world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Hátsókert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 10:59 pm



Iason& Camille


-Tényleg? –néztem rá meghökkenve – Ez most tényleg komoly? Összeköltöznél velem? – kérdeztem még mindig leesett állal. Sosem gondoltam volna, hogy Iason ilyen könnyen belemenne ebbe a dologba, de nagyon örülök neki.  Legalább nem kell többé egyedül laknom, magányosan. Reggel többé nem egyedül kell elvégeznem a szokásos, unalmas és csöndes rutinomat: a kávéfőzést, a reggelizést, hanem valakihez hozzá tudnék szólni. Ráadásul nem is akárkihez, hanem a legjobb barátomhoz. Tudom jól, hogy kockázatos együtt élni egy baráttal, mert talán rossz dolgok is kisülhetnek belőle. Gondolok itt a veszekedésekről, hogy kié a fürdőszoba stb. Vagy talán … Egy pillanatra rossz helyre kalandozott el a fantáziám, ami miatt le is sütöttem a szemem. Nem gondolhatok ilyen dolgokra, hiszen ő a barátom és sosem eshetne meg velünk AZ. Elég sok filmet láttam már ami hellyel közel arról szólnak, hogy a különböző nemű barátok végül úgy is egymásba bonyolódnak, de nem hinném hogy ez nekünk menne. Ias amúgy sem tekint rám másképpen. Persze nem mintha én igen. Ő a legjobb barátom és ez sosem fog változni.
A fejemben kavargó zavarba ejtő képektől és gondolatoktól kissé megzavarodtam és kicsit későn fogtam fel amit a mellettem ülő férfi mondott.
-Tessék? – kezdtem visszatérni a valóságba – Jaa igen- válaszoltam csöndesen, de mikor rájöttem hogy miről is beszél kitört belőlem a nevetés. Most Ias komolyan azt mondta, hogy részegen kitör belőle a nőcsábász alteregója? Gondolataimnak ezt a részét titokban hagytam és helyette nevetésemnek másik okára kérdeztem rá. – Iason!! – kiáltottam kacagva – Te most komolyan azt mondod, hogy még nem voltál részeg? Ne csináld – böktem oldalba még mindig kuncogva, de látván komolyságát egy pillanatra én is komollyá váltam, majd pedig ismét elnevettem magam. Én sem vagyok az a tipikus alkoholista k*rva, aki minden hétvégén szórakozni jár és leissza magát, majd pedig felmegy egy idegen férfi lakásába és eleget tesz a csaló álmainak. De azért valljuk be, a gimnáziumi éveim alatt sokat jártam szórakozni a barátaimmal és megesett néha, hogy többet ittam, mint amennyit a májam birt volna. De ezt inkább megtartom magamnak, nem akarom hogy a múltam miatt itéljenek meg az emberek. Főleg Iast nem akarom elriasztani magam mellől. De tény, hogy a tipikus egészséges tinédzser nem veti meg az alkoholt és ez úgy érzem belefér még a képbe. Miután Ias kielégitő választ adott, és elmondta, hogy a nővérének tekint , új érzések kavarogtak bennem és éreztem, hogy kitörni készülnek. A szivem majd kiugrott a helyéről. Ias valószinüleg tudja, hogy a testvér szó és annak szinonimái kényesen érintenek engem és biztosan nem tréfálna velem. Ha csak nem akarja épp visszavágni az előbbi röhögő görcsöm miatt. De a barátom sosem tenne velem ilyet és hála a pszichológusi tanulmányaimnak könnyen rájövök az emberek szándékára és meg tudom itélni nagyjából hazudnak-e nekem vagy sem, és ő nem hazudott.  Kétség sem fér hozzá, én a testvéremnek tekintem őt, csak éppenséggel sosem gondoltam volna, hogy ő is igy érez. Miután megtörtént a tragédia a családomban a magabiztosságom a béka feneke alá süllyedt, de úgy érzem ideje előkotorászni a mélyről és a felszinre hozni.
Nem mondhatnám, hogy Ias a legmenőbb arc a városban, viszont kétség sem fér hozzá, hogy jóképű és okos. Azt is tudom, hogy a lányok elég sokszor megfordulnak utána és ugy gondolom , hogy ha egy ilyen fiúval meg tudtam magam szerettetni, akkor mégsem lehetek akkora balfék.
Mikor Ias kimondta, hogy a testvérének tart, talán felszakad bennem valami, talán a lelkemen tátongó óriási lyukat a testemben munkálkodó mini emberkék még ha egy vékony hártyával is, de betapasztották volna és a fájdalom csillapodott.
Nem akartam ennek az érzésnek látszatát adni, mégis az ösztöneim a nyakába boritottak és szorosan átöleltem, miközben azt súgtam neki, hogy: „ Köszönöm, hogy vagy nekem. ” és egy puszit nyomtam az arcára. Nem akartam most sem, hogy félreértse a dolgokat, ezért témát váltottam:
-Mikor költözöl? – kérdeztem miközben belekortyoltam a narancslevembe.


629 szó . Bocs a késésért. Smile
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyVas. Feb. 02, 2014 5:26 pm

Camille & Iason

508 szó - Camille-nek - Remélem tetszeni fog Smile


Minden egyes gondolat megfagyott bennem amikor meghalottan Camille szavait. Tényleg azt szeretné ha a lakótársa lennék? Meg kellett volna csípnem magam, hogy rájöjjek ezt a kérdést tényleg feltette és nem képzelődök. Először nem is mertem megszólalni és úgy tűnt mintha nem hallottam volna a kérdést. Pedig ez nincs így, nagyon is jól hallottam mit kérdezett, csak nem tudtam hogyan reagáljam a dolgot. Na jó, tudtam mit kell tennem de csak azután, hogy megbökött. Csak egy icipicit fogtam vissza magam, hogy a cselekedetem ne lépjen túl semmilyen határt sem. Az a buta gyerekesség irányított ami mindig olyankor ha valakit fel szeretnék vidítani a butaságaimmal.
- Oh az nagyon-nagyon-nagyon- nagyon-nagyon-nagyon jó volna. – a nyakának estem és megöleltem, mint valami elmebajos páciens. Persze nem voltam én az, csak inkább kiszökött belőlem a lelkesedés és még én magam sem tudtam visszatartani. Újra kisfiúnak éreztem magam, aki hatalmasakat tud vigyorogni egy nagyszerű és új játék autó előtt a kirakatban. Egy picikét elengedtem magam és a vállára helyeztem a fejem. Vicces jelenség lehettünk így ketten az egyszer biztos. De most igazából nem számított semmi, csak az, hogy mosoly legyen az arcunkon. Ha más meglátna ennyire gyerekesen viselkedni, talán rám sem ismerne, nem szoktam túlságosan komolytalan lenni. Kuncogva hallgatom végig Camille-t ahogy a munkájáról beszél és azokról az alakokról akiket részegen végig szokott hallgatni. Oh ne, ugye nem azt mondta, hogy egyszer szívesen látna engem részegen? Ettől még inkább elkezdtem nevetni.
- Neee csak ezt ne kérd tőlem. Még senki se látott engem részegen, biztos butaságok csinálnék és másnap az összes nő meglenne haragudva rám, mert nem bírtam volna magammal. – mindig képes vagyok mértékkel inni, akkora bánatom meg sosem volt, hogy részegségig kelljen innom valami nagyon erős alkoholt. Egy picit megvetem a részeg és magukon kívül lévő embereket legyen az férfi vagy nő egyaránt. Vigyorogva néztem fel Camille-re és végül felültem normálisan vissza a helyemre.
- Ne félj, tudom hogyan érzel és nem értelmezek félre semmit sem. Örülök, hogy segíthetek neked és megkönnyebbültnek érzed magad mellettem. Ennél többet azt hiszen én sem kérhetek. Amúgy majd holnap felvetem anyának az ötletet vagyis inkább határozottan elmondom, hogy elköltözöm. – biztosan sokkal nyugodtabb volnék ha nem kellene látnom Victor-t, persze a húgaim hiányozni fognak és mindig elfogok jönni, hogy megnézzem mennyit nőttek mióta legutóbb láttam őket.
- Igazán? Ennek örülök Camille, tudod én meg azt szeretem amikor mosolyogsz és örülsz. A szomorú arcokat igazából nem szeretem, olyan érzésem van olyankor mintha nekem is szomorúnak kellene lennem, de nem tudom mert én inkább sokkal jobban szeretek mosolyogni és kevesebbet búslakodni meg mérgelődni valamin. – mosolyogva magamhoz öleltem Camille-t és felsóhajtottam.
- Te vagy az én nővérem akit sosem kaphattam meg, hiába kértem a szüleimtől. De most itt vagy és ez jó. – nekem is sokat jelentett a jelenléte, megértett és nem kellett annyit magyarázkodnom neki, mint másnak. Ez tetszett benne, mindig jól esett, hogy van legalább egy barátom aki kellőképpen ismer és nem kell felesleges elmondanom neki, hogy milyen vagyok. Megért és szinte már képes a fejembe látni, de azért nekem is vannak titkaim vagy olyasmi amiről nem volt alkalmam beszélni neki.

   
   
   

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyCsüt. Jan. 23, 2014 10:48 pm



Iason& Camille

… És hirtelen felcsillant a szemem attól a külvilágnak láthatatlan felvillanó kis villanykörtétől, amelynek elvileg a fejem felett kellene lennie. Nem tudom jó ötlet lenne-e de a bánatom egy röpke perc alatt elszállt és izgatottság vette át a helyét. Valószinű Ias észrevette a hangulatváltásomat és a mosolyomra, bár kicsit zavarban de visszamosolygott. Óó szegény. Lehet azt hiszi kinevetem a buta ötlete miatt.
- Ias – kezdem kivillanó fogakkal, feszes ajkakkal – mit szólnál ha azt mondanám, hogy nincs most épp lakótársam és kiadó a szobája? – fejeztem be szépen artikuláltan, kissé óvatosan. Nem tudtam hogy fog reagálni, de minden esetre én boldog lennék attól, ha Ias velem lakna.
- Héé! – böktem oldalba. Láttam rajta némi elgondolkodást és nem tudtam mire jutott magában. Az tény, hogy eléggé abszurd ötlet, ezért nem is erőltettem a dolgot és inkább témát váltottam. Úgyis szól majd, ha úgy gondolja beleegyezik.
Nem vagyok az a tipikus rámenős és mióta elköltöztem otthonról az életemet leginkább a monoton és a magányos fogalmak jellemzik. Igazából lakótársam nem is volt soha. A környéken nem találtam olyan egy hálószobás albérletet, amely megfelelt volna az igényeimnek. Lakótársam pedig azért nincs mert félek. Sean esete még ha rejtélyes is, tudatositotta bennem, hogy az emberekkel vigyázni kell. De Ias tipikusan nem az az ember akitől tartanom kellene, sőt még azt is megkockáztatom kijelenteni, hogy nyugodtabb lennék ha lenne egy férfi a házban.
- A munkám pedig nem annyira gázos – mondtam most már könnyebben hozzáállva a témához.
– Szeretni nem szeretem, mert sohasem az volt az életcélom, hogy egy bárban dolgozzak… de – sóhajtottam egyet és ismét rámosolyogtam a mellettem ülő, kicsit Seanre emlékeztető borzalmas, de imádnivaló alakra -…de legalább nem fordulok be és igazán jót szoktam nevetni a részeg alakokon. Egyszer szivesen meghallgatnálak téged is minden féle hülyeséget összehordani  és nevetni a semmin. – mondtam kacarászva, miközben belegondoltam milyen lenne ha Ias ülne velem szemben a pult másik oldalán és egy pohár whiskey-vel a kezében ódákat zengene nekem. Nem is lenne olyan rossz ötlet. A sok tanulás meg gond mellett egy kis buli még senkinek sem ártott meg. De ezzel a kicsapongó ötletemmel nem szerettem volna már döntések elé állitani a testvérbarátomat.  
- Egyébként ez igy most jó. Mármint a megkönnyebbülős részről beszélek. – kissé lehajtottam a fejem és úgy folytattam. – Mióta ismerlek minden sokkal könnyebb. De tényleg – böktem oldalba és folytattam. – Nem vagyok beléd szerelmes vagy ilyesmi, gondolom ezt nem kell ecsetelnem – mondtam gyorsan mikor éreztem, hogy a levegő körülöttünk kissé megfagy. - Talán ezt még nem mondtam neked, de nagyon emlékeztetsz az öcsémre. Sok hasonlóság van köztetek és akármilyen rossz passzban vagyok is fel tudsz viditani. Ez volt az ő sajátossága is. -  mondtam boldogan. Tudom, hogy a testvérem már meghalt, de talán kicsit hiszek a természetfeletti dolgokban és elhiszem, hogy ő küldte nekem Iast, hogy vigyázzon rám és támaszt nyújtson és ha ez totális hülyeség is, de örökre hálás leszek neki emiatt.


473 szó . Bocsi a hosszú i-k hiánya miatt. Smile
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyVas. Jan. 19, 2014 12:58 pm

Camille & Iason

449 szó - Camille-nek - Remélem tetszeni fog Smile

Nem tudnám megmondani miért, de jól esett Camille-el beszélgetni, olyan volt számomra, mintha a nővérem volna. Megbíztam benne, vele mindenről tudtam beszélni, de csak azért mert ismertem őt. Tudtam, hogy elvesztette az ikertestvérét, akivel közel álltak egymáshoz és csak ezért választotta a pszichológia szakot az egyetemen, semmi másért. Rá akar jönni, hogy vajon mitől változott ennyire meg a néhai Sean, ismertem a történetet, hiszen korábban már Camille elmondta. De épkézláb választ én sem tudtam adni neki, hogy vajon miért tesz ilyet az ember fia. Mindenesetre elgondolkodtató a dolog. Tudom, hogy semmi közöm a dologhoz, azonban segíteni szeretnék neki. Nem jó az ha szenved, talán ha rájönne az igazságra egy része megkönnyebbülne. Bár honnan tudhatnám, hogy a válasz amit kapni fog a kérdéseire nem fog megrázó lenni? Féltem őt, szerintem mindenki féltené a barátját. Számomra ő mindig törékeny lesz, még akkor is ha erős és határozott tud lenni, akire vigyázni kell. Közel áll hozzám, nem szeretném ha valami baja esne. Ez persze butaság, Camille már nagy lány, megtudja védeni magát.
- Mi az amit szeretsz? Talán azzal kellene foglalkoznod, hátha megkönnyebbülsz. Tudom milyen az ha olyan munkát végzel amit nem szeretsz, de mégis muszáj, mert el kell tartanod magad és/vagy a családod. – nyugodt akartam lenni a közelében, nem háborogni amiért pont az én közelemben emeli fel a hangját. Ez csak merő véletlen, amúgy sem azért vagyok, hogy gúnyos megjegyzéseket tegyek a közelében.
- Tudod, hogy ezért vagyok. Ha másnak nem mondod el ezeket akkor jobb ha én hallgatlak meg téged. Amúgy sem hiszem, hogy volna nálam jobb hallgató. – csak viccelődtem, ezt igazából én egyedül nem tudnám megállapítani, de tény, hogy kíváncsi vagyok ezért mindenkire szánok éppen elég időt. Talán azért, mert szeretem a barátaimat és mindegyikkel egyaránt szeretek törődni még akkor is ha a dolgok nem éppen úgy sikerülnek ahogyan azt én szeretném.
- Igen, pontosan ezért gondolkodtam el ezen én is. Vajon megéri-e nekem elköltözni innen és magukra hagyni a húgaimat? Mindig én vigyázom rájuk ha anya és Victor dolgozni van. Én viszem el őket apához hétvégenként és ha elmennék úgy érzem senki sem fog eléggé törődni velük. – elakartam menni, már akkor elmentem volna amikor még csak tizenhét voltam, de nem. Sehogy sem tudtam volna apához költözni és egész nap egyedül lenni, tudni, hogy ő dolgozni van s, egy kedves szava sincs hozzám. Nem mondom azt a mostani helyzet könnyű, szerintem ugyanolyan silány volna mindkét helyen. Apánál mondjuk nem Victor zavarna, hanem Victoria ha volna apának egy új felesége. De nincs, így Victoria sincs.
- Nem tudom. Ha elköltöznék, azt hiszem csak a szomszéd házat venném meg, hogy csak néhány lépésre legyek a családomtól. – tudom ez elég poénos, de ha a szomszéd elakarná adni a házát, én tuti megvenném.

   
   
   

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyHétf. Jan. 13, 2014 6:07 pm



Iason& Camille

- De, - mondtam hirtelen megváltozott hangnemben - gyakran álmodozom arról, hogy a testvérem még él és még ha csak ünnepekkor is, de meglátogat. Tudod, hogy a munkám is csak egy kényszer, nem szeretem, ahogy a rohadt egyetemet sem. – mondtam immár kissé feldúlva.
Nem Ias tehet róla, csupán próbálom elkerülni azokat a helyzeteket amikor meg kell nyílnom saját magam előtt és bevallani magamnak, hogy az egész emberi elme megértés zagyvaságnak semmi értelme sincs. Ez az egész valójában csak menekülési kísérlet. Minden reggel úgy megyek be az előadásokra, hogy azt remélem megtudok valamit az öcsém hirtelen tébolyának körülményeiről és indító okairól, hogy végre megnyugodhassak és lezárhassam ezt a dolgot…de semmi. Semmihez nem tudom kötni ezt a tragédiát, hiszen jól ismerem az öcsém és tudom mindhiába kínzom magam a kereséssel, sosem fogok olyan lehetőséget elfogadni, amely számomra képtelenség.
- Bocsi! – mentegetőztem az előbbi kirohanásom miatt. – Bocs, hogy rád förmedtem. Csak tudod, kezd elegem lenni az egészből. De elvégre ezért vagyunk most itt… kölcsönös pszichológiai elemzés, nemde? – kérdeztem reménykedve abban, hogy nemleges válasszal felel. Kedvelem Iasont és az elmúlt időszak arra adott bizonyítékot, hogy elég jól érzem magam a társaságában és még csípős humora is eltud lazítani. Segít kiszakadnom a mindennapi hercehurcából. Mindazonáltal nem siklottam el az ő kérdése felett … tudom, hogy Iason nehéz döntés előtt áll és ha már bizalmába engedett, akkor nem okozhatok neki csalódást.
- Tudod Ias  – kezdtem csöndesen miközben vállára helyeztem a kezem – utólag már biztos vagyok benne, hogy sosem engedtem volna 3 méternél távolabb magam mellől Seant. – folytattam egy őszinte mosoly kíséretében. Még ha nem is következett volna be a tragédia is úgy gondolom, hogy vétek volt őt ilyen messze elengednem. Vele kellett volna mennem, hiszen a testvéri szeretet mindennél erősebb. Lehet ez csak nálunk volt így, amiért ikrek voltunk, de igencsak azt veszem észre, Iasonon is, hogy mindennél jobban szereti húgait és ez csodálatra méltó.
- Vétek lenne egy fura, goromba fickó miatt elhagynod a szeretteidet, hiszen ott van anyukád is. Ráadásul mit csinálnál tovább? Hova mennél? – kérdeztem jelentőségteljesen immár teljesen elfeledve a lelkemet nyomasztó súlyos dolgokat, minden porcikámmal Ias barátomra koncentrálva.



350 szó . .


A hozzászólást Camille O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 23, 2014 10:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  EmptyVas. Jan. 12, 2014 2:55 am

Camille & Iason

423 szó - Camille-nek - Remélem tetszeni fog Smile
- Kivételesnek érezheted magad. Tényleg. Eddig senkit sem ért az a megtiszteltetést, hogy különösképpen ilyen téren kikérjem a véleményét. – buta dolog azt hinni attól, hogy valakivel ugyanazt tanultuk, ugyanazon a helyen, még nem fogok tanácsot kérni. Persze a téma megint csak az volt, hogy vajon jobb volna ha elköltöznék innen, hiszen úgysincs jó hangulatom amióta Victor Wyndham-t ismerem és tudom milyen kapcsolatban van anyával. Persze eszembe jutottak a húgaim is, hogy mi lesz velük ha én elmegyek. Ki vigyáz rájuk tovább? Gimis korszakukban ki lesz az aki szúrós szemekkel néz a lehetséges barátjelöltjükre és védi meg őket a kevésbé megfontolt emberektől? Senki. Rajtam kívül talán senki sem szeretné a húgaimat úgy ahogyan én teszem, még akkor is ha egyes percekben azt kívánom, bárcsak soha ne tanultak volna meg beszélni és zajongani. Ez a helyzet azonban megint más volt. Szerintem nem is akartam választ kapni a kérdésemre, legbelül mintha már tudtam volna, hogy mire szándékszom.
- Mindegy. Nem fontos a téma. Úgysem hiszem, hogy mostanában kapnék elfogadható választ, amiben láthatom mennyire igaza van annak aki válaszolt. Ha nem zavar, beszélhetnénk inkább rólad. Minden rendben? Hogy megy a munkád? – elmosolyodtam, csak mert eddig ez volt az egyetlen olyan két kérdő mondat sorozatom ami nem rólam szólt. Szerettem volna ha tudja érdekel mi van vele, éppen ezért félre is tettem az egocentrikusnak tűnő, bosszantóan kíváncsi énemet. Semmi szükség nem volt rá, de legalább megérte felhozni a témát. Legalább hallhatom Camille hangját és tudom, hogy jelen van. Még mindig jó ötletnek tartom azt, hogy elhívtam ide hozzánk és rávettem egy hintázásra. Tudom, a teraszt kellett volna választanom, ahol a székek is vannak, mert az asztalnál beszélgetni sokkal felnőttesebb, de merev magatartást sugall. Egy hintaágynak meg eddig senki sem mondott nemet, a húgaim szerintem képesek volnának a szabadban aludni ha megtehetnék, pont itt ezen a hintaágyon. De nem volt rá lehetőségük, mert ők sokkal jobban szeretik a pihe puha ágyukat, mint ezt itt kint.
- Sosem gondolkodtál el azon milyen volna, ha minden úgy alakul ahogyan azt te szeretnéd? – minden kérdés eszembe jutott amit eddig fel akartam tenni neki, de nem mertem. Azért nem mert nem volt egy jó alkalmam rá. Most végre megvolt az alkalom, hogy azt mondhassam ,,Jé, nem is tudtam még ezt rólad.”Ha most nem kíváncsiskodok, akkor bizonyára nem lesz több alkalmam hintázni vele és ilyesmikről beszélni vele. Bizonyára örül annak, hogy dolgozhat, én is ezt tenném, hacsak le nem kötne valami más. Még magam sem hiszem el, hogy Camille itt van, de mindenképpen jó újra látni őt és beszélgetni vele a munkahelyén kívül is.


   
   
   

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Hátsókert Hátsókert  EmptyVas. Jan. 12, 2014 1:55 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Hátsókert Hátsókert  Empty

Vissza az elejére Go down

Hátsókert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hátsókert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Mallory lakás-