world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 8:15 pm

/Vízesés, és folyópart/

Pince                  - Page 2 Tumblr_ly35xyA26q1qe34pco1_250Pince                  - Page 2 Tumblr_ly35xyA26q1qe34pco3_250

Megfogadtam, hogy egy pár napig Salvatore birtok mentes napot élek, hogy esélyem se legyen semelyik testvérrel összefutni. Nem is tudom, hogyan tudnék a történtek után Damon szemébe nézni, de most Stefan a legfontosabb. Mar a bűntudat, hogy nem tud róla. És egy kapcsolat úgy nem működhet, ha nem mondjuk el az igazat a másik félnek. De az is benne van a pakliban, hogy ezek után hallani se akar rólam. Nekem megér ennyi kockázatot, inkább elmondom neki, és elveszítem, de nem tudnék úgy vele lenni, ha nem tudna erről. Szeretem, és tisztelem Stefan-t. Nem fogok Katherine szintjére lesüllyedni, hogy titokban kell tartanom. Behajtottam a zsákutcába, és egészen koppanásig mentem, ahol a Salvatore birtok volt. Mély levegőt vettem, és megszorítottam a kormányt.
- Minden rendben lesz. - nyugtattam magam. Mély levegőket vettem, és kifújtam. Lehunytam a szememet, és hátradőltem. Nem akarom szerelmemet elveszíteni, de nem akarok előtte semmit se titokban tartani. Ez lesz a megfelelő döntés. Lehet, hogy szólnom kellene Damon-nak, hogy el fogom mondani, bár most látni sem akar. Ezt eléggé kivettem múltkor, amikor megkérte, hogy menjek el. Végül leállítottam a motort, és kiléptem a kocsiból. Lassú, megfontolt léptekkel közeledtem a bejárati ajtó felé. Általában mindig nyitva szokott lenni, de azért van nekem is kulcsom hozzá. Próbáltam kinyitni, de most be volt zárva. Előhalásztam a zsebemből, és kinyitottam, majd magam mögött bezártam. Körbenéztem, szerencsére semmilyen ismerős nem volt a közelbe. Gyorsan a titkos ajtóhoz mentem, és lementem a pincébe. Halkan siettem a cellához, mire odaértem szívem már ezerrel zakatolt.
- Stefan? - súgtam halkan, és megfogtam a rácsot, benézve. Egyből megláttam őt. - Bejövök, rendben? - kérdeztem, bár nem is vártam tőle választ. Mielőtt még kinyitottam volna az ajtót rájöttem, hogy szomjas lehet. Megfogtam egy vértasakot, bár most pont az kéne, hogy ne kapjon. De nem tudom így látni őt, ahogy kínozzák. Visszasiettem, kinyitva a zárt, és magam mögött becsuktam az ajtót, bár zárra nem tudtam. Remélem nem tervez megszökni.
Leraktam a véres tasakot, és odasiettem mellé. A hideg földön ült egymagában. Annyira megsajnáltam. És valószínűleg ugyanígy lehetett, amikor fent én és Damon.. Nagyot nyeltem, és leültem mellé.
- Szia. - súgtam, és a szemébe néztem. Olyan érzés fogott el, mintha érezném a saját szívem olvadását. A szerelem egy gyönyörű érzés, csak nem becsültem meg eléggé. Mert teljesen elfogadhatatlan, amit műveltem.
- Valamit be kell neked vallanom. - mondtam lesütve a szememet a padlóra.
- Nem csak azért mondom el, mert bűntudatom van, hanem azért, mert tudnod kell róla. - néztem újra a szemébe. A szívem a torkomba dobogott, és kivert a hideg. Most már nem hátrálhatok. Ha már belekezdtem akkor el is kell mondanom. A plafonra emeltem a tekintetemet. "Istenem, ezt hogyan mondjam el anélkül, hogy megbántanám?" ~ kérdeztem magamtól. Annyira féltem a következményektől, de akkor kellett volna cselekednem.. Mert, most nem kellene ilyennel törődnöm.
- Megcsókoltam Damont. - vallottam be az igazságot, és rá néztem. Egyedül a döbbenetet tudtam kiolvasni a tekintetéből, de semmi mást nem. Olyan nehéz Stefan-ból kiolvasni a dolgokat. Nem nyitott könyv az arca, ahogy mondani szokták. Nem is mondtam többet, csak vártam a reagálására.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 3:10 pm

Pince                  - Page 2 Tumblr_luzv0beHdy1qk6tevo1_250Pince                  - Page 2 Tumblr_luzv0beHdy1qk6tevo2_250

Szerelmesen tekintettem a szemébe, és végig cirógattam az arcát. Miután felsegített a hideg padlóról egy nagyot sóhajtottam. Ezek nem kockázatok, túl tudunk ezen is lenni. Ha hiszünk benne, hisz a szerelmünk annyira erős, hogy szinte mindent le tud győzni ami az utunkba áll. Klaus nehéz eset lesz, hisz egy ezer éves vámpírról van szó, de találunk itt is egy menekülő utat. Valahogyan.- Nélküled nem tudnék élni. - suttogtam, és a kezem ami előbb az arcán volt, most már a vállán pihent.
- Sose tudnálak elengedni. - csóváltam meg a fejemet. Nem lennék képes rá, Ő a mindenem. Az érzés ami eltölt, amikor vele vagy, vagy az amikor vele érzed magad teljesnek.. Soha senki iránt nem éreztem így. Pedig Stefan előtt egyedül Matt-tel volt hosszú a kapcsolatom. De őt soha nem szerettem ennyire. Csak azt hittük, hogy ha már ennyi éve barátok vagyunk, miért ne lehetnénk több. A suliban tökéletesen mutattunk egymás mellett, szóval inkább csak a hírnév miatt voltunk együtt. Legalábbis részemről. De Stefan mellett teljesen más ember lettem. Megváltoztatott, jó irányban. Ha rajtam múlna az egész akkor biztos soha nem engedném el. Tisztára olyan érzésem van, mintha megtaláltam volna a Nagy Ő-t. Teljesen megőrjít.
Hirtelen eszembe jutott, hogy ma van a szeretet ünnepe, és a barátaink fent várnak ránk. Bár mondjuk vannak nem látott vendégek például Katherine. Hogy mit keres itt, azt még most se tudom felfogni. Egy aprót szorítottam a kezén, és szóra nyitottam a számat. - Vissza kéne menni, de először. - biccentettem a fejemmel az ingére. - Át kéne öltöznöd. - fejeztem be a mondatomat, és a vérfoltokat néztem az ingén, ami szerteszét volt. Evvel az állandó vérszomjával majd valamit kezdeni kell, nem fogom hagyni, hogy több embert megöljön. Majd egy másik napon ezt tisztázzuk. Most nem merem felhozni, mert garantáltan elrontanám a mai estét. - Akkor menjünk. - pillantottam fel rá, és elkezdtem kifelé húzni a szobából. Még a végén megfázok, ha több ideig vagyok bent. Miután felértünk a szobájába mentünk, kikerülve a nappalit, hogy a többiek látni se tudjanak. Egyből félreértenék a helyzetet..

/folyt. a ház többi része/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 12:25 pm

Még mindig öleltük egymást, egyszerűen nem bírtam elengedni, hogy lehetek ilyen szerencsétlen? A több száz év tapasztalat nem volt még elég? Kibontakoztunk egymás karjai közül, majd belenéztem a szemeibe, éreztem a szeretetét áramlani felém, ám ez önmagában nem elég, hogy kibírjuk Klaust. Vajon megérek ennek a lánynak ennyi rizikót? És a legszörnyűbb, hogy csomó dolgot eltitkoltam előle... Bűnös vagyok és szörnyű, de én csak kímélni szeretném, hisz olyan gyermeki még. Elengedtem kezeit, majd lassan felálltam és megpróbáltam összeszedni a gondolataimat. Nem lehetek önző, most az egyszer nem hisz ez nem rólam szól, hanem rólunk. Gondterhelten néztem rá, enyhén felvont szemöldökkel. Majd mindent elfelejtettem, amit eddig mondtam, s szívem szólalt meg:
"Biztos, hogy megérek neked ennyi kockázatot?"Nem hittem el, hogy megint elszúrom, de talán be kell látnom, hogy valaki szeret és képes értem harcolni. A távolba révedve törtem meg újból a csendet, mit Elena szívdobogása lágyított. "A szerelem meggyengíti az embereket de minket akár erőssé is tehet" Ezt a mondatot inkább magamnak szántam mintegy magyarázat kép, hogy miért maradjak Vele, ám itt már nem voltak ész érvek döntöttek az érzelmek. Kezemet nyújtottam kedvesemnek, majd gyengéden felhúztam és összekulcsolt ujjainkat kezdtem tanulmányozni elgondolkozva, majd megsimítottam elfagyott ujjait. "Még nem vagyok rá elég, hogy elengedjelek a szívem nem engedné"
Pince                  - Page 2 Tumblr_lcdhksL9K01qealwto1_500
Mosolyodtam el, most először mondtam ki a teljes igazságot kertelés nélkül. Közelebb húztam magamhoz, csókot nyomtam homlokára, megsimítottam selymes haját, látszólag minden rendben volt, de éreztem ehhez még Klausnak is lesz egy-két szava, aki hamarosan meglátogatja Mystic Fallsot ha emlékezetem nem csal...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 12:37 am

A fejére hajtottam a sajátomat, és öleltem őt tovább szorosan. Soha nem akartam elengedni őt. Tudtam, hogy nekem Ő kell. Olyan, mint nekem az oxigén. Nélkülözhetetlen. Lehunytam a szememet, és elképzeltem az életet teljesen normálisan. Nem lenne Klaus, nem lenne senki aki tönkretenné a boldogságunkat. Milyen is szép lenne, csak kár, hogy mindez csak egy álomkép. Végül a másik szemébe fúrtuk a tekintetünket, és egy apró mosolyra húztam a számat. Szerelme bevallása után egy pillanatra a földre tekintettem pirulva, majd sikerült a dolgok mögé látnom. Rengeteg aggódás hallatszott a hangjában, csak nem tudom miért. - De? - kérdeztem vissza, hisz tisztán láttam rajta, hogy nem fejezte be még a mondatát. Nagyot nyeltem, és szívem szinte már a torkomban dobogott annyira féltem amit mondani fog. Bár volt egy halvány sejtésem, de nem szeretném, ha az bekövetkezne. Bármi, csak ne az. Mikor megpillantottam az apró lefolyó könnycseppjét, mutatóujjammal letöröltem végig simítva az arcán. Félúton lefagyott az ujjam, és csak bámultam azokat a csodás szempárt. - D-dee nem - ellenkeztem szinte már majdnem dadogva. Felfoghatatlan volt az amit mondott. Most menekülni akar? Ez sosem megoldás, harcolni kell a vágyaink eléréséért!
Annyira belemerültem saját kínjaimba, hogy nem is vettem észre közelségét. Hol a szemét néztem, hol dús, formás, kívánkozó ajkait. Csak úgy hívogattak engem. Egymásra találtak, és kezemmel átkaroltam a nyakát még közelebb húzva magamhoz. Soha nem fogom őt elengedni. Lehet, hogy szerinte az a jó, ha szakítunk, de én nem ezen az állásponton vagyok.
Végül ajkaink elszakadtak egymástól, és ott ültem teljesen közel hozzá, szerelmes vagyok belé, még sem lehetünk egymásé. Az élet igazságtalan. Ezt eddig is tudtam, na de ennyire? - Eddig se volt normális életem. - motyogtam kiállva mellette. Hisz az normális, hogy elveszítettem a szüleimet, és a nagynéném nevel minket? De már akkor lemondtam a normális életről mikor felvállaltam, hogy egy vámpírba vagyok szerelmes. - Azok után, hogy mi mindenen mentünk keresztül, nem hagyhatsz el. - kulcsoltam össze az ujjainkat. Megráztam a fejemet. - Vagyis nem menekülhetsz. Hidd el, jobb lesz. - sütöttem le a szememet a földre. Elég szánalmasan hangzottan most, mintha egy tinilány lennék könyörögve a pasijáért, hogy ne dobjon ki.. De az igazság az, hogy nem tudom elképzelni az életemet Stefan nélkül. Mintha egy darabot kitépnének a szívemből. Egy hatalmas darabot. Ezek után, hogy tudok majd a közelében lenni? Tudva, hogy nem ölelhetem meg, nem csókolhatom meg, nem mondhatom neki a varázslatos szót.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptyVas. Dec. 11, 2011 12:11 am

És kész Ő is elsírta magát, nem bírtam tovább, utáltam ha Elenát láttam szenvedni. Ez viselt meg a földön a legjobban, nem akartam bántani és most pont ezt tettem, a lelkébe gázoltam, feladva régi elveimet. Karjai ölelésre nyíltak, akár egy szerető anyának, most először éreztem, hogy Ő védelmez engem. Furcsa fordított helyzet volt, ám jól esett a gondoskodás, hisz mellette sosem tudtam erősnek maradni és a vér iránti szenvedélyem csak még rontott a helyzeten. Mohón, mégis vigyázva, gyengéden viszonoztam gesztusát, belefúrtam fejemet a hátába, s mintha az életem múlt volna olyan intenzitással öleltem, beszívtam vanília mosópor keverékű mennyei illatát, és pár pillanatig minden helyre állt. Elfelejtettünk szembe nézni a gondokkal, ám az ölelés végeztél egymás szemébe nézve szégyelltem el magam, hogy a kedvesem iránti szerelem érzetem fontosabb, minthogy eltaszítsam magamtól, saját érdekébe, de nem bírtam, ennyire még én sem tudtam erős lenni. Halvány mosoly ült ki elsápadt arcomra. Megsimítottam a vállát, erőt adva neki, s legfőképp magamnak, ám még mindig remegtem szüntelenül, nem értettem mi lehet az oka. "Elena tudnod kell, hogy nagyon szeretlek..." És itt megtörtek a szavak pár könnycsepp csorgott le a szememből, komolyan képtelen voltam kimondani a szavakat mik szájpadlásomon viaskodtak kijutásért, de végül győzött a józan ész hátra kotorva a szívem diktálta érzelmeket. "Pont ezért kell, hogy elengedjelek. Nem lehetsz egy ilyen szörnyeteggel." Komor volt a tekintetem, baljóslatú, majd beletörtem ebbe a pár szóba, de nem bírtam... Kevés voltam ehhez egyedül. Közelebb húztam magamhoz, beletúrtam lágy vállára omló arany kontúr fényű tincseibe, majd megsimítottam kihevült pirospozsgás orcáját, nyakára helyeztem a kezem, s ajkaink mint két rég elfeledett jó barát jártak táncot nyelveink segítségével.
Pince                  - Page 2 Tumblr_ldftitRv1o1qzel54o1_500
Befejezve a csókot szememet még hosszú másodpercekig csukva felejtettem. Lenézve nyitottam ki csak látószerveimet nem rá nézve szerelmemre. "Elena mi sosem lehetünk, normális szerelmes pár én nem tudom neked ezt megadni. Annyi áldozatot kéne meghoznod, nem kérhetlek erre, hisz olyan fiatal vagy még és gyönyörű." Miközben kinyögtem ezt a pár szót végig fogtam a kezét, nem bírtam elengedni, ahogy a köteléket sem bírtam teljesen elvágni kettőnk között, pedig tudtam, hogy azt kéne, bunkónak kéne lennem és elengedni, de a szívem, mi állítólag halott volt, magát meghazudtoló erősséggel lüktetett legyőzve minden nehézséget.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 11:36 pm

/A ház többi része/

A szívem beleszakadt így látni őt, szenvedve. Szinte átéreztem szerelmem kínjait, hogy min megy keresztül. És ahogy itt feküdt előttem, teljesen rosszul lettem. Mintha belülről fojtogatnának, és nem kapnék levegőt. Így látva őt teljesen eltűnt előlem a remény. Klaus véglegesen is tönkre tette őt. Hogyan tudnék rajta segíteni? Leküzdeni a vérszomjt.. Régebben is volt ebből egy kisebb probléma, de hamar le tudtuk róla szoktatni, most meg már hónapok óta a friss emberi véren él. Ami eddig is nagy kísértés volt számára. Éreztem, ahogy a könnyek kezdenek gyülekezni a szememben, de próbáltam aprókat pislogni. Nem szerettem volna előtte gyengének tűnni, vagy ha rosszabbul érezné magát.
A mellkasom alatt összefontam a karomat, hisz itt jóval hűvösebb volt, mint fent. Nem tudtam, hogy most mit érezzek. Hisz nem tudok úgy együtt lenni Stefannal, ha közben embereket öl. De emellett pedig halálosan bele vagyok esve. Az életemet feláldoznám érte, de tehetetlen vagyok. Nem tudok mit tenni, hogy újra a régi énjét visszakapjam. Tekintetem el nem vált tőle. Figyeltem ahogy reszketett, tudva, hogy egy olyasvalaki vált belőle, akit mindig is utált. Tudok a sötét múltjáról, és azt is tudom, hogy nem büszke rá. Most pedig újra azzá vált. Lassan elkezdtem feléje tipegni, kikerülve a vértócsát, s a földre térdeltem. Meg akartam nyugtatni, hogy minden rendbe lesz, de először meg kell jobban fogalmaznom. A vállára tettem a kezemet, és egy aprót szorítottam rajta.
- Hidd el, meg tudsz változni. Csak hinned kell benne, és sikerülhet. - néztem rá teljesen meggyötörve. - Segítek neked. - tettem még hozzá. Tudnia kell, hogy bármiben segítek neki ezek után is. Viszont ha nem hajlandó megváltozni, akkor nekünk vége. Nem tudnék úgy lenni vele, hogy közben tudom, hogy emberek életét oltott ki. Az a lány az erdőben sem érdemelte meg a halált. Vértasak még kezdetnek elmenne, de az emberekről le kell állnia. Végül is, átkaroltam, szorosan magamhoz húzva. Nem érdekelt, hogy véres lesz a ruhám, az számít a legkevésbé. Most Stefan a legfontosabb. - Ezen is túl leszünk. - súgtam simogatva a hátát csitításképp. Lehunytam a szememet, még mindig ölelve kedvesemet.

Pince                  - Page 2 Tumblr_lqulr7qA9l1qciyago1_500
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 11:20 pm

Remegve feküdtem a porban, kiszolgáltatottan, akár egy kisgyermek meztelenül a valóság sötét burka körül. Féltem magamtól és ez volt a legszörnyűbb, amit eltudtam képzelni, képtelen voltam uralni a testem, az érzelmeim. Klaus bábja voltam, ki kénye kedve szerint szórakozhatott velem. Megőrjíthetett, halálra késztethetett, sőt bitorolhatott engem. A tárgya voltam, egy kis játék, aki szolgálta. Távoli léptek tompa zaja szüntette meg a csendet, sejtettem, hogy valaki utánam fog jönni, de azt nem, hogy az a valaki Elena lesz. Ő volt az utolsó a Földön, akivel ebben a pillanatban találkozni szerettem volna, hisz ilyen állapotban mégse láthat meg... Kiakartam szakadni a valóságból, eltűnni messzire, lebegni méla öntudatlanságban, de nem lehetett magyarázatot kellett adnom, felszámolni a labilisságommal és megnyugtatni kedvesemet. Remegve kényszerítettem magam felkelésre, ám nem ment. Arrébb vonszoltam magam a hideg kőfalhoz és neki dőltem támasztékként. Lehajtottam a fejem, nem bírtam riadt szemeibe nézni, elviselni a fájdalmát, törődését. Köhögni kezdtem, majd letöröltem arcomról a vért feltűrt ingujjammal, s arcvonásaimat is engedtem ellágyulni, ám a remegés csak nem fejeződött be. Tanácstalanul vontam meg a vállam, s kicsit feljebb emeltem államat. Hosszú másodpercek után én törtem meg először a csendet:
"Elena..." A hangom elcsuklott, nem találtam szavakat, hogyan legyek ezután a kedvese? Hogyan legyek ezután bárki a szemében? "Én, én nem tudom, hogy megtudok e valaha változni. " Átkaroltam magam két oldalról mintegy védelmezésként, ez kevés olyan pillanatok egyike volt, mikor szavakkal évezredekre tudott volna Elena tönkre tenni. Szeretetre vágytam, gondoskodásra és szabad akaratra, valahol mélyen ott bujkált még a régi Stefan, ám most a vér számított nekem leginkább, de Elena biztonságban volt, sosem bírtam volna bántani...

Pince                  - Page 2 Stefan-crys-2x06-damon-and-stefan-salvatore-16948178-500-282
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Pince Pince                  - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10, 2011 10:22 pm

.


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 12, 2012 2:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Pince Pince                  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-