world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Terasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Norman Kinsey
welcome to my world
Norman Kinsey

► Residence :
New Orleans ⚓
► Age :
47
► Total posts :
126

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptyKedd Aug. 13, 2013 7:09 pm




Charlotte + Marcel

- Kedvesem, Pierre gyengéje a szép, ugyanakkor ártatlan nők. Éppen ezért azt akarom, hogy ma este légy igazi bestia. – az én városom. Párizs hercege jobban teszi ha megfelelő ajándékokkal érkezik meg. – Thierry! – sóhajtottam fel és mikor belépett, a férfi felé fordultam. – Rád és Diegora is szükségem van. – jelentettem ki egyszerűen majd felemelkedve székemből léptem néhány lépést előre, hogy letekintsek a birtokra. Elégedetten mosolyodtam el és csókot lehelve Lotte ajkaira hagytam magára tudván, hogy haza kell mennie a megfelelő darabokért. Nekem is volt még mit elintéznem, így hát hívtam pár barátot akik gondoskodnak a megfelelő ételről és italról az estére. Mire a nap elbújt és a sötétség átvette az uralmat városomon már minden készen állt vendégem fogadására. Az ételek a vendégszobában sorakoztak, némi rettegéssel várakozva sorukra; ettől pedig még inkább megszomjaztam. Diego rántott ki elrévedésemből.
- Charlotte megérkezett. A nappaliba vezettem, mondtam, hogy mindjárt érkezel. – bólintottam és mielőtt kilépett volna a szobából tettem hozzá. –Köszönöm. – Attól, hogy valaki király még nem kell elfelejtenie az illemet. Ha így tettem volna akkor a város már rég a nyakamat szegte volna. Helyette megtettem mindent ami a vámpírok javát szolgálta és ennek meg is lett a jutalma; lám, ma már enyém a francia negyed. Hűség, barátok, család. Mind az enyém.
- Csodásan festesz. – teremtem egyszer csak Lotte előtt és magamhoz rántva leheltem forró csókot ajkaira. Nehezen álltam meg, hogy ne tépjem le róla a ruhát de sikerült… részben persze ez annak is köszönhető, hogy meghallottam a kopogást majd az azt követő lépteket. Elhúzódtam gyermekemtől és fogadásra készen tártam ki karjaim ahogy Diego és Thierry bekísérték vendégünket.
- Pierre! – vigyorodtam el és kezet nyújtva a párizsi vámpírok hercegének üdvözöltem otthonomban. Valószínűleg Charlotte nem erre számított. A gyermekarcú herceg mindössze 14 éves korában vált vámpírrá és bár velem egykorú volt, mégis egy gyermek arcát viselte magán. Aki ismerte az tudta; ez az ártatlan arc egy kegyetlen gyilkost takart aki dühe hevében igazi mészárlásokat rendezett fajtája között is ha épp nem volt más a közelben.
- Marcel! Köszönöm, hogy fogadtad hirtelen döntésemet. Engedd meg, hogy átadjam az ajándékomat ezért. – Igazi diplomatával volt dolgom. Nem véletlen, hogy a politika világában alig akadt párja. A nő mezítelenül lépett be. Sápadt ugyanakkor csokoládé színű bőrén néhol zúzódások emelkedtek ki, másutt ékszerek díszítették és nem is akármilyenek. Gondolom Pierre ezzel próbálta kárpótolni a nőt a dührohamai miatt. Nem mintha sajnáltam volna a vértasakot, meglepően kellemesen csalódtam arról nem is beszélve, hogy valóban tetszett ez a kis egzotikus szépség.
- A neve Vivien. Afroamerikai, ír génekkel. Ritka szépség. Mostantól a tied. – biccentett a herceg majd Charlotte felé fordulva hajolt meg a lányom előtt. – Pierre Couteau. Kit tisztelhetek a hölgyben? – kérdezte nyájasan miközben én Vivien felé vettem az irányt. Valóban gyönyörű teremtés volt és egy pillanatra megfordult az agyamban, hogy megszabadítom a szenvedéseitől és azonnal megölöm. Aztán meggondoltam magam. Teljesen. Ám terveimről majd akkor avatom be ezt a szépséget ha Pierre már eltűnt.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptySzer. Aug. 07, 2013 1:45 am


Charlotte & Marcel


Ennek a pár bensőséges, gyönge érintésnek köszönhetően, ismét előtörtek belőlem a régi emlékek, amikor Marcel az elismert törzsvendégeim közé tartozott. Nem csak gazdag volt, de látszólag befolyásos és még jóképű is, ami akkoriban jó igen jó partinak bizonyult volna, csak nem nekem. Prostituáltként nem lehettek ilyesfajta elvárásaim, azonban a férfi érintését sose utasítottam vissza. Most épp Ő volt az aki eltolt magától, ezzel kirántva engem nosztalgikus gondolataimból. A homlokcsók ellenére valahol belül még is fájt az elutasítása, de tudtam, hogy ez csak átmeneti, hiába tekintettem rá apaként, nem csak apai érintést reméltem tőle.
A tényeket, amiket pillanatok alatt állított elém, kicsit ledöbbentettek. Giulio halála és Alexander hatalomra kerülése nem a legjobb hír volt számomra. Bár az ajánlata, hogyha a következő férfi is elbukik ezt a posztot én tölthetem be, keserédes volt számomra. Így is sok terhet jelent nekem néha csak a bordélyház irányítása is, nem hogy még egy ekkora terület kormányzása… hiába, politikai ítélőképességem női mivoltomból adódóan elég befolyásolható volt. Szóval ha nem szükségszerű nem álltam volna Észak élére, de persze megtiszteltetésnek vettem volna és így Marcel figyelméből is még többet tudhattam volna magaménak.
Nem volt időm válaszolni, mert Thierry épp akkor lépett ki a teraszra, ezzel Marcelba is belefojtva a szót, aki egyből az érkezésénél célzott rá, hogy nem érdekli a körítés, csak a fontos információkat közölje. A többi vámpírhoz hasonlóan, Ő sem merte megtagadni a parancsot. Hiába tartozott Marcel első gyermekei körébe, túl sok kegyelmet Ő sem biztos, hogy kapott.
Bejelentette Marcelnek estére a francia herceget, habár csak tárgyalásról volt szó, látszott rajta hogy majd kicsattan az örömtől ennek hallatára. Gyönyörű sötét szempárját ismét felém fordította és kedvesen felajánlotta vendéglátását éjszakára.
-Természetesen, szívesen maradok –válaszoltam, bár nem ismertem a herceget, örömmel álltam előtte Marcel oldalán- és miben szeretnéd, hogy megjelenjek a vacsoránál?-nem akármilyen eseményről volt szó, ezért pontosan tudni szerettem volna, milyenruhát hozassak magamnak.


Vissza az elejére Go down



Norman Kinsey
welcome to my world
Norman Kinsey

► Residence :
New Orleans ⚓
► Age :
47
► Total posts :
126

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptyKedd Júl. 23, 2013 1:53 pm


Charlotte & Marcel




Nem volt nehéz nem élvezni a pillanatot amit ez a gyönyörű nő adott de ennek most nem itt volt az ideje. Ismertem a kislányt, tudtam, ha hiányzom neki akkor nem csak a szerető törődését hiányolja de az apjáét is. A kötelék mi kettőnk között feszült rendkívül erős volt, mint minden gyermekem és köztem de mint első, Charlotte valóban elkényeztetett volt.
- Ne most kedvesem. – húztam fel magamhoz, hogy atyai csókot leheljek homlokára miközben intettem az ebédnek, hogy elmehet.
- Ha már itt vagy, nem árt tudnod, pár új dolgot. – rúgtam odébb lábammal pár üvegdarabot majd teljesen figyelmem a mellettem ülő nőnek szenteltem – Alexander lett az északi oldal őrzője. Az olasz barátunk már a föld alatt rohad. – összefonva ujjaimat tekintettem a vérre mi komótosan festette vörösre a fehér márványt – és ha Alexander elbukik, tied az északi oldal. – tettem hozzá miközben tudtam, hogy nem fog örülni ennek a hírnek. Lotte nem szerette megosztani a figyelmét.
- Persze, reméljük Alexander nem lesz olyan ostoba mint az elődje. – rántottam meg a vállamat és közben azon gondolkodtam, hogy ideje lesz felkeresnem a boszorkány barátaim és pár szót váltani velük.
- Ezen felül persze minden a legnagyobb rendben. A farkasok továbbra sem mutatkoznak szerencsére, bár hallottam némi pletykát arról, hogy valaki belépett a városba de egyelőre a szóbeszéd elhalt, hála annak, hogy a főtéren egy újabb boszorkány kapta meg amit megérdemelt. – gondoltam a legutóbbi esetre amikor szó szerint, máglyán égett el a boszorkány mert megszegte a törvényem és segített az olasznak. Mindketten meglakoltak.
Mielőtt folytathattam volna, Thierry lépett ki a teraszra. Ismét egy gyermekem akihez elszakíthatatlan szálak kötnek.
- A lényeget. – Thierry csak bólintott és nem hezitált megszólalni Charlotte jelenlétében. – Estére érkezik a francia herceg. Tárgyalni akar veled. – felvontam a szemöldököm.
- Nocsak. – vigyorodtam el és kortyolva egyet italomból bólintottam fiam felé. – Ugye, megmondtam? – letéve poharam kezdtem halk tapsba Thierry pedig csak elmosolyodva bólintott. Nem volt szükségem rá, hogy helyeseljen, de tudtam, ő is épp úgy örül a hírnek mint én. Ismét Charlotte felé fordultam.
- Mit gondolsz, lenne kedved itt maradni vacsorára? Pierre, a párizsi vámpírok egyik hercege, biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog. – vigyorogtam pimaszul miközben tincseivel játszottam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptyPént. Júl. 19, 2013 4:17 pm


Charlotte & Marcel


Csókja még mindig olyan forró és szenvedélyes volt mint eddig. Még mindig áldom a napot, amikor besétált a bordélyházba és épp engem választott ki a temérdek csinosabbnál-csinosabb lány közül.
-Nem, most szerencsére biztonságba vannak – mondtam mosolyogva, tetszett Marcel féltő gondoskodása. Épp azt a figyelmet adta nekem apaként és szeretőként, amire minden nő vágyik.
Felajánlása csak fokozta önbizalmamat, hogy különleges vagyok és többet jelentek neki egy egyszerű vámpírnál, főleg mivel föléjük helyezett.
-Köszönöm, szívesen élek ezzel a lehetőségemmel – mondtam, ez nem sok vámpírnak adatott meg itt New Orleans-ban, Marcel nem igazán dobálózik ilyenekkel. Talán ezért is félte Őt minden élőholt, mert tudták, hogy az életük kizárólag az Ő kezében van. Itt, még a vámpírok közt is Ő számított a csúcsragadozónak.
-Igazából csak azért jöttem, hogy meglátogassalak, mert már annyira hiányoztál – válaszoltam kérdésére, ám éreztem arcomon, hogy ebbe a feleletbe kicsit bele is pirultam. Nem tehettem róla, a közelsége és a sok emlék mindig ilyen hatással voltak rám.
A következő pillanatba egy fiatal gyönyörű nő lépett ki a teraszra. Két boros poharat hozott egy ezüsttálcán. Emberből volt, valószínűleg Marcel harapnivalónak szánta, amit csak alátámasztott az elsőbbségadása a hölgy csuklójához. Bársonyos meleg vérével teletöltöttem a kristálypoharat. Rendkívüli vére volt, az már biztos. Néha kicsit bántott a tudat, hogy ilyen nők veszik körbe Őt és lesik minden óhaját. Annyi vigaszom volt, hogy ezek a nők mindig csak másodikak lehetnek és nem érhetnek fel hozzám.
Üvegcsörömpölés törte meg, a már-már féltékenységgé fajuló gondolatmenetemet. Marcelre néztem, összetört kezei közt a vékony kristálypohár. Egy-két szilánk tenyerébe fúródott, de arcán a fájdalom egyetlen szikrája sem látszott. A nő vére csorgott végig kezén és mocskolta össze makulátlan ruháját. Óvatosan megfogtam kezét, közelebb húztam magamhoz, majd finoman elkezdtem lenyalni puha bőréről az élénkvörös nedűt.

Vissza az elejére Go down



Norman Kinsey
welcome to my world
Norman Kinsey

► Residence :
New Orleans ⚓
► Age :
47
► Total posts :
126

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 9:46 pm


Charlotte & Marcel




- Ugyan, kedvesem, tudod, hogy sosem zavarsz. – vigyorodtam el és ahogy mellém telepedett már vontam is magamhoz, hogy megcsókoljam. Apai csók a gyermeknek és csók a forró szeretőtől a bordélyház asszonyának. Charlotte volt az első akit én teremtettem és milyen tökéletes vámpír lett belőle! Soha, egyetlen percre sem bántam meg, hogy magamhoz öleltem akkor éjjel a mocskos macskaköves utcáról. Alig lélegzett, a testét meggyalázták, vére, édes mézként csorgott le a torkomon. Aznap éjjel gyilkolt és nem is egy áldozata volt. Az én büszke kis ribancom.
Miután elengedtem, magam is helyet foglaltam és intettem egyik barátomnak, hogy hozzon nekünk valami harapnivalót.
- Csak nem megint rosszalkodtak a lányaiddal? - kérdeztem felvonva szemöldököm miközben azon gondolkodtam, hogy ma még felteszem a falra Charlotteot.
- Ha igen, akkor nyugodtan végezd ki őket. – adtam áldásomat arra, hogy vámpírok életét vegye. Kiváltásos jutalom, hűségéért. Charlotte erős nő volt és nekem egy pillanatra sem kellett féltenem. Imádtam azt a határozott és magabiztos nőt akivé mellettem vált. Nem hiába; ha már ilyen ajándékkal illetek valakit, az olyan akiből lesz is valaki. Nem minden halandó részesül ebben a szerencsében.
- Szóval, miben segíthetek édesem? – kérdeztem ismét miközben megérkezett egy szemrevaló hölgyemény és két boros pohár.
- Hölgyeké az elsőbbség. – még szép, hogy fokozni akartam a hangulatot. Persze arról se feledkezzünk meg, hogy imádom az ilyen szép falatokat. Amint Charlotte megnyitotta a nő vénáit és végzett vele, magam is megtöltöttem vele a poharam, hogy nagyot kortyolhassak. Megízlelve a nő vérét ismét eszembe jutott az a mocskos éjszaka amikor az én Lottem a vér és szenny szégyenében fekve reszketett életéért. Nem tehettem róla még ma is könnyen felhúzott az emlék és a borospohár abban a pillanatban robbant szilánkokra a kezeim között. Nagyon kevés vámpír élt azokkal a kiváltságokkal mint Charlotte és főleg azért mert nagyon kevés vámpírt engedtem ennyire közel.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 1:38 pm


Charlotte & Marcel


Cipőm kopogása visszhangzott a folyosón. Mondjuk ez nem volt meglepő, az engem kísérő vámpír-testőr eléggé szűkszavú volt és az egész épületbe csend uralkodott. Persze egy-két elhaló sikolyt mindig fel lehetett fedezni az alagsori rész felől, de ezt az itteni fülek már megszokták. A falakat kétoldalt gyönyörű festmények díszítették, mindig mikor erre jöttem elcsodálkoztam az alkotásokon. A padlót hosszú, bordó szőnyeg fedte, milyen elegáns…milyen királyi.
-Megérkeztünk asszonyom, hamarosan Ő is ideér, csak akadt egy kis dolga- közölte velem monoton, unalmas hangon a kísérőm, majd sarkon fordult és otthagyott egyedül a teraszon. Kellett még pár perc, hogy megemésszem az iménti „asszonyom” megszólítást. Igaz, hogy nem vagyok egy mai lány, de ennyire időnek sem tűnhetek. Végül beletörődtem, hogy a vámpír tisztelete egy kis csorbát ejtett a hiúságomon és leheveredtem az egyik székbe.
Hatalmas fonott karosszékek voltak, puha vajszínű párnákkal. Tökéletes összhang és kényelem, bár mi mást várhatnék Tőle, egy király nem érheti be akármivel.  A teraszról tökéletes rálátás nyílt az egész kertre. Gyönyörű volt, mindenhol virágba borult fák egy szép kerti tó, elbűvölő. Talán még az én luxusomat is túlszárnyalta.
Nem tudom, mi dolga lehetett Marcelnak, de remélem nem zavartam meg a hirtelen felbukkanásommal. Legtöbb esetben nem örült a váratlan látogatóknak, de rám bármikor szakított időt, még ha csak beszélgetni támadt is kedvem. Ez most is így volt, hiába lakunk egy városba és hiába ismerjük egymást több mint 100 éve, néha csak úgy a semmiből rám tör a hiánya.
Halk léptekre lettem figyelmes, reméltem, hogy Ő jön, nem valamelyik embere, most nem bírtam volna ki még egy öregítő „asszonyom” megszólítást. Mikor már a halk léptek is a terasz márványkövén kopogtak, tudtam, hogy Ő lesz az. A legtöbb vámpírjának nem volt napgyűrűje, így valószínűnek tartom, hogy nem jönnének ki önszántukból a kellemes napfényben úszó kertbe.
-Szia Marcel, rég láttalak-üdvözöltem, egy óvatos puszit lehelve az arcára, nem hiszem, hogy sokan megkockáztatták volna ezt a közelséget vele, de én apámként tekintettem rá és így is viszonyultam hozzá, majd mosolyogva folytattam- remélem nem zavar, hogy beugrottam.


Vissza az elejére Go down



Norman Kinsey
welcome to my world
Norman Kinsey

► Residence :
New Orleans ⚓
► Age :
47
► Total posts :
126

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Terasz Terasz EmptyKedd Jún. 04, 2013 12:01 pm

***


A hozzászólást Marcel Gerard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 27, 2014 11:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Terasz Terasz Empty

Vissza az elejére Go down

Terasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: The Mikaelson Abattoir-