world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kocsma az egyetemhez közel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyHétf. Júl. 21, 2014 2:13 am


Aisha & Ryan


Rémes az a mosoly ami szét terül az arcán. Annyira azt hiszi, hogy Ő az Isten. Nagyon magabiztos az már látszik. De remélem nem képzelte azt, hogy velem azt tehet amit akar. Már épp elég volt az is, hogy megcsókolt. Milyen emberek vannak manapság? Jó, mondjuk az én hibám, hogy elejtettem a kulcsom és, hogy aztán szinte visszasétáltam a kezei közé,  legközelebb jobban megnézem melyik utca hová vezet, mert lehet, összefutok még pár hasonló idiótával. Mikor megpillantom nála a kulcsom felhorkanok. A szemét disznó, lenyúlta, és még ott a koli előtt tette mindezt. Hogy nem vettem észre, hogy ott volt?
Lényegtelen, most az a fontos, hogy visszaszerezzem a kulcsomat. Persze ingyen nem adja oda, hová is gondoltam? De sajnos nem vagyok olyan hangulatomban, hogy jópofizzak neki, így hát szemébe mondom amit gondolok, pechemre a válasza pont annyira nem esik jól, mint neki a rúgásom. Eltette a kulcsomat és nem is akarja visszaadni. Ha ezen az estén túl vagyok akkor a gondnokkal csináltatok egy másik kulcsot, mert igencsak tartok attól, hogy fogja magát és ellátogat hozzám, hisz ha a kulcsomat is onnan vitte el akkor kinézem belőle, hogy ki is használja, hogy nála van.
-Add vissza a kulcsomat és addig ne merészelj lelépni míg nem adtad vissza! - Remélem nem gondolta azt, hogy félek tőle, mert nincs így. Ő csak egy pszichopata, ezer ilyen mászkál a városban. Ha Ő tud bunkó lenni vagy tapló, akkor én is tudok harciasabb lenni, márpedig nekem kell az a kulcs.
-Mondanám, hogy részemről az öröm, de nem így van, és biztos lehetsz benne, hogy többet nem találkozunk. - Mondom határozottan, a kulcsom nem került vissza és fázom is, ideges vagyok meg dühös, ez a fickó meg csak úgy fogta magát és lelépett az ÉN kulcsommal.
 Összehúztam magamon a vékony pulcsimat és elsétáltam a kocsma előtt. Ezúttal figyeltem, hogy az út mellett a lámpák fényében haladjak. Kinek hiányzik még egy ilyen alak? Hirtelen eszembe jut, mi lenne ha hazastoppolnék a nagyimhoz és majd csak holnap jönnék vissza a délutáni óráimra? Elmosolyodtam a remek ötletemen.
Az útszélén próbálkoztam, de senki nem akart megállni, pár perces próbálkozás után úgy döntöttem elég lesz, hamarosan hajnalodik, a gondnok kinyitja a főkaput és bejutok majd a koliba. Onnan meg van a gondnoknak kulcsa amivel a szobámba is bejuthatok, tiszta sor, várok még néhány órát a dermesztő hidegben és utána végre a pihe-puha ágyamban leszek.  

szavak: --- zene:  --- megjegyzés: Very Happy credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Júl. 15, 2014 5:12 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Arcomról lehetetlen lenne lemosni a mosolyt, melyet a kihívás öröme okoz. Nyelvemmel óvatosan végig simítok éles szemfogaimon és próbálom egész testemet elhúzni a lányétól. Oly nagy a kísértés, hogy szinte képtelenség ellenállni így mielőtt kivéreztetném inkább megadóan hátrébb lépek. A helyzet tökéletes, hisz ki van szolgáltatva a hangulatomnak és minél inkább próbál ellenállni annál inkább az ujjaim köré csavarom a lányt. Vad ellenkezésével mit sem érve el, csak folytatja tovább a játékot és mohó pillantásokkal hallgattam végig mondandóját. Arcom hirtelen elkomolyodik majd ujjamon logó kulcsa eltűnik mély zsebemben. Szememmel megvetően nézek a lányra majd hirtelen hátat fordítok neki. *
- Úgy látom, hogy nincs nagy szükséged rá… De nekem nincs több időm játszadozni veled. - * Jegyzem meg, mintha csak én lennék az áldozat majd mikor már nem látja, arcomon ismét az elégedettség jelei látszódnak. Utolsó mondatára halkan el is nevetem magam. Most biztosan azt hiheti, hogy képes lesz nemet mondani nekem…még nem is tud róla, de már régen én irányítom.
- Örültem a találkozásnak, Aisha! Biztos vagyok benne, hogy még látjuk egymást. - * Még egyszer visszanéztem rá majd egy pillanat alatt eltűntem a sötétben. A tervemben nem szerepelt a mai kiruccanás, de jó kis kezdésnek alakult. Azonban nagyobb a kísértés mint azt előre sejthettem volna. Muszáj volt lelépnem mert különben elrontottam volna a játékom. De mivel a kulcsa nálam van, időszerű lesz egy kis látogatás majd valamelyik este. Miközben ilyen gondolatok szálltak át fejemen egy sötétebb utcán figyeltem enyhítő áldozatom. Nem túl finom darab és csak ilyen esetekben vetemedek ilyesmire, de éhségem elnyomja a józan gondolkodásom és nem akarok hülyeséget csinálni. Lassan megközelítem a lányt aki még fiatalnak mondható majd egy jól irányzott fogással kitörtem a nyakát. Fogamat belemélyesztettem nem túl higiénikus nyakába majd egy-két liter vér után a kedvem is elment a táplálkozástól és még egy utolsó pillantásra vágyva elindulok a kulcs tulajdonosához. *

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyPént. Jún. 27, 2014 8:06 pm


Aisha és Ryan


Lehet, hogy meggondolatlan lépés volt úgymond "megtámadni", de azért mégse tűrhetem azt, hogy csókolgasson az engedélyem nélkül. Még ha kellemes is volt a csók akkor se. Persze a támadásomnak meg van a következménye is mégpedig, hogy megakar fojtani. Lehet, hogy Őt egyáltalán nem szokták visszautasítani, mert elég pocsékul kezeli a helyzetet. Érzem ahogy egyre kevesebb oxigén kerül re a tüdőmbe mire valami fura sípoló hangot kezdek kiadni minden kétségbeesett levegővétel után.
Végül aztán elengedi a nyakam és ezzel hatalmas levegővételek vagyok képes venni. Nem mondanám, hogy hálás vagyok neki, csak mert végül mégse fojtott meg. Arra viszont már tényleg nem tudok mit mondani, bár lehet képtelen is lennék rá, hogy egy puszit ad a nyakamra ahol még az előbb vasmarokkal szorított, ki érti ezt, mert én nem.
Az ujján a kulcsomat látom himbálózni. Hát persze, gondoltam, hogy ingyen nem tudom majd visszaszerezni, de azért az már igazi nagy pofátlanság, hogy még kér is érte valamit. Látom a szemén, hogy ritka élvezet ez számára. De bármit is tennék élvezné. Ha harcolok ellene, ha odaadom magam, mindkét helyzet ínyére van. Nekem meg végül is egyik sem. Én csupán haza szeretnék menni, semmi több.
-Azt hiszem adhatok egy hasonlót az előbbihez, na, tetszik az ajánlatom? - Felszegett állal nézek a szemébe. Nem félek tőle, lehet, hogy kellene miután bebizonyosodott, hogy erőben jóval felettem áll és nem rest megfojtani is. De valahogy nem tudok félni tőle.
-Tudod, azt hiszem megérdemelted minden egyes tettem és szavam is. Amúgy meg semmi kedvem kiengesztelni téged, amúgy is neked gondolom más fogalmad van erről mint nekem. -Azt hiszem tudom mikre gondolhat és biztos lehet benne, hogy saját akaratommal soha nem fogok belemenni a gyerekes játékaiba.

szavak: ### zene: --- megjegyzés: --- credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyPént. Jún. 27, 2014 4:38 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Testem automatikusan reagál dühös vagyok és érzem, ahogy egyre szorosabban tekeredik kezem a nyaka köré. Érzem nyakában ahogy a szíve egyre gyorsabban és erősebben lüktet, de ezt mind magának köszönheti. Ostobaság volt leállítania pont mikor már annyira élveztem a helyzetet, de valahol örültem is neki. Túl finom falat ahhoz, hogy ilyen gyorsan túl jussak rajta. Meg kell szereznem a szívét, hogy utána a vére is az enyém lehessen. Természetesen ehhez az kell, hogy ne öljem meg itt helyben azért amit tett.  Minél inkább gyűlöl én annál jobban élvezem a helyzetet, arcomon halvány mosoly jelenik meg…hiszen a gyűlölet még mindig jobb mintha semmit sem érezne. Lassan kezd kifogyni a levegőből de én még nem engedem el. Kíváncsi vagyok, hogy meddig mehetek el baj nélkül így feszegetem a határait. De aztán pár másodperc múlva kezem enged a szorításból és egy apró puszit nyomok nyakára majd hátrébb lépek. Akármennyire is az ellenkezőjét akarom tenni most engednem kell még mielőtt olyat teszek ami elrontaná az egész tervemet. Arcomon ismét mosoly jelenik meg majd ujjamat mutatom neki amin a kulcsa is lóg. Még mielőtt elmennék ki akarom élvezni minden egyes percét vére illatának. *
- Mit adsz a kulcsért cserébe? - *Kérdezem tőle halkan közben pedig figyelem minden egyes reakcióját mert nem szeretném ha hasonló dolog történne mint az imént.  Hatalmas a kísértés szinte azonnal kiszívnám minden cseppjét vérének, de tudom ha még egy kicsit türelmes leszek édesebb lesz a mámor. S az, hogy nem engedi magát könnyen csak még jobban izgalmasabbá teszi a dolgokat, végre valaki akivel némi kihívás is társul. Az elődei többsége 3-4 napig húzta és nagyon ritka volt aki 1 hétnél tovább, de majd Ő. Még az is lehet, hogy életben hagyom…*
- Tudod, nagyon fáj amiket mondtál nekem…szóval ki kell engesztelned! - *Jelentem ki, miközben már alig vagyok képes kivárni, hogy mit fog reagálni. *

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptySzomb. Jún. 14, 2014 12:14 pm


Aisha & Ryan

☣ .
Oh, de még milyen jól esik amit csinál, de akkor is őrültség, hogy hagyom ezt. Még is mit képzel magáról? Teljesen úgy érzem most magam, hogy tehetetlen vagyok, szorítása éppen annyira erős, hogy egy cseppet se tudjak ellenkezni. Csókja egyre hevesebb én pedig egyre dühösebb vagyok, kihasználnak, megint. Ébredek rá a valóságra és mint a filmekben szokott ilyen történni megvilágosodik a fejem felett egy villanykörte. Nem csak dühös vagyok már,d e csalódott is. Velem mindig ez történik. Akárhány férfi vetődik az utamba csak azon van, hogy túl legyen rajtam, nem számít nekik mit hagynak hátra...
 Mivel számtalanszor kerültem ilyen helyzetbe, egyszerűen hagyom, hogy azt tegyen amit akar, addig míg ötlethez nem jutok. Végül mivel a kezeim bilincsbe vannak szorulva egyedül a lábaimra hagyatkozhatok. Minden erőmet ebbe a rúgásba összpontosítom. És végül el is találom, mire elenged én pedig kicsit hátrálok a másik irányba.Nem az van, hogy félek tőle, vagyis egy kicsit tényleg félek, de nem akarom, hogy még egyszer közeledjen felém, hagyjon békén, ez az egyetlen kívánságom.
Eszelős a tekintete, szerintem egy őrült szatírral van dolgom, pompás, engem mindig vonzanak az ilyen körülmények. Aztán meg is szólal és amin agyaltam az be is bizonyosodik. Nem fogom egyhamar lerázni, nem adja fel. kezeit a nyakamra csavarja amitől kicsit megcsappan az oxigén készletem. Dühös pillantást vetek felé. Amilyen hangerővel képes vagyok meg is szólalok. Egyszóval utolsó kívánság...
-Dögölj meg! - Sziszegem oda. Mérges vagyok és ezt érezheti is. Először akaratom ellenére kezd el csókolgatni most meg megakar fojtani.  Istenem, miért tettél ilyen reménytelen szerencsétlenné?
Megpróbálom a kezeit lefejteni a nyakamról, kezdek kicsit oxigén hiányos lenni. És azt hiszem, koromhoz képest még nem vagyok annyira idős, hogy nekem itt kelljen kilehelnem az életem. Ez nem hiányzik.
-Vedd le a mocskos mancsaidat rólam és eressz el! - Próbálok fenyegető hangsúlyt megütni, de úgy, hogy rekedtes a hangom igen nehéz.  

szavak: --- zene:---    megjegyzés: --- credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptySzomb. Jún. 07, 2014 9:17 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Minden perccel egyre jobban vágyakozok utána, nem vagyok képes megelégedni azzal amit eddig elértem, csókjaim vadak és egyszerűen csak azt sugallják, hogy képtelen vagyok betelni ajkai finom érintésével. A perc minden másodpercét a vágyakozásom elnyomásával töltöm el, mely oly mély és hatalmas, hogy küzdeni sem érdemes ellene. Fogaimat igyekszek nem rögtön belemélyeszteni gyönyörű nyakába miközben csókom oda is elér. Hatalmas a kísértés és talán ekkora már régen volt…hosszú volt idáig az út és jobban megéheztem, mint az vártam, de ma még nem folyhat a vére…legalábbis nagyon nem. Miket beszélsz Ryan? Nem eheted meg ilyen egyszerűen így elrontod az egészet. Nincs kedvem szórakozás nélkül és ily könnyű módon magaménak tudni, így inkább jobb lenne ha még most leállnék mielőtt túl késő lenne. De ekkor valami nem várt történik, és a szelídnek tűnő lány elkezd az életével játszani. Vagy csak én voltam figyelmetlen egy pillanatra, de lábával belém rúgott méghozzá nem finomkodva. Akaratlanul is hátráltam és elengedtem a nyomást ami őt a falnál tartotta mindeddig. Hirtelen nézek fel rá és szememből maga is kiveheti, hogy nem tetszik ez a fajta bánásmód. De mindenképp így történt volna…de , hogy pont ő mondjon megálljt nekem ez azért már sok. Ideje megtanítani egy kis jó modorra. Ismét kiegyenesedek és egy határozott mozdulattal lököm ismét a falhoz. *
- Nem tettem volna ilyet a helyedben…tudod nem vagy épp abban a helyzetben, hogy te diktálj. - *Mondom mindenfajta érzelem nélkül miközben kezem lassan a nyakára tekeredik. *
- Most pedig, mi az utolsó szavad? - *Kérdezem miközben gyengéden megszorítom nyakát, és kegyetlen tekintetemet az arcára helyezve várok. Hogy mit akarok elérni? Vannak dolgok amiket nem kell tudnia, és ez is pont azok közé tartozik. Nincs vége… korántsem előbb vagy utóbb az enyém lesz és ez ellen ő már nem tehet az égvilágon semmit.  Nyelvemmel láthatóan megnyalom éles fogaimat miközben apró, gonosz mosoly jelenik meg arcomon. Mivel minden a terveim szerint alakul, így nem panaszkodhatok. *

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyCsüt. Május 22, 2014 7:19 pm


Aisha & Ryan


Szerintem nem meglepő mikor kicsit értetlen fejet vágok a csókja hatására. Mi jogon csókolt meg? Ki Ő egyáltalán? Annak ellenére, hogy felbosszant ezzel a viselkedéssel nem rántom el magam előle és hagyom, hogy csókoljon, sőt viszonzom a csókot. Mikor nyelve utat próbál találni, megadom neki azt az ösvényt majd az én nyelvem is bebocsátásért könyörög. Mi lelt engem? Sose voltam ilyen, mindent kétszer megfontoltam még mielőtt belementem volna. Nem mondhatom azt, hogy nem vonzó egyéniség, de még csak pár perce láttam először ráadásul valami ijesztő sötét is van benne amitől ráz a hideg.
Érzem ahogy egyre hevesebb csókol, mintha vad éhség tombolna benne. Nem tehetek róla ha ez kicsit megrémít. Majd érzem ahogy megpróbál harcképtelenné tenni. Nagyon nem tetszik ez. Szorítása nem fáj, de érzem, hogy bilincse épp elég erős ahhoz, hogy ne tudjak ellenállni. Behúz a sötét kocsma falhoz ahol egy lélek sem láthat minket. Egy pillanatra kapok csak egy kisebb szabadságot, de az is csak addig tart míg a falnak nyoma  testével és úgy simul hozzám, hogy szinte  egyek vagyunk. Csókja ismét vad és szenvedélyes. Testén is érzem, hogy veszíti a vágy. Egyre kényelmetlenebbül érzem magam teste szorítása alatt. Mit tehetnék? Jóval erősebb és a kezeim irányítását is elvette tőlem. Majd végig simít a nyakamon és keze nyomán libabőrös lettem, de azt nem tudom, hogy attól amiért jól esett vagy, mert megijeszt a viselkedése.
Tehetetlenségemben csak magamat tudom hibáztatni amiért ilyen szerencsétlen vagyok. Folyton ilyen helyzetekbe keveredek. Kicsit felrántom a szemöldököm mikor keze lejebbe vándorol a nyakamról a mellkasomra és tovább. Erre már kicsit feldühödöm, csak nem fogom hagyni, hogy ezt tegye velem egy idegen faragatlan, perverz tuskó, hogy ne ragozzam már tovább. Végig gondolom gyorsan a helyzetet majd kezeimre gondolok amik hasznavehetetlenek, de a lábaim nem. Ha nem raboskodnának ajkaim az övéi között akkor igencsak gonosz vigyorra húzódna a szám. Egy tökéletes pillanatban ágyékon rúgom a fickót. Remélem a hatása pont olyan mint a filmekben, mert akkor nagy esély van rá, hogy eltudok menekülni.  

szavak: --- zene: ---megjegyzés: Smilecredit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Május 11, 2014 7:58 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Miközben nyelvem a legprecízebb mozdulatokkal próbál utat törni a lány szájához nem igazán foglalkozom azzal, hogy milyen reakciót vált ez ki belőle. Csak enyhíteni akarom a hatalmas éhséget mely egyszerűen már nem bír határt szabni magának, és igyekszem kiélvezni ajka minden egyes röpke mozdulatát, miközben kezem már régen a lány lefogásán dolgozik. Nem akarom, hogy megálljt parancsoljon testemnek így teszek róla, hogy ez ne is történjen meg. Ahogy egyre hevesebben csókolom az csak még jobban felizgatja minden porcikámat és mindenem ösztönösen cselekszik. Lassan elkezdem hátrább vinni, miközben nem hagyom abba a nyálcserét. Épp csak egy pillanatra állok meg, hogy egy eldugottabb helyen falnak szorítva ismét csak folytassam amit nem rég elkezdtem. Képtelen vagyok betelni vele, kezemmel lassan végig simítok a nyakán, és testemet szorosan az övéhez nyomom. Egész testemmel érezni akarom, és megpróbálom ugyanakkor visszafogni vérszívó énem attól, hogy itt helyben kiszívjam az összes folyékony és ízletes vért az ereiből. Hajt a kíváncsiság, hogy vajon mit fog kiváltani belőle, és már égek a láztól, hogy ha nem is teljesen de magaménak tudhassam. A kulcsát mélyen elrejtettem a zsebembe remélve, hogy nem akarja a kis játékunk előtt visszaszerezni. Rég éreztem már hasonló kísértést, vágyat, hogy valakit magamévá tehessek. De ő sem más…Olyan mint a többi csak egyszeri használatra való játék amely,ha végeztem már csak úgy fog ugatni ahogy én fütyülök. Minden emberi élet ilyen hasztalan és szánalmas. Csupán arra való, hogy ki élhessem rajta vágyaimat és elüssek vele némi hasztalan percet. Perc ami neki talán napok…vagy évek míg nekem egy újabb 60 másodpercnyi időtartam a végtelen és halhatatlan életemből. Mindezt miért? Hát mert rosszkor volt rossz helyen csak ő erről még nem tud. Lehet még ma teljesen megkapom az egészet. A vérét, a testét és a lelkét. Az túl egyszerű lenne…ma megelégszek csak a testével, hiszen holnapra is hagyni kell valamit na meg holnaputánra. Miközben ezt kigondoltam kezem új utakra evezve próbálta kényeztetni a lányt. Először még csak a nyaka, majd a mellkasa… *

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Május 04, 2014 11:18 am


   
Aisha & Ryan

   

   A nagyanyám mindig mondta, hogy a legnagyobb bajt az életemben a kinézetem fogja okozni. Szőke haj, aranybarna szemek. Milyen igaza lett. Valahogy folyton vonzom a nemkívánatos alakokat. Volt a múltkor az a Dave és most ez. Ha csak ránézek libabőrös leszek. Rám mosolygott és volt valami abban a mosolyban. Hibáztathatnak nyugodtan amiért sok horror filmet nézek, de amit láttam az pont olyan volt. A filmekben a sorozatgyilkos szokott egy ilyen ragadozómosolyt villantani a következő gyanútlan áldozatára. Nekem nagyon nem úgy tűnt mintha csak úgy véletlenül lett volna a kocsmánál. Se alkohol bűz nem áradt belőle, sőt meg kell jegyeznem, hogy kellemes volt az illata. Se nem tűnt céltalannak. Bár az utóbbi időben sok mindent beképzelek magamnak. A múlthéten betörtek anyámékhoz és elvitték a  drága holmikat mint a TV-t a rádiót és a mosógépet is ami új volt. Szerencsére nem voltak otthon. Azóta még jobban félek. Hiába távolodtam el a férfi közelségéből ismét hallom a kocsma mulatós zenéjét és az erre kántáló részegeket.
Nem csak meglepődök, de meg is ijedek rendesen. Körülnézek és megpillantom a férfit velem szemben. Rám mosolyog megint azzal a fura mosollyal amit hideglelést kapok. Amitől még jobban kiakadok az az, hogy a kulcsom nála van. Hogy került hozzá? Mit akar tőlem? Csak úgy törnek rám a kérdések amikre legnagyobb félelmemre biztosan megkapom a  válaszokat. Csak állok ott hitetlenkedve és közben próbálom felmérni mennyire messze is kerülhetek tőle ha elkezdek az egyik irányba tempósan futni. Az alkatát nézve kisportolt és vajmi kevés esélyem lenne elfutni előle. Idegesen markolom a táskám pántját és közben érzem, hogy a tenyerem is izzadni kezd.  
Szinte hátra ugrok egyet mikor a másodperc töredéke alatt előttem terem és egy csókot lehel a nyakamra. Érezheti, hogy remegek, de most kivételesen nem azért mert fázom hanem mert félek. A szívem kiakar ugrani a helyéről. Olyan közel van hozzám, hogy szinte ki se kellene nyújtanom a  kezem ahhoz, hogy megérintsem az arcát. De a fene se akar hozzáérni. Biztosan egy elmebeteg, perverz állat. Próbálok hátrálni ezzel is távolabb tartani magam tőle még ha tudom, hogy nem szabadulhatok tőle. Ha igazán akarja a puszta kezével képes lenne itt tartani. Összerezzenek a gondolatra, hogy bántalmazhat. A szemeiből nem tudok kiolvasni semmi biztatót. Mintha állati éhséget tükrözne barna írisze. Egyszer csak arra eszmélek fel, hogy szája az enyémhez tapad. Megcsókolt? Ez most komoly? És én ezt miért hagyom? Kezemmel  próbálom a mellkasánál arrébb tolni, mondhatom semmi eredménnyel. Csak annyit értem el vele, hogy meg vadabbul csókol és most már az is esélyes, hogy a karjai nem sokára körém fonódnak. Na akkor tényleg nagy bajban leszek. Mivel láthatóan nem részeg: 1, vagy rendesen szedi a pirulákat amit a dillerdoki előírt vagy 2, született elmebeteg. Esetleg megmerek kockáztatni egy harmadikat is, egy sorozatgyilkos aki pont az ilyen lökött lányokra bukik mint én. Csak adja az ég, hogy ne hasonlítson arra a fickóra akiről Mary-Higgins Clark könyvében olvastam. Áldozataira tánccipőt húzott majd megfojtotta őket és a hűtőjében tárolta, hogy majd később elővegye őket egy újabb táncra. Oké, fantasztikus a képzelőerőm. Akármennyire is félek ettől az alaktól és attól amit velem tehet, meg kell hagyni, jól csókol.

szavak: --- zene: ---megjegyzés:  Razz  credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyCsüt. Május 01, 2014 8:07 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Nem reagálok semmit a lány válaszára, mindössze a szám sarkába csak egy kis mosoly jelenik meg mindezekre. Vajon fél? Érzi már, hogy nemsokára ugyan az lesz a sorsa mint az elődeinek? Még fogalma sincs, hogy mi is vár majd rá, de olyan édes és egyben kihívó is, ahogyan így próbálkozik. Szívem szerint már most belemélyeszteném a fogaimat abba a formás kis nyakába jelezve neki, hogy mennyire kívánom. De képes vagyok önuralomra ami meglepő, hisz míg ide fele féltem attól ami rám várna most már csak sodródok az események árával. Hagyom had menjen, hiszen ha jól sejtem nem is olyan sok idő múlva magától fog ő még jönni hozzám. Mindössze annyit tettem, hogy a kocsma kinti teraszán helyet foglaltam, és miközben a fejüket már nem igen használó emberek vígan dalolgattak, táncoltak vagy éppen azzal voltak elfoglalva, hogy egymás fejét verjék az asztalokba én addig mosollyal arcomon ücsörgök a kocsma szag közepében és csak várok. Egyelőre magam sem tudom mire, de csak szagát követem az éjszakába, nem akarom rögtön az első nap már elijeszteni magamtól, nem lenne túl illő, hogy elveszem a préda szerepet tőle. Túl könnyű is lenne az élet, ha nem zavarna be két részeg szajha akik azt hiszik magukról, hogy gyönyörűek és finomak…de még ha csak az illatuk jó lett volna…de a borzalmas kinézet mellé förtelmes szag társult így néhol még az élet kedvem is elment a látványtól. Így mikor épp nem figyelt senki tettem róla, hogy ne zavarják többet kellemes és illatos környezetem. Majd mikor ismét egyre közelebbről éreztem a lány illatát már előkészültem a következő lépésre. Szememmel direkt nem néztem arra amerről előjött, csak pár másodperc múlva pillantottam felé mosolyogva miközben egyik kezemmel a kulcsát lóbáltam felé. Valószínűleg észrevette mert szíve gyorsabban kezdte el pumpálni a vért és minden egyes pillanattal egyre jobban kellett önuralmat gyakorolnom. Nem…ez nekem soha se ment túl jól így egy pillanat alatt ott termettem előtte és csókot leheltem gyönyörű nyakára miközben kezemmel óvatosan magamhoz húztam. Szapora lélegzete minden egyes hangját tisztán hallottam és csak arra tudtam gondolni, ahogy ízletes vérével töltöm meg a testem minden egyes porcikáját. De, hogy ezt megakadályozzam és leállítsam magam óvatosan inkább szájon csókoltam. *

THANKS LIZZY :3
[/quote]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Ápr. 15, 2014 11:09 am


Aisha & Ryan

   

Miért van az, hogy állandóan megtalálom a bajt? Mióta csak betettem a lábam a főiskola kapuján csak úgy ragadnak rám a furcsa dolgok. Három héttel ezelőtt hasonló helyzetbe keveredtem. A kulcsom fent maradt a szobában én meg reggelig itt fagyoskodtam. Hát most megint ez a helyzet csak, hogy a kulcs ezúttal nálam volt és valaki elvette. Jó, nem elvették hanem elvesztettem, de mégis olyan volt az egész mintha valaki direkt kobozta volna el az orrom elől. Nem láttam senkit és mégis ez a benyomásom. A nagyim szerint hatalmas a képzelőerőm és, hogy ott is a rosszt látom ahol minden maga a jóság. Szerintem meg a nagyi él álomvilágban. Tudom, hogy élnek vámpírok még ha senki sem hisz nekem és tudom, hogy állandó veszély leselkedik rám minden éjszaka. A kocsma előtt elhaladva döbbenek rá, hogy teljesen egyedül töltöm majd az éjszakát kint az utcán. Van valamennyi pénz a táskámban, de egy szobára nem elegendő. Betty meg alszik és ilyenkor a telefonja ki van kapcsolva.
Minek van az embereknek mobiljuk ha állandó jelleggel ki vannak kapcsolva? Egy pillanatra olyan érzés kerít a hatalmába, hogy valaki figyel. Pont olyan ez mint mikor a koli előtt álltam. Ezt már biztosan nem képzelem. Mert ha képzelődöm akkor nem ártana kivizsgáltatnom magam. A férfi hangjára kicsit megriadok. Az előbb még nem volt itt, hogy került ide ilyen gyorsan?
-De, nagyon is késő van, úgyhogy ha nem bánja mennék is. - Azzal sarkon fordultam és elindultam egy másik mellékutcán. Van ebben a férfiban valami sejtelmes és veszélyes. Miért kellett nekem megint kizárnom magam? Gyors léptekkel haladok a járdán. A kocsma hangja még idáig is elhallatszik. A zene és a részeg emberek üvöltése tölti be az éjszaka hangjainak nagy többségét.
Tudom, hogy magam mögött hagytam a férfit mégis úgy érzem mintha itt lenne még mindig a sarkamban. Újra megpróbálom megcsörgetni Betty-t, de ismét csak az az átkozott hangposta szól vissza. Idegesen a táskába hajítom a telefont és próbálok eligazodni az utcák rengetegében. Erre még nem igazán jártam. A fősulin kívül nem nagyon járkálok el máshová. A kocsma hangja ismét egyre csak hangosabb és legnagyobb meglepetésemre ismét a kocsma előtt lyukadok ki. Csak úgy fő a fejem. Hogy tudtam körbe-körbe haladni? Most már lassan ott tartunk, hogy iránytűvel fogok a városban cirkálni, nehogy eltévedjek. Tekintetem körbe járatom a férfit kutatva. Remélem már elment.

szavak: --- zene: ---megjegyzés: Kicsit furi lett credit:
   
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Ápr. 06, 2014 4:52 pm



Aisha & Ryan

"A fény csak akkor ragyoghat pompájában, ha mögötte ott a sötétség."


Még csak egy hete annak, hogy az előzőtől megszabadultam…Szép volt, kedves, és finom, szinte hibátlan. Az egyetlen hibája, hogy túlságosan is naiv volt. Hitt bennem, a szerelmünkben, lényegében mindenben hitt, ami igazából soha nem létezett. Mindig is tudtam, hogy jó színész vagyok, de, hogy ennyire? Láttam a szemeiben a csillogást, a szenvedélyt, de olyan hamar ráuntam. Semmi különleges nem volt benne, könnyen adta magát, semmi tartás, és egyszerűen kibírhatatlan volt. Állandóan velem akart lenni, a végén már úgy éreztem levakarhatatlan, már csak azért ittam belőle, mert jobb nem volt. Szegényke, így legalább megkíméltem az emberiséget tőle. De az a lány…Aisha, olyan finom az illata. Ő lesz a következő, akit megszerzek. Izgalmasnak tűnik, de aztán majd kiderül, hogy mennyire felel meg az elvárásoknak. Ez a város amúgy is túl nyugodt, ráférne már, hogy valaki egy kicsit felrázza. A nap már egy jó ideje lenyugodott, minden olyan csendes, és a fények sem túl erősek az utcán, egyszóval pompás időnk van. Már napok óta éhezek… csak arra a lányra tudok gondolni, az illatára, a formás kis nyakára és arra, hogy megszerezzem. Nem bírok magammal, érzem, hogy szükségem van rá, és a vérére, de nem tehetem tönkre a tökéletesen megtervezett tervem, megakarom szerezni, magaménak tudni és majd csak utána akarom az életét kiontani, és felfalni. Csak látni akarom és érezni, nem fogom elveszteni a kontrollt, nem szabad. A kollégiumhoz megyek, legalábbis oda tartok. Még nem tudom mit akarok valójában, de ez majd úgyis ott dől el. Minél közelebb érek annál biztosabb vagyok benne, hogy nem fogom kibírni. Érezni akarom ahogy a fogam behatol a sima bőrébe, és kiakarom szívni az összeset ami bent van. Pusztán csak az éhség hangja suttog hozzám az éjszakában, kényszerít, csalogat és azt akarja, hogy elmúljon a keserű íz a számban, hogy ne faljon fel az üresség belülről és hogy megkaphassam ismét a gyönyör pillanatát ami a fellegekbe repít. De nem…nem szabad utat adnom az éhségnek, képes vagyok uralni a helyzetet és hidegvérrel végigcsinálni ezt a kis kiruccanást. Befordulok a sarkon, és rögtön meg is állok. Érzem… Zamatos lehet, és még szép is. Mindig is tudtam, hogy remek ízlésem van, de ez ismét csak ezt igazolja. Nem akarom, hogy bemenjen azon az ajtón, így kihasználom a helyzetet, amikor elejti a kulcsot és megszerzem azt. Olyan jó nézni ahogy lassan eluralkodik rajta a pánik és a félelem. Gondolom a szemének sem hisz, hiszen ott kéne lenni-e a kulcsnak, de ő még se találja. Elindul…meglepő, azt hiszi ott nagyobb biztonságban lesz? Ez olyan aranyos. De nem akarok én se csak itt állni és várni, ideje megismerkednem vele. Megvárom míg elmegy a kocsma előtt majd, megszólítom. *
- Nincs túl késő, hogy egy ilyen szép hölgy egyedül sétálgasson? - *Szólok neki, és még fogalma sincs, hogy milyen hosszú lesz ez az este… *

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Ápr. 06, 2014 11:18 am


Aisha &  Ryan


Kimondottan utálok ilyen későig a fősulin maradni. De muszáj volt tanulni. Még össze kell pakolnom a holmim mert meglátogatom a nagymamámat. A telefonban nagyon fura volt a hangja és arra kért siessek haza mert látni szeretne. Remélem nem egy újabb „összehozlak anyádékkal” összeesküvés. Volt már rá példa, hogy hazahívott, mert elméletben nagyon rosszul érezte magát és ahogy belépek a nappaliba ott ül apám. Elhihetitek nem csak ledöbbentem, de ki is akadtam rendesen. Még nagyon kicsi voltam mikor elhagyott és egyszer csak a nagymamám házában ücsörög és vigyorog ahogy meglát. Rémes. Nem, hogy leültem volna beszélgetni, hanem ordítoztam és ott hagytam mind két jómadarat a házban és visszasiettem a fősulira. Azóta kevesebbet hívom fel a nagyit, szerintem érthető, hogy nagyon kiakadtam rá. Most viszont hiába is fogadtam meg, hogy nem megyek haza többet, mégis azt fogom tenni. A hangja nagyon nyugtalanító volt és nem volt hajlandó elmondani telefonban a bajt. De ha megint csak cselszövés az egész, akkor aztán nem köszöni meg amit tőlem kap. A lámpák gyér fényében haladok a koli felé.  Már igen régóta félek a sötétben így nem meglepő, hogy állandóan a hátam mögé nézek nem követ-e valaki. Paranoiás vagyok, nem tagadom. Annyi olyan hírt hallottam, hogy elraboltak már embereket az utcáról, hogy tartok ettől én is. Már látom a koli épületét.
Nagyot sóhajtok, megúsztam és eljutottam a végpontig. Ahogy elnézem Betty-ék már alszanak, mert a villany nem világít. Tudtommal ma nincs se bál se semmilyen rendezvény így biztos, hogy már túl vannak a lámpaoltáson. Milyen jó is lenne, már ha én is a pihe-puha ágyamban feküdhetnék. Megfogom a  koli épületének ajtaját és már majdnem ki is nyitom mikor zajt hallok meg magam mögött. Összerezzenek.  Nem látok a lámpafénynél köröző bogarakon kívül semmit. Előveszem a kulcsom a táskámból, de megint zörejt hallok egy közelebbi bokorból és elejtem a kulcsom.
-A francba! – Hajolok le, hogy megkeressem, de míg az előbb láttam hová esett már nincs ott. Ilyen nem létezhet. Láttam, hogy ott van és most még sem. Előveszem a mobilom és annak a fényénél keresem tovább és közben percenként körbe járatom a tekintetem a zaj forrása után. Néhány perccel később csalódottan dőlök neki a falnak. A kulcsom nem lett meg én pedig kezdek nagyon fázni és félni is. Bár a másodikra lehet, nem lenne okom hisz semmi gyanúsat nem láttam. És madár vagy egy kisebb rágcsáló is lehetett, ami megreccsentette a száraz leveleket. De akkor miért remegek még mindig?  Nem kizárt, hogy amiatt ami nem rég történt itt. Nem volt nálam a kulcsom és kint rekedtem. Akkor jelent meg az a srác Dave. Hogy utána mi történt nem nagyon emlékszem, lehet csak bedrogozott vagy nem is tudom. Egy-két nap csak úgy kiesett. Szóval ez mindenképp a félelemnek ad pár plusz pontot. Álmodozva nézek be a biztonságot nyújtó épület belső terére. Hogy ejthettem le azt a kulcsot és hogy tűnhetett el az épület sarkáról mikor láttam odaesni. Nem tetszik ez nekem. Elindulok ki az útra ahol jóval nagyobb biztonságot remélek. Az éjjel-nappali szórakozóhelyek vagy kávézók mellett nyugodtabban sétálok el.  Úgy se tehetek mást. Kulcs nélkül oda nem jutok be. Elhaladok egy kocsma előtt ahol az emberek még mindig annyian vannak, mintha nappal lenne vagy még többen.

szavak: 526 zene: --- megjegyzés: Ritka pocsék lett bocsi credit:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 11:49 pm


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

Daryl mérhetetlen nyugalma és közömbössége már-már bosszantó… is lehetne, de időközben rájövök, hogy igazából engem már legalább annyira hidegen hagy a hozzáállása vagy az árulása, amennyire őt. Az egy teljesen más dolog, hogy ezt szívesen dörgölöm az orra alá, de inkább csak a saját szórakoztatásomra. Damon távozása sok mindent megváltoztatott bennem, és annyi biztos, hogy ezek a dolgok csak akkor tudnak helyre állni – részben legalábbis – ha megtaláltam őt, és szembesíthettem mindazzal, amit a szökése utáni, elmúlt hatvan évben a számlájára írtam. Daryl Dicker nem sokat számít nekem, sem az, amit tett, csak egy eszköz a pillanatnyi haragom kiélésére, de mivel ehhez sem az igazi társaság, így a bosszantástól is lassan elmegy a kedvem. Csak iszogatom az italomat, és egykedvűen figyelem, ahogy a pincérlányból kiszolgálja magát. Váljék csak egészségére!
- Kitépni a szívét? – horkanok fel gúnyosan. – Abban meg hol lenne a móka, ha egy ilyen létfontosságú szervével kezdeném? Két pillanat alatt oda lenne az izgalom. Sokkal inkább élvezném, ha előbb más testrészeitől szabadítanám meg… - meredek előre elrévedve, és akarva-akaratlanul is arról kezdek ábrándozni, hogy mindezt valóban meg is teszem. És az igazat megvallva egy csipetnyi bűntudatot sem érzek ezen vágyaim miatt. Nem vagyok teljesen szívtelen, történt már olyan velem, hogy lelkiismeret furdalás kínzott egy-egy kioltott élet után, de Dr. Maxfielddel nem ez lesz a helyzet, ebben biztos vagyok. Mindazok után, amit ő és a társai velem tettek közel egy évszázadon keresztül… minden másodpercnyi szenvedést megérdemelnek, amit nekik szánok. – Hmm… azt hiszem, a retinájával fogom kezdeni – jelente ki eltűnődve, arcomon sunyi, fintorszerű mosollyal. Aztán enyhén megvonom a vállamat, és eltűntetem a poharamból a maradék vérrel fűszerezett italomat. És ebben a pillanatban, mint egy végszóra, visszaérkezik a korábban megidézett lánykám a mosdóból. Kicsit arrébb csusszanok, hogy helyet csináljak neki, ezzel is üzenve, hogy üljön csak le mellém. A drágaság pedig meg is teszi. Jó kislány! Talán ideje lenne útjára engednem.
- Hogy mit kell megtennem? – szentelem figyelmemet újra Darylnek. – Megkeresni egy egykori cellatársamat, és leszállítanom nekik. És mielőtt megkérdeznéd, hogy mit fogok tenni, nos… fogalmam sincs. – Nyilvánvaló, hogy nem dughatom a homokba a fejemet, hiszen az életem a tét, amely számomra hetven év kínzatás után is ugyanolyan fontos. És egyébként is meg akarom találni Damont, hogy szembesíthessem… De hogy fel fogom-e adni? Ezt nem mondhatnám meg biztosra.
- De végül is, szerencsémre, téged már megtaláltalak, szóval, ha neki nem akadnék a nyomára, még mindig átadhatlak téged. Talán akkor is visszaadnák a szabadságomat. Egyik elveszett bárányka helyett egy másik… Nem lehet olyan nagy a különbség – vigyorgok gúnyosan, és tulajdonképpen jól szórakozom, függetlenül attól, hogy komolyan vesz-e vagy sem. Nem fenyegetésnek szánom, inkább csak a tűrőképességének, türelmének a határait feszegetem, remélve, hogy sikerül kicsit kibillentenem ebből a piszok nagy nyugalomból és közömbösségből. Aztán újra a lánykámhoz fordulok.
- Menj, kedvesem a dolgodra. Szabad vagy. Menj, és felejtsd el, hogy egyáltalán találkoztál velem – nézek a szemeibe, és amint kábán bólint, majd elindul kifelé, már tudom, hogy az igézésem most is tökéletesen hatott rajta. – Daryl… örültem. Valószínűleg hamarosan újra összefutunk – kacsintok rá, hangomban egy árnyalatnyi fenyegető éllel, aztán mint aki jól végezte a dolgát, a korábbiakhoz képest kissé felvidulva, zsebre dugott kézzel, kisétálok az épületből, újra a verőfényes, csalogató, délutáni napra.


525 Boom Boom Boom köszönöm a játékot (: ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Ápr. 01, 2014 12:06 pm

Enzo és daryl
Halál nyugodtan tűröm minden egyes megnyilvánulását. Nem vagyok már mai példány, volt időm kitanulni a türelmet. Egy idő után rá fog jönni, hogy nem sokra megy azzal ha újra és újra a fejemhez vágja, hogy ott hagytam, hogy nem segítettem. Már csak pimaszságból is kikezdek a pincér lánnyal, mert tudom, hogy Ő igézte meg és nincs is annál jobb mint az egyik haverod tulajdonát rongálni esetleg eltulajdonítani. Esetemben a inkább a második. letörlöm számról a lány vérét. És elégedetten dölök hátra. Végre jól laktam mert hát ugye előző nasim szintén Enzo tulajdonát képezte és amint rajta kapott, hogy éppen megszerzem magamnak, hát nem mondhatnám, hogy befejeztem volna. Kérdésemre kicsit dühösebben válaszol aminek én roppantul örülök. Nocsak Lorenzo-t is ki lehet hozni a sodrából, ki hitte volna? Nos, tényleg egyáltalán nem hinném, hogy csak úgy minden biztosíték nélkül kiengednék mikor így is a fél életét bent töltötte a cellájukban.
-Nyugodj meg, egy percig nem hittem, hogy Maxfield csak úgy elenged, dörzsöltebb fickó az mint első ránézésre kiderül. Én is alábecsültem, de hát senki sem tévedhetetlen. Jó álcája van az biztos. - Mikor először megpillantottam nem néztem ki belőle többet mint egy őrült doki aki a saját kísérleteibe fog belefulladni, de hamar kiderült, hogy nagyot tévedtem mivel én magam hiába is próbáltam kijutásom után a közelébe kerülni, hogy megöljem, egyszer sem sikerült. Nos amilyen okos olyan ravasz is. Tényleg zseniálisnak tartom, hogy megmérgezte Enzo-t egy vírussal, hogy biztos legyen benne, hogy visszatér hozzá. Jó, természetesen az már kevésbé, jó, hogy ez a vírus halálos na meg, hogy Enzo-ba van fecskendezve. Látszólagos utálkozásunk és bosszankodásunk ellenére nem kívánom a halálát. Segített nekem így tartozom neki eggyel.
-Nos, Maxfield ezúttal nagyon elvetette a sulykot. Remélem amint meg lesz az ellenszer kitéped a pici szívecskéjét. Nem lenne rossz szuvenírnek. - Mosolyodom el. Hát lássuk be, ha Enzo dühös akkor bármire képes, úgy mint a legtöbbünk. -És mit is kell megtenned azért az ellenszerért? - Mert hát említette, hogy feladatot kell teljesítenie. na még a végén érdekesen fog alakulni ez a reggel. Hangosan elkezdek nevetni. Hát azt hittem ismer. Én mint aki annyiban hagyja a bosszút, már elgondolva is nevetséges. A bosszúk megvalósítása a specialitásom.
-Nos, ki kell ábrándítsalak, még most sem szeretem a pillangókat. És a bosszúszomjam még most is megvan. - És bumm, megint ott tartunk ahol kezdtük az egészet. Ki nem hagyta volna, hogy a cserbenhagyás után. Csak nem ez a szó lett a lételeme? Mert többet hallottam ma ezt tőle mint ahogy nyelt egyet. Hát hiába is mondja el nekem százszor esetleg ezerszer akkor sem fogok térden állva könyörögnia bocsánatáért. Én megpróbáltam visszamenni érte, de majdnem odavesztem. Az én helyemben ugyanúgy a saját életét mentette volna. Nekem fontos volt, hogy kijussak, dolgom volt, egy befejezetlen ügyem. Hát nos sajnálom, hogy ott hagytam. Többre sajnos nem telik.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Márc. 25, 2014 10:56 pm


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

Az a megérzésem, hogy percről percre, sőt minden pillanattal egyre inkább felbosszantom Darylt, bosszantom csupán a jelenlétemmel, a szavaimmal, a tekintetemmel… és ez felettébb szórakoztat. Nem tudom, hová vezethet ez, de azt hiszem, kíváncsi vagyok rá, mennyire tudom ezt fokozni. Most, hogy végre szabad vagyok, minden érdekel, és minden tetszik, ami nem átlagos, amivel borzolhatom a kedélyeket. Ennek ellenére őszintén megvallom, hogy nagyon tetszik, ahogy végül kezeli a helyzetet. Kissé felszegett fejjel, érdeklődő tekintettel méregetem kettejük párosát, amíg az ölébe ölteti a pincérlányt, és a vérét veszi. Más számára hallhatatlan lehet az, amit neki suttogott, de az én vámpírfüleimnek nem jelentett problémát, így pontosan értettem a fenyegetést, és legalább olyan széles vigyort csalt az arcomra, mint amilyen az övén virított. Az én lánykám még nem tért vissza a mosdóból, talán még mindig próbálja összeszedni magát az őt ért sokkból, de én engem most nem is mardos az éhség. Úgy néz ki, az elmúlt hetven év kínszenvedésének akadt pár jó oldala is, mint például, hogy mostanra képes vagyok tökéletes higgadtsággal és nyugalommal tűrni, hogy valaki tőrt forgasson bennem, a fájdalomküszöböm igencsak kitolódhatott, és nem mellesleg egész jól tudok uralkodni a vérszomjamon is. Már ha akarok. De több évtizedes koplalás után ez sem lehet túl meglepő. Persze most nem erről van szó, egyszerűen csak nem kívánom a vért, szóval egyáltalán nem mozgat meg a látvány, ahogy Daryl előttem csapolja meg a pincérünket. Egyszerűen csak lenyűgöz az a pofátlanság, ahogy ezt teszi. Talán mégis csak maradt ebben a fickóban is némi fantázia. Túl hamar írtam le őt. Nem veszett ki belőle az a tűz, ami a rácsok mögött égett kíntól űzött tekintetében. Ennek örülök. Teljes nyugalommal és elégedettséggel emelem meg felé a poharamat a whiskyvel, amit ő fizetett, és az áldozata vére fűszerezett, csak a tekintetemmel üzenem, hogy egészségünkre, és amíg ő a lányt csapolja, én a saját italomat kortyolgatom.
- Ezt most komolyan kérdezed? – lököm vissza a kérdést elkomorulva. – Szerinted kiengedtek volna engem onnan azok az őrültek, ha nem biztosítják be magukat? – emelem égnek a tekintetemet a helyzet iróniáján gondolkodva. Itt vagyunk mi, a ragadozó faj, a tápláléklánc csúcsa a különleges képességeinkkel, közöttük az igézés is, amivel tetszés szerint mozgathatjuk az embereket, akár a bábokat, ahogy most ezt Daryl is teszi a pincércsajjal. És itt vannak ezek a doktorok, akik a tudomány embereinek vallják magukat, és megtalálták a módját, hogy a drótjaikat a másik irányba használják, és ők irányítsanak minket. Esetünkben most elsősorban engem.
- Kaptam egy halálos vírust búcsúzásképpen, ami megöl, ha nem térek vissza hozzájuk az ellenszerért. Dr. Wes Maxfield semmit sem bíz a véletlenre. – Az őrület árnya ismét átsuhan arcomon, ahogy elképzelem, hányféleképp tudnám kibelezni az említett Augustine csodabogarat. És ha rajtam múlik, meg is fogom találni a módját, hogy a legjobb módszereket kipróbáljam rajta, közvetlenül azután, hogy megszereztem azt a nyavalyást védőoltást. Addig azonban a játékszabályok szerint játszom, és már csak a móka kedvéért is megkeresem Damont.
- Örömmel hallom, barátom, hogy nem puhultál el. Igazán lehangoló lett volna, ha a szökésed és cserbenhagyásod után szembesülnöm kellett volna még azzal is, hogy elült a bosszúszomjad, és áldozatok helyett pillangókat kergetsz egy réten hobbiból – szólalok meg kissé gúnyosan, de az iménti ellenszenvezésem már alábbhagyott. Nem az a célom, hogy újra és újra felrójam neki a dolgot, ez csupán egy egyszerű megjegyzés volt.


543 Boom Boom Boom shall we begin? ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Márc. 25, 2014 6:23 pm

Enzo és Daryl
Nem éppen vagyok a legjobb hangulatomban és Enzo csak tesz rá még egy lapáttal. Kedvetlenül előveszem a tárcám és adok egy kisebb borravalót a csinos kis csajnak majd intek neki, hogy hajoljon lejjebb mert súgni akarok neki valamit. Egy kacér vigyort is vetek felé aminek tudom jól, hogy egy könnyűvérű lányka sem tud ellenállni. Majd amint a fülem vonalába kerül arcát magam felé fordítom és a szemébe nézek.
-Most pedig Édeske, hagyni fogod, hogy beléd harapjak és csendben végig várod míg éhségem csillapodik, ha megmukkansz meghalsz, érthető? - Kérdésemre egy kábult bólintás a válasz amit öntelt vigyorral tetőzök. Ha Enzo azt hiszi kiborít amint megigézi a lánykát nagyon rosszul gondolja, ha esetleg elfelejtette volna amit kizártnak tartok, egy börtönben raboskodtunk és ha emlékeim nem csalnak az orra előtt végeztem ki az egyik őrt brutális módon. A lányt az ölembe ültetem majd a fülébe súgok néhány szót amitől Enzo-ra néz és nevetni kezd. Vigyoromat már le se lehetne törölni képemről. Egy lassú mozdulattal félre simítom nyakából hosszú haját és fogaim a puha bőrbe marnak. Szeretek játszani, mindig is szerettem, de Enzo ezt tudja, hisz mindent tud rólam. A lány vére felfrissít és új erőre kapok. Nem sokkal később eltolom magamtól és újra szemeit fürkészem.
-Ha bárki kérdezné annyit mondasz, hogy kicsit eldurvult a pasiddal töltött estéd és ez lett a végeredmény, érthető voltam cicám? - Ismét egy bólintás a válasz és már el is riszálta magát az asztalunktól. Nos amiket mond azok nem kicsit aggasztóak. Hol van azaz Enzo aki nem hagyja, hogy irányítsák?
-Értelek, viszont kíváncsi vagyok mivel tudták a nagy Lorenzo Navarro-t ennyire sarokba szorítani? - A börtönben nem ilyennek ismertem meg aki hagyja, hogy csak úgy megfenyegessék vagy vele töröltessék fel a padlót. Az a doki valami nagyot találhatott fel vagy valami van a tarsolyában ami Enzo-é. Érdeklődésem őszinte. Tudom miket élt át Enzo, én is megtapasztaltam szóval kimondottan holtan akarom látni azt a férget. Következő mondatára elvigyorodom.
-Nagyon helyes, a bosszú nem lenne ugyanaz ha nem a nagy Enzo segédkezne benne. - Attól mert nem éppen szivárvány van felettünk hanem vihar felhő, még mindig a barátomnak tartom. Koccintunk és kérdésére barátságosan választ is adok.
-Az, hogy bosszút álltam nem kifejezés. Senki sem húzhat ujjat egy Dicker-rel. Amint kikerültem felkerestem és élvezet volt nézni a mocsok félelemtől remegő képét. Csupán megmutattam neki milyen jó kis üdülőhelyre juttatott be, viszonoztam a szolgáltatást és amit én kaptam azt Ő is. csak a különbség az volt, hogy a végén Ő fej nélkül maradt én pedig újult erővel folytattam ott ahol abbahagytam. De gondolom nem érdekelnek az apróbb részletek. - Dőlök hátra elégedetten. Majd megpillantom a kis csajt és ismét szomjazni kezdek a vérére. Kicsit már gyanús lenne ha harmadjára is magamhoz hívnám így nem teszem.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptySzomb. Márc. 22, 2014 1:19 am


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

A kérdésére egy hanyag vállvonás a válaszom. Tőlem aztán lehet bankár, postás, újságkihordó vagy házalóügynök is, a számlát akkor is ő állja, mert egy: nekem minimum ennyivel jön azok után, hogy ott hagyott a bonckés alatt, kettő: nekem egyelőre nincs miből kifizetnem a saját italomat. És még örülhet, hogy ennyivel elintézzük a dolgot. Daryl Dickenstől már nem vártam sokat, nem fektettem belé túl sok bizalmat, mert előtte már volt, aki kiölte belőlem a fene nagy bizalmaskodást, és a másokba vetett hitemet. Na, igen! Damon Salvatore azonban nem fogja megköszönni azt, amit neki szánok…
Külön elégtétellel tölt el Daryl látható döbbenete és helytelenítése, amikor az italunkba rendelek egy kis „plusz adalékot” is. Mintha arra hajtanék, hogy megbotránkoztassam a körülöttem levőket. Talán van ebben is valami. Az évek alatt bennem felgyülemlett dühtől, bosszúvágytól, vérszomjtól nem tudok egyik pillanatról a másikra megszabadulni. Ki kell élnem magam, és minél nagyobb felfordulást okozni, legalább olyan pusztulást hagyni magam után, mint amilyen pusztítást rajtam végeztek, a testemen és a lelkemen – és talán az elmémben is – az elmúlt években. Minél nagyobb a zűrzavar és megrökönyödés körülöttem, annál jobban érzem magam. Ha így folytatom, talán csak pár röpke hónap, vagy év, és kigyógyítom magamat a világ iránti undoromból. Bár ha nagyon őszinte akarok lenni, nem bánnám, ha lenne valaki, aki csatlakozna hozzám ebben a kalandban. Sajnos, az eddigiek alapján, Daryl nem a megfelelő jelölt.
- A-a-a-aaah… - tartom fel a mutatóujjamat, a fejemet lassan ingatva. Arcomon gúnyos fintor ül, és most tipikusan olyan lehetek, mint a körülöttünk levő részeges alakok, akik mindenbe belekötnek. Én azonban sajnos nem az alkoholmámortól látok mindent feketén és fehéren, és nem a szesz tölt el túl nagy bátorsággal, hanem az, hogy nincs már túl sok vesztenivalóm. – Nem, ez nem így megy barátom. Kint vagyok, mert rám bíztak egy átkozott feladatot azzal a feltétellel, hogy ha nem teljesítem, akkor meghalok – tárom szét a karomat egy erőltetett mosollyal, mintha valami csodás hírt közöltem volna. Nem mintha Darylt akár egy cseppet is érdekelné a nyomorom, de ez nem akadályoz meg abban, hogy megosszam vele. Az persze egy másik dolog, hogy megvan a saját tervem a belém fecskendezett vírus kiiktatására.
- Oh, de ne aggódj, nem fogok meghalni – tartom fel a kezem megnyugtatásképpen. Tudom nagyon jól, hogy egykori cellatársamat a legkevésbé sem érdekelheti, hogy élek-e vagy halok, látszólag kényelmetlenül is érzi magát – amit egyébként felettébb élvezek – és nyilván az alkalomra vár, hogy megszabadulhasson tőlem. De sebaj. Leszek én helyette is udvarias, és úgy teszek, mintha elhinném, hogy a barátom akar lenni, és érdekli a sorsom. Ha ő ettől közben még kínosabban érzi magát, az meg már csak hab a tortán.
- A szabadságra! – bólintok ezúttal valóban helyeslően, megkeményedő tekintettel, megemelve a poharamat, amit az imént kaptam kézhez.
Szóval… bosszút álltál azon, aki bezáratott? – biccentem oldalra a fejem, szemeimben immár őszinte érdeklődés csillog. – Mit tettél vele? – kíváncsiskodok. Hmm… igen, szívesen hallgatnám a véres részleteket. Amíg nem én vagyok ismét az, akit ízekre szednek, nagyon is érdekel a téma. Rövid időre még el is feledtetheti azt, amiket velem tettek azok a megszállott őrültek. Bár ki tudja? Nem kizárt, hogy az ő őrületükből ragadt át közben rám is.


518 Boom Boom Boom shall we begin? ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptySzomb. Márc. 15, 2014 9:47 pm

Enzo és Daryl
Mily kellemetlen is az mikor betérsz egy kocsmába inni egy kicsit és rögvest össze kell futnod egy volt cellatárssal aki nem mellesleg úgy látszik igazán élvezi is a helyzetet. Az a csaj akit az imént megcsapoltam még véletlenül sem lehetett valaki másé, nem, neki pont Enzo tulajdonának kellett lennie. Ha akartam volna se tudtam volna ilyen jól összehozni a dolgokat.
-Mi vagyok én bankár? - De ennek ellenére meghívtam egy italra, haverok voltunk és talán vagyunk is, legalább is meg merem kockáztatni ezt. A pincérlányka odariszálja magát mellénk és mézes mázos mosollyal hallgatja cimborám rendelését közben meg igazgatja a ruháját, hogy keblei jobban láthatóvá váljanak. Nekem csak felszalad a  szemöldököm Enzo pofátlansága miatt, de nyelek egyet és tűrök. Nincs értelem vitába szállni vele, erősebb és láthatólag ki is használja. Csak elvigyorodom mikor megigézi a kis szőkét aki mosolyogva, de kicsit kába tekintettel elindul leadni a rendelést. Míg a cellában raboskodtam folyton ki voltam téve Enzo cinizmusának amit rendszeresen használt is mikor épp feladni készültem mindent. Úgy látszik azóta fejlesztgette is.
-Tényleg nem nekem köszönheted a szabadulásod, de végül is kint vagy ez a lényeg. - Nem akarok erről többet beszélni. Én megpróbáltam kihozni, de nem sikerült, nem az én hibám. Egy kicsit elfintorodom, nagyszerű élet? Hát az tény, hogy jobb volt mint az a fertelmes labor pincéje és a bonc asztal, de közel sem volt nagyszerű. Az utóbbi időben fordult csak jobbra minden, de eszem ágában sincs elmondani neki ezt a felét, nem fogom felfedni a gyenge pontomat, Ariana-t.
-Folytattam a munkámat és megöltem azt a vámpírt aki bejuttatott az Őrült doki fészkébe. Többnyire minden napom megbízásokkal telt, egy percig nem jutott az eszembe se te se a börtön. - Talán kicsit túlzás volt az utolsó mondat, de nem fogom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem mert meg van sértve amiatt, hogy nem szabadítottam ki. A kis megigézett pintyőke vissza is ért az italokkal majd egy bájos mosoly kíséretében magunkra hagyott minket. Nem is tudom mi a rosszabb, az őrült doki és a laborja vagy Enzo és a csípős megjegyzései, nagyon nehéz kérdés. Felemeltem az italom és szólásra nyitottam a számat.
-A szabadulásodra! - És bele is ittam az italba ami jóleső forrósággal folyt végig a torkomon.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Márc. 11, 2014 12:47 am


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

Daryl érdektelenségével, közömbösségével, halálos nyugalmával tovább feszíti a húrt... ami egyébként már eddig is elég feszes volt. Figyelem, ahogy visszaül a helyére, mint aki jól végezte a dolgát, és csupán udvariasságból teszi fel nekem a kérdéseket, a válaszokra azonban, úgy tűnik, nem igazán kíváncsi. Ez pedig egyáltalán nem tetszik nekem, de szerencsére önuralom terén nincsenek gondjaim. Bár ha egy ismeretlen senki lenne, már nyilván átharaptam volna a torkát... de egy régi cellatársamról van szó, bajtársakkal pedig nem teszek ilyet, hacsak nem tényleg szükségszerű. Furcsa, mennyi árulás ért az életem során, mennyi időt töltöttem magányban, szinte már megszokhattam volna, és mindezek után is ugyanolyan fontos nekem a barátság és a bajtársiasság. Megkeseredhettem volna már annyira, hogy a szemétbe dobjam ezt az egészet, és mégsem teszem. Velem született rendellenesség lehet, vagy neveltetés, de én nem hagyom cserben a barátaimat, nem támadom őket hátba, akármi is történik. Ezért van az - vagy talán amiatt a túl sok egyedül töltött év miatt, és mert nem sok ismerőssel büszkélkedhetek - hogy hajlandó vagyok Darylnek is adni még egy esélyt, még akkor is, ha csupán pár hónapnyi közös raboskodás köt össze bennünket. Keserű mosolyom átalakul valami ravasszá, majd lazán helyet foglalok a férfi bokszában, vele szemben, és két karomat a háttámlára helyezem elkényelmesedve, amivel azonnal három ülőhelyet is befoglalok.
- Ezt érhetem úgy, cimbi, hogy meghívtál még egy italra, igaz? - kérdezem egy fintorszerű vigyorral, csak a szemeim maradnak komolyak, amiből tudhatja, hogy nem érdemes nekem nemet modania. Aztán magunkhoz intem a szép pincérlányt.
- Helló, angyalom! Hozz, kérlek, még két whiskyt jéggel. Legyen dupla! És a barátom állja a cechet - intek hanyagul Daryl felé. - Oh, és... - hajolok hozzá közelebb - legyél szíves természetes esszenciaként pár cseppet adományozni bele a véredből is - bűvölöm meg mézes-mázas hangon, nagyon udvarias stílusban, senki sem kérdőjelezhetné meg a jómodoromat, majd a csinoska után nézek, amíg visszasétál a pulthoz. Iszogathatnék itt egész nap az üres zsebeimmel a ház számlájára, de Daryl többel jön nekem, mint egy ital, szóval ez a minimum.
- Nos, igen... - válaszolom meg aztán a kérdését. - Hetven "csodálatos" év után végre újra élvezhetem a napfényt, nem hála neked - szúrom oda a végére egy keserű fintorral, majd folytatom. - Azért engedtek ki csupán, hogy megkeressem nekik egy régi, közös ismerősünket - vonok vállat végül, és ezzel, ami engem illet, el is mondtam a magam rövidke kis sztoriját. Több szót nem is érdemel. Az övé viszont annál jobban érdekel jelenleg.
- De miért nem mesélsz nekem kicsit arról, mi történt veled, milyen nagyszerű életed volt, amíg én továbbra is ott rohadtam abban a patkánylaborban? - kérdezem cseppet sem gúnymentesen, ám az arcomon virító mosoly szinte már barátságosnak mondható.


445 bad to the bone shall we begin? ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Márc. 09, 2014 7:34 am

Enzo és Daryl
A lány teste egyre ernyedtebben dől nekem. Talán itt lenne az ideje abbahagyni az ivást még a végén megölöm úgy kb tizenöt szemtanú előtt. Már lassan azon vagyok, hogy abbahagyom mikor elrángatnak tőle. Egy darabig fel sem fogom ki áll szemben velem, de hamar rám tör a felismerés. Lorenzo Navarro. Régi cellatárs és régi jó barát. Szinte azonnal elkezdenek az emlékeim újra leperegni a fejemben. Visszaemlékszem azokra a hónapokra amikor kísérleteket végeztek rajtunk. A mellettem lévő cellában volt, ott ismertem meg. Segített a szökésben, de nekem esélyem se volt visszamenni érte. Egyszer megpróbáltam, de végül feladtam és ott hagytam. Nem vagyok büszke a tettemre, de élni akartam. Úgy látszik mégis csak megtudott szökni.
-Igen én vagyok az. Sokan azt hittek meghaltam akkor, de szerencsém volt. - Jó látni a régi haverokat, de még jobb lenne ha most itt se volnék. Lefogadom, hogy azt hiszi cserben hagytam, hogy életben maradtam, de mégse szabadítottam ki. Valójában igaza van, cserben hagytam, de nem tehettem érte semmit. És lássuk be nem ismertük egymást csak talán 4 hónapig. Nekem azért hosszabb ismeretség kell ahhoz, hogy az életemet áldozzam fel valaki megmentéséért.
-Mi a helyzet Lorenzo? Látom kijutottál. - Hogy hogyan szabadult ki fogalmam sincs, de az biztos, hogy nem azért jött ide, hogy cseverésszünk. Ha engem hagytak volna egy kísérleti laboratórium cellájában miután segítőkezet nyújtottam hát az biztos, hogy megtorolnám a dolgot. Enzo-tól jobb tartani, nem csak erősebb a kora miatt, de szerintem ártott neki a hosszú bezártság is.
-Elengednél ha megkérlek rá. - Rázom le kezeit magamról és visszaülök az asztalhoz. Felhajtom a vodkát amit nem rég hoztam a kis csajnak akiről kiderült, hogy Enzo tulajdona. Nekem is sikerül mindig a legjobbat kifognom. Remélhetőleg semmi olyasmi nem fogant meg Enzo fejében, hogy péppé ver mert hát megígértem Ari-nak, hogy nem sokára hazamegyek, és ezt persze nem úgy értettem, hogy félholtan hazavánszorgom.
-Na és, hogy sikerült megszabadulnod az őrült doki markából? - Ez a kérdés komolyan érdekel. Az a fickó nem csak Őrült volt, de piszok szadista is. És a tervei, megkockáztatom, hogy évekre előre megvoltak írva. Míg ott voltam meg kellett tapasztalnom, hogy a kijutás esélye egy a tízezerhez. Profin végezte a munkáját. Még most is érzek némi fájdalmat mikor eszembe jutnak azok a pillanatok mikor  a laborban feküdtem tehetetlenül és éreztem ahogy szikével metszi ki a kísérleteihez szükséges szerveim. Az a doki megérdemelné ugyanazt a fájdalmat és szenvedést mint amit okozott kitudja hány Augustine vámpírnak. Ezt a nevet is a pokolba kívánom. Augustine voltam én is és még az ellenségeimnek sem kívánom az a szenvedést és kínt amit átéltem.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyVas. Márc. 09, 2014 12:51 am


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

A pult mögötti tükörben fél szemmel a termet pásztázom szórakozottan, és a poharat forgatom ujjaim között. A jéghideg whisky maró, de hűsítő cseppekben gördül le a torkomon, és nekem egyetlen gondolat lüktet folyamatosan a fejemben. Meg kell találnom Damon Salvatoret. Meg kell találnom őt, akárhol is van. Ha a fél országot kell is ehhez átkutatnom, megteszem. Bár az információim szerint nincs messze, valahol a Whitmore környékén lesz, vagy a közeli, Mystic Falls nevű városban. Hmm… Meg fogom keresni Damon Salvatoret. Meg fogom… Nem csak azért, mert ez a megbízás hozott ki oly sok idő után a rácsok közül, nem csak azért mert Dr. Wes Mexfield a maga patkány tervével kiengedett, hogy ráküldjön, hanem azért is, mert Damon Salvatore tartozik nekem. Tartozik ötven keserű évvel az életemből, a szabadságomból. Tartozik nekem egy ígérettel, a bizalommal, amit belé fektettem, az igazsággal, ami kijár nekem. Tartozik nekem egy barátsággal, egy baráttal, akit elvett tőlem abban a percben, amikor hátat fordítva elsétált, és ott hagyott a lángok között. A keserűség és a harag aprólékosan épül, növekszik bennem. Az arcomon azonban ebből nem látszik sok, csak ajkaimon játszik egy keserédes mosoly, ahogy a bosszútervem körvonalazódik. Nem tudom biztosan, mit fogok tenni, ha megtaláltam, de meg kell keresnem…
Amíg én a saját gondolataimmal voltam elfoglalva, a madárkámat szem elől tévesztettem, a leányzó elhagyta a pultot, és átreppent egy üres asztalhoz. Hamar megtalálom a tekintetemmel, de nem megyek azonnal utána, előbb felhajtom a maradék whiskymet is, az alkohol hasznos segédeszköz a reváns megálmodásához. Egy férfi fejében a legjobb ötletek alkoholmámorosan születnek, legalábbis egyesek azt mondják. Bár én elég régen kerültem utoljára olyan „magas” értelmi szintre.
A poharam kiürül és a pulton csattan, miközben felállok, ám a tükörből azt kell látnom, hogy az áldozatom éppen más étvágyát szolgálja ki. Na, erről nem volt szó! Már egyébként is a felsőhatárt súrolta bennem a feszültség, ez a látvány pedig csak olaj a tűzre. Ettől függetlenül halál nyugodtan, és látszólag egykedvűen sétálok oda a pároshoz.
- Bocs, pajti, de a hölgy már foglalt – közlöm a fickó hátával kicsit kétértelműen, mintha a lány a csajom lenne, de a kapcsolatunk milyensége tulajdonképpen most lényegtelen. Hozzám tartozik, és csak ennyi a fontos. A figyelmeztető mondat épp hogy elhagyja ajkaimat, meg sem várva, hogy akár csak megrezzenjenek, elkapom a pasast a nyakánál fogva, és felrántom. Aztán éppen láthatjuk, amint a szöszi nyakán okozott seb pillanatok alatt semmivé lesz. Nos, igen, alig negyed órája itattam meg a véremmel, ez várható volt. A riadtság azonban állandósul az arcán.
Menj a mosdóba, és szedd rendbe magad – nézek mélyen a szemeibe, majd utat nyitok neki, hogy tehesse, amire megigéztem. Aztán a férfire vetődik a pillantásom – eddig valahogy nem siettem megnézni, hogy kivel is van dolgom – és a meglepetéstől magasba szöknek a szemöldökeim.
- Daryl? Daryl Dicker – ismerem fel csodálkozva, de a döbbenet hamar lekerül a képemről, és a homlokomat ráncolva mérem végig. – Azt hittem, meghaltál – a hangom nem véletlenül szemrehányó. Egy újabb cellatárs lenne, aki cserbenhagyott? Valaki, akinek szintén segítetteni próbáltam megszökni a pokol hét bugyrából, és abban a hitben voltam, hogy ez talán nem sikerült jól, hisz sosem jött vissza értem. És most itt áll előttem elevenen és sértetlenül.


521 bad to the bone shall we begin? ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptySzer. Márc. 05, 2014 10:09 am

Enzo és daryl
A nap sugaraira keltem ahogy az ablakon keresztül világították be a szobát. Oldalra fordultam és végig néztem az alvó Ariana-n. Olyan édes volt akár egy tündér. Még most is sokszor azt hiszem álom az egész, hogy egyszer majd felfogok ébredni és egyedül leszek, hogy üres lesz mellettem az ágy és senki sem fog hazavárni. Megrázom a fejem, hogy ezek a rémképek elillanjanak. Ezen a verőfényes reggelen kár lenne olyanon gondolkodni ami látszólag nem okoz veszélyt és nem fog bekövetkezni. Odahajolok és adok egy puszit ajkaira amitől egy picit megmozdul, de alszik tovább. Elmosolyodom majd felkelek és a szekrényhez lépek valami ruha után kutatni. Felöltözöm majd belépek a nappaliba, semmi kedvem nincs hozzá, de végül csak rá szánom magam, hogy meghallgassam az üzenetrögzítőmet. Örülnék ha ma senki nem találna meg egy újabb melóval. Megígértem Ariana-nak, hogy próbálkozom minimálisra csökkenteni az életemet veszélybe sodró munkákat. Igaz, hogy jobban örülne neki ha teljes egészében feladnám, de arra képtelen volnék. Nagy sóhaj szakad fel a tüdőmből mikor hallom, hogy egy üzenetem sem érkezett. Kinyitom a hűtő ajtaját majd egy vértasakot veszek elő belőle. Elfintorodom hisz kimondottan utálom ezt a fajta konzervált löttyöt. Már majdnem bele is öntöm egy pohárba mikor jobb ötletem támad. Minek is rontanám el a reggelem ilyen vacak vérrel mikor szerezhetek magamnak frisset egyenesen a vénákból. Fütyörészni kezdek majd előveszek a konyhaszekrény fiókjából egy tollat és egy papírt majd egy üzenetet kezdek rá firkantani Ariana-nak. Mikor elkészültem vele, figyelmesen újra végig olvastam az egészet. "Drága Ariana-m! Vadászni megyek. Igyekszem hamar visszaérni és a nap további részét veled tölteni. Szeretlek!" Vágok egy grimaszt, hisz nem ez lett életem fő műve. Sose voltam jó a megfogalmazásban. A papírocskát leteszem az asztalra egy sárga bögre mellé ahol tudom biztosan észre fogja venni. Felkaptam a dzsekimet és kiléptem a még harmatos reggelbe. Nem tudom hogy és miért, de végül a Whitmore Egyetemnél kötöttem ki. Eszembe jut, hogy mintha erre lenne egy kocsma és ahol kocsma van ott mindig akad egy önként jelentkező véradományozó. Egy vigyor kíséretében elindulok a kocsma felé. Már kívülről is hallatszik ahogy a részegek egymást túlkiabálva próbálnak beszélni a szomszédos asztalnál ülő cimborájukkal. Még szinte el se kezdődött a nap, de ezek a fickók már át vannak itatva, szinte magukba szívták az alkoholt mint a szivacs a vizet. Belépek és leülök a pultnál lévő talán van már vagy 10 éves székre. Nem a legtisztább és a legjobb hely a környéken, de az biztos, hogy itt a legkevesebb annak az esélye, hogy vámpírt kiabáljanak. Tekintetem körülhordozom a hely vendégein önként jelentkező után kutatva. Meglátok egy igen fiatal lányt az egyik asztalnál. Talán sör lehet az amit iszik. Csettintek a kiszolgálónak, hogy hozzon egy vodkát jéggel, de gyorsan. Amint megkapom az italt elindulok a lány asztalához. Leteszem elé a vodkát és olyan udvariasan ahogy csak tőlem telik meg is szólalok.
-Hello Szépségem! tudtad, hogy egy ilyen fiatal hölgynek nem szabad egyedül üldögélnie? - Meggyőzés képpen egy mosolyt is villantok mire Ő is elmosolyodik és hellyel kínál. Egy percig sem habozom, helyet foglalok és egyenesen a szemébe nézek. Micsoda királyság, vasfű mentes a drága és mivel igencsak a pohár feneke alá nézett már, még könnyebben tudom befolyásolni.
-Nem fogsz sem sikítani sem fészkelődni és akkor megígérhetem, hogy a fejed  a helyén marad Cicám. - Az éhség csak úgy mardosta a belsőmet és eddig tartott az önkontroll. Odaléptem és leültem a mellette lévő székre majd közelebb húztam és a nyaki ütőerébe mélyesztettem ragadozó szemfogaim. A vére sima volt akár a selyem és az íze össze nem téveszthető a tasakoséval.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Márc. 04, 2014 6:47 pm


Daryl & Enzo
hello, my sweet freedom

Csak állok a járda szélén, állok lenyűgözve a nap melengető sugarai alatt, melyet már évtizedek óta nem érezhettem. Simogatnak, feltöltenek, és eláraszt ez a szinte már ismeretlenül ismerős érzés, belső lüktetés, bizsergés: szabad vagyok. Hetven kegyetlen éven keresztül éltem patkányként egy koszos lyukban, és az egyetlen napi programom az volt, hogy a boncasztalon kiterülve, elgyengülve, és egy adag vasfűtől kábán „élveztem”, ahogy mások ízekre szednek, a szó szoros értelmében, kiforgatják a belsőmet, és millimétereire bontva elemezgetik. Azonban amíg a jó Augustine doktorok megismerték a testem minden apró sejtjét és mechanikáját, én megtanultam, mi az a fájdalom, mi az a kitartás, az élni vágyás, a türelem… és végül, de nem utolsó sorban, művészi szintre emeltem a bosszúforralás ősi tudományát. Fejemet kicsit balra billentve megropogtatom a nyakamban a csontokat. Ugyanezt a műveletet a jobbra is megteszem, majd az ujjaim következnek. Nem győzöm kiélvezni ezt a tökéletes napot, azt, hogy végre a magam ura lehetek. Egyetlen aprócska, icipici gondom akad csupán: kielégíthetetlen a vérszomjam. De az vessen rám először emiatt követ, aki már koplalt és szenvedett hét évtizeden keresztül, és utána nem akarta feltépni az összes szembejövő, két lábon járó vértasak halandó torkát a pillanat töredéke alatt. Mélyen beszívom a koradélutáni, tavaszi, friss levegőt, majd az orromba tóduló, csábító illatok nyomába indulok egy éles balkanyarral. Egy egyetemista lány lépdel előttem, felveszem a tempóját, és úgy döntök, elkísérem, bármerre is tartson. Kivárni és lecsapni. Milyen régen vadásztam és cserkésztem is be utoljára valakit. Ajkaimon fintorszerű mosoly játszik, egy kézzel felnyúlok, és a korábbi áldozatomtól „kölcsönzött” napszemüveget a homlokom tetejéről a szemeimre billentem. Mm-hmm… máris jobb. Hiába élvezem mértéktelenül a szabad ég alatti kötetlen mászkálást, túl sokáig éltem az árnyékban, újra meg kell szoknom az erős fényt.
Egy kocsma mellett haladunk el, és erős vágyat érzek rá, hogy betérjek, ám akkor elveszíteném az uzsonnámat. De hát miért ne lehetne mindkettő? Két elnyújtott lépéssel érem utol az aranyhajú lányt előttem, és a csuklójánál fogva berántom az épület melletti szűk zsákutcába.
- Üdv, tündérke – mosolygok rá kegyetlenül, előretóduló szemfogakkal. – Te és én nagyon jól fogunk szórakozni ma együtt – ígérem. – Ne sikíts! – igézem meg, majd a nyakára hajolok, és átmetszem puha bőrét. Mmm… az íze mennyei. Friss vér, egyenest a vénából. Kell ennél több egy magamfajtának? – Megmondom mi lesz – húzódom el végül, és miközben beszélek, feltépem a saját csuklómat is, hogy meggyógyítsam a szöszit a saját véremmel. Még szükségem lesz rá, és amíg nem ad rá okot, nem akarom megölni. Persze hamar meggondolhatom magam. – Bejössz velem a kocsmába, és csinálhatsz amit akarsz, de a közelemben maradsz végig, nem sikítasz, nem kérsz segítséget, csak várod, hogy mikor szolgálhatsz ki ismét. Világos? – szapora, rémült bólogatást kapok válaszul, de tekintve, hogy épp megigéztem, nem is nagyon ellenkezhetett. Nem akarom elveszíteni szem elől a csini kis pofiját, de szükségem van egy pohárka – vagy kettő – szíverősítőre. Besétálok a csehóba, és egyenest a pulthoz megyek. Érzékelem, hogy a lány követ, aztán látom, hogy két székkel arrébb foglal helyet, majd riadt pillantásokkal szemmel tart. Bólintok felé, aztán rendelek.
- Whiskyt. Jéggel – dőlök kicsit befelé a pulton, és a csapos srác szemeibe fúrom a tekintetem. – És te állod – teszem hozzá, mivel nekem jelenleg aligha telne rá. Az Augustineok nem fizetik meg a szervdonor melót.


528 The Passenger shall we begin? ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel EmptyKedd Márc. 04, 2014 6:38 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kocsma az egyetemhez közel Kocsma az egyetemhez közel Empty

Vissza az elejére Go down

Kocsma az egyetemhez közel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Whitmore Fõiskola-