world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Útszéli bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyPént. Aug. 08, 2014 12:14 pm


to faith; the interesting witch

– Ó, szóval szerinted másnak tettem magam? Ez nagyon érdekes. Ez vagyok én. Adok a formalitásokra. Udvariasnak kellene lennem, szóval megkérdeztem, de őszintén a válasz, mint láthattad nem érdekel, mert helyet foglalok, ha szeretnéd, ha nem. Nem fogok elbattyogni innen csak azért, mert azt mondtad, hogy nem. Mellesleg kilencvenkilenc százalékig biztos vagyok abban, hogy nemet mondtál volna. – Nem úgy tűnt, hogy társaságra vágyik. Vagy, ha igen akkor sem az enyémre. Ki vágyna az én társaságomra? Csak az, aki elég beteg ahhoz, hogy megértse mi lakozik is legbelül. Akinek, már része volt az én kis játékomban. Caroline. Hm. Képes elfogadni a bennem lakozó sötétséggel együtt. Érdekes. Rettentően érdekes. Ő az egyik kedvenc áldozatom, ugyanakkor.. Itt van egy másik potenciális új kedvencem. Tetszik, ahogy a külseje is sugallja a benne rejlő sötétséget. Egyszerűen vonzónak találom azokat a nőket, akikben van egy kis erő, egy kis sötétség. Ugyanakkor a gyenge és törékeny virágszálak is vonzanak. A kedvemtől függ, hogy éppen merre hajlok. Most egy kis sötétségre van szükségem, ami nem az én lelkemből származik.
– Hogy mindkét kérdésedre válaszoljak először kezdeném az elsővel. Ki akartam kapcsolódni, hiszen az, hogy téged kellett követnem és ez roppantul megterhelő volt. Okos nő vagy, hogy rájöttél, de annyira azért nem vagy okos, hogy tudd miért követlek. Gondolom az első gondolatod az erőd. Tévedsz. A sötétség, amit magadból sugárzol. Na, ez az ami megtetszett és a megfelelő alkalmat vártam, hogy meg is szólítsalak és tessék.. Ki gondolta volna, hogy pont itt fogunk találkozni? Mert ezt egyáltalán nem terveztem meg. – Mondtam, majd ahelyett, hogy újratöltöttem volna a poharat kortyoltam egyet az üvegből, majd pedig elé toltam. Ha már iszunk, akkor csináljuk azt rendesen. Én nem szoktam szórakozni sem ilyen téren sem pedig, ha a játékszereimről van szó. Vele viszont másabb lesz a dolog, hiszen ott van a lelkében a sötétség. Valamilyen szinten egyenlő partnerek vagyunk ebben a játékban azonban a vezető szerepet soha nem fogom átadni senkinek. Szeretem, ha a kezemben van az irányítás. Még akkor is, ha az csak egy kicsivel több, mint a ranglétrán eggyel lejjebb helyezkedő személy.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyHétf. Jún. 30, 2014 4:32 pm


Faith & Tony

Hello mysterious vampire


Fölösleges udvariasnak lennek, ha nem is vagy az. Nem szeretem az olyanokat, akik nem merik felvállalni az igazi énjüket. - mondtam neki habozás nélkül. Nem voltam jó kislány és soha nem is leszek már az. Van egy múltam amit nem tudok eltüntetni, illetve azt se tudom megváltoztatni, hogy ilyenné váltam. Ha valakinek nem tetszik az ahogyan viselkedem, akkor tudják merre van az ajtó. Én biztosan senkit se fogok visszatartani. Nem értettem, hogy miért követett a vámpír engem, de a sorsnak köszönhetően egymásba botlottunk és talán hamarosan meg tudom, hogy mit is szeretne. Nem vagyok megvehető, nem vállalok el semmit se, csak ha én is azt akarom. Miért kellene olyan dolgot tennem, amit nem akarok. Nálam van az erő és mindig is nálam lesz. Ezen senki se változtathat.
Megforgattam a szememet arra amit mondott, majd egy kisebb unott mosoly jelent meg az arcomon. Ez a legjobb, amit tud?! - Egészségünkre.- mondtam neki majd pedig lehúztam a poharam tartalmát és újra ránéztem. Soha se szerettem ismerkedni és nem is most fogom megszeretni ezt a dolgot. Legszívesebben elküldtem volna a fenébe ezt a vámpírt is, de volt valami a tekintetében. Olyan volt, mintha saját magam nézne vissza rám és ez kíváncsivá tett. Végig húztam az ujjamat a poharam szélén, majd pedig oda löktem neki, hogy töltsön újra.  - Szórakozni. Kikapcsolódni és kalandot keresni. - mondtam neki habozás nélkül, hiszen ezért jöttem ide. Figyeltem őt, majd az egyik kosza tincsemet a fülem mögé tűrtem és egy apró mosollyal néztem rá.- S egy magad fajta vámpír mit keres itt? - kérdeztem tőle kíváncsian, majd mielőtt válaszolhatott volna újra megszólaltam.- Miért követtél? - ez jobban érdekelt, mint a másik dolog. Tudni akartam, hogy mi fordult meg a vámpírka fejében. Hátra dőltem a széken és türelmesen vártam, hogy mit is fog mondani. Nem nagyon érdekelt, csak egy kicsit, hiszen soha se szerettem, ha valaki követ engem, vagy esetleg megfigyel.  

ઈ Zene:
ઈ Note: Bocsánat a késés miatt <3
ઈ Words: 314



Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzomb. Jún. 21, 2014 12:22 am


to faith; the interesting witch

Nem számítottam arra, hogy itt fogom találni ezt a kis boszorkányt. Tisztában voltam azzal, hogy nem olyan bolond, hogy ne vegyen észre engem. Próbáltam láthatatlannak maradni, de ez nem mindig jött össze. Azonban én ekkor sem zavartattam magam. Kiszemeltem magamnak és kész. Lehet, hogy eleinte csak azért, mert szőke, de valahogy jobban végigmérve a stílusa is megfogott. Kívülálló. Van bennünk valami közös. Legalábbis így ránézésre ezt mondanám meg. Aztán még, amire rájöttem így a követések során, hogy nem egy hülye lányról van szó. Soha nem szerettem a túlságosan naiv lányokat. A lehető legtöbb információt akartam összegyűjteni róla. Mindent, ami lehetséges volt, de a múltjába nem igazán akartam most beletúrni. Azt akartam, hogy ő avasson bele mégis miért lett olyan, amilyen. Azért mégis kellemesebb valakit úgy megismerni, hogy ő avat be a múltjába, mint kutakodni. Pontosan ezért is szoktam olyan ember bőrébe bújni, aki rögtön megnyeri a hölgyeket, de őt jobban elnézve nem hiszem, hogy nála is pontosan ugyanez lenne a megoldás a problémára. Neki szerintem bőven elég, ha egyszerűen csak önmagamat adom. Talán még így egy kicsit jobban fog velem szimpatizálni.
Ide, már tényleg nem szándékoztam követni. A sors keze volt az egész ezért mentem is oda az asztalához. – Azért kérdeztem meg, mert így udvarias. A válaszod meg bármi lett volna igazából leülök, szóval.. – Sosem érdekelt az elutasítás. Úgy játszottam a lapjaimat, hogyha ez meg is történik figyelmen kívül hagyom és minden mehet tovább a régi kerékvágásban. Természetesen ezzel egy időben előrébb is viszem a dolgokat, hogy az illető megfeledkezzen arról, hogy visszautasított. Elég gyakran be szokott jönni. Na, de most nem azért vagyok itt, hogy statisztikai táblát vezessek a dolgaimról. – Bűvölhetem is, ha azt akarod. – Mondtam vigyorral a képemen, majd töltöttem a poharába és összekoccintottam vele az üveget. – Egészségünkre. – Emeltem a magasba az üveget, majd meghúztam belőle pár kortyot.  Az asztalra helyezve pillantottam a szőke szépségre. – Mi járatban errefelé ilyen későn? – Érdeklődtem, mintha tényleg érdekelne. Nem érdekelt. Egyszerűen csak el akartam indítani a beszélgetésünket.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 12:55 pm


Faith & Tony

Hello mysterious vampire


Nem történt semmi érdekes dolog, mondhatni alszik a város és túl nagy a csend. Soha se voltam az aki könnyen barátkozik, vagy esetleg keresi mások társaságát. Talán kicsit magamnak való vagyok, de ez nem csoda azok után ami történt velem. Nem bízom senkiben se, nem olvadok el egy pár csábos és sokat sejtető mosolytól, vagy egy szemre való férfias testtől. Azt se mondom, hogy hidegen hagynak az ilyen dolgok, de én teljesen másképpen élem meg ezeket a dolgokat. Másképpen viszonyulok az emberekhez és emiatt sokan furának, különcnek tartanak, de engem meg nem érdekel mások véleménye. Miért is érdekelne? Az  elsődleges az, hogy magamat elfogadjam és magammal békében legyek, ha valakinek nem tetszik az amilyen vagyok, amilyenné tett a sors, akkor szabadon elsétálhat. Én tuti nem fogok senkit se visszatartani.
Néha sétálni mentem a városba az elmúlt napokban, de most még ez se igazán tudott lekötni, majd hirtelen olyan dolog történt amire nem számítottam. Egy férfi megfigyelt, néha még követett is. Komolyan mondom talán minden hímnemű egyed beteges, vagy magam sem tudom már, hiszen az is lehet, hogy csak én vonzom az ilyeneket, de az biztos, ha bármivel próbálkozna, akkor nem járna jól, mivel nem félek használni az erőmet. Nem törődtem vele, nem érdekelt, vagyis próbáltam ezt elhitetni vele hátha akkor abba hagyja ezt a beteges megfigyelést. Majd hirtelen pár napra abba maradt ez a dolog és azt hittem, hogy innentől már nyert ügyem van, de tévedtem. A sors azt akarta, hogy újra találkozzak vele.
Unalmamban egy útszéli bárba tévedtem. Nem volt valami puccos hely, de a célnak megfelelt. El akartam tűnni, illetve kicsit inni és élvezni az életet. Szórakozni, de nem olyan értelemben, mint te azt gondolod. Majd alig, hogy leültem megjelent az a pasas, aki napokig követett. Meg se várva a válaszomat helyet foglalt. - Minek kérdezed, ha nem érdekel a válaszom? - kérdeztem tőle gúnyosan, majd elvettem az egyik poharat és oda tartottam neki. -Csak bűvölni fogod azt az üveget, vagy pedig töltesz is, ha már voltál ilyen udvarias és leültél az asztalomhoz. - mondtam neki minden kedvesség nélkül. Miért legyek vele kedves, ha senkivel se vagyok az, vagyis egy személyt leszámítva.
ઈ Zene:
ઈ Note: Bocsánat a késés miatt <3
ઈ Words: 355



Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyPént. Jún. 06, 2014 12:01 am


to faith; the interesting witch

Pár napja megakadt a tekintetem egy szőke kis boszorkányon. Úgy tűnt, hogy még új a városban, szóval óvatosan követni kezdtem. Nem akartam feltűnést kelteni ezért tisztes távolságból műveltem az egészet. Remélhetőleg nem vett észre, de azt sem bánom, ha igen. Lassan már azt mondhatják rám, hogy a szőke nők a gyengéim. Voltaképpen igaz is. Amint meglátok egy szőke hajzuhatagot elkap a vágy, hogy utána menjek és olyan dolgokat műveljek vele, amikkel a legtöbben csak a rémálmaikban találkoznak. Szeretem megtörni az embereket. Nem olyan nagy dolog. Látni, ahogy szenvednek s a legjobb az egészben, hogy amikor a szemükbe nézel pontosan tudod, hogy mit tettél, mert minden ott van a szemükben. Nem hiába a szem a lélek tükre. Pont ezért is szeretem, ha fenn tartják velem a szemkontaktust. Bár többnyire fel sem mernek nézni rám.. Nem nagy dolog. Akkor egyértelműen utalok rá, hogy azt akarom, hogy rám nézzen, s ekkor.. Még nagyobb félelmet keltek bennük azzal, hogy egy szörnyeteg tekintetébe fonódik a sajátjuk.  
Magányos leányzónak tűnt a szőkeség. Olyannak, akit szívesen megkörnyékeznék. Ezt pedig hamarosan meg is fogom tenni. De egyenlőre elvonultam a civilizációtól. Nem olyan messzire csak egy útszéli kis bárba. Mostanában egyre többet ingázom. Nem maradok a fenekemen egy pillanatig sem. A húgomat is meg kellene figyelnem, de ő valahogy annyira nem köti le most a figyelmem. Hadd érezze úgy, hogy szabad akkor véti el a legnagyobb hibákat az ember. Mikor már azt gondolja, hogy teljes mértékben megfeledkeztem arról, amit mondtam pontosan akkor fogok lecsapni, mert akkor lesz olyan bolond, hogy már igen is van mit veszítenie.
Kikértem magamnak egy üveget a legjobb whiskyből. Ez sem túlságosan minőségi, de amíg lecsúszik nem panaszkodok. S a szemem sarkából megláttam, ahogy egy szőke szépség megy el mellettem. Pontosan az, akit pár napja, már megfigyelés alatt tartok. Hmm. A sors keze. Elvigyorodok, majd a kezembe véve az üveget és egy plusz poharat követem őt az asztaláig. – Szabad? – Kérdeztem, de meg sem vártam a válaszát egyszerűen csak kényelmesen elhelyezkedtem vele szemben a poharat és az üveget az asztalra tettem.  

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyHétf. Márc. 03, 2014 6:09 pm




To Mason

Nice to meet you!

- Ez kedves tőled, köszönöm! – válaszolom neki egy kedves és meleg mosoly kíséretében. Nagyon is jól esik a bókja, le sem tudnám tagadni azt hiszem. Csillogó szemekkel nézek rá és azt hiszem nem csak az alkohol miatt ilyenek az íriszeim.
Nem bánom, hogy kimozdultam otthonról és örülök is annak, hogy Masonnel összefutottam. Nem fordult meg a fejemben, hogy fel akarna szedni, nem is tudom ilyesmikre alapvetően nem szoktam gondolni. Nem igazán vagyok az a pasizós fajta. Sosem voltam és azt hiszem ebben a tekintetben már nem is nagyon fogok változni. Nem azért, mert ne érdekelnének a férfiak, mert igenis érdekelnek, csak hát nem is tudom… sosem voltam az a csicsergős-kacérkodós fajta nő, akinek ez könnyedén menne, szóval úgy vagyok vele, ami nem megy, azt kár is lenne erőltetni.
- Rendben. Megértem, hogy nem akarod a frászt hozni rá. Talán igazad van. Bár nem ismerem az unokaöcsédet. – bólintok is egy aprót, nem akartam tolakodó lenni, szóval, ha nem akarja felkeresni az unokaöccsét, akkor azaz ő döntése és tiszteletben tartom. Nincs okom arra, hogy ne így tegyek.
Végighallgatom még, amit mond és szívesen ellenkeznék vele, hogy nem kellene ennyire szigorúnak lennie önmagával, de nem ismerem az egész történetet, feleslegesen pedig nem akarok okoskodni. Az eléggé udvariatlan dolog lenne részemről. Az pedig igazán nem szeretnék lenni.
Későre jár az idő és bár nagyon is jól érzem magam, holnap rendelés vár rám és páciensek.
- Kérlek ne haragudj rám, de lassan illő lenne mennem, holnap még dolgozom. Nagyon örülök Mason, hogy megismertelek és igazán remélem, hogy találkozunk még. – nézek rá és egy újabb mosolyt küldök felé. Majd gondolok egyet és egy puszit nyomok az arcára elköszönésképpen, aztán összeszedem a táskámat, a kulcsomat és kimegyek a bárból. Az autómhoz megyek, és ezen alkalommal nem ejtem el a kulcsokat, hanem sikerül rendeltetése szerint használni és kinyitni vele a kocsim ajtaját. Jó kedvűen indítom be a motort és vezetek haza, ez az este kifejezetten jól alakult!

***

szószám: -; zene: -; megjegyzés: részemről ez lenne a záró és nagyon köszönöm a játékot! *-*

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Feb. 23, 2014 11:23 am

Larita és Mason
Meglepődöm egy kicsit, de még mindig mosolygok.
-Pedig a szép hölgyek megérdemlik a bókokat. Hát ha senki nem mondott ilyet majd én megteszem. - Kacsintok rá, de közben mosolygok is. Jó kis este ez azt hiszem, furán indult, de végül csak egész jóvá alakult. Az én esetemben pedig aztán nem kell félnie hogy felszedem. Maximum az után, hogy végre kikecmergek ebből a szellem dologból. Van egy halovány esély rá, hogy ismét ugatni fogom a holdat, na jó ez azért kicsit durva, de a kín ellenére amit az átváltozás okoz még mindig jobb mint szellemként leélni hátralévő örök életem. Hát boszorkánynak lenni sem felüdülés az élet ahogy hallom. Mindennek megvan a maga hátulütője. A vámpírok örök életével az jár, hogy meghalnak a szeretteik és egyedül maradnak. Vérfarkasként minden egyes teliholdkor hatalmas kínok közepette változunk át farkassá. A boszorkányok pedig mire kitanulják az összes trükköt szinte már halálukon vannak. Se ennek se annak nem jó lenni.Szellemnek meg pláne. Nem létezem, de mégis vagyok, egyszerűen pocsék. Mikor felhozza, hogy az unokaöcsém tud-e arról, hogy itt vagyok csak annyit felelek.
-Nem tud, hogy is tudna? Kirázná a hideg ha beállítanék hozzá, hogy szevasz öcskös. Nem jobb ha nem tud róla. - Vonom meg a vállam. Neki is megvan a saját élete és nekem is. Más most nem férne össze a kettő. Amik voltunk már nem vagyunk. Mintha a rokoni szálak is elszakadtak volna.
-Nem, biztos vagyok benne, hogy nem örülne nekem. Jóban voltunk ez igaz, de most már minden más lett. Végül is nekem köszönheti, hogy tönkre tettem az életét, hogy megmutattam neki mi is igazából. Vérfarkas lett és ezáltal Klaus célpontja majd így vélt hibriddé. Erről én tehetek és jobb ha nem látjuk viszont egymást. - Mondom ki végül. Jó ez így ahogy van. Majd talán ha végre visszatérek az élők közé, ha visszatérek, akkor esetleg beköszönök neki még mielőtt eltűnök ebből a savanyú, megkeseredett városból. Mert nem tartom kizártnak, hogy frászt kapnék itt hosszú távon. Így szellemként még jó is mert máshol nem látnak csak ebben a pocsék kis városban. De ha újra élni fogok egy perc nem kell, hogy eltűnjek innen jó messzire.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyPént. Feb. 21, 2014 10:29 am




To Mason

Nice to meet you!

Tagadhatatlanul jól esik a bókja, szóval elmosolyodom újra. - Ezt azért jól esik hallani. Régen nem mondott már ilyet nekem senki. Bár az is igaz, hogy általában nem kerülök olyan helyzetbe, amikor fel akarnának szedni… – nevetésére én is nevetni kezdek. Jól érzem magam, kifejezetten üdítő számomra Mason társasága. Az pedig, hogy szellem, csak még különlegesebbé teszi ezt az egészet, hiszen a lehető legkevésbé sem látszik rajta, hogy az.
- Hidd el, én is nagyon kedvelem ezt a kis trükkünket. Bár az is igaz, hogy örökké nem csinálhatjuk, én sem. – habár nem szándékozom rontani a „bulit”, ettől még, ami igaz, az igaz. Sajnos valóban nem csaphatom be az időt és a halált a végtelenségig. Az én időm is le fog járni egyszer és tartok attól, hogy az nem is lesz már olyan soká.
Bólintok arra, hogy ne sajnáljam. Ettől azonban még úgy érzem az élet nem fair, hiszen Mason egy kedves és jópofa fickó, szóval tényleg eléggé rossz dolognak tartom, hogy már nem gyarapítja az élők táborát.
- Tud róla, hogy itt vagy? Ez talán a helyes kifejezés… – azt még sem mondhatom, hogy él, mert sajnos nem. - Nem akarok beleokoskodni, mert nem ismerlek benneteket, szóval könnyen lehet, hogy most mellé trafálok, de talán örülne a társaságodnak, főleg ha előtte jóban voltatok. – mármint azelőtt, hogy Mason elhalálozott volna. Aztán könnyen meglehet, hogy sosem volt olyan a kapcsolatuk, hogy most keressék egymás társaságát, ezt nem tudhatom. Azonban tény, hogy csupán a jó akarat vezérel és ezért engedem meg magamnak, hogy olyasmibe kotyogjak bele, amihez a legkevésbé sincs közöm…


***

szószám: passz; zene: -; megjegyzés: késés a köbön Embarassed

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzer. Feb. 05, 2014 6:10 pm

Larita és Mason
Muszáj mosolyognom a kérdésén. Frappáns válaszra frappánsan kérdezett.
-Tulajdonképpen korod ellenére még mindig az estem vagy szóval... - Itt már nem bírtam visszatartani a nevetést. Szeretek csipkelődni a véremben van és valljuk be sok nőnek be is jön a modorom és a viselkedésem. Hány, de hány nő került így az ágyamba, megszámlálhatatlan. De most azért tényleg más a helyzet hisz csak poénkodom. Ha már halott vagyok legalább had humorizáljak már egy kicsit másom úgy se maradt.
-Tetszik ez az idő becsapásos ki trükk. Tény, hogy a boszorkányok nagyon is a túlélők táborát erősítik. - Mondom ki amit gondolok. A boszik és a varázslataik tényleg nem mindennapiak. Nem azt mondom, hogy jó volna boszorkánynak lenni, de ami igaz az igaz, sokkal jobb valami erőt birtokolni mint egy helyben ülni és várni mikor síkit valaki, hogy atyaúristen itt egy szellem! Nevetséges egy szituáció, de előfordulhat.
-Igazán ne sajnál, már nincs miért. Magam alatt vágtam a fát, elkerülhetetlen volt, hogy rám is dőljön. Mondanám, hogy legközelebb majd kétszer meggondolom mit teszek, de nincs legközelebb. - Eresztek meg egy halvány mosolyt csak, hogy ne tűnjön úgy, hogy sajnálatra szorulok mert nem így van. Hallgatom ahogy elmeséli már nincsenek élő rokonai és akaratlanul is a lökött fiatal unokaöcsémre gondolok. Megpróbáltam Őt megóvni az átoktól, de nem tudtam és most már nem csak, hogy vérfarkas, de egy vámpír is. Utálatos dolog a kudarc, de ha nem akarod akkor is bekövetkezhet. Márpedig én kudarcot vallottam.
-Van egy unokaöcsém, de mióta nem élek nem kerestem a társaságát, Ő se az enyémet. Sokkal jobban elvan foglalva, nem fogom megzavarni. Tudod, Ő egy hibrid. Meg van a maga gondja mint sem a halott nagybácsija zargassa, hogy ugyan már beszélgessenek egy kicsit. Tehát egyedül vagyok mint a kisujjam. - Mosolygok és próbálok nem arra gondolni, hogy mi lett volna ha óvatosabb vagyok és megválogatom, hogy kiben bízhatok.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Feb. 02, 2014 8:23 pm




To Mason


Nice to meet you!


Mosolyát viszonozom, főleg azután, amit az imént mondott. - Csak nem fel akarsz szedni? - szalad ki a számon a komolytalannak szánt kérdés, mert nyilvánvalóan nem hiszem, hogy ez megfordult volna a fejében, csupán arról van szó, hogyha már bókolt azzal, hogy minidg is kedvelte az idősebb lányokat... akkor miért is ne rukkolhatnék elő én is egy hangyányit merészebb válasszal?!
- És igen, képesek vagyunk rá, és azt hiszem én jó pár boszorkány társamat még túl is teljesítettem abban a tekinteteben, hogy mióta is csapom be az időt... - azt már nem kötöm az orrára, hogy annak ellenére, hogy fiatalnak tűnök, még én sem mentesülök az alól, hogy egyszer még lejár az én időm is. Valószínűleg sosem fogok úgy festeni, mint egy vénasszony, de idővel én is abba halok majd bele, amibe az egészséges idős emberek. Egyszerűen lejár az időm és kész.
Hallgatom Mason történetét és még a szám is eltátom csodálkozásomban. - Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. - csupán ennyit tudok neki mondani, de ez koránt sem adja vissza, hogy valóban mennyire is gondolom komolyan, amit mondok. Elképedtem a történet hallatán és elszomorít, hogy Masonnnek mindezt át kellett élnie. Borzasztó...
- Ohh... hát igen. Valamikor volt családom, aztán ők meghaltak, én pedig itt maradtam és tengetem az életem. Nem nagy történet és igazából nem is túl érdekes. Életem egy része olyan, mintha némi ködfelhőbe burkolózna, amíg gyászoltam, az elég zavaros időszak volt, nem mindenre emlékszem vissza teljesen és pontosan. - húzom el a számat, ahogy ezt elmesélem neki, nem vagyok büszke arra, ahogyan akkor léteztem, mert az életnek aligha lehetne nevezni.
- Aztán a dolgok valahogy visszatértek a normális kerékvágásba, itt-ott egy-egy letérővel. A lényeg, hogy most itt vagyok és jól vagyok. - eresztek meg felé egy mosolyt.
- Van családod itt? Akikkel így tarthatod a kapcsolatot? Vagy Floridában élnek? - úgy rémlik azt mondta ott ismerkedett meg azzal a nővel, aki kihasználta. Érdekel a története és az is, hogy a családjával és a szeretteivel tartja-e így a kapcsolatot?

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzomb. Jan. 25, 2014 9:27 am

Larita & Mason
Magamban elmosolyodom hisz nem minden pillanatban fut össze az ember egy 168 éves hölggyel aki ráadásul bomba jól néz ki.
-Mindig is szerettem az idősebb lányokat. - Vetek felé egy féloldalas mosolyt. Igazából különösebb okot nem tudok rá miért kérdeztem meg a korát csak kíváncsi voltam hisz a boszorkányok képesek arra is, hogy az életüket meghosszabítsák néhány évtizeddel.
-Nincs különösebb oka kérdésemnek csak kíváncsi vagyok, ez benne van a véremben. - Iszok bele az italomba közben pedig hallgatom ahogy felhozza a halálom és ahogy érdeklődik a körülményei miatt. Ez a dolog mindig úgy érintett, hogy a saját hibám volt így sose zavart ha valakit érdekelt. Megfizettem már érte  és ezzel én lezártnak is tekintem. Semmi értelme azért kísérteni valakit mert megölt. Többé se Ő se én nem létezünk egymásnak. Ő élje a kis életét amíg nem talál egy bosszúállót aki majd lemossa a vigyort a képéről, én pedig addig iszogatom amíg be nem szüntetik az alkoholt.
-Semmi gond, természetesen válaszolok ha érdekel. Mikor még vérfarkas voltam Floridában összeismerkedtem egy vámpírral aki álnokul elrabolta a szívem és vakon követtem minden utasítását. Így kerültem vissza ide a szülővárosomba. Nem voltam elég óvatos így tőrbe csaltak. Egy vámpírnak nem tetszett, hogy egy vérfarkas a területén osztja az észt és úgy gondolta megszabadít a földi életemtől. Mint kiderült a vámpír akit szerettem a gyilkosom múltjában fontos szerepet játszott, én csak egy báb voltam akit kihasznált. - Egy kisebb szünetet tartva ismét beleiszom a pohárba, de mintha most keserű ízű lenne az ital.
-A vámpír és a kis boszi barátnője tervet eszeltek ki az elfogásomra. A kis banya varázslatot használt amitől olyan fejfájást kaptam, hogy eszméletem veszítettem. Végül a vámpír miután a kis boszi kiderítette amit akart kitépte a szívem. És ennyi. Nem nagy sztori igaz? - Fújom ki magam. Rég beszéltem már ennyit. Magamról negyed ennyit nem szoktam elejteni. De van valami ebben a boszorkányban amitől úgy érzem megbízhatok benne. Ha nem így van, mit számít már az? Így is egyedül vagyok és maradok is. Azzal, hogy elárulok mindent nem veszítek semmit. Ellenségeim már nincsenek és nem is lesznek. Értelmetlen bárkitől is félnem, hogy megtudja a titkaimat vagy gyenge pontjaimat.
-Na és te? 168 év. Érdekes lehetett mind ezt megélni. - Mutatok rá arra, hogy sok olyan dolgot látott amiről nekem fogalmam sem lehet.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyCsüt. Jan. 16, 2014 7:30 pm

- Mármint, hogy itt rekedtél, vagy egy boszorkány miatt... tudod... haltál meg? - kérdezek rá kertelés nélkül, és amikor azt mondja, hogy azért nem boszi gyűlölő, elmosolyodom.
- Ennek örülök, rossz lenne, ha gyűlölnél. - teszem még hozzá, mert hát akárhogy is nézem, az sosem jó, ha valakit gyűlölnek. És az sem, ha valaki iránt ezt érezzük. Vagyis elég hosszú ideig gyűlöltem minden vérszívót és a harag illetve düh, ami benne tombolt, valójában semmin sem segített. Nem éreztem tőle jobban magam és ami azt illeti a szeretteimet sem adta vissza, szóval nem értem el vele semmit, ellenben minden napot úgy éltem meg, hogy semminek sem tudtam igazán örülni. Egésze addig, amíg ez meg nem változott. De az egy másik történet...
- Igen, azt látom, tapasztalom és hallottam is hírét, hogy itt ti is manifesztálódtok. Érdekelne azonban, hogy ki és milyen varázslatot hajtott végre és miért, ami miatt ez az egész történt... - gondolkozom el félhangosan, mert hát azt nem szeretném, ha az egyszerű emberek is meghallanának minket, de Mason azért igen, szóval hozzá intézem a szavaimat természetesen, csak egy kicsit halkabbra vett hangerőn.
Aztán mesél még a boszorkányról egy keveset, amit készséggel hallgatok meg, mert érdekel.
- Ha nem túl személyes a kérdés, mi történt veled? Mit tett veled az a boszorkány? - nem tudom eldönteni, hogy csak arra érti-e, hogy itt ragadt és megjelenhet úgy, mintha még élő lenne, vagy arra utal, hogy esetleg egy boszi vette el az életét. Ha persze nem akar erről beszélni, azt is teljesen meg tudom érteni, ez személyes dolog, amire nem volt jogom rákérdezni, de érdekel.
- Ohh, semmi gond. 168 vagyok. Tudom nem egy mai csirke, de hát ez van. - nevetek fel és természetesen az éveim számát is úgy árultam el, hogy csak ő hallja és illetéktelen fülek ne. - De miért érdekelt? Van valami oka, vagy csakúgy? Amúgy nem szégyellem a koromat, azt hiszem a dolgok azon részén már túl vagyok ezen aggódjak. - nos igen, az idő múlása rajtam nem úgy látszik meg, mint az embereken. De senki ne higgye, hogy egyszer nem ér engem is utol a halál, mert én is meg fogok halni, csak előtte egy kicsit be tudom csapni az idő múlását. Ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Jan. 12, 2014 9:18 am

Lari és Mason
Végre leteszem az italos poharat és figyelmem teljes körűen hölgy társaságom felé fordítom. Szóval boszorkány. Sejtettem, hogy nem egyszerű személyiség. Manapság senki sem iszogat szellemekkel miközben tudja, hogy az.
-Egy boszorkánynak köszönhetem, hogy ide jutottam, de félre ne értsd, nem vagyok boszorkány gyűlölő. - Csak elég vissza emlékeznem és máris dühös vagyok. Igaz már megbékéltem. Kibékültem Damon Salvatore-val is már amennyire ez lehetséges. Az a kis boszorkány pedig csak azt tette amit mondtak neki és Ő jónak látott. Ezért nem lehet hibáztatni.
-Hogy mi történt itt? Hát semmi jó az biztos. Egy félresikerült varázslat és a fal megszűnt létezni. Azóta minden szellem vagyis természetfeletti szellem itt garázdálkodik. Tudtommal eddig még nem volt baj belőle. De az egyensúly megbotlott és, hogy a természet helyre hozza a hibát még történni fognak itt dolgok. - Válaszolok olyan részletesen amennyire csak tudok. Sajnos többet én sem tudok erről. De talán jobb is. Minél kevesebbet tud az ember annál kevesebb bajba kerül. Felemelem a poharam és kiiszom belőle a maradék italt is. Mára úgy gondolom eleget ittam. Olyan nekem az alkohol mint másnak a víz. Semmi jó. Hirtelen eszembe jut még valami a fallal kapcsolatban.
-Egy fiatal boszorkánynak aki engem is elintézett, köze van az eseményekhez. Ő bontotta le a falat, de tényleg többet már én sem tudok. - Vonom meg a vállam. Ha hosszabb időre tervez maradni jobb ha felkészül. Ez a város jobban hasonlít egy nukleáris bomba becsapódása utáni helyszínre mint egy békés kertvárosra. Vajmi igaz, engem is érdekel mi lesz velem miután a természet újra egyensúlyba hozza ami kibillent. Egészen megvagyok elégedve a mostani helyzetemmel és semmi kedvem újra visszakerülni az üres sötétségbe ahol egyetlen társaságom a magány és az emlékezet. Tudom, hogy nem jó ami most itt folyik, de nekem éppen tökéletes.
-Kérdezhetek én is valamit? Ne vedd tolakodásnak, tudom, hogy nem illik ilyet kérdezni egy hölgytől, de hány éves vagy? - Most vagy az következik, hogy békává varázsol vagy elmondja a korát. Remélem a másikra esik a választása.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzomb. Jan. 11, 2014 11:13 am

Mikor azt mondja jó társaság vagyok, felderül az arcom és el is mosolyodom. Ami azt illeti úgy érzem magam, mintha épp most közölték volna, hogy nyertem valamit. Tudom, lehet kissé szánalmas, hogy ennyire örülök neki, na meg annak, hogy nem akar elküldeni, de tényleg nem vagyok egy túlságosan társasági ember, ha nem a munkámról van szó. Mondjuk ott is inkább csak hallgatom, amit mások mondanak, amit megosztanak velem, talán kicsit ezért is megy nehezen és ügyetlenül az ismerkedés.
- Nem, semmi gond. Nem voltál pokróc. Azt hiszem velem nehéz egy kicsit kötetlenül cseverészni, de igyekszem elengedni magam. - nagyon jól esik, hogy marasztal, szóval maradok, szeretnék maradni és élvezni a társaságát. Egyszerűen jó érzés.
- Igen, így van, itt szeretnék maradni. Itt születtem, itt nőttem fel, sok emlékem köt ide. És nagyon régen elköltöztem már, azt hiszem itt volt az ideje, hogy "haza" térjek. - mesélek neki egy kicsit magamról, remélem, hogy nem bánja majd a dolgot.
- Valóban? Tudod azt hiszem vágytam végre egy kis izgalomra. Egy ideje meglehetősen biztonságosan élek. - nevetem el magam könnyedén. Nincs halálvágyam vagy ilyesmi, bár tény, hogy nem vagyok már egy mai csirke. De tény, hogy jó lenne, ha végre történnének velem olyan dolgok, amitől azt érzem, hogy élek és nem csak a múlt árnyaiba kapaszkodok.
Figyelem, amit mond nekem és bólintok is mellé egyet.
- Igazából tudtam, hogy az vagy. Mikor megérintettelek, akkor tudtam. Ha valaki nem "átlagos" vagy talán helyesebb, ha úgy mondom, hogy természetfeletti... - itt azért halkabbra veszem a hangom és talán kicsit közelebb is hajolok hozzá - ... egy érintés után felismerem, hogy nem ember. Illetve azt is, hogy micsoda. Tudod, igazából én sem vagyok átlagos. - mosolygok rá kedvesen és megállok egy pillanatra mielőtt folytatnám.
- Egyáltalán nem akadályoz meg ez abban, hogy maradjak, feltéve, ha te sem akarsz elszaladni, mert egy banyába botlottál. Na jó, boszorkányba. Bár az elnevezés a tényen nem sokat változtat. - kissé jobbra balra billentem a fejem, ahogy beszélek és azon gondolkozom, vajon lényeges-e a szavak közötti különbség, de végül rájövök arra, még ha nem is a legszebb kifejezés az, hogy "banya", tulajdonképpen az vagyok, ezért szerintem mindegy, hogy minek is titulálom magamat.
Emberek előtt nem fedem fel, vagyis ami azt illeti a legtöbbek előtt nem fedem fel, hogy mi vagyok, de egy szellem ez alól teljesen kivételt képez. Ha épp nem ebben a városban lennénk, ahol speciális helyzet áll fent őket tekintve, hanem valahol máshol, ott elég gyakran a közvetítő "csatorna" élő és szellem között egy boszorkány. Kivételek persze vannak - azok mindig vannak - de általános a mi asztalunk a szellemidézés. Amire ebben a városban nincs szükség, hiszen Mason itt van, és nem csak én látom és beszélhetek vele, vagy érinthetem meg, hanem bárki. Mármint bárki, akinek ezt Mason hagyja, természetesen.
- Köszönöm, nagyon kedves vagy, de autóval jöttem és anélkül nem tudnék hazamenni, szóval lehet, hogy most jobb lenne egy kis szünetet tartanom az ivásban.
- Kérdezhetek valamit?
- vezetem fel a dolgot, bár gondolom, amíg nem tudja, hogy mit akarok kérdezni, addig azt sem, hogy fog-e rá válaszolni, vagy sem. - Ne aggódj, semmi személyes. - teszem még hozzá mosolyogva.
- Igazából az érdekelne, hogy mi történt itt. Vagyis, azt tudom, hogy a falnak annyi, hogy az lehullott, de azt nem tudom, hogy mi is történt. Ellenben érdekelne. - ez persze nem jelenti azt, hogy ő tudja, de hátha. Abban biztos vagyok, hogy a szellemek rengeteget tudnak, és reménykedem abban, hogy meg tudja adni a választ.[/color]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzomb. Jan. 11, 2014 9:15 am

Larita és Mason
Hallgatom a zenét amit végre egy picit lejjebb vettek így nem bántja már a hallásom. Közben fél füllel azt is hallom ahogy a társaságom hozzám beszél.
-Ne haragudj a pokróc viselkedésemért. Mostanában nehezemre esik több dologra összpontosítani és ennek köszönhetően néha megfeledkezem magamról. Jó társaság vagy, de komolyan. - Próbálom meggyőzni, hogy maradjon, hisz egy szellemnek ritkán akad olyan beszélgető partnere aki nem rögtön azt mondja, hogy Jézusom ez halott! stb stb. Sorjában rendelem az italokat. Ez azért jó, mert berúgni vajmi kevés esélyem van így a másvilág élőjeként.
-Említetted, hogy tovább szeretnél maradni ebben az elátkozott kis városban, bátor dolog tőled. - Jegyzem meg. Hisz aki látta a híreket vagy csak szimplán van érzéke ahhoz, hogy meglássa a látható mögött az elbúvó láthatatlant, az tudja mennyire nem biztonságos ez a hely, sem élőnek sem holtnak. Én megtapasztaltam már a város veszélyes részét és nézzenek oda, hova jutottam. Itt iszogatom egy bárban és arra gondolok mit fogok majd tenni holnap vagy azután a végtelenségig. Nem maradt már számomra időkorlátozás.
-Gondolom észrevetted, hogy az érintésem hűvös és alig észrevehető. Ennek megvannak az okai. Halott vagyok, egy szellem, remélem ez sem akadályoz meg abban, hogy továbbra is maradj. - Bököm ki végül ami már egy ideje kikívánkozott. Legyünk őszinték, minek titkoljam ami vagyok ha változtatni már úgy sem tudok rajta. Beleiszok a poharamba és a szemem sarkából látom ahogy a csapos kölyök csodálkozik. Na igen, aki már a kitudja hányadik pohárnál tart és még mindig nem részeg bizony felkelti a figyelmet. Ezen csak mosolyogni tudok. Olyan rég volt már mikor ide még élőként léptem be. Akkor bizony néhány pohár, jobban mondva korsó után már látszottak rajtam a részegség tünetei, felettébb jól éreztem magam és nem foglalkoztam a problémáimmal. Most valószínűleg már csak a nosztalgiázás miatt térek be. Még ennek az egésznek az elején őrjöngeni tudtam volna, hogy engedjenek ki ebből a bezárt burokból. De most már megszoktam és tudom nem lenne semmi értelme tombolni, hisz senki nem tud segíteni vagy nem akar. Mára már azért jobb a helyzet, a lepel lehullt, látható vagyok és majdnem élő. Így könnyebb elviselni a dolgokat.
-Kérsz még valamit? Ha gondolod meghívlak még egy italra. - Persze csak akkor ha nem dönt úgy hogy inkább elmegy.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyPént. Jan. 03, 2014 9:27 pm

A zene elmegy, nem igazán az én stílusom, de azt hiszem az olyan helyek legtöbbjétől, amilyen példának okáért ez is, nem lehet mást elvárni. Nem olyan szörnyű, de azért hallottam már ennél lényegesen jobbat is.
Mason kedves fickónak tűnik, bár kezdek attól tartani, hogy nem szereti, ha sokat beszélnek körülötte, vagy csak a zenére és a mozgásra figyel annyira, hogy nehogy abban vétsen valami hibát. Pedig nem vét, igazság szerint nagyon is jól mozog és ügyes is, amit meg is jegyzek, habár reakció nélkül marad. Nos oké, ha nem abszolválja a beszélgetést mozgás közben, talán nekem sem kellene. Lehet azzal van a gond, hogy alapvetően kissé feszült, nehéz igazán elengednem magamat, de ma este pont azért (is) mozdultam ki, hogy ne gubózzak be állandóan a kis csigaházamba.
Mikor a zene vált és másik dallam és ritmus csendül fel, partnerem szó nélkül indul vissza a pulthoz. Mivel kissé kellemetlennek érzem azt, hogy egyedül térüljek forduljak és hát amúgy is ő kért fel, így inkább én is követem a példáját és visszamegyek vele. Vagy inkább mögötte. Amíg ő elmondja, hogy gyakran jár ide, mutatom a srácnak, hogy még egy tequilát kérek, többet azonban nem akarom ezen túl fogyasztani, mert kocsival jöttem és azzal is szeretnék hazamenni.
- A balhét azt hiszem inkább kihagynám. - jegyzem meg, majd felé emelem az italomat és szépen legurítom azt is.
- Figyelj csak, azért, mert "megmentettél" a parkolóban, nem muszáj rám pazarolnod az idődet. - jegyzem meg kedvesen és kissé talán visszahúzódóan, is, hiszen amilyen csöndes maradt ahhoz képest, hogy én mennyit dumáltam neki, talán arra akar célozni, hogy nem feltétlen leli kedvét a társaságomban.
- Tudod, nem igazán vagyok az a partyarc vagy micsoda, szóval megértem, ha lazább vagy kedvedre valóbb társasággal szórakoznál inkább. - hát igen, tudom, hogy nem éppen vagyok a bál királynője, ami azt illeti még a kocsmáé sem, szóval totálisan meg tudom érteni, ha inkább valaki más társasága után nézne.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyHétf. Dec. 30, 2013 7:54 pm

Larita és Mason
Tánc közben érzem, hogy az a kevéske alkohol kezdi megtenni a hatását.  Érzem ahogy sokkal könnyedebben lépek vagy ahogy melegség járja át a testem ahol a az alkohol keresztül folyt. Nem ittam sokat félre értés ne essék, vagy is még nem ittam sokat. Terveim szerint leiszom magam a felismerhetetlenségig vagy ahogy mások mondják a sárga földig. Most még elég ennyi is, de ha továbbra is megmarad a társaságom majd kiderül, hogy alakul az este további része. Részemről akármi jöhet.  Fordulok, lépek a zene ütemére és közben partnerem forgatom. Sose szerettem a táncot, de még nem késő megszeretni. Egy pörgősebb  szám következik. Erre már inkább nem vállalkoznék.  A tömegből mivel már jó sokan a tánc parkettra gyülekeztek, kiválva visszasiettem a pulthoz és az italomhoz. Belekortyoltam jobban mondva egy húzásra kiittam a pohár tartalmát. Ezek után senki se mondja, hogy egy szellem nem képes részegre inni magát. Itt vagyok én az „élő” példa. Intek a pultosnak akin már látszik, hogy teljesen  megviselték a részeg vendégek. Homlokráncolva és félve az újabb őrjöngő vendégtől odalép elém. Kértem egy újabb adag sört. Látva, hogy nem vagyok teljesen magamon kívül csak odébb lépett és hozta is a rendelt italt. Ezt már nem húztam le egyszerre. Inkább figyelmemet a társaságomra fordítottam
-Igen, elég gyakran járok ide. Nem a legpuccosabb, de elmegy. Jó a kiszolgálás és ha valaki egy kis balhéra vágyik nos azt is megtalálja itt. – Mutatok az egyik asztal irányába ahol két alkoholtól átitatott egyén egymásnak esett. Szegény pultos srác, nem lehet több 20 évesnél elrohant a biztonságiakért. Fejet csóválva fordulok vissza az italomhoz. Nem azért, nem vagyok a napi munkát kipihenők ellen akik itt vezetik le a feszültséget, de akkor is, legalább intéznék el odakint. Zavar ahogy ordítoznak, nem hallom tőlük a zenét, mondjuk most ez éppen nem gond mivel  egy nagyon pocsék nyálas szám megy. És tényleg? Hogy rakhatnak be ide egy ilyet? Elképesztő. Már a régi szórakozó helyek sem a régik. Mikor még vérfarkasként jártam erre, leginkább a verekedés ami idecsábított. Túl sok volt bennem az adrenalin amit le kellett vezetnem. Sokszor járt úgy még a csapos is, hogy kirepült az egyik ablakon. Nem voltam itt egy közkedvelt személy. Még szerencse, hogy új a pultos srác így nincsenek közös emlékeink. Nevetek fel kicsit túl hangosan is. Igaz az is, hogy maga a hely is merőben eltér a régi két-három évvel ezelőtti másától. Új bútorok, több ital választék és új gorillák az ajtóban. Igen tényleg nem a régi a hely, de attól még jó. Az italomat a pohárban körbe-körbe mozgatom. Nem azért mert meggondoltam magam a hullarészeg állapottal kapcsolatban csak, nem tudom, hogy rendeljek-e még egyet vagy esetleg kettőt. Utálok hezitálni. Intek a szerencsétlen srácnak aki most tért vissza a verekedés helyszínéről. Rendelek még két sört.
-Nem kérsz valamit? Én állom! – Mutatok az italszekrény felé. Ahol a választék, nos elég bőséges. Van vodka, jägermaister, pálinka minden ízben, és még sok elmebutító szeszes ital. Mire felsorolnám az összeset hajnalodna. Belenéztem a félig teli poharamba, pozitív személyiség lévén az én poharam nem félig üres hanem félig teli. Majd egy szuszra leküldtem oda ahol a többi is gyülekezett. Mellettem a két teli pohár hívogatóan kacsingatott. Kacsingatott? Igen kezdek részeg lenni. Fejem oldalra fordítva veszem észre, hogy a pultos kölyök most egy nagyon részeg fiatal lánnyal veszekszik, hogy végre fizessen a kivitt italokért. Hát, nem irigylem a kölyköt. Jó meló helyet választott. Ide még ha berángatnának és a fejemhez szegeznének egy pisztolyt akkor se dolgoznék itt.  Újra lehajtok egy keveset a sörömből. Az italnak köszönhetően újra eszembe jutnak a vérfarkas életem apró mozzanatai.  A legutolsó alkalommal mikor itt jártam, épp a falkámtól menekültem. Nem azért mert meg akartak ölni vagy hasonlók, csak már elegem volt a tömeges együttéléstől. Mint már arról szó esett, soha nem voltam valami társas lény. Na az utolsó alkalommal a teliholdnak köszönhetően, megöltem itt egy embert. Nem szándékosan, de megtörtént. Felidegesített én meg addig ütöttem míg eszméletét vesztette és elájult. Pechemre beverte a fejét az egyik szék támlájába és azonnal meghalt. Persze akkor nem voltak szemtanúk mert hullarészeg volt mindenki. Az illetékesek meg valahol a privát részen iszogattak. Gyorsan eltűntettem a hullát és távoztam a helyszínről. Nem vagyok büszke a tettemre, de a hold irányított, ezzel magyarázom. Viszont ha ezt elmondanám a hölgynek aki ma megtisztelt azzal, hogy velem iszogat biztos frászt kapna és itt hagyna. Remélhetőleg ha rendesen leiszom magam akkor is csukva marad a szám.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Dec. 29, 2013 2:10 pm

Ahogyan új ismeretségem is elmondja, hogy mit inna, a pultos srác bólint és máris elkezdi kitölteni, amit kértünk, így aztán hamarosan elénk is teszi a két poharat. Illetve az egyik egy korsó, a másik pedig egy feles pohár, ha egészen őszinte szeretnék lenni. Megkapom a sót és a szelet citromot is, de mielőtt még nekiállnék, hogy úgy igyam meg az italt annak rendje és módja szerinte, ahogyan azt kell, a férfira emelem a tekintetemet és egy mosollyal nyugtázom, amikor elárulja a nevét.
- Nagyon örülök Mason. - szólalok meg egy bájos mosoly kíséretében, hiszen valóban igaz, hogy örülök a találkozásnak, legyen akármi is ennek az estének a vége. Na nem mintha bármivel is számolnék, de ami azt illeti ismerem magamat és nem egyszer kerültem már furcsa vagy szerencsétlen helyzetbe. Bár igazság szerint nem történik túl sok izgalom az életemben, csendesen és nyugodtan élek, csak hát elég hosszú ideje ahhoz, hogy elmondhassam megéltem már egyet s mást.
Mindenesetre a citromból kenek egy keveset a kézfejemre - ha egyedül vagyok, akkor nemes egyszerűséggel csak megnyalom az említett bőrfelületet, de most azt hiszem az nem igazán lenne illő -, majd egy csipet sót szórok rá, ami a nedves fanyar lébe ragad bele. Masonre emelem barna íriszeimet és kissé megemelem a poharamat is.
- Akkor egészségünkre! - szólalok meg ismét, majd most már lenyalom a citromos sót és lehúzom az italt, ami végig melengeti - na jó valljuk be, inkább égeti - a nyelőcsövemet és azt is érezni vélem, amikor leér a gyomromba. Mason kérdésére azt hiszem elcsodálkozó képet vágok egy pillanatra.
- Hááát... nem is tudom... - kezdek bele és én is körülnézek, ahogyan az ujjával felfelé mutat. Tényleg elég lepukkant hely, de ez mondjuk nem különösebben zavar. - Csak most költöztem ide és gondoltam jó lenne kimozdulni és találkozni a helyiekkel, ismerkedni, ilyesmi. Hosszabb távra tervezek, hogy itt maradok, szóval jó lenne, ha lennének ismerőseim. A kapcsolatok fontosak. - kezdek bele barátságosan mesélni. Nincs okom arra, hogy ezt eltitkoljam, amúgy sem egy nagy titok az életem. Na persze nekem is vannak titkaim, mint mindenkinek, de ez pont nem a része az életemnek, szóval ennyit szívesen osztok meg vele vagy bárkivel.
- Van egy praxisom. - árulom még el. Többek között ezért is van szükségem a kapcsolatokra, általában ajánlások útján lesznek új pácienseim, tehát fontos, hogy ne éljek remete életet.
- És te? Hogyhogy épp erre a helyre esett a választásod? Vagy gyakran jársz ide? - érdeklődöm meg tőle kedvesen. Igazság szerint valamiért nem gondoltam volna, hogy a szellemek is eljárnak szórakozni, bár ha jobban belegondolok, akkor miért ne tehetnék meg?
Mikor felém nyújtja a kezét elfogadom és odanyújtom neki az enyémet.
- A legnagyobb örömmel! Megtisztelsz vele. - mosolygok rá kedvesen. Jól esik, hogy felkér, nagyon hosszú ideje már annak, hogy nem táncoltam, szóval ez most tényleg nagyon jó érzéssel tölt el.
Szívesen megyek vele táncolni, még kislány koromban tanítottak is, de akkor egészen más volt a divat ilyen téren, szóval annak a tudásnak aligha vehetném most hasznát. Azonban a ritmus érzékemmel és a mozgásommal nincs baj, szóval hamar fel tudom venni a "fonalat" és együtt mozgok a tömeggel, na meg persze Masonnel. Egy-két forgás is belefér, ha Mason a kezét nyújtja ehhez, akkor úgy, ha nem, akkor magamban is elvagyok és megteszem.
- Tényleg jó vagy! - a hangom elismerő, mert valóban jól mozog. Felnevetek, mert jól érzem magam és elég hamar sikerült is feloldódnom, ami betudható a tequilának is, de szerintem nagyobb részben annak, hogy szimpatikusnak találom Masont, még akkor is, hacsak most ismertem meg.
- Melletted egy kicsit ügyetlennek tűnhetek, de talán senki sem veszi észre. - jegyzem meg egy újabb nevetés kíséretében és tovább mozgok vele a zene ritmusára és dallamára.

szószám: 613
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 9:28 am

Lari és Mason
Követtem a bárba az új hölgy társaságom és közben végig mosolyogtam.
-Én csak egy sört kérek. - Intek a pultosnak aki már önti is ki a habos italt. Majd leteszi elém.
-Az én nevem Mason. - Mondom még mielőtt beleinnék a sörbe. Körülnézek és látom ma is igazán sok alkoholtól mérgezett ember lődörög itt. Ma igazán van kedvem csatlakozni hozzájuk. A zene szerény ízlésem szerint is valami nagyon pocsék nyálas szám. Hiába erre szeretnek a fiatal vendégek táncolni, borzalmas. Keresem a zenegépet hátha van olyan szerencsém és betudok valami elfogadhatóbbat állítani. De nincs, a zenegép előtt méteres sor áll. Ez valahol vicces, tehát nem csak az én fülemet hasogatja ez a lárma. Nevetek fel és közben újra belekortyolok a sörbe.
-Még nem mondtad el miért vagy egy ilyen lepukkant bárban. - Figyelmeztetem az ujjamat felmutatva. Mi tagadás kicsit érdekel, hogy egy ilyen hölgyet itt ennek a lebujnak a parkolójában kellett kisegíteni. Ennél azért vannak százszor jobb helyek is. De valljuk be, én is mindig valahogy itt kötök ki. Hogy ez miért van magam se tudom. Talán a nyálas zene miatt. Mosolygok. Felállok arról a bárszékről ahol eddig ültem és elgondolkodom azon, hogy ha már van söröm és egy hölgy aki a társaságomban kíván maradni akkor meg mi a fenéért nem hívom el táncolni? Utálok táncolni, de mint már említettem azért tudni tudok. Odanyújtom a kezem.
-Nem tudom, talán a sör teszi, de kedvem lett táncolni, szabad? - Egy féloldalas mosoly kíséretében hajolok meg előtte. Csak fő az udvariasság. Ahogy a mama mindig mondta azzal az utálatos tánctanárral együtt. Ez nem egy rendezvény vagy egy bál vagy ki tudja mi, de nem is én lennék ha egy egyszerű táncot ne bohóckodnék el. Emlékszem mikor már nagyon untam a forgásokat meg a sok hülye lépést, direkt bohóckodni kezdtem, a tanárom meg azonnal apámhoz rohant, hogy a neveletlen gyereke megint nem tud viselkedni. Mulatságos volt. Egyszer még egy békát is becsempésztem amit a tánctanár zsebébe tettem. Sikított és szidott, én meg fetrengtem a röhögéstől. Még a következmények sem nagyon érdekeltek. Most nem is tudom, hogy ez, hogy jutott eszembe, de tény még most is mulatságosnak tartom. Az örök gyerek. Igaz azóta sok minden történt, de maga a természetem nem változott semmit. A kalandvágy, a humor még mindig a részem így szellemként is. Már rég megbékéltem ezzel az új Masonnel. Még a vámpírt se hibáztatom érte. Pedig eleinte borzalmasan ki voltam akadva. Most már van olyan része amit már élvezek is. Például teleportálni imádok. Szinte a függőség éles pengéjén táncolok olykor. De mivel ebből nincs kiút így nyugodtan élvezhetem továbbra is az új hobbim. Jövő csütörtökön Los Angeles-be kéne kiruccanni. Hallottam ott egy utcáról ahol mindig jó a hangulat. Igen, jó választás. Meglátszik, hogy a sör már korán hatással van rám. A hangulatom szárnyal ha szabad így kifejeznem magam.
-Borzalmasan jó táncos vagyok. - Nevetek fel. Ez a legtalálóbb kifejezés a tánctudásomra.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Dec. 22, 2013 8:50 pm

Igencsak hamar rá kell, hogy jöjjek a szerencsétlenkedésemnek szemtanúja is van. Nehéz lenne nem rájönnöm, hiszen azt követően, hogy a kulcsom valahol a földön végzi, ahol jelen pillanatban aligha láthatnám, mert elég sötét van, engem meg még nem szereltek fel a "sötétben is tökéletesen látás" képességével, az a bizonyos szemtanú már nevetésbe is kezd. Hát... hmmm... most mit is mondjak, aláírom, tényleg vicces lehet kívülről az eset és azt hiszem, hogyha most magamat látnám, az nekem is derültségre adna okot.
Na, de vissza a sötét parkolóban megjelenő aktuális társaságomhoz - mármint gondolatban hozz, mielőtt még nagyon elkalandoznék afeletti merengésemben, hogy mennyire is vicces látvány vagyok - a hang irányába fordulok és kis híján az orrom hegye bánja a dolgot, ugyanis a slusszkulcsommal van szerencsém farkasszemet nézni.
- Ööö... helló és igen, pontosan ezt keresem. - pillantok most már a kulcsról a hang gazdájára is, vagyis a férfira, aki velem szemben áll. Mosolyát viszonozom és ekkor tör ki belőle a nevetés, amivel hirtelen aligha tudok mit kezdeni. Lopva körbenézek, előbb jobbra, majd balra, hogy rájöjjek mi is olyan mulatságos, de végül aztán rájövök, hogy nyilván én magam és a bénázásom, amire belőlem is kibuggyan a nevetés. Okés, ez már jól kezdődik, elvégre mégiscsak mindketten jót derülünk, ha más értelme nem is volt a mai kiruccanásomnak, annyi biztos, hogy legalább valakinek szereztem pár kellemes percet. Ma sem volt hiábavaló reggel a vekker pokoli csörgésére felkelni.
Igen, vekkere ébredek, mert az elég fülsértő ahhoz, hogy biztosan kiverjen az ágyból, ami a telefon ébresztőjével kapcsolatban már nem mondható el. Arra a kis kedves csilingelésre, vagy dallamra, amit kiad magából a készülékem ébresztő gyanánt, nem elég ahhoz, hogy jelezze ideje lenne már kimásznom a takaró alól. Szóval maradtam az ósdi, de annál biztosabb csörgőóránál, ami addig visít csörömpöl és nyekereg egyszerre - nem tudom, hogy csinálja, de tényleg ezt mind megteszi -, ameddig le nem csapom és fel nem kelek. Okos kis találmány, még ha bosszantó is.
- Hálásan köszönöm. Megmentettél a sötétben tapogatózó keresgéléstől. - a nevetés után ott marad a mosoly az ajkaimon és elveszem tőle a kulcsot, közben pedig egyetlen röpke pillanatra összeér a kezünk. És ekkor esik le, hogy mivel is hozott össze a ma este. Érdekes éjszakának nézek elébe, annyi szent.
- Viccelsz? Nekem kellene meghívnom téged, amiért megtaláltad ezt itt. - mutatom fel a kulcsot, amit rövid úton mélyesztek el a táskámban, nehogy megint elszórjam itt. Az nem lenne túl jó.
- Úgyhogy, ha nem bánod, én hívlak meg arra az italra hálám jeléül. Lari vagyok. - ha elfogadja és együtt fogunk iszogatni, akkor azt hiszem nem árt, ha elárulom a nevem. Tulajdonképpen azért mozdultam ki, hogy ismerkedjek, szóval mindenképpen örülök, hogy eddig úgy alakult, ahogy. Még akkor is, ha egy kis időre nevetség tárgya lettem. De meg kell hagyni, tényleg vicces lehetett na.
Ha egyetértünk abban, hogy iszunk egyet, akkor bemegyek vele a bárba és részemről a pulthoz masírozok, hogy előbb rendeljünk, szerintem utána is ráérünk helyet keresni, bár ahogy elnézem, ma elég sokan vannak itt, szóval még az is lehet, hogy a pultnál kell maradnunk.  
- Részemről egy tequila lesz sóval és citrommal. - szólalok meg, amikor a pultos már ránk is figyel. - Te, mit iszol? - nézek a parkolóban kötött új ismeretségem alanyára.

szószám: 538 (majd lesz még több is ^^)
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Dec. 22, 2013 7:02 pm

Larita és Mason
Lassan sétálok és közben azon jár az eszem vajon miért pont abba a bárba indultam el. Hisz ennél a szórakozóhelynél van ezerszer jobb is a városban. Igaz itt a sör különlegesen jó és még a zene is elfogadható. A múltkor mikor beugrottam egy italra végül majdnem hajnal 4-ig ott iszogattam. Még fel is kértem egy lányt táncolni. Persze addigra már egy csöppet részeg voltam. Ugyanis én meg a tánc nem férünk meg egymás mellett. Sose volt türelmem a lépések betanulásához. De azért valamelyest konyíthatok hozzá mert a lány nem panaszkodott, hogy a lábára léptem volna. Valami csak megmaradt a gyerekkoromból mikor anyám tánctanárhoz küldött, hogy műveltséget tanuljak. Borzalmasan untam és utáltam, mert a tánctanár egy felfuvalkodott hólyag volt. Állandóan elégedetlenkedett és panaszkodott a szüleimnek és egy idő után rendesen ráuntam és többet nem mentem el egyetlen egy órájára sem. Anyám kérhetett és könyöröghetett, nem mentem. Még apám fenyegetésére sem álltam kötélnek. De ezek szerint valami csak rám ragadt. Most újra idetartok. A program ugyanaz, sörözgetés és csendben gubbasztás addig míg valaki úgy nem dönt, hogy csatlakozik hozzám. Már látom a kivilágított táblát. Nem sokára odaérek a szórakozóhelyre. Egy csomó autó parkol előtte, ma mindenki úgy döntött leereszt a munka után. Végül is péntek van, sokan már nem dolgoznak holnap. Biztos lenne jobb dolguk is mint itt lebzselni, de ki vagyok én hogy elítéljem őket, hisz én is itt vagyok és ugyanúgy azért jöttem, hogy kiengedjem a gőzt. Bár igaz, hogy én nem a munka vagy a család elfelejtése végett kötöttem ki itt. Csupán jobb dolgom nincs mint iszogatni. Egy alakot pillantok meg egy autó mögött. Először azt hittem csupán lehajolt valamiért, de úgy tűnik keresgél. Egy darabig még nevetek majd hirtelen meglátom a földön a tárgyat amit annyira keres. Egy kulcs. Abbahagyom a nevetést majd lehajolok a holdfényben csillogó tárgyért. Megpörgettem az ujjamon amitől csilingelni kezdett. Közelebb sétáltam, majd mikor odaértem a kulcsot előre tartva a hölgyre néztem.
-Üdv! Csak nem ezt kereste? - Mosolygok. Egy ilyen nő egy ilyen szórakozóhelyen, már maga a szituáció is borzasztóan nevetséges. Na, de hogy még a kulcsot is elhagyja. Nem igen bírtam tovább és kitört belőlem a nevetés. Azt hittem már sose hagyom abba. De erőt vettem magamon és javítottam a modoromon. Neveletlen vagyok, de hát már rég kerültem ilyen helyzetbe. Ha ezt anyám látná, megdorgálna érte, apám meg ideges lenne és vörösre váltana a feje a szégyentől hisz szerinte ez nem méltó egy férfiemberhez. Mindig mondtam neki, hogy attól mert a fiad vagyok még nem leszek olyan mint te. Ilyenkor egy hatalmas pofont kaptam és egy hétig nem tartott a fiának. Mondhatom ilyenkor voltam igazán boldog, sose szerettem ha rám volt akaszkodva, márpedig ez gyakran volt mert nem voltam valami szófogadó, rendes gyerek. Na, de elég ebből a nosztalgiából, pont azért vagyok itt, hogy eszembe se jusson a család és szórakozhassak.
-Tessék, ha gondolja meghívom egy italra. - Nyújtottam a kulcsot és közben mosolyogtam. Ma lehet eldobom a magányos iszogató álcáját és bulizok egy kicsit. Ki mondta, hogy egy szellem nem szórakozhat? Én élni se tudnék szabályszegés és bulizás nélkül. Azt nem mondhatom, hogy a véremben van mert a családom az őseimig visszamenőleg iszonyat unalmasak voltak. De lehet pont ezért voltam mindig egy lázadó.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyPént. Dec. 20, 2013 10:35 pm

Mason...
...Larita



Azt hiszem több, mint sokkoló volt visszatérnem ide. Azt hiszem, mielőtt visszaköltöztem volna a szülővárosomba, sok mindenre számítottam, csak épp arra nem, hogy a múlt kisérteni fog. Én nem vagyok vámpír, hogy megszokott legyen, ha több, mint egy évszázad távlatából viszont látok valakit, aki egykoron az életem része volt, szóval mondjon akárki akármit, ez akkor is bizarr élmény. Még egy banyának is. Jól van, jól van, a boszi kedvesebb jelző magamra nézve, de ez még nem változtat a tényen, ami vagyok. És már megint marha jól elszórakoztatom magamat gondolatban. Azt hiszem talán jobb lenne, ha megpróbálnék több barátot gyűjteni és kevesebbet agyalni, meg a saját emlékeimmel és gondolataimmal bíbelődni, mert a végén szégyen-szemre nekem lesz szükségem egy agyturkászra, ami jelenleg pontosan, hogy én magam vagyok.
Nos ebbe a gondolatba kapaszkodva vágok neki újfent a városnak, farmerben, pulcsiban, csizmában, és persze rajtam a kabátom és a sálam is, no meg ott a vállamon az elmaradhatatlan feneketlen női táska, amiben bármit megtalálni felér egy külön kihívással! elindulok és nyakamba veszem a helyet, ami mostantól megint az otthonom lesz. Legalábbis addig, amíg megint költözésre nem adom a fejem.
Ami azt illeti hosszasan cirkózok a városban, mire valóban tényleges elhatározásra jutok azt illetően, hogy be is menjek valahová. Vagyis, hogy egészen pontos legyek, amikor kiérek a külvárosba, akkor rádöbbenek, hogy most vagy visszafelé kellene, hogy forduljak - azért mégse a szomszéd városkában kezdjem már az ismerkedést, ha éppen arra jutottam, hogy a régi-új lakóhelyemen kerítsek ismerősöket -, vagy kénytelen leszek itt keríteni valami népbutító közintézményt - félre értés ne essék, kedvelem én a lebujokat, kocsmákat, pubokat és egyéb alkoholméréseket -, szóval így történik meg, hogy az egyik útszéli bár mellett lekanyarodok a parkolóba és leállítom az autóm motorját. Kiszállok és nagy elánnal indulok el a bejárat felé, mígnem eszembe jut, hogy a telefonomat a kocsiban hagytam. Nosza rajta, sarkon fordulás, vissza az autóhoz és már éppen kinyitnám a kulccsal az ajtót, amikor az elejtem - én a lukas markú hurrá! - és lépés közben még bele is rúgok, szóval jó messzire el is csúszik a betonon tőlem. És, hogy az egész csodálatosan kerek legyen, ez már a bár megvilágításán kívül esik, szóval kb az orromig alig látok. Juhéj! No nem baj, majdcsak meglesz! (Gondolom én...) Megállok és egy pillanatra lehunyom a szemeimet, amolyan "ez nem lehet igaz" fejet vágok közben. És a mai napnap még koránt sincs vége...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyVas. Nov. 24, 2013 7:21 pm

Pandora & Elliot


Nem tudom meddig lennék hajlandó elmenni. Vére zamata alapján akár képes lennék szárazra is csapolni, viszont a lelkiismeretem - az a francos lelkiismeretem! - falat állít elém, mentálisan megbéklyóz és egyszerűen nem tudom azt csinálni, amit ösztöneim diktálnának. Néha úgy érzem, cseppet sem könnyebb uralni a szomjamat és parancsolni magamnak. Az persze más, ha Frida is a közelemben van, vagy felbukkan a semmiből és tőrt állít a hátamba, hogy lenyugodjak. Ő így intézi a dolgainkat és nagyon is jól intézi. De ilyenkor, mikor nincs velem? Cseszettül nehéz és van, hogy szeretnék kikapcsolni. Egy percembe telne, hogy minden bűntudatot száműzzek, ahogy a megfontoltságot is. Nem vacillálnék, csak ennék, amikor jólesik.
A kezeim alatt ficánkoló bestiát erősen kell tartanom, főleg hogy az ereimben dolgozó vasfüves oldat szétmar belülről. Komolyan mondom, mintha minden másodperccel nehezebb lenne levegőt venni és megmoccanni. Egyáltalán honnan a francból tudta, mit akarok attól a szerencsétlen lánytól, aki most a fal tövében fekszik, remélhetőleg ájultan nem pedig holtan? Több kérdés is felüti fejét bennem, amire sejtésem szerint egyhamar nem kapok épkézláb magyarázatot.
Nem bizonyulok elég erősnek ahhoz, hogy visszatartsam a következő mozdulatától, ahogy ahhoz sem, hogy egyszerűen a keze után kapjak, még mielőtt tarkómnak nyomhatná a fegyver csövét és nekem félnem kéne, hogy az agyam a plafonra kenődik. Tenyereim most az említett "téglalapnak" simul, homlokomat is nekidöntöm és próbálok minél több oxigénhez jutni, mintha egyáltalán szükségem lenne rá.
- Nem érdekel, mit hiszel, életben hagytam volna - azt hiszem. Vagyis, remélem. Igazából éreztem, hogy tűrőképességeim határait feszegettem, de eszem ágában sincs igazat adni ennek a nőszemélynek, aki a semmiből tűnt fel, ráadásul üdvözlésképp verbénát spriccelt belém - Ha ez megnyugtat, Ő sokkal finomabb volt, mint te - szenvelgős mosollyal biccentek esetlenül az ájult leányzó felé.
Bennünk, vámpírokban. Mégis mit tudhat rólunk? Mit tudhat a fajtámról? A vadászok az egyedüli csoport, akik mindentudónak és bölcsnek hiszik magukat - nem kérdés, hogy ez az amazon is egy közülük és az eddigi ismereteire na meg tapasztalataira hagyatkozva próbál bíráskodni felettem. Valaki felett, akinek még a nevét sem tudja, nemhogy a múltját ismerné! Idegesen ráncolom homlokomat, az arcomat borító hajszálerek pedig lassan felszívódnak és minden bizonnyal szemeim vörös izzása is szűnni látszik.
- Nem tudom, mióta űzöd a szakmát, de valószínűleg nem túl régóta, különben tudnád, hogy nem mindegyikünk kihalt emberileg - megfeszült állkapocs és izmok... Nem a legkellemesebb téma, ami azt illeti, ráadásul a bosszú is fűt, a belülről mardosó verbéna pedig uszítja testemet a lány ellen. Kár, hogy a józan eszem tudja, hogy nincs sok esélyem ellene - Hányat öltél már meg közülünk? Százakat, ezreket? Miért érzed, hogy a gyilkosságnak van helyes vagy helytelen formája? Miért gondolod, hogy egyáltalán más vagy, mint mi? - nem hiszem, hogy bármi az elevenébe találna, de amíg rám figyel - remélhetőleg -, van időm erőt venni magamon és vámpírsebességgel előző áldozatom mellé térdelni, halántékára tapasztani kezeimet.
Ha támadóm hajlandó megfordulni és szemeimbe nézni, láthatja a komolyságot és az elszántságot, mely arra késztetne, hogy eltörjem ennek a védtelen teremtésnek a nyakát. Nincs más választásom, ha egyszer ez az egyetlen eszköz, amihez folyamodhatok, hogy túléljem.
- Tedd le a fegyvert, vagy most tényleg megölöm! - nagyot nyelek, egy pillanatra a kezeim közt lévő lány emelkedő-süllyedő mellkasára téved tekintetem. Tényleg él még - Vagy már annyira nem fontos, hogy életben maradjon?


•• Words: 537 •• Music: cheating •• Note: helyes vagyok? megbocsájtottam.♥ •• ©
Vissza az elejére Go down



Pandora S. Collins
welcome to my world
Pandora S. Collins

► Residence :
▽ richmond
► Age :
34
► Total posts :
82

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptySzomb. Nov. 23, 2013 8:48 pm


i need to kill you, right here
Pandora & Elliot; once upon a time...

Sose tagadtam, hogy sok hibám van; a kedvességet hírből se ismerem, az állandó őszinteségem inkább már bunkóságnak minősül, és az emberek nyolcvan százalékától kiráz a hideg. De a vakmerőségem mindezen túltesz. Minimális fegyverzettel és tűsarkúban megtámadni egy éppen vacsorázó vámpír... hát valóban nem kapnék díjat az épelméjűségemért. Nem mintha félnék, egyszerűen csak muszáj mérlegelnem az esélyeimet abban a öt másodpercben amíg felfogja mi történik körülötte, hogy annak megfelelően találja meg a módot a kiiktatására. Mert hogy én elmeneküljek egy ilyen mocskos ragadozó elől... inkább vágom el a saját torkomat.
Nem mintha azért csináltam volna, mert nem bírom kontrollálni a vadászösztöneimet. Jó, igaz, többségében hagyom, hogy a gyűlölet amit ezek iránt táplálok irányítsa a tetteim, de ma elhatároztam, hogy tartok egy görbe estét, és szándékomban állt kitartani az ötletem mellett. De mikor tudatosult, hogy valószínűleg egy fiatal, ártatlan lány életébe fog kerülni a tétlenségem, aki előtt még ott van az egész élet... Nem bírtam egy helyben ülni tovább. Magamat láttam benne. Vagyis pontosabban azt a Pandorát, aki első és utolsó meggondolatlanságát követte el életében. Egészen mostanáig.
Várok. A szívem úgy kalapál, mintha szándékában állna ellenszegülni a döntésemmel, és elmenekülni, de egyszerűen képtelen kiszabadulni. Erőtlen próbálkozásainak hála, az adrenalin végigszáguld az egész testemen, a kis lábujjamtól egészen a fejem búbjáig - és bár próbálok másodlagos szempontként foglalkozni azzal, hogy élve vagy halva kerülök majd ki az elkerülhetetlen összecsapásból, minden egyes mozdulatára erősebben szorítom a kezemben maradt üres fecskendőt. Nem félek. Nem félhetek.
Miért nem félek?
Mikor újra megszólal, szórakozottan felhorkanok.
- Ezt el is kéne hinnem? - billentem kissé oldalra a fejem, a szemöldökömet pedig kérdően vonom fel, mintha nem csak költői lenne a kérdésem. Nem fogom megadni neki azt az örömöt, hogy megtudja, hogy a puszta nagy számon, és a csizmámba rejtett fatöltényes pisztolyon kívül nincs semmim. Más szóval, megölni ma itt, valószínűleg nem tudom, mivel egy nyavalyás karót se hoztam magammal, csak mert nem fért bele a táskámba. Ha ezt épp bőrrel megúszom, legalább egy leckét már biztos tanultam. Istenem, csak legyen elég erős a verbéna!
Meglepetésszerűen ér, mikor hirtelen elszorul a torkom és a légzés nehezebb feladattá válik mint általában. Próbálok rúgni, ütni, csapkodni, de elég szánalmasan festhetek ezzel a próbálkozással. Muszáj koncentrálnom. A francba, ha nem lennének ezek az undorító erek a szeme kerül, talán még helyesnek is találnám...
Koncentráció Pandora, koncentráció! Nagyon remélem, hogy ennek hatására - és nem az undortól, hogy egy vámpír csapolja meg a vérellátmányomat - sikerül elég erőt nyernem, hogy lehajoljak a pisztolyért, és elég gyorsan a háta mögé kerüljek. Már csak az a kérdés miért csak ráfogom, és nem sütöm el a fegyverem. Mi ez a hirtelen jó indultság egy magafajta iránt?!
- Nem érzed magad egy kicsit seggfejnek? Két nő egy estére? Nincs benned egy csepp lelkiismeret sem? - mégis miért olyan nehéz meghúzni azt a francos ravaszt? Miért kell nekem itt csevegnem? Hülye vagy! Hülye, hülye, hülye! - Ó várj. Bennetek, vámpírokban - mondom ki a szót, mint ahogy az undorító férgeket szokás megnevezni - egy cseppnyi érzelem sincs, ugye?

△ WORDS: 493
△ MUSIC: lorde - royals
△ NOTES: bocsi a késésért.♥ 
text codes from ancsa.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár EmptyKedd Nov. 12, 2013 5:15 pm

Pandora & Elliot


Minden mást kizárok, ami esetleg megzavarhatna kora esti tevékenységemben és talán ez a legnagyobb hiba, amit elkövethetek. Nem hallok, nem látok, nem érzek semmi mást, csak az ebből a testből kiszivárgó rezdüléseket, hangokat és ízeket. Az órákon átnyúló éhség végre csillapodni látszik és nem vagyok hajlandó ezen csodás perceket valami másra is pocsékolni, aminek semmi köze a táplálékszerzéshez. Megtelek energiával, élettel és ami azt illeti, erővel is, közben a kezeim közt halkan felszusszanó testből fokozatosan szivárog el minden, ami ezidáig az emberi világhoz kötötte. Annak gondolata, hogy esetleg átváltoztatom, még csak meg sem fordul a fejemben. Szakadt már elég probléma a nyakamba Jude átváltozásakor, nincs szükségem még többre.
A nyakamba nyilalló éles, szinte tűrhetetlen fájdalom ébreszt rá arra, mekkora felelőtlenség nem figyelni a külvilág zajaira és teljes mértékben, csak és kizárólag az áldozatra koncentrálni. Emellett arra, hogy Mystic Falls nem úgy működik, mint mondjuk Berlin, ahonnan egy héttel ezelőtt jöttem el. Ott az emberek mit sem érzékeltek abból, hogy ki és mi vagyok, valamint mi a szándékom velük. Nem akartak éles tárgyat döfni a nyakamba és ha látták volna is mit csinálok, minden bizonnyal csak elsétálnak mellettem. Az ottani publikum több, mint valószínű, hogy nem is tud létezésünkről.
Még csak nem is látom támadómat... Fájdalmas, hörgésszerű hang szakad fel torkomból és kezeim közül is kicsúszik a gyönge női test. Hátát falnak vetve, lehorgasztott fejjel ér földet és bármennyire szeretnék szívdobbánasaira koncentrálni, hogy vajon él-e még, helyette saját életfunkcióimért aggódom. Erőtlenül, véres ajkakkal fordulok át hátammal a falra, szembe kerülve azzal a szánalmas alakkal, aki képes volt alattomos módon hátulról támadni. Bár tény, hogy vértől bódult fejjel is figyelnem kellett volna közeledésére.
- Nem akartam megölni - összeszorított fogakkal küzdök ki magamból pár szót, amik védelmemre kelhetnének. Bár a szégyen ezúttal rámtapad, látván, hogy nem más, mint egy nő, a gyengébbik nem jeles képviselőjének sikerült harcképtelenné tennie.
Az ereimbe fecskendezett maró, sejtjeimet fájdalmasan szaggató folyadék egyre nagyobb fájdalmakat lök testembe. Pontosan tudom, hogy verbénát spriccolt bizony szervezetembe, ami nemhogy nincs ínyemre, de hihetetlenül bosszús leszek miatta. Nem sűrűn történik ilyesmi, nem sűrűn akarnak az emberek legyengíteni és ami még fontosabb, fájdalmat okozni. Úgy tűnik, Fridának igaza lett... Isten nem ver bottal.
Minden erőmet összeszedem és akár annak köszönhetően, hogy kiszipolyoztam majd' minden vérét ennek az ártatlan leányzónak, akár nem, nekilódulok és elkapom a harcos amazon nyakát, úgy préselem őt a szemközti falnak. Ó, mennyire szeretném őt is szárazra szívni, főként azért, amit velem tett és amiért még most is csak küszködve, üveges tekintettel tudok talpon állni előtte. A verbéna bőszen dolgozik szervezetemben azon, hogy leterítsen lábaimról és ez a nő azt kezdhessen velem, amit akar.
- Még egy ilyen és te is az ő sorsára jutsz, Xena - az arccsontomat behálózó vékony hajszálerek megjelennek, szemem is vérben úszik, előbb tapasztalt éhségem pedig újra felszínre bukkan. Izmaim közben újra meg újra összerándulnak, megfeszülnek a fájdalomtól és ha ember lennék, még homlokomat is kiverné a víz - Most pedig, ha megbocsájtasz - a nyugalom látszatát reményeim szerint kellőképp fenn tudom tartani, bár kínkeserves grimaszaimat elrejteni képtelenségnek látszik.
Amennyiben alkalmat ad rá, vállaiba mélyesztem fogaimat, hogy újabb dózis vörös nedűt nyerjek egyenesen ebből az élettel teli, forró testből. Ha viszont kellő gyorsasággal felel akciómra, akkor kénytelen vagyok elszalasztani a harapást.

•• Words: 533 •• Music: juliet •• Note: ezért még számolunk... •• ©
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Útszéli bár Útszéli bár Empty

Vissza az elejére Go down

Útszéli bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Útszéli motel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-