world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Sorcellerie bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Sorcellerie bar Sorcellerie bar EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 6:31 pm

Szabad játéktér
• • JÁTÉK VÉGE
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sorcellerie bar Sorcellerie bar EmptyKedd Jún. 17, 2014 1:49 pm





Niklaus & Genevieve
we will rule this city
Anélkül, hogy tudnám, szavaira, a tósztra mit rám elem, kipirul arcom. Testem az én engedélyem nélkül reagál. Tagadhatatlanul bele vagyok habarodva; már szelíd, naiv koromban is hevesebben lüktetett a szívem a közelében. Már akkor őt választottam. S most ő választ engem. Egy előre hulló, kósza tincsem után nyúlok és hajtom hátra fülem mögé, hogy aprót kortyoljak az italból, mi rá egyáltalán nincs hatással, rám azonban annál inkább. Forrón marja fel torkomat és jóleső melegséggel tölt el. - Szabadság, egyenlőség, testvériség... - húzom mosolyra ajkaim elégedetten – Így beszél az uralkodó. - jegyzem meg elismerően és összeszűkölő pillantással követem mozdulatát. Nem okoz csalódást. Még mindig az a férfi akire emlékszem, még mindig ugyan olyan vonzó, csábító. Forró lehelete jobban égeti bőrömet, mint amennyire a whisky végigmart és érzem, hogy bizsergés fut keresztül testemen szavai hallattan. Libabőrt ölt testem s mikor elhúzódik érzem, hogy enyhe pír költözik arcomra. Ujjaira siklik tekintetem s ajkamba harapva veszek mély levegőt. Nem titkoltan élvezem ki gyöngéd érintését mi végül ajkaimon pihen meg, én pedig gondolkodás nélkül lehelek csókot rájuk, hogy aztán ajkai az enyémeket súrolják. Szinte már türelmetlenül nyögök bele csókjába, mikor végre átvágja a köztünk hevesen pendülő távolságot. Nyugtalanul kínálom fel nyelvemet, míg ujjaim gyengéd de határozott mozdulattal siklanak a rövid tincsek közé. Már látom magunkat a szatén ágyneműk fogságában, összegabalyodott testünket, sóhajainkat egymást bőrére esni, hallom ahogy nyögéseinket elnyelik és megőrzik a falak, látom, hogy fogai végigcsipkedik bőrömet, hogy vérem fakad, miközben karmaim a bőrbe és húsba mélyednek... s ahogy visszatérek, ajkam túl vadul mar a finom csók közben belé és vére serken. - Ó, királyom... - suttogom piszkos kis mosollyal miközben ujjaimmal letörlöm a vércseppet és felkínálom neki. - Bocsáss meg. - húzom tovább a mézesmadzagot és nem lehet azt mondani, hogy különösen zavartatnám magamat. Ezúttal én csókolom meg de az én csókomban sincs vadság; annál több szenvedély lapul viszont benne. Rövid, vágytól fűtött, néma csatánkból azonban biztos vagyok benne, hogy ő kerekedik majd felül. Egyelőre azonban most elhúzódom és szégyenlős kuncogással kortyolok ismét bele az italomba.  


▲ Bocsánat a késésért! ▲ seven devils ▲ 334▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Sorcellerie bar Sorcellerie bar EmptyHétf. Május 19, 2014 11:36 pm




Genevieve && Niklaus
it's time to act

 „Annál én sokkal több tervezek lenni…” Hangzik a válasza, és leginkább egy ígéretnek tűnik. Egy ígéretnek, ami nagyon is tetszik, mély elégedettséggel tölt el. Továbbá többféle értelemben is legyezgeti a hiúságomat, amely miatt engem ugyan sosem kellett igazán félteni, de mostanában ért egy-két verbális pofon és visszautasítás, amire gyógyírként hatnak a szavai. És tudom, hogy igazam volt, hogy ismét el fogom érni, amit akarok, el fogom nyerni az együttműködését, és annál többet is. Pillantásom akaratlanul is végigfut rajta ismét, törékeny, nőies alakján. Nem hiszem, hogy lenne értelme sokáig kerülgetni a forrókását, de lerohanni sem akarom. Vagyok annyira úriember.
Az italválasztással nem vesződöm sokat. Egy jó pohár whiskyt senki nem utasíthat vissza. Szemem sarkából a boszorkányt figyelem, egymást keresztező hosszú lábait, rendelés közben is. Aztán szinte észrevétlenül húzom közelebb kicsit a másik bárszéket, mielőtt helyet foglalnék rajta. Elérhető, de nem tolakodó közelségben akarom őt tudni.
- A boszorkányokra… – emelem meg én is a poharamat saját tósztot mondva – és az ő gyönyörű királynőjükre – fejezem be a mondatot, és mielőtt belekortyolnék az italomba, alig észrevehető, ravasz mosolyra rándulnak ajkaim. Következő szavaira azonban elkomolyodom. Ez most nem játék, nem incselkedés, ez most a tárgyalás ideje, az igazi elhatározásoké és ígéreteké.
- Békét akarok, nem pedig elnyomást. Nem lesz alávetettség, a vezetők parancsait leszámítva. Elijah szeretné egy szerződéssel megpecsételni az egyezségeket, és minden faj képviselői helyet kapnak az asztalnál, amikor a francia negyedet érintő döntéseket hozzuk – vázolom neki a terveket, melyek egyszer régen, száz évvel ezelőtt már beváltak. Mielőtt Mikael felbukkant volna, rövid ideig tényleg képesek voltunk elsimítani az örök viszályokat ebben a városban, és elérni, hogy együtt ünnepeljen és éljen vámpír, boszorkány és vérfarkas. Persze hosszú, keserves, kemény… véres munkába telt, de akkor bebizonyítottuk, hogy mindez lehetséges. Akkor Genevieve is láthatta ezt, tudnia kell, hogy képesek vagyunk véghezvinni a terveinket. Remélhetőleg most is így lesz, bár őszintén? Nem hiszem, hogy ezúttal könnyebb lesz majd, mint legutóbb. Egy kerekasztali összejövetel és egy aláírt papírdarab nem fogja elfeledtetni senkivel a közelmúlt sérelmeit. Valahol mégis el kell kezdeni, hogy aztán megláthassuk, hol érték a legnagyobb sérülések és lékek ezt az egyelőre még erőteljesen süllyedő hajót.
- De ne aggódj, kedvesem… – hajolok közelebb – a tetteknek is hamarosan eljön az ideje – suttogom a fülébe, és arcomon újra megjelenik a már ismerős, sejtelmes, pimasz mosoly. Csak kicsit húzódok hátrébb, hogy a szemébe nézhessek, ujjaim pedig végigsimítanak az arcélén egészen az álláig, hüvelykujjam pedig ajkait érintik. Puha, selymes bőre csak olaj a tűzre, nem akarom tovább visszafogni magam. Átszakítom a köztünk maradt távolságot, és megcsókolom, előbb óvatosan, visszafogottan becézgetve, de amint ajkai szétnyílnak, utat engednek, megmutatom, hogy ennél sokkal többet akarok.



a hozzászólás Genevievenek készült, 430 szót tartalmaz, és írás közben a Nitesky című számot hallgattam. Lassan, de biztosan alakul...



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sorcellerie bar Sorcellerie bar EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 1:43 pm





Niklaus & Genevieve
we will rule this city
Szavai elégedettséggel töltenek el. Tisztában van azzal, kihez érkezett. Bestian és Celeste is holtak de én nem, ó, nekem még terveim vannak és nincs senki, aki visszafoghatna engem vagy az erőmet. Persze, én is pontosan tudom ki ő és mire képes. Emlékszem arra az időre mikor Papa Tunde megjelent. Emlékszem a mészárlásra, emlékszem a harcra, amikor a boszorkány és az akkor még vámpír hatalom iránti vágya ébresztett. Ennek a múltnak én is része voltam, egy darab vagyok belőle.
- Az ellenséged? - lusta szfinxmosoly kúszik arcomra. - Ugyan Niklaus, annál én sokkal több tervezek lenni. - kacsintok rá és elvonva kacsómat mellkasáról fordulok ki érintése elől. Jól tudom, hogyan kell játszani a tűzzel és épp eléggé ismerem a határokat is, amiket még átléphetek következmények nélkül. Az utca bársonyos széllel fogadja léptemet. A természet visszahozott és lassan New Orleans újra megtanulja, miképp kell bánni a boszorkányokkal. Mi senki szolgálói nem vagyunk és amíg én itt vagyok, nem is leszünk többé. Én nem csak szövetségest akarok a Mikaelson fivérek személyében, én annál többet akarok. Hatalmat, ami megillet. Trónt, amiről végignézhetem az ellenem szegülők bukását. S mindezt persze a hibrid mellett akarom. A férfi mellett, akibe oly nagyon belehabarodtam a húszas években, amikor húga az orromnál fogva vezetett majd végül megölt engem. Terveim vannak még vele is, egyelőre azonban Niklaus társaságát akarom kiélvezni.
Elégedetten mosolygok, mikor megérkezünk és terelni kezd maga előtt. A bár hangulata felszakít egy újabb darabot a múltból, ám a mostani poharak összecsengése, a jazz mi lelkemig hatol, már nem ugyanaz, mint ami akkor, fiatal, ártatlan s kissé naiv koromban elvarázsolt. Érintése végigborzolja testemet ami libabőrbe öltözik. Megszelídült mosollyal foglalok helyet. Egyik lábam, keresztezi a másikat. - Lepjen meg Mr. Mikaelson. - pimasz fény csillan meg tekintetemben. Ajkamba harapok. Elvonom előtte a mézesmadzagot, ahogy ő is tette velem. Érintését még most is érzem, pedig csak pillanatokig tartott. Érezni akarom, újra. Figyelmét, érintését, csak magamnak akarom. Amint megérkezik italom, a poharat a magasba emelem. - Úgy gondolom, méltó lenne koccintani egy új szövetségre. A szövetségre a vámpírok királya és a boszorkányok királynője között. Nem gondolod, Niklaus? - kérdem megemelve szemöldököm és ha bólint, elégedetten koccintok és kortyolok bele poharamba, hogy aztán az a pult lapjára simítsam. Játszmát játszunk, ő meg én és ezen a sakktáblán bizony király és királynőként lépünk játékba. - Rendet akarsz teremteni a városban. Kezdhetnéd azzal, hogy eloszlatod azokat a kétségeket, miszerint, a boszorkányok a vámpírokat szolgálják. Persze, én is megtehetném de nos... inkább a tettek embere vagyok, mint a szavaké. - ingerlem, hergelem őt és szándékosan teszem. Azt akarom, hogy eldobja az udvariasság szülte láncokat. Azt akarom, aki ő, mindenestül. A férfi, aki nem fél elvenni, ami megilleti.


▲ Bocsánat a késésért! ▲ seven devils ▲ 441 ▲ made by K & M
Vissza az elejére Go down



Norman Kinsey
welcome to my world
Norman Kinsey

► Residence :
New Orleans ⚓
► Age :
47
► Total posts :
126

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Sorcellerie bar Sorcellerie bar EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 1:21 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Sorcellerie bar Sorcellerie bar Empty

Vissza az elejére Go down

Sorcellerie bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Francia negyed :: Az Üst - boszorkányok tere-