrok fejest az ismeretlenbe. Nem vagyok már egy fiatal, semmivel sem törődő kis suhanc, aki magasról tesz az életre. Egy megfontolt, férfivá értem, de még van hova fejlődnöm. De visszakanyarodva a kiindulópontomhoz, azért nem keresek egy holt ismeretlen boszorkányt fel, mert a szövetségeseimet általában kiismerem. Feltérképezem, hogy kivel állok szemben. Egy boszorkány pedig simán ígérgethet nekem, de nem vagyok gondolatolvasó, így akár tőrbe is csalhat. Az életem pedig mindennél fontosabb, így inkább csak az embereimben bízok meg.
De Kol Mikaelson nem tartozott közéjük. A rövid ismeretség ellenére is, hajlandó vagyok elárulni a varázslatot. Semmilyen különleges képesség nem kellett hozzá, meg se kell magát erőltetnie. Egy kezdő boszorkány is simán elbírna vele.
- Egy helymeghatározó varázslatra lenne szükségem. - nyögtem ki, és e pár perc alatt sikerült kiismernem annyira, hogy tudjam, ez nem lesz számára elég. - Valaki keresztbe tett nekem, és meg akarom tanítani egy kis leckére. Velem nem szívózhat senki. - nyomtam meg az utolsó szót, kissé fenyegetően, ami valljuk be kissé félreérthető volt. Hisz akár magára is veheti.. de ez esetben én csak letagadnám, hisz eszem ágában sincs megfenyegetni egy Ősvámpírt. Vagy talán mégis..?
Suttogása oly halk volt, hogy egy átlagos halandó semmit sem értene belőle. De a különleges képességeimnek köszönhetően - avagy a vámpír lét előnyei miatt - minden egyes szavát tökéletesen hallottam. Egy pimasz mosolyra görbült fel az ajkam széle. Na, most már csupa fül voltam, sikerült felkeltenie az érdeklődésemet. Egyre jobb irányba halad ez a beszélgetés.
- Sejtésed nem csalt. Semminek sem örülnék jobban. - jelentettem ki nyíltan az álláspontomat. Sosem szívleltem a hibrid Mikaelsont. Túlságosan el volt szállva magától, amióta megjelent a városban, letaszította Marcelt a képzeletbeli trónjáról és úgy uralkodik New Orleans felett, mintha soha nem hagyta volna el a várost.
- Viszont, lenne egy kérdésem.. Ezt jól átgondoltad? Nem fognak legyengíteni az érzelmeid a tulajdon bátyád felé? Mert, akkor értelmetlen belekezdeni. - néztem rá komolyan, fürkészve arcának minden egyes mozzanatát. Évszázadokig tervezgettem húgom halálát, de mikor végre elém került, képtelen voltam megtenni. Igaz, arra fogom, hogy élve jobban tudom őt kínozni, de legbelül közrejátszott a régi, közös emlékeink is. Ha Kol kihátrál az utolsó pillanatban, Klaus még valahogyan megkegyelmez az életének, de az enyémnek viszont már nem.

▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptyVas. Márc. 08, 2015 4:41 pm



Alexander & Kol

Az élet alkuról szól, szövetségekről, ellenségeskedésről, és győzelemről.. mond mit vársz, mert én csupán annyit, amennyi nekem kell!

Az élet csalóka, és nem azért, mert azt hiszük bármire képes, hanem azért, mert mindig váratlansággal lep meg minket. Tehettünk akármit, de akkor sem védhetjük ki, hisz folyton ott vág hátba, ahol csak tud, és ez velem sincs másképpen, s tegyük hozzá eme időszakom sűrű program záporba sodródott. Bár a legjobb az egészben az, hogy újra élhettek, és semmi sem akadályozhat meg ebben.. a szabadság, amely ilyenkor felönti az embert; leírhatatlanul jó érzés. Amennyire gyűlölöm az emberi énem, épp annyira szeretem a boszorkányságot, és amennyire utálom az érzelmeket, épp annyira vágynék a régi életemre, de így sokkalta jobb végül is, hisz nincs vérszomjam, nincs semmi sem, ami tönkre tehetne lassan felemésztve belülről. Tekintettem a férfit követi, de hogy őszinte legyek nem akarom megérteni, miért erősködik velem szemben. Mintha minden szándéka az lenne, hogy repülhessen az égbe, és lassan sajnálatos módon tényleg ott tartunk, hogy megteszem, de persze ezt nem én sajnálom majd, hanem ő maga.
-Alexander Cromwell.-Ejtem ki a nevét játszian könnyedén, és inkább csak magamnak, mint neki. Mintha ismerős lenne valahonnan, mármint nem először hallom eme nevet, de mindegy is, majd rájövők, hogy mi áll ennek a hátterében voltaképpen. Finoman hátrébb lépve körbe nézek a környéken, és kicsit sem foglalkozom a társaságommal, amit vehet sértésnek, de én ilyen vagyok.. mikor mi köti le a figyelmem, s ő az egyetlen dolog eme helyszínen, ami a legkevésbé foglalkoztat. Alaposan át kell gondolnom az ajánlatomat, hisz mégis miért teljesítsem azt neki, amit akar? Előbb érdekel saját magam, mint ő, mégis van benne valami.-Igen, igazad van.-Bólintok a szavaira, ahogy ráemelem a tekintettemet simán. Végül a cigarettát eldobva eltaposom, így kárba téve azt, amit még nem szívtam el, de kicsit sem foglalkoztat a tényeset.-Bármi kifogásolható ez jelen álláspontba írható.-Teszem még hozzá, ahogy mélyen szívom a tüdőmbe a levegőt. Szánalmas emberi lét.. lélegzés, emberi étel, szívverés.. mily rég nem éreztem már mindezt, és mily rég elveszett már a lelkem is, de most mégis élénken él bennem, és az érzelmek.. bárcsak kihalna mind!
-Nos figyelj ide, kérlek szépen.-Megemelem a hangszínemet kissé, de nem azért, mert ideges lennék, hanem csak azért, hogy felhívjam magamra a figyelmét.-Megcsinálom most azonnal a varázslatodat, ami kell neked, cserébe elmondod milyen varázslat, vagy hogy egyáltalán mit csináljak, hisz úgy magától nem fog menni.-Mondom komolyan, ahogy járkálni kezdek.-Nem Klaus elől bujkálok, és a legkisebb információ sem kell róla, hisz én magam is megszerzem mindezt első kézből.. sokkalta inkább.. áhá.-Tekintettem az övébe vésem, ahogy elmosolyodom. Tudom, hogy Marcel embere, és hogy emiatt nem megbízható, de egy próbát megér.-Nem tudom mennyire utálod őt, de lényegtelen is. Segíts tönkretenni, ennyi az alkum, és ha jól tippelek pontosan belemész, hisz te magad is élvezni fogod.-Suttogom a szavakat magam elé komolyan, bosszúval, és elszántsággal átitatva. Utálom Klaust, és az egész családomat is..

note: Haver ღ ४ music: Uptown Funk ४ words: Nem számolom

✖ By My Star ✖

Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptyCsüt. Márc. 05, 2015 4:57 pm

Kol + Alex
where the hell have you been?

- Cromwell, vagy Alex is megteszi. - feleltem ridegen, csöppet sem barátságosan az újabb beceneveire. Kiakasztott ez a kölyök. Marcel tökéletesen leírta őt annak idején. Egy csökönyös kisfiú, aki semmivel sem elégszik meg. E rövid ismeretség során én sem vélekedtem másként, de gondolataimat nem hozhattam felszínre, hisz ebben az esetben én is úgy végezném, mint a nő.
Holtan.
Csak felszaladt a szemöldököm a parancsára, szó szerint utasított engem, nem adott nekem választási lehetőséget. Nem.. nem vesztettem el a józan eszemet, nem fogok anélkül alkut kötni, hogy ne legyek tisztában a rám eső résszel. A saját síromba sétálnék egyenesen bele, ha ezt elfogadnám.
- Nem nevezném egyszerűnek. - vágtam vissza, és szabad kezemet a zsebembe dugtam. - Mi van, ha nem felel meg nekem a küldetésed? Nem fogok láthatatlanba alkut kötni. - közöltem vele nemes egyszerűséggel. Általában kockáztatok, de csak akkor, mikor nem az én életem függ róla. Most pedig igen, tehát alaposan végig kellett gondolnom, hogy az adósa szeretnék-e lenni.
Válaszán nem lepődtem meg. Tisztában voltam vele, hogy nem lesz könnyű rávenni őt, hogy hagyja el Kaleb testét. De legalább élt. Viszont ezek után nem hiszem, hogy képes leszek-e újra megbízni benne. Nos.. ideje lenne egy új boszorkányt találnom magamnak.
Elszívtam a cigimet - elég gyorsan szoktam, így előfordul, hogy naponta két dobozt is elpusztítok - és leejtettem a földre, arra a pontra, ahol alig pár másodperce hevert a nő. Kérdésén csak egy gúnyos vigyorral válaszoltam. Kol Mikaelson a poénok mestere!
- Az még ráér. - legyintettem egyet a kezemmel, és egy teljesen más témára tértem át, hogy ne csak némán álljunk egymással szemben.
- Klaus elől rejtőzködsz? Miatta tartod fent az egész szerepet? - pillantottam rá kérdőn, hisz mégis mi másért adná fel a testét, ha nem a bujkálásért..? - Szerezhetek információkat a bátyádról, elvégre Marcel baráti körében mozgok. - fontam össze karjaimat a mellkasom alatt, és továbbra is kérdőn néztem rá, várva az ajánlatomra érkező válaszát.

▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzomb. Feb. 21, 2015 8:27 pm



Alexander & Kol

Ha azt hiszed, hogy ellenem lépéseket tehetsz, akkor tévedsz, drága barátom!

Ha őszinte szeretnék lenni, akkor a tudat, hogy Marcelhez tartózik egyrészt elgondolkoztat, másrészt azonnali gyűlöletet kelt bennem életre, hisz a sérelmeim egy része ahhoz a nyomorult Klaus édes fiacskájához kötődik. Elvett tőlem mindent, s egyetlen alkalommal ő is juttatott egy átkozott koporsóba tőrrel a mellkasomban, bár Klaus szúrt le, de az indoka mindennek ő maga volt, hisz Klaus őt tekintette a családjának.. rég múlt, s mennyire szánalmas, hogy pont ezen gondolkozom jelen pillanatban. Veszek egy mély levegőt, és a szokásossá vált rideg pillantásommal illetem a vámpírt, aki épp most szól le ezen alkalommal, amiért a 'haverom' megszólítással illetem. Ennek minden kritizálni való, meg minden automatikusan megkérdőjelezhető, sőt hirtelen fenyegetőzésbe torkoló kijelentés? Mit vár, hogy fogjam be a szám, és tegyem azt, ami mond? Hol él ez.. álomvilágban, ahol mindent a rózsaszínköd borít be? Akkor ideje lenne visszatérnie a valóságba, már ha egyáltalán érdekli, hogy nem sokára lángra is gyúlhat a haja..
-Szólítsalak, akkor Mr. Semminek, vagy magának az Ellenségemnek?-Vonom fel a szemöldökömet, ahogy a kérdésem egyúttal gúnyos, de mégis ironikus.-Szerintem kicsit sem szeretnéd, ha velem rosszban lennél. Nem élveznéd az elégtételt, amit számon vennék rajtad.-Jegyzem meg elmosolyodva gonoszul, és körbe pillantok a környéken, ahol egyelőre senki sem tűnik fel, pedig jó lenne, ha pár emberke épp ide sétálna. Legalább tudnék hogyan szórakozni. A felém tartott cigarettás dobozra tekintek, amivel megkínál. Oh, hát mily kedves tőle, hogy rám is gondol, ezt sohasem néztem volna ki belőle, de komolyan. Látszik rajta, hogy gyűlöl.. persze lehet jogosan, de neki nem hinném, hogy ártottam. Vagy épp nem emlékeznék? Kiszedek egy szállal a dobozból, és miután meggyújtotta a sajátját elveszem tőle a gyújtót, amivel meggyújtom a sajátom. Lehet túl otthonosan érzem magam, de ilyen vagyok az Istenért is! Finoman közelebb lépek hozzá, majd a zsebébe csúsztatom a kis eszközt.-Köszöntem.-Mondom egy ravasz mosollyal, és egy kis iróniával a hangomban, miszerint nem gondoltam komolyan a szavaimat, hisz nem szoktam én semmit sem megköszönni.
-Igen, pontosan azt.-Szívok bele a cigarettába, majd kifújva végül a füstöt folytatom a beszédet.-Nos.. egyszerű. Ha segítség kellesz viszonozod. Rendben?-Mondom egyszerűen kiejtve a szavakat, hisz végül is nem várok tőle nagy dolgot. Ezt még egy kamasz kölyök is megtenné nekem, s amúgy is ő nagyobb árat kér, mint amelyet én fogok tőle. Mély levegőt véve elgondolkozom kissé.-Nos.. még él, de jelenleg nem őt látod magad előtt, hanem engem, ugyanakkor kérlek.. nem áll szándékomban elhagyni ezt a testet.-Válaszolom könnyedén, ahogy nyomatékosítom a szavaimat, majd egyszerűen vállat vonok, miszerint nem érdekel, hogy ő erről mit gondol. Újra a számhoz emelem a cigarettát, majd újabbat szívok, és újabb füstöt engedek ki az ajkaim közt. Nem vagyok a nagy dohányzós, de mindent jobb kipróbálni.. én pedig nem először teszem meg mindezt, még ha a nagy Kol Mikealsonból nem is néznék ki. Még főzni is tudok annak ellenére, amilyen vagyok. Meglepő? Nem hiszem.
-Kit tüntessek el?-Nézek oda ahol a nő hevert, de már ő nincs is ott, hisz eltüntettem. Nem állt szándékomban ott hagyni, csak abban az esetben, ha kötekedni akarna velem.-Ha már itt tartunk.. mi az a nagy varázslat, barátocskám?-Lépek el mellette könnyedén, ahogy a távolból feltűnik egy viszonylag szokatlan személy.. biztos Marcel egyik újabb vámpírja, vagy ha nem, akkor velem akarnak szórakozni.. ironikus.-Nos igen...? Még nem hallom, vagy süket lennék?-Kérdezem meg a vámpírkát, aki eddig még nem mondott semmit sem, és kíváncsian várom azt, hogy mit is szeretne ő maga varázslat gyanánt tőlem.

note: Haver ღ ४ music: Talk Dirty ४ words: Nem számolom

✖ By My Star ✖

Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzomb. Feb. 21, 2015 4:10 pm

Kol + Alex
where the hell have you been?

Már a kezdetektől fogva sejtenem kellett volna mindezt. A Mikaelson család mindenhol zűrt kavar, ahová belép. A feltűnésük New Orleansban is rengeteg vért követelt. Eddig tökéletesen meg voltunk nélkülük, miért kellett újra visszajönniük? Jól tudtam, hogy Marcel a barátjának tekintette a legidősebbiket, Klaus Mikaelson-t, de én mégse tudok rá máshogy nézni. Csak utálattal. Marcel úgy meg fogja ezt az egész "szövetséget" bánni idővel, és akkor majd már vághatom a fejéhez, hogy én megmondtam, de nem fog hinni nekem. Engem fog hibáztatni, amiért nem figyelmeztettem őt erről az egészről.
A "fenyegetései" olyan nevetségesnek tűntek a szájából. Hisz még csak egy kis fiatal kölyök volt, akinek itt rögtön ki is téphetném a szívét. De valójában nem volt fiatal, hisz egy Ősiről volt szó, egy több ezer éves vámpírról. Mégis Kaleb teste teljesen becsap engem. A sok ezer emberből, miért pont az én boszorkányom bőrébe kellett bújnia? Nem tudott magának mást találni?
- Lehet, hogy jóval idősebb vagy nálam, de nem vagyok a haverod. - vágtam rá, és ismét előszedtem a dobozt a zsebemből. Most már meg is kínáltam őt, hisz ő nem Kaleb volt. Miután ajánlatomat vagy elfogadta, vagy elutasította, vissza tettem ismét a zsebembe és meggyújtottam.
- Szóval.. - szívtam bele mélyen a cigarettámba, majd ugyanolyan lassan ki is engedtem és csak utána folytattam tovább gondolatmenetemet. - Ezzel azt akarod mondani, hogy hajlandó vagy véghez vinni a varázslatot? Na de milyen áron? - kérdeztem érdeklődve, hisz nem létezett, hogy önnön és dalolva meg fogja az egészet csinálni. Mindennek van egy ára. Egy Mikaelsonnal pedig vigyázni kell, mérlegelni, alaposan megfontolni, hogy megéri-e velük szövetséget kötni.
- Még egy kérdés. - mutattam fel mutatóujjamat. - Kaleb hol van? Mármint él még? Ez elég fontos információ lenne, mert akkor keresnem kell magamnak egy újabb boszorkányt. - közöltem vele és a földre hamuztam. Basszus! Ott volt a nő. Valamit muszáj volt vele csinálni, hamarosan vége volt az iskolának és óhatatlan, hogy pár diák errefelé fog kószálni.
- Nem tudnád ezt itt valahogyan eltüntetni? - cigivel a számban beszéltem hozzá, miközben a nő felé böktem ujjammal. Talán túl élte volna a mai napot, ha pont nem halad el mellettünk.. Csak az utca másik végében kellett volna mennie, és mehetne az unokáihoz. De nem így tett. Sejthette volna előre az egészet, képtelen voltam sajnálni őt.

▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptyCsüt. Feb. 19, 2015 9:42 pm



Alexander & Kol

Ha azt hiszed, hogy ellenem lépéseket tehetsz, akkor tévedsz, drága barátom!

Lehet gyerekesen viselkedem, de kit érdekel? Ami sok az már sok, és egy kicsit sem tudtam már eltűrni a stílusát.. rám fújja a füstöt, fenyeget, és még neki áll feljebb, mert ő milyen jó tett vámpíri lélek, nem de? Ugyan már, kérem! Kettőnk közül én járhatnék csak is jobban, mert sokkalta több cselt, és trükköt ismerek, mint, amit ő maga valaha is fog. Mélyen fújom ki a levegőt a tüdőmből, és nyugtatásom gyanánt a nőt is megölöm, csak hogy megmutassam neki, hogy én ugyan nem félek tőle, sőt nem is tartok semmitől igazság szerint. Nyíltan felvállalom, hogy megöltem a nőt, ha kell, és felőlem mindenki láthatja is, sőt aztán.. mindenki egy csettintéssel hallott is lesz, mert nekem ennyibe kerül bárki élete is. Nem félek alkalmazni sem az erőm, sem a tudásom, és innentől kezdve nincs is miről beszélnünk, nem de? Az üvöltése kissé bántja a fülemet, azaz a dobhártyámat, de a nő puffanása ugyebár eltereli a figyelmét, így abba marad az, hogy leszedje a fejemet, mert ő másnak hisz. Hallgatom a reakcióját, és pontosan azt kapom, amit vártam jobbik esetben. Igen, ez az! Ezek azok a vámpírok, akiket értékelek. Nem rinyál, nem ijed meg, hanem rávágja kit érdekel, persze nehogy csalódjak még mindebben, és az legyen a vége, hogy törődik ezzel a nyomorult emberi teremtménnyel, akkor bezzeg meglepődnék, s nem is kicsit.. az tuti! A hirtelen jött dühe, és ez az üres mondata megrémiszt, de komolyan. Félek, mint a nyárfa levél, szinte már remegek, sőt reszketek, s hova is bújjak el előle? Be a kocsi alá, esetleg másszak a fa tetejére, vagy fussak szánalmas módon, ő meg egy szempilla lezárásomra épp elém ér? Nem, nem futok, inkább csak kihívóan tekintek rá, ahogy felröhögök, és az ég felé mutatok egy könnyed mozdulat által, így nyomatékosítva a majdani szavaimat.
-Az ég rá a tanúm, hogy ez mennyire megijesztett, haver.-Vágom rá nem törődöm stílusban, gúnyos hanglejtéssel, némileg cinikusan, de mégis rideg közönnyel. Oly sok mindent ki lehet fejezni egy-két szóval. S oly sok mindent le lehet leplezni egy pillanat alatt, s pont ez volt a szándékom. Tudom, nem kellett volna kimondanom, hogy ősi ezer éves boszi, de mást nem tehettem.. jobb, ha a fejébe száll a tudata annak, hogy velem nem jó ujjat húznia. Ha nem ugrál nekem, s nem parancsolgat, ha nem fenyeget, hanem megtűr esetleg segítek neki komolyan, sőt kifejezően kedves leszek hozzá a magam kis módján. Kol Mikaelson stílusban.. hát nem jól hangzik?
-Talált, süllyedt, barátom. Nos hát nem ironikus, hogy pont a drága boszid testében vagyok?-Kérdezem meg egy pajkos mosoly keretén belül, ahogy a szemeibe nézek mindvégig eközben. Én szeretek belenézni az ellenfeleim szemébe, olyankor elkap egy kis ironikus vágy arra tekintve, hogy innen bármit kiolvashatok. Várjunk.. vámpír, de Klausnak nincsenek vámpírkái.. Marcelé lesz. Nem gond, elnézem neki, bár utálom azt a fickót... nem is kicsit.-Nem, nem öllek meg. Tudom túl kegyes vagyok, de látok benned olyasmit, amit másban nem igazán. Bosszút, haragot, dühöt, és emellett mély sértettséget, aminek a hátterében valami állhat. S még mielőtt ezért leszólnál, inkább bóknak vedd, mert nem mindennapi egy ilyen tökéletes vámpír, azaz jobban mondva tetszik, hogy ennyire kegyetlen vagy. Túl sok a szánalmas éljünk állati véren, és társai..-Forgatom meg a szemeimet, majd hirtelen eltekintek oldalra, és a kedves idős nőt eltüntettem a semmibe.-Illetve sajnálom, de nem hagyom el eme testet, ha szeretnéd a kis varázslatot, akkor érd be velem.. azaz Kol Mikaelsonnal.-Nyomom meg a hangsúlyt rendesen neki, és ha nem él a lehetőséggel, akkor varázsolgasson magának, legalább megtanulja, hogy ő erre képtelen. Na igen!

note: Haver ღ ४ music: Don't Deserve You ४ words: Nem számolom

✖ By My Star ✖

Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptyCsüt. Feb. 19, 2015 8:31 pm

Kol + Alex
where the hell have you been?

Majd szétrobbantam a bennem egyre növekvő dühtől. Azt hittem, már ismertük eléggé egymást Kalebbel, hogy tudja.. nem érdemes velem ujjat húzni. Akik a rossz oldalamra kerülnek, azok nem szokták jól végezni. Általában lassú és fájdalmakkal teli halál a jutalom. És bármennyire is jó barátom Kaleb, meg hű boszorkányom volt idáig, nem fogok rajta megkönyörülni. Ha egyszer kimerem mutatni gyengeségemet, sebezhetővé válok mások szemeiben. Ezt pedig muszáj volt elkerülnöm. Az évszázadok alatt szépen felépítettem magamnak egy hírnevet, ahogyan itt New Orleansban is. A Cromwell név nem csak azért terjedt el, mert Marcel egyik legfőbb bizalmasa vagyok, hanem mert kikerült a hír a folyamatos kínzásaimról is. Az egyik legjobb érzéseim közé sorolható az, amikor a félelmet látom felcsillanni egy másik szemében. Éheztem a hatalomért, hisz fiatal kölyökként egy féreg voltam, egy csúszómászó, aki tehetetlen volt az apja szigorával szemben. De ez már nem így volt. Most már tőlem rettegtek az emberek, és nem fordítva.
Ismét mélyen beszívtam a cigaretta füstöt, és csak egy pár másodperc után engedtem ki. Ekkor olyasvalami történt, amire még én sem számítottam. A váratlan lökéstől hátrébb léptem vagy kettőt és az előbb említett idős hölgynek ütköztem. Valamit mormolt a szája alatt, de most nem rá figyeltem, hanem Kalebre. Mi a franc ütött belé? Tudja egyáltalán, hogy kivel beszélt?
- Tessék? - kérdeztem vissza, majdnem üvöltve és egy hangos puffanásra kaptam fel a fejemet. Hátra tekintve a nőt pillantottam meg a földön heverve. Élettelenül.
Körbe pillantottam, de szerencsére senkinek sem tűnt fel ez a nem mindennapos esemény. Mégis mit művelt? Le akart minket buktatni? Hétköznap volt, ráadásul világos! A nappali fényben bárki megláthatott volna minket.. Sőt mi több hamarosan innen is el kell majd távoznunk, mert előbb vagy utóbb valakinek fel fog tűnni, hogy a lábainknál hever egy halott nő.
- Nem ismertem, kit érdekel? Úgyis közel volt már a véghez. - vontam meg a vállamat, de nem hagytam, hogy ez a kis mutatványa elterelje a figyelmemet a valódi problémáról. A viselkedése, a beszélgetése, a hozzám való hozzáállása egyáltalán nem rá vallott.
- Kérlek. - nevettem fel hangosan, és eldobtam a cigarettámat. - Egy szavamba kerül és te meg a hozzád hasonlóak a napnyugtára már rég halottak lesznek. - vágtam vissza neki, és még dühösebb lettem.
Végre megkaptam a magyarázatomat. Ő nem Kaleb volt, hanem egy boszorkány. Ráadásul ezer éves. Sőt még hozzá is tette, hogy ősi. Ősi család.. Csak nem egy Mikaelsonnal volt dolgom? Marcel rengeteget mesélt róluk, legfőképp Klausról, de a családban csakis egy idegesítő és forrófejű Mikaelson volt. A legfiatalabbik fiú, Kol.
- Kol Mikaelson. - csaptam össze tenyereimet, miközben egy ördögi vigyor csücsült ki az arcomra. - Micsoda kellemetlen meglepetés, így itt találni, a boszorkányom testében.. Mikor szándékozol elhagyni Kalebet? És ez csak egy általános kérdés volt, mielőtt még megölni szándékoznál. - dugtam kezemet a zsebembe, majd lenéztem az idős nőre. Hmm.. egy üdvözlő lapot mégis kaphatna a családja, vagy valami.

▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzer. Feb. 18, 2015 9:18 pm





Alexander & Kol



"Ne szórakozz velem, haver.."


ღ zene: Hot Mess ღ megjegyzés: Cool

Nappal van, és eme tájékban még az idő is vészesen lassan telik, míg az éjszaka hirtelen egy szempillantás alatt bezzeg tovaszáll. Mostanában minden a lehető legremekebbül halad, hisz a terveim sínen vannak, viszont aggasztó, hogy valaki folyton folyvást a halál közelségében akar tudni engemet. Én még egyáltalán sem akarok meghalni, hisz élni szeretnék még. Ez a második lehetőség pont kapóra jött, igaz ezáltal anyámat némileg átverve kijátszottam, de az élet többet ér számomra, mint anyám kijátszásának ténye.. sőt anyám? Egyáltalán sem az, csak megszokásként hívom folyton így őt, hogy a formaiság ténye meg legyen némely szempontból. Mint ahogy a testvéreimen, úgy rajta is számot fogok venni, ezáltal pedig biztosra vehető tényeset, hogy bosszúm egy pillanat megrendíthetősége alatt sem marad el. Elégtételt akarok, és ez a vágy sokkalta jobban bennem van, mint bármi más. Egyetlen egy perc sem lehet az, amikor is a megbocsátás felüti a fejét.. a vétkeiket nem nézem el, hisz ezer éves sérelmet követelek rajtuk számon. A világos, sőt napsütéses időben sétálok az utcákon áthaladva egyikről a másikra. Semmi kedvem nem volt különösebben máshoz, csak ahhoz, hogy kiszellőztessem egy rövid időre a fejemet, így megszabadulva mindentől, ami a családra emlékeztethet.. bár vicces azon szempontból, hogy épp rájuk gondolok, miközben.. hirtelen fejeződik be a gondolatmenetem, ahogy elkezd megközelíteni egy férfi. Arcomra kiül a meglepettség, és el sem rejtem mindezt előle, ahogy egy kérdést szegez nekem, azaz a testemnek, mert az előző tulaja is Kaleb volt, de én már nem az a férfi vagyok, aki ezt a testet uralta, hanem Kol... Kol Mikaelson, és nem tűröm, hogy bárki is másnak nézzen, na jó de, mert kevesen tudják azt, hogy élek, s létezem. A lehető legközelebb jön hozzám, és megragadja a pólóm szélét, ekkor pedig elszakad bennem valami.. az egyetlen egy szál cérna. Hallgatom a következő kérdését, ahogy hirtelen elenged engem.. egyelőre még nem teszek semmit, viszont az utána következő fenyegetés hatására meggondolom magamat, sőt a cigaretta füst is tény fokozóként hat.
-Na ide figyelj.-Emelem meg a hangom, ahogy egy pillanat alatt meglököm a vállától fogva őt, ezáltal neki a hátánál menetelő idős hölgynek. Majdan végül egy laza kézmozdulat által, és egy kis varázslat segítségével kicsavarom a fejét, mármint a nőnek..-Oh, mily szánalmas, hogy meghalt, sajnálod? Én nem! S te leszel a következő, ha még egyszer ellenem merészelsz fellépni, esküszöm!-Mondom komoly hangszínnel a számára. Hirtelen térek észhez, hogy mindezt nem így kellene megoldani.-Azaz segítek megoldani az ügyedet, de nem a Kalebed vagyok. Igazság szerint épp átugrottam a testébe, de lényegtelen.. kaptál egy ezer éves ősi boszorkányt élj vele. Viszont vigyázz, mert nem leszek kegyes, ha továbbra is ezt a stílusodat adod elő nekem.-Mondom még hozzá téve finoman ezen megjegyzést.


Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca EmptySzer. Feb. 18, 2015 10:16 am

Kol + Alex
where the hell have you been?

Hol az útra néztem, hol a GPS-re. A közelben lehetett. Kaleb, a boszorkányom már hetek óta nem válaszolt az üzeneteimre. Számtalanszor írtam neki, hívtam őt, sőt még a lakására is elmentem, de mintha felszívódott volna. Ez pedig egyáltalán nem jelentett jót. Még szerencse, hogy a telefonja lenyomozható, és az egyik emberemnek köszönhetően meg is tudom így őt találni, feltéve, ha magánál hordja. Szükségem volt rá egy varázslathoz, és ezt jól is tudta. Már egy hónapja tervezgettük ezt az egészet, és pontosan ezért nem értettem, hogy miért tűnt el csak úgy. Mindenféle előzetes bejelentés nélkül.
Behajtottam egy belvárosi utcába, és nem messze tőlem megpillantottam őt egyedül. Bingó! A legközelebbi szabad parkolót megcéloztam, és miután kiszálltam a kocsiból, gyors léptekkel elkezdtem közelíteni felé.
- Csak nem kerülsz engem, Kaleb? - tettem fel a kérdést, mikor már elég közel kerültem hozzá, de nem álltam le. Tovább sétáltam, és megragadtam pólója tetejét. Fittyet hánytam arra, hogy nappal volt és láthattak minket, de valakinek meg kellett tanítania a tiszteletet ennek a hálátlan kölyöknek.
- Mint látom a mobilod meg van, különben nem találtam volna rád. Mond csak.. miért nem hívtál vissza? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm, majd elengedtem őt. A zsebemből előhúztam a cigarettás dobozt az öngyújtóval együtt, és miután rágyújtottam a füstöt az arcába fújtam. Jól tudtam mennyire rühellte a szagát ennek a méregnek és ezt ki is használtam. Tudnia kell, hogy ki uralkodik.
- Szóval? Várom válaszod. De akár csinálhatjuk az én módszerem szerint is, viszont azt egyáltalán nem fogod élvezni. - fenyegettem meg halkan, mert épp mellettünk haladt el egy idős nő.
   
▼words▼  ▼Music▼  ▼Note▼  


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Utca Utca EmptyPént. Feb. 06, 2015 9:06 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca Empty

Vissza az elejére Go down

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Belváros-