world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Memory of Vampire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyKedd Szept. 25, 2012 8:58 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
9.


Kathiebell kitartása figyelemre méltó volt. Ám nem volt elég erős ahhoz, ami rá várt. Nyelv és száj híján nem igazán tudott beszélni, mégis kiszedtem belőle, hol van Anabell. Szerencsétlen ördög... talán azt hitte megkegyelmezek neki, ha elárulja a húgát. Nem tettem.
Miután mindenkivel végeztem, és felgyújtottam a kastélyt, lovat nyergeltem, magamra húztam tépett zakómat, s elvágtattam. A városban kivettem egy szobát, és ruhát vettem. Meggyilkoltam egy fél bordélynyi kurvát, és megittam két hordó bort. Másnap délelőttig tivornyáztam, és eszméletlenre ittam magam. Úgy nem fájt semmi.
Másnap este pedig már egy kényelmes karosszékben ültem, öltönyben, kalapban, és kedvenc sétapálcámmal a kezemben. A szoba világos volt, és ízléses, a virág illata belengett mindent a falak között. Vidám nevetés szűrődött be az ajtón túlról, s egyre közeledtek a léptek.

( folyt. köv. )
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyKedd Szept. 25, 2012 6:30 pm

Néhány kifaragott porcelán baba, név cetlikkel ellátva:

Memory of Vampire 313to3u34534dnmg2eli

Lisedore Woods
Akkor udvarolt neki Levantine, amikor átváltoztatták. Véletlenül végzett a lánnyal.



Memory of Vampire Yeb5jyw8mu2mdfbzt7e

Rose Red
Prostituált volt, és Sorez játékszere. Egyszer Levantine túlzásba vitte a játékot és meghalt a lány. Akkor jött rá, hogy szerette.



Memory of Vampire 7nyi9pktc3hgbw5pqqvh

Anabell Elsegood
Aki miatt mindent feladott, és aki elárulta őt.



Memory of Vampire 3ma6ksm2rvmh8eako82p

Laetitia - Juliette Betranche
Énekes színésznő volt Párizsban, az 1900as években. Levantine újabb játékszere,mely komolyra fordult. Ettől megijedt a férfi, és egy óvatlan pillanatában megölte.



Memory of Vampire 02paalnv2g3y8ri64oa

Susan Zehenberg
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyKedd Szept. 25, 2012 5:33 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
8.


Kathiebell azt hihette, hogy megölöm. Vagy azt, hogy megerőszakolom. Esetleg mindkettő. Bátran nézett a szemembe, és vigyorogva várta, hogy mit kezdek vele. Talán ő maga is elhitte, hogy hang nélkül eltűri. Talán valahol még élvezte is volna, ha csak úgy magamévá teszem. Meg is kapta tőlem.
Annyira akart, hát szétfeszítettem a lábait, letéptem az alsó ruháját, és megadtam neki amiért annyira könyörgött hajdan. Ám úgy adtam meg, ahogy nem kívánja. Olyan erővel, amit ember nem tud kifejteni. Talán az elején tetszett neki... ahogy megcsókoltam, és hevesen vissza csókolt, mintha csak azt mondaná " tégy velem bármit, nem érdekel! ". Hát megtettem vele azt a bizonyos bármit.
Forró csókunk közepette hirtelen felnyögött, s elkerekedett a szeme. Éreztem, hogy a vér kicsordul ajkaink között, ő pedig egyszerre visszakozni kezdett, ám nem érdekelt. Még egy kicsit beljebb fúrtam agyaraimat a nyelvébe... egészen addig amíg el nem vált a testétől. Az arcába köptem, ő pedig vért hörögve ordított fel. De beszélni már nem tudott. Nem volt mivel. Rávigyorogtam. És gyengéden kezembe vettem jobb kacsóját, majd vérével szennyeztem tenyerét, ahogy belecsókoltam.
Ő Csak sikoltozott, míg tovább mozogtam benne.
- Hát nem erre vágytál? - kérdeztem negédesen, s óvatosan számba vettem kisujját. Érzékien lenyaltam róla rátapadt vérét... aztán pedig leharaptam. De nem az egészet, először csak a legfelső kis hajlatnál.. aztán a következőt, és a következőt... Hogy sorjában ezt tegyem az összes többi ujjával is. Leszakítottam a fülét, és darabokat téptem ki a testéből. Csomókat szaggattam ki a hajából, és körmömmel téptem fel a bőrét az eleven húsig. Szétmarcangoltam az ajkait, mígnem már nem volt semmi, ami eltakarná a fogait. Az arcából is kitéptem egy darabot... és nem álltam le. Hosszú orgazmus volt. Neki pedig lassú halál.
Apránként szedtem szét, és olyan precizitással, hogy minél később vérezzen el.
Aztán dolgom végeztével felálltam, s ott hagytam a húscafatokat az ágyon és ágy mellett. Kisétáltam a szobából, majd ki a házból, és a pajtába mentem. Ott volt Kathiebell fia.
Nem menekült el az ostoba. Reszketve szorította magához Jack halott testét. Semmit nem értett. Magamhoz hívtam. Azt hiszitek megkíméltem?
Átharaptam a torkát, aztán ott hagytam elvérezni, míg ő sírva könyörgött az életéért.
Összegyűjtöttem minden gyúlékonyat, s tele szórtam velük a házat. Jack és az Elsegoodok testét visszavittem a kastélyba. A fiút is bevetettem közéjük, bár még élt. Az ő fejét nem téptem le egyedül. Míg a többiekét kivittem, s elegánsan megfaragott karókra húztam, a gyereket bent hagytam a hulla hegyen. Végül felgyújtottam a házat.
Olyan volt, mint egy különösen groteszk Karácsonyi műsor. A lassan szállingózó hópelyhek között táncoltak a lángok, s fényüket a majd félszáz ember fejére vetették. Én pedig ott álltam.
És rezzenéstelen arccal végig néztem, amint a porba hull minden, mi valaha fontos volt számomra.

Memory of Vampire Tumblr_lyzdgfXE7T1qzw1qwo1_400
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyPént. Szept. 07, 2012 1:55 am

Néhány korabeli festmény ( 1800as évek közepe ):


Anabell

Memory of Vampire Veronica_Veronese

Memory of Vampire Sea-Spell-L


Kathiebell

Memory of Vampire Golden-tresses-1865

Memory of Vampire Lady_Lilith


Elizabeth

Memory of Vampire Blanzifiore_%252F_Snowdrops

Hölgyek

Memory of Vampire The_Bower_Meadow
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyPént. Szept. 07, 2012 12:34 am

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
7.


Letettem a kristálypoharat az asztalomra. Lassan lobogott a láng olajlámpásomban, én pedig levettem kék kabátom. Ma este nem. Ma nem, Anabell, de holnap... nem menekülsz! Újra az enyém leszel! Elmosolyodtam a gondolatra, majd nekiálltam kigombolni az ingem, amikor kopogtattak. Talán Jack az, hogy megkérdezze, elég kényelmesen vagyok e. Elvégre az ő házában alszom ma este. Behívtam az illetőt egy "szabad"dal, ám a férfi helyett Kathiebell lépett be az ajtón. Meglepődtem.
Vörös haját kibontotta az elegáns kontyából, zöld ruháját pedig vörös köntösre cserélte. Ugyanolyan vadítóan kívánatos volt, mint mindig. Valahogy túlzottan is kihívó. Abbahagytam az ingem kigombolását. Hölgy jelenlétében elvégre sehogy sem illendő a dolog.
- Jó estét Kathiebell. - köszöntem mosolyogva.
- Jó estét Levantine. Csak a kényelméről szeretnék megbizonyosodni.
Még szélesebb lett a mosolyom.
- Nagyon köszönöm, mindenem megvan.
- Ennek igazán örülök. - beljebb lépett, és bezárta az ajtót, mire felvontam a szemöldököm. - Észrevettem valamit a napokban Levantine, amit szeretnék tisztázni magával. - fordult felém. Még jobban meglepődtem, ő pedig lassan elkezdett felém sétálni, kezeivel tartva köntösét.
- Nocsak. Tán valami probléma adódott? - kérdeztem, és kicsit megijedtem, hogy talán vámpírságomra jött rá, ám a következő mondatánál megnyugodtam.
- Ugyan. - nevetett fel halkan. - Ne rémüldözzön, baj nincs. Habár.. - mosolyodott e, ismét túlságosan kihívóan. Itt már több mint gyanússá vált a dolog számomra. - Észrevettem, hogy mennyire bámul mostanában.
Ráncolni kezdtem a homlokom.
- Hiszen maga csodaszép Kathiebell. Minden férfi megbámulja, megszokhatta. Ám ennél több gondolatom sosem támadt.
- Igazán? Levantine... - lehelte, és már egészen közel volt hozzám. - Előttem ne szégyenlősködjön. Hisz maga férfi, én pedig nő... és mint háziasszonya... kötelességem megadni magának... - erre hirtelen levetett a köntösét. - ...mindent a kényelme érdekében.
Anyaszült meztelen volt. És rettenetesen kívánatos. Egy pillanatra el is gyengültem, ő pedig hozzám simult, és az ajka az enyémre tapadt... ekkor tértem magamhoz, és a két vállánál megragadva ellöktem magamtól, s zilálta hátraléptem.
- Kathiebell, maga megőrült! - nyögtem, mire utánam lépett, én pedig ismét hátra. Valami groteszk keringővé vált az egész.
- Ne habozzon Levantine, hiszen kíván, a vak is látja! Nem akar? Most megkaphat! Tessék!
- Hiszen maga a barátom felesége! És a jegyesem nővére, mégis, hogy képzeli?
- Ma este nincs itt Anabell, Jack pedig egy fabatkát sem ér az ágyban, adjon nekem gyermeket Levantine! - könyörgőre fogta a dolgot, s majdnem sírva fakadt. Teljesen ledöbbentett.
- Kathiebell...
- Könyörgöm magának! - megragadta a kezeimet. - Itt vagyok, a magáé vagyok, teljesen az öné vagyok... de semmit sem fogok érni a családomnak, ha nem tudok örököst szülni! Már most pletykálkodnak, Jack pedig hozzám sem ér! Kérem! Csak most az egyszer!
- Menjen innen... - próbáltam szépen kérni, mire hisztérikusan zokogni kezdett. Elvettem tőle a kezeimet, és a köntöséért mentem.
- Levantine! - jött utánam. - Az isten szerelmére, legyen férfi!
- Épp az vagyok. - vettem fel a ruháját a földről, majd oda dobtam a kezeibe. - Takarodjon innen!
- Ez az én házam!
- Menjen!


- Honnan is van a fiad, Kathiebell? - léptem közelebb a nőhöz. Erős volt, talán még Anabellnél is erősebb nő. Nem moccant. Bátran, komoran állt a szoba közepén, és farkas szemet nézett velem.
- Ahhoz semmi köze Levantine...
- Igazad van... most már valóba nincs. Jack halott. Már nem fáj neki a hűtlenséged.
Rezzenéstelenül állt tovább előttem, pedig egyre közeledtem.
- Bár egyébként sem érdekelt, ugye?
- Nem, nem érdekelt. - jelentette ki a nő szárazon. - Fogalma sem volt róla, mi a kötelesség. Egy ostoba flótás volt! Nem sajnálom a halálát. Tudtad, hogy Joffreyba volt szerelmes?
Megdöbbentem. Jack? Nem lehet... valóban? Így érthetővé válna a dolog, miért nem nyúlt Kathiebellhez, amikor minden férfi utána és a húga után sóvárgott. csak remélni mertem, hogy Anabell nem ilyen... bár akkor már mindegy volt ez is.
- Igen. - mosolyodott el gonoszul a perszóna. Még a halála előtt is képes volt egy utolsót szúrni, és meg is tette. - De Joffrey is tudta mi a kötelessége. Úgyhogy csinált nekem egy fiút.
Na ez már sok volt. Egy másodperc alatt ott voltam Kathiebellnél, megragadtam a torkát, és a falhoz nyomtam.
- Hazudsz!
- Nem Levantine... - hörögte röhögve. - Joffrey értette a dolgát és mindig is tudta hol a helye... kár, hogy Anabell lábai közt kereste leginkább...
Akkorát ordítottam, hogy belezengett a ház. A torkánál fogva felemeltem, és ráhajítottam az ágyára. Majd már ott is voltam felette.
- Hazug, számító ribancok vagytok, ti Elsegoodok! - sziszegtem, ő pedig csak mosolygott.
- Mondj amit akarsz... én színt vallottam... de azt nem tudod meg tőlem hol van Anabell...
- Dalolni fogsz, mint a kismadár...
- Tégy velem amit akarsz Levantine... nem ismerek már semmilyen fájdalmat... és nem adom meg neked az örömet, hogy halld a szenvedésem... nem fogok kiabálni....
Én mosolyodtam el kivételesen.
- Ó, dehogynem, Kathiebell... dehogynem fogsz...
És valóban. Olyan vérfagyasztó sikoly még sosem keringett az Elsegood ház falai között....
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 11:44 pm

Néhány Levantine által készített fotó. Mindegyik hátán rajta van a Ruby felirat. Valószínűleg így hívták a modellt.


Memory of Vampire Wpid-web_ghost_s39_49_part

Memory of Vampire Wpid-web_demon_s39_49_part

Memory of Vampire Wpid-web_face_off_s39_47_part

Memory of Vampire Wpid-web_fear_s39_46_part

Memory of Vampire Wpid-web_gloomy_girl_s39_46_part

Memory of Vampire Wpid-web_demon_s39_46_part

Memory of Vampire Wpid-web_witch_s39_47_part

Memory of Vampire Wpid-web_cruel_s39_49_part
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 11:30 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
6.


- Megígéred, hogy nem mondod el senkinek?
Anabell hozzám bújt a takaró alatt. Puha, meleg, meztelen idomai hozzásimultak a bőrömhöz. Azonnal készen álltam egy következő bevetésre.
- Ígérem, Levantine... - susogta. Úgy ejtette ki a nevemet, olyan lágyan, mint soha senki. Szerettem, és elhittem neki. Elhittem, hogy valóban velem akar lenni, a vámpírlétet vállalva, az örökké valóságig. Ma már értem... hogy talán túl sokat kértem.

Zihálva tértem magamhoz. A hópelyhek lassan keringtek körülöttem. Rettenetese hideg volt, én mégsem fáztam, habár félmeztelen voltam. Mindenemet beborította a vér. Bal kezemmel kihúztam magamból a karókat, jobb kezemben pedig ott lógott Joffrey feje, az utolsó, döbbent arckifejezéssel, mellyel a világra nézett, és gyilkosára. Anabell nevét üvöltöttem. Talán többször is, de belezengett az éjszaka. Aztán futni kezdtem. Át a futtatón, a karámok mellett, végig a mezőn, és a kastélykerten, fel a lépcsőn, s szinte elemi erővel robbantottam be az ajtószárnyakat. Két szobalány volt a folyosón. Azonnal felsikoltottak, de én nem hagytam nekik időt rá, hogy visszhangja is legyen. Ők sosem ártottak nekem, s nem kellett volna nekik is bűnhődniük, de nem tudtam leállni. Nem volt visszaút. És már nem is tudtam mit csinálok. Pár másodperc elég volt, hogy vérüket vegyem, majd otthagyva őket a folyosón - az egyiket feltépett torokkal, a másikat kitépett szívvel - tovább mentem. A komornyik szalad ki a sikoltozásra. Frednek hívták, azt hiszem. Mindig kedves volt velem, mert én is kedves voltam vele.
- Mi tört... - kezdte volna, ám már ott is voltam, s szabad bal kezemmel - a jobbal még mindig Joff fejét fogtam - egyszerűen benyúltam az álla alá, s a csontot megmarkolva kitéptem az alsó állkapcsát. Aztán a fogaival együtt beledöftem a homlokába. Meg se vártam míg összeesik, már mentem tovább. Olyan voltam, mint a halál, mely lassan végig járja a házat, s mindenkit magával ragad. Az egyik konyhás szaladt fel, mögötte felesége bújt, karon ölő csecsemőjével. Azt hiszitek, megkíméltem bárkit is? Nem. Nem kíméltem se istent se embert. A férfinak egyszerűen feltéptem a hasát, hogy a földre omlottak a belei, s bután nézett utána. Az asszony sikított, és léptek zaját hallottam. Közeledtek. Elkaptam a nőt, és kirántottam a kezéből a csecsemőt. Nem védte a gyereket, nem volt igazi anya. A gyereket egyszerűen a falhoz csaptam, majd a nő után ugrottam, és benyúltam a gerincéhez. Hangosan reccsent, mire megbénult. Aztán összerogyott amikor kitéptem a testéből. Az gondoljátok, milyen klasszak is a vámpírok? Még mindig annak gondoljátok? És ez még mind semmi volt ahhoz képest, amit Anabellnek tartogattam. Ekkor ért ki a folyosóra többi fogva tartóm. Eléjük dobtam Joffrey fejét.
- Van még kérdés?
Nyílpuskából jött a karó, de elég vér volt már bennem, hogy felkészülhessek rá, és véletlenül se találjon el. Elhajoltam, majd újra, a következőt pedig elkaptam és egyenesen az öreg Anders koponyájába hajítottam. Bezúzta az orrát, s groteszk módon Pinoccio jutott eszembe róla. Arccal előre dőlt el, így a karó kibukkant a tarkóján át. Kiragadtam a másik kezéből a nyílpuskát, így a harmadik elfutott látván, hogy nincs esélye, amíg a tűzszerszámmal vertem be bajtársa fejét, egészen pépes állagúra. De nem menekülhetett ő sem. Senki nem menekülhetett.
Szobáról szobára jártam, és senkit nem hagytam életben. Az utolsó kis zugban bújókat is felkutattam, kirángattam őket az ágyuk alól, kiszedtem őket a szekrényből, és átharaptam a torkukat, letéptem a fejüket, a karukat, a lábukat, a fülüket, kipréseltem a szemüket a koponyájukon át. Ember még hallani se hallott ilyen mészárlásról soha... aztán felértem az emeletre.
Legalább harminc ember teteme hevert már mögöttem, de nem álltam le. Mindent vagy semmit. Már nem volt visszaút. Ekkor botlottam Kathiebellbe, Anabell nővérébe. Bezárkózott a szobájába a fiával, de nem volt sok értelme.
- Levantine... - nyögte, mikor megpillantott. Látszott rajta, hogy ő is tudta. Jack biztosan elmondta neki. Halottnak akart látni, és most ledöbbent. Talán a sok vér és húscafat is rásegített, amik rajtam lógtak.
- Hol van Anabell? - kérdeztem dühösen. Minden szobát végig jártam, minden szekrény felborítottam, minden széket összetörtem, de nem találtam a lányt.
- Nincs itt... Levantine... kérlek...
- Azt kérdeztem, HOL VAN?
- Könyörülj meg rajtunk... Jack még csak hat éves lesz...
- Mindenképp lakolni fogsz. Te is bűnös vagy, és te is tönkre tettél! Sőt! Hát már nem akarsz?
- Levantine... legalább a gyereket ne...
Láttam a rettegést a kis Jack szemében. Intettem a fejemmel, hogy hadd menjen, Kathiebell pedig elengedte. Nehezen tudta elküldeni a síró rémült gyereket, végül pedig elszaladt. Én pedig magunkra zártam az ajtót...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:23 pm

Reszket a fény az éjszakában.
Azért van homály mert tőlem fél,
Liheg a veszély a remény nyakában,
előlem bújik.Ezért van éj.

Én más vagyok.Enyém
a sötét,a fénytelen örök,
reménytelen,megfúló,kemény,
újra és újra záródó körök

végtelenje.A fájdalmas szép,
melyet nem lát halandó,
A pillanatkép
mely másnak múlandó,

de nekem az élet.
Utolsó dobbanással áll meg a szív,
és beteljesedik a végzet.
Egy új élet,melyet magába szív

kortalan énem.Megáll
az idő.Csak Te mozdulsz benne,
Az eső ostoroz,s hirtelen eláll,
s az éjszakával esünk szerelembe.

Eme sötéthez szokott szemekben
szép vagy,akár a hajnal,a gyönyör
torz képeként az eszedben,
csillagként ragyogó,levegő és tömör

szerte sikló ábránd;s elkap
egy érzés,bilincsként megköt.
Örök kísértés;ez vagy.
Szétárad körénk a vöröslő tejköd.

Ölj meg,s vigyél magaddal,
hadd kapjak belőled
Te rejtélyes,sötét angyal,
engedd,hogy bedőljek

Neked,hogy elhiggyem:
örök sötétség borul ránk,
s van egy út a szívedben.
Mámortól reszkető szánk

oly lassan egymáshoz ér,
köröttünk fájdalom,de boldogan
vágyaktól lüktet a vér;
Erősen ölelő,gondtalan

karok közt múlni el.
Már többé el sem engedel,
s újra bízunk,van remény.

A Halálra nevetve sírunk,
s romokból épülő sírunk
mélyén leszel,kire vágytam.Az Enyém...

Sorez
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 4:07 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
5.


Anabell nevetve rohant előlem, de hiába. Elkaptam, ő pedig felsikított.
- Nem menekülhet előlem hölgyem! - nevettem én is, mire kecses kis ujjaival támadásba lendült, s csiklandozni kezdett. Összerándultam, és elnevettem magam.
- Megbolondult? - rávetettem magam, s mindketten a fűben értünk földet. Rajtam feküdt, s csak mosolygott.
- Maga bolondított meg Levantine.
Kisöpörtem, vörös tincseit arcából. Gyönyörű volt...

- HOL VANNAK A TÖBBIEK???
- Szeretem magát...
Anabell lélegzete is elállt, s szemei pedig úgy ragyogtak, mint két kis lámpás.
- Komolyan mondja?
- Sosem voltam ennél komolyabb.
Halványan elmosolyodott, én pedig megcsókoltam. A csókja hűvös volt, és puha. édes, akár az akácméz...

- HOGYAN TUDSZ A NAPON JÁRNI???
A karó a hasamban magamhoz térített. Anabell zakatolt a fejemben. Megtörten pillantottam Joffra, mintha már feladtam volna. S egy pillanatig úgy is éreztem. nem akartam tovább élni.
Pofon vágott.
- VÁLASZOLJ, DÉMON!
Ekkor sötétült el az arcom. Ami elpattant, az el is tűnt. Eltűnt hirtelen minden. A végtelen fájdalom helyét végtelen düh vette át.
- NINCSENEK TÖBBIEK! - üvöltöttem a férfi képébe. Valóban nem voltak már. Én magam végeztem mindenkivel, aki Anabell vagy a családja közelébe került. Féltettem őket, és óvtam... és ez lett a következménye. Ember akartam lenni, de csak egy állatnak néznek, vagy még annak sem... szörnyetegnek, démonnak... nem közéjük valónak... és most.... megakarnak ölni.... Anabell pedig... elárult...
ROHADT RIBANC! - magamban ordítottam, újra és újra és újra és újra, mígnem addig hergeltem magam,hogy minden eltűnt benne, ami addig volt. Újult erőre kaptam. Már órák óta kínoztak, gyengítettek, s nem számítottak rá. Ahogyan igazából én sem. A gyűlölet és a bosszú oly mértékben feltöltött, hogy magam lettem a Sátán. Már csak Joff, Jack, és Mr. Elsegood voltak velem. A többiek bementek a kastélyba egy időre. Nem adódhatott jobb lehetőségem.
Tombolni kezdtem, mint egy elfogott vad oroszlán, s minden erőmet össze kellett szednem, hogy eltépjem a kötelet. A csontig égett a csuklómba, s elborított a vér, de nem érdekelt.
Joff kiáltva ugrott hátrébb, én pedig a földre zuhanva téptem le a láncokat a bokámról. Kidagadtak az erek a szemeim alatt, s elöntött a vérdüh. Még sosem viszketett annyira az ínyem, mint akkor. Joff hanyatt esett, s úgy kezdett hátrébb kúszni a földön. Mr Elsegood segítségért kiáltott, én pedig egy szempillantás alatt ott termettem, s átharaptam a torkát. Örökre elnémítottam, majd Joff felé fordultam.
- Te... vagy.. a szörnyeteg... - ziháltam, s elindultam felé, ám Jack állta utamat. Ő sosem ártott nekem... de most ismét karót emelt rám, ám elkaptam a csuklóját, s olyat csavartam rajta hogy az alkarjából kipattant a csont. Kínkeserves üvöltést hallatott, de nem hagytam neki befejezni. Véget vetettem neki egy nyakroppantással. Joff menekült, de elé kerültem.
- Kérlek... - sírni kezdett mint egy kisfiú. - Kérlek Levantine.. a barátom vagy...
Ellágyult a tekintetem, s vissza változott az arcom.Odaléptem hozzá, s két kezem közé fogtam az arcát.
- Öcsémként szerettelek, Joffrey... - suttogtam halkan, mire szánalmas mosoly jelent meg az arcán. Folytak a könnyei.
- Levantine, barátom vagy... mint egy testvér... testvérek vagyunk....
- Igen Joff... - susogtam. - Te csak test vagy... és vér...
Puszta kézzel téptem le a fejét...
Úgy léptem ki a pajtából, mint a világ legpusztítóbb szörnyetege. Elborított a vér, és nem múlt a vámpírdüh az arcomról.
- AAA-NAAA-BEEEEEEEELL!!!! - ordítottam, s belezengett az éjszaka. Elindultam a kastély felé. Elindultam Anabellért. Elindultam, hogy végre nekem adja, ami jár nekem... az életét.


Memory of Vampire Tumblr_lj03ojrCxz1qi4wdyo1_500
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 3:25 pm

Naplóból kitépett papírdarab:

Anabell megváltoztatta az életem. Nem iszok többé ember vért. Soha. És valahogy nem is kívánom. Az iránta érzett szerelmem mindennél erősebb. Csak ő kell, és senki más. Tudom uralni. Érzem, hogy tudom uralni, és végre... végre szabadjára engedhetem az érzéseimet is. A fájdalom nagy volt az elején, de mindent legyőz a vágy, és a szenvedély.. a végtelen szerelmem iránta, s az, hogy ő is szeret.. nincs ennél nagyobb kincs a világon számomra.
Anabell... édes, drága Anabellem... örökké szeretni foglak, s vigyázok rád, akár egy törékeny kismadárra... tartalak majd kezemben, de nem zárom össze markom.... azt akarom, hogy mindig ilyen gyönyörű reptű, dallamos hangú pacsirtám maradj, egy örökkévalóságig, s még azután is.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:48 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
4.


- Hol van Anabell?!
Mikor magamhoz tértem, a pajtában találtam magam, vasfüvel átitatott kötéllel felfüggesztve a gerendára. Félmeztelen voltam, tehetetlenül lógtam két kezemnél összekötve, s a lábamon valami pokolian nehéz súly függött. Már az is fájt, ahogy ott kell lógnom, hát még a vasfű. A karó pedig szánt szándékkal benne lett hagyva a hátamba, vagy újra beleszúrták nem tudom, de a nyakamból átvándorolt a bordáim közé, az biztos. Köröttem székek, rajta akár egy ítélőszéken, az összes barátom, s számomra kedves emberek... az öreg Anders, akivel annyit beszélgettem és sakkoztam délutánonként, Mr Elsegood, az üzlettársam, s leendő apósom, Jack, a barátom és Joffrey, a legjobb mind közül... mind mind ott ültek és engem néztek. Majd Joff felállt, és magához vett egy köteg vérbénát.
- Nos, Levantine. - állt fel a legidősebb Elsegood is. - Életben maradsz mindaddig, amíg elmondod, merre találjuk a többi vámpírt.
- Hol van Anabell? - üvöltöttem torkom szakadtából. Bár erőm kevés volt, de erre még képes voltam, más pedig nem is érdekelt.
- Kérdeztek tőled valamit szörnyeteg! - kiáltott rám Joff, majd felém suhintott a vasfűvel. Mint tíz korbács ütés egyszerre. Nem tudtam megállni, hogy ne üvöltsek fel.
- Nincsenek más vámpírok!
- Ne hazudj!
- Anabell hol van? Nem mondok semmit amíg.. ha bántani merészelték...
Ekkor Joffrey hisztérikusan felnevetett, s elhalgattam ennek hallatán.
- Ennyire ostoba vagy Levantine? Hiszen Anabell a húgom! Sosem bántanám!
- Akkor...
- Ő maga jött hozzám kétségbe esve és könyörögve, hogy tegyek valamit, mert a szerelme egy vámpír... most már tudom miért volt ennyire oda érted... megigézted, te bestia, s ha bántottad is...
- Soha nem bántanám! És soha nem igéztem meg! Szerelmes lett belém, ahogy én is szeretem őt, és...
- HALLGASS!
Ismét kaptam a vasfűvel, de ezúttal az arcomra.
- Egy szavadat sem hiszem szörnyeteg!
- Levantine. - állt fel Jack, és elindult felém. - Mondd el hol vannak a többiek, és hamarabb szabadulsz.
Szánalmat láttam a férfi szemében. Jack sosem volt valami tökös típus. Talán nem is szándékosan volt ott, csak belerángatták. Joff viszont...
- Beszélni fog majd... a vasfű megoldja a nyelvét... - mondta, s hirtelen a számba tömött egy maroknyi adagot. Jó ideig még levegőt se tudtam venni, nem, hogy beszélni... úgy éreztem szétmarja mindenem, s felkavarodott a gyomrom. Kihánytam. Cseppet sem volt szívderítő látvány.
- Anabell... - nyögtem. Csak rá tudtam gondolni...
- Anabell? - Joff elém állt, és egy hosszú kést tartott a kezében. Alighanem nem túl szép és kedves tervei voltak vele. - Még mindig ilyen bolond vagy, Levantine? Anabell elárult téged... a kezünkre játszott... régóta gyanakodtunk rád, de nem tudtuk elhinni... ő adott fel.
Soha életemben nem láttam még olyan kárörvendő és a lélek mélyéig mételyezett mosolyt.
- Nem...
- De igen... - mosolygott tovább, s szép lassan elkezdett egy véres mosolyt vágni az arcomra, de nem adtam ki semmilyen hangot, csak mélyen a szemébe néztem, és álltam a tekintetét. A legjobb barátomét...
- Nem szeret... soha nem szeretett... a halálodat kívánja... könyörgött nekem érte... hogy szabadítsalak meg a gonosztól... és én... örömmel meg is teszem neki... de előbb.. beszélni fogsz...
Anabell.... Anabell tette? Anabell elárult... jobban megcsalt mint valaha bárki... és a halálomat kívánja... a legjobb barátom is... a barátaim... a családom... a szerelmem....
És ekkor valami végleg elpattant bennem...


Memory of Vampire 6wc2g4c9cjrr8nfox1fz
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:26 pm

Néhány kép:

Memory of Vampire Y39ulsatozo3ygfzf3
Barátom, Jack Brightmore, s felesége Kathiebell Brightmore - Anabell nővére


Memory of Vampire 1oas3bgxvvre5w774ot8
A legjobb barátom, Jofrey Elsegood - Anabell bátyja, és felesége Elizabeth Elsegood
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:17 pm

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
3.


Memory of Vampire Tumblr_m83z62Bcmn1rr8vkao1_250

" Veled leszek Levantine... veled maradok, és szeretni foglak amíg csak élek, s még a halál után is..."

Elképesztő milyen hiszékeny tud lenni az ember, még jó pár évtized után is. De talán csak a szerelem tette. Viszont... mindenképpen elég ostoba voltam ahhoz, hogy minden szónak bedőljek.
Azt hittem, ami részemről igaz, tiszta, és megrendíthetetlen, az az ő részéről is. Én feladtam az életem miatta... ő viszont féltette a sajátját. Egy téli este történt aztán, mely mindent megváltoztatott. Most is érzem az illatát a friss porhónak, látom a narancsos eget, s minden egyes tél közeledtével rám tör ugyanaz az érzés mint akkor. S a végzet és a halál illata töltötte be a levegőt. Én mégsem törődtem vele.
Csak mentem boldogan, kezemben az aprócska, Anabell illatú levéllel, s hosszú léptekben vágtam át az udvaron a pajta felé, ahol annyi csodálatos órát töltöttünk már együtt a szerelem oltárán áldozva. Lassan hullott a hó, s én szemembe húztam kalapom, hogy jobba láthassak az egyre sűrűsödő pelyhek tömegében. Sötét volt odabent, de cseppet sem lepődtem meg. Mindig sötétben találkoztunk, s csak az emeleten gyújtottunk gyertyát, azt is csak akkor, ha nem fújt be a szél, nehogy fellobbanjon a szalma. Beléptem, és körülnéztem macska látásommal. Egy árnyék sem vetült a falra, s teljes volt a csend. Kerestem a némaságban Anabell halk szavát, ahogy suttogni kezd: " Erre Levantin, erre Alkonyom! " De nem jött semmi. Ekkor már megszólalt a vészriadó a fejemben, de elvakítottak az érzelmeim, a felerősödött vágy, melyet vámpír lényem elviselhetetlen mértékűvé változtatott. Nem figyeltem rá. Lassan, de beljebb léptem.
- Anabell?
Levettem dérlepte kalapom, s két kezembe fogva lassan beljebb léptem. Némaság.
- Anabell? - szólaltam meg ismét halkan. - Valami baj történt?
Nem... a baj ekkor történt. És még csak nem is hallottam... szégyen... karó... egy karó, egyenesen a hátam közepébe, s ha egy centivel arrébb csúszik, halott vagyok...
- Ne öld meg! - hallottam egy igencsak jól ismert hangot. Ellenkezni akartam, de ez a hang meglepett.
- Joffrey? - nyögtem, amikor Anabell bátyja kilépett a sötétből, s fellobbant néhány fáklya... ott volt az öreg Elsegood, Mr. Anders és az öccse, valamint az idősebb Mr. Brightmore. Akkor pedig mögöttem...
Megpördültem és rávicsorítottam Jack Brightmoore-ra, Anabell nővérének férjére, a barátomra, aki szó szerint hátba döfött. Volt még egy karó nála. Felém sújtott fele, de Joffrey ismét felkiáltott.
- Ne öld meg!
A nyakamba fúródott, és akarva akaratlanul is a földre rogytam. Kevés emberi vért ittam akkoriban Anabell miatt. Túl gyenge voltam. Joffrey felém sétált. Benne láttam minden reményem. Megállt felettem, s én könyörögve pillantottam rá vérző torkomat markolászva.
- Segíts... - hörögtem, s vér buggyant fel a nyakamból.
- Neked én nem segítek... szörnyeteg...
Sosem felejtem el azt a gyűlöletet, amit a szemében láttam. Ekkor kaptam egy vödörből az áldást. Vasfű, keverve vízzel. Azt hittem mentem lerohadt az összes bőr a testemről. Végül pedig a legjobb barátom teljes erőből állon rúgott, s minden elsötétült előttem...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:45 am

Levélváltás:


Édes Anabellem!

Futottam. Az erdőben futottam most, a Teli Hold fényénél, mellettem egy róka szaladt el, és amikor megálltam úgy susogott át a szellő a száraz, és ember magas fűszálak között a fák mellett, a szántóföld tövében, mintha eleven táncukkal akarnának bele csábítani az éjszakába. Minden élt... minden mozgott... és minden hív. Még most is.
Ez megint az a nap. A nap, amikor annyi borzalom történik egyszerre, mégis rád tör az érzés, hogy nem vagy egyedül. A pozitív - mert nem tudom másképp megfogalmazni - hullámok a lelked mélyéig hatolnak, akár a tenger partra sodródása... úgy csapdosnak a mellkasodban, és úgy terjednek egyre széjjel. Ilyenkor kell futnom. Futnom, mindegy, hogy merre, csak bele a vak világba, az erdőbe, a fák közé... hegyet tudnék mászni, sziklákat emelni, s egyszerre sírnék és nevetnék.
Sírtam is. Hogy mitől, magam sem tudom már, de ugyanakkor hisztérikus nevetésben törnék ki, és kacagnék a semmin. Mintha valamilyen felsőbb hatalom járná át a testemet. Ugyanannyira vagyok boldog, mint boldogtalan.
Ritka ez az érzés. A mindent elsöprő energikusság, a vágy, hogy tegyünk valami nagyot, valami egészen kivételeset. Az agy, ami csak kattog, a bőr, ami libabőrössé válik, az arc ami kipirul. Ez vagy. Én ilyenkor legalább is ez vagyok.
Különös ez az egész. Különös, és gyakran idegennek is érezzük, pedig nem kéne, hogy az legyen. De mit tegyünk, amikor olyan ritka amikor felemelkedhetünk? Amikor kiléphetünk a többi ember közül?
Talán nem is ritka. Hanem lehetetlen. Hisz most már egészen biztos vagyok benne, hogy ez az érzés nem magunkból ered.
Nem emelkedhetünk fel, és nem léphetünk ki a tömegből...
...csak ha valaki megfogja a kezünket, és támaszt nyújt, hogy feljebb léphessünk...

A Te kezed nyúlt az én kezem után, Édes Anabell!

Örök Szerelemmel:
A Te Levantine-od



Ó istenekre, mennyire szeretlek Alkonyom!

Oly gyönyörűeket írsz nekem, hogy túlszárnyalni nem tudom, inkább csak azt mondom, mit én érzek.
Eljössz, s ellopod a Napot, de elrejtesz az élők szeme elől is. Sötétséget nyújtasz, ám benned lakozik az élet, és a világosság, melyről oly kevesen tudnak. Nem látják. Én látom. És mosolyogva őrzöm meg a világom, s az édes titkot... hogy mennyi fény is rejtezik a sötétben.
Annyira szeretlek, édes Alkonyom. Bár neked minden ember ugyanolyan, hisz minden embernek ugyanolyan vagy Te is. Rájuk borítod gyöngéd lepled, s nem látod, hogy én önként húzom magamra. Mindig is így volt. S mindig is így lesz. Tudtad? Talán igen. Titkon mindig árnyékodért epedett a szívem. Mert az alkonyban van ezernyi szín, s nem csak a sötét... az alkony soha sem szürke, soha sem üres, s ha ránk is veti fekete palástját... akkor is felragyog csillagporos köpenye, s reánk pillant örök Hold szemén át.
Most is érzem ezüstös sugarad, bár még sosem érinthettem. Egyszer majd... talán. De addig is... tudd, mennyire szeretlek, drága Alkonyom. S jöjj el minden nap, ameddig csak élek!

Örökkévalóságig:
Anabell
A Tiéd, s csak a Tiéd!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyVas. Szept. 02, 2012 1:26 am

Egy kis füzetbe néhány vers van bele firkálva:

Vörös villanásban futott tovább az éj.
Lüktető testek sűrűjében ott állt,
s engem nézett a Szenvedély
ködfoltos embertengeren át.

Italt töltött, s magából folyt
a részegítő, forró ambrózia,
s hangján, mint madár, úgy dalolt,
mintha szívembe kéne csókolnia.

Aztán elreppent, mint az őszi álom,
volt, vagy mégsem... nem tudhatja senki.
S elmerengek az itt hagyott talányon:
hogy létezés nélkül szabad e szeretni.

Levantine Sorez


Szeretlek sötét, minden pillanatod,
Ahogy hirtelen ellopod a Napot,
És átfonva az éjszaka testét
Nem hagyod súlyos elestét.

Szeretlek sötét, mert elfeded,
Hogy a kérdésre nem jön felelet,
Somolyogva nézed végig az édest,
A vadat, izzót, és a kéjest.

Szeretlek sötét, mert minden nap
Itt vagy. Minden órád egy tiszta lap,
És megőrzöd a titkokat, a vágyat...
Sötétséggel csókolva a számat.

L.S.


Menekültem előled sokáig,
majd megtörve hullottam lábaidhozvad
tébolyba fúlva téptem magam,
hogy felkapaszkodjak szárnyaidhoz,
veled akartam repülni.
Álmok mélyébe merülni,
megfúlni boldog boldogtalanban,
csókot lehelni karjaidban,
csókot lehelni szádra, szemedre,
ajkaimat tenni a kezedre,
s szívemet helyezni kezedbe,
menedék nélkül megvezetve.
Feltéptem mellkasom,
s átadtam a dobbanó vágyat,
vagyis adnám,
de az utam egyre csak várat
magára, rám és rád...
lennék én apád s anyád,
lennék barátod, szeretőd,
lennék sírodban szemfedőd
esős napon az ernyőd.
Aztán minden megszakad,
a torkomban a szó felhasad,
eltűnik az a kevés mi volt,
rám zuhan a végtelen mennybolt.
Az érzés magához húz,
nem értem magam, vagy mégis?
Érthetetlen értelemben
megérthetném jöttödet én is.
Sajdulva nézem végig,
ahogy elmúlik, elszáll,elhagy
minden mit a képzeletem adhat,
s kósza vibraképben vagy előttem,
pedig számtalanszor már lelőttem
gondolatom, mely feléd száguld.
Előtted a világ kitárult.
Énelőttem pedig minden ajtó
rozsdás sarokvason bezárult.
Életem fonala párkák gyűrűjében
immáron ott van teljes egészében.
Tudom, egy rossz szó, vagy mozdulat
s mindennek vége.
Ám én esküszöm most az égre,
a fehérre és a feketére,
az istenekre és a fákra,
a felhőkben suhanó madárra,
az útra mely előttem áll,
vagy talán éppen reád vár,
hogy soha nem felejtem el már
az érzést mit nekem adtál.
Pár szál virág, sötét, és madárdal...
ez az én végső randevúm a Halállal.

Levantine S.


Tudom, hogy létezel.

Bár hol mögöttem vagy, hol előttem,
hol az éjszakával megöltem
foghatatlan tested.
Hol az alakomat fested
a földre, falra, vízre,
beleírod a szívbe
amit csak akarsz,
s bennem kezed nyomát takarsz,
pedig csak nem is sejted.
De nem felejted
azt amit te sem tudsz,
és sebesen tova futsz
minden egyes nap.
Holdad vagyok, mely meg nem kap,
Csillagod vagyok, mely könnyet ejt,
egy asztrális, légüres selejt.

Tudom, hogy létezel.
Világot kérdezel,
s feleletet vársz arra
mely a kérdést sem takarja.
A Nap kelt életre, mégis
sötétségben hullik el a fény is,
ezért lennék fényed neked.
Napod lennék, bús éneked,
Felhőd lennék, mely egybeolvad
veled, folyómederben korhadt
ám biztos tutajod lennék.
Ó, úgy szeretnék
sugaraddá válni,
s nem csak naphosszat állni,
s csöndben figyelni alakodat.
Nem létező, gyönyörű Árnyékom vagy.

L. Sorez
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:26 pm

Megsárgult, régi papírlap, talán ez is naplóból:

A vér... a vér irányít.. nem tudok tenni ellene.. és ne is akarok. Szeretem! Imádom, és szükségem van rá, kell nekem! Megőrülök érte, és kész vagyok bármit megtenni, hogy szerezhessek, többet és többet és még többet... nincs szükségem se istenre se emberre! Én magam vagyok az isten! Isten nem létezik! Én uralkodom az emberek felett!
Nincs ennél gyönyörűségesebb dolog as világon...


Egy másik, hasonló papírdarab:

Ma láttam egy angyalt.
A banketten tűnt fel, melyet Elsegood tartott. Egy lány, ki olyan mint az ősz, Napnyugta a hajában... s az ég megmaradt kékje villog vissza a szeméből... bőre mint a márvány, s az illata... szerettem volna azonnal magaménak tudni, szeretném felfalni, és eggyé válni vele! Minden porcikámat megigézte!
Úgy hívják... Anabell Elsegood.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptySzomb. Szept. 01, 2012 7:18 pm


Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
2.



Memory of Vampire Mdswgtngkqjfflfiy3rh


A mi történetünknél nem létezett csodásabb a világon.
A nagybátyám már régen meghalt, amikor találkoztam Anabellel. Én vettem át a nyomda vezetését, s mi tagadás, elég jól menő, gazdag, keresett agglegénnyé váltam. No meg vámpírrá, de ez mellékes. Amikor megláttam egy alapítványi bálon, az egyik pénzes ügyfelem leányaként, elállt a lélegzetem. Ekkor már a saját fiamnak adtam ki magam, hisz túl feltűnő lett volna, hogy semmit nem öregedtem az évek alatt. Eleinte olyan vágyat éreztem a lány iránt, hogy alig bírtam türtőztetni magam, hogy ne tépjem apró cafatokra. Aztán sikerült legyőznöm magamban az állatot. És úgy hittem, mégis csak van értelme az életemnek.
Cserfes volt és nagyon okos, gyönyörű szép, és hajadon. Azonnal levett a lábamról. Emlékszem, mai napig pontosan itt van a fejemben, milyen volt az első találkozásunk. Fehér ruha volt rajta, s virágok a hajában. Olyan volt mint egy földre szállt angyal. Még csak tizenhat volt. Odaléptem mellé, s felé nyújtottam egy pezsgős poharat.
- Mr. Sorez? - pillantott rám. Majd elolvadtam.
- Bizonyára ön Miss Elsegood.
- Hm... vajon milyen forrásból szerezheti az információit? - válaszolta csípősen, ugyanakkor továbbra is tündéri mosollyal arcán. Mivel rajta kívül csak Mr. Elsegoodnak és a fiának volt vörös haja a teremben, valamint Anabell rossz hírű nővérének, így nem lehetett nehéz kitalálni ki is a hölgy. Elmosolyodtam, ő pedig elvette a pezsgőt és megköszönte.
- Nem volna kedve sétálni velem egyet a kertben? - kérdeztem meg, mire ő csak felemelte a poharat.
- Azt hiszem ezt a kérdést inkább apámnak kellett volna feltennie. Elvégre... vele kéne üzleti megbeszélést folytatnia, nem de bár? - forgatta a szót ördögien, majd összekoccintotta a poharát az enyémmel, és tovább állt. Abban az időben igencsak keresett férfi voltam, és egy nő sem mondott nekem nemet... az, hogy kikosaraztak, pedig mindössze egy sétát kértem... hát el lehet képzelni, hogy éreztem magam. Mindennek ellenére a fellegekben jártam, és azonnal beleszerettem. Mint később megtudtam... első perctől fogva kölcsönös volt az érzés.
Nem voltam képes feladni... virágokat küldtem Anabellnek, levelekkel bombáztam el, éjjel kint álltam az ablaka alatt, és csak néztem a lámpafényt. Ő pedig nem reagált semmire. Csak a függöny mögül kukucskált kis halvány mosollyal az arcán. Mikor megkértem az apját, hogy hadd udvarolhassak Anabellnek, Elsegood majd kiugrott a bőréből, Anabell pedig ugyanolyan szolid, kedves, csendes, és öntudatos maradt. Viszont nem maradt néma többé. Végre elvihettem sétálni, színházba, és bálokba... aztán magamhoz is. Nem értem hozzá, de az apja engedélyével nálam töltött egy egész hétvégét. Szerette nézni ahogy festek, én pedig szerettem hallgatni ahogy olvas. Őt akartam és senki mást. Össze akartam vele kötni az életem, és végleg elhatároztam magam. Megkértem az apját, hogy adja nekem Anabell kezét. Igent mondott. És ekkor Anabell nem maradt többé visszafogott. Olyan éhséget láttam benne, mint magamban, s ahogy egymáséi lettünk, nem tudott betelni a dologgal, még úgy sem, hogy az egyszeri alkalommal is tilosban jártunk. Folyamatosan kiszökdösött velem, s mezőkön, erdőkben, vadászleseken, szénakazlakban, s különféle különös helyeken lettünk egymáséi.
A bátyja, Joffrey, nagyon jó barátom lett, akárcsak Anabell perszóna nővérének férje, Jack Brightmore. Ők voltak a legjobb barátaim, s Mr. Elsegoodnál keresve sem találhattam volna jobb apóst. Rajongtam Anabelért, és ő kijelentette, hogy örökkétig velem akar lenni. Őrültség volt már maga a szerelem is, maga az, hogy udvaroltam neki, s, hogy elakartam venni feleségül. Az eljegyzés pedig még nagyobb őrület volt. De a legnagyobb aznap este volt, amikor kettesben álltunk a dolgozó szobámban, halovány gyertyafénynél, ő a rózsáit igazgatta az asztalomon, én pedig hirtelen letettem az olvasott könyvet a karosszékem mellé a kis asztalra, s azt mondtam.
- Anabell... valóban együtt akar velem lenni, örökké?
Mire ő felém fordult, s lágyan elmosolyodott. Szerelemtől lángolt a tekintete.
- Hát persze Levantine. Senki mással nem tudnám elképzelni az életet...
- Hát a halált?
Különösen nézett rám, s letette az ezüst metszőollót a kezéből.
- Hogy érti?
- A halál után is lenne velem?
Néhány perc döbbenet után elnevette magát.
- Talán csak nem valami mitikus olvasmányba bújt mostanában?
- Nem, Anabell, komolyan beszélek. - álltam fel, és tettem egy lépést felé, de ahogy láttam elkomorodni, s hátrébb lépni az asztalig, én is megtorpantam.
- Ne ijesztegessen Levantine!
- El kell mondanom magának valamit. Anabell, kérem hallgasson meg... - indultam el ismét felé, de ő döbbent arccal elkezdett hátrálni.
- Maga... - suttogta elhűlve, s félelem árnyéka suhant át az arcán. - Ne mondja, hogy maga... az a sok gyilkosság...
- Anabell, kérem! - léptem oda hozzá hirtelen s megragadtam a kezét. - Önt sosem bántanám, s mióta ön van, senkit nem bántok!
- Maga...
- Mondja ki...
- Maga...
- Igen...?
- Egy... vámpír...

Memory of Vampire Tumblr_m3qeaoHuEV1qfz23mo1_500

Nem rohant el, de a rettegés továbbra is ott volt a szemében, és nem is múlt el. Megpróbált megérteni, végig hallgatta a történetemet, és megígérte, hogy nem mondja el senkinek. Szerelemről esküdözött, s még abba is belement, hogy vámpírrá tegyem. Őszintének tűnt, s én ostoba voltam. Annyira, de annyira végtelenül ostoba... most már tudom.. a szerelem csak öl, butít, és nyomorba dönt...



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyPént. Aug. 31, 2012 2:41 pm


Egy régi, fekete fehér fénykép Sorezről.

Memory of Vampire Y8xx2lfk8add7nlh5bx1
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyPént. Aug. 31, 2012 2:00 am

Egy emlék a vámpírelme legmélyére eltemetve
1.



A pajta ajtaja nyitva volt. Befújt a szellő, s felkúszott az emeletre, egészen a hosszú létra végénél kilógó szalmáig, s még onnan is tovább. Megborzongtam, és feljebb húztam a pokrócot. Hozzá érem a bőréhez.
A hófehér, márványos, kissé szeplős váll közelebb húzódott hozzám, s végig szántottam tekintetemmel a testén. Apró, formás mellek, keskeny csípő, kerek fenék... s apró libabőrök a selyem sima combon. Belefúrta arcát mellkasomba, s a karomra borult a lángvörös haj. Halkan felnyögött álmában, én pedig kisimítottam tincseit a tiszta, tökéletes szépségű arcból. Igen. Tökéletes volt. Számomra tökéletes.
- Szeretlek Anabell... - suttogtam. Nem ébredt fel rá. De tudtam, hogy ő is szeret engem...

Ahogy öltözni kezdett, meg kellett állnom a nadrágom gombolása közben. Nem bírtam ki, hogy nem bámuljam, pedig háttal állt nekem. Ahogy lassan felvette az alsó ruhát, majd kecses csípője köré húzta, aztán pedig magára vette a szoknyát, végül a fűzőért nyúlt...
- Sorez uram, ha segítene... - pillantott hátra, a válla felett rám. Mosolygott, kék szemei tüzes szikrákat szórtak. Vörös haját előre simította, s láthattam így apró tarkóját, kívánatos nyakát. Egy pillanatra hatalmába kerített a vérvágy. De leküzdöttem. Odaléptem hozzá, s megfogtam a szalagokat a fűzőjén, hogy bekössem neki. Jól értettem már hozzá, hiszen nem egyszer kellett nem egy kisasszony fűzőjét a szolgáló leánya helyett bekötnöm. Lassan, szakszerű, óvatos és puha mozdulatokkal fogtam hozzá, ám tekintetemet minduntalan magához vonzotta a kréta fehér váll. Óvatosan végig simítottam rajta, mire Anabell vetett rám egy vágyakozó pillantást. Lassan felém fordult, s csak néztük egymást... aztán pedig rávetettem magam az ajkára. Heves csókolózásba kezdtünk, s egyetlen hatalmas ölelésben forrtunk össze. Ismét a szalmán puffantunk, s értelmét vesztette az öltözködés. A vágytól remegve simultam hozzá, amíg ki nem szabadítottam az utolsó ruhájából is. Kívántam a vérét, de erősebb volt az amit iránta éreztem. Szeretlek! SZERETLEK! Ezt üvöltöttem volna legszívesebben, teli torokból, hogy hallja az egész világ. Újból szeretkeztünk. Vadul és tüzesen téptük egymásról a ruhát, mintha még soha nem lettünk volna együtt, aztán lágyan simultam belé...
- Örökké Levantine... - zihálta a nyakamba.
- Örökké... - súgtam a fülébe. És valóban... örökkét akartam. Elhatároztam, hogy elmondom neki.

Memory of Vampire Tumblr_m63vgfRiWU1r6zxl0o2_250
But to see her...

Memory of Vampire Tumblr_m63vgfRiWU1r6zxl0o5_r1_250
...was to love her...

Memory of Vampire Tumblr_m63vgfRiWU1r6zxl0o6_r1_250
...love but her...

Memory of Vampire Tumblr_m63vgfRiWU1r6zxl0o10_r1_250
...and love her forever.


Soha nem szerettem még senki így... mint Anabellt. Azt hittem valóban akarja azt, hogy örökké együtt legyünk.. de egy valamivel nem számoltam. Tulajdonképpen.... inkább valakivel.



( Eszméletlenül romantikus és baromira fájdalmasan nyálas aláfestő zene Very Happy )
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyPént. Aug. 31, 2012 1:23 am

Egy kitépett naplóból való oldal, elmosódott, elkenődött betűkkel, és néhány vérfolttal:

Ma újra megtettem... nem akartam! NEM AKARTAM!!!! Istenem... mi lett belőlem? Miért kellett ezzé válnom? Miért nem haltam meg inkább? Gyűlölöm... gyűlölöm ezt az egészet... gyűlölöm azt ami vagyok... véget akarok vetni az egésznek... végzek magammal.... véget vetek neki....


Nem tudtam megtenni... gyenge vagyok... olyan gyenge mint az anyám.... de ő a bánatba pusztult bele, én pedig a szégyenbe fogok... csak imádkozom Istenhez, hogy sújtson le rám a haragja, s ne kelljen itt maradnom többé, ebben a borzalmas világban... itt, mint az éjszaka szörnyetege... szörnyeteg.... szörnyeteg lettem....
EGY ÁTKOZOTT SZÖRNYETEG!!!


A hozzászólást Levantine Sorez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 2:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 12:49 am

Egy régi, megsárgult papírlapon felirat áll:


Félsz tőlem, mert beléd ivódtam:
a szád: a szám, kezed: kezem -
és érzed, percről percre jobban:
benned, ha sírsz, én könnyezem.

Ó, hasztalan dobbant a lábad,
s hiába morcolod szemed -
eszed úgyis hiába lázad:
örökre megsebeztelek.

L. S.


A hozzászólást Levantine Sorez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 31, 2012 2:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyKedd Aug. 28, 2012 8:37 pm


1821ben festett kép, Levantine Sorez keze által. Az apjáról készült.

Memory of Vampire Kjccsu149b1ixgympowt

2008as önarckép

Memory of Vampire 0298s7n5n035vpkaqzsh

Régi stílusú fotó, hátulján egy felirat: "Az örökkévalóságig: Anabell"

Memory of Vampire Rnkbjcqi8v7u46rq5x30
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Memory of Vampire Memory of Vampire EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:46 pm

Ki itt belépsz, hagyj fel minden regénnyel!

Memory of Vampire Fsjnmux9v5oycnjxwmz

Itt találhatsz néhány személyes dolgot Levantine-ról. Pár iromány, néhány kép, kis napló részlet, vagy csak egy-két tárgy... gondolj erre a helyre úgy, mint egy nagy, régi ládára, amelyben érdekességekre lelhetsz a mi spanyol vérű vámpírunkkal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Memory of Vampire Memory of Vampire Empty

Vissza az elejére Go down

Memory of Vampire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vampire World
» Vampire Diaries - What You Want
» the vampire academy
» The Vampire Virus
» Vampire-Resurrection

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-