world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 25, 2015 2:53 pm




Mark && Rachel && Brandon

WHATS GOING TO HAPPEN?

Iszonyatos, hasogató fejfájással ébredtek de egyikőtök sem mond le a mai napi munkáról. A nap lassan telik, meleg van és mindegy mit vesztek be, mennyi kávét isztok, hány pohár kólát gurítottatok már le vagy mennyi vízzel frissítették már fel magatokat. A gyötrő migrén a nap végiéig kíméletlenül jelen van. Nem vágytok másra, mint hogy hazaérve végre lezuhanyozzatok és aztán ágyba feküdjetek, hogy legalább képesek legyetek kialudni az ismeretlen fejfájást. 
Órákkal később azonban felriadtok. A fejfájás eltűnt de a szívetek vad mozdonyként zakatol. Eltűnt az ismerős ház, a szoba, a kényelmes ágy. A talaj mocskos keménye dolgozik hátatokon még fekszetek és néhány éjszakai bogár mászkál ruhátokon mikor végre rádöbbentek, hogy miért simogat ilyen kellemesen a szél és miért van rothadó fűszag körülöttetek. Ahogy fölültök és egymásra pillantotok, azonnal néma szövetség köttetik hármótok között; akármi is történt, mindannyian benne vagytok a pácban és hárman több esélyetek van a túlélésre, mint egyedül. A temető lezárva. Körbenéztek. Egy kört fedeztek fel magatok körül. Egy kört melyből nem tudtok kilépni. S a távolból kántálás hallatszik...


SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 6:23 pm


Sarah & Enzo



   Valamihol legbelül vicces Sarah gondoskodása és az, hogy mennyire mondja, hogy ne igyak többet. Ha nem lenne totál buzis, talán még el is kuncognám magam, így azonban csak egy elfojtott mosoly kerül a szám szegletébe, és ravaszul csillan meg a szemem.
- Vámpír vagyok, Kicsi Lány. Csukott szemmel is visszatalálok a Salvatore házhoz - kacsintok Sarah-ra egy ravaszkás félmosollyal. Kíváncsi vagyok, hogy milyen reakciót fog kiváltani ez az egyszerű mondat belőle, bár sejtem, hogy a szeme sem fog rezzeni, hogyha olyan erős, mint ahogy én gondolom.
Poénosra fogom a figurát és elhelyezkedem valami modell pózban a sírkövön, de úgy tűnik, hogy Sarah nem nagyon vevő erre. Kezd elszállni a jó kedvem, ahogy a komoly arcát nézem, majd mikor visszaadja a piát és feláll, már sejtem, hogy itt fog hagyni. De vajon miért érzem magam ettől ennyire rosszul és miért tűnik el az alkoholos mámorság egyik pillanatról a másikra? Elkomolyodom, ahogy a szavait hallgatom és én is felállok. Egy hosszú másodpercig mélyen egymás szemébe nézünk, majd Sarah elindul kifelé a temetőből. Szinte tátott szájjal bámulok utána, majd komoly arckifejezéssel nézek a lány után, végül eltűnök. Hogyha Sarah hátranéz, néhány lépés után már nem láthat engem, csak a kupak nélküli, félig üres whiskey-s üveget a sírkövön...

//Köszönöm a játékot, nagyon élveztem! *-*//

   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 6:05 pm

- Ha vissza akarsz találni Stefanékhoz, akkor szerintem neked sem kéne többet innod. - mondom miután végig néztem ahogy elhelyezkedik a sírkövön. Elveszem tőle a whiskey-es üveget és a kezemben tartom.  Most tényleg, lassan már az is csoda lesz, ha feltud innen állni, nem még az, hogy sétáljon nem is tudom mennyit, bemennyen a Salvatore házba és vissza vigye a piát. Tuti, hogy nem lesz képes rá, főleg, hogy a részegek nem nagyon tudnak csöndben lenni, egyből felfigyelnének rá, hacsak éppen akkor, amikor megy nem lesz otthon senki. Ha így lesz akkor sima ügy.
- Van már elég képem, amúgy. - mondom neki miközben nézem, és azon kapom magamat, hogy az arcomon megjelenik egy mosoly ahogy a részeg Enzo itt ül mellettem és engem néz. Nem tudom miért, de valahogy mikor a közelében vagyok a gondolataim csak rá figyelnek, nem foglalkoznak a többi dologgal, amivel kéne. Enzora összpontosítanak. Csak úgy, mint amikor fényképezek, akkor is ugyan ez van, és én ezt nem bánom. Szükségem volt egy kis társaságra, bár valljuk be, jobban örültem volna másnak, például Mattnek. - még akkor is, amikor a tudatalattim örül annak, hogy Enzo itt van -
Ahogy ránézek, eszembe jut megint az a pár perccel ezelőtti mondata, amivel mondhatni sikerült megbántania. Persze, tudtam, hogy csak "játékszer" voltam számára, de most, hogy kimondta, tudatosult bennem, hogy nem csak magamnak képzeltem ezt be, hanem ez a kőkemény igazság.
- Tudod mit? - kezdem, miközben felállok mellőle. - Igazad volt, jobb, ha nem tudok több mindent. Minden sokkal jobb volt míg te nem léptél be az életemben. Jó életem volt, lehet, hogy egy része hazugság volt, de legalább boldog voltam, és minden amiben hittem valósnak tünt. Szóval igen, szállj ki az életemből. - vissza adom neki az alkoholt és hátrébb lépek. Ez a jó döntés, tudom. Muszáj innen elmennem, és ezt is teszem. Elindulok a temető kijárata felé, és haza megyek. Ha most nem tettem volna meg ezt, akkor nem tudom, hogy később képes lettem volna-e erre...

To Enzo
•• ez a reagom nagyon rossz lett Sad •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 5:50 pm


Sarah & Enzo



   Furcsa egy estébe nyúló délutánt kerekítettem ebből a helyzetből, de élvezem. Nem problémázok azon, hogy Sarahval vagyok, hogy ő mit keres itt, és hogy én mit keresek itt. Egyszerűen csak élvezem a helyzetet, elszürcsölgetem a finom whiskey-t, amit este majd vissza kell csempésznem a Salvatore házba és nem gondolkozok semmin és senkin. Csak vagyok, ebben a furcsa, részegítő, mámoros ködben, amely lassan az agyamra telepszik és fetrengek a sírkövön.
Megjegyzem, hogy furcsa, hogy Sarah nem iszik és ahogy kifejti a nézőpontján igazán felnőttesen viselkedik, és ezzel ismét nő a szememben - egy picit biztosan.
- Hmm. Értem. Helyes. Ne is igyál. Az alkohol rossz! - jelentem ki határozott hangon, komoly arckifejezéssel és biccentek egyet. Majd meghúzom az üveget. Újfent.
- Amúgy bocs, hogy belepofátlankodtam a fotóhelyedbe. Csinálj rólam egy képet, hátha nem látszódok majd rajta - vigyorodom el és afféle ravaszkás, kisfiús báj csillan meg a szememben. Felülök a sírkövön, az egyik lábamat felhúzom, és hátratámaszkodva az egyik kezemmel helyezkedem el úgy, hogy a másik kezemben ott lóg az üveg. És várakozóan nézek a lányra. Komolyan. Remélem, hogy legalább valami apróbb mosolyt ki tudok csalni belőle és akkor itt is hagyom a sírköveivel meg a gépével. But first: let me take a selfie!
   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 5:00 pm

Nem tudnám pontosan megmondani azt, hogy mi kavarog most bennem. Az érzéseim, gondolataim össze-vissza cikáznak, én pedig akármenyire is szeretnék rendet rakni legalább a gondolataim közt, de nem tudok. Mikor már azt hiszem, hogy mindent tudok, és megértettem a dolgokat, akkor bumm, jön még egy adag titok amin gondolkodhatok. Amit megérthetek, felfoghatok, és a "legjobb" az egészben, hogy pontosan jól tudom, hogy még mindig nem tudok mindent. Még mindig megannyi titkot nem mondanak el nekem, pedig itt folyik minden az orrom előtt, csak nem tudom, hogy mit kell keresnem, így elég nehéz felismernem, de nem fogom feladni, kifogom deríteni, hogy mi folyik itt, ebben a városban, és, hogy mi az a nagy titok amit nem mondanak el nekem, mert szerintük gyenge vagyok hozzá. Vagyis nem mondták ki, de tudom, hogy ezt gondolják. Pedig tévednek, nagyon.
- A legtöbb fősulis lány nagyban alkoholizál, mindennap bulizik és úgy öltözködik mint az út széli kurvák. Már nem azért, de én nem ilyen vagyok, és nem is akarok hozzájuk hasonló lenni. - mondom neki a válaszomat arra, hogy miért nem piálok. Közben leülök mellé a sírkőre és az előbbi mondatomon gondolkodok. Párszor megfordult a fejemben az, hogy talán jobb lenne, ha megváltoznék és olyan lány lennék, mint a legtöbb a fősulin, de aztán mindig elvetettem ezt az ötletet, mert rájöttem, hogy én így vagyok jó ahogy, ilyen vagyok, így kell engem elfogadni. Aki pedig nem fogad el úgy, ahogy vagyok, az nem számít, hisz azzal kell foglalkozni akik szeretnek, igazán szeretnek.
- Elég ha kettőnk közül egyikünk részeg. - mondom ránézve miközben eltolom magamtól a kezét amiben a whiskey-es üveget fogja. Semmi kedvem nincs ahhoz, hogy egy sírkövön üldögélve, részegen, dúdolászva beszélgessek Enzoval. Nem csak vele, de vele főképp nem akarom leinni magamat. Nem azért jöttem ide, hogy lerészegedjek, képeket akartam készíteni. Bár nem bánom, hogy van társaságom csak... Nem tudom, furcsán érzem magam Enzo közelében, és fogalmam sincs, hogy ez miért van...

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 12:02 pm


Sarah & Enzo



   Kicsit komolyabb vizekre terelődik a beszélgetésünk, és az a helyzet, hogy ez valahogy cseppet sem élvezetes, pláne egy kicsit alkoholmámoros fejjel. Mindig meggondolom, hogy mit mondok ki, és mit tartok a számon belül, csak a fejemben. Nem beszélek sokat és feleslegesen, inkább én szeretek hallgatni, ahogy a másik cseveg-fecseg, és szép lassan kitudódik az összes kis titka. De kezdek rájönni, hogy most én árulok el kicsit többet, mint szeretnék, és ezért meg is szidom magam. No, meg persze a kezemben lévő whiskey-t, hiszen úgy gondolom, hogy az alkohol a hibás és nem Sarah kellemes társasága. Igazából erőteljes és határozott nőnek tartom, aki ha megtudná a teljes igazságot Mystic Fallsról és a családjáról, legyintene és azt mondaná, hogy "Oké, vettem.". Tuti biztos vagyok benne, hogy nem rohanna el sírva, totál sokkban a városból, hanem még inkább bele ásná magát a dolgokba. Csakhogy emberként igen veszélyes itt élni, és nem azért kavartam-túrtam fel az életét, hogy végül átharapott, kitépett torokkal végezze a város egyik elhagyatott sikátorában. Ő csak egy egyszerű lány, akit eszközként használtam a bosszúmra, de nem akarom, hogy csak úgy, értelmetlenül haljon meg.
Lehuppanok a sírkőre, lábamat lazán keresztbe vetem a másik lábamon és úgy kortyolok az üvegből, majd Sarah felé nyújtom.
- Ne már. Főiskolás vagy, nem? Azt hittem a mai főiskolások életeleme a pia és az alkohol. Bulizni sem szoktál? - húzom el fintorogva a számat és forgatom meg a szememet. Elég gáz!
- Én azért szeretem a jó alkoholt. Ezzel jobban járnál, egy igen finom whiskey-t tartok a kezemben. Damon-nek jó az ízlése ezekhez a dolgokhoz. Legalább ezt próbáld ki, és ne azt a sok szart, amit az ilyen főiskolai bulikon vedelnek a többiek - nyújtom ismét a lány felé az üveget és remélem, hogy sikerül meggyőznöm. Nem is értem, hirtelen miért vált életcélommá, hogy megkóstoltassam Sarah-val ezt a finom nedűt. Mert tényleg jó.
   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 11:22 am

Megforgatom a szemeimet mondata hallatán. Annyira elegem van már abból, hogy még ő is azt hiszi, hogy nem tudnék megbírkózni ekkora teherrel, azzal, hogy mik folynak ebben a városban. Hát téved, ahogy mindenki más is, igen is erősebb vagyok, mint amilyennek hisznek. Ha Enzo is ilyennek gondol - már pedig ilyennek hisz, most mondta el igazából búrkoltan, hogy nem bírnám elfogadni, nem bírnék megbírkózni azokkal a dolgokkal amik körülöttem folynak - akkor minek van itt még? Miért kevert engem bele ebbe az egészbe? Miért forgatta fel az életemet? Minél több kérdés merül fel bennem, minél többet gondolkodok az elmúlt napokon, annál jobban tudom, érzem, hogy mégtöbbet kell tudnom arról, amit mindenki titkol előttem. Igaz, azt még nem tudom, hogy hogyan fogom kideríteni a dolgokat, de egy valamiben teljesen biztos vagyok; mégpedig abban, hogy tudnom kell mindent! Eleve eléggé kíváncsi típus vagyok, szeretek belekeveredni dolgokba, ebben pedig lassan már nyakig benne vagyok. Nem fogom feladni a nyomozást addig, amíg meg nem tudom azt, amit tudom, hogy mindenki tud, csak én nem tudok, de tudnom kell!
Csak akkor veszem észre, hogy kicsit benn tartottam a lélegzetemet, mikor Enzo is hátrébb lép, így nagyobb tér van közöttünk. Tudatalatt úgy látszott, hogy feszengek a társaságában, pedig eddig nem gondoltam ezt így. Néha úgy tud hatni rám, amin én is meglepődök, pedig teljesen felforgatta az életemet és utálnom kellene, de... Nem utálom, nem tudom, nem akarom, magam sem tudom, hogy melyik a helyes válasz.
Nézem ahogy leül a sírkőre, és elveszem tőle az üveget, miközben előtte állok. - Nem iszom, és neked sem kéne többet. - mondom ugyan olyan hangon, mint pár perccel ezelőtt.

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Júl. 12, 2015 10:06 am


Sarah & Enzo



   - Csak én már ismerem az igazi világot, amit te még csak most kóstolgatsz. - válaszolom lazán, egy enyhe horkantás után, ami annak szól, hogy törődöm vele. Nem. Tök leszarom mi van a Kicsi Lánnyal, egyszerűen csak nem akarom, hogy feleslegesen ismerje meg az igazi világot. Ez talán aggódás? Törődés? Nagy gondba leszek, ha igen. Persze ez még viccnek is röhejes, hiszen tényleg nem érdekel, mi lesz a lánnyal. Nem foglalkozok azzal, hogy mit csinál, vagy éppen mit keres itt. Csak ha már itt volt, hát gondoltam ráijesztek egy kicsit. Ami persze - mint a mellékelt ábra mutatja - nem igazán jött be. Az alkohol kezdi lágy mámorba borítani a testemet és az agyamat, így egy véletlen mozdulat miatt kicsúszik a kezemből az üveg. Még szerencse, hogy nem a sírkőre esett, elég hülyén néztem volna ki, hogyha onnan kezdem el lenyalogatni a finom whiskey-t, hiszen azon széttört volna az üveg. Képzeljétek el a jelentet, megvárom!
Lehajolva enyhén súroljuk egymást, amit egyelőre nem dolgozok fel és nem is érdekel. Miért van útban egyáltalán ez a lány? Miért nem fél tőlem és lép hátrább? Talán még jobban rá kellene ijesztenem? Persze, ez is csupán szórakozás lenne a részemről, nem sok haszna lenne. Inkább meghúzom az üveget és örömmel konstatálom, hogy Sarah egy picit hátrébb lép, beleütközve a sírkőbe. Felvont szemöldökkel nézem a lépését és lazán megvonom a vállam, majd én is kicsit hátrébb lépek. Szívem szerint, a móka kedvéért inkább ismét szorosan odaállnék elé, de nem akarom szivatni a lányt. Az érzelemmentes kijelentésre kicsit meglepődök. Néhány másodpercig mélyen nézek sötét szemeimmel Sarah-éba és elkomorodok. A másodpercek egyre hosszabbra nyúlnak, majd végül én töröm meg a csendet:
- Pontosan Kicsi Lány. Csak erre kellettél. - a szavaim erőteljesek és határozottak, ám a hangom lágy suttogás. Szinte látom, hogyan sérti meg a lány szívét a szavak éle, hogyan nyílik fel a szíve és hogyan maradnak ott vérző sebként. Ám valami furcsa késztetést érzek, hogy elvegyem ennek az egész témának a súlyát és ne lássam, ahogy Sarah sírva-fuldokolva rohan el, és hagy ott engem.
- De már vége, meguntam. Úgyhogy erre igyunk! - húzom meg az üveget, majd lehuppanva a sírkőre a lány felé nyújtom az üveget.
   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:22 pm

Kicsit meglepődöm a mondatán. - Óvatosan Enzo, a végén még azt fogom hinni, hogy aggódsz miattam. - mosolyodok el ahogy reagálok arra, hogy nehogy bajom essen ilyen helyeken. Most tényleg, ha így folytatja még azt fogom hinno, hogy komolyabban foglalkozik velem, hogy törődik velem, számít neki, hogy mi van, mi történik velem. Ez viszont nem történhet meg, hisz pontosan tudom, hogy ő nem képes arra, hogy bárki iránt is érezzen gyengéd érzelmeket, főleg irántam. Hiszen direkt ütötte el Matt-et, hogy aztán hősnek állítsa be magát mikor megmenti annak az embernek az életét, akit majdnem megölt. Milyen hősies tett, nemde?
Ruhánk súrolja a másikét mikor lehajol az alkoholos üvegért. Amennyire tudok, hátrébb lépek. Nem akarok ilyen közel lenni hozzá, több okból kifolyólag is. 1) már csak az alkohol szagától is megrészegülök és 2) valamiért a bensőmben beindul valami a közelségétől, és tudom, hogy ha sokáig leszek hozzá még ilyen közel akkor zavarba jövök. Viszont eszem ágában sincs kimutatni, főleg nem neki, hogy éreznék iránta bármit is, ami teljességgel lehetetlen, hiszen mondhatni tönkre tette az életemet. Egy ragadozó, egy szörnyeteg. De akkor miért nem félek tőle? Miért nem érzek félelmet a társaságában? MIért érzem magam biztonságban, mikor vele vagyok? Megannyi kérdés, amire nem fogok választ kapni a sejtéseim szerint.
- Tudom, hogy csak azért kellettem neked, hogy megkesereítsed Stefan életét. - mondom minden fajta érzelmek nélkül. Se a hangomból, se az arcomról nem lehet leolvasni, hogy most mik kavarognak bennem.

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 10:11 pm


Sarah & Enzo



   - Nem nevezném elcseszettnek, csak... - szólalok meg, majd én is elvigyorodom.
- Na jó, de, tényleg elcseszett családból származol. - nevetek fel, és ebben a nevetésben mintha enyhe gúny vegyülne, de inkább a jó kedv a domináns. Talán elkezdett hatni a whiskey? Minden esetre magam is meglepődök, hogy hogyan oldódok fel a lány társaságában. Furcsa bizsergést érzek a testemben, és egyelőre nem tudom hova rakni azt. Nem is foglalkozok vele - vagy legalábbis megpróbálok. Igazából sejtem, hogy mi játszódhat le most Sarah pici fejében, és az életében. Hiszen tényleg minden felfordult körülötte és eszembe jut az a pillanat, mikor megláttam a Salvatore Anyukát. Akkor én is úgy gondolom, hogy hasonlóan érezhettem magam, mint a lány. Talán ezért is foglalkozom vele még mindig. Igen, csakis ezért! Ismét meghúzom a whiskey-s üveget és hallgatom Sarah szavait. Értelmes szavak egy okos lánytól. Talán ezért is kedvelem és láttam meg benne valamit. Caroline is okos, de ő valahogy olyan butácska, szöszi és... Túl nő. Sarah más, erőteljesebb karakter, határozott jellemmel, ami tetszik. Persze... Csak úgy gondolatban.
-Csak aztán nehogy bajod essen az ilyen "kellemes" helyeken - vigyorodom el és mutatom a kezemmel a macskakörmöt, mire a whiskey kiesik a kezemből és a fűbe pottyan.
- Basszus! - hajolok le gyorsan - talán túl gyorsan- és veszem fel az italt.
- Damon meg fog ölni, ha elpazarlom a kedvenc whiskey-jét. - vigyorodom el és ismét meghúzom az üveget.
- Persze csak akkor, ha megtudja, hogy elhoztam, haha!
Mikor szóba kerül a család, kicsit elkomorodok, ami nem tart sokáig. Sarah felhozza ugyanis, hogy én léptem be az életébe és forgattam fel azt.
- Ja, az elején még bulinak tűnt, és érdekes szórakozásnak, de... - itt elharapom a mondatot és belegondolok, hogy mit is mondtam. Sarah csak egy játékszer nekem, mindig is az volt és most is az. Ugye?!
- Aztán kezdtek kicsit elfajulni a dolgok, és úgy gondoltam, hogy nem bírná a lelked az igazságot, Kicsi Lány. Persze Matty nagyon szomorú volt, mikor elmondtam neki, hogy hazamész - kacsintok pimaszul a lányra és kíváncsi vagyok, hogyan reagál a megjegyzésemre és vajon kibogozza-e belőle az enyhe sértést, miszerint ő csak egy időtöltés volt nekem. Nagyon remélem, hogy nem esik le neki a dolog. Kellemes társaság, nem akarom, hogy most itt hagyjon.
   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 9:54 pm

- Elég elcseszett családból származom, nem igaz? - teszem fel a költői kérdést, miközben gúnyosan elnevetem magam kicsit. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy kicsit sem neheztelek Stefanra azért, mert miatta éltem hazugságban, minden amiben hittem, amit jónak láttam pár nap alatt borult a feje tetejére, meghazudtolva mindazt amit eddig tudtam a családomról - ami nem túl sok, ezt be kell vallani - és magáról az egész életről. Rá kellett döbbenem, hogy igazából semmiről nem tudok semmit. Hazugságokban éltem, most pedig erősnek kell lennem ahhoz, hogy megértsek mindent, és, hogy jó pár dolgot eltudjak, és el is akarjak fogadni.
- Tudom, hogy nem egy hú, de boldog téma ez az egész, de... - miközben gondolkodok a mondatom második felén, körbe nézek. Egyedül vagyunk itt, bár ez nem is olyan meglepő. Lóg az eső lába, bármikor eleredhet az eső, nem csoda, ha az emberek inkább a meleg, meghitt kis otthonukban tartózkodnak. - Vonzódom az ilyen dolgokhoz, nem igazán tudok mit tenni. Ilyen vagyok. - mondom őszintén. Soha nem gondolkodtam azon, hogy megváltoztassak magamon dolgokat. Mint belső, mint külső dologról van szó. Én ilyennek szeretem magamat, az pedig, hogy mások milyennek látnak... Nem nagyon érdekel más emberek véleménye a személyiségemet/külsőmet illetően. Ilyen vagyok, így kell elfogadni engem. Aki szeret, vagy szeretni akar annak jól leszek úgy, ahogy vagyok. A többi pedig már nem fontos, legalábbis számomra.
- Ha jól emlékszem, te léptél be az életembe, s jól fel is forgattad azt. - halványan elmosolyodva nézek fel rá. - Te mondtál el nekem bizonyos dolgokat, te kevertél bele ebbe az egészbe. - felelem neki komolyan. Szemébe mondom az igazságot, hisz ő tehet arról, hogy most ilyen helyzetben vagyok. Hogy teljesen össze vagyok zavarodva.

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 9:38 pm


Sarah & Enzo



   Nem valami kellemes helyen találkozunk, ez tény, de engem nem zavar. Én már megszoktam ezeket a helyeket, gyakran járok ki ilyen s hasonló furcsa és ijesztő helyekre csak úgy magamban. Illetve a párommal, az üveg whiskey-vel, ami még mindig ott pihen lecsavart kupakkal (Azt vajon hol hagytam el?) a bal kezemben, miközben a jobb kezemet lazán a farmerem zsebébe dugom. Így állok Sarah mögött, illetve miután a lány megfordul, már előtte. Még mindig nem megyek hátrébb, nem mozdulok egy tapodtat sem, és ami egy picit meglep, hogy ő sem. Nem fél tőlem, ez látszik rajta, csak meglepődöttséget tükröz az arca. Emiatt egy kis haragot és sértődöttséget érzek. Vajon miért nem fél már tőlem a Kicsi Lány? Érdekes, és habár sejtettem, hogy ő keményebb és bátrabb, mint ahogy elsőre kinéz, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megszokja a jelenlétemet és azt, hogy mi(lyen) is vagyok.
- Nem hiszem, hogy a sötét oldal a génekben van, Miss Nelson - mosolyodom el ismét és hangsúlyozom ki a nevét. A nevét, melyet már biztos vagyok benne, hogy nem tart a sajátjának. Én mégis érzékeltetni akarom vele, hogy ki is ő valójában. Nem Salvatore. Soha nem is lesz az.
- Bizonyára sokan értékelni fogják a képeidet, hogyha kiállítod őket. Személy szerint én nem vagyok oda a fényképekért, de hát... - vonom meg lazán a vállamat, és kortyolok egyet a whiskey-ből, amit enyhe sziszegés után nyelek le:
- ... nem is értek hozzájuk, úgyhogy én csak annyit látok, hogy éppen egy sírkövet fényképezel. Ami - már meg ne haragudj, de - nem túl kellemes és vidám téma - fejtem ki a véleményemet a lánynak, és ismét egy pimasz vigyor jelenik meg a szám szegletében. Vajon a whiskey hatására vigyorgok ennyit, vagy Sarah miatt? Ez is egy érdekes gondolat, majd egy idő múlva előveszem, jelen pillanatban nem akarok vele foglalkozni.
Rákérdezek, hogy mit is keres még itt, és bizony megérti a kérdésem lényegét: nem az érdekel, hogy mit csinál a temetőben, hanem hogy mit csinál Mystic Falls-ban. A válasza egyszerű és nagyszerű: család.
- Sarah, a családod otthon vár... akárhol - mutatok a kezemmel valamerre, mivel egyelőre lövésem sincs, hogy hol laknak a lány szülei, csak azt tudom, hova jár egyetemre. Fontos hiányosság, emiatt majd fel kell keresnem Matt-et.
- Túl sok titok lappang a Salvatore-ok körül, és az egész város körül, te pedig túl keveset tudsz ezekről a dolgokról ahhoz, hogy biztonságban akár levegőt vegyél itt. Menj haza, jobb lesz neked, ha maradsz a kis fényképeknél, és elfelejted azt, amit itt láttál. - mondom komoly arckifejezéssel, és az apró mosoly most tényleg eltűnik a szám szegletéből, ahogy a ravaszkás csillogás is a szememből. Fogalmam sincs, hogy miért védem ezt a lányt, de tény, hogy így már kevésbé szórakoztató, mint az elején. Nem akarom, hogy baja essen itt. Na, nem mintha érdekelne... (Vagy mégis? Ajajj!)

   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 9:25 pm

- Talán nekem is van egy sötét oldalam, mint a többi családtagomnak. - ahogy ezt kimondom, megjelenik az arcomon egy eléggé hamiskás mosoly. - Szeretek ilyen időben, ilyen helyeken fényképezni. - adom meg végül számára a normális választ. Bár, kitudja... Lehet, hogy tényleg köze van a genetikának ehhez az egészhez, hogy ilyen helyeket kedvelek, hiszen nem ez az első alkalom, hogy ilyen és ehhez hasonló helyen fotózzak. Nem tudom, hogy igazából milyen az eredeti családom, de egyszer talán, remélem, megfogom tudni. Szerintem van jogom ahhoz, hogy találkozzak velük, hogy Stefantól halljak mindent, minden magyarázatot tőle akarok hallani, hogy mit-miért tett, miért éltem hazugságok hálójában éveken keresztül, hogy Elena is miért titkolózott előttem. Szertintem már eléggé benne vagyok a dolgok közepében, szóval nem kéne tovább folytatniuk ezt az egész hülyeséget, amit eddig csináltak. Nem vagyok olyan törékeny, mint amilyennek a többiek hisznek, jó sok mindennel megtudok, s megtudnék bírkozni, csak el kéne mondaniuk. Nem mástól kellett volna megtudnom a dolgokat. Az biztos, hogy Stefant fel fogom keresni miután kigondoltam, hogy mit is mondhatnék neki, és hogy hogyan reagálnék arra, ha szemtől-szemben állnék vele.
- Család, Enzo. Ő miattuk vagyok itt. Mert megakarok tudni mindent, és érzem, hogy van még valami amit nem tudok. - mondom a szemeibe nézve. Meg sem rezzenek, nem érzek félelmet a közelében. Nem félek tőle. Nem tudom miért... Egyszerűen csak érzem, hogy nem tudna bántani, legalábbis fájdalmat nem tudna okozni.

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 9:13 pm


Sarah & Enzo



   Nem vagyok egyedül a temetőben, ami egyfelől meglepő, másfelől pedig kellemes meglepetés. Hiszen a társaságom Sarah Nelson-Salvatore. Mindig elvigyorodom, ahogy a lány teljes nevére gondolok. Elég furcsa lehet most neki, hogy már - hála nekem - tudja az igazságot. Néha elgondolkozok, hogy miért is meséltem el neki mindent, hiszen olyan jól szórakoztunk Mattyvel. Persze minden móka unalmas lesz egy idő után, és Sarah sem úgy reagált, ahogy vártam. Persze, elkezdett kutatni a családja után, de annyira nem volt lelkes, bosszús és haragos, mint gondoltam. Ezért egy idő után nem is volt már olyan érdekes, mint az elején. Vagy legalábbis ezt gondoltam...
Most azonban kíváncsian szemlélem csinos alakját, ahogy hosszú haja a vállára hullik, és ahogy vékony ujjaival erősen és precízen fogja a gépét. Hát persze, a fényképezőgép! Anélkül nem megy sehova sem. Bár gyanítom, hogy most nem csak véletlenül nála volt, hanem konkrétan fényképezni jött ki ide. Bár nem értem, hogy mi szép van ezekben a kopott sírkövekben. A háta mögé sétálva teszem fel hangosan ezt a kérdést, amire a lány megfordul és rám néz. Látom a meglepődöttséget a szemében, és egy ravaszkás mosollyal felvonom az egyik szemöldökömet.
- Sarah. - mondom ki én is a nevét, ahogy ő köszöntött engem, majd lassan biccentek.
- Valóban, bár nem tudtam, hogy te vonzódsz az ilyen... - ismét egy aprócska mosoly, megrezzen a szám széle és körbenézek a temetőben:
- ... kellemes helyekhez - nézek vissza, mélyen a szemébe és kicsit oldalra döntött fejjel vizslatom őt.
- Mit keresel még itt? - kérdezek rá kerek-perec arra, hogy mit csinál még Mystic Fallsban. Persze sejtem a választ, de örülnék, hogyha az ő szájából hallanék valami gagyi hazugságot, ami miatt kinevethetem.

   
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 9:03 pm

Két nap telt el azóta, hogy találkoztam egy vámpírral a városi könyvtárban, melyben minő meglepetés, de rajtunk kívűl senki sem volt. Az volt a szerencsém, hogy szedem a vasfűvet, mert ha reggel nem veszek be belőle, akkor az a nő ott, a könyvtárban ezer százalék, hogy kiszívja az összes véremet. Eddig még nem harapott meg vámpír, de mondhatom, nem túl kellemes érzés. Érezni ahogy a fogai belemélyednek a bőrődbe.... Érzed ahogy szívja magába a véredet... Nem kellemes érzés, sőt, ahogy a nő megharapott még fájt is, de végülis örülök, hogy csak ennyi fájdalommal megúsztam, hiszen komolyabb bajom is lehetett volna, ha úgy alakulnak a dolgok, de szerencsére nem történt semmi. Ezen kívül.
Már elég régóta oda vagyok a fényképezésért, végre sikerült megtalálnom azt, amiben igazán jól vagyok, s amit szeretek is csinálni. Ma kicsit igaz, hogy borús az idő, de ilyenkor is csodaszép képeket lehet készíteni. Sőt, ilyenkor talán jobban szeretek a szabadban lenni, nem tudom miért. Vonzanak a kicsit veszélyesebb dolgok, szeretek bevállalni egy-két helyzetet, talán ezt az igazi családomtól örököltem, nem nagyon szoktam félni, csak nagyon ritkán.
Gyorsan magamra kapom a dzsekimet, majd az időre való tekintettel úgy döntök, hogy most a temetőben csinálok pár képet. Gyönyörű szép képeket lehet csinálni ilyen időben, egy ilyen helyen. Imádok belefeledkezni ebbe, a gondolataim csak erre fókuszálnak, és minden rossz, ami történik/történt velem azt eltudom legalább egy kicsi időre is felejteni.
Össze rezzenek mikor meghallok közelről egy hangot. Egyből kiegyenesedek és megfordulok. Legyszívesebben hátra lépnék pár lépést, de akkor beleütköznék a sírkőbe.
- Enzo. - mondom meglepődbe, ahogy felnézek rá. - Minden embernek más az érdekes, nemde?

To Enzo
•• lesz jobb is •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Júl. 11, 2015 3:46 pm


Sarah & Enzo



   Nem valami kellemes és romantikus ez a hely, de néha szeretek itt lenni. Csend van, nincs itt senki, csak néhány eltévedt madár, vagy mókus, akik amúgy cseppet sem zavarnak. Kettesben töltöm a délutánomat egy üveg whiskey-vel az egyik sírkövön fetrengve és azon gondolkozom, hogy mit is keresek még itt Mystic Fallsban. Bosszút álltam a kínzások miatt, Damon-nak megmondtam a magamét, Caroline pedig immár jól van Stefan karjaiban. Vagy valami ilyesmi, ki tudja. Annyira nem is érdekel. Matty-t is ideje lenne már végre békén hagynom, bár sajnálom, szórakoztat az, hogy mennyire a markomban van. A minap is ő szerzett nekem füvet, ami egy rendőr-tanonctól elég vicces volt. (Persze lehet csak a fű hatására tűnt annyira roppant szórakoztatónak a dolog.) A Gilbert lány is elvan a kis főiskoláján, szóval nem sok minden fűz ide. Mégsem akarom elhagyni ezt a pörgős kisvárost, hiszen itt mindig történik valami. De valami furcsa dolog vakarássza belülről a koponyámat és olyan hangja van, hogy "Sarah". Lehet, hogy a kis fotográfus leányzó az, aki miatt még nem keltem útnak és hagytam magam mögött ezt a sok szarságot és mindent, ami ide köt? Ezt a gondolatot nem vagyok hajlandó sokáig az agyamban tartani, így ismét egy jó nagy kortyot húzok az üvegből, böffentek egyet és halkan dúdolni kezdek egy dalt, élvezve a napsütést az arcomon. Nem mintha szeretnék napozni, de most olyan kellemes az idő, csiripelnek a madarak és szállnak a fák, és nincs senki a temetőben. Egészen addig, amíg meg nem hallom az apró kis kattanást, majd meg nem érzem az illatot. Őt. Lassan felülök a sírkövön,és körbenézek. Éles szemeimmel hamarosan kiszúrom a sírkövek között Sarah csinos, vékony alakját, ahogy hosszú haja függönyként lóg le a gépre, ami a kezében van. Hát persze, hogy a kezében van. Unottan megforgatom a szemeimet és igyekszem nem túl feltűnően vigyorogni. Örülök a kislánynak, bár nem tudom miért. Értetlenül meredek az alakjára, végül szélsebesen mögötte termek és hangtalanul lépek egészen közel hozzá.
- Mi érdekes van ezekben az ócska, kopott kövekben? - szólalok meg halk, titokzatos hangon. Az ajkam szegletében ott bujkál egy ravaszkás félmosoly, szemem sötéten csillog. A válasz nem érdekel, csak szeretném látni, hogyan rezzen össze a Kicsi Lány és mit szól ahhoz, hogy én itt vagyok. Habár azt hiszem az nagyobb kérdés, hogy ő mit keres itt. Nem lépek hátra, így hogyha megfordul, akkor elég közel kerül hozzám és bizony, hogyha a szemembe akar nézni, akkor fel kell emelnie csinos arcát. Amit persze nem bánok. Oh, dehogy!
   
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyPént. Feb. 27, 2015 3:52 pm

Jeremy °° Elena



Mindenki máshogy dolgozza fel a csalódásokat, bánatot. Ez alól én sem vagyok kivétel. Nekem a módszerem talán nem éppen a legjobb, de hatásos. Tudok felejteni amikor éppen kell és tudom emlékezni hogyha úgy hozza a helyzet. Nekem így tökéletesen megfelel. Persze Elena más véleménnyel van a dologról ahogy matt is na meg sokan mások. Matt szerint menekülök és feladtam, lehet, nem tartom kizártnak, hogy így történik. De a lehetetlentől mit várjak? Számtalan alkalommal hittem el amit Elena mondott, hogy bízzak, mert meg lesz a megoldás mindenre, nézzük hova jutottunk, pár év alatt minden megváltozott, minden ami megszokott volt megszűnt létezni. Akiket szerettünk meghaltak, akiket gyűlöltünk visszatértek a halálból, kérdem én, miben higgyek és bízzak akkor? Nem maradt semmi és Elena hiába is mondja, hogy Bonnie egyszer csak itt lesz már nem hiszem el.
Az üzenete elég egyértelmű volt és tudom, hogyha nem indulok el akkor az lesz, hogy értem jön és kirángat a gubómból. Az meg feleslegesen leírt körök lennének, viták amikhez sem erőm sem kedvem. Magamra rángatok egy nadrágot és egy pólót majd egy utolsó korty sör után futva teszem meg az utat a temetőig, mi ez nekem? Ha Elena ismételten valami újabb ötlettel akarna előállni hát rögvest hátraarcot teszek, ez a dolog már nem érdekel és remélem ezt tiszteletben is tartja.
Megölelem nővéremet ahogy megérkezem a bizarr találkozási helyre.
-Nocsak, ezt gyorsan kitaláltad, nem lehetett könnyű.- Egy fanyar vigyorba torzul az arcom. Senki előtt nem tagadom, hogy mivel töltöm a szabadidőm amiből mostanság bőven akad, talán még túl sok is. Nem csinálok semmit a heverészésen, edzésen és iváson kívül, ez nekem tökéletesen megfelel. Karba tett kézzel állok ezután és várom mi volt olyan sürgős amiért ide kellett jönnöm. Mondhatjuk úgy is, hogy van fontosabb dolgom is. Figyelek, hallgatom amiket mond és szinte majdnem az amit gondoltam, hogy mondani fog. Nem vagyok búskomor, dehogyis, egyszerűen csak feladtam, hát Ő nem tett még ilyet számtalanszor? Jó, én is próbáltam segíteni neki,d e amikor arra kért ne tegyem akkor békén hagytam. Ő viszont nem hajlandó megtenni ezt velem. Végül csak sóhajtok egyet. Az sem fair a részemről ha folyamatosan kerülöm Őt, csak a nővérem és valamennyire, ha nem is nagyon, de számít rám.
-Jó, rendben van, benne vagyok. - A mosolya ugyan őszinte, de ettől sajnos nem vagyok sokkal lelkesebb, főleg úgy nem, hogy 3 üveg sörrel találkoztam nem rég.
-És, hogyan is gondoltad ezt? Egy temetőben? Ez még tőled is bizarr nővérkém. - Mondjuk nekem a helyszín nem lényeg, bárhol képes vagyok szinte bármire. Csak akarni kell, mert nem akarásnak nyögés a vége.
Levettem magamról a dzsekim amit magamra húztam otthon és ráakasztottam egy faágra.
-Én készen állok, mivel kezdünk? - Edzeni is egy hete nem voltam, a futás szép bemelegítés volt, kész vagyok, ha Ő is akkor kezdhetünk felőlem bármivel.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyPént. Feb. 20, 2015 1:03 am




Jeremy + Elena






Jeremy mindig is nehezen kezelte az érzelmi helyzeteket, különösen ha valami megerőltető, és rettenetes dologról volt szó, mint elveszíteni valakit. Kétlem, hogy ezt bárki is jól csinálhatja, ámbár őt már épp elég megpróbáltatás érte, hogy jobban kiboruljon, mint bárki más. Nem kellett rá sokat várnom, az idő hamar repült, élveztem a csöndet, amit csak a madarak csicsergése tört meg, miközben a kapucnit a fejemre csaptam és a pulcsim ujját gyűrögettem. Kicsit tartottam attól, hogy nem jön el az öcsém, inkább otthon tesped és teszi a semmit, amit részben meg is értettem volna. Teljesen össze voltam törve, mikor rájöttem, hogy Bonnie nem tért vissza, és mikor Damonről azt hittem, hogy meghalt... Jeremy nem volt olyan gyáva, mint én, nem töröltette ki az emlékeit, a maga módján megküzdött a fájdalmával, habár én nem nevezném épp bölcs dolognak a csajozást és piálást, csak hogy feledni tudja szerelmét, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek? Amit én tettem még rosszabb, mint amit ő tett. Mégis elhatároztam, hogy kicsalom a csigaházból, véget vetek az örökös búslakodásnak, mert minden rossznak eljön a vége, az már csak rajtunk múlik, hogy mikor. Olyannyira elmerengtem, hogy már csak akkor kaptam fel a fejem, mikor megpillantottam az öcsémet nem messze tőlem. - Hé, Jer! - Szívem szerint a nyakába ugrottam volna, de mivel tudtam, hogy ahogy minden normális ember, ő is gyűlöli ha sajnálják és pátyolgatják, nem tettem. Helyett csak megeresztettem felé egy vigyort, és lassan felé lépdeltem. Kapucnimat lelöktem a fejemről, és finoman megöleltem őt, azért mégis tudassam vele, hogy örülök, hogy látom, méghozzá épségben. - Fogadni mernék, hogy egy üveg alkohol társaságában heverésztél otthon.. - Meredtem rá vádlón, de közben ott bujkált a mosoly a szám sarkában. Elléptem tőle, és végignéztem ruházatán. Látszott, hogy futva jött idáig, nem mintha megviselte volna, nem tűnt fáradtnak, de homlokán apró izzadtságcseppek gyöngyöztek, amiket a sajátomról is letöröltem korábban. Reméltem, hogy nem farmerban jön, de az esetben sem hátráltam volna, ha kell, úgy edzek vele. Szinte láttam a kérdőjeleket a feje fölött, így hát belekezdtem a mondandómba, mielőtt még faképnél hagyna, mert csak ostobán, vigyorogva meredek rá. Homlokom ráncba szaladt, ahogy elképzeltem negatív véleményét ötletemről, ámbár semmi sem tántorított el attól, hogy mindkettőnk figyelmét eltereljem kicsit. - Gondolom sejted, hogy nem véletlen vagy itt. És azt is, hogy nem ivászat, vagy bármi más miatt vagyunk itt. - Utaltam itt korábbi zűrős ügyeire, és a temetős-drogozós-alkoholizálós kiruccanásaira, amit igencsak elleneztem akkoriban. - Szerettelek volna kizökkenteni a búskomorságból kicsit. És egyben magamat is. Tudom, fura a helyválasztás... - Mutattam körbe idegesen nevetve, és kérdőn néztem rá. - De azért remélem benne agy egy kis közös edzésbe. - Vártam a válaszát, s csak hogy bátorítsam kicsit, újból rámosolyogtam, és megveregettem a vállát, miközben szemöldököm felvontam, és karba font kézzel felvettem egy amolyan várakozó-állást.
I was protecting the people I love

458 szó ✗ dress ✗ kicsit béna, lesz ez jobb is <3
©
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyKedd Feb. 10, 2015 8:36 pm

Elena & Jeremy

Két napja mást sem teszek, mint fekszem vagy épp futok, hogy a feszültségem levezessem. Egyik sem épp a legkellemesebb, mert ha nem teszek semmit akkor folyamatosan pörög az agyam a múlton, az elrontott dolgokon és a mérhetetlen hibákon. Ha pedig futok akkor képes vagyok órákig meg nem állni és addig folytatni míg a végén össze nem esek a kimerültségtől. Ez lévén, hogy vadász vagyok igen nehéz feladat, sokkal jobb a kondícióm, mint régen volt vagy most akárki másnak. Elena-t ugyan nem akarom kerülni, de nem is szívesen találkozgatok mostanában vele, nem azért, mert haragszom rá vagy mert tett valami olyat ellenem ami ezt megindokolná, nem, egyszerűen csak nem bírom elviselni az embereket akik sajnálnak vagy hiú ábrándokkal táplálnak. Elena pedig a tipikus pozitivitás. Egyszerűen képtelen meglátni a reménytelent, a végletet, mindenre van valami kész megoldása ami vagy bejön vagy nem. Én azonban már nem vagyok ennyire bizakodó és reménnyel teli. Látom, hogy mi, hogy zajlik, hogy mi történik és pár üres ígéret még nem fogja visszahozni Bonniet. Ezt nem azért mondom, mert nem akarom újra magam mellett tudni hanem tisztában vagyok azzal, hogy Damon milyen. Egyszer játsza az irgalmas szamaritánust, aztán hirtelen vált át pszichopatába végül áttér a segítőkész ámbár gyilkos énjéhez és nem tudni mikor dönt úgy, hogy Ő mégiscsak felhagy a kereséssel vagy a segítségnyújtással. Na meg arról ne is beszéljünk, hogy a segítsége sem garantál semmit. Elena is megígérte már, hogy visszahozza, hogy van rá mód, végül nem ért el vele semmit, én pedig aki reménykedtem, végleg elvesztettem a reményt.
Az ágyban fekve hallom ahogy a mobilom pittyegni kezd majd megszólal Elena hangja, határozott, ellenmondást nem tűrő, ahogy ez szokott lenni. Azt kéri menjek a temetőbe. Végig nézek magamon, egy száll alsógatya és egy üveg sör az ágy mellett..aligha vagyok indulásra készen, meg kedvem sem igazán van. Temető plusz Elena nem nyerő párosítás, nincs szükségem hegyi beszédre, lelkesítésre vagy bármire ami kifejezi a gyászom stb stb.
Mégis, 10 perccel később már öltözöm. Elena mégis a testvérem és mostanában tényleg kerültem, tudom, hogy elviselhetetlen vagyok és nem is igazán akarom ezt titkolni vagy bármi indok mögé rejteni. Ez tény és én elfogadtam. Nem fogok belehalni pár mondatba amennyit váltok vele.
A kulcsot fogva kilépek a házból, magam mögött bezárom az ajtót és már indulok is. Futva teszem meg az utat a temetőig. Ez a táv másoknak talán megerőltető, de én egy laza kocogással letudom és mint aki csupán sétált egész végig, teljes nyugalomban nyitom ki a temető vaskapuját. Régen ez a hely elriasztott, a szüleim nyugodtak itt és egyszerűen nem vett rá a lélek, hogy betérjek ide. Aztán jött Jenna néni halála majd sorban minden szerettünké, barátunké, tulajdonképpen ez már nem nem egy temető, nem, ez már egy nagy családi ház ahol mindenki összegyűlt. Bizarrul hangzik, de mindenki akit szerettem vagy közel állt hozzám már itt van.
Elindulok beljebb és Elenat keresem. Minden csendes, csak néhol fújja meg a szél a fák leveleit. Végül megpillantom Elena-t. Sóhajtok egyet, ezzel is felkészülve arra ami jönni fog, legyen az bármi.
-Szia Elena! - Szólítom meg pár méterről. Kíváncsi vagyok arra mi volt olyan fontos.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyKedd Jan. 20, 2015 12:14 am




Jeremy + Elena






El kellett terelnem a figyelmem az életem zűrős dolgairól, és erre a futást találtam a legjobb módnak. Vámpírrá válásom óta a kocogás képtelen lefárasztani, de némileg megdolgoztat, habár szellemileg sokkal nagyobb esély van rá, hogy megérzek bármit is az edzés okozta frissességből és megkönnyebbülésből, mint testileg. Erős lettem, határozott, és már nem félek a veszélyes természetfeletti lényektől, mint régen. Hiszen én is egy vagyok közülük. Ha mást nem is szeretnék vámpírlétemben, s ez volna az egyetlen, azzal is képes lennék kiegyezni, de mivel sokkal több minden fogott meg az új életemben, ez csak az egyik kedvencem volt az okok közül. Mindenesetre imádtam, ahogy sportcipőm érintkezett a talajjal és gördült tovább rajta, ahogy azt is, mikor lábaim a levegőben voltak, és egyetlen izmom sem görcsölt be a sprinteléstől, az oldalamat sem szúrták képzeletbeli pengék, mint halandóként. Vigyorogva futottam végig az utcákon, elhaladva a belváros forgataga mellett, és azon kaptam magam, hogy nevetek, amint a feltámadt szellő kifújja az arcomba lógó rakoncátlan, copfomból kiszabaduló tincset. Még saját magamat is megleptem a hirtelen jött jókedvvel, egy pillanatra lefagy arcomról a mosoly, mikor eszembe jut, valójában miért is eredtem futásnak. Az itthon töltött idő jót tett, a saját ágyamban aludni jobb volt, de talán csak azért, mert tudtam, így figyelhetek az öcsémre, akiért az utóbbi időben borzasztóan aggódtam. Még egy ok a 'miért vezetem le a stresszt' nevezetű listámon. Mély sóhaj szakadt ki belőlem pont abban a pillanatban, mikor egyik lábam a járdát érintette. Jókedvem rögtön elpárolgott, mint egy forró nyári napom a víz az aszfaltról. Mégis tartottam magam, próbáltam kihúzni a vállaim, amelyekre nehéz súly telepedett, de egyre inkább magamba fordultam, ahogy távolodtam a házunktól. Mikor útnak indultam, elhatároztam, hogy kitisztítom a fejem, s még ha ez nehezebbnek is bizonyult most idekint az utcákon, nem hagytam el magam. Tovább futottam, egyre gyorsabban, csak arra kellett figyelnem, ne haladjam meg az emberi tempót - egyedül erre koncentráltam, semmi másra nem figyeltem. Végül így sikerült kiürítenem az agyam, mindenről elvette a figyelmem, már nem a saját nyomorom volt előtérben, és csak ez számított. Formába akartam lendülni, megdolgoztatni kicsit az izmaim, és elfeledni mi bánt. Elégedetten elmosolyodtam, és kifújtam az újfent arcomba hulló tincseket. Küldetés teljesítve. Elfutottam a temető mellett, s ekkor megálltam. Térdemre támasztottam a tenyerem, mintha megpihennék, ámbár a sírokat szemléltem - eszembe jutott Bonnie és hogy miatta milyen állapotba került Jeremy. Lelkesedésem alább hagyott, de csupán egyetlen pillanatra, mert elkeseredettségemet egy új ötlet szakította félbe. Előkaptam a mobilomat a zsebemből - közben áldottam az eget, hogy magammal hoztam -, és megvártam, míg az öcsém telefonjának rögzítője sípol, hogy egy csípős hangvételű, ellentmondást nem tűrő üzenetet hagyjak neki. Visszacsúsztattam a telefont a nadrágom zsebébe, és a temető bejárata felé indultam, de ahelyett, hogy naplómmal a kezemben a szüleim sírjához mentem volna, elkanyarodtam a kripták felé. Az egyik kovácsoltvas kapuval szemben egy fának vetettem hátam, hogy a törzs mentén lecsúszva félig guggoló pozícióban a földhöz közel ereszkedjek. A kriptán feltüntetett név nem volt ismerős, de nem számított, várakozni jöttem a város talán legcsendesebb helyére. Jeremy és köztem nem zajlott le hosszabb beszélgetés azóta, hogy közöltem, Damon vissza fogja hozni a szerelmét, és ez egy kicsit aggasztott. Egyetlen kérdés volt már csak: Jeremy füle botját sem mozdítja a telefonja pittyegésére, vagy veszi a fáradtságot, és felbukkan?
I was protecting the people I love

541 szó ✗ dress ✗ kicsit béna, lesz ez jobb is <3
©
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Dec. 27, 2014 10:59 pm


paul m. & hazel h.
what are you anyway?

Gyenge voltam a hirtelen vérveszteségtől. Még soha.. soha nem evett belőlem vámpír. Valamiért mindig is abban a tévhitben éltem, hogy ez nem ilyen fájdalmas és kegyetlen. Talán nem kéne annyit filmeznem.. rossz képet festenek a szörnyű valóságról! Borzalmas volt. Még mindig érzem a szúró fájdalmat a nyakamban, melyet alig bírok mozgatni. Szó szerint éreztem, ahogy szívja ki belőlem az életerőt, és másodpercről másodpercre egyre gyengébb lettem. Még szerencse, hogy itt volt Paul és ahelyett, hogy megmentette volna az irháját, gyorsan eltette láb alól a vérszopót.
- De. Köszönöm, Paul. - mosolyogtam rá kedvesen és egyben hálálkodva, majd némi habozás után kezemet a kezére tettem, mely a vállamon nyugodott. Pár másodperc után elhúztam, és elpirultam. Még jó hogy este és sötét volt..
Vadász? Hallottam én már róluk, sőt ismertem is egyet, de belőle ki sem néztem volna. Ez idáig. Csak bólintottam - nem kellett volna - és nagy nehezen felemelkedtem a földről, letörölve a kósza könnycseppeket. Bele sem gondoltam, hogy hogy nézhettem ki. Biztos egy rémálom voltam, olyanok, akik Halloweenkor ijesztgetik a kicsi gyerekeket. Sáros, koszos ruha, elkenődött smink, zilált haj.. Akár a Miss Worldbe is benevezhetnék így!
Még mindig a fa törzsének támaszkodtam, és mikor elég erősnek véltem magam, ellöktem, megállva a saját lábamon, segítség nélkül.
- Igazad van. - néztem magam elé bambán, és a kezemet a nyakamra tettem. Hazamegyek és minél gyorsabban ellátom sebemet. - Köszönök mindent. - néztem rá komolyan, majd hátat fordítva neki elkezdtem a temető felé indulni. Vagyis.. remélem, hogy abban az irányban volt. Még gyors eszembe jutott valami, és visszafordultam.
- Paul? - kérdeztem, de sehol sem láttam őt. Elhúztam a számat, és tovább folytattam az utamat. Mindegy.. majd egyszer előkerítem őt és felteszem neki a kérdésemet.

BEFEJEZVE!
köszönöm szépen!  I love you


xxx ▲  - ▲  note

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyPént. Dec. 26, 2014 9:40 pm





Hazel & Paul


"Hiba volt ölnöm.."


A mai emberi világ borzasztó, szörnyű, és egy olyasfajta rémképet mutat, mellyel a rémálmaim közepén sem szeretnék találkozni. Akármit tehetünk az ellen, hogy ne tudjuk a létezését, de előbb, vagy utóbb úgy is szembe találjuk vele magunkat, így pedig képtelenek leszünk valami olyan részese lenni, amely undorítóan hat a társadalmi szemléletünkre. A régi emberi közeg sem volt különb a mostaninál; nem törődnek egymással az emberek, megvetik a másikat, holott magukban kellene kutatni a hibát, és még talán reggelig folytathatnám a sort, de értelmetlen lenne az egész. Persze a legnagyobb gondot nem ez okozza, hanem a természetfeletti lények hada, amelyhez én magam is tartózom. Egyesek azt hiszik, hogy érzéstelennek lenni milyen jó, és könnyed, hogy élvezet szórakozni ártatlan emberi életekkel, de valahol belül mindannyian éreznek, s fáj nekik valami olyasmi, ami régen mélyre hatóan megsebezte őket. Bár nem vallják be maguknak, és totálisan gonosznak tűnek, de hiányzik számukra a rendes élet, s mindemellett azon személyek összessége, akik egykor fontosak voltak a számukra, de mára halottak. S hogy most miért erről gondolkozom az eszmei futtatásom alatt? Szerintem teljesen egyértelmű a válasz: nincs senkim, fájnak nekem a múlt dolgai, és hiányzik a régi ártalmatlan kis életem, holott lenéztek, és sohasem voltam több egy fattyúnál. Hiányzik a család fogalma, az a szeretet, amelyet sohasem kaphattam meg.. hiányzik az igazi emberi élet, mely számomra sosem adódott meg.. hát hová jutottam? A sors egykoron tönkre tett engem, míg mostanra pedig már én teszek tönkre másokat; gonoszságból, vágyból, szórakozásból, s élvezetből, hisz szeretem ezt tenni. De ha jól sejtem ilyen átütő erejű érzelmek nem csak bennem zajlanak, hanem minden természetfeletti gonosz lélekben, ki a magányt kapta meg jutalmi társul immáron, de ezt senki se vallja be magának, hisz ki lenne oly őrült, hogy bevallja a legmélyebb vágyait? Én se vallom be.. még magamnak sem akarom, ezért is hitettem el mindinkább magammal, hogy egy érzéstelen dög vagyok; egy gyilkos, aki nem érdemel semmit sem.
A hulla dereng még mindig magam előtt, ahogy Hazel szavai eljutnak a tudatomig, de képtelen vagyok megmozdulni, ránézni, vagy megszólalni. Jól tudom, hogy egy szívtelen gyilkos vagyok, és épp emiatt szárad a lelkemen, és a kezeimen egyaránt megannyi vér. Bűnös lélek vagyok, mégis aki a szemeimbe tekint azt mondja tiszta a lelkem, de ez hazugság; én mélyen bűnös vagyok.. javíthatatlanul bűnös. Veszek egy mély levegőt, és a halott vámpír kinyitott szemeibe bámulok; nem rémít meg, nem mozgat meg, s még bűntudatom sincs. Hogyan tudok ily kíméletlenül ölni? Hogy lehettek ennyire gonosz, rideg, és szívtelen? Na hát igen.. ezen már nem lehet segíteni. Elmosolyodom, de akkor is megmozdul valami bennem. Ha az ember magányos, és nincs senkije, akkor már csak az ölés maradt meg neki, mint egyetlen lehetőség. Olyankor élet, s halál felett ítélkezhet, olyankor egy ideig a tudatában lehet annak, hogy nincs egyedül, mert van társasága, de egyszer csak ezen társaság meghal, elporlik, s eltűnik.. foszlány lesz az emlékek sorában, amit újra, s újra felidézz. Mily ironikus, nem? Kapaszkodunk még az utolsó cérnaszálban is, mert azt hiszük lehet bármikor is valakink, holott rég tudjuk, hogy sohasem lesz senkik, csupán a lelkünk ragaszkodik az elhalványult reményhez, mely sosem lesz már igazán erős, mint régen.
-Nem... ezt nem kell köszöni, Hazel.-Lépek hozzá közelebb, ahogy átlépek a hulla felett, és megközelítem őt. Megállok mellette, és a vállára teszem az egyik kezem bizalmasan, ahogy a szemeibe tekintek mélyen.-Nem lesz semmi baj.-Suttogom, mint ahogy az emberek teszik, de mellettem sohasem lesz biztonságban; én az a személy vagyok, aki bárkinek árt. Vadász vagyok, és nem csak természetfelettiekkel végzem, hanem az emberekkel is - bárkivel egyszóval. Az élet kiszámíthatatlan, én pedig épp ezt szeretem, míg az ölés éltet. Kapóra jött ez időben ez a vámpír.-Nem lesz semmi baj..-Suttogom megismételve önmagam, mint aki próbálja önmagával elhitetni, hogy ez így van, de nem vagyok rendben kicsit sem. Az ölési vágy magával ragadott, és ez pont rosszkor jött.. Hazelt nem ölhettem meg, túl.. túl emberi. Mi van velem.. esetleg érezni kezdett a halotti lelkem, mely ez eddig nem érzett semmit sem? Mélyen kifújom a tüdőmben tartott levegőt.
-Egy vadász sosem leplezi le magát, csak ha kell.-Válaszolom a szavaira, majd egy hirtelen mozdulattal hátrébb lépek.-Talán ideje haza menned.. tudod este van, és ilyenkor egy fiataloknak semmiképp sem jó a sötétben sétálni egyedül.. tehát jobb, ha mész.-Mondom zavartan, kissé össze-vissza beszélve, de valahogy mégis értelmesre sikerül a mondandóm. Az a legjobb neki, ha elmegy a közelemből mielőbb. Óvatosan rápillantok, majd hátat fordítva neki teszek néhány lépést, hogy messzebb legyek tőle. Nem vagyok önmagam, és ez nagy bajt jelent.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyHétf. Dec. 22, 2014 10:42 pm


paul m. & hazel h.
what are you anyway?

Ahogy teltek a másodpercek úgy váltam egyre gyengébbé. A szörnyeteg nem állt le, csak szívta és szívta a véremet. A végére már nem is szorított, csak tartott izmos kezeivel, hisz jól látta nem fogok ellenkezni. Nem is bírtam mondjuk..
Lecsukódtak a szemeim, és próbáltam magamat valami békés helyre repíteni. De nem ment. Képtelen voltam bármi jó dologra, vagy helyre, vagy személyre gondolni.
Egy hang zökkentett vissza a valóságba, de nem volt erőm kinyitni szemeimet. "Paul.." ~ szólongattam őt továbbra is magamban. Figyelmeztetni akartam, hogy fusson, meneküljön míg bírja, mert ez a rohadék nem lesz kedves vele.
A vámpír kihúzza hosszú fogait bőrömből, és ismét felkiáltottam fájdalmamban. Kezemmel egyből odakaptam, és próbáltam elszorítani a sebet, melyből csakúgy ömlött a vér. Nem gyógyultam olyan gyorsan, mint egy vérszopó, de azért mégsem voltam ember. Remélem, nem buktatom le ezzel magamat..
Nagy nehezen letéptem egy darabot a pólómból, és igyekeztem elszorítani vele a sebet, de mégis úgy, hogy közben ne fojtsam meg saját magamat. A kabátot összehúztam magamon, de vacogtam. Igazából most éreztem kint a tél hátrányait..
Amikor felnéztem rá, épp sikerült elkapnom a vasfüves mondatát, majd egy egyszerű mozdulattal egy karót sikerült a vámpír szívébe állítania. Nem szóltam semmit, csak ott álltam ledöbbenve. A mögöttem lévő fának dőltem, majd lecsúsztam a földre. A ruháimnak már úgyis mindegy.
Hangos zokogásba törtem ki, de úgy, hogy még a testem is elkezdett hozzá remegni. Nem bírtam abbahagyni, de folytatni se szerettem volna. Egyre erőteljesebben sírtam, gondolom azért, mert annyira megviselt ez a halálközeli élmény. Ha Paul nem lett volna itt... akkor ki tudja, hogy én most hol lennék. Vagy a Mennyben vagy a Pokolban, de ezekben úgyse hiszem, szóval talán valahol máshol. Nem hiszem, hogy a lélek egyszer csak megszűnik létezni, de nem most jött el a filozofálás ideje.
Miután egy kicsit sikerült lecsillapodnom, szóra nyitottam a számat. - Persze. Semmi baj. - feleltem vacogva. - Köszönöm, hogy megmentetted az életemet. - néztem fel rá hálásan, és jól tudtam, hogy ezt nem hagyhatom annyiban. Valahogy majd muszáj meghálálnom, mert ő miatta szívhatom most az oxigént. Miatta élek.. És ezt sosem fogom elfelejteni.
- Szép füllentés volt a vámpírokkal kapcsolatban. Tudsz te ám mindent róluk. 


xxx ▲  - ▲  note

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptySzomb. Dec. 20, 2014 3:18 pm





Hazel & Paul





"Sose légy óvatlan, mert az nagy hiba, Paul.. ezt már tudhatnád!"


Amikor hosszú évek telésének lassú zálog sorában egymagad vagy - egyedül - , miközben senkid sincs, csak az emlékek, és néhány kósza gondolat, akkor rájössz, hogy mennyire esendőek az emberi értékek, hogy az a világ, amelyben élsz nem is oly annyira ígéretes, mint első pillantásra tűnt. Az idő telése ugyan messzebb viszi a múltat, de sosem feledteti el, és az egész zűrzavarban az egyetlen kiút maga a Halál. Persze nem lehet szemet hunyni afelett sem, hogy egyesek tovább élve küzdenek, de minek? Ez egy roppant jó kérdés, bár figyelembe véve egyes szempontokat, nos.. ezt nevezhetjük bátorságnak, mivel legyőzik a halált abban a pillanatban, de egyszer mindenki meghal - még az is, aki teljesen halhatatlanak látszik. Ahhoz, hogy az emberek mögöttes tartalmát megértsük nem kell bonyolult logika, csak némi hozzáértés, egy kis adottság ezen dologhoz, és a jellemek ismerete. Bár megérteni, és beleérezni mindebbe magunkat a legkönnyebb fázis, de az, hogy az adott ember mire gondol éppen, vagy mi fut át rajta az egy másik kérdés epizódhoz tartózik. Ez a legnehezebb az egészben; kiismerni a másikat, de próbálkozni bátran szabad, amennyiben nem unod meg, hogy erre áldozod az életed..
Van ebben a nőben valami.. valami leírhatatlan, s még mielőtt bárki vonzalomra gondolna az már verje ki a fejéből, de azonnal. Egyrészt az egy dolog, hogy szép, sőt általában majdnem minden nő az, de egy gondolatiságon túl többet nem ér, hisz az érzelmek feletti uralmam már teljes mértékben az enyém. Barátság.. esetleg, ezt még az idő eldönti, mert nem nagyon szoktam barátkozni; tekintve a természetfeletti tudástáram, és nem mellesleg azt, hogy totál érzéstelen vagyok. Sajnos, vagy nem sajnos, de nem tudok érzelmeket kreálni, egyszóval nem érzek egyebet, mint egy nagy űrt, azaz ürességet. Na félretéve a viccet, és visszatérve a jelenlegi helyzethez; tényleg van benne valami. Szerintem nem véletlen fajta módozat lehet az, hogy utalásokat tesz a természetfeletti világra, és még ki is emelte a vámpírt, mégis mindezt annyival rendeztem le, hogy elhülyéskedve úgy tettem, mint aki nem tud róluk semmit, pedig oly alaposan ismerem mindegyiket egytől egyig. Vámpír, vérfarkas, boszorkány.. hosszú a sor, és hosszú az este is maga. Miután elváltam tőle, és az úti célomhoz értem, megállok. Először körbe tekintek, majd belépek a kripta belsejébe. Futni kezdve eljutok a végébe, ahonnan előkeresem azt a bizonyos tárgyat, amiért jöttem, majd automatikusan egy rövidebb utat használva visszajutok kívülre, de ekkor olyannal szembesülök, amire nem számítottam. Többször is hallom a nevem kiáltását, ez pedig egyetlen személy lehet: Hazel. Nos megtanulom a leckét: ne hagyj magára egy nőt az éjszaka kellős közepén, mert ilyenkor általában hősi megmentőt kell játszanod. Minden bizonyára az eshetőségek számát - a város természetfeletti hírnevére tekintve - könnyen lecsökkenthettem, ami azt mutatja, hogy vámpírral lesz dolgom. Mert nem hiszem, hogy éppenséggel egy megerőszakolás áldozata - ebben a város részlegben ilyenről még nem hallottam. Nos akkor kell egy karó.. vagy mégsem? A gyűrűt, amelyet az imént szereztem meg, ráhúzom az ujjamra, majd finom léptekkel megközelítem a tőlem nem messze lévő egyedeket. Kifigyelem, ahogy az ifjú úriember, azaz vámpír táplálkozik Hazelből. Kezd elegem lenni minden földön élő teremtményből.. épp ezért is vadászok, hogy legyen kicsit izgalmasabb is a történeti futtatásom. Kifigyelem a terepet, majd előhúzok a belső kabát zsebemből egy karót; nos igen nálam ilyen is van, ezt követően pedig megindulok feléjük.
-Vámpírka?-Hangom egyszerre cinikus, és rideg, ezáltal mutatva meg a mélyen rejtőző valódi gyilkos énemet. Ritka alkalmak egyike, hogy ennek egy ember is a szemtanúja lesz, de mást nem tehettek. Ha játszma, akkor legyen játszma, hisz én szeretem a szórakozás örömét, és a legjobb a fokozása mindennek. Időközben az ifjú vámpír abbahagyta a vér ivást, és felém kezd közeledni.-Csak ennyire futja tőled? Azt hittem gyorsabb vagy..-Gondolkozom el, ahogy ő egy pillanat alatt a fának szorít, én pedig nevetni kezdek, ahogy a karó is kiesik a kezem közül. Elsuttogok számára egy szép kis varázsigét, mire ő a földön köt ki az éles fejfájásától.-Ne egyél olyanból, akiben vasfű van..-Nyomom meg a szavakat, hogy úgy tűnjön, mintha mindennek ez lenne az oka, aztán egy hirtelen szerű mozdulattal megfogva a fadarabot a vámpír szívébe szúrom, így esve végül térddel a földre. Ellököm magamról a tettemet, majd arra leszek figyelmes, hogy némi vér került rám. Mindez persze jelenleg semleges tényezőt képvisel.
-Jól vagy?-Kérdezem meg hangosan Hazel irányába pillantva, ahogy mélyen kifújom a tüdőmben tartott levegőt. Egyszerre nem leplezhettem le mindkét énem, ezért is inkább tűnjek vadásznak, mint utazónak, s ha éppen gyűlöli a vadászokat, akkor így jártam, de legalább még él.. A vámpír hullájára pillantok, és akaratlanul is eszembe jut az a fajta eseménysorozat, mely jelzi mennyire sok személyt megöltem már az életem folyamán, így ezáltal rengetegnyi vér tapad a kezemhez. Nem vagyok tiszta, a lelkem bűnös, de mindez nem hat meg, mert egy gyilkos vagyok. S a magam fajta egyre őrültebb lesz eme téren. Egyre több vért akar látni, egyre több holttesttel párosítva, de amit az utóbbi időszakban tapasztaltam eme téren kezd felemészteni. Magam előtt látom az áldozataimat, és ezen gondolatsor nem enged el. Viszont emlékezetes lesz ennek a férfinek az arcát megpillantani majd néhány álmomban, néhány helyen, ahogy elsétálok valamerre, és a többi. Óvatosan felállok, és mint aki nem ebben a világban van oly módon kizárva mindent kezdem el figyelni a halottat, aki már többé nem okozhat kárt ebben a világban.


Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     EmptyVas. Nov. 30, 2014 11:08 am

paul m. & hazel h.


Az éj sötét leple alatt lakozó teremtmények életre keltek. Tücskök halk zenével hívták magukhoz párjukat, kisebb állatok a földet ásták élelemért kutatva, és a baglyok kísérteties huhogásukkal libabőrt csaltak a kezemre. Minden olyan misztikus volt.. olyan nem e világi. Teljesen megbabonázott. Talán többet kéne kijárnom az erdőbe az esti órákban, és nem csak a telihold idején.
Az egész rejtélyességet az író okozta, akiről szinte semmit se tudtam megállapítani. Jó, nem vagyok egy jó emberismerő, de nagyjából le tudom szűrni, hogy ki milyen. De ő.. kész talány. Nem egy nyitott könyv, mint én, aki hamar megnyílik az embernek.
Muszáj volt nevetnem viccén, de egy kicsit rá is játszottam, mert valljuk be.. a dolgok nem végeztek jól Henry-vel, és nem akartam az a lány lenni, aki hónapokig siránkozik egy fiú után. Én az a lány akarok lenni, aki határozott és független.
Kérdésén nem is kellett gondolkoznom, hanem rögtön rávágtam válaszomat. - Nos, az van, hogy egy nagy könyvmollyal hozott össze a sors. - jelentettem ki büszkén. Sajnos, a mai generáció inkább az okosabbnál okosabb kütyüket bújják, és elfelejtik, hogy elődjeik milyen hatalmas műveket hagytak hátra. Pont nekik.. De ők fittyet hánynak rájuk, és ez hiba! Sajnos, nekem is volt egy ilyen korszakom, de szerencsére hamar kinőttem belőle. Egyedül akkor tudok igazán kikapcsolódni mikor olvasok, mert olyankor lepereg rólam az összes problémám.
Gyanúsan pillantottam rá, mikor az ölésről beszélt. "Talán mégis természetfeletti..." ~ gondoltam magamban, és erősen koncentráltam, de nem éreztem azt, amit egy boszorkánynál, vagy egy vámpírnál szoktam érezni. De mégis.. szívem mélyén sejtettem, hogy ő nem volt egy egyszerű halandó. Sokkal több volt annál, na de mi? Ez volt a millió dolláros kérdés.
Szótlanul haladtam mellette, és bólogattam mondandójára. Odafigyeltem minden egyes szavára, de nem tudtam válaszolni. Nagyon hideg volt, és kezdtem megérezni. Szorosabban összehúztam a kabátot, majd mellkasom alatt összefontam karjaimat, hátha így több hőt tudok gyártan. Vagy mi. Nem értettem ehhez az egész hőleadás, hőfelvevéshez, a kémia sosem volt az erősségem.
Paul. Még sosem volt Paul ismerősöm, ha jól tudom.. Vagy talán Paul-nak hívták az ovistársamat? Ki tudja.. Mindenesetre illett rá. - Örvendek a találkozásnak Paul. - tettem hozzá mosolyogva, majd egyből lehervadt az arcomról, mikor elmondta történetét. Úgy látszik mindketten átéltünk szörnyűségeket.. Az én életem sem volt mesebeli, sőt.. maga a pokol volt.
Mondani akartam neki, hogy sajnálom, de mégse tettem. Szóra nyitottam a számat, de mielőtt kijött volna rajta bármi hang elkezdett távolodni tőlem. Sőt! Nem is távolodott, hanem futott.
- Mi? Ööö.. hová mész? - kiáltottam utána, de nem kaptam választ. Egy egyenes vonalba préseltem ajkaimat, és egy lemondó sóhaj után elkezdtem futni utána. Még annak idején évfolyamelső voltam a lányok közt. Ha tehetem, reggelente lejárok futni, de az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam a hideg, a munkám és a legfőképp a lustaságom miatt.
Mivel már nem láttam őt, így csak a hallásomra tudtam hagyatkozni.
Minek követtem? Miért nem hagytam a fenében, s mentem haza? Még tudnám, hogy merre kell visszafordulni, de ha tovább követem őt, akkor már nem fogok könnyen visszatalálni.
- Paul, ez nem vicces! - álltam meg egy másodpercre, kapkodva a levegőt. Elvesztettem őt..
A közelemben egy reccsenést hallottam, s rögvest elkezdtem az irány felé sprintelni. Amint megpillantottam őt háttal nekem, lelassítottam és egy gúnyos vigyorra húztam a számat.
- Azt hitted elmenekülhetsz előlem? - léptem mögé, és mikor megfordult vérerekkel hálózott arcot pillantottam meg. Hirtelen hátraugrottam, és csak ekkor eszméltem rá, hogy nem Paul volt. Vámpír.. De mire szólhattam volna bármit is fogait belém mélyesztette és elkezdte szívni véremet. Sikítottam, kiabáltam segítségért, de hangom elveszett a sötétségben.
Megigézni nem tudott, verbéna karkötőt hordtam, de a szervezetemben nem volt.
- Paul! - üvöltöttem többször is a nevét, hátha meghallja, de hogyan venné fel a versenyt egy egyszerű halandó egy vámpírral? Abbahagytam nevének kiáltását, mert a saját halálába lépne bele, ha segítségemre jönne..


✠ xxx ✠ music ✠ made by


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Temetõ Temetõ     Empty

Vissza az elejére Go down

Temetõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Temető
» Temető
» St. Louis temetõ
» Lafayette temetõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-