world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Mosdók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók Mosdók        EmptySzomb. Aug. 10, 2013 12:44 pm

Miranda & Melodie & Brigitte
Mosdók        Tumblr_mra5cgdauC1s4dxeko6_250
Fent vagyok a szobámban és a hajamat göndörítem, az esti bulira. A csajokkal elmegyünk a grillbe az egyik barátnőm szülinapjának alkalmából. Miután a hajam kész, még magamra kenek egy kis sminket és indulok is. Hamarabb megyek, mint a többiek, mert azt mondták biliárdozunk is és most kiderül ki a legjobb. A baj csak az, hogy én vagyok a legrosszabb. Ha hamarabb oda érek, még lesz időm kicsit magamban gyakorolni. Már csak egy utolsó alapozás, magamra kapom a felsőmet és elindulok. Már a grill ajtaja előtt meglátom, hogy sokan vannak, de még nincs is nagyon este. Ki tudja, mennyien lesznek akkor. Megigazítom a hajamat, amit már otthon egyszer beállítottam, de útközben kicsit szétjött, majd belépek az ajtón. Először lefoglalok a biliárd mellett egy asztalt, lepakolom a cuccaim és már kezemben is fogom botot, vagy nem tudom, hogy hívják.
Ahogy gyakorolok, meg jelenik egy ember társaság, amit talán ki is használok az éjjel. Nem sokkal utána megjönnek az én barátnőim is, és kezdhetjük csaj bulit. Rendeltem magamnak egy kis üdítőt, azt kortyolgatom, majd hátra fordulok és kiveszek inkább egy szívószálat a pultról. Egy szép kis piros csíkost.
Miután megbeszéltük az esti programot felállunk az asztaltól és elkezdünk játszani. Ebbe a körbe nem szállok be, inkább utoljára maradok, addig is figyelhetem őket. Akkor jöttem rá, hogy sokkal jobban játszom, mint ők. Azt hittem, milyen profik, de nem. Elmosolyodok és nézem tovább a játékukat.
Hirtelen észreveszem, hogy az ember bandából egy lány besétál a mosdóba, ami teljesen üres volt. Nem rég ettem, de mindig ki kell használni az ilyen alkalmat, ki tudja mikor lesz még egy ilyen. Lassan elindulok a női mosdók felé, nehogy észrevegyék, hogy sietek a lány után.
Amikor beérek, megpillantok egy gyönyörű, magas, fehér bőrű, néhol szeplős lányt, aki a karikákat próbálja eltüntetni a szemei körül. Nem maradok tovább az ajtóban, én is oda állok a mellette lévő tükörhöz, és úgy csinálok, mintha igazítanám a sminkem.
Felé fordítom a fejem és őt nézem. Biztos észrevette, nem hiszem, hogy nehéz nem felfigyelni rám a tükörből, miközben őt bámulom. Aztán gyorsan nekilököm a falnak és oda szorítom, a nyakánál fogva.
- Ne ijedj meg! – mondom neki, majd megpróbálom meg harapni.
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Mosdók Mosdók        EmptySzomb. Aug. 10, 2013 1:29 am

Mel & Bri & Mira


Mint már azt a legtöbben tudják is a városban, én igazán sokat szeretek szórakozni, legyen bármiről is szó. Tényleg minden őrültségben benne vagyok, de ma csak egy unalmas éjszaka elé állok. Illetve állunk... mert hát nem egyedül akarok iszogatni. Az már kibírhatatlanul unalmas lenne számomra. Viszont ahelyett, hogy itt állok és gondolkozok a hülyeségeimről, inkább készülődnöm kellene. Főleg mert alig tizenöt perc van hátra, és már az ajtóm előtt fognak ácsorogni, meg dörömbölni. Igen... Harmony, nagyon ért a dörömböléshez. Legutóbb, kis híján rám törte az ajtót. Valamiért egy ideje, nincs tisztában az erejével. Az eltűnése után nagyon furcsa lett. Sokáig nem is jött a közelünkbe se, csak az utóbbi hetekben, kezd visszatérni a régi énje. De jó, mondjuk meg tudom érteni, hogy mit miért tesz. Nem lehet könnyű neki, hiszen majdnem két teljes évig nem találta senki. Furcsa! Na mindegy!
Megállok a szekrényem előtt, kirángatom belőle a fél ruhatáramat, majd egy egyszerű farmer és egy zöld, elegáns felső mellett döntök. Nem is húzom tovább a drága időmet, egyből átvedlek a kiválasztott ruháimba, aztán felteszek némi sminket arcomra, és a következő pillanatban már hallom is, ahogy egy kocsi áll meg a beállónkon. Még az előtt ki kell nyitnom az ajtót, hogy darabokra törik. Így hát felkapom táskámat, és szélsebesen rohanok le, és rontok ki az ajtón, mint valami őrült. Na meg ezért megkapom a nekem járó nevetést is, de hát mégsem hagyhatom, hogy anya felébredjen, van elég baja, neki enélkül is.
Mikor megérkezünk a Grillbe, első dolgom, hogy a mosdóba menjek, mivel jól tudom, hogy nem megfelelő a kinézetem. A többieket elküldöm az egyik aztalhoz, míg én a női mosdó felé veszem az irányt. Amint becsukódik mögöttem az ajtó, bebizonyosodik, hogy rajtam kívül senki más nem tartózkodik a helyszínen. A tükör felé fordulok, és próbálom helyre pofozni, a kialvatlan, karikásszemű arcomat. Persze itt a hangsúly, a "próbálom"-on van. Na de ha jól sejtem, egy óra múlva már nem fog annyira érdekelni a kinézetem... már nagyon mindegy lesz!


Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Mosdók Mosdók        EmptyKedd Május 08, 2012 6:43 pm

Mosdók        Vampire-diaries-tvd-2-16-the-house-guest-elena-catches-matt-and-caroline-making-out-in-the-bathroom-at-the-grill-1
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Mosdók Mosdók        Empty

Vissza az elejére Go down

Mosdók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mosdók
» Női mosdók
» Női mosdók
» Férfi mosdók
» Férfi mosdók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-