world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Éjszakai bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Ariana Fray
welcome to my world
Ariana Fray

► Residence :
» New Orleans
► Total posts :
59

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Éjszakai bár Éjszakai bár EmptyPént. Júl. 10, 2015 12:27 pm

Winter & Ariana

...


Próbálom elfelejteni azt, hogy mi történt pár napja, de nem vagyok képes rá. A fájdalom és a düh úgy keveredik bennem, hogy nehezen bírom elviselni. Gyász, düh, szomorúság, fájdalom; megannyi érzés kavarog folyamatosan bennem lassan 2 éve. Senkinek sem kívánom azt, hogy végig nézze a szülei halálát, főleg, hogy Silverston nem kímélte meg őket, és ahogy utólag kiderült számomra, ő pontosan tudta, hogy én otthon vagyok és nézem az egészet, sőt, arra várt, hogy én haza érjek. Ő tehet arról, hogy a vérfarkas átkom aktiválódott. Legalább tudnám ennek az egész dolognak a miértjét, de nem, nem mondja el, mert szerinte már lényegtelen, hogy mit-miért tett. Számomra viszont nem lényegtelen, igenis lényeges az, hogy a szüleimet miért gyilkolta meg, miért jó neki az, hogy átváltozom. Megannyi kérdés amire választ nem kapok. Viszont nem adom fel, kifogom deríteni, hogy miért történt ez velünk, a családommal. Ebben pedig segítségemre lesz Brandon, Silverston fia, szerencsémre ő is jó sok gyűlöletet táplál az említett férfi iránt. Kicsit úgy hangzik, mintha kihasználnám Brandont, hát... Van benne valami. Kicsit tényleg kihasználom, legalábbis az elején másra nem kellett nekem, minthogy segítsen bosszút állni, aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt szépen, lassan beleszerettem. Ez volt az egyetlen egy dolog amit nem kalkuláltam bele az elképzeléseimbe. Soha nem gondoltam volna, hogy bele fogok szeretni, hisz csak a célom lebegett a szemeim előtt, miszerint bosszút állok valahogy a szüleim halála miatt.
Rettenetes 2 évet tudhatok a hátam mögött, ha nem lenne az a pár személy aki fontos nekem, nem is tudom, hogy hogyan tudtam volna átvészelni ezt az egészet... A legtöbbet Winternek köszönhetem, akinek bármikor kiönthettem a szívemet, mellettem volt a legrosszabb időszakban is, nem is tudom, hogy hogyan tudnám meghálálni neki azt, hogy itt van nekem. A sors legnagyobb ajándéka az volt, hogy megismerhettem őt.
Ahogy a barátnőmre gondolok az jut eszembe, hogy jó lenne elmenni a munkahelyére. Mostanában eléggé ritkán találkozunk, ő sem ér rá, és én sem nagyon, most viszont van időm, úgy hogy lemegyek az éjszakai bárba ahol dolgozik. Nincs olyan messze, 10-15 perc gyalog. Legalább közben kitudom szellőztetni a fejemet.

▼xxx▼  ▼Music▼  ▼hug ▼  


Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Sebastian Morgenstern
welcome to my world
Sebastian Morgenstern

► Residence :
● everywhere in the world
► Age :
407
► Total posts :
139

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Éjszakai bár Éjszakai bár EmptyKedd Jún. 23, 2015 3:58 pm





To: My Brother


Lássuk mit hozz az este folyama..


ღ zene: Anything I Want ღ megjegyzés: nááá

Visszatértem az élők sorába, és nem elsőre, hanem immár másodjára. Milyen ironikus is mindezt számba véve latolgatni, és milyen nevetséges, hogy azt hitték mindkétszer, hogy örökre halott maradok. Talán ezer örömmel vették volna ama tényt, ha nem támasztom fel magam, de sajnos senkinek sincs ilyenféle szerencséje. Én magam nem terveztem még meghalni végérvényesen, s most, hogy van egy harmadik élet lehetőségem a régi önmagamként, nos a lehető leghasznosabban fogom eltölteni az időmet. Szórakozom, mulatok, játszok, és olyanfajta felfordulást hagyok magam mögött, hogy mindenki tudni fogja, miszerint egyedül mindezért csupán én magam vagyok a felelős. Talán jelen esetben az lett volna várható tőlem, hogy átgondolom az életem, és sírva a testvéreim karjába borulok? Ugyan már, kérem szépen! Én Kol Mikaelson vagyok, és a legtöbb, amit érezhettek magamban az a bosszú édes íze, mely ezernyi árnyalattal jelentkezik a belsőmben. Számot veszek, bosszút állok, s aki akadályozni mer bármiben is, nos olyan szinten szenvedésre ítéltettem, hogy azt fogja kívánni, hogy bárcsak ne élne, hogy bárcsak meghalna a szánalmas kis életével együtt. De hát jelenleg ki kell élveznem a visszatérésem alkalmát, nem de? S minderre mi is lenne a legjobb módszer, ha nem maga az ünneplés, és a szórakozás? Egy könnyed mosollyal az arcomon szelem át az egyik utcát, a másik után. Meg sem lep már ez a nagy forgalmi kör így estefelé, hisz mégis csak New Orleans-ről beszélünk, és itt nem áll meg az élet. Itt minden csupa-csupa körforgás, és örömmel teli. Itt mindegyik testvéremnek gondtalan élete van, s csak én lelem a halálomat újra, s újra. Nem baj, így jártam.. de míg ők nem mozdították a kis lábujjukat sem a visszahozásomra addig én magam gondoskodtam mindenről, és élek, sőt virulok. A hulla címszó megjelölésből immár élőhalott vagyok. Címkézve, képviseltetve, és élve.. Megrázom a fejemet, és abbahagyom az ironikus gondolatsoraimat, ahogy könnyedén fordulok le egyik utcáról, és kötök ki egy másikon, hogy aztán jól irányzottan megérkezem a kiszemelt bárba, amelyik az estém fénypontja lesz. Ahogy megközelítem az épületet valami furcsa érzés fog közre, de nem igazán törődöm vele mindaddig, míg be nem léptem az épületbe. A pultnál megpillantom a bátyámat Elijaht, aki valami búskomor fapofával ül ottan. Ah, családi problémák.. Épp megfordulva elhagynám a helyiséget, hisz nincs kedvem egy családi drámához, amikor is hirtelen megállva nem tudok tovább lépni. Gyerünk, Kol, szedd össze magad, és menj oda, Lijah papához. Mélyen felsóhajtva végül belépek, és a hátához sétálok kimértképpen. Gondolom hallja, hogy itt vagyok, vagyis azt, hogy valaki itt van, de a részemről csupán ennyi tellett. Tehát, mint valami kőszobor állok ottan egymagam, és várom, hogy figyelemre méltasson, bár kitalálom, hogy eleinte nekem akar majd ugrani, tekintve, hogy fogalma sincs róla, hogy életben vagyok, de.. de élek. Mégis miért haltam volna meg örökre csak úgy?


Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Éjszakai bár Éjszakai bár EmptyPént. Feb. 06, 2015 9:05 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Éjszakai bár Éjszakai bár Empty

Vissza az elejére Go down

Éjszakai bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Belváros-