world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 19, 2012 4:05 pm

Temetõ     - Page 4 Bonnie-Elijah-manip-gif-bonnie-mccullough-bennett-21440355-500-213


Hirtelen annyira gyengének éreztem magam, már csak Elijah jelenlététől is. Ám, amikor közelebb jött hozzám, egy hang sem volt képes elhagyni a torkomat. Csak álltam és néztem, próbáltam leplezni meglepettségemet és félelmemet, láthatóan teljesen eredménytelenül. A tipikus Elijah mosoly jelent meg az arcán, mely egyben volt ijesztő és kedvességet sugárzó. Nem igazán lehetett eldönteni, hogy most éppen melyik tulajdonsága dominál, bár reménykedtem az utóbbiban. A kérdés, melyet hozzám intézett valóban jogos volt, hiszen az előbb még meg akartam ölni, most pedig szinte már szövetségesnek tekintem őt. Ahogy belenéztem Elijah szemeibe, szinte majdnem elolvadtam. Annyi őszinteség és annyi elfojtott érzelem és törődés tükröződött a szemeiből, melyet még soha életemben nem láttam. Hirtelen egy olyan vágy kerített maga köré, mely egyben volt meglepő és helytelen. Nem, nem szabad, hogy ilyen közel engedjem magam egy vámpírhoz, ráadásul egy Ős vámpírhoz. Ki tudja, hogy hány nőt használt már ki és ölt meg puszta szórakozásból?! Bár a szemeit nézve ezt valahogy teljesen elfelejtettem és inkább úgy döntöttem, hogy én leszek a kezdeményező fél. Közelebb léptem hozzá, alig volt 10 cm az ajkunk között és úgy próbáltam válaszolni a kérdésére.
- Nos, valóban jogos a kérdés! Igazából magam sem tudom ezt megválaszolni! A lényeg, hogy el kell pusztítani Klaus-t és ehhez, ha kell minden eszközt bevetek, akár még az életemet is adom az ügy érdekében. De ennek a gonosz szörnyetegnek mindenképp el kell pusztulnia! És természetesen hallottam Mikael-ről és a karókról. Tudod, nagyon népszerű az Ősi család, még a boszorkányok körében is. Azonban, ha információim nem rosszak, akkor Mikael-t még jóval korábban bezárták egy sírba. A karók pedig tudtommal mind elpusztultak! Bár, ha Mikael-nél van egy, akkor ez nagy szerencse lenne! Szóval? Megyünk és felkutatjuk Mikael-t? Én nem vagyok semminek sem az elrontója. - suttogtam halkan Elijah fülébe. Közben a mobilom üzenetjelző hangja szólalt meg, megzavarva ezt a kellemes pillanatot. Elena küldte, érdeklődik, hogy hol vagyok! Fantasztikus! De nem mondhattam el neki az igazat! Így inkább írtam neki egy kegyes hazugságon alapuló választ: A Grill-ben vagyok, minden rendben! Puszi
Elijah láthatóan meglepődött a reakciómon, én viszont nagyon is meg voltam magammal elégedve, hiszen nem minden nap csavarok az ujjaim köré egy Őst. Bár Elijah azért pontosan az a típus volt, akit igazán lehet kedvelni, sőt talán még szeretni is.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 19, 2012 3:41 pm

Temetõ     - Page 4 Tumblr_lvci5q1eV41r586j2o2_500

Egy kicsit meglepett a pártfordulás. hiszen éppen ordítozik itt velem, utána meg megért. Ki érti a mai fiatalokat? Nem is igazán értem, hiszen ő az, aki egyáltalán nem kedvelte azt, hogy kapcsolatban kell állnia az éj teremtményeivel. De mivel Bonnie Bennett jó, így ő nem tud kimaradni belőle. Neki bele kell folynia akarata ellenére is, hiszen nem akar veszteségeket, ahogy én sem. De sajnos azokból mindig nagyon sok van... Azén cseppet sem rövid életem alatt megtanultam, hogy ne kezdjek el keseregni az életben elszenvedett veszteségek miatt, mert akkor az már régen felemésztett volna engem. Persze kicsit gyanús nekem ez a hirtelen megértés, de egyenlőre nem teszem szóvá...
- Van egy mód... Nem tudom a Mikael név és a fehértölgy karó mond neked valamit? - Bár ha okos boszorkány, talán hallott róla. És még talán arról is, mi mire jó. Nem is tudom, miért pont őt vettem célpontnak először, mert ha ezt tudom, hogy ilyen könnyű lesz ismét a bizalmához közel kerülnöm, akkor a többieket is könnyű lesz meggyőznöm, hogy a szándékaim valósak.
- Köszönöm, a megértésed, és nehéz volt, de ez a lét könnyebbé teszi, hogy csak a gyűlöletet és a bosszúvágyat érezzem... - Lépek egész közel hozzá, már csak olyan 15-20 cm van az arcunk között. Innen könnyebben megérzem, ha van hátsó szándéka esetleg. Hallom, ahogy a közelségem miatt a szíve hevesebben ver, valószínűleg a közelség okozta félelem miatt. Szeme kicsit riadtságot tükröz, de próbálja leplezni. Ijedtséget kelteni igazán mókás dolog tud lenni.
Sok mondanivalójára nem felelek, de nem azért, mert nem akarom meghallani, hanem csak meghallgatom, és elraktározom magamban.
- Csak még valami...Miért ez a hirtelen vélemény változás? - Kérdem, mert tényleg érdekel. Közben mint mindig bevillantok egy Elijah-s félmosolyt, melynek nem tudnak ellenállni, állítólag, bár nem nagyon szokott érdekelni. Most hátrább lépek egy lépést, és onnan szemlélem a lány arcát. Elég sok ősét ismertem, és a hasonlóság mindegyik egyénben fellelhető. Mindegyik hasonlít az elődjére egy kicsit. Bár nem tudom, hogy most ezek miért is jutottak eszembe, talán azért mert most ő vele beszélgetek.......
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 8:22 pm

Temetõ     - Page 4 Tumblr_ltvoi1aKDk1qi3n6yo1_500_thumb


Mindig is imádtam azt, amikor valaki elkezdett nekem magyarázkodni. Mert ez már legalább azt jelentette, hogy felismerte azt a rossz dolgot, amit tett és ténylegesen szeretne rajta változtatni. Nos, Elijah ezt határozottan bizonyította, mivel olyan érvekkel állt elő, amikre tényleg nem tudtam mit reagálni, ugyanis ha valóban Klaus legyőzése a célja, akkor nem látom értelmét, hogy miért is ne tekintsem őt az egyik potenciális szövetségesemnek. A múltban történő hibákat pedig el kell felejtenem, mivel Elijah láthatóan tisztában van azzal, hogy Klaus átverte, megalázta és majdnem megölte. A bosszú mindig is az egyik legnagyobb motiváció volt az én életemben is, bár tudom, ez nem helyes. Viszont teljesen át tudom érezni Elijah helyzetét, ami azért eléggé aggasztó, mivel nekem pont, hogy el kéne vessem az ilyen dolgokat, hiszen boszorkány vagyok. Meglepő módon mégis arra a döntésre jutottam, hogy segítek Eljiah-nak a terve kivitelezésében, Klaus elpusztításában.
-Rendben és én ezt teljesen megértem! Köszönöm, hogy elmagyaráztad a dolgokat, most már látom, hogy tényleg rendkívül elhivatott vagy ebben az ügyben. Bocsánat, de ezt tudnom kellett! - mondtam, majd ravasz mosolyra húztam a számat.
- Viszont szerintem mindketten tudjuk, hogy nem lesz könnyű megölni Klaus-t! Jelenleg nincsen meg hozzá a szükséges fegyverünk! Főleg, mivel most már hibrid, így még nehezebb lesz őt kivonni a forgalomból! Valamit ki kell találnunk! Valamilyen varázslattal meg lehet ölni, valamilyen mágikus úton. Akárhogyan is, de valamit tennünk kell! - mondtam a lehető leghatározottabban.
- Elijah! Tudom, hogy ez nem lehet könnyű neked, mivel a testvéred, de azt hiszem, hogy nem tudunk eleget róla. Többet kell tudnom róla, hogy meg tudjuk keresni az esetleges gyenge pontját! De ha esetleg neked már van valamilyen terved, akkor abban is szívesen segédkezek természetesen. El kell pusztítanunk ezt a gonoszt a földről! Tudod, nem igazán számítottam erre az egészre! Azt hittem, hogy ott és akkor vége lesz, de ha már nem így történt, akkor kérlek segíts megállítani őt, mielőtt még valakinek bántódása esik! Bízom benned! Ne akard, hogy újra megbánjam! - mondtam egyenesen a szemébe nézve, le se vettem a tekintetem az arcáról. Láttam, hogy teljesen meglepte ez a határozottság a részemről. Hát végül is van benne valami. Én mindig minden voltam, de határozott semmiképp sem. Bár az utóbbi időben meg kellett tanuljam kezelni a kényelmetlen szituációkat és amióta boszorkányként ügyködöm, meg kellett tanuljam, hogy határozottság nélkül az ember semmit nem ér. Úgy átnéznek rajta, ahogy csak lehet. Ezért volt rendkívül fontos, hogy elsajátítsam ezt a tulajdonságot.
- Szóval, mit gondolsz? Vágjunk bele? - kérdeztem és érdeklődve figyeltem Elijah arckifejezését, amely - mint általában - nem árult el semmit sem.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 12, 2012 9:05 pm

Temetõ     - Page 4 Tumblr_lvci5q1eV41r586j2o2_500
Persze hogy segítek neki felállni, ugyanis azért az udvariasság nem halt ki teljesen e bolygón. Sajnos a mai fiatalok nem bíznak az Ősökben, ami sok minden miatt lehetséges. Ott van például Klaus. Na szerintem ez egy nyomós indok, hogy ne bízzanak bennünk. Vagy Rebekah, aki itt ontja valahol a nyomort. És a többiekről nem is beszélek, szerintem nem érdemes. Ez a két példa is tökéletes. Bár nem mintha bennem is meg lehetne, de rólam tudni kell, hogy állom a szavamat. Eddig nem sokszor szegtem meg azt, csak ha meg volt rá a nyomós indokom.
- Köszönöm. Igen jó a meglátásod. Klausszal voltam, amig egy csinos kis tőrt nem szúrt a hátamba...És nem veszem tolakodásnak, hiszen az emberi elme mindig is kíváncsi. - Közlöm a tényeket, s Fivérem emlitésénél kissé feldúlt leszek, de nem észrevehető. A kedvenc Ős jelzőre nem reagálok, hisz ezeket a kijelentéseket sosem veszem komolyan. Egyfajta hajbókolásnak érzem, és már rájöttem, hogy meghallgatom és ennyi. Majd egyik pillanatról a másikra kiborul a lány, amire csak felvonom a szemöldököm, majd persze az én idegeim is ismét a plafonon lesznek. Nem szeretem ezt a hangnemet, sőt egyenesen ki nem állhatom.
- Hadd világosítsalak fel, hogy nem akarattal tettem amit tettem, a család mint te is tudod szent, és minden felett áll. Évekig hittem, hogy Klaus a tengerbe dobta a testüket, és elhittem hogy újra visszakaphatom őket. Mint láthatod, még az Ősök is át tudják verni a saját rokonaikat. Ehelyett kaptam egy tőrt a hátamba. - Meg kell állnom egy pillanatra, mert éreztem, hogy szó szerint nekiesnék a boszorkánynak. Arcom elkomorul, s tényleg gonosszá válik, ahogy az imént említette. Ámbár le tudok nyugodni, de arcom ridegséget sugároz.
- Tisztában vagyok a tetteim súlyával, és nem szeretem, ha kioktatnak. És visszajöttem, hogy leszámoljak Klausszal, és... Préselem ki a szavakat fogaim között. A mondatot nem fejezem be, ne is várja ezt tőlem a lány.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 12, 2012 8:10 pm



Temetõ     - Page 4 Bonnie-Elijah-manip-gif-bonnie-mccullough-bennett-21440218-500-213


Nem ez volt az első eset az életemben, hogy földre kerültem. A fizikumom sosem volt igazán a toppon, de ezt mindig azzal próbáltam ellensúlyozni, hogy gondolkodásban általában az ellenfeleim előtt jártam néhány lépéssel. Azonban ez egy Ős ellen nem lehetett megoldás. Ők ugyanolyan eszesek, mint amilyen erősek, így esélyem se lehetett a védekezésre. Szóval Elijah! Visszatért az élők sorába, de mégis hogyan? Ez lesz az első kérdésem hozzá, döntöttem el. Meglepődve tapasztaltam a készséges segítségadását és a kedvességét. Ezek a dolgok egy Ős-től igenis meglepőnek számíthatnak, viszont mindig is nagyon tetszettek az efféle gesztusok.
- Üdv újra Mystic Fallsban, Elijah! - mondtam, majd határozottan folytattam.
- Mi járatban vagy errefelé? Egyébként is. Hogyan lehetsz te itt egyáltalán? Hiszen utoljára még Klaus-szal voltál. - kérdeztem és vártam a választ.
- Remélem nem veszed tolakodásnak, hogy ilyen kíváncsi vagyok, egyszerűen csak ilyen a természetem. Tisztában vagyok azzal, hogy seperc alatt eltüntethetnél a föld színéről, viszont bízom az erkölcsösségedben. Tudod, mindig is te voltál a kedvenc Ős-öm. - mondtam, majd eleresztettem egy mosolyt. Ekkor jutott csak eszembe, hogy én itt azzal a vámpírral társalgok, aki bizony elárult minket,amikor a legnagyobb szükségünk lett volna rá. Mérgesnek kéne lennem és az is leszek. Ezen már tényleg ne múljon semmi sem. Vállalom a kockázatot.
- Vegyük úgy, hogy semmis minden, amiket az előbb mondtam! Tudod, az árulásod nagyon mélyen érintett mindenkit, különösen engem és Elenát. Mivel mi voltunk azok, akik teljesen megbíztunk benned, mi voltunk azok, akik mondtuk a többiknek, hogy nagyon is megváltoztál és lehet benned bízni. Hát jól pofára estünk! A velejéig romlott és gonosz vámpír vagy, aki nemhogy nem erkölcsös,de még tisztában sincs a tettei súlyával. - az utolsó mondatot már szinte ordítottam. Tudtam, hogy ez bizony hatásos reakció volt a részemről. A kérdés csupán az, hogy ez Elijah-ból milyen reakciót fog kiváltani.


Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 12, 2012 7:49 pm

Temetõ     - Page 4 Tumblr_lvci5q1eV41r586j2o2_500

~BONNIE~

Katherine-nel való találkozásom után Mystic Fallsba vitt az utam, de persze mint mindig, most is előbb ennem kéne valamit. Valami frisset. Amióta kiszabadultam, csak a tasakos vér volt, és akár Ősi vagyok, akár nem, nekem is kell a friss. Hiszen én olyan világba születtem, ahol senkinek nem hiányzott egy-két eltévelyedett utazó, vagy vándor. Ez manapság sincs máshogy. Most is éppen a város temetőjét választottam. Ide úgyis járnak olyanok is, akik senkinek sem hiányoznak. Mikor megláttam a lányt aki a rokona sírjánál üldögél, bevallom nem néztem ki az, és mit csinál. Vannak olyan pillanatok, amikor egy Eredeti sem nézi ismeri e a leendő áldozatát. Hát ezzel most én is így vagyok.
Szépen lassan megbújtam a fák között, majd fürgén, ahogy csak egy vámpír tud a háta mögé kerültem. Érzem, ahogy próbál szabadulni, még azt a fejmegfájdítós boszi trükköt is beveti, de ellenem mit sem ér. Ám ekkor elgondolkodom. Boszorkány, sír... Bonnie Benett! Elena boszorkány barátnője. Ekkor enged a szorításom és ő a fűre esik. Kezemet nyújtom szótlanul, hogy felsegítsem.
- Bonnie Bennett...Elnézést az előbbiért! - Szólalok meg köszönésképpen. Nem szeretem a mai üdvözléseket, nálam egy fejbiccentés is nagy szó tud néha lenni. De ez vagyok én. Mást most nem mondok, hisz úgyis meglepő maga az a tény, hogy visszatértem, és újra az élők közt lehetek.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Feb. 12, 2012 7:19 pm

Lassan ébredeztem és még lassabban nyitottam ki a szemeimet. Ekkor tört rám a felismerés, hogy hol is vagyok. Hát persze, még mindig a panzióban. Hamar feltápászkodtam, azonban ez nem tűnt valami jó ötletnek, mivel a világ elképesztő gyorsasággal elkezdett forogni körülöttem. Szédültem és nem is akárhogy. Az első tárgy, amiben meg tudtam kapaszkodni, az egy asztal volt a nappaliban. Gyorsan igyekeztem magam összeszedni és eldöntöttem, hogy szükségem van egy kis friss levegőre. Így az irányt a bejárati ajtó felé vettem és egy erős mozdulattal kinyitottam az ajtót és kiléptem a természetbe. Autók sehol, se zaj, se idegesítő szomszédok. Egyszerűen idillikus a környezet, már értem, hogy miért szeretnek ennyire itt élni a Salvatore tesók. Én sem vetném el ezt a környéket. Az emlékeim egyre csak kavarodtak,de az a név még mindig tisztán csengett a fülemben. Abby. Az egyetlen ilyen nevű ember, akit ismerek az az édesanyám, ő viszont már jó ideje nem él a városban, elhagyott engem, mikor még kicsi voltam. Jobbnak láttam, ha nem firtatom tovább a múltat, elvégre csak egy séta erejére jöttem ki az udvarra, nem azért, hogy a múltamat elemezzem. A séta és a friss levegő igazán jó hatással volt a közérzetemre és olyannyira eltávolodtam a háztól, hogy már majdnem a temető főbejáratánál jártam. A hideg kirázott ettől a helytől, utáltam itt lenni. Mégis valamilyen megmagyarázhatatlan erő azt súgta, hogy itt van valamilyen dolgom és nem véletlenül tévedtem ide. Maximum meglátogatom a nagyi sírját. Lassan lépkedtem, azonban ahhoz nem voltam elég lassú, hogy ne csapjak még így is a kelleténél nagyobb zajt. Végre elértem a nagyim sírjához, majd leültem és elkezdtem gondolkozni. Ám ekkor hangokat hallottam a bokrok felől, valamilyen fürge élőlény hangját. Elindultam a növények elé, azonban időm már nem volt ahhoz, hogy megnézzem mi csapott ilyen nagy zajt, mivel ekkor valaki hátulról erősen átkarolt és elkezdett szorítani. Próbáltam ellenkezni, de az illető nagyon nagyon erős volt. Majd váratlanul elengedett és én a puha fűre estem. Az arcát felém fordította és egy rég nem látott, de nagyon is ismerős arc került a szemeim elé. Elijah.

Temetõ     - Page 4 Bonnie
Vissza az elejére Go down



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Temetõ Temetõ     - Page 4 EmptyVas. Nov. 27, 2011 9:28 am

Temetõ     - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSmpbf9k5KXGprx5Oa0r_jU6fZy3Dq8CBYsjyVid0V3mZaHbppyAu-OE387Temetõ     - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRekusecMO5LG4SR30ggJpbfhvWlQf8oXba_9r_KRXo6jgS6qoWXXSUQqRyhQ
Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Temető
» Temető
» St. Louis temetõ
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-