world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Mystic Falls-i Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzer. Feb. 26, 2014 12:08 am

Daryl és Dave

Az agyam eldobom, komolyan. Képes sértegetni? Ember, elvileg én adok majd neked egy rakás pénzt, nem nyom? Dühösen ráncolom a homlokom, és meglehetősen szúrós pillantásokat lövellek felé. Erre a "taknyos könyök" témára még majd visszatérünk, erre mérget vehetsz drága bátyám! Csak bírjam cérnával és ne ugorjak neki most rögtön!
De legalább hallgatni viszonylag bölcsen tud. Látom, ahogy fintorog. Hiába, a neveltetés hiánya egyértelműen süt az egész viselkedéséből. Igyekszem megőrizni a türelmem, de nem könnyű. Egyébként is feszült vagyok, elvégre most beszélek vele először hosszú, nagyon hosszú idő óta. Erre még kóstolgat is ezzel a taknyos kölyök dumával. Tényleg nem volt szép tőle, na!
A levegő a tüdőmből egy szuszra távozik. Hogy van bátorsága csak így felkenni egy fára? A francba is, hogy gondolta ezt egyáltalán? Igyekszem higgadt maradni, de nem könnyű. Semmi értelme annak, hogy most nekiálljunk verekedni vagy kipasszírozni egymásból a szuflát. Túl heves és meggondolatlan, hogy élte túl egyáltalán az elmúlt évszázadot? Ha mindenkivel így viselkedett, hogyhogy nem csapta még valaki le?
- Te figyelj ide rám! – ellököm magamtól, még mielőtt elengedhetne. – Először is mivel én vagyok a megbízód sajnos úgy parancsolgatok ahogy akarok! Másodszor: a kapcsolat köztünk akkor szűnik meg amikor én mondom azt, hogy megszűnt! Eddig is így volt és eztán is így lesz! – hangom inkább egy kígyó sértett sziszegése, de ez csak azért van, mert sikerült nagyon felbosszantania engem. Utálom, ha elrontják az előre kitervelt játékaimat. – A képességeidet pedig joggal kérdőjelezem meg, hiszen már volt rá példa, hogy hibáztál. Engem, többek közt elhibáztál a múlt héten! – a dühöm csak úgy süt a hangomból, én pedig képtelen vagyok fékezni magam. Igen, múlt héten a pokol fenekére kívántam őt, amiért tűpárnát csinált belőlem. Bár eltalált, még itt vagyok. Nem a legjobb reklám az ilyesmi, főleg nem egy bérgyilkosnak.
Figyelem őt, ahogy rágyújt, és engem is hirtelen elfog a nikotin utáni vágy. De még nem. Még nem lehet, amígy meg nem nézte a képet. A kezemben van, szerencsére Daryl kirohanása nem tett benne kárt. Csak az hiányzik, hogy tönkretegye nekem ezt a fotót…! Amikor elkéri, vonakodva nyújtom felé. Nem így terveztem ezt az egészet. Nem kellett volna ilyen hevesen reagálnia, azt hittem… szóval reméltem, hogy kellemesen meglephetem. Nagyot sóhajtok, ahogy elveszi tőlem a papírdarabot.
Nézem az arcát, próbálok minden egyes reakciót mélyen a fejembe vésni. A pillanat, amikor rájön, hogy ki is vagyok. Nem tudom, hogy hozzászóljak-e, vagy van-e egyáltalán szükség ilyesmire. Amíg feldolgozza, hogy mit is lát, addig én rágyújtok. Azt hiszem ez hosszú beszélgetés lesz. És nem fogok belőle jól kijönni, ami azt illeti.
- Daryl… - szólítom meg halkan, mint aki nem biztos a dolgában – Dave vagyok. Csak azért mondtam, hogy megbízatás, hogy biztosan el gyere. – csóválom a fejem, tulajdonképpen a zseniális tervem nagyjából eddig tartott. Azt, hogy innen miről beszélünk majd, nem tudom. Sőt, fogalmam sincs. Mert hiszen egyszerre sok is a megbeszélni valónk, másfelől pedig azt hiszem ilyenkor nincs szükség szavakra.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 10:14 pm

Dave és Daryl
A hangomon kívül csak a szelet hallom ahogy a fák lombkoronáját fújja. Végül egy alak ugrik le a közeli fáról. Feltartott kézzel igyekszik felém. Ő lenne a megbízom? Ez a kölyök? Amint meglátom önelégült vigyorát le is vonom a következtetéseket. Nem éppen alacsony, talán a húszas évei végén járhat és valószínűleg az egoja is hatalmas. Hogy ezt honnan tudom? Megérzés. Ahogy megszólal már tudom is nem tévedtem semmit.
-Én volnék igen. De ha már felhívtál, logikus, hogy tudod ki vagyok. - Vetem oda neki foghegyről. Ha a semmiért rángatott ide abban biztos lehet, hogy kitöröm a nyakát. Nem tetszik a modora és a lekezelő stílusa.
-Nos ha már itt tartunk, telefon alapján nem egy taknyos kölyköt vártam, de hát nem mindig az történik amire számítunk. - Már most utálom pedig még alig ha beszéltem vele öt percet. Sok olyan megbízom volt akiket a pokolra kívántam, hát Ő is közéjük tartozik. Nagyon nincs kedvem vele cseverészni. Nem adok neki három percnél többet és ha még akkor sem lesz hajlandó közölni a munkám célpontját, hát akkor Őt teszem azzá és gond letudva. Morgolódok tovább míg végül rátér a lényegre. Végig hallgatom a családi drámáját és bólintok. Nekem bőven elég az is ha megtudom kicsoda név szerint és elég is. Nem érdekel a családi hátterük stb. Na még képet is hozott, hát nem körültekintő? Egyszerűen rémes. Nem magánynyomozó vagyok hanem gyilkos, ha valakit megakarok ölni akkor nincs szükségem hozzá fényképre is, de jól van had mutassa ha ettől boldogabb lesz. Unott arckifejezéssel ezúttal én dőlök neki egy fa törzsének. Majd amit ezután hallok felmérgel és hirtelen a dühtől a kölyöknek rontok és a fához szegezem ahol az előbb még oly önelégülten magyarázott.
-Idefigyelj! Nem mondom többször szóval jól nyisd ki a füled! Nem parancsolsz nekem és végképp nem kérdőjelezed meg a munkám! Te hívtál fel én elfogadtam a megbízást és ennyi, itt véget ért az összeköttetés. Innentől nem parancsolgatsz nekem vagy úgy jársz mint az elődeid, a kutya se fog rád emlékezni! -Talán kicsit túl is lőttem a célon, de felmérgelt, hogy jön Ő ahhoz, hogy megkérdőjelezze képes vagyok-e likvidálni a bátyókáját. Mikor végre lecsillapodtam vagyis jobban mondva már nem akartam kitörni a nyakát, elengedtem és visszasétáltam a nyílpuskámért amit vállamra tettem majd felé fordultam ismét.
-Mutasd azt a képet...- Igazából kedvem lett volna helyből ott hagyni és azt mondani kit érdekel az egész, de kell a meló és pláne nincs szükségem arra, hogy azt terjessze képtelen vagyok elvállalni egy ilyen piti ügyet. Rágyújtottam majd két slukk után el is dobtam a cigarettát. Az idegesség ellen ez a legjobb.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 6:07 pm

Daryl és Dave

Egyre érdekesebben alakulnak a dolgaim. Az érkezés ebbe a csendes kisvárosba olyan emlékeket hozott a felszínre, amikről nem is tudtam, hogy léteztek egyáltalán. Mintha a gyerekkoromra emlékeznék. Tegnap felhívtam a bátyám, mintha megbízatásom lenne a számára. Elvégre mégse állhatok elé csak úgy, hogy "Hello tesó, megjöttem!". Nem, ez így nem lenne korrekt. Szűkszavú volt, és csapdát sejtett, nekem pedig az egész beszélgetés alatt mintha egy gombóc lett volna a torkomban. Ha ember lennék, talán a "torokban dobogó szív" lenne a legjobb kifejezés az izgatottságra amit éreztem.

Éjjel megint rémálmok gyötörtek. Álmomban az árvaházban voltam, elhagyatottan. Daryl folyton csak balhézott, verekedett, ügyet sem vetett rám. Egyikünknek se tűnt fel, hogy engem már kiszemeltek. Aztán az a szörnyű nap, amikor két idegen, egy férfi és egy nő felkaptak, én pedig sikoltottam és sírtam, mert nem akartam elszakadni a bátyámtól. Úgy riadtam fel mintha a halálomon lettem volna, a saját kiáltásom hallottam még mindig. Mikor lesz már végre vége?
Amint lehetett, elindultam az erdő felé, hogy még a bátyám előtt a tisztáshoz érjek. Meg akarom figyelni őt a találkozás előtt, hogy egyáltalán van-e értelme megkeresni őt. Kihalt, csendes hely. Talán mindig ilyen, de az is lehet, hogy csak az éjszaka sötétje teszi. Alaposan szemügyre vettem a lehetséges búvóhelyeket és az egész környéket. Tökéletes. Látni fogom, ha Daryl megérkezik, anélkül, hogy bármi fogalma lenne arról, hogy itt vagyok. Felmászok hát egy fára. Gyerekkoromban rengeteget gyakoroltam az ilyesmit a nevelőszüleim birtokán. Kinéztem magamnak egy jól megtermett, vastag törzsű darabot, aminek a szomszédsásában fenyők vannak. Így aztán az örökzöldek lombjának hála rejtve maradhatok a kíváncsi szemek elől anélkül, hogy tűpárnát csinálnék magamból.

Mozdulatlanul ülök felt a fán, hátam a törzsének támasztva. Mozdulatlanul és üresen. Igen, talán ez a legjobb szó rá. Évek óta kínoz ez az érzés, valaminek a hiánya ami nem pótolható. A világomban nem kelt már fel a nap jó ideje. Sötétségben élek, és ez a sötét rosszabb minden éjszakánál, hiszen a lelkemből fakad.
Léptek zaja üti meg a fülem. Jesszus, úgy csűr át az erdőn, hogy egy vaddisznó is kisebb zajt csapna nála. Csak a fejem mozdul, és kinyitom eddig csukott szemeimet. Ha nem mozdulok, nem fog felfigyelni rám, elvégre ki számítana arra, hogy egy őrült a fáról leugorva támadjon rá. Követem minden mozdulatát. Megáll a tisztáson, csapdát sejt. Mégsem olyan ostoba, mint amilyennek látszik. A fegyvere egy kicsit elbizonytalanít, elvégre emlékszem még rá, hogy milyen hatékony vele. A nyílvesszők húsomba maró élménye még elég közeli, bár a sebek már begyógyultak.
Lerakja a nyílpuskát… helyes. Eljött az én időm! Lehuppanok a fáról, olyan könnyed és elegáns mozdulattal akár egy macska. Talpam szinte hangtalanul éri a talajt, én pedig önelégült mosollyal és jelzés értékkel feltartott kezekkel elindulok felé. Láthatja, nincs nálam fegyver.
- Daryl Dicker…! A szakma egyik legjobbja. – biccentek elismerően, és megállok előtte. Félre biccentem a fejem, és gunyoros mosolyra húzódik a szám. – Magasabbnak gondoltalak. – jegyzem meg, és hátam a mögöttem lévő fa törzsének vetem. Süt róla, hogy fogalma sincs ki lehetek. Helyes! Nem így, nem ilyen egyszerűen akarom elmondani neki, hogy éppen az öcsikéjével tárgyal.
Mutatóujjammal elgondolkodva ütögetem az arcom, végül komoly hangon szólalok meg.
- Térjünk a tárgyra! Nem szeretek köntörfalazni. A megbízatás a bátyám lenne. Épp elég ideje rontja a levegőt ezen a bolygón, ideje véget vetni amúgy is túl hosszú és céltalan életének. – kezem a zsebembe mélyesztem, de a másikkal intek neki, hogy nem támadni fogok. – Van róla egy fényképem. – húzom elő a régi, gyűrött és megsárgult papírdarabot, de még magamnál tartom. Még nem láthatja. – Gondolod, hogy képes vagy teljesíteni ezt a küldetést?



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 4:17 pm

Dave és daryl
Egy szokásosan borongós és kedvetlen nap. Véget ért annak az ideje, hogy Ariana-val henyéltem egész nap. Ideje visszaszokni ebbe a zord, valós világba. Nem tagadom, hogy egy kicsit bosszús vagyok. Az éjjel közepén kapok egy telefonhívást egy igen szűkszavú egyéntől, hogy lenne a számomra egy meló, de nem telefonban akarja elmondani a részleteket. Először tartózkodtam hisz akár tőrbe is csalhatnak, de végül belementem. Ariana mélyen aludt eközben és eszem ágában sincs felzaklatni a melóval hisz amúgy sincs megbékélve a dolgok alakulásával. Ha meg még azt is elmondanám neki, hogy igen nagy a gyanúm azzal kapcsolatban, hogy ez mind csupán egy csapda, hát akkor végképp nem engedné, hogy egyedül hagyjam vagy, hogy kockáztassam az életem egy megbízás miatt. Reggel első dolgom volt, hogy ruhát kaptam magamra és leléptem otthonról. Minél kevesebbet tud annál jobb neki. Most egyenesen a sűrű rengeteg felé tartok. Már maga a helyszín sem tetszik, de most már idegesít a dolog és szeretnék a végére járni. Ha valaki csak szórakozásból hívott fel, hát addig éljek, de megtalálom és kibelezem. Megigazítottam a vállamon lógó nyílpuskát és egyre beljebb hatoltam a sűrűben. A napkorong egyre magasabbra tér az égen. Nem sokára már itt az erdő mélyén is lesz néhány halovány fény csík. Nem mintha szükségem lenne rá hisz látok én anélkül is. Félre hajtottam egy ágat ami az arcomba készült csapódni majd kiléptem egy ösvényre. Néhány 10 méterrel odébb meg is pillantottam a megbeszélt helyet, a tisztást. Ismerem ennek az erdőnek minden zugát. Ha bajba kerülnék és a harc elkerülhetetlen lenne, vesztés esetén még mindig megtudnék húzódni valahol vagy kijuthatnék innen anélkül, hogy rájönnének. Nem tehetek róla, de most, hogy Ariana is az én életemtől függ, máshogy tekintek a megbízásokra. Nem veszem olyan könnyű vállról  mint azelőtt. Élnem kell, mert neki szüksége van rám. Beléptem a bokrokkal körülzárt tisztásra. Egy lelket sem láttam, se árnyékban se elrejtőzve. Megfeszültek az izmaim. Határozottan csapdát szimatoltam. Annál azért sokkal okosabb vagyok, hogy tudjam, figyelnek és, hogy esélyem se lenne vissza menni azon az úton ahol eddig eljöttem. Körbe fordultam minden egyes fát, bokrot jobban megfigyelve, de semmi nem odaillőt nem szúrtam ki. Most mondhatnám, hogy ez igen jó jel, ha éppen nem egy bérgyilkos lennék, de mivel az vagyok tudom, ennél rosszabb már nem is lehet. Neki vagy nekik van előnyük velem szemben. Berendezkedtek és bárhonnan lecsaphatnak rám. Lekaptam a vállamról a nyílpuskát majd megfeszítettem rajta a húrt és egy nyilat helyeztem bele. Magam elé helyeztem a fegyvert, hogy legalább ne a nulláról induljak. Elindultam az egyik irányba lassú léptekkel. Minden neszre megfordultam, hogy megbizonyosodjak afelől senki sincs mögöttem. Nem félek. Számtalan alkalommal kecmeregtem már ki ennél halálosabb csapdákból is. De a szakmám azt is megköveteli, hogy én legyek a legjobb nyomolvasó és a legkörültekintőbb vadász. Ebben az esetben mind a kettőre nagy szükségem van. Megállok és leteszem a fegyvert a lábamhoz. Majd belekiáltok a szél által uralt tisztás csendjébe.
-ha jót akarsz mutasd magad!

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Dec. 09, 2013 7:42 am

Maud & Damon

Words: 459
Notes: A kövi jobb lesz ígérem! *-*
Music: Comes and Goes


Kóborlás. Percek, talán órák telhettek el, mikor elváltam Elenától, hogy sietek vissza. Sietnem kellene. Tényleg. De valami nem hagy nyugodni, és ez az öcsém. Igen még nekem a nagy és utánozhatatlan Damon Salvatore-nak is felbukkan néha a bűntudata. Vagy talán csak különös, hogy Stefan ennyi időre lelécelt. Mikor utoljára beszéltünk, akkor mintha láttam volna valami reményt, hogy visszatér a hős frizurájával, aztán eltűnt. Kisétált a nappaliból és azóta sem láttam. Nem tagadom az egyik okom ez volt, mikor az erdőbe jöttem, hátha egy nyuszit kerget éppen, vagy éppen békeszerződést kötnek, nem tudom, de tüzetesen átkutattam ennek a rohadt erdőnek minden szegletét, és semmi.
Nem tagadom, közben mást is keresek, hiszen úgy hallottam, hogy az őrült szerető is életben lehet, legalábbis mintha Silas arról hadovált volna, hogy meg akarja ölni, szóval tuti feltámadt. Azért mennyire aranyos nem? Hogy itt Mystic Falls-ban aki fel akar támadni, az fel is támad. De ha Silas nem segít, mert fogvatartottam az öngyilkos hajlamokkal megáldott örök szerelmét, keresnem kell valami mást. Valakit, aki nem akarja, hogy a túlvilág megszűnjön, és ezt meg kell akadályoznunk. Elvégre most már fontosnak kellene lennie, hogy visszahozzam Elena boszi barátnőjét, legalább miatta. Hiszen kimondta a varázsszót, és az éjszaka valami csodálatos volt. Egyszerűen feledhetetlen. Nem volt kétséges... Végre most éreztem először azt, hogy megkaptam a lányt, teljesen.
Beszélnem kell Mirandával is erről, és megmondom őszintén, most az egyszer bűntudat halvány érzete tör utat mellkasomban. El kell feledtetnem magam vele, most, hogy már számomra feleslegessé vált, hiszen valljuk be őszintén a vére volt az, ami csábított, megkaptam és visszatartott attól, amit tenni akartam, megvédtem magamtól a város emberi felét, de már nincs rá szükségem.
Lépések és villódzó fénynyaláb tűnik fel alig pár száz méterre tőlem, s már tudom, hogy nem vagyok egyedül. Percekig némán figyelem az imbolygó fényt, mintha valami kis szentjánosbogár nőne a szemem láttára... Egy nő, és ember, hát persze, ilyenkor a sötét erdőben. Egy pillanatra az erek feltűnnek arcomon, jelezvén, hogy a vadász énem előbújt, bár nem érzek éhséget, csak a játszani támad kedvem. Még nem döntöttem, mi legyen a sorsa, elmenjek mellette, vagy játsszak előtte egy kicsit, mindenesetre egy pillanat alatt illanok tova, nehogy észrevehessen, majd szándékosan nehezedik lábam egy görbe kis botra, hogy addig feszülhessen, mígnem egy keserves roppanással jelezze, hogy eltört. Reményeim szerint a hölgyemény felkapja a fejét.
- Kissé veszélyes idekinn nem gondolod? - Szólalok meg végül még ugyanott, hogy a nő reményeim szerint arra forduljon, amerről beszélek, majd a következő pillanatban vele szemben állok, alig háromszáz méterre tőle, de egy hang sem hagyja el ajkaimat, csak nézem őt, az alakját, a ruháját, és az arcát, mert próbálok a emlékeimben kutatni, de még nem láttam itt. Sőt még a városban sem, szóval ha véletlenül megölném, nem hiányozna senkinek. De ma nem akarok ölni. Persze erről nem kell tudnia...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyVas. Dec. 08, 2013 10:04 pm


Damon & Maud
Annak fényében, hogy Grace utálja az olyan dolgokat, amikhez nem használhatja a száját, kifejezetten ügyesen ül csendben és hallgat, miközben arról papolok neki, mennyire kiborító úgy dolgozni a főnököm mellett, hogy az folyton folyvást vagy a melleimet vagy a számat nézi. Azt hiszed nem lehet rájönni, ha valaki nem a szemedet, hanem a szádat nézni? Ó, akkor nyilván nem nőből vagy, mivel nekünk a vérünkben van, hogy felfedezzük ezeket a véleményem szerint bunkó gesztusokat. Szóval ez a helyzet, a főnököm egy szoknyapecér... ha Gracie ennek nem örül, mi a francért akarja, hogy szoknyát húzzak nadrágkosztüm helyett? Az érveim általában állják a sarat, miszerint nem divatbemutatóra, hanem dolgozni megyek, de olykor természetesen igaza van: az elegancia is fontos. De hát nem ez a lényege egy nadrágkosztümnek, könyörgöm? Néha úgy érzem, az egyetlen érteles ember vagyok a földbolygón.

Rémesen kelek - gondolkoznom sem kell, hogy rájöjjek, Grace nincs mellettem. Általában ez történik, ha kihagy egy éjszakát: lidérces álmok meg forgolódás. Sosem hittem ezekben az alvászavaros baromságokban, mostanában viszont hiszek abban, hogy valakinek a jelenléte meg tud nyugtatni és álmot csal a szemedbe. Grace tudja jól, hogy ebből a szempontból is a függője vagyok, kétség se fér hozzá, hogy szándékosan hagyott itt magamra. Miért szeret bosszantani? Miért dühít fel folyton? A párnája felé nyúlok, mikor papír akad kezeim közé. Oldalra fordulok és felbontom a levelet.
,,Nem volt türelmem kivárni, míg felébredsz. Kávé az asztalon, pirítós a sütőben. ZH-t írok, drukkolj! Csók, Grace."
Milyen romantikus! Összegyűröm a papírfecnit, amit ezúttal látszólag jóindulatból firkantott nekem, majd átgördülök másik oldalamra és ismét a párnák közé temetem arcomat.

Végighallgatni Richard antiszemita baromságait, maga volt a pokol. Mi baja az embereknek a zsidókkal? Tettek valami rosszat velünk azt leszámítva, hogy hajlandóak szívvel és lélekkel gyakorolni a vallásukat? Persze, ez a köreinkben nem olyan elterjedt és megbecsült dolog, sőt ezernyi hozzám hasonló ateista lélek él a Földön, akik legfeljebb abban hisznek, hogy a szex jó konfliktuskezelő megoldás és hogy ha nem mondasz valamit, az nem számít hazugságnak. Baromságok tömkelegével találkozok naponta és kezdem azt hinni, hogy ez nem a világ, hanem Mystic Falls hibája. Hiányzik Springfield és az ottani baromságok.
Miért nekem kell a helyszínre mennem? Egyáltalán hogy tudják pontosan meghatározni, hogy az erdőben merre történt a baleset? Értem én, koordináták meg egyebek, de ezek behatárolhatatlan dolgok, ami a gyilkosságokat illeti... Kétségem sincs afelől, hogy azért vagyok én a futár, mert az új húsra minden szart rá lehet bízni. Richie még nem tudja, hogy amihez nem fűlik a fogam, azt általában nem csinálom meg és nem azért, mert egy hisztis picsa lennék, mint a nők durván nyolcvan százaléka, hanem mert tudom mire vagyok képes, és ennél, barátocskám, azért bőven többre.
Egy nyomorult zseblámpával a kezemben bolyongok már fél órája a sötétben, mint Dóra, a felfedező és semmi gyanúsat nem találtam. Megeshet, hogy felültetett az a szemétláda, degenerált, infantilis disznó? Nagyon remélem, hogy nem, mert ha igen, holnap egy kiváló munkaerőnek kell majd búcsút mondania szerény személyemben.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Aug. 26, 2013 11:41 pm

Nathaniel + Damien
Not you again, "mate".



Évszázadokon át tudtam úgy létezni, hogy senki sem ért hozzám. Egy újjal sem, nem. A vadászok, a boszorkányok, és mindenki más aki valamilyen érthetetlen ok miatt gyűlölt és megpróbált megölni kudarcot vallott. Senkiben sem láttam túlságosan sok fantáziát, kivéve Nate-et. Talán ő képes lesz oroszlánt szelídíteni? Hát azt azért megnézném, mert az oroszlán harap és üvölt, ha nem hagyják békén. Mi rosszabb egy üvöltő oroszlánnál? Hát kettő, csak kár, hogy nincs belőlem több. El tudnám viselni a világot tele Damien-nel. Nem kéne semmi miatt aggódjak, és végre létezne olyan életforma ezen a kis bolygón amit mi csak Földnek nevezünk, ami nem ítélné az univerzumot pusztulásra. Ábrándozni szabad, nem?

Ahogy látom, az arcából még mindig nem vett (vettek) vissza. Mosolyog itt össze-vissza, mint egy kisgyerek a születésnapi zsúrján. Ha ilyen pszichopata állat, aki személyiségzavarokkal küzd, akkor legalább megtanulhatna felnőttesen viselkedni, nem pedig mint egy ötéves. De van aki már csak ilyen marad. Nem ítélkezek a felett, hogy ki milyen kisfiú legbelül.
- Öreg lehet, hogy vagyok, de a barátod az biztos nem. - felhúzom a szemöldököm jelzésképpen. Nem szeretem ha a magánszférámba vágtatnak egyenesen, Nathaniel pedig pont ezt teszi. Zsebre vágott kézzel, teljesen átlagos arckifejezéssel közelít felém egyik fától a másikig, mint valami ragadozó. Nagyon jól tudja mit csinál, látom a szemében. Most nagy zsákmányt ejthet el a kis szorgos törpe. De nem hibáztatom, magamat én is elejteném bármikor.
- Talán azért vagyunk itt, hogy bevégezzem ami neked oda fent, vagy oda lent meg van írva. - beszélgetésünk kezdete óta, most először mosolygok őszintén. - Nem váltam köddé, csak nem voltál elég ügyes, és talpraesett. - legyintettem egyet, mint akit nem érdekel se a múlt, se a jelen.
Keresztbe fontam magam előtt a karom, és valamivel feljebb emeltem a fejem, hogy jobban rálássak a fák közti ösvényekre, vészhelyzet esetén. Volt egy két kitaposott járat, szóval azt el fogom kerülni, ha úgy alakulna a dolog... remélem nem fog, de még én sem vagyok Isten, hogy megjósoljam mi és hogy fog történni. (sajnos)
- Kudarcot vallottál és hidd el, most is azt fogsz. Nem becsüllek alá, engem megtanítottak arra, hogy az ellenfeleim akármilyen szánalmasan hülyén nézhetnek ki, akkor is erősek lehetnek. Szóval... kezdetnek csak ennyit teszek. - a hangom a mondat végére felerősödött és az előttem körülbelül egy - két méterre álló férfit a szemben lévő fa törzsének löktem. Nem akartam túl közel menni hozzá, karók és egyéb cukiságok miatt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyPént. Aug. 23, 2013 10:06 am

damien nathaniel



Hirtelen minden indok, minden magyarázat feleslegessé vált. Már tudtam, hogy a lehető legjobb helyre érkeztem. Mystic Falls... máris több itt a vámpír, mint amennyit talán máskor egy év alatt találtam csak meg. Hát ezért olyan különleges a hely. De csak óvatosan... ennek biztosan megvan az oka is. És nem egy kellemes ok lehet. Áh, nehogy egyszer bármi is szép és jó legyen...
Damien viszontlátása némiképpen váratlanul ért, de ettől függetlenül maradt az arcomon az az őrült vigyor, amit az előbb produkáltam, mikor csak megpillantottam. Ez a fickó valamelyest eltért a többitől. Képes volt átverni, és meglógni. Ez előtte nem sikerült senkinek. És... ha úgy őszinte akarok lenni, utána sem. Egyedül ő... igaz, a korát nem kérdeztem, mert nem is érdekelt, de nyilván valamivel idősebb is, mint a többi. Az meg... hm, eleve nem túl kedvező rám nézve, tekintve, hogy én még eléggé fiatal vagyok a magam szakmájában. De hát kérem szépen, vannak nálam fiatalabb vámpírvadászok is! És ők is megélik a harminc évet... úgy általában. Ha nem, az az ő bajuk. Nem voltak eléggé felkészültek, és ezzel ennyi a magyarázat.
Felsóhajtottam, és végighúztam az egyik fa törzsén az ujjaimat, miközben némiképpen elfordítottam a tekintetemet a férfiról, de magamban nevetnem kellett. Az arcomon ez látható is volt. - Van egy ősrégi mondás, drága barátom - billent oldalra a fejem, és hirtelen ránéztem, miközben tovább folytattam az eszmefuttatásomat. - Véletlenek márpedig nincsenek - löktem el magamat a fától, de nem közelítettem felé. Zsebre vágtam az ujjaimat, és teljesen átlagos képet vágva néztem őt. Az egyetlen személyt, akinek jobban akartam a vérét, mint bárki másét, csak mert át tudott verni. - Ki tudja? Talán azért vagyunk most itt, hogy bevégezzük azt, amit évekkel ezelőtt kellett volna. Mikor csak úgy... köddé váltál - vált a hangom némileg hevessé, de még így sem mentem hozzá közelebb. Szemeit azonban már tartottam, a tekintetét bámultam, és felkészültem arra, hogy ezt úgy értelmezi: neki kell megölnie engem. Ó, pedig az nem lesz egy egyszerű menet, erre felkészülhet.
- A logikád még mindig remek. Ezért szeretem a vámpírokat. Gyorsabban vág az eszük, mint a borotva - sötétült el némileg a tekintetem, hangomba megvetés költözött, és megálltam egy méterre előtte. - Helyes feltevés. Vadászni jöttem. És... ezúttal sem szeretnék üres kézzel távozni. De mivel legutóbb csúfos kudarcot vallottam, hát tudom, hogy ezúttal... a te esetedben módszerváltozást kell, hogy bevessek - dörzsöltem meg az államat, és így mértem végig. Mindig volt valami a tarsolyomban. Ha végképp nem válik be semmi, marad a verbéna, ami nagy esélyben legyengíti. Hacsak nem egy olyan fakír vámpír, hogy verbénát szed, és így mások nem tudják legyengíteni...


◯ Zene: titanium
◯ Megjegyzés: csak ideért... :S  

©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 6:31 pm


Not you again

M indenki életében akad olyan valaki, akiben megbízott, akivel eljárt szórakozni, akit az igaz barátjának tekinthetett. Nekem is volt egy ilyen társam, bármilyen hihetetlen is elhinni.  A nagy, gonosz, csúnya vámpír tényleg barátkozott valakivel? Igen, ez nem csak ámítás, valóban így volt. Habár, a barátság szó fogalma eléggé szerteágazó és hatalmas, ezért nem vagyok benne biztos, hogy minden jelentését kimerítettünk, de azt hiszem, ha másra nem is, de erre az egy dologra büszke lehetek. Most pedig jöhetnek a felesleges kérdések. Mi történt vele? Miért? Hogyan? Mikor? Hol? Nem szeretem feleslegesen jártatni a számat, ezért nem is szoktam emlegetni ezt a témát. Higgyenek csak magányos farkasnak. Pár évszázada úgy is az vagyok.
Mystic Falls volt az a hely, ahova megfogadtam, hogy többet nem térek vissza. Nem akartam problémákat, a hátam közepére se kívánt misztikus teremtményeket. Mert Mystic Falls minden, de nem egy hagyományos, normális kis város, valahol Amerikában. Ez a város, és a lakói mind-mind különféle képességekkel rendelkeznek. Van itt vámpír, vérfarkas, boszorkány, Hibrid, vadász. Ha alaposan kutatunk, keresünk, akkor elvétve egy két embert is találhatunk, de csak ha nagyon szemfülesek vagyunk.  Néha azt gondoltam, hogy még egy unikornissal, vagy egy csillám pónival is össze fogok futni az erdőben, ha eléggé messze megyek, de legnagyobb sajnálatomra mindig elkerültek. Lehet, túl ellenszenves vagyok nekik, vagy csak nem kedvelnek az állatok. Mind a két eshetőség lehetséges, egyiket sem tudom cáfolni.
Valahogy most mégis az erdőben állok. Annyi év után, mégis itt vagyok. Igaz, hogy csillám póniknak még mindig semmi nyoma, de nem is értük jöttem vissza. Hogy miért? Azért, hogy lerójam tiszteletem. Itt az erdőben temettem el őt, és a sírjánál esküdtem a bosszúra, de az azóta is váratja magát. Kalandos utam mindig megakad valahol. De élvezem minden egyes percét.
Körülnézek, veszek egy nagy levegőt, és már a következő városon gondolkozok. Alig várom, hogy elhagyjam ezt a porfészket.  De édesen dédelgetett képeimet és illúzióimat hamar félbe szakítja egy hang.  Egy olyan hang, amit ismerek, és finoman, de mégis iszonyatosan zavarja a fülemet. Legutoljára épp egy sátánista pincéből szöktem meg, ahol fogva tartott. Volt ott karó, verbéna, varázsigék könyvbe szedve, minden, ami egy szadista boszorkánynak, szem szájnak ingere.  Engem a sors mindig ilyen „megkínozlak, mert arra van szükségem” emberekkel hoz össze. Hát mi rosszat tettem én a sorsnak?  Azt nem kérdezem, hogy másnak, mert akkor attól félek belém csapna egy villám a sok bűnöm miatt. Isten kegyes, de azt hiszem már kihúztam a gyufát nála. Most próbálom valahogy visszatuszkolni.
-Nathaniel. A meglepetésnek általában örülni szoktak. Bocsáss meg, ha nekem most hányingerem lett. – felé fordulok, és próbálom kerülni azt a vámpír szívéig ható pillantását. – Én pedig reméltem, hogy nem látlak többet. Se itt, se ott. Se sehol. De úgy látszik, hiába reménykedtem. – Most komolyan… nem lehet egy nyugodt napot itt eltölteni? Annyira nagy kérés lenne? Úgy látszik, hogy igen.  Legközelebb imádkozok is. Ha lesz legközelebb… Mert feltételezem, hogy nem gombát szedni jött az erdőbe, és nem is a nagymamájának visz kalácsot, kiskosárba, mint Piroska.
-Te pedig gondolom jöttél vadászni. Hát nem jó vadat kaptál el. – elfutni nem fogok, nem vagyok gyáva. Lássuk mennyit fejlődött a legutóbbi találkozásunk óta.



•• Words: 515 •• Music: -- •• Note: Twisted Evil  ••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Júl. 22, 2013 1:55 pm


Damien Kratos & Nate Baltimore



Egész szép napra virradtunk ma. Hát igen, errefelé megesik, hogy néha egész nap szakad az eső, aztán kisüt a nap, de a lényeg, hogy mindig változik. Ezért is imádom Mystic Falls, vagyis inkább Virginia minden egyes szegletét. Bár néhol egészen hideg. Máshol túl forró... hát, ez Amerika. Európát már körbejártam. Ami azt illeti, ha valami középkori hódító lennék, biztosan Olaszország lett volna az első hely, amit az uralmam alá vontam volna. De hát... erről bizony jócskán lekéstem. Majd legközelebb. Egy következő életben. Hiszen egyszer az is eljön. Na jó, nem hiszek én az indiaiak hülyeségeinek. A lélekvándorlás nagy hülyeség.
Visszatérve Európára... a többi ország olyan... semmilyen. Mindegyik küzd a hatalomért, ami nem lenne szabad, hogy egy emberé legyen. Ha igen, akkor egyértelmű, hogy az én kezembe való lenne. De inkább nem terjesztem ki egoizmusomat, hiszen az vétek ebben a világban. Ha a középkorban élnék, már-már megégetnének eretnekség vétkével, amiért nem hiszek istenben, és megtagadom őt, valamint nem tisztelem a hazámat sem. Hazaáruló... mi vagyok én, he?! Egyáltalán hol a haza? Ebbe még mindig nem akarok belemenni.
Ez a nap tökéletesnek bizonyult a vadászathoz. Nemrégiben sikeresen halálra kínoztam a kis kedvenc vámpíromat, pedig nem állt szándékomban. Mindenesetre, most kell egy új díszpéldány, és most meg is találom. Kísérleteket kell végeznem, méghozzá sürgősen! Nem késlekedhetem, ez olyan, mint másoknak a napi kávé. Nekem erre van szükségem, és itt a pont a mondat végén. Ja igen, kávé... nem ártana még a nap elején behörpinteni egyet.
És ahogy egyre beljebb haladtam ebben az erdőben... egyre mélyebbre, lesve minden nyom, nesz és hang után, végre megláttam valamit, nem olyan messze tőlem, és ez rögtön ravasz vigyort varázsolt az arcomra.
Az, hogy eddig mi mindenen gondolkodtam, hirtelen semmissé vált. Már nem volt kedvem tovább keresni. Mert ahogy végignéztem ezen a példányon, már tudtam, hogy megtaláltam a tökéletest... és innentől kezdve az lesz a célom, hogy levadásszam, befogjam, ketrecbe zárjam, és... hmm... mennyi gondolat a fejemben, ó de még mennyi! És mindet meg kell valósítanom, mert egyszerűen... NEM TUDOK ÉLNI a hajlamok nélkül... egy átkozott szadista vagyok, kegyetlen, mint amilyen talán maga Vlad Tepes sem volt, pedig ő aztán tudott valamit, mikor karóba húzta az embereket. De azért vámpír nem volt. Ez viszont... tagadhatatlanul az. Ezer közül is felismerem a fajtáját. Szinte már nekem jellegzetes a szaga... amit nem tudok elviselni igazából, de meg kell tennem, ha jót akarok tenni magamnak... a világnak. Meg kell szabadítanom őket, az emberiséget ezektől a mocskoktól.
De nem tellett sok időbe, hogy hirtelen bevillanjon valami. Egy felismerés... és felvont szemöldökkel meredtem a férfira, akiről tudtam, hogy hallott engem. Hiszen vámpír. Hallania kellett, hogy jár erre más is. Talán vadászik? És azt hitte, egy ostoba ember járkál errefelé? Hm... nem rossz, én még hasznot húzok belőle... és mi több, nem is akármilyen hasznot. De hát ha ő felismer... akkor tudni fogja, hogy ne támadjon.
- Ó, drága barátom... - álltam meg az egyik fa mellett, és keresztbe fontam karjaimat a mellkasomon, így nézve rá, már félrebillentett fejjel. - Micsoda meglepetés... nem gondoltam volna, hogy látlak még... s mi több, pont itt... - sóhajtottam fel elégedetten. Ez a nap már jól kezdődik. Ki tudja, hogyan végződik.
Felrémlett az, mikor ez a senkiházi csak úgy meglógott előlem. A játszma akkor tisztességesen (vagy nem?! ) elkezdődött, de nem fejeződött be, mert nem bírtam vele... de azóta már megedződtem.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 4:49 pm


Altair & Cara
» Miért nem? – Pillantottam fel rá a levegő feszültségéhez képest kifejezetten békésen. – Ismertem néhány olyan vámpírt, akik kifejezetetten szerettek játszani az „étellel”… – Gondolom azt mondanom sem kell, hogy az utolsó játékba beletört a foguk. Rossz vadászt szemeltek ki maguknak. – Nevess csak, nem érdekel. – vontam vállat a megjegyzésére.
Segítség? Nekem? Egy vámpírtól? Na meg a…! Szemeim szikrákat szórtak, azonnal felpattantam, mutatóujjam fenyegetően tartva, kissé felemelt hangon estem neki.
» Igen! Igen, tévedtél! Nem kértem a segítséged, ti vámpírok… – szédülni kezdtem, a hangom pedig folyamatosan halkult... nem tudom, talán a vérveszteség lehetett az oka.. – a te fajtád… Ah, tök mindegy. – Visszaültem a rönkre és csendben figyeltem, ahogy beszél. Olyan nyugodtnak tűnt. Egy pillanatra elbizonytalanodtam, talán ő tényleg más. Mindig is abban a hitben éltem, hogy vannak jók és vannak rosszak. Csupán ennyi. De talán ha jobban megfigyelném, megláthatnám az apró repedéseket a két oldal között, ahol átszűrődik a fény. Tanúságot nyerhetnék az élet kettősségéről, hogy mindannyiunkban van fény és sötét. Talán ez a vámpír rá az élő példa. Nem tudom, de igazán nem is érdekel. Nem az a feladatom, hogy gondolkozzam az élet nagy dolgairól. A megváltás helyett sokszor könnyebb a tudatlanság terhét viselni...
Hamar elhessegettem a kétes és ingatag gondolataim. Az ő fajtáját nem vehetem emberszámba.
» Hozzám sem kellett volna szólnod! – néztem fel rá mogorván, az „ez lesz végig?” címletű kérdésére reagálva. Bár jobban belegondolva… és igen, ha az életem múlna rajta sem vallanám be, főleg magamnak nem, de van ebben a vámpírban valami. A tekintete sokkal tisztább, mint másoké. – Virágot természetesen kérek. Verbénát, hogy belenyomhassam a fejed. – elmosolyodtam és szemetforgattam. Ez a mosoly, az eddigi reakcióimhoz képest sokkal inkább játékos volt, mint gúnyos. Felálltam és odasétáltam hozzá, közben enyhén émelyegni kezdtem, de nem vettem róla tudomást. Rövid utam közben újra alaposan végigmértem. – Szeretném visszakapni a karóm. – kivettem a kezéből, hátatfordítottam és indultam volna, ám egy pillanatra megdermedtem. Kivert a veríték, a füleim zúgni kezdtek és néhány másodperc alatt az egész táj elhomályosodott. A föld újra hideg lett és nedves…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzer. Ápr. 24, 2013 8:07 pm


Na... úgy fest, a mystic fallsi tartózkodásom mégsem lesz olyan unalmas, mint hittem. Persze... bizonyos körökben iszonyatosan sokat pletykálnak a környékről és az is tény, hogy túlságosan is sok magunkfajta lófrál errefelé, de ez még nem jelent semmit. Simán lehet, hogy mindezek ellenére az én érdeklődésemet nem kelti majd fel a város. Viszont... mit tagadjam? A kezdet igazán szórakoztató volt... meglátjuk, hogyan alakulnak majd eztán a dolgok. Mások nyilván nagy szemeket meresztenének rám, ha tudnák, hogy mit tettem és komolyan megkérdőjeleznék az elmeépségemet. Ahogy látom, a vadász sem igazán érti, hogy mit is művelek én itt tulajdonképpen.
Figyelem, ahogy elbiceg a halott vámpírig majd kiszedi belőle a karót. Mivel a jelenlegi állapotában vajmi kevést kárt lenne képes okozni nekem, nem zavar a tevékenysége. Ha neki ez ad valamiféle biztonságérzetet, hát csak szorongassa. Gondolom a becsületét már úgyis épp elég erős ütés érte, hála ennek a kis incidensnek.
- Miért harapnálak meg? – kérdezem. - Egyetlen étkezést nem érne meg ennyire túlbonyolítani – pillantok ismét elhalálozott fajtársam felé. - Amúgy is, miféle fenyegetés ez? Ha olyan lennék, már röhögnék.
Néhány pillanatig szó nélkül szemlélem a kezembe nyomott karót. Az mindenképpen jó pont a számára, hogy egyelőre még nem kezdett ugrálni és felelőtlen dolgokkal próbálkozni. Bár talán csak egyszerűen tisztában van a saját korlátaival. Minden esetre a szavai szórakoztatnak... Érthető módon egyáltalán nem bízik bennem. Miért is tenné? Akár azért is színre léphettem, hogy személyesen nyírjam ki. Nincs cetli a homlokomon, hogy néha bizony roppant mód humánus és vámpírokra veszélyes tudok lenni. Néha ehhez támad kedvem. Na és akkor?
- Hogy mi akarok? Az ég világon semmit – vonom meg a vállamat. - Éppen erre jártam és úgy láttam elkel némi segítség. Tévedtem volna? – érdeklődöm őszinte kíváncsiságot mímelve. - Lehet, hogy ez valami bizarrul kivitelezett öngyilkossági kísérlet volt? Ez esetben őszintén sajnálom, hogy közbesuhantam. – Attól még hogy vadász, nekem nincs vele komolyabb bajom. Mindenki úgy öleti meg magát, ahogy akarja. Ki vagyok én, hogy beleszóljak a szakmaválasztásába? A lényeg, hogy amíg személy szerint nem engem macerál, addig csak egy szimpla ember. Na persze ha mondjuk Monával akadna össze, rögtön megváltozna a helyzet... - Na, ilyesmire gondoltam – jegyzem meg, mikor ismét fenyegetni kezd. - Ez már sokkal hatásosabb, mint a korábbi volt. De ki kell, hogy ábrándítsalak. Ha el akartalak volna tenni láb alól, már halott lennél. Az ilyesmi amúgy sem az én stílusom – csóválom meg a fejem és még egy lemondó sóhajt is megengedek magamnak.
Nem is vártam, hogy majd befogja a száját – vagy teszem azt elkezdi visszafogni magát. Ilyen tehetséggel eddigi tapasztalataim alapján egyetlen vadász sem rendelkezik. Márpedig bő ötszáz év alatt azért volt időm jó néhány dolgot megfigyelni. Van, ami mindig ugyanolyan, akárhány évszázad röppent is tova... mindegy, mennyire lett más a világ.
- Most ez lesz végig? – teszek fel egy újabb kérdést. - Értem én, hogy nyilvánvalóan porba tiportam az önérzetedet, de annyival jobb lenne holtan? Küldjek esetleg virágot, az kiengesztelne?
Karjaim összefonom a mellkasomon és tovább tanulmányozom, ahogy csak üldögél ott. Ő nyilván hihetetlenül fontosnak hiszi, amit csinál. Talán még a kockázatokkal is tisztában van. Én sosem értettem, mi visz rá valakit arra, hogy egy olyan foglalkozást űzzön, amiből ezer százalék, hogy nem fog tudni nyugdíjba menni. Részben megértem... a nagyon kellemetlenkedő alakokat én is mindig el szoktam takarítani, ha olyan helyzetbe kerülök. Na de azért azt mindenképpen be kell ismerni, hogy én némi előnnyel indulok. Kezdetnek nem vagyok ember...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 4:44 pm


Altair & Cara
Felhúzott szemöldökkel, visszatartott levegővel figyeltem az eseményeket. Még fel sem fogtam mi történik, de az ellenfelem már karóval a szívében feküdt a földön. Épp úgy nézhettem ki, mint akit kiraboltak és az első, amit elvettek tőle, a becsülete. Pont egy vámpírnak kellett megmentenie az életem? Ennél megalázóbb nincs egy vadász számára.
A kezdeményezésére nem reagáltam semmit, mintha ott sem lett volna. Nagy levegőt vettem, felnéztem az égre, miközben a fejem csóváltam.
» Ez most komoly? Nagyon viccesek vagytok... – ez után tekintetem visszaengedtem az idegen férfira, és méregetni kezdtem. Fél perc, talán egy egész is eltelhetett, amíg összefont karokkal, dacosan nézegettem. Nagyot sóhajtottam, majd nehezen bár, de emelt fővel sétáltam – vagy inkább csak sántikáltam – oda a halott „barátunkhoz” és kihúztam belőle a karót, mint aki jól végezte dolgát.
A fegyverrel a kezemben a „nap hőse” elé álltam, egész közel. Az arcom teljesen közönyös volt, érdektelen.
» Esküszöm minden szentre, ha meg mersz harapni, életed legszörnyűbb gyomorrontása fog a pokolra küldeni. – Na ne… mihelyt kimondtam, legszívesebben vissza is szívtam volna... Talán még egy „bácsi, kérem ne bántson” kezdetű szöveg is kevésbé hangzott volna szánalmasan, mint ez. A fejemhez kaptam és nevetni kezdtem. – Te jó ég…
A kezébe nyomtam a karót és lehuppantam egy közeli fatörzsre.
» Mondd csak, mit akarsz? – tettem fel végül a kérdést, ami az első pillanattól fúrta az oldalam. Vannak jók és rosszak, helyes és helytelen, vadászok és vámpírok… Túl sok szenvedést és haláltusát néztem már végig ahhoz, hogy elhigyjem semmilyen hátsószándéka nem volt ezzel a kis akcióval. Ártatlanul pislogtam rá, de a hangom gúnnyal telítődött, mikor folytattam. – Előre szólok, ha meg akarsz ölni, azt addig tedd, amíg sérült vagyok, mert ha felállok erről az átkozott tönkről, legalább tíz különböző módon megkínozlak mielőtt véglek véget vetek a nyomorult életednek, vámpír.
És már megint kezdem… Vagy inkább folytatom. Egyszer ez a nagy szám fog a sírba vinni. Mos komolyan… kinek akarok én hazudni? Nincs különleges vérvonalam, nincsenek sokat érő kapcsolataim… még csak tehetségem sincs. Ha van is, valahol nagyon mélyen. Soha nem is érdekelt ez az egész vadász dolog. Az apám miatt van minden. Én csak bizonyítani akarok. Még azok után is, hogy hazudott, elhanyagolt, csak egy fegyvert látott bennem. Sosem voltak olyan ambiciózus céljaim, mint például az eredetiek megölése, vagy bármi ilyen kaliberű dolog. Ölök, hogy emlékezzek. Emlékszem, hogy fájjon. Fájnia kell, hogy érezzem a szüleim, hogy tudjam mi a dolgom, hogy életben tartsam őket it Bent. Fájdalom nélkül az emlékük a homályba veszne, azt pedig nem hagyom. Ez az egyetlen dolog ami célt ad. Ölni és életben maradni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 2:03 am


Kell egy kis friss levegő. Ideje kiszellőztetnem a fejemet.
Na nem mintha a hosszú séták választ jelenthetnének az élet nagy kérdéseire, de most mégis így döntöttem. Különben sem fog megártani, ha egy kicsit jobban megismerem a környéket. Hogy-hogy nem, errefelé még az életemben nem jártam. Valamiért sosem vonta magára a figyelmemet a környék. Valószínűleg most se jöttem volna ide, ha Anna épp máshol üt tanyát. Egy régi ismerős felkeresése... az ilyesmi mindig szórakoztató.
Persze a vámpír sosem lehet biztos benne, hogy milyen fogadtatás várja. Na épp ezért készülök én mindig a legrosszabbra. Mások paranoiásnak neveznek, én viszont egyszerűen csak szeretnék életben maradni. Mert attól még, hogy nem mindig vagyok kibékülve önnön létemmel, vagyis inkább mivoltommal... nos, meghalni még nem szeretnék.
Szuicid hajlamaim... na azok még sosem voltak.
Az erdőben sétálva hirtelen nekem csöppet sem tetsző szónoklat üti meg a fülemet. Úgy látszik sikerült váratlan vendégként belecsöppennem egy igen érdekes szituációba. Nem nehéz felmérnem a helyzetet. Halott vámpír a földön, pipa. Sérült lány, na ő fix, hogy egy vadász, pipa. És egy másik vámpír, aki számításaim szerint fél percen belül véget vet az ember életének. Na ez is pipa. Tisztára, mint a tankönyvekben.
Már persze ha lennének tankönyvek ilyen témakörben.
Ez nem épp a gondolkodásra való idő, tehát mozdulok is. Nagyjából a vadász felé félúton kapom el a vérszívó kollégámat és csöppet sem szelíden vágom a földhöz. A következő pillanatban pedig már a vadász mellett állok és kiveszem a kezéből a karót. A jelenlegi helyzetben ez ellen csak nem kezd olyan hevesen tiltakozni. Miután megvan az eszköz, ismét a vámpír felé fordítom a figyelmemet. Nem valami fiatal és tapasztalatlan példány, ez egyből látszik. Viszont ez a jelenlegi helyzetben nem fogja kisegíteni. Megint elkapom és teketóriázás nélkül vágom a szívébe a karót. Sokan valószínűleg nem értenék, miért teszem. De nekem személy szerint sosem volt bajom a vadászokkal. Ha maceráltak, természetesen tettem a dolog ellen. Azonban – mint már kifejtettem – nem vagyok a felesleges erőszak híve. Nem ismerem a lányt és nekem egyelőre semmit sem ártott. Tehát nincs rá okom, hogy végignézzem a kifilézését. Később lehet, hogy megbánom majd a dolgot, most viszont ez a lehetőség érdekel a legkevésbé. Most éppen emberbaráti hangulatom van... tehát belefér a napi programba egy kis vámpírölés.
Miután a tisztelt fajtárs kiszenved ismét a vadász felé fordulok.
- Nos? – kérdezem aztán. - Most mi lesz? Legyilkolásszuk egymást? Mert bevallom őszintén, az nagyon elrontaná a hangulatomat. Vér, halál, sértődés... remélem nem ragaszkodsz hozzájuk.
Ha már az áldozatommá avanzsált vérszívóval sem bírt el, ellenem vajmi kevés esélye lenne. Ha van benne némi realizmus, ezt ő maga is láthatja. Bár a vadászok és a normális gondolkodás...
Ez a két dolog sosem fért össze igazán.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:25 pm


Altair & Cara
Fogalmam sem volt mennyi lehet az idő, minden olyan távolinak tűnt. Az összecsapástól kietlen táj még bőven a Hold sápadt fényében fürdött, de már érezni lehetett a horizont alatt megbúvó Nap éltető sugarait.
A föld hideg volt és nedves. Valami nagyon fájt, de ha izzó vassal kényszertíttek volna sem tudnám behatárolni a kín helyét. Talán mindenem fájt, talán semmi, talán már csak hallucináltam. Nehézkesen felsóhajtottam és átfordultam a másik oldalamra. A látványtól nagyot nyeltem, ellenben halványan bár, de önelégülten elmosolyodtam, majd néhány másodpercnyi eredménytelen próbálkozás után sikerült felülnöm.
» Nem vagy túl jó színben… – suttogtam gúnyosan és kihúztam a mellettem fekvő vámpír mellkasában éktelenkedő karót. – Ha megbocsájtasz, ez az enyém.
Egyik kezem a halántékomhoz emeltem és megdörzsölgettem. Beverhettem a fejem, de az átmeneti zavarom már kezdett múlni, az pedig, hogy ráeszméltem, a föld nem a hajnali harmattól áztatott, azonnal visszarántott a valóságba.
» A francba! – mordultam fel, miközben leszorítottam a vérző sebem és megpróbáltam felállni, de nem ment. Erősen szorítottam a karót, s tekintetemmel a másikat kerestem. Egy vámpírt már megöltem, de maradt még egy. Egy erősebb. Gyorsabb. Idősebb.
Csönd volt, túl nagy is. A szél nem fújt, a madarak hallgattak, csupán az egyre gyorsuló szívverésem ütközött a hajnal némaságával.
Nagy levegő, gyerünk, megcsinálod… végül sikerült, talpra álltam, s szemeimmel még mindig a bokrokat, kicsavart fákat, végighasított sziklákat pásztáztam. Hova lett? Miért játszik velem?
» Légy férfi, te gyáva! Gyere elő! Talán félsz? – hangom magabiztosságot és bátorságot sugallt, de valójában rettegtem. Az érzés, amikor nem tudod, hogy hazamész-e még, vagy itt fogod kilehelni az élet utolsó szikráját is… hátborzongató. Nem sokkal később lépteket hallottam a hátam mögül, megfordultam, és ő ott állt velem szemben, csupán néhány méterre, és eltökélten vigyorgott.
» Ti vadászok annyira felfuvalkodottak vagytok. Ha lenne erőd az őszinteséghez, megláthatnád, hogy aki most visszabámul rád, a saját tükörképed. Semmiben sem különbözöl tőlem. Gyilkos vagy. – szemfogai előbújtak, a szemei kieresedtek, és vámpírhoz méltó sebességgel indult felém.
Felkészültem a pillanatra, rég megkeményítettem a szívem, elfojtottam a félelmeim, összeszedtem az erőm, lábaim a mégis a földbe gyökereztek, a vérveszteségtől akkor már a látásom is elhomályosodott. Nem érhet így véget, nem akarom.


Words: 350 | Mj. Nem tartozik az erősségeim közé kezdőt írni szorri xD
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 9:52 pm


Chris & Anne;


Hiába sietek a cuccaim összepakolásával, úgy látszik nem vagyok ebben elég gyors. Vigyázni szoktam a képeimre, nem akarom, hogy bajuk essen, talán ezért nem tudok olyan gyorsan összepakolni. Azt hiszem, minden megvan, épp fordulok meg, hogy indulhassak, de a már említett vámpírral találom magam szemben. Most már legalább tudom, hogy pasi, és biztos vagyok benne, hogy jó régen változhatott át, hiszen csak az olyan régebbi vámpírok beszélnek ilyen illedelmesen, akik már elmúltak legalább száz évesek. Néha Klaus is így beszél, de csak ha a pillanat engedi. Nagyon nem vagyok hozzászokva az ilyen beszédhez, ezért eléggé meglepődve pillantok a srácra.
- Hali! – köszönök közömbösen, mert nagyon nincs kedvem most beszélgetni.. Épp egyedül voltam, csak bámultam az eget, és ez jól esett. Sose szerettem, ha valaki megzavart, mindig hamar le akartam rázni ilyen esetekben az illetőt. Most is így tervezem.
- Ömm… Bocsi, de én épp indulni készültem… Szóval… - mondom, miközben kezemmel hadonászok valamerre, ahol elvileg a kocsim parkol. Viszont amennyire szerencsétlen vagyok néha, most sem figyeltem oda, hogy a másik kezemben a mappám még nyitva van, mert a felső kép még nem szárad t meg teljesen. A szél pedig mondanom se kell, hogy elkezdte mindenfelé fújni a képeimet. Most ez komoly?
- Ilyen is csak velem történhet meg… - mondom idegesen, miközben elkezdem összeszedni a szétfújt képeimet. Csak remélni tudom, hogy semmi bajuk nincsen. Annyit szenvedtem rajtuk azzal, hogy ismét merjek eltávolodni a tényleges képtől és nem csak egy látszatot megmutatni. Hiszen arra valók a fotósok, akik munkája szerintem fölösleges… Úgy gondolom, hogy nem nagy művészet lenyomni egy gombot, meg egy csomó effektust rárakni egy képre. Sokkal egyedibb és valóságosabb, ha valaki tényleg saját maga készíti a képeit. A festészet, a szobrászat, a rajz és társaik, már több szász, helyesbítek, több ezer éves háttérrel rendelkeznek. A fényképészet viszont alig száz éves, nem? Mondjuk inkább a képeimet kéne összeszednem, minthogy ezen agyalok. Gyorsan fel is veszem a képet, amelyik még nem száradt meg, szerencsére semmi baja. Ha jól tudom, csak ötven van még itt szétfújva a tisztáson… Remek…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzomb. Dec. 01, 2012 6:22 pm

Mióta nem vadászok vámpírokra és egyéb lényekre, azóta folyton csak unatkozom. Gyakorlatilag végtelen szabadidő áll a rendelkezésemre. Örülök a dolognak, legalábbis most még. Megfogadtam, hogy csakis akkor ölök meg valakit, ha veszélyben az életem vagy veszélyben van valaki másé, aki fontos számomra. Bár az utóbbi érdekes lesz, mivel gyakorlatilag senkim sincsen. Nehéz most, így több száz évnyi öldöklés után hirtelen jónak lenni. Legalábbis eleinte nehéz volt, de azóta már hónapok teltek el és jól érzem magam itt. Ahhoz képest, hogy a város hemzseg a vámpíroktól, egészen nyugisnak mondható. Gyakran járok ide az erdőbe, valahogy megnyugtat. Mindig is szerettem a természetet, hallgatni a rengetegféle madárhangot, a vízesések távoli zaját. Valahogy a régi emlékeket idézi fel bennem, amikor még ember voltam. Amikor még minden más volt...
Motorommal az erdő szélénél parkoltam le. Kialakított parkoló van, ugyanis gyakran jönnek erre turisták, de most nyoma sem volt itt embernek. Elindultam egy ösvényen keresztül, miközben mosolyogva figyeltem, hogy miként ugrándoznak az egyik ágról a másikra a mókusok. Sosem vadásztam állatra a vére miatt, talán azért mert sajnáltam volna őket. Mindig is embervért fogyasztottam, de nagyon ritkán fordult elő, hogy a táplálkozásom az illető halálával végződött volna.
Ismerek nem messze innen egy tisztást, így rögtön arrafelé veszem az irányt. Van hogy egyszerűen csak hátradőlök a fűben, nem törődve a külvilággal. Az ösvény amin a tisztás felé haladok kivan taposva. Néhány száz méterre a tisztástól még mindig nem érzem az illető szagát, sőt semmilyen nyomát, hogy bárki is erre járna. A tisztáshoz érve észreveszem az illetőt, aki ezidáig összezavart. Milyen meglepő, természetesen nem egy ember. Egy hibriddel van dolgom, remek. Klaus egyik kutyája, már csak ez hiányzott. A Tyler gyereken kívül nem ismerek olyat, aki megszakította volna a kötelékét Klaussal. Talán mert nem is tudják, hogy ez lehetséges. A lány valószínűleg már észrevett, ugyanis feltűnő sietséggel kezdte elpakolni a cuccát.
Sajnos nem elég gyorsan. A lány hátrafordult, hogy megnézze ki érkezett a tisztásra, de amikor visszafordult ott álltam alig 1 méterre tőle.
- Szép napot, kisasszony!- köszöntem illedelmesen. Látszott az arcán, hogy igencsak megrémült és nem áll a helyzet magaslatán.
Nem az a célom, hogy megöljem őt, hacsak nem kényszerít rá. A hibridek erősek, de fiatalok, maximum 1-2 éve váltak azzá. Nem jelentenek nagy kihívást egymagukban, még egy 50 éves vámpírnak sem...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyPént. Nov. 09, 2012 11:26 pm


Chris & Anne;


Kezdek megnyugodni. Kezdek túllépni a Kollal történteken. Kezdek hozzászokni ahhoz, hogy engem is érhet még csalódás. Engem, akinek már csak egy húga van, akit nem érdekel, hogy mi van velem. Engem, a lányt, aki képes túl könnyen és túl gyorsan megkedvelni embereket. Igen kezdek hozzászokni, hogy pocsék egy életem van. Arra sem emlékszem már, hogy mitől jöttek úgy az ötleteim, ami miatt sokkal jobbak voltak a képeim, mint másoké. Ezért jöttem ma az erdőbe, hogy ismét rájöhessek. Addig nem fogok haza menni, míg meg nem tudom. Leülök az erdő közepére, kiveszem a festőfüzetem és az akvarellfestékemet, majd bedugom a fülesemet, és próbálok kizárni mindent, ami történt. Mintha csak meditálnék, úgy kell együtt éreznem a zenével, és úgy kel észrevennem minden különlegességet az erdőben. Elkezdem lefesteni az erdőt. Miután a kép elkészül, megállapítom, hogy borzalmas, nincs benne az a plusz, ami a bál előtt minden képemben megvolt. Észreveszek magam mellett egy falevelet. Középen egy picit még zöld, aztán átmegy sárgába, a széle pedig már barna. A természet a legnagyobb művész, nem láttam még olyan levelet, ami ne lett volna különleges. Elkezdem lefesteni, aztán véletlen a pirosba nyúlok bele, mikor a levél erei melletti sötétebb részt csinálom. Nem ijedek meg, sőt, inkább egy hatalmas mosoly kerül az arcomra. Ez az, amit kerestem. Régen mindig mertem kockáztatni, kísérletezni a képeimmel. Mostanában viszont csak azt nyújtottam, amit a legtöbb festő, átlagképet. Miután a képeim megszáradtak beleteszem őket a mappámba, és elfekszem a lehullott leveleken. Emlékszem, mikor kicsik voltunk, Liliannel mindig ugráltunk a hatalmas levélkupacokba. Azon versenyeztünk, hogy ki tudja jobban szétszórni az ugrásával. Apa pedig csak mosolygott rajtunk, nem zavarta, hogy elölről kell majd kezdenie a levelek összeszedését. Most egyedül fekszem, közben csak nézem, ahogy a fény átszűrődik a fák lombjain, s közben hallgatom a madarak gyönyörű énekét. Mintha csak a nyugalom szigetén lennék, minden békés és nyugodt, senki sincs itt rajtam kívül. Elkiabáltam a dolgot, tíz perccel később hallom, hogy messziről közeledik valaki. Fel kéne kelnem, de olyan jó itt feküdni és bámulni az égbe meredő fákat. Egy lágy szellő elsuhan az arcom előtt, ezzel elhozva nekem az érkező lény illatát. Rögtön felismerem, egy vámpír. Mégis jobb lesz, ha összeszedem a cuccaimat. Már mindenem meg van, csak a festékemet kell még elraknom, ám ekkor megérzem, hogy az illető már látótávolságon belül van. Nem is kicsit. Azt hiszem inkább nyugodtan próbálok távozni, egy vámpírral már pórul jártam, nem akarom újra azt érezni, mint akkor..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 10:42 pm

To Elena Gilbert


Hatalmas fájdalmak között könyörületemet kérlelte. Csak nem gondolja, hogy ezt meg is kapja. Azt hittem, hogy ennél több esze van, de úgy látszik, hogy nincs. Nem tanult még semmiből. Azt hiszem nem vesz elég komolyan. Bár szerintem ez idővel meg fog változni, a mai este után biztosan. Erre az estére sosem fog úgy visszaemlékezni, hogy a fájdalom ne töltené el, ne jutna eszébe, hogy mennyi embert elveszített magának köszönhetően.
Könyörgő szavai alig jutottak el a fülemig. Már levegőt venni is alig volt ereje, a beszédről nem is beszélve. Én csak diadalittasan álltam pár méterrel előtte és mosolyogtam. Sikerült a tervem. A lány darabokra tört. A padlóra került, ahonnan nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem tud majd felállni. Már sosem fog tudni felejteni.
- Az túl kegyes lenne, én pedig nem vagyok kedves. - feleltem kérdésére. A halála a legkisebb öröm lenne a számomra. Az, ha a halálba taszítanám kegyelem lenne a számára, ezt pedig nem adom meg neki. Nem kapja meg azt, hogy ne szenvedjen tovább, nem. Az élete még nem érhet véget és nem is fog. Látnia kell, hogy mindenki, akit szeret elhagyja, eltávozik mellőle. Mindenki, akiben megbízott hátat fordít neki, s egyedül marad. Saját maga fogja elmarni maga mellől az embereket.
- Senki. - lassan, rideg hangom reagáltam újabb kérdésére. Ezek szerint még mindig nem ismer igazán. Még mindig nem tudja, hogy mire vagyok képes. Ez elszomorít. Nem hiszem el, hogy azt hiszi engem valaki irányít. Én a magam ura vagyok, nincs szükségem senki háttérből való irányítására. Nem vagyok csapatjátékos, nem szeretem, ha sok szerencsétlen ember - vagy akár vámpír - elcseszi bármelyik tervemet is.
Miközben elvesztem gondolataimban Elena hátára fordult, s próbált több levegőhöz jutni. Komótosan egy tasak vámpírvérért sétáltam, s odadobtam a szenvedő, már-már egy kivert kutyához hasonlító hasonmásnak. A tasak tartalmának akár egy cseppje is segíthet a testi fájdalmain, de lelke még így sem fog begyógyulni.
Míg azon dilemmázott, hogy igyon-e a vámpírok csemegéjéből, vagy sem, addig egy bántó mondat hagyta el a fülemet..
- Nem csak te fogsz a múlt tetteiért megfizetni! - böktem ki fenyegetően, miközben a hátamra vettem a táskámat. Utoljára hátrafordultam, s láttam, ahogy a vért kóstolgatja. Egy hatalmas kortyot ivott bele. Így már teljes mértékben elégedett lehetek magammal. Ezt a "csatát" én nyertem.
Büszkén indultam haza. Ezután az este után már mindenre képes leszek, semmi sem állhat az utamba, még az sem, aki a családommal végzett...
Befejezve


Köszönöm a játékot, nagyon jó volt.
Bocsi, hogy a záróm ilyen rövid lett : /
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 7:12 pm


Zach & Elena



A fájdalom lassan kezdett felemészteni engem. Minden egyes porcikám égett, az újra átélt események miatt. A negatív érzelmek egyre fokozódtak bennem. Minden volt, harag, szenvedés, düh, sajnálat, csalódás és még sorolhatnám.
Egy második esélyt kaptam az élettől, hogy hadd tegyem jóvá a dolgokat, változtassam meg a múltat, de képtelen voltam rá. Ha Stefan-t láttam volna a vízben, kérlelném, hogy a szüleimet életét mentse meg, a sajátom helyett. Elég időm lett volna ahhoz, hogy figyelmeztessem Jenna-t, hogy ne támadja meg a lányt. Alkudozhattam volna Klaus-szal, hogy ne vegye el a nagynéném életét. De miért nem cselekedtem? Miért nem szólaltam meg? A válasz egyszerű. Mert gyáva vagyok.
Féltem magamat, és a saját nyamvadt életemet. És ez elvakít, nem tudok helyesen gondolkodni, és mire észbe kapok a családom fele el van temetve. Lassan teljesen magamra fogok maradni. Szép sorjában elveszítek mindenkit, akivel valaha törődtem. Nem vagyok különb Katherine-nél. Ugyanolyan undok, önző személy vagyok, mint ő. Csak eddig ezt a tényt nem voltam hajlandó elfogadni. Egészen mostanáig..
- Kérlek.. - kapkodtam a levegőért, még mindig a sokkhatás alatt. El akartam mindezt felejteni, tiszta lappal kezdeni az életemet. A régi életem iránt vágyakozok. Aki egykoron voltam.. Elena Gilbert, az iskola üdvöskéje, a legszebb, a legtökéletesebb. Akinek mindene meg volt. Az összes srác vele akart randizni, a lányok pedig azért imádkoztak, hogy legyenek olyan, mint ő. Ezt a lányt már rég elvesztettem. A baleset estéjén halt meg a szüleivel együtt.
Miért nekem kellett túlélnem ezt az egészet? Miért nem apukámat, s anyukámat mentette ki a folyóból? Egy felesleges teher vagyok mindenki számára. Aki a közelembe kerül, mentén Klaus listájára kerül. Mert tudja, hogy mi a gyengém, amivel a legnagyobb fájdalmat tudja nekem okozni, ha valami bajuk esik nekik: a szeretteim.
- Ne... - nyöszörögtem, és ujjaimmal mélyen a földbe martam. Lassan megéreztem, ahogy a körmeim alá kerül a föld, és ahogy a kiálló gallyak, gyökerek felsértették a bőrömet. De mindez nem ér fel avval, amit percekkel ezelőtt éltem át. A hangját már távolabbról hallottam, a világ kezdett összemosódni körülöttem, ahogy próbáltam feltápászkodni. Egyből visszazuhantam a földre, és nem messze tőlem egy áttetsző zacskó hevert a földön, benne bíborszínű nedű pompázott. Nehezen pislogtam, de nem nyúltam oda hozzá. Nem kell nekem a vámpírvér. Az nem fogja elfeledtetni velem, az elmúlt perceket.
- Csak vess véget az életemnek, nem ezt akartad? - nagy nehezen préseltem ki magamból a mondatot, és felköhögtem. A tűz mérgező füstje feltöltötte a tüdőmet, s most nem bírok megszabadulni ettől a keserves érzéstől.
- Mond, ki vett rá erre? - fordultam át a hátamra, hogy levegőt tudjak kapni rendesen. Katherine? Rebekah? Klaus kizárva, miért akarná, hogy valaki is bántson engem? Vagy ki más lehetett? Képtelenség, hogy mindezt önmaga tervelte ki. Nem.. ez nem.. nem lehet.. Tekintetem akaratlanul is visszakalandozott a vértasakra. Elég egyetlen egy korty, és ismét felépülök. De az emlékeket nem fogja kitörölni, nem fogja elmosni ezt a borzalmas érzést. Egyedül az igézés segíthet rajtam, de ahhoz előbb még túl kell élnem ezt az estét.
- Miért pont én? Nem az én szüleim felelősek a családod halála miatt. – nagy nehezen elértem a tasakot, és a kezeim birtokába esett. Igyak, vagy ne igyak? Ez itt a nagy kérdés. Felbontottam a zacskót, és csak figyeltem, ahogy lötyögött benne a vér. Fura illata megcsapta az orromat, és egy apró fintor jelent meg az ajkaim szélén. Lassan a számhoz emeltem, és egy nagy kortyot ittam belőle. Furcsa ízét egyből megéreztem. Olyan fémes, igazából nem tudom mihez hasonlítani. Hogy tudják a vámpírok ezt szürcsölni? Ezen élni? Borzasztó.. Lecsurgott a torkomon, és minden egyes korty után éreztem, ahogy az erőm kezd lassan visszatérni. Nem épültem fel egészen, de jobb lett. Egy kicsivel. Elhajítottam a zacskót, képtelen voltam rá nézni. Ismét nem gondolkodtam, hogy milyen következményekkel járhat egy ilyen.
- Nem ők tehetnek arról, hogy a tieid nem gondolkoztak, mielőtt szembeszálltak egy csapat vámpírral. – jegyeztem meg halkan, de már abban a másodpercben megbántam, mikor kimondtam. Gyűlölöm őt, utálom őt, amiért ezt művelte velem. Tönkretett engem, millió darabokra tépett szét, és hajított el. Már nincs miért éltem. Egyszerűen megszűntem létezni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzomb. Szept. 22, 2012 2:51 pm

Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so3_250 Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so4_250
Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so5_250 Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so6_250

A lány a fának ütközésekor gerincével érkezett neki, s egy másodperc töredéke alatt a hideg, nedves földön találta magát. Percekig mozdulatlan volt, élettelenül feküdt. Teste lehűlt, a ruhái alól kilátszó néhány testrészének fehérsége már-már világított a sötét erdőben. Lassan, Elena körül egy egyenletes tűzkör jelent meg. Ugyan olyan, mint amit Klaus boszorkánya használt a hibriddé válásának estéjén. A kör közepén fekvő, csaknem halott Elena szemei lassan kinyílnak. A tűz melegének köszönhetően, testébe apránként visszatér az emberi szín. Mikor már szemei tágra nyílnak a múltban találja magát. Azon a végzetes estén, amikor Klaus befejezte az átváltozást. Én, - mint egy szellem - a háttérből figyelem az eseményeket. Nézem, ahogy Elena szíve megreped, majd összetörik a szörnyű események újraélése után. Ez az a pont, ahonnan már ő sem képes felemelkedni. Az élete innentől megváltozik, sötétebb, szomorúbb lesz.
Maga mellé nézett, s Jennát pillantotta meg. A hölgy felé közeledett Klaus, a tűz pedig lassan elfogyott. Mindezek előtt Jenna száját egy biztató mondat hagyta el. "Minden rendben van, Elena. Tudom mit kell tennem."
Mikor már nem volt körülötte tűz a boszorkányhoz szaladt, szemfogaival a nyakába harapott, s vérét kezdte szívni. A hősi cselekedetet egy karó szakította félbe, mely Jenna oldalában végezte, majd a földön kötött ki. Elena zokogni kezdett, tudta, hogy ismét látni fogja a halálát és nem tehet semmit. Átéreztem Elena helyzetét, eszembe jutott egy régi este, melyben hasonló helyzetben voltam, mint ő.


- Zach segíts.. - kérlelt a földön fekvő lány elhalkuló hangon. Én csak üveges tekintettel, mozdulatlanul néztem tovább, ahogy haldoklik. A mögötte álló vámpír még utoljára egyet rúgott a lányba, aki pár métert repült emiatt. Az érkezés következtében egy hatalmas seb keletkezett az oldalán. A vér ömlött belőle, minden másodperc szenvedés volt neki. A szemeimbe nézett - beszélni már nem bírt -, s arra kért, hogy segítsek neki, mentsem meg. A lábaim mozdulatlanok voltak, tehetetlennek éreztem magam. Csak néztem, ahogyan elvérzik. Szaporábban vettem a levegőt, szemeim lassan lecsuktam, majd hátat fordítottam. Futni kezdtem. Hátra sem fordultam, pusztán csak futottam. Pár perc futás után megálltam, és megfordultam. A lánynak már csak másodpercei voltak. Éreztem, hogy eltávozik az élők közül. Megszűnt a körülötte lévő aura. A tekintetem ismét üvegessé változott. A fejemben egy kettősség alakult ki. A tudatalattim azt súgta, hogy én öltem meg, mert nem segítettem. De egyszerűen nem tudtam rajta segíteni, valami különleges erő nem hagyta, tehetetlen voltam.


A szemeimbe könnyek szöktek, ezeket lassan letöröltem. A történteket elfojtottam magamban. A varázslatot abbahagytam, a mögöttem lévő könyvet pedig elégettem.
A hasonmás szemeibe néztem. Ismét a gonoszság járta át a testemet. Emlékeztettem magam, hogy miért is csinálom ezt. Megérdemli azt ami vele történik, szenvednie kell. Bűnhődnie kell a dolgok miatt, amik miatta történtek.
- Remélem élvezted ezt a néhány percet. - jelentettem ki kaján vigyorral az arcomon, miközben a szemeibe néztem. Teljesen összetört. Az arcán már látszott, hogy élni sem szeretne, ennyi fájdalommal képtelenség is. Minden régi rossz emléke újra előtört, felemészti a bűntudat, mert a szerettei miatta haltak meg...
Lassan, kimért léptekkel hátrasétáltam a táskámhoz, s egy tasaknyi vámpírvért vettem elő. Közelebb mentem a lányhoz, aki már mozdulni alig bírt.
- Minden fájdalmadon segíthetek, - kezdtem el mondandómat - csak ahhoz innod kell ebből. - fejeztem be. A mai este csúcspontja az lenne, ha Elena vámpírrá változna, s - rajtam kívül - saját magát gyűlölné a legjobban.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 10:48 pm


Zach & Elena



Nevetésétől a hideg járta át a testemet, és beleremegtem. Gondolkoztam azon is, hogy segítségért kiáltok, de vajon ki tartózkodik ilyenkor az erdő mélyén? Senki. Magamra maradtam, és egyedül az eszemre számíthatok, valahogyan csak sikerül túlélnem ezt az éjszakát. Zach nem lenne olyan ostoba, hogy elveszi tőlem az életemet, Klaus bosszút állna rajta. Megéri ez neki? Hogy egyenesen a halálba sétál? Ha öngyilkos akar lenni, ne így tegye, mert evvel engem is megfoszt az élettől.
Pillantásom érthetetlenné vált. "Éld át azt, amit én is átéltem miattad." ~ visszhangzott a fejemben. Mégis mit akar érteni ez alatt? Hogyan érti ezt? Kérdőn felvontam a szemöldökömet.
- Miről beszélsz? - válaszoltam durván, és kezemmel megmarkoltam egy fűcsomót. Csak kerüljön valami erős a markomba, nekirontok, és máris megszabadulok. Addig ne jusson semmilyen varázsige az eszébe. A bál óta tudom, hogy vele vigyázni kell, ott megtapasztaltam már, hogy milyen erővel bír. Tekintete sötétebbé vált, még félelmetesebb külseje volt így. Ráadásul az sem nagyon segített a helyzetemen, hogy sötét van. Fáztam, annak ellenére, hogy kabátot vettem fel. Mintha itt jóval lehűltebb lenne a levegő. Vacogtam, remegtem, el akartam innen szabadulni, de sehol sem volt egyetlen egy árva kiskapu, ahonnan tudnék távozni. Lehunytam a szemeimet, végig suhant rajtam a hideg, és Zach hangja törte meg a csöndet. Még mindig nem értettem őt. Mit zagyvál itt össze-vissza? Ennek mi köze az én szüleimhez? Nagy nehezen feltápászkodtam, de ismét a földre lettem taszítva. Fogaimat összeszorítottam a fájdalomtól, és dühöngve pillantottam rá.
- Ez miért az én hibám? Egy éves voltam akkor! Nem tehettem volna semmit! - üvöltöttem, és nem érdekelt, hogy most ő van fölényben. Teljesen igazságtalan, amit művel. A szüleinek kellett volna inkább gondolkodnia. Vámpírokkal nem érdemes szembeszállni. Hirtelen felgyülemlett bennem a düh, melyet próbáltam elfojtani, de nem sikerült. Szóra nyitottam a számat, de közbevágott. Mikor megemlítette a balesetet egy szúrást éreztem a szívemben, és leemeltem róla a tekintetemet. Mit tervez? Nem egy csodának köszönhetem, hanem, mert Stefan kimentett engem. Semmit sem tud! Elkezdett kantálni, én meg mintha elvesznék a földben. Húzna le mélyre, és ez ellen semmit se tudtam tenni. Mi történik velem? Meg akartam szólalni, de nem tudtam. Kiabálni akartam, de nem tudtam.
Kinyitottam a szemeimet, és a kocsiban találtam magam. Riadtan tekintek körbe, de csakis a sötétséget látom. Semmi fény, egyedül apám küszködését hallom. Egyre szaporábban veszem a levegőt, fogalmam sincs mi történik körülöttem. Majd tudatosult bennem minden, egy rossz mozdulattal a kocsi a folyóban végzett, ami a Wickery híd alatt folyik. A hideg víz már majdnem ellepte a számat. Mit keresek én itt?
- Apa, mi történik? - kérdeztem remegve. Hisz hogyan viselkedhet egy 16 éves, aki előtt még ott áll az egész élete? Nem állok készen a halálra, hisz annyi dolog vár még rám. Ott van a hajrálány csapatom, a barátaim, az egyetem.. Mi lesz Jeremy-vel, ha nem éljük túl? Biztosan tehetünk valamit. Kell lennie egy megoldásnak. Apukám nagy nehezen küszködött, hogy betörje a kocsi ablakát, de semmi sem történt. Így én is utánoztam apámat, de előtte egy mély levegőt vettem, és víz ellepte az egész kocsit. Erősen ütögettem az ablakot, hátha kitörik, de semmi esélyt nem láttam a menekülésben. A másik oldalról a részecskékkel tele víz hatalmas erővel nyomja. Hatás-ellenhatás törvénye fizikából, na valami mégis rémlik.. Beletörődtem, hogy nincsen kiút. Apu hátranézett, szemében a reménytelenséget fedeztem fel, kinyújtottam feléje a kezemet, amit megfogott. Egy aprót szorítottam rajta, és tátogtam. "Szeretlek." Persze így megszabadultam némi oxigéntől, ami nem a legjobb megoldás. De most mit számít, ha pár másodperccel tovább élek? Lehunytam a szememet. A tüdőmet lassan feltöltődik vízzel, és..
Kapkodtam a levegőért, és felkönyököltem a földről. Köhögtem, mikor a torkom nem is volt megtelve vízzel. Mi. Történt. Velem? Mindezt képzeltem, vagy most mi van? A ruhám száraz volt, de mégis a víz alatt voltam.
- Mi volt ez? - kérdeztem kitágult szemekkel. Mit művelt? A könnyek lassan elkezdtek lefolyni az arcomon. Fájdalmas volt így átélni az egészet, a szívem majd meghasadt látni apukámat szenvedni az életben maradásért. Nem akartam tovább. Kérlek.. mond, hogy ez csak egy szörnyű rémálom, melynek én vagyok a főszereplője. Letöröltem a kósza könnycseppeket. Nem leszek gyáva, nem hagyom, hogy ezt művelje velem. A földre támaszkodtam, és nagy nehezen feltápászkodtam. Eleinte alig találtam meg az egyensúlyomat, de mikor igen hirtelen a fának csapódtam. Egy halk, fájdalommal teli nyögés elhagyta az ajkaimat, és ökölbe szorítottam a kezeimet.
Tűz volt körülöttem, sehol nem akadt egy kis rész, túl magasak voltak a lángok, ahhoz, hogy áttudjam őket ugorni. Az egyik tűzkörben Jenna-t pillantottam meg, a másikban Jules-t Klaus karjaiban, miközben az életét szívja ki a nyakaiból. Mindezek alatt Zach kárörvendően nézte végig az egészet.
- Kérlek, ne tedd ezt. A szüleid halálát a vámpíroknak köszönheted, rossz emberen vezeted le a dühödet. Állj le, könyörgök. Megteszek bármit, csak ne kelljen.. - halkultam el, és Klaus hangját hallottam meg, és Jenna felé közeledett.
- Ne, ne ne! Jenna, ne! - kiabáltam, és automatikusan közelebb mentem a tűzhöz, de megégetett, és hátráltam. Tekintetébe a félelmet véltem felfedezni. Nem, ezt nem teheti.
- Minden rendben van, Elena. Tudom mit kell tennem. - pillantott rám, majd vissza Klaus-ra. Ismét könnyek szöktek a tekintetembe, és egy hatalmas gombóc keletkezett a torkomban. Nem vagyok képes rá, hogy újra végignézzem a halálát. Biztos akad egy mód, hogy ne halljon meg, s túlélje. Akkor talán visszatér közénk.. Jenna körül eltűnt a tűz, és megtámadta Klaus boszorkányát. A számhoz kaptam és ijedten néztem végig, ahogy feltépi a lány torkát. Klaus gyorsan belé szúrta a tőrt, és a földön végezte.
- Ne.. - súgtam, és idegesen a hajamba kaptam. A tűz melegítette a testemet, a ruháim mintha rám olvadnának, és egyre közelített feléje.
- Ne, Jenna ne.. - a könnycseppek ellepték az arcomat, átnedvesítve felsőmet. Kell találnom egy kiutat, hogy ne keljen ezt végig néznem, s megtudjam menteni őt. De túl késő volt, Klaus elvette tőle az életét, és én ez végig néztem. Újra.
- Ne! Jenna ne! - kiáltottam, és a földre rogytam zokogva. Égett a bensőm a fájdalomtól, amiért nem tudtam odamenni hozzá, s segíteni rajta. Fájt, mert ismét elvesztettem őt, mikor biztos lett volna rá mód, hogy megmentsem. Remegtem, rázkódtam, érzelmek sokasága keringtek bennem. Mikor feltekintettem, a tűz eltűnt, ahogyan ők is. Rajtam kívül csak Zach volt itt.
- Kérlek, állj le. Nem bírom ezt tovább. Ne folytasd. Nem, nem.. - nem bírtam befejezni a mondatomat, és hangos zokogásba kezdtem. Teljesen megviselt a látvány, hogy újra át kellett élnem. Ráadásul mindezt pár perc alatt. Fájt a szívem, mindenem remegett, alig tudtam levegőt kapni. Ez.. ez.. nekem nem megy.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:37 pm

Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_lqtly3TE8z1qzacjvo1_500

A lány rémült volt, teste minden porcikáját átjárta a félelem. Láttam rajta, hogy eszébe jutott az előző találkozásunk, ami nem lehetett neki kellemes, bár az a ma estéhez képest semmi sem volt.
Próbált elmenekülni, Riadtan futni kezdett - nem hiszem el, hogy léteznek ennyire kiszámítható emberek, komolyan ennyire hülyének nézel? Mikor az erőfal visszataszította, s földre esett felnevettem a lányon. Gondolom ő sem számított másra.
- Éld át azt, amit én is átéltem miattad. - válaszoltam arra a kérdésére, amit másodszor is feltett, immár remegve. Nem leszek vele könyörületes, érezze át ő is azt a fájdalmat, amit ő, valamint a vámpírok okoztak nekem. Amiért el kellett jönnöm a városból, s örökre egyedül maradtam. Szinte senkim sem volt, csak a nagymamám, de ő is meghalt..
E néhány gondolat után a testemet átjárta a düh, a méreg, szinte ilyet még sosem éreztem ezelőtt. Lassan hátráltam a könyvhöz, majd a körülöttünk lévő lángok az egekbe kaptak. A sötét erdő majdhogynem összes részét bevilágították. Mindeközben Elena némán továbbra is a földön feküdt.
- 17 éve gyilkolták meg a családomat, melyben te is nagy szerepet játszottál. A szüleim is a tanács tagjai voltak, a várost vámpírok támadták meg, s senki sem száll szembe ellenük csak a szüleim, hogy megvédjék a várost, beleértve téged is. - vicsorogtam a lány felé. A gyűlöletem egyre fokozódik iránta, illetve elöntenek a múlt szomorú emlékei. Pár pillanatra lecsuktam a szemem, s próbáltam kizárni a múltat, csak a jelenre koncentrálni, véget vetni a fájdalmaknak.
Szeretném látni ahogy szenved, emésszék fel a régi emlékei, taszítsák a halálba.
- Gondolom emlékszel arra az estére, mikor a szüleid meghaltak, s te csodával határos módon életben maradtál.. - néztem szúró tekintettel a szemébe. Mióta újra itt vagyok Mystic Falls-ban, a város több lakosának is kutattam életének legfájóbb eseményei után. Természetesen ebbe a pontba Elena, sőt barátai sem voltak kivételek. Olyan dolgokat tudtam meg, melyekre varázslat nélkül sosem jöttem volna rá.
- Most az életed legszörnyűbb eseményeit élheted át újra, sokkal intenzívebben. - tudatosítottam vele. Ma este fájó emlékei fogják halálba taszítani, régi szerettei, saját maga. Minden, a legapróbb dolog is, többszörös lelki fájdalommal fog járni. Újra felszakadó régi sebek, melyek mélyebbek lesznek.
Egy varázslatot kezdtem mormogni.
~ Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza. Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza. Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza.Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza. Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza. Nire arbaso ikertzen ikuspegi zaharra zaharrak laguntza ~
Elena úgy érezte, hogy ismét azon a szörnyű estén van, a kocsiban ül, a hátsó ülésen. Nyugodt utazásnak indult, szokásosan az ablakon bámult kifelé, az eseménytelen városi életén gondolkozott, mígnem valami az útjukba került. Az autó elemelkedett a földől, mikor földet ért irányíthatatlanná vált és a víz felé vette az irányt. Minden másodperc hatalmas fájdalommal járt, újra érezte a hihetetlennek vélt pillanat ijedségét. A kocsi képzeletében ismét a folyóban landolt, látta, ahogy az anyja belefullad a vízbe, ő pedig mit sem tehet ellene. Lassan apját is eléri a halál.
A varázslat befejezése után Elena a földön részben élettelenül feküdt, a fájdalom kirajzolódott az arcára, s könnyek szöktek a szemébe melyeket azonnal le is törölt. Ironikus vigyorral néztem, ahogy a földön feküdt, lassan lábra állt. Szánalommal teli volt a látvány..
Egy erőteljes mozdulattal egy fának repítettem, majd egy tűzkör közepén találta magát.
- Remélem sejted mi következik most. - utaltam itt Jenna halálára.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 9:57 pm



Zach & Elena
Épp a szokásos napi teendőimet végezem el. Mosogatok, takarítok, egyszóval rendbe tartom a házat. Na, jó ez még sem egy, de erre akarok kilyukadni. Elég nagy számomra, főleg, hogy most egyedül élek. Jeremy Denverben éli a normális életét, messze a természetfelettiektől, aminek nagyon örülök. Nagyon fiatal, elég korán vesztette el a szüleit, és annyi tragédia érte Őt már az életben, hogy ez a legkevesebb, amit érte tehetek. Fájt, mikor el kellett őt engednem, hisz mégis az öcsém. Még mindig szúr a szívem, akárhányszor rágondolok, akadtak olyan napok, amikor legszívesebben haza hívtam volna. De mindezt nem tehetem meg. Hogy miért? Mert önzőség lenne. Végre esélyt kapott egy átlagos élethez. Hogy bulizzon, csajozzon, és persze tanuljon. Hogy ne a vámpírokkal keljen neki foglalkoznia, vagy hogyan tartsa életben a nővérét. Nem.. élveznie kell az életet. És ha ehhez muszáj volt egy másik városba elküldenem őt, hát.. megtettem. Mert így neki jobb lesz.
Rick-ről pedig már rég nem hallottam. Nem sokkal miután Jeremy kiköltözött, ő is visszament a lakásába. Egy idő után kezdett furcsává válni, hogy ketten élünk a házban, és nem egyszer jutott a fülemhez egy-egy érdekesebb pletyka. Az emberek mindent elhisznek, amit csak hallanak, de emiatt az információ miatt, Alaric majdnem elvesztette a munkáját.
Épp a szennyest teregettem ki, mikor a mobilom hangos dallama szakította meg gondolkozásomat. Egyből odalépegettem, s egy kis levél villogott a képernyőn. Kitől kaphattam? Kíváncsian nyitottam meg, és csak annyi állt rajta: ma este vége. Nem tudtam, hogy ezt minek vélhetem, a szám tiltott volt. Fogalmam sincs, hogy ki küldhette nekem, vagy, hogy mit jelenthet mindez, de egy láthatatlan erő vonzott engem, akárcsak egy mágnest.
Felvettem a kabátomat, és a hátsóajtón távoztam. Nem tudtam, hogy merre megyek, azt sem, hogy hova fogok kibukkanni. De nem is kellett. Húzott magához a láthatatlan kötél, és nem is akartam neki ellenállni. Mindig is kíváncsi természetű voltam, és nem egyszer szívtam meg ennek a levét. De mi a legrosszabb ami történhet velem? Klaus elkap? Ennél rosszabb? De igazából csak egy dolog foglalkoztatott: mit jelent az üzenet? Minek lesz vége? Klaus-nak? A hibridjeinek? Netalán nekem? A gondolattól a hideg végig suhant a testemen, egészen a fejem búbjától a lábujjamig. Volt bennem egy ösztönös rettegés, egy szorongás, aminek nem tudtam ellenállni. Meg kell tudnom, hogy ki üzent nekem, és hogy mit jelent az üzenetem tartalma.
A fák sűrű lombjai közt elvesztem, egyedül a madarak csiripelései hallatszott, de még mindig csak sétáltam. A nap fényes sugarai alig szűrődtek be, hideg volt, sötét volt, és egyre erősödött a láthatatlan vonzás. Ezek szerint közel járok már, vagy csak az elmém szórakozik velem? Végül megpillantottam pár kelléket. Ezek hogyan kerültek ide? Majd a mágnes megszűnt..
- Helló valaki van itt? - kérdeztem, és egyre szaporábban vettem a levegőt. Mégis hol vagyok? Tekintetem ide-oda kandikált, és lefagytam mikor egy hang csapta meg a fülemet. Hangja félelmetes, kísérteties volt. A lábaim, mintha a földbe gyökereztek volna, és kutatok az agyamban, hogy ki lehet ő? Arcát nem láttam, mögülem szólalt meg, de mégis olyan ismerős. Lassan megfordultam, és szembe találtam magam az igazsággal. Automatikusan hátráltam egy lépést, testem remegett a felismeréstől.
- Zach.. - nyögtem ki ennyit. A bál ismét lepörgött a szemeim előtt, mikor Rebekah-nak segített elvégezni rajtam egy kis "kínzást". Borzalmas volt, és sajnos nem egy kezdő boszorkány. Erős, van hatalma, én pedig csak egy ártatlan ember vagyok, aki max. a két kezeivel tudja magát megvédeni.
- Mit akarsz? - feleltem kissé durván. Nem fogok itt tétlenül állni, és várni a csodára. Cselekednem kell, még hozzá gyorsan, mert nincs sok időm hátra. Sarkon fordultam, és menekülőre fogtam. Fürgén szedtem a lábaimat egymás után, de egy láthatatlan erő visszataszított. A nedves földre estem, kezeimmel a lehullott fa leveleibe markoltam, és rémülten tekintettem fel rá.
- Mit akarsz tőlem? - kérdezte immár remegve, és félelemmel tele. Dühös voltam magamra, amiért hagytam, hogy így becsapjanak engem. Ideges voltam, hogy egyedül jöttem el, és senkinek sem szóltam. Mert biztos, hogy nem egy piknikre hívott meg engem. De ha igen, akkor én leszek a főfogás..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 12:50 am

Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Tumblr_m3gicnRGEw1qhwprbo1_500

Ma este bekövetkezik. Végre pontot tehetek valaminek a végére, már nem hagyom, hogy valaki megakadályozzon. Elena szenvedni fog, rajta, rajtam, valamint legfájóbb emlékein kívül senki sem lesz a közelünkben. Egy üzenetet hagytam neki. Az üzenet, csak annyi volt, hogy 'ma este vége'. Tudom, hogy kíváncsi lesz arra, hogy ez mit jelent. Nem írtam helyszínt, mert ahogy elolvassa tudni fogja hová kell menni. Mielőtt elindulnék egy táskába összeszedek néhány dolgot, amire szükségem lesz. Legfontosabb a könyvem, anélkül nem megyek sehová. Valójában nem is az én könyvem, mert a nagymamámtól van, akkor kaptam tőle, amikor elmondta, hogy mi vagyok. Nagyon sokat jelent nekem, a kezdetektől egészen mostanáig minden benne van. Ha fontos varázslatra készülök, vagy hatalmas erőt akarok kifejteni, akkor ebből tudom a legtöbb erőt gyűjteni. Indulás előtt még berakok a táskába egy üveg verbénát, mert ha nem egyedül jönne, muszáj az erőmön kívül valamivel hatástalanítani azt a vámpír, mert nem merülhetek ki teljesen. Volt már rá példa, s csoda, hogy életben maradtam..
Felveszek egy pulóvert, s már indulhatok is. Az erdő ezen részén nagyon hideg van, azonfelül hatalmas a köd, ami a vámpíroknak kedvez, de ezt megtudom oldani, így nem lehet különösebb bajom. Az ajtót nem zárom be, mert a város ezen részén nem igazán történik semmi, ezért is szeretem annyira. Itt megvan az a nyugalom, amire egy boszorkánynak szüksége van.
Az erdőbe beérve szinte semmit sem láttam. A köd a szokásosnál is sűrűbb és hatalmasabb volt. A hideg is elviselhetetlenebb volt. Elindultam az erdő mélyére, a faágak reccsenése ebben az erdőben hatalmas hangzavarnak tűnt. Ez az a hely, ahová senki sem szívesen teszi a lábát, emiatt pedig egy ilyen estére tökéletes. Miközben haladtam fel-fel néztem a holdra, valamint oldalra, figyelve, hogy valaki nem-e követ. A lépéseim is óvatosabbak. Nem szeretném, ha egy vámpír is betévedne ide, ezen az éjszakán nem.
A földről egy vastagabb faágat vettem fel, amit meg is gyújtottam. Így sokkal könnyebb előrehaladnom, amellett egy kis meleget is nyújt. Ahogy lépkedem úgy érzem, hogy semmit sem haladtam, mert itt minden teljesen egyforma. Nagyon könnyen el lehet tévedni. Eddig még csak azért nem tévedtem el, mert a minap már jártam itt és megtaláltam a tökéletes helyet, most pedig egy varázslat segítségével megyek arra a helyre. A varázslat hasonló, mint amit az Elenának írt üzeneten használtam, engem is elvezet a tisztásra. A tisztáson nagyon sok energia van, ezekből pedig könnyen tudok energiát szívni. Igaz egy estén több ereje van egy boszorkánynak, mint napközben, mert több mindenből tud erőt meríteni. Az egyik legjobb a hold, de természetesen a tűz is ott van, amit általában mindig használunk. A legtöbb varázslatot tűz segítségével zárjuk le, kötjük meg.
érzem, hogy egyre közelebb vagyok. A tüzet eloltom, mert már nincs rá szükségem, valamint inkább feltűnést kelt. Egyre közelebb érek, már érzem a helynek az energiáját. Lassan, óvatosan ide is értem. Beleszippantottam a levegőbe, végre megérkeztem. Mivel még a lány nincs itt, ezért elhelyezek néhány dolgot. Pár fáklyát, amiből erőt tudok gyűjteni, valamint egy állvány, amire elhelyezhetem a könyvemet. Négy darabot állítok bele a földbe félkör alakban, eléjük pedig lerakom az állványt. Egyik dolog sem nagy, mert nem fért volna bele a táskámba, habár így sem kis táskával érkeztem, de edzésnek megteszi. Mire elkészültem, s kicsit megpihentem lépteket hallottam. Éreztem, hogy egy ember az, s biztos voltam benne, hogy Gilbert, mert neki a vére különlegesebb, amiatt, hogy ő a hasonmás, könnyen ki lehet szúrni. Ideért, pár méterre tőlem, még nem lát, szóval összeszorítottam az öklömet, s meggyújtottam a fáklyákat.
- Helló Elena. - köszöntem rá, kaján vigyorral arcomon. Az ő arcáról az ijedség tükröződött, azonkívül pedig meglepettség. Szeretek frászt hozni az emberekre, és szeretem, ha félnek tőlem, mivel tudják, hogy nem számíthatnak semmi jóra. Néha még én is megijedek magamtól, annyira elszáll az agyam.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls-i Erdő Mystic Falls-i Erdő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Mystic Falls-i Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» A POKOL SZÁJA
» 2013 - Mystic Falls
» 2012 - Mystic Falls
» Erdő
» 2012, Mystic Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-