world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Előadóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Május 19, 2014 11:26 pm

Folyt. köv. itt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyCsüt. Május 01, 2014 1:46 pm

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!



Ahogy a másodpercek telnek, valami olyan érzés kerít hatalmába, melyet már régen nem éreztem, s melyet csak Heather adhatott. Nem az vagyok, aki szoktam lenni, mikor nélküle vagyok. Egy egész új emberré változtat, mely félelmetes számomra, aki jó, és aki képtelen megítélni helyesen azokat a dolgokat, melyeket amúgy pillanatok alatt tesz. Heather mellett kiszámíthatatlanná válok, az egyik percben egy dühödt fenevad, de a másikban egy szelíd áldozat tudok lenni. Hogy csinálja? Félek attól, mit tehet így velem... Félek? Én? Hiszen nem tudom mi az, csak érzek valamit, ami bizonytalanná tesz. Valamit amit nem kellene. Ez nem félelem. A félelem az, amit az áldozataim szemében látok, mikor megölöm őket...
Percek telnek el, s a légvételem még mindig szapora, s egy pillanat alatt csúszik ki a számon a kérdés, amit komolyan is gondolok jelen percben. Heather valami olyat hoz az életembe, amit az egyik apró kis részem akar, viszont én nem tudok vele mit kezdeni, mégis akarom ezt a nőt jobban, mint bármit eddigi életem során.
- Van egy szoba a közeli motelban, ahol lakom. Az igazat megvallva megéheztem a vérveszteségtől, te nem? - Engedek meg magamnak egy kétértelmű vigyort, miközben felkapom a ruháimat, majd az épen maradt dzsekimmel elfedem a véres felsőtestem, mert a felsőt nem fogom visszavenni. Tönkrement, és ragad a vértől, mely a mellkasomból jött... A sebből, melyet Heather okozott. Hangja ismét szélsebesen jut el hozzám, és egy kaján vigyor jelenik meg ajkaimon, majd közelebb lépek hozzá, de mielőtt bármit is felelhetnék, elragad egy lányt, akinek elveszi a ruháját. Mikor csak ketten maradunk, akkor szembe kerülök vele, kiélvezve a vámpírság adta sebességet, majd felemelem a fejét az állánál fogva.
- Tudod, rengeteg tervem van veled, de azt inkább ruha nélkül képzeltem el - simítok végig ugyanazzal a kezemmel arcán, mellyel az állához értem, majd a mutató ujjam végigvándorol a nyakán és a mellkasán is, majd egy pillanatra megáll a kezem, és leejtem magam mellé, mikor kijelenti, hogy indulhatunk. A kezemet nyújtom felé, jelezvén, hogy mutatom az utat, s magam sem értem, mikor váltam a gonosz fenevadból kedvessé, csak annyit érzek, hogy gyengévé tesz, de míg vámpírsebességgel sietünk a szálloda szobája felé, egy cseppet sem mozgat. Hamar odaérünk, s kinyitom előtte az ajtót, hogy magam előtt bemehessen, miközben már tudom, mit fog megtenni azért, hogy megbocsássam azt a tettét, hogy elhagyott. Persze nem múlik el hirtelen az a rengeteg üldözés, amit eddig tettünk, de el fog indulni az úton, melyre lépnie kell, és segíteni fogok neki... - Megjöttünk... És el sem tudod képzelni, mit fogunk itt csinálni - jelentem ki egy kicsit több éllel, mint kellene, majd bezárom magam mögött az ajtót, és a minibár felé veszem az irányt, ahol már rég behűtött italok várnak az elfogyasztásra.


▲Ha akarsz írhatsz vmi hotelba, vagy ilyesmi SmileFeel like falling ▲ words ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 25, 2014 11:01 pm



Lazarus & Heather
let me lose my mind with you
Akartam, szerettem volna, de igazán nem reméltem, hogy Lazarus élvezni fogja, hogy belőle iszom. Vagy legalább annyira mazochista, amennyire szadista, vagy a fájdalom egyáltalán nem érdekli. Én a magam részéről őszintén nem tudom már, hogy melyikbe tartozom, talán kicsit mindkettő, hála neki. Mindenestre mindkettőnk élvezetét csak fokozza az, hogy egymásba mélyesztettük szemfogainkat, és végül csókkal pecsételjük le a vércserét. Zarus csípőmozgása egyre gyorsul, bár ki hinné, hogy tudja még sietősebbre venni, míg végül át nem repít bennünket a beteljesülés szigetére. És kicsit valóban úgy érzem, mintha valahol teljesen idegen helyen érnék földet, ahol még eddig soha nem jártam. Vagy csak túl régen volt, hogy mi utoljára együtt voltunk. Egy kis idő kell, amíg csillapodik a remegésem, és a légzésem is egyenletessé válik. Ez az egész túl intenzív volt... erről árulkodik az is, ami az előadóteremből maradt. Egy halom törmelék, rommá zúztuk a padok felét, vér és ruhadarabok tarkítják csak a képet. Még mindig abban az utólebegésben úszok, miközben szórakozottan felmérem a kárt, és ebből az állapotból húz ki Lazarus kérése.
- Menjek? Hova? - kérdezek vissza, de érdekes módon semmi ellenkezést nem érzek magamban, inkább csak kíváncsi vagyok. Az viszont valamiért egészen magától értetődőnek tűnik, hogy teljesítem ezt a rövidke és egyszerű kérést... annak ellenére, hogy a szívemben ismét gyökeret ver a félelem. Tőle félek? Magamtól? Attól, amire együtt képesek vagyunk, egymással, vagy másokkal? Nem tudom, inkább bele sem gondolok. Inkább megindulok a kijárat felé.
- Azért jó lenne szerezni valami ép göncöt, amiben kiléphetek innen... - nyitom résnyire az ajtót, hogy kikémleljek. - Milyen terveid vannak mára velem? - teszem fel az ártatlannak tűnő kérdést a férfi felé lesve, de hangomból nyilván kihallható az enyhe vonakodás. Ekkor megpillantom a lányt, aki éppen befordult a sarkon. Kivárom, amíg a terem elé ér, majd megragadom, és berántom. - Shh... egy szót se, és ne mozdulj! - igézem meg azonnal. Végigpillantok rajta. Nem akarom minden ruháját ellopni, és azt hiszem, nagyok is lennének rám, viszont a térdig érő vászonkabátja megteszi, amíg ki nem jutunk innen.
- Ezt kölcsönveszem - jelentem ki, mire a lány szapora bólogatások mellett már engedelmesen át is adja nekem, én pedig sietve magamra kanyarintom. - Felejtsd el, hogy láttál bennünket, és menj tovább - engedem útjára végül, majd Zarus felé fordulok.
- Részemről indulhatunk - szólalok meg várakozásteljesen, és igyekszem urrá lenni az izgatottságomon.



▲ - ▲ we must be killers ▲ 386 ▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyVas. Márc. 23, 2014 1:47 pm

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!



+16/+18
A fogoly és a fogva tartó. Ezek voltunk mi ketten. Aztán változott a helyzet a maga különös és beteges módján. Tettem vele szörnyűségeket, meg is igéztem, hogy velem töltsön egy-egy éjszakát, de a végén már nem kellett. Vámpírrá tettem, akkor már nem tudtam megigézni, mégis vad szeretkezésbe fulladt egy-egy éjjel. Aztán elhagyott. Kétszáz évig üldöztem csupán bosszúvágyból, mert ilyen vagyok, és mert így kellett tennem. Tőlem egyszerűen nem menekülhet meg senki. Heather mindig is az enyém volt, és már örökre az marad. Ez ellen nem tehet, és remélem nem is áll szándékában. Persze alig fél órája képes lettem volna megölni, de most csak a csókjaira vágyom, a fogára, ahogy a nyakamba mar. Semmi többre. Meg talán egy kis ízelítőre abból, milyen is ő valójában. Az énje, amitől retteg. De nem retteghet örökre.
Élvezettel simítom végig az egész testét, és egy pár pillanatig gyönyörködöm benne, a hófehér bőrében, a vékony és kecses vonalaiban, a melle alakján is elidőzik tekintetem egy rövid ideig, majd hirtelen ér, ahogy belém mar fogaival, és én elvesztem a fejem. Egy nyögés szakad fel a torkomból, jelezve, hogy élvezem, ahogy teszi, fáj, de még ezt is élvezem. Számomra a fájdalom nem több, csupán illúzió, egy érzés, ami valójában nem is létezik, csak mi képzeljük oda. Ahogy elenged, úgy csókolom én is véres ajkait, és gyorsítok a tempón, hogy eljuthasson a csúcsra, miközben én is érzem, hogy ez az együttlét csak egy út felé visz. A beteljesülés mámorító érzéséhez, ami részeggé tesz, és arra sarkall, hogy akard még. Mert ez az érzés olyan intenzíven tarol le mindkettőnket. Látom elködösült tekintetén azt a szenvedélyt, amit hiányoltam, ami csak benne van meg. Ami miatt megérte ennyi évet a keresésére pazarolni. A kezeim közé fogom az arcát, majd ismét csókolom, fordítok a helyzeten, hogy ő kerülhessen a padra, majd sűrű csípőmozgással segítem őt a vágyaink beteljesedéséhez, miközben a melleit masszírozom. Ha végre levegőhöz is jutok, lassan visszanyerem az arcom, amit eddig a vágy uralt, de a tekintetemben még ott rejlik, ahogy végignézek Heather meztelen testén. - Gyere velem - Kérem meg, hogy velem tartson, mert úgy hiszem ez a nap még tartogathat számunkra mást is, mint egy eladóteremben lezavart szexuális együttlétet. A hotel nincs messze, ráadásul éhezem is, és bármikor ránk nyithatnak. Nem mellesleg elég nagy kuplerájt hagyunk magunk után. Persze ez tökéletes elégedettséggel tölt el, ahogy végignézek a termen, de az már más kérdés. Mikor is hittem, hogy én egyetemi tanár leszek? Ja igen, az egy másik pocsék terv volt...


▲Ha akarsz írhatsz vmi hotelba, vagy ilyesmi SmileFeel like falling ▲ 410 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptySzomb. Márc. 22, 2014 1:16 am



Lazarus & Heather
let me lose my mind with you
Ő tett ilyenné. Betegessé, perverzzé… örültté. Lazarus tett azzá, aki vagyok, ő a teremtőm, minden értelemben. Vámpír vagyok, aki vérre vágyik, aki tűzre vágyik, fájdalomra, a sajátomra, másokéra. Az övére. Fájdalmat akarok okozni neki, és közben azt akarom, hogy élvezze. Elveszek a saját rejtett vágyaim orkánjában, melyek most felszínre törtek, felszabadultak, pedig két kemény évszázadig képes voltam tökéletesen elnyomni őket. Nem… talán nem olyan tökéletesen, de igyekeztem. És kerültem őt, ezzel kerülve a saját sötét oldalamat is. Megölni nem lettem volna képes, ahogy a többieket, így nem is volt értelme, hogy felkutassam, inkább az ellenkezőjét tettem. Menekültem előle, saját magam elől. És most itt vagyunk, ilyen torz szerelemformába belecsavarodva, menthetetlenül. Ijesztő és felszabadító. Hihetetlen. Mámorító. Úgy érzem, mintha lehullottak volna rólam a láncok, melyekkel eddig fogva tartottam magam. És még azt hittem, hogy mellette leszek majd újra rab. Nem is tudom… Tiszta fejjel, kívül Zarus bűvkörén, talán máshogy látnám ezt. Taszítónak, vagy csak egy káosznak, ami itt történik, köztünk, és bennem. De most így, vele, összegabalyodva ebben a véres játékban, egyszerűen csak gyönyörűnek tűnik.
A nyakamon a seb pillanatok alatt begyógyul, és már nem is érzem, vérem ízét ajkain azonban igen. Megrészegít. Mélyen legbelül lüktetni kezd egy aprócska mondat, egy tiltás: nem szabad. Ám ez a lüktetés csak tovább perzseli a vágyam, egybeforr a szívdobbanásainkkal, a halott izomkötegek heves munkájával. Fogaim után nyelvem érinti a nyakát, és szántja végig, az engedélyre várva, amit talán soha nem kapok meg. Lazarus azonban elhúzódik kicsit, a szemeimbe néz, és rekedt hangon megadja a beleegyezését. Az így elnyert jogom csak még inkább megrészegít, már az előtt felnyögök az izgalomtól, mielőtt fogaimmal akárcsak megközelíthetném őt. Aztán magamhoz szorítom őt, mint egy ragadozó az elejtett prédát, és már tépem is fel a bőrét, hogy mézédes vérét rejtő ereihez férjek. Halk, kevéssé emberi morgás jelzi a tetszésemet, amint megérzem a csodás ízét, ami attól lesz igazán mámorító, hogy így egymásba fonódtunk. Csípőm egy-két erélyesebb mozdulásával biztatom, hogy vegyen fel határozottabb tempót, aztán kihúzódom belőle, és végigcsókolom fogaim nyomát.
- Nagyon finom vagy – suttogom a fülébe, és kicsit hátrébb húzódva óvatosan harapdálom végig az állát. Az élvezettől azonban a hátam ívben megfeszül, ahogy a gerincemen végigfut egy erősebb hullám, és muszáj hátravetnem a fejemet. A beteljesülés vészesen közeledik, és nem is áll szándékomban tartóztatni, csak magamhoz akarom ölelni.



▲ kis csúnya reag :/ ▲ we must be killers ▲ 380 ▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 1:50 pm

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!



+16/+18
Heather az egyetlen olyan nő, akiért bármit megtennék, persze ezt még nem ismerem el, de most az érzés mégis átsuhan az elmémen. Mégis tudom, hogy ez olyan nehéz kapcsolat, a sok harc, és az alaptermészetem... Elüldözöm magam mellől az akaratomon kívül, persze nekem ,mégis megfelelő az, hogy gyakorlom rajta a hatalmamat. Tudja, hogy erősebb vagyok nála, és akarom, hogy érezze a tettei súlyát. Persze talán ő az egyetlen olyan személy aki olyan módon képes kihozni a sodromból, hogy a kezeim alatt sok ember lehelte ki az életét.
A kezdeti gyűlölettel keveredett haragom most mégis átcsapott vad szenvedéllyé, s szinte erőszakosan akarom elvenni azt, ami az enyém a testét, a lelkét és a vérét is. Látni akarom rajta az őrjítő vágyakozást, és sóhajai ösztönöznek engem, s szüntelenül folytatom ezt a beteges kéjjel teli együttlétet. Ajkam mindenhol érintik, miközben férfiasságomat körül öleli, és átadja magát annak, amit eddig is akart. Amit én is akartam, csak a gyűlölet elrejtette előlem. A vére édes méreg számomra, és érzem, hogy a fájdalom ellenére vágyakozott utána, és élvezem a vörös nedűt, ami kicsurran az ajkaimon, ahogy elszakadok a nyakától, hogy az ajkaink ismét összeforrhassanak egy olyan vad csókban, ahogy senki nem tudta eddig megcsókolni. Legalábbis ezt hiszem, és így is kell lennie. Valamiért ragaszkodom a nőhöz, és nem akarom, hogy gyűlöljön, ki akarom törölni a gyűlöletet, ami mögé elrejtőzik előlem a lány, akire felfigyeltem.
Ahogy fogai súrolják jéghideg bőrömet, mintha áram vágna belém hirtelen, és tetszik a tény, hogy nem akarja belém mélyeszteni őket az engedélyem nélkül. A szemeibe nézek, és kéjes hangon szólalok meg.
- Kérlek tedd meg! - Kérem őt. Igen jól hallotta. Ritkán kérek őszintén valamit is, de most így is gondolom. Érezni akarom, hogy átlyukasztja a bőröm fogaival, ahogy a véremet veszi. Beteges vágy ez, és a vércsere elkötelez. Többet jelent, mint egy csók, fontosabb és összeköt minket. Eddig is összekötött minket a vér, hiszen én tettem azzá, ami, de most valami mást akarok. Másra vágyom. De nem gondolom azt, hogy ez olyan hatalmas bűn lenne, hogy ne lehessen eleget tenni neki...


EmbarassedFeel like falling ▲ 338 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 11, 2014 12:39 am


Lazarus & Heather

+18
Élesen szívem be a levegőt, ahogy keze a testemen lefelé halad, a remegő mozdulatlanságomból érezhető a mély vágyakozásom, a várakozás, majd Lazarus nyakába csókolva fojtok el egy nyögést, amikor ujjaival kényeztetni kezd a legérzékenyebb pontomon. Élvezem mindazt a vadságot, amit nekem adni képes, amivel engem szeret – már a szó jelenlegi, fizikai értelmében – ezt a nyers, szinte barbár szerelmet senki mástól nem kaphattam meg az elmúlt két évszázad során. És én bolond, csak most jövök rá, hogy mennyire hiányzott ez nekem. Lazarus volt az első. Ő tanított meg szeretni a maga sajátos, vad módján, és utána hiába kerestem más karjaiban a vigasztalást, az örömöt, az élvezetet, nem kaptam meg azt, amire igazán vágytam. Az a tátongó üresség végigkísérte az életemet, mert a testem az ő érintéseire vágyott, és ez csak most tudatosul bennem. Ez a felismerés egyszerre felszabadító és ijesztő, egyszerre örömteli és kegyetlen, fájdalmas. De a jelenlegi helyzetben ezt nem tudom másban kifejezni, mint abban a gyönyörben, amit egymásnak nyújtunk. Élvezettel simítom végig a mellkasát, a hasfalát, s nem tudom, hogy az én ujjaim perzselőek, vagy az ő bőre, talán mindkettő. Kezem végül eléri a nadrágját, és annak anyagán keresztül érintem meg keménységét, majd egy újabb elfojtott sóhaj árulkodik a tetszésemről. Szerencsére gyorsan és ügyesen levetkőzteti magát, ledobálja magáról a fennmaradt ruhadarabokat. Muszáj kicsit felkönyökölnöm, hogy lássam is a kapkodó művelet közben, bár így sem csíphetek el sokat a műsorból, mert gyors, mint a villám, még az én vámpírszemeimnek is. A pillanat tört része alatt, hajol vissza rám, tornyosul fenyegetőn fölém, bár igazán fenyegetővé csak elsötétülő tekintete teszi, ahogy a szemei alatt kidudorodnak az erek, szemfogai megnyúlnak. Számíthattam volna erre, de megint túl naiv és kicsit felkészületlen voltam, a levegő kiszorul a tüdőmből megdöbbenésemben, így csak egy néma sikollyal fogadom, ahogy a nyakamra hajol. Ujjaim két karjába marnak, de körmeimmel csak akkor szántom végig, amikor belém is hatol. Fájdalom és gyönyör. Ez a kettő olyan mélyen és szétválaszthatatlanul egymásba fonódik, ha Lazarusszal vagyok. Élesen nyögök fel, majd csípőmet felé lendítve fogadom őt mélyen forróságomba.
- Lazarus – szakad fel belőlem a neve, mire felhúzódik a nyakamról, és ajkaimat csókolja. Érzem rajta a saját vérem ízét. A francba, ez túl jó, észveszejtő. Belenyögök a csókba. Átkarolom a vállait, és szorosabban vonom magamhoz. Csak egyre többet és többet akarok kapni belőle. Fogaim végigszántják, karcolják a nyakát, de csak óvatosan, nem mélyesztem őket a bőrébe. Legalábbis egyelőre nem, majd csak akkor, ha engedélyt kapok rá. Remélem, hogy így lesz.


zene: Show Me | szavak száma: 405
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyVas. Márc. 09, 2014 1:13 pm

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!



+16/+18
Már magam sem tudom megérteni a cselekedeteimet, csak azt tudom, hogy Heather rég eltűnt vágyat ébreszt bennem. Kívánom őt testestől és lelkestől, mindennel együtt, ami hozzá tartozik, holott egy apró kis hang azt súgja, hogy nem érdemlem meg őt. De hol érdekelnek engem holmi balga kis lélekfoszlány suttogásai? Hiszen mindig megkapom, amit akarok, csak az út más, amit odáig megteszek. Kétszáz éve üldözöm őt, figyelem őt, majd elvesztem szem elől, de mindez távoli, és szinte semmis, ahogy hagyom, hogy az ösztönös vágy eluralja az elmém, és mindeközben megfosszam a ruhájától, minden egyes darabtól, ami a testét fedi el előlem. Az ingem is hamar megadja magát az akaratának, és felfedi felsőtestem, ami az évek alatt mit sem vesztett kidolgozottságából. Ahol a fa behatolt a mellkasomba, ott most megalvadt vér utal csal a korábbi sérülésre, a sebem beforrt, ahogy a haragom is a háttérbe szorult. Kezeim szüntelen vadsággal érintik a teste minden apró szegletét, a nyakától a mellein át, majd az ölét érintem, először csak játszva és incselkedőn, majd ujjam behatolnak a rég elfeledett helyre, ahová magam is vágyom, hogy körül öleljen, és eggyé olvadhassunk. De még húzom a percet, táncolok az idegein, és hevesen csókolom, ingerlem a nyelvét, miközben ismét bejárom a testét ajkaimmal, a mellén, a hasán, egészen az öléig haladok, miközben a belső combját masszírozom, nyelvemmel még jobban fokozom benne az eddig kialudtnak hitt vágy magasra lobbanó tüzét. A nadrágomtól magam szabadulok meg, mindezt úgy, hogy ő talán észre sem veszi, csak mikor már teljesen meztelenül térek vissza a nyaka szép hófehér bőréhez. Tekintetem ismét vörössé változik, és az erek oly szaporán hálózzák be az arcom, mintha eddig is ott lettek volna, olyan természetesnek érzem a szemfogaim nyúlását, mint más a mindennapos rutinját.
- Már az vagy, Heather, és mindig is az leszel! - Suttogom kéjesen, ahogy egy nyögés szakad fel a torkomból, és a vad vágy elragad. Nem tudom, és nem is akarom visszafogni magam, kezeit a feje fölött szorítom az asztalra, miközben fogaim vadul tépik fel a bőrét, mégis szenvedély lakozik benne, ahogy elkezdem inni a vérét, mely édesen csorog végig a torkomon, elhomályosítva az ép gondolkodásom. Már nem látok tisztán, és nem is akarok. Forrón lüktető ölét a férfiasságomon érzem, és feleslegesnek érzem húzni a percet, úgy hatolok belé, ahogy mindig is, vadul, követelőn, és azt jelezve, hogy ő az enyém úgy, ahogy van. Csípőm egyből szenvedélyes ritmusra vált, ahogy megérzem őt magam körül, elengedem a nyakát, és ajkait csókolom, miután egy vágyakozó nyögés szabadul fel torkomból.


▲ A kövi meglepi lesz EmbarassedFeel like falling ▲ 411 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyVas. Márc. 09, 2014 1:04 am


Lazarus & Heather

+16/18
Felpofoztam. Felpofoztam, és még csak meg sem rezzent tőle. Igen, azt reméltem, hogy tenyerem csípős csattanása az arcán kijózanítja őt. Vagy engem. Egyikünket legalább. Hogy visszatérhessünk ahhoz a heves egymással harcoláshoz, amit az előbb műveltünk. Az még aránylag semleges terep volt, a harag és az indulatok nem olyan árulkodóak, mint a forró vágy, mely jelenleg a véremben lüktet. De minden reményem szertefoszlik, amikor dühös tiltakozás helyett elégedett, várakozó pillantást kapok a pofonért cserébe, amikor újabb ütések és rúgások helyett csak sóvárogva végigmér, harag helyett szenvedély ég a szemeiben, mely tovább táplálja, növeli a bennem lobogó lángot, és magamat, a saját eddigi szavaimat teljesen meghazudtolva vágytól felperzselve rántom őt magamhoz. Mit csinálok? Mi a francot csinálok?! Nem kellene… Nem lenne szabad. Talán még megállíthatom, visszafordíthatom, megakadályozhatom… De a néma ellenkezésem, tiltakozásom egyre gyengül, ahogy a vágyam nő. Felpörögnek, felgyorsulnak az események, vagy csak az én fejemben folyik össze minden egy forró masszává. Ahogy a fenekembe markol, szorosan magához húzva, gerincem mellett fut végig az ujja, és kisebb hullámot indít el bennem, mely a hasam alatt ér partot. A felsőm maradéka a pillanat tört része alatt kerül le rólam, de olyan állapotban, amiért többé már nem lesz érdemes lehajolnom. Meglehet, ruha nélkül kell majd hazamennem, és ez a gondolat máskor talán pipacsvörösre színezné arcomat, de most nem tud érdekelni. Élvezem a gyönyörködő pillantását, ahogy végignéz rajtam, és kedvem támad nekem is ugyanezt tenni vele. Olyan régen láttam már a testét. Ellenkezést nem tűrve rángatom le róla én is az ingét, mielőtt bármit tehetne, majd megadón kulcsolom lábaimat a dereka köré. Hátam a falat éri, kezei a mellemet, a hajamat húzza, és az enyhe fájdalom keveredik a kellemes forrósággal, mikor a nyakamat csókolja, hangosan felnyögök. Elszabadult a vadabb, elevenebb énem, a kevésbé szemérmes, egyáltalán nem visszafogott oldalam, amely többet akar Lazarusból. Teljesen akarom őt, egészen, csak magamnak, úgy ahogy van, a sötétségével együtt, mely belőle árad, és engem is átjár, felemészt. Egy újabb röpke pillanat, és már az asztalon vagyok, nadrág nélkül. Felsóhajtok, vágyakozva nyúlok felé, akarom érezni, simítani a mellkasát, marni a bőrét. Ezt is teszem, amint újra visszahajol hozzám, aztán újra csókol, és magamat hozzápréselem, lábaimat a csípője köré kulcsolom, ujjaim a karján és a hátán kalandoznak.
- A tiéd akarok lenni, Lazarus – suttogom ajkaimmal a fülcimpáját érintve, a hangom egyszerre követelőző és vágyakozástól súlyos. A tincseit markolom, kicsit erőszakosan, így biztatva őt, hogy ő se finomkodjon velem. Nem mintha eddig azt tette volna, de tud ő ennél veszélyesebb is lenni, én pedig már teljesen a hatása alatt vagyok, készen rá, hogy befogadjam, minden sötétségével együtt.


zene: What Now | szavak száma: 425
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptySzer. Márc. 05, 2014 9:42 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!



+16/+18
Túl gyorsan követik egymást a dolgok, persze nem mintha ellenemre lenne, valahol mélyen erre vártam. Már akkor is láttam ebben a nőben valamit, ami miatt azzá tettem, ami én is vagyok, láttam az élni akarást, és azt a vágyat, amit nem tudok körülírni. De akkor még nem tudtam, mit vált ki belőlem a puszta jelenléte, hogy mi az, amit érzek, mert ezt még sosem éreztem előtte. Valami különös érzés a vággyal keveredve, ami felemészt. Heather megkérdőjelez a maga felszíni ártatlanságával és naivságával, s ilyenkor néha túl sötétnek érzem magam hozzá, nem érzem magam biztosnak mellette. És az az érzés, amit nem tudok elnyomni. Amikor előhozta belőlem egy olyan részem, amit sosem hittem, hogy létezik. Kedves voltam hozzá, és figyelmes, holott azt sem tudom, mit jelent annak lenni, csak azt, hogy megváltoztat, és nem akarom. Heather másik énjét a vad, és szenvedélyes énjét valahogy jobban kedvelem, és tudom, hogy ott van benne, hiszen vámpír, és egy vámpír nem lehet jó. Nem ember.
Ahogy a karónak használt padláb a szívem mellett fúródik a mellkasomba, meglep, nem megijeszt, csak meglep, hogy Heather mégis megérdemli a figyelmem, mégis ott van az, amit láttam benne. Akarom őt, és kérdés nélkül, az engedélye nélkül, mert ő az enyém. A teste, a lelke, mindene, és el is veszem, ha úgy akarom, ahogy régen is tettem. Most is meg fogom tenni. Erősebb vagyok, de bebizonyította, hogy tud küzdeni, ha akar.
- Még mindig nem egyértelmű? - Kérdezem, bár feleslegesen, mert ahogy az ajkait fedezem fel először magamat is meghazudtoló óvatossággal, majd követelőn és durván, ahogy csak én tudom, már érzem, hogy megkapom t. Ahogy visszacsókol, szenvedélyesen, és szomjasan, mintha ez lenne az életmentő csók, mintha ez tartaná itt, a vágyaim hatalmas méreteket öltenek, de hamar vége szakad. Eltaszít, majd tenyere az arcomon csattan, mégsem azon jár az eszem, hogy bosszút állva visszaüssek, hanem hogy ismét birtokba vehessem az ajkait, a testét és a lelkét is. Megtört és valahol élvezem a helyzeti előnyöm, majd nem várt fordulat történik, magához ránt, és vadul csókol, kezem pedig a fenekébe markol, majd a hátán siklanak végig ujjaim, miközben teljesen letépem róla a felsőt, majd a melltartót. Látni akarom őt úgy, ahogy meg lett teremtve, miközben megérzem a saját véremet az ajkain. Kezeim ismét a melleit veszik célba, majd megemelem, hogy a derekamra kulcsoljam a lábait. Először a falnak taszítom, durván és vágyakozva, egyik kezemmel őt tartom, a másikkal a hajába túrok, megmarkolom a tincseket és hátrahajtom a fejét, hogy a nyakára tévedve halmozzam csókokkal, miközben az erek előtűnnek az arcomon, de még nem veszem a vérét. Vámpírsebességgel termek az egyik épen maradt pad mellett, és ráfektetem, hogy a nadrágjától is megszabaduljak. Végigsimítom a felsőtestét az öléig, majd a belső combját masszírozom, miközben ajkaimmal megtalálom a melleit. Finoman megharapdálom, majd ismét vadul veszem a csókját, mint akinek nem lenne más feladata...


▲ A kövi meglepi lesz EmbarassedFeel like falling ▲ 466 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 04, 2014 11:55 pm


Lazarus & Heather
Kifakadok úgy, mint már nagyon-nagyon régen, kicsit kicsúszik az irányítás a kezemből, elveszítem az önkontrolt, pedig mindig olyan görcsösen vigyázok, hogy még véletlenül se inogjak meg. És most Lazarusnak máris, röpke fél óra alatt sikerült elérnie, hogy elveszítsem a fejemet úgy, ahogy csak mellette tudom. Bárhogy igyekszem kordában tartani az indulataimat, mellette valahogy képtelenség, előbb-utóbb lehetetlen lesz. Mondhatjuk, hogy egy kicsit megvadulok, nekirontok, padokból gyorsan verbuvált karóval támadok rá, mely könnyedén fúródik a mellkasába, akár kés a vajba, hisz a haragom, az indulatom megsokszorozza az erőmet, és a meglepetés is az én felemre billenti a mérleget ezúttal. Fájdalmat nem sokat látok rajta, de azt észreveszem, hogy védekezne, ha tehetné, kihúzná a fadarabot magából, ha engedném, de gyorsabb vagyok, a falhoz taszítom, élvezem a pillanatnyi hatalmamat felette. És ezen van a hangsúly: pillanatnyi. Őt sem kell félteni, nem mintha azt tenném. Eltaszít magától, megtántorodva lendülök hátrafelé, és amíg én igyekszem megtartani az egyensúlyomat, addig ő már sebesen ki is rántja magából a karót. Felszisszenek, mert tudom, hogy ezzel máris oda a helyzeti előnyöm, és tudom, hogy igen, ennyi volt, újra fenyegetőn fölém tornyosulhat. Bár ez nem azt jelenti, hogy ilyen könnyen elé dobom magam. Ellenkezek, ütök-rúgok, miközben már ismét a falnak szorít a nyakamnál fogva, de a sok kapálózástól csak fogy a levegőm, ezért egyelőre megadom magam. Összevont szemekkel hallgatom a szavaimat, homlokomat apró, halvány ráncok tarkítják.
- Ó igen? És mégis mi az, amit akarsz?! – kérdezem dacosan, gúnyolódva. A választ azonban másképpen kapom meg. Karjaimat a levegőbe emeli, majd a fejem felett szorítja hátra a falhoz a csuklómnál fogva. Rántok rajtuk párat, menekülnék, megneszelve, hogy mi is a terve.  Érzem abból, ahogy lefog, ahogy félig nekem nyomódik, ahogy közelít, érzem azokból a parázsló szikrákból, amelyek a feszültséget váltják a levegőben. Érzem a bőröm alatt, a véremben, a gerincemben. Érzem, mi lesz ennek a vége, és szeretnék megszökni előle, nem akarok engedni neki, nem akarok engedni a vágynak, mert félek, hogy akkor végleg elveszek. Még túl jól emlékszem rá, hogy Zarus milyen a szexben, vad, szenvedélyes, én pedig elveszítem mellette a fejem. Ezt nem akarom. Már ártatlan tiniként is tudtam, hogy jó vele, de akkor ez is megijesztett, ahogy minden más. Most már teljesen másképp látom a dolgokat, mint akkor, tudom, hogy milyen hatással van rám. Szeretnék kitérni előle, elfordítani a fejem, miközben úgy közeledik, óvatosan, kivárva, mint egy prédára vadászó, meglapuló vadmacska, mely ugrásra készül. És elakad a lélegzetem, képtelen vagyok mozdulni, csak a szemét nézem, miközben ajkai végre elérik az enyémeket. Finoman próbálkozik először, és nem tudok érzékelten maradni, kicsit megremegek, majd utat engedek a nyelvének, mely végül birtokba vesz, irányít. Keményen csókol, keze az oldalamon kalandozik, és muszáj felnyögnöm, amikor futólag érinti a mellem. Nem hiszem el, hogy a testem ilyen könnyedén elárul engem. Leleplezi, hogy akarom őt, hogy hiányzott. Dühös vagyok magamra ezért, dühös vagyok rá is. Ezt nem teheti! Nem teheti velem! A felsőm kettészakadva lóg rajtam, és elfojtok egy újabb nyögést, amivel a hevességét díjaznám. Helyette ellököm Zarust magamtól, és egy hatalmas pofonnal jutalmazom, de már késő, lángra lobbantam belül, és ezt a lángot nem fogja eloltani egy-két újabb ütés. Tűz ég a szemeimben is, amikor a kabátja hajtókájánál fogva ismét közelebb rántom magamhoz, és ezúttal én tapadok éhesen ajkaira, lecsókolva róla a vért is, melyet korábban felköhögött. Igen, megtörténik, amitől féltem: gyalázatos módon elveszek. Vajon van innen még visszaút?


zene: What Now | szavak száma: 555
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 04, 2014 11:09 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


Elvesztettem a fejem. Már nem látom tisztán a saját gondolataim, egyetlen érzés kerekedik mind felé. Bosszú! Lehet, hogy Heather ismert akkor, de most más vagyok. Mintha kifordított volna önnön valómból ez a bájcsevej, amit idáig folytattunk. Bár most úgy érzem, hogy ez a harag mindig is itt volt. Felemlegettem a múltam, ami nem szokásom, Heathernek nem kell tudnia, mit tettek velem egykor a családomnak nevezett személyek, ahogy azt sem, mit tettem velük azután, hogy vámpírrá váltam. Megannyi titkot rejtettem el előle, amitől megijedne. Ha tudná, milyen vagyok valójában, fejvesztve menekülne, vagy várna egy alkalmat, és maga döfné keresztül a szívem. De ezek tudta nélkül még kötődik hozzám, fontosnak érzi, hogy megnyugtasson, hogy előcsalogassa a bennem lakozó elveszett embert, akit eltemettem, mikor tudatára ébredtem önmagamnak. Nem hittem, hogy van bennem valami, ami szerethető, ami kedves, ami nem szörny. Nem a velejéig romlott vámpír. A szörnyeteg, aki az ördög gyermeke.
Nevetséges, hogy Heather ragaszkodik hozzá, ahhoz az apró kis emberi énemhez, mikor én épp az imént dobtam el magamtól. Megzavarja az elmém és kétségekkel tölti el. Hogy képes erre? Mégis hogyan? Megcsóválom a fejem, ahogy a kezemben tartott karóval játszadozva. Éppen a gyomrába akarom vágni, amikor elvonja a figyelmem, és a falon találom magam, a mellkasomban egy kiálló vastag fadarab, és érzem, ahogy a szívemet súrolja. Nem kiáltok, csak egy dühödt hörgés szakad fel a torkomból, miközben tekintetem vörössé válik. Támadnék, de a karó őrült erővel szabadul fel, és ajkaim közül a saját vérem buggyan ki lomhán végigfolyva az államon, összevérezve vele a szürke felsőmet.
- Nem talált - Hörgöm, miközben egy újabb adag vért köpök magam elé. Ahogy most végig nézek a nőn, aki eddig alattam maradt, még élvezem is a látványt, beteges vágy tüze lobban fel bennem iránta, ahogy az arcomba sziszeg, tekintetében ott lobog az a tűz, amit mindig is láttam, de most elfedte a rettegést, ami eddig ott ült oly kitartóan íriszei mélyén. Egy erőltetett vigyor jelenik meg arcomon, miközben a fadarabra fonódnak ujjaim, de eltávolítani nincs időm, most én érzem a hátamat a falnak csapódni, de nem érzem a fájdalmat, megtanultam élni vele. Ő fölém kerekedik, és egy hörgésnek is betudható nevetés szakad fel a torkomból.
- Egy őrült vagyok! Eszelős... - Lököm le magamról, mikor érzem, hogy gyógyulásnak indulnak a sebeim, majd nyögéssel kísérve szabadítom meg mellkasomat a karótól. Laza mozdulattal ejtem a földre, majd a falnak szegezem a nőt. - ...kiszámíthatatlan... - Lépek közel hozzá, s vértől ázott testünk összeér. - Mindennek elmondhatsz, de határozatlannak nem! Én mindig tudom mit akarok - Fonják körbe ujjaim a nyakát, majd vámpírképességeimet kihasználva elengedem, hogy a csuklóit ragadjam meg, és a feje fölött szorítsam a falhoz. Tekintetem ajkaira siklik, majd ismét a szemeibe, ahol még mindig látom a tüzet, mely felélesztett bennem is valamit, amit régen kialudtnak hittem. Először csak egy aprót mozdul a fejem, míg végül alig pár centi választja el ajkainkat egymástól, és megteszem. Először gyengéden érintem ajkammal az övét, majd követelőn próbálom nyelvemmel vad táncra ingerelni az övét, ha hagyja. Ezt akartam azóta, hogy beléptem azon az átkozott ajtón, minden feleslegesen lefutott kör ide vezetett volna, minden szóváltás, minden fizikai erőfitogtatás. Ha tényleg megtörtem, ha tényleg szembesítettem önmagával nem fog ellökni. Ismerem őt... Egyik kezem végigsiklik karján, majd az oldalán, majd a hasfalán, mindezt szemérmetlenül, hogy felkutassa melleit, és érintőleg felfedezze azokat, hogy végül a felső anyaga megadja magát az erőszakos kezeknek, és szétnyílva tárják fel előttem Heather felsőtestét.


▲ A kövi meglepi lesz EmbarassedFeel like falling ▲ 562 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 04, 2014 9:30 am


Lazarus & Heather
Kezd ismét összezavarni. Meg akartam adni neki azt, amiről azt hittem, hogy vágyik rá. A gyengédséget, a beleegyezést, a törődést. Megadtam magam, de mintha már egyáltalán nem lennék rá hatással, meg sem rezzent, semmi érzelmet nem csalt ki belőle, helyette megsebzi az arcomat, amit mindig szépnek nevezett, és ugyanolyan kemény és rideg marad, kitartóan szorongatva a nyakamat, köpködve a képembe a szavakat. Ez a rideg közömbösség pedig nem csak hogy megijeszt, de mélyen belül méregként szétterjedő fájdalmat is okoz. Az életem milliószor könnyebb lenne, ha nem érdekelném már Zarust, ha végre örökre békén hagyna, magától kisétálna azon az ajtón, és soha többé vissza sem nézne. Akkor vajon miért ér arculcsapásként, hogy már nem vagyok rá hatással, hogy az egyetlen érzelem, amit ki tudok váltani belőle, a harag? Miért fáj ez? Miért érzem még mindig azt, hogy szeretném előcsalni az emberi oldalát, amit csak nekem tartogatott régen? Ezek az álmodozások és vágyak is csak tovább fokozzák a heves dühömet, amely abban ölt alakot, hogy nekirontok Zarusnak, és ütöm, ahol érem, de nem lepődhetek meg azon, hogy könnyen leszerel. Valljuk be, még csak nem is adtam bele igazán mindent. Csuklóimat elkapva, szorosan megragadva ránt közelebb, hogy az arcunk szinte összeér, úgy vágja hozzám a válaszát. Megdöbbenek. Az ő családja? Soha nem mesélt még róluk. Most döbbenek rá, hogy alig tudok valamit róla. Se az emberi életéről, se arról az életről, amit előttem élt. Nem tudom, hogyan lett vámpír, vagy hogy milyen volt régen. És ez a felismerés mellbe vág, de nem sokáig pisloghatok rá tágra nyílt szemekkel, mert úgy hajít el ismét, mint egy rongydarabot. Fájdalmas nyögéssel érek előtte földet. Meddig akarja még ezt csinálni velem? Nem un rá? Meddig ér vajon a haragja? Talán képes lenne valóban megölni? Eddig olyan biztos voltam benne, hogy nem tenné, és most ér utol a kínosan megdöbbentő felismerés, hogy talán mégis képes lenne rá. Ha már valóban nem maradtak benne gyengéd érzések irántam, ha már valóban nem érez mást magában, csak haragot, és a mindet felemésztő sötétséget, akkor ez a nap nagyon csúnya véget érhet. A számomra legalábbis. De nem akarok meghalni. Nem így, még nem. Küzdenem kell az életemért. Szeretnék talpra ugrani, védekezni, de egyik lábamat hasítja fel a másik után. Ezúttal nem tudom visszafogni magam, a fájdalomtól felsikoltok. Kár, hogy elég jól hangszigetelve vannak ezek a termek. Senki sem fog berontani, hogy mi ez az végtelen robaj és hangzavar idebenn. Viszont Zarus újabb támadása csak tovább növeli a haragomat, és erősíti bennem az ösztönt a túlélésre. Könnyeimmel küzdve, kínok között tapogatózok magam mellett, hisz egy halom rom között fekszem a padok maradványaival körülvéve. Kell lennie itt valaminek, amivel visszavághatok. Végre meg is találom, kezembe akad egy nagyobb fadarab, törött padláb, vagy ilyesmi. Gondolkodás nélkül lendülök előre vele minden erőmet összeszedve, és a tárgy Zarus mellkasában végzi, pár centire a szívétől. A meglepetés ereje.
- Mi lenne, ha végre egyszer és mindenkorra befejeznéd ezt?! - villantom rá dühös szemeimet, és rántok egyet a karón, hogy még több fájdalmat okozzak neki. - Mi lenne, ha végre felhagynál ezzel, hogy megmond mit érzek, vagy mit csináljak?! - Ezúttal ököllel csapok az arcába, egyáltalán nem úgy, mint egy szende lány. Inkább mint egy férfi... vagy egy nagyon dühös, az életéért küzdő vámpír. És végül, ezúttal, én hajítom keresztül a termen, de pillanatok alatt mellette is termek újra. A torkát elkapva emelem fel, mielőtt kihúzhatná magából a fadarabot. Ameddig az ott van, kicsit előnyben vagyok. A falhoz szorítom, szeretném neki visszaadni a kölcsönt, mindazt a kínt, amit nekem eddig okozott, vagy legalább a maiakat kicsit törleszteni.
- Egy őrült vagy - sziszegem közel hajolva az arcához. - Még azt sem tudod, te mit akarsz. Nem hogy helyettem dönts ilyenekről. - Szinte magamat is megijesztem ezzel a vadsággal és erővel, amit hirtelen magamban találtam. Ez az az oldalam, amelytől félek, amelyet nem szívesen engedek ki. De most már nem visszakozhatok, nem hátrálhatok meg. Nincs más választásom, meg kell védenem magamat.


zene: What Now | szavak száma: 649
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 04, 2014 7:57 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


Hagyom, hogy a gonosz átvegye felettem az uralmat, hogy haragból cselekedjek. Hagyom, hogy eluralkodjon bennem a düh és a fájdalom keserű egyvelege, miközben Heather teste kiszolgáltatva neki szenvedje meg az árát annak, hogy felbosszantott. Nem érdekel a nevem említése, és nem hatnak meg a könnyei sem, melyek keresztülszántják arcát, melyet talán nem is olyan rég még érintettem. Már nem érdekel. Vagy talán valahol mélyen érdekelhetne is akár. De ennek jelét sem mutatom. Mert most nem ez a fontos. Hogy sajnálkozzak, hiszen sosem tettem. Most sem fogom. Nem hat meg ez az egész. Ha fáj neki, hát fájjon, de a szavaimat nem fojtom vissza. Ismerem őt, és be fogom törni, megtöröm az ellenkezését, akár egy üvegpoharat roppantanék össze a kezeim között. Amikor a falnak vágom, egy csepp levegőt is alig engedek le a torkán, és csak hallom a siránkozó szavait, majd érzem az érintését az arcomon, ahogy gyengéden érint, és érzem valahol a bensőm mélyén vergődő énemben feléledni valamiféle eszelős vágyat, mintha egy másik ember lenne. Mintha csak egy hang lenne, amelyet a felszínre tört kegyetlen énem nem enged érvényesülni. A karóként szolgáló asztallábat tartó kezemet az arcához emelem, és hegyes felével határozottan szakítom fel a nő arcát, pontosan ugyanott, ahol nem is olyan rég még érintettem őt. - Dehogynem! Pontosan azt akartad... Felbosszantani! hogy gyűlölhess, hogy okot adjak arra, amit bizonygatni akarsz magadnak. Amit eddig is tudtál, és régen nem riasztott el! - Sziszegem a szavakat az arcába, s megérezheti jeges leheletemet. Szemeim sötéten és haragosan csillannak meg, már eltűnt a férfi, aki visszafojtotta ezt a démont. Keze a mellkasomon pihen, és ezt sem hagyom figyelmen kívül, de nem látok tisztán, és nem is akarok. Szavai is lassan jutnak el felém, a szavai, melyek a vadul lobogó harag tüzét táplálják, az ütés a mellkasomon, melyre tekintetem elsötétül.
- Soha nem rántottalak, jöttél te magadtól! Akartad, és most is akarod! Vágysz a sötétségemre! - Szinte megvetően köpöm a szavakat, most sem érzek mást, csak gyűlöletes haragot, és a megvetést, mely rég nem látott ismerősként társul hozzájuk. Egy pillanatra lankad a figyelmem, és Heather ezt használja ki, ezzel él vissza, csak ledobja magáról a kezem, taszít rajtam, mely miatt egy pillanatra elvesztem az egyensúlyom, de hamar visszanyerem. Ahogy nekem támad, a beteges és eszelős vágy ismét feléled bennem, ismét érzem a hívását, ahogy magához édesgetne, mégsem hagyom magam, túl erős a harag, amit a mellkasomon csapódó apró öklök gerjesztenek. Hevesen markolom meg a csuklóit, majd magamhoz rántom, hogy közel legyek hozzá, hogy így nyomatékosítsam a szavaim.
- Fejezd be! Az én családomat is tönkretették már a születésemkor! Lépj túl rajta! - Emelem meg a hangomat, hogy majdnem kiabálok vele, majd erősen taszítom el magamtól, hogy ismét a földön landoljon. Megteszek felé három lépést, majd megállok, lehajolok egy összetört falábért, azt hiszem ezt hagytam el az előbb, s végignézek Heather újra összetört testén, elidőzve egy-egy testrészen, majd nadrággal együtt hasítom fel a combját. Hallani akarom a szenvedését, de mást is akarok. Látni a nő rejtett oldalát, melytől retteg, melytől fél, amit el akar nyomni. Azt a részét, amit az én számlámra írt. Hogy én hoztam elő.
A másik combjával is ugyanezt teszem, a nadrágon két hosszanti vágás látható, és a lassan gyógyuló sebek. Az érzés a mellkasom alatt ismét itt lüktet, amit eddig is sikeresen elnyomtam, de még nem engedhetem elő, amíg nem látom azt a tüzet Heather szemében.


▲ A kövi meglepi lesz EmbarassedFeel like falling ▲ 555 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Márc. 04, 2014 12:37 am


Lazarus & Heather
Gonosz fájdalom hasogatja a mellkasomat alattomosan, halkan, csendben, szinte észrevétlenül, mikor másodszor is úgy döntök, hogy magam mögött hagyom Lazarust. De nincs más választásom, nem adott nekem más kiutat, mint a menekvést, és ezt sincs időm megfontolni sem, cselekednem kell, mielőtt késő lenne. Centik választanak el a kijárattól, ujjaim a kilincsre fonódnak, és az megadja magát nekem, de az ajtó már nem tárulhat fel előttem, mert a hajamnál fogva ránt vissza egy tőlem hatalmasabb erő, és nem sokon múlik, hogy egyensúlyomat veszítve hanyatt essek, de végül mégis talpon maradok. A tüdőmből sipolva áramlik ki a levegő a visszafojtott sikolytól, mely inkább a rémületemet hivatott hangsúlyozni, és nem a fájdalmat, amit ezzel Zarus nekem okoz. A fájdalmat már egész jól megtanultam kezelni az évek során, bár ez nem azt jelenti, hogy tárt karokkal fogadnám, vagy mazochista lennék. És a következő pillanatban már szelem is át a terem felett átívelő légteret, hogy végül fájdalmas nyögések közepette landoljak a padokon. Mindenem sajog, a hátam, a karom, a fejem, de még a mellkasom is. Azt hiszem, az ütődés közben keményen kiszorult belőle a levegő.
- Lazaru… uhh – kezdenék bele valami életmentő védőbeszédbe, és próbálok talpra vergődni, de egyik sem jön össze, mert ismét keresztülvág a helyiségen, ezúttal a másik irányba. Gondolom azért, mert a változatosság gyönyörködtet. Érzem, hogy több csontom is eltörött, a bordáim közül legalább kettő, és már hevesen zihálok, mikor ismét utolér. Menekülnék ismét, de ahhoz sincs erőm, hogy megálljak a saját lábamon, a regenerálódásomhoz ettől azért kicsivel több idő kell.
- Ne… Lazarus, kérlek! – rimánkodok, szemeim nedvesen csillognak. Ezúttal őszinte fájdalom tükröződik belőlük, fizikai fájdalom és rettegés, a kettő kegyetlen elegye. Ezúttal ő állít talpra, és félek a következő lépésétől, egy újabb dobástól, ami összetörne annyira, hogy végleg kiszolgáltatott állapotba kerüljek. De amit tesz, az még ennél is sokkal rosszabb: szembesít a saját érzéseimmel. Remegő ajkakkal rázom hevesen a fejemet ellenkezésképpen, de a szemeimet maró könnyek elárulják, hogy mennyire elevenembe talált. Szívemet mintha jeges kezek markolnák a saját félelmeimmel való szembesítéstől. A sokáig ki nem mondott szavakkal mintha most durván arcul csapna, legalább annyira megdöbbentő és kijózanító, mint az iménti, valódi pofonja. Az arcom ég, a tüdőm szúr, a csontjaim sajognak, a lábam remeg, mégis a képembe vágott igazságokkal okozza számomra a legnagyobb kínt. És már abban sem vagyok biztos, hogy mi rémiszt meg jobban, az hogy igaza vagy, vagy az, hogy ennyire belém lát? Ki gondolta volna, hogy egy érzéketlen démon tud olvasni mások lelkében és érzései között? Látszólag már meg sem rezzenek, amikor ismét a falhoz présel, és csak amiatt sápadok el, mert újból megfoszt az oxigéntől. A szemeimből azonban már megállíthatatlanul csordogál a könny két patakban az arcom két oldalán. Úgy érzem, valóban megtörtem. Hát sikerült neki.
- Iga… igazad van – préselem ki a szavakat, és próbálom legalább egy kicsit eltolni magamtól, hogy levegőhöz jussak, és beszélni tudjak. Nagyon igyekszem összekapni magam, de borzasztóan nehéz feladat. – Sajnálom. Sajnálom, nem akartalak felbosszantani – hebegem, és egyik kezemet bátortalanul emelve arcához óvatosan végigsimítom. Egyrészt próbálom megszelídíteni, mielőtt tényleg valami végzeteset tenni, és karóval a szívemben végezném itt a fal mellett. Másrészt nekem is szükségem van erre az érintésre. A korábbi szembesítés mintha egy gátat szabadított volna fel bennem. Szeretném kifejezni neki, hogy mennyire bánom, hogy ismét megbántottam és felbosszantottam. Annyira dühös. Csak szeretném jóvátenni. Én sem teljesen értem, mi van velem, a lényem egy része hevesen ellenkezik az ellen, hogy így megtörjek, megadjam magam, de a másik felem, mely hozzá köt, felé húz, ez a részem hevesen tiltakozik az ellen, hogy bármivel is tovább hergeljem vagy bántsam őt. Ám félek, hogy ez mégsem fog menni. Végtelenül haragszik rám, engem pedig szinte letaglóznak a saját félelmeim. Kimondtuk a fájdalmas igazságot, de min változtat ez? Kezem bizonytalanul megremeg, majd lehullok az arcáról, és a mellkasán állapodik meg. Érzem a felsője alatt idegesen feszülő izmokat, a bőre melegségét és a szíve heves dobogását. Ez a lüktetés visszhangot ver a fejemben további kuszaságot hozva maga után. A saját érzéseimmel viaskodok, és a Lazarus iránt érzet gyengéd érzéseim felett újra győzedelmeskednek a démonjaim, szemeimbe visszaköltözik a rettegés.
Igazad van. Fontos vagy nekem – suttogom szinte elhaló hangon, majd a tekintetem megkeményedik. – És félek attól, hogy magaddal rántasz abba a sötétségbe, amiben te élsz. De mégis mit számít ez? Könnyebb lett neked attól, hogy ezt kimondtam? Hmm?! – ütök egyet hevesen a mellkasába. – Ez nem változtat semmin, Lazarus – fogalmam sincs, honnan merítem a haragot, amely vészjóslón gyülemlik bennem, talán a sajgó csontjaimból, a félelmeimből, vagy… vagy a visszafojtott vágyból, de hirtelen féktelenül dühösnek érzem magam. Olyannyira, hogy ez elég erőt biztosít nekem ahhoz, hogy ezúttal én taszítsam el durván magamtól a férfit. – Ettől még ugyanúgy tönkretetted az életemet. A fiatalságomat. A családomat – vágom hozzá a keserű szavakat, mert eszembe jut, mit mesélt nem rég Liam, hogy mit tett a szüleimmel az elvesztésem. És mindezért Lazarus a felelős. Nekirontok a teremtőmnek, és bár tisztában vagyok vele, hogy a bő háromszáz év fölényével könnyedén meg tud állítani, amint felocsúdik az újabb kitörésemből, én addig ütöm a mellkasát, és pofozom, és lökdösöm, amíg csak meg nem állít.


zene: What Now | szavak száma: 835
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:55 pm

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


Csak egy sóhaj. Elhagyja az ajkam, némán és keservesen, ahogy azt Heather is tette egykor velem. A harag, melyet eddig elfojtottam, egyre csak nő, és érzem a bennem lakozó gonoszt, aki hasogatja a bensőmet. Érzem a kitörési vágyát, és soha nem türtőztettem magam eddig. De már nem érdekel semmi, a szavai ridegen jutnak el hozzám, s kell egy rövid idő, mire felfogom az értelmüket. A fülemben csengnek a szavai, mintha valami érthetetlen nyelven beszélne hozzám. Először mély levegőt veszek, de nem azért, hogy nyugtassam magam, koránt sem. inkább azért, hogy legyen elég levegő a tüdőmben a szavak kimondásához.
- Nevetséges vagy, ahogy a hazugságaid között élsz, nevetséges, hogy ragaszkodsz valamihez, ami nem is létezik... - Szólalok meg idegesen, a szavak szinte csak úgy kiszöknek ajkaim között, és célba veszik a nőt, aki már rég elfelejtette milyen is vagyok valójában. Legalábbis a viselkedése erre utal, s miközben újabb szavakat intéz felém, már érzem, ahogy vége a nyugodtságnak. Kezem haragosan megremeg, ahogy támadni akarok, és nem csak szavakkal, hanem tettekkel, ő már az ajtónál van. Megfordulok, és egy pillanatra elsötétül tekintetem, majd megállok mögötte, mielőtt még megszökhetne, ujjaim sebesen kúsznak hajkoronájába, hogy megmarkolhassák a vörös hajzuhatagot, majd kissé hátrahúzom a fejét. Nincs benne kedvesség, csak a felbőszült vad kezdi mutogatni a szemfogait.
- Rossz ötlet volt hátat fordítani nekem! Még nem fejeztem be! - Sziszegem, s hangom megváltozik, ahogy érzem a haragomat kiteljesedni. Esélyt sem adok Heathernek a válaszra, vagy bármi másra, erősen fordulok meg vele, és lendülettel dobom el, így nekiesik az első padoknak, én pedig lassú léptekkel közeledek felé. - Akkor most én beszélek, és te végig fogsz hallgatni! - Nevetek fel színtelenül, ami akár ijesztő is lehet. Talán ettől az énemtől fél Heather, ettől a mélyről eredő gonosztól, ami már csecsemőkoromban is bennem volt az átkozott dada szerint. Szegény, nem tudta mivel járt ez az átka. Mindenkit megöltem, aki csak fontos volt neki. Ahogy végignézek Heatheren már tudom hogy vele is ezt fogom tenni. Rettegésben fog élni, mert én ezt akarom. Mert elvesztettem a fejem. Lehajolok hozzá, és úgy emelem meg a testét, mintha egy darab papír lenne, de a következő pillanatban lendítek, és elengedem a testét, ami ismét pár padot tarol le, talán még hallom a csontok ropogását, de meggyógyul. Nem sietem el a dolgot.
- Engem nevezel szörnyetegnek, mikor te magad is egy vagy mind közül. Talán a legrosszabb, nem igaz? - Lépek felé, minden egyes szónál egyre közelebb, de nem sietem el. Van időm. Tudom, hogy milyen sérüléseket kap az alatta összeroppanó asztaloktól. Ahogy közelebb érek hozzá, leguggolok mellé. - A hazug a legrosszabb mind közül. Hazudsz Heather, miért nem ismered be? - Billentem a fejem jobbra, s jól hallhatóan roppannak össze a csigolyáim. - Azt hazudod, hogy gyűlölsz, pedig nem igaz! Hogy megölnél, pedig képtelen lennél rá! - Emelem meg ismét haragosan, hogy láthassam, álló helyzetbe emelem, és annyi idt hagyok neki, hogy megálljon a lábán. - Fontos vagyok neked, csak rettegsz! De nem tőlem, hanem magadtól, mert azt hiszed a bennem lakozó gonosz téged is azzá tesz! Képtelen vagy szembe nézni önmagaddal! - Ejtem ki a számon a szavakat gúnyos haraggal, ahogy a tekintetét kutatom, de nem érdekel, hogy elkapom-e, vagy sem, a kezem a magasba emelkedve csattan egyet az arcán, és hagyom, hogy a teste oda hulljon, ahova éppen érkezik, miközben én vámpírsebességgel termek mellette. - Rettegj csak attól, hogy olyan leszel, mint én, de pont ez fog oda vezetni, hogy végül kikapcsold, és vérengző fenevad legyél. A te hazug világod jobban mérgez téged, mint az én halott lélektelen életem másokét! -  Sziszegem, ahogy észrevétlenül a kezembe veszek egy karót, és megállok fölötte, majd mellé guggolok, és a karóval játszva vált tekintetem túl nyugodttá, túl vészjóslóvá, de hangom ideges remegése elárul.
- Nem kellett volna hátat fordítanod nekem. Felbosszantottál vele - Préselem ki magamból a szavakat, és sokkal erősebben taszítom a falhoz, mint ezelőtt alig fél órával. A másik kezemben a karó, és tekintetem elárul, és nem sok jót rejt...


▲ igyekszem belerázódni EmbarassedFeel like falling ▲ 654 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Márc. 03, 2014 2:58 pm


Lazarus & Heather
Szemeim elkerekednek, ajkaim is kicsit elnyílnak apró o-betűt formálva, és tekintetemben csipetnyi megdöbbenéssel vegyes félelemmel nézem a férfit. Nem tudom, mennyire vehetem komolyan a keserű kifakadását, a sértettségét, felháborodását. Nem tudom elképzelni róla, hogy valóban kicsit is érdekelték volna azok a fickók, de ahogy a szavait a szememre veti, elbizonytalanodom, és elönt némi bűntudat. Itt állok, szemben ezzel a sötét alakkal, aki annyi rosszat tett már az elmúlt évszázadok alatt, tönkretette az életemet, és most mégis én érzem magam a fő gonosznak, a bűnösnek, amiért megöltem a barátait, és valóban, hidegvérrel, ahogyan tőle tanultam. Csak szívességet tettem ezzel a világnak - nyugtatgatom magam - hisz kinek hiányozna az a két féreg. Lazarusnak - válaszolom meg a saját kérdésemet szintén csak fejben, de továbbra is enyhe hitetlenséggel. Mégis mindenhova nézek, csak rá nem. Fájdalmas felismerésként érnek a vádjai. Megöltem őket, majd éltem tovább boldogan, mintha mi sem történt volna. Elborzadok magamtól, és ismét egy növekvő gombócot érzek a torkomban, egyik lábamról a másikra billenek zavart kínomban. Szeretnék elmenni, megszabadulni tőle, meg az emlékektől, nem akarok ebben az egészben részt venni. Csak hagyjon engem békén. Miért olyan nagy kérés ez?
- Istenem, Lazarus! - fakadok ki, majd idegesen a hajamba túrok. - Nem tudom, milyen szemellenzőt hordasz, de borzalmasan el vagy tájolva. Szóval csak hogy felvilágosítsalak: igenis gyűlöllek. Jobban mint bárkit az életemben. És megvetlek, és örülnék, ha örökre megszabadulnék tőled. Felfogod végre, vagy akarod, hogy ragozzam is? - kérdezem gúnyosan, és elszántan meredek rá, de legbelül mégis rettegek, hogy ezzel csak magam alatt vágom a fát, és félek attól is, hogy észreveszi, meglátja rajtam, hogy a dühös és magabiztos szavaim ellenére mennyire tartok tőle.
- Ha ez kicsit is vigasztal, te is ugyanezt tetted velem. Szóval kár fáradnod azon, hogy megkeserítsd az életem, mert ez már megtörtént - tárom szét a karomat, mint egy kényszermozdulat, hogy kiadjam magamból a feszültséget. - De döntsd el végre, hogy mit akarsz tenni, megölsz, halálra kínzol, vagy mit tudom én... Mert nekem ebből a szócsatából kezd nagyon elegem. Vagy tudom mit? Majd keress meg, ha döntöttél, én meg inkább most megyek - vágom oda gyorsan, majd vámpírsebességgel a kijárat felé iramodok, mielőtt egyáltalán felocsúdhatna a szavaimtól, és magamban imádkozom, hogy sikerüljön is időben kijutni, akkor talán megúszhatom ezt a találkát.


zene: What Now | szavak száma: 375
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:11 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


Sokszor éreztem őrültnek magam, mikor láttam egy vörös hajú nőt, de az arca nem Heatheré volt. Sosem ő volt, és mikor ráakadtam, csak figyeltem őt távolról, ahogy a koncerten is. Csak figyeltem, és arra vágytam - szinte már beteges módon -, hogy rám is olyan boldogan nézzen, ahogy azokra az idióta barátaira. Boldogan és félelem nélkül, mégis a másik énem, aki hatalmasabb, és megmérgezett bennem mindent, a másik énem vágyik rá, hogy rettegjen tőlem, hogy féljen, és ijedten rezzenjen össze egyetlen mozdulatomra, ahogy a többi áldozatom. Egyetlen dologtól féltem ez idáig, hogy Heather puszta jelenléte összezavar, ahogy egykor tette. Hogy gyengévé tesz, és ezt játssza ki. Nem tudom, mit akarok elérni, hogy miért élvezem a saját kínzásomat, de egyet biztosan tudok. Heather retteg tőlem, mégis itt van velem, mert egy része még mindig kötődik hozzám. Ahogy én is hozzá, és ezzel a fegyverrel képes porig alázni. A büszkeségem nem engedi, hogy eltekintsek a bosszúmtól, főleg mikor a társaimat említi, s lekezelőnek hat a hangja. A feltételezés, hogy nekem senki sem fontos, valamiért Heather szájából fájdalmasan hasít belém, de nem engedem hogy lássa. A harag mégis felcsillan a szememben.
- Hogy mersz ilyet feltételezni rólam? Ők igazi bajtársak voltak a bajban, és te csak úgy megölted őket... A mai napig fáj a tudat, hogy ezt tetted. Majd utána feladtad, és élted az életed. Mintha én nem is léteznék! - Emelem meg a mondandóm közepe táján a hangom, de a fenyegető hangnem nem változik, a dühödt csillanás a szememben még mindig ott van, ahogy kiejti a száján a szavakat. Ez idézte elő. Az egyik szavával felbosszant, és gyűlöletet vált ki, előhívja a bosszúszomjas fenevadat, majd a másikkal csak belém rúg, mintha egy nyomorék senkiházi lennék, aki nem roppanthatná ketté a gerincét egy mozdulat alatt. Megtehetném, de akkor oda a játék...
- Okod lenne gyűlölni rengeteg. De akkor miért nem teszed? - Váltok ismét másik hangnemre, mint valami eszelős, mintha eddig is csak az időről beszélnénk. Ettől leszek kiszámíthatatlan, de igazából csak leplezni akarom a bennem fellobbanó vágyat, melyet a jelenléte váltott ki. A vágy, mely arra késztet, hogy a csókját vehessem, s jelen állapotában még ellenkezni se ellenkezhetne. Mégsem teszem, hanem játszom tovább ezt az idióta macska-egér játékot, mely megőrjít, és örömmel tölt el egyszerre. Túl összetett ez a kapcsolat, túl összetett a múltunk. Összetett, és rengeteg harag van benne. Rengeteg érzés, amit nem tudok hova tenni, ezért igyekszem elnyomni. - Végül megöltelek, hogy új életet adhassak neked. hogy láthasd azt, amit én már láttam! De nem vagy jobb nálam. Tönkretettél, így ugyanezt teszem veled idővel - Halkul el a hangom, ahogy közelebb lépek hozzá, ahogy a távolság egyszer csak eltűnik, ahogy a mellkasom az övéhez ér. Egy pillanatra engedtem valaminek, aminek soha nem akartam, egy pillanatra, hogy vizsgáztassam a lány, s ezzel önnön magamat is csapdába csaltam, mely a gyilkos fenevadat élesztgeti bennem. Arcom is közelebb ér az övéhez, de csak egy röpke másodpercre suhan át a régi kedves énem arcomon, egy pillanatra ott is marad, s hagyom, hogy megláthassa, de hamar eltüntetem onnan, így veheti játéknak, ami most vette kezdetét. Holott magam sem tudom, jelen pillanatban mit gondolok, csak azt, hogy a velejéig romlott énem ki akar törni, és pusztítani, mintha valami olyan kincset akarna Heather előcsalogatni, amit senki sem láthat. Akit senki sem ismerhet meg... Soha!


▲ igyekszem belerázódni EmbarassedFeel like falling ▲ 546 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:02 am


Lazarus & Heather
Nyelek egyet, lesütöm a szemem. Hogy magyarázzam ezt el neki? Hisz úgysem értené. Ő olyan őrült, hideg, kegyetlen, és ha volt is még benne némi jóság, attól tartok, kétszáz éve kiirtottam belőle az árulásommal. Vagy ez idő alatt halt ki belőle minden. Nem fogja megérteni, mennyire irtózom, rettegek, undorodom, menekülnék attól a sötétségtől, ami belőle árad. Nekem ez csak... túl sok.
- Nem akartalak megbántani - ismétlem, mint valami mantrát. Vajon el tudja ezt hinni nekem valaha? És vajon miért tűnődöm ezen én egyáltalán? Miért érdekel engem, hogy ő mit érez, vagy mit gondol velem kapcsolatban? Butaság.
Fejemet felemelve egyesen sötét szemeibe bámulok, és tekintetem megkeményedik, amikor a régi cinkostársait említi. Azok is őrültek voltak, és legalább annyira élvezték a kínzásaimat, mint Zarus, azzal a különbséggel, hogy ők soha egy pillanatig sem mutattak felém kedvességet. Annyi gyűlölet, fájdalom, harag gyűlt fel bennem azokban az években, melyeket velük töltöttem, le kellett ezt valahogy vezetnem, és ők voltak erre a megfelelő személyek. Kegyetlenül. Lazarus szájából olyan különösen cseng ez a szó. Összehúzom a szemeimet, furcsán érzem magam. Hidegség terjed szét a mellkasomban, és nem tudom, vajon attól, ahogy fejben felidézem a pillanatokat, amikor végeztem azzal a két fickóval... és ezt ráadásul élveztem is...? Vagy inkább attól tör rám ez az érzés, hogy Zarus ilyen közel van? Éppen ez az az oldalam, amit el akarok nyomni, aminek soha nem akarok engedni, mert még magamat is megrémisztem vele. Komoly, dacos, bár kissé zavart tekintettel nézem a férfit, aki látszólag a két régi cimboráját hiányolja, de én túl jól ismerem őt ahhoz, hogy ezt most valóban el tudjam hinni neki. Keserű gúny terül szét az arcomon.
- Ugyan, Lazarus! Ne mondd már, hogy egy percig is igazán gyászoltad a "barátaidat" - nyomom meg az utolsó szót, hangsúlyt adva a hitetlenségemnek. - Hisz soha senki nem érdekelt téged saját magadon kívül - vetem még oda, és komolyan is gondolom. Nehezen hinném el neki azt is, hogy engem valaha is tényleg szeretett. Egy játékszer voltam a szemében, érdekes kis csecsebecse, amihez ragaszkodott, mert különlegesnek talált, vagy nem is tudom... De a haragja is csupán a sértettségéből fakad, abból a csorbából, melyet a hiúságán ejtettem. Ennyi és semmi több.
Hátrálnék ismét, de csak enyhén megrezzenek, amikor minimálisra csökkenti a közöttünk levő távolságot, majd ujjait az arcomhoz emeli. Puha érintése rég elfeledett emlékeket és érzéseket ébreszt bennem azokról az alkalmakról, amikor képes volt gyengédséget mutatni felém, és muszáj egy pillanatra lehunyni a szemeimet.
- Úgy csinálsz, mintha nem lehetne elég okom gyűlölni téged - suttogom magam elé ügyesen kitérve az egyenes válaszadás elől, majd felpattanó lélektükreimet azonnal az övébe fúrom, és próbálok kemény maradni a kavargó érzelmeim ellenére is. - Elvetted a gyerekkorom, elválasztottál a családomtól, évekig fogva tartottál, kínoztál, és végül megöltél - szúrom oda elvékonyodó ajkaimmal, majd bár ezúttal sem húzódom el, de a fejemet elfordítom, így jelezve, hogy nem kívánok tovább társalogni vele erről, és remélem, veszi a lapot, és hátrál. Ha újra kellő távolságban leszünk egymástól, akkor talán csillapodhat a remegésem, a szívem heves kalimpálása.


zene: What Now | szavak száma: 500
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Márc. 03, 2014 7:52 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


~ Heather... Drága Heather, mindig elveszed az eszemet ~ Fut át a gondolat az agyamon, ahogy egy pillanatra jobban elmerülök a kék szemeiben. Valami belém hasít, és igyekszem elnyomni ezt. Nem állhat holmi emberi érzelem a bosszúm elé. Nem engedhetem. Egy másodpercre lehunyom a szemem, hogy még véletlenül se láthasson belém a n. Régen megtette, régen olyan mélyre látott belém, ahogy soha senki, valami olyat hozott elő, amit még soha senki, és hagytam, hogy elgyengítsen, hogy az éberségem lankadjon. Majd megszökött tőlem. Nincs mit szépíteni, elhittem a szavait, amiket akkor suttogott, elhittem, hogy mellettem van. Mennyire nevetséges vagyok. Eddig kétszer engedtem ezt magamnak. Az első Claude volt, aki reményeim szerint mára már halott. Apámként akartam tisztelni, de porrá zúzott pár ócska szóval. Heather ugyanezt tette, csak aljasabb módon. Valami olyat mutatott, amiről azt hittem, bennem nem létezik, de ő az ellenkezőjét mutatta nekem. Jól éreztem magam vele, néha talán kedvessé tett. Sőt, el is hittem, hogy van szerethető oldalam.
- Hogy nem akartál megbántani? Akkor mit akartál? - Kérdezem túl nyugodt hangon, ami nálam nem vezet jóra, de igyekszem türtőztetni magam. Ez mégis csak egy iskola. Ráadásul képtelen lennék őt megölni, de azt kell higgye, hogy megteszem. Szeretem látni a félelmet a tekintetében, szeretem hallani a könyörgését, melyből rájövök, mennyire fél tőlem, és a haragomtól. - Te mégis belekeverted a bajtársaimat! Levadásztad, és megölted mindkettejüket! Kegyetlenül... Efelett nem tudok csak úgy eltekinteni - Válaszolok kényszeredetten, mint egy olyan beteg ember, aki kényszeresen tesz valamit, és ha nem teszi meg, az feszültséget okoz benne. Mint egy mánia. Bosszút kell állnom, mert felemészt. De vajon a kétszáz éve áhított bosszúvágy nem emésztett már így is eléggé fel? Honnan is tudhatnám én azt, hiszen a lelkem romlott korcs maradékát is eldobtam magamtól. Mégis itt áll velem szemben egy nő, aki minden egyes szavamat és gondolatomat megcáfol. A bennem felmerülő érzéseimet, ő nem láthatja, sosem láthatja már. Megbántott, és nem engedhetem ezt meg neki újra. Ahogy közelebb lép, egy pillanatra felvonom a szemöldököm, meglep eme húzása, hiszen eddig hátrált, és szinte menekült tőlem, most pedig közelebb jön, mint az idióta kis rovarok ahhoz a kék fényű lámpához. Tudják, hogy belehalnak, mégis közel merészkednek hozzá.
- Az enyém vagy... De magadnak miért hazudsz? - Vonom fel a szemöldököm, s én is csökkentem egy lépéssel ismét a távolságot. A tűzzel játszik, mert tudja, hogy milyen hirtelen haragú vagyok, mégis provokál, játszadozik,mintha övé lehetne a döntés, mintha azzal, hogy hazudik önnön magának, megváltoztatható minden érzés, minden tett... - Miért hazudod, hogy gyűlölsz, ha a szemed mást mond? Mert így elhiszed? - Simítom végig gyengéden arcát, mintha valami mást terveznék mint eddig. Mintha engednék a hófehér arc csábításának, mintha megnyugodni látszanék. Talán így is van... Nem tudom...


▲ igyekszem belerázódni EmbarassedFeel like falling ▲ 448 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyVas. Márc. 02, 2014 4:21 pm


Lazarus & Heather
Ereimben elhűl a vér is a fenyegető szavaitól. Hiába tudom, hiszem, hogy nem ölne meg engem, hisz a kínzásom okozta örömtől, áhított bosszújától fosztaná meg magát azzal, mégis megrémiszt a komolysága és az eszelős tekintete. Nála az a baj, bár azt hihetem, hogy a közös múltunknak köszönhetően már ismerem őt eléggé, valójában soha nem lehetek biztos benne, hogy mi lesz a következő lépése. A nagyobb gond azonban mégis inkább az, hogy mellette magammal kapcsolatban is ezt érzem. Félek, hogy mit válthat ki belőlem, hogy mire képes rávenni, hogy mi mindent el tud érni nálam. Most például teljes értetlenséggel állok saját magam előtt, amiért tetszéssel fogadom a dicséretét. Igen, még mindig heves vagyok, szenvedélyes, akaratos, főleg ha egyszer ezt váltják ki belőlem.
- Én ne… - enyhén megrázom a fejemet újabb ellenkezésképpen, a tagadás mégis az ajkaimra fagy. Hogy hiányoltam-e? Ugyan már! Hisz nem kaptam tőle mást, csak szenvedést évekig. Legalábbis szeretem ezt mondogatni magamnak, és olykor teljesen el is hiszem, de mindketten tudjuk, hogy ez nem teljesen így igaz. Gyűlölhetem őt mindazért a rémségért, amit tett, a fájdalomért, amit nekem okozott, de tudom jól, hogy nem csak rosszat kaptam tőle. És valahol mélyen legbelül tudom azt is, hogy mit jelentett számára a szökésem, az, hogy magára hagytam. Az akkori ártatlanságommal, tisztaságommal, eleven élni akarásommal fényt hoztam az életébe úgy, mint előttem soha senki. Elő tudtam hozni a kedvesebbik énjét, tudtam hatni rá, de egy idő után kimerített ez a felelősség, ráadásul… ez a dolog visszafelé is működött. Ő is hatással volt rám, csak épp ellentétesen. Úgy éreztem, hogy beszennyez, megmérgez, engem is hozzá hasonlóvá tesz a rám vetülő sötétsége, amíg mellette vagyok. Nem akartam olyan őrültté és kegyetlenné válni, mint ő. Sok kínban volt mellette részem, de nem ez volt az elsődleges oka annak, hogy elhagytam. Fájdalmas felismerésként ért az, hogy igézések és kényszer nélkül is képes vagyok vele lenni, sőt, jól tudom érezni magam vele. Nem hagyhattam, hogy kibontakozzon mellette a gonoszságom, kinyíljon, mint egy sötét, mérgező rózsa. És azóta is, kétszáz éve ragaszkodom görcsösen az emberségemhez, és még ha néha borzasztóan nehéz is, sosem kapcsoltam még ki az érzéseimet. Láttam másokat ezt tenni, láttam azt a szabadságot és gondtalanságot, amit ez magával hozott, és éreztem a csábítást, de nem tehettem. Nem engedhetek a sötét vonzásának, rettegek attól, hogy akkor végül örökre olyan lennék, mint ő.
- Nem akartalak megbántani – sütöm le a szemeimet, de most legalább végre őszinte vagyok vele is, magammal is. Tudom, hogy fájdalmat okoztam neki azzal, hogy eljöttem, de csak magamat védtem, és nem azért tettem, hogy neki ártsak. Így belegondolva most kissé önzőnek érzem ezt a tettemet, de akkor sem bánom, hogy így tettem. Ez volt a helyes.
Az újabb fenyegetőzésekre felkapom a fejem, és riadtan rázom meg. Nem, nem, nem. Az egy dolog, ha nekem árt, engem kínoz, de ne keverjünk bele senkit, könyörgöm. Azok a lányok nem ártottak senkinek, és nem engedhetem, hogy mások bűnhődjenek miattam. Tudom jól, hogy most megtörni látszom, de muszáj összeszednem magam, és keménységet erőltetni a tekintetembe. Most Lazarusszal játszom, és vele sosem könnyű, éppen ezért fontos, hogy erős maradjak, nem engedhetem neki át teljesen a gyeplőt, így is túl nagy hatással van rám.
- Erre az égvilágon semmi szükség, Lazarus – mondom komoly határozottsággal, remélve, hogy sikerült minden félelmet eltüntetnem az arcomról. Nyelek egyet, visszafojtva a rettegésemet, és tovább folytatom szilárdnak tűnő magabiztossággal. – Nincs értelme belekeverni ebbe másokat, engem akarsz, rendben – bólintok, és egy pillanatra lehunyom a szemeimet. Istenem, mibe keverem magam ezzel ismét?! De együtt kell működnöm vele, legalábbis látszólag, aztán ismét meglépek, amint alkalmam nyílik rá.
- Tégy velem, amit akarsz. A tiéd vagyok. De azt ne várd, hogy valaha is szeretni foglak – mondom dacosan, minden szóval kicsit közelebb lépve hozzá, hogy láthassa az elszántságom, és hogy tényleg nem menekülök előle. Ezt a kört neki adom, ő nyerte. Remélem, ez egyelőre kielégíti.

zene: What Now | szavak száma: 635
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyHétf. Feb. 24, 2014 8:14 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!


Jobban végigmérve Heathert, ez a kor jobban áll neki, mint a hippi időszaka. Az olyan színes volt, és szinte hánynom kellett attól a tengernyi boldogságtól és békétől, ami akkor volt. Legalábbis látszólag. Ez csak egy politikai reklámfogás volt, elhitették az emberekkel, hogy ők szabadok, azok meg... mint a birkák, mentek egy főbirka után. Nevetséges volt. De legalább a születésnapomon a nyálas népség nyáladzik szerelmet esküdve, miközben azt sem tudják, ki az a Lazarus Meindras. Valószínű, ha tudnák, akkor nem erre a napra tették volna ezt a nyomorult ünnepnek nevezett reklámfogást.
Vajon Heather tudja-e, hogy azzal a tettével, hogy megszökött, megölt társaimat, akik tényleg igazi bajtársak voltak, azzal felbosszantott? Mert hiába időzik el tekintetem hihetetlenül vörös haján, mesébe illő kék szemeiben, és azzal a hihetetlen ártatlansággal megáldott arcvonásain, ettől eltekintve még mindig úgy szomjazok a bosszú édes ízére, mint még előtte talán sohasem. Elhagyott és megszökött tőlem, és elvitt valami olyat belőlem, amit ő hozott elő, és ez szarul esett. Az, mikor nyoma veszett... A büszkeségem nem engedi szó nélkül hagyni a tényt, hogy a kérésem ellenére hagyott hátra mindent, és lett egy üldözött. Ahogy ujjaim a torkára fonódnak határozottan, és már-már elzárva minden oxigénforrás elől a testét, egy gúnyos, de amúgy érzelemtelen mosoly jelenik meg arcomon.
- Könyöröghetsz, hogy hagyjam meg az életed, de a végén úgyis te húzod a rövidebbet! - Sziszegem egy cseppnyi eszelős fenyegetéssel a hangomban, mert nem hat meg a kérlelése, szavaim könyörtelenül és tolakodva jutnak el hozzá, nem kímélem egy percre sem, és az elkövetkezendő időben sem fogom ezt tenni vele. Heather még nem tudja, hogy mi vár rá, s valójában még én sem terveztem el, majd spontán leszek, sokkal jobb. Habár ötletem ezer meg egy lenne a megtorlásra, látni akarom a félelmet, és a rettegést. Valami különös elégedettség csillan a tekintetemben a könnyeit látván, s egy félmosoly bujkál szám sarkában. Ahogy ellök magától, egy pillanatra kibillenek az egyensúlyomból, de egy percre sem esek ki a szerepemből. - Legalább a szenvedélyes hevességed a régi - Emelem ismét rá tekintetem, mely mintha egy pillanatra elsötétülne, mintha egy rövid másodpercre az erek is feltűnnének az arcomon, de ez a másodperc hamar tovaszáll, így joggal hiheti, hogy csak a képzelete játszott vele. - Soha egy percig nem hiányoltál? Nem érezted, hogy talán ezzel mélyen megbántottál? - Veszek fel egy őrült, ám megbántott szerepet, ami mind csak játék, ahogy az ajkam lebiggyesztése is a szerep része. Olyan gyorsan váltakozik a hangulatom, és vele együtt a viselkedésem, hogy joggal ad okot a félelemre. Kiszámíthatatlan vagyok, néha még saját magamnak is. Ahogy ajkait figyeltem, amint a szavak elhagyták az ajkait, egy pillanatra düh kerített hatalmába, és az a bizonyos ölési vágy. - Nekem egy ember élete semmit sem jelent! Előszeretettel fogom megkínozni azokat a bátor kis libákat, akikkel most lógsz, hidd el, nekem élvezetesebb lesz őket levadászni, és megkínozni... - Emelem a plafonra a tekintetem egy rövid ideig, miközben felvázolom a helyzetet, a jövőképemet. Semmit sem ér nekem pár kis semmi ember élete, sőt, akkor vagyok önmagam, ha azt tehetem, amihez legjobban értek. Ami miatt Heather őrült tiltakozása kialakult ellenem. - Egészen addig, amíg be nem töröm azt a csinos kis pofidat ismét! - Lépek egészen közel hozzá, és a fal miatt, ami mögötte van, máshová nem tud hátrálni. Testemet az övéhez préselem, s ujjaimmal gyengéden érintem az arcát. Egy kívülálló számára csak egy tanár-diák intim percei ezek, de csak Heather látja az elszántságot a tekintetemben, mely miatt az érintésem inkább lesz fenyegető, mint gyengéd. - Nagyon jól fogunk mi itt szórakozni! - Lépek hátrébb egy fél lépést, és kárörvendő mosolyom szinte már idegesítő lehet. De cseppet sem zavar. Sőt, már előre látom, ha itt marad, mennyire fogom élvezni a szenvedését. Vágyni fogja, hogy inkább őt kínozzam, csakhogy ne öljek meg több lányt azok közül, akiket a barátainak nevez...


▲ igyekszem belerázódni EmbarassedI see fire ▲ 627 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyVas. Feb. 23, 2014 10:37 pm


Lazarus & Heather
Óvatosan végigmérem. Igaza van, megváltozott. Sokkal jobban néz ki, mint az emlékeimben. Akkor kicsivel hosszabb haja volt, és nem sokszor adott a megjelenésére. Most azonban… Valahogy más. Jobban néz ki, jól öltözött, és… nem tudom, talán csak megkoptak már az emlékeim. Tényleg régen volt. Nyelnem kell.  Vonzó, de azt hiszem, ezt mélyen legbelül már akkor is tudtam. Viszont jobban áhítottam a szabadságom visszaszerzését, mint bármi mást. Dühös voltam rá, amiért évekig fogva tartott, amiért kihasznált és kínzott. Amiért folyton megigézett, hogy mindent a kedve szerint tegyek. Gyűlöltem, és gyűlölöm még most is. Szinte émelygek az érzéseim hevességétől, ahogy nézem őt, és azok újra előtörnek. De szinte fájdalmasan ér a felismerés, hogy valami érhetetlen oknál fogva minden ellenérvem és viszolygásom ellenére is kötődöm hozzá, még mindig. Mintha Lazarus a lényem egy része lenne. Hisz ő tett azzá, ami vagyok, és valahogy… nem vagyok egész nélküle. Csak mint egy törött, csorba csésze. Fájdalmas ez a gondolat, de még kellemetlenebb mindaz, amit ő velem tehet, és ezt is jól tudom, éppen ezért szeretnék menekülni. Valahogy ki kell játszanom, hogy megléphessek előle, de egyelőre nincs kiút. Ajkam megrándul arra a kijelentésére, hogy talán még élvezni is fogom, amit velem tesz. Erős vágyat érzek, hogy ellenkezzek ez ellen, hogy az arcába mondjam, hogy nem lennék képes élvezni semmit, ami vele kapcsolatos. A képébe vágni, hogy hányingerem van a közelségétől, az érintéseitől. De mégsem mondok semmit, mert a torkomban keletkező gombóc megakadályoz ebben. Csak dühösen meredek rá, összeszorított fogakkal. A dühöm azonban hamar riadalommá alakul át, megriaszt a tény, hogy követett, hogy figyelt, és ki tudja, miket látott az elmúlt kétszáz évben. Dolgokat, amelyek kiváltották a nem tetszését, és amelyeket még le fog verni rajtam. Még inkább menekülni támad kedvem, és tudom, hogy hiába fenyegetem most azzal, hogy bosszút állhatok rajta akár rögtön is, ezúttal sem lennék rá képes. Csak lesütöm a szemeimet, mint egy bűntudatos lányka, és mire feleszmélek, már végig is sodor az egész előadótermen, hogy a falhoz préselve nyakam köré fonhassa ujjait. A levegő lassan kiszorul a mellkasomból, a tüdőm szinte ég, de ez nem ölhet meg, csak kellemetlen. Lazarus nem is ölne meg, annál jobban élvezi a kínzásomat. Nem mintha ez számomra olyan nagy öröm lenne. Megpróbálom magamról lefejteni a kezét, szeretnék szabadulni, de attól tartok, inkább a szavai azok, melyektől menekülni akarok. A beismeréstől, amit tőlem vár. Hisz őrültség. Őrültségeket beszél. Életem legjobb döntése volt, hogy ott hagytam, hogy megszöktem, és a szabadságomat választottam helyette. Szeretném megmakacsolni magam, és ragaszkodni ehhez, de… ismét képtelen vagyok az ellenkezésre.
- Lazarus, kérlek… - Könyörgök a maradék kevés levegőmmel, de nem vagyok benne biztos, hogy mire is kérem. Azt szeretném vajon, hogy elengedjen, vagy hogy kíméljen meg a szembesítéstől, és ne kelljen kimondanom, amit vár tőlem? Apró, árulkodó könnycseppek marják a szemeimet, de nem tudnám megmondani, hogy mitől bújtak elő. Dühömben, kínomban, vagy a legmélyebb, legfájdalmasabb, legeldugottabb és legleplezettebb érzelmeim bolygatása következtében. Az elsőre koncentrálok, és összegyűjtve minden csepp maradék erőmet, keményen ellököm magamtól a férfit. – Nem tudod, miket beszélsz – nyögöm a nyakamat tapogatva. Oké, egyben vagyok. – Soha, egy percig sem bántam meg, hogy visszaszereztem a szabadságomat – sziszegem mélyen a szemeibe nézve. Remélem, tényleg látja, hogy már nem vagyok az a védtelen lányka, aki egykor voltam, és felfogja, hogy nem fogom hagyni, hogy a múlt ismét bekövetkezzen.

zene: What Now | szavak száma: 543
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptySzomb. Feb. 22, 2014 8:19 am

Heather and Lazarus
I am so happy, to see you, darling!

Cseppet sincs élvezetesebb annál, minthogy kiélvezzem az eljövendő bosszúm minden egyes pillanatát. És mindezt miért? Mert ott hagyott, mert nem értette azt a szót, hogy velem marad. És mert láttam rajta, hogy élvezte akkor a társaságom. De ez már csak a bónusz, és el sem tudja képzelni, mit tehetnék vele most rögtön ebben az unalmas kis teremben. Nem, az nem rám vallana, ha most rögtön nekiesnék, pedig a vágy oly erős, hogy egy verbénás kötéllel kötözzem az egyik székhez, majd elvetve előző tervemet, szépen lassan adagolnám a testébe a verbénát, míg elég gyenge nem lesz ahhoz... Hm... Gondolataim ismét elillannak, ahogy szavait hozzám intézi.
- Ugyan kérlek. Ne mond, hogy nem leptelek meg! - Jelenik meg egy önelégült mosoly, majd szavai le is olvaszthatnák onnan, de inkább még szélesebbre húzom. Kissé ijesztő, szinte már ördögi vigyorrá alakult mosolyomat is csak felé intézem. - Hogy nem változtam? Dehogynem. Stílusosabb lettem, minden téren - Tüntetem el végül idegesítő vigyorom, s halálosan komolyra vált arcom. Igen, a stílusom sem a régi, az ölést egyenesen művészetté fejlesztettem ki. Ahogy az üldözést is. A megfigyelést. De honnan is tudhatná, ha előlem folyton menekült, pusztán félelemből, mert még mindig ott van a tekintetében az az elveszett félelem, ami elégedettséggel tölt el. - Akár be is csomagolhatnálak abba a piros masniba... Hogy kibontsalak. Ajándék, magamtól magamnak... Egy ilyen szépséget képtelenség elfelejteni - villantom meg sokat nem sejtető mosolyom, miközben élvezettel nyúlok arca felé, hogy ujjaim végigszántsanak az egyik hajtincsén. Megadón siklanak ujjaim között, és túlzott nyugodtságom közel sem jelent jót.
Heather számára biztos nem. Mindenesetre előszeretettel élni fogok a felette gyakorolt hatalmammal, és mikor már órák óta kínzom, meggyötört testét csak ezután fosztom meg az előlem  elrejtő ruhadaraboktól, hogy verbénával csöpögtessem végig azon testrészeit, amiket csókkal kellene illetnem. Az orromban érzem a verbéna által okozta égési sebeket, és kicsit balra döntöm fejemet, miközben keresztbe font karokkal mérem végig szemérmetlenül.
- Ugyan Heather, ilyen könnyen nem szabadulsz meg. Nagyon jól el fogunk mi ketten szórakozni itt az egyetemen... És talán még titkon élvezni is fogod - Mosolyodom el, de ez csak egy röpke pillanatig tart, Utána jut csak eszembe az a koncert, ahol őt láttam. Ahol igazából túl közel volt. Megdöbbent és félelemmel átjárt tekintete örömmel tölt el, bár megvallom őszintén egy kicsit jobban élvezem, mikor minden erejével azon van, hogy leplezze mindazt a rettegést, amit kiváltok belőle.
- Tudod kedvesem, eléggé elhanyagoltnak éreztem magam miatta. Hogy még csak meg sem próbáltál bosszút állni, vagy megölni... Igen! Fájt, féltékennyé tettél - Biggyesztem le alsó ajkam színpadiasan, s hangomban játszott csalódottság, és féltékenység vegyül. De ez mind színjáték, talán egy cseppnyi valóságalapja van, de olyan minimális, hogy a színészkedésem elnyomja bennem. Feltűnik, hogy kerüli a pillantásom, és őszintén ezen egyik dolog, mellyel fel tud bosszantani, bár megjegyzése előhívja belőlem a szörnyeteg egy részét, mely arra ösztönöz, hogy a szavaimat tett kövesse. Hirtelen fogom meg a torkánál, és vámpírsebességemet kihasználva a terem legtávolabbi pontjába taszítom, erősen a falnak, miközben még szabad kezemmel elkapom vékony csuklóit. Nem fair dolog, de ő sem volt az velem. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy testemmel féloldalasan az övéhez simuljak.
- Megmondjam miért nem üldöztél? Mert képtelen vagy szembenézni velem, és ezzel saját magaddal! Mert akkor be kellett volna ismerned, hogy hibáztál... - sziszegem az arcához vészesen közel, de ez csak játék. Bármennyire is kívánnám a testét vagy a csókját, mindent a maga idejében. - Hogy hatalmas baklövés volt megszökni előlem - Fejezem be ennyivel a mondandóimat. Mert nincs mit mondanom. Vagyis elcsépelt gyűlölködő szöveg lenne, amit majd megkap, mikor félájultan fekszik a kínpadon, amit csak neki tartogatok...


▲ igyekszem belerázódni EmbarassedI see fire ▲ 588 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem EmptyKedd Dec. 10, 2013 12:13 am


Lazarus & Heather
Már nem kérdéses. Megölte. És nyilván nem a professzorom volt az első és egyetlen áldozata, amíg megszerezte magának ezt az állást. Amivel egyébként nem is értem, miért erőlködik. Mit akar itt? Mire jó ez? Tanítani akar? Nevetséges.  Most azonnal leadnám ezt a tárgyat, ha nem lenne kötelező a következő szemeszter beírásahoz. Lazarus nyilván nem hiába válaszotta éppen ezt. De menekülni újra nem fogok, egyébként sem lenne sok értelme.
Lepillantok a kezére, amivel a vállaimat érinti, és hátrébb tol. Befurakodik az életembe, aztán meg nem bírja a közelségemet? Egyre jobb. Nem mintha nekem hiányozna, hogy belemásszunk egymás intim szférájába, szóval nem bánom a távolságtartást. Legalább ebben az egy valamiben egyetértünk, mert nyilván az égvilágon semmi másban nem fogunk.
- Most csak viccelsz velem, ugye? Politológia professzort akarsz játszani? Ez több, mint szánalmas – nézek vele dacosan farkasszemet, és remélem, nem fogja kiolvasni tekintetemből a félelmet. Azt az élvezetet nem akarom megadni neki. Nem ér annyit. Nem. Erős fogok maradni. – Látom, az önbizalmad a régi. Semmit nem változtál kétszáz év alatt – mondom egy nyájas mosollyal, mintha tényleg csak két régi jó barát lennénk, akiket hosszú idő után újra egymás mellé sodort az élet. És akár ha a fejemben olvasna, ő is épp arról tesz említést, hogy mikor is találkoztunk utoljára. Születésnapja van? De jó neki. Meg nekem is. Csak tudnám, pontosan mit ért az alatt, hogy én vagyok az ajándéka.
- Szóval évfordulózol? Hát gratulálok, meg isten éltessen még sokáig – köszöntem fel gúnyosan mosolyogva. – Milyen aranyos, hogy engem álmodtál meg ajándékodnak, pedig esküdni mertem volna, hogy már biztos régen elfelejtettél. Nyilván volt még vagy száz másik ártatlan lányka, akiket szórakozásból kínoztál, és magad mellett tartottál – ingatom a fejem rosszallón, majd újra a kedvesebbik mosolyomat erőltetem az arcomra. – Bocs, hogy nem vagyok átkötve egy nagy piros masnival, de most már láttál, szóval az álmod teljesült, így akár tovább is állhatnál – mondjuk egy örökké válóságra, teszem hozzá fejben, és közben az ajtó felé legyintek a kezemmel. Következő szavaitól azonban szinte szó szerint kiráz a hideg, és úgy olvad le az arcomról minden megjátszott kedvesség, mintha leforráztak válna. Csak állok ott, nagy, döbbent szemekkel, melyekben a félelem is meg-megcsillan. A hippi korszakom? Ott volt a koncerten? Követett, szemmel tartott engem? Borsózik a hátam a gondolatra is. Lefagytam, a további megjegyzéseire sem tudok már reagálni, csak megrezzenek minden erőteljesebb hangra. Nem is értem, miért mondja most ezeket.
- Komolyan az a bánatod, hogy nem próbáltalak levadászni? – vonom fel a szemöldökeimet. Igazából próbáltam… de valahogy a cél előtt mindig visszakoztam. A fene tudja miért. Pedig akartam. Meg akartam ölni őt is, a lehető legfájdalmasabb módon, amit csak el tud képzelni.  Annyira szenvedélyesen gyűlöltem, és gyűlölöm még most is. Fogalmam sincs, mi tartott vissza mégis attól, hogy végezzek vele. A félelem talán? Nem. Annak inkább erősítenie kellett volna a szándékomban. – Most itt a lehetőség. Ha akarod, még bepótolhatjuk – vonok vállat lazán, de érthetetlen módon kerülöm a pillantását, inkább a táblát nézem, amit korábban összefirkált.

zene: a part | szavak száma: 485
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Előadóterem Előadóterem Empty

Vissza az elejére Go down

Előadóterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Whitmore Fõiskola-