world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Földalatti alagútrendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyHétf. Feb. 17, 2014 2:22 pm


Lara & Jensen


Komolyan kérdezem én… miért ilyen rohadt bonyolult egy férfi-női kapcsolat? Csak egy órája ismerem ezt a nőszemélyt, mégis a világ összes érzelme lezajlott már köztünk. Hihetetlen. Miért pont én? Én fogom csak ki az olyan nőket, akiknek hirtelen változnak az érzései, bár lehet, hogy épp nagylány a kislány, és azért ilyen.
A kérdésemre nem olyan érkezett, mely számomra elfogadható lenne. Elfogadható? Ugyan, én nem tudok eleget tenni annak, amit kért tőlem. Látni akar még. Persze, bevallom, hogy valami lezajlott ott kettőnk között, de mégis… mit vár? Egy gyönyörű nő, én meg férfi vagyok, aki ha meglát egy szép nőt… nos… mindenki tudja, hogy mi van akkor. Ennyi az egész.
Szemezik a számmal, istenem, már csak ez hiányzott. Nem akarom ezt az egészet, mégis… a szívem hevesen ver, s alig várom, hogy megérinthessem édes ajkait. De fel kell kelnem, mert ez nem fog működni. Hamarosan tovább állok, vagy meghalok.
Megráztam a fejemet, és végül hátráltam. Jó nagy lépést tettem, majd onnan néztem gyönyörű szemeibe. Vissza kell, hogy térjek a Földre, és őt is vissza kell rántanom. – Figyelj, nem hiszem, hogy ez működne. – vakarom meg a fejem, s elég kellemetlenül is érzem magam. Tök aranyos tőle, hogy így ki meri mondani, hogy mit szeretne, de ez nekem nagyon nem megy. – Nagyon aranyos vagy, és tudom, hogy mi volt ott kettőnk között… de hidd el, hogy nem a jó emberbe botlottál bele. – teljesen komolyan mondtam neki. – Hamarosan vagy meghalok, vagy elhagyom ezt a várost. Nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni azzal, amilyen vagyok. – Ebben a pár mondatban benne volt minden, amit gondolok. De iszonyatosan sajnálom őt. Szegény lány, tele reményekkel, álmokkal. De én nem szerepelhetek bennük. Túlságosan önző, és bunkó vagyok. – Neked még rengeteg mindent kell megélned, s tapasztalatot gyűjtened. Nem tudom pontosan mit szeretnél tőlem, de elmondom neked, hogy nem vagyok egy kapcsolat párti. Azt se tudom, hogy kell egy nővel normálisan viselkedni. – tényleg nem tudom. Az egyéjszakás kalandok tették ki az életem nagy részét. Nem tudom kezelni a nőket. Hamarabb fogok meghalni, mint hogy kapcsolatban éljek. De nem is értem ezt az egész helyzetet. Csak szeretném végre hazavinni, és továbbállni. Ennyi az egész. – Talán majd a következő életünkben, kislány. – újra odaléptem hozzá, majd kezemet az arcára helyeztem, s megsimogattam azt, majd bátorítóan rámosolyogtam. Őszinte volt, ez biztos.




•• Words: ennyi •• Music: ez •• Note: ne haragudj, nem lett a legjobb Sad•• ©️

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 5:12 pm

Jensen & Lara



Ismét mosoly jelenik meg arcán, bár ezt most tényleg nem tudom hová rakni. Őszintének látszik, de mégsem az amit látni akartam. Az arcáról lesül a bűntudat, és ez elveszi a mosoly őszinteségét. Sajnálom őt, és nem neki kellene engem. Mindketten tudjuk, hogy végülis én voltam az aki kiprovokálta belőle azt a vadállatot. Na jó... Lehet, hogy kicsit ő is rásegített, de vehetjük akár úgy is, hogy kvittek vagyunk, főleg miután megmentett. Nem szeretném ha miattam lenne bűntudata. Bár az tény, hogy jó látni mosolyát, még ha ez nem is az amit vártam. Viszont nem firtatom tovább a témát mert az lesz a vége, hogy kidob a kocsiból és itt hagy a semmi közepén. Na utána már lehetne bűntudata! Viszont jól tudom, hogy nem dobna ki, maximum tényleg nem akarna soha többé látni. Azt pedig megintcsak nem szeretném, így kénytelen leszek most rendes kislányt játszani. Akármennyire is erőszakos volt velem... Nekem szimpatikus. Lehet, hogy bolond vagyok, de hiszek abban, hogy nem lenne képes mégegyszer kezet emelni rám. Én látni akarom őt! Sőt! Meg akarom csókolni... De nem tehetem. Nem hagyhatom, hogy könnyűvérűnek lásson. Én nem is vagyok az! Miért vált ki belőlem pánikot? Félek, hogy tényleg eltűnik örökre. De mi a fenéért félek ilyesmi miatt? Nem szabadna, elvégre alig egy órája ismerem. Ráadásul nem is volt túl kellemes ez az egy óra. Vagy mégis? Vajon ő mit gondolhat? Miért nem tudok csak pár másodperc erejéig a fejébe látni? Most annyira jó lenne tudni, hogy mi a véleménye rólam és erről az egész helyzetről. Szavai hallatán felsóhajtok. Nem mondja ki kerek-perec, hogy hagyjam békén. Sőt! Inkább úgy állítja be, mintha ez rajtam állna. Lehet, hogy csak képzelődök? Nem akarok képzelődni! Ahogy itt áll előttem és várja a válaszom, pár pillanatig elidőzik tekintetem ajkain, amit valószínűleg ő is lát. Nagyon nehezen tudom visszafogni magam, de végül összeszedem minden akaraterőmet és szemeibe nézek, majd veszek egy nagy levegőt és elsorolom neki mi is jár a fejemben most.
- Nem várok tőled sokat, csupán annyit, hogy ne engem félts! Tudom, hogy nem fogsz bántani... Azt hiszem ebből az egészből tanultunk mind a ketten. - Húzom halvány mosolyra ajkaimat, majd közelebb hajolok hozzá, bár azért ügyelek arra, hogy ne essek ki az autóból. - És... Ezt így most nehéz kimondani, de megteszem mert... Mert csak. - Egy pillanatra lesütöm tekintetem, mivel tényleg fogalmam nincs, hogy hogy is adjam ezt elő neki. Nem akarom, hogy rögtön azt higgye, szerelmes vagyok. Azért az már nekem is sok lenne. Meg kell keresnem a megfelelő szavakat. - Valami nagyon furcsa dolog történt kettőnk között, odabent az alagútban. Tudom, hogy te is érezted, ezt nem is tagadhatod. Úgy néztél rám, mint aki szellemet látott. Szóval, nem tagadom, nem is kerülgetem tovább, tényleg látni szeretnélek. Nem akarom, hogy most azt hidd szerelmes vagyok, meg a többi ilyen hülyeség. Én csak kíváncsi lettem. - Mondom el végül, majd ismét szemeibe pillantok. Kíváncsi vagyok reakciójára.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyKedd Jan. 21, 2014 9:18 am


Lara & Jensen


T eljesen meglepődök azon, ahogy viselkedik. Egyik szavával üti a másikat, és nem elég, hogy képes voltam egy mosolyt megereszteni neki – még ha nem is volt teljesen őszinte – az sem tetszik neki. Érti valaki a nőket? De most komolyan. Miért mindig nekem kell kifognom azokat a nőket, akiknek soha semmi nem jó? Ennyire szerencsétlen is csak én lehetek, komolyan.
Miután betettem az autóba, egyenesen rá néztem. Arra gondoltam magamban, hogy egy elefánt tütüben táncol előttem, valami idióta számra, és mentem őszinte mosoly ült ki az arcomra. Remélem ez már megfelelő lesz neki, mert ha nem, itt fogom elvágni a torkomat, hogy soha többé ne kelljen ilyet megélnem. Reménykedtem, hogy majd ha én leszek a megmentő, becsalogatom őt az ágyikóba, egy laza szex reményében, de szerintem túl prűd. Bár nem is tudom. Akarom egyáltalán, hogy ne legyen köztünk ruha sem? Fogalmam sincs, hogy mit gondolok már.
Már épp készültem volna, hogy bepattanok a vezető felöli ülésbe, és elviszem haza, amikor ledermedtem kérdésén. Nem akarom többet látni? Utálom őt? Mégis mit vár? Hogy szerelmet fogok neki vallani 1 óra igen kellemetlen együttlét után? Rendben, hogy a nők várják a szőke herceget fehér lovon, de én nem az a típus vagyok. Soha senkinek nem mondtam még ki azt a bizonyos szót, és ezen nem is fogok változtatni. Engem nem fog egy nő irányítani. De most mégis hogy kellene reagálnom?
- Nem tudom mit vársz most tőlem. – mondtam halál nyugodtan. Ha találkozni szeretne még velem – amit igazából kétlek, csak udvarias akar lenni – akkor mondj aki azt. – Tudod, én nem vagyok a szavak embere, és a modorom sem éppen kedvelhető. Szerintem jobban jársz, ha nem akarsz többet velem találkozni, mert még a végén megint bántanálak. –  fancsali fej ült ki az arcomra. Tényleg, de tényleg nem tudom, hogy mi lenne a helyes megoldás. Ha Ő tudja, hát mondja ki.
Ott álltam, néztem őt, és vártam, hogy mégis mit fog reagálni erre. Tényleg, rettentően kíváncsi vagyok, hogy mi zajlik benne, és remélem, hogy ezt meg is fogja osztani velem. Bár, ahogy látom a szomorúságot az arcán, nem hiszem, hogy azt akarná, hogy elmenjek innen. De hát… én sosem maradok meg egy helyen…
[size]



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 12:39 pm

Jensen & Lara



Én makacs, plusz ő makacs, egyenlő egy hatalmas nagy veszekedéssel. Ami meg is történt és ezt a csuklóm tudja bizonyítani is. Az tény és való, hogy két egyforma ember vagy gyűlölik egymást... Vagy szeretik. Bár ha jobban belegondolok, én nem gyűlölöm őt. Valószínűleg mert akkor, hmm... Talán nem vagyunk olyan egyformák. De az egy biztos, hogy ebbe a fickóba én semmiképp nem tudnék beleszeretni. Túlságosan, olyan... Nem is tudom milyen. Olyan... Na jó, nem tudom kifogásolni. Viszont akkor sem illünk össze és kész. Az pedig teljesen mellékes, hogy hogy néz ki. Van rajta kívül ezer, meg millió szuperszexi vadász ezen a világon, akik valószínűleg még kedvesebbek is ennél a fickónál, és nem fogják szétzúzni a karomat. Mondjuk az is igaz, hogy megbánta, másképp most nem tartana a kezében és nem arra készülne, hogy hazavigyen. Azt hiszem ez elég rendes tőle. Megvolt a lehetősége, hogy itt hagyjon. Nem lett volna muszáj visszajönnie az alagútból, de ő visszajött értem. És most sem azt tervezi, hogy itt hagy. Szóval most ezzel könnyít a helyzetén, főleg, hogy még egy mosolyt is hajlandó volt elengedni. Bár ahogy arckifejezését nézem, nem túl szívesen tette.
- Ez nem parancs volt. Csupán kérés, és egyben kijelentés arra, hogy sokkal szexibb vagy mikor mosolyogsz. - Kacsintok rá, egy bájos kis mosoly kíséretében. Talán én vagyok az egyetlen olyan ember ezen a világon, aki még képes törődni a többivel. Bár én sem miattuk, sokkal inkább magam miatt. Hiszen én is jobban érzem magam, ha a társaságom mosolyog, nem pedig fancsali képpel mered előre a semmibe. Az inkább félelmetes... A végén még tényleg képes leszek nem beengedni a házamba.
Mikor odaérünk ahhoz az autóhoz próbálom neki jelezni, hogy magam is be tudok szállni, de nem igazán veszi figyelembe jelzéseimet, csak betuszkol a hátsó ülésre, akárcsak egy túszt szokás. Nem értem miért képzelem azt, hogy bántani akar. Miért gondolkodok ennyit ezen? Kezdek paranoiás lenni, nem? Úgysem fog bántani többet. Szinte lesül az arcáról a megbánás, nem emelne kezet újra rám. Ebben szinte biztos vagyok. Csakhogy ott az a "szinte". Na jó! Befejeztem! Tényleg csak a frászt hozom, saját magamra. Ez nem jó!
Viszont következő szavai hallatán, még inkább bepánikolok. De miért? Hiszen az nekem csak jó ha nem látom soha többet. Vagy mégsem? A fenébe is, én akarom még látni. Akkor inkább meg se mondom hol lakom. Simán eljátszhatom, hogy elájultam és akkor egy időre még mellettem marad. Viszont akkor a kórházba visz, és ott hagy. Szóval ez sem túl jó megoldás.
- A belvárosban. - Mondom egyelőre röviden és tömören. Nem vagyok hajlandó elárulni a címem, amíg le nem tisztázunk egy-két dolgot. - Ennyire utálsz? Hogy soha többé látni se akarsz...? - Teszem fel a kérdést rögtön, de próbálom azért elrejteni azt a szomorúságot amit bennem ébresztett szavaival.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 12:08 pm


Lara & Jensen


M ég Ő mondja, hogy én vagyok makacs. Akkor Ő mégis mi? Egy szende szűz? Ugyan már. Örüljön neki, hogy itt vagyok, és megmentettem őt, habár kárt is okoztam benne. De most igyekszem jóvá tenni, és szerintem ez itt a lényeg. Nem vagyok én egy rossz ember, csak nehéz velem kijönni, ennyi az egész.
Mikor átkarolta a nyakamat, kicsit megnyugodtam. Nem mintha lett volna ereje ahhoz, hogy veszekedjen velem, de már az is elég lett volna, ha csak szóban veszekszik. De amilyen rossz állapotban van, erre nem kell számítanom. Egy a lényeg most. Bedugni őt az ágyba, és hagyni, hogy hagy aludjon. Aztán jó messzire elkerülni egymást, mert én ezt még egyszer nem lennék képes végigcsinálni. Nem tudja, de rosszul esett, hogy úgy meg kellett szorítanom a kezeit, mivel én nem ilyen vagyok. Vagy mégis? Ilyenné váltam az évek során? Akkor én is szörnyeteg lettem a magam módján.
- Makacs? Kedves, én mindig egy nagyon makacs ember voltam. – mosolyodtam el, csak hogy eleget tegyek a kérésének. Nem szeretem, ha nyüstölnek, pláne, ha egy nő teszi ezt. Egy óra, és elválunk, ez a lényeg. Jó megmentő módjára hazaviszem, aztán a soha viszont nem látásra.
Odaértünk a kocsimhoz, kinyitottam a hátsó ajtót, majd betettem a lányt. Meg kell mondanom őszintén, hogy elég rosszul nézett ki. De mégis mit vártam? Nem csak én ártottam neki, hanem még a vámpír is. Mennyivel könnyebb lenne mind a kettőnk élete, ha nem ezekkel a dögökkel kellene foglalkoznunk, vagy csak szimplán nem tudnánk róla. Annyira örülnék, ha valaki kitörölné az emlékeimet, hogy azt el nem tudom mondani. Kín az életem, kín a lélegzetvétel.
- Mond, merre laksz? Nem kell félned, nem foglak zaklatni. Hazaviszlek, beduglak az ágyba, aztán soha többet nem látsz. – mondtam neki bíztatóan. De vajon tényleg ezt akarom? Soha többet nem látni? Azt hiszem, most egy kicsit kétségbe vagyok esve, amit remélek, hogy Ő nem vett észre. Nem kellene, hogy még ezt is az orrom alá dörgölje.



•• Words: ennyi •• Music: ez •• Note: valami •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 11:20 am

Jensen & Lara



Látom rajta, hogy rosszul érzi magát ez az egész miatt. Én pedig... Én pedig nem tudom, hogy ennek most örülök, vagy inkább bűntudatom van, amiért miattam érzi magát rosszul. Talán kicsit mindkettő. Elvégre nem igazán tetszett az, ahogy az imént elbánt velem, ezért örülök. Viszont a bűntudat is ott bujkál bennem, mivel azért adtam én is rá okot, hogy elbánjon velem. Szóval, talán kvittek vagyunk. De valószínűleg ezt ő nem így gondolja. Én pedig nem akarom, hogy amíg haza nem visz, ezt a fancsali képet lássam az arcán. Csak engem is elszomorít velem. Már ha lehetek ennél is szomorúbb. Bár... Én nem is mondhatom magam szomorúnak. Inkább csak nyúzottnak. Elvégre az elmúlt egy órában háromszor is a falnál találtam magam, sőt egyszer nem is volt olyan fájdalommentes, aztán meg lettem szorongatva, ezután fához is lettem szorítva, majd egy harapást is kaptam. Ilyen egy tökéletes nap! Na de mondjuk azt viccesnek találom, hogy egy vámpírral könnyebben elbántam, mint ezzel a kis Megmentővel. Jó mondjuk, talán azért mert őt nem lőhetem le, ő egy ember. Aztán csak nekem lenne rosszabb. Valószínűleg egy az egyben magamat is lelőném, vele együtt.
Hosszas gondolatmenetemből, szavai rángatnak ki. Meglepetten veszem tudomásul, hogy ismét a karjaiban vagyok, és már megint nem tudok semmit tenni ellene. Mondtam, hogy hagyjon itt. Miért nem teszi ezt? Nem kellene néznem a szenvedését. Ám de van egy olyan érzésem, hogy nem ellenkezhetek tovább, mert úgyis a saját feje után fog menni, és nem fogja azt tenni amit én mondok neki.
- Szörnyen makacs egy ember vagy, ugye tudod? - Mondom, miközben átkarolom nyakát, hogy kapaszkodni tudjak belé. - De ha elmondom hol lakom, nem törsz be hozzám éjszaka, és nem rabolsz ki. Meg nem is gyilkolsz meg. Na meg... Villantasz egy szép mosolyt is, mert így aligha merlek a házam közelébe engedni. - Suttogom fülébe halkan, majd két szép szemébe nézek, és arcomra varázsolok egy csodás kis mosolyt, csak hogy láthassa, hogyan is kell ezt csinálni. Ha már mindenképp haza akar vinni, akkor legalább legyen kicsivel jobb a kedve, mert én meg azt nem akarom végignézni, hogy itt sír nekem. Ha másért nem, hát legyen boldog azért mert megkapja egy nő címét. Bár mondjuk én nem szeretném, hogy csak úgy, bármikor felbukkanjon nálam. Nem szeretnék zaklatókat, főleg, hogy alig pár napja vagyok még csak a  városban.Viszont ha jobban megnézem ezt az arcot... Meg úgy mindent, az összképet, talán őt mégis elfogadnám zaklatónak. Vagy mégsem?

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyPént. Dec. 27, 2013 12:17 pm


Lara & Jensen


A z a fránya büszkeség. Pont előttem nem kellene, hogy erősnek mutassa magát, a történtek miatt. Nem kellene, hogy megmutassa nekem, hogy Ő most a nagylány, és nincs szüksége a segítségemre, amikor ez egyáltalán nem így van. Nélkülem nem fog hazajutni, és ezt neki is tudatosítania kellene magában, hogy együtt tudjunk működni.
Még mindig szenvedett, láttam az arcán a fájdalmat, és egyre rosszabbul éreztem magam, hogy miattam is. Hogy képes voltam annyira megszorítani a kezét, hogy alig bírja használni. Egy igazi vadállat vagyok, és ezt most már Ő is tudja. Csak minél előbb hagy vigyem őt ki innen, és váljanak el útjaink, mert nem szeretném, ha hiú ábrándokat táplálnék iránta. Mármint, ezt úgy értem, hogy valaki olyat lássak benne, akit akarok, és ezt fordítva is. Guggoltam mellette, arcán figyeltem, ahogy küszködik.
- Na, én ezt nem nézem tovább, indulnunk kell. – mondtam határozottan, majd egyik kezemet a lábai alá tettem, a másikat pedig a hátához, és egy határozott mozdulattal felemeltem őt. Menni képtelen lett volna, szívem meg nem lett volna ahhoz, hogy itt hagyjam őt. Még a végén az én lelkemen száradna a halála, bár megkockáztatom, hogy soha nem tudnám meg, ha meghalt volna. Aztán végül rájöttem, hogy nem szeretnék tudni róla semmit. Semmit. Nem az a fajta férfi vagyok, aki elérzékenyül, vagy éppen alkalmas valamire, ami nem a szex. Láttam, ahogy rám nézett, meg  különben is, a nők képesek túlzásokba esni. Ha valaki megmenti őket, képesek beleszeretni. Na, nem azt mondom, hogy itt is ez történt, de megkockáztatom, hogy valami lezajlott benne. Ahogyan bennem is, de ez most egy teljesen mellékes információ.
Kezemben tartottam őt, majd óvatos léptekkel elindultam vele kifelé az erdőből. Még mindig halknak kellett lennünk, hisz nem tudhatjuk, hányan is vannak pontosan. Igyekeztem nem rálépni semmire, ami hangot adna ki, de ezeknek arra nincs is szükségük. Messziről megérzik, ha valaki van a közelben, mert érzik a szívdobbanást, ahogy áramlik a vér a testünkben. Teljesen hátborzongató, de azért vagyok, hogy megöljem mindet.
- Próbálj halk maradni, nem szeretném, ha valami történne veled. – suttogtam neki, miközben a fák között szlalomoztam. De itt persze megint arra értettem, hogy vámpírok még mindig lehetnek a közelben.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyVas. Dec. 22, 2013 4:42 pm

Jensen & Lara


Ugrok egyet ijedtemben, amikor megérzem, hogy valaki a nyakamhoz ér. Hirtelen pattan fel a tekintetem, a mellettem lévő alakra, bár a megnyugvás nem jön olyan gyorsan, hiába bizonyosodik be, hogy nem a másik vámpír jött vissza. Valószínűleg azzal már én se tudnék elbánni. Úgy érzem magam, mint akin átment egy porszívó, és ki szippantotta volna az összes erejét. Még ha ez egy hülye hasonlat is... Legalább mindenki megérti mire gondolok. Bár azt nem szeretném, hogy ez a vadász lássa gyengeségem. Nem akarom, hogy egy gyenge kis mihaszna kislány, legyek a szemében. Azt akarom, hogy erősnek lásson. De azt hiszem erről már lecsúsztam még akkor, amikor először meglátott azzal a vámpírral. Na meg most is itt ülök, megmozdulni alig tudok... Vajon mi erőset is láthatna bennem? Semmit! Viszont azt meg kell hagynom, hogy iszonyatosan jól néz ki, és iszonyatosan aranyos, ahogy itt guggol mellettem, és épp engem ápolgat. Mondjuk ahhoz képest, hogy tizenöt perccel ezelőtt még épp porrá akarta zúzni a karomat, ez elég vicces. Néhány másodpercig csak némán nézek szemeibe, és csodálom a szép szempárt, ám de mikor meghallom hangját, az visszarángat a földre és elpirulva válaszolok neki.
- Persze! Rendben vagyok! Köszönöm... - Igazából nem pont tudom, hogy mit köszönök. Azt hogy kihozott ide? Vagy hogy úgy szétnyomorgatta a kezemet, hogy alig tudom használni. Mondjuk csodálom is, hogy sikerült megölni ezt a vérszívót. Na de még azt is köszönhetem neki, hogy a nyakamat ápolgassa. Már ha ezt lehet annak nevezni. Bár a szándék a lényeg. Neki pedig biztosan csak jó szándékai vannak. Tudom... Látom rajta, hogy megbánta az imént történteket. Valószínűleg ő sem olyan kemény azért, mint amilyennek mutatta magát az alagútban. És ezt nem az erejére értem, sokkal inkább a jellemére. Azt akarja, hogy félelmetesnek találjam. Viszont ez a mentőakció után, ilyet ne várjon tőlem. Nem tudok olyan embertől félni, akarmit is tett, aki kockára teszi az életét, miattam... Értem. Egyre megy. A lényeg, hogy megmentett, vagy legalábbis megpróbálkozott vele. Arról pedig nem tehet, hogy ez a dög utánunk jött. És végülis minden rendben van. Nem esett komoly bajom, egy harapást pedig máskor is túléltem már. Viszont a vállam, nem érzi túl jól magát. Fogadni mernék, hogy máris kék meg zöld foltok virítanak rajta. Persze erről nem kell, hogy Ő, tudjon. Egyre jobban zavar, hogy még mindig nem tudom a nevét. Pedig annyira szeretnék egy nevet kötni, eme csodás archoz. De lehet ezt csak én gondolom így. Sőt! Nem hiszem, hogy érdekelné a nevem. Vagy ki tudja?!
Következő mondatára ismét felkapom a fejem. Meglepetten pislogok rá párat, aztán sebesen rázni kezdem a fejemet, még ha ezzel most fájdalmat is okozok magamnak.
- Nem! Szó se lehet róla! Jól vagyok! Haza tudok menni, nyugi... - Mondom, majd szépen lassan lábra állítom magam. -Látod? Tudok én menni.- Mondom, bár megmozdulni nem igazán tudok. De ha itthagy lesz időm pihenni, és utána biztosan haza tudok majd menni. Viszont azt semmiképp nem szeretném, hogy ő vigyen haza. Annyira gyámoltalan még nem vagyok.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzer. Dec. 18, 2013 10:58 am


Lara & Jensen


V isszasiettem, a az alagútba. Reméltem, hogy még mindig mozdulatlanul találom őket, mert úgy biztosan nem fogok megsérülni. A fittségemmel nincsen gond, elég izmos vagyok ahhoz képest, hogy alig edzek valamit. Nem is értem, hogy nem hízok el. Állandóan csak gyorskaját eszek valamelyik gyorsétteremben, mégsem hízok semmit. Azt hiszem, a nők irigyelnének ezért a tulajdonságomért. Biztosan ők is egész nap csak ennének, de az alakjukat túlságosan is féltik. Én azt szeretem, ha egy nő nem szégyenlős előttem.
Visszaértem az alagútba, és akkor vettem észre, hogy már csak az egyik dög fekszik ott. Egyből az jutott eszembe, hogy vissza kell sietnem a lányhoz, akit otthagytam, mert bizisten, hogy egyből oda rohant. Már csak azért is, mert az előbb a falhoz vágta. Az adrenalin szintem az egekben volt, ahogy közeledtem a földön fekvő, nyöszörgő vámpírhoz, aki éppen azon van, hogy kiszedje a golyókat. Nem is kellett több, karómat elővettem, majd egy határozott mozdulattal a szívébe döftem, mire teljesen összeaszalódott. Egy döggel kevesebb. Rossz napot választott, na meg rossz helyet választott az ebédhez. Nem jó velem újat húzni, az fix.
Meggyőződésem után egyből rohantam vissza a lányhoz. Pár pillanat alatt ismét ott voltam. Láttam, hogy a vámpír összeaszalódva fekszik a földön, míg a lány egy fának dőlve próbál életet lehelni magába. Láttam, hogy véres a nyaka, ami borzalommal töltött el. Biztos, hogy nem direkt hagyta, hogy igyon belőle, viszont a verbéna miatt tudta megölni őt. Óvatosan odalépkedtem hozzá, majd leguggoltam mellé. Elővettem egy papírzsepit majd egyenesen a nyakára tettem, és enyhén nyomtam, hogy elálljon a vérzés. Nem nagyon vagyok felkészülve az ilyen helyzetekre, így mással nem szolgálhatok neki.
- Minden oké? – szegeztem neki a kérdést, majd igyekeztem elkapni tekintetét. Most már biztos, hogy haza kell őt vinnem, mert ilyen állapotban két lépést nem tudna megtenni. Nem ihatott belőle sokat, de mégis csak megkóstolta az a szemétláda… Undorítóak, nem is értem, hogy tudnak ezek így létezni. Hogy tűnhetett el belőlük az emberség. Kiakaszt.
- Mond el hol laksz, és hazaviszlek. – mondtam neki teljesen komolyan. Úgy látszik, egyhamar nem fogunk elválni. Legalábbis amíg haza nem juttatom. Csak ne akarjon a nyakamon csimpaszkodni, és kihasználni azt, hogy mennyire jól is néz ki. De most rettentően sajnálom. Sajnálom, hogy ezzel foglalkozik, hogy ő is vadász. De az élet nem kívánságműsor.







Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Dec. 14, 2013 10:34 pm

Jensen & Lara


Igazából nem haragszom rá, amiért olyan csúnyán elbánt velem. Fáj, de tudom, hogy igaza van neki. Még ha ezt én nem is vagyok hajlandó hangosan kimondani. Már annak is örülhet, hogy magamnak beismerem. Mert hát a büszkeségem nem szokott ilyesmit engedni... Azt meg főleg nem engedi, hogy ezt megosszam az előttem álló fickóval. Pedig bizony jól csinálta. Talán pont erre volt szükségem, ahhoz, hogy észhez térjek. Elvégre egy vadász tényleg nem itathatja meg magát a legnagyobb ellenségével. Lehet hogy ő meg tudná nekem tanítani, hogyan is legyek jó vadász. Bár... Kétlem, hogy belemenne. Valószínűleg utál engem, és egy szőke libának néz. Vagy nem? Tekintete másra utal. Látszik benne, hogy megbánta amit tett, hogy sajnálja. És még valami ott csillog. A vágy. Az a vágy, amit nem tud elrejteni. Még mindig ugyanúgy akar engem, még ha most mennünk is kell. Bizony, nekem is elég nehezemre esik megindulni... Azt nem mondom, hogy nem. Viszont az a nyomorult vámpír miatt a továbbmenés már nem megy. Igencsak tud fájni, ha az embert nekivágják a falnak. Ehhez képest az előbb a vadász még finom is volt. Meglepetten figyelem ahogy mindkettő vámpírba fagolyókat ereszt, majd felém rohan. Rá akarok szólni, hogy engem hagyjon, de már késő. Egyszerűen a karjaiba kap és kisiet velem. Pedig azért ennyire nem vagyok könnyű. Bár nekem úgy tűnik, mintha neki ez meg sem kottyanna. Hát mit mondjak? Nem kis erő lehet benne... És ezt már a kezem is megtapasztalta. Ahogy a kezembe nyomja azt a fegyvert csak némán bólintok neki és figyelem ahogy elmegy. Ám de a figyelmemet túlságosan lefoglalja a hős megmentőm, így nem veszem észre, hogy az egyik vámpír már kint is van. Mire észbe kapnék már az első fához szorít, és harap bele nyakamba. Ám de mivel a dög a verbénára nem számított, egyből hátra is tántorodik, majd egyensúlyát elveszítve a földre zuhan. Én pedig minden erőmet összeszedve talpon maradok, majd gondolkozás nélkül eresztek én is belé pár golyót, csak, hogy biztos a földön maradjon. Ezután kotorászom elő táskámból azt a karót amit mindig magamnál tartok, pontosan ilyen esetekre. Hiszen milyen vadász is lennék ha nem lenne nálam semmi, amivel megvédhetném magam? A vámpír fölé hajolok és egy határozott mozdulattal döföm bele szívébe azt a karót. Majd elégedetten ülök le az undorító, összeaszalodott test mellé, és várok. Várok. Meg reménykedek, hogy nem esett semmi baja az én kis hősömnek se. Nem érzek annyi erőt még mindig magamban, hogy meginduljak és megnézzem minden rendben van-e. De mi van ha nem is szándékozik vissza jönni? Jó... Valószínűleg vissza fog jönni, amint végzett a vámpírral. Mert biztosan nem kerülte el a figyelmét, hogy az egyik megszökött. Szóval meg fogja nézni élek-e még. Össze kellene szednem magam. Először is valahogy el kéne tüntetni a vért nyakamról, na meg a harapásnyomot is. Ha meglátja biztosan azt fogja hinni, hogy felkínáltam magam, már megint. Pedig most nem így volt. A mögöttem lévő fának támasztom fejem. Muszáj pihentetnem mert még mindig forog körülöttem minden az iménti csapódástól.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyPént. Dec. 13, 2013 3:58 pm


Lara & Jensen


Csak én lehetek ennyire szerencsétlen, és idióta. De komolyan. Miért nem vagyok képes kihasználni? Itt van a megfelelő alkalom, erre én… meghátrálok egy olyan hülye szöveggel, hogy mennünk kell. Az igazat megvallva, nem hiszem, hogy vissza jönnének. Ha csak nem akarnak az életükkel játszani. Ráadásul még ő is azt mondta, hogy menjünk. Pedig láttam, hogy hogy nézett rám. Legszívesebben már letépte volna a ruháimat. Na jó, lehet, hogy egy kicsit túlságosan is egoista vagyok, de ez megesik olykor az emberrel, nem?
Megvártam, amíg összeszedi magát, majd a kezét nézi. Rettentően sajnálom, hogy ennyire durva voltam vele, de egyszer meg kell tanulnia. Azok a dögök sem fognak neki kegyelmezni. Ráadásul én még roppant kedves is voltam vele akkor. Ha annyira nagyon móresre akartam volna tanítani, akkor egy igazi kis verekedés lett volna. Persze, azért vissza is fogtam volna magam, de hát… úgyis én győztem volna.
Elindult kifele a leányzó, majd én is elindultam volna… mikor arra eszméltem fel, hogy nekirepül a falnak. Na már csak ez kellett. Annál kellemetlenebb lett volna a helyzet, ha épp valami közben rontanak ránk. Tudtam, hogy a lány – akinek még a nevét sem tudom – nagy bajban van. Éppen az előbb tettem tropára mind a két kezét, így az én feladatom, hogy megöljem azt a két szemétládát. Semmi emberi érzés nem maradt bennük? Ráadásul még elég ocsmányak is. Nem tudtam most a lánnyal törődni, a két dögöt kell elintéznem. Elővettem két fegyveremet, melyekbe fa golyók voltak. Tudtam, csak akkor hat bármennyire is, ha közel megyek hozzájuk, így hát így is tettem. Inkább engem, mint a lányt! Először az egyikbe eresztettem bele egy tárat, majd jött a következő. Ha jó helyen találom el, akkor kellően megsínyli az a mocskos kis dög, és elég idő lesz, hogy lelépjünk. Mikor kifogyott a táram, a két vámpír feküdt, és próbálta kiszedni magából a golyót. Itt az én időm, most kell nagyon gyorsan meglépni, mielőtt még összeszedik magukat. Odarohantam a lányhoz, felsegítettem a földről, és elindultam az alagút kijárata felé.
- Nincs sok időnk, biztonságba kell, hogy vigyelek. – mondtam neki, majd segítettem neki a kifelé jövetelben. Ezalatt azt értem, hogy gyorsan felkaptam a karjaimba, majd nagyon gyors léptekkel elindultam kifelé. Gyorsan pörögtek az események, pár pillanat alatt kint is voltunk. Elvittem őt egy bokorhoz – na nem mintha annyira nagyon számítana- letettem őt oda, majd a kezébe nyomtam az egyik fegyverem, és elővettem egy újabb tárat.
- Ha meglátod őket, azonnal  tüzelj! Nem öli meg, de lelassítja. – a legjobb tudásom szerint cselekedtem, majd mikor megadtam neki az instrukciókat, már rohantam is vissza az alagútba. Elővettem a karómat, és harckészülten léptem be az elhagyatott rendszerbe.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyHétf. Dec. 09, 2013 10:08 pm

Jensen & Lara


Ez most komoly? Itt hagy? Így? De hát ez cserbenhagyás! Pedig látom, hogy ő is akarja, talán jobban mint én. Úgy néz rám, mint aki menten fel akar falni. Ha nem épp az imént veszekedtünk volna egy sort az a vámpír miatt, most nem hinném el, hogy a hátsó felünket félti annyira. Akkor azt hinném ez az egész csak egy vicc, eljátszotta az egészet, hogy jót nevessen rajtam. Viszont ez most teljesen komoly. A fenébe is! Jól van! Valószínűleg igaza van, és nekem is meg kell nyugodnom. Tényleg nem akarok meghalni, pedig tuti vissza fog jönni az a rohadék, főleg ha kiszagolja, hogy még itt vagyunk. Márpedig egy vámpírnak nem tart sokáig kideríteni ilyesmit. Körülbelül egy egész percébe kerül megnézni, hogy itt vagyunk-e, vagy még annyi sem. Szóval egyenlőre el kell tűnni innen, aztán majd meglátjuk mi lesz... Az is lehet, hogy végül kiderül, hogy egész jó fej. Ebben a pillanatban nem tűnik olyan szörnyű alaknak. Azon kívül, hogy elhátrált tőlem.
- Igazad van. Mennünk kell. - Mondom, miközben még mindig szemeit figyelem, bár már nem olyan kábultan mint az imént. Ellököm magam a faltól és kicsit rendbe szedem magam. Megigazítom ruhámat, és csak ekkor pillantok csuklóimra, amiken máris kék meg zöld foltok virítanak. Fáj is, de rendesen. Szóval ha most megtámadnak minket, és én nem tudom a kezemet használni, akkor bizony az az ő hibája lesz. Jó persze, erre most azt mondaná, hogy én kezdtem, nem kellett volna visszapofáznom. És lehet igaza is van. Nem kellene ilyen idiótákkal leállni vitatkozni. Mert hát ő egy igazi nagy barom, attól függetlenül, hogy a külseje nem olyan rossz.
- Felőlem indulhatunk. - Mondom egy vállvonás kíséretében, miután sikerül elszakítani tekintetem a csuklóimról. Lassan megindulok az alagút kijárata felé, bár járásomról látszik, hogy még mindig nem vagyok biztos a dologban, hogy igazából legszívesebben itt maradnék vele. Tekintetem gyorsan végigfuttatom rajta, de nem tudom miért. Csak úgy. A megállapításom pedig még mindig ugyan az. Irtózatosan szexi. Ám de ebből a hülye gondolatmenetemből egy hirtelen rántás, rángat ki. A következő pillanatban pedig már repülök is a fal felé. Rögtön tudom, hogy mi a helyzet, de mégsem tudok ellene tenni. Úgy kenődök fel a falra akár a paradicsom, mikor odavágják. És ugyanúgy folyok is le. Próbálom összeszedni minden erőmet, hogy felkeljek, de nem megy. Látom hogy a vámpír összeszedett valami havert, mert most ketten vannak. Ami nem feltétlen jó, elvégre mi hiába vagyunk ketten, ha egyszerűen nem tudok megmozdulni sem. Úgy érzem minden a feje tetejére állt. Forog az egész fejem. Félek, ha megpróbálok felállni, menten elszédülök. Pedig valahogy segítenem kellene neki.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyVas. Dec. 08, 2013 9:02 pm


Lara & Jensen


Már éppen elég erőt összegyűjtöttem magamban, hogy végre ellépjek, mikor megszólalt, hogy várjak még. De mégis mire? Most már tényleg ideje lenne elmennünk innen, mert mind a ketten itt fogunk meghalni. Észnél kell lenni. Itt vagyunk a semmi közepén, a semmiben. De tényleg, itt nincs semmi más, csak vámpírok. Legszívesebben kihasználnám a helyzetet, mert látom rajta, hogy tetszek neki, de most ez tényleg nem a megfelelő idő egy kis légyottra.
- Akkor indulnunk kell. – zökkentem vissza magam a valóságba, majd hátrébb léptem. Akkor mér tisztán láttam a kipirult arcát. Ekkor tudtam meg, hogy ha nem itt lennénk veszélyben, akkor biztosan megkapnám őt. De miért is? Hisz, unszimpatikus. Nem szabad amúgy sem csinálnom vele bármit is, mert még a végén a nyakamon marad, aztán nekem annyi.
- Veszélyben vagyunk, ideje lenne indulni. – Hogy én mekkora egy ökör vagyok! Nem ismerek magamra. Máskor simán bevállalom, hogy na itt és most. De most nem vagyok képes vagy. Vagy nem tudom. Vagy csak attól félek, hogy kis esetlen lenne, mert nem volt még ilyenben része. Lehet, hogy most megbántottam őt, de biztos vagyok benne, hogy nekem ez sokkal rosszabb, mint neki. Férfi vagyok, én előbb beindulok, mint egy nő, és még látványosabb is… Sajnos. De hát, így lettünk összeállítva mi, férfiak.
Meredten néztem rá továbbra is, s vártam, hogy most akkor mi lesz. Hogy végre elindulunk, vagy várjuk a sült galambot. De leginkább odamennék hozzá, s magamévá tenném őt. De ahogy indult ez az egész köztünk… még az is lehet, hogy 2 perc múlva egymás torkának ugrunk…




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyVas. Dec. 08, 2013 6:52 pm

Jensen & Lara


Csak még jobban zavarba hoz azzal, hogy le nem veszi rólam a tekintetét. Most tényleg azt akarja elérni, hogy fülig bevörösödjön a képem, és aztán jót nevessen rajtam, vagy őt is ugyanígy elbájolta a látványom, mint ahogy engem az övé? Mi a jó fene történik velem? Egy perccel ezelőtt még meg tudtam volna ölni a tekintetemmel. Sőt! A gondolataimban már mindenképp halott volt. Most meg... Most meg én sem tudom mi van. Nem tudom hová tenni ezt az egészet. Egyszerűen úgy érzem el fogok olvadni, itt helyben, ha tovább bámul rám. És a legrosszabb az egészben, hogy eszében sincs elengedni. Hiába hagyja szabadon a karjaimat, nem távolodik el. Mégis mit vár? Mire? Hangja már nem tűnik annyira ellenségesnek, és gyűlölködőnek. Bár nem zárom ki, hogy ezt csak beképzelem. Ahogy mindent csak képzelek... Lehet, hogy épp, két perc múlva otthon ébredek az ágyamban és kiderül, hogy az egész egy hülye álom.
- Értem. Én... Köszönöm! - Na! Most meg mit is köszönök neki? Hogy szétzúzta a csóklóimat, úgy hogy valószínűleg tiszta kék és zöld folt lesz az egész? Mi van velem? Már mazochista is lettem? Viszont akárhogy nézem, ő is megváltozott. Majdnem kedves. Ezt az egészet csak én nem értem? Miért akarom én megcsókolni? Vagyis... Most tényleg meg akarom csókolni? Dehát gyűlölöm! Miért akarnám megcsókolni, azt akit gyűlölök? Főleg hogy az imént még kést fogott rám. A kezemről meg ne is beszéljünk.
- Várj még... - Bukik ki belőlem, de aztán rögtön megint sikerül jó alaposan elvörösödnöm. Tekintetemet próbálom elrángatni az övétől, de egyszerűen nem megy. Valami nem engedi. Önkéntelenül is közelebb hajolok hozzá, és már szinte ajkaiba suttogom a következő szavakat.
- Nem akarok még meghalni. - Nyögöm ki nagy nehezen, de nem tudok elhúzódni tőle. Már teljesen biztos vagyok abban, hogy meg akarom csókolni. De vajon ő is akarja?
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyVas. Dec. 08, 2013 12:40 pm


Lara & Jensen


L Látom rajta, ahogy elpirul, és kényelmetlen neki ez a szituáció. Viszont rengeteg ilyenben lesz még része, úgyhogy jobb lenne, ha megszokná. Az biztos, hogy én nem leszek a tanára, nem fogok neki mindent elmagyarázni. Nem leszek bébicsősz, még ha meg is kér rá, akkor sem. Túl tapasztalatlan hozzá, hogy én tanítsam, és különben is,nem vagyok én jó tanár. Ha elsőre nem úgy sikerül neki, ahogy én azt elképzeltem, akkor felkapom a vizet, és leordítom a fejét. Ezt meg se ő, sem én nem akarjuk.
Hosszú másodpercekig néztem szemeibe, s egy két igazán kellemes át is futott agyamon. De tudtam, hogy nem csinálhatok semmi olyat, amit most szívesen lennék. Ráadásul azt sem akarom, hogy ismét elkezdjen hisztizni, vagy esetleg meg akarjon ütni. Ehelyett inkább elengedtem kezeit.
- Nem hiába szorítottam úgy a kezed, ahogy. – még mindig az elképesztően gyönyörű szemeibe néztem. Egyszerűen nem bírtam levenni róla a tekintetem. De jófiúnak kell maradnom. Viszont nem hátráltam. Ugyan olyan közel voltam hozzá, mint mikor még fogtam két vékony csuklóját.
- Ha holnap ránézel, emlékeztetni fog téged arra, hogy előbb gondolkodj. Fájni fog, igen. De ha elmúlnak a foltok, a fájdalom még mindig megmarad. Ha odaadod magad egy vámpírnak, ugyanígy sérülsz meg. Látni nem látod, de a fájdalom megmarad. A tudatalattid tudni fogja, s emlékeztetni is fog rá. – Istenem, de gyönyörű! De nem, nem szabad azt tennem, amit ilyenkor szoktam… már nem mintha sok ilyen esetbe csöppentem volna, de férfi vagyok… de őt nem fogom kihasználni, bár minden bizonnyal nem is hagyná.
Két kezemet a falra tettem, ezzel közrefogva őt. Egy pillanatra sem vettem le a szemem róla. Mintha elvarázsolt volna. Bár mondjuk, a szép nők engem mindig elvarázsolnak.
- Ideje lenne indulni, azt hiszem. – suttogtam halkan, miközben ajkaira pillantottam. De most észnél kell lennem, hisz nem tudni, hogy meg fognak e támadni minket, avagy sem. Nem szeretném, ha látni az én módszeremet. Nem egy törékeny nőnek való, de ha már itt tartunk, a vadászat sem. Fel kellene hagynia ezzel, mert idő előtt fog meghalni.
- Ha nem tanulsz, idő előtt fogod itt hagyni ezt a világot. Fiatal vagy még hozzá. – suttogtam továbbra is. Nem is tudom mit is várok most? Miért mondok ilyeneket neki? Nekem teljesen elment az eszem. De mintha a lábaimat fogná valaki, s nem engedné, hogy elmenjek innen.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Dec. 07, 2013 10:44 pm

Jensen & Lara


Igazán gondolhattam volna, hogy nem fog sikerülni ez a pofon. Már miért is sikerült volna? Elvégre azt már tudom, hogy ő sokkal tapasztaltabb vadász, mint én. És ez azt is jelenti, hogy sokkal jobbak a reflexei, így sokkal gyorsabb is. Mert hát aki vámpírokkal harcol, az nem lehet csiga, elvégre azok a dögök mindenkinél erősebbek. Szóval az én sorsom már akkor megpecsételődött, mikor megfordult az a gondolat a fejemben, hogy esetleg meg akarom ütni. Na nem mintha sokáig gondolkodtam volna rajta. Ez az egyik probléma velem... nem gondolkodom, csak cselekszem. Jól tudom, hogy ezen javítani kellene, de eddig még nem jutottam odáig. Viszont reagálása az ostoba próbálkozásomra, igencsak meglep. Nem tudok ellene mit tenni, sokkal erősebb nálam. Pár pillanatra még a levegő is kiszorul belőlem, olyan erővel tol a falnak. Nem akarom magam hagyni, de nincs más választásom. Már azzal is tisztában vagyok, hogy nem tudom magam megvédeni ellene, mint ahogy azt én mondtam neki az imént. Hatalmas nagy szemekkel meredek rá, amik valószínűleg elárulják félelmemet. Most mondanám, jobb is, hogy nem néz szemembe, de az igazság az, hogy az sem tetszik jobban amit néz a szemeim helyett. Utálom ha valaki ennyire feltűnően bámul, főleg ha előtte kijelentette, hogy egyáltalán nem vagyok az esete. Bár ezt most inkább nem teszem szóvá, már így is elég nagy bajban vagyok, azt hiszem. Hát nézzen ha annyira akar. Szavaival, ahelyett, hogy mégjobban felidegesítene, inkább megnyugtat. Ugyanis a kis monológjában azt is elárulta, hogy nem áll szándékában bántani. Ez pedig nekem bőven elég lenne, ha nem szorítaná még mindig úgy a kezem, mintha az élete múlna rajta. Iszonyatosan fáj! Nem tudom honnan szedi ezt az erőt, de nekem is adhatna belőlem, mert mindjárt sírva fakadok ha nem enged el. Úgy érzem, mintha minimum szilánkokra zúzná a csuklómat.
- Én... Én sajnálom! Tudom, hogy hülye voltam, és még mindig vagyok, de ezt azt hiszem felfogtam. Sokkal tapasztaltabb vagy nálam, és valószínűleg tényleg tanulnom kellene tőled, de... Most van az, hogy inkább visszavonulok. - Nyöszörgöm neki nagy nehezen a választ, miközben minden erőmmel azon vagyok, hogy kiszabadítjam kezeimet. Még mindig könyörgő, nagy szemekkel meredek rá, mikor tekintete megtalálja az enyémet. Érzem ahogy elpirulok, és idegesít, hogy nem tudom elrejteni arcomat. Idegesít, hogy látja, ahogy fülig elpirulok, miközben épp most osztott ki, de alaposan. Én pedig mégis csak a két szempárt látom, amik meg kell valljam, nagyon szépek. Ráadásul a viselője sem rossz, attól függetlenül, hogy épp gyűlölöm. Csak nézem az előttem lévő szempárt és várok. Bár magam sem tudom mire...
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Dec. 07, 2013 9:25 pm


Lara & Jensen


N em is számítottam másra. Harcias kis nő, meg kell hagyni. De akkor sem beszélhet így velem, pláne nem üthet meg. Úgy néz ki, mint akit soha életében nem szerettek volna. Erről meg nem én tehetek. Különben is, miért ő van felháborodva? Én mentettem meg őt, nem fordítva. Ha nem lenne makacs, hisztis nő, már réges régen nem itt lennénk. Én valószínűleg egy kocsmában ülnék, és innám a jó kis söröm, ő meg menne a saját dolgára. De nem, ezek mindent túldramatizálnak. Ezért nem lesz soha de SOHA párkapcsolatom. Mikor meglátom, hogy felemeli a kezét, teljesen elönt a düh, és a harag. Mégis mit képzel magáról? Lányokat nem bántok, oké, de ez nem jelenti azt, hogy ők akármikor megüthetnek minket, férfiakat. Idióta egy szabály ez.
Elkapom a levegőben lévő kezét, s a másikat is, majd a lendület hevével a falnak nyomom őt. Két kezét a feje fölött fogom, éppen annyira, hogy még véletlenül se tudjon megmozdulni. Ha most egy szobában lennénk, még izgató is lenne a dolog. Bár nem kell ahhoz egy szobában lenni, hogy felizgasson a helyzet. Ahogy jobban végigpásztázom, egyre szimpatikusabbnak tűnik, na de nem a belső tulajdonságai miatt, hanem a külseje miatt. Lehet, hogy anyuci pici lánya, de attól függetlenül irtó izgató. Ismét közel hajol hozzá, majd elkezd suttogni.
- Ne játszál velem, és legfőbbképpen ne akarj engem megütni. Sose bántottam nőt, nem most fogom elkezdeni. De ha tovább folytatod, akkor mind a ketten itt fogunk megdögleni. Hallgatnod kellene az idősebbre, tapasztaltabbra, mert még tanulhatsz tőle, ahogy már mondtam. – nem engedek a szorításból. A kezeim nyoma biztosan látszódni fog holnap neki, de ha ez kell ahhoz, hogy végre felnőjön, ám legyen.
- Nem veszed észre magad. Mindezt azért csináltam, hogy tudd, hogy milyen vadásznak lenni. Azt hiszed, hogy ez az első ilyen kalandom egy ismeretlennel? Azthitte, hogy jól megmutatja majd nekem, és ő erősebb, aztán végül az lett, amit én mondtam. De, egy újjal sem értem hozzá. De neked nem elég az, ha egy kicsit megfélemlít az ember, neked a fájdalom kell. Ez biztosan azért van, mert nem kaptál elég szeretet otthon. Sajnálom. De erről nem én tehetek. Nem ismersz, ahogy én sem téged. De ha rajtam akarod levezetni a feszültséged, akkor a rossz emberrel találkoztál. Abban is biztos vagyok, hogy nem hiába lettél vadász. De ha okos lennél, már pedig nem hiszem, hogy nem vagy az, akkor tanulnál a stílusomból. Az, hogy hirtelen felkapod a vizet, csak rossz lehet. Nem gondolkozni fogsz, hanem cselekedni, ami az életedbe kerülhet. – teljesen komolyan, és higgadtan mondtam el neki azt, amit. Jó emberismerő vagyok. Ez a lány lelkileg teljesen össze van törve. Muszáj lenne rám hallgatnia, vagy az életébe fog kerülni a meggondolatlansága. Nem kell így felvenni egy idegen szavait. Minden egyes azért csinálja ezt, hogy megvédje magát. Ilyen egyszerű az élet.
Mikor befejeztem a mondandómat, egyenesen a gyönyörű szemeibe néztem. A kezei szorításán nem engedtem. Valaminek emlékeztetnie kell rá, hogy mi is a valódi élet. Hogy mi történhet, ha cselekszik, és nem gondolkodik. Remélem megtanulja ebből. Egy dolog viszont nekem suhant át a kis agyamban. Gyönyörű ez a lány, és legszívesebben megcsókolnám. De nem lehet. Ő jobbra megy, én viszont balra.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Dec. 07, 2013 12:11 am

Jensen & Lara


Nem tudom, ő mennyire akadna ki, hogyha a helyemben lenne! Persze legtöbb esetben, ilyenkor az emberek a szüleiket védik és azért mondjak azt amit. Ám de az én esetemben nem így van. Én nem a szüleimet akarom, védeni, sokkal inkább magamat. Elvégre fogalmam sincs miért azt látja, hogy anyuci pici lánya vagyok! Hiszen, a fenébe is, még csak nem is találkoztam velük! Mondanám, hogy ott a mostohaanyám aki szeretett. De hát soha nem tud egy mostoha úgy szeretni, mint az aki világra hozott. A hülye intézetről meg már ne is beszéljünk. Szóval megértem én, hogy a szülei meghaltak meg blabla, de ezért nem én vagyok a hibás, hanem az a vámpír aki megölte őket.
- Én sajnálom a szüleidet, sajnállak téged, amiért láttad őket, de itt a lényeg. Te legalább láttad őket! Ellentétben velem. Mert nekem nem adatott meg az a lehetőség. Szóval ne tégy úgy, mintha én lennék a hibás a szüleid haláláért. Valószínűleg nem túl szép a modorom... Idegesít. De nézz már magadra! - Fogalmam sincs mikor fogja belátni, hogy ő a kemény. Ha nem kezd el kioktatni, már rég nem itt lennénk. Nem értem miért nem képes elfogadni a bocsánatkérést, és túllépni ezen az egészen. Ha én lenyeltem azt a békát, akkor bizony ő is le tudja. És le is fogja, mert én aztán nem fogom magam hagyni. Nem fogok mégegyszer bocsánatot kérni, még akkor sem ha itt hagy. Úgysem fog bántani. Jól tudom, hogy egy vadász az emberekért van, nem pedig ellenük! Ijesztgetni pedig szabad. Nem akarok egy rongybaba lenni, akit úgy irányítanak ahogy csak akarnak. Pedig ez a fickó ezt szeretné.
- Neked pedig valószínűleg be kellene tömni a szádat! Vagy legalábbis jól szájon kellene vágni. - Morgom vissza neki, de nem hátrálok. Nem hagyom meg neki azt az örömöt, hogy azt higgye félek. Mert nem! Akkor sem fogok ha a képembe mászik.
Következő szavai hallatán elborul az agyam. Nem hiszek a füleimnek, hogy képes még ennél is jobban bosszantani! Ráadásul nem is csak, hogy szavakkal bosszant, még ezzel a csókocskával is irritálni akar! Na ez az amit nem fogok hagyni! Hirtelen emelem fel a jobb kezem, hogy egy jó nagy taslival ajándékozzam meg. Meg is indítom kezemet a csodás kis pofija felé.
- Befejezted? Mert akkor elárulom, hogy én egyáltalán nem félek tőled! Nem fogsz, és nem is tudsz bántani. Annyira esetlen még nem vagyok, hogy ne tudjam magam megvédeni egy hozzád hasonlóval szemben. - Nagy nehezen szűrök ki minden szavat fogaim között. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ennyire egy érzéketlen tuskó!

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyPént. Dec. 06, 2013 7:47 pm


Lara & Jensen


Funny. Unszimpatikus. Ennyi, nem kell ezt tovább ragozni. Még képes ő kiakadni, és nekem mondani, hogy ne vegyem számra az anyját? Tudja egyáltalán, hogy milyen az, amikor én valakinek a z anyját a számra veszem? Szerintem nem akarja megtudni. De jó úton halad afelé, hogy megtapasztalja, hogy milyen is az, amikor kiakadok. Úgy látom, nem volt elég, hogy elővettem a késemet, keményebb dologhoz kell nyúlnom, hogy ez a kis luvnya megtanulja végre, hogy-hogy is mennek itt a dolgok.
- Most komolyan azon akadtál ki, hogy azt mondtam, hogy anyuci pici lánya vagy? Nem tudod, hogy milyen, amikor én belekezdek. Veled még kedves vagyok, habár roppant idegesítő vagy. – vágom oda hozzá teljesen közömbösen.
- Ha azt hiszed, hogy pocsék az életed, tévedsz. Szüleimet egy vámpír gyilkolta meg, s én láttam vérbe fagyva őket. Láttam a rettegést szemükben. A fájdalmat. – Nem akartam vele megosztani, de kihozta belőlem.  De különben is, fenn hordja az orrát, csak nem tudni, hogy mire. Vadásznak pocsék, nőnek meg túl hangos. Nem volt még párkapcsolatom, de bizisten, ha ilyen nőt fognék ki magamnak, egy nap után öngyilkos lennék. De előtte megölném őt a közveszélyes viselkedésétől. A következő beszólásától meg egyenesen feláll a szőr a hátamon.
- Ennyire egy beképzelt kis fruskát mint te…. – kezdek bele, majd közel lépek hozzá. Szinte érzem a leheletét magamon. – Fogat kéne mosni. – mosolygok. Ezt nem hagyhattam ki. Sajnálom, én tényleg ilyen bunkó vagyok, ha tetszik, ha nem. De legalább el fogja majd tudni dönteni, hogy velem akar-e jönni, avagy sem. De ha már játszunk, játszunk rendesen! A kijelentésem után egész közel  hajolok hozzá, csak centik választanak el tőle. Odahajolok nyakához – amit előbb még a vámpírnak kínált fel – majd egy apró csókot nyomok oda.
- Ha annyira nagyon akarnálak, már rég az enyém lennél. – suttogom neki. – Ha akarnád, ha nem. De tudod, nem vagyok pszichopata. Nem erőszakolok nőket. De bizisten, ha tovább fogsz nekem itt nyafogni, nem leszek jó kisfiú. – hátrébbléptem egyet, s vártam, hogy végre megnyugodjon, és útnak indulhassunk.




•• Note: Ne haragudj a rövidsége miatt. :/ •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 11:27 pm

Jensen & Lara


Direkt folytatja!? Nem igaz, hogy nem tud leállni! Már rég nem itt lennénk, ha ő normális ember módjára nem kezdi el a beszólogatást. Hát ezt nem hiszem el, hogy az első hetemen sikerül szereznem magamnak ellenséget. Mert hát kétlem, hogy ez a fickó, a legjobb barátom lesz és majd együtt iszogatunk minden hétvégén. Már csak az kéne! Szerintem ha összezárnának minket, maximum tíz percet adnák magunknak, aztán bumm. Valamelyikünk meghalna. Viszont sajnos elég nagy a valószínűsége, hogy én maradnék alul. Ő férfi, én nő. Azt hiszem ez elég magyarázat.
- Már megmondtam, hogy ne... - Megakad torkomon a szó. Nem tudom kimondani, ugyanis a következő pillanatban olyan dolgot tesz... És egyben mond, amitől a frász elkap. Azt hittem itt csak a vámpíroktól kell félnem, erre ez a barom kést fog rám? Egy nőre kést fogni, bátor dolog, mit mondjak! Gratulálok neki! Elérte hogy elhallgassak, az egy biztos. Elérte, hogy hallgassak rá, és kövessem minden utasítását. Tényleg talán jobban járnák ha nem tartanák vele, és inkább egyedül próbálnák meg kijutni. De attól tartok, hogy ha ezt most szóvá teszem, megjobban kiakad, és képes lesz tényeg megölni. Mert hát lehet hülye vagyok, de bizony én komolyan veszem fenyegetését. Ő az a fajtának tűnik, aki simán megöl valakit, ha magát kell védenie. Bár valamiért mégis meg akart menteni az imént. Nem értem én ezt az egészet! Mi a jó fenét akar? Miért nem lehet szépen megbeszélni? Miért kell rám ijeszteni?
- Jó-jó! Azt teszem amit mondasz, csak nyugi! - Lassan hátrálok is egy lépést, minél messzebb vagyok a késtől, annál jobb. Nem tudom eldönteni, hogy ez a férfi most tényleg képes lenne bántani, avagy sem. De nem merek kockáztatni, mert elég elmebeteg feje van ahhoz, hogy leszúrjon. Ám de a cérna elszakad következő szavaitól.
- Na most fejezd ezt be! Rám akarsz ijeszteni? Sikerült! Azt akarod, hogy kövesselek, mint valami gazdát? Sikerült! De nekem azt ne mond, hogy anyuci pici elkényeztetett lánya vagyok, mert bizisten felpofozlak, kés ide, vagy oda! És ajánlom, hogy ne vedd mégegyszer szádra az anyámat. Addig ne amíg nem tudod mi van vele! - Morgok rá egyre idegesebben. Fogalmam sincs hogy jön ahhoz, hogy ilyesmivel sérteget! Mondja azt, hogy egy nagy senki vagyok, vagy bármit... De ne egy olyan embert vegyen a szájára, akit valószínűleg még csak nem is láttam. Így elég messze áll ahhoz is hogy elkényeztessen.
- Igen pontosan úgy nézel ki. Csak mindjárt kiesnek a szemeid... - Jegyzem meg szemforgatva. Legalább ne tagadná le, azt ami teljesen nyilvánvaló.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 8:06 pm


Lara & Jensen


Fight! Teljesen komolyan mondtam el neki, hogy mi a szitu, erre abból csak annyit vett le, hogy én irányítani akarom őt. Csak azt hallanak meg, amit akarnak. Kész. Ezért nem volt soha párkapcsolatom. Teljesen fölösleges az egész. A nő sipítozik, mert mondjuk nem szedtem kétszer abból a kajából, amit főzött, vagy épp 5 másodperccel később értem haza, mint mondtam. Komolyan, miért büntet az élet? Miért nem egy normális, férfi vadásszal találkoztam? Miért? Ráadásul ott van a megkülönböztetés. Ne beszélj így vele, ne tedd ezt vele, ne tedd azt vele. Bezzeg ha ők csinálják, akkor minden rendben van, s mi, férfiak, egy szót se szólhatunk, nehogy bántsuk a kis érzékeny lelküket.Hallgattam, ahogy elkezd ordítozni. Ez kell még, még több vámpírt idecsődíteni. De én csak nevettem az egész szituáción.
- Gratulálok csinipofi – direkt szólítottam így, majd elkezdtem tapsolni. – az ordításod miatt még többen fognak idecsődülni. – nevettem tovább. Azt hiszi, hogy meghat az idióta szövegével?
- Két mozdulat, és már meg is öletek. Ami nem egérút. Szóval, azt teszed, amit mondok, vagy – előveszek egy kést, és megrebegtetem előtte – életed utolsó hisztije volt. – mondom még mindig nevetve neki. Teljesen hidegen hagy. Rám hozza a halált, és még neki áll feljebb? Hiába, hogy a vérében verbéna van, ha idecsődít még 20 vámpírt, akkor teljesen mindegy, hogy mi van a vérében. Ott hal meg. Ennyi. De hát még ennyit sem tud.
-Aha, szóval most azt hiszed, hogy bejössz nekem, csak azért, mert csinipofinak hívlak? – nevetek fel egy kicsit hangosabban a kelleténél. – Csak azért hívlak így, mert anyuci pici lánya vagy, nem több. Idejössz hősködni az erdőbe, ahol tudhatnád, hogy rengeteg vámpír van. Minden bizonnyal tanuló vagy, mert a verbénára alapozol – biztos vagyok benne, hogy telenyomta magát – tehát, a tapasztaltabbal nem lenne érdemes kikezdened. Engem nem érdekel, hogy nő vagy, ha bajt hozol a fejemre, téged foglak először megölni, nem azokat, akik megtámadtak. – ekkor már kicsit ideges voltam. Nem bántanám őt, nőt nem bántok, még akkor se, ha ez miatt meghalok. Így lettem nevelve. De ha egy csöppnyi ész is szorult volna az agyába, akkor nem itt ordítozna velem, hanem szimplán szemet huny afelett, amit mondtam, és elindultunk volna kifele. De nem, a nőknek mindent túl kell komplikálni.
- Még egyszer elmondom. Azt teszed, amit mondok, vagy itt fogunk meghalni mind a ketten. Ne aggódj, egy újjal se fogok hozzád nyúlni, egyáltalán nem vagy az esetem. És igen, nyugodtan vágj vissza, hogy én sem a tiéd, de ez már lerágott csont. – elraktam a késemet. Nem akartam ráijeszteni, de muszáj valahogy elhallgattatnom őt. Egy kicsit gondolna bele a helyzetbe, mindjárt előrébb lennénk. Nagyon jól tudom, hogy a szemében most én vagyok a gonosz, tapló, bunkó, aki bemert szólni neki, és nem elkezdte nyalogatni a lábát, mint egy kutya, és isteníteni őt. Ez vagyok én.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 5:56 pm

Jensen & Lara


Óhh, te jó ég! Hogy akadhat ki egy ember ennyire? Mert még egy vámpír esetében oké. Ők amúgy is olyan agressziv idióták, de ettől a férfitól elvártam volna némi kedvességet. Lehet, hogy még azzal a vérszívóval is jobban kijöttem volna, mint vele. Hogy lehet valaki ilyen beképzelt? Érzem, hogy már nem sokáig bírom visszafogni magam, pedig tényleg nem akarok itt kitörni. Akkor már végképp nem fog magával vinni, és itt maradok egyedül a semmi közepén. Hát megéri ez egy hiszti miatt? Nem valószínű, de most akkor is úgy megmondanám neki a magamét. Tudhatná már, hogy nem illik így beszélni a nőkkel! Ráadásul, még mindennek a tetején, a prédikációjába belesző egy kis rémisztgetést is. Pedig jól tudom, hogy mivel járt az, hogy csak úgy elengedte. És ezzel ő szúrt el mindent nem én! Ha valami bajom esik, az csakis az ő hibája, hiába is próbálja rám kenni a dolgot. Na meg azt sem tartom azért túl szépnek, hogy ennyire lekritizálja tudásom. Az még rendben van, hogy nem kéne hagynom a harapást, de nem értem miért nem fogja fel, hogy nem is volt más lehetőségem. Mert ő sokkal jobbnak képzeli magát nálam. Jó... Ezt nem tagadom, lehet jobb is, de ezt nem ilyen módon kellene éreztetnie velem.
- Na mostmár aztán tényleg fejezd be! Nem tudom mi bajod van velem, de ne beszélj úgy mintha egy senki lennék! Bocsánatot kértem, és ha nem tudsz túljutni azon, hogy az első szavam nem volt túl kedves, akkor talán jobb lenne ha megvárnám itt azt a vámpírt és hagynám, hogy megöljön. Mert én aztán nem vagyok hajlandó tovább ezt hallgatni! - Ordítom végül le a fejét, bár rögtön meg is bánom, mert tudom, hogy nem fogja magát észrevenni, és majd csak visszaordít, aztán meg vagy eltűröm és kussban maradok, vagy folytatódik a veszekedés míg el nem durvul. Annyit pedig már megtanultam az évek során, hogy nem éri meg dühös férfiakkal szócsatába keveredni mert a vesztes, csak a nő lehet. Ráadásul egy erdőben vagyunk... Nem akarom hogy végül ő öljön meg. Bár azt azért kétlem. Ennek csak a szája tud járni, mint ahogy a többi hozzá hasonlónak is. Vagy maximum még a gatyájukban lévő valami... De eszük az semmiképp nincs.
- Na, akkor most te figyelj ide! Először is, örülnék ha befejeznéd ezt a becézgetést. Nem vagyok sem csinipofi, sem őfelség, és semmi egyéb. Másodszor pedig, nem kellene teljesen bénának nézned! Nem vagyok hülye! És nem tűröm el, hogy te parancsolgass nekem. Lehet ám szépen, ha akarsz valamit, arra jobban hallgatok. - Oldalra billentem fejem, és egy pimasz mosolyt varázsolok arcomra. - Ráadásul, tekintve, hogy egész végig csinipofizol nekem, meg a hátsó felemet dícsérgeted, azt hiszem nekem kicsit erős az, hogy azt csinálom amit mondasz. - Dorombolom neki felvont szemöldökkel, hátha mostmár tényleg visszavesz abból a fene nagy egóból.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 12:43 pm


Lara & Jensen


What!? Most már teljesen biztos vagyok abba, hogy ez a nő nem normális. Legyek a bébicsősze? Na azt már nem. Magamra is elég figyelni, nem hogy még valaki másra. A saját életem a legfontosabb, és nem fogom kockáztatni egy idegenért. Ő maga kereste a bajt, akkor most másszon is ki belőle. Ha igent mondok, akkor itt fog csüngni a nyakamon. Sajnálom, de ez nagyon nem fog menni. Meg van az én saját bajom, nem fogom még más terhét is magamon cipelni.
- Nem kell megjátszanod magad előttem. – Értem itt a kislányos viselkedésén. Biztos vagyok benne, hogy belülről fel tudna robbani most. Igen, egy dologhoz nagyon értek. Másokat felhúzni, miközben én higgadt maradok. Vagy éppen nem szólok semmit. Na, az még jobban fel tudja húzni az illetőt. Szemét vagyok, a magam módján, de mindenkivel csak annyira, amennyire megérdemli. Ő itt, előttem, az ártatlan kutyuli szemeivel nagyon idegesít. Ezért nem jó, ha egy vadász nő. Csak a bajt hozza magára, s másra is. Csak a vámpírokat nagyon érdekli, hogy éppen milyen nemű az, akiből inni akar.
- Személyi testőröd? – nevetek fel. Tényleg ez az év poénja. – Tehát, ha jól értelmezem – kezdek bele nagyon jó kedvvel – akkor rohadtul nem tudod, hogy – hogy találsz ki innen, és félted a kis formás popsidat, hogy megtámadnak. – nevetek továbbra is. Hát ez eszméletlen még mindig számomra. Hogy a nők mikre nem képesek? – Gondolkodj, mielőtt cselekszel. Egy mozdulattal megölhettem volna, de hát ki feltételezte, hogy te egy vadász vagy? Tiszta ruha, csini pofi, sehol egy karcolás, vagy éppen megviselt fej. De jól sejted, vissza fog jönni, és sajnos nem egyedül. De ez miért is az én dolgom lenne? – szegezem neki a kérdést nagy mosollyal az arcomon. De most komolyan. Miért az én gondom legyen? Ő került bele nyakig ebbe, akkor most vállalja a következményeket.
Idióta vagyok, tudom. De biztosan nem ok nélkül jött ide. Lehet, hogy esetleg hasonló a történetünk. Nem lehet tudni. Viszont, ha velem jön, akkor azt kell csinálnia amit én mondok, mert egy rossz mozdulat, és mind a kettőnk életébe fog kerülni.
- Na ide figyelj csinipofi. – immáron halál komolyan kezdtem bele. – Ha velem jössz, azt teszed, amit én mondok, és úgy, ahogy én mondom. Nincs ellenkezés. Még egy ilyen húzás, és megölsz mind a kettőnket. Ha kiértünk az erdőből, én megyek tovább a kocsimmal, te meg úgy, ahogy szeretnél. Nem jössz utánam, nem keresel meg. Értve? Nincs hősködés! Ha azt mondom állj, akkor megállsz. Talán még tanulhatsz tőlem pár dolgot, az elkövetkezendő fél órában. – néztem rá kérdő tekintettel. Remélem megfelel ez a koncepció. Ha nem, akkor itt könnyes búcsút veszünk egymástól, és viszlát. Ő is megy a maga útján, és én is.




•• Words: pontannyi •• Music: - •• Note: -•• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyPént. Nov. 29, 2013 10:40 pm

Jensen & Lara


Na mostmár aztán tényleg mi a fenét képzel ez magáról? Bocsánatot kértem! Megalázkodtam előtte... Ő pedig mit csinál? Hát mit csinál? Porig aláz! Nem tudom ki ez az ember, de máris utálom! Próbálok normális lenni, de már miért is használna? Tényleg reméltem, hogy az első élőlény akivel itt találkozok, majd talán segít kicsit beilleszkedni. Viszont akárhogy nézem, ez a fickó nekem nem fog segíteni. Pedig van egy kis gondom is. És jelen pillanatban, ő az egyetlen személy aki megmenthet. Ezt nem hiszem el! Életemben először vagyok ezen a helyen, és halvány lila gőzöm sincs, hogy hogy jutok ki ebből az erdőből. Ezt nevezik pechnek. Szóval már csak emiatt sem húzhatom fel megjobban, mert akkor szó nélkül itt fog hagyni. De egyenlőre nem is támadhatom le azzal, hogy segítsen kijutni. Valószínűleg még nyalnom kell neki. Hát nem fantasztikus? Utálok ilyesmit csinálni, de most azt hiszem meg kell tennem ha ki akarok jutni. Aztán pedig majd csak simán felszívódok, és nagy szerencséjére nem kell többé látnia. Bár ezt a véleményt azt hiszem én is osztom. Nem bírom az ilyen beképzelt idiótákat, mint amilyen ez a férfi!
- Hé! Nem az én fejemet kellene leharapnod! Le merem fogadni, hogy téged is fel szokott húzni ha vámpírral találkozol... Már csak a látványa is. - Hatásszünetet tartok és végignézek rajta, ezzel jelezve, hogy most is tiszta ideg, még ha részben miattam is. - Szóval igazán megérthetnéd a helyzetemet. Meg amúgy sem tudtam volna mást csinálni vele. Figyelmetlen voltam ezt bevallom, és nem vettem észre időben, de ez nem azt jelenti, hogy minden vámpírnak megengedem, hogy harapdálja a nyakamat. Sőt! Csak ki kellett találnom valamit... - Próbálom magam visszafogni, de ami ki akar jönni, az bizony kijön, nem tehetek ellene. És ha ezt nem érti meg, akkor lehet jobban fogok járni, ha egyedül megyek tovább. Valahogy úgyis kitalálnák. Max többet fogok sétálni a megszokottnál. A séta amúgy is jót tesz, kivéve ha közben egy vérszívó vacsorája leszel. Bár én már eredetileg nem lehetek senki vacsija se, mert elvileg azok a dögök utálják a verbénát. Bennem pedig bőven van belőle. Mondjuk biztosan benne is...
Ahogy kitépi karját az enyémből és még megjegyezést is fűz hozzá, igencsak nehezemre esik, hogy ne kapjam el torkát. Nem értem hogy lehet valaki ilyen? Meg bántott? Azt hiszem. De nem akarok most elkezdeni itt sírni neki.
- Nem megyek utána, ő nem a játékszerem. Viszont azt én tényleg szeretném ha te megértenél engem, és lennél a személyi testőröm, legalábbis a következő fél órában. Nagyon megköszönném, és hálás lennék ha segítenél kijutni innen. - Mondom kissé szégyenlősen, szinte már felkészülve a nevetésére és soha véget nem erő piszkálódásra.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 EmptyPént. Nov. 29, 2013 4:15 pm


Lara & Jensen


What!? Szerintem ez a nő teljesen meg van zakkanva. Először leordít, majd bocsánatot kér…? Vagy éppen nagylány, és a hormonok…
Éppen indultam volna vissza a kocsimhoz, amikor megfogta a kezemet, s visszahúzott. Tuti skizofrén a nő. Csak azt nem értem, hogy most miért nem engedi, hogy elmenjek? Ő azt akarta, hogy igyon belőle, én ezt nem tudtam, ezért lerántottam róla a vámpírt, majd elengedtem, mert nem tudtam, hogy vadász. Ezen nincs mit ragozni már. Váljunk el szépen, és kész. Én nem vagyok vevő az efajta viselkedésre.
- Jó, értettem, nagyon sajnálod, meg minden. Azért mert te mazochista vagy, azért nem biztos, hogy más is. És mielőtt még azt hinnéd, hogy bevágtam a durcit - utánoztam a lányok hangján- el kell hogy mondjam, hogy megígérem, ha legközelebb meglátlak, és ismét ilyen helyzetben leszel, nem fogok odamenni. Kezeltesd magad inkább, mert baja lesz a csini pofidnak. Ha meg akarsz halni, van könnyebb útja is. – fakadtam ki teljesen. Tényleg nem sértődtem meg. Nem is várok cserébe semmit. Ja de, igen, csak egy aprócska köszönömöt. Bár ahogy elnézem, tényleg nem százas a lány. Vagy csak túl fiatal, és naív? Valószínűleg nincs annyi tapasztalata, mint nekem, éppen ezért nem tudja, hogy - hogy kezelje az ilyen helyzeteket. De az biztos, ha tovább folytatja ezt a mártírkodást, abba bele fog halni.
-Ha igazi vadász vagy, sosem hagyhatod, hogy igyanak belőled. Ez lesz a veszted. – mondtam neki teljesen komoly hangon. Tényleg így is gondoltam. Előbb utóbb mindenkiről tudomást szereznek a vámpírok, tudni fogják, hogy ki vadász, ki nem, és kinek milyenek a módszerei. Ha megfertőzi a vérét, s eljátsza ezt 2-3 vámpírral, legközelebb ezt meg se próbálják. Csak rögtön megölik őt.
- Örülnék, ha elengednéd a karom. – téptem ki az övéből. Azt hiszi, hogy az ártatlan kis pofikájától, meg a nagy szemeitől majd elalélok? Tévedés. Én nem az a fajta ember vagyok. Nekem nincsenek ilyen érzéseim egy lány felé.
- Menj, keresd meg, és öld meg. Ne haragudj, hogy elengedtem a játékod. – vágom még oda hozzá. Kíváncsi vagyok, hogy-hogy fog erre reagálni. Minden bizonnyal teljesen ki fog akadni, hogy engem nem tudott elvarázsolni, és kiveri a balhét, leüvölti a fejemet, talán még egy-két pofont is kapok tőle. Na bumm. Ha tudná, hogy engem hányszor vágtak pofon, meglepődne.



•• Words: - •• Music: - •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Földalatti alagútrendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Földalatti zug

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-