world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Ariana F. - done

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Ariana F. - done Ariana F. - done EmptyKedd Ápr. 07, 2015 2:35 pm




Ariana Fray
BECENEVEK
Ariana, Rina
KOR
Tizennyolc
SZÜLETÉSI DÁTUM
1997. Január 11.
SZÜLETÉSI HELY
New Orleans
FOGLALKOZÁS
Tanulok
CSALÁDI ÁLLAPOT
Foglalt a szívem
FAJ
Vérfarkas
PLAY BY
Lucy Hale
- Anya, apa… - szüleimhez rohanok mikor elment az az undorító féreg, aki bántotta őket. Sírva rogyok le melléjük és nézem a véres holttestüket. Fel nem bírom fogni, hogy hogyan képes egy ember arra, hogy bánton másokat. A szüleim senkinek sem ártottak, nem érdemelték meg ezt a halált. Szükségem van még rájuk, nem… Nem halhattak meg, ez biztos csak egy rossz, egy rettenetes rémálom, és mindjárt felébredek. Végig nézek rajtuk, és még jobban kitör belőlem a sírás. Ez nem álom, ez a valóság. 16 évesen magamra maradtam, egyedül kell folytatnom az életemet. Az egyik barátom, aki ugyan úgy, mint én, tud a természet felettiekről át jött hozzám eltakarítani. Mentőket még sem hívhattam, minek? Meghaltak, segíteni rajtuk nem lehet, illetve nem is akarok találkozni most emberekkel, csak a barátomhoz, aki itt van és segít, hogy ne lássam a szüleim holttestét. Miközben próbálom elfelejteni a látványt, bejövök a szobámba és becsukom magam mögött az ajtót, majd leülök az ágyamra és nézek ki a fejemből. Láttam annak az embernek az arcát aki itt volt, pontosan megjegyeztem. Fejembe vettem, hogy bosszút fogok rajta állni, nem fogom annyiban hagyni, hogy ezt tette. Meg fog még fizetni a tettéért, nem hagyom annyiban. Elvette tőlem a szüleimet, én pedig meg fogom őt találni, és meg fogom ölni!
- Rina, kész vagyok. Akarod, hogy veled maradjak? – ahogy meghallom Travis hangját, felnézek. A szobám ajtajában áll, és szomorú tekintetekkel néz rám.
- Nem.. Nem kell köszi, így is rengeteget segítettél. Köszönöm. Viszont azt hiszem, jobb, ha most egyedül vagyok. – mondom halkan, miközben letörlök egy könnycseppet az arcomról, s elveszem a tekintetemet róla, és a padlót kezdem el újra bámulni. Travis csak bólint, majd elmegy, én pedig lefekszek a hátamra és bámulom a plafont. Mikor már vagy 3 órája ugyan abban az állapotban vagyok, felülök, felkapom a kocsi kulcsokat, kimegyek a házból, majd beülök a kocsimba, és elkezdek gyorsan vezetni a legjobb barátnőm háza felé. Talán túl gyorsan is, mert nem láttam, hogy egy kis gyerek kiszalad az úttestre.
- Te jó ég… - kiáltok fel, majd gyorsan kipattanok a kocsiból és a gyerekhez futok. Leguggolok hozzá, és megnézem a pulzusát. Elkerekedik a szemem mikor nem érzek semmit. A szüleim anno sokat meséltek arról, hogy ha valakinek a halálát okozom, akkor kiváltok egy bizonyos átkot, amit örököltem.
- Hát ez nem lehet igaz! – mondom ingerülten, majd beviszem a gyereket a kórházba. Persze ott nem azt mondom, hogy én gázoltam el, hanem, hogy így találtam. Azt mondták az orvosok, hogy menjek haza, mert már nem tudok ott mit csinálni. Hát, fantasztikus, a szüleim meghaltak, kiváltottam valami hülye átkot, és még nincs vége a napnak. Most már tényleg jó lenne találkozni Winterrel, rá van most szükségem. Muszáj beszélnem vele.
Lesietek a kórház lépcsőjén, majd beszállok megint a kocsiba, és újra Winnie háza felé veszem az irányt. Nemsokára oda is érek, és elkezdem nyomni ingerültem a csengőt. Nem akarok várni, most van rá szükségem!
Winnie beengedett, és jót beszélgettünk. Sikerült neki megnyugtatnia engem, nem zavarta a sok sírásom, mondjuk ebben a helyzetben nem nagyon tudnék mást csinálni. Sajnos mennie kellett, de mivel nekem nem volt semmi hangulatom haza menni, ezért megengedte, hogy nála maradjak, aminek iszonyatosan hálás vagyok.
Napok teltek el, semmit sem javultam. Teljesen magamba fordultam, szinte semmit sem ettem. Feszült voltam a családom halála miatt, de még jobban zavart az a tény, hogy vészesen közeledett az első átváltozásom napja.

Ahogy eszembe jutnak ezek az emlékek újra könnybe lábad a szemem. Utálok vissza emlékezni. Viszont még anno megfogadtam, hogy bosszút állok, Ez így is van, már meg is találtam a módját. A férfi az egyetemi tanárom, ő persze nem tudja azt, hogy annak a családnak a tagja vagyok, akit lemészárolt. Mint kiderült, van egy fia akivel megismerkedtem, eléggé közel kerültem hozzá, azért férkőztem a bizalmába, hogy segítsen bosszút állni, hisz őt az apja elhagyta – aki a tanárom, s a szüleim gyilkosa – ezért bosszút akar állni, egyesítjük az erőnket és simán lefogjuk győzni. Viszont azt hiszem, hogy beleszerettem…
 
Közép hosszúságú szőkés barna hajam van, amit lágy hullámokban szoktam hagyni ráomlani a vállaimra. Zöld íriszeimmel képes vagyok bárkit meghódítani, s úgy nézni, mintha az ember veséjébe látnék.  Imádok táncolni, illetve sportolni, talán pont ennek köszönhetem tökéletes alakomat. Sminkelni szeretek, viszont ügyelek arra, hogy sose nézzek ki úgy, mint egy bohóc. Mindig van egy határ, amit nem akarok átlépni, igyekszem inkább tényleg szépnek kinézni, és nem nevetségesnek.  A divatot szeretem követni, de ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy mindig a legújabb cuccokban járok. Imádom a farmer cuccokat meg a bőrhatásúakat. Általában bőrdzsekiben vagyok, jól áll, imádom, más nem is kell. A magas sarkú cipőket nem tolerálom annyira, inkább a lapos talpú cipőket részesítem előnyben.
Személyiségem, nos… Mondhatni nehéz kiismerni, sosem lehet tudni, hogy mikor mondok igazat, és mikor nem. Lehet, hogy a legjobb barátodnak tartasz, de a valóságban én egy senkinek tartalak. Nem sok igazi barátom van, mert nem látom szükségét annak, hisz egyszer úgy is hátba fognak szúrni. Egy barátom viszont van, akit sikerült a közelembe engedni. Vele is néha eléggé nehéz a kapcsolatom, hisz makacs vagyok, önfejű, és nem bírom ha ellen mondanak nekem. Viszont akit igazán sikerül megszeretnem, azért ölni is tudnék. Védelmezem a barátaimat, nem tűröm el, ha valamelyiket is megbántják. Talán pont ezért van az, hogy ha ezek a személyek megbántanak, akkor nehezen tudok megbocsátani, de erre szerencsére nem volt példa, és szerintem nem is lesz.
 
Kiky
15
Davina, Kendra, Jessica


A hozzászólást Ariana Fray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 07, 2015 6:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Ariana F. - done Ariana F. - done EmptyKedd Ápr. 07, 2015 6:39 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Kedves Ariana!
Sosem cserélnék veled helyet, te jó ég, mennyi minden történt veled. Csoda, hogy még élsz! Nagyon sajnálom, ami a szüleiddel és ami a gyerekkel történt. Remélem, most már sikerült boldogságra lelned!
Karakterlapodban nem találtam kivetnivalót, így tovább engedlek az utadra. Mivel már ismered a dörgést, gondolom nem kell elmagyaráznom, mik a következő lépéseid. ;P
u.i.: azt ne mond, hogy a hőn bálványozott tanárom a gyilkos? :O nááá
Vissza az elejére Go down

Ariana F. - done

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ariana ténykedései

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Slaves of the moon-