world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Slate Delon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Slate Delon Slate Delon EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:17 pm




Slate Delon
BECENEVEK
Ha tudsz becézgetni, hajrá!
KOR
Harcminhárom.
SZÜLETÉSI DÁTUM
1982. Január 29.-én.
SZÜLETÉSI HELY
New York.
FOGLALKOZÁS
Klaus parancsait lesem.
CSALÁDI ÁLLAPOT
Egyelőre egyedülálló.
FAJ
Még szép, hogy hibrid vagyok!
PLAY BY
Adam Lambert.
Hol is kezdjem el mindezt? Áh, igen, a kinézetemmel. Nos a szemem színe voltaképpen kékben ragyog, ha belenézel, akkor már is láthatod, míg maga a hajam pedig.. öhm, fogalmam sincs. Folyton változik, hisz eleve a hangulatom egy meghatározó dolog mindebben, aztán mikor milyen divatot követek, avagy csak épp mi jön úgy magától. A hajam beállítása is ettől függ, ahogy a nyiratkozás is, avagy csak a hossza. A testalkatom teljesen átlagos, vagyis én így gondolom, aki meg nem ért velem egyet, nos az.. nem érdekel. A ruhatáram is igencsak sokszínű. Mindenféle ruhadarab, mindenféle színben, és ha nincs belőle egy kész szobám, akkor az már maga a csoda. Az ujjaimon néha olykor megtalálhatóak gyűrűk, a fülemben fülbevaló, a nyakamban meg nyaklánc, mindez az adott helyzet kérdése. A körmeimet festem, míg előszeretettel használok szempillaspirált, és szemceruzát is, de ettől nem vagyok meleg. Kijelentem nem vagyok az! A nőket szeretem teljes mértékben, tehát köszöntem.
Rendben, akkor ugorjunk a személyiségemre. Ugyebár azt várnád, hogy Klaus-ról zengjek ódákat? Na, álmaidban sem! Az én jellememre vagy kíváncsi, és nem ő rá. Tehát.. először is roppantul kirívó jelenség vagyok. Már az öltözködésem is mutatja mindezen tényt, de a jellemem annál inkább. Totálisan szélsőséges vagyok, és ezáltal két oldalról közelítem meg a dolgokat. Van egyféle jó oldalam, míg másik részben egy rosszabb. Általában udvarias vagyok a magam módján, és kedves, de ha valaki kihúzza nálam azt a bizonyos gyufát, akkor robbanok, mint egy időzített bomba. Olyankor senki sem szeretne a közelemben lenni, ezt én mondom, főleg erre a heves természetre rátesz a vérfarkas énem is, hisz hiába lettem vámpír valamilyen szinten, ha bennem maradt a farkas koncepció. Vad, kritizáló, megvető, és durva vagyok a felszín alatt. Bármi, ami nem tetszik a számomra, nos annak hangot is adok. Nem vetem meg a nőket, így megeshet, hogy túlzásba esek, de talán jó lenne megállni egynél.
A munkám az éneklés, és ezzel értem el voltaképpen jelentősebb, sőt átütő sikert. Számomra kedvező volt ezen iparág, míg másnak lehet, hogy nem jött be. Ez van. A másik munkakörömet Klaus mellett töltöm, azaz a nap huszonnégy órájában. Egy szemhunyásnyit sem alszok, hisz folyamatosan mellette vagyok, vagy pedig a közelben. Minden óhaját, és parancsát lesem, amit azon nyomban is teljesítek precízen. Kiváltképpen hálás vagyok neki, hisz nélküle nem szabadultam volna meg az átok okozta szenvedésektől. Hálám jeleként szolgál, hogy nem törtem meg a köteléket, illetve kivételesen érdekes lehet, hogy nem szólok be neki, nem gyűlölöm, és nem is kritizálom. Sokkalta inkább mély tiszteletet mutatok felé, sőt talán szeretem is, mégiscsak kötődöm hozzá. Nevezhetném.. az apámnak, de igazság szerint csak a teremtőm. Tehát Klaus keresve sem találhatna rajtam kívül még egy ilyen hibridet, hisz sokan gyűlölik megtört, avagy megtöretlen átokkal. Mások meg.. nem tudok olyanról, aki imádná minden feltétel nélkül.  
Stefan
-
-
Imádom számolni éjszakánként a csillagokat az égen, hisz oly annyira gyönyörűek. Apróak, de mégis ragyogóak. Ékesek, de annyira egyszerűek. Varázslatosan szépek. Lefekszem egy magam a fűbe, és a hideg talaj érintése tart voltaképpen ébren, miközben tekintettemmel az égboltozatot fürkészem folytonosan. A táj mesés, az éjszaka csodálatos, és én annyira szeretem ezt a fajta nyugalmat, mint még soha semmit. Felüdülés, élvezetes, elkápráztató. Nem is értem sokan miért nem érnek rá ezt csodálni..
A-a, nem.. soha! Áthúz, lehúz, kitöröl, lefirkál, kiradíroz.. Egyetlen eddigi szavam sem volt igaz, hisz mindez számomra mulandó, ahogy az élet is maga..
Tehát, ha már a valóságban akarom magamat találni, akkor első sorban kiszedem magamat az elmémből, de eléggé gyorsan. Kissé fokozottabb tempóra váltok hirtelen, miközben fogadom a telefonomon a hívást. A fülemhez rakva, pedig beleszólok, hisz üdvözölnöm kell az adott illetőt, bár fogalmam sincs, hogy kinek is fogadtam a hívását, bár volt egy olyan sejtésem, hogy 'ne nézek a képernyőre' gondolat.
-Szépséges reggelt kívánok neked is. Mit szeretnél?-A hangom, és a szavaim teljesen egyértelművé teszik, hogy nem érek rá jelen pillanatban, így sürgetem voltaképpen őt, hogy mondja mit is szeretne. Klaussal van találkozóm, és nem késtem eddig egyszer sem, akkor meg főleg, hogy nem most szeretném elkezdeni, csak mert valaki telefonon keresztül hívogat.
-Utána néztem a dolgoknak.-Kezd bele pár perces hatás szünet után, egy nagy levegővétel keretén belül.-Találtam néhány információt a nőről. Megtudtam a nevét, és hogy nem túl jól sikerültek a dolgai a találkozásotok után, de ez nem telefon téma, vagyis gondolom én, Slate.-Mondja el gyorsan az egészet, miközben én magam pedig hallgatom a szavait, és próbálok teljesen rákoncentrálni, bár mindezt nem könnyű megtenni, hisz eleve hadar, és eléggé gyorsan is még hozzá. Nincs könnyű dolgom kicsit sem ezáltal.
-Rendben, mindenképp. Viszont most dolgom van, majd hívlak.-Válaszolom, majdan kinyomom a hívást, és a dzsekim belső zsebébe csúsztatom a telefonomat, miközben egy hirtelen mozdulattal suhanok a Mikaelson házhoz, ahol már maga az ősi hibrid is lakik. Van egy lánya: Hope, van egy szerelme: Katherine, vagy egy élete, mely talán jobb bármelyikünkénél. Nem is értem minek kellek mellé én. Én, mint szerencsétlen hibrid. Lehet a kötődés miatt érzem azt, hogy sosem elég jó az, amit éppenséggel teszek, pedig kiváltképpen kiváló munkát végzek, és így panasza sem lehet velem szemben. Mégis... Klaus számára bárki megtesz bármit, és mégis rám bízza az ügyeit. Olyan hihetetlen néha. Bár attól függ mit nevezünk ügyeknek. Megrázom a fejemet, és arra az esetre gondolok, amikor is elvesztettem a fejemet teljesen, és nem tudtam ellenállni a vérnek. Majdnem megöltem azt a nőt. Nem, ebben nem az ölés a gond, hanem az önkontroll a probléma tárgya. Nem tudtam megálljt parancsolni magamnak. Végül könnyedén beljebb megyek, majd elindulok Klaus irodája felé, hisz hivatott. Nekem pedig jönnöm kellett.  
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Slate Delon Slate Delon EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:36 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Drága Slate!
Érdekes személyiség vagy, meg kell hagyni. Ritka egy olyan hibrid, aki nem akarja megtörni azt a különös kötődést, amit a teremtője irányába érez. Szóval Klaus is biztos értékeli ezt.
A történetedben hibát nem találtam, talán annyit, hogy a párbeszédnél a gondolatjel előtt és után mindig szóközt rakunk.
Annyi a dolgod csupán, hogy ezt javítsd, foglalj avatart, és irány a játéktér, majd ha erre jár egy admin, ad rangot illetve színt is Very Happy

Érezd jól magad nálunk! Wink

Vissza az elejére Go down

Slate Delon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Half-breed creatures-