world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Victorie Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:21 pm

Mosolyogva hallgattam amint mondja, hogy sok mindenkit magamra. Még is ki figyel erre az emberre?
- Nos Elena, még is kit haragítanék magamra, elmondanád?- feleltem gúnyosan
Enyhén felnevettem mikor meghallottam a kérdését.
- Hm... nagyon érdekel mi?- kérdeztem arra utalva, hogy Katherine felől érdeklődik. Mielőtt megszólalhattam volna ismét felnevettem gúnyosan
- Elég régóta ismerem Katherine-t. És szerintem ennyi legyen is elég.- feleltem és bele ittam a whisky-be
Újra eszembe jutott, hogy épp rá akarom beszélni, hogy hívjon be a házába, de ez nehéz dolog lesz.
- Figyi akkor elmegyünk hozzátok?-kérdeztem
Természetesen tudtam, hogy nem a saját házukhoz fog vinni vagy ha még is akkor van valami fegyvere vagy terve. De ne higgye azt, hogy én nem vagyok felkészülve hisz mostanában rengeteg emberi vért ittam szóval ezerszer erősebb vagyok mint voltam.
- Matt hozz még egy kört.- kiabáltam túl a zajt- Elena te is kérsz még egy kört?- kérdeztem
Lehet, hogy átlátszó volt a tervem, de ha leitatom akkor könnyebb dolgom lesz vele. Hisz vér+pia. Hm.... nincs is jobb összeállítás.
Miután Matt meghallotta a kiáltásomat hirtelen egy jobb ötletem támadt mint az, hogy a házában öljem meg.
Leitatom, elcsalom a parkba és megcsapolom. Azt még majd eldöntöm, hogy életben hagyom-e vagy sem. Egyenlőre csak a vére kell.
- Vagy mi lenne ha vége van a bulinak akkor elmennénk egy kicsit a parkba sétálni? Leülnénk a padokra beszélgetnénk...- vázoltam fel a tervemet, de természetesen nem mondta el a végét
Minek mondjam el úgy is tudja, hogy mit akarok. Majd leitatom és úgy már könnyű helyzetem lesz. 3 órán keresztül csak berúg annyira, hogy még azt se fogja tudni, hogy lány vagy fiú?!
- nah mi a véleményed?- kérdeztem
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Aug. 05, 2012 10:15 pm

Kérdésén csak elmosolyodtam. Nagyon kíváncsi a lány, nem fogja jóra vinni ebben a városban, szóval jobb, ha vigyázni fog, különben.. még porul jár.
- Elég sokat tudhatok, ha már felismerem a lapis lazuli-t, nem de? - vonom fel kérdőn a szemöldökömet, és igazából nem adtam neki semmilyen választ. Nem fogom itt ecsetelni, hogy már szinte egy éve, ha nem másfél tudok róluk, és nap, mint nap újdonságot vélek felfedezni róluk.
- Mondjuk azt, hogy sok mindenkivel. Tudod, ha megölsz, akkor te is jössz velem, mert az biztos, amint kitudódik, hogy te voltál, onnantól már nem lesz nyugodt az életed. - feleltem komolyan. Ha Klaus megtudná, hogy halott vagyok, s velem lezárult a Petrova vérvonal, megőrülne. Frászt kapna, ha több hibridet nem tudna már létrehozni, és biztos vagyok benne, hogy addig nem nyugodna meg, míg meg nem találja Victorie-t, hogy önkezével vessen véget a lány életének. Mert az én életem számára egy kincs. Vagyis nem az életem, hanem a vérem, mert anélkül nem tudna több "szolgát" teremteni maga mellé.
És megkaptam arra a választ, amire a legjobban vagyok kíváncsi. Igen, ismerte Katherine-t, és remélhetőleg nem Tatia-ról beszél, mert neki nem is vagyok a hasonmása, csak a leszármazottja. Akkor még sem fiatal, 500 évnél nem lehet idősebb. De nála a régebbről vajon mennyi időt takar?
- És mikor ismerted meg Katherine-t? - tettem fel kíváncsian a kérdést. Meg kell tudnom, hogy milyen erős vámpírral állok szembe, mert akkor úgy cselekszek. Akkor van nagy mákom, ha még csak pár éves, de ha több száz, na akkor megszívtam. Pedig az elején milyen kedves lánynak tűnt, de mostanra már teljesen más lett. Egy igazi vámpír, le sem tudja tagadni.
Avval próbálta magát mentegetni, hogy megártotta az alkohol. De Damon-ön látom, hogy mennyi idő után veszíti el egy vérszívó az eszét, és az nem két pohár után lesz, hanem kell hozzá egy-két üveg Jack Daniels. Ez pedig közel sem volt egy üveghez.. De mondjon csak azt, amit akar, tettetem én a hülye tudatlan embert, akinek nem esik le mindez.
- Semmi baj. - legyintettem a kezemmel. Milyen jó, hogy kiskoromban, úgy nyolc évesen színésznőnek készültem, és mindenféle táborokba jártam. Az ott szerzett tudásaimat, legalább itt is tudom hasznosítani. Úgy 10 éves koromban változtattam meg az elképzelésemet, miszerint egy író szeretnék lenni. Akkor kaptam meg az első naplómat anyukámtól, és teljesen be voltam zsongva. Már 8 éve folyamatosan jegyzetelek, leírom az élményeimet.. Bár, az utóbbi hónapban eléggé elhanyagoltam, mert nem történt velem semmi különös, sőt inkább rossz élményekkel gazdagodtam. Azt pedig egyáltalán nincs kedvem egy naplóba vésni, ahogyan szenvedek, két srác között gyötrődök, vagy éppen, hogyan kell túlélnem egy-egy napot.. Mert mi van, ha megtalálják az utódaim a naplómat, ugyanúgy, ahogy Jeremy-vel megtaláltuk Johnathan Gilbert-ét? Nem szeretném, ha azt hinnék, hogy egy begolyózott tinilány voltam, aki teljesen elvesztette az eszét, miután meghaltak a szülei.
És most következett a kínos csend, mely minden beszélgetésben megjelenik. Percekig szó nélkül ültünk egymás mellett, szerencsére síri csend nem volt a hangos élőzenének köszönhetően, meg a rengeteg nyüzsgő embernek. Körül néztem a Grill-ben, de Matt-en kívül, aki dolgozott más ismerős arcot nem láttam. Csoda, hogy Tyler Lockwood nincs itt, régebben ő is élt-halt az ilyen bulikért. Bár, lehet, hogy ez neki túl kevés, hisz amilyen bálokat szoktak rendezni a Lockwood villában, hát eszemet elvesztem, olyan szépen feldíszítik a házat, akarom mondani villát.
Mikor újra meghallottam a hangját, nem fordítottam felé a fejemet, nem adtam meg neki ezt a tiszteletet, hanem csak hallgattam. Lehet, hogy nem volt szép tőlem, sőt biztos vagyok benne, de őszintén szólva nem vagyok kíváncsi rá. Ha le akar csapolni, hát rajta! De hosszú monológja egyáltalán nem azt tartalmazta, mint amire vártam. Sőt, inkább békét ajánlott, mert barátokra akar lelni. A szék csikorgását hallottam, és egyből rápillantottam, épp indulni készült. Tenyeremet a kezére raktam.
- Sajnálom, a modorom miatt, teljesen elítéltelek. - csóváltam meg a fejemet. Bár, arról ő is tehet, amiért azt felelte, hogy megölhet engem, de most egy teljesen más énjét láttam magam előtt. Aki tényleg csak arra vár, hogy barátokat szerezzen, és ne érezze magát egyedül. Belül mart engem a lelkiismeret furdalás, ahogyan bántam vele. Végül elvettem a kezemet, és rendeltem egy újabb kört magamnak, mert az én poharam már üres volt.
- Ha nem sietsz valahova, akkor maradj, nem állt szándékomban elijeszteni téged, csak nehéz hetem volt. - túrtam bele a hajamba és egy halk sóhaj hagyta el az ajkaimat.
- Kezdjük elölről, elfelejtve ezt a balhét, ha te is benne vagy. - ajánlottam fel neki egy amolyan "békeszerződést". Én se szeretnék eggyel több ellenfelet szerezni. Ha marad akkor marad, ha nem akkor pedig eliszogatok egymagam.

Észrevételek:
~ Egyre kevesebb hibád van, most inkább azokra kell figyelned, hogy a szó végi pontokat ne hagyd el, illetve minden egyes megkezdett mondatot nagy betűvel kezdünk.
~ Illetve újra elolvasva Victorie Raven történetét a canonból látom, hogy ő teljesen más. Egy 2. Katherine-t kéne vinned, aki kegyetlen, makacs, nem törődik az emberek érzéseivel, erre te egy kedves, és néha gonosz vámpírt hoztál. A saját női karaktereket korlátozásba tettük, és azt nem nézzük jó szemmel, ha egy canont egy teljesen más irányba viszi az ember. Pár dolog van csak megadva a canonokról, de azt kéretik betartani.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Aug. 05, 2012 6:36 pm

Hm... akkor sokkal többet tud a vámpírokról mint gondoltam.
Mikor hallottam, hogy benne van, hogy elvisz magához tudtam, hogy van valami terve és kizárt, hogy tényleg behív. Mindegy mindenre fel vagyok készülve.
- És mégis mit tudsz még a vámpírokról? Ha szabad kérdeznem... - kérdeztem
Kicsit elgondolkoztam, hogy kikkel gyűlhetne meg a bajom ha őt megölöm?!
- Mégis, hogy érted, hogy meggyűl a bajom? Kikkel vagy kivel gyűlne meg még is a bajom ha téged meg ölnélek?- fürkésztem a tekintetemmel szinte az egész testét
Egyből figyelmes lettem amikor a hasonmásról beszélt. Természetesen tudtam, hogy miről van szó mert ismertem Katherine-t de nem tudom, hogy elmondjam-e neki. Végül is elmondtam neki hisz nyíltan beszélünk róla.
- Tudom, hogy az vagy. Még régebben ismertem azt az embert akinek a hasonmása vagy.- feleltem halkabban a szokottnál
Kicsit pimasznak hallottam amikor beszélt arról, hogy hogy merek vele így beszélni?!
- Bocsánat csak szerintem egy kicsit meg árthatott nekem is a pia.- mondtam
Végül elég sokáig mind a ketten néma csöndben ültünk. Én végig gondoltam mindent. Most én őt tényleg nem akarom bántani ezt a lányt. de ő nem hiszi el hisz tudom, hogy van valami terve ezért el is mondtam neki azt amit gondolok.
- Figyelj, tudom, hogy sok olyan vámpír van aki meg akar ölni meg minden, de én most nem tartozok közéjük. Nem rég költöztem ide és most tényleg csak barátokat szeretnék és meg akarom ismerni a várost. És téged sem akarlak megcsapolni hanem csak meg ismerni. És nem kell behívnod a házba csak dumálni te bent a küszöb másik oldalán és én is a másik oldalán. Tudom nehéz elhinni, de ez az igazság és el is hiszem, hogy nem tudod elhinni. De nem muszáj megmutatnod, hogy hol élsz hisz így neked is könnyebb és biztonságosabb.- feleltem kiöntve mind azt amit gondoltam. És most nem a pia beszélt belőlem mert most tényleg csak barátkozni akartam volna, de szerintem Elenánál nem lesz esélyem
Mikor mindent elmondtam kértem még egy italt és már kaptam is volna a táskámat, de megtorpantam. Már én sem tudom, hogy miért hanem csak úgy.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Aug. 05, 2012 2:30 pm

Kitágultak a szemeim a mondandója hallatán. Hát, nem éppen egy jó emberhez fordultam tanácsért. A stílusa inkább Katherine-re hasonlít, ő tette ugyanezt a Salvatore testvérekkel még anno 1864-ben. Hol az egyikkel hempergett egy ágyban, hol a másikkal. A gondolat magam elé tárult, s kirázott a hideg. Stefan-t szeretem, ahogyan Damon-t is. De vajon melyikőjüket válasszam? Melyikőjük lenne a jobb döntés? Na, és erre nem tudok felelni, mert fogalmam sincs. Stefan-t ezért szeretem, Damon-t pedig azért.
- Hát, ezt inkább nem alkalmazom. - húztam egy zavart mosolyra az ajkaimat. Inkább meghalnék, mint hogy Katherine-nek tituláljanak el. Egyszer már az a nőszemély tönkretette a testvériségüket. Több, mint 100 éven keresztül gyűlölték egymást. Most ahogy veszem észre, kezdenek ismét jóba lenni egymással, s nem akarom a testvéri köteléküket megszakítani.
Mikor közel hajolt hozzám, a hideg egy kicsit kirázott. S mikor szóra nyitotta a száját, a tarkómon felállt a szőr, és a leheletéből tökéletesen éreztem az alkohol illatát.
- Pontosan, fogalmad sincs, hogy mennyi mindenről tudok még. - feleltem sejtelmesen, és a pupilláim összeszűkültek. Ez talán egy kicsit nyers volt, de muszáj megvédenem magamtól. Nem fogom hagyni magamat. Nem győzhet engem le. Egy harc nélkül biztosan nem. Alaric rengeteget foglalkozott velem, kiképeztetett. Talán pár másodpercnyi előnyt szerzek. Tekintete a komolyságot sugározta, én pedig legbelül reszkettem, de mindent megtettem, hogy ezt ne mutassam ki.
- A halálommal sok mindent magadra haragítasz, drágám. - nyomtam meg a "drágám" szót. Csak most fordult komolyra a dolog. Le kéne lépnem, el kéne innen menekülnöm. De nem tehetem meg.. Nem alacsonyodhatok le egy bizonyos szintre, mikor még van remény. Nem lehetek gyáva, nem erre tanítottak a szüleim. Hanem arra, hogy álljak ki magamért, a szeretteimért, és az igazság mellett. Kérdőn felvontam a szemöldökömet, mikor azt felelte, hogy nem akar engem megölni. A fenyegetőzése után még azt meri hinni, hogy tervezek vele elmenni akárhova?! A fenét! Ismerem a vámpírokat, főleg az olyanokat, mint ő. Az ő fajtája kegyetlen, nem érdekli az emberek, s bárkit kedve szerint gyilkol. Még az kéne, hogy behívjam a házba, hogy aztán bármikor be tudja tenni a lábát. De mindezt nem mutattam ki.
- Hozzám? Hát persze. - feleltem. Majd elvezetem őt egy másik ház felé, ahol majd rátámadok a karóval. Mikor felálltam az italtól egy kicsit megszédültem, s kezdtem elveszíteni az egyensúlyomat. Valamit hirtelen megragadtam, és mikor magamhoz tértem, akkor eszméltem fel, hogy az a valami nem más volt, mint Victorie gyűrűje. Elég kínos, és félreérthető helyzetbe sodortam magamat, amit persze félre is értett. A nyakamat kezdte el bámulni, elhúztam tőle a kezemet, és megérintettem a nyakláncot, amit még anyukámtól kaptam. Megforgattam a szemeimet. Hány éves ez a vámpír? Biztos, még fiatal lehet, ha nem tudja megkülönböztetni, hogy mi vasfű és mi nem.
- Tudod, ebben a nyakláncban egy szál vasfű sincs. Kicsit megártott az ital, nem gondolod? - feleltem makacsan. Hát igen, a makacsság megtestesítője vagyok. Régebben volt egy nyakláncom, amit még Stefan-tól kaptam, és abban volt vasfű mely megvédett a vámpírok igézésétől. De a Mikaelson bálon, Rebekah rám támadt mikor megpillantotta az ékszert a nyakamban heverni. Kiderült, hogy anno az 1920-as években az övé volt, majd elvesztette. Majdnem megölt azért a nyakláncért.. Még nem találtam más ékszert, ami tudná helyettesíteni, s tudnék bele rakni vasfüvet. A pultra könyököltem, hogy egyenesen az íriszeibe véssem a saját tekintetemet.
- Megszédültem. Sajnálom, tessék így már jobb? Amúgy kinek képzeled magad, hogy így beszélj velem? Lehet, hogy egy vámpír vagy, de én egy hasonmás vagyok. - súgtam. Talán jelent neki valamit a hasonmás szó, talán nem. Addig is leültem, és kíváncsian vártam a folytatást. Egy dologban biztos vagyok, az én házamba nem fogja betenni a csinos kis lábát.

Észrevételek:
~ A színed nagyon sötét az oldalhoz, és nehezen lehet kigobózni. A múltkor már ezt írtam neked elég az egyenlőség jel után a blue helyett írni egy royalblue-t és máris világosabb kék fog megjelenni, ami könnyen elolvasható.
~ A másik az, hogy ne irányíts egy embert. Hisz honnan tudod, hogy Elena le akarja húzni rólad a gyűrűt? Ezt megtehetted volna, ha szólsz nekem, s beleegyezek. De beleegyezés nélkül senkit sem irányíthatsz.
~ Az előző hsz-embe írtam, hogy nincs nálam verbéna. Akkor miért írtad azt, hogy a nyakláncomban vasfű van? A verbéna és a vasfű ugyanazt jelenti.
~ Ha egy felkiáltó jelet teszel egy szó után, nem kell ott pontnak lennie. "megtalállak.!!!" gondolok itt erre. Ott nem kell egy pont.
~ Egyre kevesebb helyesírási hiba van benne, és a pontok és a vesszők utáni szóközre is kezdesz már odafigyelni. Egyenlőre ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptySzomb. Aug. 04, 2012 3:07 pm

- Csak hasonló helyzetben voltam csak azok nem testvér pár voltak. Végül nem tudtam dönteni mindkettővel kavartam - feleltem és vissza gondolkoztam a kb. 1800-as és 1900-as évekre.
Kicsit meglepődtem mikor a gyűrűmre mutatott. Vajon ő tud róluk? Ha már felhoztam a témát akkor csináljuk rendesen. Ha nem tud róluk akkor max megölöm őt. Nem lehet baj ebből. Közelebb hajoltam hozzá szinte annyira,hogy halljam a szív verését.
Nah,jó. Tudom, hogy tudsz a vámpírokról! És azt is tudom, hogy sejted, hogy én is közéjük tartozhatok. - feleltem és elmeséltem mindent neki ha már így össze ütköztünk és úgy is megölöm akkor elmondok neki mindent. - Nem ölök mindig embereket csak ha nagyon kell. De nem mondom azt, hogy nem vagyok veszélyes mert az nem igaz. És szerintem te is tudod, hogy ha ezt el mered bárkinek is mondani nem leszek veled kegyelmes és kinyírlak és hidd el... megtalállak.!!! - suttogtam és a végére már komolyra vettem a szót.
Szerintem alap dolog, hogy ezeket elmondtam hisz kitártam az egész titkomat egy olyan ember előtt akit nem is ismerek.
- Oké menjünk. De mielőtt elindulunk tudnod kell, hogy ma nem áll szándékomban téged megölni. De nem bánnád ha inkább hozzátok mennénk?- kérdeztem és természetesen nem az járt az agyamban amit mondtam hanem az, hogy minnél előbb meg csapolhassam őt.
Mikor felálltam, hogy elinduljak egy kéz ragadta meg a gyűrűmet. Egyből tudtam, hogy ki az és elmosolyogtam. Azt hiszi, hogy legyőzhet egy vámpírt?
Egyből vissza ültem és pásztázni kezdtem a tekintetemmel a testét. A nyakán megakadt a tekintetem;vasfű volt rajta.
[color=blue][- Ki adta neked a vasfűvet?/color]- kérdeztem mogorván - És a másik... miért akartad lehúzni a gyűrűmet? Jó lenne ha tudnád, hogy engem nem tudsz legyőzni! - feleltem és kedztem letenni arról, hogy elhív hozzájuk.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptySzomb. Aug. 04, 2012 2:30 pm

Kifújtam a levegőt, kezem elkezdett izzadni az idegességtől. Elég sokat kérdez, az alkohol pedig már annyira megártott nekem, hogy csak úgy elkezdtek belőlem dőlni a szavak.
- Az igazság az, hogy egy testvérpárról van szó. A fiatalabbikkal voltam együtt, majd miután szó nélkül lelépett, elég közel kerültem a bátyához. A bátya mindent megtestesít, amit ő nem. Veszélyes, izgalmas, kalandvágyó. A barátaim nem bírják őt a modora miatt, de engem valahogy lenyűgöz. - suttogtam, és magam elé képzeltem Damon-t, ahogyan a csodálatos tekintetét rám szegezi.
- És nehéz, mert nem akarom semelyikőjüket megbántani. - halkultam el, majd rá emeltem a tekintetemet. - Te voltál már ilyen helyzetben? - kérdeztem és egy apró mosolyra görbültek az ajkaim, már teljesen elmámorítva az italtól.
Egész végig a tekintetem rajta tartottam. Olyan volt, mintha megrezzent volna a szeme a fűszer szó hallatán. De lehet, hogy csak bemesélem magamnak, kissé kezdek már kábán látni a whisky miatt. Kellett nekem inni.. Hisz tudom, hogy nem bírom az alkoholt. A Mikaelson bál óta egy korttyal sem ittam, mert az az este eléggé érdekesre sikeredett Elijah-val.
Csöndben, kortyolgatva az italomat hallgattam végig őt, miközben a vámpírokról beszélt a városban. Nem is olyan tájékozatlan, vajon még mennyi mindent tud róluk? Vagy, lehet, hogy ő is közéjük tartozik, ha már lapis lazuli gyűrűt hord. Egy módja van annak, hogy kiderítsem.. Veszélyes, nem szabadna, Damon leharapná a fejemet, amiért egy vámpír dolgába avatkozok, de hajt a kíváncsiság. A kíváncsiság, hogy vajon le tudok-e egy vámpírt leplezni, hogy már tényleg fejlődök, s emberként ki tudom deríteni, hogy valaki természetfeletti, vagy sem.
Végig néztem az embereken, melyekre mutogatott. Igaza van, itt bárki lehet vámpír. Olyan is, akiről eszünk ágában sem feltételeznénk. Akár ő is lehetne.. Halkan elkezdtem nevetni, majd most itt volt az ideje, hogy én válaszoljak neki.
- Hát igen. De hogyan tudnak a napon járni? Én valahol azt olvastam, hogy egy drágakőnek köszönhető mindez. Hasonló ahhoz, amit te hordasz. - böktem az ujjammal a lapis lazuli ékszere felé, és egy kicsit kérdőn felvontam a bal szemöldökömet, jelezve, hogy igen. Tudok a vámpírokról.
Szívem egyre hevesebben kezdett el verni, szinte már a torkomban éreztem. A homlokom gyöngyözött. Nem csak a melegtől, amit eme rengeteg ember okozott, hanem az idegességtől, hogy nem-e feltételezek rosszul Victorie-val kapcsolatban. A szívem már annyira vert, mikor megszólalt, hogy menten azt hittem szívrohamot kapok. Hogy én menjek fel hozzá.. Védtelen vagyok, nincs nálam verbéna, csak egy kulcsom van, meg egy karó a táskámban, amit mindenhova cipelek, a hibridek miatt. Úgy tettem, mintha egy eszeveszett kislány lennék, aki már nem tud nemet mondani.
- Ez szuper, folytathatnánk tovább a témát, úgyis elég sokan kezdenek már itt lenni. - mosolyogtam, s felkaptam magamra a táskámat. Idegesen táncoltak az ujjaim a bárpulton, várva rá..

Észrevételek:
~ Még mindig az a legnagyobb hiba, hogy a vesszők után nem raksz egy szóközt, s néhol a pontoknál se, de az inkább csak elszórva jelenik meg.
~ A helyesírásra nagyon figyelj, mert még mindig található benne egy pár.
~ Több hiba nincs benne, csak így tovább!!! (:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Júl. 29, 2012 12:06 am

Mosolyogva hallgatom a mondókáját.
-Valami dolog nincs amivel eltudnád dönteni,hogy melyiket válasszad?-kérdeztem. Nem mintha nagyon értenék ehhez,de próbálok kedves lenni nehogy gyanús legyek neki. De az is lehet,hogy túl kedves vagyok hozzá és ez szúr szemet neki. Mindegy majd kiderítem.
A válaszában egyből szemet szúrt a "fűszer" szó. Vajon milyen fűszeres medálos nyaklánca lehetett ennek a lánynak? Hisz milyen divat az amikor egy fiatal lány fűszert hord a nyakában? Hacsak.... nem az ami vámpírok ellen lehet. Az nem lehet. Ő tud a vámpírokról? A gondolataimból a lány szavai zökkentettek ki és már több mondatot is mondott amikre nem figyeltem és nem is válaszoltam.
-Értem. Szerintem én sűrűn fogok ide járni mert sok jót hallottam erről a bárról szóval remélem,hogy csak jó tapasztalataim lesznek.-feleltem mosolyogva. Mikor elkezdte mondani azt a mondatot amire a legjobban vártam;akkor fűrkészően figyeltem a tekintetét hátha letudok róla olvasni valamit. Hogy tud-e a vámpírokról,hiszik-e bennük. Hirtelen annyi kérdésem lett,de jött a mondat második fele is.
-Hát... igazából én sem hiszek bennük. Csak mostanában. Figyelem az oldal képeit ami a holtestekről készültek a nyomok.. nagyon olyanok mint ha vámpír támadta volna meg őket..-kezdtem a mondandómat de egy időre abba hagytam nehogy túl sokat mondjak;nehogy fel fedjem magamat hisz pár holttesthez nekem is volt közöm,de ezt nem mondom el neki.
-Sokan hiszik,hogy nem léteznek. De a valóságban bárhol és bármikor megjelenhetnek.. hisz ki tudja? Lehet,hogy az a nő ott vámpír..-kezdtem a mutogatást.-Vagy ő ott.-utattam egy fekete hajú;miniszoknyás lányra aki le nem szakadt volna a pasija szájáról. Még annyira se,hogy levegőt vegyen. Mindegy ez nem rám tartózik ezért vissza is tértem az eredeti témához.. a vámpírokhoz. -A lényeg az,hogy bárki lehet vámpír. Nem tudhatjuk.-feleltem végül.
-Figyi,mi lenne ha a további dolgokat nálam beszélnénk meg? Feljössz hozzám? Nem messze lakom a főtértől.-kérdeztem és nagyon reméltem,hogy igent mond mert már nagyon ki voltam éhezve egy kis emberi vérre.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptySzomb. Júl. 28, 2012 11:13 pm

Kérdőn felvontam a szemöldökömet, majd kisimítottam a ráncokat az arcomból. Azt meg kell vallanom, hogy egy kicsit túlságosan is nyomulós, és kíváncsiskodó egy lány. Néha az ilyen jól jön az életben, néha pedig keservessé is teheti.
- Öhm.. - kezdtem bele zavartan. Mégis mit mondhatnék? Nem akarom kiteregetni az életem szennyesét előtte. Teljesen belekavarodna. Néha még én sem értem a saját világomat. Alig bírom felfogni ezt a sok természetfelettit, de valahogyan meg kell velük birkóznom. Hisz tovább kell élni az életünket, nem ragadhatunk le egy bökkenőnél. Az élet tele van akadályokkal, melyeket át kell ugrani. Vagy sikerül, vagy pedig számtalan próbálkozás után teszi lehetővé, hogy tovább folytassuk az utunkat.
- Hát.. - haraptam bele az ajkamba, majd ismét szóra nyitottam a számat. - Ez elég bonyolult kérdés. Rengeteg dolgon morfondírozok jelenleg. Az életem nem éppen egyszerű, két férfi között próbálok dönteni, és.. - akadtam el. És mi? Nem bírom folytatni tovább a saját mondandómat. Egy húzásra kiittam a poharamban lévő maradék italt. Legalább Victorie azt hiszi, hogy csak túl sokat ittam, és ezért hablatyolok itt össze-vissza.
Figyelmesen végig hallgattam, hogy mit talált ki a lapis lazuli gyűrűről. Mindvégig tekintetét fürkésztem, de nem vettem észre, hogy hazudott volna. Vagy jártas már ebben a témában, vagy pedig tényleg egy normális halandó. Sajnos pesszimista létemre, az utóbbit elég nehéz elképzelnem.. De nem szeretnék hülyeségeket bebeszélni magamnak.
- Anno volt egy nyakláncom, amit a barátomtól kaptam. Sosem vettem le, ilyen medálos volt, benne egy fűszerrel. - nyomtam meg a fűszer szót. Direkt nem mondom ki, hogy verbéna, mert nem szeretném, ha megtámadna, vagy hasonló. És magyarázkodni se szeretnék, hogy mit jelent a verbéna, ha esetleg az emberek közé tartozik. - De sajnos elvesztettem. - füllentettem. Mégse mondhatom azt, hogy a világ legidősebb női vámpírja - Rebekah - elvette tőlem.. Vagyis nem éppen fogalmaznék így, hanem leszakította rólam, ezáltal majdnem megölve engem. Zavartan elmosolyodtam, mikor közölte velem, hogy a vendége vagyok. Túl kedves ez a lány, s nem ártana óvatosnak lennem..
- Köszi, maradok a whisky-nél, és igazán nem kell. - tekintek rá kedvesen. Valami azt sugallja bennem, hogy hosszú éjszaka elé nézhetek. És miért nincs nálam verbéna? Újra kell valami ékszert készíttetnem Bonnie-val, de az sem szép, ha csak állandóan szívességeket kérek tőle. Mit fog hinni, milyen barátnő vagyok? Nem használom ki őt, csak az utóbbi időkben annyira elhidegedtünk egymástól. S nem csak vele, hanem Caroline-nal is.. A következő kérdésén nem is kellett sokat rágódnom, egyből tudtam rá a választ.
- Hát itt sajnos olyan sok szórakozási lehetőség nincs, de szinte mindenki itt lóg. Amúgy nagyon jó hely ez a Grill, itt készítik a legjobb palacsintát, egyszer ki kéne próbálnod. - feleltem egy széles vigyorral az ajkaim szélén. Na, igen kezd megártani a whisky.. Nem nagyon bírom az alkoholt, és ilyenkor hajlandó vagyok egy kicsit elvesztenem az elmém feletti kontrollt.
A tenyerem elkezdett izzadni mikor szó szerint rákérdezett a vámpírokra. De ha így akar játszani, hát játékra fel! Elfogadom a kihívást, győzzön a jobbik. Közelebb hajoltam hozzá, hogy az emberek még véletlenül se hallják meg a mondandómat. Bár, akkora hangzavar van itt, hogy örülök, hogy egyáltalán hallom amit Vic mond.
- Rengeteg állattámadásokról szólnak a hírek. Emberek feltépett nyakakkal.. - kezdtem bele sejtelmesen, elmesélve a történteket. - A rendőrök vadonélő állatokra fogják mindezt, de sokan azt a teoriát támogatják, hogy vámpírok élnek a környékünkön. - mondtam szinte már suttogva. Észre vettem, hogy még a hideg is kirázott miközben beszéltem. Próbáltam mindezt hihetően mondani, majd egy halk kacajba kezdtem.
- De hát mindez csak egy mese, hisz mégis ki hisz bennük? - tettem fel a költői kérdést, és már alig vártam, hogy mikor fedi fel magát. Már túl gyanússá vált..

Észrevételek:
~ A betűszínt kicseréltem royalblue-ra, mert az előző nagyon sötét volt, s alig lehetett látni. De ez csak egy szépséghiba.
~ A mostani hsz-ed nagyon tetszett, csak így tovább. Egy pár ilyen, és ha jó lesz az et, elfogadlak! (:
~ Amire nagyon kell figyelned az a helyesírás egy pár példa: nyagymamámtól; nincs mit (ez külön van); kedvesség (nem k-val írandó)
~ Grammatikai hibák csökkentek egyedül ezt vettem észre: füllentettem és remélve, hogy bevett. Helyesen: Füllentettem és reméltem, hogy bevette.
~ Egyenlőre csak ennyi, nagyon szépen fejlődsz! (:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyKedd Júl. 24, 2012 10:06 pm

Már épp éreztem a zene ritmusát amikor éreztem,hogy Elena megpróbálta elkapni a kezemet. Természetesen nem sikerült neki mert messze voltam, de tudtam, hogy mit akar ezért vissza is mentem és leültem mellé természetesen rendeltem még egy adag piát.
-Semmi gond. Ha nem veszed tolakodásnak megkérdezhetem mik járnak a fejedben? Természetesen nem muszáj elmondanod ha nem akarod.- feleltem a lányt fürkészve. Amint elkezdtem kérdezősködni róla hirtelen eszembe jutott, hogy egyáltalán miért is érdekel ő engem? Hisz nem is ismerem és amúgy én mióta vagyok olyan kedves "vámpír csajszi", hogy érdeklődők egy szánalmas ember felől? Talán el kéne a viselkedésemen gondolkodnom. De mindegy hisz egy buliban vagyok egy emberrel akivel sikerült össze barátkoznom. Még lehet, hogy jóra is fordulhat..... számomra.
Köszönöm. Még régebben kapta anyum a nyagymamámtól és anyum pedig oda adta nekem. Egyszóval ez ilyen családi kabala. Neked van valami ilyesmid amit sosem veszel le?- füllentettem és remélve, hogy bevett. Hisz miért ne venné be? Nem is tudja, hogy vámpírok vannak sőt azt sem sejti, hogy én vámpír vagyok. Valahogy a fűrkésző tekintetemet még mindig nem tudtam levenni róla. Már nem is nagyon figyeltem rá hanem csak azon járt az agyam hogy hogy tudnám elcsábítani hozzám, hogy megtudjam őt csapolni. Hisz a kedvesék csak egy álca, hogy ne legyek gyanús és, hogy beilleszkedjek itt a városban.
- Igazán nincsmit. Látom nem nagyon bírod a piát.... ha akarod rendelhetek neked valami mást. Ma a vendégem vagy.- feleltem és a "vendégem" szóra nagy hangsúlyt fektettem.
- Igazából nemrég költöztem ide Mystic Fallsba és nem nagyon ismerek senkit. De ahogy a város honlapján is láttam a Grillben sokszor van ilyen buli. Gyakran jársz ilyen helyekre?- kérdeztem a lányt.
- Amúgy a honlapom olvastam az Archivumbam, hogy régebben sokan úgy állitották, hogy "természetfeletti" lények laktak itt. Ez igaz? Mert én nem hiszek az ilyenekbe. Te?- kérdeztem gyanús mosollyal.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyKedd Júl. 24, 2012 8:55 am

Legbelül megnyugodtam, s örültem, hogy egy ilyen lánnyal hozott össze a sors, s nem egy rinyálós kis plázacicával, aki szerintem felsikított volna, ha a cipőjére lépek. Volt pár ilyen lány az iskolánkban, de anno ő nem jelentett számomra veszélyt, hogy megfoszt a "trónomtól". Régebben, én is beképzelt voltam, kihasználtam az embereket, hogy információkat szerezzek meg, a fiúkat az ujjaim köré csavartam, majd mikor rájuk untam dobtam őket, akár csak egy használt rongyot. Nem vagyok büszke arra, de nem is szégyellem, kamasz voltam, s nem tudtam használni az agyamat. De a végeredménynek örülök. Egy 180 fokos forduláson mentem végig, teljesen megváltozva. Nem csak belülről, hanem kívülről is. Úgy 2 évvel ezelőtt, mindennap a hajrálányos ruhámat hordtam az iskolába, merész öltözékeket sem taszítottam el magamtól, csillámos sminket használtam, stb.. Mára már leszoktam a trapéznadrágoktól, a ruhatáramban a kifinomult, elegáns darabok találhatóak meg, de a tornacsukáról nem tudok lemondani. Túl kényelmes, s annyira a szívemhez nőttek az évek alatt, hogy nem tudnék tőlük megválni. Akár csak Damon-től, s Stefan-tól se..
Teljesen elmerültem a gondolataimba, s alig figyeltem a lányra, aki már indulni készült. Eléggé furának tűnhetek külső szemlélőként, s ez eléggé pofátlan húzás volt, hogy így nem vettem róla tudomást, pedig nem ezt akartam kelteni benne. Egyből a karja után nyúltam, de nem értem hozzá, nem szeretném, ha azt higgye, hogy valami nyomulós összetört lány vagyok.
- Bocsi, csak elkalandoztak a gondolataim. - legyintettem egyet a kezemmel, és egy apró mosolyra görbültek az ajkaim. Annyira kedvesnek tűnt. A diszkó fények a keze felé kalandoztak, s a fények alatt megcsillant egy ékszer.. Olyan ékszer, amit bárhol felismernék, egy gyűrű. De önmagában nem lenne különös.. Csakhogy a gyűrű belsejében egy kék színű ismerős követ véltem felfedezni. Lapis lazuli.
Csak azt ne mond, hogy egy újabb vámpírral hozott össze a sors. Elegem van belőlük, hogy csak úgy hemzsegnek a városban. Nem is mertem feltételezni, hogy ő is a vérszívók sorában áll. Teljesen más, mint a többiek.. Egy kicsit túl feltűnően bámultam a gyűrűjét, s megráztam a fejemet. Úgy fogok tenni, mintha semmit se tudnék a vámpírokról, nem akarok vacsoraként végezni.
- Szép egyedi gyűrűd van. Nem láttam még ilyet. - mosolyogtam rá. Szívem egyre hevesebben kezdett el verni, kezeim izzadtak. Ezek a tünetek szoktak rám jönni, ha izgulok..
- Amúgy köszi, az italt. - mondtam egy fokkal halkabban, hálásan tekintve rá. Körbe néztem a hemzsegő tömegen, voltak akik elhagyták az épületet, de rengetegen jöttek be. Nem mindennapos, hogy ekkora bulit csapnak a Grill-ben. Ilyenkor jó nagy bevétele lehet a bárnak.
- Nos, mit mondhatnék magamról? - kérdeztem és egy halk kacaj elhagyta a torkomat. - Itt születtem 19 éve Mystic Fallsban, a legnagyobb vágyam, hogy Párizsba költözhessek, s szabadon festhessek, megérezzem az élet igazi ízét. Tudod egy idő után ez a bezártság eléggé frusztráló tud lenni. Kalandra vágyok. - mondtam ki, amit igazából gondoltam. Ez volt a tervem vagy 3 évvel ezelőtt, de azóta megváltozott minden. Kiderült, hogy egy hasonmás vagyok, a vámpírok élete közé csöppentem.. Soha nem lehet tudni, hogy mit hoz majd számomra a jövő.
- És te? Idevalósi vagy, mert még nem láttalak téged sehol se. - fogtam meg a whisky-met, és a felét kiittam. Egy apró fintort vágtam, mikor megéreztem a nyelvem hegyén a tömény alkohol ízét. Hát, igen. Nem szokásom mindennap inni..

Észrevételek:
~ Alapjában véve jól írsz, meg is lepődtem a hosszán, szóval így tovább! (:
~ A helyesírásra kell nagyon odafigyelned, megijedni, j-nal van. Máshol <-- egyben van.
~ A nyelvtani összefüggéseket se hagyd figyelmeden kívül, mert néha van benne egy-két érthetetlen mondat. Pl: "Mikor kész lettem elindultam a Grill felé és egy pillanatra meg álltam az erdőben és beleszagoltam a levegőbe,hogy érdemes lenne-e bemenni az erdőbe?!"
~ A tunikának a színének a leírását, hogy fekete-fehéres elég kisbetűvel írni.
~ Matt-re, nem ra.
~ A pontok, vesszők után rakj egy szóközt, hogy szebben nézzen ki az egész. Pár helyen ezt csináltad, de volt ahol elfelejtetted.
Egyenlőre ennyi, és szép munka! Smile
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Júl. 22, 2012 11:23 pm

Már alig vártam,hogy éjszaka legyen hisz ma jön egy új zenekar a városba és fel is lépnek a Grillben. Éppen ezért felkaptam magamra egy Fekete-Fehéres kis arany színű tunikát és egy tornacsukát és kentem magamra egy kis füstös sminket. Mikor kész lettem elindultam a Grill felé és egy pillanatra meg álltam az erdőben és beleszagoltam a levegőbe,hogy érdemes lenne-e bemenni az erdőbe?! Nem mentem be mert nem éreztem ember szagot. Biztosan a Grillben tombolnak. Gyorsan elindultam újból,de az ajtó előtt egy drogos bandába botlottam.
-Hé,cicababa kérsz egy kis adagot?-mondta az egyik drogos srác mire én megmutattam a fogsoromat nekik. Mikor eléggé meg ilyedtek és inkább más hol folytatták a baromságukat végre betudtam menni és mikor beléptem egyből megfogott az az illat ami semmihez sem hasonlítható. Emberekkel volt tele az egész épület,de ma nem azért jöttem,hogy megcsapoljam őket. Mikor éppen egy kis whisky-t ittam egy lány botlott meg bennem mire lenéztem a földre és a kezemet nyújtottam,hogy felsegítsem.
-Semmi gond.-feleltem a lányt nézve és azon gondolkoztam,hogy miért botlott meg? Hisz nincs kint a lábam,de inkább nem is érdekelt tovább a téma.
-Semmi gond. Nem haragszom hisz sok ezren vagyunk alig lehet itt mászkálni érthető,hogy megbotlottál.-mondtam és belekortyoltam az italomba.
-Nos,Szia Elena.Én Victorie vagyok. Victorie Raven. Nem kérsz valamit inni? Vendégem vagy.-mondtam és matt-ra néztem mosolyogva hisz jól ismerjük egymást.
-Matt hozz egy italt a hölgynek is. Írhatod majd az én számlámra.-mondtam még mindig mosolyogva Matt-ra
-Nos,ha már így belém botlottál mesélnél egy kicsit magadról?-dobtam fel egy témát mert nem akartam bunkónak tűnni,de valahogy még is érdekelt a története és kíváncsian figyeltem hol Elenát hol pedig Matt-at. Míg vártam Elena válaszát addig hallgattam a számokat amiket az új banda játszott.
.De ha nincs kedved beszélgetni akkor hagylak békén.És már épp állnni akartam fel amikor Elena válaszra nyitotta a száját én pedig vissza ültem a helyemre és rendeltem még egy whisky-t.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Victorie Raven Victorie Raven EmptyVas. Júl. 22, 2012 6:47 pm

Helyszín;; Mystic Falls - Grill

Magányosan jártam a város utcáit, sehol egy lélek se volt. A lámpának az idegesítő neon fényétől fájtak a szemeim, így csak magam elé bámultam. Hol van a nagy tömeg? Nincs sehol se élet, hova kerültem?? Lenéztem a ruhámra, egy sima farmert párosítva egy zöld felsővel és egy boleró. Ma nem akadt sok kedvem a főzőcskézésre, őszintén szólva utálok csakis magamnak főzni. Amióta Jeremy Denver-be költözött, Rick is visszatért a lakásába, mert elég fura volt, hogy ketten éltünk egy fedél alatt. Pár pletykát hallottam is rólunk az iskola falain belül, melyekre nem reagáltam. Nem húztam fel magam, mert csak egy pletyka. Rick nem olyan, miután Jenna meghalt, nem csak a mi életünket nehezítette meg, mert már az Ő életébe is beleférkőzött. Neki is hiányzik, viszont nem hajlandó beszélni róla. Egy ideje már megtanultam, hogy nem szabad, hogy a negatív érzelmek fokozódjanak egy emberben, attól csak még rosszabb lesz. Ki kell engedni mindent, akár sírással, akár egy barátnak.. Tudom Rick és Damon kapcsolata néha nem olyan fényes, de van amikor egész jól kijönnek egymással. Viszont, azt meg kell vallanom, hogy nem nagyon tudnám elképzelni, ahogy Rick kiönti a szívét az idősebbik Salvatore-nak.
Gondolataimba burkolódzva nem is tűnt fel, hogy a város főterére tértem ki. Hangos zene szűrődött ki a Grill falai mögül, fények villództak, s rengetegen mentek ki-be. Hangosan felsóhajtottam, ma van itt az a híres banda, akinek ismét elfelejtettem a nevét. Matt mondta még múlt héten, hogy ha akarna se tudna szabadnapot kivenni pont az előbb említett esemény miatt. Egy hirtelen ötlettől támadva elkezdtem kapkodni a lábaimat a Grill felé. Az első 'l' betű kissé furán villogott, hol nem égett, hol égett. Ki kéne cseréltetni, mert így elég furán néz ki. A bár mellett elhaladva megcsapott a tömény dohánynak a füstje. Egy csapat tini álldogált, akik nagy menőnek hiszik magukat. Hát, mit is mondhatnék. 14 évesek és drogot fogyasztanak? Gratulálok, csak ennyit tudok gondolni, majd ők fogják meginni a levét idősebb korukban mikor rengeteg problémával kell majd megküzdeniük.
- Héé Elena, hallom Rick kiköltözött. Mi van szakítottatok? - hallottam meg egy hangot a hátam mögül. Nem tekintettem hátra, hisz tökéletesen tudtam, hogy ki ennek a hangnak a birtoklója. Brian Winters, az öcsém osztálytársa volt. Sosem bírták egymást, mert Brian-nek is bejött Vicki, de Jeremy kapta meg a lányt. Mindig egy lányon veszekednek a férfiak.. Én is belekerültem egy szerelmi háromszögbe, és nehéz, mert semelyikőjüket nem akarom elveszteni, sem magamra haragítani. Szükségem van Stefan és Damon-re, nélkülük nem tudok élni, de nem lehetek Katherine. Döntenem kell, mert ez így nem helyes, amit művelünk..
Beléptem a Grill ajtóin, s egyből megcsapott az alkohol és az izzadság szaga egyaránt. Nem volt egy kellemes illat, egy apró fintorral jeleztem nem tetszésemet. Rengetegen voltak bent, s a nagy részük táncolt, a banda egész jó volt mondhatom. Egyből megpillantottam egy szabad helyet a bárpultnál, s nagy nehezen átvergődtem a tömegen, hogy egy helyet találjak. Csak valamibe elbotolhattam, mivel a szabad hely melletti lánynak ütköztem.
- Elnézést. - mondtam a barna hajú lánynak, és egy zavart mosolyra húztam az ajkaimat bocsánatkérően rápillantva. Remélem, nem hirtelen haragú, vagy rosszabb. Nem hiányzik az életemből egy veszekedés.
- Az én hibám, rosszul léptem, és.. - hagytam félbe a mondatomat megcsóválva a fejemet. Leültem mellé, mielőtt valaki megelőzne, és jeleztem Matt-nek, hogy a szokásosat hozza.
- Amúgy Elena vagyok. - mutatkoztam be kedvesen a lánynak.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Victorie Raven Victorie Raven Empty

Vissza az elejére Go down

Victorie Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Anna + Victorie - 2014.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-