world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Földalatti alagútrendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyVas. Aug. 31, 2014 1:51 am

Jensen & Lara


Aligha lehetne ennél eseménydúsabb napot találni, eddigi életem során. Fogalmam sincs mi van velem. Én csak azt tudom, hogy ez a férfi... Nem, ezt sem tudom. Semmit sem tudok ami vele kapcsolatos. A hangulatingadozásai, egyszerűen idegesítőbbek, mint egy havibajos kiscsajé. Odabent még az alagútban, kis híján megütött... A még mindig fájó csuklóimról, meg már ne is beszéljünk. De persze ez nem elég, mert aztán gondol egyet, és mégis úgy dönt, hogy megment a két vámpírtól, és természetesen még ezzel sem lett vége, mert hajlandó volt a karjaiban elcipelni egészen idáig, hogy még haza is vigyen, de aztán egyszerűen megváltozott minden. Én is, és ő is. Annyira gyorsan... Fogalmam sincs mi történt, de az biztos, hogy már az első pillanatban éreztem, hogy valami nagyon erős dolog húz hozzá. Hülye fejjel simán belementem az ostoba játékába, és hagytam magam... Vajon mit gondolhat most rólam? Tudom, hogy nem kellett volna belemennem, de ugyanolyan keményfejű vagyok, mint ő. Nem tudok veszíteni, és erre most a... hm. Mim is ment rá? Az ártatlanságom már nem mehetett. A büszkeségem annál inkább.
A következő mozdulatával félbeszakítja gondolatmenetemet, és egy igencsak hangos nyögés tör ki belőlem. Az őrjítő lassúságától legszívesebben már a falra másznék, de pontosan tudom, hogy hamarosan ennek is meglesz a gyümölcse. Mondjuk most nem egy gyerekre gondolok. Ujjaim már szinte teljesen eltűnnek hátában, miközben csípőm már fel is veszi az ő ritmusát. Szemeimet lehunyom, és csak akkor nézek ismét fel, mikor megérzem magamom a férfi pillanatását, ami annyira átható, hogy szinte megrémülök tőle. Fogalmam sincs mit lát arcomon, de nem is hagyom, hogy túl sokáig fürkésszen, mivel egy gyors mozdulattal, ajkaim máris az övéibe kapaszkodnak, és nem is szándékozik elengedni azokat. Egyszerűen már nem tudok másra gondolni, csakis rá... arra, hogy mire képes, és hogy ezek után nem hagyhatom, hogy majd csak úgy kisétáljon az életemből. Nem fogom hagyni, hogy faképnél hagyjon!


+18
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:08 pm

+18





Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Egy dolog van az életben, amihez nagyon jól értek, az pedig a szex. Eddig senkitől nem hallottam panaszt, bár lehet, hogy csak nem akarják mondani nekem. Mondjuk a nyögésekből ítélve, amiket én váltottam ki, nem hiszem, hogy képesek lettek volna megjátszani magukat. Persze, egy bizonyos fokig lehet húzni a másik agyát, de nagyon jól tudom, hogy mikor van színlelés, és mikor nincs. Az orgazmust senki nem tudja színlelni. azt a… megfeszülést, az elfolytott nyögést. Nincs az a nő, aki képes lenne hitelesen előadni.
Érzem rajta, hogy alig várja, hogy végre befejezzem az előjátékot, és magamévá tegyem. Bevallom, én sem vágyok másra, mint rá. De hogy lesz utána? Sosem tudom ki hogy reagálja le a dolgokat, és a hisztit meg nagyon nem bírom. Mondjuk Ő normálisnak tűnik, bár ki tudja, hogy mi van az álca alatt..
Kínzó lassúsággal helyezem be neki, s meglepődve fogadom, hogy teljes egészében be tud fogadni. Nos, itt nem a hosszára értem, hanem arra, hogy olyan szinten fel van izgulva, hogy egészen tövig be tudom neki rakni. Halkan felnyögök. Szűk. Nem hiszem, hogy sokáig fogom bírni, de megteszem a tőlem telhetőt. Arcomat beletemet nyakába, melyet apró harapdálásokkal jutalmazok, miközben lassan elkezdek mozogni benne. egész testét végigsimítom közben. Izmaim teljesen meg vannak feszülve, s ebben a fülledt időben lassan megjelennek az első izzadtságcseppek.
Felemelem a fejemet, hogy bele tudjak nézni a szemébe. De nem tudom mit látok. Haragot? Szenvedélyt? Megbánást? Sose voltam jó ezekben az érzelmi cuccokban, így jobbnak látom, ha nem kezdek el agyalni rajta.
szavak: 247 zene: nincs megjegyzés: a következő jobb lesz.credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyVas. Jún. 22, 2014 12:44 pm

Jensen & Lara


Teljesen megőrjít ezzel a lassúsággal, ezzel a kényeztetéssel, és egyben mindennel, amit most velem csinál. Csókjai szinte már égetik bőrömet, és egyszerűen nem tudom levenni tekintetem növekedő férfiasságáról, amit olyan nagylelkűen ad a kezembe. De mielőtt még esetleg kényeztetésre kerülne a sor, hirtelen alatta találom magam. Úgy tűnik jobban szereti, ha ő a "főnök", mondjuk ezzel nincs is túl nagy bajom. Egy ilyen férfinak, mint amilyen ő... Hát hogy is mondjam... Hülye lennék nem hagyni neki bármit is. Bár egy pillanatra átfut az agyamon, hogy erre bezzeg nem sajnálja az ő drága autóját. Viszont ez a gondolat igencsak gyorsan elszáll, főleg miután újabb csókok borítják be szinte egész testemet. Már nem tudok magamon uralkodni, egyszer jobban elszabadul lélegzetem, ami már inkább nevezhető zihálásnak. Néha kitör belőlem egy-egy nyögés, aminek szintén nem tudok már parancsolni. Természetesen élvezem azt amit velem tesz... Ki ne élvezne ilyesmit, egy csodálatos férfival? Talán mégsem bánom már annyira, hogy belekezdtem abba a bizonyos játékba. Hogy is mondta? "Két felnőtt játszik". Ó igen! Pontosan így mondta, és nekem eddig ez nagyon tetszett, de mostmár... Mostmár vágynék arra a bizonyos kielégülésre, amit csakis ő nyújthat nekem.
- Áhh... Kérlek! - Tör ki belőlem mikor megérzem szorgos kis ujjait. Hirtelen karolom át nyakát, és úgy kapaszkodom hajában, mintha minimum az életem múlna rajta, nem törődve azzal, hogy ez esetleg fájhat neki. Bár le merem fogadni, hogy most őt sem ez az apró fájdalom fogja eltántorítani bármitől is. Az izmaim teljesen megfeszülnek, miközben szenvedélyesen viszonzom csókját, majd lejjebb haladok ajkaimmal, a nyakára, vállára, és minden olyan helyre ahol még el tudom érni. Ujjaim nagy nehezen elengedik haját, és elindulnak lefelé hátán, majd derekára tapadnak, és amennyire csak tudom, magamhoz szorítom. Már most tudom, hogy soha többet nem akarom elengedni, viszont jól tudom, hogy ő amint vége lesz ennek az egésznek, hazavisz és soha többet a közelembe se jön majd. A hozzá hasonló férfiak másra se képesek, csak arra, hogy hogyan bántsák meg a nőket, hogyan használják ki őket, és én hülye mégis nagylelkűen hullottam karjai közé. De mégsem akarok meg hátrálni. Már túl késő lenne. Ahhoz túlságosan vágyom rá, és lassan tényleg megőrjít ez a gyönyörrel teli várakozás.

+18
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Május 28, 2014 3:10 pm

+18







Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Már egyáltalán nem önmagam vagyok, teljesen elvette az eszemet ez a nőszemély. Olyan izgalmi állapotba kerültem, amelybe rég éreztem magam. Könnyíteni akartam magamon, de közben azt sem szerettem volna, ha hiányt szenved valamiben. Sosem foglalkoztam azzal, hogy a másiknak is jó legyen, mindig egy önző szemétláda voltam. Lehet, hogy csak most gondolom ezt így, hogy örömet akarok neki okozni, aztán mikor mehet a menet, ismét elveszi az eszemet a kedvenc helyem, és megint magamat fogom előtérbe helyezni. Bárki mondhatja rám, hogy tipikus férfi vagyok... de én azt mondom, hogy ennél sokkal rosszabb. De majd mindenki megtapasztalja.
Suttogása, csókjai az őrületbe kergetnek, de ha túlságosan is hagyom magam átadni az érzésnek, akkor hamar el fogok sülni, amit nem igazán szeretnék. Hogy oldjam a bennem lévő 'feszültséget', csak annyit tudtam mondogatni magamban, hogy 'táncoló viziló'. Ez eléggé hülyén hangzik, de igen hatásos. Ha csak egy pillanatra is el tudja vonni a figyelmem, máris nyerő leszek... a magam módján. - Ne félj megfogni, nem harap. - suttogom ajkai közé, majd megfogom kezét, s a férfiasságomra helyezem. Igaz, még alsógatyában vagyok, de ez pillanatokon belül megváltozik.
Szenvedélyes csókcsatába kezdek vele, miközben felemelem őt, hogy le tudjam tolni az alsónadrágomat. Milyen jó, ha az ember izmos, és van benne erő... Így végül anyaszült meztelenül ültem, s már csak róla kellett levarázsolnom a bugyit. Éreztem, ahogy a testem hőmérséklete az egekben, és ideje végre, hogy cselekedjek. Letoltam magamról, s lefektettem az ülésre őt, így teljes mértékben enyém az irányítás. Ajkaimat megint az övéire nyomtam, miközben a kezem elkezdett szépen levándorolni a testén. Először a nyaka, a melle, a hasa... majd végül elértem az aprócska bugyiját, ami jelen pillanatban egy zavaró tényező volt. Ajkaimmal elindultam lefelé, ugyan azt az utat bejártam, amit előbb a kezemmel, míg végül elértem az előbb említett testrészhez. Kérdő pillantás nélkül lassan elkezdtem lehúzni róla, miközben combjai közé - lazításképpen - puszilgattam, majd egy szempillantás alatt leszedtem róla a csini kis bugyiját. Visszatértem ismét arcához, majd a szemeibe néztem. Most még meghátrálhat, ha szeretne... csak én nem szeretném. Pár centi választ csak el a boldogságomtól, így, hogy ne tudjon meghátrálni, ujjaimmal kezdtem el őt kényeztetni.
szavak: 351 zene: nincs megjegyzés:  Embarassed credit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Ápr. 16, 2014 11:37 pm

Jensen & Lara


Látom rajta ahogy szenved, és kínlódik, mert fogalma sincs arról, hogy most mégis mi a fenét csináljon. Nem akar kihasználni, de valahogy mégis akar. Nem igazán értem a pasikat... És még ők panaszkodnak folyton a nőkre. Akkor én most mégis mi a fenét mondjak? Itt vagyok egy férfi ölében, jóformán már ruha nélkül, teljesen megbolondulva, erre ő azt mondja nekem, hogy hagyjuk mert nem akar kihasználni. És ez még semmi, mert ugyebár elengedni sem szándékozik, és érzem a közöttünk lévő... Mit is? Mindent! Azt a... kimondhatatlan vágyat. Igazából én sem szívesen engedném most el. Egyszerűen nem akarom elengedni! Nem tudom, és nem is akarom, csak ha már tényleg nagyon muszáj. Ámde van egy olyan érzésem, hogy nem hagyjuk ezt annyiban. Ki fog használni. Az nagy baj ha ennek örülök? Valószínűleg valami komoly baj van a fejemben. Fogalmam sincs mit művelek most. Azaz van róla fogalmam, ugyanis éppen viszonzom azt csókot. Olyan szenvedéllyel és vággyal csókolom, mint még soha senkit. Azt már nem tudnám elviselni ha most ismét visszautasítana. Nem hagynám neki. Ha egyszer azt mondta könnyíteni fog a helyzeten, akkor ne szórakozzon velem, hanem tegyen is úgy. Na nem mintha ő abba tudná hagyni mégegyszer. Egyáltalán nem úgy néz ki... Sokkal inkább úgy, mint aki menten fel akarna falni. És talán éppen azt is fogja tenni. Majdnem még ijesztő is... De most valahogy mégsem tudok félni tőle. Jelen pillanatban jobban félek attól, hogy esetleg faképnél hagy, bár nem tagadom nekem is megfordul a fejemben, hogy én hagyjam faképnél. Nem igazán tudom, hogy az mennyire jó nekem ha ő most kihasznál. Minek kellett azt mondania? Ha tényleg azzal ront el mindent, akkor az csakis az ő hibája lesz. Viszont... Valószínűleg nem lesz ilyen gondunk, mert neki tényleg nem áll szándékában elengedni, ahogy arra sem ad esélyt, hogy esetleg ellenkezzek. Így tehát gyorsan félre is dobom ezt a kósza gondolatot, és ismét rátámadok ajkaira, tiltakozás nélkül hagyom, hogy újra lekerüljön rólam a felső, aztán halkabb-hangosabb sóhajokkal jelzem, hogy tetszik amit csinál, és meg ne próbálja abbahagyni. Csak ezután tapadok rá én is nyakára, hogy csókokkal halmozzam el, és még ennél is jobban elvegyem az eszét, miközben kezeim felfedező útra indulnak végig karján, vállán, mellkasán, hasán, aztán ujjaim megakadnak az egyetlen ruhán ami még rajta van. - Na mi lesz, befejezzük a mi kis... játékunkat és leveszed, vagy rám mered bízni magad? - Suttogom fülébe miközben lassan el is mosolyodom. Mondjuk én az ő helyében a történtek után nem biztos hogy magamra merném bízni ezt a valamit... De ugyebár én sem vagyok hülye. Valószínűleg ez a legbecsesebb kincse és ha kárt okoznék benne, ő egy az egyben kitekerné a nyakam. Miközben válaszára várok, nyomok még pár apró puszit nyakára, vállára és mellkasára is, és örülhet hogy még nem téptem le róla ezt az alsót. Pedig ha már itt tartunk, szívesen megtenném...

(höhh...+18? Razz)
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyKedd Ápr. 15, 2014 4:19 pm





Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Most már teljesen biztos vagyok abban, hogy nekem elment az eszem. Képtelen vagyok kihasználni ezt a helyzetet, de a miértjére még nem jöttem rá. Úgy érzem magam, mintha először készülnék egy kellemes időtöltésre egy lánnyal, holott egyáltalán nem. De tudom, minnél többet gondolkodok ezen, annál jobban fel fogom húzni magam, aztán utána a vezetésemmel fogom ráhozni a frászt. Gyűlölöm, amikor egy nő sikít, kivéve ha… na, mindenki tudja, hogy mire gondolok. Na meg nem akarom azt se, hogy pszichopatának lásson, mert az nem vagyok. Csak bizonyos esetekben, pl ha a családomról van szó. De neki erről persze fogalma sincsen, és nem is szeretném, ha egy idegen megtudná a dolgokat... rólam... a családomról.
Imádom, amikor könnyedén zavarba tudom ejteni vétlen 'áldozataimat'. Hihetetlen, hogy egy kis bók, aztán már a tenyeremből esznek. De ez most valamiért... más. Nem tudom, hogy mi lenne a helyes. Ha megtenném azt, amit ilyenkor minden férfi kihasználna, vagy legyek életemben először úriember? Az nagyon nem az én formám, de döntenem kell. Nem akarom, hogy olyannak ismerjen meg, amilyen nem vagyok. Kedves.
Mert az egyáltalán nem vagyok, s a kezén lévő foltok is ezt mutatják. Ha már egy vadállatnak ismert meg, akkor ne okozzak csalódást, nem? - Nem nehezítem meg, ígérem, csak megkönnyítem. - hajolok ismételten oda hozzá, majd először nyakára tapasztom ajkaimat, utána pedig vadul ajkait ejtem fogságba. Ha már itt vagyunk, mind a ketten feltüzelve, akkor már mindegy, nem? Csak ne ringassa magát álokba velem kapcsolatba, ugyanis én vagy meghalok, vagy elhagyom nemsokára a várost.
Most teljesen kizárom az ilyen gondolatokat a fejemből, és csak a partneremre gondolok. A legfontosabb számomra mindig én leszek, de nem szeretném, ha rossz élményekkel távozna az autómból… Simogatom, magamhoz húzom, miközben egy lélegzetvételnyi időt sem hagyok neki, hogy esetleg meggondolja magát. Férfiasságom egy pillanatra sem lankadt, s ahogy teljesen magamhoz húztam, éreztem, hogy ő is érzi, hisz talán még levegőt sem kapott, annyira szorítottam. Éreztem felsőtestemen melleit, habár a pólóm még rajta volt, amitől meg kellett szabadulnom. Pár pillanat leforgása alatt már lent is volt róla a póló, s újra ajkaiba haraptam, miközben kezemet mellére helyeztem, ezzel is izgatva őt. Mosolyogtam, bár fogalmam sincs, hogy Ő ebből mennyit érezhetett. Egyre jobban ziháltam, annyira jól esett most ez az egész, ami köztünk zajlik. Általában nem nyújtok el ennyire semmit, most mégis... élvezem, hogy egy kicsit több időt fordítok a partneremre, mint szoktam. Na persze, nem engedtem annyira el magam, de mégis... hogy volt képes ezt kiváltani belőle? Testem már szinte lángolt, annyira akartam őt, de mégis meghagyom neki a választási lehetőséget, s addig nem cselekszem, míg Ő rá nem bólint. A remény hal meg utoljára, nem? Bár ha nem ő... akkor valaki más lesz a ma esti programom. Sajnos férfiból vagyok, s vannak szükségleteim.
szavak: 451 zene: nincs megjegyzés: nááácredit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzomb. Márc. 22, 2014 11:36 am

Jensen & Lara



Látom rajta, hogy egyre jobban kiakad. Egyszerűen nem tudja eldönteni, hogy mit is akar valójában. Én pedig nem tudok elmenni rajta. Főleg, hogyha még kérdeznem sem szabad. Talán legjobb lenne ha most itthagynám. Nem szeretnék újabb sérüléseket összeszedni, az ő keze által. Ha jól sejtem, már így is eleget tett annak érdekében, hogy egészen biztosan emlékezzek erre a napra. De mégsem bántam meg semmit. Örülök, hogy itt találkoztam vele, még ha nem is volt minden problémamentes. Dehát semmi nem lehet az, ezt már megtanultam egy jó ideje. Az elmúlt pár órában persze történt velem olyan, amit mégegyszer nem túl szívesen élném át, viszont olyasmi is történt amit bármikor megismételnék. Tehát ez a nap így tökéletes ahogy van. Ha valamit ki dobnánk, azzal csak egy nyálas kis mesét alkotnánk. Ámde az egyszer biztos, hogy kezdek félni tőle. Mármint... Nemhogy félni tőle. Inkább csak attól, hogy ismét felhúzza magát. Nem is csak attól tartok, hogy bennem kárt okoz. Egyszerűen nem akarom őt úgy látni ismét. Sokkal szexibb a csibész kis vigyorával a csodás képén. Nem tudom, hogy lehet valaki ennyire tökéletes. Annyira szívesen maradnék életem végéig a karjaiban, hogy azt senki nem hinné el, ha elmondanám. Sőt! Valószínűleg szavakba sem tudom önteni. Ő annyira... Annyira... Ahh. Esélyem sincs nála. Ez az imént már kiderült. Ő csak az egyéjszakás kalandokat keresi, és valószínűleg azokra sem az olyan kis csitriket, mint amilyen én vagyok. Valószínűleg az utcán csak egyszerűen elment volna mellettem, anélkül hogy akár egy pillantást is vetett volna rám. Méghogy nem akar kihasználni! Mi oka lenne ilyesmi miatt aggódni? Nem is értem hogy hihettem eddig azt, hogy van bármi esélyem is! Csak egy jót szórakozott velem, de már alig várja, hogy kidobjon a házam előtt. Már ha egyáltalán még szándékában áll hazavinni.
- Hé-hé! Nyugalom! Nem kérdezek semmit, csak nyugodj meg. - Lágyan végigsimítok arcán, talán kicsit riadt tekintettel, amire ő valószínűleg azt fogja hinni, hogy azért nyugtatgatom annyira, mert félek tőle. Pedig mostmár én sem tudom. Ó, a fenébe is már tényleg! Miért kell, hogy ez ilyen bonyolult legyen? Már én sem tudom eldönteni miért is riadtam meg. Nem akarom őt elengedni az már egyszer biztos! Dehát... jelen pillanatban ő sem úgy néz ki, mint aki el akar. Nem értem. Most akkor csak szórakozik? Vagy...? Nem merek másra gondolni, mert képtelenség, hogy bármit is kezdeni akarna velem. Na, de az már biztos, hogy az önbizalma a helyén van. Szavai hallatán lemondóan megrázom fejem, mellé pedig egy angyali mosolyt varázsolok arcomra. Mostmár csak azt nem értem, hogyha tényleg nem akar velem semmit, ha nem is tetszem neki, vagy éppen csak tényleg nem akar kihasználni akkor mégis mi a fészkes fenéért kezdi ismét el ezt? Így is alig bírom lehűteni magam, ő meg belecsókol még nyakamba is! Normális ez? Mindjárt megpusztulok, annyira vágyom rá, ő meg mit csinál... szórakozik!
- Ömm... Nem azt mondtad, hogy... Szóval, hogy nem akarod? Örülnék akkor, ha nem nehezítenéd meg a dolgom. - Sóhajtok egy nagyot, miközben saját ajkamba harapok kínomban, majd szavai hallatán még alaposan el is pirulok. Nem tudom ő mit lát ebből, mert szerencsére már nincs túl világos, viszont azt remélem, hogy semmit. Nincs szükségem még a nevetésére is. Szerintem már eléggé zavarban vagyok, ne tegyen rá mégegy lapáttal.
- Sokmindenre. Nagyon sokmindenre. - Mondom kissé sejtelmesen, és egyben kíváncsian, ugyanis fogalmam sincs mire készülhet. Az már biztos, hogy kezd egyre furcsább lenni a helyzet.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Márc. 19, 2014 10:25 am





Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Mintha nem is én lennék. Mi a franc történik velem? Itt van előttem egy félmeztelen nő, és én képtelen vagyok arra, hogy elintézzem… ahogy én szeretném, persze csak a jó értelemben. Nekem teljesen elment az eszem, az már biztos. De az iménti kis jelentemet, miszerint nem szeretném kihasználni, már meg is bántam. Az a gondom, hogy az előbb bántottam őt, és ha én nagyon belelendülök a dolgokba, képtelen vagyok arra figyelni, hogy-hogy fogom meg a személyt, akivel éppen jól érzem magam. Nem akarok neki fájdalmat okozni, de mégis. Teljesen elmentek nekem otthonról, meg kell látogatnom egy dokit, és feliratni magamnak valami csodabogyót, hogy folytassam mindazt, amit elkezdtem, és nem törődöm mással. Csak egy éjszaka, nem több. Nincs többre szükségem.
Úgy látom, kétségek közt van most, hogy azt mondtam, hogy inkább hagyjuk az  egészet. Háh, most én is ugyan így érzem magam. Aztán mikor magára húzza a pólómat, a kétségbeesés ül ki az arcomra. Tényleg ekkora marha vagyok? Mégis hogy tudnám ezt az egészet visszacsinálni? Képtelen vagyok elengedni a derekát, és azt sem akarom, hogy leszálljon rólam. Férfiasságom egy pillanatra sem lankadt le, de mégis hogy is lehetne nyugalmi állapotban? Készen áll az akcióra, és ezt ugye… mindenki tudtára is adja. Na ez az, amit én nem tudok irányítani…
 -  Csak… ne kérdezz, oké? – kezdek egy kissé ideges lenni, majd veszek jó pár mély levegőt, mire végre ismét sikerül kisimítani az arcomat. Legszívesebben addig ütném magam, amíg lélegzek, és amekkora állat vagyok, én képes is vagyok megtenni…- Kicsit érdekes lenne, ha szerelmet vallanál itt nekem. – vakarom meg a fejem. Kínosnak érzem most ezt az egészet. Ilyen nyíltan kimondani mindent. Na, ezért félek én nővel kettesben maradni. Vagyis nem félek, egészen addig, amíg jól mulatunk, de mikor kinyitják a kis szájukat, és szavak jönnek ki rajta, egyszerűen megrémisztenek. Egy alkalom, aztán mindegyik többet akar. Na, a párkapcsolat az, ami nekem sosem fog működni. -  Hát igen, csodálatos, és tökéletes vagyok. – nevetek fel. Mégis, hogy kérheti, hogy szó nélkül hagyjam ezt az egészet? Ezalatt a pár óra alatt simán kiismerhetett volna. Végighallgatom a monológját, majd végül odahajolok a füléhez. - Mindenki engem akar. -  suttogom halkan, érzékien, majd nyomok egy apró csókot nyakára. Ettől teljesen elalélnak, majd mintha misem történt volna, újra hátradőlök. - Mi mindenre tudlak rávenni? – húzom fel egyik szemöldököm, majd kérdőn nézek rá. Erre most tényleg kíváncsi vagyok. Csak ne olyat mondjon, amitől elborul az agyam, mert akkor itt ért véget a pályafutásunk. Igen, forrófejű vagyok, ezt be is vallom. De engem így kell szeretni. A mérges szexnél nincs jobb.
szavak: 423 zene:Heart Skips a Beat  megjegyzés: Hajrá, Cicc! nááácredit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Feb. 26, 2014 4:46 pm

Jensen & Lara



A
römmel veszem tudomásul, hogy benne van az újabb játékban, és lezártuk a civakodós, versenyzős részt. Mondjuk azt nem mondom, hogy nem volt izgalmas... Sokkal érdekesebb, mint egyszerűen ledobálni azokat a ruhákat. És bevallom őszintén... Egyre szimpatikusabb nekem ez a fickó. Igaz, hogy egy szemét láda volt, de én is az voltam, és most, ebben a pillanatban, ebben a helyzetben nem tudom csak őt hibáztatni mindenért. Úgy érzem, sok együtt, és érdekesen eltöltött pillanatunk lehetne. De minek is gondolok ilyesmire? Hiszen ő mást sem akar, mint egyszerűen lefektetni, aztán kidobni valahol, és eltűnni a föld színéről. De akkor én miért ne használjam ki az alkalmat? Én se akarhatok többet tőle... Egy ilyen alaktól nem, hacsak nem vagyok hülye. Ha nem akarok újabb, és újabb csalódást. Ennek ellenére mégis olyan szenvedéllyel csókolom, és olyan átéléssel, mint még soha, senkit. Büszke lehet magára! Nem igazán ellenkezek mikor elkezd húzni ölébe. Jobb lábamat átdobom az övéi felett, hogy szembe kerüljek, vele és ne törjön ki a derekam sem, és úgy simulok hozzá, hogy csókoljam ameddig csak tudom. Érintése annyira jól esik, és annyira... Annyira... Ahh... Nem tudom még szavakba se önteni. Érzem rajta, hogy akarja, érzem csókján, szorításán, és igazából egész teste árulkodik. Éppen ezért lepődök meg nagyon, mikor eltol magától. Bár karjai még mindig ugyanolyan szorosan vannak körülöttem, hogy egyáltalán nem tudom mire vélni ezt az egészet. Mi baja van? Nem tetszem neki? Akkor miért nem enged el?
Egészen addig kétségbeesetten keresem tekintetét, ami természetesen igencsak menekül előlem... szóval amíg meg nem szólal. Csak nézek szemeibe, de pár másodpercbe beletelik mire meg tudok szólalni. Hirtelen még a levegő is kiszorul belőlem. Miért nem akar kihasználni? Már annyi nőt kihasználhatott, hogy szerintem minden ujjára jut legalább száz, és ezzel még lehet keveset is mondok. De akkor most miért nem? Persze nekem örülnöm kellene ezért, viszont egyáltalán nem értem. Miért vagyok én különb? És miért kell először megbolondítania, és csak ezután kijelentenie ezt? Most mégis mivel hűtsem le magam...? Nem tudom hová tegyem ezt az egész helyzetet.
- Oh... Nem akarsz? Mi... Miért? - Kérdezek vissza kissé zavartan, kipirosodva. Na, most kábé úgy nézhetek ki, mint valami barbibaba. Csak értetlenül meredek rá, hatalmas szemekkel, nagyokat szuszogva. Nem akarom, hogy elengedjen... Egyszerűen el tudnék üldögélni itt, a karjaiban, akár órákat is, így még szép, hogy nem ellenkezek továbbra se. Csak figyelem csodálatos arcát... Nem tudom, hogy lehet valaki ilyen tökéletes. Az arca, a teste, a hátsó fele, mert igen, megnéztem magamnak azt is... És úgy minden tökéletes rajta. Nem is kell csodálkoznom azon, hogy éppen itt vagyok karjai között. De akkor sem értem hogy mi ez a nagy ellenkezés... Na de mindenképpen köszönettel tartozom neki. Nagyon kevesen tesznek ilyet, és ő mégis megállt, de szavaiból ítélve, nekem úgy tűnik, mintha nagyon ritkán tenne ilyet.
Mielőtt megszólalok, és válaszolok kérdésére... Talán részben időhúzás miatt, de fogom a mellettünk lévő pólót, ami természetesen az övé, és magamra kapom. Nem akarok előtte félmeztelenül díszelegni, és ezt ő is meg kell hogy értse, ráadásul le kell hűteni valahogy. Vagy nem? Na mindegy... Mindenesetre elég érdekesen áll az ő felsője rajtam, hiszen nekem nincsenek olyan hatalmas izmaim. Bár valamiért mindig szerettem férfiak ruháját felhúzni, de fogalmam sincs, hogy miért.
- Ezt remélem nem bánod. A cserbenhagyásért megérdemlem. - Mosolyodok el szélesen, a pólóra célozgatva, miközben még mindig azon a válaszon rágódok. Nem szeretném ha félreértené azt, amit mondani akarok neki, így jól meg kell fogalmaznom.
- Szóval... Arra vagy kíváncsi, hogy mi ez a hirtelen változás? Na, erre mondjuk én is kíváncsi vagyok. Már az előbb is elmondtam, hogy valami történt odabent az alagútban. Nem tudom mi... Tudom, hogy bántottál meg minden, de én mégis úgy érzem, hogy nem tudnád újból megtenni, ok nélkül legalábbis biztos nem. Valami... Valamiért csodálatosnak, tökéletesnek tartalak. - Megállok egy pillanatra, fel is nevetek. - És ne szúrd közbe, hogy az is vagy mert behúzok egyet! Csak magadban örülj annak, hogy ezt elmondtam! - Mondom, és el is hallgatok egy pillanatra mintha elfelejtettem volna, mit akartam. - Szóval... Tehát olyan... Szóval valami... Nem tudom, de mintha valamiért vonzódnék hozzád. Furcsa... De most ez így tudom, hogy hülyén hangzik, hülyén is érzem magam, most hogy kimondtam. Talán nem is kellett volna. De nyugalom, nem kell megijedni, nem azt mondtam hogy szerelmes vagyok beléd... Csak, úgy... összezavarsz, és olyasmire tudsz rávenni, amit mással nem valószínű, hogy megtennék. Ennyi. - Szusszanok egy nagyot, teljesen zavarba jövök már a végére, miközben ajkait nézem. Legszívesebben újra megcsókolnám, de tudom, hogy nem lehet. Talán mégegyszer ő sem tudna már megállni.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyKedd Feb. 25, 2014 8:29 pm





Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Most tényleg úgy érzem, hogy képtelen vagyok erre az egészre. Ez az egész nap úgy volt rossz, ahogy az elő volt írva. Én meg ismételten csak ki akarok használni egy nőt, mert nekem ahhoz van kedvem. Nem tudom mi ez az egész, ami lezajlik bennem, de roppant idegesítő. Az már fix, hogy megállapodni nem fogok, ha törik, ha szakad. És ha ezt nem tudja megérteni, akkor tényleg itt ért véget minden kettőnk között, mielőtt még bármi is történt volna. De mégis... annyira hihetetlenül nehéz türtőztetni magamon, főleg akkor, mikor megérzem közelségét, s nem engedi, hogy felhúzzam a nadrágomat. Igen, a férfiasságom árulkodik, de csodálkozik? Olyan teste van, hogy csak na, minden férfi így reagálna, ahogyan én tettem. Vagyis teszek most. Csak azzal a különbséggel, hogy ők nem mondanának nemet neki. De én úgy érzem, hogy ez a helyes most.
Itt dorombol nekem, mint egy édes kiscica, aki csak szeretetre vágyik, s úgy csókol, olyan szenvedéllyel, hogy képtelen vagyok elválni ajkaitól. Az ölembe húzom, miközben egy pillanatra sem engedem el édes ajkait, és olyan erővel szorítom magamhoz, hogy még nekem is belefájdul a kezem. Teljesen elragadott a hév, a vérnyomásom az egekben, és alig várom, hogy megtörténjen az, aminek meg kell történnie. Lassan már úgy érzem, hogy szét durranok, de észnél kell lennem.
Eltolom magamtól, s szememet lesütöm, de nem engedem, hogy leszálljon rólam. Azt se tudom már, hogy mit miért csinálok. Hogy én mekkora marha vagyok. Bántom őt, megalázom, nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szerzek neki, Ő mégis arra vágyik, hogy magamévá tegyem. Ezt csak én érzem furának? Egyenesen szemeibe nézek, s erőt kell vennem magamon, hogy észnél maradjak. - Nem akarlak kihasználni.  - mondom teljesen komolyan. Nem tudom, hogy Ő most vajon mit érezhet, de én eléggé szégyellem magam. Hajlok afelé is, hogy semmisé tegyem azt, amit az előbb mondtam, s arra is, hogy tartanom kell magam ehhez. Hogy miért kell ilyen nehéznek lennie mindennek? Mért kell ennyire édesnek lennie? - De téged sem értelek. Az előbb még kb meg akartál ölni, hogy is van ez? - teszem fel a kérdést. Bevallom, tényleg érdekel, hogy miért is változott meg egyik pillanatról a másikra a véleménye, ugyanis a nők szokták általában nemet mondani, Ő pedig pont az ellenkezőjét csinálta. Rám mászott, s azt akarja, hogy egy őrületeset szexeljünk.


szavak: 378 zene: nincs megjegyzés: gagyi lett. Sadcredit: ♥️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyHétf. Feb. 24, 2014 9:28 pm

Jensen & Lara



Ami a legjobban idegesít, hogy teljes mértékben igaza van. Ha nem tetszene, nem csókoltam volna vissza, se odakinn, se bent. Főleg, úgy, hogy előtte kishíján letépte a karomat, ráadásul kétszer is. Sőt... Ha nem tetszene, talán az autójába se ültem volna be, és a vetkőzést még annyira se vállaltam volna be. De ő mégis tetszik... Valami nagyon megfogott benne, és az biztos nem a modora. Viszont nem tudom. Annyira... Még a szó is elakad torkomban, mert nem tudok szóhoz se jutni, és fogalmam sincs mit gondoljak róla, és kész! Miért olyan különleges számomra ez a fickó? Pedig olyan, tipikusan "használjuk ki a nőket egy éjszakára" típusú, ez már biztos. De mit akarok én egy ilyennel? Akarok vele valamit... De nem csak most. Azt hiszem kissé tartok attól, hogy csak kihasznál, és többet látni se fogom. Pedig én igenis látni akarom! Miért kell nekem mindig ilyen idiótákkal találkoznom? Valami olyan élményt kell neki hagynom magam után, ami kényszeríteni fogja arra, hogy meglátogasson. Bár már az eddigi is elég... Érdekes volt.
- Egy szóval sem mondtam, hogy te nem tetszenél. Csupán, hogy talán a kisebbik éned nem fog... - Vonom fel szemöldököm, miután sikeresen kihúztam magam ez alól is. Nem hagyhatom, hogy mindig keresztbe tegyen nekem! Viszont ő túl magabiztos. Valószínűleg nagyon sokan... Megdicsérték már. Tudhattam volna, hogy nem kezdő, és nem fogja annyiban hagyni a dolgot. Egy férfinak az a legrosszabb, ha a legbecsesebb kincsét alázzák meg. Még szép, hogy bizonyítani akar, viszont mégis meglepődök mikor megérzem combomon kezét. Már tudom, hogy nincs menekvés, és itt vége a mi kis játékunknak. Simogatása hatására, hirtelen pillantok kezére... Ez így nem jó! Nagyon nem jó! Csak kihasznál! Itt kellene hagynom, amíg lehet! Talán ki tudok ugrani az ajtón és kész... De akkor a ruhám? Ez nem fog menni... Hogy teheti ezt velem? Teljesen megőrjít, és direkt csinálja, azért amit mondtam neki. Nem fogja hagyni, hogy elmenjek... De azt hiszem ezek után, semmi pénzért el nem mennék. Megbolondít csókjaival, és... és másra sem vágyok jobban, mint rá. Már nem tudom magam lehűteni...
Vadul, vágyakozóan, és követelőzően csókolom vissza, mikor ajkaimra tapad, hagyom, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Teljesen a hatása alá kerültem, efelől semmi kétségem. Már-már úgy veszem a levegőt, mint valami bolond, kezeim derekára tapadnak, és megmutatnám neki, hogy mennyire is kívánom őt, mondjuk egy karmolással, de ez nem igazán jön össze, mivel csuklóm már nem a régi... Vajon miért?
- Héé... - Mordulok fel értetlenül, mikor fogja magát és elhúzódik. Úgy kapadozok utána, mint valami étel után, éhesen. Ez most mi a fene akar lenni? Nem teheti ezt! Már nem! Kétségbeesetten ülök fel én is és értetlenül meredek rá. Szavait valahogy nem rögtön értem meg... El kell teljen pár másodperc, mire kitisztul a fejem annyira, hogy rájöjjek mit is akar ez jelenteni. Ebben a pillanatban, úgy minden érzelem átmegy rajtam, amit csak egy ember érezhet, de aztán mégis az a vágy győz, amit ő maga keltett bennem.
- Ezt te sem gondolod komolyan... - Célzok ezzel férfiasságára, ami jóformán még a szememet is kiszúrja. - Akkor... Mit szólsz egy másik játékhoz? - Kérdezem miközben közelebb csusszanok hozzá, és megpróbálom megakadályozni abban, hogy felvegye azt a nadrágot. Vissza, letolom róla, már ha engedi, aztán egyszerűen kezeim közé veszem arcát, és újra megcsókolom, ellenkezést nem tűrően.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyHétf. Feb. 24, 2014 5:25 pm





Lara & Jensen

It feels like.. everything just disappears.
No past, no future: just the moment.
Hogy ezek a nők mikre rá nem tudják venni az embert. Mintha arra születtek volna, hogy kikészítsék a férfiakat. Velem is ez történt most. Egyszerűen annyira magamévá akarom tenni, hogy azt leírni nem tudom. De férfitársaim biztosan jártak már ugyanígy. Amikor őrületbe vagyunk kergetve. Ördögiek, de mégis angyaliak egyben. Nem vagyok egy hívő ember, de abban biztos vagyok, hogy egyedül nem találhatták ki őket. Ahhoz... túlon túl összetettek. Vagy nem is tudom, hogy mondjam...
Aztán a következő tette csak még jobban feltüzel ahhoz, hogy ne hagyjam elmenni. Én akarok elmenni, KHM. Most, hogy levette végre a nadrágját, legalább attól megnyugodtam, hogy nem az 50' években ragadt. Manapság a nők szeretik azt a kort, hogy úgy mondjam. Bár EGYELŐRE nem látok mindent, amit szeretnék, de idővel majd...
- Válogatós vagy? Édes, ha annyira válogatós vagy, és nem tetszenék neked, akkor nem ülnél most itt lassan meztelenül a kocsim hátsó ülésén. - kacsintok rá. De ez tényleg így van. Ha nem tetszenék neki, már rég kirugdosott volna, és sikítozna, hogy azonnal vigyem haza, különben kihívja a rendőrséget, meg leszek veretve, és vicces társai.
 - Hidd el, az tetszeni fog, amit látni fogsz. - húzom széles mosolyra a számat, majd bal kezemet a combajira teszem, s lassan simogatni kezdem azt, miközben odahajolok nyakához, s apró csókokat lehelek oda. Igen, ekkor a férfiasságom már az egeket veri, ennyire soha nem kellett még tartózkodnom, de ideje, hogy végre cselekedettel bizonyítsam mindazt, amiért az előbb meghazudtolt. Egész testemmel közelítek felé, s lassan a hátára döntöm őt, miközben ajkaimmal még mindig kényeztetem teste bizonyos pontjait. Csípőjét az enyémhez húzom, így kényelmesebb mind a kettőnknek, de még közel sem vagyok a kedvenc helyemen, ahhoz még bőven kell idő.
Egy kis ideig elidőzök nyaka környékén, mellkasán, de még szó sincs arról, hogy bármi kényes testrészhez hozzáérjek. Bár tehetném. Érdemelek egy érmét, amiért ilyen kitartó vagyok. Ha nem kívánnám ennyire, már rég itt hagytam volna a semmi közepén. Mikor már úgy érzem, hogy Ő is kellően a hatásom alá került, ajkaimat az övére tapasztom, kezeimmel combját, oldalát simogatom. Érzem, ahogy testem egyre forróbb lesz, halk sóhajok kíséretében jelzem neki, hogy én igazából már készen vagyok itt mindenre, de még nem veszthetem el az eszem. Még alig játszottam. Bár, még az is lehet, hogy én fogom megszívni a legjobban. De ez egyáltalán nem biztos, ugyanis lehet, ha benyúlnék a kedvenc helyemre a világon, ott is azt érezném, hogy ne húzzam tovább, hanem cselekedjek.
Hirtelen elhajolok tőle, eltolom magamtól, majd felülök. Nagy szemekkel nézek rá, mint aki valami rosszat tett, bár ez egyáltalán nem így van. - Sajnálom, én nem vagyok benne a játékban. Szerintem jobb lenne, ha nem vinnélek haza.
- mondom teljesen bűnbánó arccal, majd előhalászom a nadrágomat, s elkezdem felvenni azt. Ohh, bárcsak a férfiasságom ne árulkodna! Bár.. ha úgy vesszük, röptében a legyet is.


szavak: 462 zene: nincs megjegyzés:  nááá  credit: ♥️


A hozzászólást Jensen Maxwell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 25, 2014 5:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzomb. Feb. 22, 2014 11:41 pm

Jensen & Lara



Miért annyira biztos benne, hogy felnőtt vagyok? Vajon most mit tenne, ha kijelenteném, hogy valójában egy tizenhét éves kis fruska vagyok? Valószínűleg nem hinné el... Bár az tény és való, hogy sokat le tudok tagadni a koromból, de azt hiszem, hogy ilyen sokat már csodával sem. Szóval azt hiszem egyeznem kell kijelentésével, de azt várhatja, hogy majd ennyiben hagyom!
- Két felnőtt játszik? Szóval beismered, hogy játszol velem? - Célzok ezzel, még a kezdetek kezdetére, amikor olyan nagy kedvességel vette le magáról azt a felsőt, és mutogatta magát nekem. Viszont attól tartok, ez az egész kezd... túlzottan elfajulni. Kezdem azt érezni, hogy innen nincs visszaút. Két választásom van... Lefekszem vele, itt és most. Vagy pedig hagyom, hogy megalázzon, kinevessen, és aztán csakazértból is lefekszem vele. A végeredmény ugyanaz... Nem akarom ilyen könnyen odaadni magam neki. Ám de ő csak azt akarja, és még szép, hogy nem hagyja annyiban. Már alig várja, hogy alá vessem magam... Vagy éppen fölé. De mindegy is! A lényeg, hogy nem hagyhatom magam, nem kell azt hinnie, hogy engem bármikor megkaphat. Igazábanj elég vicces, hogy néhány órája még odakint veszekedtünk, és teljes szívemből gyűlöltem, most pedig itt van velem szemben, és úgy néz rám, azokkal a gyönyörű szemekkel, mint még senki más eddig. Nem tudom miért más az ő nézése, de egyszerűen más. Most úgy érzem bármit megadnék neki, amit csak kér... Teljesen elbűvöl szemeivel, és nem tudok ellenkezni mikor megcsókol. Lelkesen és vadul csókolom, egészen addig, míg meg nem érzem hátamon kezét. Hirtelen pattannak ki szemeim, mikor rájövök, hogy már megint átvert. Nem tudok elhúzódni, hiszen nem hülye. Gondoskodott arról, hogy ne menekülhessek el, arcomat úgy fogja, mintha minimum az élete múlna rajta. Csak akkor engedi el, mikor már melltartómat sikerül elkoboznia. Ezt nem hiszem el! Komolyan megcsinálta? Már megint kihasználta, gyengeségem és kijátszott.
Kétségbeesetten kezdek agyalni valami frappáns visszavágáson, de lassan rá kell jönnöm, hogy itt a vég. Muszáj lesz eleget tennem neki, ha nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból. Pedig még annyira szívesen húztam volna az agyát... Azt fogja gondolni, hogy könnyűvérű vagyok. Pedig nem! De még mennyire, hogy nem!
- Ám legyen! - Pillantok fel rá, egy pimasz kis mosollyal arcomon, majd kikapcsolom nadrágomat, és egyszerűen letolom magamról azt is. - Te jössz... De vigyázz, mert ha nem fog tetszeni amit látok, valószínűleg fogom magam és a ruhámat... És egyszerűen itt hagylak, így... Feltüzelve. Nem mellesleg, elég válogatós vagyok. A helyedben félnék magamtól... - Használom az ő szavait, melyet az imént még ő mondott nekem. Valószínűleg az lesz a lehető legmegalázóbb neki, amikor fogom magam és kiszállok az autóból. Bár ez lehet, hogy egy kicsit meredek lesz... Azt is kinézem belőle, hogy kiakad és megver, de azt is, hogy nem hagy elmenni. Mindenesetre kíváncsi vagyok.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzomb. Feb. 22, 2014 4:53 pm


Lara & Jensen



Annyira tudtam, hogy fel fogja adni az egészet. Eddig játszotta a nagyszájú királykisasszonyt, most meg mikor végre akció lenne, vagy történne valami olyan, ami számomra is érdekes, megfutamodik. Miért én? Miért én nekem kellett vele találkoznom? Még egy dolog van, amit meg fogok próbálni. Kíváncsi vagyok, ahhoz mit fog szólni.
Amikor odahajolt, s ajkaimba suttogott, teljesen libabőrös lettem. A férfiasságomról meg ne is beszéljünk. Mióta nem voltam senkivel? Másfél hete? Uramisten, az rengeteg idő. Nem is csodálkozom, hogy már egy apró suttogástól túlságosan is… fickós leszek. Aztán meg nyom egy szájra puszit, mint valami kislány. Tényleg… el is felejtettem megkérdezni, hogy hány éves… nem szeretnék börtönbe kerülni…
Széles mosolyra húztam a számat. Eljött az én időm. – Ez verseny lenne? Én azt gondolom, hogy ez nem az, csupán… két felnőtt játszik. – kacsintok rá huncut mosollyal. Eltakarta magát? Ohh ember, ez most komoly? Mintha nem láttam volna nőt. Nem fog velem szórakozni, az fix!
Odahajoltam hozzá, egy pár pillanatig ajkait néztem, majd szemeit, aztán egy kicsit lejjebb vándorolt a tekintetem, és akkor jött a zseniális ötlet. Komolyan mondom, annyira király vagyok, hogy az már fáj. Ajkaimmal mohón falni kezdtem az övét, majd a bal kezemmel szépen óvatosan a pólómat lejjebb húztam róla, így dekoltázsa szabad volt. Vagyis, szabad út nekem. Csak hogy jobban  lefoglaljam, jobb kezemmel megfogtam az arcát, s nem hagytam, hogy elhúzódjon, bár nem úgy vettem észre, mintha annyira el akart volna hajolni. Nem tudom érezte-e, de a csókcsata közepén mosolyogni kezdtem. Bal kezemmel a háta mögé nyúltam, egyenesen a melltartójának a csattjához, majd szépen kiakasztottam azt. Mivel tudom, hogy fájnak a kezei, - sajnálatos módon, amit nekem köszönhet, - de most mégis örülök neki, hogy mindezt megtettem. Elhajoltam tőle, kezeimet gyorsan a melltartó két pántjára raktam, majd gyorsan lehúztam róla, mielőtt még feleszmélt, hogy mit is csináltam. – Most már egyenlő  esélyekkel indulunk, édes. – hatalmasat vigyorogtam. Annyira élvezem!





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzomb. Feb. 22, 2014 2:38 am

Jensen & Lara



Kicsit lelomboz mikor látom, hogy azért annyira nem lepődik meg, de természetesen hülye lennék ezt kimutatni felé. Nem kell, hogy tudjon róla, ő csak azt a pimasz kis mosolyt látja arcomon, míg én már nagyban a következő lépésemet tervezgetem. Ám de igencsak közbeszólt megjegyzésével. Látom tényleg játszani akart. Hát majd meglátjuk ki nevet a végén, mert én nem szoktam feladni! Azt hiszem ahhoz túl büszke vagyok. És az a gond, hogy ez a férfi is az, így igen nagy bajban vagyunk. Vajon meddig tud elmenni?
Mikor kiugrik a kocsiból és mellém telepedik le, már tudom a választ magamtól is. Sokáig képes elmenni, és én most nagyon megégethetem magam. Idő kell... Csak egy kis idő, hogy gondolkodni tudjak, következő lépésemen.
- A nadrágom is? - Kérdezek vissza kissé megkésve, majd tettetett meglepettséggel pillantok nadrágomra. Időhúzásnak azt hiszem megfelel... Viszont gyorsan ki kell okoskodnom valamit, vagy kénytelen leszek egy személyre szóló sztriptízt tartani neki. Pedig én nem fogom ezt az élvezetet meghagyni neki... Viszont az mégrosszabb, ha nem teszek semmit és halálra szívat. Ez kifejezetten rossz! Ő simán levette nadrágját. Én... Én nem adhatom meg neki ezt az örömöt! Egyszerűen nem tehetem meg, hogy levetkőzzek neki! Na, Lara gondolkozz csak!
Szavaira hirtelen kapom fel a fejem, és látszik rajtam, hogy már nem vagyok annyira magabiztos. Legalábbis addig látszik ez rajtam, amíg eszembe nem jut valami, ami talán megmenthet. Elmosolyodom.
- Tudod... - Kezdek is bele rögtön, miközben közelebb hajolok hozzá, és fülébe suttogok. - Igazából ennek a versenynek semmi értelme, mivel szinte már el is veszítetted. Rajtad eggyel kevesebb ruhadarab van... - Célzok ezzel arra, hogy ő nem hord melltartót, szóval több mint valószínű, hogy róla egy körrel előbb elfogyna a ruha... Így tehát nem lehetne nyert ügye, mivel rajtam még mindig lenne valami. Ezzel a gondolattal tapasztom most én ajkaimat az övéire, de csupán pár pillanatra, hogy azért túlzottan ne bízza el magát, majd csak diadalittas pillantásokat vetek rá, miközben kíváncsian várom, hogy mit tud még lépni erre.


Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyPént. Feb. 21, 2014 11:15 pm


Lara & Jensen


Bevallom őszintén, nem arra számítottam, hogy a kis akcióm miatt fogja, és ledobja Ő is a pólóját. Micsoda ürügy. Neki már réges-rég véres volt, csak az én agyamat akarja húzni. De ha ezt játszuk most, ám legyen. Én benne vagyok mindenféle előjátékban. Azt hiszi, ezzel most teljesen letaglózott? Nagy tévedésben, csak jobban elérte, hogy játszak egy kicsit.
Hogy benne maradjak a szerepemben, érdekes, meglepődött képet vágtam. Nem most látok ilyet először, s nem is utoljára. Ne akarjon engem alábecsülni. – A nadrágod is véres lett. – mosolygok végül rá. Szerintem egyáltalán nem erre a reakcióra számított, de mindegy is, nem? Kipattanok a kocsiból, majd végül bevetem magam mellé. Érzem, hogy hamarosan jól fogok szórakozni. Na, h anem is szex lesz, de nevetni azt biztosan fogok. Na meg abban is, hogy vérig fogom sérteni azzal. Tudom, hogy ritka egy bunkó ember tudok lenni. De csak ha olyan hangulatban vagyok. Na már most olyan hangulatban vagyok, de majd meglátjuk mi sül ki belőle.
Bátorításképpen fogtam, s levettem a nadrágomat, majd az első ülésre dobtam. Na, most legyen nagylány. Teljesen kényelem helyeztem magam ott mellette, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. De annyira hihetetlenül, leírhatatlanul élvezem ezt a helyzetet.
- Na lássuk kislány, meddig vagy képes elmenni azért, hogy bizonyíts? A helyedben félnék magamtól. – nevetem el magam, miközben kitámasztom a kezem a kocsi háttámláján, majd úgy figyelem ezt a kis ördögöt. Let’s play a game. Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős. Minden huszon feletti nő látott már meztelen férfi testet, bár nem hiszem, hogy Ő képes lenne addig elmenni. Nem bevállalós, vagy legalábbis nem úgy néz ki.





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyPént. Feb. 21, 2014 9:24 pm

Jensen & Lara



Figyelem ahogy egyik pillanatról a másikra lefagy az a mosoly arcáról. Már éppen kezdek megijedni, hogy újabb adag rángatást fogok kapni tőle, mikor ő egyszerűen csak leveti felsőjét. Szinte látom arcán azt a pimaszságot! Hogy teheti ezt velem? Egyszerűen nem tudom nem a csodás felsőtestét nézni. Úgy érzem mintha odaragadna tekintetem, és mikor közelebb hajol, hogy átadja nekem a pólót, csak bambán bámulok rá, mint egy idióta. De most komolyan... Mikor látja, hogy már így is legszívesebben elásnám magam a föld mélyére, akkor miért csinál ilyesmit? Annyira szeretném csak megérinteni a... Mit is? Azt hiszen úgy egyben mindent! Te jó ég! Nem hiszem el, hogy ezt megtette velem! És azt sem hiszem el, hogy egyetlen nyomorult ruha sincs ebben a kocsiban, amit magára vehet. Direkt csinálja! Nem vagyok hülye! Látni akarja a reakciómat. Én hülye meg itt bámulom és kedvezek neki. Hogy én mekkora egy idióta vagyok. Ezek után biztosra vehetem, hogy be fog szólni, vagy ki fog nevetni. Na, de én megmondtam az imént neki, hogy velem nem játszhat, én nem az vagyok aki eltűri tőle. Majd meglátjuk ki nevet a végén, Édes!
- Kö-köszönöm! - Dadogom neki, majd megrázom kicsit fejem és szemeibe pillantok, teljesen elvarázsolva. Fogom a kezemben azt a felsőt és csak figyelem amit művel odakint félmeztelenül. Nem tudom róla levenni a tekintetem, egészen addig amíg be nem ül a kocsiba. Aztán ismét megrázom a fejem, hogy most biztosan kitisztuljon, majd a kezemben tartott pólót az ölembe pottyantom, és abban a pillanatban mikor a férfi hátranéz, egy elegáns, kimért mozdulattal leveszem a saját felsőmet is.
- Én viszont nem szeretném, hogy az enyém véres legyen. - Mosolyodok el bájosan pimaszul, majd magam mellé teszem a ruhát. - Egyébként meg a címet az imént el mondtam. Nem figyeltél? Valami nagyon elvonta a figyelmed. Remélem, most nem... - Vonom fel szemöldököm, majd ismét elmondom neki a címem. Legközelebb pedig remélem komolyan veszi ha azt mondom, velem ne játsszon, mert egyáltalán nem félek visszavágni. Nem vagyok szégyellős, így nem esik nehezemre levetni egy ruhadarabot, de persze csak egy bizonyos határon belül. Na de mindenesetre, szörnyen kíváncsi vagyok reakciójára.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyPént. Feb. 21, 2014 7:18 pm


Lara & Jensen


Ennyire még sosem élveztem egy helyzetet. Most elég szórakozott kedvemben vagyok, és jó, hogy ilyen könnyen zavarba tudom hozni őt. Persze, próbálja magát tartani, de jó pár év alatt megtanultam, hogy mitől olvadnak el a lányok. Vele nem szórakozhatok? Ő még nem tudja, hogy milyen az, amikor én szórakozok. Ha annyira ki akarnám használni őt, akkor már a 3. meneten is túllennénk, és a kocsim hátsó ülését is felszenteltük volna már. De mit is akarok? 1 óra alatt nem fog megismerni.
Nagysága végre beszállt az autóba, amit én széles mosollyal kísértem. Egyre jobban kezdem élvezni a helyzetet. Főleg, mikor látom, hogy nem mer semmihez sem érni. Aztán mikor megszólal, hogy véres lett a pólóm, egy pillanatra lefagyott a mosoly az arcomról. De aztán eszembe jutott, hogy ezt akár ki is használhatom. Nem csuktam be a kocsiajtót, hanem hátrébb léptem, és lekaptam magamról a felsőm, így félmeztelenül álltam előtte. Próbáltam a mosolyomat visszatartani, de nem igazán ment. Büszke voltam arra, ahogy kinéztem. Hogy látszanak a kockáim, hogy teljesen ki van dolgozva a felsőtestem. Ez egy előny a vadászatban. Na meg persze az edzéseknek is, amiket sosem hagyok ki. Meg kell tartanom ezt a külsőt, hiszen… az egyéjszakás kalandok nem hullanak csak úgy az ölembe.
Behajolok az autóba, és odaadom neki a már véres pólómat. Az egyik kedvencem volt, de ha így hotza a sors… minden lehetőséget ki kell használni. – Tessék, tedd rá a sebedre, ennek már úgyis mindegy. – nyomom a kezébe. Annyira mosolygok, hogy lassan olyan, mintha egy Colgate reklámban szerepelnék. Vajon most mit fog ehhez szólni? A drámai hatás kedvéért nem fogok felvenni egy másikat. Mindig van nálam cserepóló, de most nem. Kíváncsi vagyok, hogy hogy is fogja lereagálni ezt az egész szituációt.- Remélem nem baj, ha így kell, hogy hazavigyelek, ugyanis nem készültem egy másik ruhatárral. – nem szeretem, ha hazudnak nekem, és én sem szoktam, de ez nem is hazugság. Ez csak egy apró kis füllentés. Se szó se beszéd nélkül elindulok az egyik fa tövébe, ami csak pár lépésnyire van az autómtól. Benyúlok a bokorba, és kiveszek egy karót, és egy fegyvert. Ha menekülni kell, mindig kell, hogy legyen nálam valami plusz. Persze, el is lophatják, de itt az isten háta mögött nem hiszem, hogy erre olyan nagy esély lenne. Mikor lehajolok, csak akkor veszem észre, hogy az oldalamon nekem is van egy sebem, habár az csak lila különböző árnyalatiban tündököl. De mindegy is, történt már velem rosszabb is.
Visszasietek a kocsihoz, majd bepattanok a vezető felőli ülésbe, és a másik ülésre dobom az előbbi tárgyakat, amiket összeszedtem, aztán hátrahajoltam a lányhoz. – Na, hova vihetlek? – kérdezem egy apró mosoly kíséretében.





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyPént. Feb. 21, 2014 6:10 pm

Jensen & Lara



Ha direkt fel akar húzni, akkor ne csodálkozzon aztán, ha teljesen kiborulok, és mérgelődök itt. Nem szabadna így bánnia egy nővel. Igazán nem szép tőle, az tény és való. Sokkal kisebb, gyengébb, törékenyebb vagyok, mint ő, és ezt teljes mértékben ki is használja. Képes vagyok félni tőle, mikor még egy vámpírtól sem félek. Valószínűleg ez azért van mert a vámpírt megölhetem, de őt nem. Elvégre nem ölhetek meg egy embert. Életem végéig börtönben ülnék, ráadásul még szörnyű bűntudatom is lenne mellé. Viszont azt hiszem neki nem ártana egy kis börtön, mondjuk bántalmazásért. De ezt hülye lennék mondani neki, mert még tényleg élve eltemet itt. Mondjuk mindig is szerettem az ilyen pasikat... Akikben van valami rossz, de ez már nekem is túlzás. Azért mazochista még nem vagyok, és éppen ezért nem értem, hogy miért csókoltam vissza. Nem kellett volna! Egyáltalán nem! El kellett volna rántanom a fejem, had higgye, hogy azért nem mindenkinek kell. Csakhogy ne legyen olyan büszke magára.
- Miért? Jobb lenne ha hallgatnék, és meg se mernék szólalni? Én nem az a fajta vagyok... Sajnálom, de ami a szívemen, az a számon is. Inkább örülj, hogy megmondom mit gondolok! - Fakad ki belőlem, de mikor ismét közelebb lép, egyből elhallgatok. Sikerül neki belém fojtani a szót, következő mondatával. Szinte biztos vagyok benne, hogy az előttem álló fickó már egy rakás nőt az ágyában tudhat. De akkor engem miért nem vitt még haza? Vagy... Ott a alagútban tudja ő is, hogy simán megkaphatott volna, de ő mégsem használta ki az alkalmat. Miért? Most mondanám azt, hogy velem van a baj, de ez a csók után nem tudom azt mondani. Látom, hogy eszi magát belülről, és igazából küzd "ellenem". Tényleg annyira nagy hatással lennék rá, mint amennyire ő rám? Csak nem akarja bevallani, mivel férfi. Ezt ő maga mondta.
- De velem nem szórakozhatsz! - Minden erőmét összeszedve hátrébb húzom fejem, szavaim után, majd csak oldalra billentem fejem. Igazából most hazudtam. Mert valójában igenis szórakozhat velem... Viszont nem az a fajta vagyok aki csak úgy bárki elé vetné magát. Nem is értem mi folyik most kettőnk között. Már az is furcsa, hogy most így itt állunk. Az a Lara akit én ismerek, nem hagyta volna, hogy így bánjanak vele. Ez a férfi teljes mértékben az ujja köre csavart, és nem értem, hogy sikerülhetett neki.
Ahogy hátrébb lép és kinyitja nekem az ajtót, egy pillanatra elmosolyodom. De aztán megpillantom azt a vérfoltot felsőjén. Ezért meg fog ölni! De hát mit várt? Hogy majd a vámpír okozta seb begyógyul magától, seperc alatt? Nagy nehezen bemászok az autóba de próbálok nem érni semmihez.
- Ha már annyira félted az autódat, akkor talán legjobb lenne adnod valamit, mert... - Az felsőjére bökök fejemmel. - Véres lettél. Sajnálom.- Mondom őszintén, és továbbra is próbálok nem érni semmihez, hátha adni fog valamit amivel letörölgethetem magamról a vért. Mondjuk reménykedem benne, hogy emiatt nem fog kirakni... Elvégre ügyelek arra, hogy ne vérezzem össze a kis szerelmét.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 10:27 am


Lara & Jensen


I gazán édes, ahogy zavarba jön. Ha tudom, hogy ilyen könnyen zavarba tudom őt hozni, akkor előbb elkezdem ezt az egészet. Szeretem, amikor a lányok nem találják a szavakat. Az a legjobb, hogy mindig, mindegyiknek olyan nagy szája van, amikor meg végre tényleg történik valami, meg se tudnak mukkanni. Azt se tudják, hogy mi történik épp, csak nagyokat pislogva néznek a másik félre. Szeretem a meglepetés erejét, de különösen akkor, ha ilyen helyzetben használom. Olyan kis édesek ilyenkor.
- Nagyszájú. Ha történik valami, mindjárt nem találod a szavakat, mi? – ismét közel lépek hozzá, s ajkaitól csak pár centire vagyok. Folyamatosan azokat nézem, mintha megint arra készülnék, hogy megcsókolom őt. Legszívesebben azt tenném, de azért nem hagyom, hogy elbízza magát, vagy mint a lányok többsége… belém szeressen. Egy két csók, vagy egy egyéjszakás kaland, aztán máris szerelmesek lesznek. Elég érdekes működnek, ezt mindig is tudtam, de ezt a részét sosem értettem. Ennyi erővel bármelyik férfi el tudná csavarni a fejüket, és észre sem vennék. Persze, ahhoz egy bizonyos fokú intelligencia is kell, mert meg kell tanulni, hogy hogy kell bánni velük.
- Szeretem zavarba hozni a lányokat. – suttogom ajkaiba, de még mindig nem cselekszem. Annyira hihetetlenül élvezem ezt a helyzetet, hogy nem is tudom elmondani. Szeretem, mikor össze-vissza elkezdenek beszélni. Az mindig azt jelenti, hogy nyert ügyem van. De mit is akarok én? Tulajdonképpen fogalmam sincs. Valahogy lesz, hisz olyan sosem volt még, hogy ne lett volna valahogy. A kérdés csak az, hogy mi fog ezután történni? Rendben, hazaviszem. De előtte úgy teszem be a kocsiba, hogy semmihez nem érhet. Aztán elbúcsúzunk és annyi? Ki szeretném használni a helyzetet, de… ahogy elbántam szegénnyel. Nem akarok még több fájdalmat okozni neki. Pláne, ha esetleg a szexre kerülne sor. Ha éppen olyan hangulatban kap el, akkor török – zúzok. Igaz, számomra az ilyen heves együttlétek a legjobbak. Nem a kis szerelmes, lassú tempó, aztán megőrülök már fél óra múlva. Bár lehet, ha szerelmes az ember, akkor sokkal könnyebben megy ez a dolog. Akkor odafigyel a másikra, és csak az élteti, hogy neki, hogy neki örömet okozzon. De ilyenről szó nincs. Egyelőre. Valahogy nem tudom magam elképzelni egy kapcsolatban. Sosem volt. Nem tudom, hogy elbírnám-e viselni, hogy valaki mindig számon kér. Vagy épp megmondja, hogy mennyi sört ihatok… vagy veszekszik, hogy elmegyek egy bárba, vagy csak sétálni egyet. Ahogy elképzelem magam előtt ezt az egészet, teljesen kiráz a hideg.
Elléptem előle, majd kinyitottam neki a kocsiajtót.
– Hölgyem, a hintó készen áll. – próbáltam viccelődni. Én már csak ilyen vagyok. Vicces, bohókás, ha épp olyan hangulatban kap el az ember. Most viszont. Túlságosan is boldog vagyok. Szívem zakatol, de mégis miért? Mi történik most velem?





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:21 pm

Jensen & Lara



Nem elég, hogy így is túlságosan zavarban vagyok, ő még rátesz egy jó nagy lapáttal, és visszakérdez. Mégis mit mondjak neki? Alig tudok beszélni is. Fogalmam sincs mi történt közöttünk az imént. Vagyis... Persze, hogy tudom, de mégsem értem. Mit reagáljak rá? Most is inkább tűnik nekem undoknak, mint kedvesnek, ahhoz képest, hogy éppen az imént csókolt meg. Most tényleg bocsánatot kellene kérnem az autó mitatt? Nem hiszem el, hogy egy autó fontosabb neki, mint egy ember. Az ég szerelmére is, nem lett semmi baja attól, hogy becsaptam az ajtaját! Komolyan nem értem mi a problémája. Miért kell neki folyton felhúznia? Ahhoz képes, hogy az előbb még csak egy "aranyos" királykisasszony voltam, pár perccel ezelőtt, megcsókolt. Legalább adhatna mellé magyarázatot is.
- Én csak... Nem tudom. Ez most mi volt? Azon kívül, hogy csók. - Mondom még mindig zavartan, nagyokat pislogva rá. Mostmár végképp nem tudom eldönteni, hogy mit gondolok erről az egész helyzetről, hogy mit gondolok róla. Egyszer azt érzem, hogy tiszta szívből gyűlölöm és félek tőle. Míg a következő pillanatban legszívesebben hozzá bújnék és soha el nem engedném. Most valahol a kettő között vagyok... Nem akarom, hogy elmenjen, de valahogy mégis akarom. Vágyom rá... de valahogy mégsem. Fogalmam sincs mit akar ez jelenteni! - Fejezd be! Ilyet nem illik kérdezni... Ne akarj még ennél is jobban zavarba hozni! - Forgatom meg szemeimet, miközben azért csak előbújik egy halvány mosoly ajkaimon. Ami pedig a zavartságot illeti, nem félek kimondani, főleg, hogy ő is látja rajtam. Nincs mit tagadni, és jól tudom, hogy elrejteni sem tudom. Így hát a legjobb taktika az, ha úgy teszek mintha ez mindennapos jelenség lenne.
Következő szavaira ismét halvány mosoly jelenik meg arcomon, bár jómagam sem tudom miért. Azt hiszem azért, mert örülök annak, hogy már nem haragszik rám. Nem akarom, hogy utáljon, és én sem akarom őt utálni. De legalább tudom, hogy nem fog itt hagyni a semmi közepén, bár abban biztos vagyok, hogy nem fogja hagyni, hogy én csukjam be a ajtót.
- Igen, igazad van. Indulnunk kell. - Mondom, ismét szemeibe nézve, de nem mozdulok el, legfőképp mert még mindig itt áll előttem, viszont ha nem állna itt, akkor se biztos, hogy elmozdulnék. Így legalább van egy nyomós okom arra, hogy a közelében lehessek, bár valószínűleg pár másodperc múlva már ismét az autóban fogok ülni.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Feb. 19, 2014 9:34 am


Lara & Jensen


M egkapta azt, amire vágyott, na meg persze én is… mégsem tudja hova tenni a dolgot. Mivel szavakba nem tudtam kifejezni, kénytelen voltam megcsókolni őt. Abban minden benne volt. Tudom, hogy megint egy kicsit erőszakos voltam, de… basszus, én ilyen vagyok. Engem így kell elfogadni, ha tetszik, ha nem. Na meg az sem mindegy, hogy megint kihúzta a gyufát. Az én autómmal senki sem bánhat úgy, mint ahogy az előbb Ő tette. És ez túl is van tárgyalva. De szerintem ezt is megtanulta egy életre. Főleg ahogy kirángattam az autóból…
- Én.. te… mi? – nevetem el magam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire zavarba fogom őt hozni. Én is zavarban vagyok, de azt hiszem, hogy eléggé jól leplezem. Bár amikor ilyen helyzetbe kerülök, kínomban általában nevetek. De ilyenkor olyan aranyosak tudnak lenni a nők. Ahogy zavarba jönnek.. elpirulnak… értetlenkednek. Ezeket a helyzeteket szoktam én kihasználni, és általában az ágyban szoktunk kikötni.  – Talán nem tetszett? – szegezem neki a kérdést, miközben felhúztam egyik szemöldököm, és kérdőn néztem rá. Na, most legyen nagy a szája, ne akkor, amikor valami nem úgy van, ahogy Ő akarja, és hisztiznie kell. Kifejezetten élvezem most ezt a helyzetet. De most már ideje lenne visszafognom magam, hazavinni őt, és hagyni, hagy nyalogassa a sebeit, melyet én okoztam, és egyáltalán nem vagyok rá büszke.
.- Ideje lenne most már tényleg, hogy hazavigyelek – vakarom meg a fejemet ismét. – Lassan kezd besötétedni, meg… ki tudja, hogy vissza jönnek-e. – kedves mosolyt erőltetek az arcomra, ezzel is nyugtatva őt, na meg rávenni arra, hogy induljunk el, mert még tényleg nem vagyunk biztonságban. Aztán… én sem vagyok most a helyzet magaslatán, teljesen ki vagyok merülve. Bármelyik pillanatban el tudnék aludni. Nem akarom semmit sem siettetni, meg tök jó, hogy végre nem veszekszünk, mint az elmúlt 1-2 órában, de azért féltem a hátsó felemet.- Fáradt vagyok, nem tudlak már úgy megvédeni, ahogy 1 órával ezelőtt. - kellemetlen ezt így kimondani, de az jobb az igazat megmondani, hogy hazudni. Sosem szerettem hazudni, és azt sem tűrtem el, ha nekem hazudnak. Persze, füllenteni füllent az ember, de azzal nem sérti meg annyira az embert, mint egy hazugsággal.





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptySzer. Feb. 19, 2014 1:08 am

Jensen & Lara



Azt szinte biztosra veszem, hogy egyáltalán nem tetszett neki ahogy becsaptam az ajtót. És azt hiszem ahogy megtettem, meg is bántam. De erre sajnos csak arckifejezését látva jöttem rá. Már megint az a hirtelen harag... Nem kellett volna! Talán most legjobb lenne bezárni a kocsi ajtaját és legalább nem tehet bennem ismét kárt, aztán meg majd ha lenyugszik, kinyitom. Bár kétlem, hogy le tudna nyugodni, miután kizártam a saját autójából. Valószínűleg letépné az ajtót és kirángatna, utána pedig felakasztana egy fára. Na most félek tőle! De mit csináljak? Menni alig bírok... Nemhogy elfutni! Ráadásul mire kimászok az autóból, ő háromszor eltöri az összes csontomat. Nem kellene ilyen paranoiásnak lennem. Biztosan tanult az alagútban történtekből, és most nem követi el ugyanazt a hibát.
Kérdésére nem válaszolok, mert egyszerűen értelmetlennek találom. Hiszen ha válaszolok is, akkor abból ő nem fog érteni semmit. Én is csak azért értem amit ő mond, mert jóformán ordibál. Nem akarom még ennél is jobban felidegesíteni azzal, hogy vissza ordítok. Hát késő... A következő pillanatban nyílik ennek a nyomorult kocsinak az ajtaja. Hiába próbálok arrébb húzódni, hogy ne érjen el, ő mégis megragadja karomat és kirángat az autóból. Csodás! Mert eddig még nem fájt eléggé a kezem! Remélem arra fel van készülve, hogy az orvosi ellátást ő fizeti, nem pedig én. Hatalmas, riadt tekintettel meredek rá, miközben a kocsinak támaszt... Hiszen elég ismerős szituáció, csak legutóbb éppen egy kőfal volt a hátam mögött. Ebből a férfiból alapvetően azt nézem ki, hogy képes egy nőt megütni, és most pedig túl ideges ahhoz, hogy ne tegye meg.
- Talán pontosan az a bajom, hogy kedvellek. Tudod... Elég rossz érzés, ha az embert lerázzák azzal, hogy "aranyos". - Válaszolok végül újabb kérdésére, olyan őszintén, amilyen őszintén csak lehetséges, majd mégnagyobb szemekkel figyelem ahogy közel lép hozzám. Visszasírom azt a pillanatot, mikor elhátrált... Ó, hogy az a! Most meg ő mi a fenét akar? És még, hogy a nők a bonyolultak? Ugyan!
Ha most lehetne, tuti beleolvadnék ebbe az autóba, vagy elrúgnám innen, vagy csak simán beülnék... De nem lehet. Egyikre se vagyok képes, pedig most mit meg nem adnék! Megcsókol! Megcsókol? Mi a...?? Ez most mit akar ezzel? Nem csókolhatok vissza! Nem szabad! Lara, nem! A fene vigye el... Még szép, hogy nem bírom ki, pedig most éppen halálosan gyűlölöm. Vagy nem? Valószínűleg nem, mivel ugyanolyan szenvedéllyel viszonzom azt a csókot.
Mikor ajkai elszakadnak az enyémtől, már nem azzal a hatalmas, riadt tekintettel meredek rá. Szememben most sokkal inkább a vágy és az értetlenség tükröződik. Nem igazán tudom hová rakni ezt az egész helyzetet. Szavai pedig inkább mégjobban összezavarnak. Nem tudok mit mondani.
-Én... Te... Ez most? - Ökögök-makogok, mint egy idióta, és ennek köszönhetően mostmár teljesen zavarba is jövök, amit persze a vörösödő fejem rögtön el is árul neki.
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyKedd Feb. 18, 2014 3:37 pm


Lara & Jensen


M ostmár bizton állítom, hogy ez a nő éppen menstruál, és azért viselkedik ilyen hibbantan. Egyik pillanatban kb szerelmet vall, meg látni akar még, a másikban viszont ellök, aztán becsapja a gyönyörű kocsim ajtaját. Most nem tudom, hogy azért legyek ideges rá, mert úgy bánt szegény autómmal, mintha neki nem lennének érzései, vagy azért, mert a hangulatingadozásaitól a falra mászok. Rosszat mondtam? Jobb lett volna, ha hazudok neki? Komolyan? Nem fogok senkit áltatni holmiféle érzésekkel, vagy tettekkel. Nem az a fajta vagyok.
- Most mit vársz már megint tőlem? – fakadok ki, miközben felemelem a hangom. Ő az autóban ül, halál nyugodtan, sértődötten, mintha körülötte forogna a világ. – Nem fogok szerelmet vallani. Férfi vagyok az istenért! – csattan ki belőlem minden. Ismételten jól felhúzott. A nők csak a bajt okozzák. Ez tény. Ennyi. Nincs is mit magyarázni ezen. – Ne játszd a sértődöttet kisasszony, mert engem nem fogsz meghatni azzal. – kinyitottam a kocsi ajtaját, amit az előbb oly hevesen becsapott, majd megfogtam a karját, kihúztam őt onnan. Egyáltalán nem érdekelt, hogy fáj-e neki, amit csinálok, de akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba. Ennél nagyobb bűntudatom úgysem lehet már. Odébb húztam, hogy csukhassam az ajtót, majd nekitámasztottam a kocsimnak. Úgy érzem, mintha vörös lenne a fejem az idegességtől. – Áruld már el, hogy mi az istent akarsz? Egyik pillanatban még hű de kedvelsz, a következőben meg úgy viselkedsz, mint egy mániákus. – közel léptem hozzá. Közelsége lenyugtatott, habár még mindig ziháltam. Tudni akarja, hogy mit éreztem ott a barlangban? Hát megkapja. Ő hozta ki ezt belőlem, viselje a következményeit. Magabiztosan, gyorsan, hogy ne gondolhassam meg magam ajkaimat az övére tapasztottam, s olyan forrón csókoltam, ahogy csak lehetett. A melegség immáron nem azért volt, mert ideges voltam, hanem a vágytól, hogy megkaphassam. Igen, ez vagyok én. Megszerzek mindenkit magamnak egy éjszakára, ha akarja a hölgy, ha nem. Ajkaim követelőzőek voltak, egy pillanatra sem szerettem volna, ha elválnának egymástól. Nem tudom, hogy meddig tartott mindez kettőnk között, de erőt vettem magamon, hogy végre abbahagyam, mielőtt még jobban beindulok. – Ez történt kettőnk között. – higgadtan, apró mosollyal az arcomon tudattam vele,miközben a szemeibe néztem, hogy mit szerettem volna ott bent tenni. Ha ez sem elég neki… hát, az már nem az én bajom.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer EmptyKedd Feb. 18, 2014 1:24 am

Jensen & Lara



Hátrál! Ez jó? Nem! Persze, hogy nem jó! Ez azt jelenti megijedt. De mégis mi a fene olyan ijesztő rajtam, hogy hátra kell lépnie? Ne menjen el! Azt akarom, hogy itt legyen... Mellettem! Mit mondtam, amit nem kellett volna? Most azt hiszi szerelmes vagyok? És ha igen? Mármint... Ezt nem úgy értem, hogy ha azt hiszi, hanem hogy szerelmes vagyok. Megtörténhet ez velem? Végülis bárkivel megtörténhet, de velem nem kellene. Főleg úgy ne történjen ilyesmi, hogy Ő itt hagy engem. Nem akarok szerelmi bánatban szenvedni, egy olyan férfi miatt, akivel kemény egy órát töltöttünk együtt. Ez egy igazán nagy szemétség lenne az élettől, és magától a férfitól is. Hiszen tudom, hogy benne is lezajlott az a dolog, ami bennem is. Bár nem mondom biztosan, hogy az a valami szerelem... Sőt! Ez ostobaság, és csupán csak feltételezés. Miért jár ennyire az agyam ezen? Hagynom kellene, hogy csak simán hazavigyen, és otthon hagyjon. Holnapra pedig még csak emlékezni sem fogok rá. Vagyis... Ez nem teljesen igaz. Jensen tett arról, hogy emlékezzek rá még pár hétig. Minden mozdulatomnál eszembe fog jutni az elkövetkezendő pár napban. Legalább, valami elérhetőséget kellene találnom. Ez nem fer, hogy ő hazavisz, tudni fogja hol lakom, és rajta fog állni, hogy találkozunk-e még, vagy sem. Talán van valami ebben az autóban. Amíg ő hajt, én majd szépen észrevétlenül körbenézek.
- Ó, szóval te tudod mi volt ott kettőnk között? Akkor hát légy oly szíves és magyarázd el nekem, mert én nagyon kíváncsi vagyok rá. - Ő sem tudja, ebben teljesen biztos vagyok. Csak le akar rázni. Valószínűleg ő az a fajta férfi, aki inkább csak az egyéjszakás kalandokat keresi... De milyen aranyos vagyok, egyem a szívét! Ennyi? Oké! Ennyi! Én biztosan nem győzködöm tovább. Akkor hát vigyen haza, ha már ennyire aranyos vagyok, és legyen boldog magával. De aztán ne keressen! Talán legjobb lenne ha most rögtön ki szállnék az autóból és inkább hazakecmeregnék valahogy magam. Nincs szükségem az ő segítségére. Neki sincs szüksége rám. De mielőtt még bármit is tehetnék, újra mellém lép és megérinti arcomat. Nem tudom eldönteni, hogy érintésével most mit vált ki belőlem. Haragot, amiért én csak nagyon aranyos lehetek, de mégis itt fogdos. Vagy inkább lenyugtat, és legszívesebben hozzá bújnék, és ölelném amíg csak el nem tol magától...
- Hát persze... Majd a következő életben. - Mondom egykedvűen, egy vállvonás kíséretében, majd elhúzóm arcomat. - Indulhatunk! - Jelentem ki, majd elmondom a pontos címem, közben pedig jelzek neki, hogy lépjen hátrébb, hacsak nem akarja, hogy őt is becsapjam az ajtóval együtt. Így tehát mikor elmozdul, egyszerűen bevágom az autó ajtaját, nem érdekelve, hogy ez mennyire tetszik a csuklómnak.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Földalatti alagútrendszer Földalatti alagútrendszer Empty

Vissza az elejére Go down

Földalatti alagútrendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Földalatti zug

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-