world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Városhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyKedd Szept. 09, 2014 2:41 pm



Who the hell are you?
Sadie & Jo


Miért is ajánlkozom? Mert nincs veszteni valóm. Nem hiszem, hogy olyan nagyot tudna nekem ártani ez a nő. Családom csak a bátyám van, vagy volt, még az is lehet, hogy elkapta valaki. Mindegy, ki fogom deríteni ezzel a nővel, vagy nélküle is akár. Nem nagyon köt semmi érzelem a munkámhoz, ha annyira akarja, segítek. Úgyis unalmas az én kis életem manapság. Ráadásul vadászni egész kellemes dolog tud lenni, ha a feszültség levezetéséről van szó. Bár nővel nem dolgoztam soha kettesben, talán megoldható. Ha nem, akkor majd a kezembe veszem az irányítást. Vagy nem. Még az is lehet, hogy majd a háttérbe vonulok, és eljátszom a harcot. Ki tudja, mit akar ő tudni a bátyámról? De az is lehet, hogy csak egy ürügy volt Darren és csak arra kíváncsi, hogy vadászom.
- Én nem azt mondom, hogy nem hasznosak, de én csak a legvégső esetben használom őket - bár nem tudja, de lapul a csizmám szárában egy csinos kis tőr, ami hosszabb, mint a megszokott tőrök, és annak is igen jó hasznát tudom sokszor venni. Persze fejet levágni nem tudok vele, de a szorult helyzetekből nem egyszer húzott már ki. Több fa karóm is van, amit megjelöltem a családi jelünkkel, egy most a belső sebemben kapott helyet. Ha egy rendőrségen kipakoltatnának, elég érdekesen néznének rám, és nagy valószínűséggel bekasztliznának. De mindig is ügyesen el tudtam kerülni az ilyen igazoltatásokat, szóval még ittas vezetésért sem kaptak el. Bár nem hiszem, hogy az lenne a legnagyobb bajom. Mindenesetre nagyon tetszik, ahogy elévődünk a másikkal annak ellenére, hogy nem szokásom a "barátkozás". Nem mondom, hogy szimpatikus nekem a nő, de egyelőre semmi okom arra, hogy ellenségként tekintsek rá. Remélem ez így is marad, vagyis neki kell remélnie.
- Mi ez, valami vizsga? Azt hittem, segítség kell, te meg itt a profizmusomat kérdőjelezed meg. Mond csak igazából kinek dolgozol, hm? - kérdezem közelebb hajolva hozzá, hogy ismét felvehessem a szemkontaktust, hátha azok a szemek elárulnak valamit. Persze mivel már beleegyeztem, nem hátrálok ki a segítségadás elől, mégis az a kis manó, amit bizalmatlanságnak hívnak, folyton itt sipákol, hogy fújjak visszavonulót.
- Tök mindegy. Mutasd az utat... - jelentem ki, miután leugrottam a székről, és magamhoz vettem a maradék kávémat. Kérdés nélkül elindulok kifelé, hogy ott cigarettát előszedve gyújthassak rá. Ha kiért, akkor hallatom ismét a hangomat. - Két kocsi. Te mész elől - jelentem ki határozottan. Én tudom, merre akar menni, de remélem ő is tudja, és nem csak elejtett egy-két hallott információt. Még ha nem is tudja, ez egy vizsga, amit én állítottam fel. Nem fogom önként elvezetni az egyik kisebb csoport vámpírhoz. Azt hiszem egy elhagyott pubban tanyáznak, ahová szinte csak ők járnak. Most valószínűleg még alszanak, tehát a könnyebb megoldás a rajtaütés verbénagránáttal. Eléggé legyengíti őket, és amíg regenerálódnak le tudok csapni. 8-10 vámpír még nem a világ vége, talán egyedül is elbírnék velük..

† music: music † note: - † words: 469

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:05 pm


Jeremy & Holly

Sosem gondolkodtam azon, hogy miért Jer mentett meg, miért nem fogadott örökbe egy másik ember, aki ténylegesen az is. Nem volt valahogy időm ezen tanakodni, mindig elfoglalt valami. De most, hogy így felhozódott a téma nem is szeretnék ezen töprengeni, ez misztikus és én szeretem ezeket a dolgokat. Nem is szeretném, ha máshogy lett volna ez az egész.
- Ha egy normális egyetemista lennék? Szerintem hozzám sem szólnál, vagy én hozzád. Meg amúgy is, akkor sem mentem volna Mystic Fallsba. Ezt az egészet a vérfarkasos dolognak köszönhetjük. – mosolygok rá kedvesen és egy ideig csak nézem őt.
Milyen ártatlanul néz ki mikor nincs nála halálos fegyver, mikor nem akar vámpírok után nyomozni, majd miután elkapta őket nem akarja megölni őket. Így egy gondtalan gyereknek látszik, akarom mondani 18 éves fiatalnak, aki nem is meggyötört. Pedig mennyi minden történt vele az elmúlt években, fel is nézek rá valamilyen szinten. Én sosem lennék képes ilyeneket véghezvinni, mint amilyeneket ő tett. Jó párszor visszajött már a halálból, jobb, mint Jézus. És ez vicces.
- Nem szoktam ilyeneken gondolkodni…. nem is akarok. Szeretem a spontán dolgokat, ez pedig tényleg az volt. – simogatom a karját, majd mikor a hátára fekszik és olyan, mint egy aludni készülő kisgyerek akkor elmosolyodom. Nincs, hogy ne kövessem ebbe az álomvilágba.
- De, jól esne egy kis pihenés. Megengeded? – kérdezem kicsit zavarban léve, majd ha bólint akkor a vállára hajtom a fejem és lehunyom a szemem. Olyan jó érzés végre a legjobb barátom mellett lenni. Imádok vele lenni, ehhez kétség sem fér.
-Szeretlek Jer. – suttogom karjába, lehunyt szemmel félig az álomvilág határánál. Köszönöm neki szépen, hogy itt van velem. Egyszerűen imádom őt, nem tudok ellene tenni. Remélem még sokáig élvezhetem a társaságát, nem szeretnék búcsút inteni neki, vagy a barátságának.



// köszönöm a játékot, majd még játszunk. ^^ hug 
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptySzer. Jan. 22, 2014 8:26 am

Holly és Jeremy
Elég csak ránéznem és tudom úgyse tudnék nemet mondani neki. Beveti kiskutya nézését amitől tudja, hogy olykor elolvadok. Elmosolyodom és egy pillanatra felötlik bennem, hogy mi lenne ha nemet mondanék. De nem, nem vagyok ennyire gonosz.
Hát ha már ilyen nagyon szépen kéred, rendben, nem fogok vadászni és csak rád szentelem az időt, amennyit csak akarsz. - Még magam is meglepődöm mennyire hamar rátudott beszélni, hogy dobjam el egy kis időre a hivatásom. Még mindig nem ismerem eléggé ezt a lányt ahhoz, hogy ellent tudjak mondani neki, talán soha nem is fogom megismerni teljesen. De minden úgy jó ahogy van. Odahajolok hozzá és megpuszilom.
-Én nagyon örülök annak, hogy vérfarkas vagy. Ha egy Egyetemista lány lennél, mihez kezdenék veled? Talán soha nem is ismertelek volna meg. De így nem csak, hogy különleges vagy, de képes voltál arra is, hogy rábeszélj újra bízhassak valakiben. - Dőlök neki a szép magas fának amit most a lágy szellő simogat. Sok olyan dolog van amit szívesen elfelejtenék vagy csak egyszerűen átsiklanék felette. A mai nap viszont olyan amit mindörökké magamban akarok őrizni. Tekintetem átsiklik a fáról Hollyra. Csak nézem és nem is tudom, hogy miért, de elkap egy megérzés amit meg kell vele is osztanom.
-Holly, amikor megláttalak annak a sintérnek a kezei közt, honnan tudtam, hogy vérfarkas vagy? És te honnan tudtad, hogy bízhatsz bennem? - Ez eddig eszembe se jutott, de igaz. Egyből tudtam, hogy mi ő és azt is tudtam, hogy segítenem kell neki. A sors vagy valami magasabb, ami azt sugalta tegyem meg. Mióta be tettem a lábam New Orleans területére mintha egyre többet tudnék meg az én drága Hollymról. Máskor is szoktunk beszélgetni, de mintha most valahogy elmondanánk egymásnak, félelmeinket, kívánságainkat, mindent. Behunyom a szemem és élvezem ahogy a lágy szellő simogatja a bőröm. Hirtelen elálmosodom. Éberségem lankad, pedig ezt nem szoktam hagyni, túl biztonságosnak tűnik itt minden, talán ezért nem aggódom minden fűszál rezzenésére. Álmos vagyok. Egy pillanatra résnyire kinyitom a szemem. Csupán egy kérdés erejéig.
-Nincs kedved pihenni egy kicsit? - Ütögetem meg mellettem a helyet majd újra becsukom a szemem. Végül is így is lehet beszélgetni, ha meg elaludnánk hát oda se neki, legalább kipihentek leszünk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Jan. 12, 2014 3:46 pm


Jeremy & Holly

Nem akarom gyerekként kezelni, de néha nem ad más választást. Olyan csökönyös, mint egy öszvér és hiába próbálnám jobb belátásra bírni nem hagyja magát. Sose szeretném kiűzni belőle ezt a vadászos dolgot, sőt más körülmények közt támogatnám is a Marcel, vagy a jobb kezei ellen folytatott harcát de nem ma. Ki tudja még mennyi időt tölthetek vele együtt? Az pedig, hogy minden áron elakar menni este vagy egy nap vadászni csak elkeserít. Tehát elsősorban nem rám volt szüksége, csak egy lakásra ahol aludni tudhat, elbújhat míg itt tanyázik.
És ki lenne erre a legalkalmasabb személy, ha nem én? Én aki feltétel nélkül szeretem, és bármit megtennék érte. Tudom, hogy ő is mindent megtenne annak érdekében, hogy biztonságban tudhasson de elsősorban a barátomra van szükségem nem pedig a biztonságra. Ha vannak barátaim, akkor már félig biztonságban vagyok, nem? De.
- Reménykedtem benne, hogy ekkora öngyilkos hajlam még benned sincs. – valamennyire megnyugszom, de teljesen nem vagyok képes lehiggadni. Egyre csak az jár a fejembe, hogy mi lesz ha történik vele valami. Én leszek a hibás, mert nem vigyáztam rá, magamat okolnám, végül magamba zuhannék és puff. Itt lenne a vége az én életemnek is, szeretem Jert ezért nem is tudom elképzelni az életemet nélküle. Nem is akarom igazából.

Próbálok nem gondolni ilyenekre, inkább az eget kezdtem el kémlelni és ez megnyugtat. Olyan jó, hogy léteznek a földön olyan emberek, akiknek nincs semmi dolguk. Nem tudnak Marcel királyságáról, nem félnek a teliholdtól, és nem kell varázslatokat csinálniuk.
- Szerintem ez jól hangzik, én szívesen lennék egy hétköznapi személy, akinek nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznia. – vallom be elpirulva, majd egy mandarint elővéve folytatom. – Ha most nem lennék vérfarkas, akkor Londonban élnék, ott akartam mindig is egyetemre menni. De nem lehet. – sóhajtok lemondóan.
Muszáj olyan helyre költöznöm, ahol vannak falkatársaim, ahol nem vagyok egyedül, mert az igazság az, hogy nem bírom az egyedüli átváltozásokat. Mindig kiborulok mikor a többiekkel vagyok, hát ha egyedül lennék el se tudnám képzelni mi lenne. Csak annyi biztos, hogy rossz lenne.
- Kérlek szépen Jeremy Gilbert most ne játssz hőst, hanem légy velem. Alig jut időm a barátaimra, most pedig lenne te meg lepasszolnál. – nézek rá kiskutya szemekkel, és remélem nem fog galád módon nemet mondani a kérésemre.
Remek lenne, ha nem menne vadászt játszani a Loony toonsos meséből, aki mindig Tapsi Hapsira vadászott. Vicces mese volt, meg a prérifarkasos is, legalábbis kiskoromban annak találtam, ma már idegesítő és kissé fájó is, hogy egy hozzám közeli állatot így kigúnyolnak.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Jan. 12, 2014 10:15 am

Holly és Jeremy
Kiakaszt ahogy folyton megpróbál lebeszélni mindenről. De most az egyszer azt hiszem nem fogadom meg a tanácsát. Tudom, hogy kik ülnek a város trónján. És azt is tudom, hogy Klaus-szal szemben esélyem sincs. Már bizonyította, hogy jobb vele jóban lenni. De senki nem mondta, hogy nem ritkíthatom a belsőbb köreit. Kit érdekel, hogy napfénygyűrűvel rendelkeznek vagy sem? A vámpír az vámpír, fényes nappal és éjszaka is.
-Holly, ismerem Klaus-t és Marcel-ről is sok "jót" hallottam már. Megnyugodhatsz, nem fogok karóval nekik rohanni. - Nem tudom mit gondolhat most Holly, de azt hittem ismer már annyira, hogy tudja, képes vagyok igazán nagy hülyeségekre is. Viszont most az egyszer tényleg nem ekkora nagy hülyeségre gondoltam. A nagyvad jelen esetben Marcel és Klaus jobb kezeit jelenti. Nélkülük ők sem jelentenek valami sokat.
-Holly, hogy mit csinálnék ha nem lennék vadász és nem tudnék a természetfelettiről? Gondolom egy iskolapadban ülnék egész álló nap és utána zsebpénzért dolgoznék a Grillben. Utána meg szép lassan egy unalmas családapává változnék akinek első a munkája és utána a családja. Igazából remek kérdés mi lenne akkor. Sose találkoztunk volna és soha nem kockáztatnám az életem azzal, hogy ide jövök. Egyszóval maga a pokol volna az életem. És te mihez kezdenél? - Teszem fel a kérdést én is. Kíváncsi vagyok Ő mit tenne ha átlagos lenne. Az életem már olyan amilyen. Fura ezt mondani, de nem tudnék már úgy élni ahogy a természetfeletti história előtt. Az a srác aki akkor voltam nem, hogy nem találta a helyét, de nem is volt abba a világba való. Úgy érzem amit most csinálok az nekem való. És az amivé váltam hozott össze olyan emberekkel akik különlegesek számomra. Itt van például Holly. Őt nem ismerni igazán bűn. Mosolygok.
-Ha neked úgy jobb, akkor még átgondolom ezt a vámpírvadászos dolgot. Még lehet az is, hogy ha nagyon szépen kérsz, míg itt vagyok felhagyok a vadászással - Nehéz lesz megállni, de ha Holly ettől megkönnyebbül akkor már megérte.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyPént. Jan. 10, 2014 10:01 pm


Jeremy & Holly

Jó ötlet volt tőlem ez a kiruccanás, nem csak Jernek, hanem nekem is jót tett. Sikerült mindent és mindenkit, legfőbbképp Tonyt kivernem a fejemből. Nincs ellenemre az, hogy lakótársam legyen örülök is annak, hogy nem kell egyedül laknom de akkor is. Félek tőle, az a tény miszerint hullákkal dolgozik nem épp megnyugtató. De itt lenni, és csak nézni ki a fejemből, lenni Jerrel és beszélgetni értelmetlennek tűnő dolgokról tökéletes kikapcsolódást nyújt.
- Sokkal nyugodtabban engedlek így el. Nem mondom, hogy örülök a dolognak… de így kevésbé fogok aggódni érted. – tisztában vagyok azzal, hogy Jeremy már nem kisgyerek, betöltötte a 18. életévét de még mindig olyan fiatal, és attól mert vadásszá vált nem kéne így élnie az életét.
Szeretném, ha normális életet élne, varázslatos és különös dolgok nem tudásának árnyékben, mert tudnám, hogy biztonságban van. Annyiszor meghalt, mégis visszajött, de mi van ha egyszer véget ér a nóta? Elhúzzák felette is a muzsika utolsó hangját és akkor filmszakadás. Mi lesz vajon azokkal az emberekkel, akik szeretik…
Ha másfelől közelítem meg a dolgokat, akkor reálisnak találom a halál utáni vágyát. Mindenkije ott van, Anna is a túlvilágon várhatja… Fogalmam sincs, hogy mit mondjak, tegyek a megbántás elkerülésének érdekében.
Elveszem a táskából az összenyomott ételek seregéből az innivalómat, és kibontom az üveget, hogy ihassak belőle. Meleg van, ráadásul a testhőmérsékletem is nagyobb, mint az átlagos embereké így elviselhetetlen szokott lenni a hőség. Olyan, mint egy vastag bundaréteg lenne ilyenkor is rajtam, nem csak teliholdkor.
- Ne legyél benne ennyire biztos. Úgy utálom mikor az emberek negatívan vélekednek a jövőjükről. Sose tudhatod, hogy megéled-e vagy sem. Majd a halálos ágyadon megengedem, hogy kijelents ilyen dolgot, de addig nem. én mindig a dolgok pozitív oldalát próbáltam nézni, hogy ne vesszek el ebben a világban tele szörnyűségekkel. Magamat is ezzel bíztattam, mikor tudatosult bennem az, hogy megöltem egy személyt. Nem bocsájtottam meg magamnak, de rájöttem nem tehettem semmi mást.
Érdeklődve hallgattam, amit mondana szeretne nekem. Nem szóltam bele, csak vártam, hogy elmondja amit meg akar velem osztani, nézek és igazából nem hiszem el, amit mondani akar, ugyanakkor nem tartom kizártnak a dolgokat. Biztos voltam benne, hogy kirándulása egyik célja a vámpírölés. Csak reménykedtem abban nem a felső résszel akarja kezdeni.
- Nem akarlak lebeszélni… de a felső réteg nem neked való Jer. Ott olyanok helyezkednek el, hogy Klaus, Bekah és Elijah, valamint Marcel the King és a csatlósai, akiknek napfény gyűrűt adott. Ne kezdj ki velük, a többieket nyugodtan, de velük inkább ne packázz. – próbálok valami okot kitalálni, hogy ne velük kezdje a mészárlást, mondjuk ez tényleg így is van. Ezek azok a nevek melyektől az ember New Orleansban összerándul.
- Megbízom benned, hiszek abban, hogy nem csinálsz nagy hülyeséget. Inkább beszéljünk másról… - zárnám le a témát, ha hagyja de valami azt súgja nem lesz nyert ügyem. Rossz emberrel álltam le veszekedni, pedig nem volt célom összetűzésbe kerülni Jerrel.
- Ha nem lennél vadász, és nem is tudnál a természetfeletti létezéséről szerinted most mit csinálnál? – kérdezem érdeklődve, hátamra dőlve úgy nézve az eget. Remek hely.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyPént. Jan. 10, 2014 5:50 pm

Holly és jeremy
Igazán vicces ahogy megpróbálja megszerezni a táskát. Végül a csiklandozástól engedve arrébb gurulok és hagyom, hogy megszerezze a zsákmányt. Látom rajta, hogy nem érintette valami jól, hogy vadászni szeretnék, mintha egy kicsit aggodalmasabb lenne a kelleténél.
-Holly, engem nem kell féltened, tudok magamra vigyázni. Nekem ez csak egy kisebb szórakozás. Megértem ha neked nem az. Ígérem nem öletem meg magam. - Teszem a kezem a szívemre közben meg mosolygok a szituáción. Utoljára még az oviban ígértem meg így valamit. Belenézek a hátizsákba ahol egy csapat enyhén össze passzírózott szendvics várta, hogy elfogyasszák. Nem nyújtottak valami bizalomgerjesztő látványt. Elnevettem magam. Hát ez a jutalma annak aki ráfekszik egy kajával töltött hátizsákra. Kiveszem belőle az innivalót és odanyújtom Hollynak. Olyan jó érzés itt üldögélni, semmit tenni, még az időt se tudom merre jár éppen. Egy pillanatra elkomorodok. Holly nem tud mindent. Nem csak vámpírokat akarok ölni. Hanem A vámpírokat akarom megölni. New Orleans veszélyes rétegével akarok leszámolni, hogyha Őt itt kell hagynom biztonságban tudhassam és otthon mikor lefekszem aludni ne az legyen az utolsó gondolatom, hogy Ő veszélyben lehet. Attól tartok ha ezzel most kitálalnék tuti biztos, hogy kiakadna és a szép délutáni időt tönkre tennénk egy hatalmas nagy veszekedéssel. Én az én igazamat védeném Ő pedig megpróbálna lebeszélni ami nem sikerülne. Viszont ha nem mondom el neki akkor én érezném magam szörnyen mert titkolóztam a legjobb barátom előtt.
-Honnan veszed, hogy lesznek unokáim? Nem hiszem, hogy azt a kort én megélném. - Jelentem ki. Sajnos amiben most élünk nem épp leányálom. Már így is meghaltam kétszer ha nem számoljuk a saját beleegyezésemmel a harmadikat. Csoda, hogy visszatértem. Az őrangyalom nagyon szerethet.
-Holly, mondanom kell valamit. De kérlek ne akadj ki. - Kezdek bele a dologba aminek részben köze van ahhoz is, hogy az öregkor távol áll tőlem.
-Szóval...mikor azt mondtam, hogy vámpírokat akarok vadászni, arra gondoltam, hogy a nagyvadra megyek. Nem azért mert megakarom szegni a neked tett ígéretem csak tudom, hogy azzal védhetlek meg ha biztonságossá teszem a várost a vérfarkasok számára. És meg ne próbálj lebeszélni, már eldöntöttem. - Fordulok el tőle és várom hogyan reagál majd.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Jan. 05, 2014 5:42 pm


Jeremy & Holly

Utálom mikor valaki kihasználja a kisebbségemet, azt hogy nekem nincsenek akkora izmaim, mint egyeseknek itt mellettem. Mégis viccesnek találom, ahogy védelmezi a táskát ezzel idegesítve engem.
- És mégis mi az a dolog, amit szeretnél tőlem? A szendvicsek, amiket kaphatnál a táskámba vannak, a lakásomba már befészkelted magad… mi másra fájna még a fogad? – nagy szemekkel tekintek a következő mozdulatára. Mi az, hogy ráfekszik a táskámra maga alá temetve annak egész tartalmát? Hát őt nem tanította meg senki, hogy olyan táskára, ami tele van kajával nem szoktak ráfeküdni? – Aj már, nézd mit csinálsz az ételünkkel! Mindet összenyomod. – morgolódok, mint akit tényleg megviselne pár összenyomott szendvics, vagy egy félig megnyúzott paradicsom.
Gyanakvó lennék? Hogyne lennék az, ha egy vadász a legjobb haverom? Tudom mi a feladata, hogy miért akar egy hozzá hasonló ember New Orleansba jönni mégis reménykedtem abban, hogy míg itt tartózkodik elfelejti ezt a vámpíros dolgot. De a tekintetében látom, hogy alig várja az ajtó kinyitását, mert már át is lép a küszöbön. Ha valami baja esik akkor úgyis magamat fogom hibáztatni, hiába is tudom, hogy mi a munkája. Vajon amikor valaki vadász lesz, akkor kap munkaköri leírást és életbiztosítást? Na jó Holly, ilyen badarság is csak neked juthat eszedbe.

- Ha annyira akarod, és látom, hogy akarod, akkor kaphatsz két napot, amin vámpírokat üldözhetsz. Az úgy neked is jó? – kérdezem tőle érdeklően, aggodalommal megtelt hanggal. Nem támogatom a dolgot, de ha nem teszem meg akkor elfog szökni és majd rághatom a körmöm azon gondolkodva, hogy merre van. Így legalább tudni fogom, hogy melyik az a két nap mikor le kell foglalnom magam, hogy még csak meg se forduljon a fejembe a megkeresése. Ismerem már magam annyira, hogy elmenjek utána és hazaráncigáljam, vagy anyatigrisként viselkedve megvédjem valakitől, akitől nem kéne. Fel kell fognom, hogy már nem kisbaba.
- Biztos lehet abban, hogy kapsz dedikált példányt, bőrkötésben és képekkel illusztrálva, hogy élvezetesebb legyen az olvasása. Majd olvashatod ezt estmeseként az unokáidnak. – nevetek hangosan, és örülök ennek az ötletnek. – Ha még sokat bíztatsz a végén meg is írom. A kislányok úgyis rajonganak mostanában ezekért a természetfeletti dolgokért. Kiskoromban én is mindig égtem a kíváncsiságtól, de mára már azt kívánom bárcsak nem ebben a világban élnék. – sóhajtok lemondóan, majd nekirugaszkodom és megpróbálom megszerezni a hátizsákomat.
Hirtelen ötlettől vezérelve Jeremy fölé kerekedek és elkezdem csiklandozni, mint még eddig soha senkit. A combján ülök és úgy csiklandozom lefogva ezzel valamennyire a lábát.
- Most azonnal add ide azt a táskát, szomjas vagyok! – törlöm meg a szememet a könnyektől, amik a nevetés miatt elkezdtek potyogni. Következő kérdésére és megjegyzésére lefagy az arcomról a mosoly, sóhajtok.
- Igen, egyedül is foglak hagyni… csak egyet kérek. Ne ölesed meg magad, fontos vagy számomra Jeremy, és ha történne veled valami… azt nem bocsájtanám meg magamnak.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyPént. Jan. 03, 2014 12:49 am

Holly és Jeremy
Viccesnek találom ahogy próbálkozik a táska elérésével.  Kár, hogy most gonoszkodó kedvemben vagyok.
-Szóval a táska kellene? – Intek a fejemmel a mögöttem lévő tárgyra. Közben meg mosolygok mint a vadalma.  Milyen rég is volt, hogy valamin ilyen jól szórakozom.
-Hát az a gond, én annak a híve vagyok, hogy valamit valamiért. – Nevetek fel.  Majd még hátrébb dőlök, hogy a táska végérvényesen elérhetetlenné váljon. Közben meg azon gondolkodom amit mondott. Le akar foglalni egész ittlétemre.  Túl okos ahhoz, hogy át tudjam vágni. Pedig abban biztos lehet, hogy nem fogok egész végig várost nézni. Nekem a vadászat az életem és itt a nagy lehetőség, hogy igazi nagy vadra menjek. Itt aztán bőven találni veszélyes, tapasztalt vámpírt.  Akárhogy akar is megvédeni , nem figyelhet rám örökké, nem vagyok már gyerek akinek felügyeletre van szüksége. Szeretem Holly-t, és ezt tudja ő is, de szükségem van arra, hogy a saját fejem után mehessek. Hogy a saját hibáimba eshessek. Még ha az a hiba óriási is és az életembe kerül. Annyi mindent veszítettem már el, hogy a halál megváltás lenne. Egyedül csak azoknak fájna akiket hátrahagyok.
-Szóval készülsz kiadni egy könyvet a dilinyós szellemeket látó vadászsrácról és rólad? Már most érdekesen hangzik. Kérek majd egy díszpéldányt. Tiszta komédia a kettőnk élete, érdemes lesz majd visszaolvasni. – Tetszik Holly ötlete. Biztos képes lesz megírni is hatalmas sikere lesz.  Én meg majd elmondhatom, bizony ismerem ezt a remek írónőt. Míg ő milliárdokat zsebel be a könyv kiadása után én megmaradok annak az egyszerű vadász srácnak aki megmentette őt egy állatmenhelyről. Fura sztori, kicsit fura emberekről, ez érdekli manapság a fiatalságot, látszik megöregedtem korom ellenére, mert hogy én inkább tudomást se vennék ezekről a természetfeletti dolgokról. A tini lányok meg mit meg nem adnának a vámpírságért, na igen ez se normális teljesen. Látszik, hogy az embereknek fogalmuk sincs arról mi folyik körülöttük. De talán jobb is így.
-És mit tervezel a városnézésen kívül? Tudod, hogy nem vagyok egy órákon át épületeket nézegető srác. Kicsi a türelem küszöböm. Ugye egyedül is fogsz hagyni néha? Megjegyzem nem vagyok már öt éves és tudok magamra vigyázni. – Talán egy kicsit magasabb hangsúllyal fejeztem ki magam, de tudtára kell adnom, nem zárhat el a hivatásomtól csupán azért mert félt. Ennyi erővel én is megtilthatnám, hogy egyedül sétálgasson az utcán mert féltem mindentől ami egy kicsit is veszélyes. Hiába mondanám neki, nem figyelne hisz kölyöknek tart akire figyelni kell még. Nehéz az élet. És még csak az elején járok.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 2:16 pm


Jeremy & Holly

-Ezt örömmel hallom, mert mára ezt tudtam kitalálni. Holnap meg belevetjük magunkat az igazi életbe, körbevezetlek a városban. – osztom meg vele az ütemtervemet és remélem nem lesz ellenére az, hogy nem fogom egyedül hagyni. Ismerem már annyira, hogy tudjam mire képes és ezt ő is tudhatja.
A város nyüzsög a vámpíroktól és én nem fogom megengedni neki, hogy itt végezze a hivatását. Elhiszem, hogy minden vágya a vámpírvadászat de addig nem fogja megcsinálni míg az én felügyeletem alatt van. Ha akkor próbálkozik vele mikor az egyetemen vagyok és meghal… hát akkor Elena tuti megöl, vagy ehhez hasonló dolog.
Nem, Holly ilyenekre ne is gondolj. Nem feltételezheted azt, hogy a legjobb barátod azért jön el a városodba, hogy megölesse magát. De akkor mégis miért gondolom ezt? Talán azért mert már nagyon ismerem a barátomat, aki megmentette az életemet. Sokat köszönhetek neki, de akkor sem tudnék azzal a tudattal élni, hogy miattam halt meg… az én városomba…
- Jól éreztem ott magam, csak a tömegiszonyom kijött a túl sok pia mellett. Tudod, hogy én nem szoktam inni és egy kis adag is rendesen betesz nekem. De ettől eltekintve nagyon jól éreztem magam veled. – megsimogatom a karját, hogy ne higgye azt, hogy csak azért mondom, hogy megnyugtassam.

Az is az egyik célom de tényleg jól éreztem magam vele. Táncolni is remek volt, mivel régen táncoltam… sőt úgy istenigazából nem is táncoltam még bálon se. Amikor elballagtam akkor is elbénáztam a szalagavatón a táncot, amit persze senki nem vett észre de én akkor is égtem miatta. A párom is látta, de nem nevetett ki hanem megnyugtatott így végig tudtam táncolni az egészet. Remek volt.
- Ha öreg leszek és már nem lesz semmi dolgom, akkor megírom a barátságunkat könyvben, és eladom, mint fantasy könyv. Szerintem nagyon örülnének az emberek neki. De nem a rendes neveket fogom használni, nehogy megkeressenek téged. – osztom meg vele hirtelen jött ötletemet és akaratlanul is elnevetem magam.
Elképzelem, ahogy tinédzserek több ezrei olvassák a könyvemet, ami egy vadász és egy vérfarkas barátságát írja le, akik teljesen elvesztettek mindent. Ő elvesztette a szüleit, én az anyámat és a vérszerinti apámat, de mindegyikünknek van mosolyogni valónk.
Szemtelen kisfiú. Elállta az utamat így nem férek hozzá a hátizsákomhoz… ejej. A fejemet ingatom és próbálok átnyúlni kevés sikerrel.
- Igen, ott van mögötted a táskám. Megkaphatnám? Abban van minden kaja. Ha lennél szíves… - mosolygok rá angyalian és várom, hogy gáláns férfiként ideadja a kajatartót.

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyHétf. Dec. 30, 2013 6:05 pm

Holly és Jeremy
-Természetesen van kedvem piknikezni. – Mosolyogtam rá. Ha ez a mai nap ilyen jól sikerült akkor vajon milyen lesz majd a következő és az azutáni. Tudom itt se fenékig tejfel az élet, főleg a vérfarkasoknak, de akkor is százszor nyugalmasabbnak tűnik. Ha belegondolok miért is jöttem ide részben elkap az izgalom. Vámpírokat akarok méghozzá sokat. Elegem volt a Mystic Falls-i csőcselékből. Igazi vadászatot  akarok ahol megvan annak is a kockázata, hogy nem élem túl. Mivel tudom, hogyha Holly  megtudná mire készülök azonnal  megtiltaná, és ő az egyetlen személy akinek szót is fogadnék. Szóval a titkos kis akcióm, jobb ha titkos is marad. Míg ő dolgozik vagy az Egyetemen van körül nézek a városban. Holly tudtán kívül elhoztam a felszerelésem.  Azt hiszem egy percig sem fogok majd unatkozni. Nekidőlök egy görcsötös öreg tölgynek. Lehunyom a szemem és élvezem ahogy a nap sugarai melengetik az arcom.
-Szuper ez a hely. Kicsit bánt, hogy én csak egy bárba vittelek el ahol még rosszul is lettél. – Szomorodok el egy pillanat alatt. Azon az estén tényleg nem voltam a dolgok magaslatán.  Letört voltam a sikertelen vadászat után. Jól le is részegedtem és ezzel majdnem teljesen tönkretettem Holland estéjét. Megmutattam milyen is ha Jeremy Gilbert igazán a padlón van. Nem érdemlem meg, hogy ennyit foglalkozzon velem, pláne, hogy a legjobb helyekre visz mikor tőlem csak a bánatot kapta semmi többet. Talán ez a kis idő amit itt töltök elég lesz arra, hogy kárpótoljam mind azért amit elrontottam. Végül is a kiskutyám és a kötelességem, hogy gondoskodjam róla, bár legtöbbször úgy érzem ő gondoskodik rólam.  Néha elgondolkodom azon, hogy mivel érdemeltem ki a figyelmét, gondoskodását. Ha jól emlékszem nem tettem semmi olyat ami említésre méltó lenne. Bár igaz, hogy most már el se tudnám képzelni az életem Holly nélkül. Ha le vagyok strapálva ő képes feldobni a kedvem. Azon az estén se hittem volna, hogy képes lesz valaki kirángatni a kesergés burkából, neki ez is sikerült és a végén még élveztem is. Csak azt tudom mondani, hogy a két évvel ezelőtti menhely az oka a mostani boldogságomnak, talán utalhatnék a számlájukra valamennyi pénzt, végül is nekik köszönhetem a legjobb barátom.  Vicces gondolat. Látom ahogy Holly szemezget a  mögöttem lévő táskával.  Félmosolyra húzódik a szám és hátrébb dőlök nehogy elérje.
-Csak nem kellene valami? – Veszem elő az idegesítő formám, ami tudom, hogy bosszantja.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2013 11:43 pm


Jeremy & Holly

Elmondani sem tudom, hogy mennyire örülök annak, hogy ezt a csodálatos helyet megmutathattam a törvény szerinti gazdámnak, akit teljes szívemből kedvelek és féltek. Nem hittem volna, hogy ennyire kötődni fogok valakihez, akit nem kiskorom óta ismerek de mégis megtörtént. De örülök ennek, mert Jer megérdemli azt a szeretet, amit felé táplálok és még annál többet is érdemelne.
Lehet türelmetlenül viselkedtem, lehet, hogy egy fúriának tűntem az elmúlt órákban de nem hagyhattam, hogy elvesszenek ezek a mágikus pillanatok, amiket megmutathatok most Jernek. Mystic Fallsban eddig még nem hallottam boldog, örömteli madárcsicsergést, és bogarak zaját. Ott minden olyan komor lett, a fák sem ugyanolyan zöldek, mint idekint.
Pedig New Orleans sem épp egy paradicsomnak tekinthető hely, itt is történnek szörnyű dolgok, mint például a boszorkányok mészárlása, de valahogy a természet mégis egyensúlyt tud tartani. Le a kalappal előtte.
- Csak akkor jövök ide mikor az időm engedi… na meg a kedvem. Tudod, sok a munkám hétköznaponként és még az egyetem is ott van. Nehéz ezt a két dolgot egyszerre csinálni. – sóhajtok, és mellédőlök, hogy együtt nézhessük a felettünk elúszó bárányfelhőket.

Mikor hirtelen felült mellőlem követtem a példáját, azt hittem valami vámpírt érez a közelben mert akkor menekülnünk kell. Sajnos nem igen fogadják el az én fajtámat itt, mégis valami okból kifolyólag szeretünk itt élni. Talán az adrenalin miatt van? Nem tartom kizártnak a dolgot.
Elpirultam a puszira, majd magamhoz öleltem úgy mint még eddig soha. Érezni lehetett, hogy bizony szeretem Jert, és mindent képes lennék érte megtenni, ezért sem szeretném, ha többé egyedül lenne.
- Nem is merem elképzelni, hogy mi lenne veled vadászkám. – mosolyogtam rá kedvesen, megigazítva a felsőjét és leszedve róla pár hajszálat.
Ha tetszik neki, ha nem egy életre magához láncolt és ha csak ő nem küld el, akkor magamtól soha nem fogom elhagyni. Különleges helyet kapott a szívembe, amit nem mindenki érdemel ki, de ő mégis megkapta ezt a kiváltságos helyet. Figyelemre méltó.
- Szeretnél enni? Csináltam pár szendvicset, gondoltam piknikezhetnénk egyet. Van kedved? – kérdeztem mosolyogva, a táskám után nyúlva, ami a háta mögött volt ezért át kéne másznom rajta.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:34 am

Holly és Jeremy
Na csak eljött az a pillanat amikor a nagy Jeremy Gilbert New Orleans-ba utazott.  Tetszik a nyüzsgés, és van valami hangulata ezeknek az utcáknak. Üdv New Orleans-ban! Ezzel köszöntött Holly. Megöleltem és roppant örülök neki, hogy nem egyedül vagyok itt.  Kell valaki aki figyel rám, mert hajlamom van az őrült dolgokra és ezt ő pontosan olyan jól tudja mint én.  Sietve követtem, a panellakásáig ami szerintem elég ízlésesen van dekorálva. Ledobáltam a cuccom egy félre eső helyre ahol nem bukik fel benne senki.
-Már is megyek türelmetlen kisasszony! – Mosolyogtam rá. Majd kiléptem a lakásból a picit ideges vendéglátómhoz.  Izgatott vagyok mert végre hátrahagytam Mystic Falls-t. Az árnyéka csupán ami velem tartott. Nem tudom meddig maradok itt, de amíg itt leszek nem gondolok arra mi vár majd otthon. De fura ezt kimondani, otthon.  Akármi történjen is a városka marad az otthonom. Követtem Holly-t addig míg el nem értünk egy csendes kis helyre.  Be kell vallanom, hogy nekem is tetszik ez a békés nyugalom.
-Itt töltöd a legtöbb időt? – Én mindenképp egy ilyen helyen tölteném a nap háromnegyedét. A semmittevés édesen magával ragad. Lefeküdtem a plédre és behunytam a szemem. Milyen rég volt, hogy alkohol nélkül is jól éreztem magam.  Hirtelen ötlettől vezérelve felültem és közelebb hajoltam Hollyhoz majd adtam neki egy puszit.
-Köszönöm, hogy  itt vagy mellettem. Nem tudom mi lenne velem nélküled. – Ültem és néztem őt. Itt vagyok ebben a fantasztikus városban egy fantasztikus lánnyal, szerencsés vagyok az már biztos.  Ledőltem a plédre, de továbbra sem vettem le a tekintetem róla. Ilyen nyugalmat és csendet nem éreztem soha.  Egy madár csicsergett a fán.  A városkámban még a madarak se ilyen vidámak mint itt. Mondani akarok valamit Hollynak, de nem teszem meg.  Semmi értelme nem volna. Kicsit újra visszatért az a fajta bánat ami mindennap körülvesz kivéve akkor ha ő velem van. Borzasztó rossz lesz nélküle hazatérni. Bemenni a házba ami csendes és kihalt. Visszatérni a szürke hétköznapokhoz. Bárcsak lenne bátorságom megszólalni.  

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 2:07 pm


Jeremy & Holly

Bármennyire is szeretek Mystic Fallsban lenni, semmi sem fogható ahhoz az örömhöz, amit akkor érzek ha átlépem New Orleans küszöbét. Szavakba se tudom önteni azt a boldogságot, és energiát, amit ilyenkor kapok, úgy érzem, mintha minden egyes alkalommal egyre jobban beleszeretnék a pörgős városba, ahol senkinek nincs egy nyugodt perce.
Nem azt mondom, hogy ez a legtökéletesebb hely, de jobb, mint ahol eddig éltem és akármennyire hátborzongató szokott lenni itt a helyzet, még Mystic Fallsnál is jobb, szerintem. Ezt ugyan nem mondanám el Jernek, mert nem szeretném megbántani, de én akkor is így érzem.
Ezért örültem annyira, mikor eljött a várva várt indulásunk napja és elhozhattam magammal a legjobb barátomat, hogy körbevezessem a városomban. Örülök annak, hogy velem tartott, mert így legalább nem kell azon agyalnom, hogy mit csinál egyedül… meg én is jobban érzem magam, ha mellettem van. Nagyon imádom a társaságát, és hálás is vagyok neki, amiért ilyen jóba lettünk az idő folyamán…
Mintha még csak tegnap mentet volna meg a menhelyről, pedig annak lassan két éve. Hogy repül az idő, én felettem is, és ő felette is, már nem olyan gyerek, mint akkor volt. Rengeteg dolgon ment keresztül, és az, hogy ilyen felnőttesen kezeli a dolgokat, le a kalappal előtte. Én nem tudnák így hozzáállni a történtekhez.

- Isten hozott New Orleansba! – állok meg előtte vigyorogva, széttárt karokkal, hogy ha van kedve akkor elfogadja az ölelésemet, ha nincs, akkor annyi baj legyen.
Ha elfogadja az ölelésemet, akkor jól megszorongatom, ha nem akkor tovább indulok a jól ismert utcákon.
Néhány ismerős arccal találkozom útközben, de senkivel nem állok le beszélgetni, még akkor sem, ha az egyik falkatagommal találkozom. Most nem érek rá velük foglalkozni, gyorsan le kell tennünk a csomagjainkat és utána megmutatom neki az egyik kedvenc helyemet. Hamar megérkezünk a kis panelalkáshoz, ami elég tágas két személynek, sokan elférünk benne, ráadásképp még jó helyen is van. Mindent látni.
Szerencsémre nem volt otthon Troy, ezért hamar elkészülhettünk és, már az ajtóban toporogva vártam, hogy jöjjön Jeremy.
- Ha nem sietünk, akkor nem mutathatom meg a kedvenc helyemet… Jaj, Jer gyere már, kérlek! – álltam az ajtóban, kulccsal a kezemben, miközben vártam, hogy a kedves barátom végre elvégezze a dolgát és jöjjön.


Majd végre valahára, kevés időn belül megérkeztünk a városhatárhoz, ami egy nyugodt és békés helyet takar. Nincsenek idegesítő vámpírok, vagy félő boszorkányok, a többieket sem sűrűn látom erre, így tökéletesen megfelel arra, hogy egyedül legyek. Most mondjuk itt van velem Jeremy is, de az már lényegtelen.
Az idő is szép, süt a nap, meleg van, alkalmas egy kis piknikezésre. A hátizsákomból előveszem a plédet és leterítem a földre, majd leülök rá.
- Olyan nyugis itt minden… imádok itt lenni. – csicsergem el neki boldogan, örülve annak, hogy itt van velem.

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Városhatár Városhatár    - Page 2 EmptyHétf. Júl. 29, 2013 11:32 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Városhatár Városhatár    - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Városhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-