world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Susan&Sorez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:34 pm


ÚJ SMS!

Talán a Macskanő jobban illene hozzád, igazad van Razz A nyúltáp meg nem jó, na megyek érted akkor, csak mondd mikorra Smile Lábam közé kapom a mocit, aztán megetetlek valami bő zsírban tocsogó, véres, színhús szelettel Razz Very Happy És igen a külvárosra gondoltam, mert... hát író vagyok, kell a nyugalom a pörgés mellett. De segíthetsz ebben is ; )



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:24 pm



Levantine



Micsoda hízelgő neveket aggatsz rám! >.<
Az ebéd jöhet, úgyis akartam enni valamikor egy kis csirke húst. Fater mostanában túl sok zöldséget csinál. Lassan rászoktat a nyúltápra! De ettől még imádom. Smile Értem jössz? Húha! Lakás! ** Ez jó! De a külvárosban? Hát ... no comment...

ty sophia @ caution.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptyVas. Szept. 30, 2012 1:36 pm


ÚJ SMS!

Jól van, nyugi Batgirl! Very Happy Ebédszünet? Jobb ötletem van. Ha én már undorodom a kávétól, neked meg ebédszüneted lesz, akkor akár együtt is ebédelhetnénk. Két óra múlva véletlenül épp a városban fogok járni Razz Egyébként tényleg. Lakás ügyben, bár nem hiszem, hogy beköltözök. Inkább a külváros. Na?



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptyVas. Szept. 30, 2012 10:25 am



Levantine



Én nem mondtam hogy nem szeretem Batmant! Én csak azt mondtam, most uncsi! A bolti példányokat már elolvastam...
Kávé? Hümm, lehet róla szó! De mikor? majd csak ebédszünetem lesz, két óra múlva... úristen, az még egy évezrednyi idő! Amúgy kávézhatunk!
Ha undorodsz igyál ásványvizet pl, és ne kávét! Ilyen egyszerű... xD

ty sophia @ caution.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptyVas. Szept. 30, 2012 12:47 am


ÚJ SMS!

Mi bajod a Batmannel??? A Batman jó! Tőlem is Batmant kaptál! Szeresd a Batmant! Very Happy A Herold nevet meg inkább mellőzük. Rémes elkeresztelésből már jutott egy nekem. Nos, Te kis bőszen "dolgozó"! Ha már elzsibbadtál, nem akarnád megtornáztatni magad? Mondjuk egy kávé mellett? Bár lassan már kávé undorom lesz... de vállalom, ha ez az ára, h összefussunk Wink



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptySzomb. Szept. 29, 2012 1:03 pm

composing text


Levantine



Kac-kac! Mióta vagy te ilyen humor herold? Amúgy meg igenis nagyon fontos dolgokat csinálok... ülök, olvasok, ülök... néha sétálok, mikor már zsibbad a lábam.. pangás van, ilyenkor uncsi! -.- Hát persze hogy segítek, te kis árva! xD És igen, kérlek, szórakoztass! Nem bírnám elviselni, ha el kellene olvasnom még egy Batmant!

ty sophia @ caution.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptySzomb. Szept. 29, 2012 1:19 am


ÚJ SMS!

Melózol? Ha-ha. Nem inkább SMSezel? Razz Egyébként...jah, úgy gondoltam maradnék egy kicsit. Talán. Érdekes lehetőségek vannak itt. Segítenél? Az jó lenne...Smile Nagyon is. Nem nagyon ismerek itt senkit és semmit. Szórakoztassalak? Wink



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptySzomb. Szept. 29, 2012 1:15 am

composing text


Levantine



Lakás? Csak nem lakást akarsz venni? Esetleg segíthetek, ha gondolod! Smile Á semmi különös, épp melózom, már csak pár óra és vége a műszaknak. Addig az unalom fog megölni...

ty sophia @ caution.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptySzomb. Szept. 29, 2012 1:12 am


ÚJ SMS!

Szia! Smile Mondtam már, h ne köszönd! Ha kell, akkor én majd bizonyítom neki, h mennyire jótét lélek vagyok, és nem loptad. Razz Keresek valami használható újságot, v vmit, amiben van lakás hirdetés. Plusz meló ügy. Veled mi újság? Sorez



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Susan&Sorez Susan&Sorez EmptySzomb. Szept. 29, 2012 1:01 am

composing text


Levantine



Csak még egyszer meg akartam köszönni, hogy ideadtad az újságot! Jeremy oda meg vissza volt tőle, bár elég furcsán is méregetett. Szerintem azt hiszi loptam valahonnan... xD Egyébként hogy vagy?
Sus

ty sophia @ caution.

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Susan&Sorez Susan&Sorez Empty

Vissza az elejére Go down

Susan&Sorez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bella & Sorez
» 323. szoba - Levantine Sorez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-