world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nathaniel Cole Howell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Nathaniel Cole Howell Nathaniel Cole Howell EmptyVas. Dec. 07, 2014 4:44 pm

Nathaniel Cole Howell

▲ ▲ ▲





teljes név: Nathaniel Cole Howell
becenevek: Nathaniel, Nate
faj: vadász
kor: 28
születési dátum: 1986. március 22.
születési hely: Egyesült Királyság, London  
foglalkozás: FBI ügynök
családi állapot: elvált
play by: Nick Blood
▲ Viv ▲ sokezer ▲ 5-6 év ▲ s. m.


az álarc mögött:

Száznyolcvan magas vagyok, hajam rövid, barna, szemeim szintén barnák. Ha jól ismersz, akkor arcomról elég sok mindent le tudsz olvasni, de ha nem, akkor kérdőjelek merülhetnek fel benned, mivel általában jól leplezem az érzelmeimet. Régebben minden az arcomra volt írva, de a balesetem óta már csak azok tudják megállapítani első ránézésre, mit gondolok, akik közel állnak hozzám. Ilyenből pedig kevés van. Nem sok embernek engedem meg, hogy átlássanak a magam köré emelt falon. Sőt, szinte senkinek.
Testalkatom erős, sportos, amit a munkám megkíván. Ruhásszekrényemben a sötét színek dominálnak, leginkább a fekete, a szürke és a sötétkék, ezek azok, amikben jól érzem magam.
A kemény külső kemény belsőt rejt. Korábban nem vettem komolyan a dolgokat, gyakran a makacsságom vezérelt, viszont mára sokkal megfontoltabb és ésszerűbb lettem. Kétszer végiggondolok mindent, mielőtt lépést tennék. Kevesebbet viccelődöm, mindenhez sokkal komolyabban állok hozzá. Zárkózottabb vagyok az átlagosnál, nem szívesen beszélek senkinek sem a dolgaimról. A magánéletem szinte teljesen megszűnt, amióta a feleségemmel elváltunk. Azóta csak a munka létezik, abban pedig kifogástalanul követem az utasításokat, aminek meg is szokott lenni az eredménye. Amióta megkaptam a csodaszert, aminek köszönhetően nem haltam meg és erősebb lettem, nagyobb felelősség hárul rám. Az akciók során több feladatot kell ellátnom, de mára már meg sem kottyan. Már nem az az ember vagyok, aki voltam a baleset előtt. Mondhatni „benőtt a fejem lágya”. Megváltoztam és ezt én is érzem magamon. Egyeseknek robotnak tűnhetek. A vadászatnak élek, nem is mindig járok haza. Már nincs kihez hazajárni, úgyhogy amennyi időt csak tudok, a munkámmal töltök, hogy hasznos dologgal foglaljam le magam. Ilyen vagyok, ezt kell elfogadni.


hosszú út a pokolból:

Hangos dördülés jelezte a veszélyt. Rossz ómen volt ez a hang. Egy pillanat töredéke lehetett, vagy még annyi sem, a golyó pedig egyenesen a férfi irányába közeledett. Vészesen gyorsan szelte át a távolságot, mintha meg sem kottyant volna neki. Épphogy csak a lövés irányába fordult volna a férfi, azonnal újabb dörrenés hallatszott. Egy, kettő, három… és négy. Négy lövést adtak le rá. A lövedékek egymás után érték testét különböző pontokon. Kettő a hasába fúródott, egy a szegycsontja alatt találta el, az utolsó pedig nem messze a szívétől fúródott testébe.  A golyók egyesével, gond nélkül szakították át a húst. Az erőhatástól elkerülhetetlenül hátrálni kezdett, majd végül a földön kötött ki. A testéből kiszippant minden erő, erőtlenül, tehetetlenül ernyedtek el izmai. Mozgásra képtelenül feküdt, a vér pedig villámsebességgel távozott belőle. Fegyvere nem messze tőle ért talajt. Hiába próbált érte nyúlni és erőt gyűjteni, nem ment. A fájdalom szétterjedt minden tagjában, a lövések keltette hideg érzésbe beleborzongott teste, mégis izzadtságcseppek gyöngyöződtek homlokán szépen sorban, amik aztán megállíthatatlanul folytak le arcán. Lábát, karját mozgásra kényszerítette, de azok nem engedelmeskedtek. Ismét megpróbálta, nem adta fel, de ennek ellenére sem sikerült megmozdulnia. Szabálytalanul kapkodott levegőért, de mégis olyan érzése volt, mintha tüdejébe semmi oxigén nem jutna. Légszomja egyre csak nőtt és nőtt, de minden egyes kísérletet a lélegzetvételre kudarcba fulladt. A tárgyak körvonala egyre homályosabbá vált, az egész világ körülötte egyre homályosabbá vált. A golyók vájta sebek hideg érzésébe beleborzongott, mégis izzadtságcseppek gyöngyöződtek homlokán, amik aztán megállíthatatlanul folytak végig arcán.
Amikor belevágott ebbe az akcióba, nem így képzelte el a végét. Vakmerően indult neki, hisz csak egy egyszerű munkának tűnt, pont olyannak, mint a többi. Mégsem úgy alakultak a dolgok, ahogyan arra számított. Gondolatai összekuszálódtak, annyi minden pörgött le előtte hirtelen. De egy valami mellett eltörpült az összes: túl akarta élni.
Szemhéjai elnehezedtek, végül lecsukódtak.
Sokáig csak gépek tartották életben. Napok, hetek, hónapok… ki tudja, mennyi idő telt el. Sok remény nem volt, ezt még a legoptimistább ember is tudhatta. Aztán történt valami, amit az emberek nemes egyszerűséggel csodának neveznének. Kifejlesztettek egy szérumot, ami… hétköznapian szólva tényleg képes csodát tenni az emberrel. Próbálták megmenteni a férfit, aki már hosszú ideje azon az elnyűtt ágyon feküdt. De nem tudták. Az a férfi, aki a baleset előtt élt, meghalt. Nathaniel Cole Howell meghalt. A régi Nathaniel Cole Howell meghalt. Az a férfi, aki még a történtek előtt élt, akkor ottmaradt abban az ütközetben.
A kómából felébredvén döbbentem csak rá. Az a férfi egy teljesen már férfi, mint én. Az már nem én vagyok. Az egy idegen. Nem tudom magammal azonosítani. A szer… csinált valamit, ami merőben megváltoztatott. Erősebb lettem, gyorsabban regenerálódok, alapvető, eddig is meglévő képességeim lettek sokkal jobbak. Sokat nyertem ezzel, de másrészről veszítettem is. Elvesztettem a feleségemet. Sokáig talán nem is akartam túllépni rajta, de muszáj voltam. Nem hagyhattam, hogy minden gondolatom e körül forogjon. El kellett fogadnom a döntését.
A válás óta nem találkoztunk. Ez viszont hamarosan elkerülhetetlen lesz. Kettőnkre bíztak egy ügyet, amit jó lenne minél hamarabb felgöngyölíteni, aztán mindenki mehet ismét a saját útjára. A munkára kell fókuszálnunk, pont, mint a profik, és akkor sikerülhet. De ez hamarosan kiderül…

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Cole Howell Nathaniel Cole Howell EmptyVas. Dec. 07, 2014 5:02 pm

gratulálunk, elfogadva!

Helló Howell!
Rég találkoztunk... Alig hiszem el, hogy újra együtt fogunk dolgozni. Az élet továbbra is kiszámíthatatlan. Az olvasottak alapján viszont te már nem vagy az. Hát igazán kíváncsi vagyok, hogy tényleg annyit komolyodtál-e, mint ahogy állítod, de ez valószínűleg hamar ki fog derülni.

Megírtam már, de leírom megint, hogy mennyire tetszik a lapod, főleg a szerepjáték példa. Tudod azt is, hogy nagyon-nagyon vártalak, úgyhogy nem magyarázok itt tovább, inkább engedlek foglalózni, hogy minél előbb munkába állhassunk. Nyamm
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Cole Howell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cole és a szerencsései
» Cole Mahone és alterjei
» 572-es szoba; Nathaniel Baltimore szálláshelye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Brave warriors-