world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Lorenzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Lorenzo Lorenzo EmptyCsüt. Júl. 09, 2015 6:33 pm




LORENZO
BECENEVEK
Enzo
KOR
Huszonhat
SZÜLETÉSI DÁTUM
1800-as évek vége (1903. november 1.)
SZÜLETÉSI HELY
Anglia, South Hampton
FOGLALKOZÁS
Alkalmi munkák
CSALÁDI ÁLLAPOT
Egyedülálló
FAJ
Vámpírok
PLAY BY
Michael Malarkey
Azt mondják, hogy jól nézek ki. Ja, lehet. Igazából soha nem érdekelt, hogy kinek is tetszek, hogy áll a hajam, vagy mit hordok. Egyszerű, hosszabb sötétbarna hajam van, ami néha borzas, néha oldalra van fésülve, attól függ,hogy ébredek fel. A szemem majdnem fekete és általában mindig valamiféle ravaszságtól csillog. Hosszúkás, kerek arcom van és sötétebb árnyalatú bőröm. Általában enyhe borostát szoktam hagyni magamon, de ezt sem a divat miatt, egyszerűen nem szeretek borotválkozni és csak néha jut eszembe rendbe hozni magam. De azt mondják ez is jól áll. Hát jó, üsse kő. Markáns állam van, és vékony ajkaim, amik gyakran állnak ravaszkás félmosolyra. Átlagos méretű vagyok, bár talán egy kicsit alacsonyabb, minta legtöbb férfi a magam 185 centijével. Nem vagyok egy izmos, kigyúrt pasas, soha nem voltam az, de ez sem igazán érdekel. Megfelelő erőm van a vámpírság miatt, úgyhogy soha nem okozott ez gondot, egy kocsmai bunyóban mindig én kerekedtem felül, még ha durván nézett ki az ellenfelem, akkor is. Kényelmes, egyszerű, sötét ruhákat hordok, póló-bőrkabát-farmer kombó. Lazaság és kényelem: ez a fő és nem a divat.
Jellemileg elég karizmatikus, határozott személyiségnek tartom magam. Céltudatos vagyok, általában elérem azt, amit akarok - így, vagy úgy. Annak ellenére, hogy az Élet elég keményen bánt velem, úgy gondolom, hogy nem törtem össze. Mondják, hogy a kínzások miatt megőrültem, ez baromság. Egyszerűen csak bosszúszomjas lettem és vágyok arra, hogy más is megérezze, hogy milyen borzalmas volt az a néhány év. Rengeteg érzelmemet fojtom el mind a mai napig, de úgy gondolom, hogy ezek miatt nem vagyok kevesebb. Őszinte és hűséges embernek tartom magam - ha van kiért és van miért annak lenni.
 
Emese
23
-
Hogy ki vagyok? Egy szívtelen, érzéketlen, megtört és megkínzott vámpír, Enzo.
Hello Enzo! – szólna a kórus, hogyha egy Anonim klubban lennék. De nem vagyok. soha nem voltam az a lelkizős fajta. Nem szeretem az érzelmeket. Vámpír vagyok, érzelmek nélkül. Egyszer engedtem az érzelmeimnek, ám annak se nagyon lett jó vége. A legjobb barátom vágott át. Bocsánat, az a vámpír, akit a legjobb barátomnak hittem. Érdekel a sztori? Tényleg? Hát jó, akkor elmesélem. De csak röviden, semmi nyáladzás, vagy érzelgősség. Ezek a tények:
Az 1800-as évek végén születtem Angliában. Szép életem volt, kellemes családom és... Nem, ez nem igaz. Egyszerű családban nőttem fel, anyám varrónő volt, apám gyárban dolgozott, nekem pedig álmaim voltak, lehetőségeim már kevésbé. Sajnos az Élet közbeszólt és a tüdővész elvette tőlem a családomat és én is megfertőződtem. A szóbeszédet követve felszálltam egy hajóra, ami egy híres orvost vitt Amerikába. Bíztam benne, hogy segíthet rajtam. 26 éves voltam, még álmaim voltak, nem halhattam meg. Egy fiatal, gyönyörű nő segített rajtam. Gyakran elgondolkozok rajta, hogy hálás vagyok-e neki. Mióta megtudtam, hogy mi történt vele, azóta igen, azt hiszem a hála érzése az az aprócska, idegesítő nyomás a szívem tájékán. De ez még friss érzés, hiszen évszázadokon keresztül hittem azt, hogy ott hagyott egyedül, nem is foglalkozott velem. Szörnyű és borzalmas volt egyedül feldolgoznom, hogy mit tett velem és hogy mi lett belőlem. Ja, mert nem mondtam? Ő változtatott át. Csupa jó szándékból tette, segíteni akart nekem. Azt hiszem, hogy köszönettel tartozom neki, hogy nem hagyott meghalni és megrohadni a hajón. Ő volt Lily Salvatore, a legjobb barátom édesanyja. Ezt persze akkor még nem tudtam, és több évszázadon keresztül sem. De úgy gondolom, hogy ez nem fontos. Nem lényeg, hogy ki volt az a nő. Az átváltozásom után sokáig kerestem. Nem azért, hogy hálát mondjak neki, vagy hogy elmagyarázza, hogy mi történt velem. Értelmes ember vagyok, felfogtam, hogy mi történt. Találkoztam más vámpírokkal, akik fiatal koromban segítettek nekem. Megtanítottak, hogyan kell vámpírnak lenni. Megtanították azt, amit Lily nem. De azt hiszem megint kicsit érzelgősre fogtam a történetet, úgyhogy ismét vissza a tényekhez. Éltem az életem, felfedeztem az új világot, felfedeztem azt, hogy mi is lett belőlem. A rengeteg visszafojtott düh, csalódottság, amit Lily hagyott maga után lassan elkezdett emészteni belülről, így úgy döntöttem, hogy használom a vámpírok egyik (szerintem) legnagyobb adományát: kikapcsolom az érzelmeimet. Nem vagyok jó ember, soha nem tartottam magam annak. De érzelmek nélkül egyszerűen csodálatos volt élni! Nem érdekeltek a következmények, nem érdekelt az a sok kitépett szív és elharapott nyak. Sokat utaztam, bejártam egész Amerikát, de hát volt is rá időm, valamint a sok hulla miatt gyakran kellet utaznom. Pech, de egy vállrántással intéztem el a hullákat. Így kerültem arra a helyre. A Whitmore-ékhoz. Ez az életem legsötétebb pontja, és itt volt a legnagyobb szükségem arra, hogy ne érezzek. Ironikus, hogy pont itt sikerült egy nőnek – kinek másnak? – elérnie, hogy mégis érezzek. Iránta. Szerelmet. Vagy valami olyasmit. Szóval elkaptak, kínoztak, kísérleteztek rajtam, blablabla. Nem is nagyon akarom ezzel húzni az időt. Megtörtént. Szar volt. Ja. Tényleg, még vámpírként is. Gyűlölöm az orvosokat és a tudós embereket. A mai napig nem értem mi új információ született abból, hogy hányszor nő vissza a szemem és hogy ugyanolyan színű marad-e. De ott volt Maggie… Maggie, aki segített túlélnem ezt az egészet a gyönyörűségével, kedvességével, megértő képességével és… Bocsánat, megint kicsit elcsöppentünk. Szóval ott volt ő. Rengeteg beszélgettünk, közel kerültünk egymáshoz, ezért engedtem el. Tudta, hogy mi vagyok – persze, hogy tudta. Szerelmes lett belém és kérte, hogy változtassam őt is át. Nem akartam. Kedveltem Maggie-t, talán szerettem is. De ezt a sorsot nem akartam neki. Én döntöttem az élete felől. És elég kemény döntés volt, ami azt illeti. A mai napig nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy miért döntöttem úgy. Úgy éreztem helyesnek. És ezért gyűlölöm az emberi érzelmeket. Maggie elment, majd meghalt. Damon által – mint később kiderült. Oh, és igen. Eljutottunk a jó öreg Damon barátomhoz. Bocsánat, barátot mondtam? Bajtárs. Harcostárs. Talán ezek jobb szavak rá. Damon nem volt soha a barátom. Egy áruló volt. Persze őt is meg lehetett érteni. Ő is túlélni akart, csak úgy mint mindenki más. Neki sikerült, nekem nem. Pech. Hogy szokták mondani? Ezt dobta a gép. Damon megszökött, én pedig élveztem még néhány évtizedig a Whitmore tudásvágyat. Kössz Damon, király volt! Végül eljött a perc, mikor kiszabadultam és szembe nézhettem az idősebb Salvatore-ral. Nem éreztem semmit. Sem dühöt, sem csalódottságot, sem haragot, vagy éppen örömöt, mert újra látom. Egyszerűen nem éreztem semmit. Ő persze már az érzelmei rabja jó régóta, elcsavarta a fejét a Gilbert lány. Ez persze engem nem érdekel, sem az egész ezoterikus, természetfeletti maszlag. Meghaltam egy párszor, vissza is jöttem, ezért mondjuk enyhe hálát érzek a kis Benneth boszi iránt. Már megint az a furcsa nyomás a szívemben, idegesítő dolog. Mindegy. Szóval most itt vagyok Mystic Falls-ban és igyekszem pokollá tenni a Salvatore-ék életét, nem túlságosan belefolyni a természetfeletti dolgok rendjébe és természetesen bajt keverni. Jelenleg a kis Sarah segítségével…
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Lorenzo Lorenzo EmptyPént. Júl. 10, 2015 4:57 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Kedves Enzo!
Már nagyon vártunk Téged, üdvözlünk az oldalon. Az előtörténetedet már a mai nap folyamán sikerült elolvasnom és egy kicsit fangirlingeltem is Sarah-nak - aki majd kicsattan az örömtől -. Egyáltalán nem csalódtam.. Enzo-t hitelesen alkottad meg, egy az egyben az ő stílusában írsz, nagyon tetszett. Jól fogalmazol, az írásodból egyfajta lazaság sugárzik, élvezetes volt olvasni az egészet. Nem szeretnélek tovább fenntartani, így hát kérlek, támadd be a foglalót, mielőtt játékba kezdenél. A nevedet már módosítottam. nááá
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lorenzo Lorenzo EmptyPént. Júl. 10, 2015 9:47 pm

Köszönöm szépen a gyors elfogadást! Smile Repülök is foglalózni és a játéktérre. Smile
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Lorenzo Lorenzo Empty

Vissza az elejére Go down

Lorenzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Children of the night-