world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptySzer. Júl. 08, 2015 8:25 pm

i was born to make you happy

Amara nagyon aggódik. Hallom minden egyes gondolatát, és mindez arról árulkodik, hogy bántja, hogy nem esünk túl rajt. Valahogy most nem érzem azt, hogy vágyom arra a dologra, mert eleve sincs jó kedvem. Meg különben is, Amara nem bírja a fájdalmakat, ha tehetném, egész életen át le sem feküdnék vele, csak hogy ne szenvedjen.
Bár az kissé bánt, hogy azt feltételezi, hogy nem szeretem. Ilyenkor ki tudnék futni a világból is. De igyekeztem nem felidegesíteni magamat, mert tudom, hogy Amarának az fájna. Szeretem őt, mert olyan aranyos. Ő az én életem, az egyetlen.
- veled megyek. –mondom neki egy sóhaj keretében, majd átadom neki a macskát, amikor kivette a kezemből.
S aligha pislogtam párat, azonnal magával húzott a fürdőbe. Most már nem olvastam a gondolataiban, mert azt soha nem szerettem megtenni. Nem az én stílusom.
Engedelmesen mentem utána, és megálltam a háta mögött, Amikor becsukta az ajtót. Egy mosolyt vetek rá, amikor felém fordul, s végigsimítok biztatóan a karján gyengéden.
- Ha szeretnéd. – felelem mosolyogva, amikor megszabadítja a testemet a felsőmtől, és a nadrágomtól, egyedül csak az alsóm maradt magamon.
Ezután izmos mellkasom elé fonom mindkét karomat, és komfortos tekintetet vetek a szerelmemre.  
Nézem, ahogyan levetkőzik, és lássuk be, nem panaszkodhat magára, mert tökéletes az alakja. Soha nem láttam még meztelenül, de most teljesen meglepett így új szemszögből.
- Csodálatos vagy. – mondom neki egy mosoly keretében, amikor végignézek rajt. Azután halkan nevetek, amikor eltakarja magát felül.
- Ne, nem kell eltakarnod magadat. – simítok végig a karján gyengéden, és megvárom, amikor belép a nagy fürdőkádba, és elhelyezkedik az egyik szélén. Most már eltakarják őt a habok, egyedül csak édes kis arca bukkan ki belőle.
Leveszem magamról az alsómat is, cseppet sem szégyenlősködve. Tudom, hogy Amara úgy sem néz ide, ezért nem is szégyenlősködöm.
A többi ruha között foglal helyet az alsóm is, majd Amarával szemben helyezkedem el a kádban, elmerülve a finom meleg vízben. Nagyon jól esik ez a meleg, és tényleg nagyon felpezsdíti az ember kedvét.
Egy halk, jóleső sóhaj hagyta el ajkaimat, s előre dőlök Amarához, ahogyan két kezét megérintem gyengéden, simogatva.
- Az első közös fürdés. – mondom neki az örömtől kifordulva. Hihetetlen, hogy még ennek is mennyire tudok örülni. boldog vagyok, mert ez olyan pillanat, ami az első, és Amarával, és velem történik; együtt.
végig simítok  a vizes tenyeremmel az arcán, s alsóajkát súrolja hüvelykujjam. Annyira puhák, és annyira vágyom rá. Nem tudom, hogy még akarja –e azt, amit az előbb felajánlott, de most egyre jobban benne lennék a dologban. Természetesen óvatos lennék, Amara pedig nem érezne sokáig fájdalmat, csupán csak pár pillanatig, utána pedig biztos vagyok benne, hogy élvezné azt a helyzetet.
- Ha akarod, fürdés után akkor… - mondom burkoltan egy nyeléssel, hogy értse, mire gondolok. Azt hiszem, mindketten vágyunk már a dologra, és muszáj lesz mi hamarabb túlesni rajt. Lehet, hogy nem ez lesz a legjobb szex, de akkor is ez az első, és majd egyre jobban belejövünk majd. De most nem akarom ezzel zaklatni, inkább fürödjünk békésen, most olyan jó így.
Az egyik tenyerembe nyomok Amara tusfürdőjéből, majd két tenyeremet összedörzsölöm vele, hogy habos legyen, és Amara vállait kezdem el mosdatni, gyengéden végigsimítva a nyakát is.
- így jó? – kérdem tőle mosolyogva, miközben gyengéden mosdatom a puha, vizes, és forró bőrét.


Amara & Silas

©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyKedd Júl. 07, 2015 4:25 am



Silas & Amara

Persze, hogy magamra vettem, hogy nem akar lefeküdni velem. Ki ne venné magára, ha a párja visszautasítaná? Természetes, hogy velem lehet a baj. Kicsit bánt a dolog, el is kedvtelenedtem. A legrosszabbakra gondolok, talán nem is szeret. Nem, ez azért túlzás. Tudom, hogy szeret, ez az egyetlen dolog amiben biztos vagyok, amellett, hogy én is tiszta szívből szerelmes vagyok belé.
Amikor azt mondja menjek csak, utána a kiscicával foglalkozik, kicsit tanácstalanul érzem magam. Reméltem, hogy velem jön, és akkor ott megtörténnek a dolgok. Kicsit félek tőle, mivel állítólag fáj, de már én is vágyok az olyasféle közelségére. Egyszer úgyis túl kell esnünk rajta. Ha jövőhéten kezdünk neki, akkor is fájni fog, így jobb lenne ma, hogy a következő élvezetesebb legyen. Nem vágyom arra, hogy a szüzességemet különleges körülmények között veszítsem el, csak arra, hogy vele történjen meg. Igen... határozottan szeretném. Ha nem ma, akkor holnap. De remélem eljön velem fürdeni, hiszen minden vele töltött perc egy kincs.
- Megígérem, hogy nem erőltetem. - bújtam a háta mögé, majd nyakába rövid csókokat nyomtam, behintve édesen forró bőrét. - De szeretném, ha eljönnél velem fürdeni. Ne hagyj egyedül. - fájdalmas sóhaj szakadt fel ajkaim közül, mintha ezen múlna az életem. A lelki életem legalábbis rossz, ha az életem értelme nincsen mellettem. - Jó lesz, csak pancsizunk. - öleltem át, simogatva a kisállatot, ami a mellkasán alszik békésen. Olyan aranyosak együtt. Már most a szívem közepébe fogadtam ezt a csöppséget. Olyan, mint egy Buborék, ezért is lesz ez a neve. Bubi, hiszen az olyan aranyos, mint ő.
Kivettem a kezei közül Bubit, és a dobozába raktam, betakargatva őt. Ő most aludni fog egy ideig. Silas kezét megragadtam, majd a fürdő felé irányítottam. Behúztam, az ajtót pedig bezártam magunk mögött.
- Segíthetek? - léptem közel hozzá, majd felsőjének aljába akasztottam két ujjam, egyszerű mozdulattal megszabadítva tőle. Nem volt különösebb szándék bennem, csak szerettem volna, ha pihen, amíg én levetkőztetem. Már letettem arról, hogy mi most rögtön szeretkezni fogunk. Most már csak minden egyes pillanatot ki akarok élvezni vele, egyszerűen imádom. Nadrágja következett, majd alsója, amik feleslegesnek bizonyultak, így lerepültek róla. Nem kalandozott el a tekintetem sehova. Nem láttam még meztelenül, azt hiszem még félmeztelenül is alig.
- Jó sok habot rakok bele, jó? - fordultam a kádhoz, majd a csapot csavargatva beállítottam a langyos vizet, hogy nehogy megégessük magunkat. Utána pedig a habfürdőt megragadva biztosítottam Silast arról, hogyha én azt mondom, hogy habos, akkor az csurig lesz. Így nem kell egymást meztelenül bámulnunk, hiszen így nem lesznek piszkos gondolatok sem.
Hagytam, hogy folyjon a víz, majd magamról is lekaptam a textildarabokat. Kicsit zavarba jöttem ettől, mert Silas előtt még fehérneműben sem vagyok hajlandó megjelenni, nemhogy anyaszült meztelenül. A melleim elé kaptam karjaim, hogy takarást nyújtsak magam felé. Az arcom pedig elnyerte azt a vöröses színt, amiről annyit hadoválnak, közben pedig, mintha pillangók repdesnének a gyomromban.
- Gyere! - biccentettem Silas felé, majd biztos léptekkel helyezkedtem el a kád egyik szélében. A másik felét hagyom, hogy Silas foglalja el. Tudja, hogyha elutasítja a fürdőzést, azzal nagyon megbánt. Remélem nem fogja felkapni a ruháit, és kiviharzani, hogy ő nem akar velem fürdeni.


xxx || imádlak dream || candyman || ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Fürdőszoba Fürdőszoba EmptyPént. Márc. 27, 2015 8:30 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba Fürdőszoba Empty

Vissza az elejére Go down

Fürdőszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Silas & Amara háza-