world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyKedd Dec. 18, 2012 12:57 am



Christopher & Nicole


Nem figyeltem pontosan az időt, de talán éjfél is elmúlt már. Nem tudtam aludni. Annyira üres volt a ház, hogy szinte már fájt, úgy éreztem ki kell szellőztetnem a fejem, mert idebent megfulladok, így hát felöltöztem és elindultam sétálni, remélve, hátha belém botlik egy vámpír, vagy bármi, csak balhé legyen.
Már legalább fél órája bolyongtam az üres utcákon, gondolataimba merülve, mikor megpillantottam a temetőt.
- Végül is, egyszer élünk. A vámpíros filmekben mindig a temetőben szaladgálnak azok a nyomik. – futott át a fejemen és beléptem a hatalmas vaskapun, melynek nyikorgása lándzsaként hatolta át az éj némaságát.
Tekintetemmel a sírokat pásztáztam és az előttem elterülő sötét ösvényt, miközben lassú léptekkel hatoltam egyre beljebb. Nem féltem, de éreztem, hogy a testem összerezzen. Legutóbb a néhai fivéremmel jártam efféle sírkertben és az majdnem tragédiába fulladt. Azóta temető közelében se merészkedtem. De mikor győzzem le a félelmeim, ha nem ma? Ki, ha nem én? Egyébként is hiányzik a kaland az életemből, Klaus nem ad semmilyen feladatot…
Felszedtem a földről egy faágat és letörtem a végét, karónak épp megfelelt. Az ujjaim közt forgatva sétáltam tovább, miközben dúdolgattam.
Egy szúrás szerű érzés futott végig a testemen és megtorpantam. Éreztem, hogy nem vagyok egyedül, a környéken van még valaki. Valószínűleg még nem vett észre, de itt van.
- Nagyszerű. – mosolyodtam el. – Ha vámpír vagy, meghalsz. Bár ha jobban összpontosítok, biztosra veszem, hogy ez nem ember lesz… az éjszaka teremtménye. Na mindegy, bármi legyél is, karót kapsz a szívedbe. – szórakoztattam el magam gondolatban.
Természetesen a boxer mellett egy pillangó is megtalálható a táskámban, hisz sosem tudni mikor lesz rá szükségem, megtanultam vigyázni magamra. Előkaptam és megvágtam vele a kezem, majd úriasan helyet foglaltam egy sírkő tetején a lábam lóbálva és vártam.
Nem telt bele sok időbe, egy férfi alak jelent meg előttem. Magas, elegáns és jóképű, már amennyire a temető félhomályában láttam.
Leugrottam a sírkőről és az arcába toltam a karót.
- Most megöllek. Te vámpír vagy és én nem szeretlek. – szóltam hozzá gyermeki ártatlansággal, gondoltam tisztázom a dolgokat, mielőtt még megöletném magam.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzomb. Nov. 17, 2012 2:25 pm


Elena & Stefan



Egyáltalán miért vagyok még mindig itt? Csak fájdalmat okozok mindkettőnknek. Boncolgatjuk a múltat, ami nyilvánvalóan sohasem fog újra eljönni. Ezért múlt. Életünknek az a szakasza már lezárult, s egy új lépett a helyébe. Egy sokkal sötétebb, rejtélyesebb jövő áll előttünk, ami csapdákkal, ismeretlen ösvényekkel teli, s még magunk sem tudjuk mit kezdjünk vele. Néha egyszerűbb lenne csak hagyni az egészet, nem törődni semmivel sem, s ölbe tett kézzel várni a történéseket. Hiszen olyan még nem volt, hogy nem történt semmi.
- Mindenki változik... - feleltem egyszerűen, bár ha tehettem volna, nem így intéztem volna a dolgokat, nem ezt feleltem volna. De nem tehettem, nem engedhettem közel magamhoz.
Hosszú monológjára nem feleltem, csupán végighallgattam, majd szótlanul álltam előtte. Egyfelől jó érzés, hogy valaki még mindig törődik velem, másrészről azonban nem akarom, hogy ez része legyen az életemnek.
- Elijah... nos, ahogy jónak látod. - fejtettem ki rövid véleményemet a dologról. Mit érdekel ez engem? Nem szabad ezzel foglalkoznom, mert csak bonyodalmakat hoz magával.
Csatt!
Bevallom, váratlanul ért a pofon, de őszintém, ha a régi Stefan állna itt, azt mondaná: Ezt most megérdemeltem.
De mivel nem ő állt itt, így csak oldalra fordult a fejem az ütéstől, amit valljuk be, nem is igazán éreztem, s összeszorítottam az állkapcsomat.
Elena vérig sértve, feldúltan vonult ki onnan, ahol álltunk. Először nem fordultam utána, de miután megtett pár lépést, már szemeimmel követtem, ahogy körvonalai lassan eltávolodnak tőlem.
Hogy mit akarok? Még magam sem tudom. Őrült dolgokat tenni, s nem törődni semmivel? Vagy óvni azokat, akik régen - talán még most is - jelentettek nekem valamit? Nehéz kérdés, amire most nem fogok választ kapni. Nem, nem érdekelnek az emberek, nem érdekel semmi sem! A magam ura vagyok, azt teszek, amit akarok, s nem kell semmiért sem felelősséget vállalnom.
Ezzel a gondolatmenettel indultam el, hogy valami harapnivaló után nézzek.

Játék vége!
//Köszönöm szépen a játékot! Áu, a lelkemnek fájt az a pofon! (: //
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzer. Nov. 14, 2012 7:28 pm


Stefan & Elena



Miért állok még mindig itt, mikor majdnem megölt? Miért nem megyek el egyszerűen, s magam mögött hagyom őt? Kérdések sokasága száguldoztak át az elmémen, és fogalmam sem volt arról, hogy mi helyes. Szükségem van az anyukámra, tőle szoktam mindig tanácsokat kérni, és ő tudott csak ésszerű válaszokkal szolgálni. De amióta eltávozott, elvesztem. Nem tudok kire számítani, magamra maradtam. Jeremy-vel nem lehet kitárgyalni normálisan a szerelmi életemet, az túl fura lenne. Meg ő nem érezné át a helyzetemet, mint mondjuk anyu. Ott vannak a barátnők. Barátnők? Miket beszélek. Bonnie-val végre kezd helyre állni a kapcsolatunk, de még mindig nem olyan, mint régebben volt. Vele nem tudnám az ilyeneket megvitatni, mert mindig Stefan-ra szavazna. Ahogyan Caroline is. Megint ott tartok, mint Jeremy-nél. Senki nem ért meg engem. Önmagamra maradtam. Csakis magamra számíthatok, s senki másra..
- Stefan mi történt veled? - csóváltam meg a fejemet rosszallóan. Mi történt azzal a férfival, akivel le akartam élni az életemet? Aki bearanyozta a napomat? Aki azt éreztette velem, hogy igen is jó élni. Elveszett, eltűnt.
- Hogy tudod ezt nekem mondani? Azok után amit átéltünk? Stefan tudom, hogy a lelked legmélyén még mindig ott vagy. Ne próbáld tagadni, a múltat nem lehet elfelejteni. Tudom, hogy ki vagy Stefan. Jobban, mint bárki más. És nem fogom feladni. - könnybe lábadtak a szemeim, de sikeresen visszafojtottam őket. Összefontam az ujjaimat idegességemben. Tudom, hogy igazam van. Tudom, hogy még mindig ott lakozik benne a régi Stefan. Nem veszhetett csak így el. Szerettem, szeretem őt most is. Bármit megtennék azért, hogy visszakaphassam őt.
Amikor felhozta a bált, el kellett fojtanom egy mosolyt. Ő még nem tudja, hogy milyen múltam volt Elijah-val, és mégis ő fog engem elkísérni a bálra. Az érdekes lesz, de már alig várom.
- Elijah lesz a kísérőm. - jelentettem ki, és kihúztam a hátamat. Úgy mondtam, mintha teljesen normális lenne. Azt leszámítva, hogy a bátya időközönként lecsapolja a véremet, hogy hibrideket tudjon teremteni.
De amit utána mondott az szíven ütött. Mintha képletesen belemart volna testembe, megfogná a szívemet, kihúzná, és darabokra összetörné. Ezt tette velem, csak szavakba öltve. A düh hirtelen átvette az uralmat a testem felett egyetlen egy percre. Elég volt hozzá egy perc, az arcára csaptam hatalmasat, úgy, hogy utána nekem sajgott a kezem.
- Soha ne merj így hozzám beszélni. - mondtam összeszorítva a fogaimat. Ha látnám magamat tükörbe, szerintem a szemeim szikrákat szórnának. Sarkon fordultam, és otthagytam őt. Mikor egy kicsit beljebb értem, könnyek záporesőként hullottak a ruhámról le az arcomról. Nem érdekeltek, nem töröltem le őket. Mert itt senki nem lát. Itt egyedül vagyok.

Vége!
// köszönöm szépen a játékot, és remélem, hogy a közeljövőben ismét találkozunk! (: //
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyPént. Nov. 09, 2012 4:28 pm


Elena & Stefan



Először nem igazán tudtam, hogy mit feleljek Elena kérdésére. Valóban jó ez így nekem? Hisz' nincs is célja az életemnek. Sodródom az árral, a napok lassacskán már kezdenek összefolyni. Nem csinálok semmit sem, ami fontos számomra. Ami egykor fontos volt számomra. De miken is töröm az agyamat. Az az időszak elmúlt, már rég volt. Magam mögött hagytam a múltat, már csak előre kell - kellene - tekintenem. Meglehet, el kéne tűnnöm innen, akkor nem kényszeríteném magamat, hogy nap mint nap találkozzak a többiekkel. De szerencsére már rég nem botlottam bele Damon-ba, vagy éppen Caroline-ba. Elenanak is mi a fenéért kellett erre járnia?
- Tökéletesen megfelel. - válaszoltam végül egy nagyobbacska szünet után, miközben arcomra komor tekintetet próbáltam varázsolni, és összeszorítottam az állkapcsomat. Mi mást mondhattam volna? Más variáció jelen helyzetben értelmetlennek tűnt. Mégis min változtatna?
- Bárki más megtette volna érted. - motyogtam, némileg veszítve kemény stílusomból.
A fenébe, nem szabad gyengének tűnnöm!
- Be kell, hogy csapjalak, de csakis a te érdekedben. - suttogtam tovább, miközben közelebb lépett hozzám. Valószínűsíthetően nem hallotta, de ilyen félrecsúszott mondatokat többé nem engedhetek meg magamnak!
Amikor felém araszolt, bensőmnek az egyik része azt kívánta, hogy ne jöjjön közelebb, ne érjen hozzám. A másik felem viszont még emlékezett a múltra, s azt akarta, hogy a nőt újra karjaiban tarthassa.
- Ne viccelődj, az nem lenne túl logikus. Kár lenne ilyen könnyen elpazarolni a véredet. Sokat segíthet még nekünk... és Klaus sem ragadtatná el magát tőle.
Keménynek kellett volna lennem, de sehogy sem akaródzott. Viszont Elenat sem biztathatom, hitegethetem. Jobb neki nélkülem.
Nem akartam tovább erről beszélni, így hirtelen témát váltottam.
- Azt hallottam bált rendez az iskola. Biztosan bővelkedsz partnerek terén... - Elég idiótának tűnhettem. Az egyik pillanatban még meg akarom ölni, kiabálok vele, majd gyengéden szólok hozzá, és a bálról kérdezem.
Mi a fene bajod van, Stefan?
- De ha mégis tervezed, hogy mész, csak óvatosan, szükségem van még rád. Jobban mondva a véredre. Nem kellene lecsapoltatnod magad, habár ahogy ismerlek, ez kevesebb, mint öt percen belül bekövetkezhet a bálon. Szóval csak annyit kérek, próbálj meg nem mártírkodni. - ha azt akartam elérni, hogy bunkó legyek, nos, sikerült.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:48 pm




Stefan & Elena

Vágyódás.
A pokolba tudja küldeni az embert. Amikor valaki vágyódik egy másik iránt, általában az ember szenved, s gyötri magát időközben. Hisz nem lehet az övé, egy plátói szerelem alakul ki közöttük, és az illető naphosszakat tölt avval, hogy elképzeli milyen lehet a közös jövőjük, a gyerekük, stb.. Elképzeli a fejében a tökéletes ideált, csak, hogy ha megismeri az illetőt nagyot fog koppanni. Cseppet se olyan, mint amit megkreált magában, hanem pont az ellenkezője. Már akkor kiszúrtam Stefan-t, mikor betetette a lábát a helyi gimnáziumba. Sármjával minden lányt levett a lábáról, ahogyan engem is. Remek közös pillanataink vannak, boldogságot hozott az életembe. Mellette igazán tudtam élni. Csak, hogy minden szépnek, s jónak egyszer véget kell érnie. Stefan egy hatalmas változáson esett át, és én vágyódom, ragaszkodom ahhoz a férfihoz, akit megismertem. Tudom, hogy a lelke mélyén még mindig ott van, és csak arra vár, hogy kiszabadítsák. Biztos vagyok benne.. Nem tűnhetett el csak így. Mert szükségem van rá.
- És ez neked így jó? Szeretet nélkül élni? Hogy nincs senkid, akivel megoszthatod a napodat? - pillantottam rá kérdőn. Én is így élek, és majd belepusztulok. A barátaimat eltaszítottam magam körül, és nincs egy árva lélek, kinek eltudnám mondani a bánataimat, vagy éppen örömömet. Igaz ott van Jeremy, de őt pedig nem akarom evvel fárasztani. Biztosan neki is vannak problémái Denverben, és remélem, hogy a sulival, nem pedig hibridekkel, vámpírokkal, és egyéb más természetfeletti lényekkel.
- Igen, és ha te nem jelensz meg akkor rég halott lennék. Megmentetted az életemet, számtalanszor. Stefan.. tudom, hogy ez nem te vagy. Kérlek, ne csapj be. - közelítettem feléje egy lépést, de a bensőm reszketett. Fogalmam sincs milyen állapotban van most, és hogy mit képes velem tenni. Elfordítottam a tekintetemet. Nem, ez nyilvánvalóan nem ő. Nem mondana ilyet nekem. Vagy mégis? Ennyit érnék számára? Nem siratna meg, egyszerűen megvonná a vállát, és nem törődne avval, hogy meghaltam?
- Jó tudni, hogy törődsz velem. - fontam össze a karjaimat a mellkasom alatt. - De tudod.. akár el is veheted most az életemet. Itt helyben, Klaus sosem fogja megtudni. Majd szétmarcangolhatod a testrészeimet, és felírhatod a chicagói faladra a nevemet. - válaszoltam durván. Ha ő így akar játszani, játszunk. De nem fogom hagyni szó nélkül, hogy így viselkedjen velem. Több, mint fél évig voltunk együtt, szerettük egymást, bármit megtettünk volna a másikért. Nem hagyom, hogy így a semmibe vegyen, mert addig harcolok, amíg látom a remény utolsó szikráját is. Ha már kihuny, akkor persze békén hagyom őt.
- Tervek? - kérdeztem majdnem nevetve. Ezt most komolyan gondolja, vagy csak szórakozni akar velem? De az arcáról ítélve ezt egy kérdésnek szánta.
- Ha három évvel ezelőtt kérdezted volna meg, egy egész listát elszavaltam volna neked. De most.. igazából csak túl szeretném élni ezt az egészet. - rúgtam el egy gesztenyét a cipőm orrával. Kicsit zavaros volt számomra ez a hirtelen téma, illetve hangulatváltozás. Mi folyik itt?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 1:33 pm

Bonnie & Erich

Gondoltam, hogy nem fog egyből a karjainkba omlani, azonban azt nem vártam, hogy ennyire erős. Brian egy pár perccel ezelőtt halkan felkiálltott és elengedte a lányt, mintha az megégette volna.
- Bonnie jobban teszed, ha nem tanusítassz ellenállást, mivel nem akarlak bántani. - mondtam halkan, mégis fenyegetően. Hátrafordultam Deanhez és parancsolóan intettem felé, hogy ő menjen a lányhoz. Dean elengedte a füle mellett Bonnie kérdését és szó nélkül megragadta, aztán vonszolni kezdte a kocsihoz. Brian követte őket, de én még tétováztam kicsit és közelebb mentem a sírhoz. Dean valami bénító varázst használhatott a lány ellen. Ravasz mosoly jelent meg az arcomon, hiszen minden úgy zajlott zökkenőmentesen, ahogy azt én elképzeltem. Hátatfordítottam a sírnak és az a nyugtalan érzés fogott el, hogy figyelnek. Könnyed léptekkel indultam a kis csapat után a kocsikhoz. A kezemben lévő szivarról teljesen megfeledkeztem, azonban szórakozottan a számhoz emeltem. Dean Bonnie megkötözésével foglalatoskodott, miközben a másik bosszúsan figyelte a műveletet.
- Bonnie nem kell aggódnod...annyira. - mosolyogtam a lányra, miközben az nyugtalanul méregetett.
- Majd ha biztonságos helyen leszünk, mindent megmagyarázok. - mondom neki és megvárom, hogy a hátsó ülésre nyomják a ficánkoló lányt.
- Egyenesen a birtokomra vigyétek, még kötözd be a szemét Dean és ne hagyd, hogy bármivel próbálkozzon, folyamatosan gyengítsd. Előttetek fogok menni. - teszem hozzá végül és elindulok a kocsimhoz. Elnyomom a szivart a kocsiban és beindítom a motort. Gyorsan haladok, mivel minél hamarabb leakarom bonyolítani az emberrablást. Előkapom a mobilom és tárcsázni kezdek.
- Emily szükségem lesz egy fiatal lányra, éhes vagyok. Gondoskodj róla, hogy 7-kor a lakosztályomban legyen. - választ nem várva lerakom a telefont és gondolataimba mélyedek. Ma este elugrok arra a híres megnyitó bálra....Talán össze futok nagyképű "barátommal". Damon Salvatore mindenképp ott lesz a bálon és Annával is váltanom kéne pár szót. Bonnie Bennettre gondoltam, akiről nem sokára kiderül, hogy hajlandó-e elfogadni az ajánlatomat. Egy izgalmas beszélgetésre számíthat a lány.

/Bonnie, ha nem gond, akkor a Traugott Birtokra írd a választ/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 3:19 pm


Elena & Stefan



- Nem én szabályozom, mikor menjen el az étvágyam. - morogtam az orrom alatt. Nem elég, hogy rettentően éhes vagyok, még feszegeti is a határokat. Nincs elég gondom amúgy is...
Nem tudtam válaszolni legutóbbi kérdésére. Mi történt velem? Mit mondhatnék erre? Mindenki változik. Ki így, ki úgy. A világ formál minket, kényszerdöntéseket hozunk, amelyek olykor jók, olykor pedig rosszak. Nos, nekem csak a rosszból jutott ki az utóbbi időben.
Látszott rajta, hogy kényelmetlenül érzi magát. Mit tehettem volna? Öleltem volna át úgy, mint régen? Nem, az soha többé nem fog már megtörténni, legfőképpen miattam. Csodálom, hogy egyáltalán még szóba áll velem, azok után amiket tettem vele. Legszívesebben kitekerném a saját nyakamat.
- Fogalmazzunk úgy, hogy nem volt jobb dolgom. De most már megtaláltam az igazi énem. Így nem kell senkivel sem törődnöm, csakis a magam ura vagyok! - vágtam hozzá keményen a szavakat.
Miért nem hagy már békén?
Nem veszi észre, hogy ez mindkettőnknek fáj?
- Már hogyne lehetne normális életed! Ha én nem jelenek meg, még mindig ugyanaz a gimis lány vagy. - mondtam lágyabb hangnemre váltva, de nem akartam kedvesnek tűnni, nem akartam, hogy úgy gondolja, érzek még iránta valamit. Nem tudhatja meg, úgy mindez csak még nehezebb lenne!
- Akkor meghalsz. - közöltem vele egyszerűen, visszavéve a bunkó stílusomat.
Hogy lehetek ekkora tapló? Miért viselkedem vele így? Hisz' mindennél jobban szeretem!
Ó, de jó! Megint azzal jön, hogy kiontom az emberek életét. Ez a dolga egy vámpírnak, nem?
- Nem tudom mit hoz a holnap, Elena. Sőt, azt sem, hogy mit hoz a következő öt perc. Talán embert fogok ölni, talán nem. Nem tehetek róla, ilyen az alaptermészetem. - mondtam savanyúan. Nem mindegy neki, mit csinálok?
- És neked mik a terveid az élettel? - kérdeztem tőle bájcsevegve. - Most, hogy nem rontom körülötted a levegőt?
Szörnyű, ha az ember kényszerdöntéseket hoz. Én meghoztam, és már nem hátrálhatok meg!


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 08, 2012 9:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 2:48 pm

To Erich
- Nem Elena! Minden rendben, kőszöszöm, tényleg… régvolt ilyen normális programom. De a lényeg, hogy ma már jól leszek és végül is egyszer haza kell mennem nem? – nevetek egy nagyot, miközben beszállok a kocsimba. Örülök, hogy végre ilyen jól megy az életem, Emily nem jelent meg, ergo nincsenek rémálmaim. Elena és én meg végre újra igazán jó kapcsolatot alakítottunk ki. Őszintén szólva nem is tudom, hova lett volna a legjobb mennem, de a temetőt választottam. Bár nagyival a kapcsolatunk régen borzalmas volt, a halála előtti hónapokban rengeteget segített. Beszálltam a kocsiba és nagyot szippantottam, tényleg jó kedvem van, mármint, olyan emberies. Benyomtam a rádiót és a kormányt ütögettem a zenére. Majd a dal leforgása után elindítottam a kocsi, búgott a motor és már indultam is. A temető meglehetősen közel van és táj is nagyon szép. Útba esőleg negáltam Madam Boots virágos standjánál.
- Madam Boots! Milyen szépséges virágai vannak mára?kérdeztem nagy mosollyal az arcomon, nagyon szerettem az időshölgyet. Körülbelül két éve dolgozik itt. A hölgy az óta a második nagymamám, és én meg a jó vásárlója, szerintem legalábbis. A hölgy egy nagy csokor rózsát adott a kezembe, volt benne piros, rózsaszín és sárga is. Nagyot mosolyogtam, majd megöleltem a nénit.
Kifizetvén a virágokat, visszasiettem a kocsimhoz bebiggyesztettem az anyósülésbe és indultam is. A temetőnél nincs olyan nagy forgalom, biztos parkolóhelyet találtam és zökkenő mentesen leparkoltam. Kivettem a virágot és megközelítettem a sírokat. A nagymamám egészen a végére lett temetve így hosszas percek után értem csak a nyugvóhelyére.
Szép környék, sok a fa és a bokor…
Leguggoltam és megsimogattam a követ.
- Szia! Gondoltam hozok egy kis friss vizet és virágoz. - nyúltam a korhadt virágokért és lecseréltem a rózsákra. Így már sokkal jobb. Majd egy szellő jön és hangokat hallok.
Három férfi áll mögöttem, felállok és türelmesen várok, várok mi lesz.
- Igen tényleg szép a mai nap. De nem értem, mi köze van a nagymamámnak önhöz. – eddig még minden világos, a történtek teljesen embereik mikor meghallom a továbbiakat, és a karomat két férfi mancs erősen szorítja, rájövök ennyi volt, ez már csak „volt” emberi nap lett. Én teljesen ledöbbentem, az erőm sem használt, nem tudtam a daganatot a fejükben kialakítani, vagyis itt egy boszorkány is.
- Valami oka biztos volt, hogy a nagymamám nem lett trófea. - rángatom a kezemet ki a férfi mancsból, de nem megy.
[color=orange]- Nem hinném, tudja az a fajta nő vagyok, akit nem nagyon lehet így elcipelni! [/color]–jegyzem meg és próbálok valami nagy bummot kihozni. De nem megy, ekkor jut eszembe, hogy nagyi sírja mellett állok, és őt a medáljával temették el, tehát össze vagyok vele kötve. Két percre elhallgatok, és csak koncentrálok. Majd érzem az energiát és a forróságot. A férfi, aki fogja a kezemet, hirtelen nagyot kiált, megégette a kezét. Én menekülés helyett még közelebb megyek a sírhoz és rémülten nézem a hozzá beszélő férfit.
- Távozzon! Gyerünk, tudja, hogy itt csak veszthet. - majd egy boszorkányt éreztem, tudom, hogy nem a férfi volt, de megkérdeztem.
- Maga boszorkány?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 12:43 pm

Bonnie & Erich

Késő délután volt én pedig egy magas tölgy árnyékában parkoltam egy félre eső helyen az út szélén. A kiszemeltem is megérkezett hamarosan és szintén leparkolt, nem messze tőlem. Kiszállt az autóból és elindult a bejárat felé. Egy csokor virág volt a kezében. Mennyire szentimentálisak ezek a halandók. - gondoltam megvetően. Nem sokkal azután, hogy a lány eltűnt a látószögemből ismét megjelent egy kocsi és megállt közvetlenül melletem. Két férfi ült a járműben, egy boszorkány és egy vámpír és mindketten nekem dolgoztak. - Hármunkkal már nem tud olyan könnyen elbánni, főleg veled Dean. - szólítottam meg a boszorkányt. Ő a sötét erőket szolgálta, mint mindegyik felmenője a családjában. - Tegyétek le a kocsit és induljunk. - utasítottam őket és leállítottam a motort. Hetek óta terveztem ezt a találkozást. Sikerült körülbelül megállapítani, mennyire erős a boszorkány, de ezek még mindig csak találgatások voltak. Megkellett lepnünk egy olyan helyen, ahol egyedül van. A temető ideális volt a tervemhez. Tegnap este értesített az egyik emberem, hogy ma ide látogat a lány. Egész nap figyeltettem, hogy amikor elindul az otthonából én hamarabb itt legyek. A terv első része zökkenőmentesen zajlott. Most jön a nehezebb része. Kiszálltam az autóból és elindultam a temető irányába. Kissé izgatott voltam, hiszen alig vártam, hogy egy Bennett boszorkány legyen a gyűjteményemben. Egy emelkedőn sétáltam felfelé, amikor megpillantottam az egyik sír előtt térdeplő Bonnie Bennettet. Megálltam és kihalásztam a zsebemből a szivartartómat és komótosan rágyújtottam. - Dean, amint megszólítom blokkold le az erejét, nem akarom, hogy előnyben legyen. - Dean bólintott, így elindultunk a lány felé. Háttal volt, de valószínű megérezte a jelenlétünket, mert megfordult és gyanakodva méregetett minket. Nagyot szívtam a szivaromból és megálltunk pár méterrel előtte. - Milyen gyönyörű nap ez a mai. Bonnie Bennett a nagyanyja sírja előtt, akit én sosem tudtam beszervezni sajnálatos módon, azonban itt van az unokája, akinek hatalma és ereje talán vetekszik a mögöttem álló Dean-éval is. Mit szólsz te ehhez? - fordultam hátra. - Majd meglátjuk... -mondta Dean gonosz mosollyal. - Bizony, majd meglátjuk. - intettem a fejemmel Briannek, aki egy szemvillanásnyi idő allatt Bonnie mellett termett és megragadta erősen a lányt. Valószínűleg Dean leblokkolta a boszorkány erejét, mivel nem éreztem azt a fájdalmat, amit a boszorkány tudna okozni. Évtizedek óta nem hajtotta végre rajtam senki ezt a mágiát, azonban nem felejtettem el a fájdalmat, amit okozni tudna. Mintha apró tűkkel szúrnák testem minden porcikáját. Az igaz halál megváltás ahhoz a fájdalomhoz képest.
- Velünk jössz Bonnie, remélem nem bánod. - fordultam vissza a lányhoz, szememben az ígérettel, hogy nincs más választása.

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyPént. Aug. 31, 2012 5:38 pm




Stefan & Elena



Pislogva tekintettem fel rá. "Elment az étvágyam?" Ilyen szöveggel állt elő? Romlott a vérem, vagy micsoda? Az előző percekben futottam, szó szerint az életemért. Egy hajszál választott el a haláltól, és csak ennyit tud felelni? Lehet, hogy régimódi vagyok, de hol van a bocsánat? Majdnem megpróbált megölni!
- Hát, máskor hamarabb menjen el az étvágyad. - feleltem mogorván. Úgy gondolom, hogy most nekem van igazam. Ő vámpír, jóval nagyobb fölénnyel bír, hisz erősebb, gyorsabb, és halhatatlan. Én csak egy átlagos halandó vagyok, aki reggelente leszokott járni futni, és ennyi. Nem éppen vagyok izmos, se sportos, így csak a saját gyors észjárásomra tudtam hagyatkozni.
Mozgott a szája, de sajnos nem tudtam kivenni, hogy mit mondott. Már megint ismét kihasználja, hogy az én hallásom nem tökéletes. Hangja durva volt, és erős. Hátráltam egy lépést, és egy kis részre kinyíltak az ajkaim meglepettségemben. Régen volt? Alig egy éve.
- Mi történt veled...? - súgtam kérdően magam elé bámulva, de nem is neki szántam ezt a kérdést, inkább magamnak. Miért változott meg ilyen irányban? Mi okozta? Mi váltotta ki? Minden amit mondott tovább újra, és újra egy egy kés volt számomra a szívemben. A mellkasom alatt összefontam a kezeimet, és erősen szorítottam magamhoz. Nem bírom ezt tovább. Nagyot nyeltem, és próbáltam türtőztetni magamat. Nem, nem fogok előtte sírni. Nem fogom megadni neki ezt az örömöt, hisz tudom, hogy Klaus miatt van ez az egész. Bízom benne, hogy valahol a lelke mélyén még mindig ott lakozik az a Stefan, akibe beleszerettem. Nem tűnhetett csak így el. Képtelenség, vagy mégis?
Eme gondolatok cikáztak a fejemben, össze-vissza, felkavarva az érzelmeimet. A szél erősebb lett, és hátrafújta a hajamat. Jól esett a hűsítő érzés, a madarak csiripelését hallgatni. Egy pillanatra lehunytam a szemeimet, és mindent kizártam magam körül.
Egyedül én voltam elveszve a nagy világban. Ebben a képzeletbeli földön minden olyan, amilyennek szeretném. Gondolok egy pillangóra, s megjelenik szemeim előtt. Itt mindig süt a nap, elviselhető módon, és boldog vagyok. Egy pillanatra sem szomorodok el, nem jutnak eszembe a múlt keserves emlékei. Csak a jelennek élek, és megkapom mindazt, amit kívánok. De sajnos, beborult az ég, felkapott a szél, és eső kezdett el cseperegni. Erősen fókuszáltam arra, hogy visszatérjen a nap, de csak rosszabb lett. Egy sötét alak formálódott ki előttem, kacaja megcsapta a fülemet, a hideg végig szökdösött a gerincem vonalán, és egy rémült ábrázolást csalogatott arcomra.
- Valaki van ott? – tettem fel a kérdést reszketve, de semmilyen válasszal nem szolgált az illető. Egyre közelebb sétált hozzám, arcát egy sötét kapucni védte, és már előttem volt. Nem bírtam megmoccanni, mintha a földből gyökerek bújtak volna elő, és lábaim köré fonódtak volna. Jéghideg ujjaival végig cirógatta az arcomat, majd egy erős szúrást éreztem a hasamban. Összerogytam a fájdalomtól, a földre estem, szorongatva a gyomromat. Felemeltem a kezeimet, melyet ellepte a bíborvörösen csillogó nedű.
- Álmodj szépeket, Elena. – súgta a hang, mely nem is volt olyan ismeretlen számomra. Majdnem mindennap hallom őt, de nem így. Megszoktam, hogy hangja lágy, s kedves, nem pedig visszataszító és félelmetes. A hang birtoklója pedig Stefan Salvatore volt. És véget ért az egész.

Szemeim kinyíltak, és megráztam a fejemet. Nos, nem csillapodtak le az érzelmeim, hanem evvel még jobban feldúltabbá váltak.
- Hogy érted, hogy kisiklás? Nem szerettél? Egy tárgy voltam számodra, kire már ráuntál? – egész végig súgva beszéltem hozzá, a lelkem majd apró darabokra szakadt. Nagy erőfeszítés kellett ahhoz, hogy ezeket kiejtsem a számon. De mégis megtettem őket, mert kíváncsi vagyok a válaszára. Akarom tudni, hogy mégis mit jelentettem számára. Hogy csak egy ember voltam, akivel jó volt szórakozni? Pár hónapig, és utána eldob engem, mint egy használt babát? Mert kinőtt engem talán? Nem tudom..
Lehajtottam a fejemet, mikor Damon-t említette meg. Ő még nem tud arról a pár alkalomról, de ez egyenlőre maradjon is így. Úgysem vagyunk együtt, nem rá tartozik, hogy én mit csinálok, s kivel. Ismét elkezdett szúrni a szívem, mikor a gyerek témát emlegette. Könnyek szökdöstek a szemembe, és a lányomra gondoltam, Avery-re, akit még 15 éves koromban szültem meg. Ez csakis Matt és az én titkom.. Senki se tudhatja meg, hogy egyáltalán él, főleg Klaus nem, mert pokollá fogja tenni az életét. De biztonságban van. Vagyis remélem. Évek óta nem hallottam új információkat a nevelőszülei felől, de ezek szerint jól van. A csöppség már elmúlt 3 éves, és én sajnos nem lehettem ott az első szavánál, vagy amikor lábra állt. Csak pár percet láthattam a kórházban, majd elvették tőlünk. De így kellett lennie. Nem akarom, hogy ő is belekeveredjen ebbe az egész hasonmásos dologba.
- Stefan, nekem sosem lehet normális életem. – csóváltam meg a fejemet, és keservesen elmosolyodtam. – Amíg Klaus él, addig sosem. Nem akarom, hogy az utódaim életét is megkeserítse, mert egyszer én is meg fogok halni, ember vagyok, mindegyik nap egy veszély számomra. Mi van, ha egyszer túl sok vért vesz el tőlem? – vontam meg a vállamat. Mélyen beszívtam a levegőt, hagytam, hogy feltöltse tüdőmet a friss oxigénnal, majd kifújtam.
- És veled mi lesz? Ismét elmész, hogy emberekből szipolyozd ki az életet? – vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Elrohanhat a szerettei, a barátai elől, de az emlékek mindig is kísérteni fogják. A múltad elől sosem lehet elmenekülni..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:52 pm


Elena & Stefan



Meglehet, néhány másodperc volt csak, amíg karjaim közt tartottam, de nekem hosszú perceknek tűnt. Elmerengve, még jobban az emlékezetembe véstem arcvonásait, hátha nem lesz több alkalmam ilyen közel kerülni hozzá. Megmozdult bennem valami, amit már régóta nem éreztem, és nem is akartam. Felderengtek a régi érzelmek, a csodaszép, együtt töltött órák. Amikor még nem tudta, hogy vámpír vagyok, nos, az könnyebb volt. Addig minden jó volt, amíg nem csöppent bele ebbe az eszeveszett, romlott világba. De még rendbe is jöhet az élete. Lehetnek gyermekei, unokái. Ezt a lehetőségét úgy irigylem tőle. Illetve nem, min agyalok ennyit? Teljesen hidegen hagy, mi lesz vele!
Miért viselkedek így? Klaus megér ennyit?
Nem tudom eldönteni. Talán igen, talán nem...
Amilyen gyorsan a karjaimba kaptam, olyan hirtelen szakadt ki gyengéd szorításomból. Nem hibáztathatom, én is menekülnék a helyében.
Lehunytam a szemeim, mivel megint kezdett feltörni belőlem a vérszomj. Nem akarom ismét elveszíteni az önuralmamat. Most nem!
Nm tudtam rögtön felelni Elena kérdésére, nem mondhattam azt, hogy még mindig fontos vagy nekem, és nem akarom, hogy bántódásod essék. Elég hülyén is jött volna ki, mivel az imént én szándékoztam megölni őt.
Elég skizofrén helyzet!
- Elment az étvágyam. - válaszoltam neki keményen. Még ha érez is irántam valami, nem szabad viszonoznom, és nem szabad hagynom, hogy akarjon tőlem valamit. Számára az a biztos halál.
- Persze, hogy nem ennyit érsz... - morogtam az orrom alatt, remélve, hogy nem hallotta meg.
- Az már régen volt. - fúrtam tekintetem a szemébe, és a pillantása ismét megbabonázott. Meglehet, hogy hangom erőtlennek hatott, de nem tudtam mit tenni ellene. Még fel sem fogtam igazán, hogy majdnem megöltem az egykoron, - vagy talán a még mindig - szeretett nőt.
Stefan, nem tűnhetsz gyengének! - biztattam magam.
- Ilyen a természetem. - folytattam, immár keményebb hangon.
- Értsd meg már végre, hogy ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam. Nem tudok ellene mit tenni! Az a másfél év csak egy kisiklás volt részemről. - meg akartam bántani, hogy hagyjon itt, ne foglalkozzon többé velem. Most nem mentem volna utána, menekülni hagytam volna.
- Miért nem érted meg? - kezdett egyre jobban feldühíteni.
- Igen, voltak pillanatok, amíg együtt voltunk, amik nem voltak olyan rosszak, de akkor is. Ez nem a te utad, Elena. Normális életet kell élned. Legalábbis normálisabbat, mint amit mellettem kapnál - kaptál - volna. - miért fogalmazok jelen időben? Nem akarom veszélyben tudni magam mellett.
- Damon biztonságosabb számodra. Vagy ha Damon nem, akkor bárki más! Elena, meg van rá a lehetőséged, hogy gyerekeid legyenek, és nagymama lehess. Mellettem ezt nem kaphattad volna meg. - felderengett bennem egy múltbéli emlék, amikor Elena majdnem vámpírrá vált. Milyen rég volt már...
Közelebb léptem Elenához, alig tíz centiméter volt köztünk. Éreztem a leheletét, pillantásom pedig mérgesből könyörgővé vált. Miért nem tudja már megérteni?


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 05, 2012 7:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 3:03 pm


To; Stefan


A szívem a torkomban dobogott, kezemmel erősen markoltam a fagallyt, de úgy, hogy fel is sértette a bőrömet. Jelenleg ez a legkisebb problémám, hisz most az életemért fogok küzdeni. Stefan már nyilvánvalóan nem a régi, hanem önszántából el szeretné venni az életemet. Az utolsó csepp véremet el akarja fogyasztani, de nem.. Nem hagyom ennyiben. Nem fogom lebegtetni a fehér zászlót, nem fogom tétlenül hagyni, ahogy a remény elszáll a szemeimből. Hogy miért? Mert egy igazi harcosnak születtem.
Hirtelen a hangja csapta meg a fülemet, és hátrafordultam. Szeme vérben izzott, hosszú, éles tépőfogai már csak arra vártak, hogy felsértsék vékony nyakamat. Egész testem elkezdett remegni, és magam előtt tartottam a "fegyveremet". Tisztában vagyok vele, hogy egy másodpercébe telik csak, és máris nincs nálam, s ketté töri, de jobb, mint a semmi. A fának csapódtam, és hangosan felsziszegtem fájdalmamban. Összeszorítottam szemeimet, erős markolásomból kicsusszant a védelmező fegyverem, és lehullott a földre. Fejemet erősen a fához szorítottam, kezeimet a csuklómnál birtokolta, és mindezt fájdalmasan. Kinyitottam a szemeimet, a félelem biztos tükröződött rajta, de erős vagyok belül. Nem fogom hagyni ennyiben. Nem érhet így véget az életem. Nem az egykori szerelmem keze által. Nyakamat oldalra biccentette, hideg orrát megéreztem, s a hideg végigfutott egészen a fejem búbjától a lábujjamig. Reszkettem, féltem, remegtem. Azt akartam, hogy vége legyen ennek az egésznek. Hogy mindez csak egy rossz álom, és én képzelem be magamnak. Nagyot nyeltem, próbáltam magamat minél hátrább szorítani, hátha eltűnök, és soha nem látom őt viszont.
- Azt te csak szeretnéd. - súgtam, és egy pillanatra lehunyódtak a szemeim mikor meleg lehelete csiklandozta a fülcimpámat. Lepörögtek előttem az elmúlt év emlékképei, nem is olyan rég Stefan és én boldogan éltünk, szerelmesen, de ahogy az idő telt, a mi kapcsolatunk is egyre ridegebbé vált. Klaus tehet minderről. Ha ő nem rontotta volna el, akkor lehet, hogy.. Nem tudom.
- Ha meg akarsz ölni, hát gyerünk. Nem tartalak fel. - köptem oda a szavakat, és tekintetem a dühöt szórta. Lehunytam a szemeimet, de nem pörögtek le előttem az életem eseményei. Nem jelent meg a fény, melyen ha átkelek, akkor szüleimmel egyesülni fogok. Csak a komor sötétség volt előttem. A puszta, rideg valósság. Nem láttam semmit, egyedül Stefan leheletét éreztem, és a hideg szellő fújását. Beleremegtem, mikor egy erős csapódás volt mellettem, egyre szaporábban kapkodtam egymás után a levegőt, és tudtam, hogy nincs sok időm hátra. Valahogyan csak meg tudok menekülni. Biztos van egy kiskapun, amin átkelhetek és magam mögött tudhatom ezt a napot. De nem. Hirtelen felemelkedtem a földről, lábaim már nem a talajt súrolták. Stefan izmos karjai karoltak át engem, és körülöttem minden összemosódott. Egy hangos puffanás, hátra pillantottam, és egy hatalmas kidőlt fát láttam. Lassított a tempón, én pedig rémülten felpillantottam rá, még mindig a karjai között.
- Miért mentettél meg, ha úgyis a halálomat akarod? - tettem fel a kérdést, és elkezdtem ficánkolni, majd szerencsére a saját lábaimra állhattam. Hátráltam pár lépést, hogy minél messzebb legyek tőle, és elegendő időm jusson a meneküléshez.
- Ennyit érek neked? - tártam szét a karjaimat, és a düh ismét kezdte átvenni az uralmat a testem fölött. - Ennyit ért az elmúlt másfél év? Így elvetted volna az életemet? - a hangomból tökéletesen kivehette a csalódást. Nem hiszem el, hogy megmerte volna ezt tenni velem. Damon-nel nem volt semmilyen szerelmi kapcsolatunk, de ő sosem művelt volna ilyet. De Stefan, mégis megtette, és majdnem sikerrel járt. Ki tudja, talán legközelebb nem lesz ekkora mákom, és nem fogom túlélni. Ki tudja?


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 28, 2012 7:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:18 am


Elena & Stefan



Keményen kellett türtőztetnem magam, hogy ne tépjem fel rögtön puha, hófehér torkát. Pedig milyen jó is lett volna. De nem, most bújócskázunk. Nincs is annál jobb és szebb, mint amikor az üldözött menekül üldözője elől. És most ez történik.
Elena... Hmm, valahol, a tudatom mélyén, ismerős érzések derengenek fel bennem.
Badarság!
A gyilkolás, na, az élvezetesebb, mint a nők kényét-kedvét figyelni. Jó, egye fene, egy dögös vámpír pár hétig még belefér. De ha emberről van szó. Egyre jó csak, másra nem - vérdonornak.
Na jó, kap egy kis előnyt. Ennyi épp elég lesz.
Azzal utánavetettem magam. Nem akartam rögtön elkapni, inkább csak árnyékként, zajt nem csapva követtem. Majd a kellő pillanatban, amikor egyáltalán nem számít az érkezésemre, akkor lecsapok rá.
Már el is képzeltem, miként fogom kiszipolyozni következő áldozatomból az összes vért. Nem egyszerűen megragadom, szenvednie is kell. Az a legviccesebb monumentuma az egésznek. Amikor látod a rettegést áldozatod arcán. Meglehet, most nem szabdalom fel, nincs kedvem feltakarítani a terepet. Elég lesz, ha megragadom, és a legfájdalmasabb helyen marok belé. Könyörögjön csak a nyamvadt kis életéért.
Elena esett-kelt, mint egy ártatlan őzgida. Milyen kár, hogy épp útban van felé a vadász.
- Mögötted. - válaszoltam kérdésére. Rendesen ráijeszthettem, hisz' semmit sem hallhatott meg abból, hogy követem.
- Megvagy! - jelentettem ki, majd miután egymással szembe kerültünk, oldalra hajtottam a fejemet, és féloldalas, gyilkos mosoly terült szét az arcomon.
Megragadtam az áldozatom, és a legközelebbi fához nyomtam.
Játszunk az étellel?
Egyre erősebben szorítottam a karját, meglehet, hogy fájt neki. Na és aztán? Én meg éhes vagyok!
Kezemmel óvatosan oldalra fordítottam a nyakát, - hiba lenne elfogyasztás előtt eltörni ezt a kecses nyakat - és beszívtam ínycsiklandozó illatát. Orrom a nyakát súrolta, én pedig már a fülénél jártam.
- Félsz Tőlem? - kérdeztem a fülébe súgva.
Ez után újra szembekerültem vele, nem volt köztünk több tíz centiméternél. Ismételtem oldalra hajtottam a fejemet, és gondolkodóba estem.
Kezdett elmúlni az éhségem. Valószínűleg az illata miatt. Emlékeztetett a régi időkre. Amikor még óvtam őt, nem pedig bántottam. Ez az ismerős illat csillapította le bennem a szinte kiolthatatlan vágyat, hisz' régen oly' sokszor kellett türtőztetnem magam a közelében. Mert igenis, Elena áll előttem. Érdekes dolog ez a kémia. Ennyi idő után, ilyen állapotban is működik.
Nem akartam már bántani, nehéz kimondani, de még mindig gyengéd érzelmeket táplálok iránta. Még mindig szeretem. De nem szabad, Damon és ő, jobban összeillenének, ugyanis Damon nem elmebeteg. Sokkal jobban tud uralkodni magán, még álmában is. Meg persze Klaus... ha tudja, hogy Elena fontos még nekem, vagy kötődöm hozzá, vele zsarolna meg. Azt pedig nem hagyhatom!
Amíg ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem, nem hagytam, hogy Elena-nak akár egy cseppnyi esélye is legyen elfutni.
Ismét dühös lettem, de nem a lányra, hanem magamra, és Klausra. Teljes erőmmel vágtam oda kezemet a fának, Elena fejétől alig három centire.
Balszerencsémre a fa úgy döntött, ettől a nagy erejű ütéstől kidőlésnek indul. Igen ám, de rossz irányba! A fa ránk dőlt volna, ha nem ragadom meg Elenat, és nem rohanok el vele vámpírsebességgel. Épp az utolsó pillanatban, mielőtt a fa végzett volna velünk - jobban mondva Elenával.
Ez után már csak arra lettem figyelmes, hogy hosszú idő után most tartom először a karjaimban, sötétbarna szemei pedig fogva tartják az enyémeket.




A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 05, 2012 7:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyPént. Júl. 20, 2012 2:44 am


To; Stefan

Szorítása megenyhült, és két csodálatos szempárral találtam magamat. Bárhol felismerem én ezt a zöldes tekintetet. Csak eddig hozzászoktam, hogy pillantása tele van érzelmekkel, szerelemmel, de most vörös színben izzottak, és az előbb említett érzelmeknek nyomaik sem voltak.. Ő állt előttem. Akiért mindig is dobogott a szívem, akit nem bírok kiverni a fejemből bármennyire is próbálok, aki nélkül nem telik el egy ártatlan nap, hogy ne gondoljak rá.
- Stefan.. - súgtam rémülten, kitágult szemekkel. Alig tudtam elhinni, hogy tényleg Ő áll előttem teljes nagyságban. Egy pár másodpercig meg voltam hökkenve, és nem bírtam eldönteni, hogy vajon álmodok, vagy tényleg majdnem rám támadt? Teljesen megváltozott, és mindez Klaus hibája. Ő tette ilyenné, amilyen. És már soha nem fog visszatalálni régi önmagához.. Majdnem rám támadt, súlyosabb a helyzet, mint hittem. Hova tűnt az a régi Stefan, akibe szerelmes lettem? Aki soha nem ártana egy emberi léleknek, aki visszafogta, és nem vetette rá rá magát egy emberi lényre? Szívem hevesen dobogott, egy másodpercig tényleg azt hittem, hogy itt helyben végezni fog a nyomorult életemmel. De miután megpillantottam Stefan-t elszállt ez az érzés. Próbáltam valamit kiolvasni a tekintetéből, de semmit sem bírtam. Hátrált, a szemben lévő fához, és rémisztő volt őt így látni. Mintha nem is önmaga lenne.
- Nem hagyhatlak magadra, Stefan. Ilyen állapotban nem! - ellenkeztem, megcsóválva a fejemet. Hogy hiba volt ezt válaszolni? Biztos. Az életemmel játszadozok? Naná. Nem ajánlatos egy éhes vámpír közelében lenni, aki ráadásul a kedve szerint gyilkolja az embereket. A tekintetemet le se vettem róla, végig néztem rajta, és nem valami jól festett. Szinte sikított róla az éhség, és a küzdelem evvel az érzéssel szembe. Erősen megmarkoltam a fa törzsét, és legbelül egy halk hang arra utasított, hogy lépjek oda hozzá, s minden rendbe jön. De ez a valóság, és Stefan már nem a régi. Ilyen állapotban, akár fel is tépheti a torkomat. Vagy rosszabb..
Elengedtem a fát, és egy lépéssel csökkentettem a köztünk lévő távolságot. Túl nagy volt a kísértés, és már rég nem láttam őt. Hiányzott nekem. Féltem tőle, de a félelem nem erősebb a szerelemnél, amit iránta érzek. Meg tudjuk ezt oldani, olyan sok mindenen mentünk keresztül együtt, hogy ez meg se fog kottyanni. Kezeim hirtelen a számhoz csapódtak, miután egy újabb mondat hagyta el formás ajkait. A nap egy kis résen beáramlott a vastag falombok között, és tökéletesen ki tudtam venni Stefan hosszú tépőfogait. Kirázott a hideg tőle, mert ez már nem ő volt. Nem az a Stefan, akibe beleszerettem. Lehet, hogy a test ugyanaz, de két különböző lelkük van. Míg az a Stefan szeretett, és meg akart védeni, ez itt meg akar engem ölni. És, ha nem szedem a lábamat, akkor egy egyfogásos vacsoraként fogom végezni. Már nem válaszoltam neki semmit, csak egy utolsó pillantást vetettem az új Stefan-ra, majd jobb oldalra fordultam, és elkezdtem sprintelni. Minden reggelemet egy futással indítom, de így sem vagyok elég gyors. Ha akarna egy másodperc alatt beérne engem, de mesélt a régi énjéről, illetve Damon-től is hallottam egyet s mást.. Miszerint a vámpíroknak az izgalmas, ha az áldozatuk szenvedését láthatják, megkergethetik. Akár egy macska egér játék.. Próbáltam valami másra gondolni, és nem arra, hogy most az életemért futok, de nem nagyon sikerült a figyelemelterelés.
Nehezen kapkodtam a levegőt, lábaimat gyorsan raktam a másik elé, és egyenesen rohantam, végül egy keskeny úton letértem balra. De ez csak még jobban bevezetett az erdő felé. Hajszálak tapadtak az arcomhoz, szinte már lihegtem, szívem majdnem kiugrott a helyéről, és nem hallottam magam mögött semmi hangot. De nem állhatok le. Mert lehet, hogy pont erre a pillanatra számít, és nem engedhetem, hogy csak úgy lecsapjon rám. Nem fog engem megölni, képtelen lenne arra. Az elmúlt egy év számára semmit sem jelentett? Ennyire jelentéktelen lettem volna? Hátrafordítottam a fejemet, de még mindig futottam. Semmi nyoma nem volt, s a következő pillanatban már a levegőben voltam, majd erősen csapódtam a nedves, puha talajra. Hátra pillantottam, és egy hatalmas fagally volt az út közepén, melyben megbotolhattam. Ismét hangokat kezdtem el hallani. A közelben van.. Én pedig itt vagyok a földön, várva a halálomra. Még jó, hogy nem tálcán kínálom fel magamat. De nem. Nem fogom olyan könnyen feladni. Alaric anno mutatott nekem néhány mozdulatot, amit remélhetőleg itt hasznomra fognak válni. Rák járásban hátrakúsztam, és megragadtam egy közelben lévő gallyt. Evvel biztos nem megyek semmire, de elég ahhoz, hogy pár perc előnyt nyerjek. Felálltam, és ide-oda fordultam, de sehol se leltem rá.
- Hol bujkálsz? A fogócska lényege nem az, hogy a másikat kell elkapni? Vagy már feladtad? - kiabáltam az elhagyatott erdőbe. A saját visszhangomat hallottam, és a szőr felállt a tarkómon. Nem volt jó dolog hergelni egy vámpírt, de az adott percben jobb ötletnek tűnt a futásnál. Erősen megmarkoltam a gallyat, felsértve a bőrömet, de a jelenlegi pillanatomban ez a legkisebb gondom. A legnagyobb pedig az lenne, hogy egy éhes vámpírral meg kéne küzdenem, de úgy, hogy mindketten élve kerüljünk ki. Sosem tudnám magamnak megbocsátani, ha valami baja esne Stefan-nak miattam.
- Merre vagy? - kérdeztem dalolászva, és elnevettem magam. Kezdek megőrülni. Ilyen nincs, a volt barátom rám támadt az előbb. A félelem kezdett eluralkodni a testem felett, és minden végtagom remegett. Most, vagy soha.. Ez itt a nagy kérdés.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyPént. Júl. 20, 2012 1:50 am



Elena&Stefan

Éreztem, ahogy a vér kissé fémes íze felborzolja a kedélyeimet. Éheztem. Már régóta csak arra volt szükségem, hogy ismét élhessek, és embervért vehessek magamhoz. Klaus megtette a magáét azzal, hogy megadta nekem ezt a lehetőséget. Persze, ettől még baromira haragszom rá amiatt, hogy kikapcsolta az érzéseimet, de valljuk be, tény, hogy imádok ismét én lenni a hírhedt Hasfelmetsző. Jól hangzik, és még jól is esik. Nem mellesleg élvezem. A sikolyok, melyeket akkor adnak ki az emberek, mikor reccsen egyet a nyakuk, a érzés, ami átfut rajtam, mikor húsukba mélyesztem fogaimat... felülmúlhatatlan. Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy bírtam vegavéren ilyen hosszú ideig. Sokkal erősebb, sokkal határozottabb vagyok, mióta ismét önmagam lehetek. Bár van, akinek sokkal jobban bejön a vegaStefan, lévén takarékosabb, mégis jobban érzem így magam a bőrömben. Netán baj lenne?
Újabb sikoly hangzott fel, amint a vörös kiscica lányt magamhoz húztam, és fogaimat belemélyesztettem nyakának hajlatába. Nem halkítottam le. Élveztem. Miután vele végeztem, megigéztem a következő lányt, és lenyalva ujjaimat, hozzáléptem. Ő volt a soron következő. Egy hibája van ennek a ripperkedésnek, mégpedig az, hogy az ember nem tudja, hol a határ. Azaz hogy vámpír. Nem tudja azt mondani magának, hogy állj, mert túl nagy a kísértés ahhoz, hogy ész nélkül, figyelmetlenül támadjon áldozataira. Az utolsó lánnyal is végeztem, majd a mosdóba sétáltam. Megnyitottam a nyikorgó csapot, majd lemostam a vízzel kezeimet, és arcomat, hogy ne lehessen felfedezni rajtam a vérnyomokat. Ezután kimásztam az ablakon, és fáról-fára futva indultam el, vissza a belváros felé. Öt perce sem mehettem, mikor motoszkálást hallottam. Lelassítottam, végül az egyik ág takarásában meg is álltam, és onnan figyeltem a közeledő áldozatot. A léptek alapján megtudtam állapítani, hogy egy viszonylag fiatal lánnyal lehet dolgom, hiszen nem voltak se nagyok, se hangosak. Két percet sem vártam, leugrottam a fáról, vámpírsebességgel nekimentem, a fának toltam, s már arra készültem, hogy ismét egy finom húsba mélyesztem oly' vágyakozó metszőfogaimat, majd... ismerős szag. Az utolsó pillanatban azonban hátrarántottam fejemet, és a hátam mögött lévő fának rántottam magamat. Mélyebb lélegzetvételek közepette próbáltam lenyugtatni magamat, és elnyomni a vágyat, hogy mentem beleharapjak.
- Elena.. el kell... innen.. menned. Most! - kiáltottam rá, fogva a hasamat, lihegve. Nem mondanám, hogy kellemes érzés, amikor a vámpír képes lenne felfalni saját szerelmét, bár jelen pillanatban képtelen érzelmeket táplálni, mégis ott lappang benne, hogy igenis fontos számára ez az emberi lény, és nem bánthatja. Ott volt bennem a régi Stefan, és meglehetősen durván harcolt ez ellen a szörnyeteg ellen. Bár arcomon nem látszott a vívódás semmiféle jele, belül marcangolt a tegyem, vagy ne tegyem kérdés. Ezért is fogtam vissza magam. Nem akartam később megbánni a tettemet, elvégre nem azért teszek, hogy bánjam. Nem akartam rosszat magamnak. Élvezem az ölést, de nem tudom megölni Őt. Ez az a dolog, amire képtelen lennék. Nem megy. Hát akkor mi más marad, mint az ijesztés, és az elküldés?
- Fuss már! - megint előjöttek szemfogaim, és vicsorogtam Elenára. Kitört belőlem az állat. - Gyere, fogócskázzunk.. - e már nem én voltam. Csak álltam a fánál, készen arra, hogy kergetőzzek a vacsorámmal. Kellemetlen. De miért hazudjak? Akkor nagyon élveztem...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 11:45 pm


To; Stefan

Egy kis kikapcsolódásra volt szükségem. El a megszokott kerékvágástól, el az emberektől. Egy szóval csak el akarok rejtőzni. És ezt egy helyen tudom megtenni; a temetőben. Mostanában nem olyan gyakran látogatom meg a szüleimet, a naplóm pedig már vagy hónapokig porlad az ágyam matraca alatt, ahova eldugtam, hogy senki se akadjon rá. Viszont, nem történt velem olyan meghatározó esemény, amit bele kellett volna vésnem. Ki tudja talán egy évszázad múlva a leszármazottjaim azokat a sorokat fogják elolvasni, amit lefirkantottam, és ezért nem lehet tele zagyvaságokkal.
Útnak indultam, nem volt olyan messze, csak egy félórányi séta volt az egész. Ha a biciklit választottam volna, valószínűleg 10 perc alatt odatekernék, de most egy kis szellőztetésre szorultam. Legalább a hosszú út alatt is tudok gondolkodni az élet nagy kérdésein. Ilyenkor tudok a legjobban elmélkedni, mikor senki se zavar meg benne, egyedül a madarak csicsergése. Tisztázhatom a magamban rejlő érzelmeket, helyére rakhatom őket, mert ez a túlzott stressz nem tesz jót nekem, se a szervezetemnek. Régebben minden olyan könnyű volt. Azon kellett aggódnom reggel, hogy vajon Caroline észre fogja-e venni azt a hatalmas pattanást a homlokomon, amit az alapozóval befedtem. Vagy hogy mit hordjak aznap suliban. De most.. minden egyes nap harcolnom kell az életemért, és nem csak a sajátomért vagyok felelős, hanem az öcséméért, illetve a szeretteimért. Másfél év alatt fenekestül felfordult az életem, negatív irányban. És mindez miért? Mert egy hasonmás vagyok, és ez az én hibám. Miattam halnak meg az ártatlannál ártatlanabb emberek, akik tényleg semmiért se felelősek, s nem tehettek semmit se, hogy halálukat megelőzzék. És ki az, aki a legtöbb problémát okozza az életemben? A válasz egyszerű: Klaus. Már a nevétől kiráz a hideg, és felfordul a gyomrom. Egy nyugodt napom nem lehet anélkül, hogy ne halljam a kacaját a fejemben. Néha azt hiszem kezdek megőrülni. De ma nem.. A mai nap tökéletes lesz, mert mindent el fogok felejteni. Csak nosztalgiázni fogok, és erre a napra kizárom az összes vámpírokat, akiket ismerek. Így lesz a legjobb, egy szabad nap mindenkinek jár.
Mielőtt a Mystic Falls-i temetőbe betettem volna a lábam, vettem egy csokor virágot a boltos nénitől, aki szintén ismerte a szüleimet. Egy kedves mosollyal üdvözölt, volt néha, hogy gyerekkoromba ő vigyázott rám. Sok embert megviselt a szüleim halála.. Magamhoz öleltem a virágot, beszívva mennyei, friss illatát, és elindultam a megszokott úton. Szerintem, lekötött szemmel is eltalálnék a szüleim sírjához, annyit voltam már itt. Hamar oda is értem, és egyből megpillantottam Miranda és Grayson Gilbert sírfeliratát. A torkom elkezdett szűkülni, szívem szúrt a látványtól. Fáj, hogy nincsenek itt mellettem. De talán jobb is. Így ők nincsenek belevonva ezekbe a szörnyű dolgokba, amik a városba történnek.
- Sziasztok. - súgtam, kicserélve a virágot a sír előtt. Majd az elhervadtat az út közben kidobom. Könnyebb, ha beszélek a szüleimhez, mert úgy érzem, hogy hallnak engem, és így elviselhetőbbé teszi azt a tényt, hogy már a túlvilágon vannak. Leültem az egyik szoborhoz, és előkaptam a táskámból a naplómat.
"Kedves Naplóm" - firkantottam fel. Hátradöntöttem a fejemet, az eget fürkészve. Mit írjak? Hogy telt a mai napom? Mik történtek az elmúlt hónapokban? Nem szívesen idézem fel a rossz napokat. Elkezdtem rágni a tollamat, majd idegesen vágtam le a földhöz. Mi történik velem? Régebben imádtam az írást, az anyukám biztatott arra, hogy folytassam tovább, képezzem magamat, mert nem mindennapi, ahogyan fogalmazok. De most mi tévő legyek, mikor semmi sem jut eszembe. Lehunytam a szememet, és elpakoltam a naplómat, a tollammal együtt. Kimentem a forgalomból. Már semmi sem lesz olyan, mint régebben.. A szüleim sírja elé ültem, a kezemet a combomon hagyva, pihentetve őket.
- Mondtam már, hogy mennyire nehéz nélkületek? Biztos ezerszer hallottátok már ezt felőlem.. De ez az igazság. Szükségem van rátok, és a tanácsaitokra. Nem tudom, hogy mi a helyes és a rossz döntés. Naivságom miatt, sokszor bajba kerülök. És félek, hogy ha egy eltévesztett lépést teszek, akkor nem én fogom az árát fizetni.. - súgtam és egy kósza könnycseppet letöröltem az arcomról. Egy mély, keserves sóhaj hagyta el a torkomat. Össze kell kapnom magam. Mégis milyen példát mutatok Jeremy-nek? Bár, így is csoda, hogy túl élem azokat a szörnyű dolgokat, amik mostanság velünk történnek.
Felálltam a helyemről, leporolva a nadrágomat, és felkaptam magamra a táskámat. Most, szerintem a hátsó úton fogok hazafelé menni, az erdőkön át. Vagy egy 10 perccel lerövidítem az egészet. Persze, jóval rizikósabb a lefelé menet, de remélhetőleg nem fogok elbotlani. Elindultam a kitaposott úton, majd a fordulónál letértem. Óvatosan, fél oldalas léptekkel közlekedtem lefelé, míg végül egy úton nem találtam magamat. Itt találkoztunk Stefan-nal.. Vagyis itt történt a második párbeszédünk. Nagyot nyeltem, ahogy az emlékképek bevillantak a szemeim elé. Megráztam a fejemet. Az már a múlté. Múltkor Stefan tökéletesen megmondta nekem, hogy többé már ne keressem őt, mert neki már csak egy célja van: Elpusztítani Klaus-t. Mindezek ellenére az érzéseim iránta nem tűntek el csak úgy csettintésre. Ugyanúgy érzek mindent, amit pár hónappal, egy évvel ezelőtt éreztem iránta. Nem tudom őt elfelejteni..
Tovább sétáltam az erdőben, hallgatva a madarak csicsergését, vagy a szél süvítését, ahogyan a cipőm alatt megreccsennek a falevelek.. Itt minden olyan békés volt. Régebben, mikor nem volt ez a sok "állattámadás", volt, hogy az iskola kempingeket, túrákat szervezett Mystic Falls erdeiben. Sok szép látnivaló van itt. A vízeséstől kezdve a ritka madarakig, pillangókig.
Egy suhanás zavarta meg a nyugalmamat. Olyan közelről hallottam, mintha pont mellettem rohant volna el valaki. Hirtelen megálltam, és nem tudtam megmoccanni. A lábaim, mintha a földbe gyökereztek volna. Szóra nyitottam a számat, de már nem volt időm megszólalni, se semmi, mert hirtelen rám támadott valaki. Erősen a fának csapódtam, és egy hangos, kétségbeesett kiáltás hagyta el a torkomat. Kezeimmel próbáltam kalapálni, megszabadulni az illetőtől, de nem bírtam. Masszív, erős kezei a fához szorítottak, és teljesen kilátástalannak véltem a mostani helyzetemet. Viszont a kiabálásaimmal nem álltam le. Kiáltottam, még ha fájt is a torkomnak, hátha valaki meghallja, és segít.. Csak nehogy túl késő legyen..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzer. Május 23, 2012 8:31 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_luktj0rpDA1r5eas9o1_500
To; Vic


Végtagjaim elkezdtek remegni, mikor közeledett felém, egy diadalmas mosoly kíséretében. Teljesen kirázott a hideg, egészen a fejem búbjától a lábujjaimig. Fogalmam sincs, hogy mi tévő lehetek. Eddig egy ilyen egyeddel soha nem futottam még össze, aki ilyen vérengzős, mint ő. Tekintetem akaratlanul is a megalvadt vérre tévedt, s tudom, hogy bármelyik percben az enyém fog ott kikötni, ha nem cselekszek gyorsan. De mégis mit tehetek? Fussak? Hátulról elkapna másodpercek alatt.. Megtámadjam? Hamar kivédené, s nekem rontana. Nem tudok semmit se tenni.
Mélyen beszívtam a levegőt, majd lassan kifújtam. Utoljára körbetekintettem az elhagyatott temetőn, keresve egy ártatlan lelket, aki tudna nekem segíteni. De sajnos egyedül csak ő meg én vagyok itt. Semmi Batman, vagy Superman aki meg tudna menteni e gonosz vámpír karmaitól. Majdnem összeestem a nézésétől, annyira elegem van, hogy a vámpírok jóval nagyobb fölénnyel bírnak az emberek ellen. Kérdésén majdnem elnevettem magamat, és majdnem azt hazudtam, hogy vegetáriánus vagyok.
- Az teljesen más. - vonom meg a vállamat. - Tudod, nem a csirkék uralják a Földet. - szorítom meg erősebben a markomban lévő injekciót. Ki tudja, hogy mikor lesz rá szükségem. Az az egy jó pont, hogy még nem támadott rám. Van még egy kis időm, hogy elbúcsúzzak a világtól. Nagyot nyeltem.
- Ezt nem így értettem. Általánosságban beszéltem. És miért nem vámpírvéren élsz? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. - Tudtommal az is erőben tart titeket. - halkultam el a mondatom végére. Alexis is ezt az életmódot választotta. Ezért nem áll semmilyen módomban őt megölni.
Ketyegett az óra, de még mindig semmi sem történt. Kezdtem elveszteni a türelmemet. Nem akarok lassan meghalni, nem akarok szenvedni, és nyilvánvalóan látszik, hogy ez a terve..
- Ha meg akarsz ölni, akkor tedd meg. - tártam szét a karjaimat megadva magamat, egy vámpírnak. Utálok gyengének tűnni, és szánalmas helyzetbe kevertem magamat. Nem is vagyok egy igazi vadász.. Sosem voltam az. - Senki sem látja, tedd meg. - hunyom le a szemeimet, s elbúcsúzok az élettől, a szeretteimtől. Egyedül azt bánom, hogy Daphne-t nem találtam meg azóta.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzomb. Május 19, 2012 7:06 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_lcdlheLrIh1qaxlf4o1_500
Special meeting...

Már megszoktam, ha egyedül akarok lenni, az rendszerint nem jön össze, mégis minden egyes alkalommal elönt az ideg. Már emberként sem voltam egy nyugodt lélek, a vámpírsággal pedig minden érzésem erősebb lett, még az is, amit nem akartam. Azt hiszem, ez az ára annak, hogy szuper-gyorsasággal bírok futni, az érzékeim is tízszer élesebbek, mint egykoron, és vérrel táplálkozunk. Talán az érzések megnövekedése egyfajta büntetés, "akkor tessék, tanulj meg uralkodni magadon" alapon, vagy valami hasonló.
A sors most sem kegyes velem, nem egy újabb vacsialanyt küld nekem, hanem egy vadászt, legalábbis egy annak kinyilvánított egyedet. A kezében egy fecskendő, és kétlem, hogy veszettség elleni oltást szeretne beadni nekem. Valószínűleg verbéna lehet a kis injekciós tűben, amit belém akar fecskendezni, csak, hogy ne harapjam át rögtön a torkát, de ami azt illeti, nem vagyok már éhes, és nem akarok heccből újabb prédát ejteni, leginkább futni szeretnék, amit akár most rögtön meg is tehetnék, nem kell nekem a lánnyal foglalkoznom, mégsem hagyom csak úgy itt, nem tehetem.
Teszek felé egy lépést, ajkaimon ott ül a dicsőséges vigyorom, tekintetem azt sugallja: "Nincs semmi esélyed velem szemben". Meg is akarom hagyni ebben a hitben, pedig tényleg nem akarok ártani neki, érzéseim nem tudom tovább elfojtani, nem tudom sokáig alkalmazni a kikapcs gombot, amit a feltörő emlékeknek tudok be. Ettől függetlenül neki azt kell hinnie, egy vérengző, érzéketlen szörnyeteg vagyok, mint a többi vámpír. - Te sírva eszed a csirkét? - kérdezem tőle lenéző hangon, félrebillentett fejjel. A kérdésem teljességgel jogos, nincs ebben semmi érdekes, semmi bonyolult, csupán az ételről szól az egész. Az én fajtám úgy teremtődött, hogy vérre van szükségünk a túléléshez, míg az embereknek állati eredetű húsra. - Tudtommal pedig csak ketten vagyunk itt. - mutatok körbe a csaknem kihalt helyen, és csak sírkövek terülnek el amerre a szem ellát, és még tovább is. A halottak ha itt is vannak, nem látom őket, amit pedig nem látsz, az nincs is. Rólunk is azt hiszi a többség, nem létezünk, csak mert nem futottak még össze egy magunkfajtával sem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzer. Május 16, 2012 7:58 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_luizmdLAbb1qb7wv5o7_250Temetõ     - Page 3 Tumblr_luizmdLAbb1qb7wv5o3_250Temetõ     - Page 3 Tumblr_luizmdLAbb1qb7wv5o1_250
To; Vic


Leparkoltam a kocsimmal az erdő szélén, és elkezdtem barangolni. Nem volt bizonyos úti célom, csak a lábaim vezettek engem, és az érzéseim. Borús volt az idő, igazából elég elkeserítő egy tavaszi hónaphoz képest. Pedig eddig mindig sütött a nap, még szerencse, hogy elhoztam a kabátomat.. Zsebembe megérintettem az ott rejlő verbénás injekciót. Fő a biztonság, ezen a héten már nem is tudom, hogy hány vámpírral futottam össze, sőt még egy boszorkánnyal is, de azt se felejtsük ki, hogy a vérfarkasokról is megtudtam ezt-azt. Annyi mindent kellene még tanulnom, de leginkább engem a vámpírok izgatnak.. Ők az első számú céljaim. Egyre mélyebbre sétáltam, és egy pusztásra kiértem. Kísértetiesen hasonlított a nyaralónk melletti területre, és az érzések, emlékképek a húgom elrablásának a napjáról visszatértek, mintha egy villámcsapás lenne. A mellkasomhoz kaptam, és lassan megéreztem a saját meleg könnyeimet az arcomon, ahogy lassan lefolynak. A földre rogytam, annyira érzelmileg össze voltam zavarodva. Miért pont őt kellett elrabolni, mikor én is ott voltam csak bujkálva? És miért volt olyan naiv a húgom, hogy idegen embereknek hitt. Hát anyu nem arra tanított meg minket, hogy ne álljunk szóba az idegenekkel? Bár, anya sem töltötte be a tipikus anyai szerepet.. Apáról meg ne is beszéljünk. Kiengedtem magamból az évek alatt elfojtott negatív érzelmeimet, s mára már patakokban folytak le a könnyek az arcomból. Teljesen el voltam keseredve, reménytelennek találtam a helyzetemet. Egyedül vagyok ebben a kis városban. Nem ismerek senkit. Apám egy másik nő karjaiban találta meg a boldogságot, a tökéletes fogadott lányával. Anyám egy elmebeteg intézetben van, a húgom miatt.. A húgom.. akit vámpírok raboltak el, mert nem mertem előjönni. Féltettem a saját életemet, s a szemem láttára kínozták meg. A remény kezd elhalni bennem, ahogy teltek az évek. Még mindig semmi hír nincs róla, de valamiért sejtem, hogy még életben van. Egy halk szösszenetet hallottam meg, gyorsan felkeltem, és addig dörzsöltem míg nem kezdett el fájni a szemem. A tekintetem lassan kitisztult, de senki sem volt körülöttem. Egyedül voltam a nagyvilágban..
Végül elkezdtem futni. Nem tudom merre, a lényeg, hogy el innen. Jó messzire. Szaladtam, míg végül sírköveket nem pillantottam meg. Letöröltem a szemem alatt az elmosódott szemfestéket, és lassan körbejártam a helyet. Megnéztem, hogy ki hol fekszik, kinek a kije volt stb.. Azt is észrevettem, hogy egy helyen például csak a Fell család tagjai voltak eltemetve. Egy hangra felkaptam a fejemet, és a hang iránya felé elkezdtem menni. Egy hosszú szőke hajú lányt pillantottam meg sötét szerkóban. Elég ijesztő itt találni őt egyedül.. Bár, én is azt teszem. Angyali kacajától kirázott a hideg, és akkor veszem észre a vérmaradványokat az ajka szélén.
- Vámpír.. - súgtam kitágult szemekkel, és hátráltam egy lépést. Ennél szörnyebb nem is lehetne a napom. A végtagjaim elkezdtek remegni. Eléggé egy vérszomjas teremtménynek tűnt. Pont az ilyenekre vadászok.. Tudtam, hogy ő nem fog könnyíteni a dolgomon, ha a halálomra kerül a sor. Vagy had engem szenvedni, vagy gyorsan végez velem. Inkább az utóbbit szeretném. Egy mély levegőt vettem, és előkaptam a zsebemből a verbénás fecskendőt. Legalább pár percet nyerek evvel.
- Ezen mulattok? - kérdeztem először rekedten, majd megköszörültem a torkomat és összeszedtem minden bátorságomat. Mégis a saját életem a tét.
- Embereket öltök temetőkben? Nem is zavar, hogy van nézőteretek? - csóváltam meg a fejemet, és egy apró fintor jelent meg az arcom szélén. Hogy tudnak ezek így élni?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyKedd Május 08, 2012 10:34 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_lcdlheLrIh1qaxlf4o1_500
Scarlett R. Montgomery

Ha azt mondom, elegem van mindenből, nem ítélsz el? Biztos? Helyes. Mert ha megpróbálnál, biztosan holtan hevernél másodperceken belül valahol a földön, és teperhetnél a túlvilágon, hogy ne juss pokolra, vagy valami ilyesmi. Egyedül voltam, aztán ott volt Damien, majd megint egyedül lettem - hála a kis szőrös korcsoknak -, és nézzenek oda, msot felbukkant a nővérem, akiért nem egyszer ejtettem könnycseppeket, de szépen össze is zavart, s most próbálom összerakni létem kis darabkáit. Olyan ez, mint valami morbid kirakós, de hidd el, nekem ez egyáltalán nem tetszik. Mindig igyekeztem megtartani az emberségem, bár az tény, hogy soha a büdös életben nem élnék állati véren, s mikor megéhezem, kikapcsolom az érzelmeim, csak az ösztöneimre hallgatok, de mégis. Ember maradtam ott bent, a lelkem legmélyén, erre pedig büszke vagyok. Az pedig már megint más tészta, hogy msot is épp egy ártalmatlan lányra vadászom, leskelődöm utána, micsoda rémes húzás, pont a temetőben! De kérem, most épp nem az az érzelgős kislányka vagyok, sokkal inkább egy gyilkos, akinek tetszik az efféle irónia. A temetőben gyilkolászni... Mmm, valóban ínyemre van.
Egy bokor mögött bújok meg, mikor a lány leguggol, innen látom, hogy szemei csillognak, ami arra utal, hogy hamarosan egy kis drámát fogok látni, de ugyan! Én arra nem vagyok kíváncsi, szóval mielőbb cselekednem kell, nem mozizni jöttem, különben hozok popcorn-t is.
A sírkövek között sétálgatok, megbújok mögöttünk, árnyékként suhanok egészen addig, ahol egy fekete márványkő előtt bánkódik a fiatal lány, úgy tűnik, a testvérét siratja. Szerető nővér... Aha, ismerős a helyzet, de olyannyira nem érdekel ez msot engem, a saját iróniámon nevetek, és meghozom egy újabb halál hírét, amit majd talán állattámadásnak nyilvánítanak ki, vagy istentudja. De talán eltakarítok majd magam után.
A lány mögé suhanok, aki én korombeli, legalábbis kinézetre, mivel én sokkal idősebb vagyok nála. Egy mozdulattal közelebb lépek, kezem a szájára tapasztom, fogaim a nyaki ütőérbe mélyesztem, s oly erős éhség tör rám, hogy nem foglalkozom azzal, hogy irányítsam vérét, arcom valószínűleg tiszta trutyi lesz, kit érdekel... Magam felé fordítom, úgy szürcsölöm tovább az őt éltető nedűt, egy pillanatra szemeibe nézek, s ott megpillantom a félelmet, a meglepettséget, és a beletörődést, hogy biz ám, ő most el fog patkolni! Felnevetek, sátáni hangom visszhangzik az üres térben, a holtak pedig nem igen fognak rám szólni. Nem vacakolok hát tovább, kiszívom az utolsó csepp vérét is a lánynak, ezzel véget vetve életének. Nem törődöm azzal, hogy a szám maszatos maradt, nem törlöm le, csak egy kis erőt kifejtve arrébb tolom a követ, bedobom az ifjú hullát a csontváz mellé, visszahelyezem a márvány lapot, és indulok is dolgomra. Lépkedek a kihalt területen, már egy lélek sincs itt, pontosabban ha hívő lennék, ezt így nem egészen mondhatnám, vagyis hát... szellemek léteznek, de engem nem zavarnak, míg nem keresztezik utam. Amint ezeket gondolom, fülem fájdalmasan megüti a halk léptek zaja, mégis olyan hangosan hat ebben a síri csendben, hogy akaratlanul is összerezzenek. Mikor megérzem, hogy egy emberrel van dolgom, rögtön felkapom a fejem, megpördülök a sarkamon, és felnevetek. Remélem nincs ellenére, hogy alvadt vér virít a képemen...
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 11:53 am

Temetõ     - Page 3 Tumblr_m15lc7j0DM1r5a99d

Valójában nem is tudom, hogy miért álltam szóba a férfivel, hiszen egyáltalán nem vagyunk közös nevezőn, és soha nem is leszünk. Egy röpke gondolat erejéig megfogalmazódott bennem az, hogy minden egyes cseppet kiszívjak az őt éltető vörös léből, de elvetettem, a gondolatot. Nem ér annyit az egész, meg különben is boszorkány. Nem igazán volt rá alkalom, hogy boszorkányokat támadjak meg, hiszen ők segítenek minket, hogy a napon járhassunk, vagy védelmet kaphassunk. Persze vannak olyanok, akik ellenünk vannak, de ezek száma elhanyagolható, mert akik utálnak minket, azok inkább távol is tartják magukat az éj teremtményeitől. Persze kivételek ez alól, akik előszeretettel hangoztatják a felénk táplált dühüket, de nekem és a családomnak egyikük sem árthat. Tulajdonképpen meg van az okom a nagyképűségre, hiszen több mint ezer éve itt vagyok eme bolygón, élek, és élni is fogok. Nem hiába gyűlölnek sokan, hiszen az életemért, és azért, hogy a családom is élhessen, bármit megtennék. És a bármi alatt mindent értek. Persze ebben az egyben még Klaus is egyet ért, és szerintem hajlandó lesz a békére. Zsebre dugott kézzel hallgatom a fiatalember szavait, mert végül is mért is ne tehetném zsebre a kezem? És persze egyből látom, hogy valami nem tetszik neki.
– Az ellenségeid száma mindig meghatározza azt, hogy jó úton jársz, és csak a féltékenység beszél belőlük… - Jegyzem meg, miközben a tekintetébe fúrom a sajátom, de egész lényem rideg elutasítást sugall. Az igazat megvallva nekem sem szimpatikus a fiatal férfi, így kezdem a társaságát frusztrálónak érezni. Majd kissé elgondolkodom, miért is közölte velem, hogy nem szívleli a fajtámat, de volt egy, akit igen. Mondjuk nekem nem fontos az, hogy kedveljenek, nem azért teszem, amit teszek, és nem azért mondom, amit mondok, hogy mindenki el legyen ájulva tőlem. Aki gyűlöl, annak is ki kell bírnia velem azt a röpke 5-10 perces társalgást, ha dolgom van vele, a többi nem számít. Lazán pillantok az órámra, ami nem a legolcsóbb darab, és magamban nyugtázom, hogy közel fél órája vagyok itt, és lassan vissza kellene mennem Elenához, aki várja a fejleményeket. Amint ez a gondolat megfogalmazódott a fejemben, már rezegni is kezdett a telefonom. Felvettem, és hallottam a hangján a feszültséget, amit én okoztam a reggeli kis akciómmal. Mennem kell, mert ez nem tűr halasztást, és még haza is kell mennem, ugyanis várnak rám már ott is. Zachary-ra pillantok.
– Szívesen elcsevegnék még remek társaságoddal, de ideje mennem, tudod, elfoglalt vámpír vagyok. – Nyomom meg a „vámpír” szót, pusztán csak azért, mert közölte, hogy nem szereti a fajomat. Rápillantok, és búcsúzásképpen intek a fejemmel, és mintha ott sem lettem volna…

Number of Words: 421

//Köszönöm a játékot, részemről vége, ihlethiány miatt. Embarassed //

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzer. Ápr. 18, 2012 4:46 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so5_250Temetõ     - Page 3 Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so6_250

~to Elijah

Elijah kérdései befejeztével zsebre tette a kezét, s úgy nézett engem. Nem szeretem, ha egy vámpír ennyire el van szállva magától, még akkor is, ha ő egy első. Igaz én sem vagyok valami szerény, de én elég sokat szenvedtem, és úgy gondolom, hogy van mire büszkének lennem. Ő pedig csak vámpír lett, s szinte nem is kellett küzdenie semmiért, mert minden amit szeretett volna megkapott. Sőt, ha úgy volt kedve, akkor bárki életét kionthatta. Igen, ez állhat az utálat középpontjában, és sajnos, vagy nem sajnos, ezen nem is tudok változtatni. A vámpírokat örökké utálni fogom. Számomra az lenne a legrosszabb dolog, ha vámpírrá változtatnának. El sem tudom képzelni, hogy mit tennék. Nagy valószínűséggel nem változnék át, nem lennék rá képes.
- Nem vagyunk rokonok. - gondolatmenetemet megzavartam egy válasszal, amit ugyan olyan gúnyos hangnemben mondtam, mint azt ő tette. Kérdése után már biztos vagyok abban, hogy Jenna és Elena rokonok voltak. Jó lenne kideríteni, hogy hogyan is halt meg, bár van egy sejtésem, hogy Elenát védte, mint azt minden ember teszi ebben a városban. Második kérdése megütötte a fülemet. Szerintem ez egy teszt, hogy merek-e neki igazat válaszolni. Nem hiszem, hogy hazudnom kéne neki, mert nem félek tőle.
- Szerintem erre a kérdésre te is tudod a választ, bár ha nem akkor elmondom. - kezdtem el a válaszomat - Hát, az ellenséged vagyok. - fejeztem be a mondandómat. Kíváncsian várom mit fog reagálni a válaszomra, bár nem hiszem, hogy rám támadna. Túl nemes ahhoz, hogy ezt megtegye. Igaz eddig nem ezt vettem rajta észre. Sokkal inkább a rejtőzködő, agresszív vámpírt, aki arra vár, hogy valakit megölhessen, és ez a valaki én is lehetek, sőt szerintem én leszek. Mondjuk igaz, hogy szívesen megküzdenék vele. Jó lenne tudni, hogy az erőm mennyit bír el, de természetesen azt is tudom, hogy abba belehalnék. A bált pedig túl szeretném élni, mert biztos lesz ott is valami botrány amiből nem szeretnék kimaradni. Igazándiból nem is a botrány érdekel, hanem az igazam. Az is úgy, hogy szeretném megvédeni azokat, vagy kiállni azok mellett akik a vámpírok ellen vannak.
- Tudod nem bízom a vámpírokban, igaz egyszer már megbíztam egyben, de őt megölték. - mondtam el neki nem is tudom, hogy miért. Nem gondolom, hogy tudnia kellene róla, mert nem hiszem, hogy valaha is látni fogja valaki azt az énemet, akinek nincs baja a vámpírokkal. Sőt, még ha kell együtt is tud működni velük. Habár akkor sem tudnék a jó oldalra állni, mert nem a jó réteghez tartozom, de tudok alkalmazkodni, a cél elérésében bármit.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 6:23 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_m15lc7j0DM1r5a99d

A napok összefolynak, és nem tudom, hogy mikor milyen nap, vagy esetleg dátum lehet. De engem, mit sem érdekel, hiszen az évszakokat mindig tudom, és érzem a jöttüket, innentől kezdve más nem számít. Nekem ennyi elég. Érdekesen alakult az elmúlt néhány napom, de erről azt hiszem felesleges szót is említeni. Szerintem a magán ügyem, mindenesetre tartalmas volt, és még nincs vége. Most eljöttem Elenától, mert nem érdemes éjjel nappal vele lennem, figyelve van, s ha bármi probléma van, hamar odaérek. Most amúgy is egy kis kikapcsolódásra vágytam, hiszen a fülembe jutott, hogy anyám bált akar szervezni, és gyanakvásom irányába megint felerősödött. Attól tartok, megint tervez valamit, hiszen a városalapító családjai elsőként szerepelnek a vendéglistán. Bár gyanakvásomat nem mutattam irányába, de szólnom kellett Mariah-nak. Első utam a nőhöz vezetett, és beavattam a részletekbe. Kértem, hogy jöjjön el, és természetesen nem mondott nemet. Tudom, hogy kihasználom, de az alku az alku. Szükségem van a segítségére, és legalább több szem többet lát. Bár anyám igen agyafúrt teremtés, és igencsak okos, ha a célja eléréséről van szó, de én is olyan vagyok, hiszen tőle örököltem. Bár megnyugtat a tudat, hogy ereje még mindig nem teljes, így bármiféle varázslata kudarcba fulladhat, ha erősebb, mint amennyi ereje van. Persze ott vannak a Bennett boszorkányok is, de köztudott, hogy az anya megint eltűnt, vagy meg sem lett. Nem tudom, de ez annyira még nem érdekel. Eme gondolatmenetemből a temetőben riadok fel. Eleinte sehol senkit nem látok, hiszen ki járna erre? Pedig most is rám férne egy kis friss éltető vörös nedű. Meglátok egy alakot nem messze, amint éppen hozzáér egy sírkőhöz. Eleinte nem ismerem fel, de amint szembe érek vele, beugrik, hogy honnan ismerős. A Bál. Rebekah nagyképű boszorkánya az. Sosem szerettem az olyan boszorkányokat, akik azt hiszik, hogy mert ismernek néhány Eredeti elleni varázst, már bátrak, és meg tudják védeni magukat tőlünk. Pedig nincs annyi ereje, hogy az ájulásig alkalmazza azt az érfelrobbantásos varázst, maximum lelassítanak vele, de azt is csak percekre, ami egy ember esetében igencsak kevésnek mondható. A felgyújtó bűbáj meg azért nem működik, mert köztudott, hogy a tűz nem árthat nekünk. Ez a boszorkány – hogy ís hívják? Talán Zachary - , is azt gondolja, hogy lehet pimasz velem, de ha oda kerülne a sor, megmutatnám neki, hogy levés pár másodperc egy varázslatra, amennyit a támadás előtt kaphat. De mindegy is, igyekszem a legemberibb formámat elővenni, de valahogy mégiscsak a rideg és gonosz tekintetemmel találja szemben magát.
– Zachary, igaz? Mi járatban erre? Csak nem rokona volt Jenna Sommers-nek? – Kérdezem gúnyos hangnemben, miközben egy sokkal fontosabb kérdés jut eszembe…
– Ugye nem kell aggódnom amiatt, hogy esetleg az ellenségem vagy? – Teszek fel egy újabb kérdést, mely igen érdekel. Kezeimet zsebre teszem, és úgy nézek a férfira.
Szavak száma: 450
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 9:29 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_llmwuc1Br11qk1j4po1_500

~to Elijah

Az erőm ismét a maximumon. Annyira más érzés az amikor fel vagyok töltődve. Minden porcikámban érzem az erőmet, s úgy érzem, hogy bármit megtehetek. Most pedig sokkal több erőm van, hogy közeledik a telihold. Furcsa módon rám is hatással van a telihold, igaz nem úgy, mint egy vérfarkasra, de az erőm fokozódik, majd amikor a hold eléri a 90 fokot szinte szétcsattanok az energiától. Leírhatatlan érzés. Nem tudom, hogy ez a dolog, hogy alakult ki bennem, de örülök, hogy ilyen történt velem, mert egy estére sebezhetetlen vagyok. A gondolkozásba belefeledkeztem sétálás közben, ennek köszönhetően el is tévedtem. Bár ennek jelen pillanatban örülök, mert így megismerhetem a szülőhelyemet. Még sosem voltam az erdőben. Mióta itt vagyok ma először jöttem ki, igaz most is csak azért, hogy feltöltődjem. Úgy sincs semmi dolgom, így miért ne barangolhatnék, és így a szenvedélyemnek is élhetek, a történelemnek. Imádom azokat az épületeket amik évszázadokkal ezelőtt épültek, és még ma is állnak, a romos épületek pedig még jobban vonzanak. Nagyon sokat tudok a régi életről. Ezt köszönhetem annak, hogy egy vámpír mesélt nekem. Fura arra gondolnom, hogy volt egy olyan idő amikor a legjobb barátom egy vámpír volt. Ő volt az egyetlen vámpír akiben megbíztam, és tudtam, hogy nem ártana senkinek. Sajnos ennek meg is lett az átka. Megölték.. Arra lettem figyelmes, hogy egy temetőbe érkeztem. Ijesztő , de nem azért, mert egy temető, hanem amiatt, hogy érzem az itt fekvő lelkeket. Már-már azt hinné az ember, hogy nem lepheti meg a természet, de akkor rácáfolnak. Olyan érzetet keltett bennem a velem szemben, lévő sír, mintha ismerném az abban fekvő lelket. Elindultam felé. Minél közelebb értem annál erősebbé vált az érzés. Már olyan közel voltam hozzá, hogy a sírra írt nevet el tudtam olvasni. "Jenna Sommers".
Nem ismertem ilyen nevű, és még csak olvasni sem olvastam róla. Megérintettem a sírfeliratot, s Elena Gilbert arca jelent meg előttem. Nem tudom, hogy miért ő, bár az a sejtésem, hogy rokonok. A meglepettségemből egy kedves ismerősnek nem mondható személy zavart meg.
- Helló Elijah. - köszöntem neki gúnyosan. Jobban örültem volna, ha most egyedül maradhatok, de már nincs mit tenni. Kíváncsi vagyok, hogy miért jött ide. Bár nem hiszem, hogy elmondja, mert ő sem nagyon kedveli a társaságomat.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 5:05 pm

Temetõ     - Page 3 Tumblr_lvci5q1eV41r586j2o2_500

A megbocsájtás különleges adomány, és el kell fogadni. Nem érdemes firtatni a miért-jét, csak van és kész. Mindig is volt. És lesz. Most, hogy itt állok a boszorkánytól alig egy leheletnyire, könnyebben láthatom az arcán is, hogy igaz amit mond. Viszont érzem a félelmet is, melyet a közelségem okoz. Bonnie Bennett mindig is az az ember volt, aki őszintén megmondta a dolgokat.. Valószínűleg pont emiatt is az egyik legjobb barátnője Elenának. És persze nem utolsó sorban egy erős boszorkány, még ha ezen a téren nagyon az elején jár. Többet tapasztalt, mint bármelyik másik hozzá hasonló az ő korában. De a Bennett boszorkányok mind erősek voltak, és azok is maradnak. Tudom, hogy a szemeimben lakozó érzelmeimet is látja, de nem tudja megfogalmazni mik is azok. Csak ott vannak, és kész. Én általában keserűségnek nevezném, mely keveredig ridegséggel, és vággyal az élet után. Aztán a távolságot csökkenti, ami kettőnk között van, és én nem tudom miért van ez. Majd meghallom a mondandóját.
- Mikaelt már éppen kutatja valaki... Valahogy úgy érzem, hogy a családom az utóbbi időben mindenhol nagyon felkapott lett... - Jegyzem meg, majd a telefonjáért nyúl. Addig egyetlen szó jár a fejemben... Szörnyeteg. Ha Klaust annak titulálja, akkor végül is én is az vagyok, ahogy a családom többi tagja is az. Mégis, most valahogy úgy érzem, hogy Bonnie mintha érdekesen viselkedne, szinte már-már a kikezdés határát súrolja. Tisztában vagyok azzal, hogy nem nézek ki rosszul, hiszen hála az égnek a külsőmre mindig is figyeltem, habár ezeket a dolgokat, mint nemi érintkezés egy halandóval, nem igazán tudtam kezelni. Valahogy mindig előjön a vámpír, ha a nyaki ütőeret megérzem. Mondjuk amikor sokkal fiatalabb voltam, előfordult, hogy megölhettem embereket, de nem mindenre emlékszem a múltamból. Lehet azért mert nem is szeretnék... Bonnie-ból nem nézném ki az ilyet, de talán csak egy kis törődésre vágyik, hogy meghallgassák. Miközben Bonnie írja a szöveges üzenetet valószínűleg Elenának vagy Caroline-nak addig én valahol egész máshol járok. Egy női arc rajzolódik ki lelki szemeim előtt... Anilyn. Néha a bűntudatom emészt, hiszen Katerina iránt is tápláltam olyan érzelmeket, amiket nem kellett volna, és az igazat megvallva Elena is ébresztett bennem hasonló érzéseket. Ám mikor az előbbi hölgyemény eltűnt a képből, ismét eszembe jutott, amit Anilynnel átéltünk, és olyankor kissé árulónak éreztem magam, hiszen elárultam azt, ami kettőnk között volt, ami kettőnket még mindig összeköt. Ahogy a Petrova vérvonal is hozzá kapcsolódik. Talán a hasonlóság miatt volt, vagy aszemélyiség nem tudom... És persze ott volt az a kevés testi kapcsolat is... Ha a mi időnkben élnénk, már rég a nyakamat szegték volna, sőt elvileg a mi házasságunk is csak egy boszorkány által köttetett. Egy Bennett boszorkánnyal. És most itt vagyok eggyel, aki olyan dolgot szeretne, amit lehet, hogy nem kellene, mert annak ellenére, hogy mi is ő, mellette ember is, és még fiatal.
- Ki zavarta meg a mi remek kis társalgásunkat? - Lépek hátrább pár lépést, és leülök egy padra, ami egy sír előtt van. A hangomban ott a cseppnyi gúny, vagy ellenszenv, lehet, hogy ezzel elijesztem, de ki mondta, hogy mi a szándékom? Mert azt csak én tudom, és senki más. Különben is vannak most fontosabb dolgok is... És hirtelen el kezd járni az agyam. Valami nem stimmel, valamit terveznek, és most azonnal el kell, hogy hagyjam a helyszínt.
- Tudod mit? Majd értesítelek, de most mennem kell! - Jelentem ki ridegen, és meg sem várva a válaszokat elsuhanok, mintha ott sem lettem volna...

* Vége *
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Temető
» Temető
» St. Louis temetõ
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-