world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Anastasia T. - készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Rebekah Mikaelson
welcome to my world
Rebekah Mikaelson

► Residence :
new orleans ♢
► Age :
1022
► Total posts :
75

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Anastasia T. - készül Anastasia T. - készül EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:38 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Üdvözöllek!
Amikor megláttam ezt a szép arcot, csak úgy kápráztak a szemeim, hogy ki ez a vörös szépség Very Happy Ezzel azt akarom mondani, hogy igazán szép arcot választottál ehhez a szerephez, no de csapjunk bele a lecsóba! Smile
A lapodról; Nos, teljes mértékben leírtad azt, amelyre nekünk szükségünk van, hogy nagyjából megismerjük Ana-t. Igazán érdekes, hogy tizennégy évesen megváltozott, pont a pubertáskor kellős közepén. S mint leírtad, igazán nehezen viselted a tényeket, hogy kilógsz a sorból, és én ezt teljesen áttudom érezni. Mindez pedig megváltozott, így igazán heves természetté váltál. De mint tudjuk, ott lapul az a régi, ártatlan kislány is lényedben, mint ahogyan mindenki másban Smile
Ami pedig a történeted illeti, igazán érdekes történetnek fogunk elébe nézni. Katherine segédje? Nos, jól figyelj oda, kislány, ugyanis Katherine mellett nem igazán érezheti magát biztonságban az ember, tekintve, hogy az a hasonmás bárkit képes lóvá tenni.
De végtére is, történt valami különlegesség az életedben, hogy megismerkedtél egy úriemberrel, akihez bizony nagyon ragaszkodsz. De vajon ezt Katherine mennyire fogja jó szemmel nézni?
Nos, kislány, kíváncsi leszek miként alakul életed, bár hiányosnak éreztem a történetet, de majd a játéktéren kiderül rólad biztosan több információ is Smile
S most mars, és foglald le eme szép arcod, és kívánok dúsgazdag játékokat neked!Smile

Vissza az elejére Go down
http://fymalachaiparker.tumblr.com/



Anastasia Thompson
welcome to my world
Anastasia Thompson

► Residence :
• Mystic Falls
► Total posts :
12

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Anastasia T. - készül Anastasia T. - készül EmptyPént. Dec. 11, 2015 9:48 pm




Anastasia Thompson
BECENEVEK
Ana
KOR
Huszonkettő
SZÜLETÉSI DÁTUM
1993. Január 11.
SZÜLETÉSI HELY
Mystic Falls
FOGLALKOZÁS
Katherine-nek segítek
CSALÁDI ÁLLAPOT
Minek az?
FAJ
Médium
PLAY BY
Katherine McNamara
Régen állítólag egy imádni való ember voltam, aki imádott másokon segíteni, barátságos volt, mosolygós, csupa szív-szeretet. Ez viszont 14 éves korom óta teljes mértékben megváltozott, mikor megtudtam, hogy nem is vagyok én olyan átlagos, mint amilyennek én hittem magamat. Jó pár idő után kiderült, hogy én valami médium féle vagyok, vagy nem is tudom, hogy manapság mi is a nevük. Megváltoztam ennek hatására, először magamba fordultam, nem tudtam, hogy mi és miért történik velem, nem is mondtam el senkinek, de ahogy az elmém egyre jobban befogadta a látomásokat, úgy én is egyre jobban kezeltem a kialakult helyzetet. Viszont már régen nem voltam az a lány, mint azelőtt. Magamnak való lettem, makacs, nem érdekeltek mások. Ez a mai napig sem változott semmit, csupán csak van egy kivétel akivel tudok normálisan viselkedni, akinek segítek, mondhatni a társa lettem az életében.
Mondhatni hosszú, hullámos, vöröses-barnás hajam van amit nem szokásom össze fogni, inkább hagyom, hogy lágy hullámokban omoljanak a vállamra. Nőies, még is vagány ruhákat szoktam hordani, szeretem a torna csukákat, de nem vetem meg a magassarkúakat sem. Sminkelni is szeretek, de betartom azt a bizonyos mértéket. Ékszereket nem nagyon szoktam hordani, de ha még is akkor csak egy nyakláncot és egy karkötőt. Szeretek sportolni, főleg úszni és futni, ennek hála pedig nincs rajtam felesleges kiló. 
K.
15
Davina és a többiek
I'm waking up to ash and dust
I wipe my brow and I sweat my rust.

Újabb rémálomból ébredek fel, és csak remélni tudom, hogy ez nem egy újabb látomás, hanem betudhatom az alvás előtti horror filmnek amit megnéztem. Mostanában elég sokszor kerítenek hatalmába a rémálmok, és nem tudok egyiket sem tenni sehova. Nem tudom, hogy mit jelenthetnek, logikusan nem tudom megmagyarázni őket, csak azt tudom, hogy elakarom őket felejteni. Sokszor a múltról álmodok, de az esetek többségében inkább talán a jövőről lehet szó.
Moving too fast, moon is lighting up her skin
She's falling, doesn't even know it yet
Having no regrets is all that she really wants.

Amióta Katherine mellett vagyok, azóta sok olyan dolgot tettem, amit vissza gondolva lehet nem tennék meg. Viszont ő képes arra, hogy rávesz engem olyan dolgokra amikre én eddig nem lettem volna képes, mellette nem unalmas az életem, mindig van valami izgalom körülöttünk, amit nem bánok. Talán ezért is mentem bele abba, hogy segítek neki, hogy megpróbálok belelátni a jövőbe szándékosan, vele kapcsolatban. Ezt a mai napig is gyakorolnom kell, hogy hogyan lehet látomásom úgy, akkor, hogy azt én akarom, hogy azt én irányítom. Nem csak Katherine miatt lenne jó, ha erre rájönnék, hanem magam miatt is. Az életem sokkal egyszerűbb lenne, Katherine meg... Furcsa a mi kis kapcsolatunk. Kb 1, másfél éve ismerem őt, furcsa módon egyből szimpatikus lett számomra, mert valamilyen szinten a személyisége hasonlít az enyémre. Ő is általában csak magával foglalkozik, a célja elérésének érdekében bármire képes. Csak úgy váratlanul oda mentem hozzá beszélgetni, egy idő után valamilyen szinten megismertük egymást és eldöntötte, hogy segítenem kell neki, legyek a társa, vagy legalábbis valami ilyesmi. Nem volt semmi tenni valóm az életben, nem volt semmi izgalom az életemben, így hát hülye lettem volna nemet mondani. Itt volt az ideje egy megbánás nélküli élet elkezdéséhez.
I'm not asking for too much, put your fingertips on me
Don't wait 'til the sun's up, we can keep this in between
Us, only nobody has to know what's going down right now baby.

A szerelmi életem... Sem Katherine előtt sem utána nem alakult túl jól, pedig amióta a társaságában vagyok megismertem pár férfit, de egyik sem fogott meg annyira. Olyan mélyre pedig még nem mentem le, hogy egy éjszakás kalandokba bonyolódjak. Lehet azért, mert tudom, hogy a régi énem elő bukkanna, az pedig nem tudná elviselni, ha csak szexre kellene, aztán másnap eldobnák, mint egy használt rongyot. Már nem azért, de ezt a tevékenységet inkább meghagyom Katherine-nek.
Aztán amikor a legkevésbé számítottam rá, akkor találkoztam valakivel, Sawyerrel aki más volt, mint akiket eddig megismertem. Pár találkozás után egyből engedtem neki, - magam is meglepődtem ezen, de úgy látszik benne van valami, amiért nem tudok ellenállni neki - volt egy eléggé jó éjszakánk, aztán elkezdtünk találkozgatni. Nem hagyott ott, mint ahogy azt hittem.
On that lonely night
We said it wouldn't be love
But we felt the rush
It made us believe it was only us
Convinced we were broken inside, inside.

Sawyerrel olyan dolgokat éltem meg, amikről nem álmodtam eddig. Teljesen új dolgokba vitt bele, új szintre emelte az életemet. Egyikünk sem mondta ki azt, hogy "oké, járunk" talán mind kettőnkben benne van az, hogy ezt tudjuk. Először csak kedveltem őt, most viszont... Azt hiszem ez kezd átváltani szerelembe...  
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com

Anastasia T. - készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The marked ones-