world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptySzomb. Dec. 08, 2012 5:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kath & Zach


A kedvenc városlakóm egyenesen a szemeimbe nézett. Nocsak felbátorodott, nem gondoltam volna, hogy ilyet is mer tenni. Bár nagyon buta személy, szóval tőle bármi lehetséges és elképzelhető.
Egy igazán tetszetős kérdést tesz fel, majd mindezt elrontja egy olyan kijelentéssel, ami igazán fel tud húzni. De mivel ma nem teszek rosszat - legalábbis egy darabig - nem foglalkozom ezzel a dologgal.
- Csak egy táncot. -hajoltam lassan a lány füléhez, s súgtam bele ezt a rövid kis mondatot. Úriember módjára egy kisebb csókot nyomta arcára, természetesen nem egy egyszerű csókot. Pár másodperc és az arca kegyetlenül égni fog.
Még nem is említettem, hogy mennyire imádom ezt a varázslatot. Senki sem gondolná, hogy valami bajt okozok, addig amíg meg nem érzi, azt a fájdalmat az arcán. Szerintem vicces - igazán nem mindenki gondolkodik így ezzel kapcsolatban.
Hirtelen az arcához nyúlt, hát akkor kezdődjék a műsor.
- Valami baj van? - kérdezem kaján vigyorral az arcomon, s most én veszem fel Elenával a szemkontaktust.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyPént. Dec. 07, 2012 10:53 pm


Chris & Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom, hogy miért ez a nagy nyugalom. Én eléggé kiakadtam Chrisre, hogy késett.. Elég baj nekem az is, hogy egyik személy sincs itt aki miatt erre az egészre jelentkeztem. Anya ugyebár már tíz éve meghalt. Kol pedig itt sincs, be akartam bizonyítani neki, hogy nem dőlt össze a világom azzal, ahogy kikosarazott. De így jártam..
- Köszönöm szépen. Még jó, hogy szóltam a kék uha miatt, igaz? Így legalább összeillik a ruhánk – mondom mosolyogva a bókra, hogy milyen csinos vagyok. Ezt ma már mondták páran, és nagyon jól esik hallani.
- Amúgy, mindjárt kezdődik a tánc, szóval gyere.. – mondom halvány mosollyal az arcomon Chrisnek, majd meghallom Mrs. Lockwood hangját. Szóval kezdődik.. Alig hiszem el. Remélem, hogy mindent jól fogok csinálni, és semmit sem rontok el. Nem akarom leégetni magamat az egész város előtt..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyPént. Dec. 07, 2012 1:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
My Dearest Bekah & The Others


Frusztráló érzés suhant át rajtam, miközben a doboz lassan átcsúszott Rebekah kezébe. Be kell, hogy valljam, férfi létemre sokkal izgatottabb vagyok a ma este miatt, mint maga a jelölt, - s egyben a leendő királynő - hisz amióta magukra hagytuk a flepnis népséget, a kezem egyfolytában remeg. Rebekah sikerében a másodperc tört részének erejéig sem volnék képes kételkedni, azonban ismerve magamat, rettegek attól, hogy valamilyen módon - még, ha akaratomon kívül is, de - tönkreteszem ezt a csodásnak ígérkező estét. Megboldogult apám mindig azt mondta, hogy a negatív gondolatok negatív tetteket szőnek, ezért, ha tehetjük, minél előbb ki kell űznünk azokat a fejünkből, még mielőtt teljesen az uralmuk alá kerülnénk. Pontosan ez az, amit most tennem kell, s habár kissé bonyolultan lett felvázolva a helyzet, lássuk be, ha az ember Rebekah társaságát élvezheti, nincs semmi, ami képes volna elterelni róla a figyelmet, hisz elég csak végignézned rajta, máris megfeledkezel a negatívumokról. Hatásos. Látványa velem is csodát tett az elmúlt tíz másodpercben. Finom hangja ismét rádöbbentett arra, hogy én vagyok a legszerencsésebb férfi ezen a Földön. A tudat, hogy tetszett neki az apró ajándékom, magabiztossággal töltött meg. Aztán elhangzott a kijelentés, amitől görcsbe rándult a gyomrom. Mivel tapintatlanságnak számít, nem tettem meg, pedig legszívesebben ujjaimat ajkaira tapasztottam volna: mit számít a pénz, ha az idő, amit vele tölthetek el, ingyen van? Egyáltalán mit jelenthet a pénz egy halhatatlan, s befolyásolhatatlan lény számára? Semmit. Az égvilágon semmit sem számít, s nem is jelent semmit, hisz a már említett vele töltött időt, ha akarnám sem tudnám megvásárolni. Az ajándékot sem azért hoztam, hogy magamra vonjam a figyelmét. Megérdemelte. Hidd el, ha valaki, akkor Ő biztosan megérdemelte, s nem csupán azért, mert megesett a szíve rajtam, hanem a tisztaságáért is. Ősi vámpír, akiről az ember azt hinné, hogy egyben a legkegyetlenebbik egyed is, miközben ez csupán a valóság kiszínezése, elferdítése. Kijelenthetem, hogy Rebekah a legtisztább ember, akivel valaha találkoztam. Hogy miért nevezem embernek? Talán azért, mert mellette én is embernek érzem magam - nem mintha hosszú ideje tengetném vámpírnapjaimat -, hisz a közelében nem ragad el a vér gondolata, sőt, még a mámorító illata sem. Megfékez. Jóra int.
- Szí..... - mondtam volna, de Rebekah hirtelen átölelt, ezzel felborítva azt a még ingadozófélben lévő egyensúlyt, amit eddig megpróbáltam rögzíteni. Az a röpke pillanat, amíg nyakamon csüngött, egy örökkévalóságnak tűnt utólag. Nem akartam még elengedni, mi több, soha nem akartam többé elengedni. Magamhoz szorítani, s kedves bókokat súgni a fülébe - ez volt minden, amire vágytam, amire vágyhattam. Azonban álomvilágban sem élhetünk örökké, hisz körülöttünk szélsebesen zajlik a valóság. Mire meghátrált, fejemet enyhén elfordítottam, s tényleg, csak milliméternyire fordultam arrébb, Carol Lockwood naiv hangja máris kizökkentett a biztonságos, privát világból.
- Természetesen - nyújtottam felé a karomat, s széles mosolyt villantottam rá. Kihúzva magamat, elindultam tehát, hogy ki nem mondott szavakkal bemutassam Mystic Falls leendő királynőjét -, s utóbbit érthetjük akár a szó szoros értelmében is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptySzer. Dec. 05, 2012 7:41 pm



Kath & Zach


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az egész környék parádézik, és olyna izgalommal várja a jelölteket, mintha nem is pár hétköznapi lányról, hanem hírességekről lenne szó, akiknek nincs elég önbizalmuk, és muszáj nekik napi hatvanszor elismételni, hogy milyen szépek. Éh, borzalmas. Én tudom magamról, hogy gyönyörű vagyok, még ha van egy alteregóm is, akinek ugyan ilyen remek adottságai vannak. Csakhogy még ezt is eltudja rontani. Könyörgöm, Elena maximum egy béna elfuserált másolatomnak megy el. Meg se közelíti a mestert.
Pont ezért olyan könnyű előadni őt, nincs ember akinek ilyen semmilyen személyisége lenne. Az érzések mind ott vannak az arcán - nekem elég csak megjátszanom a kétségbeesést, a félelem látható árnyalatát, és a vakmerőség már kritikus fokát. Még használati utasítást is írhatnék alig két pontba; keresd a baj, és használd ki, hogy fontos vagy a barátaidnak. Kell ennél több? Nem hiszem.
Zach visszavágására elnyomok egy mosolyt, ehelyett inkább zavaromban megigazítom a szoknyámat, és a hajammal kezdek babrálni. Na jó, talán még Elena is megenged magának egy visszaszólást szökőévben.
- Reménykedtem benne. - morogtam inkább csak magamban, majd láthatóan megemberelem magam, farkasszemet nézek a drága boszorkányommal. Kicsit azért bánt, hogy még mindig nem ismer fel, de ha azt vesszük ezt annak a számlájára is írhatjuk, hogy egyre profibb a színészi képességem.
- Mit akarsz még tőlem, Zachary? - hagyom figyelmen kívül az előző mondatát, és továbbra is elszántan állom a tekintetét. Mint a zsákmány, aki túl buta és szembeszáll a felette álló ragadozóval. Szánalmas... - Nem tudok változtatni a múlton. - és előtör az érzékeny oldala, hiszen szegény pici lánynak már nincsenek szülei, így képes az egyik legnagyobb ellenségé előtt is megingani. Nem, én ezt egyszerűen logisztikailag nem tudom összerakni. Ez a csaj kész káosz.

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptySzer. Dec. 05, 2012 7:13 pm

Caroline & Klaus

A karomba kapaszkodva Caroline is pillanatokon belül a kocsinkon van, aztán már indul is a felvonulás, mintha már mindenki csak arra várt volna, hogy mi kényelmesen elhelyezkedjünk.
- Örülök, hogy elfogadtad a meghívásomat, és én lehetek most itt veled - jegyzem meg félhangosan, előre meredve. Nem szándékosan kerülöm Caroline pillantását. De talán van abban is valami, hogy a körülöttünk tolongó, integető, tapsoló tömeg bámulása jó kifogás. Nem vagyok az a típus, akinek gyakran lennének őszinteségi rohamai, meg érzelemmegnyilvánulásai. De úgy éreztem, ez most szeretném elmondani neki, még akkor is, ha kicsit nehezemre esik.
- Tekintettel arra az incidensre, ami nem rég közted és Tyler között történt, talán nem ez a legalkalmasabb pillanat, hogy elmondjam, mégis... szeretném hogy tudd, mennyire élvezem a társaságodat. Akkor is, ha ehhez ilyen parádé kell - tárom szét a karomat, mert ez a nagy nyüzsgés még mindig nem nyűgöz le túlzottan, Caroline közelében mégis jól érzem magam.
- Nem sokára kezdődik a tánc is, gondolom át kell majd engedjelek Tylernek, de... remélem a második táncoddal már engem tisztelsz majd meg - fejezem be, ahogy a körmenet végéhez érve lassan visszatérünk az Alapítók Házához, ahol a bál is lesz. Talán már fél óra sincs a megnyitóig.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptySzer. Dec. 05, 2012 3:16 pm

Klaus & Caroline




Furcsa volt, hogy Klaus nem feszegette azt a témát, hogy mi is volt velem meg Sophie-val, de most örülök annak, hogy nem kezdett kíváncsiskodni, mert lehet, hogy akkor most bunkó lennék vele, még ha nem is akarok.
Mikor Klaus a kocsik felé kezdett vezetni, reméltem, hogy ő tudja, most melyik kocsihoz kell menni, mert nekem már semmiről nem volt fogalmam. Sophie szépen felidegesített, izgultam is, és úgy érzem teljesen szétestem, de ezt most nem mutathatom ki.
-Igen izgulok.-mondom halkabban Klausnak. Tényleg izgulok, nagyon is és ez kezdi átvenni felettem az uralmat, bár Klaus biztató mosolya után, kicsit össze szedem magam. Miatta nem szabad magam gyengének mutatnom, de nem tudom miért érzek így.
Klaus megállt az egyik kocsinál, majd a kezét nyújtotta és felsegített, ami következtében, én egy mosollyal díjaztam őt, mivel úriember módjára viselkedik, mint legtöbbször, mikor velem van.
Úgy éreztem, hogy teljes késés van. Mintha mindenki elvesztette volna az időérzékét, és csak most esnek be az emberek. Mrs. Lockwood-on is látszik, hogy feszült, mert össze-vissza rohangál, gyorsan beszél, és mindenkit terelget.Remélem azért sikerül, mindent megoldani, és később nem lesz ekkora a kavarodás.
-Igen teljes mértékben felkészültem rá.-mondom egy magabiztos mosollyal. Végre kicsit önmagam lettem újra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyHétf. Dec. 03, 2012 7:38 pm

Anne&Chris


Örültem, hogy Anne belement a dologba és együtt jöttünk el a bálba. Kedvelem ezt a lányt és ezt meg kell, hogy becsüljem. Nem is tudom, hogy mikor volt utoljára, amikor valakit megkedveltem. Arról fogalmam sincs egyenlőre, hogy ő pozitív vagy negatív személyként tekint-e rám, mondjuk egy potenciális gyilkosként. Remélem, hogy nem fél tőlem. Nem akartam ráijeszteni az erdőben, csak már eléggé elszoktam a normális üdvözlésektől.
Késésben voltam és már majdnem úgy volt, hogy kihasználom a vámpírlét adta sebességet, végül úgy döntöttem, hogy egy bálra mégiscsak autóval illene elmenni. Néha jó egy kicsit "normálisan" viselkedni. A párok már ott sorakoztak az utcán. Alig telt fél percbe míg megláttam Anne édes kis arcocskáját és egyenesen felé vettem az irányt, miközben próbáltam minél magabiztosabbnak tűnni.
-Jó estét, kisasszony. - köszöntem illedelmesen és kezet csókoltam neki. Lehet, hogy ódivatú dolog, de nekem még mindig megmaradt. Igazából kicsit bűntudatom van, amiért elkéstem. Nem szokott sűrűn előfordulni.
-Azt hittem az első találkozásunk után, hogy csodálatosabb már nem lehet. Úgy tűnik, ezúttal tévedtem. - jegyeztem meg mosolyogva. Nem nyalizásnak szántam, tényleg csodálatos volt ezen az estén. Vajon milyen lesz a következő alkalommal? Egyáltalán lesz következő alkalom?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyHétf. Dec. 03, 2012 4:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kath & Zach


Az emberek lassan elkezdtek a színpadoktól az utcához sétálni, mivel hamarosan kezdetét veszi a Miss Mystic Falls felvonulás, bemutatkozás. Nicole felé nyújtottam a kezemet, s ő belém karolt, mintha én lennék a kísérője úgy sétáltunk mi is az emberekkel.
Örülök, hogy találkoztam vele, mert akkor most egyedül álltam volna itt, igaz biztos találtam volna valakit, de azért mégis jobb, hogy ez így történt. Mivel én hiszek abban, hogy a sors valamilyen formában meg van írva. Nem azt mondom, hogy teljesen minden egyes dolog, de az biztos, hogy a választási lehetőségeink igen, és attól függően változik minden.
Mikor odaértünk az út széléhez meg is álltunk. Mivel idén vagyok először ezen az eseményen, szóval nem igazán tudom, hogy ez a felvonulás mégis, hogy fog zajlani. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy mi fog történni, mert nem egy ehhez hasonló felvonuláson voltam már, de úgy tudom, hogy itt még valami bemutatkozás is lesz..
Miközben oldalra tekingettem ismerős arcokat keresve, egy igazán általam kedvelt személyt pillantottam meg. Nem is alakulhatna jobban a nap, a drága Elena felém közelít. Igaz nem hiszem, hogy idejön, túl gyáva ahhoz, de még bármi megtörténhet.
Minden egyes lépésével közelebb ér hozzám. A bánatos kutyafejét ismét megcsodálhatja a nagyérdemű, lehetséges, hogy csak ez a célja, mindenki ráfigyeljen, ha már a szépségversenyre úgysem került be.
Mellém áll, s egy igazán felháborító kérdést tesz fel. Mos komolyan, miért pont Zachary Rhys maradna ki ebből az eseményből, azért ezt a kérdését átgondolhatta volna..
- Mégis csak itt élek, Elena! - válaszoltam neki, miközben önelégülten húztam az éggel egy irányba szemöldököm. - Te sem gondolhattad, hogy egy ilyen nagy eseményt kihagyjak. - szúrtam oda neki.
A mellettem álló lány elindul másik irányba, kettesben hagyva engem és a hasonmást. Míg nem kezdődik el a cirkuszi parádé, addig tökéletes társam lesz.
- Remélem már jobban vagy! - utalok arra a bizonyos estére, ahol megkínoztam szegény lányt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyVas. Dec. 02, 2012 9:16 pm


Chris & Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Komolan nem értem, hogy mentem bele abba, hogy Chris legyen a partnerem. Ááá, meg is van! Mivel ő elég idős lehet ahhoz, hogy féltékennyé tegye Kolt. Persze csak az a gáz, hogy Kolt sehol sem látom. Hiába volt minden.. Azért dolgoztam ennyit a megjelenésemmel, a ruhámmal, a hajammal, mindennel, hogy ha mégis érezne irántam valamit, akkor azt tudja bevallani. De álljunk csak meg! Nem! Én mostantól nem fogok egy pasit sem szeretni! Nem. Tökéletesen megfelel majd nekem az is, ha játszhatok velük, ki fogom kapcsolni az érzéseimet. Igen, ki fogom őket kapcsolni. Nem akarok érezni semmit. Csak élni akarok, és ha a vámpírok világában életben akarok maradni, akkor nem kellenek érzelmek. Csak hátráltatnának. Mostantól ezen fogok dolgozni, hogy mihamarabb eljuthassak arra a szintre, hogy ne érezzek már, és csak a mának éljek. Ez lesz az új mottóm. Annyira elgondolkodok, hogy hirtelen észreveszem Christ is.
- Na végre! Annyira a partnerem akartál leni, erre elkésel? Tudod, mennyire izgulok már? – támadom le kissé idegesen, majd odaráncigálom, ahol a többi jelölttel gyülekezni kell.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyVas. Dec. 02, 2012 9:06 pm



Kath & Zach


[You must be registered and logged in to see this image.]
Már kezdem érteni, miért gyűlölöm ennyire ezt a várost. Nélkülem olyan minden rendben megy itt, és addig szeretet hormon kering a levegőben, hogy meg kell erőltetnem magam, hogy ne forduljak rögtön vissza, hogy még elkapjam a következő gépet ami valami nagyon távoli helyre visz. Minél messzebb vagyok Klaustól annál jobb. De ha a kötelesség - jelen esetbe Zach igazán felcsigázó üzenete - szólít, nincs mit tenni. Magam mögött hagytam tehát Rió napsütötte tengerpartját, ahol még az emberekből is könnyű táplálkozni. Sokkal kellemesebb mint egy olyan helyen vesztegetni az időmet, ahol mint belep Elena szánalmasságának szaga, és nyoma.
De nem akarok feltűnést kelteni, így muszáj megint eljátszanom a szerepem. Szerencsémre sikerült szereznem egy pontosan ugyan olyan ruhát, mint amilyet Gilbert kisasszony visel ma - nem volt egyszerű a legocsmányabb 1864-ben készült kosztümből még egyet szerezni - tehát nincs semmi akadálya, hogy részt vegyek az Alapítók Napján. Ajkamon nosztalgikus mosoly tűnik fel, ahogy felidézem a szép napokat, mikor még a Salvatore fivéreknek az én kegyeimre fájt a foguk. Nem hittem volna, hogy röpke másfél évszázad múlva teljesen elmegy a józan eszük, és egy olyan embert kergetnek majd, aki elhiteti mindenkivel, hogy ártatlan, miközben rengeteg életet ontott ki csak a puszta létezésével. Eszem megáll, hogy miért nem látja ezt senki. Na jó, azért egy két kivétel akad, ezek gyarapítják a barátaim körét.
Magamra erőltettem egy bárgyú mosolyt, mielőtt elvesznék a tömegbe, Zachary után kutatva. Az emberek az utca felé vonulnak, gondolom a felvonulás miatt. Elméletileg a Miss Mystic Fallst is most rendezik meg. Remélem nem jelentkezett ebbe az évben a kis perszóna, mert akkor muszáj lesz meghúznom magam valahol, amihez nincs kedvem tekintetbe véve, hogy a kíváncsiságom már így is olthatatlan. De ahogy meglátom a tömegben akit keresek, nem bírom ki, hogy ne szórakozzak egy kicsit. Ha már így kicsíptem magam, miért ne leljek örömet is benne?
Elővettem a már rég begyakorolt Elena stílusú világfájdalmas képet, meg egy csöpp magabiztosságot, és odaléptem Zachhez, mint aki a társaságába álló nőt észre se veszi. Oké, igazából ez is volt a helyzet. Nem miatta vagyok itt.
- Mit csinálsz te itt?! - kérdeztem zaklatottan, tökéletes alakítást nyújtva. Mivel a drága boszorkány barátom nem bírta ki, hogy ne dicsekedjen el vele milyen szép estét szerzett egyszer a mi szeretett hasonmásunknak, tökéletesen tisztába voltam vele, mennyire gyűlölik egymást. És nem tehetek róla, de látni akarom az arcát, mikor rájön, hogy én vagyok az. Tiszta élvezet lesz.

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyVas. Dec. 02, 2012 2:22 pm

Caroline & Klaus

Érzem Caroline-on, hogy sokkal feszültebb, mint amikor korábban ott hagytam Sophieval. Nem igazán értem az okát. Ennyire rosszban lenne a kuzinjával? Kezd kíváncsivá tenni a kapcsolatuk, de nem most van itt az ideje annak, hogy faggatózzak.
- Erre, kedves - vezetem a megfelelő irányba, amikor meglátom Mrs. Lockwood-ot, aki a jelölteket a saját kocsijaikhoz vezényli.
- Izgulsz? - kérdezem kicsit csendesebben. - Nem hiszem, hogy kellene, hisz már tavaly is bizonyítottad, hogy tökéletes vagy erre a címre. És ezt már senki nem veheti el tőled - jegyzem még meg egy biztató mosollyal, majd a megfelelő kocsihoz érve a kezemet nyújtom, és felsegítem a kocsira. De mintha mindenki késésben lenne. A felvonulásnak már el kellett volna kezdődnie, a jelöltek azonban mind még csak most szállingóznak elő a tömegből, hogy elfoglalják a kocsijaikat. Látszik is a polgármesterasszonyon, hogy mennyire feszültté teszi a csúszás. Ennyi idegeskedés egy ilyen nap miatt. Ki érti ezt? Bár engem soha nem tudtak igazán lázba hozni az ehhez hasonló díszparádék. Most is csak azt várom, mikor leszünk túl rajta. Egyedül Caroline közelsége az, ami némi örömmel és elégedettséggel tölt el.
- Felkészültél a beszédedre? - teszem fel a kíváncsi kérdést Caroline felé fordulva.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptySzomb. Dec. 01, 2012 7:05 pm

Klaus & Caroline




Az, hogy megtudtam, hogy Sophie nálunk fog most egy ideig lakni, teljesen ledöbbentett és feldühített egyszerre. Miért nem mondta ezt anyu? Talán ezért mert ha megtudtam volna, tettem volna az ellen, hogy ez megtörténjen. Bármit megtettem volna. Megigéztem volna a fel várost, vagy az egészet is, csak ne kellett volna idejönnie. Legszívesebben most leálltam volna vele kiabálni, meg ilyenek, de nem akartam balhét csinálni, így csak mosolyogtam rá, nagyon is erőltetetten. Nem akartam semmit sem mondani inkább, mert nem akartam jelenetet rendezni, mert nem biztos, hogy az most jót tett volna a versenynek. Mikor Klaus lépett oda mellém és a karját nyújtotta, kissé mérgesen, de belé karoltam és gyorsan elköszöntem Sophietól.
-Most mennek kell, mert elkezdődött a felvonulás. Szia és érezd jól magad itt.-mondtam erőltetett kedvességgel, de azért rendes is voltam vele közben.
Igaza volt Klausnak, a kocsik már fel is sorakoztak, és én ezt eddig észre sem vettem, mert túlságosan is lefoglalt, hogy haragudjak Sophiera. Most, hogy itt állok Klaus mellett, már nem mérges vagyok, hanem ideges. A gyomrom görcsben van, ugyanúgy, mint tavaly, meg azelőtt is. Klausra pillantok és még jobban ideges leszek, mert most mindenki megtudja, hogy ki is kísért el ide, ami lehet, hogy nem olyan jó, de hát most ez van, így jártam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 6:40 am

Az alkohol szerencsére nem gyakorolt olyan nagy hatást rám. Nem ittam még annyit, hogy a vörös köd ellepje az elmémet. Hisz pár percen belül ott kell lennem a felvonulásnál, és készülődnöm kell. Caroline oldalán. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog engem fogadtatni. Amit akkor tettem, az csakis az Ő érdeke miatt. Szeretem, de mégsem lehetünk úgy együtt, ha egy másik lányhoz vonzódom. És az a lány pedig nem lenne más, mint Nicole. Aki az előbb hagyott faképnél. Jobban belegondolva az érvelésére, igaza volt. Lekéstem volna a felvonulást, a nyitó táncot, amiért örökre Caroline szidását hallgathattam volna. Nem tehetem tönkre a tökéletes napját.. Vagyis megtehetném, de azért ennyire mélyre még nem süllyedtem le. Igaz, zavar az a tény, hogy Klaus-szal van itt együtt, de ez még nem hatalmazott fel arra, hogy elrontsam az esélyeit. Nem akartam, hogy a szemeiben egy csaló, gazembernek tűnjek. Talán evvel a tánccal, ismét barátok tudunk lenni. Vagy ha legalább az nem, reméltem, hogy ezek után szóba fog velem állni.
Kisétáltam az Alapítók Házából, és az utcára vonultam ki. Odaálltam, ahol már javában készülnek a felvonulásra, és a párom még nem volt ott. Na ki késik?
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Utca Utca         EmptyVas. Nov. 25, 2012 12:47 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Utca Utca         Empty

Vissza az elejére Go down

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Alapítók Háza-