world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

» How can I save, a fallen angel, in the dark?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: » How can I save, a fallen angel, in the dark? » How can I save, a fallen angel, in the dark? EmptyKedd Márc. 15, 2016 6:51 pm




Azrael Lucifer Andre
BECENEVEK
Lucifer.
KOR
Ötszázötvennyolc.
SZÜLETÉSI DÁTUM
1458. Január 29.-én.
SZÜLETÉSI HELY
In the Hell.
FOGLALKOZÁS
Nyomozó.
CSALÁDI ÁLLAPOT
Forever Alone.
FAJ
Hunter (Warlock).
PLAY BY
Mr. Misha Collins.
• Család:
» Leave me in chains. Strip me of shame. Caress me with pain. 'Cause I'm down on my knees and I'm begging you please, as you say. Don't cry, Mercy.
Most kikről is kellene beszélnem?
A... családról?
A.. családomról?
Ha ez mostan valami vicc, akkor nagyon rossz úton jársz, hisz koránt sem nevetek.
Számomra nem mulatságok a történtek..
» Fill me with rage and bleed me dry. - M E R CY - And feed me your hate. In the echoing silence, I shiver each time that you say. - M E R C Y - Don't cry, Mercy.
Az igazság koránt sem a szép élettel kezdődik el, és nem is boldogan fejeződik be. Az életem árnyalata tele van fájdalommal, szenvedéssel, és kínnal. Minden levegővétel a pokolhoz köt. Minden szívdobbanás sátánná tesz. Úgy érzem elvesztem, és soha többé nem találok innen ki utat.
Alig lehettem csupán egy éves, amikor is a valódi családomat kivégző osztag sorba állították. Számomra is a halál lett volna a megfelelő szinonima, ámbár úgy gondolta az egyik ősi vámpír - Rebekah Mikaelson -, hogy megérdemlem az életet. Nem tudom milyen módon vette elő eme állítást, de tévednie kellett. Mára be kell látnia, hogy a világon, nos én vagyok a legszörnyűbb ember.
A pokolból jöttem. A halál angyalaként emlegetnek. Lucifer vagyok.
Egy ideig kutatott a családom után a megmentésemet követően, de mivel nem talált nyomokat, így egy vadász családnak ajándékozott.
Vadászként neveltek fel, mégis számkivetetten. Éheztettek, megaláztak, szolgának használtak...
Nem bírtam elviselni, nem tudtam tovább velük élni..
Bekattantam.
Megöltem mindenkit.
Kivétel a nevelőapámat, aki sikeresen megszökött, és a későbbiekben vámpírrá vált.
Tehát igazából nincs családom, vagyis.. állítólag van egy bátyám valahol nagyvilágban, de mivel az életem fenyegetés így mindig is kerültem őt. Nem tudhatja a létezésem, és nem ismerhet meg.
Ezenkívül pedig volt egy harmadik családom is, azaz a sajátom. Feleségül vettem egy nőt, született egy fiúnk, és boldogok voltunk, de a történet vége ugyanaz; Halál. A nevelőapám megölte őket, és ahogy az idő telt, nos mindenkit elszedett mellőlem, akivel érintkeztem. Volt az akár barát, vagy csak egy szimpla szövetséges.

• Külső:
» There's gotta be another way out. I've been stuck in a cage with my doubt. I've tried forever getting out on my own.
Nos a kinézetem következik?
Hát nem ajánlok pontos leírást, de igyekszem megfogalmazni a magam módján.
Tehát;
- A szemem színe: jég kék.
A tekintetemben ürességet vélhetsz felfedezni, hisz az évek múlása kiirtott belőlem mindent. Úgy érezhetted a helyzetet, mintha az ördöggel állnál szemben, és voltaképpen nem is tévedsz sokat, hisz én magam vagyok az. Érzelmeket nem produkálok, hisz nem tudom őket kimutatni, de még átélni sem. Egyszerűen képtelen vagyok rá.. Ezért is üres, és érzelem mentes maga a pillantásom minden egyes szituációban. Sőt szinte teljesen olyan, mintha a lelkem helyén jégcsapok lógnának.
- A hajam színe: barna.
Igazából minden a fényviszonyon múlik, hisz világosban tökéletesen kivehető az eredeti barna hajszínem, míg például sötétben már feketének látszik a hajam. Érdekes, de néha a látszat csalóka ugyebár.
- Magasságom: 180 cm.
Nem áldott meg az ég engemet az 'égimeszelői' címmel, de tökéletesen beérem ezzel a magassággal. Viszonylag magas, némileg alacsony. Mondhatnám, hogy egy remek középtájú besoroláson vagyok.
- Átlagos testsúllyal rendelkezem.
Bár attól függ, hogy mit is nevezzünk annak. Igazából nem eszek annyit, mint amennyit kellene, bár mindez annak köszönhető, hogy java részét az életemnek a munkával töltöm. Nincs állandó lakásom, vagy a padon alszok, vagy az autómban. S ritka azon pillanat, amikor ténylegesen kikötök egy motelban.
- Átlagos testalkatom van.
Hát némileg meg kell cáfolnom magamat. Jó kondiban vagyok. Mindennap futok, az életemért küzdök, harcolok, és közben edzek is. Szóval lehet van rajtam némi izom, de igazából nem gyúrok. Nem érdekel az ilyen jelentéktelen apróság.
- Az átlagosnál kissé hosszabb hajam van egyébként, és nem növesztek semmiféle módon arcszőrzetet. Inkább nem élnék a lehetőséggel.
- Leginkább öltönyt viselek magamon.
Tudjátok a jó kis fehér ing, fekete zakó, és fekete nadrág párosítása, amihez társul néha-néha egy sötétkék nyakkendő is. Szakmámból kiindulva természetesen kötelező viselet. Ugyanakkor pedig, ha a szükség úgy hozza, akkor látni vélhető rajtam a világosbarna ballonkabátom is, amelyet annyira imádok.
- Vannak kiegészítőim.
A munkámból adódóan, nos természetesen fegyver, bár ezenkívül is van bőven készletem. Karók, tőrök, verbéna, farkasfű, és társaik.. Hmm, van egy csinos kis jelvényem is, ha gondolod megmutathatom mielőtt elkaplak. Persze, ha természetfeletti vagy, akkor inkább a halálért imádkozz, és ne a jelvényemért. Ugyanakkor pedig egyetlen nyakláncot viselek magamon ékszerként, amelyet anno még Rebekah Mikaelsontól kaptam. Várjunk, most komolyan egy ősivel vagyok jóban? Hát... inkább nem mondok semmit.
- Különleges ismertetőjeggyel is rendelkezem.
Nos a testem különböző pontjait sebek lepik be, bár van egy állandó visszatérő... a nyakamon érthetetlen módon harapásnyomok vannak, amit nem tudok hova tenni. Van, hogy percekre, s van, hogy órákra is kiesik az idő. Kezdek magam miatt aggódni. Vagy hülye vagyok, vagy egy vámpír szórakozik velem. Talán mielőbb pontot kellene tennem ezen ügy végére.

• Belső:
» No matter how many deaths that I die I will never forget..
Rá is térhetünk végre a jellememre, ugye?
Jelzőim;
- Őrült személyiségű típus.
- Érzelemmentes ember.
- Kíméletlen gyilkos.
- Pszicho beütésű vadász.
- Mélyen megzavarodott alkat.
- S valahol elgurult a gyógyszere..
Oh, az utolsó erős túlzás, mivel szerintem teljesen épelméjű vagyok.
» No matter how many breaths that you took, you still couldn't breathe..
Lucifer
-
Néhány
• I'm an angel. Let me tell you my story..
» No matter how many lives that I live, I will never regret..

1458. Január 29.-e,
Ezen nap az, amikor is a világra jöttem. S ekkor átkozottá vált e bolygó, hisz megszülettem. Szüleim még nem tudták, hogy mit szabadítanak el, s hogy a pokol megjelölése az én létezésemmel kezdődik el.

Talán hónapok teltek el, avagy csak talán egy év, és kitört az üldöztetés. Minden boszorkány családra egyaránt lesújtottak, és kit megvádoltak a vétekkel, nos azok nem szabadulhattak. Fájdalom, kín, szenvedés.. Sikolyok hangja lepte be az utcákat, rettegve bújtak az ágy alá az emberek, asszonyok zokogtak térden csúszva könyörgően. Remélték, hogy talán a gyermekek megmenekülnek. Remélték, hogy talán nem kegyetlen eme rendszer. Tévedniük kellett. Kötél általi halál, máglyán való égetés, avagy vízbe fullasztás. Már-már oly mindegy volt, hogy mivel is illetek, hisz a vége a halál volt. Azon napnak a végzetemnek kellett volna eljönnie. De nem haltam meg. Megmentettek, és egy új családhoz kerültem.
Nem emlékeztem sohasem az igazi családomra, és kisgyermekként azt hittem, hogy a nevelőszüleim az eredetiek, és hogy a mostohatesók igaziak. Persze hamar rá kellett jönnöm, hogy valami nem stimmel. Teljes kivételezés ment. Ugyan vadásznak neveltek fel, de csicskaként voltam otthon használatos. Földeken dolgoztam, főztem, takarítottam, mert ez volt a dolgom. Ezt kellett megtennem öt éves koromtól kezdve. Ha valamit elrontott a többi gyermek, akkor az rám lett fogva. Nos a nevelőapám pedig emiatt.. megvert, megkínzott, éheztetett. Ha sírtam még többet kaptam, ha beszéltem még inkább megvert. Hamar belejöttem abba, hogy befogjam a szám, és szépen csináljam azt, amit mondanak. Ha csendben voltam, ha nem szólaltam meg, ha minden ellenkezés nélkül elvégeztem azt, amit kellett, akkor nem bántottak, akkor talán néha-néha ételt is kaptam. Egyedül voltam, de nem számított. Tűrtem, mert tűrnöm kellett. Csináltam, mert nem volt más lehetőségem.
Viszont az évek múltak, és én egyre nagyobb lettem. Jobban felfogtam a gondolataimat, és értelmeztem a helyzetet. Be kellett látnom, hogy ez így nem élet. Nem bírtam, és lázadni kezdtem. Még több pofon, még több verés, még több vérem folyt a padlón.. Nem érdekelt. Nem akartam ezt! Fellázadtam, és végül teljesen bekattantam.
Egy éjszaka megragadtam a nevelőapám kedvenc tőrjét, és leszúrtam a mostoha tesóimat, majdan a drága nevelőanyut, ezt követően a férje jött volna persze, de nem tartózkodott otthon. Az ő elmondása szerint kívülről nézte végig az ablakon át, ahogy lemészárolom a szeretet családját. Milyen ironikus. Ámbár ezen este nemcsak velük végeztem, hanem egy egész faluval. Aktiváltam magamban valamit, amiről az addigiakban fogalmam sem volt, így pedig leégettem a teljes falut. Embereket öltem meg varázslattal.. A bűntudat elviselhetetlen volt. Napokig zokogtam, őrjöngtem, töprengtem..
Végül tovább álltam, és megpróbáltam élni. De mindig csalódnom kellett az emberekben. Kihasználtak, átvertek, megkínoztak. Magam sem tudom, hogy mennyi idő telt el, de egyszer csak meghaltam..

1799. Január 29.-e,
Ismeretlen körülmények közt, és ismeretlen helyen ébredtem egy nő házában. Valamiért feltámasztott engem a halálból. Azt mondta, hogy boszorkány. Én elhittem neki, mivel jómagam is az voltam, ámbár holmi kevés tapasztalattal. Kérdeztem miért tette, amit tett, de csak azt mondogatta napokon keresztül, hogy aludjak, és pihenjek, mert kell nekem az erő. Érthetetlenül néztem őt, és azt, ahogy mellettem tevékenykedett. Ápolt, ennivalót adott, gondoskodott a nyomorult személyemről. Végül a napok meghozták a váratlan eredményt, és egymásba szeretünk.
Évekig voltunk boldogok egymás mellett, lett egy kifiúnk is. Minden nagyszerűen haladt a maga útján. Minden annyira szép volt; egy álom.
Végül 1810. Március 13.-án megjelent a nevelőapám, és lemészárolta kegyetlenül őket. Épp nem voltam otthon, így mire visszaértem fájdalmas látvánnyal kellett szembesülnöm. Halott volt mindenki, és bennem valami egészen mélyen meghalt.

Napjainkban,
Immáron New Orleans-be jöttem. Pár napja tartózkodom csupán itt, de már épp ez is elég ahhoz, hogy azt mondjam, miszerint igazán megkedveltem a várost. Sok a természetfeletti, így bőven megölhettek mindenkit szinte. Van itt nyomozói munka is, ezáltal pedig ide lettem kirendelve. Úgy gondolom egy ideig nem fogok unatkozni, viszont van egy tény, ami jelentősen zavaró..
Úgy hallottam Anubis Andre is a városban tartózkodik, ez pedig nyugtalanságra int. Tudniillik voltaképpen, hogy ő maga a bátyám, mármint az eredeti testvérem. Én pedig éveken át próbáltam védeni azzal, hogy a kutatásait megakadályoztam az irányomba. Ha a nevelőapám megsejti, hogy él... nekem végem. Még egy kötödés, még egy fájdalom... á-á, nem kell. Bár amúgy sem igazán érzek semmit, így kissé megváltozik a tényfelállása, de akkor sem szabad összefutnom vele. Muszáj őt kerülnöm - bármi áron.  
Vissza az elejére Go down



Rebekah Mikaelson
welcome to my world
Rebekah Mikaelson

► Residence :
new orleans ♢
► Age :
1022
► Total posts :
75

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: » How can I save, a fallen angel, in the dark? » How can I save, a fallen angel, in the dark? EmptyKedd Márc. 15, 2016 7:32 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Nos... hol is kezdhetném az elfogadásodat illetően? Hirtelen annyi mindennel kezdeném, amelyeket felhoznék pozitívumokként, de nem tudok dönteni, hiszen a lapod összegezve egyformán tökéletes volt!  De persze, tőled nem is várhattam mást, te mindig a tökéletességre törekszel, amit lássunk be, szerintem nem egy utolsó szempont. Szerencsémre már régóta nyomon követhetem a szerepjátékon történő cselekményeidet, ami számomra pusztán ajándék, hiszen nem mindennap találkozik az ember ilyen ügyes íróval. Na de, tényleg rátérek a lapodra!
Akkor kezdeném is először a legelsővel, amit észreveszünk egy karakteren; az arc.
Hm, te is tudod, hogy nagyon küszködtem Misha elfogadásával, de úgy érzem, hogy időközben ez nálam változott, nyilván pozitív irányba, és úgy hiszem, hogy szerintem szépen lassan kezdem megszeretni. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy a pb választás remek! A leírt egyénhez illő.  nááá
Ami pedig a személyleírásodat illeti, nos, sokkalta többet megtudtunk a karakteredről, mint egy egyszerű külső leírás, vagy egy belső leírás. Ami pedig a legszebb az egészben, hogy érződik mindaz, hogy mennyi akarattal és szeretettel írtad Azrael lapját, és úgy gondolom, hogy nagyon jó döntés volt megalkotnod ezt a karaktert.
Ami pedig engem illet, nos, hidd el, meg fog enni a bűntudat, hogyha kiderül számomra, hogy kiknek a kezébe adtalak, de igyekszem ezt a hibámat is helyre tenni. A bátyáddal pedig jól vigyázz, hiába tűnik ártatlannak, egy aprócska susmákolás is képes félrerendíteni őt a nyugalmától, úgyhogy mi hamarabb add tudtára, hogy létezel, s élvezd, hogy nem vagy egyedül még sem olyannyira, mint amennyire te azt hiszed.
Na de, hallgatsz te engem eleget, azt hiszem, így ennyi elég is volt. Összegezve az egészet; újra valami tökéleteset alkottál, ami tényleg makulátlan! Már egyből akadt is neked két játszópartnered, őket úgy is tudod, hogy kik, úgyhogy írd fel a listádra Noaht, és engemet is. Jó játékokat kívánok! Smile
Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/

» How can I save, a fallen angel, in the dark?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Brave warriors-