world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Lock me in your heart and trow away the keys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lock me in your heart and trow away the keys Lock me in your heart and trow away the keys EmptyVas. Márc. 30, 2014 6:58 pm






It's all done



Már bent is vagytok.
Köszi a jelentkezést! ♥


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lock me in your heart and trow away the keys Lock me in your heart and trow away the keys EmptySzomb. Márc. 29, 2014 5:52 pm






Amara & Dominic



BARÁT – Kedvellek az első találkozásunk óta, olyan elveszett és ijedt voltál, nem lehetett ott hagyni egyedül és cserben. Köszönöm azt a kellemes beszélgetést, amiben részem volt melletted. Olyan voltál nekem, mint a nyugalom szigete, remélem, a barátaim között tudhatlak és gyakrabban fogunk találkozni. Ha baj van, szólj és megyek, csak egy szavadba kerül. Azt hiszem komolyan megkedveltelek, kislány!



Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Lock me in your heart and trow away the keys Lock me in your heart and trow away the keys EmptySzomb. Márc. 08, 2014 10:05 pm


Amara & Anna


? ? ? - A tény, hogy te magad is hasonmás vagy, egyértelműen azt eredményezte, hogy első nekifutásra a családtagok közé soroltam magam, aztán… megvilágosodtam. Az, hogy tőled erednek a bosszantó (és kevésbé bosszantó) hasonmások, nem egyenlő azzal, hogy rokonok vagyunk, ergo… leszámítva a külső hasonlóságot, semmi nem köt a híres Petrova Vérvonalhoz. Vagy tévedek…?
Így egyelőre az OTHERS csoport tűnik a legmegfelelőbb választásnak. De remélem, hamarosan változtatunk ezen. Végtére is… mindegy, hogy rokonok vagyunk-e vagy sem, egy valamiben hasonlítunk: mindketten módfelett őrültek vagyunk (hallottam ám a pletykákat), evégett okvetlen találkoznunk kell. A hangyásak tartsanak össze…
Istenem, már most halálosan szeretlek! ♥
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Lock me in your heart and trow away the keys Lock me in your heart and trow away the keys EmptyVas. Feb. 09, 2014 12:45 am








Amara ✤ human ✤ Mystic Falls


Family & Love


Silas ✤ Életem egyetlen igaz szerelme, a férjem, akit kétezer éve töretlenül ugyanúgy szeretek, minden szenvedés ellenére, amibe ez a kapcsolat sodort.

Friends


Dominic C. Leighton ✤ Egy jó barát, aki megmentett, több értelemben is. Elüldözte a támadóimat, de ezen felül is figyelmes és barátságos volt velem, amikor erre nagy szükségem volt, amikor már úgy éreztem, hogy képtelen lennék beilleszkedni a modern világba és társadalomba.


Enemies


Qetsiyah ✤ A nő, aki kétezer év szenvedésre ítélt, elválasztott az egyetlen személytől, aki a világot jelentette nekem, de egyben megtanított rá, mekkora áldozatokkal jár szerelmesnek lenni.


Others

Anna Petrova ✤ Nem ismerjük egymást, nincs hosszú történetünk, egy apró kapocs mégis összeköt bennünket: abba a vérvonalba tartozik, amelyből a hasonmásaim is származnak. Egy vérbeli Petrova, bizonyos értelemben rokonlélek.




coded by RESCUE RANGER ! of ATF








Amara & Neved



CSOPORT - Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat!





Kódért katt:
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Lock me in your heart and trow away the keys Lock me in your heart and trow away the keys Empty

Vissza az elejére Go down

Lock me in your heart and trow away the keys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Heart of Europe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories-