world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Gyógynövénybolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzer. Május 27, 2015 10:12 pm





Rowena & Kai


Close your eyes..


ღ zene: From Devil To Angel ღ megjegyzés: Köszönöm szépen a játékot nááá

A játékokban épp ugyanaz a szórakoztató, ami voltaképpen a párbajokban is, mármint hogy mindkettőben lehet meglepetés bőven. Váratlan dolgok történhetnek, és a kimenetel nem mindig végződhet éppen a boldog befejezéssel, ami azt eredményezi, hogy simán lehet tragédia, bár jobban belegondolva unalmas is lenne az élet, ha mindenki vidám sorsot kapna. Akkor én nem lehetnék pszichopata, akkor a saját magam kis cseleivel nem állhatnék bosszút, hanem csak úgy.. lenne egy házam, talán egy kutyám, valami kis állásom, és egy nőm is mindemellett. S kifejezetten így akarnám élni a naiv kis életemet! De valljuk be számomra ez lehetetlen, hisz eleve nem erre vágyom, tehát erről ennyit. S akkor jöjjön a valódi énem, a sötét kis valómmal, a nem létező lelkemmel, amit a fekete szívem még jobban megtetézz a tetőfokon. Hátrányaim nincsenek, csak előnyeim. Mindig nyerek, vagy egyes esetekben mégsem, de az sem gond, hisz egyszer mindenért, de mindenért számot veszek, nem de?
-Köszönöm a dicséretet.-Mondom ki, ahogy meghallom a motyogását. Mert hát egy csendes helyiségben vagyunk, s annyira van fülem, hogy ezt még kivegyem, bár.. elég ramaty állapotban vagyok, s ez az utolsó varázslat is teljesen kimerített lelkileg. Lezárt szemekkel tehát mélyen szívom magamba folyamatosan az oxigént, hogy helyre tegyem a testem, és a kis szórakozásából helyrejöjjek, de ez nem fog menni.. jelenleg nem. Nagyon erőtlen vagyok, vagyis kimerültem. Erősen nyomom magamat a falnak, ahogy a hideg kőfelületen ülök. Szinte ez az egyetlen, ami jelen pillanatban jól esik nekem. Itt az idő, hogy megöljön, és akkor megoldódik a gondja, ő maga pedig örökre szólóan a kezéhez tapasztja a véremet, de nem tesz semmit, ami persze vicces, mert én már a helyében rég megöltem volna magamat. Kár, hogy nincs több erőm arra, hogy harcoljak vele.. sajnos kifárasztott. Még mindig lihegek szinte a levegővételeknél.
-Gyáva vagy.-Csak ennyit suttogok magam elé, ahogy kinyitom lassan a szemeimet, s épp rátekintenék, de ő a mellettem lévő szekrényen babrál valamit. De jó most vagy megöl, vagy pedig kiüt, hogy kijusson innen, de már így sincs erőm, szóval el is sétálhatna akár, de hát bántalmazni kell engem. Jó, tudom, kifejezetten tetszem neki, és imád, csak ezért teszi. Megerőltetném magam, hogy a felém dobott tárgyat kikerüljem, de sikertelen esett, hisz tényleg fejbe vág, bár szerencsémre épp csak annyira, hogy aztán elájuljak. Így esem össze a padlón, és dőlök ki, hogy aztán az egész helyiségben egymagam legyek csupán, ki oly annyira díszítő elemként szolgál.

Játék Zárva!



Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzer. Május 27, 2015 1:11 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Lehet, hogy igaza van, lehet hogy, szánalmas vagyok, amiért nem ütöttem azonnal ki, nem mértem rá valami végső csapást, mert megadtam neki a lehetőséget, hogy önként feloldja a varázslatot, és elengedjen, de téved, ha azt hiszi, hogy amit mondtam, puszta, alaptalan fenyegetőzés. Persze bennem, vele ellentétben, még van annyi jó érzés, hogy nem ugrok azonnal a torkának, hogy nem döföm át rajta máris ezt a nyavalyás botot, ő pedig sajnos azonnal ki is használja ezt. Gúnyos szavaival kísérve vetődöm hátra, nagyot koppanva a falon. A felmosó nyelét azonnal ki is ejtem a kezemből, és már siklok lefelé a falra préselve, amikor ismét a levegőbe emelkedem, és nyekkenve a szemközti polcnak csapódok. Nem marad rá elég időm, se erőm, hogy védjem magam, vagy legalább az arcom, így fejjel ütközöm, és a földre zuhanva percekig csillagokat látok. A homlokomon máris vérző seb tátong, határozottan érzem, hisz a ragacsos, vörös folyadék máris csíkot húz a halántékomon. A kézfejemmel törlöm le, mielőtt a szemembe folyna, aztán lassan felkaparom magamat a földről. Nem akarok kapkodó mozdulatokat tenni, amíg nem győződtem meg róla, hogy elbírnak a lábaim, és elszédülni sem fogok. Szerencsére Kai sincs sokkal jobb állapotban, a korábbi kis trükköm belőle is sokat kivett.
- Ügyes – motyogom már-már elismerően. Régen volt, hogy utoljára efféle párbajba keveredtem. Más esetben talán még ki is használnám az alkalmat, hogy összemérjük egy hosszabb menettel is az erőnket, de most nem engedhetem meg a kockázatot. Visszakaptam a fiamat, és bár már egymásra találtak az apjával, még mindig az én felelősségem. Éppen ezért nem játszadozhatok tovább a végsőkig, jelenleg az az elsődleges cél, hogy kiszabaduljak innen, és a lehető legmesszebbre kerüljek.
- Egyszer talán le is játszhatjuk ezt a meccset rendesen... de most mennem kell – és mint egy végszóra egy Kaihoz közeli polcról egy üveg valamilyen különleges oldatot jéggé fagyasztva, csak hogy nagyobb erőt fejhessek ki, egyenesen a fejéhez röptetem, teljes erővel. Ha mázlim van, ez kiüti őt legalább annyira, hogy az ajtó újra feltáruljon, és kiszökhessek, mielőtt újra magához tér. Bukdácsolva futásnak eredek, és egyszer az életben van is olyan szerencsém, hogy összejönnek a dolgot, feltépem a kijáratot, majd eliramodok egy forgalmasabb utca felé, hogy elvegyülhessek a tömegben.




words: 360 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: Köszönöm a játékot! *.*

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Május 08, 2015 8:02 pm





Rowena & Kai


Close your eyes..


ღ zene: From Devil To Angel ღ megjegyzés: -

Az életben nem az a szórakoztató, hogy élsz boldogan, hanem hogy a halál tényével játszol minduntalan. Az idő telése, és maga a megtapasztaltság már-már önmagában felmutatja ama állítást, hogy izgalmat szeretnénk, változatosságot óhajtunk, hisz az egyhangú monoton élet csak megöl minket belülről fakadóan. Ha én magam egy sima átlagos ember lennék, akkor közvetlen módon aláírnám ama állítást, hogy megelégszem a boldog élet szinonimájával, de nem vagyok átlagos, sőt tudatlan sem, és amiket megéltem azok csak még inkább arra késztetnek, hogy játsszam, szórakozzam, és éljem ki magam. Lehet másnak ez nem tetszik, de ez engem nem érdekel. Sosem volt senkim, hisz mindenki elárult, s miután ez idáig eljuttattak a tönkretételükkel, nos már nincs visszaút. Így, akivé lettem, s aki vagyok; az leszek örökre szólóan, míg csak élek. Ha a magány egyszer testet ölt benned, akkor soha többé nem szabadulhatsz meg a tudatától, ami vicces, főleg egy olyannak, aki az érzelmi skálákkal sincs tisztában, de mindezt köszönhetően a Gemini konventnek. A saját családom ásta meg a poklát, s a pokolt voltaképpen én magam képezem.
A tettemnek hála a nő dühössé válik, hisz szinte érzékelhető a levegő vibrált rezgése. Na jó, nem innen tudom a dolgot, hanem abból, ahogy felém fordulva szinte kiolvashatóvá válik a tekintetéből. Rendkívüli mértékben fel lett húzva, ha tehetné már a pillantásával hamuvá változtatott volna. De hát miért is ennyire lobbanékony? Ez csak egy kis trükk, hogy itt tartsam, ő meg persze miért is ne alapon túl drámázza. Szavainak hatása a fülembe éget, mintha bármilyen jelentősége lenne ezen egyetlen rövid mondatnak, s voltaképpen így is van, hisz rögtönzötten vágódom a falhoz, hogy aztán bevesse rajtam a kis különlegességét. Érzem, ahogy megemelkedik a belsőm hőmérséklete fokozatosan, így válik egyre melegebbé a helyzet, ahogy izzadni kezdek, miközben tényszerűen párolog el belőlem minden, ami csak folyadékhoz köthető. A hatás miatt közvetlen módon felszisszenek, de ezzel egyúttal az arcomhoz egy fadarab súrolódik, s ha mindez nem lenne elég még a levegő sem elég. Szinte már kapkodom, de mintha hatástalan lenne a próbálkozásom. Végül tekintetemet megemelve az övébe vésem, ahogy vészesen megvillan zöld pillantásom, s ha lehetséges sokkal sötétebb árnyalatot vesz át, mint amilyen eddig volt.
-Azt hiszed ezzel megtörsz?-Hangom érzéstelen teljesen, hisz nem foglalkoztat a külsőm állapota. Sokkalta inkább vagyok elszánt, mintsem bátortalan, sőt kifejezetten nem félek sem tőle, sem pedig a haláltól, pedig koránt sem áll szándékomban meghalni.-Szánalmas, hogy fenyegetőzöl.-Nevettek fel könnyedséggel, ahogy lezárva a szemeimet továbbra sem teszek eleget a kérésének.-Helyette inkább alkalmazd a kis képességed, vagy azt a botot, és ölj meg, amíg van lehetőséged, kedves.-Hangom iróniával telt, ahogy ismételten ránézek, majd egy egyszerű kézmozdulattal elérem, hogy háttal a falnak csapódjon, ezzel egyúttal pedig elejtse a kis fegyverét, hogy ezek után a szemközti falnak repüljön teljes erővel. Ennyire tudtam használni még az erőm, mert teljesen kimerített a kis cseles trükkje. Levegőért kapkodva nyomom magamat teljesen a falnak, hogy megtámaszkodva aztán lehunyjam a szemeimet.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzer. Ápr. 08, 2015 10:11 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Részem ez az értelmetlen bájcsevej ott befejeződött, hogy hátat fordítottam neki. Elegem van a gyermekded játékaiból, a beteges gondolataiból, a gyilkos hajlamából, nincs kedvem tovább vitázni vele, hisz teljesen hasztalan. Nagyjából egyetlen szavával sem értek egyet, de felesleges vele vitatkozni, hisz láthatóan semmit sem vesz komolyan, csak arra megy, hogy csak-azért-is alapon ellent mondjon nekem, én pedig nem fogok további alapot szolgáltatni a rendhagyó, délutáni időtöltéséhez. Megyek, vagy maradok, ugyanúgy rám támadhat, hiszen nem normális, és a cselekedeteiben nincs semmi ésszerű logika. Akkor meg miért is ne ragadnám meg az alkalmat, hogy elhúzzak innen, lehetőleg jó messzire?
Ám sajnos mielőtt elérném az ajtót, valami varázslatot bocsát a helyiségre, ami megakadályoz abban, hogy távozzak. Egy láthatatlan fal vesz körül bennünket, mint egy búra. Úgy néz ki, nem maradt más választásom, ahhoz hogy kijussak, el kell érnem, hogy megszüntesse a varázst, vagy ki kell őt ütnöm, amitől automatikusan leomlik a láthatatlan korlát. Hát jó!
- Te akartad, Kai – fordulok hátra hirtelen, dühösen villogó tekintettel, és lendületből szórom rá a mágiámat. A testében levő vizet irányítva vágom a falhoz, majd az előbbiekkel ellentétben a folyadékot nem egyszerűen melegítem, hanem egyből párává alakítom, amitől elkezd kiszáradni, a légzés nehézkessé válik. Ugyanazzal a lendülettel felé tartok, útközben felkapom a felmosót, amivel korábban feltakarítani szándékoztam, mielőtt Kai ebben megakadályoztam volna. A rúd részét jegessé hűtöm, amitől könnyebben reped, majd ketté töröm a combomon egy hirtelen mozdulattal, és a bot éles részét a srác arcához szorítva lépek közvetlenül elé.
- Azonnal eressz ki innen, vagy elcsúfítom a bájos pofidat – sziszegem fenyegetően. Forrong bennem a harag. Ezzel az utolsó húzással sikerült teljesen feldühítenie, előcsalogatni a szunnyadó oroszlánt – vagy ha úgy tetszik, anyatigrist – a barlangjából. – Figyelmeztettelek, nem jársz vele jól, ha velem szórakozol – teszem hozzá. A mágiám haragosan hullámzik bennem, a bőröm alatt, arra vár, hogy kitörhessen, és teljes erőbevetéssel Kaira zúdítsam.




words: 303 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzer. Ápr. 08, 2015 8:44 pm





Rowena & Kai


Close your eyes..


ღ zene: Psycho Love ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Alaposan elgondolkozom azon a felvetésen, hogy párbaj, hisz ha jobban fontolóra veszem, akkor bajom nem igen származhat, hisz megtudom védeni magam, s nem rémiszt meg a kis ereje, amivel az előbb fenyegetett tulajdonképpen meg engem. Túlságosan is büszke vagyok, és szabad szellemű, s pontosan emiatt sem ismerem be magamnak azon tényt, hogy bárki legyőzhet. Tökéletesen azt akarom, hogy én nyerjek, s ez így is van.. mikor is lenne másképp? Ja, hogy az előbb mást gondoltam? Csak szórakoztam, kérlek! Így csaplak ám voltaképpen be, és így is gyakorlok rád hatást, hisz mindig elérem a várt eredményt, és mindig befolyásra késztettem a környezetemet, így okozva káoszt, bajt, és átkot. Talán nem épp a legszerencsésebb napod lesz, ha megjelenek neked, de betudhatod magadnak ama tényt, hogy elhaladtam melletted, hogy összetalálkozott a pillantásunk, majdan a túlvilágra küldtelek tökéletesen is könnyedén.. bár jelen helyzetben eddig nem állt szándékomban ártani neki, de tegyük oda; eddig!
-Lehet valaki bölcs öregen, s lehet valaki elég tapasztalt akár fiatalon is, hisz csupán tudás kérdése az egész.-Szállok vele vitába, azaz szócsatába, hisz eszem ágában sincs igazat adni neki, meg a kis tényének, ha egyszer az van, amit én mondok, akkor az van! Na jó kissé túlzásba estem, de hát.. épp ez a lényege a párbajoknak, bár egy éles harcnak is szívesen a tanúja lennék, hogy vajon melyikünk nyerne, bár nem kérdéses, hogy én.. de azért nem semmi az, amit tudd alkalmazni, így meg kell mérlegelnem azt a bizonyos mértékű lécet, hogy képes vagyok-e bevállalni, avagy sem, mert ha belekezdek, akkor nem lesz onnantól fogva megállj, meg amúgy is! Én nem végzek félmunkát, és nem is hagyom általában életben azt, akivel harcolni kezdek.
-De hiába mondom el, ha te azt válaszoltad nekem, hogy nem adsz semmit sem.-Vonom meg a vállamat könnyedén, és játékosan mosolygok rá. Eszemben sincs voltaképpen hirtelen, hogy mit is akartam az előzőekben, hisz eme helyet átvette vezető szerepben ama megállapítás jelenség, hogy harcolni szeretnék vele, bár nem is értem miért.. oh, de értem! Vajon melyikünk a tapasztaltabb, az erősebb, a ravaszabb, és az okosabb? Mélyen kifújom a tüdőmben tartott levegőt, ahogy őt figyelem, és próbálok valami ésszerűt kirakni magyarázatnak, de álljunk már meg.. mióta is kell, hogy magyarázkodjak? Meg amúgy is neki köszönhettem, hogy össze lett ily szépen pakolva az, ami számomra szükséges egy bizonyos dologhoz. Hálásnak kellene lennem, de valahol kimaradt ez a szótáramból.. mit is jelent a hála? Valami hálaadás rémlik Karácsonyi környékből, bár sose Karácsonyoztam, hisz a családom oly rideg volt velem mindig is, mintha maga a Sátán lennék, de hát nem én adtam azt a nevet a gyerekemnek, hogy Malachai, és ez voltaképpen milyen vicces!
-Elmebeteg gyilkos?-Kérdezem meg játékosan, ahogy ízlelgetem a szót, és igazán tetszik eme megnevezés.-Tökéletesen passzol hozzám, s mond azt, kérlek szépen, hogy ez egy bók!-Nevettek fel könnyedén, ahogy jót szórakozom, és talán kihagytam néhány dolgot a mondandóból, de számomra csak is a kis becenevem ragadt meg, amelyet rám aggatott.-A-a.-Nézem a hátát, amellyel jelzi, hogy távozásra fogja, de ugyan már.-Nem mész te sehova.. még álmaidban sem, holott ez vicces, hisz nem is alszol.-Mosolyodom el pajkosan, aztán egy könnyed kézfelemelés által, majd pár hangos szó ismétlésével egyetlen varázslattal megoldom, hogy az egész épület részleget körbe vegye egy védőmező. Milyen szórakoztató! Így se ki, se be.. vagy de.. be lehet végül is jönni, csak kifele nem lehet menni.-Tudtad, hogy addig nincs záróra, amíg én azt nem akarom?-Vonom fel a szemöldökömet kérdően, ahogy a pulthoz sétálok, és lazán neki dőlök, miközben egy csettintéssel eltüntettem a hullát a... a valahova. Jelenleg nem akarom kiélvezni a halott látványát, hisz sokkal jobb szórakozásom is akad!


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Ápr. 07, 2015 10:20 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Mintha a fejemben olvasna, hisz bár nem mondtam ki hangosan, én is éppen ezt fogalmaztam meg magamban, hogy nem minden az, aminek látszik. A külső sokszor csalóka, főleg ha az ő fajtájáról van szó, bár a vámpírok sem maradhatnak le mögöttük, csak velük kapcsolatban az ember eleve úgy áll hozzá, hogy sosem tudhatjuk. Ezzel szemben a boszorkányok megjelenése könnyen lehet csalóka.
- Erősebbé talán nem, legalábbis nem minden esetben, de bölcsebbé általában igen – javítom ki Kait egy mézédes mosollyal, csak hogy félreértés ne essék. Az élettapasztalatról beszéltem korábban, nem a varázserő fokozásáról. Azt embere válogatja. A szépen gyülemlő tudást viszont amnéziám kívül senki és semmi nem veheti el. Ezért sem fogok vele vitatkozni a félelemről kialakult véleményemről. Egyáltalán nincs szükségem arra, hogy egyetértsem velem, de én akkor is úgy gondolom, hogy ez nem feltétlenül gyengeség.
Akarva-akaratlanul is kitör belőlem a nevetés a furcsa tanácsát hallgatva. A kialakult komoly, feszült helyzetben ez az ötlet, hogy szedegessek hangyákat, teljesen abszurdan hat. Talán éppen ez volt a lényeg, mindenesetre magamban máris elkönyvelem, hogy Kai reménytelenül zakkant. Leginkább rossz értelemben, mégis van benne valami nagyon gyerekes, amitől legalább annyira szánom, mint amennyire viszket tőle a tenyerem.
- Pedig szerintem teljesen egyértelmű, mit akarok: hogy végre eltűnj innen. Csakhogy az a sejtésem, hogy fogok tudni tőled megszabadulni addig, amíg ki nem derült, hogy mégis mi a fenét akarsz még. Egyedül ezért érdeklődtem a szándékaid felől – tárom szét a karjaimat, mintha mi sem lenne ennél érthetőbb. Láthatóan élvezi a helyzetet, ennél fogva nem lehet túl nagy mehetnékje, ami sajnálatos. De ha sikerül megsürgetnem a dolgokat, talán előbb szabadulhatunk mindketten. Eddig legalábbis így gondolkodtam, de már semmiben nem vagyok biztos.
- Viszont ha csak az időt húzod, és nincs itt egyéb célod, azt hiszem, én leszek az, aki lelép. Én dolgozni jöttem ide, nem azért, hogy egy elmebeteg gyilkossal vitatkozzam – ingatom a fejem, majd hátat fordítok neki azzal a szándékkal, hogy én tényleg távozom, hacsak meg nem akadályoz ebben. Igazából kétlem, hogy hagyna ilyen könnyedén kisétálni, és ebből kifolyólag minden egyes idegszálam ki van rá élezve, rá van hangolva, hogy ha csak egy lépést is tenne felém, vagy bármilyen ártó szándékkal lenne, könnyedén megvédhessem magam.



words: 358 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Ápr. 07, 2015 8:47 pm





Rowena & Kai


Gondolkozz, és fontold meg a lépéseket, amelyeket megteszel..


ღ zene: Psycho Love ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Ha jobban kiakarnám élvezni a játszmát, akkor már rég neki estem volna azon dolognak, hogy csatázunk, vagy esetleg már épp kínoznám, persze az utóbbi nem lenne könnyű, tekintve hogy erős, és kitartó, és makacs, és még sorolhatnám, nem de bár? Lehetnék kedvesebb is, de sajnos nem szerepel eme fogalmi jelleg a szótáramban, ahogy az ehhez használható utasítást sem ismerem, csak hallottam egyszer-kétszer eme szót, amelynek a jelentése valamit biztosan jelent. Tettethetném egész nap a hülyét, mint aki könnyed játszmának veszi a jelenségek zálogsorát, de nem.. annál jóval megfontoltabban teszem meg a lépéseket, azaz épp csak úgy, hogy súroljam azt a bizonyos határvonalat, sőt épp csak úgy, hogy higgyen a szavaim mögött rejlő csapdákban, hisz voltaképpen az a célom, hogy játszunk. Mondtam már, hogy szeretek játszani? A kedvencem a bújócska, avagy fogócska néven ismert című epizód, amelyet még anno húsz évvel ezelőtt Jossy-val, és az ikrekkel játszottam le, csak ugyebár megszöktette azokat a nyamvadt gyerekeket, és képes is lett volna önön magát feláldozni, csak hogy az a két kis tesója éljen, persze szándékomban sem állt megölni, hisz.. hisz túl értékes a párbajos játszmához, amit még azóta sem vívtunk meg, de majd csak eljön annak is az ideje. Amúgy is még a Hold állása is kell oda, meg minden egyéb formaiság, amit eme szándék megkövetel.
-Nem minden a látszat, kérlek szépen..-Jegyzem meg egy sejtelmes mosolyba zárva eme mondandómat azon szándékkal átitatva, hogy rejtélyes maradjak továbbra is, de mégis annyira közvetlen, nos amennyire csak lehet..-Illetve nem minden esetben a kor teszi erősebbé az embert.. csak hogy tudd!-Kacsintok rá pimaszul, ahogy vele szemben állok, és kiélvezem a szócsata előny helyzeteit, persze nem mondom azt, hogy mindenben tökéletesen a nyerési esélyen állok, de legalább nem hagyom annyiban a dolgokat.-A félelem igenis gyengeség.. amíg az adott ember le nem győzi azt.-Töprengem el egy pillanatra. Volt alkalmam legyőzni a mélyen bennem élő félelmeket, s aggályokat. Nem félek semmitől sem, hisz ha húsz év magányt kibírtam, akkor annál rosszabb már nem lehet, persze rendben aláírom lehetett volna hosszabb idő is, de ez már csak részletkérdése, ugyanakkor, akinek nincs senkije.. annak a magány végül áldássá válik, s a reménye is lesz egyben.
-Látom ideges lettél, de várj tudok egy módszert arra, hogy mitől nem lennél az.. szedjél hangyákat.-Jegyzem meg játékosan, ahogy egy laza mosolyt öltök az arcomra, majd elkomolyodom azon, ahogy a családját védi.-Egy életre megbánom.. ugyan, hisz mégis mi lehet rosszabb annál, mint egy életen át szóló magány, mely végig kísér?-Kérdezem meg a szemeibe nézve. Az egyedüllét megvisel, kikészít, és rettenetesen üressé tesz, így ha mostanra semmi sem maradt a mellkasomba, mint érzelem, akkor nem lehet engem okolni érte, hisz nem én zártam be magamat!
-Álljunk már meg!-Mondom megemelt hangszínen kissé.-Egyszer azt mondod nem érdekel, utána meg azzal jössz nekem, hogy mégis.. lehet, hogy őrült vagyok, de azért én még eltudom legalább dönteni, hogy mit akarok.-Mondom komolyan beszélve, ahogy végül vállat vonok.-Szóval döntsd el szépen, hogy mit is akarsz!-Jelentem ki határozottan, ahogy ördögi mosolyra húzom játszi könnyedséggel az ajkaimat.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Ápr. 07, 2015 9:22 am


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Lovagolhatunk még a témán, és ellenkezhetnék, hogy de igen is az áldozataiból táplálkozik, még ha nem is a húsukból vagy a vérükből, hanem az erejükből, ami szintén a lényük része, de nincs kedvem jelenleg nyelvtanórát tartani, és az igazat megvallva cseppet sem érdekel, hogy megeszi-e azokat a szerencsétleneket, miután az életüket elvette. A helyzetük se jobb, se rosszabb nem lesz tőle, és ami azt illeti, az enyém se.
- Ebből is látszik, hogy hozzám képest fiatal vagy még – jelentem ki elmosolyodva, bár ebben a mosolyban nincs sok kedvesség. Nem szeretném megtippelni a korát, hisz ránézésre nem lehet több huszonévesnél, de már volt időm megtanulni, hogy a természetfeletti világban általában semmi nem az, aminek tűnik. Főleg boszorkányok esetében. Lehet tőlem ötven, vagy száz éves, de valahogy mégis úgy érzem, hogy fiatalabb tőlem. - Talán előbb-utóbb magad is megtanulod, hogy a félelem nem gyengeség, csak azt bizonyítja, hogy nem vagyunk hülyék. - Szándékosan beszélek vele lekezelően, egyrészt mert már alapból is sikerült kivívnia a megvetésemet, másrészt pedig mert nem akarom a látszatát sem kelteni annak, hogy fölém kerekedhet és legyőzhet. Ha hagynám, hogy elhiggye, hogy van esélye ellenem, még a végén talán én is elhinném, az pedig nem lenne jó.
- A családom? - Meglepettség, majd harag villan a tekintetemben. - Veszélyes játékokat játszol, Kai. Nem ajánlom, hogy belevond őket ebbe, mert megígérhetem neked, hogy egy életre meg fogod bánni. - Ha engem fenyeget, az egy dolog. De senkitől nem tűröm, hogy a családommal szórakozzon. Egyszer már áldozatául estünk egy boszorkány kisded játékainak, vagy bosszújának, ha úgy tetszik, de ez még egyszer nem fog bekövetkezni. Különben is, mit tudhat Kai a fiamról vagy az apjáról? Szerintem csak blöfföl. Nem dőlhetek be neki.
- Miért nem mondod végre meg inkább, hogy mi a fenét akarsz még, és aztán húzol el innen? - teszem fel a számomra legfontosabb kérdést neki. Essünk túl ezen, aztán menjen mindenki a dolgára. Ha jól sejtem, egyébként is nekem kell majd itt rendet tenni, és gondoskodni a hulláról. Remélem, ki tudom majd magyarázni a dolgot a tulajnak, bár arra magától is rájöhet majd, hogy nem tudnék halálra szipolyozni senkit. Csak egy szirén vagyok.




words: 355 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Ápr. 07, 2015 2:07 am





Rowena & Kai


A játszma érdekes egy pontról tekintve mindig..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Egy törékeny pillanatra a saját elmém játékába ringatom magam, ezáltal csapva be az egész értelmet, mely eddig köztudottnak tűnt, de mostanra annyira átlátszó lett, tünékeny, s elillanó. Kósza gondolati sorom ez, de mégis annyira összezavar, hogy kezdem elhinni a játszmám lehetetlenségét. Tudom, hogy téves állítás, de annyira igaznak tűnik, s nem csalfa hamiságnak. Végül a valóság tört része felébreszt.. igen, pontosan ezt akartam érezni. Az emberek ezt teszik, álomba, sőt illúzióba kergetik magukat, holott sosem lesz igaz a fantáziájuk álma, vágya, rejtelme.. Kezdik elhinni, hogy amit ottan látnak valódiságot adó, de amikor nem történik semmi, csak üresség marad a lehetetlenség helyén.. csalódnak, s a rideg valóságot látják a szemeik előtt. Húsz év alatt hányszor, s hányszor képzelhettem el azt, hogy szabad leszek, vagy hogy meghalhatok? Hányszor játszott az elmém tébolyulata ködös álmot lebegtetve előttem? S vajon mennyiszer vágytam a lehetetlenség tetőfokára a magány végső zálogán omolva össze? Miért élhettek ma, s mostan itt, s hogyan nem képzelgek, ha az könnyebb lenne, mint bármely négyzet szeglet az élet igazában? Pontosan az ismerős érzés miatt csaptam be magam, hogy aztán úgy érezem nyerhettek, hisz a lehetetlent számba véve nyerhetünk, s igen, én mindig nyerek! Egyik ellenfelemet sem becsülöm alá, de azt sem tagadhatom, hogy én mindig nyerek.. nehéz megérteni eme látszatot. Viszont megmosolyogtató, hogy ennyire ingerülté válik, hiszt azt hittem tovább bírja a tűrő határa, de tévedtem.. megesik. A játszma, a bosszú, az elégtétel... csak ürügy, melyet a fantáziám, s az elmém óhajt meg magának, hogy aztán örömét lelje, míg én jót mulattok. Az őrület is a maga módján élvezet!
-Hmm.. ebben lehet, hogy igazad van, de én inkább ölök, mintsem eszek.-Szúrom oda pimaszul eme megjegyzést, hisz ha azt várta, hogy majd helyeselek, akkor nem.. az sajnos, avagy nem sajnos, de nem fog menni. Egyre érdekesebb lesz a játszma, így már csak akkor is üt rajtam a valóság, amikor megmutatja az erejét, ami egyszerre különlegesen lázba hozz, de ugyanakkor lefagyaszt. Igen, a véremmel szórakozik, ami nem vicces, sőt egyre dermesztőbb, persze nem mutatom ki, hogy fázom, de akkor sem tagadhatja a szervezetem a tényt.
-Igazad van, alá becsültelek, mert nem hittem volna, hogy erős ellenfelem lehetsz, s mindezt azért, mert benned volt a félelem.-Jegyzem meg mosolyogva, s kicsit sem hagy alább a jellemem. Ugyanúgy csak egy áldozati bárány, aki besétált a kelepcémbe, viszont az ereje lenyűgöző igazán. Veszek egy mély levegőt, ahogy fagyasztásom immár véget ér, egy hideg ténnyel társítva.-Ez igazán kár pedig kezdtem azt hinni, hogy a családod jelent neked valamit.-Tippelek be egy érzékeny pontott, s ha bingóm van, akkor talált a tippem. Biztos van pasija, szerelme, férje.. bár jobb lenne, ha nem lenne. Esetleg gyermeke, vagy szülei.. lehet épp testvére van. Ki tudja, nem? Érdekes maga a világ!


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Ápr. 07, 2015 12:29 am


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Minden apró gesztusa, mozdulata, tette és szava tovább táplálja a haragomat, az elszántságomat, a vakmerőségemet, melyek lassan kiirtják belőlem a félelem csíráját is. Az adrenalin-szintem érezhetően megugrik, és tettekre sarkall. Nem fogok tovább tűrni csendben, meglapulva, mint egy gyáva kis nyuszi. Ez nem én vagyok. Elsőre talán okosabbnak találtam nem elfutni – és ez a része azóta sem változott – a magam módján a végére járni ennek az egésznek, mielőtt cselekednék, hisz nem fogok fejjel rohanni a falnak, nem ejtettek fejre gyerekkoromban. De mostanra kész vagyok túllépni az ártatlan csevegésen, ezzel már egyébként sem megyünk semmire.
- Megenni? – kérdezek vissza gúnyosan, és felvonom a szemöldökeimet is. – Kettőnk közül te vagy a parazita – teszem hozzá nem kevésbé megvetően. Ő az, aki mások erejét szipolyozva tartja fenn magát, akár egy vámpír. Legalább annyira rossz ő is. Csak hozzá beteges és gyerekes is egyben.
- Le kell, hogy törjelek, édes: fogalmad sincs, hogy mennyire vagyok erős – jelentem ki határozottan, és ezt bebizonyítandó fokról fokra sebesen hűteni kezdem a szervezetében található vizet, elsősorban a vérét, minden egyes sejtjét, amíg reszketni nem kezd a hidegtől, a végtagjai elnehezülnek, a mozgás egyre körülményesebbé válik a számára. – Megfagyaszthatlak, míg végül egy valódi jégszoborrá válsz, vagy megtehetem az ellenkezőjét, és a saját levedben fogsz megfőni, szó szerint. Az ereid elpattognak majd a felforrósodott véredtől, túl nagy lesz rájuk a nyomás, nem fogják bírni az iramot – fenyegetem meg szinte csevegő hangon, egy leheletnyi gúnyos éllel. Alapvetően nem vagyok egy veszélyes, kegyetlen alkat, de nem szeretem, ha szórakoznak velem. És Kai borzasztóan alábecsül, ha azt hiszi, hogy ilyen könnyen legyőzhet. Sikerült eléggé feldühítenie ahhoz, hogy megismerje a veszélyesebbik énemet. A legtöbb szirén nem él évszázadokig. Jó esetben megérik a száz évet. Éppen ezért egyedi példánya vagyok a fajomnak, és a szirénekről köztudott, hogy az erejük a gyakorlással együtt növekszik. Nos, nekem kétszáz évem volt tökélyre fejleszteni a képességeimet, éppen ezért Kainak a leghalványabb fogalma sem lehet arról, mi mindenre vagyok képes, ha „előveszem” az erőmet.
- És még egy rossz hír a számodra: semmit nem fogok neked adni – hangsúlyozok minden szót külön, hozzá erősen artikulálva is, biztos, ami biztos. Aztán visszaengedem a hőt a testébe, hogy fokozatosan újra felmelegedhessen. Nem akarom őt minden áron megölni, mint mondtam, nem vagyok kegyetlen, még pszichopata gyilkosokkal sem. De ha okot ad rá, hogy bántsam, nem fogom kímélni.




words: 382 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyHétf. Ápr. 06, 2015 11:51 pm





Rowena & Kai


A játszma érdekes egy pontról tekintve mindig..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Vicces, amikor azzal védekeznek az emberek, hogy palástolják az érzelmeiket, holott az arcuk vonásait nem tudják elrejteni. Ezért is szeretem annyira a kínzást inkább, s nem a gyors ölést, amely csak a hatékonyságra jó, de az apró érzelmi vonulatok elmaradnak, s nem adnak élvezetet, csak egy reflexszerű eltűnést, mint amikor hirtelen megiszol egy pohár bort, és nem élvezed ki az ízét, amely sokkalta különlegesebbé teszi, és persze egyedibbé. Az emberek többsége szereti a gyorsaságot, a rohanást, és idejük sincs az apró, ám de finom vonulatokra, amelyek összessége jelenti magát a boldogság örömét. Hogy ez a gyors halál mi volt nekem? Semmi, csupán egy kis erőelvonás, amellyel pótoltam egy bizonyos ideig a boszorkány énem vágyát, s amelynek erejével bármikor élhettek. Nem mellesleg Roet is épp ily módon megérintettem játékosan, csak hogy egy kevésnyi erőt, de vajnyi kevésnyit elemeljek tőle, s ezáltal sokkalta gyengébbé tegyem, hisz ha ellenem szeretné használni, akkor megtehette volna, de eddig nem tette, ami ostoba módszer volt, mármint arra tekintve, hogy csak állt, és állt.. most már semmit sem tehet ellenem, hisz gyengébb, s igen ki kellene magát pihennie, hogy visszanyerje a teljes önvalóját, de jelen esetben nem fog tudni aludni. Oh, de gonoszka vagyok! Nem, dehogy, ez kedvesség volt a részemről, s egy kis védekezés a magam javára, hogy ne árthasson nekem egy pillanatot sem.. Sosem voltam ártatlan, szóval ha azt várta, hogy ölbe tett kézzel várom, míg nekem esik... akkor tévedett, de egy óriásit! Szeretem a magam javára kihasználni az előnyöket, s lám így tettem!
-Sajnálatos módon nem beszélek magamban, azaz tudod nem vagyok elmebeteg.. csak pszichopata.-Jegyzem meg eltöprengve, és teljességgel igazam van, hisz nincsenek agyi bajaim, csupán.. szeretek ölni, szórakozni, és kínozni.. játszani, s játszadozni. Ez talán vétek lenne? Ha igen, akkor sajnálom, de a tény örökre belém égett, s nem szeretnék egy pillanatra sem ezen változtatni, vagy ha mégis, akkor... álljunk már meg egy pillanatra! Olyan soha az életben nem lesz, szóval nincs is miről beszélni! Mély levegőt veszek, csak hogy eme szükségletemet kielégítsem, majd hangosan felnevettek a tette miatt.. még hogy ellök. Ez igazán szórakoztató, hisz ellenállni próbálna, már ha ilyen könnyen lerázható egyed lennék, de nem vagyok.
-Mert ha hozzád érek, akkor mi lesz? Csak nem megeszel?-Kérdezem meg felhúzott szemöldökkel, és érdeklődő pillantással, ahogy meglepettséget szimulálok.-Oh, ugyan.. semmit sem tudsz tenni! Gyengébb vagy, mint mikor beléptél az üzletbe.-Döntöm oldalra a fejemet tény megállapításként, ahogy végül felnevettek könnyedén.-Sok-sok ötlet.. nem tudod, hogy mi az?-Kérdezem meg szimulálva, majd csak nevettek egy sort.-Na jó.. olyasmit szeretnék, amit csupán csak te tudsz adni.-Jegyzem meg sejtelmesen, ahogy ördögi mosolyt villantok.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyHétf. Ápr. 06, 2015 11:05 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Hogy őszinte legyek, ezúttal sem vártam egyenes választ, már lemondtam róla, mégis azt kapok. A gyilkosság az gyilkosság, akár honnan nézzük, az indíttatás mégis sokat számít. Ölhetünk hirtelen felindulásból, mert eldurran az agyunk, ölhetünk előre megfontolt szándékkal, mert előnyünk származik a másik halálából, ölhetünk önvédelemből, mert az életünk, vagy a szeretteink élete forog kockán. Az utóbbi okból kifolyólag én is megtettem már, és megtenném újra bármikor, ha erre kényszerítenek. Ha a fiamat fenyegetik, egy percig sem habozok, de a saját sorsomat sem az fogja eldönteni, hogy szembe merek-e szállni valakivel egy utolsó vérre menő harcban. Mégis minden indíttatás közül talán a legrosszabb az, ha valaki játékból, poénból, unalomból, önmaga, vagy mások elszórakoztatására vesz el egy életet. Emiatt is lélegzek fel, valójában csak képletesen, amikor kiderül, hogy a szegény eladónak az ereje miatt kellett meghalnia. Először valójában nem teljesen értem, hogy ez mit is jelent, de a rend a fejemben hamar helyre áll, amikor Kai megérint, és velem is ezt teszi. Nem tudom, példaképpen, bemutatásképpen, vagy véletlenül történik, de ezzel nem is foglalkozom sokat, hisz annál jobban leköt az érzés, amit az erőm elvétele okoz. Nem kimondottan fájdalmas, de azért kellemetlen. Kicsit ahhoz hasonló, mintha az életerőmet, a véremet szívnák belőlem, de mégsem ugyanaz, mert ez nem annyira fizikális. Sokkal inkább valami belső gyengeség, vagy mintha a jókedvemtől akarnának megfosztani. Összességében: nem akarom soha többé ezt érezni.
- Ha ennyire szereted ezt hallani, akkor mondogasd néha te magadnak – tanácsolom neki egy gúnyos fintorral. Nem tudom, mennyire gondolta komolyan, amit mondott, a szavai egyszerre tűnnek ironikusnak és szórakozottnak, ahogy ez a őrülttől elvárható. Nem is próbálok mélyebbre ásni, tuti eltévednék az agya sötét mélységeiben. A dicsérő szavaira inkább nem válaszolok. Bár nő lévén bármikor szívesen fogadok kedves bókokat, de nem mindegy, hogy kitől. Az elutasítással viszont magamra haragíthatom, és még nem lehetek benne biztos, hogy ez mennyiben rontaná az esélyeimet a túlélésre.
- Ne érj hozzám még egyszer! – lököm el a kezét, amikor ujját az ajkaimra helyezi. Az előbbi kis erőelszívó bemutatója után esélyt sem akarok adni rá, hogy ez újra megtörténjen. Egyébként is még túl elevenen él bennem az emlék róla. – Milyen ötletek? Mi a fenét akarsz tőlem?! – kérdezem most már ingerülten, és a haragom legalább annyira őszinte, mint amennyire a növekvő félelmemet igyekszik elfedni. Teszek hátra egy lépést, de a szemeimet továbbra sem veszem le Kairól, ugyanolyan elszántan és magabiztosan meredek az arcába.




words: 393 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyVas. Ápr. 05, 2015 4:15 pm





Rowena & Kai


A játszma érdekes egy pontról tekintve mindig..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Ahogy hozzáérsz óvatosan egyszerre ráz ki a hidegség érzete, és önt el a melegség, mintha eme kettősség mélyen benned élne, s fokozatosan oszlatódik végül el egyféle jó érzésbe vetülve át. A bőrfelülete puha, selymes, és egyszerre érzed a kezed, ahogy az ő bőrét is. Van valami kisugárzó mindebben, ahogy jobban belegondolva nemcsak, hogy lágy érintésben lesz részed, amely talán egy pillanatra átfut a testeden, de sokkalta inkább érzed a mélyen benne lakozó erőt, sőt az energiát, amely életben tartja a törékeny kis testét. Végül pedig, ahogy ráismersz eme mennyei érzésre mindinkább magadba kezded szívni, bár ugyan részlegesen, de a magadévá teszed azt, amit egykoron ő képviselt. Megszabadítod a boszorkány erejétől, s a saját magad részére vonzód be eme tökéletes mágiát. Talán lehet őrültnek nevezni mindazt, amit tudok, s talán apám joggal illette rám folytonossággal a szörnyszülött jelzőt, de én úgy érzem, hogy mindez másrészről tekintve különleges, hisz ha már nincs erőm, amelyet oly annyira szeretnék, akkor tudok magamnak szívni, még ha csak részlegesen is, de képes vagyok épp annyit átvenni, hogy egy ideig a saját céljaimra tudjam fordítani azt, bár igaz, ha túl sokáig folytatom ezt, akkor az adott személy bele hal, mint a nő is, akinek ugyan nem vettem el a teljes erejét, de épp annyi van bennem, hogy a kis játszmáimat tökéletesítve eltudjam érni könnyedséggel. Őszinte leszek a halála nem hatott meg egyetlen pillanatra sem, sőt az sem lenne számomra megrázó, ha az újabban megjelent Roe-val kellene végeznem. Számomra ezek járulékos veszteségek, amik népesítik a halotti sort, sőt mindezzel jót is teszek nekik.
-Szórakozásból?-Gondolkozom el egy pillanatra, ahogy széles mosolyra húzom az ajkaimat.-Lehetséges, de nem.. most nem ezért öltem. Kellett az ereje.-Vallom be egy rövid hatás szünetet tartva a két mondat között, ahogy jót szórakozom ezen az egészen. S miért is ne fordítanám az én kis hasznomra mindazt, amit csak lehet? Végül is lehet undorító, hogy valaki öl, de kérem szépen.. a törékenyek megérdemlik a halált, én pedig élvezem, hogy ölhettek. Bár őrültség volt egy bolt közepén, de ki a fenét izgat, mert engem nem igazán.. s az, hogy ennyire undorodik, bár jelentősebben nem fut épp előlem, ami valljuk be egy jó pont a számlájára, hisz ezt értékelem tőle teljességgel.
-Igen, szerettem volna hallani, hisz tudod mennyire hiányzik eme szó a kelléktáramból.. legalább minden percben hallgatnom kéne.-Töprengem el, ahogy végül felnevetek könnyedén. Tetszik a fintor a kis ajkain. Szórakoztató, s élvezetes mindez, sőt kifejezetten egyre jobban benne akarom tudni a játékomban.-Nagyon okos vagy, és rendkívül csinos.-Bókolok egy kicsit neki, ahogy mindeközben mosolygok.-Illetve díjazom azt is, hogy nem szállsz velem szembe.-Teszem még hozzá, ahogy vele szemben állok meg, és ezáltal mélyen a szemeibe nézek.
-Ssh!-Teszem az ajkaira a mutatóujjamat, csak hogy fokozzam a hangulatmenetét.-Veled nem terveztem ilyesmit, kedves, hisz sokkalta inkább másféle ötleteim vannak veled kapcsolatban.-Engedem le magam mellé suttogásom közepette a kezemet, ahogy pimaszul vigyorgok rá.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzomb. Ápr. 04, 2015 1:31 am


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Ártatlan tizenévesen biztosan kiakadtam volna a látványtól. Hisztiztem volna egy sort, vagy pánikba esek, esetleg sikítva menekülök. De már nem vagyok tini, több mint kétszáz éves vagyok, láttam már elég sok borzalmat, néhányat át is éltem, és bár kicsit sokkol a dolog, sőt, elborzaszt, már kapok ilyentől idegösszeroppanást. Inkább próbálom felmérni a helyzetet, értelmet találni az értelmetlenségben, rájönni, hogy mi is történik itt. Először is, egy hulla fekszik a pulton. Az illető a munkatársam lett volna. Vajon hol a tulajdonos? Remélem, ő legalább megúszta, és hogy nem fog mostanában belépni azon az ajtón, mert lehet, hogy ő is így végezné. Igazából még nem mondtam le teljesen erről az állásról, de nyilván nem ez a legjobb alkalom ezzel foglalkozni. Mi oka lehetett Kainak megölni az eladót? Személyes bosszú? Nekem úgy tűnik, hogy nagyon jól szórakozik. Ráadásul ő maga mondta, hogy szereti az őrült dolgokat. Lehet, hogy csak unalmában, vagy kedvtelésből tette? Azt hiszem, nincs ki mind a négy kereke, ami elég aggasztó, de még mindig úgy gondolom, hogy nem járnék jobban, ha azonnal futásnak erednék. Pedig egy részem nagyon szívesen tenné.
- Csak szórakozásból ölted meg, igaz? – kérdezek rá elborzadva, miután az előző kérdésemre egyértelmű választ nem kapok. Tulajdonképpen nem is számít, már levontam a következtetésemet. Kai tényleg nem komplett.
- Azt szeretted volna hallani tőlem, hogy őrült vagy? Szerintem te ezt magadtól is tudod, és egyértelműen ki is élvezed – ingatom a fejemet apró fintorral. – Nem hagyom-e annyiban? Ez attól függ. Nem fogok egy vadidegen halálának megtorlása miatt szembeszállni egy boszorkánnyal, nem ment el az eszem. – Az eladót megmenteni már nem tudom, akkor meg mi értelme lenne? Nem én vagyok a törvény, és nem is biztos, hogy jól jönnék ki belőle, ha összeakaszkodnék ezzel a boszifiúval. – De ha velem is hasonlót tervezel, mint vele – bökök a pult felé a holttestre. – Akkor számíthatsz rá, hogy nem fogom hagyni magam – teszem hozzá nagyon komolyan. Meglehet, hogy ezzel csak a lovat adom alá, hogy megtámadjon, és ezzel kiprovokálja az ellenkezésemet. De egyébként is őrült, meg sem próbálom megfejteni a gondolkodásmódját.




words: 336 ••• music: BIg Girls Cry ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Ápr. 03, 2015 8:17 pm





Rowena & Kai


A játszma érdekes egy pontról tekintve mindig..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Valahol az etikett táblázat, avagy szabályzat, és én teljes mértékben elakadtunk, vagy megeshet, hogy épp elkerültük egymást, hisz nő esetén udvariasnak kellene lenni, s átvenni egyes helyzetekben a engedelmességet, azaz megengedni nekik, hogy előnyt élvezzenek, vagy csupán finoman elvállalni egy-egy esetet magamra, de nem megy.. valahogy nincs kedvem összeszedegetni azt a sok dolgot, így rábíztam a tudtán kívül, holott mindez én nekem kell, s nem a próba része. Még azt is elhitte, hogy a munkatársa vagyok, holott az, aki eredetileg az lenne halottan fekszik a pulton, s a vér.. igen, legközelebb jobban ügyelek a részletekre teljes mértékben, de nekem is eshetnek ki dolgok, avagy véthettek hibát, mert nem vagyok tökéletes, vagyis de az vagyok.. csupán nem szeretem a takarítást. Bár rendbe szoktam tenni dolgokat, és részben a legtöbb férfihez képest én illedelmesen takarítók, avagy főzök, ha kell, de van egy bizonyos határ, amelyet nem lépek át, s ez az.. hogy már pedig szórakozom. Ilyenkor nem ismerem sem az udvariasságot, sem a kedvességet, de még a könyörületet sem, sőt a takarítás gondolata ilyenkor a fejemben sincs. Sosem voltam jó a nők megértésében, de egy-két dolgot megtanultam; szeretik a rossz fiúkat, imádnak hisztizni, és vannak köztük dögösek. Mondjuk ez a nő sem panaszkodhat, de nem térhettek el a tárgytól, tehát.. jelenleg a játékomat élvezem, amelyet űzök, s ehhez mérten teljesen tisztábban vagyok azzal, hogy mit engedhettek meg magamnak, s mit nem. Egy ideig el is megy ez a húzza-vonna, de kezd unalmas lenni, ezért megmutatom neki az áldozatot, amelyre jogosan azt várnám el tőle, hogy őrültnek nevezzen, elmebetegnek, avagy esetleg pszichopatának, de semmi.. Érdeklődően fürkészem a tekintetét, az arcát, és így a vonásait, de komolyan semmi, mármint azonkívül, hogy meglepődik, és csodálkozik.. ilyen nincs! Erre maximum meg kellene ijednie, avagy szaladnia kellene már előlem. Hallgatom néha-néha elhangzó kérdéseit, de nem tudok mit mondani, hisz elakadtam azon a szinten, hogy ő nem érzékelt semmit. Mintha a hulla mindennapi lenne, s csak a tény lepné meg, hogy egy újabb halottat lát. Lenyűgöző, igen.. észhez térve ez igazán lenyűgöző, hisz még egyik ember sem reagált erre ilyen egyszerűen, de mégis nekem tetszően. Uh, ezt élvezem! Nem fél, nem menekül, még csak rettegni sem retteg.. tetszik, ez a nő tökéletes a játszmámhoz, s végre értékel valamit, bár ez erős túlzás, mert le van fagyva, s gondolom nem igazán rajong a hulláért, de ez már csak részletkérdés végső soron, s nem több.
-Nos tökéletesen körbeírtad az alaphelyzetet, hisz a halál beállta után kerültek rá tényleg, s még hozzá jómagam okoztam.-Mutatok szerény személyemre, ahogy meg is hajolok hozzá művészien egy mosolyog keretébe zártan. Őszintén bevallom, hogy élvezem. A hulla látvány összhangot ad ennek az egész helynek, s az, hogy csak fokozzam a hangulatot még koránt sem kezdődött el. Egyelőre annyival is beérem, hogy felfedtem számára a halottat, s mókás, hogy minderre úgy reagált, ahogy titokban akartam, s ezzel meglepett. Egy pont a javára, de ezzel még koránt sem dőlt el a játszma kimenetele, hisz ennél több kell.. jóval több kell. Szóval, akkor hol is tartottam? Ja igen!-A halál esete egyszerű jelenség, főleg ama szempontból, amit vele tettem.-Mondom egy újabb mosolyba foglalva eme megjegyzésemet, ahogy kiélvezem az adott helyzetet. Mindenképpen számítok arra, hogy menekülésre veheti a dolgot, sőt azt is számba veszem, hogy nekem eshet, hogy megöljön a tettem miatt, ami vicces lenne, hisz még csak nem is kötődött ezen személyhez egy kicsit sem.
-Igazán megleptél azzal, hogy nem aggattál rám jelzőket, s ez tetszik, bár szándékomban áll feltételezni, hogy ezen eset miatt nem hagyod ennyiben a dolgot, s ugye nem tévedek?-Kérdezem meg mélyen a szemeibe nézve, s várom a válaszát, ahogy a lehető legközelebb állok meg hozzá, azaz pontosan előtte.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptySzer. Ápr. 01, 2015 12:51 am


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Gyanakodva húzom fel a szemöldökömet. Ez a fazon nem csak hogy furcsa, de még ki is hangsúlyozza, hogy az. Szereti az őrültségeket. Hát jó neki. De hogy őszinte legyek, annyira nem lepődöm meg. A mai fiatalok mind kicsit furcsák. Én a magam módján mindig is lázadó szellemű voltam, már a saját időmben, de később is. Sőt! Az átok, mely elvette a fiamat, és hosszan tartó, tehetetlen, éber fiatalságra ítélt, még inkább előhozta a makacs, kitartó, mindenre elszánt oldalamat. De még így is voltak és vannak olyan határok, melyeket egykor meghúztam magamnak, és sosem léptem át. A mai generációknál viszont teljesen normális, hogy egy kicsit őrülten viselkednek. Őrült ez a világ, de muszáj felzárkóznom, és alkalmazkodnom, és nem csak saját magam miatt. Elsősorban Ezra miatt. Éppen ezért csak egy megértő mosollyal nyugtázom Kai szavait. Ha úgy gondolta, hogy vicces lesz engem egy ilyen próbatétellel megtréfálni, hát legyen. Nem veszem magamra. A legtöbb helyen előszeretettel ugratják az újoncokat. Ahhoz képest ez is csak egy ártalmatlan csíny volt. Átadom neki az előkészített csomagot. Remélem, semmit nem hagytam ki azok közül, melyek valóban megtalálhatóak az üzletben. Szeretném ezt a munkát, tényleg, és délelőtt már azt hittem, hogy meg is kaptam, de ilyen próbatételekkel nem számoltam. Valahol talán mégis érthető.
Egyik meglepetés után jön a másik, amikor Kai elkapja a karomat, és visszatart. Nem kell feltakarítani. Mondom én, hogy ez a fickó elég különös. És nekem vele kell majd együtt dolgoznom? De hát furcsaságai mindenkinek vannak. Próbálok továbbra is alkalmazkodni. Csak bólintok, tudomásul véve, hogy véresen kell hagynunk a padlót.
- Nos, akkor… mi lenne a dolgom? – Mondjuk nem is takarítónak jelentkeztem. Jogos. Van itt egyáltalán forgalom? Amióta megérkeztem, egyetlen egyszer sem csilingelt az ajtócsengő. De az is lehet, hogy ez csak ilyen csendes napszak. Egy újabb dolog, amely kitapasztalásra vár.
- A munkatá…? – A hangom elhal, és ajkaim egy csodálkozó ó betűt formálnak, amikor meglátom a hullát a pulton. Atyaég! Ez eddig is itt volt? A vértócsa máris értelmet nyer. Ellenben minden más zavarossá válik. – Mi folyik itt? – kérdezem döbbentem, és csoda, hogy sikerült megfogalmaznom egy épkézláb mondatot, mert egyelőre nagyjából csak tátogásra telik tőlem. Nem is tudom, mi sokkol jobban, a látvány, vagy hogy a halott eladó eddig is a pulton feküdt, és nem is tudtam. Vagy esetleg a tény, hogy Kai ölte meg. – Miért? – teszem fel a kérdést, ami következőnek felötlik bennem. Talán sikítanom kéne, és fejvesztve menekülni, a legtöbben valószínűleg ezt tennék. De én már elég sok mindent láttam az elmúlt bő kétszáz évben, többek között azt is, hogy a futás és menekvés ritkán megoldás. Meg kellett volna ijednem, de egyelőre csak döbbent vagyok és kíváncsi. Közelebb megyek a hullához, és enyhén elborzadva szemrevételezem. – A vágások rajta… azok a halál beállta után kerültek rá, nem azok okozták a halálát – suttogom. Nem vagyok kórboncnok, de köztudott, hogy miután a szív leállt, és nem pumpálja tovább a vérünket, már kevésbé vérzünk, majd egy idő után egyáltalán nem. Kai nem csak hogy megölte a nőt, de még játszadozott is a halott testével. Ez nagyon beteges. Azt hiszem, valóban menekülnöm kellene, lelépni innen, amint lehetséges, de nem hiszem, hogy ha egyszerűen hátat fordítok neki, és futásnak eredek, akkor elenged. Ennél ezt alaposabban ki kell gondolnom. Nem szaladok el, hogy aztán hátba támadjon. Inkább szembe szállok vele, ha szükséges, bár egyelőre engem még nem próbált felszabdalni.




words: 550 ••• music: Helvegen ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Márc. 27, 2015 7:21 pm





Rowena & Kai


Helyzetváltás.. avagy nézz a pultra!


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Udvariasan bólintok azon kérésére, hogy hívjam nyugodtan Roe-nak, bár őszintén szólva nekem édes mindegy, hogy mi a neve, hisz sosem ezen van a hangsúly, hanem inkább azon, hogy mi a következő lépés, és hogy mi is fog történni a helyzetkapcsán. Kényelembe helyezve magamat, mint aki jól érzi magát, elüldögélek a pulton miután a cetli hozzákerült. Kicsit sem zavar a tény, hogy illetlenség rajta ülni, meg amúgy is kit érdekelnek az etikett kódexek? Szabad világban élek, kérem szépen, azaz azt csinálok, amit csak szeretnék, így ha az Eiffel-torony tetején fogok lógni, akkor ott leszek! Igen, mikor is épült az építmény? Persze, meg van.. 1889. Március 31.-én lett befejezve, bár öt éve, mármint azelőtt.. mielőtt is bekerültem a börtönvilág rejtelmeinek élvezetességébe, azóta már húsz év eltelt, akkor 25 éves az a toronyka maga, ha jók a számításaim. Milyen sok mindent történt azóta.. rengeteg újabb építmény lett, sokat fejlődött a korszak, s én.. én mindebből kimaradtam! Az egyetlen jó dolog az egész idő telés alatt csupán az, hogy legalább nem öregedtem, és még mindig fiatal vagyok, és szexi. Ah, irtó szexi! Gondolatmenetemből az zökkent ki, hogy ideje a nőre figyelnem, aki időközben összepakolta a kérelmeket, és megszólított. Szavai kissé meglepnek, de aztán jobban átgondolom.. oh, igen, lista írás közben kissé túlzásokba estem, így odaírhattam azt is, hogy "madárcsontok", ami vicces! Elkezdek nevetni, de a listán voltaképpen nem csak eme őrültségem szerepel, hanem még van ott még egy.. vagy rosszul emlékszem? Végül keresztbe vettem az egyik lábamat a másikon, ahogy mosolygok.
-Igen, beugratós.. kissé túlzásokba estem, tudod szeretem az őrültségeket.-Magyarázom jókedvűen, ahogy végül megint elkezdek nevetni ezen az egészen. Érdekes is lett volna, ha talál "madárcsontokat" a boltban, akkor tuti még jobban nevetnék, hogy a tulaj annyira őrült, hogy ilyet is áruljon. Végül elkomolyodom, ahogy megjegyzi a vérrel kapcsolatos kérdést, és még hozzáteszi, hogy fel kellene takarítani.. na nem! Azt nem engedem! Kezeimet a pult szélére helyezem, majd hirtelen ellökve magamat álló helyzetbe kerülök.-Nem kell feltakarítani, kedves.-Jegyzem meg, ahogy utána lépve visszahúzom még mielőtt megkereshetné azt a bizonyos takarítókészletet.-Jól van az ott, tudod eléggé szép padlódísz, illik a környezethez, és a személyiségemhez.. sőt határozottan kiegyensúlyoz..-Gondolkozom el egy pillanatra.-..engem, igen engem.-Mondom, ahogy elengedem, persze mintha éreztem volna a szervezetében némi mágiát.. valami természetfelettivel lenne dolgom? Mindegy is, az előző részben elszívott erő megteszi a hatását, és nem kell belém több.. egy ideig, azaz egyelőre, bár ki tudja, nem de bár?
-Oh, majd elfelejtettem.-Szedem le egy kézmozdulattal a hulláról az álcázóbűbájt.-Ő a munkatársad, és nem én.. de sajnos idő előtt elhunyt. Részvétem, azaz mégsem, hisz egyszerűen élveztem.-Nevettek fel könnyedén, és a holttest mellé sétálok, ahogy vigyorogva nézek rá Roera.. ha bármivel is próbálkozik, akkor ígérem, én magam sem leszek kegyes, bár mikor is voltam az?


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Márc. 27, 2015 12:19 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Úgy tűnik, nem esik le azonnal a srácnak, hogy miről is beszélek, de nagyjából fél perc után valószínűleg összeadja fejben a képletet, mert hamarosan felismerés költözik a tekintetébe, és udvariasan üdvözöl engem.
- Kai – ismétlem utána a nevet egy pillanatra eltűnődve, mivel nem mond többet. Ez vajon minek a beceneve? Végül is mindegy, nem kell ezt bonyolítani. – Örvendek. És nyugodtan szólíts Roe-nak – teszem hozzá egy barátságos mosollyal, ha már a becézéseknél tartunk. Hiszen kollégák leszünk, akár félre is tehetjük a túlzott udvariaskodást. Kai-nak láthatóan ez nem esik nehezére, mert máris nagyon közvetlenül viselkedik. Elővesz egy kissé gyűrött cetlit egy látszólag sebtében összedobott listával, és átadja nekem, majd mint aki jól végezte a dolgát, felül a pultra. Felvonom a szemöldökeimet, majd megállva, hogy ne forgassam a szemem, amiért képzeletben vállon is veregetem magam, lepillantok a papírdarabra.
- Egy… táskába? – Nézek fel végül meglepetten. Na és most én honnan szerezzek olyat? Mély levegőt veszek, majd kifújom. Oké, megoldom. Mielőtt elkezdeném összevadászni az üzletben a listán található adalékokat, teszek egy kört a pult mögé, majd belesek alá, mivel arra számítok, hogy ott talán találok valamiféle papírtasakot. Szerencsére nem tévedek, és ez a dolog máris megoldódott. Már csak meg kell töltenem. Ismét végigfutok a listán. Boszi még mindig nem vagyok, ennél fogva lehet, hogy tévedek, de nekem úgy tűnik, mintha egy konkrét bájital hozzávalóiról lenne szó. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg így van-e, vagy csak a véletlen műve ez a összeállítás, de nem kérdezek rá. Ehelyett megindulok begyűjteni a dolgokat. Elsőre nehéz melónak tűnik, de aztán kezdem megtalálni a rendszert az üzlet elrendezésében. A belső sarokban vannak azok a szárított fűszerek, melyeket leborítva kell tárolni. Egy hosszú polcon csupa friss gyógynövény található, ezek igényelhetik a legtöbb figyelmet, mert hamar elveszíthetik a hatásukat. A napos oldalon van néhány cserepes virág is, és aztán itt vannak még a nem növényi eredetű dolgok. Lassan mindent sikerül begyűjtenem. Zsálya, orbáncfű, sisakvirág… Még lassan égő gyertyát is találtam, csupán egy-két dolog hiányzik a végére.
- Ezek a madárcsontok… Ez ilyen beugratós, ugye? Vagy ilyesmit is árulunk itt? Mert azt eddig még nem találtam meg – szólalok meg végül pár percnyi néma keresgélés után. Érdeklődő tekintetemet Kai szemeibe fúrom, aztán megakad a pillantásom nem messze tőle, a padlón, egy kisebb tócsán. – Az ott vér? – mutatok a pult mellé a földre. Annak tűnik. Láttam, hogy ilyesmi is van a raktáron, csirkevér meg hasonlók, fiolákban. Furcsa. A boszik tényleg mindent felhasználnak. – Fel kéne takarítani – jegyzem meg végül, hiszen valószínűleg véletlen cseppenhetett oda. Valahol láttam itt egy felmosót, megkeresem.




words: 413 ••• music: Helvegen ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Márc. 24, 2015 11:18 pm





Rowena & Kai


Egy kis műszak váltás..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám Cool

A napsütés könnyedén áthatol az üvegen, így okozva káprázatos módon világosságot, mely a sötétség éles ellentéte, mely mindent beborítva láthatóbbá tesz, mely egy csettintésre hamuvá éget, ha épp vámpír vagy. Apropó sült vámpír! Vajon milyen lehet az íze? Persze mindezen kérdéssel az a gond, hogy mire odajutsz, hogy megkóstold addigra porrá válik, törékeny kis hamuvá, elillanó álommá, melyből kiderül azonnal, hogy sohasem fogod tudni megkóstolni a grillezett, de mégis Nap által hevített vámpírt. Kár érte, pedig biztosan igazán finom lehet.. De álljunk már meg.. miért gondolkozom ilyen elmebeteg hülyeségeken? Megrázom a fejemet, és eredményként elkönyvelem, hogy New Orleans rossz hatással van a testi, és a lelki nyugalmamra, ami valljuk be nagy szó, mert általában mindenhol jól szoktam magamat érezni. Mélyen magamba szívom a levegőt, és kiélvezem a halotti lét illatát, amelyet a hulla jelenléte foglal magába zártan. Kezeimet a pultra helyezem, és így támasztom meg a testem, miközben várok az újabb páciensre. Biztosra veszem, hogy remekül fogok szórakozni. S igen sült ember.. jobban hangzik százszorta! Ahogy nem mellesleg kellemes tény, hogy épp erre tartott valaki, avagy tán csak a képzeletem szüleménye mindez? Közben persze ideje átgondolnom, hogy a belépővel mi legyen; süljön, főzzem meg, nyersen hagyjam, vagy talán grillezem? Érdekes kérdés, és szinte választani sem tudok a választékból, hisz mind tökéletes a feladathoz. Tekintettem az ajtó felé szegeződik, ahogy dobolni kezdek az ujjaimmal az asztalon unalmamban, miközben a gyűrűm egyszer-kétszer koppan a felületén, így adva hangot. Várok, várok, és még mindig várok.. kezdem feladni éppenséggel, amikor is nem sokára épp kinyílik az ajtó. Ez az! Jön valaki, és váó... izgatott vagyok! Érdeklődve figyelem a belépőt, aki egy nő voltaképpen, sőt kifejezetten csinos egyed, de ez nem hat meg, amikor is gyilkos hangulatban vagyok. Már épp varázsláshoz készülnék neki, amikor is az zavar meg, hogy szavakat intézz hozzám. Ez most komoly? Vonásaim kérdőek, és próbálok a helyzet magaslatán maradni, hogy ne egyből támadják neki, hanem szórakozva élvezem ki a játszmát magát. Persze kétségtelen, hogy nem műszakváltásos személyre gondoltam, de sebaj.
-Szép Napot!-Mondom egy kis időhúzás múlva, ahogy komoly arcot öltök, bár nem értem mit kellene csinálnom.. áh, meg van.-Igen, persze, hogyne, szólt..-Ekkora égést még magam is most könyvelhettek el először, ami haladás természetesen. Bár fogalmam sincs ki itt a főnök, míg nem mellesleg azt se tudom ki a csodát öltem meg.. nem lényeges végülis.-Csak hát megfeledkeztem az időről.. tudod, hogy megy ez.-Nevettem el magam, amikor is észbe kapok hirtelen.-Oh, milyen illetlen vagyok. Én Kai vagyok. Örülök a találkozásnak.-Húzom ravasz mosolyra az ajkaimat, ahogy benyúlok a nadrágom zsebébe, és előhúzok egy lapot, ami tartalmazza, hogy mik is kellenek nekem.-A főnök mondta, hogy tesztelés gyanánt ezt adjam oda neked, hogy a listán szereplőket összeszed. Én ellenőrizlek, így kiderül mennyire ismered az itteni dolgokat. Először is ez az üzlethelyiség, itt keresgélsz. Egy táskába rakd bele őket.-Mutatok körbe, majd felülök végül a pult azon részére, ahol nincs a hulla, és onnan kezdem el figyelni őt.


Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Márc. 24, 2015 9:27 pm


Kai & Roe
Hey, I think I'm your new colleague

Nem reméltem, hogy ilyen egyszerűen fog menni, de igazán könnyű menet volt ez a ma délelőtti állásinterjú. Már ha nevezhetjük ezt annak. Nem tettem kimondottan magasra a lécet, csak valami nekem fekvő munkát akartam, ami megélhetést biztosít, és kitölti az időmet, amíg a fiam és Daud valahol a város szélén, isten tudja hol, a gyakorlással vannak elfoglalva. Nem szeretem a tétlenséget, hasznossá tenni magamat viszont annál inkább. Igazából elvállaltam volna akár egy pultos melót is valamelyik bárban a francia negyedben, hiszen tömve van velük a környék. Biztos nem olyan nehéz találni egy pubot, vagy más szórakozóhelyet, ahol alkalmazottakat keresnek. De mielőtt bevetettem volna magamat, hogy megnézzem a kínálatot, még tettem egy kitérőt az Üst felé. A turisták egyik kedvenc környéke, bárki, akit vonz a misztikum, aki szeret jósoltatni, érdeklik a különféle amulettek, védelmező kövek, ezotéria, azok megfordulnak ott, függetlenül attól, hogy valóban hisznek-e mindebben, vagy sem. Egy ideig sodródtam az árral, ismerkedtem a várossal, aztán megnéztem magamnak a kevésbé forgalmas, kisebb utcákat, környéket is, és végül egy olyan gyógynövényboltra bukkantam, ahol szintén eladót kerestek. Anélkül léptem be, hogy igazán átgondoltam volna a dolgot, mert éreztem, hogy ez az igazán nekem való. A helyről az avatott szem számára ordít, hogy valóban mágikus dolgokkal foglalkoznak, bájital adalékokkal, és normális esetben valószínűleg boszorkányt alkalmaztak volna, de hamar meggyőztem a tulajt, hogy én vagyok az embere. Nem boszi vagyok, szirén, de nekem is megvan a magam varázsereje, és tökéletesen értek a mágiához, tekintve, hogy kétszáz éven át kerestem a módján, hogy felébresszem a fiamat, és közben valóban sokat láttam, hallottam, tanultam, tapasztaltam magam is a boszorkányságról. A tulaj nem habozott sokáig, nem teketóriázott, kijelentette, hogy fel vagyok véve, és már ma délután kezdhetek. Jöjjek vissza egykor, hogy leváltsam a másik eladóját, aki majd megmutat nekem mindent, amire még szükségem lehet.
Így is tettem, pontban egyre visszatértem a boltba. Az ajtó csilingel, amikor benyitok, majd arcomon egy barátságos mosollyal beljebb sétálok. Egy pillanatra megtorpanok, amikor egy srácot pillantok meg a pult mögött. Nem is tudom, miért gondoltam, hogy női kollégával lesz dolgom.
- Szia. Rowena vagyok. Rowena Havelock, a váltás. A főnök szólt, hogy jönni fogok, ugye? Elvileg neked kellene itt körbevezetned, és bemutatnod a munkát – fejezem be a bemutatkozást kissé bizonytalanul, mert valamiért úgy érzem, mintha félreértettem volna valamit. De ha így is van, a srác majd kijavít, nem igaz? Igyekszem magabiztosnak tűnni.



words: 389 ••• music: Love Don't Die ••• note: -

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyKedd Márc. 24, 2015 8:51 pm





Rowena & Kai


Egy kis műszak váltás..


ღ zene: Run This Town ღ megjegyzés: Drágám  Cool

Könnyed léptekkel szállok fel a buszra, mely szinte alig-alig tartalmazz utast. Nos igen.. nem sok őrült indul el New Orleans irányába, de én megteszem, mivel jelenleg található ott egy bizonyos bolt, amely tartalmazz egy-két olyan eszközt, illetve tárgyat, amire feltétlenül szükségem lesz még a későbbiekben. Szúrós, ám de annál ravaszabb mosollyal illetem a buszsofőrt, aki vár rám.. mennyi ideje is állok csupán? Benyúlok a nadrágom zsebébe, és előhúzok egy kis pénzt, amelyet átnyújtok neki, és miután közlöm, hogy New Orleansbe szeretnék menni, nos már adja is a jegyet. Még magyarázz ott valamit, de nem igazán figyelem, hisz a twitteren lógok fent, ahol ugyanis már rengetegen elkezdtek követni, holott nem is ismernek engem, de hát a mai világban úgy tűnik, hogy sokakat leköt az, hogy minél több követésük, avagy követőjük legyen. Jó számmal át is nézem a lapjukat, az adataikat, a fényképeiket, de mind más, és más éghajlatról származik, ami valljuk be egyszerre lenyűgöző, de ugyanakkor rémisztő. Na de hát ma már mindenki elérhet bárhonnan, bárkit. Imádom a modern technikát! Oh, igen, ha az eltelt húsz évem alatt lett volna ilyen, akkor tuti biztos, hogy nem a Baywatch részeket nézem meg vagy hússzor, bár nem panaszkodom, hisz a csajok igazán dögösek voltak benne. Végül átveszem a jegyet, és el is helyezkedem egy szabad ülésen, miközben az emberek úgy bámulnak engem, mintha épp kísértetett látnának, avagy azt csodálják, hogy ilyen sokáig vettem jegyet? Ugyan már, hisz ráérünk, akkor meg hova a fenébe rohan mindenki? Nem is értem ezt a világot.. szűk nadrágok, rohanás, meg.. na igen most elakadtam, hisz nem tudok már negatívumokat sorolni. Elnyomkodom a telefonomat az egész út alatt, így szinte fel se tűnik, hogy elrepül az idő, és megérkezünk New Orleansbe. A főtér környékén, avagy a városközpontban? Tudjam is én hol, de leszállok, és szemügyre veszem a terepet. Csodálatos napsütés, lenge hőmérséklet, de annál élvezhetőbb, sőt.. sok-sok ember. Ezt már szeretem!
Lassú, de fokozatos léptekkel átmegyek a tömegen keresztül egészen az elhagyatottabb épületi részlegek felé, ahol már nem annyian fordulnak meg, és a boszik is hemzsegnek, hogy mindezt honnan tudom? Egy-kettő már kapásból nekem jött a rohanása közepette, és még elnézést sem kért.. ah, milyen elavult világban élünk mi. Sietősre váltok, ahogy nem sokára egy-két sarkon még befordulok, aztán megérkezem egy bolthoz.. növényekkel van kirakva, tehát mágikus gyógynövénybolt? Majd mindjárt kiderül! Benyitva egyedül csupán a pult mögött álló nőt pillantom meg, aki eléggé furán méregetni kezd, így ennek keretén belül zárom be az ajtót, és a táblát a "zárva" feliratra fordítom egy ördögi mosoly keretén belül. A hölgy hirtelen megindul felém, és elkezd valamit magyarázni..
-Mondott esetleg valamit?-Kérdezem meg mikor velem szemben állva üvöltözik egy sort, és ekkor kihasználva a helyzetet megragadom a vállainál, a kezeimmel. Oh, ez az.. varázserő!-Üdvözlöm a tesóimat odaát.-Mondom rideg hangon, ahogy nevetni kezdek, ha csak belegondolok abba, hogy milyen élvezetes is volt az, amikor végeztem velük. Szinte kimondhatatlan, s megismételhetetlen érzelmi láncsor kellege. Kiszívom belőle az összes életerőt, avagy mágiát, és végül a holttestet a földre engedem könnyedén. Megfordítom a táblát, és újra "nyitva vagyunk". Nevetve felfektettem a holtestet a pultra, ahogy néhány sebet ejtek rajta egy kisebb késsel, majd amikor látom, hogy valaki erre felé tart hirtelen egy könnyed álcázó bűbáj által elrejtem a hullát, én pedig beállok a pult mögé. Milyen jó is az, amikor szórakozhatok! Nos ki lesz a következő édes kicsi áldozati bárány, akit megsütök, megfőzök, avagy esetleg nyersen hagyok?


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 1:43 pm

Folytatás: --> Itt
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Márc. 28, 2014 11:07 am

Genevieve & Niklaus

Nem hajlandó azonnal igenlő választ adni, talán nem is vártam, hogy ezt tegye, tekintetem most mégis egy pillanatra elsötétedik. Ő fogja a rövidebbet húzni, ha ellenem szegül, de szerintem ezt neki is tudnia kell már. Tudom, milyen az, amikor valakinek nincs igazán vesztenivalója, sokszor "szálltam már ringbe" másokkal ezzel a hozzáállással, és ez az érzés megfelelő aduászokat ad az ember kezébe. Most viszont, hogy nekem igenis van miért megküzdenem, úgy érzem, képes vagyok még elszántabb és elvetemültebb lenni, mint valaha, ha erre van szükség. És nem csak New Orleans épségéért és békéjéért harcolok, pedig száz évvel ezelőtt ez is elég volt ahhoz, hogy a végsőkig elmerészkedjek akár a rettegett Papa Tundéval szemben is, annak érdekében, hogy rendet teremtsek a városomban. Most azonban a meg nem született lányom biztonsága a tét, és nyilvánvalóan nem vagyok, és nem leszek soha mintapéldája az apáknak, de teszem, amihez értek, hogy megteremtsem neki azt a környezetet, amire szükség van, ahhoz, hogy itt fel tudjam nevelni, és senki ne akarjon ebben megállítani.
- Kedvesem, a magabiztosságod lenyűgöző, de érhetnek még kellemetlen meglepetések, ha alábecsülöd a vámpírokat - jegyzem meg halk, mély hangon, és gondolatban hozzáteszem: ha alábecsülsz engem. A tekintetem is ezt az üzenetet hordozza. - Nem akarhatsz az ellenségemmé válni, szépségem - teszem hozzá végül szavakkal is figyelmeztetőleg, de ez tényleg csak ennyi, és semmi több. Nem fenyegetőzés. Nem érzem ennek szükségét. Tudom, hogy be fogja adni a derekát, mindenféle értelemben, mert tisztában van vele, hogy kinél van a hatalom, és látom a szemeiben, hogy szeretne ezen osztozni, nem pedig összemérni az erőnket. Csak egy kis ösztönzés kell neki, de meg van annak is a pikantériája, hogy nem adja könnyen magát. Ajkaim felfelé görbülnek a feltételét hallva, tekintetembe játékosság költözik. Így akarja? Rendben. Legyen így. Miért ne keverhetnénk egy kicsit a szórakozást és az élvezeteket a munkával?
- Hmm... Csak utánad - lendítem kifelé a karomat, de amint kilép az utcára, két lépésből utolérem. Az egyik nagyon kellemes tulajdonsága ennek a városnak, hogy minden kis szegletébe találni hangulatos szórakozóhelyeket, bárokat, pubokat, amelyek szinte a nap huszonnégy órájában nyitva tartanak, és többnyire - főleg esténként - élőzenével csalogatnak befelé. Most sem kell messzire mennünk ahhoz, hogy találjunk egy ilyen helyet. Bár itt még nem jártam eddig gyakran, talán érdemes lenne felfedezni magamnak New Orleans ezen részét is. A bár varázsa leginkább a 20-as éveket idézi fel bennem, ami még mindig a kedvencem, az akkor ért sok kellemetlenség ellenére is. A jazz zene lágyan tölti be a teret, simogató a fülnek. Genevieve hátára teszem a kezem, finoman terelve őt a bárpult felé. Ujjaim, végighúzva azokat gerince mellett, a dereka irányába indulnak lassan, alig-alig érintve őt. A felsője vékony anyagán keresztül is jól érezhető karcsú alakja, és legszívesebben szorosan magamhoz vonnám most azonnal, ám megérkezünk a pulthoz, így egyelőre véget kell vetnem ujjaim játékának.
- Mit rendelhetek a hölgynek? - fordulok vele szembe érdeklődve, felvont szemöldökkel, ajkaimon továbbra is azzal a szórakozott, ravaszkás mosollyal.

zene: Nitesky | szavak száma: 487
▲ ▲ ▲
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyPént. Márc. 28, 2014 12:13 am





Niklaus & Genevieve
we will rule this city
Tagadhatatlanul élvezem visszafogott viselkedését, az elkapott pillantásokat, a megkérdőjelezhetetlen feszültséget, mely kettőnk között lobban anélkül, hogy megérintenénk egymást. Persze el kell távolodni, közelségem túlságosan eltereli figyelmét... de ez fordítva is igaz. Bár ő érkezett hozzám, így, én diktálom a feltételeket. - A mienk a felelősség? - vonom fel kérdőn szemöldököm és ajkaimba harapva élvezem ki szemtelen pillantását mi először kebleimre csúszik majd onnan fojtatva útját simít végig csípőmön és combjaimon, hogy aztán visszatérjen tekintetemhez. - Nem Nik. A mienk a hatalom. A boszorkányoké. - egyetlen pillanat erejéig sem jövök zavarba. Éhes vad vagyok és ő az én prédám. Kék íriszeim ragyognak, testem pedig megfeszül, amikor ellép. - S hidd el, jó néhányan szomjaznak bosszúra, azok után amit Marcel tett. Bestien és Celeste... - csóválom meg a fejemet – Őket túlságosan is elvakította a bosszúvágy. - őrültek módjára viselkedtek és halál lett a jussuk. Ellenben én, ki meghúzódtam a háttérben és vártam, most a boszorkányok élén álltam és jól tudom, hogy eljön az én bosszúm ideje is.
„A jazz, a muzsika, az egész teret körbeölelte. Rebekah velem szemben foglalt helyet még Cara italért ment. - Az egész családod... olyan... előkelőek vagytok. - mint mindig, most is zavarban vagyok, ahogy tekintetem végre meglátja őt. Rebekah elégedetten követi pillantásom. - Egyetértek. Elijah valóban páratlan. - ajkamba harapok. - Nem is tudom... persze, nagyon kedves, gáláns... de ha választanom kell egy Mikaelson férfit... - emelem ajkamhoz poharam és aprót kortyolva pillantok ismét felé. - Klaus. - Rebekah azonnal átlát rajtam – Genevieve! Ki gondolta volna, hogy a kicsi, szent boszorkány, a rossz fiúk után vágyakozik? - én újabbat kortyolok ezúttal azonban csibészes mosolyra húzva ajkaimat. - Tudtam, hogy az a sorsunk, hogy barátok legyünk. - folytatja a szőke vámpír és a koccintás hangja visszhangzik fülemben amikor elhal a zene.”
- Először hívj meg egy italra. Utána tárgyalhatunk. - kacsintok ravaszkás mosollyal ajkaimon és a legkevésbé sem zavartatva magamat indulok kifelé az üzletből. Határozott lépteim mást sem sugallnak mint magabiztosságot de minden okom megvan rá. Celeste és Bastiana halálával, a legerősebb boszorkány lettem a városban, így nem csoda, hogy még ők is félik a haragomat. Több mint száz évig New Orleans földjében rohadtam és most, hogy visszatértem, nem volt senki, aki megállíthatott volna a célom elérésében.


▲ Lassan de biztosan :$ ▲ seven devils ▲ 372 ▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt EmptyCsüt. Márc. 27, 2014 1:30 pm

Genevieve & Niklaus

Pozitív választ kapok, de az a szemtelenség, ahogyan azt tálalja, mosolyt csal az arcomra. Elég volt csupán néhány röpke másodperc, hogy leszűrjem, egy igazi játékossal van dolgom, aki legalább annyira szereti a veszélyes játékokat, mint én. Leszámítva, hogy neki sokkal több a vesztenivalója, hisz ő, velem ellentétben, nem egy ezer éves, teljes mértékbe halhatatlan vámpírhibrid. De mindettől csak tovább növekszik bennem az érdeklődés az irányába. Figyelem az apró, merész, kihívó kis gesztusait, és az ajkaimon állandóvá válik a ravasz mosoly, ahogy elégedett pillantásom újra és újra végigfut a nő alakján.
Nem ismertem eléggé régen, de amennyire emlékszem rá, nem volt más, csak egy szürke, mezei kisegér, aki nem vágyott soha a rivaldafényre, meghúzódott csendesen az árnyékban, és meg is elégedett ezzel az élettel. Persze ki tudja, mi járt már akkor is abban a csinos kis fejében, csak ő mondhatná meg. A halál azonban láthatóan jó hatással volt rá, mint a virágokra az eső és a napfény. Teljesen kinyílt, pompázik, vérszemet kapott, hatalmat akar, figyelmet, és meg is szerzi. Ó, ha tudná, hogy ez mennyivel vonzóbbá teszi a szememben. És az, ahogy körüljár, mintha csak egy préda lennék a számára... Bármennyire is szeretek nőket levenni a lábukról, most mégis egyszerűen üdítő, hogy a kisujjamat sem kell mozdítanom ahhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését. Ellenkezőleg. Esetünkben épp ő az, aki ezen fáradozik.
- Elijah nyilván a szokásos diplomata útjait járja, nekem pedig az volt a megérzésem, hogy velem szívesebben tárgyalna. De talán tévedtem. Ez esetben szólhatok neki is - tárom szét a karomat látszólag megadóan, persze magamtól is tudom a válaszát. Ismét szembe fordul velem, tekintetünk újra összefonódik, én pedig ezt kihasználva teszek felé még egy lépést, immár az illendőtől kicsit közelebb állva meg előtte. - Örülök, hogy ezt mondod, Genevieve - ugye szólíthatlak így? - mert nekem sem kenyerem a hízelgés - váltok mindjárt közvetlenebb hangszínre. Nem akartam ajtóstól rontani a házba, ezért kezdésnek maradtam az udvariaskodásnál, de nyilvánvaló, hogy ez egyikünknek sem hiányzik. Ráadásul a húgom barátnője volt egykor, amennyire én tudom, felesleges hát a hivatalos megszólításokkal erőlködnünk tovább.
- Szerintem már sejted, miért vagyok itt, kedvesem - fúrom a tekintetemet továbbra is a nőébe, majd végigsuhan rajta a pillantásom, aztán ellépek tőle, hogy újra körbe járjam a helyiséget. A szexuális feszültség szinte kézzel fogható kettőnk között, és ezt egyikünk sem tagadhatná. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha nem vonná el a figyelmemet, pedig ennél komolyabb témát akarok vele megtárgyalni, úgyhogy nem engedhetem magam elterelni a kitűzött célomtól addig, amíg azt meg nem valósítottam.
- Te lettél a boszorkányok új vezetője, a város vámpírjai pedig alám tartoznak, így miénk a felelősség, hogy rendet teremtsünk - fordulok vele szembe, ezúttal két méternyi távolságból. - Szeretném tudni, hogy számíthatok-e rád ebben? - szegezem neki az egyértelmű kérdést, és csak ezután engedem meg magamnak, hogy elkalandozzon pillantásom tűzvörös haján, nőies idomain. És ekkor születik meg bennem a szilárd elhatározás, hogy nem csak a boszorkányok együttműködését fogom megszerezni, hanem őt magát is. Semmi kétség, hogy így lesz.

zene: Nitesky | szavak száma: 493
▲ ▲ ▲
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Gyógynövénybolt Gyógynövénybolt Empty

Vissza az elejére Go down

Gyógynövénybolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Francia negyed :: Az Üst - boszorkányok tere-