world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Adam Lanford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Adam Lanford
welcome to my world
Adam Lanford

► Residence :
new orleans, bayou ••
► Age :
34
► Total posts :
104

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Adam Lanford Adam Lanford EmptyVas. Dec. 15, 2013 3:29 pm




Adam Lanford
BECENEVEK
Az Adam tökéletesen megteszi
KOR
24
SZÜLETÉSI DÁTUM
1989. szeptember 12.
SZÜLETÉSI HELY
New Orleans
FOGLALKOZÁS
zenész
CSALÁDI ÁLLAPOT
nőtlen
FAJ
vérfarkas
PLAY BY
Luke Mitchell
Azt akarod tudni, milyen vagyok? Hamar rá fogsz jönni, ha kicsit is megismersz, mert nem igazán szoktam megjátszani magamat. Gyakran igaz rám, hogy ami a szívemen, az a számon. Nem félek mások képébe mondani a véleményemet, bár ez nem azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat nem tartok meg magamnak. Farkas vagyok, tehát indulatos, könnyen dühbe jövök, és ha bepöccentem, nem is maradok igazán nyugton. Ha magadra haragítasz, gyorsan a képedben találhatod az öklöm. Persze ez a nőkre nem igaz. Az ő esetükben inkább azt választom, hogy szépen hátat fordítok nekik, és levezetem a felesleges energiáimat valami máson. Erre mondjuk ott a bokszzsákom is. Tehát szabadszájú vagyok, és nem épp finomkodásról híres, de ez csak így általánosságban. Tudok jól nevelt lenni, udvarias, kedves… ha akarok. Vakmerő vagyok, de nem hülye. És ravasz, dörzsölt, főleg ha a helyzet úgy kívánja. Igaz, hogy hosszú és nehéz kerülőúttal, de én is befejeztem a sulit, és szeretném még valamire vinni az életben, de egyelőre megelégszem azzal, ami van. Annyi mindent megéltem már, hogy néha úgy érzem, a jég hátán is lazán meglennék. Ha valaki fontos nekem, azért tűzön-vízen képes vagyok átmenni, és nem vagyok épp sértődékeny, de ha valaki keresztbe tesz nekem, ellenem fordul, annak nem bocsátok meg könnyen, és főleg nem felejtek. Ami még elmondható rólam, hogy nem tárulkozok ki könnyedén. Sok haverom van, de nem sok barátom, és még kevesebb olyan személy, akik igazán ismernek. Talán a húgom az egyetlen, akivel igazán őszinte vagyok, legalábbis a saját érzéseimet tekintve, de vele sem mindig.

Ami a külsőt illeti, csak rám kell nézni. Jó vágású fickó vagyok, a huszas éveim közepe felé járva. Rövidre vágott, szőke haj, borosta. Hát igen, a borotva nem a jó barátom. Az alkatomat tekintve egy árnyalatnyival magasabb vagyok az átlagnál, izom van mindenhol, ahol lennie kell. Nem hiába, teszek is róla. Gyakran futok, a legjobb kint a szabadban, a mocsár mentén. És a bennem dúló rengeteg feszültség levezetésére is a sportot választom, hacsak tehetem. Kék szemeimért általában oda vannak a lányok, és ezzel nekem nem is volt bajom addig, amíg az egyik exem el nem kezdett faggatni a benne ülő szomorúság okairól. Öltözködésben egy kicsit sportosabb vonalat követek, de nem szoktam azon görcsölni soha, hogy ma épp mit vegyek fel, csak magamra kapom, ami elsőre a kezem ügyébe kerül.

► érdeklődési kör: A legelső, ami eszembe jut, ha felteszik nekem ezt a kérdést, a zene. Az a szenvedélyem, és ha egyszer megkérdeznék, mit vinnék magammal egy lakatlan szigetre, szerintem a gitárom lenne az első a listámon. Végül is nem egyszer mentett meg már az éhhaláltól is engem, meg a húgomat. Egyébként mindent szeretek, ami zűrös, veszélyes, a nagy bulikat, a veszélyes sportokat, a sebességet, a verekedéseket, a balhékat, amelyek terén hosszú a bűnlajstromom, és az egyetlen dolog, ami miatt még nem züllöttem el teljesen, és sínylődök már évek óta egy börtön rácsai mögött, az a húgom, aki számít rám, és akire vigyáznom kell.

► kapcsolat a családdal: Na hát, ez viszont egy elég bonyolult kérdés. Az egyetlen rokonom, aki tényleg közel áll hozzám, és tűzbe is mennék érte, az Clarissa, a húgom. Tizenhét éves, és nagyjából ennyi idős voltam én is, mint most ő, amikor teljesen rám hárult minden felelősség, és szinte még gyerekfejjel elvállaltam, hogy felnevelem. Az apámat soha sem ismertem, de már hallottam róla egy s mást, de csak egyben vagyok biztos vele kapcsolatban: hogy vámpír, és a születésem előtt változott át valamikor. Anyám több mint egy évtizede él egy kemény átok súlya alatt. Csak havonta egyszer, telihold idején tud emberalakot ölteni. A férje, a húgom édesapja, aki apámként nevelt fel, ő viszont nyolc évvel ezelőtt halt meg. Körvonalakban ennyi lenne.
Bria
23
akad
Az én történetem még valahol a születésem előtt kezdődik. Lehet, hogy nem túl érdekes, de sok szempontból fontos dolgok történtek már akkor is, melyek kihatással vannak a múltamra, jelenemre és jövőmre. Apám, akit soha nem ismertem, és még az igazi nevében sem vagyok biztos, csak átutazóban volt New Orleans városán, amikor megismerkedett anyámmal. Egy futó románc volt az övék, abban sem vagyok biztos, hogy romantikus. Öt-hat éves fejjel hallottam anyám meséjét róluk, szóval az emlékeim sem éppen élesek már. Annyi biztos, hogy kéretlenül és váratlanul bár, de megfogantam, de mielőtt anyám ezt az apró információt megoszthatta volna az édesapámmal, a fater eltűnt. Hetekre… hónapokra… nem is tudom, de hosszú időre. Aztán előkerült, és anyámnak már nagy pocakja volt, apám pedig… nos ő vámpír lett. Azért érkezett egy tucat fajtársával a város szélére, hogy egy kellemes kis vérfürdőt rendezzenek az ott élő vérfarkasokból. Akkor tudta meg, hogy anyám is közéjük tartozik, és hogy én is úton vagyok. Az utolsó pillanatban futni hagyta anyámat, de a többieknek nem kegyelmezett. Édesanyám szerint csak parancsot teljesített. De én sokáig nem voltam vele ilyen elnéző.
A lényeg, hogy végül anyám megúszta, aztán nagyjából öt évvel később megismerkedett egy újabb fickóval, Mike-kal, és két évre rá megszületett a húgom. Mike elvette anyát, és engem is a nevére vett. De nem sokáig élhettük az idilli családi életünket, mert a vámpírok és a vérfarkasok közötti harcok, összecsapások fokozatosan mérgesedtek el, és mindig mi álltunk vesztésre. Azokat, akik még nem húzták el a csíkot a városból, és költöztek el a mocsárvidékre, Marcel, a vámpírok vezetője, aki valamiféle királynak képzeli magát, megátkoztatta. Mike-nak sikerült elrejtenie bennünket a húgommal, de anyámnak nem volt ekkora szerencséje. A boszorkány mágiája rajta is fogott. Azóta él farkasként a vadonban, és változhat vissza emberré havonta csupán egyszer. Nagyon rosszul viseltük a dolgot, de Mike-nak köszönhetően átvészeltük valahogy. Ő soha nem hagyott bennünket cserben. És a teliholdas éjszakák ezentúl egy féle családi ünnepnek számítottak, amikor hosszú idő után végre újra és újra kicsit együtt lehettünk az anyánkkal. Azt nem mondhatnám, hogy teljesen beletörődtünk, inkább csak vártuk az alkalmat, hogy ezért bosszút állhassunk, és valahogy visszafordíthassuk a dolgot. Ahogy idősödtem, ez a vágy is csak erősödött bennem.
A tizenhatot épp csak betöltöttem, amikor Mike és én összetűzésbe kerültünk egy-két vámpírral. Ő halálos sebet kapott, én azonban… A verekedés közben véletlenül megöltem valakit. Baleset volt. Legalábbis szeretem ezt mondogatni magamnak, de én sem hiszem el teljesen. Azóta sem tudom pontosan felidézni, hogy is történt. Kiabálások, dulakodás, felvillanó sárga szemek, és kivillanó hegyes fogak. Aztán az egyik vérszívó megtámadta a nevelőapámat, én pedig nem igazán figyeltem, hogy mit teszek. Az egyik pincérlányt lesodortam a lépcsőről. Meghalt. Ennyi a lényeg. A hely elnémult, szinte teljesen ki is ürült, én meg ott maradtam a halott pincérlány és a haldokló apám között. Mindkettő eltávozása teljes mértékben megváltoztatta, felforgatta az életemet, és ezt már akkor, ott térdelve is pontosan tudtam előre. Ketten maradtunk a húgommal, Clarissával. Ő csendben viselte a gyászt. Én azonban tomboltam. Dühös voltam a világra, mindenkire, főképp a vámpírokra, és első sorban magamra. Magamat hibáztattam Mike miatt, fájt is az elvesztése, és féltem is a felelősségtől, ami a halálával rám szakadt. És ott volt még az események másik oldala. Tudtam, hogy mivel jár az, hogy kioltottam egy életet, hisz farkasok között nevelkedtem. Tiniként én is egy szörnyeteggé váltam, de nem a csonttörések jelentették a legnagyobb problémát. Épp elegen éltek körülöttem olyanok, akik segítettek nekem megtanulni, hogyan hozzam ki a legjobbat abból, ami lettem. A legfájdalmasabb rész az volt, hogy a hónap egyetlen olyan éjszakáján, amikor korábban legalább néha találkozhattam az anyámmal, most én jártam az erdőt farkas alakjában. Elvesztettem mindkettőt végleg: az anyámat és a férfit is, aki felnevelt. De Clarának sem maradt más rokona rajtam kívül. Meg kellett emberelnem magam, és gondoskodni róla, ha nem akartam, hogy őt is elvegyék. Hisz még csak kilenc éves volt. Döcögősen indult, és később sem ment túl jól, hogy felelősséget vállaljak érte. Sok olyat tettem az életben maradásért, amire nem vagyok büszke. Sőt! Most sem én vagyok a tökéletes felnőtt példa, akire felnézhetne. De azért megteszem, ami tőlem telik. Egy időben foglalkoztam kisebb-nagyobb betörésekkel, és volt néhány kocsilopásom is. Szűkösebb időkben az utcán zenéltem, azzal gyűjtöttem össze annyi lóvét, hogy legyen mit ennünk. Aztán az egyik haver apja felvett a kocsmájába csaposnak, később ráébredt, hogy a színpadról több vendégek tudok neki becsalogatni. Azóta zenélek nála, annak már két-három éve.
Az igazi apámmal sosem volt alkalmam megismerkedni, vagy találkozni, de biztos vagyok benne, hogy tud rólam, és azt hiszem, vigyáz is rám. Sokáig gyűlöltem, haragudtam rá, és őt okoltam minden szerencsétlenségért, ami az életben ért. Aztán rájöttem, hogy ezekben az időkben, amiket most élünk, amilyen a helyzet most a farkasok és vámpírok között, mindkettőnknek jobb úgy, hogy nem hallunk egymásról. Mégis tudom, hogy figyel rám, mert többször vásárolt ki egy névtelen fickó a börtönből, amikor valami balhéval oda jutattam magam. Nem egyszer mentett meg valaki az utolsó pillanatban, amikor a nagy számmal szinte halálra verettem magam. Történt olyan is, hogy az éhhalálból rántott vissza egy ételcsomag, és vannak egyéb példák, amelyekből tudom, hogy igazából sosem hagyott teljesen magamra. De nem vagyok benne biztos, még így sem, hogy meg akarom-e ismerni.
Vissza az elejére Go down



Chantal Frost
welcome to my world
Chantal Frost

► Residence :
✘ New Orleans
► Age :
27
► Total posts :
34

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Adam Lanford Adam Lanford EmptyVas. Dec. 15, 2013 4:49 pm




GRATULÁLUNK, ELFOGADVA!


Azta. Régen érintett már meg ennyire történet, de ahogy elolvastam mi történt a családoddal... Fogadd őszinte részvétem a mostohaapád miatt.
Ami különösen tetszett az egészben, hogy egy egészen másik oldaláról közelíted meg a New Orleans-i vérfarkasok életét, hiszen te is egy voltál közülük és mindennap el kell viselned az átok büntetését, hogy nem lehettek együtt az édesanyáddal. De nem kell feladni a reményt - mintha változást éreznék a levegőben...  Nyamm
Nem maradt más hátra, minthogy nevet és arcot fogalj, mielőtt betennéd a lábadat New Orleansba.

Vissza az elejére Go down

Adam Lanford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Adam szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Slaves of the moon-