world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Rowena Drusilla Havelock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Rowena Drusilla Havelock Rowena Drusilla Havelock EmptySzer. Márc. 04, 2015 9:05 am




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Kedves Rowena!
Érdekes előtörténetet írtál, egyáltalán nem tartozik az átlag közé. Nagyon sajnálom a fiadat, biztos nem lehetett túl könnyű kivárni, hogy Csipkerózsika felébredjen (két)száz éves álmából. Mindenesetre mostmár vár rád Daud és Ezra is, szóval szaladj hozzájuk gyorsan. Wink
Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Rowena Drusilla Havelock Rowena Drusilla Havelock EmptyKedd Márc. 03, 2015 7:09 pm




Rowena Drusilla Havelock
BECENEVEK
Roe, esetleg Ena
KOR
220
SZÜLETÉSI DÁTUM
1795. március 3.
SZÜLETÉSI HELY
York (Toronto); Kanada
FOGLALKOZÁS
változó
CSALÁDI ÁLLAPOT
hajadon
FAJ
szirén
PLAY BY
Katheryn Winnick
Összeszoruló szívvel figyelem a fiút, aki napról napra egyre nagyon, erősebb, céltudatosabb, sőt makacsabb. Tombol benne a tettvágy, vadász akar lenni, tanulni akar, harcolni akar. Féltem őt. Kétszáz éven keresztül dajkáltam reménykedve, néha remény vesztve a testét, és vártam egy csodára, ami végül derült égből villámcsapásként érkezett. De nem csak vártam, a babérjaimon ülve, mert a magam módján mindent kipróbáltam. Ha csak fél füllel is hallottam, hogy új boszorkány van átutazóban a városon, felkeresetem, megkerestem mindet, kértem, könyörögtem, zsaroltam, de semmi sem segített. Egyik sem tudta feloldani az átkot, és visszaadni a fiamat, úgyhogy végül nem maradt más, csak a várakozás és az ima. Hogy kihez? Néha én sem tudtam. Valakihez odafent. Bárkihez, aki meghallgat. És végül valóban meghallgatásra talált a sok fohász. Nem tudom azóta sem, hogy mi változott közel két évtizeddel ezelőtt, de Ezra végre valahára újra kinyitotta a szemeit, újra képes volt járni, beszélni, megölelni. Felcseperedni. És ezzel együtt én is elkezdtem újra élni.
Azelőtt csak tengődtem, és őrködtem a fiam mellett. Nem tehettem mást. Egyszer már elvesztettem egy kislányt, elvesztettem egy családot, amely kitagadott miatta, és elvesztettem Daudot, aki bár a maga módján élt a nagyvilágban, de nem az volt, aki régen. Nem az volt, akinek ismertem. Fiatal csitriként tényleg úgy éreztem, úgy hittem, hogy szeretem azt a férfit. Ez az érzés hamar átcsapott gyűlöletbe, amint láttam, mi lett belőle, és miatta elveszítettem a második gyermekemet is. Egy pusztító szörnyeteg lett, aki tetteivel ránk hozta a veszélyt, így a sértett boszorkány haragja végül ránk sújtott le, pedig mi semmit nem tettünk ellene. Sokáig haragudtam rá, de idővel ez is elmúlt, lecsillapodott, és csak némi csalódottság maradt utána. És most a fia a nyomdokaiba akar lépni. Féltem őt, de nem tilthatom meg neki. Túlságosan szeretem ahhoz, hogy korlátozni akarjam. Talán tényleg jót fog tenni nekünk a szembesítés. Ha kiderül végre az igazság ennyi év után. Daud is megváltozott időközben. Az egy évszázaddal ezelőtti énjére nem mertem volna rábízni a fiunkat. Nem engedtem volna, hogy a nyomdokaiba lépjen, hogy olyanná váljon, mint ő. De változnak az idők, és mind változunk. Daud látszólag lépésről lépésre igyekszik jóvátenni a régi hibáit, Ezra pedig felnőtt, akármilyen nehéz is ezt elfogadnom. Az én szememben ő még mindig az a kisfiú, akit közel kétszáz évig dédelgettem és vigyáztam. Ilyen hosszú idő után nehéz tudomásul venni, hogy immár a saját útjait akarja járni. De egyszer mindennek eljön az ideje. A jövőtől és a közelgő találkozástól kicsit izgatottan fogok bele a csomagolásba, készen arra, hogy kövessem Ezrát New Orleansba.
 
Arra kérsz, hogy jellemezzem magamat? Rövid idő velem, és hamar rá fogsz jönni, milyen nehéz feladat ez. Kétszáz év magányos vívódásának terhe telepszik rám, ami több különböző formában mutatkozhat meg a jellememen. Alapvetően büszkén elmondhatom magamról, hogy nem törtem meg ez idő alatt. Épp ellenkezőleg. Megtanultam türelmesnek és kitartónak lenni. Megtanultam vigyázni magamra, és azokra, akik fontosak nekem. Határozottabbá váltam, megkeményedtem, olyan lettem, aki nem fél kimutatni, kimondani a véleményét, harcolni azért, amiben hisz, szóban és tettlegességben egyaránt. Szembe megyek a legveszélyesebbnek tartott ellenséggel is, ha erre van szükség, de ez nem jelenti azt, hogy vakmerő és meggondolatlan lennék. Csak tudom, hogy mindenkinek van gyengepontja, és elég kitartó és ravasz vagyok ahhoz, hogy meg is találjam. Sokszor ami a szívemen, az a számon, a nyelven néha csípős és éles. De pompásan tudok hallgatni is, szelíden mosolyogni, udvariaskodni, ha úgy hozza a helyzet. Alapvetően nem vagyok egy veszélyes teremtés, inkább amolyan anyatigris típus, aki akkor támad, ha veszélyben érzi a sajátjait. Az évek edzettek ilyenné, mégis megmaradt a természetes bájom és kedvességem, ami talán a szirénszármazásomból fakad. Emiatt lehet az is, hogy állandóan vonz a természet, és igénylem a szabadságot. Ha valakit igazán megszeretek, akkor azt teljes szívemből szeretem, és a végletekig képes vagyok az önzetlenségre. Sok minden érdekel, szívesen olvasok, és folyton nyitott szemmel járok a világban.
Hogy a külsőmről is ejtsek néhány szót: átlagos magassággal és karcsú termettel rendelkezem. Bár a fiam mellett manapság egyre inkább törpének érzem magam. Elmúltam 220 éves, de ebből az átoknak köszönhetően közel kétszáz évig egyáltalán nem öregedtem, és a fennmaradó időben sem múlt túl gyorsan felettem az időt. Szintén utóhatása a varázslatnak, és részben a fajomnak is hála, hogy még mindig szemrevaló vagyok. A gyakori testmozgást sem vetem el, a harci gyakorlatok formában tartanak, szeretek Ezrával edzeni. Hosszú szőke tincsek keretezik az arcom, melyek majdnem a hátam közepéig érnek, lélektükreim pedig a tengertől kölcsönözték színüket.
 
b
25
you'll find out
Vissza az elejére Go down

Rowena Drusilla Havelock

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ∞ Ezra Havelock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The marked ones-