world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2014 5:52 pm





Hazel & Paul


"Mit mondtam? Oh, már magam sem tudom.."


Az éjszaka egyfajta varázslatos világnak tűnik, s hiába élsz meg bármennyi életévet is, ha mindvégig képes eme jelenség levenni a lábaidról. Lehetsz bármennyire kegyetlen, ha ezen látvány olyanféle hatás fokozásként csaphat le rád, hogy gondolni sem mernéd, hogy valaha érezhetsz még bármit is eme földkerekségen. Én is ebbe a csapdába sétálok bele folytonosan, hisz elbűvöl a Hold ezüstösen csillogó ékes árnyalata, a csillagok ezernyi fény ragyogása. Mindaz, ami bennem él halványan eltörpül ezek mellett. A magány, a csend, és a kínzóan gyötrődő emlékezésre alkalmas időzónán túl mást is ad eme csodálatosságot felemelő látszatkép, hisz jóval többről szól, mint amit gondolunk róla. Nem csak, hogy káprázatosan, s már-már fokozóan gyönyörű élmény mindez, de egyszerűen szavakba sem tudom önteni, én aki írok, és egyszóval visszaakarnám adni azt, amit látok, amit tapasztalok, amit érzek. Az írás nem csak egy művészet, hanem egy életérzés, mely jóval többről szól, mint pár szöveg, avagy szó egymás után való könnyed dobálása. Életeket határozhat meg, taníthat, értéket nyújthat mindarról, ami bennünk él, és jóval többről szól.. ezt csupán azok tudhatják, akiknek a tehetsége meg van mindehhez, ezt azon egyedek érthetik meg, akik eleve erre születtek; az írásra. Hosszan elragozhatnám szépen megformált szavakba öntve, hogy mit jelöl, avagy jelent nekem az éjszaka, hogy milyen érzelmeim támadnak ezzel kapcsolatban, s hogy mennyire szeretem eme időszakaszt, hogy mennyire élettel telt, hogy mennyire.. persze mindez nem éri meg, hisz a gondolataimban önön magamból fakadóan is pontosan tudom, hogy milyen véleményem van erről. Meg ha már társaságom akadt, akkor kiváltképpen nem ezzel fogom elütni a drága értékes perceimet.. értékes percek? Ezen nevetnem kell, hisz nekem nem számít az idő telése, az órák egymás utáni elröppenése, mert számomra mindezen fogalom a jelentéktelenséggel egyenlő.
-Rossz az, aki rosszra gondol, és hülye, aki nem..-Hülyéskedtem vele egy mosollyal az arcomon. Tökéletes álcaképet adok elő, mint mindenki másnak is, hisz nem képesek leleplezni.. egyszerűen nehéz már a valóságot felfedeznie az embereknek rajtam. Testeket váltogattok, másokba kerülök, hosszú lehetne a jellemzése azon egyedek számának, akikben megfordultam az életem alatt, s tán nem most kellene elkezdenem hasznosítani mindezt.. azaz miről is van szó? Jó, rendben, néha azt is elfelejtem, hogy min gondolkozom nem, hogy azt, ami egy perccel ezelőtt történt meg, így hát bőven el kellene nekem valami emlékeztető bűbáj..
-Húú, de kíváncsi valaki!-Jelentem ki rápillantva, ha már a tegezést akarta, akkor megkapta, én nem ellenkezem.-Szerintem ne akarj ennyire érdeklődni, mert a végén még rájössz azon titkomra, hogy a könyveim élnek, és megesznek egészben lenyelve.-Röhögöm el a dolgot, aztán persze komolyabbra váltok.-Nyugodtan megtehetted, de mond csak.. mi ez a nagy érdeklődés? Nem mellesleg a témám az világ problémáival kapcsolatos; emberi vonásokat jellemzek, vagy csupán érzelmeket feszegettek, de az is megesik, hogy szituációs helyzetet kreálok, de nekem ez nem műfajhoz kötött, hisz azt írom le, ami jön.-Mondom elmosolyodva halványan.
-Ha sorozatgyilkos vagy, akkor rossz áldozatot kerestél, mert nehéz lenne megölnöd..-Pillantok rá komolyan.-Már csak azt tekintve, hogy a világnak szörnyű sorsa lenne nélkülem.-Adom elő ártatlanul az önön fényezésemet, hisz néha az sem árt. Amúgy is egyszer én is oda-vissza lehettek magammal, nem de? Erről ennyit, nem nyilatkozom!-Másrészt pedig, kérlek, csak vámpír ne légy.. utálom, amikor denevérré változik egy-egy ilyen, avagy amikor fel vesz egy irtó ronda hányingert keltő alakot.. ezek a mai filmek.. jobban is megrendezhetnék a drága producerek, nem?-Mosolyodom el, ahogy lassú léptekkel megyek mindinkább előrébb haladva a sötétségben. A célom pedig egyetlen hely lesz csupán, amihez nem sokára majd oda érünk.
-Ezt nem kell megköszönni, csak az igazat szoktam mondani.-Kacsintok rá pimaszul.-Én nekem pedig Paul a nevem.. Hogy mi?-Kérdezem meg rögtön utána, ahogy vállba bök.-Ilyenről szó sincs.. engem sosem neveltettek kiváló részesedésben. Apám gyűlölt, anyám nevelt egyedül csupán.-Komolyodom el hirtelen.-Tizenöt évesen pedig árva lettem, hisz mindkettőt elvesztettem, szóval nem hiszem, hogy ez oly annyira jó neveltetésnek számít.. inkább azt mondanám, hogy önmagamból adódóan tanultam meg mindezt, azaz egyszóval.. a saját magam kovácsa voltam.-Fordulok meg felé, ahogy hátrálva sétálok, majd rákacsintva egy hirtelen szerű mozdulattal megfordulva futni kezdek, egészen vissza egy másik útra letérve, ami egy titkos részleghez vezet, de ugyanúgy a temető része. Na lássuk jön-e utánam.. vagy már le is maradt?


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Nov. 16, 2014 6:42 pm

paul m. & hazel h.


Még mindig próbáltam fenntartani a lépést vele. Vagy hatalmas léptei voltak, vagy szándékosan akart lerázni engem, ami valljuk be, hogy elég nehéz, hisz mégis rólam van szó. Olyan vagyok, mint egy pióca, aki képtelen leszállni az emberekről, ha olyan kedvében van. Rendkívül idegesítő szokás, melyről nem vagyok hajlandó leszokni.
Kitágult szemekkel hallgattam a monológját, melyben kioktatott engem az előbbi produkciómmal kapcsolatban. Még én sem vagyok ennyire kritikus idegenekkel szemben. Legszívesebben felképeltem volna, de valamiért vonzott, hogy ennyire szókimondó volt. Magamra emlékeztetett..
Szótlanul folytattam zsebre vágott kézzel az utamat. Fogalmam sem volt, hogy merre tervezett menni, de pont ez volt benne az izgalmas. A tudatlanság. Ráadásul.. valljuk be este, a késői órákban a sötétben vándorolni.. eléggé kalandos. Főleg egy nem rossz kinézetű férfi társaságában. De azért a modora meg az egész stílusa fura volt, még meg kellett szoknom.
- Már elnézést!  - emeltem vigyorogva magam elé a kezeimet egyfajta védekezésképp. - De nem velem van a probléma, ha már a tapogatásról a perverzió jut az eszedbe.  - már tegeztem, és nem érdekelt, ha ellenezni fogja. Ez az egész lázadás még mindig a serdülőkoromból fakadt, fogalmam sincs, hogy valaha képes leszek-e kinőni belőle.
Író.. Akkor jól gondoltam. Csakis egy író bánhat ilyen tökéletesen, finoman a szavakkal. Manapság az ember már csak a szlengeket hányja, és néha azon kapom magam, hogy nem értem a Mystic Grillbe betévedő diákok beszélgetéseit. Pedig egyáltalán nem vagyok maradi, alig múltam húsz éves, de mégis számomra ismeretlen szavakkal dobálóznak.
- Szívesen beleolvasnék az írásaidba.. Milyen műfajban alkotsz?  - jó, most már tényleg fura volt tegeződni, hisz már annyira hozzászoktam a magázáshoz. Ráadásul, nem bírtam elsöpörni azt az érzést, mintha egy feljebbvalóval beszélnék. De ugyanolyan ember volt, mint én..
Mikor a korommal kapcsolatban kezdett el piszkálódni, betelt a pohár. Elé álltam, és próbáltam a lehető legmérgesebb tekintetemet magamra ölteni.
- Egy idegennel vagy az erdőben az éjszaka kellős közepén. Akár egy sorozatgyilkos is lehetnék, vagy ki tudja.. egy vámpír?  - pislogtam komolyan, majd elnevettem magam. Hátha ki tudom deríteni, hogy egyáltalán tud-e a természetfeletti lények létezéséről. Viccként fogtam fel az egészet, és jól is tettem. Megmagyarázta, és még a külsőmet is megdicsérte. Pedig alig kaptam fel magamra valamit, és a testem nagy része sárral volt fedve..
- Köszönöm.  - pirultam el a bók hallatán, és örültem, hogy a sötétségben nem látta, mennyire elvörösödtem. - Amúgy Hazel vagyok. Én csak egy egyszerű riporter vagyok, aki nem részesedett olyan kiváló neveltetésben, mint egyesek.  - böktem meg a vállát játékosan, majd tovább haladtam.. Na de hova is?


✠ xxx ✠ music ✠ made by


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25, 2014 8:19 pm





Hazel & Paul


"Az élet érdekes fordulatokkal szolgál.."


Csodálatosan szép látvány az éjszakai táj, és mindaz, amit magában rejtve megmutat ilyenkor. A magány eme időzónában kivitelezhető a legjobban, hisz az emberek alszanak, avagy mindenki a saját dolgával törődik, így pedig nincs más értékrendszer, ami megzavarhatná az egyedüliségre vágyó lelket, persze vannak kivételek, amikor is valakik, avagy valaki.. úgy gondolja pluszba, hogy sétálnia kell. Hajlamos alkattok erre a természetfeletti egyedek, mégis egy-két kósza, s őrült ember is megtalálható a felsorolás említése közt, kik ugyan nem félnek; vagy azért, mert nem tudnak rólunk, vagy azért, mert eleve vadászok. Azok, akik felteszik az életüket az utolsó feltevésre egyrészt bátrak, s másrészt őrültek. Sokan lemondanak a családi fogalomról ezen által, és még többen ebbe halnak bele, mert a semmiért kockáztatják az életük.. viszont mégis megjegyezendő, hogy mindez mégse semmi, hisz önfeláldozásukkal párat sikerül megölniük végleg. Felsóhajtok a hosszú magányos sétám alatt, ahogy ezernyi gondolatmenet szökken át rajtam, s majdan tűnik el ismét a semmibe, ahogy az lenni szokott. Őrült gondolatok ezek, őrült dolgokkal megspécézve.. ha értelmet keresnék neki, akkor életem végéig itt ülhetnék, és gondolkozhatnék, de ez ironikus lenne, nem? Halhatatlan vagyok, hisz testből testbe vándorlok, ahogy előbb-utóbb az emberi test megöregszik, s elsorvad; múlékony dolog ez. Mikor melyik kinézet az, mely övez, mikor ki vagyok, csak a lelkem örök, mely már annyi kárhozati dolgon átesett, s mégsem adta fel a létet, ahogy én magam sem. Csodába mehetne ama tény, hogy élek, s létezem még mostan is, de úgy gondolom ez méltán helyénvaló.. bár őrjítő a folytonos változás, s akkor meg sem említettem azt, hogy milyen trauma elviselni, hogy senkit sem szerethetsz, hogy senki sem lehet számodra fontos, hisz az új test előnye épp oly hátrány is valójából. Ha más valakibe kerülök bele, akkor megszakadnak az előzőleg kialakított kapcsolataim, így hogy hinné el bárki is, hogy azaz előző valaki, én voltam? Őrültség.. őrültség ez, és épp ezen okból kifolyólag hanyagolom a szánalmasabbnál is szánalmasabb emberi vonásokat, hisz nem éri meg velük törődni, amikor is egy világ hullik benned össze. Megértem az embereket, az érzéseiket, mégis egy olyan világba kerültünk, ahol az érzelem mulandó - nem jelentős - , s mi magunk semmik vagyunk. Nem emel fel az érzelem, csak elnyom, hátráltatja a tervet, s szenvedést okoz. Emberiségem akkor veszett ki belőlem, amikor is egyre jobban színészkedésbe fogtam bele, s mára az emberi működések folyamatát kívülről ismerem.. a reakciókat, a megmozdulásokat, és a belső folyamatokat. Elég ha olvasok a viselkedéséből, az írásból, avagy az arcról. Nem is kell sokáig egyedül töltenem eme fényűző estémet, hisz szembefutok szó szerint egy hölggyel, aki ráadásként.. túlontúl is megjátszó jelenség.
-Szédeleg?-Vonom fel a szemöldökömet, ahogy érdekesen nézek rá, amikor is visszafordultam az irányába megállva ezzel, majdan megrázom a fejem.-Tudja egy kicsit többet is gyakorolhatná a színészetet, hisz még a közönség is megmondja mennyire nem hiteles ez, sőt ha már itt tartunk.. nem rossz, de úgy értékelem ez épp oly kevés is, mint amilyen jó. Gondolom a jelenlévő fák, virágok, bokrok, s lámpák is ezt mondják, igaz? Olyan semleges volt, aki játszik egy szerepet élje bele magát az egészbe. Na jó a kiselőadásom mára véget ért, és köszönöm mindenki szíves figyelmét.-Hajolok meg egy rögtönzött mozdulattal, ahogy elmosolyodom. Ezt követően persze hátrálok, hisz folytatnám az utamat.
-Gúnyolódik..? Velem?!-Mutatok magamra, ahogy ismét megállok.-Nos ide figyeljen, hölgyem. Én nem vagyok vicc tárgya, az viszont igen, hogy ily ennyire fél a temetőtől, esetlegesen úgy gondolja kimászik onnan egy-két múmia, avagy hirtelen szellemek lebegése lesz majdan az, mely elűzi önt? Érdekes, hogy valamitől megrettenve futott, s lám belém botlót szó szerint, de nem gondolja, hogy ez vicces? Ezek a könyvekben léteznek, és a fantázia szüleményei.. hmm.. nem beszélve arról, hogy egy-két ártatlan kóbor kutya nem lesz akadálya az ön biztonságának, vagy tévedek? De ha már ennyire kíván a társaságom lenni, akkor nyomás.. jöjjön, tudja rohanok tovább, és magát megeszik a fák!-Nevettek fel a szavaim végeztével, és ezzel is a bolondot járatom vele, mintha semmit sem tudnék az itteni helyzetről.
-Egy munkát meg lehet tapogatni a sötétben? Uh, de perverz valaki!-Nevettek, és nyugtázom, hogy immár mellettem sétál ugyanolyan tempót diktálva.-Viszont viccet félretéve.. író lenne szerény személyem.-Nézek rá kissé.-Persze, már aki ezt értékeli.-Húzom el a szám, és egy kínos mosolyt ejtek meg. Nem nagyon szeretnek olvasni az emberek, de akadnak még kivételes egyének.
-Jelenlegi ránézésre ötven évesnek tűnik, de legyen tegezem.. mondjuk simán letagadhatsz egy évet a korodból, de ha öregebbnek érzed magad ajánlom a sminket.-Kacsintok rá játékosan, s van egy olyan sejtésem, hogy ezért még kapni fogok a ma este tőle.-Nem, amúgy.. igen csinos vagy, és igencsak fiatal. Csupán megszoktam már az illem szabályt, amikor is belém verték.. nem könnyű egy család tagjának lenni, és elvárásoknak megfelelni.-Hajtom le a fejem, amikor is egyetlen tényre gondolok világosan.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 5:34 pm



lost in the shadows
paul&hazel

Zavartan fürkésztem a tekintetét, még mindig az előbbi esésemnek a hatása alatt voltam. Szerencse, hogy nem ütöttem be a fejemet, ki tudja akkor milyen lennék! Hangja lágy és selymes volt, mikor beszélt, szinte melengette a lelkemet. Ráadásul a külsője is kifogástalan volt, sőt azok a kék szemek.. Milyen igézőek.. Megráztam a fejemet, és elsöpörtem az ösztönös női érzelmeimet.
Úgy beszélt, mintha egy másik századból származott volna. Túlságosan udvarias volt a mai generációhoz képest, pedig nem hiszem, hogy nagy lehet a közöttünk lévő korkülönbség. Alig tűnt pár évvel idősebbnek. De mégis felkapcsolódott bennem a riasztó. Mi van, ha valami természetfeletti lénnyel hozott össze a sors? Mondjuk egy vámpírral? Hisz egy temető szélén vagyunk, az átkozott sötétben, nincs is társasága.. Minden jel arra mutat, hogy egy mocskos vérszopó!
De mégsem éreztem rajta.
Sőt.. semmit se.
Nem volt se vámpír, se vérfarkas, se boszorkány, sőt még hibrid sem.
Lehet, hogy csak egy igen szokatlan halandóval hozott össze a sors? Az is elképzelhető, hogy író és a sötét természetben lel ihletre, s ezért beszél választékosan, illedelmesen.
- Semmi probléma. - feleltem suttogva, miközben próbáltam magamat meggyőzni, hogy nincs benne semmi különlegesség, de nagyon mélyen még mindig azt vallottam, hogy ő más volt, mint a többiek. Csak nagyon jól álcázza. A reggeli kávémba mindig teszek verbénát, így nem voltam az igézés veszélyének kitéve.
Fölöttébb udvarias volt, és amilyen gyorsan ráleltem olyan gyorsan el is akart menni. De nem hagyhattam. A kíváncsiságom nem hagyott volna addig nyugodni, amíg ki nem derítettem róla mindent. Mit is mondhatnék? A munkámnak élek. Egy piszok jó riporter leszek egy nap, s remélem már csak idők kérdése és a nagyobb újságok is felfigyelnek rejtett tehetségemre.
- Most, hogy mondja kicsit szédelgek. - tettem színpadiasan a kezemet a homlokomra, mintha bármelyik másodpercben összeeshetnék. Pedig a közelébe se voltam.. - Magával tartok, hisz mégsem hagyhat magára egy hölgyet az esti órákban. Ki tudja kiknek ad otthont az erdő.. - mondtam egy csöppnyi gúnnyal a hangomban, és a hangulat feloldásáért felnevettem. Hátha ki tudom deríteni, hogy tisztában van-e a természetfeletti lényekkel.. Úgy sem volt jobb dolgom.
- És elfogja árulni, hogy mi a munkája, vagy tapogatózzak tovább a sötétben? - löktem el magam a fától, és mellette mentem, tartva a tempóját. - Illetve tegeződhetnénk? Nem akarom még ennél is idősebbnek érezni magam. - vigyorogtam magam elé, bár nem sokat láthatott a sötétben, hisz nem bírt semmilyen természetfeletti erővel. Vagy csak jól leplezi? És már megint visszatértem ehhez a kérdésemhez.. Valaha le fogok róla szállni?


† music: bang bang † note: bocsi a késésért † words: xxx

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Okt. 05, 2014 5:10 pm

Jensen & Winter
Az életem egy örökös csalódás
Régen, de még mennyire régen történt, hogy anyámtól eljöttem, és Raina mellett élem a mindennapjaimat. Saját lábamra tudtam állni, és szerencsére még élek, ami azért is csoda, mert a vadászok hemzsegnek a városban. Igaz, már ismerek párat, hiszen Raina is egy közülük, meg Jo is, akinek kegyelemért cserében adok a vámpírok ellen a vérfarkasméregből. Papucsnak érzem magam legtöbbször, mivel semmi külön feladatom nincs, csak adagolom azt, amivel a legkönnyebben ellehet tenni a vérszívókat láb alól.
Raina egy ideig lelépett a városból, ez afféle "vadász dolog", így nem ütöm bele az orromat. Nem is nagyon érdekel a dolog, inkább csak az, hogy most távol van, és remélem még semmi nem tépte szét, bár meglepne ha mégis. Ő túl erős és okos ahhoz, hogy bármi is képes legyen neki ártani komolyan, és az antiszociális viselkedése miatt a bizalmába sem kerül sok olyasmi, mint a vámpírok, vérfarkasok, és egyéb természetfeletti lények, rajtam kívül. Az öccsével én is jóban voltam, talán túlságosan is, és nekem is hiányzik, de a halál ellen aligha lehet valamit tenni. Ember volt, így békére lelt, még ha talán a túlvilágon lenne, de.. Lehetetlen, és mindegy is. Evan elment, és soha többet nem jön vissza, akárcsak apám sem.
Régen jártam a temetőben, és mivel nehezen léptem túl a gyászon, szerintem kellő tiszteletet adhatok a holtaknak azzal, hogy ellátogatok hozzájuk, mert érzem, sőt, tudom, hogy valahonnan látják tetteimet.
Kellően feketébe öltöztem, mintha frissen gyászolnék, holott évek óta már nincsenek az életemben, és mindig negatív energia tölt el, amikor a régi barátom, és az édesapám látogatom meg. Nincs olyan alkalom, hogy ne lábadna könnybe a szemem, mivel eszembe jutnak azok a felejthetetlen emlékek, amit mással lehetetlen lenne megélnem újra. Ha tehetném, visszahoznám mindkettőt, hogy Raina-t boldognak lássam megint, és anyám is kikerüljön a depresszió, az alkohol és a drogok karmaiból. Pont azért is mentem el, mert elegem lett abból, hogy én voltam a lábtörlője, és nem is a lányaként kezelt engem. Miért kellett ilyen durvának lennie? Nem tudja, hogy én is emberből vagyok attól függetlenül, hogy teliholdkor egy farkassá változok?!
Sáros volt kissé a föld, talán mert az elmúlt napon esett egy kicsit, és egy undorító latyakká vált a temető. Kívülről tudtam már az utat a sírokhoz, és még egy idegen sírkőre is szomorúsággal nézek, mert átérzem a szerettek érzését. A legrosszabb az ami történhet egy emberrel, hogy olyan távozik el mellőle, akit szeretett. Felőrölő, és kellemetlen érzés, mintha egy kést szúrnának az illető szívébe, és azt még párszor meg is forgatni.
- Apa.. - guggoltam le a sírhoz, és helyeztem le a virágot a földre. - Tudom, régen voltam itt, ne haragudj. - kértem bocsánatot egy sírkőtől gyakorlatilag, de az ember mindenre képes annak érdekében, hogy a lelkiismerete tiszta legyen, és mivel viszonylag közel volt Evan sírja is, oda is raktam egy virágot, majd visszatértem apámhoz. - Nem tudom mit csináljak. Megtanultam irányítani a vérfarkasátkot, de megszabadulnék tőle. Hiányzol, nem tudom mit csináljak. - meséltem a helyzetet, ami velem történik, bár eléggé unalmas és lapos vagyok mostanság. Nem is tudom mihez kezdjek magammal, leginkább valami agypusztító műsort nézek a tv-ben, és emiatt lehetek olyan álmos és figyelmetlen. Álmosságról szóba kerülve, szerintem ha valaki most megtámadna, körülbelül 10 másodpercig észre sem venném.


dark in my imagination • a kezdőim mindig gyengék, a reagok jobbak lesznek • ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptySzer. Okt. 01, 2014 9:01 pm





Hazel & Paul


"Egy magányos éj leple alatt járok, de hogy mit rejt az éjszaka magam sem tudom biztosan.."


A Hold gyönyörű ezüstös árnyalatú fénye, és a csillagok millióinak apró, mégis ékes ragyogása nyújtott fényt eme sötét, de rideg éjjelen, mely már-már lassacskán a hajnali órák körvonalát súrolta. A sötétség árnyalata teljes mértékben betöltötte a terepet, s mint ama lepel takart el engemet, mint magányos lelket, ki bolyong éjnek évadja táján e környéket szemlélgetve. Az utcák szélén álló lámpaoszlopok 20-25 méternyi távolságban tartózkodva egymástól nyújtottak még több fényáradatot, így téve világossá a sötét este fekete takaróját. Lassú léptekkel haladtam a kikövezett utcákon áthaladva a temető felé vezető irányba, ahogy ritmusos hangot adott egyesek számára, hogy ím ezen kései órákban itt járok eme terepen. A vámpírok legnagyobb élvezete lehetne eme tény, de inkább a pokolnak tippelném meg a támadásuk sorsát tekintve, hogy velem kicsit sem hasznos dolog kikezdeni. Felsóhajtva dugtam bele a kezeimet fekete hosszú szárú kabátom zsebeibe, ahogy mély lélegzetet veszek, és rideg, mégis sokat sejtető tekintettel megyek egyre előrébb törve az ismeretlenbe. Nem rég érkeztem Mystic Fallsba, és a céljaim számtalan utakat képviselnek, amelyeknek a megvalósítása nem holmi egyszerű folyamat. Azon kívül, hogy sokat tapasztalt személy vagyok, épp oly annyira sebezhető is, mármint ama szempontból, hogy nem vámpíri testben tartózkodom, hanem egy emberébe. Gondolataim hol a valóság határát súrolják, hol pedig a képzeletemét attól függően, hogy mikor min gondolkozom. Számba kellett vennem egy új könyv megírását, és annak vázlatán dolgozom, avagy éppenséggel álmatlanságom okát firtatom. Minden esetre egy biztos napok óta mit sem aludtam a feltörekvő emlékképek miatt, bár próbáltam pihenni, de nem tudok úrrá lenni a helyzeten; a múlt ellen nem küzdhettek, hisz már magában lehetetlen csata eme tény azon általi információ szerint, hogy a múltat sohasem lehet lesz kitörölni az életünkből, sem pedig egy csapásra megváltoztatni, mintha mindez eddig nem is létezett volna sohase. Tehát egyszerű cselekmény ama határozat, hogy a szenvedés sorai, és a boldog emléksorok mind-mind megmaradandó képviselettel bírnak. Ha szenvedtem, akkor a szenvedéseim sora lesz a képzeletem kísértésének árnya. Szívverésem ütemes, lélegzetvételem lassú, sőt nehézkes, ahogy én magam lassacskán mindinkább áldozattá válok. Hirtelen állok meg, ahogy lehunyom egy pillanatra a szemeimet. Magam elé képzelek egy sokkal nyugodtabb környezeti tájat, ahol csend honol, s egyben mégis béke, mely örvendve hirdeti nincs több emberi fájdalmi kárhozatú pokol érzete. Lelkem egy másodpercre megkönnyebbül, de ahogy kinyílnak a szemeim ismét elönt az érzés; a fájdalom rabláncának ténye fogad. Síri, mélységes csend hangvételű a környék, így nem is tervezek be magamnak semmi váratlant. Tovább indulva folytatom az utamat a gondolataim mélyébe révedve. Már-már majd nem sikerül megfeledkeznem minden érzelmemről - kínomról - , mely a lelkemet megemésztve fojtogatja, de mindez múló tünékeny homállyá válik, amikor arra eszmélek, hogy egy fiatal hölgy hirtelen szerű gyorsasággal ütközik nekem, majd a földre pattan vissza. Ledermedve állok meg, s bevallva én voltam az őrült, ki nem figyelt. Lassan emelem rá a tekintettemet végig nézve rajta finoman. Csinos teremtés, mégis szokatlan ilyenkor emberi teremtményt érzékelni az éjnek közepén.
-Sajnálom, ez az én hibám teljes mértékben.-Veszem elő emberi mivoltomra jellemző látszatképem zálogát, mely könnyed módon színészi teljesítőképességemnek köszönhetően hihetővé válik egy pillanat leforgása alatt.-Voltaképpen a munkámon gondolkoztam túlságosan is.. s lám meg van a látszata nem figyeltem. Mélységesen sajnálom, hölgyem.-Mondom még hozzá téve udvariasan, ahogy őt fürkészem. Mindig is érdekeltek az emberi vonatkoztatások, és ez most sincs másképp. Idős vagyok, és tán nem meglepő, hogy egyes helyzeteket felismerek, jellemvonásokra rájövők, vagy valamit alaposan megfigyelek.
-Nem tudtam aludni, gondoltam sétálok egyet a környéken, de ez önt miért érdekli? Ugyanezt kérdezhetném öntől, mégsem teszem, mert tudom hol az a bizonyos határ. Ugyanakkor munkámmal járó tény, hogy éjszakai órákban járom a terepet.-Közlöm egyszerűen felelve a kérdésére, avagy számonkérésére.-Remélem nem eset komolyabb baja.. További gyönyörű estét.-Közlöm udvarias hangvételben, mégis kissé ridegen, mintha zavaró lenne az a tény, hogy feltart. Nem vele van a gond, hanem velem.. ez a nyamvadt érzés megtalált ismét, de nem sokáig élvezheti az erőfölényt, melyet rajtam gyakorol jelen pillanat telésével egybezáróan. Egy finom mozdulattal kerülöm ki a nőt, ahogy tovább folytatom az utamat. Úgy ítélem meg nem kell zavarnom őt tovább, hisz akad jobb dolga is, mint egy magányos lélek társaságát elfogadni. Általában nem barátkozom, nem ismerkedem, nem beszélek.. csak ölök, kínzok, és mindent romokba hagyok magam után, ahogy annak lennie kell.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2014 3:32 pm



lost in the shadows
paul&hazel

Egy szál sárga liliommal a kezemben léptem be a temetőbe. Egyedül a környéken lévő lámpák pislákoltak halványan, a segítségek nélkül nem is látnám a neveket a sírköveken. Már nem mintha kellene nekem.. Vakon is eltalálnék a sírhoz; nevelőapám sírjához, aki nem más, mint a néha David Peterson. Évek teltek el a halála, és egyben vérfarkas génem aktiválása óta. Azóta sokszor felidéztem magamban azt a pillanatot. Talán túl sokszor.. Próbáltam alternatívákat felvázolni magamban, hogy mit tehettem volna másképpen, de ha valahogyan képes lennék visszamenni a múltba, nem változtatnám meg tetteimet. Megérdemelte. Egy utolsó beteges senkiházi féreg volt! Örüljön a világ, hogy megszabadult tőle.. De nem kérek dicshimnuszokat, hisz a mai napig is kísért engem a tudat, hogy egy ember - akarom mondani szörnyeteg - életét vettem.
A sírhoz lépve leguggoltam, és óvatosan elhelyeztem a virágot. A sárga liliom a gyűlöletet jelképezi, avagy az iránta érzett érzelmemet. Nem szoktam kijárni a sírjához, nem rovom le tiszteletemet előtte, de az elmúlt hetekben annyit gondoltam rá, hogy úgy véltem ez csak valami isteni jel lehet.
- Remélem a pokolban rohadsz. - súgtam fenyegetően, és egy féloldalas diadalittas mosolyra húztam a számat. Undorító volt az, amit művelni készült. És ha nem velem tette volna meg, akkor meg tette volna mással. Puszta önvédelem volt az egész, nem hittem, hogy meg fog halni, nem ez volt a célom. De ami megtörtént, azt már nem lehet visszacsinálni.
Amint felálltam kisimítottam fehér blúzomból az esetleges gyűrődéseket. De úgysem volt semmi. Az évek során teljesen kikupálódtam, már nem acélbetétes csizmák és bő pólók gyarapították a ruhatáramat. Mondhatni nőiesebb lettem, megtaláltam a saját stílusomat. Ma is egy feszes fekete nadrágban voltam, egy gombolós blúzban, s végezetül egy szintén fekete blézerben. Egy fekete lakkozott csizma pedig a temetőt körülölelő sártól védett meg.
Fagallyak reccsenését hallottam meg nem messze tőlem, fejemet pedig az irány felé fordítottam. Egy sötét alak bújt a fa mögé, s elkezdtem hátrálni. Basszus! Miért mindig a sötét órákban kell egyedül járkálnom? Ráadásul egy átkozott temetőben?! Megfordultam, és ugyanezt véltem felfedezni, csak egy közelebbi fánál. Elkezdtem előre futni, pont az ellenkező irányba, így minél távolabb kerültem a temető bejáratától. Rohantam, amennyire csak lábaim engedték, és áldottam a jó istent, amiért nem magassarkút erőltettem magamra. Pedig majdnem abban indultam el..
Hátra fordultam, hogy megnézhessem a sötét alak követ-e engem, de időközben meg lettem zavarba. Valami keménybe ütköztem, vélhetően nem fába, mert annál puhább volt, s lepattanva róla a nyirkos talajon kötöttem ki.
Szerencsémre - vagy szerencsétlenségemre? - a könyökömre estem, így nem ütöttem be a fejemet, de így is egy elég kellemetlen érzés kerített hatalmába. Egy idegen állt előttem, és felpillantva rá ténylegesen bebizonyosodott, a feltételezésem, miszerint nem ismertem őt.
- Elnézést. - motyogtam, és felnyomtam magamat a földről, egy pillanatra elvesztettem az egyensúlyt és a közeli fának dőltem támaszképp. Kezemről lesöpörtem a koszt, a többivel jelenleg nem törődtem.
- Egyébként.. - kezdtem bele csak egy icipicikét udvariatlanul. - Mi a fenét keres itt az éjszaka kellős közepén? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, hisz már rég a temetőn túl voltunk. Nekem volt egy jó okom, na de neki..?


† music: - † note: hihi Nyamm † words: 508

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 8:43 am





Tawny & Bonnie

I am normal...almost!

Csak elsőre volt ellenséges a lány számomra, de ahogy jobban megnézem az arcát, már látom, hogy csak valaki, aki azt teszi, amit nekem is kellett volna boszorkányként. Nem melléjük állni, és segíteni őket, hanem megölni. Talán most nem tartanék itt ahol. Egy kicsit néha hiányzik az erőm, hogy nem tudok varázsolni, és olyan szívesen visszacsinálnám az egészet, de nem tehetem. Csak élem az életem, és próbálom megtalálni benne a pozitívumokat. Azt, amivel elterelhetem a figyelmemet. Egy nap majd talán könnyebb lesz, de addig el kell viselnem ezt az életet így, ahogy van. Csak a barátaim halálát ne kelljen soha átélnem.
- Ennek igazán örülök, tényleg... Bocsi az előbbiért, csak azt hittem... nem lényeges - Legyintek egy zavart mosoly kíséretében, majd még egyszer alaposabban végigmérem a lányt. Fura egy szerzet, de mégsem félek tőle, és nincs rossz érzésem vele kapcsolatban, szóval nem sietek el és hagyom magára, hanem maradok. Nekidőlök az egyik sírkőnek, ami tiszteletlenség, de nem hiszem, hogy a szellemek nagyon bánnák, hiszen ügyelek arra, hogy ne oda álljak, ahol a teste van, bár az is egy dobozba van zárva szóval... Hülye gondolatok jutnak az eszembe, és egy pillanatra nem is figyelek, de annyi megmarad, hogy csak a lányt ölte meg.
- Hát ez szuper... És miért ölöd őket kérdés nélkül? - Kérdezem, mert valamiért úgy érzem, nem a lány volt az első áldozata. Nem tudom, hogy hova fajul ez a társalgás, de örülnék, ha nem ellenségeskedve válnánk el egymástól. Valahogy az nagyon nem tetszene. ellenségekből van bőven, még talán kevesebb is, mint barátból. Szóval egy enyhe kérdő tekintettel pillantok a lányra. - A horgony ami össze köti a mi világunkat a túlvilágtól. Minden halott természetfeletti lény rajtam kel át, én pedig átélem a fájdalmukat... Szóval egy napon te is rajtam fogsz átkelni... - Magyarázom el érthetőbben, mint eddig, mert nem mindenki tudhat a horgony létezéséről, sokan a hajókhoz kötik. De talán valami olyasmi lehet, mert én választom el a két világot egymástól... Mindegy, inkább nem erőltetem a fejtegetését, hogy miért a neve ennek az egésznek a horgony. Vicces, és egyben értelmetlen, mégis egy mosoly jelenik meg az arcomon.
- Én pedig Bonnie vagyok, Bonnie Bennett. Új vagy erre? - Kérdezem, habár sosem volt kenyerem az ismerkedés, mégis tudok kedves is lenni, ha akarok. Persze nem mintha máskor mufurc lennék, vagy goromba, de néha elragadtatom magam. És nehezen bízok meg bárkiben...
music:-
note: zacskó
words:389
Vissza az elejére Go down



Tawny St. Jacques
welcome to my world
Tawny St. Jacques

► Residence :
☤ new orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 2:47 pm



Bonnie and Tawny

Szemeit kissé összehúzta, szinte hallani lehetett ahogyan a fejében lévő gondolatok fogaskerékként kattogtak, miközben alaposan fontolóra vette, hogy valóban elhiheti-e a lánynak akár egyetlen egy szavát is, végül – viszonylag hosszú megfontolást követően – úgy döntött, hogy nem kérdőjelezi meg egyetlen egy szavát sem, amelynek következtében vonásai némiképpen felengedtek és szinte kedves hangon szólalt meg, mialatt azt latolgatta, hogy vajon ebből a beszélgetésből – illetve találkozásból – neki lesz-e valami haszna, de következtetésképpen ismételten csak azt vonta le, hogy erre viszonylag jók az esélyei. Hurrá! Már megérte ide jönni!.
– Nyugodj meg, én nagyon is eleven vagyok – biztosította, annak ellenére, hogy valószínűleg most már teljesen fölösleges volt, majd pedig nyugodtan legyintett, mintha ezzel csak azt akarta volna mondani, hogy egyáltalán nem történt semmi sem – még szerencse, hogy különben sem vette különösebben a szívére az ilyen kifakadásokat, elvégre látott már jó néhányat és nem szeretett ezekből túlságosan nagy ügyet csinálni, mondván, hogy neki nincs ideje hisztériákra.
Egyesek legnagyobb bánatára, futott végig az elméjén egy epés, de igazán őszinte megnyilvánulás, melynek hatására még is csak hajlandó volt megereszteni egy kósza mosolyt, elvégre tisztában volt azzal a ténnyel, hogy rengetegen akarták eltenni őt láb alól – nem csak azért, mert alapjába véve számtalan ellenséget sikerült szereznie modorával, hanem mert az elmúlt évek során lassan, de biztosan építette ki sajátos kis hírnevét, amelyért a vámpírok a legcsekélyebb mértékben sem voltak oda, mivel az ő sajátos lázadási stílusával némiképpen felnyitotta egyes boszorkányok szemét, hogy a vámpírok nem urak és úrnők, a boszorkányok pedig nem földművelő parasztok és ezzel a lépésével másokat is hasonlóan elmebeteg ötletre ösztönzött. Márpedig ő nem akart híveket. Sem követőeket. Nem akarta azt, hogy bárki is kövesse az öngyilkos vállalkozásába, mert tudta, hogy amit csinál az, az, akármilyen perspektívából is nézi.

Mint ahogyan korábban, most sem hezitált egy pillanatig sem, így határozottan bólintott ez által némán megválaszolva a vele szemben álló kérdését.
– Nem, a pasast nem én intéztem, csak a lányt. – Nyugodt volt. Hangja szégyentelen. Nem restellte, hogy vámpírokat ölt – azt már annál inkább, hogy ebben némiképpen még örömét is lelte, valamint hogy egyáltalán nem érzett eközben az ég adta világon semmit, s ezt legtöbbször azzal magyarázta, hogy a halottat igazából már nem lehetett még egyszer megölni, ezt már megtette helyette más, ennek fényében pedig roppantul finoman tudta kifejezni magát, rendszerint azt a szófordulatot használta, hogy én csak átrugdosom a halott lelkét a túlvilágra. Ez némiképpen finomabban - és egy kicsit elfogadhatóbbnak is bizonyult még számára is. Nem mintha ettől függetlenül nem tartották volna elborult elmének, de ezen már nem tudott és nem is igazán akart megsértődni, elvégre egészen hozzánőtt ez a jellemvonás, annak ellenére, hogy szerinte legalább is csak hajlamai voltak rá, elvégre egyik nagynénje, akit a család csak őrült Améliának nevezett is elmegyógyintézetben kötött ki, úgy vélte, hogy talán rá is hasonló sors vár, majd egy napon, amikor ragyogó napsütésre és csiripelő madarak hangjára ébred nyugtalan, de azt is tudta, hogy ez az idő vagy nem most fog eljönni vagy egyáltalán nem is fog eljönni – mivel a vámpírok egyike egy napon elkapja a grabancát és egy kőkemény kínzást követően, megöli. Igen, ő valahogy ilyennek képzelte el a saját jövőjét. Ez tűnt a legnyilvánvalóbbnak.


– Nyilvánvalóan megéreztem volna – vont vállat. Mostanság nem túlságosan törődött más fajokkal, mindössze csak a vámpírokkal, kivételesen egyáltalán nem volt biztos abban, hogy a vérszívókon vagy a boszorkányokon kívül mást felismerne, révén, hogy az utóbbi időben mindig csak rájuk koncentrált, semmi másra.
Ha mást nem is azt mostanra képes volt megérteni, hogy miért nem tudta volna semmi pénzért beazonosítani, hogy a lány mi is volt.
– Átkelni? – Vonta fel kérdőn a szemöldökét. Őszintén szólva lövése sem volt arról, mi a fenét akart ez a szó takarni. Minden bizonnyal nem olyan, mint egy hídon... Vagy mégis? – Horgony?Végül is... lehet, hogy még is csak valami átjáró féle, vonta le végül a következtetést, de az igazat megvallva még mindig csak vakon tapogatózott a sötétben, emiatt – nem véletlenül – úgy érezte magát, mint valami teljesen hülye, ez nem érintette egyáltalán kellemesen.
– Ha már így elkezdtünk beszélni, azt hiszem nem nagy baj, ha az archoz párosíthatok egy nevet… Nem? Tawny. – Nem volt nagy tapasztalata az ismerkedésben, ez által nem is meglepő, hogy ha kicsit esetlenre sikeredett, de valahol mégis csak vállon kellett veregetnie magát, elvégre ez a ritka pillanatok egyikébe tartozott az életében. Nem ismerkedett. Nem barátkozott. Elvolt a maga magányos kis zárt világában.



♦ szavak száma 714 ♦ viselet
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptySzer. Márc. 05, 2014 7:06 am





Tawny & Bonnie

I am normal...almost!

Egyszerűen nem értem. Eddig alig volt részem ebben az élményben, ami a Horgony léttel jár, ma meg egyszerre kettő. Ez az érzés szétszakít, ahogy ég a bőröm, és minden porcikám beleremeg a fájdalomba. Joggal látszódhatok vérfarkasnak is, hiszen azok is valami ilyet élhetnek át. Talán idővel majd nem fog annyira fájni, bár nem ettől függ. Szerintem attól, hogy ki mennyit szenvedett az utolsó óráiban. A jelen lévő lány cseppet sem könnyíti meg a helyzetem, és habár nem akartam, a fájdalmaimtól bunkó voltam vele. Hiszen talán csak kedves akart lenni, de abban a percben azt hittem, hogy ő is szellem, aki át akar kelni rajtam keresztül. Kicsit fáradt vagyok. Amióta tudom, mivel jár ez, rosszul alszom, mert bármelyik pillanatban megtalálnak, és őket nem érdekli mennyi az idő, csak jönnek.
- Sajnálom, nem akartam bunkó lenni... Csak egy pillanatra azt hittem, te is egy halott vagy... - Szólalok meg felállás közben, miközben megtámaszkodom egy sírkőben, ami mellett összeroskadtam. Végigmérem a lányt, aki olyan barátságtalan, és hűvös, mégis egy kedves mosolyt varázsolok az arcomra, hogy ellensúlyozzam a fenti kirohanásomat, amit azóta már megbántam. - Nem kell kórház, ezen aligha tudnak segíteni - Söpröm le a rám tapadt faleveleket a térdemről, majd körbenézek a temető ezen részén, és most sehol senki, mintha mindenki elmenekült volna a sikolyomtól, pedig igazából komoly bajom nem volt. Jeremy-nek nem szólhatok még két alkalomról, mert kiakad, és még vissza akarná csinálni az egészet, amit meg én nem akarok, mert nem lesz több mód arra, hogy visszatérjek. Így próbálom titkolni majd előtte, nem tudom, hogy fog menni, de először még azt akarom, hogy elfogadja ezt az egészet. Nem akarok rázúdítani mindent.
- Vámpírt öltél? Egy lányt... A férfi az nem tudom, hogy a te sarad-e... - Térek magamhoz én is, mert azért én sem vagyok egy elveszett szende szűz, aki csak hagyja magát, vagy csak bólogat a felé intézett szavakra. Megölni úgysem tud. Legalábbis szellemként ez elég nehéz lenne... Csak ezt  nem tudja, hogy mi lehetek, hiszen nincs egy névtáblám "Bonnie, a horgony" felirattal vagy mi. Nem mellesleg ezzel nem sokat mondtam, hiszen sokan azt sem tudják, hogy a mi világunkat és a szellemek világát összeköti valami. Egy fátyolfal, ha úgy tetszik, és ennek én vagyok az elválasztója, az átjárója vagy mi a szösz. Persze büszke is lehetnék rá, de az kicsit vicces lenne. - Nem vagyok vérfarkas sem kobold... Nyilván megérezted volna nem? - Rándítom meg a vállam egy kényszeredett és zavart mosollyal, elvégre a lány boszorkány, ha nem érzett volna rajtam valamit, akkor nem kérdezne. De tapasztalatból tudom, hogy a farkasok és a vámpírok is más érzést keltenek. Majd a következő kérdésére csak egy barátságosabb mosoly jelenik meg az arcomon.
- Dehogy, csak amikor épp átkelnek rajtam, akkor... - Elakadok egy percre, és elgondolkodom, hogy az igazat megvallva elég sok vámpír hal meg és kel át rajtam. Jó, nem tudom mennyi az átlag, mert még alig vagyok ez ami, de akkor is zavaró. Kíváncsi lennék, hogy egy suliórát végig tudnék-e ülni anélkül, hogy le ne támadjon valaki, hogy itt az ideje. Minden gondolatomat ez tölti most ki.
- Boszorkány voltam, majd meghaltam, de most csak a Horgony vagyok... Szóval halott vagyok, de élek azt hiszem - Válaszolok kicsit lassabban az utolsó kérdésére, de szerintem azt sem tudja mi az a Horgony, de majd talán megosztom vele. Csak n lenne ennyire nagyképű vagy hogy mondjam. Kissé zavaró, hogy felsőbbrendűnek érzem őt, holott egyidősek lehetünk, és talán még össze is barátkozhatnánk. De persze ez nem erőszak...
music:-
note: zacskó
words:573
Vissza az elejére Go down



Tawny St. Jacques
welcome to my world
Tawny St. Jacques

► Residence :
☤ new orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyKedd Márc. 04, 2014 10:16 pm



Bonnie and Tawny

Az udvariassága – valahol piszok mélyen – azt diktálta, hogy annak ellenére is segítenie kell a lányon, aki a fájdalmában összegörnyedve jelentette ki, hogy még csak ne is érjen hozzá, így ennek következtében nem volt véletlen, hogy elment a kedve a jótét lélek szerepétől – az ilyen alkalmak során, olykor egy életre is, s bár nem kimondottan volt egy rosszlelkű, megsavanyodott boszorkány, de az ilyen helyzetek alkalmával egy ideig nem szívesen játszotta az irgalmas szamaritánust, sem pedig Teréz anyát –, akit amúgy valamiért nagyon is kedvelt, talán még egy kicsit irigykedett is rá, hogy olyan spiné volt, amilyen. Bezzeg, ha bele került volna ebbe a világba! Csattant fel magába. Határozottan megbolondult volna. Ebben teljesen biztos volt.
Visszahúzta a kezét, majd kabátjának zsebeibe rejtette őket, így jelezve –, hogy akármennyire is sajnálja, magában –, nem hajlandó segíteni, egy kicsit sem. Ahelyett azonban inkább csak elnézte, ahogyan szenvedett – bár felettébb kíváncsivá tette, hogy még is miért, elvégre jól láthatóan nem voltak külső sérülései, így viszonylag hamar le tudta vonni a következtetés, hogy nem sebezte meg őt semmit, legalább is látszólag. Nem gondolkozott tovább. Fölösleges lett volna. A „ki mit tud”-ban, illetve a kitalálós játékokban sohasem volt jó – nem is véletlen, hogy gyűlölte őket –, így most is úgy érezte, hogy kár lett volna a gőzért, mert minden bizonnyal ötleteivel el is áshatta volna magát – vagy éppen kötöznivaló bolondnak tartották volna, ami az ő esetében határozottan normálisnak számított.
Mivel nem segített a lányon – pontosabban, nem segíthetett, mert az nem engedte –, úgy döntött, hogy nem ácsorog, inkább kényelmesen helyet foglalt az egyik síron, miközben lábait kinyújtva várakozóan nézett rá, mintha csak magyarázatra várt volna – így is volt.
– Úgy látom egészen hamar rendbe jöttél – jegyezte meg kissé cinikusan és unott pillantással nézett körbe. – Tudod, szavaiddal ellentétben, úgy tűnt, hogy nem igazán vagy rendben.Valahogy a fa is így érezhette magát, amikor baltával vágták, futott át az agyán. – Biztos, hogy nem kell kórházba vinni? Nem venném a lelkemre, ha valami bajod lenne, de komolyan. – Ő megtette, ami tőle tellett, udvariasan érdeklődött és még mosolyogni is próbált – ez az ő esetében, ez határozottan... pozitív volt.

A kérdések sokaságát hallva a magasba lendült a szemöldöke, éppen csak hogy bele nem gabalyodott a hajába.
– Nos, hogy az első kérdésedre feleljek – kissé előrébb dőlt, mintha bizalmasan akart volna megsúgni neki egy titkot – boszorkány vagyok – vallotta be végül becsületesen az igazat – magához hűen –, kár lett volna titkolni, ráadásul nem is szeretett hazudozni – még ha nem is tartott attól egy kicsit sem, hogy esetleg úgy jár, mint Pinokkió, tudtával egyetlen egy boszorkány sem átkozta meg ha-hazudsz-megnő-az-orrod-átokkal. Magában morrant fel, szép is lenne, főként, ha nem tudnám levenni magamról. – A második... Szóval, csak erre sétálgattam és elintéztem egy kisebb dolgot – ujjaival mutatta, hogy mennyire kicsit, gyakorlatilag összezárta a mutató és hüvelyujját, ő nem különösebben tartotta nagy dolognak, főképpen, hogy valóban nem volt egy vért és verítéket kívánó feladat elintézni a fiatal kis vámpírt, voltaképpen túlságosan is egyszerű volt. – De már végeztem. De különben is, mi ebben olyan meglepő? Elvégre ez egy temető, néha napján akad egy-egy kósza, eltévelyedett lélek. Tudtommal nincsen kijárási tilalom hét után, de javíts ki, ha tévedek. – Nyugodtan forgatta meg a szemeit. Meg aztán, nem mintha számított volna, hogy ha lett volna kijárási tilalom, elvégre rendkívül rossz szokása volt, hogy magasról tett a szabályokra, fölöslegesnek érezte betartani őket – annak ellenére, hogy nem egyszer már a saját irháján tanulta meg, hogy bizony, néha szükséges lenne alkalmazkodni –, de ahogyan a mondás is tartja, amelyet ő nagyon szívesen betartott, a szabályok azért vannak, hogy megszegjék őket. Notoriusan követte el újra és újra azokat, mindig megbánta, de aztán szinte soha nem érdekelte – vagy legalább is nem szentelt neki túlzottan nagy figyelmet.
– Csak tippeltem, de ugye nem igaz? Nem fogsz vérszomjas kobolddá változni, ugye? Vagy egy csúnya gonosz vérfarkassá? – Az előbbi, mivel elméletileg nem létezett, még nem volt szerencséje, viszont az utóbbihoz igen és egy jól megtermett példány jól meg is kergette, a szerencséjét mindössze csak annak köszönhette, hogy boszorkány volt és a farkas pedig megtanulta, hogy a tűz az nem játék, de nem ám.
– Mondd csak, te mindig ilyen morcos vagy? – Kénytelen volt felállni, nem bírt sokkal tovább ülve maradni más esetben sem, maximum, ha kikötözték. – Azt is el mondhatnád, hogy te mi vagy, mert hogy őszinte legyek, nem igazán tudom eldönteni. – Hangja nyugodt volt miközben beszélt. Lassan sétált körbe az egyik sír körül, majd megállt a lánnyal szemben.



♦ szavak száma 725 ♦ viselet
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Feb. 24, 2014 1:36 pm





Tawny & Bonnie

I am normal...almost!

Végre megszabadultam attól a nőtől, így kiverve őt a fejemből indulok tovább. De előtte még beugrottam Jeremy-hez, hogy szóljak neki, inkább nálam találkozzunk, mert még ki szeretnék menni a nagyi sírjához, és el fog húzódni az idő, ne aggódjon, meg tudom védeni magam. Persze könnyebb mondani, mint megtenni, hiszen én is ugyanúgy aggódom érte, ahogy ő értem, de nekem nem sokan tudnak elvileg ártani. Legalábbis remélem. Amúgy is ott kellett hagynom, mert ahogy szétváltunk, egy alak kezdett követni, alig értem ki a Grillből, ő ott termett. Valamiért nem akartam, hogy kövessen, de rá kellett jönnöm, hogy egy szellem, valaki, aki meghalt. Elkaptam a kezem, mikor felém nyúlt, így a két vállamat fogta meg szó nélkül, mintha tudná mi a dolga, majd jeges fuvallatként kelt át rajtam, hátrahagyva haláltusája elviselhetetlen kínjait, én pedig ordítva rogytam a földre, de senki nem hallotta hangom. az utca kihalt volt, ezért siettem ide, nem akarom, hogy bárki elvigyen a kórházba, vagy teszem azt kérdezősködjön, mert ez senkire sem tartozik.
A kín elszállt, de a helye ott maradt, én pedig nehézkesen tápászkodom fel az utca hideg kövéről, hogy elérjek a temetőig. Gyorsabban mentem, mint szoktam, szinte rohanva tettem meg a távot, s ki is fulladtam, ahogy a temető semmi jót sem ígérő kapujához értem, de most nem ide tartok. Egy eldugottabb rész felé, ahol a Bennett sírok vannak, ahol a nagyi van eltemetve. Amikor odaérek, egy halvány mosoly játszik ajkaimon.
- Ha tudnád, hogy hiányzol nekem. Tudom, hogy mindig itt vagy mellettem, és többször is láthatlak, de néha hiányzik az útmutatásod, és a nevelésed, Nagyi. Tudom, hogy nem tetszik, hogy én lettem a Horgony, de nem volt mit tennem, hiányoztak a barátaim. És így a természetfeletti sem szabadult a világra... Csak úgy éreztem ezt kell tennem... - Valamiért azt éreztem, hogy el kell mondanom neki, amit elmondtam, hogy tudja. tudom, hogy hall engem, és bármikor láthatom, de valamiért szükségét éreztem annak, hogy ide kijöjjek. Hiányzott. Így emberibbnek éreztem magam. Nem tudom, mióta ülök itt, a telefonom eszembe sem jut előhalászni, csak arra leszek figyelmes, hogy érzem valaki jelenlétét a közelemben. Hirtelen fordulok meg, ahol pár lépésre tőlem egy ijedt tekintetű lány áll, majd ahogy a tekintetünk összetalálkozik, közelebb ér. Nem akarom még egyszer érezni azt a fájdalmat.
- Te vagy az, akit keresnem kellett? Mert készen állok! - Szólal meg halk hangon, én mégis olyan élesen hallom, mintha kiabálna.
- Igen, de! - Hátrálok jelen helyzetben ijedten, de nincs értelme. A sírkő belefúródik a hátamba. Ez a feladatom. Hozzá kell szoknom az ezzel járó fájdalommal, amit senki nem közölt velem. az valahogy lemaradt. A lány finoman ér csak hozzám, majd megint átjár az a fájdalom, ami korábban is. Szinte a csontvelőmig hatol, és nem bírom megállni, hogy ne kiáltsak fel minden alkalommal. Kezdem csodálni Amarát, aki kétezer éven át nem halt ebbe bele, és valahogy úgy érzem, egy kicsit együtt halok meg újra és újra ezekkel a természetfelettiekkel, akik rajtam kelnek át.
Szerencsétlenségemre valaki meghallott, mert nem sokkal később sietős léptek közelednek felém, majd egy kérdés, amit először szinte fel sem fogok, csak felemelem a fekete hajú lányra fájdalommal átitatott tekintetem.
- Igen minden oké - Nyelek egy nagyot, majd igyekszem felállni, amikor meglátom a kezét felém közeledni. - Ne érj hozzám! - Tiltakozom ellenségesen, mert őszintén megvallva elég nehéz különbséget tenni élő és halott között. Ahogy Amarának sem sikerült. Majd lassan feltápászkodom, és ráemelem immár kitisztult tekintetem.
- Mi vagy te? És mit csinálsz idekint? És honnan szeded, hogy átalakulok valamivé? - Kérdezem faggatón, miközben most van időm végigmérni. Fiatal, talán egy kicsit zord, ami valószínűleg bennem is egy kis ellenségeskedést váltott ki. De nem tehetek róla. Épp most keltek át rajtam ma másodszorra, szóval eléggé kimerített ez a dolog engem... Talán haza kellene végre mennem, ahol feltehetően Jeremy már vár rám, de a kíváncsiságom erősebb.
music:-
note: zacskó
words:626
Vissza az elejére Go down



Tawny St. Jacques
welcome to my world
Tawny St. Jacques

► Residence :
☤ new orleans
► Age :
29
► Total posts :
19

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 4:31 pm



Bonnie and Tawny

Íves szájának szegletében alig látható, de kegyetlen mosoly bujkált, ahogyan rosszallóan a vámpír fülébe ciccegett, aki - sok társához hasonlóan - ma este a rövidebbet húzta, s ez most kifejezetten boldoggá tette, elvégre gyakorlatilag az este még csak el sem kezdődött igazán és már volt egy áldozata az ő kis listáján, amelyet már egy ideje nem vezetett, a tizedik vámpír után rájött, hogy nem éri meg számon tartani, hogy hol tart, így abba hagyta a rubrikák húzogatását a kis jegyzetfüzetébe.
– Én megmondtam neked, hogy ma nem vagyok jó kedvemben – emlékeztette színtelen hangon, miközben a karót egészen lassan még mélyebben nyomta bele a vámpír mellkasába, majd pedig lassan elfordította benne, mint ahogyan mindig ez is verbénával volt bekenve. S bár a vámpír elmondása szerint nem akart neki ártani, de ő tudta, hogy előbb vagy utóbb kísértésbe fog esni, ez által pedig ugyan olyan gyilkossá vált volna, mint a többi. A lány –, aki mostanra már a földön feküdt, s egyik ujját görcsösen szorította a benne lévő fa "fogpiszkálóra" – még meglehetősen fiatal és tapasztalatlan volt, gyakorlatilag még most kezdhette el "halhatatlan" életét – ráadásul nem látott az ujján napfénygyűrűt, így – ha saját nézetére akarta volna formálni a kialakult helyzetet – azt mondta volna, hogy most nagyon is megkímélte az életét, mivel napon elégni sokkal rosszabb lehetett, mint egy nyamvadt karó által meghalni, ezen az alapon, akár a megmentőjének is lehetett volna nevezni. Minden csak nézőpont kérdése volt.

Leguggolt mellé, mintha meg akart volna bizonyosodni afelől, hogy valóban halott volt-e – végleg –, de tudta, hogy az, éppen elégszer csinálta már, ráadásul üveges tekintetéből nem sugárzott semmi.
Alaposan megfigyelte a földön heverő lányt, aki nagyjából vele egykorú lehetett, látszólag. Bűntudatot kellett volna éreznie, hogy megölte. De nem történt semmi. Sem most. Sem máskor. Hozzá hasonlóan még az élet is előtte állt, csak éppen nem olyan, mint amilyet emberként tervezgetett magának, vámpírként az élet még is csak más lehetett. Ő azonban a legkevésbé sem tartozott azok közé, akit bárkit is csak úgy megsajnált volna, különösen, hogy ha az illető vámpír volt, akár azzá akart válni, akár nem - egyetlen egy könnycseppet nem morzsolt egyikért sem. Ha ő változott volna vámpírrá az első adandó alkalommal saját magát döfte volna szíven, s ha másban nem is, ebben határozottan biztos volt.
Nem morfondírozott tovább az ezekhez hasonló dolgokon, mert csak fejfájást okoztak neki, így inkább felegyenesedett, majd előtúrta a gyufás dobozát a zsebéből és mint ahogyan máskor is a második próbálkozásra meggyulladt – ilyenkor mindig hálát adott elődeinek, hogy megtalálták a tűz felélesztésének egy könnyebb módját, elvégre, ha minden alkalommal órákat kellett volna áldoznia arra, hogy tüzet csiholjon, túl sok értékes percet vesztegetett volna az életéből, meg aztán, melós is lett volna.
Miután meggyújtotta a gyufát, egészen egyszerűen a testre dobta. A lángok egészen lassan terjedtek szét a földön fekvő testen, majd csaptak magasabbra, ahogy elkezdte felemészteni a lányt.
Mivel nem sietett, úgy döntött, hogy megvárja, még a test teljesen szét nem porlad, így ráérősen ült le az egyik sírra, lábait pedig keresztbe fonta maga előtt, úgy ült, mintha csak a napon heverészett volna.

De persze, miért is gondolta azt, hogy ez a nyugalom néhány percnél tovább fog tartani, ugyanis - jellemzően - nem is olyan messze tőle, hangos fájdalmas kiáltást hallott meg, ezt követően rögtön talpra ugrott. Csak nem megláttak? Ez volt az első kérdés, ami felmerült benne. Akaratlanul is körbenézett. Biztos volt abban, hogy senki sem láthatta meg, tekintve, hogy ez a temetőnek már egy elhagyatottabb része volt, ahol a sírokat nem díszítették virágok és a fa is jóval több volt.

Menjek vagy maradjak? Kérdezte magától reménytelenül, holott már jó előre tudta, hogy mit fog tenni, nem csak hogy kíváncsi ember volt, de a bajba jutottakon többnyire mindig segített, így most sem volt ez kivétel és mielőtt esetleg meggondolhatta volna magát, már talpon is volt, hogy elinduljon a hang irányába és bár való igaz, hogy sétálni akart, még is futni kezdett, mert nem tudta, hogy mennyire sürgős az eset, amint a hang forrásához ért, meglepetésére egy fiatal lányt látott, teljesen egyedül és jól láthatóan szenvedett. Körbenézett.
Mi a szösz? Idegenkedve vonta össze a szemöldökét.
– Hé, minden oké? – Mivel nem éppen volt jól szocializált, úgy vélte ez a legjobb kérdés, amit feltehet neki, bár viszonylag hamar rájött, hogy nem, jól láthatóan nem volt semmi rendben a lánnyal. – Ugye, nem változol át valami ocsmány még nem ismert szörnyeteggé? – Nézett rá kíváncsian, miközben lassan közelebb botorkált hozzá, mintha tényleg ettől tartott volna.
Kezét óvatosan a vállára tette. Boszorkány. Szellem. Nem tudta eldönteni, hogy mi volt...



♦ szavak száma 741 ♦ megjegyzés kicsit később, nem is olyan jó, de azért remélem olvasható volt Smile ♦ viselet
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyPént. Jan. 17, 2014 9:18 am





Jeremy & Bonnie

I don't care about the consequences!

- Egyikünk sem tehet semmiről. Katherine erősebb volt nálad, ahogy Silas nálam. De mind a ketten megfizetnek... - Jelentem ki határozottan, miközben nincs más dolgunk, csak várni, hogy Damon sikerrel jár-e vagy sem... Bár egy részem hevesen tiltakozik az ellen, hogy én legyek a horgony, de így érezhetnék, hiszen mindkét világhoz kapcsolódik. Láthatnának, ahogy Amarát is látják, és más most nem érdekel. Életet akarok, normális életet, egyetemre járni, együtt dekorálni a szobámat Caroline-ékkal, bulizni, és a szakdogák fölött görnyedni. Jeremy-vel lenni... Minden olyan dologra vágyom, ami eddig ott volt a szemem előtt, de képtelen voltam észrevenni, csak siránkoztam a normális lét után, holott ez mind megvolt. Csupán meg volt fűszerezve egy csipetnyi mágiával. De az jó volt, mert így tudtam segíteni a barátaimnak, halottként ezt sem tudom. Sőt... Előfordulhat, hogy a varázserőmet sem kapom vissza többé. Ami nélkül el leszek veszve. Biztos meg fogom találni az egyensúlyt... De nehéz lesz... Csak tartanánk már ott. Valahogy a türelmetlenségem felülmúlja minden kételyemet.
Majd valami olyan történik, amit magam sem hiszek el. Elrántom a kezem, mert hirtelen ért. Jeremy keze az enyémen... Majd felkap, és én boldogan ugrom a nyakába, kapaszkodom, mintha más kapaszkodó nem lehetne ezen a földön.
- Jeremy, érezlek... Mindent - Simítom végig az arcát, miközben ő megcsókol, s boldogan adom át magam az érzékek játékának, szorítom magamhoz, nem ereszem, miközben a hajába túrok, és a másik kezemmel az arcát érintem. Érzem, és nem akarok kiszabadulni az öleléséből. Hideg van, és érdekes, hogy még ennek is örülök jelen helyzetben.
- Damon mégis sikerrel járt... Lehet, hogy még számára is van remény... - Mosolyodom el, miközben Jeremy mellkasára teszem a fejem, és lehúnyt szemmel élvezem az ölelő karokat, miközben rá kell jönnöm, hogy az idő igencsak hűvössé vált... - Nem megyünk valami melegebb helyre? - Kérdezem kissé fázva, megtörve a csendet, mert tényleg hideg van. És bármennyire örülök neki, hogy érzem ezt az időt, mégsem szeretnék megfázni, vagy nem tudom, hogy a horgony lét mellett lehet-e ilyet. Elvégre mégiscsak szellem maradtam...

music:-⊰
note:Akár mehet a Bennett házba a következőd! nááá
words:329


(Folyt.: Bennett ház)
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Jan. 12, 2014 9:52 am

Bonnie és Jeremy
Tudom, hogy Bonnie egy fikarcnyit sem bánja, hogy azért halt meg mert engem ezzel visszatudott hozni. Én viszont örök életemben bánni fogom, hogy nem tettem ellene semmit. Tudom, hogy bíznunk kell abban, hogy újra köztünk lesz, de mindig benne van az is, hogy nem sikerül. És ha így lesz fogalmam sincs mit fogok tenni.
-Bonnie, én soha nem kértem, hogy segíts rajtam, de te megtetted és nézd meg hová jutottál miatta. Sose fogom megbocsátani magamnak, hogy ilyen helyzetbe hoztalak, és ne mondj semmit. - Tudom, tiltakozna ez ellen kézzel-lábbal. Hiába. Ha nem vakított volna el a szerelem akkor este, észre vettem volna mire is készül és megakadályozhattam volna. Odahajolok és újra megcsókolom. Majd hirtelen elkapom a fejem és csodálkozom. Éreztem Bonnie ajkainak meleg érintését. Megfogom a kezét és érzem az érintését. Nem tudom elhinni. Hirtelen örömtől vezérelve felkapom és megpördülök vele majd hosszan megcsókolom. Ez egy csoda vagy csak egy pillanat amit ketten kaptunk, nem tudom, de hülye lennék nem kihasználni. Széles mosollyal nézek a szemeibe.
-Bonnie, érezted? Éreztél mindent? - Próbálom megtudni, hogy nem csak az én érzékeim játszanak velem gonosz játékot. De ha így is van akkor is boldog vagyok.
-Ez egy csoda. - Csókolom meg ismét. Nem tudok betelni az érintésével. Oly sokáig kellett mellőznöm, hogy most képtelen lennék elengedni Őt. Csak ölelem magamhoz. Talán valami oknál fogva meghalt Silas vagy esetleg egy varázslat tehet róla. Hát persze, biztos Damon keze van a dologban. És én még nem bíztam benne, mekkora hülye is vagyok. Ha Ő valamibe belekezd az biztos úgy is végződik ahogy eltervezte.
-Remélem nem álom az egész, de ha mégis, ne engedd, hogy felébredjek. - Puszilom meg a homlokát. Sose éreztem magam ennyire boldognak. Most már talán eljöhet az az idő is mikor minden a helyére rázódik. De most jobb nem a jövőn gondolkodni, elég ha a jelen pillanatának élünk. Ezzel is megelégszem, egyelőre.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 10:21 pm





Jeremy & Bonnie

I don't care about the consequences!

Egy pillanat elég. Egy szó... A varázsszó, melyet félve mondtam ki, mégsem egyoldalú... Ő is szeret, és hihetetlen érzés áraszt el. Legalább ez megmaradt. Hogy érzelmeim vannak. Hogy nem csak egy üres szellem vagyok. Mert ezek nélkül érzem, hogy elvesznék. Hogy semmivé lennék. Nem tudnék élni anélkül, hogy szerethessek, szinte már ez lett a lételemem. És Silas elvette az egyetlen élő szülőmet. Hiszen anyám már meghalt, és vámpírként járja a világot. Fogalma sincs arról, hogy meghaltam és Jeremy az egyetlen, akivel beszélhetek. Talán azt sem tudja, hogy apa meghalt. Sőt a barátaim is nemrég tudták csak meg, hogy élek. Persze ez az én hibám, mert én könyörögtem szó szerint Jeremy-nek, hogy még véletlenül se árulja el, hogy halott vagyok. Bár a nyaruk mégsem volt annyira boldog, mint reméltem legalább az én halálhírem nem árnyékolta be a nyári napsütést. Mégis... Minden egyes nap azon agyalok, hogy hol rontottam el. Meg kellett volna tegyem... Vissza kellett volna tudnom hozni Jeremy-t úgy, hogy nem halok bele. Megvolt hozzá a megfelelő erőm. De túlkéső volt. Silas elvette a lehetőséget, hogy még akkor segíthessek, mikor lehetett, ott a szigeten. Biztos, hogy akkor nem lennék most halott, ahogy apa sem enne az, ha nem sebesülök meg, ha nem kap a véremből, akkor nem tudott volna irányítani. Olyan sok a mi lett volna, és annyira borzasztó tétlenül néznem, ahogy a megmentésemen fáradoznak. És pont Damon, aki sosem szeretett, és én sem őt, hiszen mindig csak ártott. Ő indította el a lavinát, mikor miatta meghalt a Nagyim.
De Jeremy elvonja a figyelmemet, így a gondolatok közül is kiráncigál a valóságba, ahol közel hajol, ahol érint. Lehunyom szemeimet, és elképzelem az első csókunkat, mikor rádöbbentem, hogy már nem is kisfiú, hanem egy szexi pasi... Az a csók döbbentett rá, hogy Jeremy már nem csak... Nem csupán Elena kisöccse, hanem majdnem kész férfi... És most az én szememben már férfivá érett. Szinte érzem az ajkait ajkaimon, érzem, ahogy kezeim súrolják arcának bőrét.
- De nagyon is sokat jelent... Nem is hinnéd...   Nyelek egy nagyot, és pár pillanatig még lehunyva tartom a szemem, nem akarok kiszakadni ebből az emlékből, de ki kell, most nem ez a fontos, hanem az, hogy végre elpusztítsuk Silas-t. Nem érdemli meg a boldogságot, hiszen tőlünk is túl sokat vett el. Silas gonosz, és nem mérgezhet az élők között. Már rég halottnak kellene lennie.
- Én is szeretlek Jeremy... - Súgom még ajkainak, majd szinte elveszek az ölelésében, és csak az ad erőt most nekem, hogy ő itt van, és hamarosan érezhetem őt, érezhetek sok olyan dolgot, ami itt nincs meg. A szelet, ahogy belekap a hajamba, az esőt az arcomon, a meleget... Annyi minden hiányzik... És a barátaim. Elena, Caroline. Vajon szóba állnak még velem? Vajon nem utálnak meg azért, mert megkértem Jeremy-t, hogy titkolózzon előttük? Ez mind a jövő zenéje, és kissé rettegek attól, mit fognak szólni, ha tényleg visszatérek.
- Jeremy! Azért haltam meg, mert ezt választottam! Tudtam, hogy a mágia lesz a vesztem, és legalább az én döntésem volt! Volt értelme, mert élsz... És én is visszajövök innen - Jelentem ki határozottan, és mosoly tűnik fel arcomon, mely nem erőltetett. Inkább szomorkás, majd bizakodó. Mert valamiben hinnem KELL!

music:-⊰
note:I love you! nááá
words:526
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Jan. 06, 2014 9:14 pm

Bonnie és Jeremy
Egy pillanatra meglepődöm, de boldogság járja át szívem.
-Én is szeretlek Bonnie! El se tudod képzelni mennyire. - Lehajtom a fejem és akaratom ellenére is sötét felhők gyűlnek a fejem fölé. Elég csak egy pillanatra is rá gondolnom, hogy mit tett kettőnkkel Silas és ökölbe szorul a kezem. Bonnie-nak igaza van. Sose bíztam Damon-ben, de megérdemel egy esélyt. Silas pedig a pokolra való és nem a mennyekbe a szerelméhez. Szeretnék valami megnyugtatott mondani Bonnie-nak, de magam is megnyugtatásra szorulok. Én is bármit megadnék azért, hogy újra érezhessem őt. Hiányzik és mindennap amikor egyedül fekszem le aludni a fejembe férkőzik a gondolata annak, hogy minderről én tehetek. Ha nem vagyok olyan elővigyázatlan akkor Katherine-nek nem sikerül megszerezni a gyógyírt és én nem halok meg amiből az következett volna, hogy Bonnie-nak sem kellett volna feláldoznia magát. Hiába is hibáztatom Silas-t vagy akárki mást mikor egyedül én vagyok a baj forrása.
-Bonnie mindent megteszek azért, hogy helyrehozzam amit elhibáztam. Ha kell még alávetem magam Damon akaratának is. Megfog fizetni Silas mindenért amit Ellened vagy ellenem elkövetett! - Jelentem ki határozottan. Új élet költözött belém ami talán elég lesz addig míg Silas-t a pokolra küldöm, Damon-nel vagy nélküle.
-Tudom jelenleg nem sokat jelentene kettőnknek, de... - Odahajoltam majd ajkaimat az övéhez érintettem. Behunytam a szemem és elképzeltem azt a napot mikor először megcsókoltam. Mintha most is ugyanazt érezném. Ugyanannak a kölyöknek érzem magam csak a helyzet változott meg körülöttem. Nem adhatom fel mikor a sors a legkisebb akadályt görgeti elém. Haladnom kell előre. Bonnie számít rám és én is számítok magamra. Nem mondom, hogy nem félek attól mi lesz abból ha Damon tervezget. De be kell vallanom, hogy így is előrébb jár nálam. Ő legalább megpróbál megoldást találni míg én csak sajnáltatom magam és belefulladok az önmarcangolásba.
-Szeretlek! Szeretlek!- Csak ennyit tudtam mondani újra és újra. Talán most ez az egyetlen szó ami mindkettőnket egyben tart és nem hagy szétesni és a reménytelenségbe süllyedni. Arcát a két kezem közé fogtam.
-Sok mindenen keresztül mentünk már, ezt is megfogjuk oldani, együtt. - Öleltem magamhoz.
-Tényleg mindig nézem, hol segíthetek, de csak miután már elrontottam valamit, hisz te is meghaltál. - Fordulok el tőle. És ezzel véget is vetek a meghitt pillanatunknak. 

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 10:32 am





Jeremy & Bonnie

I don't care about the consequences!

Ismét egy könnycsepp tolult elő, s hagytam, hogy kettészántsa arcom, mikor Jeremy megérintette a kezemet,s nem éreztem... Semmit. Az ég világon, és ehhez nem tudok hozzászokni. Egyszerűen képtelen vagyok megbékélni a tudattal, hogy halottként nem érezhetem az érintést. Nem lehetek halott, hiszen előttem volt még az egész élet. Az egyetem, Jeremy... A barátaim. Feláldoztam magam. Megtettem, mert így volt helyes. Elena nem maradhatott családtag nélkül, hiszen már mindenkit elvesztett. Megvolt hozzá az erőm, hogy visszahozzam Jeremy-t, s ha újraélném azt a napot, ugyanígy cselekednék. Feláldoznám magam. És nem azért, hogy sajnáltassam magam, nem... A barátság mindennél többet ér számomra. És olyan csúfos vége lett volna. Bűntudatom volt... Bűntudat, hogy nem segíthettem a szigeten Jeremy-nek, mert nem is emlékszem az ott töltött időre. Semmire nem tudtam visszaemlékezni, ami azóta történt, hogy a sziget partjain kikötöttünk. Azt sem tudom, mikor jöttem el. Silas elvette tőlem a lehetőséget, hogy segíthessek Jeremy-nek, de mégis segíthettem. És most bosszút állhatok.
- Jeremy... Bármennyire is nehezemre esik beismerni... Damon ötlete... Jobban hiszek neki, mint Silas-nak... Nem hiszem, hogy Silas visszahozna. Szerintem megszüntetné a túlvilágot, és én eltűnnék... Nem bízom benne... - Beszélek kissé zavarosan, de remélem Jer érti mire akarok kilyukadni. Jeremy az egyetlen, akivel tudok is beszélgetni, és vissza akarok jönni. Elhatároztam, hogy nem fogok itt a túlvilágon megrohadni. És nem fogom hagyni Silas-nak a végső boldogságot. Nagyot sóhajtok Jeremy kijelentésén, majd fejemet rázva ellenkezem vele.
- Hogy is mondhatsz ilyet? Jeremyte nem öltél rideg kegyetlenséggel, te jó vagy, csak azt nézed, hol segíthetsz... Hogy fordulhat meg ilyen a fejedben, hogy nem vagy jobb nála? - Kérdezem egy kicsit kikelve magamból, s ezzel eltértünk a tárgytól, mely miatt sürgős volt találkoznunk. - Megígérem, hogy mindent akkor mondok el, amikor történik, ne haragudj! - Hajtom le a fejem szomorúan, majd amikor a csend áll be közénk, túl sok gondolat jött elő, túl sok kétely és végül egyetlen gondolat emelkedett felül minden kételyen, minden aggodalmon. Jeremy felé fordulva meg is akarom osztani vele, mielőtt meggondolom magam.
- Jeremy... Minden aggodalmam elmúlik,mikor arra gondolok, ha visszatérek, akkor végre érezhetek... Nem érdekelnek a következmények, számomra minden elviselhetőbb, mint ez a csendes magány a túlvilágon... Azt szeretném, hogy mellettem legyél... Szeretlek! - Ejtem ki halkan az utolsó szót, majd magam elé meredve várom a hatást. Tudni akarom, hogy bízik bennem, hogy mellettem álljon és támogasson... Még ha kételyek gyötrik, bíznia kell bennem...

music:-⊰
note:Bocsi a késésért -.-⊰
words:389
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23, 2013 12:41 pm

Bonnie és Jeremy
-Bonnie... - Fogom meg a kezét és a szemébe nézek. Igaz egy csöppet sem tetszik az ötlet, de ha neki igen hát akkor belemegyek.
-Tényleg nem repesek az örömtől, de mivel szeretlek így bízom benned. - Mondom és közben arra gondoltam amit mondott. Silas igen is megérdemli a halált. Amennyi fájdalmat okozott már a békés továbblépés nem neki való. Az örök szenvedés az ami neki jár.
-Damon és Elenával kapcsolatban pedig inkább nem fűzök hozzá semmit mert az igazán cifra lenne. Elenát Damon teljesen tönkre teszi. És nagyon nem tetszik, hogy újra együtt vannak. - Egy kicsit zavar a dolog, de hát ki vagyok én ahhoz, hogy megmondjam ki kivel legyen.
-Bonnie, ha belegondolsz te se épp a legjobban választottál, nem sokkal vagyok jobb Damonnél. - Elengedtem a kezét és felálltam a padról. Körbe-körbe járkáltam. Egyre több gond próbál befészkelődni a kapcsolatunkba. Már ha ez kapcsolatnak számít. Egy szellem és egy szellemeket látó srác. Tökély a ponton. Lehet, hogy a sors nem egymásnak szánt minket. Bármit megadnék azért, hogy újra a karomba zárhassam Bonniet. Kockáztatni kell? Hát legyen. Viszont az ki van zárva, hogy egyedül a Salvatore végezzen Silas-szel. Ha ez a boszorkány nem lett volna akkor most Bonnie se lenne halott. Nem kellett volna engem visszahozni az élők sorába mert nem lett volna aki megöl. Minden szép és jó lenne. Visszafordulok Bonniehoz.
-Legközelebb mindent akkor mondj el amikor megtörténik. - Tudom, most még nem késő részt venni Damon tervében. De ez rosszabbul is elsülhetett volna. Visszaültem a padra. A temető bús, komor hangulata valahogy beleivódott a levegőbe is. Kezdek mindent negatívan látni. Damon vajon honnan tudja, hogy az a boszorkány akit ő felbérelt nem a rossz oldalon áll-e? Vagy esetleg észre se vesszük és Silas a közelünkben van valami új álarcban. Még az se kizárt, hogy előre tudja amit mi még ki se fundáltunk. Végül is cirka 2000 éve él mit is tudhatna? Morgok tovább. Nem egy embert képes volt már manipulálni. Még Bonnie is bedőlt a csapdájába. A kezem morzsolgatása közben az egyik díszes sírt nézem. Az illető családja rendszeresen járhat hozzá. lehet a mi sorsunk is az lesz, hogy egy ilyen csicsás kőtömb alatt fekszünk majd és a szellemünk majd fölötte örökre elátkozza azt a napot amikor Silas ellen fordult. A pesszimizmus az ami körül vesz. Igaz, hogy nem sok pozitív dolog történt mostanában.
- Most szépen ígérd meg ha egy csöppnyi kétely is van benned elmondod. És akkor valami mást találunk ki. - A kétely engem már megtalált, de ha minden baj jóslatára félre állnék akkor már rég nem tartanánk itt.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyPént. Dec. 20, 2013 1:32 pm

Jeremy & Bonnie


Jeremy-nek nem akarok hazudni, nem tehetem ezt vele. Hiszen minden követ megmozgat, hogy visszatérhessek, én pedig csak ezzel tudom meghálálni, hogy figyelek, és értesítem a fejleményekről. De ez, amit Damon akar... Még tetszene is, és még meg is értem, hogy nem bízik Silas-ban... Ezzel az életét kockáztatja értem, pedig sosem kértem. Én nem hiszem, hogy viszont megtenném... Sosem voltunk jóban, bántja azokat, akiket szeretek... Szinte megpördülök, mikor meghallom Jeremy lépteit. A szívemben egy cseppnyi boldogság éled új erőre, ahogy belenézek azokba a barna szemekbe.
- Jeremy, utálom, hogy ezt kell mondjam, de ez a megoldás. Honnan tudod, hogy Silas vissza fog hozni? Hiszen nem kötelező megtenni, és valljuk be, Damon édeskevés Silas-szal szemben - Fogok bele egy hosszabb magyarázatba, miközben végig a tekintetét kutatom, s igaza van, hogy őrültség, de az, hogy újra érezhessek, és hogy újra érinthessem... Még mindig őt szeretem, s nem tudom, ő mit érez, de olyan jó lenne kimondanom neki, csak félek... De mégis itt vagyok, és ő itt van velem, legalább ennyi boldogság van az életemben. A következő kérdésére nem válaszolok egyből, csak sóhajtok egyet, mintha erre szükségem lenne holtan, de az emberi szokásaimat nem akarom levetkőzni. Ez vagyok én. Egy pillanatig elkalandozom, vajon elmondjam az egész sztorit, vagy csak a lényeget, de végül úgy döntöttem, szorítkozzunk a lényegre, ami minket érint.
- Tegnap éjszaka szövetkezett egy boszorkánnyal. Alkut kötöttek, és a lány hajlandó segíteni nekünk... - Mondom ki egy szuszra az egész történetet, bár nem figyeltem őket végig, csak annyit hallottam, hogy segítséget kér a lánytól, és valamit kell adnia cserébe, de ez a része engem nem érdekel. Damon úgy intézi ahogy akarja... Sok beleszólásom amúgy sem lenne sajnos. Egy pillanatig figyelem a srácot, akit az életemért cserébe hoztam vissza az élők közé, s kérdése a szívembe mart, s szemöldökömet összehúzva nyelek egy nagyot, miközben a fájdalom a lelkemben növekszik. Mégis hogy hiheti ezt? Hiszen a bizalmam az övé, az egész nyarat végighazudta miattam, mert azt akartam, hogy boldogok lehessenek a barátaim, de ehelyett csak nagyobb galibát okoztam... Legalábbis így érzem. Bíztam akkor is benne, mikor Damonhöz fordult segítségért...
- Jeremy... Hogy kérdezhetsz ilyet? Bízom benned. Szerinted, ha nem tenném, elmondanám neked ezeket? S ha már itt tartunk... Elena megint összejött Damonnel... Ezt is el akartam mondani... Csak meg akarom veled beszélni... - Akadok el, és kezemet a kezére téve fájdalmas pillantást vetek a kezeinkre, miközben keserédes mosolyra húzódik a szám. Úgy mondanék valamit, ami ide illik, amivel meggyőzhetem Damon új tervének helyességében, de minden, amit mondanék, mintha kitörölték volna, mintha vizsgáznék, és nem jutna eszembe semmi.
- Bármekkora őrültségben benne lennék... Bármilyen következménnyel szembenéznék, csak azért, hogy érezhesselek... - Mosolyom még mindig keserű, de vágyakozó is... Vágyom az érintésre, vágyom arra, hogy ne legyek itt, ahol csend van és magány, mert megőrülök. Ennél bármi elviselhetőbb lenne, bármi... - Silas megölte az apám egy rakás ember előtt... Nem akarom, hogy boldog legyen... Nem akarom, hogy megszűnjön a túlvilág... - Jelentem ki, miközben tekintetemet elhomályosítja a könnyek kitörő árja, s hagyom, hogy legördüljön arcomon. Ez a legkevesebb, amit tehetek ellene, ez a bosszú, hogy elvette az egyetlen élő személyt, aki semmiről sem tehet. Akit mindannak ellenére szerettem, hogy nem ismerte el azt, ami vagyok... És ebben a legrosszabb, hogy végig kellett néznem. Nekem lenne a legnagyobb öröm, ha tudnám, Amara és Silas nem lehetnek együtt boldogan a túlvilágon...
Words: 552✘ Notes: Imádlak... náááMusic: Born to Die
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyPént. Dec. 20, 2013 7:55 am

Bonnie és Jeremy
Letöröltem az utolsó asztalt is a Grillben és magamra kaptam e dzsekim. Bonnie beszélni szeretne velem. Ez sose jelent semmi jót. Főleg ha a temetőben kívánja ugyanezt. Nagyon remélem nem kapcsolatos a dolog Damonnel. Kicsúszott az irányítás a kezemből és Damon mostanában semmit nem oszt meg velem. Ez némi kép aggodalomra ad okot. De hisz én voltam az aki hozzá fordult segítségért, akkor meg miért nyavalygok ennyit? Lesz ami lesz. Azt viszont biztosra tudom, hogy Damon segíteni akar. Bármit is tesz azt Bonnie érdekében teszi. Ez valahogy megnyugtat. Lassan elérem a temető bejáratát jelző díszes kaput. Utoljára mikor is jártam itt? Talán akkor amikor szellemként visszatértem és lelőttem Kolt. Igen az a nap volt az. Utána még a közelébe sem merészkedtem ennek a helynek. Olyan érzésem van amikor itt vagyok mintha ide tartoznék és nem érdemelném meg azt, hogy újra lélegezhetek és élvezhetem az életet. De ez most nem fontos. A félelmeimen túl kell lépnem. Bonnie valahol erre lesz. Mikor beszéltünk nem tűnt zaklatottnak csak egy picit komolyabb volt mint szokott. Mikor kértem, hogy beszéljük meg azt mondta majd itt a temetőben találkozunk. Hát itt vagyok. Körüljárkáltam a sírokat. Egész családok feküdtek már a föld alatt. Ahogy haladtam egyre beljebb, eljutottam a Gilbert parcelláig. Ahol már így is többen nyugodtak mint ahányan elfértek volna. Nem bírtam tovább ott állni és gondolkodni. Gyorsan tovább álltam és közben kerestem merre lehet Bonnie. Nem messze tőlem megpillantottam. Ott állt és várt. Odasiettem hozzá.
-Neked is szia! Lassabban mi nem fog tetszeni? - Kezdtem értetlenkedni. Tudtam, hogy valami baj lesz. Méghozzá Damonnel hát persze. De azt mondta ha beválik. Tehát Damonnek van terve csak nem tart érdemesnek arra, hogy megossza velem. Jellemző. Figyeltem Bonniet és az utolsó szavak amiket mondott tényleg nem nagyon tetszettek.
-Horgony-csere? Ezt most ugye csak viccnek szántad Bonnie. Ez nem csak veszélyes hanem őrültség is. -Korholtam le. Damon túl megy minden határon. Örülök, hogy segítőkész, de azért valahol húzzuk meg a határt. Ezek után nem ártana beszélnem vele. Vajon mikor döntötte el, hogy a horgony-csere a megoldás? Kíváncsi lennék én akkor épp merre járhattam?
-Bonnie, ezt Damon mikor tervelte ki? - Néztem rá egy kicsit már feldúltan. Hisz tudom, ha Bonnie tudott róla akkor készakarva nem akart egyikőjük sem bevonni a tervbe amíg nem döntötték el, hogy biztosan jó így. Még a Salvatoretól elnézem, hogy egy ilyen fontos dolgot eltitkol előlem, na de Bonnietól? Hol marad az, hogy bízom benned meg hasonlók. Egy kicsit rosszul esik, de már hozzászokhattam volna, hogy, nem vesznek komolyan.
-Bonnie, nem bízol bennem? - tettem fel ezt az egyszerű kérdést. A jelek arra utalnak, hogy nem igazán. A dzsekim cipzárját összehúztam mert a szél egyre erősebb lett és fázni kezdtem. Megpillantottam egy padot nem messze tőlünk. Elindultam felé majd leültem rá. Gondolkodnom kell. Örülnék ha Bonnie újra itt lehetne velem. De horgony-csere? Túlságosan merész ötlet és veszélyes. Ebben nem vagyok benne. Találnunk kell egy másik megoldást.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyHétf. Dec. 16, 2013 11:23 am

Jeremy & Bonnie


Kétségek gyötörnek, mióta láttam mit tesz Damon azzal a boszorkánnyal. Nem kellett volna ezt tennie... Nem kellett volna bántania, nem... De Damon az csak Damon marad. Sosem díjaztam az ötleteit, vagy a kis magánakcióit, mert akkor valaki mindig megsérül. Beszélnem kell Jeremy-vel. Tudnia kell róla, mert ahogy láttam, Damon nem fogja elmondani, majd csak akkor, ha sikeres lesz a terv. Silas háta mögött szervezkedik, és ennek nem így kell lennie... Nem haragíthatja magára a boszorkányt, megölheti. De mióta aggódom én Damonért? Hiszen soha nem tett nekem túl sok jót, ráadásul még Elenával is összejöttek. Undor fogott el magától a gondolattól, de ezt sem titkolhatom Jeremy előtt. Tudnia kell róla, ha már Elena sem képes elmondani neki... Mindent elrontottam. Meghaltam, és egyik szerettemnek sem tudok segíteni, csak nézni őket, és kiabálni velük, de mi értelme annak is, ha úgysem hallhatnak. Rögtön szólnom kellett volna Jeremy-nek, egyből felébreszteni őt, de nem akartam, olyan békésen aludt. Bár érezhetném a fáradtság érzését ismét. Bár érezhetném Jeremy-t ismét.
Nem hittem volna, hogy ilyen hamar véget ér az életem, hiszen terveim voltak, s családot akartam, gyerekeket, majd szépen nagyon lassan megöregedni és meghalni majd a hosszú út végén. Sosem akartam ezt. Vagyis szerettem a képességemet, a varázslatot, de az, hogy minden nap küzdeni kellett valamiért, egy idő után nem csak engem őrölt fel. Hiszen megtépázta a baráti kapcsolatainkat, a szerelmi életünket, és amennyit a suliból hiányoztunk, csoda, hogy le tudtunk érettségizni... Ez mind csoda volt, valami kárpótlás, hiszen az élet túl sokat vett el tőlünk, túl nagy árat fizettünk. Elena és Care vámpír, és nem tudtam nekik segíteni, nem ment. Ez az egy, hogy visszahoztam Jeremy-t, ennyi tellett tőlem, s tudtam, hogy ezért meg kell halnom, ezért áldozatot kell hoznom, így átvettem Jeremy szerepét a túlvilágon. Nekem szinte semmim nem maradt, anyám ki tudja merre él vámpírként, apát Silas a szemem láttára ölte meg. Eme gondolat hatalmas haragot szít bennem, s jelen pillanatban Damon megoldása már nem is olyan borzasztó... Léptek csendülnek fel a közelemben, s aggódó arccal fordulok meg.
- Jeremy... Damon készül valamire... És nem fog tetszeni neked, de ha beválik...  - Szólalok meg zavarodottan Jeremy szemébe fúrva saját szomorú tekintetemet. Most egy pillanatra szinte biztos vagyok benne, hogy ezt akarom. - Damon Horgony-cserét akar... - Nyögöm ki végül hatalmas sóhajjal kísérve. Mintha fulladoztam volna, és eme szavak feloldották volna a fulladásom okát. Nem szólalok meg, hiszen a másik híremmel várni akarok, amíg ezt megbeszéljük...
Words: 400 ✘ Notes: Nagyon pocsééék... -.-" ✘ Music: Born to Die
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyKedd Aug. 06, 2013 10:44 pm

Hunter & Imogen

Vérfarkasként ugyan dukál egy kis extra erő és éberség a hétköznapokban, de igazán erős és tiszteletet érdemlő ragadozó csupán havonta egyszer válik belőlünk. Csakúgy mint a nőknél, ugyebár… Nos, én ennek a havi egy alkalomnak igyekszem minden egyes percét kiélvezni, ám általában a falkámtól elkülönülve, egymagam indulok neki az éjszakának. Már több mint 5 éve, hogy kiváltottam az átkot, és mondhatni egész jó kapcsolatot ápolok a farkas énemmel. Magyarra fordítva a szót, tudom kontrollálni azt. Persze, a dolog még nem mindig tökéletes, előfordul, hogy valakit nem akarok megölni, de a benne lévő farkas cselekszik. Én pedig vele együtt élvezem azt. Ahogy a lélek elszáll azokból az erőtlen, semmit sem sejtő emberekből. Amikor a félelem megcsillan a szemükben az első harapás után, majd a kegyelemért esdeklő tekintet… na az utóbbi a kedvencem. Néhány semmirekellő, fajtáját megszégyenítő vaddal ellentétben, ideértve sajnos a testvéremet is, nekem eszem ágában nincs kikötni magam, és láncra verve tölteni az éjszakát.
Ma is egy ilyen kivételes nap volt, a telihold már éreztette hatását, csontjaim hangos ropogásba kezdtek, mire én megszabadultam minden egyes ruhadarabomtól, és ellazulva, a fájdalmat férfihoz méltóan tűrve estem át az átváltozás kínkeserves folyamatán. Bezzeg azok a szerencsés hibridek, akkor változnak át amikor akarnak. Már csak arra a fajra gondolva összefut a nyál a számban, és sokat sejtető csillogás jelenik meg a szememben. Én is egy akarok lenni közülük.
Farkasom sötét bundája tökéletesen olvad az éjszakában, miközben a város erdős területén vágtatok keresztül, majd a szemem elé tárul egy éjszaka piknikezni készülő pár nyálas sziluettje. Tökéletes. A férfire hamar rávetem magam, a kegyelem gondolatát meg sem fontolva harapom át gyönge torkát, melyből az élénkvörös vér azonnal ömleni kezd, és mivel állati külsőben ragadtam éppen, megengedhetem magamnak, hogy lefetyeljek belőle. Már most megőrjít a fémes íz, el sem tudom képzelni milyen mámorító lenne az érzés, ha már hibridként innám a sűrű folyadékot. Pár pillanat után tekintettem csupán föl, ám a fiúval lévő nőnek már csak hangos lépteit hallottam egyre inkább a távolban. Elfutott. Ez tetszik.
A félkész hullát hátra hagyva rohantam a másik préda után, nem szokásom ennyire felismerhető formában otthagyni az áldozataimat, ám nem tehetek róla, akik menekülnek előlem, azok a gyengéim. Hangos morgással jelzem közeledtem, mire a fák csak egyre ritkulni kezdenek, majd hamar pár omladozó sírkő között találom magam. Egy temető. Micsoda horrorfilmes klisé. A lány gyors léptei hirtelen elhalkultak, bizonyára egy sírkő mögött bújt meg a kicsike. Lassú, ámde farkasokhoz méltó, kecses léptekkel indultam meg immár szagot fogva, azonban sehová sem sietek, sőt, miközben szegény pára a végzetére vár, hagy nőjön benne a lehető legnagyobbra a félelem, öntsék el minden porcikáján hidegrázásként átfutó gondolatok, élvezze ki a haláltusáját a vacsorám.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 9:12 am



Christopher & Nicole


Mikor a szemébe néztem, minden kétségem eloszlott miléte felől. Ez egy vámpír. Meg akartam őt ölni, sőt, nem pusztán megölni, azt akartam, hogy szenvedjen. Borsódzik a hátam a fajtájától és amiken miattuk keresztül kellett mennem. De valami hiányzott. Nem éreztem rajta a vérszomjat. Találkoztam már néhányukkal, de mind bűzlött a vértől és azonnal nekem támadt, én meg hadonásztam bármivel, ami épp a kezem ügyébe került, amíg el nem tudtam találni a megfelelő varázslattal. Persze azóta sokat fejlődtem.
- Kisasszony? – kérdeztem vissza, s felhúztam szemöldököm, meglepett az udvariassága. Normális esetben azt hinném, csak gúnyolódik velem, de nem érzékeltem azt a nyugtalanító nyomást, amit a többinél. Kifejezetten békésnek tűnt.
- Azért, mert vámpír vagy, én meg túl sok filmet néztem ma este. – feleltem neki közömbösen, majd rövid szünet után hozzátettem – És nem vagyok angyal.
Nem vagyok angyal, boszorkány vagyok. De ez neki vajon mikor fog leesni? Te jó ég, ugyan mi játszódhatott le azokban a pillanatokban a fejében? Kívülről egy átlagos lánynak tűnhettem, aki túl sok tévét nézett és talán be is volt állva, hogy így egy vámpír elé állt.
Mivel erősebbnek tartottam magam, bár valószínűleg alaptalanul, hisz távharcban lenne esélyem egy vámpír ellen, nem szemtől szemben, azt vártam mikor támad. De nem mozdult, csak álldogált ott ártatlan arckifejezéssel, ezért úgy gondoltam visszaülök én is az előbbi helyemre. Persze egy pillanatra sem fordultam el, nem szándékoztam támadási felületet hagyni. Óvatosan hátrálni kezdtem és visszamásztam a sírkőre.
- Neked meg mégis mi bajod? – Mindent jól csináltam. Erősödni akartam, kijöttem a temetőbe, megvágtam magam, hátha a vérszag miatt erre téved valaki, akin gyakorolhatok, és volt akkora szerencsém, hogy épp arra járt egy vámpír, mégsem támadt meg. Eddig is átnéztek rajtam, de legalább a vérem kellett nekik. Nem mintha annyira zavarna, hogy még nem ölt meg, de most már ennyire sem vagyok jó, hogy legalább a vérem kelljen nekik? Nem értem benne a logikát…
Talán ő egy „normális” vámpír? Kizárt, olyan nincs. A fivérem meg akarta ölni a húgom, mikor átváltozott, ha belőle ilyen szörny lett, kizárt hogy bármelyik is jó legyen. A fajtájuk tönkre tette az életem, miattuk szenvedek. Vagy talán önmagam miatt? Az érzéseim közé oly sok harag került, hogy saját magam hergelem vele. A bátyám iránti szeretetem is gyűlöletté alakult...
- Miért vagy kint ilyenkor? Kit ettél meg? – a karóval játszottam, ujjaim közt forgatva azt, miközben egész kedves hangnemre váltottam. Ha nem is akar megölni, legalább a társaság hiányom enyhül egy kicsit.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 EmptySzer. Dec. 26, 2012 12:11 am

Ha valaki csak úgy sétálgat egy temetőben, az már magában elég furcsa dolog. Na de ha valaki egy kihalt temetőben sétálgat, mintha csak Disneylandben lenne, az vagy hülye vagy vámpír. Ezek szerint nem vagyok hülye, csak vámpír. Ez egy jó hír. Viszont fogalmam sincs, hogy mi a fenének jöttem ide. Nem mintha sok minden árthatna nekem, de ez mégiscsak egy temető és nekem nincs itt senkim. Igazából a kíváncsiság hajt, érdekelnek a városalapítók. Alig tudok még valamit erről a városról. Ami információm van, az talán mind csak városi legenda. Egyébként sem sokat tudhatnék meg tőlük. A tanácson és még pár emberen kívül nem sokan tudnak rólunk.
Zsebemből elővettem a temető vázlatrajzát, amit a könyvtárból csentem el. Röviden átfutottam és elindultam megkeresni azokat a dolgokat, amikért jöttem. Körülbelül fél óra keresgélés után megállapítottam, hogy semmi újat nem tudtam meg.
Elindultam a kijárat felé és ekkor jöttem rá, hogy nem vagyok egyedül. Valaki van még itt a temetőben és az a valaki egyre közelebb kerül hozzám. Feszülten sétáltam tovább, ráadásul egyre nagyobb köd volt. Pont, mint a horrorfilmekben. Bár nem tudom, hogy miért aggódom, hiszen én vagyok a vadász vagy nem?
Hirtelen vérszag csapta meg az orromat. Remek, biztos, hogy valaki csapdába akar csalni. Nem baj, legyen, belesétálok. Majd meglátjuk ki nevet a végén...
Ebben a pillanatban egy lány ugrott nekem karóval a kezében. Kissé megilletődtem, de azért megszólaltam:
-Ohh, elnézést ha megijesztettem, kisasszony! - szólaltam meg mosolyogva. A lány nyilván érezte, hogy itt vagyok és felkészült. Megvágta magát, karót készített. Ügyes.
-De mit keres itt egy angyal? És legfőképpen, miért akar megölni? Talán oly bűnt követtem el?- kérdeztem az angyalka szemeit fürkészve. Micsoda szemek, micsoda arcocska, biztos a mennyországból jött.
Remélem nem hoztam rá nagyon a szívbajt és persze, hogy nem fog megölni. Mindenesetre nem álltam bele az intim szférájába, jobbnak láttam, ha karótávolságon kívül vagyok. Temető, szép kis hely lenne a halálra.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Temető
» Temető
» St. Louis temetõ
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-