world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Jace Moonie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jace Moonie
welcome to my world
Jace Moonie

► Residence :
A világban, itt is, ott is
► Age :
30
► Total posts :
20

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Jace Moonie Jace Moonie EmptyPént. Jan. 02, 2015 1:42 am




Jace Moonie
BECENEVEK
Jace, Ja, Jacee
KOR
Huszonkettő
SZÜLETÉSI DÁTUM
1993. December 31.
SZÜLETÉSI HELY
Denver
FOGLALKOZÁS
Dolgozom
CSALÁDI ÁLLAPOT
Bonyolult, kis vérrel megspékelve
FAJ
Vérfarkas
PLAY BY
Tyler Posey
Lehetne csak simán belekezdeni és darálni, darálni, de úgy a végtelenségig is eltartana mire a végére érnénk. Jobb szerintem ha kiragadok egy fontosabb eseményt az életemből és azt vetem elétek.

-Jobban tennéd ha szedelőzködnél, lefogod késni a buszt fiam. - Korholt édesanyám miközben etette a húgomat aki ficánkolt az etetőszékben. Rámosolyogtam a göndör hajú törpére aki visítozva integetett nekem és ezzel ki is borította az egész pudingot ami a tányérjában volt.
-Jace! - Anyám haragos tekintettel fordult felém én pedig amilyen gyorsan csak lehetett kiszaladtam az ajtón, de a vigyor a képemen ült. Még épp időben pattantam fel a buszra és már indultam is a Gimibe. Nem igazán vagyok oda az iskoláért, pokol számomra minden perc amit ott töltök. De apám szerint nem hagyhatom, hogy gyengének tartsanak, meg kell védenem magam. Hát elhatároztam, ha újra belém kötnek akkor ezúttal nem hagyom magam.
Ebédig semmi sem történt, pedig vártam, várok most is, de semmi. Felém se néztek, jellemző, mikor elszánom magam akkor hagynak békén.
-Hé Vakarcs, nem gondolod, hogy át kellene adnod a helyedet nekem? - Nézett le rám a legrosszabb rémálmom. 14 éves vagyok Ő meg 19. Látom minden egyes alkalommal a szemén, hogy élvezi, ha szekálhat és megalázhat, de ezúttal nem fogom hagyni.
-Nem, nem gondolom, hogy át kellene adnom a helyem neked. - Álltam fel és intettem a fejemmel ki az udvarra. Ha most hátrálok meg akkor végem, apám tanácsát kell megfogadnom, tiszteletet kell kivívnom vagy örökké szekálni fognak.
Elindulunk, érzem a vérem lüktetését a fülemben, naná, hogy be vagyok parázva, most vagy péppé vernek vagy sikerül és békén fognak ezentúl hagyni.
-Megakarsz verekedni velem Öcsi? - Kérdezte kaján vigyorral a képén.
-Vedd aminek akarod. -Felemelte öklét és hasba vágott, majdnem összerogytam a fájdalomtól, de nem adhatom fel, nem. Állon ütöttem és ettől megtántorodott. Önbizalom öntött el abban a pillanatban és tovább kezdtem ütni ahol értem. Megbotlott és hanyatt vágódott a betonon. Csak egy hatalmas koppanást halottam semmi többet. Majd a feje alól vörös vér kezdett el szét terülni. Megrémültem, hiszen én megöltem, megöltem egy embert. A srác csatlósai félelemmel telt tekintetettel néztek rám majd a vezetőjükre. Felkaptam a nyúlcipőt és elszaladtam.

A történet úgy folytatódott, hogy amilyen gyorsan csak tehettem elhagytam a várost. Nem tudom kiadtak-e ellenem valamilyen körözést vagy sem, de többet nem léptem be Denverbe. Családnevemet megváltoztattam, Henverről Moonie-ra. Új személyazonosság, új élet. Persze ha ez mind ilyen egyszerű volna, ezzel semmi nem oldódott meg. A srác halála elindított bennem valamit, egy átkot, ennek köszönhetően minden teliholdkor kínok közepette változom át egy ezüstszínű farkassá. Egy menekült vagyok, egy gyilkos, egy vadász.
Nos hol is kezdjem, külső vagy belső? Áhh, legyen a belső, az talán könnyebb kezdés. Teljesen megváltoztam azon a napon amikor megöltem a srácot. A félénk, visszahúzódó kis srácból egy vakmerő, bátor, semmitől nem megriadó fiatalember lettem. Egy farkas nem retteg, egy farkas öl ha muszáj és tisztelet vív ki saját  maga számára. Teljesen átalakultam, senkiben sem bíztam meg többé, mindenkiben az árulót látom, a veszélyt. Illik ráma magányos farkas kifejezés. Se farkasként sem emberként nem keresem a társaságot. Már nem emészt a bűntudat, hogy csak úgy megöltem egy embert, mert azóta több ember vére szárad a mancsaimon. Nincs bennem sajnálat az irányukba, a múltam is elfeledtem már, nem az a srác vagyok aki akkor voltam, új ember lettem, új jelennel és jövővel. Hogy hogyan alakul bármi is, hogy hogyan változom tovább az még a jövő zenéje, majd kiderül.

Külsőleg nos nem vagyok az a vézna vakarcs aki voltam tizenévesen, már nem. Belsőmmel együtt megváltoztam külsőleg is. Tettem róla, hogy semmi se hasonlítson a múltamra, ezzel együtt én se. Magas, olyan 180 centi vagyok, sötétbarna haj, majdnem fekete árnyalatú. Barna szem, de farkasként aranysárga színben pompázik az íriszem. Férfias, markáns arcvonások jellemeznek. Nem valami nagy orrom van aminek örülök, mert nézzük csak meg, a nagy orr nem csak csúnya de útban is van.
Általában farmert viselek és valami inget, nem igazán vacillálok az öltözetemmel, minek? Egy vasgyűrű van az egyik ujjamra húzva, egyetlen emlék a múltamból, mást nem engedtem magammal.
Külsőleg se tudok többet mondani magamról, én maga vagyok a rejtély.
Viki
17
Jeremy, Mason, Daryl, Aisha
Vissza az elejére Go down



Henry Peterson
welcome to my world
Henry Peterson

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
35
► Total posts :
151

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Jace Moonie Jace Moonie EmptyPént. Jan. 02, 2015 8:21 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Kedves Jace!
Elöször is üdv itt! Másodszor: szaladj de jó messzire! Szóval nem elég, hogy megöltél valakit de még vérfarkas is vagy és egy menekült... jobb, ha nem kerülsz a kezeim közi öcsi, mert a bundádat biztos élveznék a nők magukra húzni!
Félretéve vérszomjas énemet; nagyon tetszett a lapod de a jellemzésed még jobban! Kiváló választás volt hozzá a pb, remélem (ha másban nem is), abban hasonlítunk majd, hogy leveszel pár kis csitrit a lábáról!
Már tudod, mit és hol találsz, szóval futás aztán támadd meg a várost Wink
Vissza az elejére Go down

Jace Moonie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jace hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Slaves of the moon-