world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bányató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptyVas. Feb. 16, 2014 12:00 pm

Jeremy °° Allison



Meg álltam a bódé előtt majd ránéztem az árusra és közöltem vele ketchup-ot kérek a hot-dogomhoz. Közben figyelmesen hallgattam ahogy előadja a sztorit a melltartós esetről. Elmosolyogtam magam majd csettintettem egyet az ujjammal tetetett bosszúsággal.
-Hát ha tudtam volna, hogy ilyen megmentő igyekszik a segítségemre bizonyára eltudtam volna játszani a fuldoklót. - Veszem át a hot-dogom és beleharapok egy nagyot. Közben nem kerüli el a figyelmem ahogy a hangulata egy kicsit változott. Nem volt nehéz kiderítenem, hogy miért. Ha egy fiú azt mondja egy lánynak, hogy furán nézett ki az sose jelent semmi jót. Természetesen nem azért mondtam mert csúnyának tartom, igenis vonzó egy lány, inkább maga a megjelenése volt fura na meg az, hogy rájöttem boszorkánnyal van dolgom. Elindultam egy asztalhoz és leültem. Vajon megemlítsem neki, hogy tudom a kis titkát? Az is lehet nem tud a saját erejéről, adottságáról akkor viszont csak elrontok mindent és kimondottan hülyének fog nézni, mondjuk ez nem nagyon érdekel, alig van a városban valaki aki nem féleszűnek tart.
-Csak, hogy megjegyezzem ma suli van, nem gondolod, hogy órán kellene lenned? - Veszem elő szigorú ábrázatom és még az ujjam is megcsóválom előtte, de közben mosolyra húzódik a szám. Még jó, hogy nekem nem igen kell be járnom. Sőt, azt hiszem hamarosan ott is hagyom azt a Gimit.  Inkább dolgozom a Grill-ben, igaz unalmas és egyszerűen utálom a nyafogó, elégedetlenkedő vendégeket, de még mindig jobb mint a suliban hallgatni a történelmünket aminek a fele nem is igaz és nem is így történt, természetesen erről aligha tud valaki.
-Mesélj magadról egy kicsit, tudom egy suliba járunk meg minden, de akkor se tudok rólad semmit. - Szégyen nem szégyen, nem igen foglalkoztam az iskolával ezáltal az osztálytársakkal sem. Az utóbbi időben meg le is foglalt, hogy sikerrel járjon Bonnie visszahozásának a terve. Ami megnyugtat, hogy sikerült. Ahhoz képest, hogy eldöntöttem ma nem foglalkozom semmivel aminek köze van a természetfelettihez, itt ülök egy boszi társaságában és ráadásul a barátnőmre gondolok aki most a Horgony, na szép, ha már máson nem is tudok gondolkodni csak ezen. Hirtelen belém nyíllal valami, hiányzik Bonnie. Nő bennem az elhatározás, hogy még ma találkozom vele.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptyVas. Feb. 16, 2014 8:01 am

Allison & Jeremy Gilbert









Lassan, és óvatosan másztam ki a tóból. Mikor végre kikecmeregtem a tóból, oda szaladtam a fél úton elhagyott holmijaimhoz. Felvettem magamra a pólómat, természetesen a nálam lévő pokróccal letöröltem testem felső részéről a vízcseppeket. Mikor a póló már rajtam volt a cuccaimat is felemeltem a talajról, mindeddig Jer is felvette pólóját. Most már tudom... Jer szereti a hot - dogot, s nagyon szívesen enne ő is valamit. Nem én vagyok az egyetlen, aki kora reggel nem evett túl sokat. El is indultam, s Jer követett. Odaértem a bódéhoz, s kértem két hot - dogot. Az árus megkérdezte mivel kérjük, ketchappal, mustárral, vagy majonézzel? A sajátomra egyből rávágtam, hogy mustárral, minden mustárral eszek. Jer te mit kérsz a hot - dogodba? Kérdeztem kedvesen. Érdeklődött irántam, jobban mondva a megjelenésem iránt. Hát igazából... Kezdtem bele a mondatomba. Messze voltam a parttól, és azt hitem a tóba beleesett valaki, s fulladozik, ezért voltam melltartóban. Mondtam tisztán, s érthetően. Furcsa látványt? Ezt hogy érti? Tán nem tetszem neki? Úgy értem csúnyának talál? Vagy csak ilyen hamar kitalálta volna, hogy boszi vagyok? Mire érthette ezt? Szerencsére a szél lágy fújása abbamaradott, különben most fáznánk a víz miatt. Ugyan felül megtörölgettem magamat, de alul nem, így aztán alul tiszta víz voltam. Kíváncsi lennék Jer kapcsolataira, egyaránt gondolok ezalatt a szerelmére/eire, s a baráti kapcsolataira. A családi kapcsolatát ismerem, tudom, hogy már csak ő és Elena élnek a Gilbert családból. Gyorsabban járnak ebben a városban a pletykák mint az bárki gondolná. A Nap egyre erősebben süt, ahogy készül elérni azt a pontot, mikor tetőponton van, ami néha már 2 kor is bekövetkezik, most pedig 1:34 van. Néztem rá a karórámra. Eszembe jutott milyen is volt a gyermekkorom, igen csak unalmas és fájdalmas, jó lenne már némi izgalom. Az iskola is olyan unalmas, miért nem lehet mindig itt lógni? Megjegyezném az iskolából ma is lógok. Bizonyára elkezd majd terjedni egy pletyka amiért akkor lógok, amikor Jer is. Az egy másik dolog, hogy nekem már van szerelmem, de a suli még sem olyan nagy pletyka hely, mert erről senki sem tud. Pedig 2-3 éve már tart ez a kapcsolat köztünk Stiles-al.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptySzomb. Feb. 15, 2014 8:02 pm

Jeremy °° Allison



Meg nem mondtam volna, hogy egy suliba járunk mindaddig míg be nem ugrott a vízbe és fel nem ismertem az arcát. Nem hogy egy suliba járunk, de egy osztályba is. Már amikor én véletlenül bent vagyok. Az a hely rosszabb még a vámpíroknál is. Meglepődöm milyen közvetlen a lány, vagyis Allison. Ha jól belegondolok talán egy hellon kívül nem igen beszéltem vele többet. Mikor megkérdi nem-e megyünk valahová enni, természetesen igent mondok. Nem tudom miért, de valahogy átragadt a hangulata rám is.
-Persze menjünk, most, hogy mondod az a két kanál joghurt nem volt valami nagy reggeli. - Mosolygom rá és elindulok a partra megkeresni a pólómat. Mikor megtalálom felveszem és visszafordulok hozzá.
-Én nem igen járok ide gyakran szóval ha tudsz egy jó helyet, vezess. - Még egy pillanatra visszanézek a tükörsima vízre és utána követem Allison-t. Vicces ahogy próbálja megtalálni a közös hangot kettőnk közt. Elnevetem magam majd megszólalok.
-Hívhatsz így természetesen, és igen, szeretem a hot-dogot. - Ahogy a közelébe lépek bizony feltűnik, hogy boszorkány. Nem azért mert süveget visel és úgy néz ki mint egy boszi a Harry Potter-ből hanem az ereje látszódik vagy nem is tudom, hogy mondhatnám el. De lényeg az, hogy tudom micsoda. Akárcsak Bonnie volt egykor.
-Allison, nem azért, hogy tolakodó legyek vagy valami ilyesmi, hisz semmi közöm hozzá, de mit kerestél egy szál melltartóban a szikla tetején? - Mosolygok. Ez nem csak vicces, de érdekes is. Én meg aztán kíváncsi is vagyok. Azért nem minden nap lát ilyet az ember mikor csak úgy kiugrik a tóhoz, hogy egyedül lehessen a gondolataival.
-Furcsa látványt nyújtottál az már szent. - Végül nem csak mosolygok hanem már kimondottan nevetek megállás nélkül. Hogy-hogy eddig nem is beszéltem ezzel a lánnyal pedig végig ott volt az orrom előtt. Minden nap megismer valakit az ember ha nyitott szemmel járkál.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptySzomb. Feb. 15, 2014 6:50 pm

Allison & Jeremy Gilbert









Vajon felismert? Egyáltalán tudja ki vagyok? Az is lehet a jelenlétemet sem veszi észre, lehet véletlen, de az is lehet direkt. Ahogy ott állok egyszer csak a hangját hallom. Ahogy gondoltam. Jeremy nem ismert fel, nem is csoda, a suliban nem éppen vagyok az a "feltűnési viszketegségem van" típus. A nevem Allison, egy suliba járunk. Sőt, még egy osztályba is. Az ajánlatra elcsodálkoztam... hűha, nem is rossz ötlet, ha már levetkőztem, miért ne ugornék én is be?! Felkötöm a hajam a nálam lévő hajgumival, s nem is totojáztam sokáig, már a vízbe is ugrottam. Merültem egyet kettőt, majd a víz felé emelkedtem. A víz nagyon kellemes volt, s az még jobban esett ahogy kibuktam a vízből a Nap, sugaraival a hátamat melegítették. Vajon mit kérdezhetnék Jeremy-től, még sem kérdezhetem meg egyből tőle, hogy "hé te, te egy vadász vagy, igaz? Még hozzá az ötök közül való?!". Eléggé beégnék szerintem. Lehet ha leitatnám beszélne mindenről. Kúszik mosoly az arcomra. Á, inkább nem kockáztatok. Hajamat a vízbe mártom, s alaposan kiengedem. Így szép lesz, s nem ragad bele a hajgumi. A mai nap szépnek indult, de, hogy szép legyen még dél tájában is az már gyanús. Dél tája, erről jut eszembe, a nagy lubickolásban megéheztem. Fuuh be kell kapnom valamit, mert éhen halok. Jeremy, nem megyünk valahová kajolni? Na igaz, ezt nem így kellett volna megkérdeznem, de ha egyszer éhes vagyok, akkor az udvariasság elmarad. Mivel a Bányató a törzshelyem, így már minden közeli kajáldát ismertem, tehát természetes, hogy én kérdeztem meg. Ismerek pár kajáldát a közelben. Szólaltam meg ismét a kajára terelve a szót. Vajon neki mi a kedvenc étele? A közelben van egy hot - dog-os bódé, vajon szereti a hot - dog-ot? Figyelj csak Jer... ha hívhatlak így - Te szereted a hot - dog-t? Kérdeztem meg kedvesen. Olyan nyelvre álló a Jer, jobban mint a Jeremy. Meg aztán a Jer rövidebb is. kíváncsian várom a válaszát. Közben kecmeregtem ki a Bányatóból.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptySzomb. Feb. 15, 2014 6:17 pm

Allison és Jeremy
A víz olyan kellemes, hogy nem is tudom egyáltalán ki akarok-e innen jönni. Mikor érzem, hogy a nap perzseli az arcom csak újból alábukom és megmártózom. Hát létezik ennél kellemesebb? Nem igen. Nem tudom miért, de olyan érzés fogott el, hogy figyelnek. Reflex szerűen a sziklafalra pillantok. Nem kis döbbenetemre egy lány áll ott melltartóban és engem figyel. Mi tagadás egyáltalán nem egy ilyen kukkolóra gondoltam, aki az eszembe jutott az egy kicsit hegyesebb fogakat visel. Még inkább zavart lesz a tekintetem mikor ideint és köszön. Nos, híres lehetek ha csak így tudják a nevem.
-Szia! - Intek oda én is már csak az udvariasság miatt. Ennyit a magánynak meg a békének stb. Tölcsért formálok a kezemből és a szám elé teszem. Majd odakiabálok.
-Talált, süllyedt. Én volnék Jeremy Gilbert. És te kicsoda vagy? - Ha már itt tartunk nekem fogalmam sincs Ő kicsoda. Talán ismernem kellene? Nem hiszem. Egyelőre nem több mit egy melltartóban ácsorgó lány. De gondolom nem átlagos, hisz az a Jeremy Gilbert akit a város ismer nem több mint egy elmeháborodott kölyök aki megrendezte a halálát. Ő a vadászra célzott, arra  a Gilbertre aki ma szabadságot vett ki. Egy percig még gondolkodom aztán újra odakiáltok a lánynak.
-Szerintem így elég nehéz lesz a kommunikáció, most vagy én megyek fel oda vagy te jössz le ide. - Adok ultimátumot közben meg mosolygok. Ennyire nem is választhattam volna rosszabb napot a lazításra. Miért van az, hogyha eldöntöm pihenni akarok valahogy sose jön össze? De ha már kijöttem ide nem vagyok hajlandó kikecmeregni a vízből, azt amit mondtam nem gondoltam komolyan, remélhetőleg Ő jön le ide és nem nekem kell felmenni oda. Lemerülök ismét a víz alá és megpróbálom kizárni a külvilágot. Csak úszom és úszom majd nem sokkal odébb ismét kibukkan a fejem a tükörsima víz alól ezzel felkavarva a tó csendjét. Nézem a hullámokat amiket gyártottam és bolondosan elkezdem számolni. Mint mikor Elena és én kicsik voltunk. A tóparti háznál pont ilyet játszottunk mikor meguntam és ugrani akartam a mólóról, pechemre eltörtem a karom mert a víz nem volt olyan mély mint én azt hittem.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptySzomb. Feb. 15, 2014 5:21 pm

Allison & Jeremy Gilbert









Míg a naplóm olvasom, s írom bele az új gondolatokat, hirtelen egy csobbanás hallatszik a távolból. Felkapom gyorsan a fejemet, talán túl gyorsan is, egy kicsit még meg is roppan egy porc benne. A távolság miatt csak kör körös hullámokat látok a Bányató egy részén. Nem tudom, hogy ki, vagy mi okozhatta a hullámokat. Mivel kíváncsi vagyok mint mindig, ezért becsukom a naplómat, s felkecmergek a földről. Lassan elindulok a holmimmal a kezemben a Bányató partja felé. Vajon ki lehetett az? Ki az aki ekkora hullámokat készít e sík egyenese tó tetején? A szél már alig fúj, már az sem okozhatta a hullámokat, ekkorákat meg pláne nem. De akkor ki? Ki okozta a hullámokat? Fél úton a part felé leteszem a cuccaimat, s óvatosan kibújva belőle, levetem magamról felsőmet, mely alatt egy gesztenyebarna bugyirózsaszín csíkos melltartó találtatik. E cselekedetre két okom is volt. Egy, hogy a napsugarai egyre élénkebben sütöttek, s melengették vékony testemet. A másik pedig az, hogy mi van akkor, ha az a valaki/ valami nem bele ugrott a Bányatóba, hanem beleesett, s akár még az is gondolatba jön, hogy nem tud úszni sem. Tehát mit sem tetézve a pólóm már a cuccaim mellett hevert. Közelebb menve megpillantottam. Egy tini fiú volt az. Tudott úszni, s nem is akárki volt. Jeremy Gilbert, így hívja mindenki. A vadász fiú, ki az ötökhöz tartozik, s testét egy bizonyos tetoválás fedi. Vajon ő is csak pihenni jött? Vagy éppen vadászaton van? Az érdekes az, hogy pont a Bányatónál, pont ahol én is. Talán ő is csak magányra vágyik ebben a megrontott világban – vagyis, városban. Mikor megpillantottam féltem mit szól, hogy egy szál melltartóban vagyok, de nem zavart. kedves voltam, s odaköszöntem neki. Szia, te biztos Jeremy Gilbert vagy, igaz? Sokat hallottam már rólad. Hangzott el őszintén a mondat a számból.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptySzomb. Feb. 15, 2014 9:38 am

Allison és Jeremy
Hogy is lehetne egy szóval jellemezni a mai reggelt? Talán az unalmas nem is volna rá elég kifejező. Egyszerűen képtelen vagyok lerúgni magamról a takarót és végre elszánni magam a munkába menéshez. Pedig várnak a poharak és az idegesítő vendégek akiknek nem mindegy, hogy kockás vagy csíkos a terítő az asztalon. Csoda ha egyáltalán nincs kedvem felkelni? Szerintem nem. Bár igaz, hogy az idő most különösen szép,  az ég zafírkék színű és a nap sugarai is kellemes meleget adnak még itt bent  a szoba mélyén is érzem. Egyáltalán nem olyan nap amit el kellene vesztegetni egy pohártörölgetéséért. Nem is gondolkodva felkapom a mobilom és már hívom is a Grill számát. Második csörgésre fel is veszik. Előkapom a "jaj, de közbe vágott valami" hangsúlyt és ledarálok egy kisebb szöveget. Mikor elhangzik a vonal másik végén a végszó, örömömben majdnem felugrottam fekvő helyzetemből, pedig akkor igen csak bevertem volna a fejem az ágytámlába. Elköszönök és még egyszer elnézést kérek, hogy nem tudok bemenni a munkába majd leteszem. Egy vigyor jelenik meg az arcomon. Hány, de hány alkalommal csaptam be így az igazgatót is mikor semmi kedvem nem volt iskolába menni. Olyankor helyette kint lógtam valahol vagy épp füveztem. Hát igen, a drogos korszak, nem lehet elfelejteni. Nagy nehezen elhatározom, hogy felkelek. Kikeltem az ágyból és elindultam a szekrényhez valami ruháért ami megfelel egy kis edzéshez vagy csak szimplán arra, hogy kilépjek az utcára. Egy farmer és egy kék póló mellett döntöttem. A konyhában bekaptam két falat joghurtot és már léptem is ki a friss levegőre. A szél épp, hogy csak fújdogál. Felborzolja a hajam és egy kis hűvöset nyújt a meleg napsugarak ellen. Kocogásba fogom a tempót és megpróbálom kitalálni ugyan merre is mehetnék ahol csend van és nyugodtan belemerülhetek a gondolataimba. Végül két hely között kezdek vacilálni. Az erdő hűvös ösvényei vagy a bányató ahol akár még  meg is mártózhatok a kellemesen langyos vízben. 75%-kal a bányató nyerte a versenyt. Elindultam az irányába és próbáltam kiverni a fejemből a természetfelettivel kapcsolatos összes problémámat. A mai nap legyen csak az enyém. A vámpírok bírják ki nélkülem ezt a 24 órát. Most csak egy átlagos tinédzser kívánok lenni és semmi több. Se vadász, se szövetséges, se semmi más. Körvonalazódni kezdett a bányató alakja. Talán 10 perccel később már vagy még kevesebb, már be is kanyarodtam azon a kis kitaposott ösvényen ami bevezetett a bányató növényeinek rejteke mögé. Megálltam egy tölgyfának támaszkodva és határozottan tudom, hogy jól döntöttem a mai napot illetően. Itt az ideje, hogy lazítsak és elfelejtsem mi is a kötelességem. Levettem a pólóm és nekifutásból beugrottam a tóba. Majd nagy levegőt véve kibukkantam a víztükör tetején. Hátrasimítottam a szemembe lógó hajam és éreztem ahogy felfrissülök. Ahogy a futástól megerőltetett izmaim ellazulnak. Ennél kellemesebbet el se tudnék jelenleg képzelni. Behunyom a szemem és élvezem ahogy arcomat éri a Nap melengető sugarai. Csend, béke, magány, ezek amikre szükségem van és úgy tűnik most meg is kaptam.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató EmptyPént. Feb. 14, 2014 6:45 pm

Allison & Jeremy Gilbert









Reggel kócos hajjal ébredtem föl. A terasz ajtó nyitva maradt. Lábamat a szél enyhén verdeste. Madarak csiripeltek, és a háznál ólálkodó egyetlen fakopáncs verte a fát, melyben két mókus lakott, kik már unták a folytonos „ébresztőt”. Lassan és fázósan bújtam ki meleg vackom alól, és osontam be a fürdőszobába. Egy hosszú idő elteltével immáron a mamuszomban nyitottam ki a fürdő ajtót, üdén és frissen. Már csoszogás nélkül mentem ki a konyhába, ahol a kávéfőző, és a hűtő várt már oly nagyon. Feltettem a kávémat főzni, s addig hideg élelem után néztem a hűtőben, mely meglehetősen hideg levegőt fújt ki magából. Végül is a natur sajtkrémnél és a pirítósnál maradtam, tehát beüzemeltem a pirítót is. Megettem a sajtkrémmel megkent két szelet pirítós kenyerem, és megittam a magas koffein tartalmú kávémat. Ekkor már ébren voltam. Levetettem köntösöm, és felöltöztem. Kiléptem az ajtón, és egyből tudtam, hétvége van! Mind össze a szél járásából tudtam, ma nincs iskola. És ez csak egyet mond nekem, a szokott, törzs helyemre kell mennem. A bányatóhoz. Ezt is tettem. A bányatónál kerestem egy napos részt, ahol még sem vakulok meg a napfénytől, s oda letelepedtem. Elővettem a naplómat, és írni kezdtem. Elgondolkoztam a jövőn, és a múlton egyaránt. A múltam oly tiszta, de mégis sötét. Az egész életemet arra szenteltem, hogy vámpírokat irtsak. Mint egy vadász, vagy mint egy őrült, megszállott. Bele gondolni abba, hogy eleinte jóra használtam az erőm, de most még is csak ártok vele. Tény ide is elvezetett valami. Jobban mondva valaki. Akit/ akiket vámpíroknak nevezünk. „A mai nap melegét reggel még nem éreztem, ám ahogy kelt fel a Nap, úgy lett melegebb és naposabb az idő. A gondolataim csak jobban cikáztak. Egyedül voltam a Bányatónál, ez ritka dolog. Minden magányos ember vagy akár még szerelmes is ide jár. Egy lélek sincs itt. A reggelhez hasonlóan még mindig fúj a szél. Lágyan lobogtatja hosszú vöröses lila hajamat. Kezeimmel meg támasztottam magam, s fejemet hátrahajtva hallgattam a szellő járását.” Írtam eme sorokat naplóm címeként. Egy idézet erejéig még egy mélyet is szippantottam a levegőbe. „A szél akár a reggeli harmat, oly gyorsan repül el mint levél válik le fájáról” Folytattam az üde gondolatokkal a naplóm írását.

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Bányató Bányató EmptySzer. Dec. 25, 2013 8:47 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Bányató Bányató Empty

Vissza az elejére Go down

Bányató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bányató - pár hónappal ezelőtt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-