world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Zachary & Arielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Zachary & Arielle Zachary & Arielle EmptySzer. Jún. 25, 2014 12:09 am






to my only brother
because I miss you

A csomagjaim, minden lényeges ingóságom már a küszöbön vár rám, útra készen, a taxi is itt lesz perceken belül. Igen, már csak percek kérdése, hogy elhagyjam a várost, és neki vágjak újra New Orleansnak, csak ezúttal egyedül, és valószínűleg sokkal hosszabb időre. Körbepillanatok az üresen kongó házban, ismét ugyanaz a hiányérzet mar belül.
Már az ajtóból fordulok vissza, amikor eszembe jut: mi van, ha időközben Zach mégis előkerül, és elkerüljük egymást? Balszerencsés lenne. Mélyet sóhajtok, majd visszaejtem a bőröndömet a lábam mellé. Üzenetet kell hagynom neki, és ki tudja, talán még egymásra is találhatunk a közeljövőben újra. Felsétálok a szobájába, csak rövid ideig kutakodok, amíg találok tollat és egy üres lapot. Aztán körmölni kezdek.

Drága Zach,
hónapok teltek el, de nem múlt el úgy egy nap sem, hogy ne gondoltam volna rád. Nem tudok tovább itt maradni egyedül és tétlenül. Úgy döntöttem, hogy visszamegyek New Orleansba, hátha sikerül bármilyen nyomra bukkanom. Mert nem adom fel a keresést.
Ezt a levelet arra az esetre írom, ha időközben előkerülnél. A hátoldalán megtalálod az email címemet és a számomat, amin elérhetsz, ha szeretnél. Remélem, jól vagy, és hogy hamarosan találkozunk.

A te Arielle-ed

Ui.: Tudd, hogy még számolunk, amiért így magamra hagytál, minden magyarázat nélkül.

Gyorsan átfutom még egyszer a macskakaparásomat, mielőtt elhelyezném az éjjeliszekrényén. Ha itt hagyom, valószínűleg nem fog más kezébe kerülni. Reményt és elszántságot érzek magamban újra, amikor elhagyom a házat. Meg foglak találni, Zachary.


- ₪ So Far Away ₪ xxx ₪
Vissza az elejére Go down

Zachary & Arielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zachary szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-