world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Vízesés és folyópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Júl. 14, 2013 5:22 pm

Henry & Virginia



Ezt most úgy mondta mintha a "egy golyó a bordáid közé", tiszta kegyes dolog lett volna tőle. Pedig elhiheti, hogy egyáltalán nem az. Átkozottul tud fájni a vámpírnak, ha egy fa golyó csapódik belé, de ezt valószínűleg ő is pontosan tudja. Elvégre egy vadásznak, vétek lenne ezt nem tudni. Viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy ő mennyire tartaná kegyesnek azt, ha kapna tőlem egy ajándékgolyót... esetleg egy karót a bőre alá. Valószínűleg az ő sebe nem gyógyulna olyan gyorsan be mint az enyém. Lehet, hogy ki kellene használnom? Csak, hogy megérezze már milyen az ha egy fadarab szorul csontjai közé. Azt hiszem tényleg épp itt lenne az ideje annak, hogy valaki szórakozzon egyet ezzel a vadásszal. Vagy minddel!
- Ó! Hát ha ez a kegyes, kíváncsi lennék milyen a kegyetlen. - Nevetek fel keserűen, de mégis a hozzám illő pimaszsággal. Talán ez egy óriási nagy hiba is bennem... akármilyen helyzetben vagyok, soha nem tudom elfojtani magamban azt a nyamvadt szemtelenséget. Szerintem ha valaki az utolsó szavakat kérné tőlem, a halálom előtt, még akkor is valami irtó hülyeséget mondanák, majd nagy valószínűséggel a képébe is röhögnék. Azt hiszem egy kezemen meg tudom számolni hányszor féltem valakitől. Azaz egy ujjamon is megszámolhatnám, de az lehet kicsit túlzás lenne.
- Hmm... vadászol? Az olyan dögökre mint én? - Elvigyorodok, és valamivel szorosabban préselem nyakát a mögötte álló fához, de ügyelek arra, hogy meg ne fulladjon nekem itt. Nem úszhatja meg ennyivel. - Hát nagyon sajnálom, de ma azt hiszem te is csak egy "ártatlan" emberi áldozata leszel ennek a csinos vámpírnak. - Mert hát valljuk be, ebben a pillanatban nem sok mindent tud tenni ellenem. Ahhoz nagy csoda kellene. Bár egy vadász miért is ne tartogathatna, valahol mélyen csodákat? Ha elég okos, talán még elő is keresheti őket. Viszont én inkább abban reménykedek, hogy ez nem fog megtörténni. Hiszen ha figyelmetlen vagyok, ez a vadász egy szempillantás alatt el tud engem intézni.
- Hogy mi? - A meglepettségtől hirtelen felkapom fejem, és szemeibe pillantok, közben pedig kezem leáll a vándorlással. Miket beszél ez? Egy perccel ezelőtt még arról áradozott, hogy pont a magamfajta vérszívókra utazik, mert ő az emberek megváltója... blablabla. Most meg, egy ilyen hülye dumával akarja az életét menteni? Azt hiszi most a karjaiba fogok ugrani? Vajon mit képzelhet? Talán más célja volt ezzel a hablattyal! Na jó! ~ Ginny! Nyugi! Ne engedd! ~ Nem hagyhatom, hogy összezavarjon a hülyeségeivel. Most mégis mit mondjak? Gratuláljak neki amiért egy pillanatra sikerült elvonni a figyelmemet?



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyHétf. Júl. 01, 2013 3:44 pm

virginia + henry
you're a vampire...  i should kill you



Láttam valami félelmet a szemében, de elég hamar rá kellett jönnöm, hogy mindez nem őszinte ijedtség, sokkal inkább tettetett, felerőltetett érzelem, hogy pár pillanatra illúzióba esve azt higgyem, fél tőlem. Ámde nem így volt. Nem bizony. Ezt a féloldalas mosolya csak felerősített. Mondtam én, hogy a nőknek nem való ez a két hegyes fog, meg az örök élet! Ki az a normálatlan, aki ezt megtette? Istenem, hagy csapjak bele valamit a ronda képébe, mert ehhez minden idegszálam kevés. Egy nőnek mindenhol van helye, csak ebben az életben - a vámpírok közötti életben - nincs. Kicsit sajnáltam őket mindig is. Hiszen nyilván okkal lettek ilyenné. És az ok általában a nagybetűs szerelem volt. Hogy meg ne hatódjak!
- Hogy mi való a nőknek, azt én inkább nem demonstrálnám itt az erdő kellős közepén... bármikor jöhet egy másik vámpír, aki viszont nem fog ilyen kegyes módszerekkel fegyelmezést kapni tőlem... - sóhajtottam fel, de nem tehettem sokáig. Nem lehettem sokáig elégedett, hisz ujjai a nyakam köré fonódtak, és úgy vágott neki a szemközti fához, mintha csak egy fűszál lennék. Nevetséges. Ezek mindenre képesek, és... és... nincs 'és".
- Mégis mit keresnék? - kérdeztem visszafogott, elfojtott hangon. - Vadászom az olyan dögökre, mint te vagy, hogy még egyszer egyetlen emberi életet se legyenek képesek kioltani. Sajnálatos módon, épp egy túl csinos példányba akadtam bele, amit nem kellett volna... - mértem őt végig érdeklődve, de én sem féltem jobban, mint ő tőlem. Nem tud olyan könnyen megölni, mint ahogy ő azt hiszi. Sőt!
- Hé-hé-hé... - nevettem fel, ahogy tapizni kezdett. Tudtam, hogy fegyvereket keres nálam, csak éppen eléggé félreérthető volt. - Mit szólnál ahhoz, ha inkább ezt a keletű dolgot inkább máshol folytatnánk? Akkor többet tapogathatnál - kacsintottam rá. Persze eszem ágában sem volt rámászni, csak ki kell találnom valamit, hogy megint én kerüljek felülre, és akkor... enyém az irányítás. Talán még el is engedném.


|| Words: passz || Music: this || Notes: - ||

Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Jún. 02, 2013 3:00 pm

Henry & Virginia


Nem értem, hogy lehet így elrontani valakinek a napját! Nincs is ennél rosszabb. Mikor már felkészülök, hogy szórakozhatok egy jót és még mellé jól is lakom, de persze ez mind egy pillanat alatt szertefoszlik. Talán tényleg túl sok a vámpír már ebben a városban. Félő, hogy a végére nem jut mindenki számára vér. Bár remélem soha nem fajul idáig a világ. Nem szándékozom a közeljövőben meghalni.
A következő pillanatban egy olyan dolog történik amire egyáltalán nem számítok.Nem tudok mást érezni csak iszonyú dühöt az az illető irányába, akitől ezt a golyót kaptam. Na meg olyan fájdalmat ami egy pillanat alatt leterített miután az a lövedék oldalamba fúrta magát. Lassan, sziszegve felnézek támadómra. Aki minden bizonnyal egy vadász. Férfi vadász...és nem mellesleg nem kevés önbizalommal van megáldva. Mondjuk ezt kinézetéből ítélve nem is csodálom, csak kár, hogy hamarosan ő is itt fog feküdni a többi hulla között. Közeledni kezd hozzám, én pedig hiába próbálok ellentámadást véghezvinni, nem megy. Ahogy megmozdulok akár csak egy kicsit is, olyan mintha újra meg újra lelőtt volna.
Ameddig beszél én nem szólalok meg, csak riadt tekintettel figyelem. Azaz úgy teszek mintha megijedtem volna tőle, de eközben inkább csak próbálom összekaparni magam. Amint befejezi mondandóját, egy féloldalas mosoly jelenik meg ajkaimon.
- Akkor mégis mi való nekünk, nőknek? - Kérdezek vissza szemrehányóan, majd mikor sikerül összeszednem az összes létező erőmet, egy hirtelen mozdulattal előtte termek, megragadom nyakát és a legközelebbi fához szorítom azt. Létezik, hogy ez az egész egy csapda akart lenni? De valyon kinek? Nekem? Vagy az engem megelőző vámpírnak? Nagyon remélem, hogy nem nekem!
- Mondd csak, mit keresel ilyenkor az erdőben? - Még ha nincs is semmiféle csapda, akkor sem érteném mit keres pont itt. Elvégre ha vadászni akar akkor jöjjön éjszaka, amikor előmerészkednek azok akiknek nincs védelmük a nap ellen. De már nem számít! Meglőtt, és ezért meg fogja kapni a jutalmát!
Oldalra billentett fejjel fürkészem arcát miközben egyik kezemmel nyakát szorongatom, másikkal pedig tapogatni kezdem, egyéb fegyverek után kutatva. Nem szeretném ha mégegyszer meglepetést okozna nekem. Pedig sajnos a vadászok mást sem tudnak csinálni.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzomb. Jún. 01, 2013 10:04 pm

virginia + henry
you're a vampire... i should kill you


Mivel mostanában ebben a városban nincs túl nagy szerencsém, inkább a vízeséshez vezetett az utam. Hát... mondhatni, a nőkkel még mindig nincs probléma. Angela is itt volt, boldoggá tett, és Hazel rögtön el is vette a jókedvemet. De tőlem csinálja. Meg kell próbálnom rá úgy tekinteni, mint a húgomra. Innentől kezdve fel is út, meg le is út. Mehet, amerre lát. Azzal, akivel ő épp össze akarja szűrni a levet. Nem érdekel. Húh, basszus, hogy lehetek ennyire szerencsétlen hülye! Mintha be tudnám tartani ezt az ígéretet. Hiszen Hazel túlontúl fontos nekem. Ahhoz mindenképp, hogy csak úgy hagyjak mindenkit az ágyába keveredni. Még mit nem! A húgom nem egy ribanc... és ha igen... azt sajnálatos módon jobb, ha rajtam gyakorolja, mert mást nem engedek. És még beteg állat is vagyok.
A zsebemben lapult egy karó, és egy pisztoly is. A golyókat szerettem én magam kifaragni. Igen, elég hülye helyzet, de mikor New Yorkban, az irodámban nem volt jobb dolgom, nekiálltam annak, mert jólesett, és megnyugtatott az egész. Levezettem a fán a feszültséget. És mára megfelelő golyók a pisztolyba. Tele az egész tár.
Zajok ütötték meg a fülemet. Vagyis... inkább egy hang, a távolból. Leginkább egy női hang lehetett, se több, se kevesebb. És egy ravasz mosoly kúszott a képemre. Bár én flörtölni is ezzel szoktam. Legalábbis, efféle erőfeszítést szánok egy flörtölő mosolynak is.
Közeledni kezdtem affelé, amerről hallottam, és őszintén reméltem, hogy nem üres helyet találok. Vagy már egy megölt áldozatot, hiszen a vámpírok vérprofik ebben. Bár abban sem voltam teljesen biztos, hogy vámpír lehetett. De... rájuk külön ki vagyok éleződve. Tehát vagy most, vagy soha.
Halkan lopakodtam, és jólesett, hogy most nem öltöny, hanem egy sima póló simult rám, és egy még egyszerűbb farmer. A levegőt is visszatartottam, úgy bukkantam elő egy fa mögül, és nem is néztem oda, máris kezem ügyébe szorítottam a pisztolyt, hogy egy fatöltényt kilőjek, és hallottam, hogyan fájdul meg az illető azon testrésze, amin eltaláltam. Mert egyértelmű volt, hogy még most is remekül célzom.
- Hm... micsoda meglepetés... - kezdtem közeledni felé, és szőke haját úgy megvilágította a naplemente, mintha megannyi arany lenne a hajába tűzdelve. Gyönyörű volt... NŐ volt! - Hjaj, micsoda mostoha feladat, ha egy női vámpírba botlunk bele - sóhajtottam fel, és láthatta az arcomon, hogy ténylegesen bánom mindezt. - Mint vadász és nem utolsó sorban kéjelgő, még mindig azon az elven vagyok, hogy nőknek nem való ez a... lét - mondtam némi megvetéssel. Bár nem őt vetettem meg, inkább a fajtáját. Persze ebbe ő is beletartozott. És közben már próbáltam felkészülni arra a támadásra, amivel valószínűleg sújtani fog, ha a verbénával átitatott lövedék kezdi hatását veszíteni.

|| Words: passz || Music: this || Notes: Védd magad! nááá ||

Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:40 pm

Henry & Virginia


Hogy szeretek-e vámpír lenni? Még szép, hogy szeretek! Én egyáltalán nem az a fajta vámpír vagyok aki emberekkel barátkozik, és inkább állatokból táplálkozik. Sőt! Nagyon is megvetem azokat az ostobákat. Miért nem tudják megbecsülni azt amit átváltoztatójuktól kaptak? Nem mindenkinek adatik ez meg! Egy véget nem érő élet, tele szórakozással. Hát kaphat ennél jobb ajándékot bárki is? Nem! Soha nem sírtam vissza az emberi életemet. Még akkor sem mikor a legnehezebb korszakomban egyedül maradtam. Bár igaz részben az én hibám volt, hogy nem volt mellettem senki aki segíthetett volna elfogadtatni velem ezt az életet, de tény, hogy megijedtem. Viszont mégis megtanultam élni. Kitapasztaltam mindent amit kellett. Úgy gondolok vissza emberi életemre mintha csak egy rossz álom lett volna, folytonos szenvedéssel. Igaz, hogy már elveszítettem mindenkit akit egykor szerettem, de legalább már nem kell emiatt félnem. Addig élek ameddig én szeretnék! Míg az emberek csak pár évtizedet. Nem tagadom, számomra egy emberi élet semmit nem jelent. Ha meglátok egyet közülük, már azon kezdek agyalni, hogyan ölném meg. Igaz, hogy azt mondják "nem illik az étellel játszani", én mégis mindig azt teszem. Nem tudok egy kis szórakozás nélkül vacsizni. Abban mi lenne az érdekes? Semmi!
Épp ezért jöttem most ide. A napokban hallottam, hogy pár fiatal sátorozni készül a hétvégén. Én meg miért is ne csaphatnék rá erre a csodás alkalomra? Elvégre aki az erdőbe kimerészkedik ebben az őrült városban, az tuti bolond. Vagy csak nem tud a természetfeletti lényekről. Azaz rólam, és még sok-sok hozzám hasonlóról. Ebből tehát mi következik? Hogy nincsenek beverbénázva. Ha pedig tévedek, mind meghalnak, csak azért is. Bár...ígyis úgyis meghalnak.
Mikor rátalálok egy táborhelyre, ami a folyó mellett van, elképedve nézek végig a területen. Nagyon úgy tűnik, hogy valaki megelőzött. Nem én voltam egyedül aki kiszemelte őket.
- Ez nem lehet igaz! - Kiáltok fel egy fejrázás kíséretében. Most komolyan menjek és keressek magamnak mást? Muszáj lesz! Már legalább két napja nem jutottam vérhez. És igen...ez a két nap nekem már sok! Éppen ezért nem igazán tetszik amit itt látok. Mindenfelé csak holttestek. Csak tudjam meg ki volt az...nem állok jót magamért!



Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 1:27 pm

Haven & Zara

A méreg oly gyorsan terjed a szervezetemben, mint a futótűz. Mindenhol égető bizsergést hagy maga után, lebénítva végtagjaimat, gondolkodásomat, mindenemet. Egyedül a kínzó fájdalmat hagyja meg nekem, de azt is megsokszorozódva. Sosem értettem azokat a mazochizmus vámpírokat, kik az italukba verbénát öntenek. Most megvilágosodtam. Azért teszik, hogy, ha az élet egy vadász sereggel sodorja össze, és egy verbénában áztatott nyilat, tőrt, akármit kap, ne gyengüljön le úgy, mint én. Ha túlélem - márpedig túl is fogom - akkor biztos, hogy én is elkezdem ezt a kúrát. Várjunk.. kit akarok én hülyíteni? Nem bírnám ki. Máskor elővigyázatosabban kell cselekednem, de soha senki sem fog rávenni, hogy önnön igyak vasfüvet.
Érzem, hogy valaki rám teszi kezeit, és vonszol egy adott irányban. - Ne.. - nyögöm kábultan, s nagy nehezen próbálom kinyitni szemeimet. Olyan, mintha szemhéjamra ólom nehezedne rá. De még így se látok semmit. Minden homályos körülöttem, egy-egy elmosódott színt tudok kivenni. Bárhol lehetek. De ki ez az idegen, ki segít nekem? Rám talált az egyik vadász? Miért nem végez velem most rögtön? Legyen inkább gyors. Kíméljen meg a fájdalomtól, nem akarok még ennél is jobban szenvedni! Halkan felsziszegek összeszorított fogak mögül, mikor valaki kihúzza a nyílt a hátamból. Leültet az illető, kezeim egyből mellém rogynak élettelenül, s megérzem a nedves fűszálakat. Erősen koncentrálok, szerencsére az érzés kezd elmúlni, de még mindig rohadtul fáj mindenem. Próbál észhez téríteni, de avval, hogy a vállamat rázogatja csak ront a helyzetemen. Szemeim egyből tágra nyíltak, érzem, hogy a vérerek behálózzák arcomat, tekintetem vérvörössé válik, s tépőfogaim a kétszeresükre nőnek. Ki merészel..?
Haven.. Figyelem őt, és próbálkozok felülni rendesen, de kezeim elcsúsznak, és visszaesek. Vér.. Mélyen magamba szívom a mámorító illatot. Muszáj.. Éhezem, áhítozom a vér iránt,
ahogy még ezelőtt soha. Hangosan veszem a levegőt, és mikor megérzem a pompás nedűt ajkaimon, egyből észhez térek. Kezeim is életre kelnek, és megragadja az ember karjait. Körmeim húsába vájnak, és erősen szorítom magamhoz, hogy eszébe se jusson a menekülés. Belemélyesztem a fogaimat oda, ahol már folyik a vér, és mohón, nagy kortyokban veszem el tőle a vért. Kapkodja a levegőt, szó szerint érzékelni lehet a félelmét, szíve zavartan, ám lassabban dobog. Az utolsó kortyot is kiiszom belőle, és élettelen testét a földre taszítom. Kabátom ujjába megtörlöm számat, és feltápászkodok. A közeli fatörzsbe kell kapaszkodnom segítségért, hisz még mindig a szervezetemben van a verbéna, de most sikerült magamat "felturbóznom". - Nyírjuk ki azokat a szemeteket. - éles tekintettel meredek Haven-re. Ez a tervem, s ha egyszer valamit a fejembe veszek, arról nem lehet engem egyhamar lebeszélni. - Ha akarsz még most menekülj, míg van rá lehetőséged. De ha maradsz.. elvárom, hogy segíts. - fülelek, és hamar meghallom a vadászok szapora lépteit. Gyertek csak.. egyenesen a ragadozók karmai közé.. Egy fa mögé bújok el, és várom a legtökéletesebb pillanatot a lecsapásra. Pont mellettem reccsen egy falevél, kihasználom az alkalmat, és hátulról kapom el a negyvenes éveiben lévő férfit. Mindkét karját eltöröm, és ott hagyom a földön, kiabálva, szenvedéseiben eltemetkezve. Majd utólag megölöm, most van még egy vadász, akit ki kell irtani. - Említettem már, hogy a bújócska az egyik kedvenc játékom?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 9:18 pm

Vízesés és folyópart - Page 3 1006892097Untitled_www.kepfeltoltes.hu_

Zara and Haven

A falevelek és a kemény bakancsok talpának összesúrlódásától zengett a fejem. Izzadságszag és az adrenalin megmagyarázhatatlanul jellegzetes illata lengte körbe fához szorított fejem. Szememet csak egy pillanatra hunytam le, mert lomha suttogás zaja kúszott lassan a fülembe.
- Ketten vannak. Két nő. Több, mint valószínű, hogy mindketten emberi véren élnek. - minimális mértékben zihált és nagyot nyelt mondandója végén. Pontosabban míg társa félbe nem szakította.
- Shhh!!! - a férfi hangja érdesen búgó volt. Tapasztaltabb lehetett, mint a másik, aki óvatlanul kotnyeleskedett. A hangok dél felől jöttek. Előre kaptam a fejem, de csupán egy mókus nesze zavart meg a koncentrálásban. A harisnyámat egy felpattanó kavics szakította ki, amely a bőröm alatt éktelenkedett. Bőröm alá nyúlva téptem ki onnan a mogyorónyi követ, apró szisszenés kíséretében, és kezemből a földre ejtettem, miközben Zara mondandóját hallgattam. Egy sebesen elszáguldó nyílvessző szakította félbe eszmefuttatásunkat. Válaszra nem méltatva pattantam fel a fa törzse mögül és szaladtam az életemért. Bosszúsan, amolyan idegbeteg módjára csaptam lábam a földhöz, amely mintegy megremegve dobott a levegőbe minden egyes elrugaszkodás során. Cipőm sarka enyhén a nyers talajba fúródott, mely meggátolt a maximum sebességem kihasználásában. Hirtelen nyögést hallottam. Zara volt. Segítségért szólt. Lába akár egy lassított felvétel csuklott össze, ám elkaptam és a vállamra felkapva rohantam tovább. Két-három mérfölddel távolabb előrekaptam a vállamon ájultan pihegő vámpírt és kitéptem a hátából az apró nyilat. Verbénától bűzlött. Peckesen állt a lábam mellett álló fatörzsbe ideges dobásomtól. Zara-t úgy fektettem le a földre, hogy hátát egy nagyobb kőnek támasztottam és gyengéden pofozgatni kezdtem.
- Zara. Zara! Nincs időnk erre! - vállát szinte hisztérikusan rángattam, csak hogy térjen magához. Ismét emberszag csapta meg az orromat. Az adrenalin vágykeltő szaga körbelengte a fejem. A lábak remegve súrlódtak a földre hullott levelekkel és puhán értek földet. Tinédzser lányka lépett remegő léptekkel közelebb.
- Eltalálták? Vadászok vannak mindenfelé! - hangja meg-megcsuklott.
- Vadászok... - bosszúsan válaszoltam.
- Nincs is vadászszezon. Hatalmas puska van náluk. - gagyogásán felnevettem. Vadászszezon!
- Tudnál segíteni? - kétségbeesett arccal fordultam hozzá. Rézvörös haja tökéletesen illett fehér bőréhez, zöld szeméhez. Bólintott, én pedig egy másodperc tört része alatt mellette termettem. Kezem hátulról barna dzsekijére tettem és letéptem róla, hogy fogam a nyakába mélyeszthessem, miközben arcát magammal szembe fordítottam. - Akkor ne sikíts! - ezzel átharaptam az artériáját, de nem sokáig időztem vele. Zara-hoz vittem és szájába nyomtam a lány nyakát, várva, hogy feleszméljen. Tudtam, ha úgy szállunk harcba a vadászokkal, hogy egyikőnk nem a maximumot nyújtja, veszett ügy.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Feb. 17, 2013 5:02 pm

Haven & Zara

Heves, dübörgő szívdobogás, izzadt homlok, ijedt tekintet.
Korábban volt már vadászokkal dolgom, de az már évtizedekkel ezelőtt volt. Szerencsémre mindig is a háttérben lapultam meg, sosem keltettem nagy figyelmet, mint sok tudatlan vámpír, így mindig kikerültem ezeket a vérszomjas embereket. Fenevadoknak állítanak be minket, holott nem is különböznek tőlünk egy cseppet sem. Ők is ugyanúgy gyilkolnak, mint mi. A sok ártatlan vámpír, aki tényleg nem árt egy embernek, azokkal mi lesz? Nem állnak olyan erő tulajdonában, mint például én, aki embereken él. Ők nyílt préda a vadászok számára.
Csakis magamat okolhatom, senki mást. Én voltam olyan ostoba, hogy nem vettem észre, hogy egy vadász táborába csöppentem, és az egyik társukat "faltam" föl.
A mellettem lévő fa mögött megbúvó lány arcát kémlelem. Tényleg ő az, s meg is ismert, vagyis rákérdezett, de legalább nem felejtett el. A vele való megismerkedésünk időpontja egészen az 1800-as évek végére vezethető vissza. Eléggé bonyolult, s örülök, hogy nem egy ellenséggel akadtam össze.
- Igen, én vagyok. - morgom halkan, és megforgatom a tekintetemet. Eléggé karakteres arcom van, olyan, ami nem olvad bele a tömegbe.
Mindegy, van fontosabb dolog, amin rágódnom kell. Például kezdjük a túléléssel, és majd utána lehet csevegni.
- Az teljesen mindegy, hogy én mit keresek itt. Erről majd tárgyalhatunk később, először is öljük meg ezeket a férgeket. - körmeimet húsomba vájom, és a düh végigsöpör rajtam. Utálat a vadászok iránt, igen most ez hajt leginkább engem. Ez foglalta el az első helyet a képzeletbeli listámon, és Anna Petrova felkutatása, és megbosszulása a második helyre kúszott.
Lehunyom szemeimet, és hallgatózok. Csörömpölések, falevelek morzsolása, lihegés. Próbálkoznak halkan közeledni, hogy elég idejük legyen felmérni a terepet, de egy vámpír erős érzékét nem lehet túljátszani.
- Ketten vannak. Két férfi. Van fegyverük, és nem amatőrök. Évek óta gyakorolhatják. Nyugodtan döntsd el, hogy mit akarsz. Velem tartasz, vagy menekülsz. - vésem pillantásomat az övébe. Komolyan, artikulálva beszélek hozzá. Jól gondolja meg, hogy mibe fog beleugrani, és ne az összetűzés közepette jöjjön rá a menekülhetnék, és magamra hagyjon.
- Ha az utóbbi választod, ideje menned. - mondom előre pillantva, és valamit érzékelek. Basszus! Időben elhajolok, és a nyílvessző pár centire az arcomtól mélyül be a fa törzsébe.
- Ránk találtak, fuss! - abban a másodpercben felpattanok a helyemről, és amennyire bírja a lábam rohanok előre. Hogyan kerültek meg, vagy többen vannak? Esetleg bekerítettek minket, és bárhova futok, egy csapda vár minket? Nem tudom, de a meneküléssel többre megyünk, mintha csak egy helyen állnánk, mint a madárijesztők.
A fák összemosódnak körülöttem, semmi mással nem foglalkozok csak az előttem lévő úttal. Hirtelen valami egyenesen a lapockáim közé repül, húsomba mar, és a verbéna szétterjed a testemben. Nagy adagot kaphattam, hisz a fájdalom erősen belém hasít, s térdeim elengedik magukat, aminek a következtében a földre rogyok. Homályosan látom a dolgokat, teljesen kába vagyok, kimerült, és mindenem sajog.
- Haven.. - nyögök fel halkan, és erősen kapkodok a levegőért. - Segíts... - préselem ki magamból nagy nehezen a szót, majd elragad magával a sötétség.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 8:23 pm

Vízesés és folyópart - Page 3 1006892097Untitled_www.kepfeltoltes.hu_

Zara and Haven

A juharfa nyirkos törzse radírként simult bőrömhöz. Combomra pillantottam és fogamat szívva vettem tudomásul, hogy a szembiztos harisnyám mégsem olyan szembiztos. Átkozott emberek! Lehunytam a szemem, hogy az esetleges hangokra koncentrálhassak, ám amit hallottam, az csupán a hátam mögött lévő fának kérge alatt munkálkodó bogarak nesze. Szorgosan rágják el belülről az ősi juhart, míg abból csak a kéreg marad. Akárcsak mi, akik tűhegyes fogainkat a felszín alá rejtjük, hogy onnan az apró seben belül az összes életet kiszívjuk, és a kérget meghagyjuk a látszat kedvéért.
Csak most tértem vissza, és máris mennyi változás! Már nem a vámpír üldöz és kutat, hanem az ember, ki felfegyverzett és rettenthetetlen. Nevetséges. Megráztam a fejem, hogy kitisztuljon. Össze voltam zavarodva. Óvatosan pillantotta ki a fa mögül, sehol senki. Fejem ismét a fának támasztotta, ám valaki elkapta a karom és hirtelen hátratörte. Fájdalmas kiáltás szakadt fel torkomból; a férfi arca eltökélt volt és cseppet sem félt. Hátralöktem, úgy, hogy a mögötte lévő fának essen, ő pedig felnyögött. Szaladtam, az életemért, azért, aki akkor voltam, aki visszatért Oroszországból, azért, akiből még nem tűnt el annyira az emberiség, hogy a Borház mosdójában szemtelen kalandba kezdjen egy idegen férfival. És egyúttal küzdöttem az ellen, aki ha valami rosszra fordult elmenekült, oda, ahol senki sem ismeri, ő mégis ismer mindenkit, vissza Moszkvába és Szentpétervárra és oda, amit otthonomnak hívok. Távol Mystic Falls-tól és Richmond-tól is. Újabb fa mögé bújtam be, amint meghallottam a sürgős lépteket. Közeledtek. Laza mozdulattal tettem helyre a karom, ezzel kiegyengetve törött csontomat. Hirtelen női sikoly csapta meg fülem. Nem voltam egyedül. Egész lassan közlekedtem, nézelődve, forgolódva, mert nem tudtam kiszúrni a hang forrásának pontos irányát. Hirtelen estem hátra, s az ijedtség hatására előbújtak szemfogaim, és sziszegtem, akár a leggyilkosabb kígyó. Arcomról azonban hamar eltűnt a fintor, amint megpillantottam a belém rohanó nő arcát. Ismerősnek tűnt. Barna haja tökéletesen keretezte szabályos arcát. Vállából méretes nyilat tépett ki, melynek hatására összeharapta ajkait. Egy fa mögül pillantott rám, mely arra késztetett, hogy én is megbújjak egy másik mögött.
- Zara? - arcát kémleltem. Szinte fel sem ismertem.

- Rosie, kicsim, kinyitnád? - anyám hangja búgva törte át a feszült légkört. Lágyan tettem hátrébb a széket, és kitolattam az asztaltól, hogy teljesítsem anyám kérését. Az ablak üvegén keresztül sötét, nagydarab alak körvonala látszott. Kinyitottam az ajtót, és apám egyik volt ügyfele, Mr. Lee kábultan esett a nyakamba.
- Anyám... - hangom reszketett, miközben lábammal belöktem az ajtót. A ruhám ujján élénk piros csík jelent meg. Vér. - Anyám!! - hangom még inkább reszketővé vált, de hangosabban igyekeztem segítség után szólni. A szüleim hamar odasiettek és átvették a vállamra borult mázsás terhet. Nyaka, válla sebekkel, vérrel telített volt. Édesanyám rongyért és vízért rohant, apám lefektette Mr. Lee-t, és óvatosan pofozgatni kezdte.
- Mr. Lee? Mr. Lee! Ébredjen! Biztonságban van! - apám keze egyre súlyosabban csattant Mr. Lee pufók, enyhén borostás arcán. A férfi lassan nyitogatni kezdte szemeit, és kikapta anyám kezéből a pohár vizet. Nagyokat kortyolt, majd sietősen szétnézett. - Biztonságban van! - szólt rá apám újra. - Ki tette ezt magával?
- Zara. - hangja elcsukló volt, majd újabb korty vizet vett magához.


Nem sokszor találkoztam előtte Zara-val. Amíg Mr. Lee a házunkba járt, néha elhozta magával a hölgy barátját. Nekem egy rendes hölgynek tűnt, szépsége pedig már akkor is elbűvölt. Akárhányszor megjelent, kisugárzása tekintélyt parancsolt, és le sem tudtam venni a szemem tökéletes alakjáról, dús hajáról, csengő nevetése pedig mindenki figyelmét magára vonta. Most, amint a fának támaszkodva szuszogott, ugyan olyan gyönyörű volt. Csak én változtam. Minden erőmet összeszedve kézen fogtam a nem messze pihegő nőt és a néhány mérföldre lévő sziklák felé rohantam, hogy ott bújjunk meg. Szembe fordítottam magammal a vámpírt.
- Zara? Mit keresel itt? - szegeztem neki kérdésemet. Habár fél füllel a vadászokra figyeltem, kíváncsi voltam arra, hogy hogy került ide a nő.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyVas. Feb. 10, 2013 6:37 pm

Haven & Zara

Mystic Falls. Egy névtelen kis város Virginia államában. Mégis mi dolgom lenne itt? A válaszom egyszerű: bosszú. Ez hajtott egészen idáig, mivel már évtizedek óta egy név lebeg szemeim előtt. Anna Petrova-é. Muszáj megtalálnom őt, kerüljön bármibe is, és bosszút állnom rajta. Azt akarom, hogy ő is a saját nyomorultságában szenvedjen, eméssze fel őt ez a borzalmas érzés, ahogyan engem is. Látni akarom őt szenvedni mindennél jobban. Ez okozna számomra örömöt.
Magányosan járom az erdőt. Tegnap este érkeztem meg ebbe az átkozott városba, és még nem akadt időm felderíteni. Kicsi, azt sikerült már megtapasztalnom, amikor a város határait mértem fel. Nem sok hely akad, érdekes emberek lakják a városokat, kíváncsi vagyok, hogy a kis csiripelő madaraim az igazat állították-e vagy sem Anna Petrova itt tartózkodásáról. Az biztos, hogy már a célom végénél járok. Éhes vagyok, az érkezésem óta nem táplálkoztam, s hol találhat az ember – akarom mondani vámpír – lakomát? Az erdőben. Az idő sem pocsék, egy kicsit hűvös, és ködös. Tökéletes időszak a túrázásra. A félhold sugarai megvilágítják az előttem lévő utat, és erősen koncentrálok. Egy érdekes hang meg is csapja füleimet, és halkan, nesztelenül a hang felé osonok.
Meg is pillantok egy harmincas éveiben járó nőt, amint a tábortűz köré telepszik, és a termoszából szürcsöli az.. epres teát, ha az érzékeim nem csalnak. Nyelvemet végighúzom felső ajkamon, és hirtelen sebességgel mögé kerülök, letapasztom kezemmel a száját, hogy ne is próbáljon kiáltozni segítségért.
- Minél nyugodtabb leszel drágám, annál kevésbé fog fájni. – súgom fülébe, és a következő másodpercben hosszú tépőfogaim máris átlyukasztják vékony nyakát. Pont egy mellék eret találok el, szerencsémre, és mohón szívom a vért. Szabad kezemmel átölelem derekát, és még közelebb vonom magamhoz. Érzem, ahogy szorításom alatt teste remeg, nyöszörög, próbál legyőzni engem, de minden egyes kortynál ereje fogyatkozóban van.
- Theodora, hoztam pár.. – egy férfi hangra leszek figyelmes, és annyira belemerültem ételem fogyasztásába, hogy nem is vettem észre lépteket. – Mi a franc? – basszus ezek ketten vannak. Elengedem a lányt – akit valószínűleg Theodoranak hívnak -, s élettelen teste a földre rogy.
- Vérszívó. – súgja az egyik a másiknak, de fülem mindent hall. Ajkaim széléről csöpög le a vér, velük szemben állok, és nem tudom, hogy mi tévő legyek. Támadjak rájuk, vagy hagyjam a fenébe, vagy egyszerűen törjem ki a nyakukat?
- Talált süllyedt. – vonom meg a vállamat, és egy gúnyos mosolyra ülepedik ki az arcomra. Közelítenek felém, az egyikkel szemezek, és a másik teljesen kiesett a látókörömből. A következő pillanatban egy nyíl suhan felém, és egyenesen a vállamba mar. Hangosan felkiáltok a fájdalomtól, amikor a verbéna a szervezetembe kerül, és szétáramlik, mindenhol legyengítve engem.
- Most! – parancsolja a nyilas a másiknak, és ismét felém lő, de ezáltal elhajolok. Megfordulok, és rohanok, amennyire a lábam bírja. Szaporán kapkodom a levegőt, az égető fájdalom borzasztó, le akarok állni pihenni, de tudom, hogy akkor utolérnének a vadászok. Hallom magam mögött a lépteiket, de még nem értek utol. Még nem.. Talán idő kérdése, talán le tudom őket futni. Sebesült vagyok, de nem állhatok le. Egy illetőbe ütközök, és a földre zuhanok. Szemeimet összeszorítom, és egy halk sziszegés tör fel a torkomból. Már készülök rátámadni, elvenni nyomorult életét, mikor megtorpanok. Az arcát kémlelem, és ekkor eszmélek fel rá, hogy ismerem az alanyt.
- Haven. – nyögöm, és egy fa mögé kúszok, hogy takarásban legyek. – Menekülj. – nyúlok a nyílért, és kihúzom vállamból. Épp időben harapok az ajkamba, magamba szorítva a feltörekvő kiáltásomat.
- Vadászok.. itt vannak. – hunyom le a szememet, és próbálom összeszedni a marad erőmet. Kétségbeesetten vésem pillantásomat az övébe, és kitekintek a fa mögül. Még nincsenek itt, de hallom dühöngő üvöltéseiket. Ez egy véres este lesz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzomb. Szept. 29, 2012 7:25 pm


Erich & Scar

A szívem a torkomban dobogott, szaporán vettem a levegőt, és nem tudtam gondolkozni. A félelem átjárta a testemet, utoljára így akkor éreztem magam, mikor csak egy gyenge, átlagos ember voltam az erdő mélyén. A húgomat figyeltem, ahogy körbeveszik a vámpírok, és végül az egyik a vékony, csinos kis nyakába mélyeszti hegyes metszőfogait. Végig néztem, tétlenül ahogy felsikít, összeszorítja szemeit fájdalmában, és szenved. A legrosszabb, hogy nem tettem ez ellen semmit. Hogy miért? Mert féltettem saját magamat. És nincs olyan nap, hogy ne jusson eszembe az a kegyetlen nap. Akárhányszor a tükörbe nézek egyre jobban fokozódik a magam iránt érzett gyűlöletem. Gyáva voltam. És ez a húgom életébe került. Ha felfedtem volna magamat, akkor legalább együtt lettük volna. De nem.. Még arra se voltam képes.
Elengedte a nyakamat, ismét a lábaim éreztem a talajt. Majdnem összeestem annyira remegtek a térdeim. De még nem távolodott el tőlem. Ismét leheletét éreztem a nyakamnál, és a kínos csöndet egyedül a saját hangos lélegzetvételem zavarta meg.
- Az ég szerelmére, tedd már meg! – sóhajtottam, és ökölbe szorítottam a kezeimet. A körmeimet a húsomba mélyesztettem. Nem voltak hosszú műkörmeim, azok csak meggátolnak engem a vadászatban, de így is fájt. A tekintetembe véste az övét, és a hideg végigfutkosott a gerincem vonalán. Semmilyen érzelmet nem tudtam leolvasni róla. Végül is elengedett, és hátrált pár lépést. A fának dőltem, és le sem vettem róla a tekintetemet.
Lehunytam a szememet, hátradöntve a fejemet. Ez nem lehet igaz.. Megígérte a mocsok, de ismét egy újabb feladat, amit nem szabad elbaltáznom. Miért teszi ezt velem? Élvezi mindezt? Hogy másokat tud ugráltatni. Egyszerű rá a válasz. Van hatalma. Manapság nem az számít, hogy kinek mennyire kövér a pénztárcája, a hatalom nem attól függ, hogy ki mennyire gazdag. Hanem az információktól. Minél több információja van valakinek, azzal irányítani tudja a másik embert, mintha a kis személyes bábuja lenne. És én is egy ilyen bábu vagyok, aki egy madzagon lóg, és Eric irányít engem. Hol ezt kell csinálnom, hol nem. Mert, ha ellenkezek végül eldob, elhajít, és önmagamra maradok a sötétben.
Damon Salvatore. Rendben, akkor majd figyelni fogom őt. Nem nagyon szeretem elvégezni a másik piszkos munkáját, de ha ennyire kilátástalan a helyzetem, akkor sajnos muszáj. „Dora..” ~ visszhangzott a név a fejemben. Vajon hol van? Hol tartják őt fogva? És miért pont Dora? Nem szóltam hozzá, csak hagytam, hogy elmenjen. Majd felrobbantam a dühtől. Mikor kikerült a látószögemből a földre zuhantam, és csak meredtem magam elé. Sírni volt kedvem, de nem sikerült. Erősnek kell maradnom, nem eshetek össze, nem lehetek depressziós, mert akkor nem haladok semmivel se.
Játék vége!
//köszönöm szépen, egy élmény volt!//
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyPént. Szept. 28, 2012 10:06 pm

Scar & Erich



Lehet nem olyan bölcs döntés felingerelni egy vadászt. Mégis jó mókának tűnt ez a macska-egér játszma. A pulzusa egyre szaporább lett és szinte hallottam, ahogy agyának fogaskerekei nyikorognak az ötletekért. Végül halkan beleegyezését adta és észrevettem, hogy belenyugodik a vereségbe. Túl könnyű, túl könnyű... Leengedtem a földre és elvettem a karom a nyakáról. Egy pillanatig csak némán néztük egymást, végül megfogtam az állát és enyhén jobbra billentettem a fejét. Belenéztem a vadász hideg szemeibe miközben éles metszőfogaimat rávillantottam. Közelebb hajoltam és ismét beleszagoltam a nyakába. Finom illata volt, fűszeres és egyedi. Vajon mennyire lehet megalázó egy vadásznak, hogy egy vámpír a vérét veszi? Elvesztettem az érdeklődésemet a zsákmány iránt. Ez túl könnyű volt, valami jobbat kell kitalálnom fizetségnek. Elengedtem az állát és hátráltam pár lépést. Nehéz volt megállni ugyan, de sikerült. Már ezért megérte ráijeszteni csak, hogy lássam ezt meglepettséget az arcán. -Meggondoltam magam. Nem is vagyok annyira éhes.- töprengő arccal fürkésztem az arcát, végül arra jutottam nem mondok el neki mindent. -A húgodat elrabolták és egy másik országban van. Ha többet akarsz megtudni róla, akkor van számodra egy feladatom, amit szerintem élvezettel végeznél. Ismered Damon Salvatoret? Ő és a bátyja Stefan, a régi Salvatore panzióban él. Szeretném ha figyelnéd Damont. Tudjál meg minél többet a terveiről. Ha értékes információval fogsz szolgálni, akkor elmondom hol van a kicsi Emma. -élveztem az elképedesét. -A szokásos úton fogunk érintkezni, ha valami fontos információt tudsz meg. Csak hívd fel az összekötőnket, majd ő értesít engem és találkozunk. - megfordultam és elindultam vissza a kocsimhoz. -Egyébként a kicsi Emma mostanság a Dora névre hallgat, így információképp. A következő "randinkon" hozok neked róla egy képet. Szép estét Scar. - tettem hozzá kuncogva és ott hagytam a dühös lányt. Mosolyogtam magamban miközben vissza értem a kocsimhoz és beindítottam a motort. Most aztán tényleg kellett a vér, de úgy döntöttem maradok a tasakoknál. Vissza autóztam a hotelhez és felmentem a lakosztályomba. Elővettem egy üveg nullásat és töltöttem, nem volt ugyan a kedvencem, de megtette jelen esetben. Talán holnap már beköltözhetek a házba, majd felhívom Emilyt, hogy miképpen állnak a munkálatok. Pár megbízható embert is szereznem kell és természetesen vámpír testőrt, hogy senki se törjön be hívatlanul a birtokomra. Kiittam a pohár tartalmát és elővettem egy könyvet. Megkerestem a bejelölt részt és olvasni kezdtem, azonban a gondolataim újra és újra elkalandoztak. Nincs jobb ötletem, elkell rabolnom a fiatal Bennett boszorkányt.

Játék lezárva
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyPént. Szept. 28, 2012 3:27 pm


Erich & Scar

A köztünk lévő fesztültség egyre rosszabb lett. Már sejtem, hogy ez az egész hova fog torkollni. És nem lesz könnyű menet, de ha hiszek benne sikerülni fog. Nem számíthat semmire, mindent úgy kell kitervelnem, hogy semmit se sejtsen. És a terv ki ötletezésére alig van pár percem. Vagy én ölöm meg őt, vagy ő engem. De ketten, biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk elhagyni ezt az erdőt. Ezt a játszmát, csakis, és kizárólag az egyikünk élheti túl. Egy apró fintor jelent meg az arcomon. Mégis mit képzel magáról? Átkozott vámpír..
- Honnan tudjam, hogy nem fogsz átverni? Hogy nem hagysz itt majd engem, hogy elvérezzek? – sziszegtem, és a tekintetem pedig szikrákat szórt. Megbűvölni nem tud, hisz verbénát hordok, de… Elbambultam a messzi tájban, s a hideg végig futkosott a gerincem vonalán. Ma annyira sürögtem-forogtam, hogy elfelejtettem meginni a napi verbénás tea adagomat, tehát.. Lehunytam a szememet, átkozva magamat. Hogyan lehetek ennyire felelőtlen? Jobban fel kellett volna készülnöm, látszik, hogy a profi vadász rangtól nagyon távol állok, ha ilyen alapszokásra sem tudok odafigyelni. De már annyira mindennapossá vált, úgy összefolynak a napok, hogy azt hittem már megtettem.
- Miért pont négy? – provokáltam, tovább folytatva. Nem érdekel, hogy ő ki. A lényeg, hogy meg legyen a húgom. De hogy a véremet feláldozzam, az kicsit morbid. Eddig életem során összesen három vámpír mélyesztette belém a fogait. Mindhárom a vadászat alatt volt. Akkor szerencsére mindegyik esetben volt a szervezetemben verbéna, így gyorsan tudtam velük végezni, kihasználva az alkalmat, amikor a földön fetrengtek köhécselve. De most esélyem sincs.. Más valamit kell tervelnem ellene.
Fogalmam se volt, hogy mit tegyek. Mindennél jobban azt akarom, hogy a húgom itt legyen mellettem, s biztonságba tudhassam őt. Mindehhez az én vérem kellene? Na ne.. Biztos akad itt valahol egy mókus, most az egyszer kibírná az állati vért. Szorosabban megmarkoltam a tőrt a hátam mögött, és a szívem a torkomban dobogott. Lehet, hogy ezek a másodpercek alatt épp veszélyben van. Nem játszhatok az idővel, mert az idő drága, és nem tudod visszaforgatni. Észrevette.. Nem is akadt időm cselekedni, hisz jóval gyorsabban mozgott, mint én. Erősen a falhoz préselt, és felkiáltottam fájdalmamban. Ennél már rosszabb dolgokat is átéltem, nem fog engem kiütni ennyitől. Zsibbadt a kezem, olyan érzés kapott el, mintha lebegnék. Próbáltam erős szorítása alól kiszabadulni, de semmi. Ettől csak még erősebben fogott engem a fához. Undorodtam tőle mikor hozzám hajolt. Undorodok a természetétől, a hajszínétől, a fajától. Utálom!
- Inkább ezt a csinos kis tőrt szeretném átvezetni a szíveden. – morogtam, és próbáltam a lábaimmal kapálódzni, de semmilyen eredményt nem értem el vele. Hűvös leheletét már a nyakamnál éreztem, és erősen összeszorítottam a szemeimet. – Rohadj meg. – hagyta el ennyi a számat, és beleborzongtam mikor nyelvét is megéreztem. Öt másodperc.. Mit tegyek? Engedjem meg, vagy próbáljak kiszabadulni. Négy.. Meg fogok halni ellenkező esetben, vagy elmegy. Nem is tudom melyik lenne a jobb. Három.. Ha elmegy, akkor ismét ott maradok ahol elkezdtem ezt az egészet. Semmivel. Kettő.. De ha meghalok, akkor senki se fogja megmenteni a húgomat, és magára marad. Egy… Most már választanom kell, de mit?
- Rendben. – sóhajtottam fel keservesen. – Tedd meg, de egy kortynál se többet. – súgtam, és lehunytam a szememet. Megkapja a vérem, én az információt, és utána megölöm. Ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 10:45 pm

Scar & Erich
Higgadtan vártam a válaszát, ami nem lepett meg. Forrúfejűsége nem ismer határokat az már biztos. Engem megfenyeget? Most viccel? Mintha nem tudna rólam semmit. Lehajtottam a fejem és levettem róla a tekintetem. -Scarlett, nem foglak bántani, ez csak egy ajánlat volt, a birtokomban lévő információért. Ha elutasítod, akkor elmegyek és tovább kutathatsz árnyak után. Biztos vagyok benne, hogy a segítségem nélkül semmire sem fogsz menni. Megfordultam, ami lehet másoknak botorság lett volna, de még a gondolat is nevetséges volt, hogy kárt tudna bennem tenni, ez a fiatal lány. -Gondold végig mielőtt cselekednél Scar. Minden lépésedet tudni fogom előre és pontosan négy másodpercre lenne szükségem, hogy végezzek veled. Ezt pedig nem akarhatod, hiszen segítened kell a húgodon. Kaptál egy fair ajánlatot, ha vissza utasítod elfogadom és elmegyek én is vadászni. Mind a ketten vadászok vagyunk Scar, de mindketten másra vadászunk. - Vissza fordultam felé és kétségbe esett arcába néztem, ha lenne bennem egy kis becsület és könyörület, akkor most segítenék neki. Azonban ha ezen erények birtokában lennék, akkor sosem váltam volna olyan üzletemberré és kegyetlen vámpírrá, mint amilyen most vagyok. Láttam, amint óvatos mozdulattal egy karót vesz elől valahonnan a csinos kabátjából. -Ez egy nagyon rossz döntés volt... -mondtam csendesen és egy szemvillanásnyi időt sem hagyva neki, előtte termettem és kicsavartam a kezéből a karót. Ügyes mozdulattal hárítani akarta a következő támadásomat, de nem volt elég erős hozzá. Hosszú évek tapasztalata állt mögöttem, amit ő a saját kárára alábecsült. Háta mögé csavartam a jobb kezét és bal karommal egy fához nyomtam úgy, hogy kissé fel is emeltem a földtől így a lába sem ért már le. -Gondold át még egyszer, kapsz öt másodpercet, hogy eldöntsd. - közelebb hajoltam hozzá így éreztem forró lehelletét az arcomon. -Kár, hogy nem szeretnéd...szerintem neked is tetszene. -bele szagoltam az erőtől duzzadó nyakába és a kidomborodó ütőerén elidőzött a szemem egy pillanatra. Még közelebb hajoltam és nyelvemet lassan végig húztam rajta. Viszhangot vert fülemben szívverésének minden dobbanása. -Mostantól számolva öt másodperc. Mit üzensz a húgodnak Scar? Hogy meglátogatod, vagy hogy már megfeledkeztél róla? - erősen kapálózott, de én még szorosabban fogtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 8:16 pm


Erich & Scar

Odasétáltam hozzá, talpig fekete öltözékben volt, egyedül szőke hajszíne és tengerkék szemei tűntek ki. Látszik rajta, hogy már sok mindent megélt, benne van a kisugárzásában. Amikor megtudakoltam, hogy információi vannak a húgommal kapcsolatban a mindennapjaim jóra fordultak. Néha azon kapom magam, hogy mosolygok, de nem szabad elbíznom magam. Lehet, hogy téved, vagy éppen összekeveri valaki mással Emma-t. Lehet, hogy csak valami hamis információval állt elő, hogy aztán életem végéig az adósa legyek. Bármit kinézek belőle. Hogy miért, kérded te? Mert egy vámpír. Semelyikőjük sem jó, sem rossz. Mind egyformák. Kegyetlenek, és magasról tesznek az emberi életre. A vérünkön élnek, és bárhol megfordulnak holttesteket hagynak maguk után. Eric kinézetén ítélve szerintem ő is ilyen típus. Ezért nem vagyok hajlandó addig valamit is tenni, míg nincs nem árulja el, amit tud. Hogy Emma tényleg él, hogy minden rendbe van vele, és ő is engem keres. Mert, ha megtalálom a húgomat akkor minden jóra fog fordulni. Talán édesanyánk ismét a régi önmaga lesz, és nem egy pszichiátriában kell kuksolnia, mert begolyózott. Talán apánk majd érdeklődni fog felőlünk, de ha nem hát nem. Úgysem bírtam őt, és igazából örülök, hogy megszabadultunk tőle. A lényeg, hogy visszakapjam az egyetlenegy családtagomat, a húgomat. Nem tudom, hogy utána mi lesz. Hogy folytassam-e a vadászást, de már annyira közel nőtt hozzám, annyira hozzá szoktam, hogy mindennap ezt csinálom, hogy szerintem már nem bírnék nélküle élni. 10 éve edzek mindennap, napról napra egyre erősebb leszek, és egyre több tapasztalatot szerzek.
- Na mondjad. - fontam össze a karomat a mellkasom alatt, és makacs tekintettel pillantottam fel rá. Mégis mit akar? Vegyem elő az összes fegyvereimet, s rakjam le szép sorjában, hogy meg ne próbáljam őt támadni? Azért ennyire naivnak ne nézzen engem. Ha azt fontolgatnám, hogy hogyan oltsam ki itt helyben az életét, akkor valami jobb módszert alkalmaznék. Lecsapnék rá a legváratlanabb pillanatban, és végig nézném ahogy a szemeiben az utolsó fény is elalszik. Az lenne számomra a nagy öröm. Hisz átjárnám akkor egy vámpír gondolkodását. Csak meg kell először tudnom a dolgokat, utána még egy kicsit tovább játszom a szerepemet, majd véget vetek az életének. Kétlem, hogy valakinek is feltűnne, hisz a vérszopók úgyis rengetegen vannak.
Mikor meghallottam "kérését" felköhögtem, és fuldokoltam. Egy kívülálló biztos azt gondolná, hogy félrenyeltem valamit, de éppenséggel most nem.. Kitágultak a szemeim, a sokk leülepedett az arcomon.
- Szórakozol velem? - kérdeztem hitetlenkedve, de az arca meg se rezzent. Nem mosolyodott el, nem nevetett. Halál komolyan mondja az egészet. Most, hogy így szóba hozta az egészet, tényleg van rajta néhány árulkodó jel. Feszült, olyan hideg, és még tudnám sorolni. Hátranyúltam, mintha csak a felsőmet akarnám megigazítani. De nem helyette, megragadtam a karót, amit cselesen elrejtettem a vészhelyzet esetében. Egyetlenegy rossz mozdulat, és ez a szép, ívesen faragott fadarab a szívébe fogja végezni.
- Ide figyelj, egy vadász vagyok, másodpercek alatt tudnék végezni a nyomorult kis életeddel. Nem erről állapodtunk meg. Áruld el, mit tudsz a húgomról, és utána fogok neked tartozni. De az ÉN vérem tabu! - szinte suttogtam összezárt fogakkal. Üvöltött rólam a düh, a harag. Mégis kinek képzeli magát? Királynak? Csak azért, mert erősebb, gyorsabb, és halhatatlan nem kéne azt hinnie, hogy minden ember ugrani fog a szavára. Legalább is én nem.
- Szóval drágám.. Ha túl szeretnéd élni a mai estét ajánlom, hogy kezdj el beszélni. - mondtam gúnyosan, és nem féltem tőle. Jelen helyzetbe nem is érdekel, hogy egy több száz éves vámpírt provokálok. Mert tudom, hogy kifogja nyögni végül az igazat. Mert mindig én nyerek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzer. Szept. 26, 2012 10:49 pm

Scar & Erich

Mivel még nem volt teljesen kész a házam így az éjszakát egy hotelban töltöttem. Ha minden a terveim szerint alakul, akkor egy héten belül beköltözhetek a felújított birtokomra. Unalmasan telt a napom, mivel felkerestem pár összekötőmet és besúgómat. Sikerült két boszorkányt elfognom Main államban. Kényszerítettem őket, hogy szolgálljanak, de megbízni nem bíztam bennük, komoly zsarolásra volt szükség, hogy magam mellé állítsam őket. Mindig sikerült megtalálnom az emberek és vámpírok vagy boszorkányok gyenge pontját. Két emberemet ráállítottam Damon Salvatorera, hogy figyeljék minden lépését. Tudni akartam, hogy mit lép. Bölcsen teszi, ha rám hallgat, de nem voltam benne annyira biztos, hogy ez meg is történik. Rég táplálkoztam, így a szomjúságom már-már elviselhetetlen volt. Nem akartam tasakból "enni" mivel már hetek óta csak az élvezhetetlen hideg véren aszalódtam. Találkozóm volt egy fiatal vadásszal este és előtte mindenképp táplálkoznom kellett valakiből. Gyilkolni is jól esett volna, de nem itt. Túl sok a halál ebben a városban, ha én is rákezdek, akkor nem maradnak Mystic Fallsban csak vámpírok és hibridek. Már késő délután volt, amikor minden fontosabb ügyemet elvégeztem. Betértem újból a hotelba, ahol letusoltam és tiszta ruhát vettem fel, szokásomhoz híven egy sötét öltönyt választottam. Egy gyors vacsora a találka előtt pont belefér. - gondoltam. És beültem a kocsimba. Eszembe jutott ismét John, nem éreztem bűntudatot, de valami mégis bosszantott a halálával kapcsolatban. Vagy talán mégis sajnálnám? - kérdeztem önmagamtól. Elővettem a telefonom és tárcsázni kezdtem az egyik "madárkámat". -Emily, van egy feladatom számodra. Keresd meg John Wood családját, aki két hétig volt a sofőröm, emlékszel rá gondolom. Sajnálattal közöld velük, hogy John rosszul lett és beszállították a kórházba, azonban az orvosok már nem tudtak rajta segíteni. Intézd el a temetést, mindent én fizetek és tegyél róla, hogy ne derüljön ki, hogyan is halt meg az öreg. - a vonal végén egy halk rendben és már bontottuk is a hívást. A telefont a zakóm belső zsebébe rejtettem és az útra koncentráltam. Pár hónapja találkoztam utoljára Scar-ral. Akkor azonban nem volt semmi hír a húgáról, most mégis információkkal szolgáltam neki. Ha ezeket átadom, akkor tartozni fog nekem. Én pedig mindig behajtom a tartozásomat. Lehet a vérét fogom kérni, elképzeltem mit is szólna a fiatal vadász, ha ezt kérném tőle az információkért. Elmosolyodtam és leparkoltam a kocsit egy hatalmas fa árnyékában. Szomjas voltam ez nem kétség, éreztem az égető érzést a torkomban, azoban volt már olyan önköntrolom, hogy kibírjam még pár napig, ezt a hosszú évek során megtanultam. Nem késtem, sosem kések, de ő hamarabb ide ért, éreztem az illatát. Közelebb mentem hozzá, de nem mutatkoztam. Amikor megszólított egy fának vetettem a hátam és láthatóvá váltam.
-Sajnos jó hírekkel szolgálok, de először kérnék valamit cserébe. - közelebb jött hozzám és gyanakodva méregetett. -Az a baj Scar, hogy ma szomjasan jöttem a találkára. Napok óta nem ettem semmit "frisset" és be kell, hogy valljam már nagyon kívánok valami meleg ételt. -mondtam szenvedő hangon. -Ha érted mire célzok. - rákacsintottam. -Ne félj nem fog fájni, és abszolút megéri az információkért cserébe. - az órámra pillantottam és halkan dúdolni kezdtem egy régi slágert. Mulattatott a meglepett és haragos tekintete, de időt akartam hagyni neki, hogy mérlegelje az ajánlatomat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzer. Szept. 26, 2012 9:31 pm


Erich & Scar

Az órámra pillantottam, mely pontosan fél hetet mutatott. A találkozót 18:45 percre beszéltük meg, de nekem mára már mániámmá vált, hogy minden megbeszélt időpontnál negyed órával korábban odaérek. Egy halk sóhaj tört fel a torkomból, és a csobogó vízben gyönyörködtem. Leguggoltam, és belemártottam a kezemet. Hideg volt, de annyira nem, hogy elérje a fagypontját, s befagyjon az egész. Hetek, vagy hónapok kérdése. Nyugat irányban fújt a szél, valószínűleg ma este hozza is magával a csapadékot.
Átkoztam magamat, amiért egy vámpír „szövetségese” lettem. Igazából nem is ez a megfelelő szó rá, de másképp nem tudom magam kifejteni. Nem bízok meg benne, Isten ments, hisz egy nyomorult vérszívó, akinek el kéne vennem az életét, és nem találkozgatni vele. De mégis szükségem van rá, hogy tovább tudjak haladni. Érzem, biztos vagyok benne, hogy a húgom valahol ott van, és arra vár, hogy én megmentsem őt. 11 éve hogy eltűnt, de a remény sosem szállt el. Még mindig éltet engem, hisz a teste sosem került elő. Ameddig nem látom a saját szemeimmel, hogy már nem él köztünk, addig nem vagyok hajlandó beletörődni, hogy végleg is elvesztettem őt. Ha kell életem végéig fogok harcolni, hogy megtaláljam őt. Képezni fogom magam, hogy minél több vámpír, vérfarkas, illetve immár hibridek életét vegyem el. Meg fogom bosszulni a húgom elrabolását. Muszáj. Valakinek meg kell tennie, és ez a feladat rám hárult. És nem fogok leállni, mert napról napra egyre erősebb leszek. Korán kelek, későn fekszek, mindennap edzek, hogy formában legyek.
Erich Traugott.. 5 évvel ezelőtt találkoztunk eléggé kellemetlen szituáció között. Épp vadásztam, eléggé el voltam akkoriban szállva magamtól és egy több százéves vámpírral akartam szembe szállni. Azt hittem könnyű lesz, de mégsem volt az. Majdnem elvesztettem az életemet, de egy kis győzködés után sikerült megmenekülnöm. Az este folyamán sok mindent tudtunk meg a másikról. Például én azt róla, hogy van hatalma, és nagyon befolyásos ember. Megígértem neki, hogy örök hálám fogja üldözni őt, ha segít nekem a húgom nyomozásában. Igen, hiba volt így utólag belegondolni, hogy mindent felajánlottam egy vámpírnak, de akkoriban eléggé kilátástalan helyzetbe voltam ragadva. Ostoba, s naiv voltam, nem gondolkoztam, hanem helyette cselekedtem. De sajnos az időt nem lehet visszapörgetni, mert különben mindent másképp csinálnék.. Lépésekre lettem figyelmes, a falevelek reccsenéseire, és egyből felálltam megfordulva. De senki sem volt ott.
- Ha meg akarsz ijeszteni, csak szólok nem fog sikerülni. – tártam szét a karjaimat, és megigazítottam a piros bőrdzsekimet. Ez a kedvenc darabom, nem igazán segít elvegyülni az erdőben, de ősszel tökéletes. Szinte már a védjegyemmé vált. Hatalmas kabátgyűjteményem van, mindent különböző alkalmakra hordok. Ez a mindennapi kabátom, ami egyben a legfavorizáltabb dzsekim. Nem sokkal utána megpillantottam Erich-et és zsebre vágtam a kezemet. Odasétáltam hozzá, és körülbelül másfél méternyi távolságot hagytam közöttünk. Csak azért mert segít nem ismerem el azt az életet, ahogyan él. Talán, ha meg lesz a húgom egyszer levadászom őt. Nem is rossz ötlet, úgyis erősebb lettem az évek során, és nem is fog rá számítani. Legalább akkor megúszom a tartozásomat.
- Van valami hír róla, vagy még mindig semmi? – tértem rá rögtön a lényegre, nem fogok én itt szenvedni, rákérdezni a szokásos kérdésekre. „Hogy vagy? Minden rendben? Hogy telnek a napjaid?” Annyira unalmas, és sablonos kérdések ezek. Mindenki erre számít, és őszintén szólva.. Nem érdekel. Csak túl akarok esni ezen az egészen, és belemerülni az erdőbe, az íjpuskámmal együtt és csapdába ejteni néhány természetfeletti lényt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyKedd Szept. 25, 2012 9:44 pm



Játék lezárva!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyKedd Május 22, 2012 8:03 pm

Vízesés és folyópart - Page 3 Tumblr_lndqbg6FHL1qevgv5o1_r1_500

~ to Bonnie


Az utóbbi időben elég sokat voltam a várost körülvevő erdőben. Igaz ez nem meglepetés, mert a földből merítem az erőmet, illetve a természetből. És az sem utolsó ok, hogy itt születtem és még nem ismerek olyan helyeket, amik a varázslatokhoz fontosak lehetnek. Hallottam az emberektől, hogy van egy folyópart vízeséssel amire nagyon kíváncsi vagyok. Az ilyen helyek hatalmas energiával bírnak, ami nekem most nagyon jól jönne, mert az utóbbi időben túlhajszoltam magam. Igaz már amennyire lehetett feltöltődtem, de nem szeretném, ha egy kicsit is sebezhető lennék, mivel az egy boszorkánynak nem jó. Miközben haladtam befelé az erdőben valamiért jó érzés fogott el. Nem tudom, hogy miért, de valami azt súgja, hogy érdekes lesz ez a délutánom. Lépteim kimértek voltak, nem akartam sietni. Sétálás közben meghallottam a vízesés zubogását, tehát már nincs messze. Nagyon jó érzés volt, mert a víznek hatalmas ereje tud lenni. Néha még több, mint a tűznek vagy a földnek. Odaértem, s megláttam a zuhatagot, illetve a folyót. Pompás látvány volt. Miközben a látképben gyönyörködtem megpillantottam egy ismerős személyt. Igaz az arcát nem láttam, de az őt körülvevő energiából tudtam, hogy ki az. Bonnie Bennet. Lassan és a lehető leghalkabban mögé sétáltam, igaz nem akartam semmit csinálni vele, de azért vicces lenne, ha megijedne. Megérezte, hogy valaki mögötte van. Lassan megfordult. Egyszerűen ledermedt. Nem mondanám, hogy megijedt, de nem a legmagabiztosabb. Mélyen a szemébe néztem, próbálta összeszedni magát, ami annyira összejött neki, hogy sikerült megszólalnia.
- Tudod, meg kell ismernem a szülőhelyemet. - mondtam mit sem sejtető arckifejezéssel. A második kérdésére felnevettem, még hogy megunt, hát ezt így nem jelenteném ki. A kacagás után ismét a semmitmondó arckifejezést vettem fel. Ilyenkor kiszámíthatatlan vagyok és semmi, továbbá senki sem tud kizökkenteni magabiztosságomból. Egy kis idő múlva már a gyűlölet ül ki az arcomra. Nagyon szívesen megölném Bonnie-t, de az nem én lennék, vagyis boszorkányt csak nagyon végső esetben ölnék meg. De mégis Bonnie felé a gyűlölet irányul, bár ez a múltban történt események miatt lehet. Nem tudom miért, de őt is felelősnek érzem a családom megölésében..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyCsüt. Május 17, 2012 3:25 pm

Vízesés és folyópart - Page 3 Bonnie

Zach & Bonnie

A mágia egy adomány. Legalábbis most már ezt a definíciót igyekszem magamban tudatosítani. Természetesen volt olyan időszak az életemben, amikor a varázslást egy nyűgnek és szükségtelen, rossz dolognak tartottam. A véleményem merőben megváltozott, miután nagymamám meghalt. Az ő temetésén ébredtem csak a rá, hogy a mágia bizony képes arra, hogy megvédjen bizonyos dolgoktól, bizonyos személyektől. A támadás is fontos funkciója ennek természetesen, de én nem vagyok az a fajta boszorkány, aki rosszra fordítja a mágiát és arra használja, hogy ártson másoknak. Ez nem én vagyok. Én igyekszem kordában tartani a dolgokat. Igyekszem kontrollálni a varázserőt, igyekszem jó érdekekért használni.Igyekszem önmagam maradni és nem hagyni, hogy a túlzott hatalomérzet megváltoztassa a személyiségemet. Az elmúlt időszakban rengeteget fejlődtem ezen a téren. Megtanultam, hogy nagyon sok olyan szegmense van a mágiának, mely még máig megfejtetlen. A varázskönyvem és a halott Bennett boszorkányok segítségével azonban nem egyet sikerült megfejtenem és elsajátítanom. Az erőm tehát fokozatosan növekszik, és szerencsére már az orrom sem vérzik egy esetleges erősebb varázslat miatt. Ez mindenképp biztató. Most értem el arra a pontra, hogy nyíltan kijelenthetem mindenféle nagyképűség és gőgösség nélkül: méltó utóda vagyok az ősi Bennett boszorkáknak. Méltó vagyok arra, hogy továbbvigyem a Bennett vérvonalat. Miközben ezeken gondolkodtam, egy halk zörejre lettem figyelmes. Biztosan csak valami kis állat mozog a bozótban. Nem. Az érzékeim azt súgták, hogy itt valami egészen más dologról van szó. És valóban. Éreztem, hogy valaki áll mögöttem. Valaki vagy valami. Lassan fordultam meg, felkészülve az esetleges védekezésre. Nagy meglepetésemre, egy ismerős arccal találtam magam szemben. Zach. Annyira ledermedtem, hogy konkrétan még a lábaimat sem tudtam mozgatni. Gyorsan igyekeztem egy kis magabiztosságot erőltetni a hangomba és úgy szólítottam meg őt.
- Zach, micsoda kellemetlen meglepetés! Mi járatban vagy te errefelé? A szöszi megunta a társaságod? - kérdeztem tőle a lehető leggúnyosabban. Az arcáról semmit sem tudtam leolvasni, bár gyanítható volt, hogy mit is gondolhat jelenleg rólam. Kíváncsi vagyok, vajon hogyan csavaroghatott el ennyire a kis szőke, hiú és hataloméhes gazdájától. Mindegy. A lényegen nem igazán változtat. Jelenleg itt áll előttem és szerintem kész arra, hogy végezzen velem. Az undor és a gyűlölet érzése fejeződött ki az arcán. Oké, ez most tényleg nem hiányzott.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzer. Május 16, 2012 9:19 pm

Játék vége: Sage és Anna

Anna felbosszantott, nem is sejti, mennyire. Nekem esett, de nem tűrtem. Finn-t senki sem sértegetheti!
Azt gondolja, képes lennék leszokni a vérről? Arra semmiért és senkiért nem vagyok képes!
Megtámadott, egy pillanatra meglepődtem, de amint magamhoz tértem máris én álltam nyerésre. Gyorsan letörtem egy faágat és egyenesen rá céloztam. Pontosabban a szívére. Az utolsó pillanatban gondoltam meg magam és "csak" a hasába szórtam a karót.
Felordított, amit élvezet volt hallgatni. Nem törődtem vele többet, magam mögött hagytam a tavat, Annát, Finnt, a lehetséges boldog jövőmet. Majd egy nap visszatérek, ha Anna már nem lesz itt.
Felháborító, hogy egy tanítványom nekem essen. Nekem köszönheti azt, hogy mosz az, aki!
Még visszanéztem, mielőtt eltűntem volna a szem elől. Aprót biccentettem. Először sétáltam, majd futottam, Könnyek csorogtak az arcomon. Finn öngyilkos akart lenni. Anna ellenem fordult. Viszlát Mystic Falls.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzomb. Május 05, 2012 11:14 pm

Sage & Anna


- Naív vagy, Sage! Megtanítottál arra, hogy hogyan kapcsoljam ki az érzelmeimet, de úgy látszik, te magad nem vagy képes erre! - fakadtam ki, majd hangosan nevetni kezdtem. Az arrogáns Sage helyett itt találom a mazochista kiadást. - Szánalmas vagy! - suttogtam cinikusan.
Egyszerűen nevetséges, hogy Sage ennyire odavan Finnért. Lássuk be, Finnről van szó, aki soha nem fog felérni Elijahval, Kollal, és legfőkébb nem Klausszal. Ha a hármuk közül választott volna valakit, megérteném, hogy kivan akadva.
- Ne álltasd magad, inkább dobd ki, és keress valami fiatalabbat, és persze ... finomabbat! - megnyaltam a szám szélét, és felnéztem Sage-re. Azt hitte, hogy amiért mentorált, szökni fogok a szavairá - sajnos ki kell, hogy ábrándítsam, mert egyáltalán nem hat meg sem ő, sem a szerelmi élete. Jobb lenne, ha élvezné az életet, amíg még van, mert, ha ilyen ostoba marad, hamarosan karót kap a szívébe - ezt garantálom.
- Csak azt ne mondd, hogy a vérről is leszoktál! - jelentettem ki riadtan. Ha még az örömöket is megtagadja magától, én frászt kapok. Ennyire nem lehet szerelmes. És hiába hozza fel az én esetemet, mert az teljesen más. Én, Klaus mellett is megtartanám az arroganciámat, és akkor is innék vért - talán azért, mert Klaus is gonosz, és a vér megszállottja. Persze, gondolom Sage azért teszi mindezt, mert Finn is jófiú, és Sage beakar neki nyalni.
Sage döhösnek látszott - nem is csoda, azok után, amiket a fejéhez vágtam. Hirtelen rámtámadt, és az egyik fához lökött. - Hmm...már verekedünk is? - mordultam rá, majd szorosan megfogtam a karját, és a földre kényszerítettem. - 100 év előny nem nagy dolog, Sage. Főleg, ha az ember vámpírvért iszik! - kitoltam a fogaimat, és a nyakába haraptam. Sage ellenkezett, és természetesen visszavágott. Mitagadás, a harc ínyemre van!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Sage & Anna Vízesés és folyópart - Page 3 EmptySzomb. Május 05, 2012 10:02 pm

Megdöbbentett, hogy ennyire nem érdekelte, mi történt Andrai-vel, de hát ez is azt bizonyítja, az emberek és vámpírok - a föld összes élőlénye vagy élőhalottja - változik. Ó, mikor rátaláltam, teljesen más volt.
Sejtettem, hogy nem kellett volna feltennem ezt a kérdést, sejtettem, hogy ő is valamiféle kellemetlen témát fog felhozni, ne de ezt! Mikor megismertem, Finn olyan életrevaló váló volt. Igazán élvezte az életet és - nem túlzok - a halálról hallani sem akart.
Mi?! Finn nem ilyen! Finn élni akar és élni szeret! És... soha nem akarna önszántából meghalni! Engem pedig soha, de soha nem pusztítana el! Tudom, mert szeret engem! Honnan is tudnád, mi az, hogy szeret?! Hiszen Klaus sosem szeretett... Andreit pedig csak kihasználtad. Pedig ő szeretett téged! Akármilyen gonosz vagyok, sosem fogom elfelejteni, azt az érzést, mikor szeretek valakit. Tudod, hogy halhataltan vagy - tehát a szíved megszűnt dobogni - annak az oldalán, akit szeretsz, úgy érzed, újra ember vagy - vagy legalább visszatért ez emberiséged egy része. Mikor úgy érzed, a szíved megodbban - bár ez képtelenség. S mikor őt csókolod, mikor a karjaidban tartod minden más megszűnik - az összes probléma, küzdelem, gond, bú s bánat, mindezek sosem léteznek, mikor Vele vagy!
Elfordultam, és egy könnycsepp gördült le az arcomon. Mire visszafordultam Annához, már nyoma sem volt.
Hidd el, ha meglát, meggondolja magát. Nem lesz többé anyuci kicsi fia, s nem akar majd meghalni sem. Legalább annyira szerettem volna magamat meggyőzni erről, mint Annát, de akármennyire erősen akartam, mégsem tudtam ezt elhinni. Mire elfelejtettem, mindig megtalálta a módját, hogy visszaférkőzzön a fejembe.
Hidd el! Megtaláljuk... és... és minden rendben lesz! Majd megjön az esze! De már magam sem hittem ebben igazán.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyPént. Május 04, 2012 1:44 am

Sage & Anna

- Az elmúlt évszászad rossz hatással volt rád, Sage! - felnevettem. - Tényleg ennyire érzelgős lettél? - folytattam, de valójában én is ugyanilyen voltam. Voltam!
Alig mondtam ki a mondanivalómat, Sage a nyakamba ugrott, és olyan erősen szorított, mint annak idején édesapám. Én elhiszem, hogy örül Finn feltételezhető kiszabadulásának, de ennyire?
- Gonoszkodni akartam picit! - újra felnevettem, gúnyosan. De Sage tudta, hogy nem rossz szándék vezérel - iránta nem. - Na jó, nem akartam híú reményeket ébreszteni benned! - valltam színt; mire Sage elkezdett bosszantani, hogy én is érzelgős vagyok: nem tudok megbántani egy "barátot". Hát, én nem így fogalmaztam volna.
- Várj még! - erősen megszorítottam a karját, hogy ne tudjon elsuhanni - valószínűleg ez volt minden vágya; azonnal megkeresni Finn-t.
Sage kicsattant az örömtől, annyira, hogy rákérdezett Andrei-re. Ez nem volt valami merész húzás; legszívesebben kitéptem volna a szívét - eleget élt már! Nem tudtam, hogy mit válaszolhatnék, hisz olyan régen történt már ... és akkor is Klaus vezényelt. Á, Andrei csak egy ostoba ember volt, rosszkor, rossz helyen - persze, számomra jó volt az időzítés, mitagadás, isteni íze volt a vérének.
- Valószínűleg meghalt! - feleltem közömbösen; és tényleg nem érdekelt már annyira, sem ő, sem Klaus.
Mivel Sage volt kedves felhozni a régmúltat, úgy gondoltam, úgy a jó, ha elveszem a kedvét az egész "találjuk meg Finn-t, azonnal" dologtól.
- Azt kihagytam a történetből, hogy a drága, egyetlen Finn-ed gyűlöli a vámpírlétet, sőt, elakarta pusztítani az összes vámpírt, a földön. Beleértve téged is! - kacsintottam egyet, majd vártam, hogy hogyan reagál Sage. Nem sokat tudok a dologról, de hallottam egyet, s mást, például, hogy a kedves Finn teljesmértékben alakítja az "anyuci kisfia" szerepet, és, hogy képes lett volna feláldozni a nyomorult életét - amit én nem bánnék -, hogy végezzen a vámpírokkal. A vámpírokkal, és Klausszal. És tudjuk mi fog történni, ha a kedvenc hibridünk netán meghal.
Időközben Sage tekintete a távolba kalandozott; s arcán lecsordult egy csepp könny. Nem több; egy csepp.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Sage & Anna Vízesés és folyópart - Page 3 EmptyCsüt. Május 03, 2012 9:17 pm

Sage & Anna


Sejtettem, hogy még mindig Klaus a kiszemelt. Sebaj, össze kell tartanunk Annával, hiszen ki tudja, mi vár még ránk.
A gúny meglepett, ami a hangjában csengett, mikor Finnről volt szó. Talán én is ilyen voltam? Én is így beszéltem volna Klausról?
Drága Anna, a védeni és szeretni, két külön dolog. Én szeretem Finnt, nem tagadom. Védeni is védem, hiszen ha meghal, én is vele halok meg. De nem a természet rendje fog megölni, hanem a hallhatatlan szerelmem iránta. Ha meghal, megölöm magam, mielőtt a természet megtenné helyettem.
Az igazság az, hogy eddig azért nem döftem magam szíven egy karóval, mert a remény még mindig élt, több évszázad után is, hogy viszontláthatom Finnt. De ha a remény megszűnne vele együtt szűnnék meg én is.
És miközben a gondolataimba mélyedtem, kimondta! Kimondta, amire évszázadok óta várok: lehet, hogy FINN KISZABADULT! Örömömben a nyakába ugrottam, s elfelejtettem minden sértő, gúnyos szót.
Erről miért csak most szólsz? Kiáltottam, de a válasszal már nem is igazán foglalkoztam, csak az számított, Finn él. Mire várunk?! Keressük meg, nem ülhetünk itt télenül! Hiába esküdöztem annyir, hogy nem fogok azonnal reménykedni, ha azt hallom, lehet, hogy életben van, most nem számított. Egyszerűen nem tudtam nem reménykedni, mikor a szavak ott kavarogtak a fejemben. Finn él. Lehet, hogy él. Él. Él...
Már nem törődtem Klaussal, sőt még azzal sem, hogy Anna szereti. 900 éve nem láttam a szerelemem, és most viszontláthatom. Hát hogy ne lennék boldog?
Ám akkor eszembe jutott, egy dolog. Valójában inkább egy személy. Anna mesélt egy Andrei nevezetű férfiról, ki szerelmes volt Annába. Vajon mi van vele? Anna, hallottál már azóta Andreiról?
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Vízesés és folyópart Vízesés és folyópart - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Vízesés és folyópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Folyópart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-