world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Anubis Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Anubis Carter Anubis Carter EmptyHétf. Feb. 23, 2015 8:49 pm




Anubis Carter
BECENEVEK
Ne becézgess!
KOR
Hatszáz; kihagyásokkal.
SZÜLETÉSI DÁTUM
1415. Május 16.-án
SZÜLETÉSI HELY
New Orleans környékén.
FOGLALKOZÁS
Varázslás, bosszú űzése...
CSALÁDI ÁLLAPOT
Házas.
FAJ
Boszorkány.
PLAY BY
Miss Amanda Seyfried.
-Tessék?-Szólok bele a telefonomba semleges hangszínen, ahogy felveszem azt. Már megint sejtem ki hívott, de lehet mégsem, ezért is gondoltam úgy, hogy nem leszek annyira szívtelen, mint amilyen általában, és benyomom a zöld gombot, amellyel fogadható a hívás opció, nos megtörtént..
-Az ajánlat még mindig áll, kedvesem..-Szemeimet megforgatva hallgatom a "kedvesem" kifejezést.. már annyiszor elmondtam számára, hogy nem vagyok a tulajdona, sőt az édese sem, avagy a barátnője, akivel így beszélhet! Ha nő hiánya van, akkor keressen mást, mert engem kicsit sem érdekel ő, mint pasi.. inkább a halál mámorító tudata.. Vagy hogy én nem halok meg? Nos hát ez is igaz!
-Az ajánlatod már lejárt, Dave.. oly rég..-Hangom suttogása érzékien hathat, és szinte megbabonázóan, amellyel simán elbűvölöm a férfiakat, bár nincs szükségem erre, mert nekem egyetlen egy sem kell belőlük, hisz férjem van, kérem szépen. Nem mellesleg a szabadidőm, és a munkám, illetve a varázslatok gyakorlása, tanulása, és minél jobban való elsajátítása leköt.
-Hogy mi?-Kérdezz vissza, amikor is leesik számára, amit elmondtam.-Az meg, hogy lehet.. megmondtam, hogy rajtam keresztül intézd, szívem, mert más különben rosszul jársz! Egy ősi hibriddel ujjat húzni.. tudod te mit tettél?-Megemelt hangja fáj a fülemnek, ezért kissé elemelem onnan a telefont, de még így is elég hangos ahhoz, hogy megsüketüljek tőle..
-Nem, kérlek.. engem Kol Mikaelson keresett fel, és nem magamtól intéztem. Ő kérte, amit kért, és nem hiszem, hogy Klausnak bármilyen ellen vetése is lehetne. Mint mindig most is a legjobb, és leghasznosabb munkámat végeztem el a számára, ha pedig valami nem tetszik, akkor dobj be egy levelet a postaládámba, és miután megtörtént majd valamikor kivéve onnan széttépve kidobom a kukába, hogy a szeméttelep olvashasson!-Mondom komolyan, és ezt követően kinyomom a mobilomat, majdan zsebre vágom.. elegem van.. elegem ebből az őrültből!
Igazság szerint nem vétkeztem Klaus ellen, hisz valljuk be mit ártottam én neki azzal, hogy a véremet adtam egy jó célért cserébe, s ahogy hallottam a drágának akadt új női hóbortja, azaz sztornó az élet tovább visz minket, és ezáltal pedig én hűséges maradtam, csupán segítek elintézni egy kisebb ügyet a Mikaelson fiúnak, és ennyi.

"Az élet a lehető legkegyetlenebb.."
Hosszú évekig azt hittem, hogy a boldogság az élet értelme, és nyugodt családi környezetben tehát így nőttem fel, de miután szembesültem azzal, hogy boszorkány vagyok az életem megváltozott. Nem gyakorolhattam a mágiámat, és úgy kellett ugrálnom, ahogy az a felettem állóaknak tetszett.. Egy ideig élvezetes játszmának tűnt, és azt hittem minden megoldható, de nem.. nem volt az koránt sem. Ahogy az idő eltelt, és elérkezett az a pont.. minden megváltozott. Történt, hogy az egyik rangosabb személy összetévesztette a valós tényeket, és egy másik boszi helyett engem ítélt el, ezért a családomat kivégeztette a szemeim láttára, míg én le voltam kötözve, és könyörögtem, hogy ne tegye.. a szüleim, és a testvéreim.. eszméletlenül fájt a haláluk, de akkor tanultam meg csak igazán; "A halál megváltás.."
Az idő múlása egyre mélyebben megutáltatta velem a személyeket, és azt, aki vagyok. A boszorkányság ellen fekete mágiával vágtam vissza, és elhatároztam, hogy irgalmatlan sötét lelkű leszek. Ahogy anno azok végeztek a családommal, úgy én is velük.. persze a sérelmeim csak tört része volt mindez, hisz a háttérben kínoztak, többszörösen megerőszakoltak, és olyan dolgokat tettek velem, amelyre soha, de soha többé nem akarok emlékezni. S hogyan múlik ki egy belső élet? Hát pontosan így..
"S az élet általam lesz pokol, hisz amellett állok, aki gonosz, és aki azok ellen van, akik ellen én magam is.. hisz a halált érdemlik azon személyek.. mindenáron!"  
Külső;
Szemeim színe zöld árnyalatban pompázik, míg hajamban a szőke hajtincsek fedezhetőek fel.. Testalkatom, testsúlyom, és magasságom épp ideális. Talán ennyit is a külsőmről, hisz ha rám nézel láthatod, hogy hogyan nézek voltaképpen ki! Ruháimat folyton váltogatom, hisz épp mikor mi kerül rám a szekrényből, de szerintem nem a ruha teszi az embert, hanem a belső értékek.. Egyetlen egy dolgot említhetnék még ide, amely mindent elárul rólam; van egy nyakláncom, amely hatalmat ad nekem.. olyan erő lakozik ebben a nyakláncban, amely minden boszorkány álma lenne, de nem.. ez csak is az enyém, és ereje túl nagy ahhoz, hogy bárki is megkaparinthassa a kezei közé eme szépséget.. Szóval ameddig élek a nyakamban is marad! A nyaklánc ereje fekete mágiával átitatott bűvölet, amely nem olyasféle erőt ad neki, amely világuralmat ígér, hanem inkább olyasmit nyújt, ami öröklétet kínál fel egy halandó boszorkány számára. Rengeteg boszorkány társam halt bele abba, hogy segítsen ezt számomra létrehozni.

Belső;
Gonosz, velejéig romlott, és fekete mágiát alkalmazó boszorkány vagyok. Miután mindenkim meghalt eme utat választottam, és nem érdekelt egyetlen egy boszorkány rituálé, avagy társam sem.. cserben hagytak, és magamra maradtam, így használtam ki őket az évek múltával szépen fokozatosan. S épp ezért fogom a poklot elhozni rájuk immár, hisz számításaim közé tartózik megdönteni New Orleans mostani boszorkányainak erejét, és már van is egy tervem.. sőt nekem mindig van. Jellememhez sorolható, hogy kegyetlen vagyok, rideg, és érzéstelen. Kimondom, amit gondolok, és még ha fáj is az igazság, akkor is a szemedbe mondom, viszont ezt leszámítva nagy manipulátor vagyok, hisz minden az akaratom szerint történik.. csak csettintenem kell, és már mindenki ugrál körülöttem, nem szép hát az élet? De igen.. nagyon is! Ha többet akarsz tudni, akkor ismerj meg.. oh, párdon, az nem fog sikerülni.. zárkózott vagyok, tartózkodó, de a látszatkedvéért tudok kedves is lenni.  
Mr. Killer
Végtelen
Van egy jó pár.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Anubis Carter Anubis Carter EmptyHétf. Feb. 23, 2015 9:12 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!

Kedves Anubis!
Először is üdvözöllek köreinkben! Azt hiszem pontosan ilyen erős személyiségekre van szükségünk. Imádtam olvasni a lapodat, szinte érezhető volt belőle a magabiztosságod. Szerintem egy szörnyen érdekes karaktert hoztál nekünk, egy szörnyen szép névvel, és szörnyen gyönyörű arccal! *-* Bár nem biztos, hogy szívesen összefutnék veled az utcán, mindenesetre szabadjára engedlek, irány a játéktér! Csak aztán vigyázz, mert még térszívó River elszívja előled a teret! Razz
Ne felejtsd lefoglalni avatarod, hiszen kár lenne érte!
Vissza az elejére Go down

Anubis Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: The spellcasters-