world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Archivált hirdetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Archivált hirdetések Archivált hirdetések EmptyKedd Dec. 29, 2015 9:36 am

***
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Archivált hirdetések Archivált hirdetések EmptyKedd Dec. 29, 2015 9:39 am




Norman Kinsey
KOR
235
FAJ
vámpír és vadász egyben
KAPCSOLATUNK
Valaha élettársak voltunk, már-már egy átlagos pár, még a halandó életünkben, bár valójában a kapcsolatunk kezdete sem volt szokványos. Akkor ismerkedtem meg veled, amikor a leginkább szükségem volt valakire, aki mellettem áll, hisz teherbe estem egy másik férfitól, aki nem akart erről tudomást venni, a családom pedig emiatt kitagadott. Még ma sem tudom igazán, mi fogott meg téged bennem, hiszen több mint tíz év korkülönbség volt közöttünk, még szinte csak egy tini voltam, te pedig elmúltál harminc. Azt hiszem, megesett rajtam a szíved, de végül mégis igazi családdá váltunk néhány évre, a lányomnak apja helyett apja voltál. Aztán egyik napról a másikra eltűntél, és az egész világom a feje tetejére állt. A köddé válásod után egy hónappal tudtam meg, hogy ismét terhes vagyok, de a születendő fiadat, Ezrát, már nem ismerhetted meg, ahogy akkor sem voltál mellettem, amikor a lányomat elvitte egy betegség. Sokáig azt hittem, meghaltál, de két évvel később egy boszorkány jelent meg az ajtónkban, aki azt állította, hogy vámpír lettél, méghozzá a legkegyetlenebb, legvérszomjasabb fajta, aki pénzért vagy csak kedvtelésből mészárol le másokat. A banya családját is kiirtottad, ezért bosszúra szomjazott, és mivel téged elérni nem tudott, így minket kapott el. Ezrát alvó átokkal sújtotta, és ezután a kisfiunk közel kétszáz éven át aludt, az én átkom pedig az volt, hogy ezt végignézzem, végig a közelében maradjak, de ne tehessek érte semmit. A varázslat azonban 16 évvel ezelőtt váratlanul megszűnt, és az életünk végre újra egy többé-kevésbé normális mederbe kerülhetett. Ám Ezra nemrég bejelentette, hogy meg akarja ismerni az apját, és vadásszá akar válni, akárcsak te. Tanulni akar tőled, én pedig nem tarthatom vissza, így hát eljött az ideje a szembesítésnek.

Norman kétszáz éve vámpír, kezdetben leginkább bérgyilkosként tevékenykedett, és sem az áldozataiban, sem az eszközökben nem válogatott. Aztán egy idő után felébredhetett a lelkiismerete, mert bizonyos értelemben jó útra tért, és bár nem lett kevésbé vérszomjas, de a maga módján arra kezdett törekedni, hogy kiirtsa a rosszat és megvédje az ártatlanokat. Az átok is valószínűleg emiatt tört meg. A jellemét illetően nem túl közvetlen, nem beszél sokat, csendes és halálos, de az érzéketlen külső azért ennél valamivel többet rejt.

A történet kissé szövevényes, és eredetileg én voltam a keresett karakter, ezért lehet, hogy néhány dolog még magyarázatra szorul, de szívesen egyezkedek bármiről a karakterrel kapcsolatban. Név és pb ügyben is beszélgethetünk változtatásról. hmm?
PLAY BY
Travis Fimmel/Tom Hardy






Ezra Havelock
KOR
18-19 (202)
FAJ
vadász (halandó)
KAPCSOLATUNK
Mint tudjuk, a legtöbb tini élete elég nehéz és bonyolult, de neked, drága fiam, a szokottnál is komplikáltabb gyerekkor jutott. Mire megszülettél, több mint kétszáz évvel ezelőtt, apád már rég eltűnt az életünkből. Vámpírrá változtatták, de erről nekünk fogalmunk sem volt egészen addig, amíg az ő egyik kegyetlen tettéért végül bennünket vontak felelősségre. Nem sokkal lehettél idősebb két évesnél, amikor a bosszúszomjas boszorkány felbukkant az életünkben, és téged alvó átokkal sújtott, engem pedig hozzád "kötött", átmenetileg halhatatlanként, arra kárhoztatva, hogy közel két évszázadon át őrizzem az álmod, és várjam a csodát, hogy egyszer újra felnyitod a szemed. Ez végül 16 évvel ezelőtt valósult meg, azóta többé-kevésbé átlagos életet éltünk, ha nem számítjuk, hogy a természetfeletti világ elleni ellenszenvünk és érzékenységünk harcossá edzett bennünket. Felnőve pedig vadász lett belőled, aki nem csak hogy tettre kész, de folyamatosan szeretnéd továbbképezni is magadat ezen a téren. Már gyerekként tudtad, hogy ki az apád, s bár nem ismerted őt, hallottunk róla történeteket, arról hogy vámpírként maga is másokra vadászik. Valószínűleg az irántam érzett szeretetből és tiszteletből nem forszíroztad évekig a pontos kilétét. De most, hogy nagykorú lettél, és végre kikerültél az óvó szárnyaim alól, a fejedbe vetted, hogy felkeresed az öregedet, és rábírod, hogy tanítson, képezzen téged, hogy te is olyan rettegett vadász lehess, mint ő...

Név és play by ügyben is elég rugalmas vagyok, szóval nyugodtan szólj, ha nem tetszik valamelyik. Ugyanúgy minden egyéb felvetődő kérdés esetén megtalálsz PM-ben. ^^
PLAY BY
Alexander Ludwig/Sam Claflin
Vissza az elejére Go down

Archivált hirdetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Karakteralkotás :: Karakteralkotás :: Karakterbörze :: Archívum-