world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Westfield; August E.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Westfield; August E. Westfield; August E. EmptySzomb. Jan. 30, 2016 9:57 pm




August Emerett Westfield
BECENEVEK
Csak simán August
KOR
Háromszázkettő
SZÜLETÉSI DÁTUM
1714. október 2. (1742.)
SZÜLETÉSI HELY
London
FOGLALKOZÁS
"Kutatómunkát" végzek
CSALÁDI ÁLLAPOT
Házas, még...
FAJ
Eretnek
PLAY BY
Sam Heughan
Nehezemre esik jellemeznem magam, hiszen az engem ért külső hatások sokban befolyásolják azt, akivé lettem. Mindig egyszerű, és alig észrevehető, csendes fiú voltam, a magas, nyúlánk testalkatom ellenére is. Sokszor, ha nem minden egyes nap anyám, vagy apám mellett sertepertéltem, és figyelmesen néztem őket, hogy tanuljak. Ha anyám mellett voltam, az elmém erősödött, ha apám mellett, akkor pedig a testem, így lettem erős, izmos. Már akkor is hatalmas volt a tudásszomjam, és egész kicsi koromtól érdekelt a mágiájuk, és alig vártam, hogy nekem is előjöjjön, hogy védhessem a családom, szóval mondhatjuk, hogy védelmező voltam. Védtem a húgaimat, magamat és az állatokat. Ehhez a magasságom, és a fizikai erőnlétem is hozzásegített, hiszen nem mertek szembeszállni velem.
Csak sajnos hamar kiderült, hogy én más vagyok, mint a koven többi tagja, nekem saját mágiám soha nem volt, és nem is lehet.
Ez volt az első törés. Ekkor lettem zárkózott, és hamar kitagadták a családom az én képességem miatt. Hiszen kiderült, hogy én csak úgy varázsolhatok, ha elszívom valakitől, vagy valamiből. A koven kitagadott, így sokáig utaztunk, ami meggyötörtté tett, és ráncokkal barázdálta homlokom. Így lett tekintetem túl hamar hűvös, távolságtartó. Mégis untam a folytonos utazást, és már majdnem feladtam, pedig kitartó voltam mindig is.
Ekkor keveredtünk össze egy furcsa kovennel, ami száműzött boszorkányokból alakult. Nem mind olyan, mint én, de valamiért a közösségük kivetette őket. Egyetlen lány keltette fel akkor a figyelmem, és szerelmes lettem pusztán a pillantásába, és a lágy, szerény mozdulataiba. Ekkor erősebbé váltam, kitartóbbá, és ismét életcélt találtam. Talán ez idő alatt kezdtem jobban odafigyelni az öltözködésemre, hogy ne tűnjek el a tömegben, hanem inkább kitűnjek belőle. Talán ezért is figyelt fel rám olyan hirtelen Olivia. Nem tudhatom, hisz rég volt. Sokáig hittem, hogy minden rendben, elvettem feleségül, boldogok voltunk.
Aztán a második törés ismét ellopott egy darabot a szívemből, és a lelkemből, amikor ránk támadtak, és elvesztettem a szüleimet. A két húgom eltűnt, miközben védtük magunkat. Lassan elvesztettem a fényt a tekintetemben, mikor Olivia megörvendeztetett a jó hírrel, hogy terhes. Én voltam a legboldogabb. Egészen addig, míg a baba el nem ment. A sorozatos csapások egyre inkább megtörtek, már csak az ő kedvéért pislákolt bennem a remény, már csak őérte keltem mosollyal reggel, miközben a régi csendes, visszahúzódó fiú elveszett, és a törtető énem a koven vezetésére esküdött önálló erő nélkül. Manipulálni kezdtem a boszorkányokat, és érintkezve velem adtak az erejükből, hogy megvédhessük magunkat a minket meg nem értőktől, miközben Olivia egy gyönyörű kislánnyal ajándékozott meg. Valahogy mégis elzárkóztunk, elvesztettem önmagam, elvesztettem az irányítást, és csak a koven védelme vált a célommá, előjött a törtető énem.
Az utolsó, és egyben legnagyobb törés vett el tőlem mindent, mégis kiálltam a feleségem mellett. A koven elhagyott minket, és a vámpírokkal fogtak össze, elrabolva a gyerekünket. Könyörtelenné tettek, és mindemellett vámpírrá. Ekkor még nem tudtam, mit is jelent, csak a bosszúvágy hajtott, és szótlanná váltam. Nem voltam önmagam. Most se vagyok. Befordultam, felfedeztem magamban az erőt, és önző lettem. Egy eszelős vámpír, aki a saját önzősége érdekében cselekedett. Nem engedtem a szavamból, tudtam, hogy Olivia tehet a gyermekünk elrablásáról. Gyűlölni kezdtem őt, és üldözni, messzire, ahogy mindenkivel teszek. Érdekemberré váltam, olyanná, aki eljátszotta a saját halálát is, hogy a sötétből csapjon le, mikor senki nem számít rá. A bűnösöknek meg kell szenvedniük.. Ahogy Oliviának is, hogy végre békét találhassak.
 
USER NEVE
KOR
MULTI(K)
- El akarom venni őt apám - csattantam fel dühösen, majd az ablakhoz sétáltam. A koven befogadott minket. Olivia egyből megfogott tekintetével. Alig lehetett nálam idősebb, mégsem érdekelt. Szerettem, a kezét is megkértem, ő pedig igent mondott. Csak apám ki nem állhatta.
- Ő átkozott, csak bajt hoz majd rád, fiam! - hallottam meg anya hangját a hátam mögött, én pedig felé fordultam. Elárult. Azt hittem, majd ő mellém áll, hogy majd ő megérti, mert ő is olyan tűzzel szerette apámat mindannak ellenére, hogy olykor elviselhetetlen természete volt. Ő mégsem állt mellém. Pedig Olivia egy angyal volt. Kedves, szelíd mosoly pedig felolvasztotta a szívemet. Megtörte a jeget, és központi szereplővé vált az életemben. Soha, egyetlen nő iránt sem érezhettem így, és most el akarták ezt venni tőlem.
- Akkor engem is annak tartotok? Egy átoknak? Mert nincs saját erőm? - csendült fel hangom megtörten. Az én mágiám abból állt, hogy másokét elvettem, ezért menekültünk. Miattam, mert a családom szeretett, nem akartak egyedül hagyni. Azt gondoltam egészen ez idáig, hogy nem csak kötelességtudatból tartottak velem, hanem mert szeretnek.
- Félreértesz fiam. Nem vagy átkozott. Szívesen osztozunk az erődön, de Olivia átka más. A szellemek, az őseink ellenzik, hogy elvedd őt. Bú és keserűség övez majd, azt mondták, mellette nem lehetsz boldog. Kiara mellett viszont... Ő szívesen osztozna, erőssé tenne téged... - anyám hangja végig nyugodt volt. Engem pedig rettenetesen bosszantott. Folyton azt akarták, hogy Kiara legyen a feleségem, aki az állításuk szerint szerelmes volt belém, és mindent megtett volna, hogy felfigyeljek rá. Ő erős, kora ellenére rengeteg mágiával megáldott nő volt, és nem sajnálta volna megosztani ezt velem. Folyton a nyomomban volt, sütött, vagy főzött nekem. Igazából tényleg kellemesnek tartottam a társaságát, az ártatlanságát és a jószívűségét, de nem ő volt az, aki magába bolondított. Talán, ha Olivia nincs akkor ott kinn a téren, mikor megérkeztünk...
- De nem Kiarát szeretem. Oliviát akarom, és nem hiszek a szellemeknek, csak azt akarják, hogy erősebbek legyenek. Mert ő innen származik igaz? Ha elveszem, akkor az ősei maguk közé fogadnak, és végre lesz nektek is állandó otthonotok... Nem is az én érdekeim a fontosak - ismételten kitört belőlem a csalódottság. Apám szerette a mágiát, és folyton arról beszélt, hogy otthonra kell lelnünk. Talán ezért akarta Kiarát, mert így befogadnák az egész családot.
- August... - anyám felém lépett, én undorodva hátráltam tőle.
- Elveszem Oliviát, hagyjatok! - hátráltam ki a házunkból, hogy egyenesen Olivia karjai közt lelhessem a megnyugvásom.

- Oly sok év eltelt már. Talán több évtized, vagy évszázad? Nem tudtam, akkor nem tudtam még, de a szellemek nem tévedtek. Annyira akartam. Azt hittem, hogy majd én megválthatom őt, hogy bebizonyíthatom, lehetünk boldogok. Tévedtem. Szenvedtem, és magamba fordultam. Apám halála után csak hatalmat akartam. Olyat, ami örökké tartott. Olyat, mellyel nem kellett többé másoktól erőt szívnom. Végtelen mágiaforrást kerestem, sikertelenül. Közben elmentek mellettem az évek. Elvesztettem egy magzatot, egy alig két éves gyermeket, végül önmagamat. Ennek hála Oliviát is. Habár talán soha nem volt az enyém. Ő a hibás, ő tette ezt velem. Miatta lettem vámpír, mert nem tudta megvédeni a gyermekünket, amíg távol voltam. Sokáig mellette akartam lenni az eskümhöz híven, de mikor vámpírrá lettem, minden olyan más lett. Erősebb, és túl intenzív. Ekkor történt, hogy rájöttem, enyém a végtelen erő forrása, ekkor jöttem rá, hogy kihasznált, hogy csak bűntudatot akar ébreszteni. Ekkor játszottam el a halálomat. Hadd higgye, hogy már nem élek. Csak a rémálmaiban kísértem őt, üldözöm, kergetem, nem hagyok neki nyugtot. Megérdemli. Elvette a boldogságom, elvette tőlem az életem. Ez bosszúért kiált, ez nem maradhat megtorlás nélkül.
Ezért üldöztem New Orleans városába. Itt senkinek nem tűnik fel, ha valaki elvész. Ha valaki meghal... Nyilvánosan... Most is őt üldözöm. A tévképzeteim nem hagyják nyugodni éjjel. Már csak idő kérdése... -
halk szavaim a sötét szoba levegőjét fertőzték. Egy kéz a vállamon, mely visszarántott.
- Megéri ez neked? - halk női hang, lágy, kedves. Régi emlékeket idéző, soha el nem múló körforgás. Ha akkor másképp döntök, ha akkor hallgatok apámra, most boldog lehetnék.
- Igen - érintem a kezet, majd magamhoz húzom a nőt, és átkarolom a derekát.
- Miért?
- Mert tönkretett... Mert miatta már csak a bosszúnak élek. Miatta nem tudlak szeretni, miatta nem tudok többé álmodni...
- Kettőnk helyett is szeretlek téged. Melletted vagyok - végigsimít az arcomon. Feltüzel a szemeiben csillanó sötétség. Megmérgeztem a lelkét. Már nem ugyanaz többé, már nem mosolyog úgy, már nem készít nekem ételt, már nem oly gyengéd. Durva lett, sötét, és romlott. Mert ezt teszem mindenkivel, ameddig Olivia nem halott.
- Szükségem lesz minden erődre. Egy nap el kell vennem tőled..
- Tudom.
- Belehalsz - mondom ki a csúf igazságot, nem kertelek. Arcom rezzenéstelen, ahogy arcát fürkészem.
- Ha ő meghal, megéri. Minden erőm a tiéd, amikor kelleni fog - bólint, majd megcsókol. Érzem, hogy nem akarja, de nem érdekel. Nem tud érdekelni már. Olivia kiölt belőlem minden emberit, mindent, ami régen voltam. Az érző, heves, szenvedélyes fiú a múlté lett, mikor képtelen volt megvédeni a második gyermekünket. Rég elveszett már.
- Az áldozatod nem lesz hiábavaló, Kiara - suttogom ajkai közé, majd két combjánál felkapva őt, minden finomkodás nélkül dobom az ágyra egy elégedett mosoly kíséretében. Olivia meg fog halni, mert megérdemli. Túl soká fertőzött a puszta létezésével e földön. Ideje véget vetni neki, immár Örökre.
 
Vissza az elejére Go down



Olivia G. Westfield
welcome to my world
Olivia G. Westfield

► Residence :
✖ new orleans
► Age :
314
► Total posts :
266

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Westfield; August E. Westfield; August E. EmptyPént. Feb. 12, 2016 1:01 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Mr. Westfield, már nagyon vártalak! Very Happy
Karakterlapjaidban sose csalódom, az írásod hosszú évek óta lenyűgöz, és nagyon örülök, hogy egymásra találtunk. Fantasztikus karaktert alkottál meg. *-*
Nagyon tetszett a belsőd jellemzése, és azt hittem, hogy ennél már nem lehet jobb. Tévedtem. Mindig meglepsz engem. Előtörténeted fantasztikusra sikeredett, annak ellenére is, hogy ki nem állhatsz engem. Már nagyon várom az első találkozást, hisz abban a hitben élek, hogy végeztem veled.. Úgy látszik nem hiába álmodok rólad egyre többet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan halad tovább a mi kis történetünk, és itt be is fejezném a beszédet. Menj, foglalózz aztán irány a játéktérre, asszonykád már nagyon vár téged! nááá
Vissza az elejére Go down

Westfield; August E.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Half-breed creatures-