world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzer. Feb. 15, 2012 7:38 pm

Caroline


Igen, igen...az örök téma a buli, ruhák, smink és pasik! A fiúknál természetesen a csajok és a szex. Ezekről már annyit beszéltem, hogy jól begyakorolt szövegeim is vannak már. De az kétségtelen, hogy én is imádok bulizni, mint a legtöbb unott ember/vámpír.
- Rendben, nagyon jól hangzik! - mosolyogtam vissza a lányra. Nem lenne rossz úgy menni egy közösségbe, hogy ismerek is valakit. Ha Caroline itt él biztosan őt sokan ismerik, így még több idiótát bejelölhetek Facebookon. Mert hogy nekem még ilyenem is van! Nem tudom, hogy szedtem rá magam, de regisztráltam. Nem értem minek az egész, de kinézek magamnak pár cuki srácot, megnézem hol lakik, majd meglátogatom. Rend szerint több postot nem olvashatok az adatlapján, de akadnak kivételek. És mit imádtam csinálni Los Angelesben? Kiadni magamat sztároknak és úgy csalogatni mit sem sejtő rajongókat, akiket szépen nyugodtan elfogyaszthattam.
- Azért annyit nem ártana tudnom, hogy itt ki szoktatok nagyon öltözni, vagy elég egy csinosabb ruha is? - a másik közkedvelt téma a divat, de ezt inkább csak súrolom, mert nagyon szalad az idő. A nap már felkelt és világos volt körülöttünk. Tisztán láttam Carolinet, akin nem látszott már a gyanakvás, ennek kifejezetten örültem. Jól jöhet a protekció, ha mondjuk teljesen véletlenül a barátai vámpírvadászok. Nem hiszem, de soha ne mond, hogy soha!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyKedd Feb. 14, 2012 4:53 pm

Ez a mostani téma sokkal jobb volt és úgy láttam nem csak nekem nyerte el a tetszésemet, hanem Sarah-nak is. Mondjuk nem olyan lánynak tűnik aki beül egy könyvtárba aztán este hazamegy és időben lefekszik, majd alszik. Pláne nem egy ilyen idős vámpírnál. Vámpírként nekem valahogy jobb bulizni. Nem fáradok el olyan hamar, de a piát nem bírom jobban. Az ugyan úgy hat rám, mint régen.
- Néha kell egy kis kikapcsolódás ezekben a szürke napokban.- mondtam Sarah-nak mosolyogva. Egy kis estében én is benne lennék, bár a verekedés részéből nem venném ki a részem - még letörne a körmöm -, hiszen jobb a békesség, és egyébként is nem vagyok én olyan agresszív. Az rendben van, hogy ha kell megvédem magam és azokat akiket szeretek, de szerintem mindenki kidűlne a röhögéstől, ha egy szőke hajú lány tűsarkúban beállna pofozkodni.
- Azért nehogy zárdába vonulj, itt Mystic Falls-ban, ha túlságosan jónak mutatod magad, még a végén nem hiszik el rólad, hogy vámpír vagy.- mondtam neki viccesen és közben elgondolkoztam, hogy itt nincs is zárda..vagy ha volt is biztos megszüntették, mert senki sem vette igénybe. Az itteni emberek - meg akik nem azok- nem a jóságukról lettek híresek, az biztos.
- Ha van kedved valamikor akkor bulizhatnánk egyszer együtt, úgy is rég voltam már.- mondtam Sarah-nak és örültem, hogy szimpatikusnak talál, mert nekem is az volt. Eleinte persze nem bíztam benne, de szerintem ez érthető. Ha minden jött mentben rögtön varázsütésre megbíznék akkor már fix, hogy nem élnék
.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 8:29 pm

Caroline


A témaváltás mindkettőnknek jól jött, úgy láttam jó dologgal rukkoltam elő. Ki ne szeretne bulizni míg fiatal? Az örök fiatalság árnyéka az örök bulizhatnék vágy. Soha semmi sem elég, mindig újabb és újabb dolgokra vágyunk. Embereket akarunk megismerni, ki akarjuk adni az érzéseinket egy jó kis tánccal vagy csak egy egyéjszakás kalandhoz keresünk partnert. Vagy az összes kombinálva és egy kis piával megfűszerezve. Na az az igazi. Régen volt már egy jó, lazítós buliban részem.
- Ennek szívből örülök - mosolyodtam el - Éjszaka nem szokásom aludni, inkább betérek valahová és jót röhögök a részeges idiótákon. De ha csak vámpírok akadnak errefelé az is megfelel. Még azt sem bánom, ha egy-két verekedésbe keveredek. Kell egy kis izgalom, nemde? - kacsintottam Carolinera, de féltem, hogy megint gyanakodni kezd a jóságomban. Ennyi idő alatt arra azért rájöttem, hogy nem szereti a balhét. Ehhez nem kell lángésznek lenni, hogy kitaláljam.
- Nyugi, megígérem, hogy tartóztatom magam! - emeltem a kezeim magam elé védekezően, mielőtt még megszólhatott volna az előbbiért - Jó benyomást szeretnék kelteni, hogy az ilyen kedves és segítőkész vámpírok, mint te, szóba álljanak velem.
Caroline nem értette milyen öregekről beszélek a Grillben. Elégedetten fújtam ki a levegőt, végre nem kell azt hallgatnom, hogy az asszony már megint nem főzte meg rendesen a levest. Undorító volt régen az a hely. Főleg egy 19 éves független lánynak.
- Akkor majd ellátogatok oda is - mosolyogtam tovább, majd felnevettem Caroline mondatára - Van humorérzéked, ez tetszik. Örülök, hogy beléd botlottam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Feb. 12, 2012 6:22 pm

Végre egy jobb témára váltottunk át. Pezsgés. Visszagondolva régen azért kicsit durvább voltam, mint most, de egy jó bulinak azért most sem tudnék ellenállni. Ez a tulajdonságom most is megmaradt és szerintem meg is fog maradni, míg valaki nem döf egy karót a már nem dobogó szívembe.
- Túlzottan nem sok hely található itt, ahol éjszaka felpezsdült vérű fiatalok tömege szórakozik, de akad itt is pár hely.- mondtam és természetesen egyből a Grill jutott eszembe. Az a sok buli meg szülinap meg csak úgy iskola utáni beülés. Örök emlékek maradnak. Ezekre a pillanatokra mindig szeretnék emlékezni, - vagyis amire alapból emlékszek-, mert ezekre érdemes emlékezni.
- Hát nem tévedtél. Régen jobban szerettem, mint most, de most se bírok ellenállni egy jó kis bulinak.- mondtam Sarah-nak. Úgy láttam ez a téma őt is érdekelte. De végül is kell a lazítás. nagyon hamar bele lehet fáradni a mindennapokba. Kell egy olyan nap is amikor kikapcsol az ember, kezébe veszik az szép kis átlátszó üveget és megfeledkezve mindenről szórakozik egy kicsit.
- A Grill még mindig meg van, de szerintem egy nagyon jó kis hely. Öregek? Milyen öregek?- néztem rá pislogva majd elnevettem magam. Ott nem nagyon szoktak lenni öregek, vagyis úgy látszik most már. - Szerintem nézz be majd és győződj meg a saját szemeddel, hogy milyen. Rendszerint sok vámpír kedvelt lerészegedési helye.- nevettem el magam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 9:29 pm

Caroline


Szegény Caroline, tényleg szar lehet az élete, ahogyan elnézem az arcát. Akármennyire is szerettem volna még faggatni a dolgok folyásáról nem tettem. Csak tetőzném a gondjait és, ha elsőre nem mondta el biztos nem is akar beszélni róla. Nem tudtam, hogy most mi tévő legyek... Öleljem meg? Á, azért még annyira nem vagyunk jóban. A bátorító szavakkal meg semmire sem mennék, így hát csak bámultam a földet és a cipőmmel egy apró kavicsot birizgáltam. " Sarah azt hiszem mindent megtudtál, amit csak lehet. Most vagy lelépsz vagy mondasz valami szórakoztatóbb témát." Felsóhajtottam és morfondírozni kezdtem, hogy még is miről tudnék fecsegni.
- Vidámabb? Ugye van pezsgés a városban? Úgy értem vannak boltok és partihelyek? - kérdeztem mosolyogva. Reméltem ez bejön, hiszen Caroline pont az a plázacica típus, ésszel megáldva. Isten ezt a legtöbb egyednél kifelejti és még egy tyúk mikroszkopikus agya is fejlettebb, mint a kis pincsis, "ide-oda riszálom a seggem" lányoknak. - Nekem nagyon úgy tűnik, hogy szereted a bulikat. Eltaláltam?
Jó lenne, ha nem csak iskola, önkormányzat és egy játszótér lenne errefelé. Imádom az éjszakai helyeket, ahol elengedhetem magam és kitáncolhatom a feszültséget, ami egy nap folyam összegyűlik. És a boltok elengedhetetlenek! A legjobb egy óriási bevásárlóközpont lenne, de azt csak álmaimban. Mystic Falls maga lenne a shopping center. Az egész területet lefoglalná az építmény. Még a kis Grillel is megelégednék,ha az egyáltalán még működik...
- Mikor legutóbb erre jártam volt itt egy kávézószerűség, ahol az emberek füstöltek és részegesre itták magukat. Grill volt a neve. Az meg van még?Ha igen, akkor is nagyon remélem, hogy kulturált hellyé varázsolták. Esküszöm, ha még mindig ott pöfékelnek az öregek kivágom mindegyiket és magam takarítok ki.
Képes lennék rá a saját szórakozásom érdekében. Imádkozom, hogy ne így legyen. Utálok dolgozni. Fárasztó lenne egy akkora helyet kitakarítani és pár perc alatt ugyan olyan lenne, szóval semmi értelme sem volna.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 7:17 pm

Hát pontosan én nem tudom, hogy az egész család hány főből áll, de bőven elegendő az akik most itt vannak. Még ha az egész itt lenne.
- Hát ez egy nagyon hosszú történet, hogy mit keres itt Klaus.- mondtam, de nem akartam túlságosan belemenni. Most akkor el kéne mesélni az egész hasonmásos történetet és nem akarom Elena-t belekeverni. És nem akarok régi sebeket feltépni. Az a nap mindenki számára egy olyan nap marad, amit nem felejtek el könnyen és nem telik el olyan nap, hogy ne gondoljon rá.
- Hát ha tudnád, hogy eddig min mentem keresztül akkor tudnád, hogy nem könnyű. Nem én akartam ilyen lenne, még csak választási lehetőségem sem volt. Míg át nem változtam az sem tudtam, hogy ilyenek egyáltalán léteznek.- mondtam kicsit lendületesen. Úgy látszik még mindig nem hevertem kire rendesen. Egy biztos, sosem tudom megbocsájtani Katherine-nek azt amit velem tett. Hiszen tökéletes életem volt. Megvolt mindenem és akkor egy pillanat alatt van aki tönkretegyen mindent. Próbáltam valahova máshova elterelni a gondolatomat, így vettem egy nagy levegőt, majd lassan kifújtam és leültem egy jókora nagy fadarabra.
- Hát ha úgy vesszük én sok meggondolatlanságot nem csináltam. Végül is csak egy embert öltem meg - de szerintem ez bocsánatos bűn ilyenkor-, az exemet öltem meg majdnem, de ezen kívül szerintem nem volt más.- mondtam kicsit poénkodva. Nem szeretnék soha többet egy embert sem bántani, maximum akkor ha nyomós okom lesz rá, de azért, hogy pusztán éhes vagyok és kell valami étel, soha!! Emlékszek még milyen embernek lenni, emlékszek mikor engem is harapdáltak és befolyásolták a cselekedeteimet.
- De mondtam dolgokat.- zártam rövidre. Mostanában van nekik jobb dolguk is, mint hogy engem pátyolgassanak és eddig boldogultam is. De Stefannak nagyon hálás vagyok, hiszen eleinte ő tanított engem.
- Mit szólnál ha váltanánk valami vidámabb témára?- mondtam Sarah-nak mosolyogva. Most döbbentem rá, hogy egész idáig elég lehangoló témákat feszegettünk, most már ideje, hogy valami vidámabbal is foglalkozzunk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 6:03 pm

Caroline


Bekövetkezett a legrosszabb, amire gondoltam. Az Ősök itt élnek, nyomorgatnak mindenkit. Amilyen szerencsém van rögtön az utcán belebotlok valamelyikbe. A "lelkem" - ha egyáltalán van még nekem olyanom - sugallni próbálta, hogy ne jöjjek ide, de imádom a veszélyt és a tilosban járást. Ha olyan kedvem támad, még talán az egyik 1000 éves vámpír után vetném magam és öribarik lennénk. Na jó, azért ez túlzás, de néha teljesen meghibbanok és olyan dolgokat csinálok, amiket épp elmével kitalálni sem tudnék. Nekem nem kell pia, se drog, a nélkül sem vagyok teljesen komplett.
- Miért vannak itt? Ez nem jellemző rájuk. Mindannyian egy városban?! Eddig úgy figyeltem meg, hogy nem valami puszipajtások... - furcsa, hogy testvérek és egymást gyilkolják. Vagyis gyilkolták, régebben. Pont én beszélek, aki megöltem a húgomat. Azért is jár egy piros pont. A legnagyobb őrültségeim egyike.
- Talán, azért nem látod a dolog jó oldalát, mert - ahogy mondtad - mindig ki akar téged nyírni valaki. Ezért, feltételezem, folyton azon rágódsz, hogy mi lesz veled, lesz e jövőd vagy már a következő héten egy karó áll ki a mellkasodból. A barátaidért és a családodért is aggódsz, meg akarod őket védeni az úgynevezett "rossztól", de mégsem lehetsz mindig a sarkukban. Néha lélegezz fel egy kicsit, felejtsd el a gondokat és figyeld meg magad. Mit szeretsz, mit nem, mitől gurulsz be és egyebek. Tudod, amikor vámpírrá válsz nem csak a régi önmagad erősödik föl, hanem új, addig mélyen bujkáló személyiségdarabkák is előtűnnek. Tapasztalatom szerint ezek sokkal érdekesebbek tudnak lenni, mint az eddig ismertek.
Elmosolyodtam, mert eszembe jutott nekem milyen volt először. Én is menekültem, úgy éreztem bántani akarnak, pedig leginkább magamtól futottam el. Nem figyeltem a bensőmre, ami majdnem teljesen megváltozott és kiabált, hogy végre vegyem már észre. Emberként nagyon önző és szeszélyes voltam, ami vámpírrá válásomkor felerősödött, de megjelent bennem a szánalom, amit az áldozat elfogyasztása után éreztem. A legnagyobb titkom ez. Sajnálom a prédát, nincs szívem megölni, de még enni sem belőle. Ez az én belső harcom, amit a természetem és a szívem vív. Talán, ezért is maradtam itt Carolineval, mert megláttam benne is ezt az érzést. Köhintettem egyet, hogy újra visszarázódjak a jelenbe és jött is az újabb kérdés. Látszik, hogy fiatal. Csak kérdez és kérdez. De nem gond, most ráérek.
- Hogy sokat e? Rengeteget! - nevettem fel, de aztán komolyra váltottam - Lehet, hogy nem tömérdek sokat, de volt pár. A legtöbb az evéshez fűződik. De nagyon forrófejű tudok lenni és akkor eszement dolgokra vagyok képes. Utána kitisztul a fejem és megbánom. De ez inkább a fiatal korszakomra volt jellemző.
Szerintem mindenkinek van egy múltja, amiről nem szeret beszélni. Nagy szerencse, ha te megúszod ezt a szakaszát a vámpírlétnek. Szurkolok! - dőltem neki egy fának és felnyújtottam ökölbe tett kezem, mintha egy versenyen lennénk, ahol ő a játékos én pedig a "Caroline fan" csoport tagja.
- Neked nem mondták el ezeket a dolgokat, Mystic Falls egy vámpír járta hely és nem avattak be? Mindegy, most már nem vagy szűz. Ilyen téren. - ez egy kicsit húzós volt, de kijavítottam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 4:19 pm

Eléggé meglepődött, hogy tudok az ősökről. Ennyire tudatlannak nézhetek ki? Megeshet. Bár ha jobban belegondolok, nem minden fiatal vámpír hallhat ezekről a felettébb gonosz és könyörtelen elsőkről. Hát nem mondanám magam szerencsésnek, hogy találkoztam velük. Amennyire csak tudom tartom telük a távolságot, mert ahol ők ott vannak, ott a nyugalom nem igen van jelen.
- Hát tudod, mostanában sűrűn járnak errefelé. - mondtam és próbáltam magam finomat kifejezni. Mintha Sarah arcán valami kicsike kis félélelmet lehetett volna felfedezni, de lehet, hogy csak az a szokásos megnyilvánulás volt, ha valakivel közlik, hogy abban a városban ahova éppen be akarja tenni a lábát, ősök élnek..vannak.
- Eddig még nem gondoltam bele, hogy ilyen szórakoztató lehetek.- mondtam neki, de valahogy nem vidáman. Túlzottan nem rajongok érte, ha a természetemre céloznak meg ezekre a "fiatalság ártalmai" songokra. De szerintem én már sokat javultam. Már most nem vagyok, az a labilis, bizonytalan, idegbeteg, szabadlábon. Megtanultam kezelni a dolgokat és teljesen jól kijövök magammal. Persze az első lépés volt a legnehezebb, hogy elfogadja, azt ami lett belőlem.
- Valahogy nem tudom elképzelni, hogy mi lesz 100 év múlva. Annyira távoli. Ki tudja addig élek-e még. Valaki mindig ki akar nyírni.- rögtön az áldozati rituálé jutott eszembe. Kis híján majdnem meghaltam, de hála Damon-nak még itt vagyok. Sarah még mindig elég mulatságosnak találta a koromat és bennem egy kérdés fogalmazódott meg.- Te sok olyan dolgok csináltál amit most visszagondolva nem tennél? - nah igen. És íme az én agyoncsavart kérdésem. Hogy nem lenne-e egyszerűbb megkérdezni alapból a lényeget? De lehet. De én akkor is megcsavarom a mondatokat, ezzel egy kis agymunkát okozva a másik félnek, hogy találja ki, hogy valójában mit is szeretnék. Szerintem azért Sarah érti, hogy mit szerettem volna kérdezni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 6:36 pm

Caroline


A szöszke eléggé meglepett, amikor az iróniám közepébe behozta az Ősöket. Őszintén szólva meglepődtem, hogy tud róluk.
- Az Ősök? Honnan tudsz te róluk? - kérdeztem fürkésző tekintettel és lassan felé kezdtem sétálni. Féltem, hogy az lesz a válasz, hogy "amúgy itt laknak és élik boldog életüket". Ez esetben nem lesz nyugi errefelé. Kimondottan utálom mindegyiket, még a hátam közepére sem kívánom egyik ősi vámpírt sem. Már találkoztam velük, de az oly' régen volt, hogy biztos elfelejtettek. Viszont az én emlékeim nem halványulnak. Emlékszem, ahogyan ölték az embereket, más lényeket és még egymást is. A szőke fiú..hogy is hívják..ja, Klaus menekült Mikael elől, aki szintén egy idegbeteg állat volt. Vámpírokra vadászott, miközben ő maga is közülünk való volt. Tényleg nem értem minek ennyi dráma. Most, hogy így belegondolok, fogalmam sincs, hogy mi lett velük. Az utolsó emlékem az az, hogy Mikael követ egy sűrű erdőben és alig bírok menekülni a nagy bozót miatt. A lábam megakad egy gyökérben, elesem és a vámpírvadász fölém kerekedik. Készült leszúrni, de egy boszi megmentett. Micsoda szégyen. Egy boszorkány ment meg egy vámpírt. Pfúj. Még a gondolattól is irtózom. Az elmélkedésből Caroline szakított ki, akiről most már biztosan tudtam, hogy fiatal. A mosoly még mindig nem hervadt le az arcomról, amire rá is kérdezett.
- Tudod, imádom a fiatal vámpírokat. Ti olyan szeszélyesek és hiperaktívak vagytok. Bámulatos. De aztán szépen lassan kifulladtok és komolyodni kezdetek. Már aki. - fintorodtam el, mert néhány ellenpélda futott át az agyamon. A vámpírok, akik a modern kor stílusát felvették és minden jött-menttel megosztják az ágyukat. Ha ezt az én időmben csinálják a társadalom kiközösíti, most meg ez egy igen elterjedt szokás. Éljen a szex! Talán ez a legjobb titulus a 21. századra.
- Ne érts félre, nem azt mondom, hogy imádom az ölést és a gonoszkodást. Csak bámulatos, mennyire makacsok tudtok lenni. Majd, ha eltelik úgy száz év és visszagondolsz erre az időszakra, fogod majd a hasad a nevetéstől. Büszke leszel magadra, de nem csinálnád újra, mert rájössz mekkora meggondolatlanságokat tettél. De nem baj! A hibákból tanulunk! - mosolyogtam rá. Furcsa érzés fogott el. Egy érzés, amit már ősidők óta nem éreztem. Először nehéz volt beazonosítanom, de végül rájöttem, hogy csak szimplán jól érzem magam. Ez a kislány elérte azt, hogy vidáman cseverésszek vele. Mindössze csak pár perc alatt. Na jó, akármennyire is csábítóan hangzik, résen kell lennem. Mégiscsak vámpír ő is!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 5:59 pm

Mély levegő és nem kapjuk fel a vizet. Ez a lány nem fog újabb bonyodalmakat okozni, az amúgy is éppen eléggé bonyolult városban. Mert miért is csinálna? Csak nem olyan eszetlen, hogy saját magának szeretne bajt. Biztos hogy nem, nem olyannak néz ki.
1862? Hát..akkor nekem semmi esélyem sincs. Jobban teszem ha semmilyen téren nem kezdek el vele kötözködni, vagy egyáltalán bármi, mert tuti, hogy alul maradok. Fél perc alatt kitekerné a formás nyakamat és még a haját is megmosná közbe, az fix. De azért nem vagyok én annyira nyuszi természetű, hogy hagyjam is magam. Ha arra kerül a sor, megvédem magam amennyire csak tudom.
- Az ősökre gondolsz? - tettem fel a szinte egyértelmű kérdést, de biztos ami tuti alapon azért megkérdeztem. Az agyam persze elkezdett rögtön kattogni, hogy bajon milyen szerelemre gondolhat, de aztán lesett, hogy ez csak túlzás. A kegyetlen ősök meg a szerelem, pont az a dolog amit nem egy zacskóban hordanak. Az ez után következő történetét érdekesnek találtam. Azért nem lehet olyan rossz olyan embernek lenni, aki már annyi mindent átélt. Rengeteg tapasztalata lehet és ez nem mindig rossz. Vajon én is tapasztalat leszek? És majd milyen gondolatokkal fogok visszaemlékezni "idős koromban" a mostani helyzetre? Megannyi kérdés ami természetes még egy jó darabig megválaszolatlan is marad.
- Igen.- adtam meg az elég szűk szavú választ. Lebuktam, hát ez van. Nem éppen szándékoztam elárulni, hogy én még milyen fiatal vagyok, de sikerült. Ügyes vagy Caroine. Azonban ahogy Sarah-ra néztem láttam, hogy olyan furcsán mosolyog és mintha valami jót látna abban, hogy én fiatal vagyok. - Most mi az?- tört elé szokásos kíváncsiságom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 7:40 pm

Caroline


Caroline az eddiginél kicsit erősebben szólt, próbálva tudtomra adni az emberleszívás iránti ellenszenvét. Ajánlotta a vérbankot, de most komolyan, hogy bírja azt inni? Olyan állot, szar íze van. Pfúj. Majd én szépen eldöntöm, hogy mit iszom.
- Jól van nyugi! - tartottam magam elé a kezeimet. Na ő is az a fajta, aki felkapja a vizet egy ártatlan kérdés miatt. Szuper. - Majd elmegyek a kórházba. Nem vágyom összetűzésre.
Észrevettem, hogy teljesen arra nem kaptam választ, hogy mit iszik, de az előző kérdésre a reakciói elárulták. Zacskós vér. Biztos nem eszik állatokat, mert mikor kiejtett ezt a szót, kicsit megrándult az arca. Az apró gesztusok sokat elárulnak az emberről, ugyan úgy mint az alakja, az arcvonásai. Pechemre sötét volt, ezért nem láttam jól. A nap már felkelőben volt, de csak halvány fénynyalábok jutottak át a lombok között.
- Hmm, ha jól emlékszem 1862 óta vagyok ilyen - mutattam végig magamon - Elég hosszú idő, de vannak nálam sokkal idősebbek is. Gondolom tudod. És valahol errefelé történt a dolog. Nagyon érdekes! Tele van fordulattal és szerelemmel. - mosolyogtam sejtelmesen és reménykedtem benne, hogy észreveszi, hogy ez egy enyhe túlzás.
- Na jó a viccet félretéve, akkor ez a hely teljesen más volt. Tiszta bozót volt minden. Most meg minden tiszta, egyes helyeken. Félek a város is sokat változott. Majd körbenézek. - mosolyogtam és felálltam. Elkezdtem járkálni fel s alá és aztán jutottak el az agyamig a másik szavai.
- Barátaid? Családod? Akkor, te még fiatal vagy, ugye? - meglepődtem, de aztán valami furcsa érzés fogott el. Felcsillant a szemem és izgulni kezdtem. Egy fiatal vámpír. Imádom őket. Olyan szeszélyesek tudnak lenni! De ahogy elnézem ez a lány elmehetne egy zárdába is, biztos csak a szabályoknak él. Zacskós vér? Még mindig nem fogtam fel..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 6:29 pm

Nem tudtam, hogy mi furcsa lehet abban ha valaki kimegy sétálni az erdőbe. Jó levegő, kis kocogás, testmozgás, de aztán leesett. Vámpír vagyok, kicsit korán van és mi általában nem sétálgatni szoktunk az erdőben. Hát, úgy látszik kivétel vagyok, de nem bánom.
- Jobban teszed ha ebben a városban maximum a vérbankot célozod meg és nem az embereket. - mondtam kicsit hevesebben a mondatot. Nem szerettem volna ha még egy olyan vámpír élne a városban aki ártatlan embereket öl csupán elemszerezés és szórakozás gyanánt. Ez már a XXI. század léteznek várbankok.
- Ha kordában tudod magad tartani akkor légy szíves válaszd a vérbankot vagy az állatokat, ha pedig nem, lesz egy két nézeteltérésed.-mondtam csak úgy miheztartás képest, hogy Sarah tudja mire számítson ebben a városban. Arra a kérdésre nem feleltem, hogy hogyan táplálkozok, de szerintem a reagálásomból ez kiderült. Komolyan mondom nem tudom mi lett ezzel a várossal. Hol vannak azok a szép idők mikor reggel elmentünk suliba, délután Elena-val és Bonnie-val beültünk a Grill-be. Jókat beszélgettünk és mindenki boldog volt. Nem volt se vámpír, se Klaus, sem pedig Salvatore testvérek.
- Én itt születtem, itt vannak a barátaim, a családom.- válaszoltam a kérdésére és közben bele gondoltam, hogy vajon Sarah hány éves is lehet. De most ezt hogyan kérdezzem meg. Egy nőtől alapból nem illik a kora felől érdeklődni. Bár lehet a vámpírokra ez nem vonatkozik.
- És tulajdonképpen mióta vagy vámpír?- kérdeztem tőle. Nem csak puszta kíváncsiságból érdekelt a kora, hanem szerettem volna tudni, hogy ez hogyan hat ki az erőviszonyokra is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 6:08 pm

Caroline


A lány elfogadta a kezem és ő is bemutatkozott. Caroline. Szép név. Caroline Forbes... Ha bajt okozok majd rá hivatkozom. "Nem avatott be a dolgokba, pedig milyen régóta ismerjük egymást!" De azért törekszem nem tömegmészárlást rendezni. Reméljük nem húz fel senki, mert ha igen... azt inkább nem akarják látni.
- Ennek igazán örülök. Féltem, hogy mivel kisváros nem lesz buli, de most már fogok tudni aludni. - reagáltam az "itt unatkozni nem fogsz" megjegyzésére. És többségében nem jó dolgok? Ennyire brutálisak itt a vámpírok? Vagy mi van itt?
- Sétálni? Hát te tudod... Én azért reménykedtem benne, hogy lesz egy kis nasi, de csalódnom kellett. Az egerek nem szerepelnek az étlapomon. - kicsit meglepődtem, hogy Caroline sétálgatni jött az erdőbe hajnalok hajnalán. Régebben én is csak azért jártam a fák közé, hogy felfrissüljek, azonban akkor még védtelen halandó voltam.
- Ömm, remélem nem veszed túl személyes kérdésnek, de te... szóval... milyen vért iszol? Egyáltalán a városban vannak fincsi falatok? - kérdeztem félve és a földet kezdtem kapargatni egy apró fadarabbal. Ismertem vámpírokat, akik ezen nagyon felhúzták magukat és ott helyben kettéharapták a torkodat, ha merészeltél ilyet kérdezni. Nem tűnt egy pszichopata állatnak, de ki tudja.
- Semmi elképzelés - húztam el a szám - Csak már rég jártam erre. Régen is csábító volt ez a város. Már csak a neve miatt is. - egy apró kacaj hagyta el a szám. Eszembe jutott az út Párizsból, az izgatottság, amit a lovaskocsiból kiszállva éreztem. Most ez nem volt meg. Mikor eldöntöttem, hogy visszajövök, csak egy fájó érzés kapott el, majd a nemtörődömség. Tulajdonképpen nem tudtam mit válaszoljak Carolinenak. Nem tudtam miért is jöttem vissza. Azt viszont tudtam, hogy többet nem szabad elmondanom, hisz még csak pár perce ismerem.
- És te? Erre jártál, vagy már itt születtél? - adtam át a szót, mielőtt még leesik neki, hogy igazából nem válaszoltam a kérdésére.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Feb. 06, 2012 5:12 pm

Még mindig szépen mosolygott rám én pedig nem tudom, hogy most rögtön megbízzak benne vagy inkább jobb ha megtartom azt a bizonyos két lépés távolságot. Mivel vámpír volt, így alapból megkérdőjeleztem a kedvességet. Persze én is vámpír vagyok és nem falok fel rögtön mindenkit, meg nem tépem ki a szívét, de ez egyfajta neveltetésen alapszik és persze nekem meg volt hozzá a kellő önuralmam, hogy ne legyen belőlem egy pszichopata tömeggyilkos. Persze az sem szép dolog és törvényileg elfogatod, hogy a közeli vérbankok készletét kicsit csorbítom, de anyukám elintézi nekem, hogy ebből ne legyen gond és így mindenki boldog, olyan mintha a régi Caroline lennék.
- Caroline Forbes.- fogadtam vele kezet. Eléggé megeredt a nyelve ami szerintem arra utalhat, hogy nem akar semmi bajt és ez jó. Most igazár rámérne egy kis nyugi, annyi minden történik mostanában, hogy már ölni tudnék egy, csak egy darab nyugodt napért. vajon ez olyan nagy kérés lenne?
- Akkor üdv itt. - mondtam neki kedvesen egy aprócska mosoly kíséretében. Úgy látszik a vámpírok térképén Mystic Falls valami nagy piros betűvel szerepelhet, mert ide többnyire nem emberek hanem vámpírok vagy ami még jobb hibridek költöznek.
- Szerintem itt unatkozni nem fogsz, az az egy biztos. Itt mindig történik valami és többségében nem jó dolog.- mondtam neki csak úgy miheztartás képen. Ha már Sarah új itt valakinek el kell mondania, hogy hogyan zajlanak itt a dolgok
- .Roppant vicces, de nem talált.- mondtam és én is elnevettem magam. tetszett, hogy tud poénkodni. - Nem "enni" jöttem, csak sétálni egy kicsit. - mondtam és közben felpillantottam az égre. Úgy fél óra és a nap is felkel, egy újabb nap kezdődik amiben nem lehet tudni, hogy mi fog történni.
- És mik a terveit itt ebben az aprócska kis városban?- tettem fel az elég tág kérdést. Konkrétan nem akartam rákérdezni, hogy valakije van-e itt vagy bosszút tervez vagy akármi, de kíváncsi vagyok rá, hogy számunkra jelent-e veszélyt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Feb. 05, 2012 7:45 pm

Caroline


A szöszke hirtelen megfordult és a tudtomra adta, hogy megijesztettem. Nem mintha ezt olyan nehéz lett volna kitalálni, mivel riadt fejet vágott és nagy levegőt vett. Valahogy láttam az arcán egy pillanatra, hogy érzi valami nincs rendjén. Feltette a legalapvetőbb kérdést, ami minden társalgást elindít. Fogalmam sem volt róla, hogy miért megyek bele, miért válaszolok. Talán csak meguntam az egyedüllétet és kapcsolatot akartam teremteni az emberekkel. Vagyis ez esetben egy vámpírral. Most már biztos voltam benne, hogy ő is az. Nem volt fincsi illata, amitől rávetettem volna magam. A sötétben nem nagyon tudtam kivenni a lányt, de amennyit láttam belőle szimpatikusnak tűnt. - Egyszer élünk! - mondtam magamban, majd már hangosan folytattam.
- Bocsi - váltottam át bocsánatkérő hangnembe - Nem állt szándékomban. Csak azt hittem, hogy... nos, hogy ember vagy. De nincs vér illatod. Amúgy Sarah Moonlight vagyok. - kézfogásra nyújtottam a kezem.
Nem értettem mit csinálok. Még a nevemet is megmondom? Hát én teljesen meghülyültem?! Na mindegy. Kell valaki, aki beavat a történésekbe. Itt nem ismerek senkit és még csak a történésekből sem készültem fel.
- Most jöttem Mystic Fallsba. Hallottam, hogy forgalmas egy hely. Remélem én is izgisnek találom majd. - kacsintottam.
- És te ki vagy? Várj kitalálom! Egy éjszakai vadász? - nevettem el magam, majd egy közeli farönkre leültem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Feb. 05, 2012 5:45 pm

Nem gondoltam volna, hogy akad még olyan ember rajtam kívül aki ilyenkor kimerészkedik az erdőben. De ez a mondat nem volt teljesen helyes, mert én sem vagyok ember bármennyire is szeretnék az lenni. De h nem ember akkor talán vámpír? Vagy vérfarkas? Vagy Kalus? Rebekah? Egy rakás név futott végig az agyamban, hogy ki lehet tőlem nem messze. És vajon miért van itt? Amennyire csak tudtam füleltem és próbáltam mindent meghallani. Egy idő után semmit nem hallottam. Körbefordultam, kicsit elindultam előre, de nem láttam és nem is hallottam senkit, sehol. Túlságosan paranoiás vagyok, lehetséges, hogy csak egy állat volt, aki ép most járt erre. -Caroline, nem lehetsz ilyen buta, hogy egy állattól megijedsz.- mondtam magamban. Próbáltam magammal elhitetni, hogy egy állat volt, de ezt én sem hittem el. Vagy valaki véletlenül van itt, vagy szórakozik velem és direkt csinálja. És ismét hallottam, hogy az avar ropog az illető lába alatt majd megint elhallgat. Lassan vettem a levegőt és vártam, hogy mi fog történni amikor valaki hirtelen megszólalt a hátam mögött. Megfordultam a tengelyem körül és egy körülbelül velem egyidős lány állt előttem.
- Te jó Isten. Megijesztettél. - mondtam neki és egy nagy levegőt vettem. A lánynak sötét haja volt -csak ennyit tudtam kivenni a sötétben- és tündérien mosolygott rám. Rájöttem, hogy vámpír, ez a lopakodás túlságosan is egy vámpírra vall és ez az ártatlan mosoly. Első látásra lehet, hogy kedves, de mostanában nem tudok rögtön megbízni az idegenekben.
- Te ki vagy?- tettem fel neki a kicsit talán barátságtalan kérdést, de szerettem volna tudni, hogy kicsoda és mit szeretne.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Feb. 05, 2012 5:08 pm

Caroline


Mystic Falls. Fogalmam sincs miért jöttem ide. Lehet, hogy tényleg mazochista vagyok. Életem egyik legrosszabb emléke ehhez a porfészekhez fűződik és mégis itt vagyok. Miért? Miért nem bírom elfelejteni? Mondjuk ez a világ leghülyébb kérdése. Jó, hogy nem hagyom magam mögött ezt a kisvárost. Itt lettem vámpír! És még a saját testvéremet is megöltem. Hurrá. Én állat mindig a tilosban járok. Még mindig érzem az orromban a vér szagát, hallom a tesóm fuldoklását, látom, ahogy fetreng a földön levegőért kapkodva. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Az idő múltával egyre jobban fáj. Csak az vigasztal, hogy tudom, hogy megmenekült és él, habár vámpírrá vált ő is. Hosszú utat tettem meg Mystic Fallsig, hiszen akárhogy is vesszük Los Angeles nem egy utcányira van. A nagy és fényes Hollywood után jön a szürke és jelentéktelen kisváros. Félek a népesség száma a nullát üti és éhen maradok. Los Angelesben legalább volt kaja. De még mennyi! Ott volt az a sok sztárnövendék. Mit ne mondjak, fincsik voltak. Az a legviccesebb az egészben, hogy az a hely egy igazi vámpírtelep és még a nagy csillagok is úgy nyilatkoznak, hogy áá vámpírok soha nem is léteztek. Mekkora poén. Na mindegy, az ő bajuk. Mielőtt még benéztem volna a városba elugrottam az erdőbe, hogy ne korgó gyomorral nézek körbe. Reménykedtem, hogy esetleg egy ember eltévedt, vagy sátorozik, de az esélye 100:1, szóval ráállítottam magam vadállatok keresésére. Sokáig csak egy-két bogárral találkoztam, minden állat még aludt. Csak mentem előre már feladva a keresést.
- Itt nem hogy normális emberek, de még hülye állatok sincsenek? - tártam szét a karjaimat, de ekkor meghallottam valamit.
Megerőltettem magam, de csak faágak ropogása törte meg az erdő mélységes csendjét. Elindultam a hang forrása felé és megtaláltam, amit kerestem. Egy szőke hajú lány sétálgatott. Körülbelül az én korombeli, mármint annyi, mint mikor átváltoztam. Messze voltam tőle, de ő is érzékelte, hogy nincs egyedül.
- Hogyhogy hall? - kérdeztem magamban és a legkézenfekvőbb válasz már eljutott az agyamig, de biztosra akartam menni. Lassan lépkedtem, ügyeltem rá, hogy a legkevesebb zajt csapjam.
"- Van itt valaki?" - kérdezte nem túl hangosan a lány, de nem akartam felelni.
A háta mögé kerültem és már csak pár lépés választott el minket egymástól, mire végre megszólaltam.
- Helló! - angyali mosolyt erőltettem az arcomra és kedvesen pislogtam rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Feb. 05, 2012 4:34 pm

Kora reggel felébredtem, túlságosan korán is. Általában szerettem sokáig aludni, lustálkodni az ágyban késő reggelim mígnem valaki kirángat az ágyból " Most már ideje felkelni" mondattal. Most más volt. Annyi minden történt mostanában, annyi mindenen mentünk keresztül, hogy aludni sem tudtam rendesen. Mindig úgy érezem, hogy tennem kell valamit, vagy mennem kell valahova, mert ha egy helyben maradok és csak nyugodtan ücsörgök akkor lemaradok valamiről vagy valakinek baja történik. Gyorsan felöltöztem és a sötét erdő felé vettem az irányt. A nap csak úgy egy óra múlva fog felkelni biztosra vettem, hogy senki nem mászkál ilyenkor az erdőben, túl korán van ahhoz már, vagy van akinek már túl késő. Jól esett most csak sétálni, hallgatni a kisebb faágak, gallyak ropogását könnyed lépteim alatt. Gondolataim elkalandoztak és az erdő hatására egy régi emlék ugrott be. Az első "vadász" utam Stefannal. Hogy mennyi gyűlöltem már akkor rögtön szerencsétlen, ártatlan nyuszikat megölni. Nem érdemlik meg. Így visszagondolva elég vicces lehettem és maga csak visszagondolni az is mulatságos volt. Akkoriban teljesen más voltam. Mintha nem is én lettem volna. Ez az egész vámpírrá válás kifejezetten jó hatással volt rám és mára már teljesen megtanultam kezelni is. Azt viszont nem bántam meg, hogy a nyuszik vére helyett a zacsis vért választottam, ennyi még belefér. Magamban elmosolyodtam ezeken a dolgokon, de közben valami zajt hallottam. Elég közel lehetett , ahogy éles hallásommal megállapítottam, de nem tudtam, hogy ki lehet. Ilyen korán általában nem a sötét erdőt választják, hanem a pihike-puhika ágyikót.
- Van itt valaki?- kérdeztem nem túl hangosan.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 9:02 pm

Remegtem és féltem... Jött az ár mi mélyre taszított a semmibe, meztelenül hagyva magam előtt. Remegtem, megbolondultam, vért kívántam, lelketlenné váltam. Lebegtem a semmi túlpartján, szikrázott a lelkem, s szemeim kitágultak. Stefan menni akart, Klaus szétverni Damont. A testem középen ragadt mozdulatlanul, egy testben két akaraterő. Egyik percben Klaus voltam míg egy másikban a depressziós vámpírfiú. Kemény belsőharc volt ez mi külső szemlélőnek mindent elborító szenvedésnek tűnhetett. Kattanást hallottam, suttogásokat... Majd félelmetes csendet... És egy pillanatra megint én voltam könnyes szemmel néztem Damon szemeibe, majd jött az újabb váltás: Vonásaim megkeményedtek, szembogaraim vörösben játszottak, de az az egy Stefanos pillanat mindent megért nekem, hisz éreztethettem, hogy még valahol mélyen van remény... "Damon sajnálom ennél már erősebb vagyok, aztán vigyázz Elenára." Vontam meg a vállam és kihúztam karomat a szorításából, ám mereven álltam előtte nem lett volna szívem elfutni. Győzött az Ősvámpír felettem, ohh kérlek ti akik szerettek érezzétek át, hogy mélyen még jó vagyok, csak kimutatni nem tudom valódi énem, hisz láncok szögelnek le, s késztetnek kegyetlenségre.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 7:30 pm

Stefan látványa egyszerűen... sokkoló volt. Most semmiféle haragot nem éreztem iránta, nem utáltam, amiért a szerelmem újra és újra őt választja helyettem. Ezek a dolgok mind elhalványultak a tény mellett, hogy Stefan egy őrült gyilkos lett. Kitágult szemekkel néztem őt mindaddig, amíg magamhoz nem értem a meglepettségből és sokkból. Akkor odarohantam mellé, és megfogtam a karját.
- Stefan... Stefan! Nem veszíted el magad. - néztem a szemébe. Nem tudtam, mit tehetnék. Pontosabban tudtam... Meg kell védenem saját magától. De arra nem leszek egyedül képes. Stefan most nem az öcsém, hanem egy teljesen más ember. El kéne cipelnem, vissza a birtokra, bezárni a pincébe, és addig éheztetni, amíg megint normális nem lesz. Jöhetnék itt olyan érvekkel, hogy saját magamért teszem, mert megint az ő árnyékában élek, mert még a gyilkolásban is jobb nálam, és ezt nem hagyhatom. De jelenleg ez érdekelt a legkevésbé. Vissza akartam kapni, a mindig depressziós, naplóírogatós, érzelmes kisöcsémet. Nem akarom ezt a gyilkológép, Klaus-csicska rippert.
- Gyere, Stefan... Biztonságos helyre viszlek. - ragadtam meg a karját, és elkezdtem húzni. Remélem, nem fog elkezdeni itt nekem támadni, vagy ellenkezni. Sokkal egyszerűbb lenne, ha magától jönne, de sajnos ez a lehetőség nem igazán esélyes.
- Stefan, figyelsz rám? Ha vissza akarod kapni önmagad, akkor neked is segítened kell! Bele kell menned abba, amit akarok. Csak így tudok rajtad segíteni. - beszéltem hozzá folyamatosan. Talán így sikerül rá hatnom... Bár már előre rosszul voltam attól, hogy vissza kell mennem abba a házba. De most nem én vagyok a fontos, hanem Stefan. Jézusom, hányingerem van magamtól... Mióta vagyok én ilyen önzetlen, meg segítőkész ájtatos manó? Ez biztos, hogy Elena hatása... Jobb lesz, ha hamar visszahozom Stefan régi énjét, mielőtt az én új énem megöli a régit, és elveszítem önmagam. Azt pedig nem szeretném.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 7:54 pm

Arcom kihevült, lelkem megfeketedett és csak ittam a vért mohón kaján vigyorral a képemen. Alig bírtam felfogni mivé lettem... Egy kislányt öltem meg pár másodperce. Tükörbe nézve nem láttam volna mást, csak egy véres pofát, kigombolt megtépett inggel, összecsoffadt, kócos rendezetlen hajjal, vörös szájjal, piros szemekkel, vámpír foggal. Nem kelthettem túl Stefanos látványt kívülről is látható volt, hogy olyan mély szinten estem szét, mi akár már gyógyíthatatlan is lehet. Rohantam tovább ott hagyva a holt testet és a síró értetlen szülőket, még csak azzal sem fáradtam, hogy megbabonázzam őket. Hirtelen a semmiből egy sötét alak állított meg és a hangjáról hamar felismertem Damont. Fájdalmas tekintettel néztem rá, majd megint remegni kezdtem és rekedtes elfúló hangon beszéltem hozzá, éreztem sosem látott még ilyenek és eléggé meglepődött. "Végleg elveszítem önmagam." Tomboltak belülről a hormonjaim, vért akartam, felemésztő szexet, drogokat, mindent mit tiltott a jó érzés. Remegve, felhevülten álltam a bátyám előtt és most életemben először akartam a helyében lenni... Szégyelltem magam... És akkor jött a sötét köd megint elveszítettem igaz énemet, vissza tért bennem Klaus és irányított a kegyetlen ripperség felé...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyVas. Dec. 18, 2011 8:14 pm

//Salvatore panzió//

Feldúltan száguldottam végig az erdőn, egyre messzebb az otthonomtól. Nem akartam ott lenni, nem akartam rá gondolni. Istenem, ha a saját emlékeimet kitörölhetném... Elena ízét még mindig érzem az ajkaimon, újra és újra emlékeztetnek arra a csókra, amire ő sosem fog emlékezni. Sem az elsőre, sem a másodikra. Csak az én elmémet fogja örökké égetni, s élhetek majd a tudattal, hogy megint belepiszkáltam az agyába. Már megtettem egyszer, hasonló okok miatt. De nem lesz több... Ennyi szenvedés elég volt már, ez még nekem is túl sok. Elenának sem lenne egyszerű, főleg, hogy még mindig Stefannal jár. Én pedig csak belerondítok a tökéletes életükbe. De mostantól nem így lesz. Elmegyek, kiélem magam, és soha többé nem jövök vissza. Ahogy Elenába szuggeráltam bele. Ő majd elmondja Stefannak és a többieknek. Senki nem fog hiányolni... Kinek hiányoznék? Az öcsémnek, aki gonosz ripper lett? Vagy Elenának? Nem hiszem. Talán kezdetben, de előbb-utóbb majd túllesznek rajta, és nem fogok számítani. Nem is fognak rám emlékezni. Tényleg,az egész lényemet ki kellett volna törölnöm Elenából. Bár az elég komplikált lett volna, mivel sok dologban vettem részt, amire viszont fontos emlékeznie. És Stefan sem örülne, ha olyan emlékeket vennék el, amiben ő is szerepel. Szóval ez egy felejtős ötlet.
Megálltam, és egy hirtelen lendülettel egy előttem álló fába ütöttem a kezemet. Akár fájhatott is volna, de nem éreztem. Jelen pillanatban nem éreztem semmit, csak azt az erős, lüktető fájdalmat, ami a szívemet tépte darabokra. Hangokat hallottam a hátam mögül, és reméltem, hogy egy gyanútlan túrázó az, akit mérgemben darabokra téphetek. Megfordultam, és már készültem rávetni magam az áldozatra, amikor megláttam, hogy ki is az.
- Stefan? Mit keresel te itt?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 6:23 pm

Elena máris jött a véget nem érő kérés áradataival, amikre válaszolni is fogok csak nem most. Fáradtan néztem rá, majd elmosolyodtam és lágyan csókot nyomtam homlokára. "Édes Elenám mindenre lesz időnk, csak kérlek had érkezzek meg szép sorjában mindenre rátérünk majd." Vigyorogva képzeltem el kettőnket nagy és kényelmes francia ágyamban, ez az este nagyon romantikus lesz, szerintem még gyertyákat is gyújtok. Felkaptam a kedvesemet, akár egy friss menyasszonyt, majd vámpírsebességre kapcsoltam, így hamar kijutottunk az erdőből. Lassú, kóválygó léptekkel tettük meg az utat a házunkig idő közben többször is megálltunk csókolózni és élvezni a végeláthatatlan időt egymással. "Annyira hiányoztál." Súgtam a fülébe és megint csak átöleltem, alig tudtam betelni a jelenlétével még-még többet akartam belőle...

// Befejezett folyt. köv. Salvatore panzió//
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzer. Nov. 30, 2011 4:07 pm

Kedvesen elmosolyodtam, mikor a keze a derekamra siklott, és igyekeztünk kimenni az erdőből, magunk mögött hagyva a lányt. Kicsit furán éreztem magam emiatt, majd ha lesz időm tájékoztatom Damont, hogy Stefan a nyuszikról áttért az emberekre. És nem a vértasakra gondolok. De valami nagyon aggasztott. Klaus parancsára tért vissza, ha nem tette volna meg akkor most hol lenne? Gyorsan elhessegettem a rossz gondolatot, hisz tudom, hogy az érzései igazak irántam. Ebben nem is tudnék kételkedni. Az ajkamra haraptam gondolkodva a kérdésén. Fogós volt. Nálunk ott van Jeremy, és Rick, míg a Salvatore villában egyedül Damon. Bár szerintem ő is örülne, ha látja, hogy az öccse életben van. Így már egyértelmű a döntésem.
- Legyen akkor nálatok. - határoztam el, és elkezdtünk sétálni a Salvatore birtok irányában. Jobban magamra húztam a kabátját, a lehűlés miatt. Pedig nem is voltam annyi sokat kint, vagy lehet, hogy az idő repült el nagyon gyorsan. Mikor a bátya iránt érdeklődött, hirtelen eszembe jutott a csók.. Elméletileg megcsaltam.. Bár erről nem is szeretnék neki beszámolni, meg remélhetőleg Damon nem kotyogja el. Kicsit haboztam, hogy mit mondjak, de utoljára annyit tudott róla, hogy haldoklik. És ezért csatlakozott Klaushoz, hogy megmentse őt.
- Már sokkal jobban van. Él és virul, és még mindig önmaga. - nevettem el magam halkan, és zavartságomban az ajkamra haraptam. - És te merre fele jártál? - néztem fel rá. Nem tudom, hogy ezt a témát hanyagolnom kéne vagy sem. De még abban sem voltam biztos, hogy választ kapok rá. De mindegy egy próbát megér.

/semmi baj, nekem is rengeteg van Smile/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 EmptySzer. Nov. 30, 2011 3:54 pm

Vészesen kezdett sötétedni, ami eléggé megrémített, mióta ismertem olyan szörnyű embereket mint Klaus. Kérdőn néztem Elenára, majd megfogtam a kezét és húzni kezdtem. Aztán a derekára helyeztem karomat mint régen, szerencsére jól ismertem az erdőt és vámpírképességeim is segítettek biztonságban tudni a kedvesemet. "Egyet értek! Hova szeretnél menni hozzánk vagy hozzátok?" Vontam fel a szemöldököm, mert elképzeltem Jeremy arcát ha meglátna, eléggé vicces, hogy mit ne mondjak... "És Damonnal mi a helyzet?" Nagyon régen nem láttam már a bátyámat, úgy tűnik látszólag vissza térhetek a régi életembe, de ne feledjük el, hogy milyen vagyok igazából. Az biztos, hogy mindent kémlelni fogok és minél több vért inni, meg közvetíteni Klausnak, de Elena iránti érzéseim valósak.

// Bocsi a hosszáért, de még föcit kell tanulnom Sad //
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdő Erdő          - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» Erdő
» Mystic Falls-i Erdő
» Erdő széle
» Sûrû erdõ
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-