world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba - Page 2 EmptyPént. Feb. 21, 2014 7:45 pm




To Dominic

sorry, I'm drunk

- Kakaó? – pillogok rá, mikor mindenféle csokiról beszél nekem. - De ha már itt tartunk, akkor szeretnék csokit, köszi. – mosolygok rá igen csak szélesen és a mellkasára hajtom a fejem, mert kissé nehéznek tűnik, Dom mellkasa meg kényelmesnek. Épp elkényelmesedek rajta, még át is ölelem és szelíd bambiként mosolygok, mint a tejbe tök, mikor megint megszólal.
- Kényelmes vagy. Nem akarok menni. – közlöm vele, aztán csak megmozdulok és kimászok a kádból, majd leveszem a cuccaimat, mert csöpögni nem olyan jó buli, mint amilyennek tűnik.
Nem kell kétszer mondania, hogy vetkőzzek, szóval nem zavartatom magam, főleg azután nem, hogy letakart.
- Ugye tudod, hogy nem vagyok madár?! Attól, hogy letakartál, még nem fogok álomba szenderülni… – jegyzem meg neki, de még nem veszem le a törölközőt a fejemről. Gyerekkoromban volt egy papagájom, ha letakartam, akkor csendben volt és aludt, mert azt hitte éjjel van. Gondoltam szólok Domnak arról, hogy ez esetemben nem fog bejönni.
Utána megyek, amikor whiskyért megyünk, majd a hálójába is követem, mintha csak Zokni lennék.

A hálóba belépve meglátom a nagy ágyat, szóval nekiszaladok, elhúzva – ellobogva – Dom mellett és nekiugrok, majd ívesen „repülve” landolok az ágytakarón és kiterülök, mint egy bájos, de annál részegebb béka. - Tök kényelmes az ágyad! – szólalok meg, de mivel az arcom az ágytakaróba fúródott, elég halkan hallatszik a hangom, ezért átfordulok a hátamra. - Soha többé nem mozdulok el innen! – jelentem be, majd hirtelen ülök fel az ágyon, mint akit az áram csapott meg és le is ugrok a bútordarabról, hogy aztán hirtelen ott teremjek Dom előtt. Kiveszem az üveget a kezéből és egy csókot nyomok az arcára, majd meghúzom a whiskyt jó alaposan. - Gyere velem. – szólalok meg és az ágyhoz húzom, ami előtt megállok. - Ezt ki kell próbálnod. – nézek rá nagy komolyan és megint ráugrok, majd hangosan nevetek, ahogy szinte visszapattanok és rugózik alattam az ágy. - Naaaa, mire vársz még?! Gyere már! Ugorj! – vigyorgok Domra és meg is paskolom magam mellett a helyet. Útközben viszont nem emlékszem, hogy hol hagytam el a bourbon-ös üveget…

***

szószám: passz; zene: -; megjegyzés:  nááá 

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Hálószoba Hálószoba - Page 2 EmptyPént. Jan. 24, 2014 10:03 am

Hálószoba - Page 2 Rn9hf0przbx7rzxkps7


A hozzászólást Dominic Calder Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 14, 2014 2:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Dominic Leighton lakása-